Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чижевский И. В., Иванова В. А.
Назва : Особенности лечения хронического рецидивирующего афтозного стоматита у детей с лямблиозной инвазией
Місце публікування : Вісник стоматології: Наук.-практ. журн./ Академія мед. наук України, Асоціація стоматологів України. - Одесса, 2008. - № 3. - С. 18-23 (Шифр ВУ15/2008/3)
Примітки : Библиогр.: с. 22-23
Предметні рубрики: Стоматит афтозный-- дети-- лек тер-- осл
Лямблиоз-- дети-- лек тер
Пищевые добавки-- фарм
Дод.точки доступу:
Иванова, В. А.