Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Книги- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Редкие издания (6)
Формат представления найденных документов:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>U=613.9<.>)
Общее количество найденных документов : 22
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-20   21-22 
1.
796.8
Г 56


    Гнатишин, Микола.
    Боротьба дзюдо як ефективний засіб самовдосконалення і професійного розвитку студентської молоді. Робота з тілом, мозком і енергією [Текст] : [посібник] / М. Гнатишин. - Вінниця : Консоль, 2023. - 70 с. : іл. - Затв. ЦМКР ВНМУ ім. М. І. Пирогова. Протокол № 7 від 28.12.2023 р. - Бібліогр.: с. 58
Примечания о происхождении:
Экз. 528870-528879 : Дар від Гнатишина М. С.
УДК

MeSH-главная:
СПОРТСМЕНЫ -- ATHLETES (психология)
ЕДИНОБОРСТВА БОЕВЫЕ -- MARTIAL ARTS (психология)
ПСИХОФИЗИОЛОГИЯ -- PSYCHOPHYSIOLOGY
Аннотация: Автор посібника «Боротьба дзюдо як ефективний засіб самовдосконалення і професійного розвитку студентської молоді: робота з тілом, мозком і енергією» - лікар-психіатр, академік, професор, доктор медичних наук М.С. Гнатишин, використовуючи історичний метод дослідження, описує свої спостереження за психологічним саморозвитком та професійними досягненнями групи осіб, які під час навчання в медичному інституті інтенсивно займались боротьбою дзюдо. Період спостереження - 50 років. Боротьбу дзюдо все частіше відносять до тілесної терапії, яка оптамізує функціональний стан організму. Вона відповідає концепції «три в одному» - це метод, що включає в себе роботу з тілом, мозком і енергією. Біомеханіка боротьби дзюдо відповідає концепції прикладної кінезіології, вона впливає на взаємозв'язки між станом м'язів, емоціями і внутрішніми органами. Практика дзюдо знімає м’язові затиски, дає можливість усвідомлення власного тіла та емоційного від реагування. При регулярних заняттях дзюдо фізичне тіло стає однією з головних фігур у психотерапевтичному процесі, безпосереднім ключем доступу до душевних переживань людини. Робота з тілом під час занять дзюдо створює унікальні можливості для дослідження закодованих пригнічених бажань в різних тілесних сегментах, що надає можливість доторкнутися до найглибших рівнів неусвідомлених переживань, представлених у тілі, та інтегрувати неусвідомлені процеси у свідомість. Багатовікова практика свідчить, що цей вид спорту навчає людину рухатись усвідомлено і правильно, змінює її психофізіологічний стан, і, таким чином, має надзвичайно благотворний вплив на центральну нервову систему, від функціонування якої залежить робота всіх систем організму. Автор у популярній формі знайомить читача зі складним і суперечливим світом людей, які поєднували навчання в медичному інституті з регулярним заняттям спортом. Використавши історичний метод дослідження, автор відслідкував їх подальший розвиток і професійні досягнення. На думку автора, спорт дав їм змогу зазирнути у свій духовний світ зсередини, активізувати приховані резерви психіки, вийти на нову стадію розвитку, і досягти успіхів в професійній діяльності. Книжка написана в науково-популярному стилі та призначена для широкого кола читачів. Вона також буде корисною для психологів, психотерапевтів, сімейних лікарів, реабілітологів та студентів вищих учбових закладів
Згідно з легендою, засновник дзюдо Дзігоро Кано помітив, що на гілку сакури нападало багато снігу. Гілка вже мала зламатися, але в самий останній момент гілка схилилася, і сніг упав з неї на землю, і, гілка випросталася. Своє спостереження Дзігоро Кано застосував для боротьби дзюдо. Він винайшов такі прийоми, які дозволили за рахунок своєї гнучкості і за рахунок грубої сили противника перемагати його в найскладніших ситуаціях. Це і стало основою дзюдо. Щоб не зламатися під впливом життєвих труднощів, потрібно бути дуже гнучким. Гнучкість це різновидність сили. Будь гнучким і ніколи не зламаєшся. Дзюдо зробило нас такими
Доп.точки доступа:
Пшук, Н. Г. \рец.\
Чаланова, Р. І. \рец.\
Найчук, В. В. \рец.\

Экземпляры всего: 10
ЧЗ (1), НА (9)
Свободны: ЧЗ (1), НА (9)

Найти похожие

2.
613.9
К 97


    Кшеска, Ирена.
    В поход за здоровьем [Текст] / Ирена Кшеска. - Варшава : Польское Гос. мед. изд-во, 1967. - 148 с.
УДК

Экземпляры всего: 1
КСХ (1)
Свободны: КСХ (1)

Найти похожие

3.
613.9
Г 72


    Гос. НИ охраны здоровья детей и подростков НКЗ .
    Политехническое воспитание и оздоровительные мероприятия в школе [Текст] / Гос. НИ охраны здоровья детей и подростков НКЗ ; ред.: А. Г. Цейтлин, В. Н. Скосырев. - Москва : [б. и.], 1935. - 115 с.
УДК
Доп.точки доступа:
Цейтлин, А. Г. \ред.\
Скосырев, В. Н. \ред.\

Экземпляры всего: 1
КСХ (1)
Свободны: КСХ (1)

Найти похожие

4.
613.9
В 74


   
    Вопросы профилактики нарушений осанки у детей дошкольного и школьного возраста [Текст] / Ин-т физ. воспитания и школ. гигиены ; ред. А. Г. Цейтлин. - Москва : Изд-во АПН РСФСР, 1960. - 144 с.
УДК
Доп.точки доступа:
Цейтлин, А. Г. \ред.\
Ин-т физ. воспитания и школ. гигиены

Экземпляры всего: 1
КСХ (1)
Свободны: КСХ (1)

Найти похожие

5.
613.9
П 69


   
    Практикум-справочник по школьной гигиене [Текст] : для студ. санитарно-гигиенических факультетов / ред. А. В. Мольков. - Москва : 1-й Моск. мед. ин-т, 1939. - 130 с.
УДК
Доп.точки доступа:
Мольков, А. В. \ред.\

Экземпляры всего: 2
КСХ (2)
Свободны: КСХ (2)

Найти похожие

6.
613.9
П 86


   
    Психогигиена и психопрофилактика детей и подростков [Текст] / ред. Э. Ю. Шурпе. - [Б. м.] : Гос. мед. изд-во , 1933. - 96 с.
УДК
Доп.точки доступа:
Шурпе, Э. Ю. \ред.\

Экземпляры всего: 1
КСХ (1)
Свободны: КСХ (1)

Найти похожие

7.
613.9
Ж 13


    Жаворонко, О. І.
    Коли діти стають дорослими [Текст] / О. І. Жаворонко. - Київ : Знання УРСР, 1966. - 64 с.
УДК

Экземпляры всего: 1
КСХ (1)
Свободны: КСХ (1)

Найти похожие

8.
613.9
З-76


   
    Значение и основные принципы проведения занятий с детьми раннего возраста / Центр. ин-т усовершенствования врачей МЗ СССР, каф. педиатрии ; ред. Н. М. Аксарина . - Москва : [б. и.], 1963. - 80 с.
УДК
Доп.точки доступа:
Аксарина , Н. М. \ред.\
Центр. ин-т усовершенствования врачей МЗ СССР. каф. педиатрии

Экземпляры всего: 1
КСХ (1)
Свободны: КСХ (1)

Найти похожие

9.
613.9
Г 87


    Громбах, С. М.
    В сутках 24 часа [Текст] / С. М. Громбах. - Москва : Медгиз, 1955. - 54 с. - (Библиотечка школьника)
УДК

Экземпляры всего: 1
КСХ (1)
Свободны: КСХ (1)

Найти похожие

10.
613.9
К 66


    Корабльов, М. В.
    Фізична культура і здоров’я учнів [Текст] / М. В. Корабльов. - Київ : Знання УРСР, 1963. - 32 с.
УДК

Экземпляры всего: 1
КСХ (1)
Свободны: КСХ (1)

Найти похожие

 1-10    11-20   21-22 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)