Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Вища освіта (4)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Авдеев, О. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 20
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20  
1.

Назва журналу :Медична освіта -2008р.,N 3
Цікаві статті :
Хоменко Л. О. Аналіз якості тестових завдань з дитячої терапевтичної стоматології до ліцензійного державного тестового іспиту "Крок 2. Стоматологія"/ Л. О. Хоменко, О. І. Остапко, І. М. Голубєва (стр.7-12)
Гнатюк Р. М. Успішність студентів при вивченні психіатрії залежно від психофізіологічних особливостей/ P. M. Гнатюк (стр.12-14)
Авдеев О. В. Концепція викладання клінічних дисциплін на кафедрі терапевтичної і дитячої стоматології за методикою єдиного дня/ О. В. Авдеев, М. М. Якимець, Н. В. Чорній (стр.15-17)
Мерецький В. М. Організація викладання клінічної фармакології в контексті впровадження кредитно-модульної технології/ В. М. Мерецький (стр.18-20)
Матеріали науково-практичної конференції "Доказова медицина та удосконалення охорони здоров’я в Україні" 10-11 квітня 2008 р. (стр.21-80)
Зайцева К. А. Основні принципи доказової медицини та їх застосування в ході експрес-діагностики функціонального стану організму підлітків, що навчаються у профільних ліцеях/ К. А. Зайцева, І. В. Сергета (стр.44-46)
Редько Т. І. Кластерний аналіз особливостей перебігу рекурентного депресивного розладу серед жінок на тлі інволюції у контексті провідних положень доказової медицини/ Т. І. Редько (стр.56-58)
Сергета І. В. Концептуальний підхід до використання медичної статистики як основи доказової медицини в ході проведення гігієнічних досліджень/ І. В. Сергета, Н. В. Малачкова (стр.62-63)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Авдеев О. В., Якимець М. М., Чорній Н. В.
Назва : Концепція викладання клінічних дисциплін на кафедрі терапевтичної і дитячої стоматології за методикою єдиного дня
Місце публікування : Медична освіта. - 2008. - № 3. - С. 15-17 (Шифр МУ7/2008/3)
Предметні рубрики: Стоматология детская-- обуч
Стоматология терапевтическая-- обуч
Образования технология
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2009р.,N 2
Цікаві статті :
Бандрівський Ю. Л. Сучасні фізіотерапевтичні методи в лікуванні захворювань пародонта (Огляд літератури)/ Ю. Л. Бандрівський, Η. Η. Бандрівська, О. В. Авдеев (стр.3-4)
Кечин І. Л. Гуморальна система чинника хагемана і патогенез гіпертензивної ремодуляції серцево-судинної системи/ І. Л. Кечин, В. А. Візір (стр.5-8)
Бабінець Л. С. Класична акупунктура та цзю-терапія в комплексному лікуванні хворих на хронічний панкреатит у поєднанні з артеріальною гіпертензією/ Л. С. Бабінець [и др.] (стр.9-11)
Гопцій О. В. Взаємозв’язок лептинемії та ожиріння у хворих на артеріальну гіпертензію/ О. В. Гопцій (стр.11-14)
Дусчанов Б. А. Роль агрохімікатів у формуванні місця проживання людини в сучасних умовах: на прикладі Хорезмської області/ Б. Α. Дусчанов, P. O. Хужамуратов (стр.14-17)
Расуль-Заде Ю. Г. Рівень деяких цитокінів в амніотичній рідині в умовах фізіологічної і ускладненої вагітності/ Ю. Г. Расуль-Заде [и др.] (стр.17-20)
Фуштей І. М. Ремоделювання міокарда та артеріальних судин і активність реніну у хворих на артеріальну гіпертензію та стабільну стенокардію/ І. М. Фуштей, Самаалі Хішем, І. А. Кулініч (стр.20-22)
Корнага С. І. Стан серцево-судинної системи при хіміотерапії у хворих на хронічний дисемінований туберкульоз легень/ С. І. Корнага (стр.23-25)
Слободян О. І. Порівняльна характеристика клінічних симптомів у дітей та підлітків з артеріальною гіпер-і гіпотензією/ О. І. Слободян (стр.25-29)
Кінах М. В. Стан системи гемостазу у жінок, які приймають оральні контрацептиви/ М. В. Кінах (стр.29-31)
Ярема Н. І. Особливості динаміки денситометричних показників при лікуванні індапамідом і амлодипіном у пацієнток з гіпертонічною хворобою в постменопаузальному періоді/ Н. І. Ярема (стр.31-34)
Ешчанова Ф. Р. Про частоту виявлення s. aureus і його метицилінрезистентних варіантів у носоглотці медперсоналу, в об’єктах довкілля і в повітрі лікувально-профілактичних установ/ Ф. Р. Ешчанова [и др.] (стр.34-36)
Жильчук В. Є. Ефективність комплексної терапії хворих на рак молочної залози з використанням автовакцини та інтерферону/ В. Є. Жильчук [и др.] (стр.36-38)
Грубар Ю. О. Епідеміологічні дослідження частоти та локалізації переломів у міських жителів/ Ю. О. Грубар (стр.39-40)
Гриза П. В. Карантинізація свіжозамороженої донорської плазми в умовах багатопрофільного лікувального закладу/ П. В. Гриза, Б. В. Бандуровський, Д. С. Перетятко (стр.41-43)
Гутор Н. С. Лікарські засоби для профілактики та лікування альвеоліту щелеп (Огляд літератури)/ Н. С. Гутор, О. В. Авдеев (стр.43-46)
Щерба В. В. Сучасний стан та перспективи діагностики больової дисфункції скронево-нижньощелепових суглобів/ В. В. Щерба [и др.] (стр.46-48)
Ковальчук Л. Я. Особливості будови кровоносних судин органів черевної порожнини щура у нормі/ Л. Я. Ковальчук, Н. І. Герасимюк, А. В. Гантімуров (стр.49-52)
Посохова К. А. Вплив аміногуанідину на метаболічні процеси у печінці та нирках при гострому експериментальному перитоніті/ К. А. Посохова, В. В. Черняшова (стр.52-54)
Левченко О. Є. Зміни показників лабораторних аналізів крові та сечі внаслідок впливу морфоліду пеларгонової кислоти/ О. Є. Левченко (стр.54-57)
Гешелін С. О. Вибір способу моделювання спайкової хвороби черевної порожнини в експерименті/ С. О. Гешелін [и др.] (стр.57-58)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бандрівський Ю. Л., Бандрівська Н. Н., Авдеев О. В.
Назва : Сучасні фізіотерапевтичні методи в лікуванні захворювань пародонта (Огляд літератури)
Місце публікування : Вісник наукових досліджень. - Т., 2009. - № 2. - С. 3-4 (Шифр ВУ9/2009/2)
Предметні рубрики: Периодонта болезни-- лек тер
Физиотерапия-- методы
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Гутор Н. С., Авдеев О. В.
Назва : Лікарські засоби для профілактики та лікування альвеоліту щелеп (Огляд літератури)
Місце публікування : Вісник наукових досліджень. - Т., 2009. - № 2. - С. 43-46 (Шифр ВУ9/2009/2)
Предметні рубрики: Альвеолит луночковый постэкстракционный-- диагн-- проф-- хир --этиол
Обзор литературы
Знайти схожі

6.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2009р.,N 3
Цікаві статті :
Серебровська З. О. Пошук оптимальних режимів гіпоксичного тренування за методом зворотнього дихання/ З. О. Серебровська, Т. В. Серебровська (стр.4-8)
Моісеєнко Є. В. Вплив гіпоксичного тренування в інтервальному режимі на показники функціонального стану систем дихання, кровообігу та крові здорових людей/ Є. В. Моісеєнко [и др.] (стр.9-11)
П’ятночка І. Т. Вплив куріння на сатурацію крові киснем у хворих на туберкульоз легень/ І. Т. П’ятночка, С. І. Корнага, Н. В. Корнага (стр.11-13)
Вірстюк Н. Г. Діагностичне значення фактора росту фібробластів і васкулоендотеліального фактора росту у хворих на неалкогольний стеатогепатит на тлі метаболічного синдрому і хронічного некаменевого холециститу/ Н. Г. Вірстюк, Н. Р. Сенютович (стр.13-15)
Мілевська-Вовчук Л. С. Оптимізація комплексного лікування хворих з неврологічними порушеннями при хронічній алкогольній інтоксикації/ Л. С. Мілевська-Вовчук, С. І. Шкробот (стр.15-18)
Коломієць Г. О. Імунопатологія хронічних уражень легень робітників машинобудівної промисловості після лікування/ Г. О. Коломієць, Л. Г. Селіхова (стр.19-21)
Білик С. О. Вплив тютюнокуріння на формування супутньої патології дихальних шляхів у дітей та підлітків на санаторному етапі лікування туберкульозу/ С. О. Білик [и др.] (стр.21-23)
Андрейчин С. М. Ендогенна інтоксикація у пацієнтів на остеоартроз у поєднанні з хронічними гепатитами в і с та хронічними обструктивними захворюваннями легень/ С. М. Андрейчин, І. І. Ганьбергер (стр.24-25)
Лепшина С. М. Впровадження телемедицини на кафедрі фтизіатрії і пульмонології Донецького національного медичного університету імені М. Горького/ С. М. Лепшина, Д. Л. Шестопалов, О. В. Тищенко (стр.26-27)
Меленко С. Р. Особливості кріоглобулінемії при ВІЛ-інфекції/ С. Р. Меленко (стр.28-30)
Скрипник Н. В. Значення нейрогуморальних механізмів у регуляції розвитку метаболічного синдрому з цукровим діабетом 2 типу/ Н. В. Скрипник (стр.31-34)
Дусчанов Ш. Б. Доплерографічна характеристи ка екстра- й інтракраніальної гемодинаміки гострих ішемічних інсультів/ Ш. Б. Дусчанов (стр.34-36)
Дурдієв К. Ш. Особливості поширення інвалідності внаслідок психічних захворювань у Хорезмській області республіки Узбекистан/ К. Ш. Дурдієв (стр.37-39)
Файзуллаев Б. Р. Виявлення і ефективність лікування артеріальної гіпертензії у жителів сільської місцевості південного Приаралля/ Б. Р. Файзуллаев, М. Ю. Сабуров (стр.39-41)
Курбанов Х. А. Частота, особливості гістогенезу пухлин очей/ Х. А. Курбанов, Р. І. Ісроїлов (стр.41-43)
Рахманова С. С. Порівняльне вивчення циркулюючих в крові антитіл до умовно-патогенних ентеробактерій у здорових дітей і дорослих/ С. С. Рахманова, Η. Α. Нуралієв, В. У. Машаріпов (стр.44-45)
Бугера О. П. Функціональна характеристика діяльності серця у дітей з дифузним ендемічним зобом і ступеня/ О. П. Бугера (стр.45-47)
Раззакова Р. Х. Особливості виявлення очної патології у дітей та їх диспансеризації/ Р. Х. Раззакова (стр.47-49)
Осадчук Д. В. Патоморфологічні зміни тиреоїдної тканини у хворих на вузловий колоїдний зоб в ендемічному регіоні/ Д. В. Осадчук (стр.50-53)
Бандрівський Ю. Л. Роль ятрогенних факторів у розвитку пародонтиту/ Ю. Л. Бандрівський, О. О. Бандрівська, О. В. Авдеев (стр.54-55)
Ковалик А. П. Неспецифічні гранульоми гортані: клінічна класифікація/ А. П. Ковалик (стр.55-56)
Якубова І. І. Вивчення та аналіз пре-, пери-, постнатальних факторів, що впливають на стоматологічне здоров’я дітей/ І. І. Якубова, О. В. Крижалко, Н. С. Ісаєва (стр.57-59)
Осарчук Н. А. Роль терапевтичних, хірургічних і ортопедичних методів лікування у наданні ортодонтичної допомоги пацієнтам із уродженими незрощеннями верхньої губи та піднебіння/ Н. А. Осарчук, О. В. Авдеев, Є. В. Осарчук (стр.60-61)
Пудяк В. Є. Прогностичні ознаки розвитку постекстракційного альвеоліту/ В. Є. Пудяк, С. І. Черкашин (стр.62-64)
Мавлянов І. Р. Особливості зміни показників нерозчинного гелю шлунка при експериментальній виразці у щурів на тлі застосування бензкетозону/ І. Р. Мавлянов, С. Р. Ісмоїлов, М. Ю. Аллаберганов (стр.65-66)
Гребених І. М. Морфологічна характеристика і біохімічні показники ксенорогівки при кріоконсервації і ліофілізації/ І. М. Гребених, К. С. Волков, І. Μ. Кліщ (стр.67-68)
Файфура В. В. Вплив метіоніну на хронотропну функцію серця контрольних і гіпотиреоїдних щурів/ В. В. Файфура [и др.] (стр.69-71)
Розова К. В. Деякі механізми морфофункціональних змін у тканині легень при гіпоксичних впливах різного генезу/ К. В. Розова, Т. В. Болтова, І. М. Маньковська (стр.72-73)
Хара М. Р. Вплив гонадектомії та гормонозамісної терапії на показники математичного аналізу ритму пошкодженого адреналіном серця самок щурів/ М. Р. Хара, В. Є. Пелих (стр.74-76)
Міщенко Г. В. Стан загальних ліпідів у мембранах еритроцитів і плазмі крові щурів при експериментальному моделюванні гіпоестрогенемії на тлі комплексної замісної терапії/ Г. В. Міщенко (стр.76-78)
Хара М. Р. Вплив гонадектомії на стан системи оксиду азоту в щурів різної статі/ М. Р. Хара, A. M. Дорохіна (стр.78-80)
Говда Р. В. Зміни водно-електролітного та хімічного складу довгих кісток скелета, адаптованих до позаклітинного зневоднення тварин після 12 тижнів реадаптації через важкий ступінь зневоднення та залежно від стану автономної нервової системи/ Р. В. Говда (стр.80-82)
Кужко М. М. Ефективність препарату "Ізофон" при лікуванні експериментального туберкульозу нелінійних мишей/ М. М. Кужко [и др.] (стр.83-84)
Лопата В. О. Проблеми та перспективи комп’ютерної спірометрії у виявленні патофізіологічних порушень вентиляційної функції дихання/ В. О. Лопата [и др.] (стр.85-86)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бандрівський Ю. Л., Бандрівська О. О., Авдеев О. В.
Назва : Роль ятрогенних факторів у розвитку пародонтиту
Місце публікування : Вісник наукових досліджень. - 2009. - № 3. - С. 54-55 (Шифр ВУ9/2009/3)
Предметні рубрики: Периодонта болезни-- тер
Ятрогенное заболевание-- тер
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Осарчук Н. А., Авдеев О. В., Осарчук Є. В.
Назва : Роль терапевтичних, хірургічних і ортопедичних методів лікування у наданні ортодонтичної допомоги пацієнтам із уродженими незрощеннями верхньої губи та піднебіння
Місце публікування : Вісник наукових досліджень. - 2009. - № 3. - С. 60-61 (Шифр ВУ9/2009/3)
Предметні рубрики: Губы расщелина-- тер-- хир
Знайти схожі

9.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2012р.,N 1
Цікаві статті :
Аналіз досягнень у фахових галуззях до 55-річчя ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського" (стр.4-120)
Климнюк С. І. Віхи становлення кафедри мікробіології, вірусології та імунології Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського/ С. І. Климнюк, Н. І. Ткачук, Л. Б. Романюк (стр.4-8)
Жулкевич І. В. Здобутки і перспективи кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського (2007-2012 pp.)/ І. В. Жулкевич [и др.] (стр.9-11)
Понятовський В. А. Поширеність ентеровірусів у стічних водах (огляд літератури)/ В. Α. Понятовський, В. В. Бобир (стр.12-15)
Марків І. М. Антибіотикотерапія позалікарняної пневмонії в умовах терапевтичного відділення міської лікарні/ І. М. Марків (стр.16-18)
П’ятночка І. Т. Порівняльне вивчення сатурації крові киснем у хворих на туберкульоз і рак легень/ І. Т. П’ятночка, С. І. Корнага, Н. В. Тхорик (стр.19-20)
Шманько В. В. Стан місцевого імунітету порожнини рота у пацієнтів із хронічними колітами/ В. В. Шманько, Н. В. Манащук (стр.21-23)
Мирний Д. П. Особливості структурно-функціонального стану лівого шлуночка серця у пацієнтів із гіпертонічною хворобою у поєднанні з хронічним обструктивним захворюванням легенів/ Д. П. Мирний (стр.24-27)
Бабінєць Л. С. Анемія, залізодефіцит і метаболічна ендогенна інтоксикація при хронічному панкреатиті/ Л. С. Бабінєць [и др.] (стр.28-30)
Шманько В. В. Стан перекисного окиснення ліпідів та антиоксидантної системи організму у хворих на хронічний панкреатит із патологією тканин пародонта/ В. В. Шманько, Н. В. Чорній (стр.31-33)
Слободян О. І. Рання діагностика кардіоваскулярних уражень при артеріальній гіпертензії у дітей та підлітків/ О. I. Слободян, О. Ф. Берегуляк (стр.34-35)
Лобода В. Ф. Особливості перебігу захворювань органів травлення у дітей шкільного віку/ В. Ф. Лобода [и др.] (стр.36-38)
Творко В. М. Шляхи оптимізації комплексного лікування хронічного панкреатиту/ В. М. Творко (стр.39-41)
Боровик І. О. Клінічні та лабораторні особливості жовчнокам’яної хвороби у пацієнтів з ішемічною хворобою серця/ І. О. Боровик (стр.42-43)
Вадзюк С. Н. Стан вищої нервової діяльності у школярів молодших класів з йододефіцитом/ С. Н. Вадзюк, О. М. Юрчишин (стр.44-46)
Дудар І. О. Синдром неспокійних ніг та якість життя у пацієнтів із хронічною хворобою нирок VД ст., яких лікують гемодіалізом/ І. О. Дудар [и др.] (стр.47-52)
Беденюк А. Д. Характеристика локальних імунних реакцій слизової оболонки шлунка та їх роль у виборі методу хірургічного лікування виразкової хвороби шлунка/ А. Д. Беденюк (стр.53-55)
Бігуняк В. В. Біодеградуючі властивості ксенодермо-трансплантата вторинного зрізу при пластиці в’ялогранулюючих ран/ В. В. Бігуняк, А. О. Ковальчук, Т. В. Романюк (стр.56-57)
Герасимчук П. О. Особливості морфологічних змін тканин ділянки рани у хворих із синдромом діабетичної стопи/ П. О. Герасимчук [и др.] (стр.58-60)
Демкович А. Є. Вплив мікрофлори порожнини рота і неспецифічних чинників місцевого захисту на розвиток постекстракційних альвеолітів/ А. Є. Демкович, В. В. Щерба (стр.61-62)
Чорненький М. В. Клінічний перебіг хронічної венозної недостатності за системою оцінки тяжкості венозної патології у пацієнтів із рецидивом варикозної хвороби вен нижніх кінцівок/ М. В. Чорненький (стр.63-66)
Задорожна Б. В. Стан пероксидного окиснення ліпідів при травматичній хворобі головного мозку/ Б. В. Задорожна (стр.67-70)
Риков С. О. Ретроспективний аналіз та клінічна характеристика хворих на атрофії зорових нервів/ С. О. Риков, В. А. Васюта, Л. В. Задояний (стр.71-73)
Чурпій І. К. Морфологічні зміни печінки при локальному та розлитому перитоніті/ І. К. Чурпій, Ю. М. Орел (стр.74-75)
Буртняк А. М. Прогностична роль діастолічної дисфункції лівого шлуночка при гострій серцевій недостатності/ А. М. Буртняк, О. І. Іркін, С. П. Кушнір (стр.76-78)
Авдеев О. В. Зміни в тканинах пародонта молодих щурів за зміненої реактивності/ О. В. Авдеев (стр.79-82)
Галицька-Хархаліс О. Я. Особливості перебудови структури і функції нирок при порушенні притоку крові/ О. Я. Галицька-Хархаліс, І. Є. Герасимюк (стр.83-85)
Цимбалюк В. І. Мыкро- та ультрамікроскопічна оцінка ефективності моделі ішемічного інсульту та його терапії автологічними стовбуровими мезенхімальними клітинами у щурів лінії ВІСТАР/ В. І. Цимбалюк, В. В. Колесник, І. І. Торяник (стр.86-89)
Максим’юк В. В. Окремі патогенетичні аспекти антипротеазного захисту при гострому панкреатиті/ В. В. Максим’юк (стр.90-92)
Даниленко І. А. Порівняння різних методів оцінки життєздатності кишкової стінки в експериментальній моделі гострого порушення мезентеріального кровообігу/ І. А. Даниленко [и др.] (стр.93-95)
Глебов О. М. Стан артеріальної ланки судинної системи головного мозку за умов функціональної зміни мозкового кровообігу/ О. М. Глебов, Т. П. Тананакіна, О. О. Якобсон (стр.96-99)
Гантімуров А. В. Особливості ремоделювання судин нирок та печінки щура при корекції розлитого перитоніту в експерименті/ А. В. Гантімуров (стр.100-103)
Доцюк Л. Г. Циркадіанний ритм гломеруло-тубулярного балансу в нефроні на тлі блокади центрального пейсмекера постійним світлом та зниження синтезу дофаміну в нирці/ Л. Г. Доцюк [и др.] (стр.104-106)
Кузів І. Я. Особливості структурної перебудови яєчників самок білих щурів з модельованим ожирінням та аліментарним виснаженням/ І. Я. Кузів (стр.107-111)
Гнатюк М. С. Комплексна оцінка морфометричних змін у легенях та міокарді при поліорганній недостатності на фоні експериментального гострого респіраторного дистрес-синдрому/ М. С. Гнатюк, А. В. Доброродній (стр.112-115)
Полянський І. Ю. Активність трипсину та α1-антитрипсину при гострому панкреатиті/ І. Ю. Полянський [и др.] (стр.116-118)
Василюк Н. В. Заглотковий абсцес у пацієнта молодого віку/ Н. В. Василюк [и др.] (стр.119-120)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Авдеев О. В.
Назва : Зміни в тканинах пародонта молодих щурів за зміненої реактивності
Місце публікування : Вісник наукових досліджень. - 2012. - № 1. - С. 79-82 (Шифр ВУ9/2012/1)
Предметні рубрики: Периодонт-- животное-- патолог
Периодонта болезни-- животное-- диагн-- этиол
Знайти схожі

 1-10    11-20  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)