Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Іванова, Н. М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 18
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-18 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванова Н. М., Деркач С. А.
Назва : Антистафілококова активність комплексу бактеріофагів та ліпосом
Місце публікування : Вісник наукових досліджень. - 2013. - № 4. - С. 82-83 (Шифр ВУ9/2013/4)
MeSH-головна: БАКТЕРИОФАГИ -- BACTERIOPHAGES
ЛИПОСОМЫ -- LIPOSOMES
СТАФИЛОКОККИ -- STAPHYLOCOCCUS
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванова Н. М., Кутова В. В., Білоконь О. М.
Назва : Вивчення діагностичної ефективності експериментального антигену для постановки тесту швидких плазмових реагінів (RPR) для діагностики сифілісу
Місце публікування : Дерматологія та венерологія. - Харків, 2017. - N 2. - С. 46-48 (Шифр ДУ16/2017/2)
MeSH-головна: СИФИЛИС -- SYPHILIS
АНТИТЕЛА АНТИФОСФОЛИПИДНЫЕ -- ANTIBODIES, ANTIPHOSPHOLIPID
Анотація: Розроблено та проведено вивчення діагностичної ефективності експериментального антигену з суданом чорним для постановки тесту визначення швидких плазмових реагінів (RPR) для діагностики сифілісу, що дасть змогу уникнути хибнопозитив- них та хибнонегативнихрезультатів та збільшити відсоток виявлення сифілісу
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванова Н. М.
Назва : Вивчення залежності розвитку поширених дерматозів з ускладненим алергологічним анамнезом від поліморфізму генів
Місце публікування : Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія/ ТОВ "Вид. дім "Здоров’я України". - К.: ТОВ "Медіа-Агентство "Інфомедіа"", 2013. - № 8. - С. 72-73 (Шифр КУ34/2013/8)
MeSH-головна: ДЕРМАТИТ АЛЛЕРГИЧЕСКИЙ КОНТАКТНЫЙ -- DERMATITIS, ALLERGIC CONTACT
ПОЛИМОРФИЗМ ГЕНЕТИЧЕСКИЙ -- POLYMORPHISM, GENETIC
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванова Н. М., Кутасевич Я. Ф., Маштакова І. О.
Назва : Вплив мутації rs7574865 гена STAT4 на розвиток осередкової склеродермії
Місце публікування : Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія. - 2014. - N 6/7. - С. 58-60 (Шифр КУ34/2014/6/7)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
Анотація: За останні десятиріччя істотно розширилися знання про захворювання сполучної тканини, серед яких друге місце за частотою посідає склеродермія (СД). Незважаючи на недостатність статистичних даних, можна говорити, шо хворих з таким автоімунним захворюванням як осередкова склеродермія (ОСД) налічується дедалі більше, також слід відзначити агресивніший перебіг даного дерматозуОСД характеризується системним ураженням сполучної тканини, що прогресує, з домінуванням фіброзно-склеротичних та судинних змін за типом облітеруючого ендартеріїту з вазоспастичними розладами
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванова Н. М., Блажіна І. Ю.
Назва : Особливості лікування біполярного афективного розладу в жінок фертильного віку
Паралельн. назви :Features of treatment of bipolar affective disorder in women of fertility age
Місце публікування : Клінічна та експериментальна патологія. - 2018. - Т. Т.17, № 3. - С. 38-43 (Шифр КУ27/2018/Т.17/3)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: ЖЕНЩИН ЗДОРОВЬЕ -- WOMEN'S HEALTH
МАТЕРИНСКИЙ ВОЗРАСТ -- MATERNAL AGE
БИПОЛЯРНЫЕ АФФЕКТИВНЫЕ РАССТРОЙСТВА -- BIPOLAR DISORDER
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY
ПРОТИВОСУДОРОЖНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTICONVULSANTS
СТАТИСТИЧЕСКАЯ ОБРАБОТКА ДАННЫХ -- DATA INTERPRETATION, STATISTICAL
Анотація: Мета дослідження – вивчити особливості медикаментозної терапії біполярного афективного розладу у жінок репродуктивного віку. Матеріал і методи. Об’єктом дослідження були 122 пацієнтки з діагнозом біполярний афективний розлад, з них 87 – з маніакальним станом, 30 – з депресивним станом, 5 – зі змішаним станом. Для діагностики використовувались: шкала для оцінки вираженості депресив­ної симптоматики, Гамільтона і шкала Монтгомері-Асберг, а також шкала оцінки важкості манії Янга. Основними інструментами для виявлення БАР були опитувальники Mood Disorder Questionnaire (MDQ), Hypomania Checklist (HCL-32) і шкала Bipolar Spectrum Diagnostic Scale (BSDS). Результати. Аналіз груп пацієнток за терапевтичною відповіддю показав, що тимостабілізатори виявили найбільшу ефективність у групі БАР-М (маніакальна фаза) за 4 тижні терапії, а група БАР-Д (депресивна фаза) показала найменшу чутливість до такої терапії. А вже за 12 тижнів лікування тимостабілізаторами попереду була група БАР-Е (еутимія), без достовірної різниці з групами БАР-М та БАР-Д. Окрім цього, усі три групи показали однаковий ризик рецидиву захворювання в межах 12 тижнів після припинення прийому тимостабілізаторів. Висновки. Згідно з рекомендаціями при клінічній оцінці БАР слід окрему увагу звертати на коморбідність з іншими розладами, сімейний анамнез щодо психічних розладів, перебіг захворювання, вік пацієнта на момент дебюту, частоту зміни фаз, наявність змішаних епізодів та сезонність. Мета терапії при гострих афективних епізодах - зменшення виразності симптомів, досягнення еутимії з кінцевим досягненням повної ремісії
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванова Н. М.
Назва : Особливості перебігу психосоматичних розладів при захворюваннях щитоподібної залози у жінок репродуктивного віку
Місце публікування : Міжнародний ендокринологічний журнал. - Київ, 2018. - Том 14, N 4. - С. 138-139 (Шифр МУ65/2018/14/4)
MeSH-головна: ЩИТОВИДНОЙ ЖЕЛЕЗЫ БОЛЕЗНИ -- THYROID DISEASES
ПСИХОФИЗИОЛОГИЧЕСКИЕ РАССТРОЙСТВА -- PSYCHOPHYSIOLOGIC DISORDERS
ЖЕНЩИНЫ -- WOMEN
Анотація: Захворювання щитоподібної залози (ЩЗ) є найбільш поширеною ендокринною патологією, що обумовлює актуальність даної тематики. При цьому практично в 10 разів частіше зазначені розлади трапляються в жінок, ніж у чоловіків. Виникають вони зазвичай у молодому репродуктивному віці, за відсутності вчасної діагностики, а при потребі — й лікування, можуть значною мірою негативно впливати на репродуктивне здоров’я жінки. У жінок відзначають досить часте поєднання дисгормональних захворювань жіночої статевої сфери (фіброміоми матки, полікістоз яєчників, кісти яєчників, ендометріоз, мастопатії тощо) з різноманітними захворюваннями ЩЗ (не обов’язково з порушеннями функції)
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванова Н. М., Мавров Г. І., Деркач С. А., Коцар Є. В.
Назва : Активність антимікробних препаратів у ліпосомальній формі стосовно staphylococcus aureus
Місце публікування : Медична хімія. - 2012. - Т. 14, № 1. - С. 17-20 (Шифр МУ8/2012/14/1)
Предметні рубрики: Липосомы
Стафилококк золотистый-- действ преп
Антибиотики-- анал-- фарм
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2013р.,N 4
Цікаві статті :
Степаненко А. В. Оцінка індикаторів дієвості формулярної системи на регіональному і локальному рівнях за даними соціологічного опитування/ А. В. Степаненко, В. Є. Бліхар (стр.4-6)
Мисула І. Р. Динаміка структурно-функціональних показників серця під впливом комплексного лікування з включенням аргініну глутамату і мельдонію у хворих із клапанною кальцифікацією на хронічному гемодіалізі/ І. Р. Мисула, О. Б. Сусла, А. І. Гоженко (стр.7-12)
Мар’єнко Л. Б. Про вікозалежний і терапевтичний патоморфоз епілепсії з початком захворювання у середньому та похилому віці/ Л. Б. Мар’єнко (стр.13-16)
Сохор Н. Р. Особливості клітинного імунітету при різних підтипах ішемічного інсульту В гострому періоді/ Н. Р. Сохор (стр.17-19)
Бутвін І. М. Малоінфузійна терапія в пульмонології/ І. М. Бутвін (стр.20-23)
П’ятницький Ю. С. Стан клітинного і гуморального імунітету та антиоксидантної системи захисту в дітей з атопічним дерматитом/ Ю. С. П’ятницький, О. Є. Федорців (стр.24-27)
Бойко Т. В. Предиктори розвитку змін структурно-функціонального стану кісткової тканини у хворих на хронічний гастродуоденіт в поєднанні з хронічним панкреатитом/ Т. В. Бойко, Г. В. Лихацька (стр.28-30)
Видойник О. Я. Ураження слизової оболонки порожнини рота при гострих респіраторних вірусних інфекціях у дітей з обтяженим алергологічним анамнезом/ О. Я. Видойник (стр.31-32)
Гевкалюк Н. О. Аналіз моноцитограми дітей, хворих на ГРВІ/ Н. О. Гевкалюк (стр.33-35)
Кріцак М. Ю. Лікування хронічної ішемії нижніх кінцівок у хворих із синдромом стопи діабетика/ М. Ю. Кріцак (стр.36-38)
Гасюк П. А. Особливості ортопедичного лікування недосконалого амелогенезу методом непрямих реставрацій/ П. А. Гасюк (стр.39-40)
Гур’єв С. О. Переваги використання провідникових методів знеболювання у постраждалих з політ допомогою апарата "STIMUPLEX"/ С. О. Гур’єв, І. В. Чепіль, А. І. Цвях (стр.41-42)
Леськів І. М. Можливості УЗД при топічній діагностиці захворювань органів гепатопанкреатодуоденальної зони у хворих з явищами холестазу/ І. М. Леськів (стр.43-45)
Скакун Л. М. Результати лікування хворих на рак слинних залоз у Тернопільській області за період 2003-2012 рр./ Л. М. Скакун (стр.46-48)
Семенюк Ю. С. Морфологічні особливості слизових оболонок шлунка та дванадцятипалої кишки у хворих на виразкову хворобу, ускладнену гострою рецидивною шлунково-кишковою кровотечею/ Ю. С. Семенюк, П. Я. Боднар, В. Г. Мініч (стр.49-50)
Запорожан В. М. Однопортові лапароскопічні хірургічні втручання при ургентних гінекологічних станах/ В. М. Запорожан [и др.] (стр.51-52)
Татарчук Т. Ф. Стан жирової тканини при синдромі полікістозних яєчників/ Т. Ф. Татарчук, Н. Ю. Вороненко, І. М. Капшук (стр.53-56)
Запорожан В. М. Ферокінетика при вагітності: роль аліментарного фактора/ В. М. Запорожан, І. А. Анчева (стр.57-59)
Лимар Л. Є. Показники фібромаксу як прогностичний фактор порушення менструальної функції у жінок з хронічними гепатитами/ Л. Є. Лимар (стр.60-61)
Козловський І. В. Патологія ендометрія у жінок із безпліддям гормонального генезу/ І. В. Козловський (стр.62-63)
Маланчук Л. М. Динаміка змін субпопуляційного складу імунокомпетентних клітин ериферичної крові хворих з зовнішнім генітальним ендометріозом при проведенні лікування із застосуванням низькомолекулярного метаболічного імуномодулятора/ Л. М. Маланчук, Л. О. Краснянська (стр.64-66)
Крижанівська А. Є. Якість життя хворих на рак шийки матки ІІВ стадії після комбінованого лікування/ А. Є. Крижанівська (стр.67-70)
Лимар Є. А. Особливості реабілітації вагітних з політравмою/ Є. А. Лимар (стр.71-72)
Козловський І. В. Діагностика хронічного ендометриту в жінок/ І. В. Козловський (стр.73-74)
Маланчин І. М. Комплексне лікування артеріальної гіпертензії у вагітних/ І. М. Маланчин (стр.75-76)
Леміш Н. Ю. Перебіг вагітності у хворих на цукровий діабет в умовах природного йодного дефіциту/ Н. Ю. Леміш, Ю. Ю. Бобик, Р. М. Міцода (стр.77-79)
Геряк С. М. Досвід застосування лавомаксу в лікуванні жінок із папіломавірусною інфекцією/ С. М. Геряк (стр.80-81)
Іванова Н. М. Антистафілококова активність комплексу бактеріофагів та ліпосом/ Н. М. Іванова, С. А. Деркач (стр.82-83)
Герасимюк І. Є. Характер та особливості динаміки морфологічних змін у тканинах ока кроля при опіках рогівки лугом/ І. Є. Герасимюк, Т. І. Романюк (стр.84-87)
Демкович А. Є. Імунологічні порушення при експериментальному постекстракційному альвеоліті та їх корекція тіотриазоліном/ А. Є. Демкович (стр.88-90)
Щерба В. В. Морфологічні зміни тканин пародонта щурів з ліпополісахаридним пародонтитом на фоні гепатиту/ В. В. Щерба, М. М. Корда (стр.91-94)
Єршов В. Ю. Ультраструктурні зміни гемомікроциркуляторного русла стравоходу в умовах портальної гіпертензії в експерименті/ В. Ю. Єршов, О. Б. Кобзар, Н. Ю. Радомська (стр.95-97)
Герасимюк І. Є. Вплив експериментального стенозу каудального відділу черевної аорти на стан кровоносного русла головного мозку в щурів/ І. Є. Герасимюк, Ю. М. Гаврищук (стр.98-101)
Ляхович Р. М. Ефективність впливу внутрішньошлункової оксигенотерапії у комбінації з тіотриазоліном на стан жовчоутворювальної та жовчовидільної функцій печінки на тлі гострого токсичного гепатиту/ Р. М. Ляхович (стр.102-105)
Міц І. Р. Зміни пероксидного окиснення ліпідів та антиоксидантної системи у щурів під впливом пренатального стресу/ І. Р. Міц, О. В. Денефіль (стр.106-108)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Назва журналу :Дерматологія та венерологія -2017р.,N 2
Цікаві статті :
Белозоров А. П. Аутовоспалительные механизмы, связанные с инфламмасомапатиями, в патогенезе некоторых заболеваний кожи/ А. П. Белозоров (стр.8-11)
Біловол А. М. Проблематика терапії псоріазу, асоційованого з артеріальною гіпертензією/ А. М. Біловол, C. Г. Ткаченко, Є. Г. Татузян (стр.12-15)
Мавров Г. І. Біомедичні технології в стримуванні поширення ВІЛ та інших збудників інфекцій, що передаються статевим шляхом (огляд літератури, частина 1)/ Г. І. Мавров, Ю. В. Щербакова, М. О. Ярошенко (стр.16-26)
Ошивалова О. О. Клініко-гістологічні паралелі актинічного кератозу/ О. О. Ошивалова, Л. Д. Калюжна, В. О. Кропельницький (стр.27-32)
Петренко А. В. Тяжкість перебігу акне в залежності від варіантів генних поліморфізмів/ А. В. Петренко, З. І. Россоха (стр.33-36)
Кутасевич Я. Ф. Аналіз структури та антибіотикорезистентності шкірної біоти хворих на алергодерматози/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.37-41)
Кутасевич Я. Ф. Современные возможности наружной терапии больных псориазом/ Я. Ф. Кутасевич, И. А. Олейник, И. А. Маштакова (стр.42-45)
Іванова Н. М. Вивчення діагностичної ефективності експериментального антигену для постановки тесту швидких плазмових реагінів (RPR) для діагностики сифілісу/ Н. М. Іванова, В. В. Кутова, О. М. Білоконь (стр.46-48)
Беловол А. Н. Практические аспекты диагностики чесотки/ А. Н. Беловол, А. А. Береговая, Н. Л. Колганова (стр.49-52)
Бронова И. М. Редкие нозологии: клинический случай синдрома Фавра - Ракушо/ И. М. Бронова, С. М. Хатем (стр.53-55)
Калюжная Л. Д. Многоликость болезни Девержи/ Л. Д. Калюжная (стр.56-58)
Калюжная Л. Д. Вариант коагулопатии кожи у больного, инфицированного ВИЧ, гепатитом С и туберкулезом/ Л. Д. Калюжная, Л. В. Каминецкая, Э. С. Хаустова (стр.59-62)
Ersser S. Практичні рекомендації щодо застосування емолієнтів/ S. Ersser [et al.] (стр.63-68)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Назва журналу :Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія -2013р.,N 8
Цікаві статті :
Калюжна Л. Д. Сучасні підходи до викладання дерматоонкології/ Л. Д. Калюжна [и др.] (стр.6-8)
Савоськина В. А. Дерматоскопическая каритна и гистологические корреляции при некоторых дерматологических заболеваниях/ В. А. Савоськина, А. А. Бильченко (стр.9-22)
Матейко Г. Б. Герпесвірусні інфекції: раціональні підходи до лікування і діагностики/ Г. Б. Матейко (стр.23-29)
Калюжная Л. Д. Наследственные буллезные заболевания у новорожденных/ Л. Д. Калюжная (стр.30-33)
Болотная Л. А. Опыт применения дерматокосметических средств DUCRAY в лечении псориаза волосистой части головы/ Л. А. Болотная (стр.34-37)
Айзятулов Р. Ф. Этиология, патогенез, клиника и комплексная терапия микозов стоп, онихомикозов/ Р. Ф. Айзятулов (стр.38-42)
Кутасевич Я. Ф. Клинический случай актиномикоза/ Я. Ф. Кутасевич [и др.] (стр.45-47)
Саванович В. А. Врожденный ихтиоз/ В. А. Саванович (стр.48-50)
Кутасевич Я. Ф. Нерациональная системная терапия глюкокортикостероидными гормонами/ Я. Ф. Кутасевич, И. А. Олейник, О . А. Левченко (стр.51-53)
Калюжная Л. Д. Случай вторичного амилоидоза кожи/ Л. Д. Калюжная [и др.] (стр.54-56)
Pecherea M. Антибактериальная активность топических ретиноидов: фокус на ретинальдегид/ M. Pecherea [и др.] (стр.58-60)
Исследование эффективности перпарата Сикальфат in vitro (стр.62-64)
Солошенко Е. М. Оцінка тяжкості перебігу та ефективності терапії за допомогою інтегральних гематологічних коефіцієнтів у хворих на алергічні та тяжкі і розповсюдженні дерматози/ Е. М. Солошенко [и др.] (стр.66-71)
Іванова Н. М. Вивчення залежності розвитку поширених дерматозів з ускладненим алергологічним анамнезом від поліморфізму генів/ Н. М. Іванова (стр.72-73)
Юрчик Я. Н. Современные тенденции наружной противовоспалительной терапии дерматозов/ Я. Н. Юрчик (стр.74-76)
Повханич-Грицяк Т. М. Деякі молекулярно-генетичні аспекти псоріазу у взаємозв’язку з різними варіантами його клінічного перебігу/ Т. М. Повханич-Грицяк (стр.80-82)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-10    11-18 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)