Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (3)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Ілляш, М. Г.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 36
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-36 
1.

Назва журналу :Український кардіологічний журнал -2017р.,N 2
Цікаві статті :
Соколов Ю. Н. Факторы, влияющие на функцию левого желудочка у больных с острым инфарктом миокарда с элевацией сегмента ST после ургентного первичного перкутанного коронарного вмешательства (данные годичного наблюдения)/ Ю. Н. Соколов [и др.] (стр.15-25)
Лобач Л. Є. Вплив полімлрфізму гена альдостеронсинтази (CYP11B2) на ризик розвитку інфаркту міокарда/ Л. Є. Лобач, В. Є. Досенко, М. М. Долженко (стр.26-30)
Копиця М. П. Чинники, що впливають на рівень sST2 у хворих з інфарктом міокарда з елевацією сегмента ST/ М. П. Копиця, О. В. Петюніна (стр.31-36)
Шуба Н. М. Ефективність триметазидину та його вплив на метаболічні процеси в пацієнтів з ішемічною хворобою серця/ Н. М. Шуба [и др.] (стр.39-44)
Кожухов С. М. Особливості ремоделювання загальних сонних артерій та його взаємозв’язок зі структурними змінами лівого шлуночка у хворих на гіпертонічну хворобу, поєднану з цукровим діабетом 2–го типу/ С. М. Кожухов [и др.] (стр.45-53)
Черняга-Ройко У. П. Профіль серцево–судинного ризику та показники структурно–функціонального стану міокарда в госпіталізованих пацієнтів з тріпотінням передсердь за даними одноцентрового реєстру/ У. П. Черняга-Ройко [та ін.] ; У. П. Черняга–Ройко [и др.] (стр.54-62)
Гіреш Й. Й. Оцінювання гендерних особливостей систолічної та діастолічної функції серця при гіпертонічній хворобі методом спекл–трекінг ехокардіографії/ Й. Й. Гіреш (стр.63-67)
Аль Салім А. А. Зв’язок поліморфізму Q223R гена LEPR з кардіометаболічними чинниками ризику в чоловіків з післяінфарктним кардіосклерозом та цукровим діабетом 2–го типу/ Салім А. А. Аль, М. А. Станіславчук, Н. В. Заічко (стр.68-76)
Зінченко Ю. В. Злоякісні шлуночкові порушення ритму серця у хворого з ангіосаркомою серця/ Ю. В. Зінченко [и др.] (стр.77-84)
Талаева Т. В. Сосудистая кальцификация: значимость в патогенезе, диагностике, клиническом течении и прогнозе исходов атеросклероза и ишемической болезни сердца/ Т. В. Талаева, В. А. Шумаков, В. В. Братусь (стр.85-98)
Wachtell K. Ліве передсердя, фібриляція передсердь і ризик інсульту в пацієнтів з артеріальною гіпертензією та гіпертофією лівого шлуночка/ K. Wachtell [и др.] (стр.99-105)
Корнацький В. М. Вплив психосоціальних чинників на стан здоров’я та якість життя населення/ В. М. Корнацький, Л. О. Дяченко, В. М. Михальчук (стр.106-113)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Кожухов С. М., Довганич Н. В., Яринкіна О. А., Ілляш М. Г., Базика О. Є., Деяк С. І., Старшова О. С., Тхор Н. В.
Назва : Особливості ремоделювання загальних сонних артерій та його взаємозв’язок зі структурними змінами лівого шлуночка у хворих на гіпертонічну хворобу, поєднану з цукровим діабетом 2–го типу
Місце публікування : Український кардіологічний журнал. - 2017. - № 2. - С. 45-53 (Шифр УУ11/2017/2)
MeSH-головна: СОСУДИСТОЕ РЕМОДЕЛИРОВАНИЕ -- VASCULAR REMODELING
СОННАЯ АРТЕРИЯ ОБЩАЯ -- CAROTID ARTERY, COMMON
СЕРДЦА ЖЕЛУДОЧКА ЛЕВОГО ГИПЕРТРОФИЯ -- HYPERTROPHY, LEFT VENTRICULAR
ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2
Анотація: Мета роботи – вивчити показники ремоделювання загальних сонних артерій (ЗСА) та лівого шлуночка (ЛШ) у хворих на гіпертонічну хворобу, поєднану з цукровим діабетом 2-го типу, залежно від товщини комплексу інтима – медія (ТКІМ); провести кореляційний аналіз між показниками ремоделювання ЗСА і ЛШ, артеріального тиску та показниками ліпідного і глікемічного профілів. Обстежено 39 хворих: 1-шу групу становили 9 пацієнтів з ТКІМ менше 0,9 мм; 2-гу групу – 18 хворих з ТКІМ 0,9–1,3 мм, 3-тю групу – 12 хворих з ТКІМ ≥ 1,3 мм. У хворих 1-ї групи виявлено ексцентричну гіпертрофію (ЕГ) ЛШ. У хворих 2-ї групи виявлено ЕГ в ЗСА і збільшення діаметра ЗСА, ЕГ ЛШ зареєстровано у 44 % хворих, індекс маси міокарда ЛШ та індекс кінцеводіастолічного об’єму ЛШ були статистично значуще більшими (на 18 і 14 %) порівняно з такими в пацієнтів 1-ї групи. Кореляційний аналіз встановив загальні ознаки ремоделювання в ЗСА і ЛШ в осіб 2-ї групи. У 83 % пацієнтів 3-ї групи зареєстровано концентричну гіпертрофію (КГ) ЛШ, більший ступінь діастолічної дисфункції ЛШ; зміни в ЗСА відповідали ЕГ, але відсутність збільшення діаметра ЗСА при статистично значуще більших величинах ТКІМ, ТКІМ/ЗСА можуть вказувати на початок процесу звуження просвіту ЗСА і формування КГ в ЗСА. У 2-й і 3-й групах частка пацієнтів зі стенозом ЗСА була статистично значуще більшою, ніж у 1-й. У хворих на ГХ і ЦД 2-го типу з ТКІМ 0,9–1,3 мм процеси ремоделювання в серці та судинах мають загальні ознаки: ЕГ в ЗСА і ЛШ, наявність кореляційних взаємозв’язків між показниками ремоделювання ЗСА і ЛШ. Також у цій групі виявлено несприятливий вплив систолічного артеріального тиску (САТ) на показники ремоделювання ЗСА. У хворих на ГХ і ЦД з ТКІМ ≥ 1,3 мм виявлено переважно КГ ЛШ, більший ступінь діастолічної дисфункції ЛШ, ЕГ у ЗСА, найбільшу частку (75 %) осіб зі стенозом ЗСА, несприятливий вплив САТ, параметрів ліпідного спектра, рівня глюкози на показники ремоделювання ЛШ і ЗСА за даними кореляційного аналізу
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Український кардіологічний журнал -2016р.,N 2
Цікаві статті :
Лутай Я.М. Ендотелійзалежна вазодилатація у хворих з гострим коронарним синдромом з елевацією сегмента ST та відновленим коронарним кровотоком: механізми розвитку та значення для клінічного перебігу захворювання/ Я. М. Лутай [та ін.] (стр.14-23)
Король С.В. Шкала оцінки ризику госпітальної летальності STIMUL у пацієнтів з гострим коронарним синдромом з елевацією сегмента ST/ С. В. Король (стр.24-28)
Сичов О.С. Ремоделювання міокарда після кардіоверсії та предиктори збереження синусового ритму у хворих із персистентною формою фібриляції передсердь неклапанного походження/ О. С. Сичов, А. О. Бородай, Л. Л. Вавілова (стр.31-37)
Березин А.Е. Предсказующая ценность серийных измерений уровня циркулирующей матриксной металлопротеиназы-9 у пациентов с гипертонической болезнью III стадии/ А. Е. Березин, О. А. Лисовая (стр.38-47)
Коваленко В.М. Дослідження варіабельності серцевого ритму та структурно-функціонального стану серця в пацієнтів з міокардитом та дилатаційною кардіоміопатією/ В. М. Коваленко [та ін.] (стр.48-53)
Кваша Е.А. Динамика структуры липидного фактора сердечно-сосудистого риска на протяжении 35 лет в городской популяции мужчин/ Е. А. Кваша [и др.] (стр.54-60)
Єпанчінцева О.А. Оцінювання якості життя в пацієнтів зі стабільною ішемічною хворобою серця/ О. А. Єпанчінцева [та ін.] (стр.61-70)
Stulc T. Statin intolerance: the clinician’s perspective/ T. Stulc, R. Ceska, A. M.Jr. Gotto (стр.71-76)
Вережнікова Г.П. Електрокардіографічна діагностика інфаркту міокарда в поєднанні з порушеннями внутрішньошлуночкової провідності/ Г. П. Вережнікова (стр.77-85)
Коваленко В.М. Діагностика та лікування хвороб перикарда/ В. М. Коваленко [та ін.] (стр.86-95)
Heidbuchel H. Оновлені практичні настанови Європейської асоціації серцевого ритму щодо застосування вітамін-К-незалежних антикоагулянтів у пацієнтів з неклапанною фібриляцією передсердь. Частина 2/ H. Heidbuchel [et al.] (стр.96-112)
Дмитро Деонисович Зербіно (стр.113-114)
Ілля Миколайович Ємець (стр.115)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Коваленко В. М., Несукай О. Г., Воронков Л. Г., Ілляш М. Г., Рябенко Д. В., Целуйко В. Й., Козлюк А. С.
Назва : Хвороби перикарда. Рекомендації з діагностики та лікування хвороб перікарда
Місце публікування : Український ревматологічний журнал. - Київ, 2016. - № 1. - С. 3-9 (Шифр УУ18/2016/1)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ПЕРИКАРДИТ -- PERICARDITIS
ПЕРИКАРДИТ КОНСТРИКТИВНЫЙ -- PERICARDITIS, CONSTRICTIVE
ПЕРИКАРДИАЛЬНЫЙ ВЫПОТ -- PERICARDIAL EFFUSION
МИОКАРДИТ -- MYOCARDITIS
СЕРДЦА ТАМПОНАДА -- CARDIAC TAMPONADE
ДИАГНОСТИКА ДИФФЕРЕНЦИАЛЬНАЯ -- DIAGNOSIS, DIFFERENTIAL
Знайти схожі

5.

Назва журналу :Український ревматологічний журнал -2016р.,N 1
Цікаві статті :
Коваленко В. М. Хвороби перикарда. Рекомендації з діагностики та лікування хвороб перікарда/ В. М. Коваленко [и др.] (стр.3-9)
Кухарц Е. Дж. Обзор применения глюкозамина при остеоартрозе коленного сустава: почему патентованный кристаллический глюкозамина сульфат должен быть дифференцирован от других глюкозаминов с целью максимизации клинического результата/ Е. Дж. Кухарц [и др.] (стр.10-20)
Коваленко В. М. Дискусійні питання обгрунтування статусу діагнозу "ювенільний ревматоїдний артрит" в категорії дорослого населення у випадках дебюту хвороби в дитячому та підлітковому віці/ В. М. Коваленко, О. П. Борткевич, Ю. В. Білявська (стр.21-24)
Головач І. Ю. Діагностичне і прогностичне значення антицитрулінованих антитіл у ревматології/ І. Ю. Головач (стр.25-32)
Проценко Г. А. Паранеопластические синдромы в ревматологической практике/ Г. А. Проценко (стр.33-37)
Гармиш Е. А. Анемия хронического воспаления при ревматоидном артрите: патогенез и выбор терапии/ Е. А. Гармиш (стр.39-41)
Яковленко В. В. Миелоакупунктура в лечении при ревматоидном артрите/ В. В. Яковленко [и др.] (стр.42-47)
Головач И. Ю. Инновационный НПВП с гастропротекторными свойствами в ревматологической практике / И. Ю. Головач (стр.48-51)
Казимирко В. К. Ураження хребта у хворих на ревматоїдний артрит/ В. К. Казимирко [и др.] (стр.52-56)
Шуба Н. М. Эффективность нимесулида и его влияние на отдельные катаболические и анаболические факторы у больных остеоартрозом/ Н. М. Шуба [и др.] (стр.57-60)
Процюк Л. О. Вплив поліморфізму гена серотонінових рецепторів 5-HTR2A T102C на вираженість больового синдрому і тривожно-депресивних розладів у хворих на ревматоїдний артрит/ Л. О. Процюк, М. А. Станіславчук, О. А. Шликова (стр.61-64)
Волошина Л. О. Особливості цитокінового профілю крові у хворих на первинний остеоартроз в аспекті вікової коморбідності/ Л. О. Волошина, С. І. Сміян (стр.65-69)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ілляш М. Г., Базика О. Є., Довганич Н. В., Яринкіна О. А., Старшова О. С.
Назва : Артеріальна гіпертензія та цукровий діабет: сучасні аспекти лікування
Місце публікування : Практикуючий лікар. - 2016. - N 2. - С. 5-9 (Шифр ПУ59/2016/2)
MeSH-головна: ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2
АНТИГИПЕРТЕНЗИВНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTIHYPERTENSIVE AGENTS
Знайти схожі

7.

Назва журналу :Практикуючий лікар -2016р.,N 2
Цікаві статті :
Ілляш М. Г. Артеріальна гіпертензія та цукровий діабет: сучасні аспекти лікування/ М. Г. Ілляш [и др.] (стр.5-9)
Журавлева Л. В. Влияние комплексной терапии с включением альфа-липоевой кислоты на сочетанное течение хронического панкреатита и сахарного диабета типа 2/ Л. В. Журавлева, Ю. А. Шеховцова (стр.10-15)
Головач И. Ю. Диабетическая болезнь почек: возможности и значение гликемического контроля для ренопротекции/ И. Ю. Головач (стр.17-22)
Михайленко Е. Ю. Организация рационального питания для больных сахарным диабетом 2-го типа (инсулиннезависимым)/ Е. Ю. Михайленко (стр.23-26)
Заремба Є. Х. Гострий інфаркт міокарда у молодих осіб чи замаскований ревматичний міокардит (клінічний випадок)/ Є. Х. Заремба, Л. О. Кобак (стр.27-30)
Заремба Є. Х. Розшаровуюча аневризма аорти в поєднанні з гострим інфарктом міокарда/ Є. Х. Заремба, А. В. Пастушок, В. З. Макара (стр.31-32)
Мавродий В. М. Острые респираторные инфекции: инфекционные и неинфекционные осложнения/ В. М. Мавродий, В. Ю. Артёменко, А. П. Смоляной (стр.33-40)
Уніфікований клінічний протокол первинної медичної допомоги. Кашель у дорослих* (стр.41-49)
Макаревич А. Э. Биомаркеры для оценки степени тяжести и осложнений внегоспитальной пневмонии/ А. Э. Макаревич, О. С. Омельяненко-Гонулаль, И. Хоростовская (стр.50-59)
Дземан М. І. Матеріали щодо історії становлення традицій клінічного викладання внутрішньої медицини в Університеті святого Володимира (частина 1)/ М. І. Дземан (стр.60-72)
Мечников І. І. "Етюди оптимізму" (I.I. Metchnikoff "Etudes sur la nature humaine: Essai de philosophic optimiste", 1903): фрагменти з книги (стр.73-83)
Свінціцький І. А. Міжфахова інтеграція у клініці внутрішньої медицини/ І. А. Свінціцький (стр.84-87)
VІІ Международный медицинский форум вновь подтвердил статус главного события отрасли здравоохранения Украины! (стр.88-90)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Коваленко В.М., Несукай О.Г., Воронков Л.Г., Ілляш М. Г. , Рябенко Д. В. , Целуйко В. Й. , Козлюк А. С.
Назва : Діагностика та лікування хвороб перикарда : рекомендації робочої групи з хвороб міокарда, перикарда, ендокарда та клапанів серця Асоціації кардіологів України
Місце публікування : Український кардіологічний журнал. - Київ, 2016. - № 2. - С. 86-95 (Шифр УУ11/2016/2)
MeSH-головна: СЕРДЦА БОЛЕЗНИ -- HEART DISEASES
АЛГОРИТМЫ -- ALGORITHMS
ПЕРИКАРД -- PERICARDIUM
Знайти схожі

9.

Назва журналу :Український кардіологічний журнал -2014р.,N 3
Цікаві статті :
Коваленко В. М. Діагностика та лікування міокардиту: рекомендації робочої групи з хвороб міокарда, перикарда, ендокарда та клапанів серця Асоціації кардіологів України (проект)/ В. М. Коваленко [и др.] (стр.15-21)
Мітченко О. І. Вплив консервативних та хірургічних методів лікування ожиріння на структурно-функціональні показники лівого шлуночка в пацієнтів з морбідним ожирінням та артеріальною гіпертензією/ О. І. Мітченко [и др.] (стр.22-29)
Обертинська О. Г. Клінічні аспекти резистентної артеріальної гіпертензії/ О. Г. Обертинська (стр.30-36)
Жаринова В. Ю. Уровень кардиотропных аутоантител у пациентов пожилого возраста с ишемической болезнью сердца в зависимости от состояния систолической функции левого желудочка/ В. Ю. Жаринова, В. А. Табакович-Вацеба, Н. Н. Пишель (стр.39-44)
Гандзюк В. А. Аналіз захворюваності на ішемічну хворобу серця в Україні/ В. А. Гандзюк (стр.45-52)
Сычев О. С. Фибрилляция предсердий неклапанного генеза у пациентов в возрасте меньше 65 лет с сохраненной систолической функцией левого желудочка: клинические характеристики и ремоделирование миокарда/ О. С. Сычев, Т. В. Михалева (стр.53-60)
Жарінов О. Й. Предиктори небезпечних для життя ускладнень після аортокоронарного шунтування у пацієнтів з післяопераційною фібриляцією передсердь/ О. Й. Жарінов [и др.] (стр.61-67)
Сычев О. С. Прогностические факторы сохранения синусового ритма и развития постоянной аритмии после кардиоверсии у больных с персистирующей формой фибрилляции предсердий неклапанной этиологии/ О. С. Сычев, А. А. Бородай, Э. С. Бородай (стр.68-76)
Целуйко В. Й. Галектин-3 у хворих на хронічну серцеву недостатність/ В. Й. Целуйко, Н. В. Матвійчук, К. Ю. Кіношенко (стр.77-81)
Кремзер А. А. Диагностическая ценность уровня мозгового натрийуретического пептида как индикатора тяжести хронической сердечной недостаточности ишемического генеза у пациентов с сахарным диабетом 2-го типа/ А. А. Кремзер (стр.82-88)
Коваленко В. М. Вплив препарату системної ензимотерапії на компоненти синдрому інсулінорезистентності в умовах експерименту/ В. М. Коваленко [и др.] (стр.89-94)
Ватутин Н. Т. Магнитно-резонансная визуализация в диагностике острого инфаркта миокарда/ Н. Т. Ватутин [и др.] (стр.95-102)
Бугаенко В. В. Статины в первичной и вторичной профилактике сердечно-сосудистого риска: новый взгляд на старую проблему/ В. В. Бугаенко (стр.103-108)
Islam S. Альманах-2013: стабільна ішемічна хвороба серця/ S. Islam, A. Timmis (стр.109-119)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Назва журналу :Український кардіологічний журнал -2014р.,N 1
Цікаві статті :
Коваленко В. М. Структурно-функціональний стан лівого шлуночка, внутрішньошлуночкова механічна диссинхронія та толерантність до фізичного навантаження у пацієнтів, які перенесли інфаркт міокарда із зубцем Q/ В. М. Коваленко [и др.] (стр.13-22)
Гавриш О. С. Регіональні особливості мікрогемоциркуляторного русла міокарда при хронічній ішемічній хворобі серця/ О. С. Гавриш, С. І. Дорофєєва, В. А. Кричкевич (стр.23-30)
Долженко М. М. Динаміка показників дуплексного сканування екстракраніальних судин у хворих після операції аортокоронарного шунтування на тлі прийому інгібіторів ангіотензинперетворювального ферменту та блокаторів рецепторів ангіотензину II/ М. М. Долженко, Ю. О. Лучинська, С. М. Мимренко (стр.33-41)
Мітченко О. І. Ранні маркери атеросклерозу в жінок з гіпертонічною хворобою та метаболічним синдромом на тлі субклінічного гіпотиреозу/ О. І. Мітченко, В. Ю. Романов, М. В. Гвоздик (стр.42-49)
Ілляш М. Г. Молекулярно-генетичний аналіз гіпертрофії міокарда в шахтарів вугільних шахт України/ М. Г. Ілляш [и др.] (стр.50-55)
Ковальова О. М. Інтерлейкін-33 та особливості структурно-функціонального ремоделювання лівого шлуночка серця у пацієнтів з гіпертонічною хворобою та ожирінням/ О. М. Ковальова, О. В. Гончарь (стр.56-61)
Сычев О. С. Клинические предикторы дисфункции ушка левого предсердия у больных с фибрилляцией предсердий неклапанного происхождения/ О. С. Сычев, А. А. Бородай, Т. В. Гетьман (стр.62-66)
Яковлева Л. Н. Комбинированная антигипертензивная терапия: фокус на фиксированную комбинацию эналаприла и нитрендипина/ Л. Н. Яковлева (стр.67-74)
Зинченко Ю. В. Трудности диагностики и лечение эктопических предсердных тахикардий/ Ю. В. Зинченко [и др.] (стр.75-81)
Логвінов Я. М. Ехокардіографічне дослідження структури та функції придатків передсердь при неклапанній фібриляції передсердь/ Я. М. Логвінов [и др.] (стр.82-94)
Дєльцова О. І. Стовбурові клітини стінки кровоносних судин/ О. І. Дєльцова, С. Б. Геращенко, Ю. Б. Чайковський (стр.97-101)
Абдуева Ф. М. Желудочковая экстрасистолическая аритмия у беременных/ Ф. М. Абдуева, Е. Ю. Шмидт, Н. И. Яблучанский (стр.102-110)
Баринов Э. Ф. Молекулярные механизмы функционирования и роль рецепторов P2Y1 и P2Y12 в тромбогенезе/ Э. Ф. Баринов [и др.] (стр.111-120)
Микола Адамович Станіславчук (до 60-річчя від дня народження) (стр.121)
XV Національний конгрес кардіологів України (стр.122)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Коваленко В. М., Несукай О. Г., Ватутін М. Т., Воронков Л. Г., Книшов Г. В., Ілляш М. Г., Рябенко Д. В., Целуйко В. Й., Чернюк С. В.
Назва : Діагностика та лікування міокардиту: рекомендації робочої групи з хвороб міокарда, перикарда, ендокарда та клапанів серця Асоціації кардіологів України (проект)
Місце публікування : Український кардіологічний журнал. - 2014. - № 3. - С. 15-21 (Шифр УУ11/2014/3)
MeSH-головна: МИОКАРДИТ -- MYOCARDITIS
ПЕРИКАРД -- PERICARDIUM
ЭНДОКАРД -- ENDOCARDIUM
КАРДИОЛОГИЯ -- CARDIOLOGY
Знайти схожі

12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ілляш М. Г., Андрущенко Т. А., Басанець А. В., Долінчук Л. В.
Назва : Молекулярно-генетичний аналіз гіпертрофії міокарда в шахтарів вугільних шахт України
Місце публікування : Український кардіологічний журнал. - 2014. - № 1. - С. 50-55 (Шифр УУ11/2014/1)
MeSH-головна: КАРДИОМИОПАТИИ -- CARDIOMYOPATHIES
ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЕ БОЛЕЗНИ -- OCCUPATIONAL DISEASES
УКРАИНА -- UKRAINE
СЕРДЦА ГИПЕРТРОФИЯ -- CARDIOMEGALY
Знайти схожі

13.

Назва журналу :Український кардіологічний журнал -2013р.,N 5
Цікаві статті :
Соколов М. Ю. Острый коронарный синдром без стойкой элевации сегмента ST: особенности интервенционной терапии/ М. Ю. Соколов, М. И. Студзинская (стр.14-26)
Ватутин Н. Т. Эффективность индивидуальных программ обучения больных хронической сердечной недостаточностью навыкам самоконтроля и самопомощи/ Н. Т. Ватутин, Н. В. Калинкина, Е. В. Ещенко (стр.29-34)
Несукай Е. Г. Характеристика иммунного статуса, оксидантного стресса и структурно-функционального состояния сердца у пациентов с миокардитом в динамике заболевания/ Е. Г. Несукай, С. В. Чернюк (стр.35-40)
Ілляш М. Г. Особливості внутрішньосерцевої гемодинаміки у хворих на гіпертонічну хворобу за наявності мітральної регургітації/ М. Г. Ілляш [и др.] (стр.41-47)
Середюк В. Н. Вплив інгібіторів ангіотензинперетворювального ферменту та блокаторів рецепторів ангіотензину II на показники нейрогуморальної активації, цитокінового профілю та ступінь легеневої гіпертензії у хворих з декомпенсованим хронічним легеневим серцем/ В. Н. Середюк (стр.48-52)
Зинченко Ю. В. Предикторы эффективной кардиоверсии у больных с трепетанием предсердий/ Ю. В. Зинченко, М. Р. Икоркин, А. А. Бородай (стр.55-61)
Соловьян А. Н. Комплексная оценка электрической нестабильности предсердий у больных с пароксизмальной фибрилляцией предсердий при сопутствующих заболеваниях сердца/ А. Н. Соловьян, С. Ю. Савицкий (стр.62-70)
Мітченко О. І. Атеросклероз вінцевих артерій у пацієнтів з цукровим діабетом та гіпотиреозом/ О. І. Мітченко [и др.] (стр.71-79)
Коваленко В. М. Метаболічний синдром: механізми розвитку, значення як фактора серцево-судинного ризику, принципи діагностики та лікування/ В. М. Коваленко, Т. В. Талаєва, А. С. Козлюк (стр.80-87)
Книшов Г. В. Послідовність електромеханічних процесів у міокарді шлуночків – шлях до розуміння асинхронії й оптимального застосування кардіоресинхронізаційної терапії/ Г. В. Книшов [и др.] (стр.88-94)
Липовецька С. Й. Альтернація зубця Т: переваги та недоліки тесту, його клінічне значення/ С. Й. Липовецька (стр.95-105)
Жарінов О. Й. Електрокардіографічна діагностика синдромів передчасного збудження шлуночків/ О. Й. Жарінов [и др.] (стр.106-118)
Резолюція ХIV Національного конгресу кардіологів України (стр.119-121)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ілляш М. Г., Базика О. Є., Довганич Н. В., Зелененька Л. І., Старшова О. С.
Назва : Особливості внутрішньосерцевої гемодинаміки у хворих на гіпертонічну хворобу за наявності мітральної регургітації
Місце публікування : Український кардіологічний журнал. - 2013. - № 5. - С. 41-47 (Шифр УУ11/2013/5)
MeSH-головна: ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
СЕРДЦА ЖЕЛУДОЧКА РЕМОДЕЛИРОВАНИЕ -- VENTRICULAR REMODELING
Знайти схожі

15.

Назва журналу :Український ревматологічний журнал -2012р.,N 3
Цікаві статті :
Коваленко В. Н. Современные мишени для целевой терапии ревматоидного артрита: от моноклональных антител до блокаторов сигнальных молекул/ В. Н. Коваленко, И. Ю. Головач, О. П. Борткевич (стр.5-15)
Бойко Я. Є. Цитокінові маркери та прогностичні фактори несприятливого перебігу ювенільного ідіопатичного артриту/ Я. Є. Бойко, В. П. Чернишов (стр.16-21)
Торопцова Н. В. Реальная клиническая практика: насколько оправдано назначение генериков/ Н. В. Торопцова, О. А. Никитинская (стр.23-26)
Коваленко В. М. Діагностика та лікування клапанних вад серця. Рекомендації асоціації кардіологів України/ В. М. Коваленко, О. Г. Несукай (стр.27-39)
Шевчук С. В. Антифосфоліпідні антитіла як фактори ризику серцево-судинних уражень у пацієнтів із антифосфоліпідним синдромом/ С. В. Шевчук, Ю. С. Сегеда, І. П. Кувікова (стр.40-47)
Филиппенко В. А. Опыт применения препарата альфа Д3-Тева у пациентов после эндопротезирования тазобедренного сустава/ В. А. Филиппенко, Н. В. Дедух, О. А. Подгайская (стр.48-51)
Проценко Г. А. Асептический некроз костной ткани в ревматологии/ Г. А. Проценко (стр.52-57)
Гавриленко Т. І. Роль васкулярного ендотеліального фактора росту в розвитку запалення та імунного реагування у пацієнтів із раннім ревматоїдним артритом/ Т. І. Гавриленко [и др.] (стр.58-63)
Ватутин Н. Т. Распространенность анемии среди пациентов с ревматоидным артритом/ Н. Т. Ватутин [и др.] (стр.64-66)
Ребров Б. А. Дезадаптивное реагирование на болезнь и его влияние на динамику болевого синдрома у пациентов с псориатическим артритом/ Б. А. Ребров, И. И. Благинина, О. А. Реброва (стр.67-71)
Мітченко О. І. Застосування плазмаферезу в комплексній терапії хворих на псоріатичний артрит/ О. І. Мітченко [и др.] (стр.72-74)
Волошина Л. О. Випадок паранеопластичної артропатії/ Л. О. Волошина, Л. О. Гавриш (стр.75-78)
Головач И. Ю. Хенрик Шегрен - автор "сухого синдрома". Долгий путь к мечте/ И. Ю. Головач, С. В. Вершинин (стр.79-81)
Всеукраїнська науково-практична конференція Асоціації ревматологів України "Інноваційні методи діагностики та лікування ревматичних захворювань". Тези наукових доповідей (стр.83-111)
Цікаві статті :
Знайти схожі


16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Гавриленко Т. І., Ілляш М. Г., Мітченко О. І., Воронков Л. Г., Якушко Л. В., Панченко Л. М., Рижкова Н. О.
Назва : Роль васкулярного ендотеліального фактора росту в розвитку запалення та імунного реагування у пацієнтів із раннім ревматоїдним артритом
Місце публікування : Український ревматологічний журнал. - Київ, 2012. - № 3. - С. 58-63 (Шифр УУ18/2012/3)
Предметні рубрики: Артрит ревматоидный-- иммунол
Эндотелиальные факторы роста
Цитокины
Аутоантитела
Знайти схожі

17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мітченко О. І., Воронков Л. Г., Ілляш М. Г., Деяк С. І., Проценко Г. О., Качур В. В.
Назва : Застосування плазмаферезу в комплексній терапії хворих на псоріатичний артрит
Місце публікування : Український ревматологічний журнал. - Київ, 2012. - № 3. - С. 72-74 (Шифр УУ18/2012/3)
Предметні рубрики: Артрит псориатический-- лек тер
Плазмаферез
Знайти схожі

18.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ілляш М. Г., Зелененька Л. І.
Назва : Добове моніторування артеріального тиску у хворих на гіпертонічну хворобу ІІ стадії з різними типами гіпертрофії лівого шлуночка
Місце публікування : Сімейна медицина. - 2011. - № 4. - С. 120-123 (Шифр СУ21/2011/4)
Предметні рубрики: Гипертензия
Сердца левого желудочка гипертрофия
Кровяного давления мониторинг амбулаторный
Знайти схожі

19.

Назва журналу :Сімейна медицина -2011р.,N 3
Цікаві статті :
Лисенко Г. І. Підготовка сімейних лікарів на сучасному етапі: вирішені та невирішені проблеми/ Г. І. Лисенко [и др.] (стр.5-6)
Голик Л. А. Досвід реформування ПМСД на засадах сімейної медицини в Збройних Силах України (на прикладі Клініки амбулаторної допомоги Головного військово-медичного клінічного центру "Головний військово-клінічний госпіталь")/ Л. А. Голик, Т. А. Бібік, Ю. А. Романюк (стр.7-11)
Кабачна А. В. Упровадження формулярної системи в практику роботи центрів первинної медико-санітарної допомоги/ А. В. Кабачна, О. Г. Кабачний, Е. В. Шелкова (стр.12-14)
Царенко А. В. Актуальність післядипломної підготовки фахівців сімейної медицини з питань паліативної допомоги/ А. В. Царенко [и др.] (стр.15-18)
Матюха Л. Ф. Механізми управління системою ПМСД на засадах сімейної медицини з урахуванням існуючих ризиків/ Л. Ф. Матюха (стр.19-24)
Білецький С. В. Етапи й попередні результати впровадження сімейної медицини в поліклініці №3 м. Чернівці/ С. В. Білецький, В. В. Бойко, Л. Г. Крикливець (стр.25-26)
Поцелуєв В. І. Сільське населення про зміни в організації та якості медичної допомоги внаслідок упровадження сімейної медицини/ В. І. Поцелуєв (стр.27-28)
Хвисюк М. І. Виявляємість патології та захворюваність населення сільських районів на території обслуговування сімейними лікарями/ М. І. Хвисюк [и др.] (стр.29-30)
Радченко О. М. Хронічний ентерит та абдомінальний ішемічний синдром у практиці сімейного лікаря: проблема диференційної діагностики/ О. М. Радченко (стр.31-36)
Козловский В. А. Терапия при кишечных инфекциях: фокус на неинвазивные эфферентные методы (обзор)/ В. А. Козловский, В. И. Шмалий (стр.37-40)
Фейса С. В. Оцінка впливу антигомотоксичного препарату мукоза композитум на стан слизової оболонки шлунка у хворих на хронічний гастрит/ С. В. Фейса, А. М. Братасюк (стр.41-44)
Больбот Ю. К. Вплив інфекції Helicobacter pylori на перебіг бронхіальної астми в дітей/ Ю. К. Больбот, М. В. Калічевська (стр.45-48)
Журавльова Л. В. Метформін та альфа-ліпоєва кислота - комбінація для тривалої терапії метаболічного синдрому/ Л. В. Журавльова, Т. А. Моїсеєнко (стр.49-53)
Щербинина М. Б. Функциональная диспепсия: возможности применения препарата Омез Д (обзор)/ М. Б. Щербинина (стр.54-56)
Чопей К. І. Ризик розвитку коморбідних захворювань внутрішніх органів у хворих із неспецифічним виразковим колітом і хворобою Крона/ К. І. Чопей, Т. М. Тернущак, І. В. Чопей (стр.57-58)
Чубенко С. С. Оптимизация лечения больных с изжогой/ С. С. Чубенко, И. Р. Имамова, Д. С. Чубенко (стр.59-64)
Скрыпник И. Н. Силимаринсодержащие гепатопротекторы в современной терапии хронических диффузных заболеваний печени (обзор)/ И. Н. Скрыпник, А. С. Маслова (стр.65-70)
Дуда О. К. Постінфекційний синдром подразненого кишечника: питання діагностики та лікування (огляд)/ О. К. Дуда, Р. О. Колесник (стр.71-75)
Братасюк А. М. Клініко-ендоскопічна характеристика виразкової хвороби шлунка у хворих похилого та старечого віку/ А. М. Братасюк, І. В. Чопей (стр.76-79)
Албок Є. Й. Особливості мікроелементного обміну у хворих із гастритом типу В і супутнім анемічним синдромом/ Є. Й. Албок, І. В. Чопей (стр.80-84)
Дудар І. Малобілкова дієта поєднана з кетокислотами в лікуванні хронічної хвороби нирок/ І. Дудар [и др.] (стр.85-89)
Ростока-Резнікова М. В. Застосування сольової аерозольтерапії в комплексі реабілітаційного лікування бронхіальної астми із супутньою функціональною диспепсією/ М. В. Ростока-Резнікова, М. І. Товт-Коршинська, Л. В. Любка (стр.90-93)
Пасиешвили Л. М. Ранняя диагностика остеопороза у больных остеохондрозом позвоночника на фоне синдрома раздраженного кишечника/ Л. М. Пасиешвили, А. Б. Андруша, А. В. Паровина (стр.94-96)
Лисенко Г. І. Оцінка кардіоваскулярного ризику у хворих на біліарні дисфункції: прогностичне значення клініко-анамнестичних факторів/ Г. І. Лисенко, С. В. Данилюк, Н. В. Кіча (стр.97-101)
Ілляш М. Г. Особливості внутрішньосерцевої гемодинаміки у хворих із гіпертонічною хворобою, концентричною гіпертрофією ЛШ і мітральною регургітацією/ М. Г. Ілляш [и др.] (стр.102-106)
Світлик Г. В. Вегетативний дисбаланс при гострому інфаркті міокарда/ Г. В. Світлик, А. Я. Базилевич, М. О. Гарбар (стр.107-111)
Больбот Ю. К. Острый средний отит у детей/ Ю. К. Больбот [и др.] (стр.112-115)
Базика К. Д. Сучасні методи інструментальної діагностики хронічних обструктивних захворювань легень/ К. Д. Базика, В. О. Сушко, Л. І. Швайко (стр.116-118)
Гойда Н. Г. Роль сімейного лікаря в збереженні репродуктивного здоров’я нації/ Н. Г. Гойда, О. Ю. Бісярин (стр.119-122)
Попик Г. С. Никотиновая зависимость в практике семейного врача/ Г. С. Попик [и др.] (стр.123-128)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ілляш М. Г., Базика О. Є., Довганич Н. В., Старшова О. С.
Назва : Особливості внутрішньосерцевої гемодинаміки у хворих із гіпертонічною хворобою, концентричною гіпертрофією ЛШ і мітральною регургітацією
Місце публікування : Сімейна медицина. - 2011. - № 3. - С. 102-106 (Шифр СУ21/2011/3)
Предметні рубрики: Гипертензия
Сердца желудочка левого гипертрофия
Гемодинамика
Сердца желудочка ремоделирование
Митральный клапан-- патолог
Знайти схожі

 1-20    21-36 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)