Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (5)Бібліотечні видання (4)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Баранова, О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 95
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.
Шифр: АУ50/2021/3
   Журнал

Art of Medicine . - Виходить кожного кварталу
2021р. N 3 . - Електрон. текст. дані
Зміст:
Беспалова, О. О. Реабілітаційний діагноз пацієнтів із остеоартрозом на основі міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я (МКФ) / О. О. Беспалова [та ін.]. - С.6-14. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Рибалко П. Ф., Сітовський A. M., Цюпак Т. Є., Савчук І. В.
Говбах, І. О. Епідеміологічна характеристика спадкової моторно-сенсорної нейропатії в харківській області / І. О. Говбах, Л. В. Молодан, О. Я. Гречаніна. - С.15-20. - Бібліогр.: в кінці ст.
Кучин, Ю. Л. Застосування модифікованого pecs блоку під час естетичних хірургічних втручань на молочних залозах / Ю. Л. Кучин [та ін.]. - С.21-25. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Сажин Д. С., Патлажан Г. І., Шоріков Є. І.
Кушта, А. О. Оцінка загального стану хворих при виявленні злоякісних пухлин порожнини рота та ротоглотки до початку лікування та в післяопераційному періоді / А. О. Кушта. - С.26-30. - Бібліогр.: в кінці ст.
Міщук, В. Г. Використання показників міжнародної класифікації функціонування для оцінки стану хворих на артеріальну гіпертензію з ускладненими гіпертонічними кризамим / В. Г. Міщук [та ін.]. - С.31-35. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Козінчук Г. В., Мізюк Т. М., Скоропад К. М., Турчин Н. І.
Nesterenko, I. R. Treatment of aorta mesenteric compression: current problems аnd prospects / I. R. Nesterenko. - С.36-42. - Bibliogr. at the end of the art.
Осовська, Н. Ю. Роль нейрогормональних факторів – галектину-3 і альдостерону у формуванні клінічного профілю пацієнта і вплив на структурне ремоделювання серця і судин у пацієнтів із гіпертонічною хворобою різного віку та статі / Н. Ю. Осовська [та ін.]. - С.43-51. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Онищук Т. П., Юзвишина О. В., Щепіна Н. В., Баранова О. Л., Савіцька Ю. В.
Остафійчук, С. О. Динаміка рівня лептину в сироватці крові жінок під час вагітності, ускладненої надмірним блюванням / С. О. Остафійчук. - С.52-57. - Бібліогр.: в кінці ст.
Перепелиця, Ю. В. Вплив хронічного негазового ацидозу на кісткову тканину у щурів / Ю. В. Перепелиця [та ін.]. - С.58-63. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Захарцева Л. М., Міхньов В. А., Ушко Я. А.
Рожко, М. М. Особливості лікування змін у тканинах пародонта у дітей, які проживають в екологічно забруднених регіонах Прикарпаття / М. М. Рожко, М. В. Павлишин. - С.64-68. - Бібліогр.: в кінці ст.
Середюк, Н. М. Менеджмент пацієнтів з дисліпідеміями в практиці сімейної медицини / Н. М. Середюк [та ін.]. - С.69-80. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Середюк В. Н., Деніна Р. В., Звонар П. П., Бєлінський М. В., Андрійців З. С.
Тузюк, Н. В. Особливості розвитку ранового процесу у хворих з термічною травмою при застосуванні в хірургічному лікуванні опікових ран препаратів срібла / Н. В. Тузюк. - С.81-87. - Бібліогр.: в кінці ст.
Khaniukov, O. O. Medication adherence and decreased kidney function as predictors of hospitalization for chronic heart failure in elderly patients / О. О. Khaniukov, O. V. Smolianova. - С.88-94. - Bibliogr. at the end of the art.
Чурпій, В. К. Проблеми діагностики і хірургічного лікування гострого апендициту / В. К. Чурпій, К. Л. Чурпій. - С.95-99. - Бібліогр.: в кінці ст.
Волошинович, М. С. Застосування розгалужень в документах microsoft forms як вимушеної заміни симуляційних практично-орієнтованих завдань при вивченні клінічних дисциплін в умовах тривалої пандемії COVID-19 / М. С. Волошинович [та ін.]. - С.100-104. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Волошинович В. М., Гірник Г. Є., Матковська Н. Р., Ткач В. Є., Козак Н. В.
Дрогомирецька, Н. В. Виробнича лікарська практика з акушерства та гінекології як засіб підвищення професійної компетентності майбутнього спеціаліста / Н. В. Дрогомирецька. - С.105-108. - Бібліогр.: в кінці ст.
Kostyshyn, A. B. Features of formation of Professional competence of future doctors in modern conditions / A. B. Kostyshyn [та ін.]. - С.109-114. - Bibliogr. at the end of the art.
Інші автори: Ozhogan Z. R., Kostyshyn Z. T., Ilnytska O. M., Shturmak V. M.
Куса, О. М. Актуальні аспекти формування в студентів медичних закладів вищої освіти ціннісного ставлення до власного здоров’я / О. М. Куса. - С.115-120. - Бібліогр.: в кінці ст.
Мергель, Т. В. Оптимізація викладання дисципліни "лікарська практика в сімейній медицині" на п’ятому курсі медичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету / Т. В. Мергель [та ін.]. - С.121-125. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Юсипчук У. В., Левандовська Х. В., Налужна Т. В., Сарапук О. Р.
Моцюк, Ю. Б. Особливості самостійної роботи при вивченні дисципліни "клінічна практика" студентами v курсу зі спеціальності лікувальна справа на кафедрі акушерства та гінекології ім. І.Д. Ланового / Ю. Б. Моцюк. - С.126-130. - Бібліогр.: в кінці ст.
Пилипчук, І. С. Сучасні вимоги та виклики для викладачів вищого медичного навчального закладу в умовах пандемії COVID-19 / І. С. Пилипчук, О. Й. Снітовська, В. В. Флуд. - С.131-134. - Бібліогр.: в кінці ст.
Скоропад, К. М. Можливості дистанційного навчання в медичному університеті / К. М. Скоропад. - С.135-138. - Бібліогр.: в кінці ст.
Кочерга, З. Р. Ожиріння, метаболічний синдром та біоімпедансометрія в сучасній педіатричній практиці (огляд літератури) / З. Р. Кочерга [та ін.]. - С.139-146. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Недоступ І. С., Павликівська Б. М., Федишин Л. Л., Ткачук М. Я., Ткач Б. Н.
Popel, S. L. Clinical-neuro-physiological characteristics of myofascial Pain syndrome in a patient with left hemyplegia after intra-cerebral hemorrhagic stroke / S. L. Popel [та ін.]. - С.147-151. - Bibliogr. at the end of the art.
Інші автори: Vasylyk T. P., Boiko I. M., Anokhina S. L., Koval M. V.
Повний текст/зовнішній ресурс   (постраничный просмотр) : текст или завантажити  - 14.285 Mb
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


   
    Роль нейрогормональних факторів – галектину-3 і альдостерону у формуванні клінічного профілю пацієнта і вплив на структурне ремоделювання серця і судин у пацієнтів із гіпертонічною хворобою різного віку та статі [Текст] / Н. Ю. Осовська [та ін.]. - Електрон. текст. дані // Art of Medicine. - 2021. - N 3. - С. 43-51. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION (диагностика, патофизиология, этиология)
АЛЬДОСТЕРОН -- ALDOSTERONE (анализ, диагностическое применение)
ГАЛЕКТИН 3 -- GALECTIN 3 (анализ, диагностическое применение)
КАРДИОМИОПАТИЯ ГИПЕРТРОФИЧЕСКАЯ -- CARDIOMYOPATHY, HYPERTROPHIC (патофизиология, профилактика и контроль, терапия, этиология)
ВЗРОСЛЫЕ -- ADULT (психология)
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
Анотація: Стаття присвячена вивченню актуального завдання сучасної кардіології, що стосується удосконалення прогнозування перебігу ГХ ІІ стадії у пацієнтів молодого і середнього віку на підставі вивчення ролі статево-вікових та нейрогуморальних факторів - галектину-3 і альдостерону у формуванні клінічного профілю і структурного ремоделювання серця і судин. Враховуючи велику кількість досліджень, які доводять провідну роль галектину-3 і альдостерону в розвитку і прогресуванні структурного ремоделювання серцево- судинної системи, а також їхній вплив на прогноз пацієнтів з різними серцево-судинними захворюваннями, достатньо перспективним є вивчення ролі цих нейрогормонів у прогнозуванні характеру ураження серця і судин при АГ. Останнє відкриває перспективу для удосконалення прогнозування перебігу і стратифікації хворих із АГ, а також для подальших наукових розробок щодо нових фармакологічних мішеней в лікуванні АГ, у тому числі і її резистентних форм. Доведено асоціації різних клінічно-інструментальних чинників із вмістом нейрогормонів у плазмі крові і з’ясовані найбільш цінні клінічно-інструментальні показники, які можуть визначати прогноз у пацієнтів з ГХ II стадії молодого і середнього віку. Такі показники як ожиріння, ТІМ сонних артерій 0,91 мм і ІОЛП 34 мл/м2 (ЕхоКГ) свідчать про наявність відносно високого вмісту галектину-3 у плазмі крові. У свою чергу, для відносно високого вмісту альдостерону це ожиріння, профіль «non-dipper» за САД (ДМАТ), ІОЛП 32 мл/м2 (ЕхоКГ) і середньонічна ЧСС 62 (ДМАТ). У разі визначення відносно високого вмісту галектину-3 і/або альдостерону в плазмі крові слід передбачати більш важкий перебіг АГ, а пацієнта слід віднести до групи високого ризику виникнення ускладнень з боку серця і судин та, можливо, розглянути більш раннє призначення антагоністів мінералокортикоїдних рецепторів
Дод.точки доступу:
Осовська, Н. Ю.
Онищук, Т. П.
Юзвишина, О. В.
Щепіна, Н. В.
Баранова, О. Л.
Савіцька, Ю. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.
Шифр: ВУ45/2017/29
   Журнал

Biomedical and Biosocial Anthropology. - Періодичність не визначена
2017р. № 29
Зміст:
Назарчук, О. А. Біоплівкоутворюючі властивості клінічних штамів грампозитивних мікроорганізмів / О. А. Назарчук, М. О. Фаустова. - С.7-10. - Бібліогр.: в кінці ст.
Бобир, В. В. Вплив кишкової мікрофлори на збереження інфекційності ентеровірусів в експерименті / В. В. Бобир [та ін.]. - С.10-15. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Понятовський В. А., Дюжикова О. М., Назарчук О. А., Настенко В. Б., Широбоков В. П.
Комнацька, К. М. Порівняльна оцінка антиапоптотичної та антинейрогліопроліферативної активності у мелатоніну та цитиколіну на клітини сітківки при контузійній травмі ока за даними протокової цитометрії / К. М. Комнацька [та ін.]. - С.15-20. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Черешнюк І. Л., Ходаківська О. В., Ходаківський О. А.
Матківська, Р. М. Структурні зміни скупчених лімфоїдних вузликів клубової кишки щурів при експериментальній опіковій травмі шкіри за умов інфузії гекотону / Р. М. Матківська. - С.20-26. - Бібліогр.: в кінці ст.
Марченко, А. В. Кореляції комп’ютерно-томографічних характеристик зубних дуг з одонтометричними й кефалометричними показниками юнаків-мезоцефалів із ортогнатичним прикусом / А. В. Марченко, Т. О. Петрушанко, І. В. Гунас. - С.27-32. - Бібліогр.: в кінці ст.
Lykhytskyi, O. O. Histological features of morphogenesis of regenerate in rats with open lower jaw fracture on the background of osteoporosis after implantation of cryopreserved tissue of human placents / O. O. Lykhytskyi. - С.32-36. - Bibliogr. at the end of the art.
Мішалов, В. Д. Дискримінантні моделі приналежності практично здорових чоловіків до центрального, західного або східного адміністративно-територіальних регіонів України на основі особливостей показників пальцевої і долонної дерматогліфіки / В. Д. Мішалов, О. А. Серебреннікова, В. І. Гунас. - С.36-40. - Bibliogr. at the end of the art.
Заставний, І. І. Результати скануючої електронної мікроскопії ворсинок хоріона ембріонів людини при ранньому невиношуванні вагітності / І. І. Заставний [та ін.]. - С.40-45. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Ященко А. М., Ткач І. Р., Луцик О. Д.
Фоміна, Л. В. Структурні зміни міокарду щурів у ранньому періоді експериментальної опікової хвороби / Л. В. Фоміна, В. М. Андрійчук, Р. В. Радьога. - С.45-49. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гузік, О. В. Анатомічні особливості шийки матки у зрілому, літньому та старечому періодах онтогенезу людини / О. В. Гузік, О. М. Слободян, Т. О. Лукашів. - С.49-53. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дмітрієв, М. О. Визначення краніометричних та гнатометричних показників за методикою А. М. Шварца для українських юнаків та дівчат / М. О. Дмітрієв [та ін.]. - С.53-58. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Чугу Т. В., Герасимчук В. В., Черкасова О. В.
Дудар, А. О. Антимікробні властивості антибіотиків, декаметоксину® та фторхінолонів / А. О. Дудар [та ін.]. - С.58-62. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Палій Г. К., Кулик А. В., Павлюк С. В., Палій Д. В.
Ковальчук, В. В. Кореляції показників варіабельності серцевого ритму з антропо-соматотипологічними параметрами тіла практично здорових юнаків із гіпо- та еукінетичним типами гемодинаміки / В. В. Ковальчук. - С.62-66. - Бібліогр.: в кінці ст.
Поліщук, С. С. Порівняльне дослідження гістологічних змін кісткової тканини нижньої щелепи щурів у ділянці травматичного дефекту при патології гепатобіліарної системи / С. С. Поліщук, І. С. Давиденко, С. М. Шувалов. - С.66-73. - Бібліогр.: в кінці ст.
Orlovskiy, V. O. Features relations computed tomography sizes of premolar teeth with cephalometric indicators of practically healthy men from northern and southern regions of Ukraine / V. O. Orlovskiy. - С.73-77. - Bibliogr. at the end of the art.
Макєєв, В. Ф. Вплив дентальної імплантації на розвиток нижньої щелепи (експериментальні дослідження на зростаючих тваринах) / В. Ф. Макєєв, А.-С. А. Крупник, Н. М. Крупник. - С.78-83. - Бібліогр.: в кінці ст.
Третьякова, Е. В. Эндотелиальная дисфункция в патогенезе комбинированного действия компонентов полимерных материалов / Е. В. Третьякова [та ін.]. - С.83-89. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Шафран Л. М., Почтарь В. Н., Потапов Е. А.
Вільцанюк, О. А. Ефективність використання композиції з антимікробними властивостями на основі нанодисперсного кремнезему при лікуванні гнійно-запальних процесів в експерименті / О. А. Вільцанюк, П. В. Беляєв. - С.89-92. - Бібліогр.: в кінці ст.
Кривда, Р. Г. Особливості судово-медичного дослідження геномної ДНК, виділеної з біологічних тканин, фіксованих формаліном у вигляді "парафінових блоків" / Р. Г. Кривда. - С.93-100. - Бібліогр.: в кінці ст.
Погоріла, А. В. Вплив амантадину гідрохлориду на активність апоптотичних та проліферативних процесів у нижньому альвеолярному нерві кролів із його ятрогенним компресійно-токсичним ураженням при диференційованому пломбуванні матеріалами "Foredent" та "AH- plus" / А. В. Погоріла [та ін.]. - С.100-104. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Шінкарук-Диковицька М. М., Ходаківський О. А., Черешнюк І. Л.
Гаврилюк, А. О. Показники клітинного циклу і фрагментації ДНК клітин слизової оболонки тонкої кишки через 14, 21 та 30 діб після опікового ушкодження шкіри на фоні інфузії 0,9% розчину NaCl / А. О. Гаврилюк [та ін.]. - С.104-108. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Гунас І. В., Галунко Г. М., Черешнюк І. Л., Лисенко Д. А.
Шаповалова, Г. А. Психологічна реабілітація дітей в період ремісії онкогематологічних захворювань в умовах санаторію для дітей з батьками / Г. А. Шаповалова, К. Д. Бабов. - С.109-111. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дудник, В. М. Преморбідний фон розвитку бронхіальної астми та функція зовнішнього дихання у дітей / В. М. Дудник, О. В. Куцак. - С.111-115. - Бібліогр.: в кінці ст.
Брехлічук, П. П. Доцільність використання методу конусно-променевої компютерної томографії в ході оцінки переломів нижньої щелепи на етапах проведення судово-стоматологічної експертизи та стоматологічного лікування / П. П. Брехлічук, С. Б. Костенко, М. Ю. Гончарук-Хомин. - С.115-119. - Бібліогр.: в кінці ст.
Півторак, К. В. Зміни якості життя пацієнтів з неалкогольним стеато-гепатитом після комплексного лікування із застосуванням кардіопротекторних засобів метаболічного типу / К. В. Півторак. - С.119-123. - Бібліогр.: в кінці ст.
Рой, І. В. Лікувальна фізкультура у хворих на ранніх стадіях коксартрозу після проведення артроскопії кульшового суглоба / І. В. Рой [та ін.]. - С.123-129. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Луцишин В. Г., Калашніков А. В., Баяндіна О. І., Майко В. М., Майко О. В.
Булавенко, О. В. Ефективність профілактичної інтервенції у жінок із багатоплодовою вагітністю та сонографічно вкороченою шийкою матки / О. В. Булавенко, А. В. Вознюк. - С.129-133. - Бібліогр.: в кінці ст.
Романов, М. О. Особливості лікування остеоартрозу у хворих на ішемічну хворобу серця / М. О. Романов, В. О. Романова. - С.133-136. - Бібліогр.: в кінці ст.
Яблонь, О. С. Особливості перебігу некротичного ентероколіту у дітей, що народилися передчасно / О. С. Яблонь [та ін.]. - С.136-140. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Русак Н. П., Моравська О. А., Русак С. О., Берцун К. Т., Сергета Д. П., Шовкопляс Н. А.
Гуменюк, О. В. Якість життя у хворих на остеоартроз колінних суглобів з аберантною продукцією мелатоніну та галектину-3 / О. В. Гуменюк. - С.140-144. - Бібліогр.: в кінці ст.
Баранова, О. Л. Прогнозування важкості атеросклеротичного враження коронарних судин у пацієнтів з кальцинозом клапанів серця залежно від статі / О. Л. Баранова, О. В. Юзвишина. - С.145-150. - Бібліогр.: в кінці ст.
Волошин, С. П. Безпосередні результати лікування некрозу низведеної кишки після сфінктерозберігаючих операцій у хворих на колоректальний рак / С. П. Волошин. - С.150-153. - Бібліогр.: в кінці ст.
Незгода, І. І. Роль остеопонтіну в розвитку фібротичних змін у печінці у дітей з хронічним вірусним гепатитом В / І. І. Незгода [та ін.]. - С.154-160. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Мороз Л. В., Сінгх Ш., Сінгх О. О.
Іванов, В. П. Динаміка рівня і циркадної регуляції амбулаторного артеріального тиску у жінок із гіпертонічною хворобою в залежності від наявності супутньої залізодефіцитної анемії на тлі 6-ти місячного застосування раміприлу і валсартану в поєднанні з індапамідом / В. П. Іванов, С. О. Сулим. - С.160-166. - Бібліогр.: в кінці ст.
Павловська, М. О. Динаміка складових клімактеричного синдрому після застосування комплексного лікування за умов наявності супутньої екстрагенітальної патології / М. О. Павловська. - С.166-169. - Бібліогр.: в кінці ст.
Новоселецький, В. О. Клінічні особливості остеоартрозу колінних суглобів у жіночій популяції Вінницької області / В. О. Новоселецький. - С.169-173. - Бібліогр.: в кінці ст.
Петрушенко, В. В. Оцінка ефективності комплексного лікування хворих на хронічний панкреатит із метаболічним синдромом / В. В. Петрушенко [та ін.]. - С.173-176. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Гребенюк Д. І., Ляховченко Н. А., Паньків К. М., Білик О. М.
Калиниченко, Д. О. Використання методу аналізу ієрархій для системного вивчення формування репродуктивного потенціалу дівчат / Д. О. Калиниченко, М. Ю. Антомонов. - С.177-182. - Бібліогр.: в кінці ст.
Мороз, В. М. Методика комплексної оцінки рівня вираження навчального стресу у студентів протягом навчального року та в передекзаменаційний і екзаменаційний періоди / В. М. Мороз, С. Ю. Макаров. - С.182-189. - Бібліогр.: в кінці ст.
Солейко, Д. С. Методика визначення рівня знань інтернів та лікарів курсантів дитячих хірургів на практичному занятті за темою "Синдром набряклої калитки у дітей / Д. С. Солейко, О. М. Горбатюк, Н. П. Солейко. - С.189-194. - Бібліогр.: в кінці ст.
Мазченко, В. Ф. Принцип інтеграції в процесі викладання на кафедрах теоретичного профілю медичного університету / В. Ф. Мазченко [та ін.]. - С.194-197. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Шевченко В. М., Башинська О. І., Скорук Р. В.
Черкасов, С. В. Методологічні проблеми медицини і підготовки медичних кадрів у сучасних умовах / С. В. Черкасов, Н. М. Черкасова. - С.197-204. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шінкарук-Диковицька, М. М. Педагогічне оцінювання результатів навчання студентів- стоматологів на профільній кафедрі в контексті компетентісного підходу: проблеми та перспективи / М. М. Шінкарук-Диковицька [та ін.]. - С.205-208. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Федик Т. В., Побережна Г. М., Гаджула Н. Г.
Редчіц, М. А. Гігієнічна оцінка організації навчальної діяльності молодших школярів-ліцеїстів та основні напрямки її оптимізації / М. А. Редчіц [та ін.]. - С.208-214. - Бібліогр.: в кінці ст.
Франчук, С. В. Щодо інновацій в технологіях навчання студентів медиків / С. В. Франчук [та ін.]. - С.214-218. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Сакович О. О., Поліщук Т. В., Кириченко Ю. В.
Михайленко, О. В. Можливість встановлення положення дульного зрізу відносно поверхні шкіри з використанням рентген- флуоресцентного спектрального аналізу за розподілом металів / О. В. Михайленко, Я. В. Чихман. - С.219-223. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гаврилюк, А. О. Клінічний аудит у cиcтемi держaвнoгo кoнтрoлю якocтi медичнoї дoпoмoги в Укрaїнi: сутнicть, цілі тa клacифiкaцiя / А. О. Гаврилюк [та ін.]. - С.224-228. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Жарлінська Р. Г., Даценко Г. В., Король Т. М., Польова О. А., Вовчук О. М.
Гур’єв, С. О. Сучасний стан проблеми хірургічної допомоги військовослужбовцям внаслідок сучасних бойових дій на етапах медичної допомоги / С. О. Гур’єв, П. В. Танасієнко, І. П. Марцинковський. - С.228-232. - Бібліогр.: в кінці ст.
Оніськова, О. В. Особливості проведення гігієни зовнішніх статевих органів у дітей: обізнаність батьків / О. В. Оніськова, Л. О. Ющенко, І. В. Чигір. - С.232-235. - Бібліогр.: в кінці ст.
Ігнащук, О. В. Вплив організації роботи центрів первинної медико-санітарної допомоги на задоволеність пацієнтів якістю надання медичної допомоги населенню / О. В. Ігнащук [та ін.]. - С.235-239. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Демчишин Я. М., Місюрова М. О., Дідик І. В., Кириченко Ю. В.
Слободян, О. М. Сучасні відомості про топографо-анатомічні особливості над-, підочноямкового та підборідного отворів / О. М. Слободян [та ін.]. - С.240-245. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Костюк В. О., Лаврів Л. П., Корчинська Н. С.
Pedachenko, Yu. Ye. Differential diagnosis of nontraumatic damage of vertebrae in the middle-aged and elderly patients: literature review and own experience / Yu. Ye. Pedachenko, Hao Hu, O. S. Voloshchuk. - С.245-249. - Bibliogr. at the end of the art.
Креньов, К. Ю. Можливість використання ранніх біохімічних маркерів органних уражень в діагностиці ускладнень абдомінального компартмент синдрому / К. Ю. Креньов. - С.249-255. - Бібліогр.: в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

4.


    Баранова, О. Л.
    Прогнозування важкості атеросклеротичного враження коронарних судин у пацієнтів з кальцинозом клапанів серця залежно від статі [Текст] = Prediction of severity of coronary artery atherosclerosis in patients with cardiac valves calcinosis depending on gender / О. Л. Баранова, О. В. Юзвишина // Biomedical and Biosocial Anthropology. - 2017. - № 29. - С. 145-150. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
КОРОНАРНЫХ АРТЕРИЙ БОЛЕЗНЬ -- CORONARY ARTERY DISEASE (осложнения, патофизиология, этиология)
КРОВЕНОСНЫХ СОСУДОВ КАЛЬЦИФИКАЦИЯ -- VASCULAR CALCIFICATION (осложнения, патофизиология, этиология)
КОРОНАРНАЯ АНГИОГРАФИЯ -- CORONARY ANGIOGRAPHY (методы, оборудование, статистика, тенденции)
ПОЛОВАЯ ИДЕНТИЧНОСТЬ -- GENDER IDENTITY
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY (тенденции)
РЕГРЕССИОННЫЙ АНАЛИЗ -- REGRESSION ANALYSIS
Анотація: У пацієнтів, які мали покази до вентрикулоаортокоронарографії (ВАКГ), вивчали гендерні особливості клінічних факторів, асоційованих з важкістю атеросклеротичного враження коронарних артерій і оцінювали можливість прогнозування важкості коронарного атеросклерозу. Результати ВАКГ оцінювали за допомогою індексу важкості атеросклерозу коронарних судин (ІВАКС) – бального показника, що відображав розповсюдженість і важкість коронарного атеросклерозу. У пацієнтів з наявністю кальцинозу клапанів серця (ККС) ІВАКС значимо відрізнявся залежно від наявності ознак аортального стенозу (0 (0; 3,5) балів та 3,0 (0; 10,0) балів в групах з аортальним стенозом (АС) ІІІ та ІІ ступенів відповідно проти 12,0 (5,5; 20,0) балів у групі з ККС без ознак стенозування аортального клапану (АК), р0,010). Пацієнти з ішемічною хворобою серця (ІХС) при наявності ККС частіше мали інфаркт міокарду (ІМ) (відношення шансів (ВШ) – 2,04 для чоловіків та 2,35 – для жінок). При аналізі залежно від типу враження клапанів ІВАКС був найбільшим у пацієнтів з поєднаним враженням АК та кільця мі трального клапану (КМК) (11,5 (5,0; 19,0) балів у групі ізольованого враження АК, 8,5 (3,5; 18,5) балів в групі ізольованого враження КМК та 16,25 (7,0; 24,5) в групі поєднаного враження клапанів, рАК-поєдн.враж.
Gender features of clinical factors associated with severity of coronary arteries atherosclerosis was investigated in patients who underwent coronary arteriography (CA) and possible prediction of coronary atherosclerosis severity was estimated. CA results was assessed using coronary atherosclerosis severity index (CASI) that represent coronary atherosclerosis severity and extension. Patients with heart valves calcinosis (HVC) and severe aortic stenosis (AS) has significantly lesser CASI compared with HVC patients without AS (0 (0; 3,5) in group with grade 3 of AS and 3,0 (0; 10,0) in group with grade 2 of AS compared with 12,0 (5,5; 20,0) in group without AS, р0,010). Patient with coronary artery disease (CAD) and HVC more often had myocardial infarction (odds ratio 2,04 for men and 2,35 for women). CASI was higher in group with combined presence of aortic valve calcification (AVC) and mitral annular calcification (MAC) (16,25 (7,0; 24,5) in group with combined presence of AVC and MAC; 11,5 (5,0; 19,0) in group of isolated AVC and 8,5 (3,5; 18,5) in group of isolated MAC, Рisol.AVC-comb.lesion
Дод.точки доступу:
Юзвишина, О. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

5.
Шифр: ТР8/2015/87/7
   Журнал

Терапевтический архив . - Виходить щомісячно
2015р. Т. 87 № 7
Зміст:
Барях, Е. А. Двенадцатилетний опыт терапии лимфомы Беркитта по протоколу ЛБ-М-04 / Е. А. Барях [и др.]. - С.4-14
Інші автори: Тюрина Н. Г., Воробьев В. И., Гемджян Э. Г., Мангасарова Я. К., Клясова Г. А., Ковригина А. М., Обухова Т. Н., Звонков Е. Е., Вернюк М. А., Червонцева А. М., Поляков Ю. Ю., Мисюрина А. Е., Валиев Т. Т., Жеребцова В. А., Магомедова А. У., Галстян Г. М., Яцков К. В., Нестерова Е. С., Воробьев А. И., Кравченко С. К.
Паровичникова, Е. Н. Трансплантация аутологичных гемопоэтических стволовых клеток как поздняя высокодозная консолидация у взрослых больных острыми Т-лимфобластными лейкозами: результаты российского многоцентрового исследования / Е. Н Паровичникова [и др.]. - С.15-25
Інші автори: Кузьмина Л. А., Менделеева Л. П., Клясова Г. А., Троицкая В. В., Соколов А. Н., Ахмерзаева З. Х., Кравченко С. К., Грибанова Е. О, Звонков Е. Е., Бондаренко С. Н., Баранова О. Ю., Рыльцова Т. В., Гаврилова Л. В., Зинина Е. Е., Приступа А. С., Капорская Т. С., Минаева Н. В., Самойлова О. С., Константинова Т. С., Лапин В. А., Капланов К. Д., Крючкова И. В., Низамутдинова А. С., Климович А. В., Борисенкова Е. А., Москов В. И., Гапонова Т. В., Обухова Т. В., Гальцева И. В., Русинов М. А., Куликов С. М., Савченко В. Г.
Семочкин, С. В. Клинико-эпидемиологическая характеристика острых миелоидных лейкозов у взрослых по данным муниципальных отделений гематологии Москвы / С. В. Семочкин [и др.]. - С.26-32
Інші автори: Толстых Т. Н., Архипова Н. В., Иванова В. Л., Клюева О. В., Лунин В. В., Мисюрина Е. Н., Туманова М. В., Хуажева Н. К.
Троицкая, В. В. Лечение взрослых больных острыми миелоидными лейкозами с гиперлейкоцитозом в дебюте заболевания / В. В. Троицкая [и др.]. - С.33-40
Інші автори: Паровичникова Е. Н., Соколов А. Н., Кохно А. В., Кузьмина Л. А., Бадмажапова Д. С, Фидарова З. Т., Гаврилина О. А., Сидорова А. А., Галстян Г. М., Кесельман С. А., Гапонова Т. В., Галузяк В. С., Кравченко С. К., Грибанова Е. О., Савченко В. Г.
Карачунский, А. И. Возрастные особенности эффективности различных глюкокортикостероидов в терапии острого лимфобластного лейкоза / А. И. Карачунский [и др.]. - С.41-50
Інші автори: Румянцева Ю. В., Лагойко С. Н., Buhrer С, Tallen G., Алейникова О. В., Быданов О. И., Корепанова Н. В., Байдун Л. В., Наседкина Т. В., von Stackelberg А., Новичкова Г. А., Масчан А. А., Литвинов Д. В., Пономарева Н. И., Кондратчик К. Л., Мансурова Е. Г., Фечина Л. Г., Стренева О. В., Юдина Н. Б., Шарапова Г. Р., Шамардина А. В., Гербек Н. Э., Шапочник А. П., Румянцев А. Г., Henze G.
Дорохина, Е. И. Отдаленная кардиотоксичность высокодозной химиотерапии по модифицированной программе NHL-BFM-90 у взрослых больных диффузной В-крупноклеточной лимфомой / Е. И. Дорохина [и др.]. - С.51-57
Інші автори: Магомедова А. У., Шевелев А. А., Куликов С. М., Гитис М. К., Ведерников А. В., Воробьев А. И., Кравченко С. К.
Джулакян, У. Л. Молекулярный анализ генов иммуноглобулина в опухолевых В-клетках при лимфоме селезенки из клеток маргинальной зоны / У. Л. Джулакян [и др.]. - С.58-63
Інші автори: Бидерман Б. В., Гемджян Э. Г., Судариков А. Б., Савченко В. Г.
Меликян, А. Л. Клинико-морфологические особенности различных вариантов болезни Кастлемана / А. Л. Меликян [и др.]. - С.64-71
Інші автори: Егорова Е. К., Ковригина А. М., Суборцева И. Н., Гилязитдинова Е. А., Карагюлян С. Р., Силаев М. А., Гемджян Э. Г., Савченко В. Г.
Рехтина, И. Г. Диализзависимая почечная недостаточность у больных множественной миеломой: факторы обратимости / И. Г. Рехтина, Л. П. Менделеева, Л. С. Бирюкова. - С.72-76
Клятва, Г. А. Факторы, влияющие на излечение у больных гемобластозами и кандидемией / Г. А. Клятва [и др.]. - С.77-87
Інші автори: Блохина Е. В., Грачева А. Н., Кравченко С. К., Паровичникова Е. Н., Охмат В. А., Коробова А. Г., Галстян Г. М., Куликов С. М.
Вавилов, В. Н. Бактериальные инфекции в раннем периоде после трансплантации аллогенного костного мозга / В. Н. Вавилов [и др.]. - С.88-93
Інші автори: Аверьянова М. Ю., Бондаренко С. Н., Статева Н. В., Зубаровская Л. С., Афанасьев Б. В.
Аль-Ради, Л. С. Изолированное поражение крестца при волосатоклеточном лейкозе: описание случая и анализ литературы / Л. С. Аль-Ради [и др.]. - С.94-96
Інші автори: Моисеева Т. Н., Полянская Т. Ю., Ковригина А. М., Костина Н. Э., Хвастунова А. И., Якутик И. А., Луговская С. А.
Грицаев, С. В. Особенности диагностики острого лейкоза со смешанным фенотипом: сочетание экспрессии В-клеточных антигенов по результатам проточной цитометрии и морфологических маркеров миелоидной дифференцировки в властных клетках / С. В. Грицаев [и др.]. - С.97-100
Інші автори: Кострома И. И., Рядкова Г. М., Тиранова С. А., Чубукина Ж. В., Балашова В. А., Зенина М. Н., Мартынкевич И. С., Потихонова Н. А., Абдулкадыров К. М.
Чернова, Н. Г. Композитная лимфома: одновременное развитие трех различных лимфом у одного пациента / Н. Г. Чернова [и др.]. - С.101-104
Інші автори: Сидорова Ю. В., Синицына М. Н., Судариков А. Б., Ковригина А. М., Звонков Е. Е.
Гаврилина, О. А. Мутации гена SOCS1 у больных диффузной В-крупноклеточной лимфомой / О. А. Гаврилина [и др.]. - С.105-111
Інші автори: Звонков Е. Е., Бидерман Б. В., Северина Н. А., Паровичникова Е. Н.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

6.


   
    Трансплантация аутологичных гемопоэтических стволовых клеток как поздняя высокодозная консолидация у взрослых больных острыми Т-лимфобластными лейкозами: результаты российского многоцентрового исследования [Текст] / Е. Н Паровичникова [и др.] // Терапевтический архив. - 2015. - Т. 87, № 7. - С. 15-25


MeSH-головна:
ЛЕЙКОЗ-ЛИМФОМА T-КЛЕТОЧНЫЙ ВЗРОСЛЫХ -- LEUKEMIA-LYMPHOMA, ADULT T-CELL (терапия)
КРОВЕТВОРНЫХ СТВОЛОВЫХ КЛЕТОК ТРАНСПЛАНТАЦИЯ -- HEMATOPOIETIC STEM CELL TRANSPLANTATION (использование, методы)
МНОГОЦЕНТРОВЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ -- MULTICENTER STUDY
Дод.точки доступу:
Паровичникова, Е. Н.
Кузьмина, Л. А.
Менделеева, Л. П.
Клясова, Г. А.
Троицкая, В. В.
Соколов, А. Н.
Ахмерзаева, З. Х.
Кравченко, С. К.
Грибанова, Е. О
Звонков, Е. Е.
Бондаренко, С. Н.
Баранова, О. Ю.
Рыльцова, Т. В.
Гаврилова, Л. В.
Зинина, Е. Е.
Приступа, А. С.
Капорская, Т. С.
Минаева, Н. В.
Самойлова, О. С.
Константинова, Т. С.
Лапин, В. А.
Капланов, К. Д.
Крючкова, И. В.
Низамутдинова, А. С.
Климович, А. В.
Борисенкова, Е. А.
Москов, В. И.
Гапонова, Т. В.
Обухова, Т. В.
Гальцева, И. В.
Русинов, М. А.
Куликов, С. М.
Савченко, В. Г.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

7.


    Путилина, М. В.
    Результаты многоцентровой клинико-эпидемиологической наблюдательной программы "ГЛОБУС" (определение распространенности головокружения и оценка схем терапии на амбулаторном уровне) [Текст] / М. В. Путилина, О. А. Баранова // Журнал неврологии и психиатрии им. С.С. Корсакова. - 2014. - Т. 114, № 5. - С. 33-38


Рубрики: Кавинтон форте

MeSH-головна:
ГОЛОВОКРУЖЕНИЕ -- DIZZINESS (лекарственная терапия)
ШУМ В УШАХ -- TINNITUS (лекарственная терапия)
ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION (лекарственная терапия)
Дод.точки доступу:
Баранова, О. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

8.
Шифр: АР16/2014/1
   Журнал

Архив патологии . - Виходит раз на два місяця
2014р. № 1 . - 249.29, р.
Зміст:
Цинзерлинг, В. А. Школа инфекционной патологии А. В. Цинзерлинга: достижения и перспективы / В. А. Цинзерлинг. - С.3-9
Свистунов, В. В. Молекулярно-биологическая характеристика возбудителя и патологоанатомические аспекты летальных исходов от туберкулеза в Иркутске в 2008-2011 гг. / В. В. Свистунов. - С.10-15
Карев, В. Е. Экспрессия Fas, FasL и bcl-2 на внутридольковых лимфоцитах в печени при различных вариантах естественного течения и исхода хронической HBV- и HCV-инфекции / В. Е. Карев. - С.16-21
Колобов, А. В. Оценка морфофункционального состояния плаценты при перинатальной передаче ВИЧ / А. В. Колобов, Е. В. Мусатова, В. Е. Карев. - С.22-26
Інші автори: Мусатова Е. В., Карев В. Е. , Ниаури Д. А., Цинзерлинг В. А., Айламазян Э. К.
Двораковская, И. В. Морфологическое исследование в дифференциальной диагностике туберкулеза и саркоидоза / И. В. Двораковская [и др.]. - С.27-31
Інші автори: Майская М. Ю. , Насыров Р. А., Баранова О. П., Ариэль Б. М.
Бабиченко, И. И. К вопросу о папилломавирусном генезе лейкоплакии слизистой оболочки рта / И. И. Бабиченко [и др.]. - С.32-36
Інші автори: Рабинович О. Ф., Ивина А. А. , Рабинович И. М., Тогонидзе А. А.
Михалева, Л. Μ. Структурные изменения капилляров слизистой оболочки желудка и двенадцатиперстной кишки при бронхиальной астме / Л. Μ. Михалева [и др.]. - С.37-41
Інші автори: Бархина Т. Г., Щеголева Н. Н. , Грачева Н. А., Голованова В. Е.
Ботвиньев, О. К. Клинико-морфологическая характеристика гипоплазии почек у детей / О. К. Ботвиньев, М. П. Сафонова. - С.42-44
Заболотных, Н. В. Репаративный остеогенез при включении ронколейкина в терапию экспериментального туберкулезного остита / Н. В. Заболотных [и др.]. - С.45-49
Інші автори: Виноградова Т. И., Витовская М. Л., Васильева С. Н., Кафтырев А. С., Ариэль Б. М., Новицкая Т. А.
Капланская, И. Б. Алгоритм исследования трепанобиоптатов костного мозга при миелодиспластических синдромах / И. Б. Капланская, Е. Н. Гласко. - С.50-56
Вайншенкер, Ю. И. Хламидиоз центральной нервной системы. Лабораторная диагностика и клинико-морфологические особенности / Ю. И. Вайншенкер, И. В. Нуралова, Л. С. Онищенко. - С.57-62
Александр Всеволодович Цинзерлинг - человек, исследователь, педагог (к 90-летию со дня рождения). - С.63-64
Ираида Александровна Яковлева (к 90-летию со дня рождения). - С.65-66
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

9.
Шифр: ЖР15/2014/114/5
   Журнал

Журнал неврологии и психиатрии им. С.С. Корсакова. - Виходить кожного кварталу
2014р. Т. 114 № 5
Зміст:
Иванец, Н. Н. Тревожные расстройства у больных пожилого возраста : психопатологическая характеристика, диагностика, сходство и отличия от тревожных депрессий / Н. Н. Иванец [и др.] . - С.4-11
Інші автори: Сысоева В. П., Кинкулькина М. А., Авдеева Т. И.
Крупаткин, А. И. Значение сенсорных пептидергических волокон и нейрогенного воспаления в развитии посттравматического комплексного регионарного болевого синдрома / А. И. Крупаткин. - С.12-16
Потанин, С. С. Теория и практика терапии обострения шизофрении (ретроспективное исследование) / С. С. Потанин, Д. С. Бурминский, М. А. Морозова. - С.17-21
Пизова, Н. В. Целлекс в лечении больных с острым нарушением мозгового кровообращения : результаты российского многоцентрового сравнительного открытого клинического исследования / Н. В. Пизова, М. А. Соколов, И. А. Измайлов. - С.22-26
Скрипченко, Н. В. Опыт применения рекомбинантного интерлейкина-2 при энцефалитах у детей / Н. В. Скрипченко [и др.] . - С.27-32
Інші автори: Иванова Г. П., Железникова Г. Ф., Команцев В. Н., Суровцева А. В.
Путилина, М. В. Результаты многоцентровой клинико-эпидемиологической наблюдательной программы "ГЛОБУС" (определение распространенности головокружения и оценка схем терапии на амбулаторном уровне) / М. В. Путилина, О. А. Баранова. - С.33-38
Стулин, И. Д. Новый клинический признак - асимметричная пульсация сосудов шеи с преобладанием в правой надключичной ямке лежащих на спине здоровых людей / И. Д. Стулин. - С.39-41
Каплиев, А. В. Роль диэнцефальной моноаминергической дисфункции в генезе хронической нейрогенной боли / А. В. Каплиев, И. М. Котиева. - С.42-45
Голимбет, В. Е. Изучение генов интерлейкина-1В и индоламин-2,3-диоксигеназы у больных шизофренией / В. Е. Голимбет [и др.] . - С.46-49
Інші автори: Коровайцева Г. И., Габаева М. В., Великая Н. В., Снегирева А. А., Каспаров С. В., Колесина Н. Ю., Ганишева Т. К., Савельева Т. М.
Шушпанова, Т. В. Бензодиазепиновая рецепторная система мозга человека и крысы при алкогольной аддикции / Т. В. Шушпанова [и др.] . - С.50-54
Інші автори: Семке В. Я., Солонский А. В., Бохан Н. А., Удут В. В.
Либин, Л. Я. Влияние органической патологии на развитие когнитивных нарушений у больных приступообразной параноидной шизофренией / Л. Я. Либин [и др.] . - С.55-58
Інші автори: Тагильцева А. В., Лифанова Д. Е., Ганзенко М. А., Грицевская Т. М., Иванов М. В.
Ястребов, В. С. Психиатрическая больница : история, современность и перспективы / В. С. Ястребов [и др.] . - С.59-64
Інші автори: Лиманкин О. В., Солохина Т. А., Шевченко Л. С., Митихин В. Г., Митихина И. А.
Сабанов, А. В. Фармакоэкономический анализ эффективности применения натализумаба при рецидивирующе-ремиттирующем рассеянном склерозе / А. В. Сабанов, А. В. Лунева, Н. В. Матвеев. - С.65-69
Руденская, Г. Е. Врожденная мышечная дистрофия с ригидностью позвоночника, связанная с геном SEPN1 / Г. Е. Руденская, В. А. Кадникова, А. В. Поляков. - С.70-74
Иванова, Д. С. Коррекция нарушений сна у пациентов с легкой черепно-мозговой травмой в раннем восстановительном периоде / Д. С. Иванова [и др.] . - С.75-77
Інші автори: Куликова И. С., Виноградов О. И., Кузнецов А. Н.
Новикова, Л. Б. Значение транскраниальной ультразвуковой допплерографии для предупреждения интраоперационной ишемии головного мозга / Л. Б. Новикова [и др.] . - С.78-80
Інші автори: Аверцев Г. Н., Хамитов А. А., Васильева Н. К., Курамшин А. Ф., Абдурашитов Р. Ш., Ишбульдин Р. И., Галимов Р. М.
Тавадян, З. Д. Немоторные проявления болезни Паркинсона (обзор) / З. Д. Тавадян, Г. О. Бакунц. - С.81-85
Цыганков, Б. Д. Антипсихотические препараты и их влияние на углеводный обмен у пациентов с расстройствами шизофренического спектра (обзор) / Б. Д. Цыганков, Э. Г. Агасарян, А. С. Зыкова. - С.86-91
Коломеец, Н. С. Современные представления о реактивности астроцитов при шизофрении (обзор) / Н. С. Коломеец, Н. А. Уранова. - С.92-99
Котова, О. В. Расстройства сна при эпилепсии (обзор) / О. В. Котова, Е. С. Акарачкова. - С.100-103
Пивень, Б. Н. Новая суть или только новые названия? / Б. Н. Пивень. - С.104-107
Боголепов Николай Николаевич (к 80-летию со дня рождения). - С.108
Є примірники у відділах:
Прим. 1 (вільний)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

10.
Шифр: ВР59/2014/2
   Журнал

Врач . - Виходить щомісячно
2014р. № 2
Зміст:
Болотнова, Т. Остеопороз у больных ишемической болезнью сердца и артериальной гипертензией / Т. Болотнова, Н. Платицына, О. Кусливая. - С.2-4
Шмырев, В. Лечение отдаленных последствий черепно-мозговой травмы / В. Шмырев, С. Крыжановский. - С.5-7
Батаев, Х. Дисплазия соединительной ткани и ее роль в развитии патологии органов пищеварения / Х. Батаев, М. Шихнабиева. - С.7-9
Рубцов, В. Гваяковые и иммунохимические тесты на скрытую фекальную кровь в скрининге колоректальных новообразований / В. Рубцов, Ю. Чалык. - С.10-12
Новикова, Л. Применение ацетилцистеина в клинической пульмонологии / Л. Новикова, О. Баранова, Ю. Илькович. - С.13-16
Васильев, Ю. Ингибиторы нейраминидазы для специфической профилактики и терапии гриппозной инфекции / Ю. Васильев. - С.17-19
Карпищенко, С. Возможности лечения острой боли в горле / С. Карпищенко, О. Колесникова. - С.19-23
Лысенко, О. Новый препарат для наружной терапии псориаза / О. Лысенко [и др.]. - С.23-26
Інші автори: Зиганшин О., Маркеева Д., Черных К., Максимова Е.
Каримова, И. Инновационные эмолиенты в повседневной жизни и практике медицинских работников / И. Каримова, А. Ляпон. - С.26-27
Гаджигороева, А. Сложные случаи и ошибки при диагностике гнездной алопеции / А. Гаджигороева. - С.28-32
Устинов, М. Стратегия профилактики обострений ХОБЛ / М. Устинов. - С.32-35
Пьянзова, Т. Случай развития милиарного туберкулеза у пациента с болезнью Бехтерева / Т. Пьянзова [и др.]. - С.36-38
Інші автори: Примкулова М., Белоусова Н., Панкратова С.
Ковалева, Л. Респираторные расстройства при синдроме компрессии чревного ствола / Л. Ковалева [и др.]. - С.38-42
Інші автори: Игнашов А., Перлей В., Титова О., Гичкин А., Петрова М.
Костякова, Е. Особенности течения и коррекции эрозивно-язвенной патологии гастродуоденальной зоны у пациентов с хронической обструктивной болезнью легких / Е. Костякова, А. Пунин. - С.43-45
Надточий, А. Патологические изменения в корне языка при "срединных кистах шеи" / А. Надточий, Д. Гога, Н. Боярина. - С.46-48
Сотников, А. Критическое состояние пациента после пункции и катетеризации подключичной вены (клиническое наблюдение) / А. Сотников [и др.]. - С.48-52
Інші автори: Поляков В., Долгополов И., Вакурова Е.
Овсянников, Д. Эпидемиология и иммунопатогенез бронхиальной астмы у детей и подростков с сахарным диабетом типа 1 / Д. Овсянников [и др.]. - С.53-55
Інші автори: Петряйкина Е., Халед М., Застрожин М., Карасев А., Бузина Н.
Савенко, И. Экссудативный средний отит у недоношенных детей первых 3 лет жизни / И. Савенко, М. Бобошко. - С.56-59
Пашков, А. Сенсоневральный компонент тугоухости у детей с экссудативным отитом / А. Пашков, А. Самкова. - С.59-61
Гордеева, О. Агрегационная функция тромбоцитов у детей с муковисцидозом на фоне терапии / О. Гордеева [и др.]. - С.62-64
Інші автори: Ботвиньева В., Симонова О., Горинова Ю.
Серебрякова, Е. Роль оксидативного стресса в патогенезе недостаточности у новорожденных / Е. Серебрякова, П. Миночкин, Д. Волосников. - С.64-66
Ермаченко, М. Причины госпитализации и тактика лечения больных сахарным диабетом в условиях детского реанимационного отделения / М. Ермаченко [и др.]. - С.67-68
Інші автори: Ермаченко Е., Радионова Е., Иванов Р., Мельникова Т., Шаталова Н., Мельник И., Сенина И., Ильина Н., Токарева А., Самойленко И., Мыслимова С.
Анпилогов, С. Применение маточного манипулятора в онкогинекологии: дискуссионные вопросы / С. Анпилогов [и др.]. - С.69-71
Інші автори: Шевчук А., Антипов В., Новикова Е.
Донцов, А. Гендерные особенности тревожно-депрессивных расстройств при метаболическом синдроме / А. Донцов. - С.72-74
Шевцов, С. Дифференцированное восстановительное лечение непсихотической депрессии и ее профилактика / С. Шевцов, Л. Смекалкина, А. Мельников. - С.74-77
Калинкин, Д. Основные направления охраны здоровья взрослого населения промышленного города / Д. Калинкин [и др.]. - С.78-80
Інші автори: Карпов А., Тахауов Р., Самойлова Ю., Семенова Ю., Орешин А., Дума М.
Русских, А. Модели оказания медицинской помощи при хронических вирусных заболеваниях печени / А. Русских [и др.]. - С.81-84
Інші автори: Фомин В., Сырцова Л., Козловская Л.
Денисов, И. Информатизация как механизм формирования конкурентного преимущества частной поликлиники / И. Денисов, А. Волнухин, А. Резе. - С.84-86
Ногаллер, А. Боль в области сердца (клиническая оценка) / А. Ногаллер. - С.87-88
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)