Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Книги- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Періодичні видання (83)Бібліотечні видання (14)Вища освіта (2)Краєзнавство (24)Рідкісні видання (2)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=джерела<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 34
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-34 
1.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 615.83/О-65
Автор(и) : Оржешковський В. В.
Назва : Цілющі джерела природи
Вихідні дані : Київ: Здоров’я, 1988
Кільк.характеристики :48 с
Серія: Поради лікаря :
УДК : 615.83
MeSH-головна: ЗДОРОВЫЙ ОБРАЗ ЖИЗНИ -- HEALTH BEHAVIOR
ТЕРАПИЯ ПРИРОДНЫМИ ФАКТОРАМИ -- NATUROPATHY
Примірники :КСХ(1)
Вільні : КСХ(1)
Знайти схожі

2.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 615.32/А 72
Автор(и) : Антонюк В. О.
Назва : Лектини та їх сировинні джерела : монография
Вихідні дані : Львів: Кварт, 2005
Кільк.характеристики :550 с
ISBN, Ціна 966-8792-12-2: 77.00 р.
УДК : 615.32 + 612.015.2
MeSH-головна: ЛЕКТИНЫ -- LECTINS
РАСТЕНИЯ ЛЕКАРСТВЕННЫЕ -- PLANTS, MEDICINAL
Анотація: У монографії описуються лектини та джерела їх одержання - відповідні їм рослини, молюски, риби та інші тваринні організми. Монографія побудована як довідник по лектинах, де наводиться детальний опис морфологічних ознак та поширення у природі більш як для 120 видів рослинних та тваринних організмів, які слугують сировинним джерелом одержання найважливіших в практичному плані пектинів, в першу чергу для тих, які випускаються відомими фірмами. Окремо виділений розділ присвячений пектинам ссавців. У монографії детально описується одержання та фізико-хімічні властивості пектинів, взаємодія з вуглеводами та глікокон’югатами, біологічні властивості та їх застосування. В основі класифікації сировинних джерел для одержання пектинів покладено вуглеводну специфічність пектинів, які у них містяться. У випадку наявності декількох пектинів в одній рослинній або тваринній сировині та у присутності в різних органах відмінних лектинів перевагу при класифікації надано основному або найбільш практично важливому пектину. До кожного розділу даються короткі коментарі щодо найбільш загальних питань вуглеводної специфічності, загальних закономірностей поширення та використання в медико-біологічних дослідженнях цих пектинів. В книзі також коротко описується історія відкриття та дослідження лектинів. Монографія містить багатий довідковий матеріал і може бути використана як довідник. Вона може бути корисна біохімікам, фармакогностам, імунологам, гістохімікам, глікобіологам, лектинологам та студентам медичних та біологічних факультетів вищих учбових закладів.
Примірники :ЧЗ(1)
Вільні : ЧЗ(1)
Знайти схожі

3.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 616.98:578.828ВІЛ/С40
Назва : Система моніторінгу й оцінки з питань ВІЛ/СНІДУ: регіональний рівень : посібник
Вихідні дані : Київ: Експрес, 2006
Кільк.характеристики :64 с
ISBN, Ціна 966-86-74-08-1: 10.00 р.
УДК : 616.98:578.828ВІЛ
MeSH-головна: ВИЧ -- HIV
СПИД -- ACQUIRED IMMUNODEFICIENCY SYNDROME
Зміст : Список умовних скорочень ; Вступ ; Ключові підходи до створення системи моніторингу й оцінки з питань ВІЛ/СНІДу ; Що таке моніторинг і оцінка ; Показники та їх використання ; Основні компоненти системи МІО ; Важливість здійснення моніторингу й оцінки програм протидії епідемії ВІЛ/СНІДу ; Розбудова регіональної системи моніторингу й оцінки з питань ВІЛ/СНІДу ; Підготовчий етап ; Основні кроки ; Прийняття політичного рішення щодо створення регіональної системи МіО ; Навіщо потрібно проведення аналізу існуючої практики та досвіду моніторингу й оцінки з питань ВІЛ/СНІДу в регіоні? ; Для чого потрібна група з МіО? ; Як провести навчання членів групи з МіО? ; Важливість розробки плану з МіО ; Розробка регіональних показників МіО ; Створення регіонального центру з МіО ; Початковий етап ; Регіональна (обласна, міська чи районна) координаційна рада з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції СНІДу ; Міжсекторальна робоча група ; Системний етап ; Планування діяльності з МІО ; Збір даних ; Аналіз даних ; Розповсюдження даних ; Використання отриманої інформації для стратегічного планування ; Бази даних ; Рекомендації щодо конкретних кроків розбудови системи МіО на регіональному рівні ; Використані та рекомендовані джерела ; Додатки ; Перелік регіональних показників моніторингу й оцінки виконання регіональної програми профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом ; Проект плану заходів з моніторингу й оцінки обласної програми профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом на 2006 рік ; Резолюція Першої національної конференції "Розбудова національної системи моніторингу й оцінки заходів протидії епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні", 22 вересня 2006 року, Київ ; План тренінгу ; Перелік національних показників моніторингу й оцінки ефективності заходів, що забезпечують контроль стану епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу
Анотація: У посібнику представлені практичні рек. зі створення регіональної системи з моніторингу й оцінки (МіО) у сфері ВІЛ/СНІДу як важливого компонента національної системи з МіО. Посібник адресовано тим, хто приймає рішення з питань профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом, державним службовцям, членам регіональних координаційних рад з питань запобігання поширенню епідемії ВІЛ/СНІДу, фахівцям з МІО, громадським організаціям, які працюють у сфері ВІЛ/СНІДу, координаторам і менеджерам державних та громадських організацій, які надають послуги з питань протидії ВІЛ, окремих ВІЛ-сервісних проектів. Він стане у нагоді також науковим установам і організаціям, залученим до збору даних та аналізу інформації в межах регіональних програм профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом.
Примірники : всього : НА(2), КСХ(1)
Вільні : НА(2), КСХ(1)
Знайти схожі

4.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 614.777/Щ61
Автор(и) : Щербань М. Г.
Назва : Наукове обґрунтування заходів з оздоровлення верхів’я ріки С. Донець - основного джерела питного водопостачання населення південно-східного регіону України : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня д-ра мед. наук : [спец.]14.02.01 "Гігієна" : захист 22.06.2007
Вихідні дані : Київ, 2007
Кільк.характеристики :39 с
Колективи : Ін-т гігієни та мед. екології ім. О. М. Марзєєва
Примітки : Бібліогр.: с.31-35
УДК : 614.777
MeSH-головна: ВОДОСНАБЖЕНИЕ -- WATER SUPPLY
УКРАИНА -- UKRAINE
Примірники :КСХ(1)
Вільні : КСХ(1)
Знайти схожі

5.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 615(092)(477.44-2/К 30-638311863
Назва : Кафедрі фармакології ВНМУ - 70 років
Вихідні дані : Вінниця: Континент-Прим, 2007
Кільк.характеристики :288 с.: іл.
Колективи : Вінниц. НМУ ім. М. І. Пирогова
Примітки : Схвалено та дозволено до друку Вченою радою від 1.03.2007 р. та ЦМКР ВНМУ ім. М. І. Пирогова (протокол № 2 від 19.12.2006 р.)
ISBN, Ціна 978-966-516-264-3: 25.00, 42.00, р.
УДК : 615(092)(477.44-21)
Предметні рубрики: ВНМУ
MeSH-головна: ПРЕПОДАВАТЕЛЬСКИЙ СОСТАВ МЕДИЦИНСКИХ УЧЕБНЫХ УЧРЕЖДЕНИЙ -- FACULTY, MEDICAL
МЕДИЦИНСКИЕ УЧЕБНЫЕ ЦЕНТРЫ -- ACADEMIC MEDICAL CENTERS
ФАРМАКОЛОГИЯ -- PHARMACOLOGY
УНИВЕРСИТЕТЫ -- UNIVERSITIES
УКРАИНА -- UKRAINE
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): краєзнавство-вінниччина
Зміст : Кафедра фармакології - золотий фонд нашого університету/ В. М. Мороз. Історична довідка про кафедру фармакології ; Місця розташування кафедри фармакології ; До історії курсу клінічної фармакології (проф. О. О. Яковлєва) ; Генеалогічна гілка Вінницької школи фармакологів ; Вінницька школа фармакологів ; Учні професора О. О. Столярчука ; Учні професора Г. І. Степанюка ; Учні професора О. О. Яковлевої ; Літературні джерела ; Завідувачі кафедри ; Викладачі кафедри ; Співробітники кафедри ; Викладачі курсу клінічної фармакології ; Історія кафедри в фотографіях ; Склад кафедри в різні роки ; Навчально-методична робота ; Наукова робота ; Участь в з’їздах та конференціях ; Співпраця з науковцями та виробниками ліків ; Гості кафедри, зустрічі з відомими вченими, державними діячами та цікавими людьми ; Студентський науковий гурток ; Виховна робота ; Допомога органам охорони здоров’я та фармації ; Громадська робота ; Ювілеї ; Кафедра на відпочинку ; Спогади, враження та привітання ; Мои воспоминания/ А. А. Столярчук. Низький уклін всім, хто був моїм дороговказом на тернистих шляхах науки!/ Г. І. Степанюк. Спогади про навчання на кафедрі фармакології/ О. Г. Процек. Студентські спогади/ С. П. Жученко. Згадуючи фармакологічну вікторину/ І. В. Сергета. Я вдячний всім своїм викладачам!/ В. М. Нечипорук. Так держать!/ О. В. Стефанов. Зі святом, колеги!/ І. С. Чекман. Про нашу співпрацю/ Л. В. Безпалько. Працюємо над новими розробками/ М. О. Лозинський. С юбилеем вас, коллеги!/ И. В. Комиссаров. Искренне радуюсь вашим достижениям!/ Н. Н. Самойлов. Привітання від співробітників-друзів/ М. Б. Луцюк. Прогрес науки - в співпраці/ Б. Ф. Мазорчук. Слово об учителе/ Н. І. Іванова. Мої спогади/ В. П. Гайовий. Спогади про інститутські роки/ Б. М. Пухлик. Мої спогади про кафедру фармакології/ М. П. Захараш. Спогади про роботу в студентському науковому гуртку/ B. C. Уманець. Вітаємо!/ В. П. Новиков. Кафедрі фармакології - 70!!!/ Б. Г. Сторожук. На 70-летие кафедры фармакологии или "Спасибо, Сан Саныч!"/ М. С. Пушкар. На 80-летие Олександра Олександровича Столярчука/ М. С. Пушкар. Тим, хто створював вінборон - віват!/ М. С. Пушкар. Згадуючи минуле/ Т. Ф. Троян. Спогади про випадок з практичної діяльності лікаря/ Б. П. Попадюк. Вспоминая годы студенческие/ В. Д. Деримедвідь, Н. О. Завгородня. Спасибо за хорошие знания!/ С. В. Германюк. Здав фармакологію - одружуйся!/ П. В. Думін. Низький уклін рідній Альма-матер/ І. М. Горбатюк. Враження з висоти 40-річного досвіду/ Л. П. Томашевська. Вдячність за бензофурокаїн/ В. М. Царук. "А годы летят словно птицы..."/ А. С. Захаревский.
Анотація: В этом издании освещены основные этапы учебно-методической, научно-исследовательской и общественно-полезной деятельности коллектива кафедры фармакологии Винницкого национального медицинского университета им. Н.И. Пирогова за период с 1937 по 2007 годы.
Примірники : всього : КР(1), ФД(1), НА(2), ЧЗ(1), ФРК(2)
Вільні : КР(1), ФД(1), НА(2), ФРК(2)
Знайти схожі

6.

Форма документа : Багатотомне видання
Шифр видання : 618.1/З 41
Назва : Збірник наукових праць співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика/ Нац. МА післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. Вып. 16 . кн. 3
Вихідні дані : Київ, 2007
Кільк.характеристики :460 с
Колективи : Нац. МА післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика
ISBN, Ціна 966-391-018-6:
УДК : 618.1 + 616-053.2 + 614.2:616.1/.9
MeSH-головна: РЕПРОДУКТИВНАЯ МЕДИЦИНА -- REPRODUCTIVE MEDICINE
ПЕДИАТРИЯ -- PEDIATRICS
СЕМЕЙНАЯ ПРАКТИКА -- FAMILY PRACTICE
Зміст : Шляхи покращення рівня здоров’я населення/ Ю. О. Гайдаев. Складова частина стандартизованої медичної допомоги - класифікатор медичних процедур (послуг)/ Я. С. Березницький, Р. Й. Василишин. ДОПОМІЖНІ РЕПРОДУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ (ДРТ) В ЛІКУВАННІ БЕЗПЛІДДЯ ; Допоміжні репродуктивні технології в Україні/ О. М. Юзько [та ін.]. Діагностика та лікування урогенітальних мікоплазмозів у жінок з безпліддям трубного походження/ Н. Б. Антонецька, Т. А. Юзько. Роль допплерометрии и использования вазоактивных препаратов в протоколах врт/ В. А. Буйнова, И. Ю. Коцюбская. Морфологічна характеристика та особливості рецепції ендометрію у жінок репродуктивного віку з недостатністю лютеїнової фази/ О. В. Булавенко. Дисфункція щитоподібної залози та безпліддя: питання, що потребують вирішення/ А. Д. Вітюк, О. М. Юзько. Опыт применения трансдермальной формы эстрадиола (дивигель) в лечении бесплодия методом внутриматочных инсеминаций (ВМИ)/ В. И. Грищенко, Н. Г. Грищенко, А. Г. Геродес. In vitro maturation (IVM)- новая технология репродуктивной медицины./ Е. М. Мозговая. Трьохвимірні ехографічні об’єми плаценти та допплерографічні показники кровотоку в матковій артерії у вагітних після допоміжних репродуктивнихтехнологій із внутрішньоматковою гематомою/ О.І., Судома І.О. Соловйов О.І., О.І., Судома І.О. Соловйов О.І. Роль фертилоскопии в проблеме диагностики и лечения бесплодия/ А. М. Феськов [та ін.]. Особливості репродуктивного здоров’я у жінок з непліддям ендокринного генезу/ Н. Г. Яцишин, О. М. Макарчук. АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ З АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ ; мікробіоценоз піхви та вульви у новонароджених дівчаток/ О. А. Андрієць, К. Ю. Данькова, А. В. Андрієць. Сучасні можливості магнітно-резонансної томографії в діагностиці фетоплацентарної недостатності у вагітних з прееклампсією/ О. О. Єгоров. Загроза переривання вагітності у жінок з патологією шийки матки хламідійної етіології/ А. Є. Жесткова, В. В. Мехедко. Фіброміома й вагітність. Виправдані фактори ризику функціональної хірургії. Нотатки з практики/ С. С. Леуш, Ю. В. Олійник. Применение коррекции жирового и углеводного обмена в лечении дисменореи у женщин раннего репродуктивного возраста/ А. И. Темченко, A. M. Алешина. Хирургическое лечение опухолей яичников у больных пожилого и гериатрического возраста лапароскопическим доступом/ А. И. Темченко [и др.]. Особливості імунологічного та цитокінового статусу у породіль з високим ризиком розвитку гнійно-резорбтивних ускладнень кесаревого розтину/ С. Б. Ходаківський. ПЕДІАТРІЯ ; Метаболічна активність підшлункової залози на тлі патології травної системи/ Н. В. Банадига, О. М. Дутчак. Корекція синдрому хронічної неспецифічної інтоксикації у дітей шкільного віку із хронічною патологією верхніх відділів травної системи/ А. Б. Волосянко, Алексеева Ю. І. . Стан перекисного окислення ліпідів у хворих з субнанізмом та нові напрямки його корекції/ Т. О. Воронцова. Особливості активності алкогольдегідрогенази в організм! дітей в умовах дії різних факторів забруднення довкілля/ О. З. Гнатейко [та ін.]. Обоснование ингаляционного применения эфирных масел крыма у детей с заболеваниями органов дыхания, пострадавших от техногенных катастроф/ Т. Ф. Полубова ; Т. Ф. Полубоеа. Сравнительная характеристика неврологического статуса детей первого года жизни, рожденных через 3-4 года (1989-1990гг) и через 19-20лет (2005-2006гг) послеаварии на ЧАЭС/ И. В. Дмитренко, В. Н. Здвижкова. Форми оздоровлення організованих дошкільних колективів/ О. П. Івахно. Ставлення лікарів стоматологів до організації стоматологічної допомоги дитячому населенню/ О. А. Канюра. Метаболізм фактору некрозу пухлин -А при атонічному дерматиті у дітей/ В. А. Клименко. Особливості фенотипу дітей з аномальними хордами лівого шлуночка/ В. Г. Кондрашова [та ін.]. Стан церебральної гемодинаміки у дітей з деформацією перегородки носа до і після септопластики/ І. А. Косаківська. Диагностика стрессассоциированных нарушений гомеостазау новорожденных с врожденной хирургической патологией на этапах лечения/ Е. П. Курапов [и др.]. Особливості окисної модифікації білків доношених новонароджених під впливом інтранатальної гіпоксії/ Т. В. Куріліна. Стан клітинного та гуморального імунітету в дітей з поєднаною патологією гастродуоденальної та гепатоБіліарної систем ( дані 22- річного спостереження)/ В. Ф. Лобода [та ін.]. Сравнительная оценка эффективности диализных методов заместительной почечной терапии у детей с острой почечной недостаточностью для коррекции метаболизма/ С. В. Мазур, Б. С. Шейман, Е. Н. Охотникова. Залізодефіцитні стани та інтелектуальний розвиток дітей/ В. Е. Маркевич, Ю. М. Козир. Добовий моніторінг артеріального тиску у дітей шкільного віку з артеріальною гіпертензією/ Ю. В. Марушко [та ін.]. Клінічна характеристика та вміст мікроелементів у дітей з гіпермобільним синдромом/ Ю. В. Марушко, І. М. Гордієнко. Вміст окремих мікроелементів при залізодефіцитних станах у дітей/ Ю. В. Марушко, О. О. Лісоченко. Стан вільно-радикального окислення ліпідів та антиоксидантної системи захисту у хворих з неврологічними порушеннями при хронічній алкогольній інтоксикації на тлі остеодефіциту/ Л. С. Мілевська-Вовчук. Гарячка нез’ясованого генезу у дітей/ О. Б. Надрага. Використання препарату тріметабол з метою корекції метаболічних порушень у дітей з вродженою та набутою патологією сполучної тканини/ Л. І. Омельченко [та ін.]. Особливості імунного статусу, сенсибілізації та атипової респіраторної інфекційної захворюваності у дітей раннього віку з бронхіальною астмою/ О. М. Охотнікова, Г. А. Гайдучик. Метаболічна корекція пповітамінозівужінок-годувальниць та їх немовлят в промисловому місті/ І. В. Пащенко [та ін.]. Проблеми корекції стану ППО- та дизвітамінозу у дітей шкільного віку та шляхи їх вирішення/ В. Я. Підкова [та ін.]. Особливості клініко-імунологічної адаптації новонароджених, матері яких інфіковані вірусом герпесу 2 типу/ О. А. Писарєв. Оценка эффективности коррекции ксидифоном оксалатно- кальциевых нарушений при хроническом гломерулонефрите у детей/ Е. В. Прохоров [та ін.]. Корекція метаболічних порушень у підлітків з вугровою хворобою/ Н. Ю. Резніченко. Метаболічні механізми розвитку ендотеліальноі дисфункції у дітей із мікроаномаліями розвитку серця/ О. Б. Синоверська. Діагностична значущість біохімічних маркерів кісткового метаболізму у дітей групи соціального ризику/ Т. А. Сіротченко. Мікроелементне забезпечення дітей з вегетативними дисфункціями/ О. І. Сміян, Н. О. Савельєва-Кулик. Клініко-лабораторні прояви порушень внутрішньоклітинного метаболізму у дітей - мешканців радіоактивно забруднених територій/ Є. І. Степанова, І. Є. Колпаков, В. Ю. Вдовенко. Порушення метаболічної активності нейтрофілів, як показник важкості перебігу сепсису у недоношених дітей/ С. К. Ткаченко, Г. В. Булак. Ефективність корекції метаболічних порушень у дітей з бронхіальною астмою/ О. В. Фофанова, А. П. Юрцева, Т. В. Литовська. Обґрунтування лікувальних заходів по антенатальній профілактиці утробної гіпоксії плода/ Л. І. Шевченко, Т. К. Знаиенська, К. В. Розова. Профілактика та лікування ранньої анемії недоношених препаратами людського рекомбінантного еритропоетину та тривалентного заліза/ Ю. Ю. Шевченко. Особенности клинического течения сотрясения головного мозга у детей с перинатальным поражением центральной нервной системы/ И. Л. Ющак. КЛІНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ; Обґрунтування застосування незнімних конструкцій зубних протезів для заміщення включених дефектів зубних рядів/ В. І. Біда [та ін.]. Стан тканин пародонта і його зміни в процесі ортодонтичного лікування/ О. В. Біда. Ендопротезування хворих з функціонально неповноцінною вертлюговою западиною/ Г. В. Гайко, В. П. Торчинский, О. М. Сулима. Дослідження хворих з атеросклеротичними ураженнями брахіоцефальних артерій і черевної аорти променевими методами/ Л. Ю. Гладка. Особливості змін ендокарда передсердь і шлуночків у разі раптової смерті внаслідок гострої коронарної недостатності/ О. В. Дунаев, ОМ. Панзу. Клінічні прояви захворювань серцево-судинної системи та крові в порожнині рота, особливості стоматологічного ортопедичного лікування хворих із даною патологією/ CM. Клочан. Морфологічні зміни тимусу щурів за умов мікромеркуріалізму та метаболічної протекторної терапії/ В. І. Літус. Аналіз гемодинамічно незначущих стенозів у хворих з хронічною гіпертонічною енцефалопатією/ Н. К. Мурашко. Порівняльна характеристика різних методів ортопедичного лікування захворювань тканин пародонту/ В. С. Онищенко [та ін.]. Опыт клинического применения различных конструкций литых культевых вкладок для восстановления утраченной коронки зуба/ С. Л. Прохоров. Визначення джерела геморагії при множинних внутрішньо-черепних артеріальних аневризмах/ І. І. Скорохода, О. А. Цімейко, Мороз В. В. . МЕДИЦИНА І ОСВІТА ; Рентгенодіагностика плоскостопості та поперечно розпластаної стопи. Лекція/ Г. М. Бондар [та ін.]. Формування міжкультурної та комунікативної компетенції в процесі навчання іноземних мов у системі післядипломної медичної освіти/ Т. Г. Будківська [та ін.]. Використання нових інформаціиних технологій навчання в післядипломній освіті та безперервному професійному розвитку лікаря/ С. М. Дмитрієва [та ін.]. Отруєння алкоголем. Лекція/ О. В. Іващенко. Антидоти та особливості їх застосування. Лекція/ О. В. Іващенко, В. Ф. Струн. Еозинофільна гранульома. Лекція/ Г. Ю. Коваль [та ін.]. Шляхи та перспективи удосконалення освіти викладачів/ Є. Л. Мачерет, О. Є. Коваленко. Методика підготовки лікарів рефлексотерапевтов на циклах спеціалізації з рефлексотерапії на кафедрі неврології і рефлексотерапії/ Є. Л. Мачерет [та ін.]. Организация гипоаллергенного питания у детей раннего возраста. Лекция/ Е. Н. Охотникова, Н. Ю. Яковлева. Методологічні аспекти алергічного риніту у дітей (Лекція)/ Е. Н. Охотникова. Методика проведення семінарського заняття "Менінгоенцефалоіиієлополірадікулоневргг на циклі тематичного удосконалення по неврології "інфекційно-запальні захворювання і травматичні ураження нервової системи"/ В. Г. Панікерський, Н. К. Мурашко. Научный кружок как организующий фактор самостоятельной работы врачей-интернов во внеучебное время/ А. И. Пушенко [та ін.]. Системи медичної освіти в Україні, Росії та деяких Країнах світу/ М. Ю. Салюта. Інтенсифікація роботи над збагаченням лексичного запасу спеціалістів - мед иків на заняттях з англійської мови у післядипломній медичній освіті/ В. М. Табере. Аналіз зв’язку екстраверсії та коефіцієнту IQ серед академічної молоді Східної України/ О. В. Філіпцова, Л. В. Зубрицька.
Анотація: 16 випуск збірника наукових праць виходить у вигляді 3 книг. В третій книзі висвітлені актуальні питання допоміжних репродуктивних технологій в лікуванні безпліддя, акушерства і гінекології та педіатрії. Збірник розрахований, в першу чергу, на акушерів-гінекологів, педіатрів, сімейних лікарів та може бути корисний для викладачів медичних закладів.
Примірники :ЧЗ(1)
Вільні : ЧЗ(1)
Знайти схожі

7.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 016:82(477)/Г63
Автор(и) : Гольденберг Л. І.
Назва : Бібліографічні джерела українського літературознавства : путівник . -2-ге вид., випр. і допов.
Вихідні дані : Київ: Вища школа, 1990
Кільк.характеристики :254 с :
УДК : 016:82(477) + 82(477)(01)
MeSH-головна: БИБЛИОГРАФИЯ КАК ТЕМА -- BIBLIOGRAPHY AS TOPIC
ЛИТЕРАТУРА -- LITERATURE
УКРАИНА -- UKRAINE
Примірники :КСХ(1)
Вільні : КСХ(1)
Знайти схожі

8.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 62/К 39
Автор(и) : Кильчицька С. С.
Назва : Відновлювані джерела енергії
Вихідні дані : Київ: Знання, 1990
Кільк.характеристики :48 с
Серія: Природа - людина - здоров’я: темат. цикл "здоров’я"; № 15 :
УДК : 62
MeSH-головна: ВОЗОБНОВЛЯЕМЫЕ ИСТОЧНИКИ ЭНЕРГИИ -- RENEWABLE ENERGY
Примірники :КСХ(1)
Вільні : КСХ(1)
Знайти схожі

9.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 61:378/В 48
Назва : Вінницький державний медичний університет ім. М. І. Пирогова : матеріали з наук. роботи співробітників ун-ту
Вихідні дані : Вінниця, 1994
Кільк.характеристики :380 с
Колективи : Вінниц. ДМУ ім. М. І. Пирогова :
УДК : 61:378 + 61(091)(477.44-21)
Предметні рубрики: ВНМУ
MeSH-головна: ИСТОРИЯ МЕДИЦИНЫ -- HISTORY OF MEDICINE
МЕДИЦИНСКИЕ УЧЕБНЫЕ ЦЕНТРЫ -- ACADEMIC MEDICAL CENTERS
Зміст : Організаційно-методичні основи і напрямки наукової діяльності професорсько-викладацького складу університету/ О. Г. Процек. Результати комплексного лікування тяжких опіків очей / О. А. Андрушкова. Голкотерапія в комплексному лікуванні пігментної тапеторетинальної дистрофії/ Т. М. Антонюк. Роль ситуаційних задач в педагогічному процесі/ М. С. Атаманчук. Сезонна динаміка кислотно-лужної рівноваги і згортання крові у хворих ішемічною хворобою серця (ІХС) в клімато-географічних умовах поділля України (м. Вінниця)/ І. С. Афанасюк. Перекисне окислення ліпідів і антиоксидантна система при фізіологічній та ускладненій пізнім гестозом вагітності/ С. В. Балабуєва. Сечівниково-шкіряні нориці після аденомектомії/ І. В. Барало. Вираження заперечення в медико-біологічній термінології/ Л. А. Баранова. Мультифакторіальне прогнозування алергічного риніту /АР// А. І. Барціховський. Одна із модифікацій кетанестового наркозу/ З. Б. Березовська. Імуно-генетичні та соматотипологічні фактори ризику для розвитку бронхіальної астми/ І. В. Березюк. До питання про морфологічні аспекти впливу деяких пестицидів на периферійну кров та кістковий мозок тварин в експерименті/ Е. А. Безкоровайна. Значення рентгенологічного дослідження при болю в кульшовому суглобі/ Л. М. Бідкова. Проблема резистентності пневмотропних мікроорганізмів та деякі шляхи її подолання/ В. В. Біктіміров. Треморографія у хворих на паркінсонізм/ В. Д. Білик. Застосування інформаційного аналізу для комплексної оцінки умов життя сім'ї в місті та на селі / І. І. Білик. Клініко-метаболічні зміни у фетоплацентарній системі при внутрішньоутробній гіпотрофії плоду/ А. М. Біньковська. Вплив тренталу на лімфатичні судини/ В. П. Бобрук. Парез кишечника при гострій странгуляційній кишковій непрохідності/ С. Г. Богачук. Діагностика та лікування раку стравоходу по матеріалам онкоторакальної клініки ВООД/ Б. А. Болюх. Диференційна діагностика псоріазу та екземи за допомогою визначення активності мієлопероксидази в лейкоцитах крові/ С. А. Бондар. До клінічної характеристики менінгітів/ В. О. Бондаренко. Показники перекисного окислення ліпідів при гіпоксичних станах, обумовлених анеміями/ С. В. Бондарчук. Електронномікроскопічні зміни гепатоцитів під впливом 1/1000 лд 50 галекрону/ М. Р. Борейко. Динаміка розумової працездатності в процесі адаптації учнів-іноземців підготовчого факультету ча показниками їхньої уваги/ О. І. Борисенко. Клінічні форми генітального ендометріозу/ В. О. Бориско. Особливості навчально-виховного процесу на факультеті вдосконалення лікарів/ О. С. Бориско. Рольбазолатеральних ядер мигдалеподібного комплексу в організації автоматизованих рухів / Н. В. Братусь, О. Д. Удод. Патогенетичне обгрунтування та застосування полісорбу в лікуванні циркулярної депресії/ В. Є. Бузанова. Вивчення ефективності електростимулюючої терапії у дітей захворюваннями органів дихання та травлення/ Л. М. Булат. Критерії фізіологічної норми стану дихання у студентів-медиків/ Л. Ю. Буреннікова, С. О. Шинкаренко. Питання інструментальної діагностики конвекситальних менінгеом головного мозку/ В. І. Бурля. Клініка і лікування гострих стенозуючих ляринготрахеїтів у дітей/ Р. П. Валькова. Тестовий контроль як база для гнучких моделей навчання/ Г. Л. Василенко. Туберкульоз трахбобронхіальних лімфатичних вузлів і його наслідки у осіб, старших 50 років та похилого віку/ В. У. Василик. Порівняльне вивчення гемодинамічних показників і морфоконституціональних особливостей організму / А. А. Ващук. Післядипломне підвищення кваліфікації лікарів/ Б. Г. Веденко. Ефективність цитологічного методу дослідження в діагностиці пухлин голови та шиї/ А. М. Велев. Вплив лазерного випромінювання на деякі показники згортуючої системи крові і мікроциркуляції у хворих цукровим дабетом / В. С. Вернигородський. Захворюваність іноземців підготовчого відділення Вінницького медичного інституту/ Г. І. Вихристюк. Профілактика перітоніту при оперативному лікуванні гострої кишкової непрохідності/ О. О. Вільцанюк. Ліпідний обмін у хворих хронічною наднирковою недостатністю з виразковою хворобою/ М. В. Власенко. Властивості антимікробної композиції на основі декаметоксину/ І. М. Вовк. Вплив недостатності воротаря на виникнення дуодено-гастрального рефлюкса/ М. М. Вовк. Модифікація фармакодинаміки та побічних ефектів нестероїдного протизапального препарату напроксену циметидіном, ретинолом, токоферолом та кокарбоксилазою/ О. Г. Вовк. Аналіз даних про наявність аномалій положення окремих зубів і прикусу у міського дитячого населення Хмельницької області/ С. Р. Войнович. Серцеві глікозиди як протифібриляторні засоби/ Н. І. Волощук. Медико-соцІальні проблеми вірусного гепатиту В І СНІД / В. В. Гавура. Генетичні аспекти тяжких і злоякісних форм вірусного гепатиту В/ В. В. Гавура, В. Ф. Рудинський. Внутрішньоклітинні ферменти у хворих з діабетичними ангіопатіями/ Л. В. Гамарник. Вірусна інфекція та судинна стінка/ І. М. Ганджа, В. П. Мощич. Клінічні форми передменструального синдрому/ Л. Л. Глубоченко. Ефекти пестицидів і гіпоксії при їх сумісній дії/ Л. Г. Глухова. Сучасна характеристика розмірів тазу дівчат Поділля / М. С. Гнатишин. Оцінка патогенетичної терапії гострого первинного гломерулонефриту у дітей/ О. І. Гнатюк. Хірургічне лікування ускладненої виразкової хвороби шлунка та 12-типалої кишки/ А. І. Годлевський. Кондиційна функція легенів та стан гемодинаміки малого кола кровообігу у хворих цукровим діабетом/ С. В. Головатюк. Особливості перебігу церебрастенічного психопатологічного синдрому під впливом "малих" доз радіації на організм людини/ С. В. Головенко. Міфологічні джерела українського менталітету/ М. Л. Голуб. Смертність населення як гіриродньоісторичний процес і як результат діяльності людей/ А. П. Голубовський. Спосіб визначення мембранного потенціалу еритроцитів / M. Л. Гомон. Кишковий шов в умовах перитоніту/ О. В. Гончаренко. Стан кисневого забезпечення тканин та мікроциркуляціі у хворих на цукровий діабет, ускладнений кетоацидозом/ Л. І. Гончаров. Зміни внутрішньої будови м'язів нижньої кінцівки в пренатальному онтогенезі/ В. П. Гончарук. Епідеміологія внутрішнього випромінення у дітей та підлітків, які мешкаютьна забруднених територіях Житомирської області внаслідок аварії на ЧАЕС/ Н. І. Горобець. Класифікація шумів серця у дітей/ М. С. Грешило. Особливості лікування акушерських перитонітів/ П. П. Григоренко, Н. С. Шатківська, С. Г. Кочко. Вплив загальної вертикальної вібрації на морфологію нирки/ С. І. Гриценко. Санаторний етап реабілітації дітей,хворих піелонефритом / В. Г. Гришко. Дослідження конформаційної стабільності Ig G в моношарі при дії температурно-сольового фактора / И. О. Гудзь. Диференційно-діагностичні критерії дилятаційноі кардіоміопатії /ДКМП/ та хронічної хвороби серця /Х1ХС/ за результатами клініко-біохімічного дослідження/ А. Ф. Гуменюк. Біогальванічні родонові ванни в комплексній реабілітації опікових реконвалесцентів/ П. М. Гунько. Роль плазми в гіперкоагуляційному потенціалі крові хворих цукровим діабетом/ О. І. Гуцалюк. М. І. Пирогов - викладач, наставник, педагог/ А. Т. Давидюк. До питання про духовне виховання студентів-медиків / І. М. Даниленко. Місцевоанестезуючі властивості нових похідних Бензофурану / В. В. Данильчук. Роль кафедри нормальної фізіології в формуванні передумов клінічного мислення студентів/ П. Т. Дацишин, Н. В. Братусь, О. В. Левчук. Розподіл за важкістю засвоєння навчальних предметів,що вивчаються студенїами-іноземцями молодших курсів лікувального факультету Вінницького медінституту/ Д. Г. Дев’ятка. Ефективність ендобронхіальної лазеротерапії у хворих хронічним обструктивним бронхітом / В. Т. Демидюк, К. Б. Філіпович, К. Б. Арженкова. Нові підходи до класифікації хронічної серцевої недостатності /ХСН/ / В. І. Денисюк. Тренування дозованою ходьбою хворих інфарктом міокарда на поліклінічному етапі реабілітації / В. М. Дергун. До питання діагностики та лікування післяпологових ендометритів/ Н. П. Дзісь. Визначення ступеня компенсації каріозного процесу у дітей Подільського регіону за даними епідеміологічного дослідження / М. К. Добровольска. Математичне моделювання в процесі створенняо реконструктивних операцій при порушенні функцій замикаючого механізму кардії / І. П. Довгань. Результати психологічного дослідження жінок, які виявилися об'єктами насилля / О. О. Древицька, О. І. Древицький. Клініко-біохімічні тести в диференціальній діагностиці ревматоїдного артриту (РА), остеоартрозу (ОА) і подагрі (П)/ О. Х. Дубовий. Перекисне окислення ліпідів та антиоксидантна система у хворих ІХС і подагрою в за лежності від рівня сечової кислоти / Р. О. Дубовий. Холедоходуоденостомія / В. І. Дударенко. Епідеміологія морфо-функцюнальних змін в щитовидній залозі через 6-7 років після аварії на ЧАЕС/ В. М. Дувник. Дослідження коливних режимів зміни пружних властивостей моношарів сироваткових білків в дослідах in vitro/ В. А. Дяков. Особливості формування пропорцій тіла дітей першого року життя/ В. О. Єрмольєв. Вікові особливості ліпідного спектра крові,стану оксидантної та антиоксидантної систем крові у практично здорових людей/ В. М. Жебель. Дослідження поверхневих електричних властивостей ліквору при деяких захворюваннях ЦНС/ В. Т. Желіба. Лікування довго незагоюваних ран/ Н. Д. Желіба. Клініко-біохімічні співвідношення при розсіяному склерозі / О. В. Желіба. Критерії діагностики внутрішньоутробного інфікування плоду /попереднє повідомлення// О. Л. Жилко. Профілактика патологічної перебудови опорно-рухового апарата у хворих з одностороннім природженим вивихом стегна/ П. Μ. Жук. Еритроцитарні антигени крові при слабкій і нормальній пологовій дяльності / С. І. Жук. Обробка ложа жовчного міхура після холецистектомії/ О. О. Жупанов. До питання прогнозування ургентної хірургічної патології/ О. П. Жученко. Медичне значення клімато-географічних умов міста Вінниці/ О. П. Жученко. Прогнозування акушерської патології / П. Г. Жученко. Оперативне відновлення ілеоцекального відділу після його резекції / С. П. Жученко. Застосування методу триболюмінометрії у діагностиці захворювань органів дихання/ С. В. Зайков. Алергічні захворювання у медичних працівників/ А. А. Зайкова. Стан ротової порожнини у вагітних жінок Хмельницької області/ С. І. Зайонц. Характеристика причин та випадків смерті в домашніх умовах хворих на туберкульоз органів дихання/ Г. Г. Закопайло. Застосування полісорбу для лікування запальних захворювань пульпи/ С. М. Заяц. Стан скоротливої функції міокарду та обміну макроергів при гломерулонефриті у дітей/ О. Д. Зелінська. Лікування хворих на цукровий діабет при абсолютній та відносній сульфамідорезистентності / Б. О. Зелінський. До питання про вплив антибіотиків на формені елементи крові і кісткового мозку/ А. Ю. Іваненко. Про деякі аспекти реалізазії проблемного навчання / Б. Г. Іваницький. Ефективність серцевих глікозидів при лікуванні пароксиз- мальної форми мерехтіння передсердь у хворих з діастолічною дисфункцією лівого шлуночка/ В. П. Іванов. Деякі показники неспецифічного імунітету у спортсменів / О. Н. Іванов. Фінікаберан - від експерименту до клініки/ Н. І. Іванова. Дисбактеріози кишечника при хронічних захворюваннях органів травлення/ С. А. Іванова. Фактори ризику виникнення первинного імуно-алергічного гломерулонефриту у дітей/ О. І. Ізюмець. Морфо-функцюнальні зміни печінки при тривалій дії гексахлорану і хлорофосу малої інтенсивності/ В. Г. Іліка. Залежність реакцій метаболізму ксенобіотиків від забезпеченості морських свинок вітаміном С/ Т. М. Ільченко. Порівняльні ефекти додаткового введення токоферолу та селеніту натрію/ В. М. Істошин. Роль латерального гіпоталамуса і фронтальної кори в розвитку спонукання і задуму рухової програми при їжо добувній поведінці/ M. B. Йолтухівський, В. М. Мороз, О. В. Власенко. Зміна клітинних мембран при грипі, ускладненому пневмоніями у дітей/ О. К. Каблукова. До методики нефректомії при пухлинах/ М. П. Кавка. Морфо-функціональна організація преоптичноі ділянки та її роль в підтриманні деяких гомеостатичних констант/ В. М. Казаков [та ін.]. Деякі моменти удосконалення кесарського розтину в профілактиці ускладнень під час операції/ Г. А. Казміренко. Фактори ризику затримки розвитку плода у вагітних, які перервали першу вагітність штучним абортом/ В. В. Камінський. Шляхи зниження летальності при гострому панкреатиті / О. Є. Каніковський. Ізометрична функція м'язового апарата у руховій діяльності людини/ В. В. Качан. Ефективність хірургічного лікування раку тіла матки / В. Г. Каюк. Деякі підсумки вивчення вірусного гепатиту у реціпієнтів крові/ В. А. Кириленко. Причини пізнього протезування інвалідів з ампутаціями кінцівок/ В. І. Кириченко. Невідкладна допомога при гострій дихальній недостатності хворим на ботулізм/ Д. Ф. Кириченко. Гіпербарична оксигенація в комплексному лікуванні хворих на ботулізм/ П. Д. Кириченко. До питання про спинномозкову анестезію на собаках / А. І. Кирничний. Жанрово-композиційна модель наукової медичної статті на матеріалі французьких журналів/ Л. М. Кім. Прогнозування, профілактика та лікування акушерської патології у жінок з аліментарно-конституційним ожирінням на основі багатофакторної оцінки ризику їх розвитку/ В. І. Клебан. Особливості будови вінцевих артерій серця в процесі еволюції/ В. О. Коваленко. Рентгенодіагностика змін в лімфовузлах грудної порожнини/ Т. П. Коваленко. Профілактика та корекція порушень гемостазу при тяжких формах кишкових токсикозів, які супроводжуються загрозою розвитку ДВЗ- синдром/ М. Б. Коваль. Модифікуючий вплив наслідків перебування на кінцівці джгута на перебіг комбінованих радіаційних уражень (КРУ) / О. В. Ковальський. Протимікробні властивості нових антисептичних засобів/ В. П. Ковальчук. Застосування препаратів декаметоксину при лікуванні стійких урогенітальних кандидозів / О. В. Ковтун. Епідеміологія цукрового діабету серед сільського населення / О. С. Когут. Морфофункціональний стан клітинних елементів раньового ексудату та периферійної крові як критерій судово-медичного визначення давності виникнення ран/ С. О. Козлова. Ознаки передозування нітратів у хворих ішемічною хворобою серця/ П. Ф. Колесник. Порушення дихальної функції крові і тканин у хворих з кишковою непрохідністю і шляхи їх нормалізації / С. С. Колібаба. Нетрадиційне бачення психофізіологічного генезу розумової втоми/ B. C. Компанець. Психічне здоров’я дітей і навчання: індивідуальний підхід в роботі з дітьми із затримкою психічного розвитку / А. І. Кондратюк. Сепсис у дітей першого року і чинники ризику/ В. М. Кононенко. Сироватко-еритроцитарний індекс інтоксикації (СЕН)/ В. С. Конопліцький, А. І. Стародуб, Важих Алі. До питання про частоту функціональних змін шлунка при загостренні хронічного некалькульозного холециститу / Б. І. Корнєєв. Значення нейрорадіологічного обстеження хворих на лицеві дискінезії/ А. Г. Корнійчук. Показники клітинного імунітету при вірусному гепатиті В / А. П. Коробко. Ультраструктурний аналіз гемато-лімфатичного переносу білка в нормі і при гіповолемії/ А. П. Король. Психолого-педагогічні аспекти розумової працездатності та її реабілітації у молодших школярів/ Н. Д. Корольова. Прогнозування особливостей перебігу вірусного гепатиту В та його наслідків/ Т. О. Корчинська. Вплив радонових ванн курорту на нейрогуморальну регуляцію центральної гемодинаміки у хворих суміжною артеріальною гіпертензією/ В. С. Корчинський. Нейрогуморальна регуляція центральної гемодинаміки у хворих суміжною артеріальною гіпертензією/ В. С. Корчинський. Формування диспансерних груп пародонтологічних хворих/ В. М. Косенко. Дуоденостаз і гострий панкреатит/ Г. Я. Костюк. Проксимальна резекція шлунка в рентгенівському зображенні/ Г. О. Коханова. Прогнозування неефективного комбінованого лікування миготіння передсердь при захворюваннях системи кровообігу/ Г. І. Коцута. До питання гнійно-запальних пухлин придатків матки / С. Г. Кочко. Ультразвукове дослідження при захворюваннях гепато-біліарно-панкреатично і системи/ В. П. Кравець. Деякі особливості гістохімічної та електронномікроскопічноі зміни посттравматичної регенерації печінки при хронічній дії поліхлорпінена/ В. В. Кравчук. Вплив різних доз ультрафіолетового випромінювання на забезпеченість организму людини деякими вітаминами/ Л. І. Краснова. Цитологічна характеристика клітинних елементів раньового ексудату в ранньому посттравматичном періоді / А. І. Крат. Загоєння лунки зуба при альвеоліті під дією препаратів, виготовлених на основі адсорбентів/ Н. Б. Кузняк. Порівняльна оцінка впливу антагоністів кальцію на клініко-біохімічні показники у хворих на артеріальну гіпертензію різного походження/ Н. В. Кузьмінова. Корекція синдрому ендогенної інтоксикації у дітей з гнійно-септичними захворюваннями/ Ю. П. Кукуруза, В. С. Конопліцький. Аналіз фізичного розвитку дівчат-підлітків/ С. М. Кулешова. Імунологічний вплив грибів роду кандида у хворих на туберкульоз органів дихання/ Л. Г. Кулик. Застосування капотену для лікування хворих хронічною недостатністю кровообігу/ Л. В. Кульчевич. Гістоструктура вілочкової залози та селезінкі при хронічній дії пестицида поліхлорпінена/ Н. В. Кульчиковська. Моделювання екстремальної ситуації в учбовому процесі/ В. М. Кульчиковский. Про класифікацію гіпертонічних станів осіб юнацького і молодого віку/ О. М. Кучеренко. Динаміка показників ендотоксикозу та ступінь виживання тварин після тотального опромінення і використання полісорба/ С. В. Ладутько. Клініко-параклінічні особливості функціональних розладів шлунка у дітей з хронічним холецистохолангітом/ Л. І. Лайко. Інтереси і світогляд/ П. М. Лаптєв. Клініка і принципи лікування токсичних форм дифтерії / Я. П. Латенко. Виховання студентів історією/ В. П. Лациба. Функціональна асиметрія у щурів/ О. В. Левчук, Н. В. Братусь, M. B. Йолтухівський. Динаміка вмісту неферментативних катіонних білків (НКБ) нейтрфільних гранулоцитів раньового ексудату/ Г. О. Легін. Комп'ютерна термографія/ М. Р. Липко, В. Д. Шкуренко. Пропорційна подібність - критерій спортивного відбору / С. П. Лисюк. Порівняльна оцінка радіопротекторної дії деяких фармакологічних комплексів на бар'єрну функцію легенів/ С. Г. Лисянський, Л. І. Казмірук. Вивчення впливу рибофлавіна на фармакологічний ефект та токсичність деяких ксенобіотиків/ Г. З. Личик. Біотрансформація, фармакологічний ефект та токсичність деяких ксенобіотиків при різній забезпеченості організму тіаміном/ А. П. Личко. Прогнозування та профілактика післяпологового ендометриту/ С. К. Літвінов. Вплив тривалої дії низької температури на морфологію серця щурів у період прогресивного росту / В. А. Логвиненко. Шляхи профілактики акушерських кровотеч/ В. О. Ложкарьова. Ендогенний серотонін як індикатор ступеня важкості променевого ураження організму/ Ю. С. Людвінський. Лікування дерматитів поліакриламідом/ І. Н. Ляшенко. Вплив деяких екологічних факторів на вагітність та виникненя акушерської патології/ Б. Ф. Мазорчук. Вивчення фізичного розвитку дітей та підлітків Подільського регіону/ В. Ф. Мазченко. Клініко-біологічні особливості перебігу затяжного і неперервно-рецидивуючого ревмокардиту/ Л. П. Макарова. Скринінг нових антимікробних препаратів/ Є. Ф. Макац. Помилки в діагностиці, тактиці та лікуванні ножових пошкоджень нирок/ В. Д. Максимов. Критерії трансформації гострих запальних процесів органів дихання в хронічні/ В. П. Маленький. Емоційні розлади при алкоголізмі/ Н. С. Марковська. Принципи корекції адаптаційних поцесів у студентів-іноземців/ Г. П. Марченко. Ефективність ентеросорбції при лікуванні хворих бронхіальною астмою/ Н. П. Масік. Застосування інтерферона у хворих вірусним гепатитом В, який перебігає на фоні онкопатології/ Л. С. Медвідєва. Методика розшифровки електрогастрограм/ Г. І. Мелащенко. Використання 24-годинного моніторингу інтрагастрального pH під час антисекреторної фармакотерапії виразкової хвороби дванадцятипалої кишки/ С. Г. Мелащенко. Реабілітація військових пілотів від втоми в санаторних умовах/ П. С. Мельник. Профілактика пізнього гестозу/ М. А. Михальчук. Органозбірігаючі операції при дуоденальних виразках / І. І. Мітюк. Агрегаційна активність еритроцитів у хворих з бронхіальною астмою/ І. І. Міщук. Термодіагностика давності виникнення переломів нижньої щелепи/ О. І. Моканюк. Деякі показники функціонального стану серця у хворих гіпертонічною хворобою (ГХ) і стадії/ Ю. І. Монастирський. Роль моторних ядер таламуса в організації рухів/ В. М. Мороз, О. В. Власенко. Сучасні інформаційні технології в медичній освіті/ В. М. Мороз, І. Й. Хаїмзон. Вивчення ефективності поєднаного призначення гомологічного протиботулічного імуноглобуліну і полісорбу при лікуванні хворих на ботулізм/ Л. В. Мороз. Аналіз причин спалахів венеричної захворюванності/ О. В. Мороз. Роль генетичних факторів в розвитку захворювань бронхо-легеневої системи/ Ю. М. Мостовий. Досліджені властивостей нових антисептків/ В. М. Мруг. Застосування декаметоксина у лікуванні дітей/ В. А. Навроцький. Характеристика патогенних ешерихій, циркулюючих серед дітей, що хворіють гнійно-септичними за хворюваннями/ В. А. Навроцький. Особливості клінічних проявів при пологових пошкодженнях плечового сплетіння/ В. А. Навроцький. Дослідження конформаційних змін макромолекул в плівках/ Н. С. Назаренко. Раціоналізація та винахідство в навчальному процесі на кафедрі анатомії як форма його оптимізації/ О. М. Недорізанюк. Особливості генетичних маркерів крові у дітей з гострим стенозуючим ляринготрахеїтом/ І. І. Незгода. Зміни стану імунітету у осіб, які брали участьв ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в 1986-1987 роках / О. П. Незгода. Про деякі аспекти до проблеми дифтерії /повідомлення І// В. П. Непорада. Про деякі аспекти до проблеми дифтерії /повідомлення ІІ// В. П. Непорада. Досвід застосування методу головних компонент для виявлення деяких особливостей перебігу постінфарктного періоду/ О. В. Нечипорук. Лікування хворих бронхіальною астмою за допомогою методу нормобаричної гіпоксії/ С. В. Нечипорук. Клінічні особливості ротавірусного гастроентериту у дорослих/ М. П. Никитюк. Стан імунної системи при впливі на організм радонових вод / О. О. Оболенський. Значення рентгенологічних, радонуклідних і ангіографічних обстежень у хворих з первинними пухлинами і суміжними захворюваннями кісток/ М. В. Окаєвич. Зміни в імунограмі у хворих виразковою хворобою дванадцятипалої кишки/ І. П. Олексієва. Досвід використання гомеопатичного лікування хворих у терапевтичному стаціонарі/ О. В. Олійник. Хірургічне лікування хронічних субдуральних гематом у осіб похилого та старого віку/ В. М. Ольхов. Моделювання гострого остеоміеліту/ О. О. Ольхом’як. Ринковий механизм і реформа охорони здоров’я/ Л. Б. Ольшевський. Про особливості виявлення прихованих етіологічних факторів органічних уражень головного мозку / Ю. В. Онишко. Морфогенез та фізико-хімічні параметри кісткової тканини експериментальних тварин при корекції іммобілізаційного стресу сукцінатом натрію/ В. М. Онікієнко. Особливості розподілу генетичних маркерів крові при невиношуванні вагітності/ Омран Нізар. Соціально-гігієнічна характеристика деяких елементів способу життя школярів з короткозорістю/ Н. М. Орлова. Ефективність поліхімотерапії з поспідуючою інтермітуючою хімотерапією та хірургічними методами в комплексному лікуванні вперше виявлених хворих здеструктивними формами легеневого туберкульозу / І. Ю. Осійський. Гастропротективний ефект циметидину, альфа-токоферолу та ретинолу при застосуванні індометацину/ О. І. Остапчук. Вплив нового вітчизняного препарату суфана на кисневий баланс крові у хворих ішемічною хворобою серця з мерехтінням передсердь/ Е. С. Осядла. Вплив літію оксібутірату, фенозепаму, карбідіну та інмекарбу на метаболічні наслідки хронічної алкогольної інтоксикації/ О. К. Откаленко. Стан мікроциркуляції та ліпідний обмін у хворих на гіпотиреоз/ Ю. К. Откаленко. Спосіб лікування гострого панкреатиту/ І. Н. Ошовський. Нейроендокринний статус недоношених новонароджених/ В. П. Павлюк. Голкорефлексотерапія при лікуванні абстиненції/ Л. В. Палагнюк. Вплив комплексної антиоксидантної терапії на метаболічні процеси у хворих на цукровий діабет/ А. В. Паламарчук. Морфологія селезінки при гіподинамії / І. Д. Паламарчук. Застосування антисептичних препаратів в умовах поліклініки/ І. Г. Палій. Застосування комп'ютерних технологій при проведенні навчального процесу на кафедрах університету/ О. Ю. Пантус [та ін.]. Клінічна ефективність інгаляцій розчину хлориду натрію при лікуванні хворих гострими та хронічними запальними процесами бронхолегеневої системи/ Т. П. Пасека. Внутріутробна гіпотрофія - фактор ризику затримки фізичного розвитку дітей раннього віку/ Н. М. Пахнюща. Вітамінна та коферментна регуляція біотрансформації, фармакологічної дії та токсичності лікарських засобів/ О. О. Пентюк. Неврологічна диференціальна диагностика/ Т. І. Петрова. Про позаміхурову позадулонну аденомектомію/ П. І. Пивоваров. Проблемні питання задоволення лікарів професійним вибором/ В. Л. Пилипчук. Інформативність лабораторних показників інтоксикації при кишкових токсикозах у дітей грудного віку/ Л. В. Пипа. Особливості форми та структури шлунка в нормі, при патології та після оперативних втручань на шлунку/ В. І. Півторак. Особливості кислоторегулюючої терапії в амбулаторному лікуванні виразкової хвороби дванадцятипалої кишки/ Н. А. Півторак. Застосування внутрішньовенного лазерного опромінювання у комплексній терапії хронічного токсоплазмозу/ В. В. Пілуєв. Особливості змін внутрішніх органів при експериментальному холестериновому атеросклерозі/ Р. П. Піскун. Психолого-педагогічні особливості формування рухових навичок/ Ю. Д. Побережець. Значення антигенів крові в клініці гематогенного остеомієліту у дітей/ В. В. Погорілий. Дослідження впливу гіпотонічних розчинів на очеревину/ М. І. Покидько. Особливості лікування варикозної хвороби вен ніг у людей похилого віку/ М. С. Полубуткін. Загальнокультурна підготовка майбутніх спеціалістів- медиків/ Л. М. Пономарьов. Віддалені результати лікування гострих абсцессів і гангрени легенів/ В. І. Попов. Функціональний стан серцево-судинної системи дітей в районах з радіонуклідним забрудненням місцевості / В. П. Попов. Післяопераційні гнійно-запальні ускладнення у хворих аденомою передміхурової залози/ Ю. Б. Потєха. Перебіг післяопераційного періоду після кесарського розтину з застосуванням аутогемотрансфузії/ І. А. Приймак. Зміни біохімічних показників крові білих щурів при сполученій дії електромагнітного поля промислової частоти і різних доз нітратів/ С. В. Прокопенко. Помилка в діференціації раку нижньої губи і пухирчатки/ С. К. Псюк. Рецидивні виразки після хірургічного втручання з приводу виразкової хвороби шлунка та 12-палої кишки/ О. С. Пустоваренко [та ін.]. Стан імунітету у населення Вінницької області за даними клініко-епідеміологічних досліджень/ Б. М. Пухлик. Наслідки впливу несприятливих екологічних чинників на імунну систему і соматичні органи щурів/ М. С. Пушкар. Досвід застосування гілустенону в процесі лікування хворих хронічною ішемічною хворобою серця (ХІХС)/ Ф. Ф. Пшелуцький. Спіраль працює для життя/ М. Ф. Пшеничний. Розсіяний склероз в дитячому віці/ Я. І. Пшук. До питання про можливості дослідження буккального епітелію осіб жіночої статі при судово-медичному визначенні статевої зрілості/ В. Л. Разовий. До питання хірургічної обробки проникаючих поранень очей з випадінням райдужки/ В. Ю. Раїнчик. Вивчення стану неспецифічного імунітету у хірургічних хворих та при захворюваннях органів дихання/ Р. В. Раковська. Порівняльна характеристика місцевознечулюючої дії нового похідного індолу з класичними анестетиками/ Н. В. Раціборинська. Вплив загальної вертикальної вібрації на морфологію печінки вагітних та ix нащадків/ О. О. Резнік. Оптимізація процесу вивчення природничних дисциплін на підготовчому факультеті для іноземних громодян / П. Г. Рибак. Особливості метаболічної адаптації недоношених новонароджених з синдромом неонатальноі жовтянці / О. С. Рубіна. Клінічні особливості перебігу епідемічного паротиту у дорослих / Ф. Д. Рудий. Клінічне значення визначення гідроксиперолін-креатинінового індексу в навколоплідних водах/ І. М. Рудик. Особливості віддалених наслідків у реконваленсцентів вірусного гепатиту а в сполученні з персистуючим носійством HBsAg/ В. Ф. Рудинський. Формування наукової концепції самонавчання нерідної мови як актуальна проблема сучасної лінгводидактики / О. В. Рябоконь. До питання навчальних посібників для студентів-медиків/ Т. А. Рябоконь. Спосіб хірургічного лікування глаукоми/ Й. Р. Салдан. Варіанти співвідношень основних показників калікреін- кінінової системі крові у хворих із затяжним перебігом ревмокардиту та ефективність протиревматичної терапії / В. А. Салобай. Організація спостереження та ефективність лікування хворих з рецидивом туберкульозу легенів/ Р. Ю. Салобай. Досвід застосування синтетичного аналогу енкефалінів даларгіну в комплексному лікуванні хворих на виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки / С. Г. Самохвал. Бензофукаїн в лікуванні захворювань суглобів/ І. Ф. Семененко. Психогігієнічні критерії удосконалення соціальної адаптації школярів/ І. В. Сергета. Активність лізосомальних ферментів у хворих ішемічною хворобою серця/ В. К. Сєркова. Оцінка ефективності внутрішньосудинного лазерного опромінення крові в комплексному лікуванні при захворюваннях суглобів/ В. К. Сєркова, В. Д. Похилюк. Первинний гемостазі рівень гормонів у фетоплацентарній системі вагітних з ускладненим ОПГ-гестозом/ Ж. Д. Сидорова, П. П. Григоренко. Властивості нових антисептичних очних лікарських форм/ А. В. Сидорук. Застосування методу добового моніторування ЕКГ для диференційного постгенетичного лікування хворих з екстрасистолічною аритмією/ М. П. Сизова. Досвід використання технічних засобів в навчальному процесі/ І. І. Сиродой. Клітинний імунітет та його значення в патогенезі і лікуванні післяполового ендоміометриту/ В. І. Ситник. Прогнозування і профілактика родового травматизму / І. А. Ситнік. Імунний статус у хворих хронічним лімфолейкозом/ Г. Д. Сімбірцева. Роль центральних механізмів адаптації до фізичного навантаження у хворих інфарктом міокарда під час санаторного етапу реабілітації/ А. І. Сінчук. Стан фізичного розвитку дітей, що мешкають в зоні впливу малих доз радіації/ Н. І. Сінчук. Кисневе забезпечення шкіри у хворих на дифузний токсичний зоб/ О. А. Слободяник. Рівень тривожності серед жінок молодого та середнього віку/ Л. Ф. Слободянюк, В. Л. Гавловський. Зміни деяких показників імунологічної реактивності під впливом електромагнітного поля/ Т. М. Слободянюк. Проблеми масштабування технології отримання субстанції інтерферону та лікарської форми на його основі/ В. І. Смірнова, В. А. Болоховска. Студентська наука на кафедрі нормальної фізіології / Г. М. Смолякова. Кореляційний взаємозв'язок мікроциркуляції та транскапілярного обміну у хворих аліментарно-конституціональним ожирінням/ С. О. Сокур. Рівень вмісту сечової кислоти як діагностичний критерій гострого інфаркту міокарда/ Л. П. Солейко. Дилатаційна кардіоміопатія: клініко-математичне моделювання у прогнозуванні перебігу серцевої недостатності/ О. В. Солейко. Фармакологічна корекція ульцерогенної дії нестероїдних протизапальних препаратів/ М. А. Станіславчук. Рецидивні неврити лицевого нерва/ Г. О. Старинець. Нейрогістологічний аналіз формування нервових елементів субпіального шару спинного мозку людини і ссавців-тварин/ Н. О. Степаненко. Проблема об'єкта і предмета медицини/ В. Я. Степанов. Порівняльна оцінка знеболюючої дії бензофурокаіну, анальгіну та промедолу в експерименті/ Г. І. Степанюк. Переломи виростків великогомілковоі кістки та ix лікування / В. С. Столярчук. Тридцять років пошуку/ О. О. Столярчук. Система антиоксидантного захисту в ранньому постнатальному онтогенезі/ І. В. Сторожук. Про переклад на українську мову латинських прикметників/ М. Г. Стоян. Мікроциркуляторні порушення у осіб, які підлягли впливу радіації/ Т. С. Стремедловська. Психо-фізичний розвиток дітей?різних вікових груп/ К. В. Супрунов. Досвід консервативного лікування торбинковиків (кіст) та норицьголови і шиї/ М. В. Сухін. Єдність клініки і кафедри/ В. С. Тарасюк. Оцінка ефективності реабілітаційних заходів у хворих інфарктом міокарду на санаторному етапі/ О. В. Темна. Морфофункціональна мінливість будови вен кисті/ Г. В. Терентьєва. Вивчення білоксорбційних властивостей високодисперсного кремнезема/ О. В. Тертишна. Ефективність лікування і диспансерного спостереження хворих гіпертонічною хворобою/ Н. П. Ткаченко. Про ефективність вторинної профілактики ішемічної хвороби серця в умовах сільської місцевості/ Л. О. Тодосієнко. Захворюваність серед жінок, чоловіки котрих зловживають алкоголем / М. І. Тонкаль, Н. М. Черняк. Деякі аспекти лікування стенокардії у хворих з ішемічною хворобою серця/ В. В. Трегуб. Полісорб в комплексній терапії хворих на псоріаз/ Т. І. Труніна. Напрями оптимізації викладання в інтернатурі/ В. П. Фесенко. Вплив Уфібрату на ліпідні показники крові у хворих ішемічною хворобою серця/ Л. В. Філенко. Роль деяких факторів у виникненні синдрому вегетативної дистонії у школярів/ А. В. Філик. До питання етіопатогенезу м'язових контрактур при пологових ушкодженнях плечового сплетіння/ В. О. Фіщенко, І. В. Швець. Шлункова гіпотермія в комплексному лікуванні гострого панкреатиту/ О. Я. Фіщенко. Динаміка інсуліну в крові,кортизолу в крові, мікроциркуляції та периферійного кровообігу у хворих на цукровий діабет під впливом радонових ванн курорта Хмільник/ О. О. Фіщук. Топографія і взаємовідносини клітин в ангіогенезі / Л. В. Фоміна. Моторна діяльність шлунка при деяких ускладненнях виразкової хвороби/ В. М. Фурман. Нові інформаційні технології для створення спеціалізованих програм підтримки лікувально-дагностичного процесу/ І. І. Хаїмзон. Створення єдиної інформаційної мережі як майбутнє розвитку комп'ютерних технологій/ І. І. Хаїмзон, О. Ю. Пантус. Зміни деяких показників метаболізму при легкій травмі мозку/ М. В. Хижняк, О. Ф. Танасійчук. Диференціально-діагностичний алгоритм гострого апендециту у хворих з ожирінням/ Хіміч С. Д. Вплив хронічної інтоксикації нітратами на репродуктивну систему в експерименті/ Г. В. Чайка. Вплив дозованих фізичних навантажень на компенсаторно-пристосовні реакції у вагітних з пізнім токсикозом/ В. В. Чан-ті-шан. Використання полімерних біорозчинних плівок для лікування запальних захворювань пародонту/ Л. І. Чепель. Розподл ретинолу по субклітинним фракціям печінки при недостатності та дї високих доз вітаміну А/ М. М. Червʼяк. Деякі клініко-методичні принципи внутрішньошлункової рН-метрії під час гастрофіброскопії/ В. М. Чернобровий. Етіологічна роль умовно-патогенних мікроорганізмів при хронічних неспецифічних захворюваннях органів дихання / А. О. Чеснокова. Особливості структури недоношених дітей із внутрішньоутробною гіпотрофією/ С. А. Чешенчук. Причини економічної неефективності сучасної системи медичної допомоги/ В. М. Чорний. Новий підхід до прогнозування акушерських кровотеч / В. В. Шамільян. Фактори ризику дизметаболічних уратних нефропатій у дітей дошкільного віку/ Л. А. Шангутова. Особливості профілактичного лікування хронічного бронхіту у робітників виробництва синтетичних миючих засобів/ О. Г. Шанчук. Ефективність комплексної санації бронхів у хворих з гнійними ураженнями бронхолегеневої системи/ О. Г. Шанчук. Пропорціональністьв соматології/ П. П. Шапаренко. Лікування післяопераційного перитоніту/ В. О. Шапринський. Людина та особливості її вивчення в соціології і медицині/ О. Б. Швець. Спосіб диференціальної діагностики ішемічної хвороби серця і нейроциркуляторної дистонії кардіального типу / В. М. Шеверда. Порівняльна оцінка ефективності способів знезараження шкіри рук хірургів/ П. С. Шевня. Протезування артерій великого діаметру аутовеною / В. Р. Шевчук. Структурні зміни тироцитів при гіпотиреоїдному стані та при дії радонових вод/ С. М. Шевчук. Морфологія міокарда в період вагітності та ембріогенезу ііід дією загальної вертикальної вібрації / Ю. Г. Шевчук. Електростимуляція в лікуванні часткової атрофії зорового нерва/ Т. М. Шелінговська. Скринінг-метод рентгенодіагностики природжених вад серця/ В. В. Шилкіна. Досвід використання гештальттерапії при лікуванні невротичних жахів / В. І. Шинкаренко, О. А. Лакомов. Розлади вегетативної нервової системи у дітей з гострою респіраторною інфекцією / В. Д. Шкуренко. Групові еритроцитарні антигени і хвороби системи крові / Г. О. Шокур. Ускладнення і летальність після операцій на жовчновивідних шляхах/ В. М. Шостак. Соціальна справедливість в сучасних умовах розвитку України/ Н. б. Шуст. Деякі аспекти етіології і епідеміології гострих стенозуючих ляринготрахеїтів у дітей/ В. М. Южаніна. Можливість прогнозування хоріоамніоніату у вагітних з передчасним розривом плідних оболонок /ПРПО// О. М. Юзько, О. М. Лаптева. Діагностичне значення бронхоальвеолярного лаважу - як методу скринінгу фармакологічних препаратів/ О. О. Яковлева. Вагітність і пологи у юних первородок/ А. Ф. Якубовський. Дослідження психофізіологічного стану студентів в процесі навчання при фізичному та емоційному навантаженні/ Г. В. Янчик. Особливості фізичного розвитку дтей раннього дитинства/ Н. В. Яцик. Імуномодулююча дія деяких целозольвіз - складних ефірів гліколів/ О. В. Яцина.
Примірники : всього 1: КР(1), ЧЗ(2), НА(2), ФРК(1)
Вільні : КР(1), ЧЗ(1), НА(2), ФРК(1)
Знайти схожі

10.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 616-099/Б 61
Автор(и) : Білоус В. І., Білоус В. В.
Назва : Талотоксикози ("чернівецька хімічна хвороба") : [монографія]
Вихідні дані : Чернівці: Місто, 2002
Кільк.характеристики :284 с.: табл.: рис.
Примітки : Бібліогр.: с.265-277
ISBN, Ціна 966-7366-79-0: 30.00 р.
УДК : 616-099 + 616-099:615.916
MeSH-головна: ТАЛЛИЙ -- THALLIUM
ОТРАВЛЕНИЕ -- POISONING
Зміст : ПЕРЕДМОВА ; ВИТЯГИ ІЗ РЕЦЕНЗІЙ НА КНИГУ ; ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ТАЛІЮ ТА ПОШИРЕННЯ ЙОГО В ПРИРОДІ ; Із історії відкриття і вивчення ; Характеристика елемента ; Фізичні і хімічні властивості ; Поширення в природі ; Вміст талію в ґрунтах і рослинах ; Талій в організмі здорової людини ; Талій як мікроелемент чи ксенобіотик ; ВИРОБНИЦТВО ТА ВИКОРИСТАННЯ ТАЛІЮ І ЙОГО СПОЛУК. АНТРОПОГЕННІ ДЖЕРЕЛА ЗАБРУДНЕННЯ ТАЛІЄМ ДОВКІЛЛЯ ; Виробництво талію ; Використання талію та його сполук ; Антропогенні джерела талію ; Характер і можливі наслідки забруднення талієм довкілля ; ТОКСИКОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ТАЛІЮ І ЙОГО СПОЛУК. ПРОЯВИ ТОКСИЧНОЇ ДІЇ ; Токсичність ; Кумуляція ; Особливості токсичної дії талію ; Прояви токсичних ефектів талію ; Характер комбінованої дії талію ; Місцева токсична дія талію на шкіру і слизові оболонки ; Токсичність талію для тварин і рослин ; Характеристика зон талієвого забруднення ; Проникнення в організм ; Накопичення і розподіл талію в організмі ; Виведення із організму ; ЕТІОЛОГІЯ ТАЛОТОКСИКОЗІВ ; Визначення поняття «талотоксикоз» ; Біологічна відповідь організму на накопичення талію ; Етіологічна класифікація талотоксикозів ; Масові (загалові) талотоксикози техногенного походження ; Роль інших мікроелементів у виникненні талотоксикозів ; ПАТОГЕНЕЗ ТАЛОТОКСИКОЗІВ ; Складові механізму токсичної дії талію ; Токсична дія талію на клітини ; Можливі механізми токсичної дії талію на клітини ; Прояви токсичної дії іонів талію на епітеліальні клітини та клітини-гландулоцити ; Токсична дія іонів талію на нервові клітини ; Можливі прояви токсичної дії талію на гепатоцити ; Можливі прояви токсичності талію через порушення метаболізму калію ; Резорбтивна дія талію ; Прояви резорбтивної дії талію через зв’язування сульфгідрильних груп ; Талієва ферментопатія як основа резорбтивної дії талію ; Прояви дії субтоксичних доз талію ; Порушення водно-сольового обміну як компонент резорбтивної дії талію ; Ураження нервової системи ; Ураження волосся при талотоксикозах ; Загальні відомості ; розвиток ріст волосся в нормі ; Волосся людини - накопичувач мікроелементів ; Механізм телагенової алопеції ; Позначення патологічного облисіння в дерматології ; Можливі механізми токсичного ураження волосся талієм ; Співставлення проявів ураження волосся при трихофітії й талотоксикозах ; Талієвий дисбактеріоз ; Гіповітаміноз та авітамінози при талотоксикозах ; Можливі патогенетичні механізми виникнення швидкоплинних талієвих отруєнь ; ПАТОМОРФОЛОГІЧНІ ЗМІНИ В ОРГАНАХ І ТКАНИНАХ ПРИ ТАЛОТОКСИКОЗАХ ; КЛІНІКА ТА ПЕРЕБІГ ТАЛОТОКСИКОЗІВ ; Характерні особливості талієвих інтоксикацій ; Клінічні періоди талотоксикозів ; Кінетика й стадії токсичного ефекту талію ; Деякі особливості кінетики токсичних ефектів при хронічних отруєннях субтоксичними дозами талію ; Методи орієнтовного визначення меж і тривалості періодів та стадій у розвитку й перебігу талотоксикозів ; Основні клінічні симптоми й синдроми талотоксикозів ; Синдром ураження відкритих слизових оболонок та слизової носоглотки і дихальних шляхів ; Гастроентерологічний синдром ; Психоневрологічний синдром ; Ендокринний синдром ; Гепато-ренальний синдром ; Гематологічний синдром ; Кардіо-судинний синдром ; Дерматологічний синдром ; Особливості клінічних проявів хронічних талотоксикозів ; Деякі критерії оцінки ступеня важкості талотоксикозів ; Клінічна класифікація талотоксикозів ; ЯТРОГЕННІ ТАЛОТОКСИКОЗИ ; ДІАГНОСТИКА ТАЛОТОКСИКОЗІВ ; Досвід і стан проблеми ; Клінічна діагностика ; Лабораторна діагностика ; Інструментальні методи діагностики ; Патоморфологічна діагностика ; Особливості діагностики масових талотоксикозів ; Остаточний діагноз ; НЕВІДКЛАДНА ДОПОМОГА ТА АКТИВНА ДЕТОКСИКАЦІЯ ПРИ ОТРУЄННЯХ ТАЛІЄМ. ЛІКУВАННЯ ТАЛОТОКСИКОЗІВ ; Загальні принципи надання невідкладної допомоги й проведення активної детоксикації ; Загальні підходи до проведення інтенсивної терапії при талієвих отруєннях. Посиндромна терапія ; Досвід антидотного лікування талотоксикозів ; Використання препаратів калію як антидотного засобу ; Прусська синь як антидот талію ; Методика використання прусської сині ; Принципи комплексного лікування талотоксикозів ; Комплексне лікування гострих отруєнь ; Особливості антидотної терапії при хронічних талієвих отруєннях ; Дієтотерапія ; З досвіду лікування та профілактики «чернівецької хімічної хвороби» ; ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ. ГІГІЄНІЧНІ СТАНДАРТИ. МЕТОДИ ВИЯВЛЕННЯ ТАЛІЮ І ЙОГО СПОЛУК ; Профілактичні заходи ; Гігієнічні стандарти ; Методи виявлення талію і його сполук ; Знешкодження талію. Оздоровлення довкілля ; ЕСКІЗ ВЕРСИ «ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ХІМІЧНОЇ ХВОРОБИ» ІЗ ВІДДЗЕРКАЛЕННЯМ ЇЇ НА ТОКСИКОЛОГІЮ ТАЛІЮ І ТАЛОТОКСИКОЗИ ; Висновки офіційних комісій та окремих експертів про чернівецьку недугу і її наслідки ; Висновки комісії МОЗ СРСР від 10.11.1988 року ; Висновки комісії МОЗ УРСР про результати роботи з розслідування причин захворювання дітей м. Чернівців ; Висновки урядової комісії Ради Міністрів УРСР про чернівецьку трагедію та її наслідки ; Розбіжності та суперечності в офіційних поглядах та оцінках чернівецької трагедії, їх підґрунтя і наслідки ; Помилка в діагностиці «хімічної екзогенної інтоксикації» та її наслідки ; Еколого-токсикологічна ситуація як етіопатогенетичний фактор «чернівецької хімічної хвороби» ; Формування критичної еколого-токсикологічної ситуації ; Патогенетичні механізми спалаху масового талотоксикозу ; Деякі наслідки чернівецької трагедії. Стан здоров’я дітей які перенесли «чернівецьку хімічну хворобу» ; ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ ; СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ
Анотація: У монографії узагальнені і систематизовані численні відомості літератури та результати власних експериментальних і клінічних досліджень стосовно токсикології талію і талотоксикозів. Наведені нові дані про токсичність талію при його комбінованій дії з бором, алюмінієм, свинцем, кадмієм. Вперше окремими розділами висвітлені і обгрунтовані етіологія, патогенез, патоморфологія, клініка, класифікація, діагностика, надання допомоги, лікування і профілактика талотоксикозів. Із віддзеркаленням на токсикологію талію і талотокси кози окремим розділом висвітлені етіологія, механізми розвитку і клінічні прояви масового талотоксикозу екогенного генезу, відомого під назвою «чернівецька хімічна хвороба», спалах якої зареєстрований восени 1988 року в м. Чернівцях (Україна). Матеріали в книзі викладені в доступній формі і містять цікаві та важливі для науковців і лікарів-практиків відомості. Для лікарів усіх фахів, зацікавлених проблемою екологічно залежних хвороб. Особливо корисна книга токсикологам, проф-патологам, гігієністам, екологам, терапевтам, педіатрам, дерматологам, невропатологам, ендокринологам, акушерам-гінекологам.
Примірники :НА(1)
Вільні : НА(1)
Знайти схожі

11.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 615.32/С 88
Автор(и) : Ступакова, Ельвіра Петрівна
Назва : Рослини роду горицвіт та конвалія - джерела біологічно активних речовин для створення препаратів : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. фармацевт. наук : [спец.]15.00.02 "Фармацевтична хімія та фармакогнозія"
Вихідні дані : Харків, 1997
Кільк.характеристики :25 с
Колективи : Нац. АН України, Держ. НЦ лікар. засобів і мед. продукції
Примітки : Бібліогр.: с.22-23
УДК : 615.32
MeSH-головна: РАСТЕНИЯ ЛЕКАРСТВЕННЫЕ -- PLANTS, MEDICINAL
ЛАНДЫШ -- CONVALLARIA
ФИЗИОЛОГИЧЕСКИ АКТИВНЫЕ ВЕЩЕСТВА -- AUTACOIDS
Примірники :КСХ(1)
Вільні : КСХ(1)
Знайти схожі

12.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 016:6/А 58
Назва : Альтернативні джерела енергії : бібліогр. список
Вихідні дані : Вінниця, 2009
Кільк.характеристики :30 с.: іл.
Колективи : Вінниц. ДАУ. бібліотека
Примітки : Іменн.покажч.: с.27-30
Ціна : 6.00 р.
УДК : 016:6
MeSH-головна: БИБЛИОГРАФИЯ -- BIBLIOGRAPHY
СПИСОК ИСТОЧНИКОВ -- RESOURCE GUIDES
ЭНЕРГОРЕСУРСЫ -- ENERGY-GENERATING RESOURCES
Анотація: Для економіки України проблема подолання дефіциту енергоносіїв, а також необхідного та своєчасного енергозабезпечення набули особливої гострота, тому її розв’язання потребує пошуку альтернативних шляхів енергозабезпечення. Використання альтернативних паливно-енергетичних ресурсів слід вважати стратегічним напрямом вирішення паливно-енергетичних проблем. До бібліографічного списку увійшов перелік підручників і посібників, статей з періодичних видань, які висвітлюють питання використання альтернативних джерел енергії. Видання частково анотоване, розраховане для студентів, магістрів, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів, а також фахівців
Примірники :КСХ(1)
Вільні : КСХ(1)
Знайти схожі

13.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 616.33/.34-005.1/Д 44
Автор(и) : Шапринський В. О., Петрушенко В. В., Камінський О. А., Павлик І. В.
Назва : Діагностика та лікування хворих з рецидивними гастродуоденальними кровотечами виразкової етіології : [монографія]
Вихідні дані : Вінниця: Данилюк В. Г., 2009
Кільк.характеристики :204 с.: іл.
Примітки : Бібліогр.: с.202-221. - Рек. до друку рішенням Вченої ради ВНМУ ім. М. І. Пирогова, протокол № 10 від 24.06.2009 р.
ISBN, Ціна 978-966-2190-06-9: 50.00, 170.00, р.
УДК : 616.33/.34-005.1 + 616.33-002-1-005.1-071-085
Предметні рубрики: ВНМУ
MeSH-головна: ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНОЕ КРОВОТЕЧЕНИЕ -- GASTROINTESTINAL HEMORRHAGE
ЖЕЛУДКА ЯЗВА -- STOMACH ULCER
ДВЕНАДЦАТИПЕРСТНОЙ КИШКИ ЯЗВА -- DUODENAL ULCER
Зміст : Анатомо-топографічні та клінічні особливості, шлунку та дванадцятипалої кишки ; Історичний аспект діагностики та лікування хворих з рецидивними гастродуоденальними кровотечами виразкової етіології ; Морфологічні особливості слизових оболонок шлунку та дванадцятипалої кишки у хворих на виразкову хворобу ускладнену гострою рецидивною шлунково-кишковою ; Патогенез розвитку рецидиву гастродуоденальної кровотечі у хворих на виразкову хворобу ; Патогенез гострої крововтрати класифікація геморагічного шоку, діагностика гіповолемії та об’єму крововтрати ; Прогнозування виникнення рецидиву кровотечі виразкової етіології ; Клінічна характеристка синдромів притаманних гострим шлунковокишковим кровотечам ; Загальні принципи лікування рецидивної гастродуоденальної кровотечі ; Підходи до ендоскопічної діагностики джерела кровотечі та можливості ендоскопічного гемостазу ; Хірургічне лікування рецидивних виразкових гастродуоденальних кровотеч ; Тактика хірургічного лікування та покази до різного виду оперативних втручань ; Види пілородуоденопластик при гостро кровоточивих виразках дванадцятипалої кишки ; Варіанти ваготомій при рецидивних кровоточивих виразках дванадцятипалої кишки ; Варіанти резекцій шлунку при рецидивних виразках шлунку та дванадцятипалої кишки ; Результати хірургічного лікування хворих з рецидивними гастродуоденальними кровотечами
Анотація: Книга присвячена надзвичайно актуальній проблемі невідкладної хірургічної гастроентерології - діагностиці та лікуванню гастродуоденальних кровотеч. В книзі висвітлені патогенез рецидиву кровотечі, клініка та розроблений прогноз можливого рецидиву кровотечі. Викладені показання до застосування ендоскопічних методів діагностики джерела кровотечі та ендоскопічного гемостазу. Представлені сучасні погляди на тактику ведення хворих з застосуванням сучасних антисекреторних препаратів та інфузійної терапії. Приведені покази, строки, способи та об ’єм хірургічного втручання в залежності від локалізації виразки та клінічної ситуації.Книга рекомендована для хірургів, онкологів, анестезіологів-реаніматологів, ендоскопістів, гастроентерологів, лікарів-інтернів та студентів старших курсів вищих медичних закладів
Примірники : всього : НА(5), ЧЗ(1), КСХ(1)
Вільні : НА(5), ЧЗ(1), КСХ(1)
Знайти схожі

14.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 016:82(477)/Г 63
Автор(и) : Гольденберг Л. І.
Назва : Бібліографічні джерела українського літературознавства : путівник
Вихідні дані : Київ: Вища школа, 1977
Кільк.характеристики :198 с :
УДК : 016:82(477) + 82(477)(01)
MeSH-головна: БИОБИБЛИОГРАФИЯ -- BIOBIBLIOGRAPHY
ЛИТЕРАТУРА -- LITERATURE
УКРАИНА -- UKRAINE
Примірники :ХР(1)
Вільні : ХР(1)
Знайти схожі

15.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 94(477)/Г 17
Автор(и) : Гальчак, Сергій
Назва : Становище цивільних примусових робітників Райху в Україні (1945 - 2010 рр.): історичні, соціально-побутові та правові аспекти (на матеріалах Волині та Поділля) : моногр. дослідж.
Вихідні дані : Вінниця: Балюк І. Б., 2012
Кільк.характеристики :512 с
Колективи : Вінниц. ДПУ ім. М. Коцюбинського
Примітки : Бібліогр.: с. 410-497
ISBN, Ціна 978-617-530-160-9: 50.00 р.
УДК : 94(477) + 94(477.44) + 94(477.82) + 908(477.44)
MeSH-головна: ИСТОРИЯ -- HISTORY
УКРАИНА -- UKRAINE
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): краєзнавство-вінниччина
Зміст : Історіографія, джерела і теоретико-методологічні засади дослідження ; Стан наукової розробки теми ; Аналіз джерельної бази ; Теоретико-методологічні засади дослідження ; Репатріація примусових робітників з Німеччини ; Становище "східних робітників" на завершальному етапі війни та визволення їх із нацистського рабства ; Юридично-правові засади репатриіації ; Організаційні заходи Радянського Союзу з підготовки до репатриіації переміщених осіб ; Ставлення до репатріації партнерів СРСР по антигітлерівській коаліції ; Репатриіація: перші кроки ; Особливості репатриіації ; Фільтраційний процес ; Діти як особлива категорія репатріантів ; Медична перевірка ; Поневіряння в дорозі додому ; Повернення на батьківщину в умовах "холодної війни" ; Процес репатріації в контексті загострення стосунків між переможцями у Другій світовій війні ; Засоби ідеологічного впливу та юридично-правового забезпечення у боротьбі за повернення репатріантів до СРСР ; Причини неповернення на батьківщину колишніх примусових робітників ; Життя українських "неповерненців" за кордоном ; Адаптація репатріантів у радянському суспільстві ; Без "батьківської турботи" ; Облік як форма контролю за репатріантами ; Пропагандистський вплив на прибулих ; Важливе джерело трудових ресурсів ; У лещатах державного кріпосніцтва ; Формування лояльності до радянського режиму ; Соціальна реабілітація колишніх "східних робітників" ; Реалізація конституційних прав і свобод ; Колишні примусові робітники Райху в період "хрущовської відлиги" ; Забутий соціум ; Проблема остарбайтерів в умовах незалежної Української держави ; Відновлення історичної справедливості ; Моральна реабілітація ; Невирішені проблеми
Анотація: У монографічному дослідженні, виданому за сприяння міжнародної громадської організації "Міжнародний Фонд "Взаєморозуміння і толерантність", аналізується становище колишніх волинських та подільських "східних робітників" на завершальному етапі Другої світової війни, особливості їхньої репатріації на батьківщину, в тому числі, у період "холодної війни", процес адаптації у повоєнному радянському суспільстві, фактори перетворення їх у забутий соціум в умовах тоталітаризму, а також реабілітація колишніх цивільних примусових робітників Райху в суверенній Україні.
Примірники :НА(1)
Вільні : НА(1)
Знайти схожі

16.

Форма документа : Видання, що продовжується
Шифр видання : 61(091)(477.44)/П 44
Назва : Подільські джерела: альманах. № 5: Вінниччина медична: під знаком Червоного Хреста
Вихідні дані : Вінниця: Прада Арт, 2013
Кільк.характеристики :216 с
Примітки : Бібліогр. в кінці розд.
ISBN, Ціна 978-966-2624-10-6: 45.00 р.
УДК : 61(091)(477.44) + 617-089(092)(477.44-21) + 908(477.44)
MeSH-головна: ИСТОРИЯ МЕДИЦИНЫ -- HISTORY OF MEDICINE
ВРАЧИ -- PHYSICIANS
БОЛЬНИЦЫ -- HOSPITALS
КУРОРТЫ -- HEALTH RESORTS
МЕДИЦИНА В ЛИТЕРАТУРЕ -- MEDICINE IN LITERATURE
КРАСНЫЙ КРЕСТ -- RED CROSS
УКРАИНА -- UKRAINE
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): краєзнавство-вінниччина
Анотація: Черговий номер альманаху присвячений одній з найважливіших граней життя-буття - охороні здоров’я, тобто тому, що ми називаємо медичною галуззю. У ньому багато цікавого про історію розвитку та становлення медицини на Вінниччині, нове й невідоме про знаних земляків-медиків, зокрема, про Миколу Пирогова, Степана Руданського, Данила Заболотного та багатьох інших. Книга адресована широкому колу читачів, усім, хто цікавиться історією рідного краю
Примірники : всього : КР(1), НА(2), ЧЗ(1), КСХ(1)
Вільні : КР(1), НА(2), ЧЗ(1), КСХ(1)
Знайти схожі

17.

Форма документа : Видання, що продовжується
Шифр видання : 821.161.2(082)/П 44
Назва : Подільські джерела: альманах. № 4: Архітектурна Вінниця: час, простір, особистості
Вихідні дані : Вінниця: Прада Арт, 2012
Кільк.характеристики :208 с.: фот.
Примітки : Мова вид. - укр., рос.
ISBN, Ціна 978-966-2624-04-5: 30.00 р.
УДК : 821.161.2(082) + 908(477.44)
MeSH-головна: ЕЖЕГОДНИКИ -- ALMANACS
ИСТОРИЯ -- HISTORY
ИСКУССТВО -- ART
ЛИТЕРАТУРА -- LITERATURE
ЭТНОЛОГИЯ -- ETHNOLOGY
АРХИТЕКТУРА КАК ТЕМА -- ARCHITECTURE AS TOPIC
УКРАИНА -- UKRAINE
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): краєзнавство-вінниччина
Анотація: "Архітектурна Вінниця: час, простір, особистості" - черговий номер альманаху "Подільські джерела". Історія та забудова Вінниці від заснування до наших днів, будинки з історією, архітектори, які творили обличчя міста, - це неповний перелік тем, які розкриваються на сторінках цього видання. Рекомендовано для широкого кола читачів, а також як інформаційно-методичний посібник для вчителів шкіл та викладачів вищих навчальних закладів.
Примірники :КР(1)
Вільні : КР(1)
Знайти схожі

18.

Форма документа : Видання, що продовжується
Шифр видання : 821.161.2(082)/П 44
Назва : Подільські джерела: альманах. № 3: Річ Посполита: вінницький слід : альманах
Вихідні дані : Вінниця: Прада Арт, 2012
Кільк.характеристики :224 с
Примітки : Мова вид. - укр., рос.
ISBN, Ціна 978-966-2624-03-8: 30.00 р.
УДК : 821.161.2(082) + 908(477.44)
MeSH-головна: ЕЖЕГОДНИКИ -- ALMANACS
ИСТОРИЯ -- HISTORY
ИСКУССТВО -- ART
ЛИТЕРАТУРА -- LITERATURE
ЭТНОЛОГИЯ -- ETHNOLOGY
УКРАИНА -- UKRAINE
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): краєзнавство-вінниччина
Анотація: "Річ Посполита: вінницький слід"- черговий випуск альманаху "Подільські джерела", присвячений польській сторінці в історії Вінниччини. Рекомендоваго для широкого кола читачів, а також як інформаційно-методичний посібник для вчителів шкіл та викладачів вищих навчальних закладів.
Примірники :КР(1)
Вільні : КР(1)
Знайти схожі

19.

Форма документа : Видання, що продовжується
Шифр видання : 908(477.44-21)/П 44
Назва : Подільські джерела: альманах. № 2: Шалом, Віннице!
Вихідні дані : Вінниця: Прада Арт, 2012
Кільк.характеристики :208 с
Примітки : Мова вид. - укр., рос.
ISBN, Ціна 978-966-2624-02-1: 25.00 р.
УДК : 908(477.44-21)
MeSH-головна: ЕЖЕГОДНИКИ -- ALMANACS
ИСТОРИЯ -- HISTORY
ИСКУССТВО -- ART
ЛИТЕРАТУРА -- LITERATURE
ЭТНОЛОГИЯ -- ETHNOLOGY
УКРАИНА -- UKRAINE
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): краєзнавство-вінниччина
Анотація: "Шалом, Віннице" - черговий номер регіонального альманаху "Подільські джерела", присвячений історії однієї з найбільших етнічних груп, представники якої з давніх-давен проживали на території Поділля - єврейської. Зі сторінок альманаху ви дізнаєтесь багато цікавого про історію, традиції, культуру та вірування наших співвітчизників.
Примірники :НА(1)
Вільні : НА(1)
Знайти схожі

20.

Форма документа : Видання, що продовжується
Шифр видання : 821.161.2(082)/П 44
Назва : Подільські джерела: альманах. № 1: Історії золотої провінції
Вихідні дані : Вінниця: Прада Арт, 2011
Кільк.характеристики :208 с
Примітки : Мова вид. - укр., рос.
ISBN, Ціна 978-966-2624-00-7: 40.00, 25.00, 40.00, р.
УДК : 821.161.2(082) + 908(477.44)
MeSH-головна: ЕЖЕГОДНИКИ -- ALMANACS
ИСТОРИЯ -- HISTORY
ИСКУССТВО -- ART
ЛИТЕРАТУРА -- LITERATURE
ЭТНОЛОГИЯ -- ETHNOLOGY
УКРАИНА -- UKRAINE
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): краєзнавство-вінниччина
Анотація: «Історії золотої провінції» - перший номер регіонального альманаху «Подільські джерела». Історія і краєзнавство, видатні земляки, мистецтво, традиції та звичаї рідного краю, а також художні твори подолян - це все на сторінках альманаху. Сукупність різножанрових публікацій відомих та маловідомих авторів розкриває цікаві сторінки життя рідного краю
Примірники : всього : КР(1), ХЛ(1)
Вільні : КР(1), ХЛ(1)
Знайти схожі

 1-20    21-34 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)