Шурпяк, С. О.
    Дексібупрофен у практиці сімейного лікаря [Текст] / С. О. Шурпяк, Л. І. Голота, О. Б. Соломко // Сімейна медицина. - 2021. - № 1. - С. 19-24. - Бібліогр. в кінці ст.


Рубрики: Дексибупрофен

MeSH-головна:
ПРОТИВОВОСПАЛИТЕЛЬНЫЕ СРЕДСТВА НЕСТЕРОИДНЫЕ -- ANTI-INFLAMMATORY AGENTS, NON-STEROIDAL (диагностическое применение, кровь, метаболизм, прием и дозировка, фармакология)
ИБУПРОФЕН -- IBUPROFEN (антагонисты и ингибиторы, кровь, прием и дозировка, терапевтическое применение, фармакокинетика)
(действие лекарственных препаратов, методы, стандарты, статистика, тенденции)
БОЛЬНОГО БЕЗОПАСНОСТЬ -- PATIENT SAFETY (законодательство и юриспруденция, стандарты, статистика)
Анотація: Біль – неприємне сенсорне й емоційне відчуття, пов’язане з пошкодженням тканини або описане в термінах такого ушкодження. Саме біль різної локалізації є одним із найбільш поширених симптомів у сучасній клінічній практиці й однією з найбільш частих причин звернення за медичною допомогою на амбулаторно-поліклінічному етапі
Одним із найбільш перспективних і дієвих патогенетичних засобів захисту периферичних больових рецепторів (ноцицепторов) є нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП). Щодня у світі понад 30 млн осіб приймають НПЗП, за рік – понад 300 млн осіб, при цьому лише третина з них вживають нестероїдні протизапальні засоби за призначенням лікаря. Однак вживання пацієнтами різних лікарських препаратів на сьогодні розглядається в якості можливих етіологічних і провокуючих чинників розвитку цілої низки захворювань різних органів і систем. Усе це зумовлює важливість підбору оптимального препарату з групи нестероїдних протизапальних засобів як з позицій ефективності, так і з позиції безпеки в реальній клінічній практиці і зокрема на амбулаторно-поліклінічному етапі надання пацієнтові медичної допомоги
Дод.точки доступу:
Голота, Л. І.
Соломко, О. Б.

Вільних прим. немає