Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Книги- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Періодичні видання (210)Вища освіта (2)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Слабкий, Г. О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 15
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-15 
1.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 614.2(477)/У 90
Назва : Участие общественности в принятии решений, влияющих на работу системы здравоохранения: состояния позиции, идеи : сб. науч. работ
Вихідні дані : Киев: Дизайн и полиграфия, 2007
Кільк.характеристики :100 с
Колективи : Участие общественности в принятии решений, влияющих на работу системы здравоохранения: состояния позиции, идеи (Николаев)
ISBN, Ціна 978-966-96870-1-2: 15.00 р.
УДК : 614.2(477)
MeSH-головна: ЗДРАВООХРАНЕНИЕ, УПРАВЛЕНИЕ -- PUBLIC HEALTH ADMINISTRATION
УКРАИНА -- UKRAINE
Зміст : Предисловие ; Готовность общества участвовать в принятии решений и управлении здравоохранением: материалы социологического исследования ; Международный и национальный опыт участия граждан в процессах принятия решений, которые воздействуют на систему здравоохранения/ В. В. Глуховский. Реформування системи громадської охорони здоров’я: Перспективи і реальність/ А. П. Гук. Сложности развития самоуправления в здравоохранении как отражение проблем становления гражданского общества в Украине/ А. Д. Корвецкий. Політико-правові основи створення в Україні суспільної системи охорони здоров’я населення/ З. С. Гладун. Деятельность болгарского врачебного союза и работа этических комитетов в Болгарии. Демиров пламен ; Роль громадських організацій у становленні сімейної медицини в Україні/ Н. Г. Гойда. Роль і можливості місцевої влади в організації наглядових рад у лікувальних закладах/ О. В. Мостіпан. Общественные советы в здравоохранении Украины - правовые аспекты и первый опыт/ А. В. Ангелов. Роль ключевых участников политического процесса в сфере здравоохранения Болгарии/ Светла Цолова. Українська мережа створення медичних стандартів, як крок до участі громадськості у вирішенні проблем охорони здоров’я/ Г. О. Слабкий. Розвіток сучасних механізмів підвищення якості в охороні здоров’я за умови партнерства з громадськістю/ А. В. Степаненко. Проблеми охорони здоров’я мінулого й сьогодення/ А. І. Литвак. Проблемы создания и перспективные направления деятельности опекунских советов при лечебных учреждениях/ В. А. Видяпин. Роль і механізми впливу громадськості на стан здоров’я підлітків/ В. О. Єремчук. Опыт работы общественного комитета по здравоохранению г. Донецка/ Я. Ф. Рогалин. Заключение
Анотація: Сборник содержит материалы изучения возможностей участия общественности в процессах принятия решений и управления системой здравоохранения. Выступления и статьи сборника посвящены актуальным вопросам формирования политики в сфере здравоохранения, как в Украине, так и за рубежом. Рассматриваются современные механизмы консолидации и партнерства общественности, власти, профессионалов здравоохранения и пациентов в вопросах охраны здоровья населения. Освещается первый опыт создания и работы общественных советов различных типов при организациях и учреждениях системы здравоохранения, представлен обзор нормативных документов, которые регламентируют (дают право на) участие граждан и их организаций в принятии решений в сфере охраны здоровья населения.
Примірники :КСХ(1)
Вільні : КСХ(1)
Знайти схожі

2.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 614.2(477)/П 61
Автор(и) : Варивончик Д. В., Гойда Н. Г., Горбенко Г. В.
Назва : Посібник для розробників клінічних рекомендацій медичних стандартів
Вихідні дані : Київ: NICARE, 2006
Кільк.характеристики :166 с
Примітки : Бібліогр.: с.162-166
ISBN, Ціна 966-8571-22-3: 23.00 р.
УДК : 614.2(477) + 614.2(477)(083.74)
MeSH-головна: СТАНДАРТ ЛЕЧЕНИЯ -- STANDARD OF CARE
Зміст : Вступ/ А. В. Степаненко. Організація процесу розробки КР/ В. М. Пономаренко, Г. О. Слабкий. Вибір теми КР/ Д. В. Варивончик. Група з розробки КР/ Н. Г. Гойда. Систематичний огляд літератури/ Г. В. Горбенко. Формування кінцевих рекомендацій/ В. І. Шуляк. Обговорення та рецензування/ М. П. Лисак. Представлення та поширення/ О. А. Мехедько. Аудит та оновлення ; Розрахунок вартості медичного стандарту ; Опитувальник з експертизи та атестації керівництв (AGEE) ; Адаптовані в Україні КР ; Основні міжнародні бази КР та МС ; Критична оцінка: зауваження та листи оцінки ; Узагальнення доказів і розробка рекомендацій ; Приклади: заповнені листи оцінки, таблиці даних та інші документи ; Анкета для вивчення думки населення щодо впровадження КР ; Форма вивчення думки і готовності медичних працівників до впровадження КР у діяльність закладів охорони здоров’я ; Установи, що відповідають за стандартизацію медичної допомоги в Україні ; Медичний стандарт: «Ішемічний інсульт»
Примірники :КСХ(1)
Вільні : КСХ(1)
Знайти схожі

3.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 614.2(477)/Г 87
Автор(и) : Глуховський В. В., Ангелов О. В., Корвецький О. Д., Слабкий Г. О.
Назва : Громадські ради в системі охорони здоров’я: створення і робота : метод. посіб.
Вихідні дані : Миколаїв: Дизайн і поліграфія, 2008
Кільк.характеристики :124 с
Колективи : Програма Євросоюзу для України TACIC-IBPP Programme
ISBN, Ціна 978-966-96870-6-7: 20.00 р.
УДК : 614.2(477)
MeSH-головна: ЗДРАВООХРАНЕНИЕ, ТЕРРИТОРИАЛЬНЫЕ ДОБРОВОЛЬНЫЕ ОБЪЕДИНЕНИЯ -- HEALTH CARE COALITIONS
БОЛЬНИЧНЫЕ ОБЩЕСТВА -- SOCIETIES, HOSPITAL
Примірники :ЧЗ(1)
Вільні : ЧЗ(1)
Знайти схожі

4.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 616.98:578.828ВІЛ/П 84
Автор(и) : Гойда Н. Г., Жилка Н. Я., Комар С. В., Сало Н. Й., Слабкий Г. О.
Назва : Профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини : навч. посіб.
Вихідні дані : Київ, 2008
Кільк.характеристики :222 с.: граф., ил.
Примітки : Бібліогр.: с. 220-222. - Рек. Вченою радою Укр. ін-ту стратег. досліджень МОЗ України. Протокол від 22.05.2008 р. № 69
Ціна : 21.70 р.
УДК : 616.98:578.828ВІЛ + 616.98:578.828ВІЛ-053.2
Предметні рубрики: женский
MeSH-головна: ВИЧ ИНФЕКЦИИ -- HIV INFECTIONS
ИНФЕКЦИОННОЙ БОЛЕЗНИ ПЕРЕДАЧА -- DISEASE TRANSMISSION, INFECTIOUS
ДЕТИ -- CHILD
УЧЕБНЫЕ ПОСОБИЯ -- TEACHING MATERIALS
Анотація: Навчальний посібник розроблений для використання в системі підготовки медичних кадрів на до- та післядипломному рівні навчальних закладів II-IV рівнів акредитації з питань профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД, а також членів неурядових організацій, які працюють у сфері надання послуг з репродуктивного здоров’я. При підготовці використані міжнародні та вітчизняні досягнення із зазначених питань. Впровадження в практику підготовки медичних кадрів та організації медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД жінкам дасть змогу забезпечити профілактику передачі ВІЛ новонародженій дитині, знизити рівень СНІДу серед дитячого населення.
Примірники : всього 20: НА(3), УА(21), ЧЗ(1)
Вільні : НА(3), УА(21), ЧЗ(1)
Знайти схожі

5.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 614.2(477)/Щ 92
Назва : Щорічна доповідь про стан здоров’я населення України та санітарно-епідеміологічну ситуацію. 2006 рік
Вихідні дані : Київ, 2007
Кільк.характеристики :398 с
Колективи : Укр. ін-т громадського здоров’я
Примітки : Библиогр.: с.388-398
ISBN, Ціна 966-7368-25-4: 49.00 р.
УДК : 614.2(477)
MeSH-головна: ЗДОРОВЬЯ СОСТОЯНИЕ -- HEALTH STATUS
ЭПИДЕМИОЛОГИЧЕСКИЕ ИССЛЕДОВАНИЯ -- EPIDEMIOLOGIC STUDIES
ЗДРАВООХРАНЕНИЯ ПОЛИТИКА -- HEALTH POLICY
НАЦИОНАЛЬНЫЕ ПРОГРАММЫ ЗДРАВООХРАНЕНИЯ -- NATIONAL HEALTH PROGRAMS
УКРАИНА -- UKRAINE
Анотація: Щорічна доповідь підготовлена відповідно до нормативно-правових документів, які регламентують розвиток сфери охорони здоров’я України. Видання містить аналіз сучасних особливостей і тенденцій стану здоров’я населення України та впливу на нього комплексу чинників, оцінку діяльності закладів охорони здоров’я. У доповіді представлено результати розбудови нормативно-правового поля галузі, адаптації вітчизняного законодавства до міжнародного. Окремі розділи видання характеризують здійснення економічних реформ в охороні здоров’я, вклад науки в розбудову національної системи охорони здоров’я. Також знайшли відображення підсумки реалізації у 2006 р. національних, державних, цільових програм та комплексних заходів в охороні здоров’я. Особливу увагу приділено проблемам стандартизації в охороні здоров’я, розвитку сімейної медицини, реструктуризації галузі, утвердженню профілактичних засад та формуванню здорового способу життя. Наведено основні шляхи та напрями міжнародного співробітництва у сфері охорони здоров’я, застосування сучасних інформаційних та інноваційних технологій для реалізації багатовекторної діяльності галузі. Доповідь підготовлено науковцями Українського інституту громадського здоров’я, за участю керівників структурних підрозділів Міністерства охорони здоров’я України з використанням аналітичних матеріалів профільних НДІМОЗ та АМН України. Призначається для керівників і фахівців органів законодавчої та виконавчої влади усіх рівнів, організаторів охорони здоров’я, науковців, лікарів, громадськості. Видається за рішенням Вченої Ради Українського інституту громадського здоров’я (протокол № 52 від 2 березня 2007 p.).
Примірники :КСХ(1)
Вільні : КСХ(1)
Знайти схожі

6.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 614.2(477)/П 26
Автор(и) : Митник З. М., Слабкий Г. О., Кризина Н. П., Матюха Л. Ф.
Назва : Первинна медико-санітарна допомога/ сімейна медицина : монографія
Вихідні дані : Київ, 2010
Кільк.характеристики :404 с
Колективи : Укр. ін-т стратегічних досліджень
Ціна : 60.00 р.
УДК : 614.2(477) + 614.2:616.1/.9
MeSH-головна: МЕДИЦИНСКАЯ ПОМОЩЬ ПЕРВИЧНАЯ -- PRIMARY HEALTH CARE
МЕДИЦИНСКОЙ ПОМОЩИ КАЧЕСТВО, ДОСТУПНОСТЬ И ОЦЕНКА (ВНЕШ) -- HEALTH CARE QUALITY, ACCESS, AND EVALUATION (NON MESH)
СЕМЕЙНАЯ ПРАКТИКА -- FAMILY PRACTICE
Анотація: Згідно з Основами законодавства України про охорону здоров’я, первинна медико-санітарна допомога (ПМСД) є основним, доступним, безкоштовним для кожного громадянина видом медичного обслуговування і включає лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь та інших невідкладних станів; проведення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів, медичну профілактику важких захворювань, санітарно-гігієнічну освіту; проведення заходів з охорони сім’ї, материнства, батьківства та дитинства, інших заходів щодо надання медико-санітарної допомоги громадянам за місцем проживання.
Примірники :ЧЗ(1)
Вільні : ЧЗ(1)
Знайти схожі

7.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 613.888.15/С 47
Автор(и) : Слабкий Г. О., Горбенко О. В.
Назва : Екстрена контрацепція : монографія
Вихідні дані : Донецьк: Східний видавничий дім, 2008
Кільк.характеристики :247 с
Примітки : Бібліогр.: с.229-246
ISBN, Ціна 978-966-317-016-9: 40.00 р.
УДК : 613.888.15
Предметні рубрики: Контрацепция-- методы
Зміст : Список скорочень. Міжнародні абревіатури та скорочення ; Вступ ; Історія екстреної контрацепції ; Медичні аспекти застосування методу екстреної контрацепції ; Визначення та питання термінології ; Показання до екстреної контрацепції ; Оцінка ефективності режимів екстреної контрацепції ; Види та режими екстреної контрацепції ; Естроген-гестагенні комбінації в режимі екстреної контрацепції ; Режими екстреної контрацепції із застосуванням чистого левоноргестрелу ; Даназол в режимі екстреної контрацепції ; Міфепристон в режимі екстреної контрацепції ; Механічний метод екстреної контрацепції — внутрішньоматкові контрацептиви ; Порівняння ефективності, переносності та безпеки різних методів екстреної контрацепції ; Окремі побічні ефекти, шляхи їх попередження та усунення ; Нудота та блювання ; Затримка менструації ; Ациклічна кровотеча та кровомазання ; Інші побічні ефекти від застосування таблеток екстреної контрацепції ; Окремі клінічні ситуації при застосуванні таблеток ; Вагітність ; Використання таблеток екстреної контрацепції ; Застосування таблеток екстреної контрацепції по закінченні 120-годинного інтервалу після незахищеного статевого акту ; Прийом таблеток екстреної контрацепції після декількох незахищених статевих контактів ; Повторне застосування таблеток екстреної контрацепції ; Використання таблеток екстреної контрацепції протягом «нефертильного періоду» ; Взаємодія таблеток екстреної контрацепції з іншими лікарськими засобами ; Початок або поновлення використання засобів регулярної контрацепції після таблеток екстреної контрацепції ; Медичні критерії прийнятності Всесвітньої Організації Охорони здоров’я в аспекті використання таблеток екстреної контрацепції ; Організаційні та регуляторні засади екстреної контрацепції: світовий досвід та Україна ; Діяльність Міжнародного консорціуму з невідкладної контрацепції та роль міжнародних організацій у популяризації невідкладної контрацепції в країнах світу. Роль виробників засобів екстреної контрацепції ; Міжнародний консорціум з невідкладної контрацепції ; Роль міжнародних організацій у популяризації екстреної контрацепції в країнах світу ; Роль виробників засобів екстреної контрацепції у популяризації цього методу на світовому рівні ; Екстрена контрацепція в різних країнах світу: міжнародний досвід ; Моделі забезпечення споживачів засобами екстреної контрацепції ; Доступність засобів екстреної контрацепції для споживачіВ ; Приклади та конкретний досвід, характерні для окремих країн світу ; Співвідношення екстреної та планової контрацепції в країнах світу як показник стану репродуктивного здоров’я жіночого населення ; Засади екстреної контрацепції в Україні ; Регуляторні та нормативно-правові засади екстреної контрацепції в Україні ; Фізична та цінова доступність засобів екстреної контрацепції в Україні ; Засоби екстреної контрацепції: споживча колізія в Україні, інформаційна доступність, обізнаність та поширеність використання ; Використання засобів екстреної контрацепції в Україні ; Рівень абортів та використання засобів екстреної контрацепції в Україні. Співвідношення між показниками ; Планова та екстрена контрацепція в Україні ; Проекти у галузі охорони репродуктивного здоров’я, пов’язані з впровадженням засад екстреної контрацепції в Україні ; Інформаційно-комунікативні засади екстреної контрацепції ; Поведінкові стереотипи споживачів екстреної контрацепції ; Інформаційно-комунікативні бар’єри, пов’язані з екстреною контрацепцією в Україні ; Цільові групи для впровадження інформаційних засад екстреної контрацепції та їх комунікативні особливості ; Канали, методи та засоби комунікації з питань екстреної контрацепції ; Зміст інформації з екстреної контрацепції ; Заключения ; Додатки ; Література
Анотація: Перша в Україні монографія щодо застосування екстреної контрацепції висвітлює медичні, організаційні, регуляторні та комунікативні питання використання населенням цього методу планування сім’ї, а також роль медичних та фармацевтичних працівників у оптимізації надання допомоги населенню, пов’язаної з використанням методу екстреної контрацепції. Розрахована на лікарів акушерів-гінекологів, сімейних лікарів, акушерок, фельдшерів, медичних сестер, провізорів та фармацевтів. Монографія підлягає використанню в закладах охорони здоров’я, які надають медико-консультативну допомогу жінкам: жіночі консультації, гінекологічні та пологові відділення, центри/кабінети планування сім’ї, амбулаторії загальної практики/сімейної медицини, а також у аптечних установах. Монографія буде корисною організаторам охорони здоров’я, працівникам фармацевтичних компаній, які займаються гуртовою та роздрібною реалізацією лікарських засобів, психологам та працівникам соціальних служб, недержавних організацій та проектів у сфері охорони репродуктивного здоров’я населення, а також студентам навчальних медичних і фармацевтичних закладів II1-IV рівнів акредитації, лікарям — інтернам акушерам — гінекологам та загальної практики — сімейної медицини
Примірники :ЧЗ(1)
Вільні : ЧЗ(1)
Знайти схожі

8.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 616.981.551/І-73
Назва : Інтегральний менеджмент пацієнтів з правцем : метод. рек.
Вихідні дані : Київ, 2011
Кільк.характеристики :42 с
Колективи : Вінниц. НМУ ім. М. І. Пирогова, Укр. ін-т стратегічних досліджень
Примітки : Бібліогр.: с. 38-42. - Рек. МОЗ України
Ціна : 10.00 р.
УДК : 616.981.551
Предметні рубрики: ВНМУ
MeSH-головна: СТОЛБНЯК -- TETANUS
МЕДИЦИНСКОГО ОБСЛУЖИВАНИЯ МЕНЕДЖМЕНТ -- CASE MANAGEMENT
Примірники : всього : КСХ(2)
Вільні : КСХ(2)
Знайти схожі

9.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 614.2(477)/О-92
Автор(и) : Лазоришинець В. В., Лісничук Н. О., Ковальчук Л. Я., Слабкий Г. О., Голобуцький М. В., Дячук Д. Д.
Назва : Охорона здоров’я України: стан, проблеми, перспективи : спец. видання
Вихідні дані : Київ, 2014
Кільк.характеристики :608 с
Примітки : Рек. Вченою Радою ДУ "Укр. ін-ту стратег. дослідж. МОЗ України". Протокол № 4 від 24 квіт. 2014 р.
ISBN, Ціна 978-966-409-146-3: 160.00 р.
УДК : 614.2(477) + 346.548(477)
MeSH-головна: ЗДРАВООХРАНЕНИЕ -- PUBLIC HEALTH
УКРАИНА -- UKRAINE
Анотація: Це видання відображає стан мережі закладів охорони здоров’я України, їхній кадровий потенціал та рівень медичної допомоги, що надається населенню, а також висвітлює проблеми галузі та шляхи вирішення в регіональному аспекті. Видання розраховане на державних службовців, які працюють у галузі охорони здоров’я, організаторів охорони здоров’я, науковців у сфері соціальної медицини
Примірники :НА(1)
Вільні : НА(1)
Знайти схожі

10.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 615.38/О-64
Назва : Організація системи управління запасами компонентів крові : (метод. рек.) (123.16/222.16)
Вихідні дані : Київ, 2016
Кільк.характеристики :29 с
Колективи : Укр. центр НМІ та патентно-ліцензійної роботи, Нац. МА післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Ін-т стратегічних досліджень
Примітки : Бібліогр.: с. 26-27. - Рек. до друку рішенням Вченої ради Укр. ін-та стратегічних досліджень МОЗ України, протокол № 9 від 28 верес. 2016 р.
Ціна : 14.00 р.
УДК : 615.38 + 615.387
MeSH-головна: ПЕРЕЛИВАНИЕ КОМПОНЕНТОВ КРОВИ -- BLOOD COMPONENT TRANSFUSION
ПЕРЕЛИВАНИЕ КРОВИ -- BLOOD TRANSFUSION
Примірники :ЧЗ(1)
Вільні : ЧЗ(1)
Знайти схожі

 1-10    11-15 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)