Бабінець, Л.
    Клініко-патогенетичні особливості та медична реабілітація хворих на хронічний панкреатит у поєднанні з дисбіозом товстої кишки [Текст] / Л. Бабінець, Ю. Коцаба // Бібліотека сімейного лікаря та сімейної медсестри. - 2017. - № 6. - С. 58-71. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
ПАНКРЕАТИТ ХРОНИЧЕСКИЙ -- PANCREATITIS, CHRONIC (генетика, осложнения, патофизиология, реабилитация, терапия, этиология)
ЛЕЧЕБНО-ДИАГНОСТИЧЕСКАЯ ТАКТИКА -- CRITICAL PATHWAYS (тенденции)
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY (тенденции)
ДИСБАКТЕРИОЗ КИШЕЧНИКА -- DYSBACTERIOSIS INTESTINAL (микробиология, патофизиология)
ТОЛСТАЯ КИШКА -- INTESTINE, LARGE (микробиология, патофизиология)
ФИЗИКАЛЬНАЯ И РЕАБИЛИТАЦИОННАЯ МЕДИЦИНА -- PHYSICAL AND REHABILITATION MEDICINE (методы, тенденции)
Анотація: Актуальність проблеми. Доцільність детального вивчення особливостей лікування та реабілітації хворих на хронічний панкреатит (ХП) обумовлена зростанням захворюваності та поширеності даної патології у світі. У країнах Європи захворюваність на ХП становить 4-8 випадків, а поширеність - 25 випадків на 100 тис. населення, за даними аутопсії-0,3-0,4%. В Україні захворюваність на патологію підшлункової залози (ПЗ) в 2012 р. становила 226 випадків на 100 тис. населення, поширеність - 2471 на 100 тис. населення. Така різниця в кількості хворих на ХП в Україні та в інших країнах може бути пов’язана із гіпердіагностикою, а також більш високим рівнем зловживання алкоголю, незбалансованим харчуванням, соціально-економічним рівнем життя населення (Філіппов Ю. О. та ін. 2014)
Дод.точки доступу:
Коцаба, Ю.

Вільних прим. немає