Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Книги- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Періодичні видання (86)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Пошуковий запит: (<.>A=Харченко, В. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Форма документа : Багатотомне видання
Шифр видання : 016:929:61(477)/М 42
Назва : Медицина в Україні: біобібліогр. слов./ Нац. наук. мед. б-ка України. - (Медична біографістика). Вип. 2: Друга половина ХІХ - початок ХХ століття. Літери Т - Я : до 90-річчя засн. Нац. наук. мед. б-ки України
Вихідні дані : Київ, 2021
Кільк.характеристики :896 с
Колективи : Нац. наук. мед. б-ка України
Примітки : Імен. покажч. прізвищ у розд. "Персоналії": с. 740-765. - Алф. покажч. персоналій.: с. 825-838. - Бібліогр.: с. 872-895. - Рек. до друку наук.-метод. радою Нац. наук. мед. б-ки України (протокол № 1 від 8 лют. 2021 р.)
ISBN, Ціна 978-966-2043-09-9: 350.00 р.
УДК : 016:929:61(477) + 61(092)(477)
MeSH-головна: ИСТОРИЯ МЕДИЦИНЫ -- HISTORY OF MEDICINE
БИОБИБЛИОГРАФИЯ -- BIOBIBLIOGRAPHY
УКРАИНА -- UKRAINE
Анотація: Про роль вивчення історії науки видатний український вчений європейського масштабу, засновник біогеохімії, академік В. І. Вернадський писав: «Минуле наукової думки малюється нам кожного разу у цілком іншій і все новій перспективі. Кожне наукове покоління відкриває в цьому минулому нові риси і усталені уявлення про хід наукового розвитку. Випадкове і неважливе в очах вчених одного десятиріччя отримує в очах іншого часто велике і глибоке значення. У той же час блякнуть і стираються раніше усталені віхи наукової свідомості» Обличчя кожної епохи найбільш яскраво проступає насамперед через постаті видатних представників різних сфер людського буття. «Рух вперед обумовлюється тривалою, непомітною і неусвідомленою підготовчою працею поколінь» і краєзнавство - саме те духовне підґрунтя, що забезпечує безперервність розвитку людства, інтеграцію регіонального аспекту в загальнонаціональний і, зрештою - загальнолюдський контекст. Тим паче, що «.для України краєзнавство завжди було не лише міцним фундаментом історичної пам'яті, але й формою самозахисту від ударів долі» (академік Петро Тронько)
Примірники :ЧЗ(1)
Вільні : ЧЗ(1)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)