Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Бойко, Д. І.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Показані документи з 1 по 10
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бойко Д. І.
Назва : Біопсихосоціальна характеристика аутоагресивної поведінки пацієнтів при першому епізоді психозу
Місце публікування : Медицинская психология. - 2017. - Т. 12, № 4. - С. 79-82 (Шифр МУ67/2017/12/4)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ПСИХОТИЧЕСКИЕ РАССТРОЙСТВА -- PSYCHOTIC DISORDERS
АГРЕССИВНОСТЬ -- AGGRESSION
БИОЛОГИЧЕСКИЕ РИТМЫ -- PERIODICITY
Анотація: Надано біопсихосоціальну характеристику аутоагресивної поведінки пацієнтів при першому епізоді психозу. Встановлено, що вечірній тип працездатності має більш сильний зв'язок із рівнем суїцидального ризику, ніж ранковий та індиферентний. Вечірній тип пов'язаний переважно із позитивними психопатологічними симптомами, ранковий − з негативними, а індиферентний − із загальними психопатологічними симптомами, що свідчить про необхідність врахування індивідуального біоритмологічного статусу при діагностиці захворювання, а також про важливість персоніфікованого підходу до пацієнтів при проведенні лікувально−реабілітаційних та профілактичних заходів
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Арсенюк В. В., Бойко Д. І., Васильянов Д. С.
Назва : Використання препарату "Серта" в комплексному лікуванні хворих після герніопластики
Місце публікування : Шпитальна хірургія. - Т., 2006. - № 1. - С. 86-88 (Шифр ШУ1/2006/1)
Предметні рубрики: Грыжа вентральная-- тер-- хир
Герниопластика
Серта
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Животовська Л. В., Скрипніков А. М., Бойко Д. І.
Назва : Преморбідні особливості з урахуванням біоритмів у пацієнтів із аутоагресивною поведінкою при першому психотичному епізоді
Паралельн. назви :Premorbid features considering biological rhythms in patients with autoagressive behavior at the first psychotic episode
Місце публікування : Медицинская психология. - 2016. - Т. 11, № 2. - С. 42-46 (Шифр МУ67/2016/11/2)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: ПСИХОТИЧЕСКИЕ РАССТРОЙСТВА -- PSYCHOTIC DISORDERS
БИОЛОГИЧЕСКИЕ РИТМЫ -- PERIODICITY
САМОПОВРЕЖДЕНИЕ, ПОВЕДЕНИЕ -- SELF-INJURIOUS BEHAVIOR
СУИЦИДАЛЬНЫЕ НАМЕРЕНИЯ -- SUICIDAL IDEATION
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): преморбидные особенности
Анотація: Наведено результати дослідження впливу преморбідних особливостей на ступінь суїцидального ризику у пацієнтів із аутоагресивною поведінкою та переважання певних груп симптомів у клінічній картині первинного психотичного епізоду залежно від його рівня. Встановлено зв’язок біологічних ритмів із рівнем суїцидального ризику у хворих із першим психотичним епізодом
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Зюбрицький М. М., Арсенюк В. В., Бойко Д. І.
Назва : Хірургічне лікування жовчокам’яної хвороби, ускладненої гострим біліарним панкреатитом
Місце публікування : Шпитальна хірургія. - 2002. - № 3. - С. 27-29 (Шифр ШУ1/2002/3)
MeSH-головна: ЖЕЛЧНОКАМЕННАЯ БОЛЕЗНЬ -- CHOLELITHIASIS
ПАНКРЕАТИТ -- PANCREATITIS
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Таряник К. А., Шкодіна А. Д., Литвиненко Н. В., Бойко Д. І.
Назва : Комбінована терапія загострень рецидивно-ремітивного розсіяного склерозу плазмаферезом та глюкокортикоїдами з урахуванням якості життя пацієнтів
Місце публікування : Український неврологічний журнал. - К., 2020. - N 3. - С. 29-34 (Шифр УУ43/2020/3)
MeSH-головна: СКЛЕРОЗ РАССЕЯННЫЙ -- MULTIPLE SCLEROSIS
МЫШЕЧНАЯ СПАСТИЧНОСТЬ -- MUSCLE SPASTICITY
КОНЕЧНОСТЬ НИЖНЯЯ -- LOWER EXTREMITY
ПЛАЗМАФЕРЕЗ -- PLASMAPHERESIS
НАДПОЧЕЧНИКОВ КОРЫ ГОРМОНЫ -- ADRENAL CORTEX HORMONES
ПУЛЬС-ТЕРАПИЯ ЛЕКАРСТВЕННАЯ -- PULSE THERAPY, DRUG
КАЧЕСТВО ЖИЗНИ -- QUALITY OF LIFE
КОМБИНИРОВАННОЕ ЛЕЧЕБНОЕ ВОЗДЕЙСТВИЕ -- COMBINED MODALITY THERAPY
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ -- TREATMENT OUTCOME
Анотація: Мета – оцінити ефективність використання плазмаферезу в поєднанні з глюкокортикоїдами у пацієнтів з рецидивно ремітивним типом розсіяного склерозу щодо рівня спастичності та якості життя. Матеріали і методи. У дослідження було залучено 38 пацієнтів чоловічої та жіночої статі віком від 23 до 54 років (середній вік – (37,0 ± 8,8) року) в стадії загострення, госпіталізованих у неврологічне відділення Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфософського. Пацієнти були розподілені на групи залежно від терапевтичного методу: 1 ша (n = 22) – пульс терапія метилпреднізолоном упродовж 5 днів, 2 га (n = 16) – мембранний плазмаферез у комбінації з глюкокортикоїдами щоденно 5?разів у першій половині дня. Діагноз установлювали згідно з критеріями Мак Дональда (2011). Для оцінки ступеня інвалідизації використовували шкалу EDSS. Визначали рівень спастичності за модифікованою шкалою Тардьє у м’язах згиначах стегна та коліна і м’язах розгиначах коліна та стопи з обох боків. Якість життя оцінювали за опитувальником SF 36 до лікування та через тиждень після його завершення. Результати. Встановлено більш виражене підвищення оцінки якості життя при використанні плазмаферезу (за субшкалами інтенсивність болю, психічне здоров’я, рольове функціонування, зумовлене фізичним та емоційним станом, та обома компонентами – фізичним і психічним). Різниця за показниками фізичного та соціального функціонування до і після лікування була статистично не значущою в групі з використанням традиційної схеми лікування, що може бути пов’язане з обмеженням фізичної активності через проведення процедури та перебування пацієнта в стаціонарному відділенні. Застосування комбінованого лікування в цій когорті пацієнтів спряжене з вищою ймовірністю настання позитивного ефекту. Висновки. Використання плазмаферезу в складі комбінованого лікування може ефективно впливати на спастичну гіпертонію в нижніх кінцівках, особливо у м’язах розгиначах, у пацієнтів з рецидивно ремітивним типом перебігу розсіяного склерозу. Застосування комбінованої терапії поліпшує не лише стан неврологічного статусу пацієнта, а і суб’єктивну оцінку його стану та, як наслідок, якість життя.
Знайти схожі

6.

Назва журналу :Медицинская психология -2016р. т.11,N 2
Цікаві статті :
Малахов П. С. Проблемність адаптації студентів-медиків/ П. С. Малахов [и др.] (стр.3-5)
Бутко К. М. Проблема медичної і психологічної реабілітації осіб із травматичним ушкодженням верхніх кінцівок/ К. М. Бутко (стр.6-9)
Галаченко А. А. Особенности нарушений психической сферы у больных с патологией опорно-двигательного аппарата/ А. А. Галаченко (стр.10-12)
Сидоренко А. Ю. Особливості булінгу в медичному середовищі/ А. Ю. Сидоренко (стр.13-16)
Мухаровська І. Р. Опитування пацієнтів щодо психологічних заходів як первинний етап організації медико-психологічної допомоги в онкології/ І. Р. Мухаровська (стр.17-22)
Живилко В. В. Психосоматичний підхід у дослідженні проблеми алопеції у жінок/ В. В. Живилко, Ю. О. Асєєва (стр.23-25)
Самойлова О. В. Особистісна самооцінка дітей із сімей вимушених переселенців із проявами посттравматичного стресового розладу/ О. В. Самойлова (стр.26-31)
Волощук Д. А. Індивідуально-психологічні особливості членів родини, які доглядають пацієнтів із судинною деменцією/ Д. А. Волощук (стр.32-36)
Литвиненко М. В. Психоемоційний стан пацієнтів із вугровою хворобою/ М. В. Литвиненко (стр.37-41)
Животовська Л. В. Преморбідні особливості з урахуванням біоритмів у пацієнтів із аутоагресивною поведінкою при першому психотичному епізоді/ Л. В. Животовська, А. М. Скрипніков, Д. І. Бойко (стр.42-46)
Лінський І. В. Статистичний аналіз незавершених самогубних спроб самоотруєння, скоєних харків’янами у 2014 році/ І. В. Лінський [и др.] (стр.47-51)
Скрипніков А. М. Внутрішня картина хвороби у жінок із дефектами та деформаціями обличчя/ А. М. Скрипніков, Л. О. Герасименко, Л. А. Салій (стр.52-56)
Малюта Л. В. Патопсихологічні особливості депресивних розладів у хворих на шизофренію/ Л. В. Малюта (стр.56-62)
Столяренко А. Н. Особенности прокомплайентности у пациентов с диссоциативными расстройствами/ А. Н. Столяренко (стр.63-66)
Данілевська Н. В. Медико-психологічні та психофізіологічні особливості хворих на (псевдо)обсесії в етіопсихопатогенетичному та диференційно-діагностичному контексті/ Н. В. Данілевська (стр.67-72)
Юдін М. А. Специфіка професійної діяльності та прояви емоційного вигорання у лікарів-косметологів/ М. А. Юдін (стр.73-78)
Герасименко Є. В. Діагностика і психотерапія психогенних порушень у дітей з родин вимушених переселенців/ Є. В. Герасименко (стр.79-82)
Чередніченко Н. В. Неврологічні порушення у літніх пацієнтів із основними етіологічними типами м’яких нейрокогнітивних розладів/ Н. В. Чередніченко (стр.83-88)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Назва журналу :Медицинская психология -2017р. т.12,N 4
Цікаві статті :
Дроздова І. В. Значення характерологічних рис молоді, яка мала статус дитина-інваліда, для її інтеграції у суспільство/ І. В. Дроздова [та ін.] (стр.3-7)
Arshava I. F. Modern concepts of the personality specifics of patients with gout/ I. F. Arshava, O. Yu. Petruk (стр.8-12)
Чугунова В. В. Концептуально-стилистический анализ феномена аутоагрессии в среде лиц, страдающих интернет-зависимостью/ В. В. Чугунова, А. Д. Городокин, А. Н. Столяренко (стр.13-18)
Кукуруза Г. В. Характеристика психологічних захистів та копінгових стратегій батьків, які виховують дітей раннього віку з порушеннями психічного розвитку/ Г. В. Кукуруза (стр.19-23)
Михайлова Э. А. Тревожные расстройства у детей и подростков: клинико-феноменологические и психодиагностические особенности/ Э. А. Михайлова [и др.] (стр.23-29)
Arshava I. F. The personal specifics and the pecularities of psychological well-being of professional musicians (age comparanive aspect)/ I. F. Arshava, V. Yu. Kutepova-Bredun (стр.30-33)
Аймедов К. В. Особливості медико-психологічного супроводу пацієнтів, які перенесли нейрохірургічне втручання/ К. В. Аймедов, Є. О. Григор’єв, С. П. Горищак (стр.33-37)
Данілевська Н. В. Етіопатогенетичні та нозоструктуральні складові порушень сну у військовослужбовців - учасників АТО/ Н. В. Данілевська (стр.38-40)
Бурдун Н. М. Психокорекція емоційної напруженості у студентів спеціалізованих медичних навчальних закладів/ Н. М. Бурдун (стр.41-44)
Баратинська А. В. Вплив "темних" рис особливості на виникнення професійного вигорання у працівників поліції/ А. В. Баратинська (стр.45-48)
Радзевілова О. В. Соціально-особистісні та кримінологічні характеристики жінок, які вчинили насильницькі злочини та пройшли судову експертизу/ О. В. Радзевілова (стр.48-52)
Курило В. А. Динамика клинической картины простой формы шизофрении в контексте ее дифференциальной диагностики с другими формами заболевания/ В. А. Курило, Н. В. Данилевская (стр.53-58)
Іщук В. В. Психоендокринний синдром на тлі гіперкортицизму: нозогенна складова та психотерапевтичний супровід/ В. В. Іщук (стр.59-62)
Мудренко І. Г. Біологічні особливості формування суїцидальної поведінки у хворих із деменціями (огляд літератури)/ І. Г. Мудренко (стр.63-68)
Білоус В. С. Соціальна фрустрованість та якість життя пацієнтів із параноїдною шизофренією та гострим поліморфним психотичним розладом у продромальному періоді психозу/ В. С. Білоус (стр.69-73)
Корж А. В. Сучасні дані про прихильність до терапії нейролептиками хворих на параноїдну шизофренію (огляд літератури)/ А. В. Корж (стр.73-78)
Бойко Д. І. Біопсихосоціальна характеристика аутоагресивної поведінки пацієнтів при першому епізоді психозу/ Д. І. Бойко (стр.79-82)
Сосін І. К. Патопсихологія тривожних розладів при алкогольній залежності: клінічні та дидактичні парадигми/ І. К. Сосін, О. Ю. Гончарова, Ю. Ф. Чуєв (стр.83-93)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Назва журналу :Український неврологічний журнал -2020р.,N 3
Цікаві статті :
Фломін Ю. В. Профіль чинників ризику при основних підтипах ішемічного інсульту у пацієнтів, які перебували на лікуванні в інтегрованому інсультному блоці/ Ю. В. Фломін [та ін.] (стр.7-14)
Турчина Н. С. Ризик трирічного рецидиву ішемічного інсульту та його незалежні предиктори у хворих з підтвердженою маніфестною вірусною інфекцією/ Н. С. Турчина, Т. М. Черенько (стр.15-22)
Антоненко К. В. Предиктори розвитку запаморочення у пацієнтів з ішемічним інсультом у вертебробазилярному басейні/ К. В. Антоненко, Л. О. Вакуленко, Л. І. Соколова (стр.23-28)
Таряник К. А. Комбінована терапія загострень рецидивно-ремітивного розсіяного склерозу плазмаферезом та глюкокортикоїдами з урахуванням якості життя пацієнтів/ К. А. Таряник [та ін.] (стр.29-34)
Костенко В. В. Важливість немоторних симптомів у клінічній картині хвороби рухового нейрона/ В. В. Костенко, Ю. І. Головченко (стр.35-40)
Довбонос Т. А. Комплаєнс і побічна дія інтерферонотерапії розсіяного склерозу/ Т. А. Довбонос (стр.41-46)
Мальцев Д. В. Випадок псевдотуморозного ураження центральної нервової системи, спричиненого вірусом простого герпесу 1 типу, у пацієнта із вторинним імунодефіцитом/ Д. В. Мальцев (стр.47-56)
Симоненко Г. Г. Клінічний поліморфізм раннього церебрального атеросклерозу/ Г. Г. Симоненко (стр.57-63)
Шепілов Д. Р. Вплив ягід брусниці на стан вуглеводного метаболізму, структуру гіпокампа та когнітивну функцію у мишей, нокаутних за геном аполіпопротеїну Е/ Д. Р. Шепілов [та ін.] (стр.64-71)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Назва журналу :Шпитальна хірургія -2002р.,N 3
Цікаві статті :
Грубник Б. П. Порівняльний аналіз ефективності лапароскопічної і відкритої холедохотомії при лікуванні хворих з патологією жовчних проток/ Б. П. Грубник, А. О. Ткаченко, С. В. Калинчук (стр.6-9)
Ковальчук О. Л. Сучасні підходи до хірургічного лікування жовчокам’яної хвороби/ О. Л. Ковальчук (стр.10-13)
Мільков Б. О. Лікувальна тактика при калькульозному холециститі/ Б. О. Мільков, В. В. Білоокий, М. М. Гресько (стр.14-16)
Ковальська І. О. Хірургічне лікування хворих на гострий біліарний панкреатит/ І. О. Ковальська, Є. А. Крючина, Р. С. Цимбалюк (стр.17-20)
Шапринський В. А. Лікування жовчокам’яної хвороби, ускладненої холедохолітіазом з застосуванням сучасних малоінвазивних технологій/ В. А. Шапринський, В. М. Ткаченко, В. В. Ткаченко (стр.21-23)
Рижковський В. О. Дослідження електричної активності міокарда і фракції викиду при ретроградній панкреатохолангіографії у хворих із механічною жовтяницею непухлинного генезу та супровідною серцево-судинною патологією/ В. О. Рижковський (стр.24-26)
Зюбрицький М. М. Хірургічне лікування жовчокам’яної хвороби, ускладненої гострим біліарним панкреатитом/ М. М. Зюбрицький, В. В. Арсенюк, Д. І. Бойко (стр.27-29)
Кваша М. С. Особливості перифокальної зони і рецепторного статусу менінгітом головного мозку/ М. С. Кваша (стр.30-32)
Кобза І. І. Ранні ускладнення операцій на сонних артеріях/ І. І. Кобза, А. О. Ярка, Р. В. Глущук (стр.33-34)
Караченцев Ю. І. Андрологічний статус та функція системи гіпофіз-статеві залози у чоловіків з варикоцеле та оперованих з приводу варикоцеле/ Ю. І. Караченцев, О. М. Демченко, В. О. Бондаренко (стр.35-37)
Шеремета Р. З. Ускладнення при виконанні черезшкірної нефролітотрипсії хворим на коралоподібний нефролітіаз/ Р. З. Шеремета, А. Ц. Боржієвський, А. З. Журавчак (стр.38-41)
Лусте А. О. Хірургічне лікування закритих ушкоджень тонкої кишки/ А. О. Лусте, В. Ю. Соколов, В. Й. Качмар (стр.42-45)
Сміян С. І. Клініко-лабораторна оцінка ендогенної інтоксикації у хворих на анкілозуючий спондилоартрит/ С. І. Сміян, І. В. Мерецька (стр.46-48)
Федоришин Т. М. стреспротективна дія глюкокортикоїдів на слизову оболонку шлунка при тяжкій поєднаній травмі: гіпотеза чи реальність?/ Т. М. Федоришин, А. Б. Зіменковський, Б. О. Матвійчук (стр.49-51)
Коміссаров С. І. Експериментальне обгрунтування мініінвазивного хірургічного лікування фібриляції передсердь/ С. І. Коміссаров, О. С. Кузнєцов, Т. М. Ісакова (стр.52-54)
Ужва В. П. Гостра післяопераційна геморагічно-некротична ентеропатія і кров’яний тиск у судинах підслизової оболонки кишки при кровотечі в експерименті/ В. П. Ужва (стр.55-59)
Кот О. Г. Виживання та структурно-метаболічний статус реципієнтів в умовах використання різних шляхів венозного дренажу панкреатичного алотрансплантата/ О. Г. Кот, В. К. Гусак, В. В. Андрієнко (стр.60-62)
Сусак Я. М. Лікувальна тактика у хворих на незапальні захворювання підшлункової залози, ускладнені жовтяницею/ Я. М. Сусак, О. А. Ткаченко, А. І. Потопальський (стр.63-65)
Домбрович М. І. Метастазування меланоми в селезінку і молочні залози: чи можлива рання діагностика ?/ М. І. Домбрович, І. Й. Галайчук, Ю. В. Угляр (стр.66-69)
Семенюк Ю. С. Гостра кровотеча з флебактазій тонкого кишечника/ Ю. С. Семенюк, І. В. Сидорук, В. А. Федорук (стр.70-71)
Сидорчук Р. І. Абдомінальний сепсис: класифікація/ Р. І. Сидорчук (стр.72-75)
Гапонюк В. В. Алгоритми невідкладної абдомінальної динамічної діагностики при гострих захворюваннях органів черевної порожнини/ В. В. Гапонюк (стр.76-78)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Назва журналу :Шпитальна хірургія -2006р.,N 1
Цікаві статті :
Клименко В. М. Порівняльне дослідження бактерійної транслокації при різних методах ведення хворих на гострий деструктивний панкреатит/ В. М. Клименко [и др.] (стр.6-8)
Антонюк О. С. Ранні ускладнення після операцій на кишечнику/ О. С. Антонюк (стр.9-12)
Пролом Н. В. Хірургічна корекція структурно-функціональних порушень печінки у хворих на калькульозний холецистит/ Н. В. Пролом (стр.13-15)
Мізюк В. М. Зміни функціонального стану генома гепатоцитів у хворих на гострий панкреатит, ускладнений печінковою недостатністю/ В. М. Мізюк, Л. Є. Ковальчук (стр.16-18)
Вардинець І. С. Прогнозування та обгрунтування вибору хірургічного методу лікування хворих похилого і старечого віку на гострий холецистит/ І. С. Вардинець (стр.19-22)
Трутяк І. Р. Пошкодження селезінки: спленектомія, органозберігальна операція чи консервативне лікування?/ І. Р. Трутяк, Я. М. Лунь, Р. І. Трутяк (стр.23-27)
Жебровський В. В. Особливості патогенезу та профілактика розвитку інтестинальної форми абдомінального сепсису та інших післяопераційних ускладнень у хворих з хірургічною патологією живота/ В. В. Жебровський [и др.] (стр.28-31)
Василюк С. М. Класифікація та хірургічне лікування синдрому діабетичної стопи/ С. М. Василюк (стр.32-35)
Костів С. Я. Корекція реперфузійного синдрому при хірургічному лікуванні пацієнтів із атеросклеротичною оклюзією аорто-клубово-стегнового сегмента/ С. Я. Костів (стр.36-40)
Юрчик О. М. Ретроспективний аналіз перебігу пологів оперативних та через природні родові шляхи, у жінок з інфекціями, що передаються статевим шляхом/ О. М. Юрчик, І. Є. Гуменна (стр.41-44)
Гриза П. В. Аутогемотрансфузії в хірургії/ П. В. Гриза (стр.45-49)
Футуйма Ю. М. Зміни мінеральної щільності кісткової тканини залежно від методу хірургічного лікування виразкової хвороби шлунка/ Ю. М. Футуйма (стр.50-55)
Македонський І. О. Нормалізація функції органів сечової системи у дітей з комбінованими аномаліями аноректальної зони, хребта та спинного мозку/ І. О. Македонський (стр.56-59)
Геряк С. М. Клініко-патогенетичні підходи до лікування фетоплацентарної недостатності та гіпоксії плода у вагітних із субклінічним гіпотериозом/ С. М. Геряк (стр.60-65)
Шульгай А. Г. Закономірності морфофункціональних змін судинного русла тонкої і товстої кишок при механічній жовтяниці та різних способах її корекції/ А. Г. Шульгай (стр.66-72)
Шкрадюк О. В. Резекція селезінки з використанням зшиваючих апаратів (експериментальне дослідження)/ О. В. Шкрадюк, В. А. Березовський, С. В. Березовський (стр.73-75)
Селезнев Р. М. Функціонально-морфологічний моніторинг пересадженої легені/ Р. М. Селезнев (стр.76-79)
Венгер І. К. Мікрофлора трофічної виразки венозного генезу. Ефективність застосування А-бактерину/ І. К. Венгер, О. А. Якимчук, Ю. Ю. Свідерський (стр.80-82)
Шумлянський І. В. Можливості ультразвукової діагностики раку жовчного міхура і позапечінкових жовчних проток в Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі Ім. В.Поліщука / І. В. Шумлянський [и др.] (стр.83-85)
Арсенюк В. В. Використання препарату "Серта" в комплексному лікуванні хворих після герніопластики/ В. В. Арсенюк [и др.] (стр.86-88)
Рудковська Н. Г. Досвід впровадження лапароскопічних гінекологічних втручань на базі багатопрофільного центру малоінвазивної хірургії/ Н. Г. Рудковська, О. Л. Сова, А. О. Волков (стр.89-91)
Боровікова В. О. Новий спосіб оперативного лікування варикоцеле/ В. О. Боровікова, В. В. Бризицький (стр.92-94)
Цимбалюк В. І. Перші результати застосування методу епідуральної електростимуляції у хворих з наслідками травматичних ушкоджень грудних і поперекових сегментів спинного мозку/ В. І. Цимбалюк, Ю. Я. Яминський (стр.95-102)
Нецюк О. Г. Порівняльний аналіз віддалених результатів оперативного лікування хворих на виразкову хворобу шлунка та дванадцятипалої кишки/ О. Г. Нецюк (стр.103-106)
Бліхар Є. Й. Розвиток фтизіохірургічної допомоги хворим на туберкульоз легень на Тернопільщині/ Є. Й. Бліхар, Ю. В. Довбуш, В. Д. Рудик (стр.107-109)
Філіпова В. О. Спосіб лікування ателектазу і параканкрозної пневмонії у хворого на рак легені/ В. О. Філіпова, А. А. Ткач (стр.110-111)
Квасніцький М. В. Вибір тактики лікування неускладнених переломів грудного та поперекового відділів хребта/ М. В. Квасніцький, Ю. О. Грубар, О. М. Квасніцький (стр.112-115)
Марчук І. К. Лівобічний хілоторакс внаслідок пошкодження навколоаортальних гілок грудної лімфатичної протоки/ І. К. Марчук [и др.] (стр.116-117)
Рудковська Н. Г. Агенезія жовчного міхура: клінічне спостереження при лапароскопії/ Н. Г. Рудковська, А. О. Волков (стр.118-119)
Угляр Ю. В. Застосування елоксатину в лікуванні хворих на поширені форми колоректального раку/ Ю. В. Угляр [и др.] (стр.120-121)
Сидорук І. В. Операція "відчаю"/ І. В. Сидорук [и др.] (стр.122-123)
Процайло М. Д. Випадок флегмони глибокого фасціального простору гомілки/ М. Д. Процайло [и др.] (стр.124-125)
Бабін І. О. Гостра профузна шлункова кровотеча у хворого з газовою анаеробною інфекцією/ І. О. Бабін, Ю. К. Басалик, Д. Ф. Шульга (стр.126-127)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)