Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Книги- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Періодичні видання (75)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Подольський, Вл. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи з 1 по 4
1.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 618.1/П 44-728850100
Автор(и) : Подольський Вл. В., Подольський В. В., Федорич П. В.
Назва : Оптимізація лікування хронічних запальних захворювань статевих органів у жінок фертильного віку з урахуванням міжнародного досвіду : (метод. рек.) (№94/2017)
Вихідні дані : Київ, 2017
Кільк.характеристики :12 с
Колективи : Укр. центр НМІ та патентно-ліцензійної роботи
Примітки : Бібліогр.: с. 12
Ціна : 8.00 р.
УДК : 618.1-002 + 618.1-002-08-055.2-027.543(072)
Предметні рубрики: женский
MeSH-головна: ЖЕНСКИЕ БОЛЕЗНИ -- GENITAL DISEASES, FEMALE
ТАЗОВЫХ ОРГАНОВ ВОСПАЛИТЕЛЬНЫЕ БОЛЕЗНИ -- PELVIC INFLAMMATORY DISEASE
ФЕРТИЛЬНОСТИ СОХРАНЕНИЕ -- FERTILITY PRESERVATION
ГЛОБАЛЬНОЕ ЗДОРОВЬЕ -- GLOBAL HEALTH
Примірники :НА(1)
Вільні : НА(1)
Знайти схожі

2.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 618.1/П 44
Автор(и) : Подольський Вл. В., Подольський В. В.
Назва : Лікування змін мікробіоценозу на тлі хронічних запальних захворювань статевих органів у жінок фертильного віку в разі виявлення трихомонадної та анаеробної інфекції : (метод. рек.)
Вихідні дані : Київ, 2018
Кільк.характеристики :16 с
Колективи : Ін-т педіатрії, акушерства і гінекології
Примітки : Бібліогр.: с. 15-16
Ціна : 8.00 р.
УДК : 618.1 + 618.1(072)
MeSH-головна: ЖЕНСКИЕ БОЛЕЗНИ -- GENITAL DISEASES, FEMALE
Анотація: Хронічні запальні захворювання статевих органів (ХЗЗСО) на сьогодні залишаються найбільш частим порушенням репродуктивного здоров’я (РЗ) населення нашої країни. Нажаль, незважаючи на значні досягнення в діагностиці, лікуванні та профілактиці цієї групи захворювань їх частота немає тенденції до зниження. Такий стан проблеми ХЗЗСО у жінок фертильного віку (ЖФВ) відбувається не тільки через появу нових етіологічних чинників, які спричиняють цю групу захворювань, але й через низку факторів ризику, які мають негативний вплив щодо розвитку ХЗЗСО та впливають на стан загального та РЗ жінокДо таких факторів ризику можна віднести невпорядковані статеві стосунки з декількома партнерами, які мають зміни мікробіоценозу урогенітальних органів і є джерелом інфекційних агентів для жінок. Іншим важливим фактором є група соціально-економічних факторів, до яких відноситься міграція населення, в тому числі, в останні роки, яка спостерігається в нашій країні через тривалі військові дії на Сході України. Важливим негативним фактором впливу на стан загального здоров’я є прояви соціально-економічної кризи в нашій державі, що відображається на режимі харчування, праці та відпочинку більшості населення, в тому числі і жінок. Такий фактор ризику часто призводить до змін в системах захисних сил організму і, зокрема в системі імунітету. Ці зміни в організмі ЖФВ дають можливість легкому проникненню в організм жінки патогенних мікроорганізмів, а деколи навіть без наявності патогенів відбувається збільшення умовно-патогенної та резидентно!’ мікрофлори, яка розвивається в значних кількостях та викликає запальний процес на рівні статевих органів
Примірники :ЧЗ(1)
Вільні : ЧЗ(1)
Знайти схожі

3.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 616.98-053.2/К 63
Автор(и) : Антипкін Ю. Г., Подольський В. В., Подольський Вл. В., Лапшин В. Ф., Уманець Т. Р., Гаращенко Т. А., Камінська Т. М., Лівшиць Л. А.
Назва : Комплекс діагностичних, лікувальних та профілактичних заходів для спостереження за дітьми шкільного віку, які перенесли COVID-19 : (метод. рек.)
Вихідні дані : Київ, 2021
Кільк.характеристики :42 с
Колективи : Ін-т педіатрії, акушерства і гінекології
Примітки : Бібліогр.: с. 40-42
Ціна : 12.00 р.
УДК : 616.98-053.2 + 616.98:578.834-036.21-07-08-053.2(072)
MeSH-головна: КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- CORONAVIRUS INFECTIONS
ШКОЛЬНИКИ -- SCHOOL STUDENTS
ПАНДЕМИИ -- PANDEMICS
Анотація: Коронавірусна хвороба, що ідентифікована в Китаї наприкінці 2019 року (COVID-19) є надзвичайним викликом для здоров’я людства. COVID-19 - це гостре інфекційне захворювання дихальних шляхів, збудником якого являється новий коронавірус і, відповідно до наказу Міжнародного комітету з таксономії вірусів, має назву важкий гострий респіраторний синдром коронавірус 2 (SARS-CoV-2)В більшості країн світу, в т.ч. і в Україні, відмічається стабільне зростання кількості хворих на COVID-19, що відповідає критеріям пандемії. Значимість проблемі SARS-CoV-2 інфекції надають особливості клінічної маніфестації від асимптомних до тяжких уражень життєве важливих органів та систем організму, що характеризує системність патологічного процесу і призводить до фатальних наслідків у 2-3 % населення, включаючи дітейМетодичні рекомендації призначені для лікарів-педіатрів, дитячих інфекціоністів, дитячих пульмонологіє, дитячих алергологів та сімейних лікарів
Примірники :ЧЗ(1)
Вільні : ЧЗ(1)
Знайти схожі

4.


    (Вільних примірників немає)
Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 616.98/К 63
Автор(и) : Подольський В. В., Антипкін Ю. Г., Подольський Вл. В., Уманець Т. Р., Лівшиць Л. А., Камінська Т. М., Руденко С. А., Емінова Д. А.
Назва : Комплекс діагностичних, лікувальних та профілактичних заходів для спостереження за жінками фертильного віку, які перенесли коронавірусне інфікування : (метод. рек.)
Вихідні дані : Київ, 2021
Кільк.характеристики :56 с
Колективи : Ін-т педіатрії, акушерства і гінекології
Примітки : Бібліогр.: с. 50-55
Ціна : 15.00 р.
УДК : 616.98 + 616.98:578.834-036.21-07-08-055.2(072)
Предметні рубрики: женский
MeSH-головна: КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- CORONAVIRUS INFECTIONS
ПАНДЕМИИ -- PANDEMICS
Анотація: Зважаючи на результати клініко-статистичних та соціологічних досліджень проведених останнім роком у відділенні «Проблем здоров’я жінок фертильного віку» ДУ (Державна установа) «ІПАГ ім. акад. О.М. Лук’янової НАМИ України», щодо особливостей стану здоров’я жінок, що зазнали інфікування коронавірусом визначення ролі медико-біологічних факторів, як факторів ризику, стану загального, репродуктивного, психосоматичного здоров’я, визначених генетичних та епігенетичних маркерів, стану імунітету, обміну вітаміну D в організмі є підстави вважати, що жінки, які перенесли коронавірусне інфікування і видужали потребують пильного спостереження сімейними лікарями, лікарями-терапевтами та акушерами-гінекологами (а в декотрих випадках неврологами, психологами, JlOP-лікарями, урологами та ін.) протягом року від дати одужання, а деколи цей термін подовжується до трьох місяців та до півроку
Примірники :ЧЗ(1)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)