Назва журналу :Артериальная гипертензия -2018р.,N 6
Цікаві статті :
Сіренко Ю. М. Зміни офісного артеріального тиску та прихильність до лікування в пацієнтів з артеріальною гіпертензією в дослідженні ТРИМАРАН (ефективність генеричного препарату Комбісарт Н та Комбісарт (фіксована комбінація валсартану й амлодипіну))/ Ю. М. Сіренко [та ін.] (стр.9-26)
Боєв С. С. Хронотерапія артеріальної гіпертонії: сучасний стан питання/ С. С. Боєв [та ін.] (стр.27-33)
Єгудіна Є. Д. Легенева гіпертензія, асоційована із системними захворюваннями сполучної тканини: огляд літератури з акцентом на діагностичні аспекти/ Є. Д. Єгудіна [та ін.] (стр.34-46)
Радченко Г. Д. Нові можливості лікування легеневої артеріальної та хронічної тромбоемболічної легеневої гіпертензії в Україні/ Г. Д. Радченко (стр.47-60)
Сіренко Ю. М. Нові рекомендації, оприлюднені на щорічному конгресі Американської асоціації серця в Чикаго (листопад 2018 року). Рекомендації щодо фізичної активності для американців/ підгот. Ю. М. Сіренко (стр.61-64)
Класифікація, стандарти діагностики й лікування легеневої гіпертензії (у дорослих) Асоціації кардіологів України (затверджено на Конгресі кардіологів України 28 вересня 2018 року) (стр.65-74)
"Оцінка функції та структури артерій - клінічні аспекти" (стр.75-87)
Tasic N. Поточне місце ниркової денервації при лікуванні гіпертензії/ N. Tasic [et al.] (стр.75-76)
Сіренко Ю. М. Старіння судин та старіння мозку: вплив серцево-судинної терапії на ризик деменції (лекція)/ Ю. М. Сіренко (стр.76-87)
Торбас О. Нове у кардіології/ підгот. О. Торбас, Г. Д. Радченко (стр.88-94)
Рівень омега-3 жирних кислот у пацієнтів із гіпертригліцеридемією, які приймають статини (стр.88)
Дослідження продемонструвало ефективність комбінованого препарату не статинового ряду у зниженні рівнів ЛПНЩ (стр.88-89)
Взаємозв’язок споживання молочних продуктів та добового профілю артеріального тиску в дорослих з артеріальною гіпертензією (стр.89)
Більший ризик серцево-судинних захворювань спостерігається у тих, хто в молодому віці мав артеріальну гіпертензію, порівняно з тими, хто підтримував нормальний рівень артеріального тиску (стр.90)
Вплив потенційно модифікованих факторів ризику в нових визначених категоріях артеріального тиску (стр.90-91)
Частота прийому та взаємозв’язок застосування нестероїдних протизапальних препаратів серед пацієнтів із м’язово-скелетними захворюваннями та артеріальною гіпертензією, серцевою недостатністю або хронічним захворюванням нирок (стр.91)
Динаміка силуету тіла протягом усього життя і судинне старіння (стр.91-92)
Вплив зниження рівня артеріального тиску та вмісту ліпідів у пацієнтів з артеріальною гіпертензією на смертність у віддаленому періоді в дослідженні ASCOT (стр.92)
Рандомізоване перехресне дослідження впливу ранкового або вечірнього прийому антигіпертензивних препаратів на середньодобовий рівень артеріального тиску (стр.93)
Вплив поганого здоров’я ротової порожнини на контроль артеріального тиску у дорослих з артеріальною гіпертензією в США (стр.93)
Поліморфізм гена HFE H63D і ризики системної гіпертензії, ремоделювання міокарда та несприятливих серцево-судинних подій (стр.93-94)
Інгібітор натрієво-глюкозного контранспортера-2 може зменшити масу лівого шлуночка в пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями й діабетом (стр.94)
Цікаві статті :
Дод.точки доступу:
Сіренко, Ю. М.
Боєв, С. С.
Єгудіна, Є. Д.
Радченко, Г. Д.
Tasic, N.
Торбас, О.
Рековець, О. Л.
Доценко, М. Я.
Ханюков, О. О.
Tasic, D.
Торбас, О. О.
Шехунова, І. О.
Головач, І. Ю.
Topouchian, J.
Кушнір, С. М.
Герасименко, Л. В.
Калашникова, О. С.
Asmar, R.