Home page Simplified mode Video-instruction Description
Authorisation
Surname
Password
 

Data bases


Periodicals- results of search

Type of search

Search field
in the found
 Found in other databases:Books (19)Local Lore (5)
the format of presenting the found documents:
fullinformationalshort
Sort out the found documents by:
to the authorby titleYear of publicationdocument type
Search inquiry: (<.>A=Мороз, Л. В.$<.>)
Total number of found documents : 153
Shown documents from 1 till 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.


   
    Корекція сорбентами та антиоксидантами метаболічних порушень в печінці щурів при інтоксикації тетрахлорметаном [Text] / О. П. Андрєєв [та ін.] // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 1997. - Т. 1, № 2. - С. 16-17. - Бібліогр.: в кінці ст.


Rubrics: Аскорутин--фарм

MeSH-main:
ПЕЧЕНЬ -- LIVER (действие лекарственных препаратов, метаболизм, патология, повреждения, энзимология)
МЕТАБОЛИЧЕСКИЙ СИНДРОМ X -- METABOLIC SYNDROME X (метаболизм, химически вызванный)
МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- MODELS, ANIMAL
КРЫСЫ -- RATS
МЕТАН -- METHANE (вредные воздействия, токсичность)
ХЛОРА СОЕДИНЕНИЯ -- CHLORINE COMPOUNDS (вредные воздействия, токсичность)
ПОЛИСОРБАТЫ -- POLYSORBATES (фармакология)
ТОКОФЕРОЛЫ -- TOCOPHEROLS (фармакология)
ФЕРМЕНТЫ -- ENZYMES (действие лекарственных препаратов, метаболизм, фармакология)
ДЕТОКСИКАЦИЯ СОРБЦИОННАЯ -- SORPTION DETOXIFICATION (использование)
Additional Access Points:
Андрєєв, О. П.
Мороз, Л. В.
Блажієвська, Г. Й.
Штатько, О. І.
Пентюк, О. О.

There are no free copies

Find similar

2.
Cipher: 74127/1997/1/2
   Journal

Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - The periodicity is not defined
1997year Т. 1 № 2
Contents:
Мороз, В. М. Медична антропологія і відновлювальна медицина / В. М. Мороз, Б. О. Никитюк. - С.1-2
Гумінський, Ю. Й. Пропорційність в співвідношеннях параметрів внутрішніх органів та соми людей в нормі за даними регресійного моделювання / Ю. Й. Гумінський. - С.3-4. - Бібліогр.: в кінці ст.
Почекутова, А. О. Вплив нікотинової кислоти на швидкість визрівання сурфактанту / А. О. Почекутова. - С.5. - Бібліогр.: в кінці ст.
Фоміна, Л. В. Морфологія судин та ендотеліальних клітин справжніх гемангіом / Л. В. Фоміна. - С.6-7. - Бібліогр.: в кінці ст.
Косован, А. І. Вплив ципрофлоксацину, цефамандолу та ріфампіцину на ферменти метаболізму ксенобіотиків у порівнянні з класичними індукторами та інгібіторами монооксигеназ / А. І. Косован, О. О. Яковлева, О. Г. Вовк. - С.8-9. - Бібліогр.: в кінці ст.
Коган, Б. Й. Зміни маси деяких внутрішніх органів щурів після сумісного впливу на шкіру локальної гіпер- та гіпотермії / Б. Й. Коган, І. В. Гунас, І. Д. Кухар. - С.10-11. - Бібліогр.: в кінці ст.
Оболенський, О. О. Морфологія та біохімія легень в ранній термін після локального впливу на організм щурів низької температури / О. О. Оболенський, В. В. Біктіміров, О. О. Яковлева. - С.12-13. - Бібліогр.: в кінці ст.
Незгода, І. І. Хіміотерапевтична ефективність ципробаю при експериментальному сальмонельозі / І. І. Незгода, В. В. Біктіміров, В. А. Кириленко. - С.14-15. - Бібліогр.: в кінці ст.
Андрєєв, О. П. Корекція сорбентами та антиоксидантами метаболічних порушень в печінці щурів при інтоксикації тетрахлорметаном / О. П. Андрєєв [та ін.]. - С.16-17. - Бібліогр.: в кінці ст.
Other authors: Мороз Л. В., Блажієвська Г. Й., Штатько О. І., Пентюк О. О.
Півторак, В. І. Математичне моделювання формоутворюючої функції косого шару м’язів шлунку / В. І. Півторак [та ін.]. - С.18-19. - Бібліогр.: в кінці ст.
Other authors: Богачук С. Г., Риндюк В. І., Приятельчук В. О.
Мороз, В. М. Характеристика параметрів неспецифічної резистентності та динаміка її формування під дією радонової води / В. М. Мороз, Л. О. Соловйова. - С.20-22. - Бібліогр.: в кінці ст.
Соловйова, Л. О. Динаміка структури та функції щитовидної залози при дії на організм слаборадіоактивних мінеральних вод / Л. О. Соловйова, Т. П. Куфтирьова, Т. В. Андрїєнко. - С.23-25. - Бібліогр.: в кінці ст.
Башинська, О. І. Статевий диморфізм остеометричних ознак кісток, що утворюють колінний суглоб в пубертатному віці / О. І. Башинська. - С.26-27. - Бібліогр.: в кінці ст.
Остапчук, О. І. Вплив циметидину, тіаміндифосфату та фенобарбіталу на фармакокінетику та фармакологічний ефект індометацину у щурів / О. І. Остапчук, З. С. Медвідь, М. А. Станіславчук. - С.28-29. - Бібліогр.: в кінці ст.
Ніколаєнко, О. О. Гістометричні і ультраструктурні зміни в печінці щурів-самок лінії Вістар після вагітності / О. О. Ніколаєнко. - С.30-31. - Бібліогр.: в кінці ст.
Личко, В. Г. Вплив електричної складової електромагнітних полів промислової частоти на електрокардіографічні показники білих щурів / В. Г. Личко, С. В. Прокопенко. - С.32-33. - Бібліогр.: в кінці ст.
Пентюк, Н. О. Вплив ниркової недостатності на фармакокінетику напроксену, та закислення і залужнення сечі на елімінацію напроксену та парацетамолу / Н. О. Пентюк, М. А. Станіславчук, О. Г. Вовк. - С.34-35. - Бібліогр.: в кінці ст.
Матвійчук, М. В. Вплив додаткового введення ретинолу, ретиноєвої кислоти та бета-каротину на активність ферментів, що метаболізують ксенобютики, токсичність нітрозодиметиламіну та циклофосфаміду / М. В. Матвійчук [та ін.]. - С.36-37. - Бібліогр.: в кінці ст.
Other authors: Какарькін О. Я., Черв’як М. М., Дмітрієва К. Ю.
Бєлий, А. В. Роль вільнорадикальних механізмів в патогенезі імунних порушень після впливу низьких рівнів радіації / А. В. Бєлий. - С.38-39. - Бібліогр.: в кінці ст.
Сєркова, В. К. Вплив еналаприла на перекисне окислення ліпідів у хворих на гіпертонічну хворобу II стадії / В. К. Сєркова, Л. В. Бурдейна. - С.40-41. - Бібліогр.: в кінці ст.
Горобець, Н. І. Клінічні особливості порушень вегетативної нервової системи у дітей, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС з захворюваннями органів травлення та їх санаторно-курортна реабілітація / Н. І. Горобець. - С.42-43. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шанчук, О. М. Вплив ендобронхіальних санацій декаметоксином на імунологічну реактивність хворих хронічним бронхітом / О. М. Шанчук. - С.44-45. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дубова, Г. І. Значення змін імунної відповіді у розвитку пієлонефриту у вагітних з хронічними осередками інфекції / Г. І. Дубова. - С.46-47. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гутман, Л. Б. Особливості лікування вагітних з осередками хронічної інфекції залежно від імунологічного стану / Л. Б. Гутман, Г. І. Дубова. - С.48. - Бібліогр.: в кінці ст.
Березовська, З. Б. Анестезія при кесаревому розтині / З. Б. Березовська [та ін.]. - С.49. - Бібліогр.: в кінці ст.
Other authors: Міщук І. І., Оссовська А. Б., Гомон М. Л., Міщенко Р. Ф.
Булат, Л. М. Доплерографічні особливості реактивності середньої мозкової артерії у здорових дітей / Л. М. Булат [та ін.]. - С.50-51. - Бібліогр.: в кінці ст.
Other authors: Шкуренко В. Д., Горобець Н. І., Курець О. О.
Шкуренко, В. Д. Реабілітація дітей з хронічною поєднаною патологією органів травлення на етапі санаторно-курортного лікування / В. Д. Шкуренко. - С.52-53. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шапаренко, Г. П. Порівняльна характеристика фактичних і належних ехокардюграфічних показників при гіпертонічній хворобі III стадії / Г. П. Шапаренко. - С.54-55. - Бібліогр.: в кінці ст.
Данилюк, І. І. Динаміка системи комплемента у хворих на хронічний лімфолейкоз / І. І. Данилюк. - С.56-57. - Бібліогр.: в кінці ст.
Білик, В. Д. Діагностичні можливості комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень при спостереженні за хворими з епілептичними припадками / В. Д. Білик, І. Й. Хаімзон, О. В. Курляндчнков. - С.58-59. - Бібліогр.: в кінці ст.
Желіба, М. Д. Гострий апендицит: причини нагноєння операційної рани / М. Д. Желіба. - С.60. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дудник, В. М. Стан тиреощної системи у дітей з кісто- та вузликоутворенням щитовидної залози / В. М. Дудник. - С.61. - Бібліогр.: в кінці ст.
Мелащенко, С. Г. Показники та циркадний ритм добової внутрішньошлункової ацидності у хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки та практично здорових осіб / С. Г. Мелащенко. - С.62-63. - Бібліогр.: в кінці ст.
Загниборода, П. П. Застосування нормобаричної гіпок- сітерапії в комплексному лікуванні хворих цирозом печінки / П. П. Загниборода. - С.64-65. - Бібліогр.: в кінці ст.
Каніковський, О. Є. Кишкові нориці, як ускладнення гострого деструктивного панкреатиту / О. Є. Каніковський, О. О. Жупанов. - С.66-67. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гришко, В. Г. Фізичний розвиток дітей з хронічним гломерулонефритом та його зміни під впливом етапної реабілітації / В. Г. Гришко. - С.68-69. - Бібліогр.: в кінці ст.
Цирульник, А. М. Стан імунітету осіб з хронічними і рецидивуючими захворюваннями органів дихання, що приймали участь в ліквідації аварії на ЧАЕС / А. М. Цирульник [та ін.]. - С.70-71. - Бібліогр.: в кінці ст.
Other authors: Зайков С. В., Гонько В. М., Бобело О. Л., Ланова С. В.
Кузняк, Н. Б. Ефективність лікування хворих з одонтогенними флегмонами щелепно-лицевої ділянки комбінованим препаратом, що поєднує сорбційні та протеолітичні властивості / Н. Б. Кузняк. - С.72-73. - Бібліогр.: в кінці ст.
Курець, О. О. Реабілітація дітей з захворюваннями органів дихання, які постраждали від аварії на ЧАЕС в санаторно-курортних умовах / О. О. Курець. - С.74-75. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гайструк, Н. А. Деякі особливості плаценти при анемії вагітних / Н. А. Гайструк. - С.76-77. - Бібліогр.: в кінці ст.
Жученко, Л. М. Клініка гострих отруєнь психотропними препаратами нейролептичного ряду / Л. М. Жученко, С. В. Римша. - С.78-79. - Бібліогр.: в кінці ст.
Процюк, Т. Л. Комплексне лікування алергічних захворювань у дітей раннього віку з використанням ентеросорбенту - силарду П / Т. Л. Процюк. - С.80-81. - Бібліогр.: в кінці ст.
Барало, І. В. Результати хірургічних втручань у хворих аденомою передміхурової залози з різною груповою (АВО) та оезус належністю крові / І. В. Барало. - С.82-83. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гнатишин, М. С. Індивідуальні критерії оцінки нервово-психічного перенавантаження у жіночого населення та його профілактика / М. С. Гнатишин. - С.84-85. - Бібліогр.: в кінці ст.
Коньков, Д. Г. Структура акушерської патології у вагітних, які зазнали впливу вібрації / Д. Г. Коньков. - С.86-87. - Бібліогр.: в кінці ст.
Сєркова, В. К. Порівняльна оцінка ефективності антиангінальних препаратів у хворих на ішемічну хворобу серця з больовою і безбольовою ішемією міокарду / В. К. Сєркова, Акрам Аль-Харірі. - С.88-89. - Бібліогр.: в кінці ст.
Фомін, О. О. Нове в діагностиці глибоких та складних гемангіом лиця та шиї у дітей / О. О. Фомін. - С.90. - Бібліогр.: в кінці ст.
Корнєєв, Б. І. Хронічний некалькульозний холецистит (огляд літератури) / Б. І. Корнєєв. - С.91-92. - Бібліогр.: в кінці ст.
Полторак, А. В. Самовільне переривання вагітності в ранніх термінах, як соціально-медична проблема / А. В. Полторак. - С.93-94. - Бібліогр.: в кінці ст.
Жученко, О. П. Часовий аналіз динаміки частоти випадків гострого апендицту за 6 років (1987-1992) / О. П. Жученко. - С.95. - Бібліогр.: в кінці ст.
Давидюк, А. Т. З історії організації Вінницького медичного університету (1934-1937 pp.) / А. Т. Давидюк. - С.96-97. - Бібліогр.: в кінці ст.
Курляндчиков, О. В. Розробка комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень при веденні хворих з епілептичними припадками / О. В. Курляндчиков. - С.98-99. - Бібліогр.: в кінці ст.
Йолтухівський, М. В. Використання моделі інструментального їжодобувного рефлексу щурів для аналізу закономірностей формування нової рухової програми / М. В. Йолтухівський. - С.100-101. - Бібліогр.: в кінці ст.
Очередько, О. М. Ситуаційне та прогностичне моделювання стану захворюваності сільських мешканців на основі економетричного моделювання / О. М. Очередько. - С.102-103. - Бібліогр.: в кінці ст.
The copies are in the departments: total 1
Free: 1

Find similar
Follow to the descriptions of the articles

3.


    Мороз, Л. В.
    Предиктори відповіді на інтерферонотерапію при хронічних вірусних гепатитах B і C [Text] / Л. В. Мороз // Сучасні інфекції. - 1999. - № 2. - С. 74-78


Rubrics: ВНМУ

MeSH-main:
ГЕПАТИТ ВИРУСНЫЙ ЧЕЛОВЕКА -- HEPATITIS, VIRAL, HUMAN (лекарственная терапия, патофизиология, этиология)
ПРОТИВОРЕТРОВИРУСНАЯ ТЕРАПИЯ ВЫСОКОЭФФЕКТИВНАЯ -- ANTIRETROVIRAL THERAPY, HIGHLY ACTIVE (использование, методы, статистика)
ИНТЕРФЕРОНОГЕНЫ -- INTERFERON INDUCERS (анализ, терапевтическое применение, фармакология)
There are no free copies

Find similar

4.


    Мороз, Л. В.
    Патогенез, клініка, діагностика та класифікація аутоімунного гепатиту [Text] / Л. В. Мороз // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 1999. - Т. 3, № 2. - С. 464-466


Rubrics: ВНМУ

MeSH-main:
АУТОИММУННЫЕ БОЛЕЗНИ -- AUTOIMMUNE DISEASES (патофизиология, этиология)
ГЕПАТИТ ВИРУСНЫЙ ЧЕЛОВЕКА -- HEPATITIS, VIRAL, HUMAN (диагноз, классификация, патофизиология, этиология)
There are no free copies

Find similar

5.


    Мороз, Л. В.
    Порівняльна ефективність деяких антибактеріальних препаратів у лікуванні гострих кишкових інфекцій [Text] / Л. В. Мороз, В. В. Пілуєв, О. Ю. Оберемок // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 2000. - Т. 4, № 1. - С. 140-141


Rubrics: ВНМУ

MeSH-main:
СРАВНИТЕЛЬНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ ЭФФЕКТИВНОСТИ МЕТОДОВ -- COMPARATIVE EFFECTIVENESS RESEARCH (использование, методы)
ЛЕКАРСТВЕННЫХ СРЕДСТВ ОЦЕНКА -- DRUG EVALUATION (использование, методы)
АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTI-BACTERIAL AGENTS (терапевтическое применение, фармакология)
ЭНТЕРОБАКТЕРИАЛЬНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- ENTEROBACTERIACEAE INFECTIONS (лекарственная терапия)
ЭНТЕРОВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- ENTEROVIRUS INFECTIONS (лекарственная терапия)
Additional Access Points:
Пілуєв, В. В.
Оберемок, О. Ю.

There are no free copies

Find similar

6.


    Мороз, Л. В.
    Ехографічне дослідження селезінки у хворих на хронічні вірусні гепатити [Text] / Л. В. Мороз // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 2000. - Т. 4, № 1. - С. 37-38


MeSH-main:
ГЕПАТИТ ВИРУСНЫЙ ЧЕЛОВЕКА -- HEPATITIS, VIRAL, HUMAN (кровь, осложнения, этиология)
СЕЛЕЗЕНКА -- SPLEEN (патофизиология, ультрасонография)
There are no free copies

Find similar

7.


    Мороз, Л. В.
    Етіологічна структура хронічних вірусних гепатитів [Text] / Л. В. Мороз // Інфекційні хвороби. - 2000. - № 2. - С. 22-23


Rubrics: ВНМУ

MeSH-main:
ГЕПАТИТ ХРОНИЧЕСКИЙ -- HEPATITIS, CHRONIC (патофизиология, этиология)
There are no free copies

Find similar

8.


    Мороз, Л. В.
    Поширеність кріоглобулінемії та інших позапечінкових проявів хронічної HCV-інфекції у хворих на хронічний гепатит та цироз печінки [Text] / Л. В. Мороз // Шпитальна хірургія. - 2000. - № 4. - С. 71-74


MeSH-main:
ЦИРРОЗЫ ПЕЧЕНИ -- LIVER CIRRHOSIS (патофизиология, этиология)
ГЕПАТИТ C -- HEPATITIS C (патофизиология, этиология)
КРИОГЛОБУЛИНЕМИЯ -- CRYOGLOBULINEMIA (патофизиология, этиология)
There are no free copies

Find similar

9.


    Мороз, Л. В.
    Морфологічні паралелі при хронічних вірусних гепатитах. [Text] / Л. В. Мороз // Вісник морфології. - 2001. - Т. 7, №2. - С. 233-234


MeSH-main:
ГЕПАТИТ ХРОНИЧЕСКИЙ -- HEPATITIS, CHRONIC (патофизиология, этиология)
There are no free copies

Find similar

10.


    Мороз, Л. В.
    Ультраструктурні зміни в гепатоцитах при хронічному вірусному гепатиті В. [Text] / Л. В. Мороз, О. В. Крижановська // Вісник морфології. - 2001. - Т. 7, №2. - С. 179-180


Rubrics: ВНМУ

MeSH-main:
ГЕПАТИТ B -- HEPATITIS B (радиоизотопные изображения, этиология)
ГЕПАТОЦИТЫ -- HEPATOCYTES (вирусология, иммунология, патология, ультраструктура)
Additional Access Points:
Крижановська, О. В.

There are no free copies

Find similar

11.
Cipher: ВУ8/2001/7/2
   Journal

Вісник морфології
2001year Т. 7 № 2
Contents:
Архипович, А. А. Морфо-функціональні особливості артеріо-венозних анастомозів твердої оболонки головного мозку людини. / А. А. Архипович, Л. В. Солошенко. - С.175-178
Мороз, Л. В. Ультраструктурні зміни в гепатоцитах при хронічному вірусному гепатиті В. / Л. В. Мороз, О. В. Крижановська. - С.179-180
Геращенко, С. Б. Морфогенез периферійної нейропатії, викликаної доксорубіцином. / С. Б. Геращенко. - С.181-184
Зупанец, И. А. Влияние глюкозамина гидрохлорида на ультраструктуру соединительнотканных образований. / И. А. Зупанец, Н. В. Бездетко, В. А. Туляков. - С.185-188
Курик, О. Г. Лікувальний патоморфоз рака прямої кишки при використанні передопераційної ендолімфатичної поліхіміотерапії з локальною СВЧ-гіпертермією. / О. Г. Курик, О. О. Колесник, К. О. Галахін. - С.189-190
Лойко, Є. Є. Структурно-функціональні особливості червоподібного відростка у дітей в післячорнобильський період / Є. Є. Лойко. - С.191-193
Гомоляко, І. В. Морфометричні характеристики слизової оболонки жовчних міхурів при хронічному калькульозному холециститі. / І. В. Гомоляко, І. В. Григорова, І. О. Швадчин. - С.196-197
Ядвіжин, Б. В. Особливості морфологічної будови та локалізації пухлини абрикосова. / Б. В. Ядвіжин, В. І. Корчистий, Н. А. Вернигородський. - С.204-206
Туманський, В. О. Структурні зміни церебральних мікросудин при прогностично різних постреанімаційних енцефалопатіях. / В. О. Туманський, С. Г. Тімошенко. - С.215-217
Петрушенко, В. В. Морфологічні зміни печінки та жовчного міхура, їх наслідки у хворих, що перенесли оперативні втручання на шлунку / В. В. Петрушенко. - С.218-219
Рудий, Ю. Й. Ультраструктурні зміни альвеоло-капілярного бар’єру легеневої тканини щурів після локальної гіпертермії шкіри. / Ю. Й. Рудий, І. В. Гунас. - С.220-222
Вільцанюк, І. О. Динаміка морфологічних змін слизової оболонки шлунка під впливом потрійної антихелікобактерної терапії. / І. О. Вільцанюк, В. В. Біктіміров. - С.228-230
Мороз, Л. В. Морфологічні паралелі при хронічних вірусних гепатитах. / Л. В. Мороз. - С.233-234
Гаврилюк, А. А. Гистохимические изменения структурных компонентов сино-артериального узла и сократительных кардиомиоцитов правого предсердия при воздействии малых доз симазина. / А. А. Гаврилюк. - С.235-237
Колісник, П. Ф. Вплив патоморфологічних змін шийно-грудного відділу хребта на функціональний стан шлунку. / П. Ф. Колісник. - С.238-239
Власенко, В. В. Морфофункціональні зміни лейкоцитів при психофізіологічних навантаженнях. / В. В. Власенко, І. Г. Конопко, С. П. Василенко. - С.240-242
Балицький, В. В. Вплив характеру шовного матеріалу та виду анастомозу на морфофункціональний стан уретри після її реконструктивної пластики при стриктурах і облітераціях великої довжини. / В. В. Балицький. - С.243-244
Ткач, А. А. Морфологічні зміни консолідованої грудної кістки собак під впливом дистанційної телегамматерапії. / А. А. Ткач, Б. А. Болюх, М. С. Пушкарь. - С.250-252
Мітюк, І. І. Результати електронно-мікроскопічного дослідження легень при посттравматичному дистресс-синдромі. / І. І. Мітюк, М. І. Покидько, Н. А. Швецова. - С.255-257
Пронина, Е. Н. Влияние хирургических нитей, модифицированных этонием, на количество фибробластов в тканях оперированных почек и мочевого пузыря собак. / Е. Н. Пронина, В. А. Костенко, С. Н. Супруненко. - С.258-260
Гайструк, Н. А. Морфологічні та гістологічні зміни плаценти у жінок з фетоплацентарною недостатністю при гестозах вагітних. / Н. А. Гайструк, А. Н. Гайструк. - С.261-263
Кваша, М. С. Клініко-анатомічне обгрунтування краніобазальних доступів до пухлин основи черепа в області передньої і середньої черепних ям з урахуванням крайніх форм мінливості черепа. / М. С. Кваша. - С.264-266
Вільцанюк, О. А. Морфологічний та морфометричний аналіз порушень мікроциркуляції при накладанні міжкишкових анастомозів з класичною технологією. / О. А. Вільцанюк, Л. В. Фоміна, М. І. Малащук. - С.267-269
Ременюк, О. В. Морфофункціональні зміни серця в умовах діатермокоагуляції під впливом вінборону в порівнянні з кордароном. / О. В. Ременюк. - С.270-272
Садчиков, В. Д. Анализ причин смерти больных раком желудка I-II стадий в отдаленные сроки после операции. / В. Д. Садчиков, М. В. Садчикова. - С.273-275
Сергета, І. В. Проблеми прогнозування здоров’я і рівня професійної придатності людини та їх місце у структурі гігієнічних, психофізіологічних та антропологічних досліджень. / І. В. Сергета, О. П. Молчанова. - С.276-278
Шевченко, В. М. Мінливість форм і віковий розвиток параметрів тулуба у дітей віком 4-12 років. / В. М. Шевченко. - С.279-282
Гусакова, І. В. Фізичний розвиток дітей-підлітків з вегетативною дисфункцією. / І. В. Гусакова. - С.286-287
Гришко, О. В. Зміни стану антропометричних показників та їх динаміка в залежності від функції нирок та відхилень показників ехоостеометрії у хворих на хронічний пієлонефрит в процесі реабілітації. / О. В. Гришко, В. Г. Гришко. - С.288-289
Глазирін, І. Д. Рівень фізичного розвитку дітей раннього періоду онтогенезу. / І. Д. Глазирін, А. Г. Базілевський, В. І. Портніченко. - С.290-292
Сарафинюк, Л. А. Половой диморфизм показателей гемодинамики у 16-летних мальчиков и девушек. / Л. А. Сарафинюк, Н. А. Каминская, И. М. Кириченко. - С.295-297
Фомина, Л. В. Влияние экстраклеточного матрикса на развитие капилляров гемангиом. / Л. В. Фомина, А. А. Фомин, В. С. Коноплицкий. - С.301-304
Даценко, Г. В. Морфофункциональные изменения в организме в ответ на общую и локальную гипотермию. / Г. В. Даценко, Е. Н. Шаповал. - С.305-307
The copies are in the departments: total 1
Free: 1

Find similar
Follow to the descriptions of the articles

12.


    Пипа, Л. В.
    Морфологічні ознаки вродженого токсоплазмозу. [Text] / Л. В. Пипа, Л. В. Мороз, М. С. Коблік // Вісник морфології. - 2001. - Т. 7, № 1. - С. 96-98


MeSH-main:
ТОКСОПЛАЗМОЗ -- TOXOPLASMOSIS
Additional Access Points:
Мороз, Л. В.
Коблік, М. С.

There are no free copies

Find similar

13.


    Мороз, Л. В.
    Морфологічні зміни в печінці при змішаному хронічному гепатиті В і С. [Text] / Л. В. Мороз // Вісник морфології. - 2001. - Т. 7, № 1. - С. 82-85


MeSH-main:
ГЕПАТИТ ХРОНИЧЕСКИЙ -- HEPATITIS, CHRONIC (классификация, патофизиология, этиология)
There are no free copies

Find similar

14.
Cipher: ВУ8/2001/7/1
   Journal

Вісник морфології
2001year Т. 7 № 1
Contents:
Вернигородський, С. В. Ультраструктурні зміни в легенях при тривалому застосуванні адреноблокаторів. / С. В. Вернигородський, В. В. Біктіміров, А. П. Король. - С.11-15
Богомолець, О. В. Зміни в ультраструктурі плоскої гемангіоми, що виникли під впливом опромінення аргоновим лазером. / О. В. Богомолець, А. А. Стеченко. - С.16-18
Гомоляко, І. В. Хронічний калькульозний холецистит. / І. В. Гомоляко, М. Ю. Ничитайло, І. В. Григорова. - С.21-23
Мететицина, И. П. Влияние новых синтетических производных витамина Е и комплексного витаминного препарата на морфологические признаки эпителия хрусталика. / И. П. Мететицина, Э. В. Мальцев, И. В. Кузьменко. - С.24-26
Вернигородський, В. С. Мікроциркуляторні зміни у хворих на цукровий діабет II типу під впливом лазерної терапії. / В. С. Вернигородський. - С.27-28
Антонюк, С. В. Патоморфологія респіраторного відділу легенів за умов дії низьких концентрацій солі кадмію в експерименті. / С. В. Антонюк. - С.33-36
Руденко, Е. В. Сравнительная характеристика морфологии миксом правого и левого предсердий. / Е. В. Руденко, В. П. Захарова. - С.39-41
Бойко, М. Г. Морфо-функціональна характеристика слинних залоз і слизової оболонки бронхів на етапах формування хронічного обструктивного бронхіту. / М. Г. Бойко, Ю. О. Капустник, Є. О. Курочка. - С.45-47
Губіна-Вакулик, Г. І. Концепція розвитку генітального ендометриозу. / Г. І. Губіна-Вакулик, Л. В. Потапова. - С.51-52
Крысь-Пугач, А. П. Характеристика некоторых параметров позвонков при спондило-эпифизарной дисплазии у детей и подростков по данным рентгенографии / А. П. Крысь-Пугач, В. Ю. Поп. - С.57-59
Паламарчук, О. В. Морфометрические изменения гепатоцитов при воздействии парацетамола или аллилового антиоксидантами. / О. В. Паламарчук. - С.72-74
Запорожець, Т. М. Корекція процесів апоптозу в кістковому мозку комплексом пептидних фрагментів гемоглобіну при хронічному отруєнні свинцем. / Т. М. Запорожець. - С.76-77
Супруненко, С. М. Морфологические особенности заживления мочевого пузыря в ранние сроки после сшивания раны нитью кетгута и дексона. / С. М. Супруненко. - С.80-82
Мороз, Л. В. Морфологічні зміни в печінці при змішаному хронічному гепатиті В і С. / Л. В. Мороз. - С.82-85
Вапничний, В. В. Морфологічні зміни ускладнених форм холециститу та холангіту в експерименті. / В. В. Вапничний, В. М. Шостак, О. С. Вапнична. - С.86-88
Кричковская, Л. В. Профилактическая регуляция структуры и функционального состояния тканей слизистой желудка при язвенной патологии. / Л. В. Кричковская, Т. И. Зекунова. - С.89-92
Тереховська, О. І. При можливості корекції змін у структурі тимуса новонароджених після тривалої антенатальної експозиції малих доз пестициду симазину. / О. І. Тереховська, М. С. пушкар. - С.93-95
Пипа, Л. В. Морфологічні ознаки вродженого токсоплазмозу. / Л. В. Пипа, Л. В. Мороз, М. С. Коблік. - С.96-98
Рауцкіс, В. А. Спосіб покращення кровопостачання яєчка при хірургічному лікуванні крипторхізму. / В. А. Рауцкіс, Г. Я. Костюк. - С.102-105
Добровольський, В. В. Ультраструктурні характеристика ішемічного та реперфузійного ушкодження міокарда, його попередження за допомогою аспізолу. / В. В. Добровольський, Т. Д. Задорожна, А. П. Король. - С.106-109
Незгода, І. І. Морфологічні особливості сальмонельозу у дітей. / І. І. Незгода, В. В. Біктіміров. - С.113-116
Даценко, Г. В. Динаміка ультраструктурних змін альвеоло-капілярного бар’єра легеневої тканини щурів після кріодеструкції шкіри. / Г. В. Даценко. - С.117-120
Погорілий, В. В. Роль міжбатьківської географічної відстані пращурів у виникнення варікоцеле у нащадків. / В. В. Погорілий, Є. В. Максименко, В. П. Сорокоумов. - С.123-124
Ковальська, О. А. Оцінка спадкової схильності до ішемічної хвороби серця за даними дерматогліфічного дослідження. / О. А. Ковальська, В. М. Жебель, М. Ю. Антомонов. - С.135-137
Гусакова, І. В. Психологічні особливості дітей з вегетативною дисфункцією на рубежі 2-3 тисячоліть. / І. В. Гусакова. - С.141-142
Фіщенко, В. О. Функціональний стан хворих у визначенні тактики лікування вертлюгових переломів стегна в похилому та старечому віці. / В. О. Фіщенко, А. І. Цвях, А. В. Макогончук. - С.145-146
Стефаненко, І. С. Прогнозування ризику виникнення ішемічної хвороби серця методом покрокового дискримінантного аналізу. / І. С. Стефаненко, І. В. Гунас. - С.149-151
Сарафинюк, Л. А. Возрастные особенности реографических кривых. / Л. А. Сарафинюк, Н. М. Кириченко, Е. Н. Шаповал. - С.158-159
Конотліцький, В. С. Експериментальне моделювання остеомієліту. / В. С. Конотліцький, Д. С. Солейко, О. Г. Якименко. - С.166-170
The copies are in the departments: total 1
Free: 1

Find similar
Follow to the descriptions of the articles

15.


    Мороз, Л. В.
    Рівень медіаторів запалення та апоптозу у пацієнтів з хронічним вірусним мікст-гепатитом В та С [Text] / Л. В. Мороз // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 2001. - Т. 5, № 2. - С. 495-498


Rubrics: ВНМУ

MeSH-main:
АПОПТОЗ -- APOPTOSIS (физиология)
ГЕПАТИТ ВИРУСНЫЙ ЧЕЛОВЕКА -- HEPATITIS, VIRAL, HUMAN (патофизиология, смертность)
There are no free copies

Find similar

16.
Cipher: ЛУ1/2001/4
   Journal

Лабораторна діагностика . - Published quarterly
2001year № 4
Contents:
Козько, В. Н. Прогностическое значение эйкозаноидов и свободных жирных кислот при разных вариантах вирусного гепатита В / В. Н. Козько, О. Н. Винокурова. - С.3-6
Чурилина, А. В. Липидный спектр крови у детей с пролапсом митрального клапана / А. В. Чурилина, Е. Д. Якубенко. - С.7-8
Крамарев, С. А. Роль нарушений липидного обмена в патогенезе менингитов у детей / С. А. Крамарев, О. А. Волошина, Т. С. Брюзгина. - С.9-12
Коляденко, В. Г. Газохроматографический анализ липидов кожи и кожного сала при угревой болезни / В. Г. Коляденко, Т. С. Брюзгина, Г. Д. Усенко. - С.13-14
Мартынец, П. А. Регионарная тромбофилия в патогенезе облитерирующего эндартериита / П. А. Мартынец, Л. И. Билык. - С.15-18
Прилуцкий, А. С. Содержание СЗа компонента комплемента у здоровых лиц и при некоторых заболеваниях / А. С. Прилуцкий, К. Л. Лысенко, Е. И. Моргун. - С.19-21
Токарева, Л. В. Участие разных изоформ NO-синтазы в регуляции метаболизма оксида азота при стрептозотоциновом диабете / Л. В. Токарева, Н. А. Сибирная, Н. Н. Великий. - С.22-25
Глузман, Д. Ф. Гемобластозы у ликвидаторов аварии на ЧАЭС и новая классификация ВОЗ / Д. Ф. Глузман, Н. Имамура, И. В. Абраменко. - С.26-31
Тарасенко, Л. В. Метод определения содержания тестостерон-эстрадиолсвязывающего глобулина в плазме крови / Л. В. Тарасенко, Л. В. Чайковская. - С.32-33
Дзюблик, И. В. Микрометод определения содержания фактора некроза опухолей в крови / И. В. Дзюблик, Е. П. Трохименко, Л. Д. Кривохатская. - С.34-37
Чернушенко, Е. Ф. Опыт использования различных тест-объектов фагоцитоза для оценки функционального состояния фагоцитирующих клеток у больных туберкулезом легких / Е. Ф. Чернушенко, Л. П. Кадан, В. М. Петренко. - С.38-41
Мироненко, А. П. Методические подходы к выделению вирусов гриппа и реализация их в Украине / А. П. Мироненко. - С.42-43
Лунева, А. Г. Метод определения направленности взаимодействия иммуносупрессивных препаратов / А. Г. Лунева, Г. Н. Дранник, Н. А. Калинина. - С.47-49
Мороз, Л. В. Фибропластические изменения в печени при вирусных гепатитах В+С / Л. В. Мороз. - С.51-52
Сахно, Т. А. Иммунодиагностика в детской патологии / Т. А. Сахно, А. А. Анисимова, О. М. Боголий. - С.53
Денищук, А. П. Биохимические изменения при отравлении бледной поганкой и их диагностическая ценность / А. П. Денищук, Н. А. Золотухина. - С.54-55
Федоров, Э. И. Прионные болезни человека: диагностические аспекты проблемы / Э. И. Федоров. - С.56-60
Гайдукова, С. Н. Лимфогранулематоз / С. Н. Гайдукова. - С.61-67
The copies are in the departments: total 1
Free: 1

Find similar
Follow to the descriptions of the articles

17.


    Мороз, Л. В.
    Фибропластические изменения в печени при вирусных гепатитах В+С [Text] / Л. В. Мороз // Лабораторная диагностика. - 2001. - № 4. - С. 51-52


Rubrics: ВНМУ

MeSH-main:
ГЕПАТИТ C -- HEPATITIS C (патофизиология, этиология)
ГЕПАТИТ B -- HEPATITIS B (патофизиология, этиология)
ЦИРРОЗЫ ПЕЧЕНИ -- LIVER CIRRHOSIS (вирусология, этиология)
There are no free copies

Find similar

18.


   
    Морфологічні зміни в печінці при аутоімінному гепатиті [Text] / Л. В. Мороз [та ін.] // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 2001. - Т. 5, № 1. - С. 36-37


MeSH-main:
ГЕПАТИТ АУТОИММУННЫЙ -- HEPATITIS, AUTOIMMUNE (патофизиология, этиология)
ПЕЧЕНЬ -- LIVER (анатомия и гистология)
Additional Access Points:
Мороз, Л. В.
Біктіміров, В. В.
Попович, О. О.
Литинецький, Б.

There are no free copies

Find similar

19.


    Мороз, Л. В.
    Морфологічна верифікація гепатиту С за даними біопсійного дослідження [Text] / Л. В. Мороз // Інфекційні хвороби. - 2001. - № 3. - С. 16-19


Rubrics: ВНМУ

MeSH-main:
БИОПСИЯ -- BIOPSY (использование, методы)
ГЕПАТИТ C -- HEPATITIS C (диагноз)
There are no free copies

Find similar

20.


    Мороз, Л. В.
    Динаміка показників нітрозативного стресу та ліпідних медіаторів апоптозу у хворих на гострий вірусний гепатит В [Text] / Л. В. Мороз // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 2001. - Т. 5, № 2. - С. 491-494


Rubrics: ВНМУ

MeSH-main:
ЛИПИДНОГО МЕТАБОЛИЗМА РАССТРОЙСТВА -- LIPID METABOLISM DISORDERS (вирусология, патофизиология, этиология)
ОКСИДАТИВНЫЙ СТРЕСС -- OXIDATIVE STRESS
ГЕПАТИТ B -- HEPATITIS B (метаболизм, патофизиология, этиология)
There are no free copies

Find similar

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© International Association of users and developers of electronic libraries and new information technology
(ELNIT Association)