Комбінована гормональна та радіонуклідно-медикаментозна терапія раку передміхурової залози / В. М. Григоренко [та ін.] // Урологія. - 2018. - Том 22, N 4. - С. 29-39


MeSH-головна:
ПРЕДСТАТЕЛЬНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- PROSTATIC NEOPLASMS (лекарственная терапия, терапия)
Анотація: Проведена порівняльна оцінка найближчих та віддалених результатів лікування за п’ятьма різними схемами гормональної терапії хворих на рак передміхурової залози ІІ - IV стадій. При спостереженні в динаміці найближчі результати в усіх групах були подібними. Показники загальної та канцер-специфічної виживаності в залежності від наявності метастазів між групами також статистично не відрізнялися. Лікування в режимі НЕАТ дозволяє досягти істотного терапевтичного ефекту в короткі терміни з менш вираженими побічними реакціями. Редукція дози флутаміду не знижує показники загальної і канцер-специфічної виживаності і покращує переносимість лікування. У хворих з множинними метастазами в кістки скелета вдалося досягти вираженого терапевтичного ефекту за рахунок призначення комбінованої гормональної та радіонуклідно-медикаментозної терапії.
Проведена сравнительная оценка ближайших и отдаленных результатов лечения по пяти различным схемам гормональной терапии больных раком предстательной железы ІІ - IV стадий. При наблюдении в динамике ближайшие результаты во всех группах были сходными. Показатели общей и канцер-специфической выживаемости в зависимости от наличия метастазов между группами также статистически не отличались. Лечение в режиме НЕАТ позволяет достичь существенного терапевтического еффекта в короткие сроки с менее выраженными побочными реакциями. Редукция дозы флутамида не снижает показатели общей и канцер-специфической выживаемости и улучшает переносимость лечения. У больных с множественными метастазами в кости скелета удалось достичь выраженного терапевтического эффекта за счет назначения комбинированной гормональной и радионуклидно-медикаментозной терапии.
Дод.точки доступу:
Григоренко, В. М.
Щербіна, О. В.
Волков, С. С.
Данилець, Р. О.
Вікарчук, М. В.

Вільних прим. немає