Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (2)Вища освіта (2)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Бездітко, Н. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 44
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-44 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Калько К. О., Дроговоз С. М., Кононенко А. В., Захарко Н. В., Горбач Т. В., Міщенко О. Я., Бездітко Н. В.
Назва : Циркадіанні біоритми вуглеводного обміну в щурів за умов гострого парацетамолового гепатиту
Місце публікування : Фармакологія та лікарська токсикологія. - К., 2016. - № 3. - С. 48-53 (Шифр ФУ18/2016/3)
MeSH-головна: ПЕЧЕНИ ЛЕКАРСТВЕННОЕ ПОВРЕЖДЕНИЕ -- DRUG-INDUCED LIVER INJURY
ПАРАЦЕТАМОЛ -- ACETAMINOPHEN
ЦИРКАДНЫЙ РИТМ -- CIRCADIAN RHYTHM
УГЛЕВОДНЫЙ ОБМЕН -- CARBOHYDRATE METABOLISM
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Зупанець І. А., Бездітко Н. В., Пропіснова В. В.
Назва : Характер розподілу ендогенного N-ацетилглюкозаміну та екзогенного глюкозаміну гідрохлориду в органах і тканинах експериментальних тварин
Місце публікування : Клінічна фармація. - 2002. - Т. 6, № 2. - С. 54-56 (Шифр КУ4/2002/6/2)
MeSH-головна: МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- MODELS, ANIMAL
АЦЕТИЛГЛЮКОЗАМИН -- ACETYLGLUCOSAMINE
ГЛЮКОЗАМИН -- GLUCOSAMINE
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Фармакологія та лікарська токсикологія -2016р.,N 3
Цікаві статті :
Хромов А. С. Общая фармакологическая безопасность и сердечно-сосудистая система/ А. С. Хромов (стр.3-15)
Скринінгове дослідження нових похідних піразоло(3,4-d)піримідин-4-ону на протисудомну активність , Д. П. Каврайський, С. Ю. Штриголь (стр.16-27)
Альчук О. І. Вплив 4(4-оксо-4Н-хіназолін-3-іл)бензойної кислоти на функціональний стан печінки щурів за умов щоденного фізичного навантаження/ О. І. Альчук (стр.28-33)
Гладких Ф. В. Дослідження шлункової секреції в щурів з ад’ювантним артритом на тлі застосування ібупрофену та його комбінації з вінбороном/ Ф. В. Гладких, Н. Г. Степанюк (стр.34-40)
Іванків Я. І. Застосування мелатоніну при експериментальному цукровому діабеті I типу/ Я. І. Іванків, О. М. Олещук (стр.41-47)
Циркадіанні біоритми вуглеводного обміну в щурів за умов гострого парацетамолового гепатиту , К. О. Калько, С. М. Дроговоз (стр.48-53)
Дослідження впливу препарату "Хондросат" на перебіг експериментального ад’ювантного артриту в щурів , В. Л. Карбовський, І. А. Шевчук (стр.54-59)
Експериментальне вивчення антиоксидантної та гепатопротекторної активності екстракту з трави Polygonum persicaria L. , І. А. Лукіна, О. В. Мазулін (стр.60-65)
Марчишин С. М. Вплив збору антидіабетичного на гістологічний стан печінки щурів за умов моделювання цукрового діабету II типу/ С. М. Марчишин, А. О. Савич, О. П. Андріїшин (стр.66-72)
Паршиков А. В. Цитотоксические эффекты синтетических производных ?-токоферола и митомицина С на клетки Сасо 2/ А. В. Паршиков, Г. В. Петрова (стр.73-79)
Корекція станів, асоційованих з дефіцитом естрогенів, за допомогою комбінованого вагінального гелю з екстрактом хмелю та молочною кислотою , О. С. Сініцина, Г. В. Зайченко (стр.80-88)
Розробка інноваційних лікарських засобів у ДУ "Інститут фармакології та токсикології НАМН України". Участь ДУ "ІФТ НАМНУ" у 6-й Міжнародній виставці "PHARMATechExpo": семінар "Цілеспрямовані технологічні, фармакотоксикологічні та фармацевтичні дослідження як основа сучасної платформи розробки інноваційних лікарських засобів" (стр.89-90)
Коваленко В. М. Терапевтичний потенціал та механізми дії фосфоліпідних ліпосом/ В. М. Коваленко (стр.91-98)
Хавич О. А. Расширение показаний для применения липосомальных средств при опухолевом росте/ О. А. Хавич (стр.99-101)
Голембівська О. І. Забезпечення контролю якості та стандартизації ліпосомальних засобів/ О. І. Голембівська (стр.102-106)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мужичук О. В., Бездітко Н. В.
Назва : Фармакоекономічний аналіз застосування пертузумабу в терапії метастатичного HER2-позитивного раку молочної залози в Україні
Місце публікування : Український радіологічний та онкологічний журнал. - 2021. - Т. 29, № 1. - С. 21-31 (Шифр УУ70/2021/29/1)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Предметні рубрики: Пертузумаб
Пер’єта
MeSH-головна: МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- BREAST NEOPLASMS
НОВООБРАЗОВАНИЙ МЕТАСТАЗЫ -- NEOPLASM METASTASIS
ЭКОНОМИКА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ -- ECONOMICS, PHARMACEUTICAL
Анотація: Останнім часом у світі зростає захворюваність на рак грудної залози. Він відзначається різноманітністю клінічних проявів і потенційних методів лікування. Вибір тактики лікування, його послідовності та ефективності використовуваних хіміопрепаратів на цей час є актуальним питанням
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бездітко Н. В., Маньковський Б. М.
Назва : Фармакоекономічний аналіз застосування аналогів інсуліну тривалої дії при цукровому діабеті 2го типу в умовах фармацевтичного ринку України
Місце публікування : Міжнародний ендокринологічний журнал. - 2014. - № 7. - С. 67-72 (Шифр МУ65/2014/7)
Предметні рубрики: Лантус (Гларгин)
Левемир (Детемир)
MeSH-головна: ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2

Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бездітко Н. В., Мужичук О. В.
Назва : Фармакоекономічний аналіз ефективності витрат при використанні трастузумабу в ад’ювантній терапії HER2+ раку молочної залози ранньої стадії
Місце публікування : Клініч. фармація. - Х., 2019. - Том 23, № 4. - С. 45-51 (Шифр КУ4/2019/23/4)
MeSH-головна: МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- BREAST NEOPLASMS
ПРОТИВООПУХОЛЕВЫЕ СРЕДСТВА -- ANTINEOPLASTIC AGENTS

ХИМИОТЕРАПИЯ АДЪЮВАНТНАЯ -- CHEMOTHERAPY, ADJUVANT
ЛЕКАРСТВА ПРИМЕНЕНИЯ СХЕМА -- DRUG ADMINISTRATION SCHEDULE
Анотація: Рак молочної залози (РМЗ) посідає перше місце серед всіх онкологічних захворювань у жінок і є однією з головних причин жіночої смертності в усьому світі, в тому числі і в Україні. Найбільш поганим прогнозом характеризується HER2+ підтип РМЗ. Таргетний препарат трастузумаб сприяє суттєвому підвищенню 10-річної виживаності пацієнток з HER2+ РМЗ, але одночасно значно збільшує вартість лікуванняТаргетний препарат трастузумаб є лікарським засобом з доказаною ефективністю при використанні в якості ад’ювантної терапії HER2+ РМЗ в ранній стадії. Схема ад’ювантної терапії HER2 + РМЗ з використанням трастузумабу у порівнянні зі стандартною схемою ад’ювантної терапії HER2 + потребує більших витрат, в той же час дозволяє досягти кращих результатів – в перспективі 10 років забезпечує в середньому додатково 0,89 років життя та 0,92 QALY. Фармакоекономічний аналіз на грунті моделювання за методом Маркова та розрахунків методами «витрати-ефективність» та «витрати-корисність» дозволяє вважати використання трастузумабу (препарат Герцептин®) в якості ад’ювантної терапії HER2 + РМЗ в ранній стадії економічно доцільною медичною технологією в чинних умовах охорони здоров’я України
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бездітко Н. В., Мужичук О. В.
Назва : Фармакоекономічний аналіз використання олапарибу (препарату Лінпарза®) для підтримуючої терапії пацієнтів із BRCA-мутованим чутливим до препаратів платини рецидивуючим раком яєчників
Місце публікування : Клініч. фармація. - Х., 2020. - Том 24, № 2. - С. 35-45 (Шифр КУ4/2020/24/2)
Предметні рубрики: Олапариб
MeSH-головна: ЭКОНОМИКА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ -- ECONOMICS, PHARMACEUTICAL
ЯИЧНИКОВ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- OVARIAN NEOPLASMS
ПРОТИВООПУХОЛЕВЫЕ СРЕДСТВА -- ANTINEOPLASTIC AGENTS

Анотація: Серед жінок однією з розповсюджених локалізацій злоякісних пухлин є рак яєчників (РЯ). Ідентифіковано два гени, мутації в яких призводять до виникнення спадкових форм раку грудної залози і раку яєчника – BRCA1 і BRCA2. Жінки з BRCA-асоційованим РЯ краще реагують на таргетні ліки та на тлі специфічного лікування мають кращі показники виживаності. Таргетними ліками для терапії BRCA-мутованого РЯ є специфічні інгібітори ферментів групи полі-(АДФ-рибоза)-полімерази (PARP). На теперішній час єдиним інгібітором PARP, зареєстрованим в Україні, є олапариб (препарат Лінпарза®, AstraZeneca, Велика Британія)Мета дослідження. Оцінка економічної доцільності підтримуючої таргетної терапії олапарибом (препаратом Лінпарза®) пацієнтів з BRCA-мутованим платиночутливим рецидивуючим РЯ (BRCA-МПЧ РРЯ) з позицій української системи охорони здоров’я. Матеріали та методи. Визначення результатів лікування і пов’язаних з ним витрат виконано на підставі аналітичного моделювання методом Маркова на ґрунті результатів рандомізованого багатоцентрового відкритого клінічного дослідження II фази D0810C0019-Study 19. Часовий горизонт моделі – 15 років. Порівнювали клінічну ефективність і безпеку олапарибу та плацебо (стратегія WW) в якості підтримуючої терапії пацієнтів із BRCA-МПЧ РРЯ. На ґрунті результатів моделювання за Марковим використані методи «витрати-ефективність» і «витрати-корисність». В якості критерію ефективності використовували роки збереженого життя (LYG). В якості критерію корисності використовували показник QALY. Враховували вартість прямих медичних витрат, структура яких була визначена у відповідності до чинного Протоколу. Вартість ЛП визначалась згідно з реєстром МОЗУ станом на 7.08.2019 р. Вартість медичних послуг визначалася згідно з наявними прейскурантами. Також враховувалась вартість корекції побічних явищ хіміотерапії. Дисконтування визначено на рівні 5 % щорічно. Аналіз чутливості результатів проведено до ціни та дози олапарибу та горизонту спостереження. Результати. Згідно з моделюванням середня очікувана тривалість збереженого життя пацієнток з BRCA-мутованим платиночутливим рецидивуючим РЯ при використанні в якості підтримуючої протипухлинної терапії олапарибу (препарату Лінпарза®) становить 4,8 LYG в порівнянні з 2,56 LYG в групі, де застосовується стратегія WW. Стратегія підтримуючої терапії з олапарибом надає пацієнтові 3,61 роки якісного життя у порівнянні з 1,87 роками в групі WW. Таким чином, застосування олапарибу надає пацієнтові можливість мати додатково 2,24 роки життя та 1,74 додаткових QALY. Загальні витрати за модельований період у групі олапарибу склали в середньому 1893410,7 грн, а в групі WW – 47466,9 грн. Інкрементальні коефіцієнти ICER (вартість 1 додаткового року життя) та ICUR (вартість 1 додаткового року якісного життя) склали відповідно 824564,4 грн та 1063162,2 грн. Висновки. Фармакоекономічний аналіз на ґрунті моделювання за методом Маркова та розрахунків методами «витрати-ефективність» та «витрати-корисність» показав, що олапариб (препарат Лінпарза®) є високоефективним засобом у лікуванні BRCA-мутованого платиночутливого рецидивуючого РЯ, який майже вдвічі збільшує термін виживаності пацієнтів без ознак рецидивування. В той же час олапариб є високовартісним препаратом. Перехід половини пацієнтів з BRCA-мутованим платиночутливим рецидивуючим РЯ зі стратегії «дивитися і чекати» на лікування олапарибом щорічно потребує додаткових витрат у розмірі 10548250,3 грн
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бездітко Н. В.
Назва : Фармакоекономічний аналіз використання концентрату протромбінового комплексу (препарату Октаплекс) при внутрішньомозкових кровотечах
Місце публікування : Укр. біофармац. журнал. - Х., 2020. - № 3. - С. 38-40 (Шифр УУ50/2020/3)
MeSH-головна: ПРОТРОМБИН -- PROTHROMBIN
МОЗГОВОГО КРОВООБРАЩЕНИЯ РАССТРОЙСТВА -- CEREBROVASCULAR DISORDERS
АНТИКОАГУЛЯНТЫ -- ANTICOAGULANTS
ЭКОНОМИКА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ -- ECONOMICS, PHARMACEUTICAL
Анотація: Антикоагулянтна терапія (АКТ) – основа профілактики і лікування венозних тромбоемболічних ускладнень (ВТЕУ) після інфаркту міокарда (ІМ), гострого порушення мозкового кровообігу, фібриляції передсердь (ФП). В якості АКТ найчастіше застосовується непрямий антикоагулянт варфарин, на тлі використання якого можливе виникнення малих і великих кровотеч. При розвитку внутрішньомозкових кровотеч (ВМК) на тлі терапії варфарином для реверсної гемостатичної терапії (РГТ) рекомендується використовувати свіжозаморожену плазму (СЗП) або концентрати протромбінового комплексу (КПК)Фармакоекономічний аналіз із застосуванням моделювання методом дерева рішень результатів РГТ варфарин-асоційованих внутрішньомозкових кровотеч альтернативними препаратами СПЗ та КПК Октаплекс дозволяє вважати використання КПК Октаплекс економічно доцільною медичною технологією в чинних умовах охорони здоров’я України
Знайти схожі

9.

Назва журналу :Український радіологічний та онкологічний журнал -2021р. т.29,N 1
Цікаві статті :
Чурилін Р. Ю. Диференційна рентгендіагностика псевдотуберкульозного варіанта абсцесу легень з порожнинами туберкульозної етіології/ Р. Ю. Чурилін [та ін.] (стр.9-20)
Мужичук О. В. Фармакоекономічний аналіз застосування пертузумабу в терапії метастатичного HER2-позитивного раку молочної залози в Україні/ О. В. Мужичук, Н. В. Бездітко (стр.21-31)
Столярова О. Ю. Чинники, що визначають ефективність променевої терапії раку передміхурової залози/ О. Ю. Столярова [та ін.] (стр.32-44)
Поліон М. Ю. Значущість змін загальноклінічного аналізу крові та тиреоїдного статусу у пацієнтів із вузловими утвореннями щитоподібної залози/ М. Ю. Поліон [та ін.] (стр.45-57)
Чиж М. О. Допплерографічне дослідження аорти після терапевтичної гіпотермії та введення МСК при експериментальному інфаркті міокарда/ М. О. Чиж [та ін.] (стр.58-69)
Пархоменко К. Ю. Роль комп’ютерної томографії в оптимізації хірургічного лікування вентральних гриж/ К. Ю. Пархоменко, В. А. Вовк (стр.70-77)
Шармазанова О. П. Можливості застосування соноеластографії при лейоміомі й аденоміозі/ О. П. Шармазанова, І. М. Сафонова, Ю. С. Мітякова (стр.78-88)
Вінніков В. А. Предиктори променевих ускладнень у радіаційній онкології на основі тестів на виживаність клітин після ex vivo опромінення: огляд літератури/ В. А. Вінніков, Т. В. Рубльова (стр.89-118)
Сорочан П. П. Періопераційне застосування β-блокаторів у онкологічних хворих/ П. П. Сорочан [та ін.] (стр.119-132)
Балака С. М. Перший досвід застосування радіочастотної абляції метастазу раку грудної залози у хребець із подальшою вертебропластикою. Випадок із практики/ С. М. Балака [та ін.] (стр.133-140)
Солодянникова О. І. Радіонуклідний моніторинг таргетної терапії йодонегативного диференційованого раку щитоподібної залози/ О. І. Солодянникова [та ін.] (стр.141-155)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Назва журналу :Український журнал нефрології та діалізу -2011р.,N 1
Цікаві статті :
Лісовий В. М. Застосування альфа Д3-Тева в корекції порушень фосфорно-кальцієвого обміну в пацієнтів із хронічною хворобою нирок на перитонеальному діалізі/ В. М. Лісовий [и др.] (стр.3-7)
Бездітко Н. В. Клініко-економічний аналіз застосування препарату епрекс у хворих з хронічною нирковою недостатністю, що отримують лікування гемодіалізом/ Н. В. Бездітко (стр.8-11)
Дудар І. О. Свербіж у хворих на гемодіалізі та його лікування. Ефект лікування ультрафіолетовим випроміненням/ І. О. Дудар [и др.] (стр.12-20)
Законь К. Діалізна ниркова замісна терапія в комплексному лікуванні пацієнтів кардіохірургічного профілю з синдромом поліорганної недостатності/ К. Законь [и др.] (стр.21-28)
Топчій І. І. Вплив альдостерону на продукцію РАІ-1 у хворих на діабетичну нефропатію/ І. І. Топчій [и др.] (стр.29-34)
Могильник А. І. Вплив L-аргініну-L-глутамату на функціональний стан ендотелію, мікроциркуляцію, транспортні властивості перитонеальної мембрани й резидуальну функцію нирок у пацієнтів на перитонеальному діалізі/ А. І. Могильник (стр.35-40)
Ліскунова Л. О. Клінічна та морфологічна характеристика пацієнтів з первинним фокально-сегментарним гломерулосклерозом/ Л. О. Ліскунова (стр.41-46)
Крутиков Е. С. Синдром хронического воспаления в развитии кардиоваскулярных осложнений у больных на гемодиализе/ Е. С. Крутиков [и др.] (стр.47-50)
Дядык А. И. Диабетическая нефропатия (обзор литературы). Сообщение 2/ А. И. Дядык [и др.] (стр.51-58)
Доктору медичних наук, професору Никулі Тарасу Денисовичу - 75 років (стр.59-60)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-10    11-20   21-30   31-40   41-44 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)