Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Книги (1)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Біктіміров, О. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 14
Показані документи з 1 по 14
1.

Назва журналу :Biomedical and Biosocial Anthropology -2005р.,N 5
Цікаві статті :
Гунас І. В. Кореляційні зв’язки ехоморфометричних параметрів селезінки з антропометричними та соматотипологічними показниками у здорових міських підлітків Поділля/ І. В. Гунас [и др.] (стр.1-3)
Сергета І. В. Кластерний аналіз та його місце у структурі медико-соціальних і гігієнічних досліджень/ І. В. Сергета [и др.] (стр.4-6)
Лембрик І. С. Вміст в сироватці крові кортизолу та серотоніну у дітей шкільного віку із синдромом функціональної диспепсії в умовах хронічного психоемоційного стресу/ І. С. Лембрик (стр.6-8)
Півторак В. І. Сучасні аспекти обміну вітаміну В,;, і заліза та роль слизової оболонки шлунка у формуванні дефіцитних анемій/ В. І. Півторак, Е. Б. Кфурі (стр.8-13)
Московко С. П. Варіабельність серцевого ритму при хворобі Паркінсона та синдромі паркінсонізму/ С. П. Московко (стр.13-18)
Білик Н. М. Антропометричні показники у жінок з передчасним відшаруванням плаценти/ Н. М. Білик (стр.22-23)
Хурани И. Ф. Влияние флавоноида детралекса на биохимические изменения в мышцах и токсический эффект при облучении крыс/ И. Ф. Хурани, А. Я. Какарькин, А. А. Пентюк (стр.24-28)
Герасименко С. І. Музика в анестезіології/ С. І. Герасименко, І. С. Шатковська, А. І. Тереховський (стр.28-31)
Мазченко В. Ф. Особливості формування соматичної статури вінницьких школярів підліткового віку/ В. Ф. Мазченко (стр.31-35)
Акчурін О. М. Функціональний стан вегетативної нервової системи при гострому пієлонефриті у дітей шкільного віку/ О. М. Акчурін (стр.42-44)
Гарабурда О. Г. Клінічна ефективність кордарону та його комбінацій з краталом і кверцетином у хворих на ІХС, ускладнену часто рецидивуючою фібриляцією передсердь/ О. Г. Гарабурда (стр.44-48)
Колісник С. П. Вплив патологічних змін хребта на клінічний перебіг гастроезофагеальної рефлюксної хвороби/ С. П. Колісник (стр.50-56)
Бєляєв Е. В. Особливості охватних розмірів тіла у практично здорових міських юнаків і дівчат з різною інтенсивністю карієсу/ Е. В. Бєляєв (стр.56-59)
Чернобровий В. М. Парадоксальні результати вивчення кислотоінгібуючого впливу пантопразолу на показники експрес-гастро-рН-моніторингу в динаміці лікування у хворих на пептичні запальні та ерозивно-виразкові гастродуоденальні захворювання/ В. М. Чернобровий [и др.] (стр.59-61)
Гайструк Н. А. Стан системи L-Аргінін / NО у вагітних з ізольованою і поєднаною, із фетоплацентарною недостатністю гестаційною гіпертензією/ Н. А. Гайструк, А. Н. Гайструк, А. Мельник (стр.62-65)
Гунас І. В. Прогнозування ризику виникнення карієсу зубів в залежності від будови тіла і показників пальцевої і долонної дерматогліфіки у підлітків різної статі/ І. В. Гунас [и др.] (стр.66-70)
Гефтер Ю. О. Поліморфізм гена рецепторів І-го типу до ангіотензину II як фактор, що впливає на стан судинорухової функції ендотелію у хворих на гіпертонічну хворобу з перебігом різної важкості/ Ю. О. Гефтер, В. М. Жебель (стр.70-75)
Гунас І. В. Моделювання віку та компонентів соматотипу в залежності від величини рентген-анатомічних показників ребер у юнаків і дівчат методом покрокового регресійного аналізу/ І. В. Гунас [и др.] (стр.77-80)
Іванова С. А. Вплив нормальної мікрофлори кишківника на метаболізм холестерину (огляд літератури)/ С. А. Іванова (стр.81-84)
Клочко В. Л. Етапи впровадження психосоматичної медицини на Вінниччині (4О-річний досвід)/ В. Л. Клочко [и др.] (стр.91-93)
Лисенко С. А. Мікроскопічний та гістоморфометричний аналіз судинного русла експериментальної пухлини Герена під впливом цитостатика та імуномодулятора/ С. А. Лисенко, М. С. Пушкар (стр.93-97)
Малачкова Н. В. Рівень тривожності та характеристики темпераменту підлітків І4-І6 років, які перебувають в умовах високих зорових та інформаційних навантажень/ Н. В. Малачкова (стр.97-100)
Майко О. В. Роль ремоделювання міокарда в розвитку серцевої недостатності у хворих ішемічною хворобою серця і дилатаційною кардіоміопатією/ О. В. Майко, В. К. Сєркова (стр.100-103)
Палій В. Г. Застосування антимікробних композицій на основі декаметоксину для лікування захворювань сечостатевої системи/ В. Г. Палій [и др.] (стр.107-111)
Римша С. В. Психовегетативний синдром у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС/ С. В. Римша, С. В. Черначук, А. К. Березняк (стр.111-113)
Тарасюк О. К. Індивідуальна первинна профілактика невиношування вагітності у жінок з різним соціальним статусом та клініко-біологічними характеристиками/ О. К. Тарасюк, Б. Ф. Мазорчук, М. С. Гнатишин (стр.113-117)
Варивода В. О. Сучасні погляди на антропо-генетичні аспекти виникнення карієсу/ В. О. Варивода (стр.117-121)
Воронов В. Т. Судово-медична верифікація загрозливих для життя явищ (станів) за функціональними показниками ускладнень тілесних ушкоджень/ В. Т. Воронов [и др.] (стр.121-128)
Яблонь О. С. Вплив екранування кувеза на наслідки виходжування недоношених новонароджених з дуже малою масою тіла/ О. С. Яблонь (стр.129-132)
Жученко О. П. Порівняльна оцінка нових методів профілактики гнійно-запальних ускладнень в післяопераційному періоді у хворих з невідкладною хірургічною патологією органів черевної порожнини/ О. П. Жученко (стр.132-134)
Біктіміров О. В. Принципи математичного моделювання в розробці оптимального варіанта оперативної корекції недостатності отвору клубової кишки/ О. В. Біктіміров, С. П. Жученко (стр.134-139)
Мороз В. М. Експериментальне вивчення впливу комбінованого застосування аміодарону з кардіопротекторними препаратами на електричну активність та ритм серця/ В. М. Мороз, М. В. Йолтухівський, Н. М. Бандурка (стр.139-144)
Дудник В. М. Результати аналізу цитохімічної реакції на виявлення гранул негемоглобінового заліза в ядровмісних еритроїдних клітинах кісткового мозку у дітей хворих на ювенільний ревматоїдний артрит/ В. М. Дудник (стр.144-148)
Антощук К. Ф. Ми живемо на землі не для себе тільки... (до І5О-річчя участі M.I. Пирогова у Кримській війні І853-І855 pp.)/ К. Ф. Антощук (стр.151-152)
Обласна науково-практична конференція. Психосоматика: Вегетативні розлади (мультидисциплінарний підхід), 25-26 жовтня м.Вінниця (стр.152-176)
Байгузина І. Ч. Розлад поведінки як патологія відносин в сім’ї/ І. Ч. Байгузина (стр.153-157)
Киливник А. Н. Залежність від ігрових автоматів як аспект розладу поведінки у дітей та підлітків/ А. Н. Киливник (стр.157-162)
Константинович-Чічірельо Т. В. Соматопсихологія бронхіальної астми: клінічні та фармакоекономічні аспекти/ Т. В. Константинович-Чічірельо (стр.162-165)
Пшук Н. Г. Клінічні особливості соматизованої депресії та основні напрямки її терапії/ Н. Г. Пшук, Г. Я. Пшук (стр.171-173)
Семененко С. І. Особливості перебігу психовегетативних розладів у хворих на ішемічну хворобу серця/ С. І. Семененко (стр.173-175)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Біктіміров О. В., Жученко С. П.
Назва : Принципи математичного моделювання в розробці оптимального варіанта оперативної корекції недостатності отвору клубової кишки
Місце публікування : Biomedical and Biosocial Anthropology. - Вінниця: ВНМУ, 2005. - № 5. - С. 134-139 (Шифр ВУ45/2005/5)
Предметні рубрики: Модели математические
Подвздошной кишки болезни-- хир
ВНМУ-Жученко С.П. (С.П.)
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Вісник проблем біології і медицини -2006р.,N 2
Цікаві статті :
Піскун Р. П. Структурні особливості головного мозку при експериментальній дисліпопротеїдемії/ Р. П. Піскун, С. М. Горбатюк (стр.58-61)
Біктіміров О. В. Морфофункціональна оцінка способу хірургічної корекції недостатності клубового отвору/ О. В. Біктіміров (стр.69-71)
Костюк О. Г. Структурно-функціональні зміни в підшлунковій залозі при триразовому/ О. Г. Костюк [и др.] (стр.106-108)
Півторак В. І. Ультраструктурні особливості ендокриноцитів слизової оболонки тонкої кишки та шлунка при гострій кишковій непрохідності/ В. І. Півторак, М. В. Бурков (стр.136-139)
Малоголовка О. А. До будови ротової порожнини плода людини/ О. А. Малоголовка, В. В. Власов, В. І. Півторак (стр.244-246)
Півторак В. І. Ультраструктурні особливості мононуклеарних макрофігів слизової оболонки тонкої кишки та ендогенна інтоксикації при високій обтурації гострій кишковій непрохідності/ В. І. Півторак, М. П. Булько (стр.265-269)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Біктіміров О. В.
Назва : Морфофункціональна оцінка способу хірургічної корекції недостатності клубового отвору
Місце публікування : Вісник проблем біології і медицини. - 2006. - № 2. - С. 69-71 (Шифр ВУ12/2006/2)
Предметні рубрики: ВНМУ-Биктимиров А.В. (О.В.)
Знайти схожі

5.

Назва журналу :Biomedical and Biosocial Anthropology -2006р.,N 7
Цікаві статті :
Вавринчук О. М. Роль лапароскопічної хірургії в лікуванні трубної вагітності/ О. М. Вавринчук (стр.1-4)
Сєркова В. К. Варіабельність ритму серця і можливості її корекції у хворих з хронічною серцевою недостатністю, обумовленою поєднанням гіпертонічної хвороби і ішемічної хвороби серця/ В. К. Сєркова, Ю. В. Домбровська, Г. К. Берко (стр.4-7)
Черноброва О. І. Особливості фармакотерапії диморфної анемії/ О. І. Черноброва (стр.7-11)
Процепко О. О. Вибір методу корекції цистоцеле/ О. О. Процепко (стр.11-16)
Артемчук М. А. Профілактично-лікувальна дія вітамінних та вітамінно-мікроелементних препаратів за гострої і хронічної метіонінової гіпергомоцистеїнемії/ М. А. Артемчук (стр.17-20)
Паламар І. В. Дитяча інвалідність у міській та сільській місцевості від хвороб нервової системи в зв’язку з чинниками її виникнення/ І. В. Паламар (стр.20-24)
Дорошкевич І. О. Асоціативні зв’язки поліморфізму N-ацетилтраyсферази-2 у здорових осіб та хворих на ІХС/ І. О. Дорошкевич, О. О. Яковлева (стр.26-31)
Масік Н. П. Клінічна ефективність антигіпертензивного препарату теночек у хворих на гіпертонічну хворобу / Н. П. Масік [и др.] (стр.34-36)
Покидько М. И. Структурный анализ лечения больных с закрытыми травмами грудной клетки/ М. И. Покидько, А. Салимия (стр.36-40)
Сєркова В. К. Ефективність та переносимість бета-блокатора Карведилолу (Корвазану) в лікуванні хворих на хронічну серцеву недостатність, обумовлену поєднанням гіпертонічної хвороби та ішемічної хвороби серця/ В. К. Сєркова [и др.] (стр.43-46)
Шостак В. М. Діагностика і лікування жовчних нориць при ускладнених холециститах/ В. М. Шостак, І. І. МІтюк, В. О. Шапринський (стр.46-48)
Ільюк І. А. Детоксикаційний ефект тіотриазоліну при комплексному лікуванні хворих на негоспітальну пневмонію/ І. А. Ільюк, В. П. Маленький (стр.54-56)
Царюк Ю. С. Мікроструктури! зміни в тканинних макрофагах під дією озонотерапії в комплексному лікуванні гнійно-некротичних уражень стопи у хворих на цукровий діабет/ Ю. С. Царюк (стр.65-67)
Гунько А. А. Клинические проявления нозогений у ВИЧ-инфицированных/ А. А. Гунько (стр.68-70)
Масловський В. Ю. Функціональний стан ендотелію судин при різних формах ішемічної хвороби серця/ В. Ю. Масловський, О. М. Колесник (стр.72-75)
Нюшко Т. Ю. Діастолічна функція лівого шлуночка та ендотеліальна функція судин у хворих на гіпертонічну хворобу II стадії в залежності від типу ремоделювання лівого шлуночка/ Т. Ю. Нюшко, В. І. Денисюк (стр.79-83)
Рубан М. М. Інструментальна діагностика та її особливості в клініці післяін’єкційних хірургічних ускладнень опійної наркоманії/ М. М. Рубан (стр.85-88)
Смирнова Л. М. Хирургическое лечение острого деструктивного панкреатита и его органопротективное анестезиологическое обеспечение/ Л. М. Смирнова, В. В. Петрушенко (стр.90-95)
Беляев Е. В. Соматотипологічні параметри здорових міських юнаків і дівчат з різною інтенсивністю карієсу/ Е. В. Беляев (стр.100-103)
Біктіміров В. В. Вплив деяких загальних та місцевих факторів на динаміку вмісту мікроелементів у тканині аденоїдів/ В. В. Біктіміров, П. А. Рауцкіс, Я. М. Кулик (стр.109-114)
Біктіміров О. В. Роль товстокишкової мікрофлори в розвитку термінального ілеіту при недостатності клубового отвору/ О. В. Біктіміров (стр.114-116)
Бельдій О. М. Кореляції основних показників антропометрії з інтенсивністю карієсу зубів та ступенем враження пародонту у жінок 2О-35 років/ О. М. Бельдій, І. Д. Кухар (стр.118-121)
Блажієвська Г. Й. Дослідження асоціації антропометричних та соматотипологічних параметрів з показниками ліпідного обміну у практично здорових міських юнаків та дівчат з нормальною та низькою масою тіла/ Г. Й. Блажієвська, І. І. Андрушко, О. О. Пентюк (стр.121-126)
Богачук О. П. Кореляційні зв’язки показників церебрального кровообігу з розвитком жирової тканини та оматотипологічними показниками у міських підлітків Поділля/ О. П. Богачук (стр.126-130)
Перебетюк А. М. Ультраструктурні зміни судин мікроциркуляторного русла при експериментальній вогнестрільній рані/ A. M. Перебетюк, В. В. Біктіміров (стр.144-146)
ПІскун Р. П. Особливості морфофункціональних змін дихальної системи при експериментальному атеросклерозі та за умов дії фосфаміду/ Р. П. ПІскун, О. О. Савицька (стр.146-148)
Півторак В. І. Ультраструктурні зміни кардіоміоцитів при високій гострій обтураційній кишковій непрохідності/ В. І. Півторак, О. В. Благодарова (стр.148-152)
Процюк Т. Л. Зміна маси, поздовжніх і поперечних антропометричних розмірів тіла у підлітків, хворих на бронхіальну астму, які проживають на території Подільського регіону/ Т. Л. Процюк, І. В. Гунас, O. I. Башинська (стр.152-155)
Сергета І. В. Особливості первинних клінічно-значущих ознак рекурентного депресивного розладу у жінок на тлі інволюції/ І. В. Сергета, Т. Г. Редько (стр.156-159)
Волянський А. Ю. Вікові особливості тиреоїдного статусу щурів за умов імунізації АДП-анатоксином/ А. Ю. Волянський [и др.] (стр.159-164)
Ясько В. В. Кореляційний взаємозв’язок рентгеноанатомічних показників ширини борозни ребер з антропометричними і соматотипологічними показниками у осіб юнацького віку обох статей/ В. В. Ясько, І. М. Кириченко (стр.165-168)
Жмурик В. В. Зміна якісних і кількісних показників пальцевої та долонної дерматогліфіки у дорослого сільського населення, хворого на цукровий діабет І-го типу, різного ступеня важкості/ В. В. Жмурик, І. Д. Кухар (стр.169-173)
Вільцанюк О. О. Технологія отримання фармакоцитів для направленого транспорту антимікробних засобів при лікуванні запальних процесів у хворих з контамінаційною інфекцією та ВІЛ-інфікованих/ О. О. Вільцанюк, В. Є. Стеблина (стр.174-175)
Ісакова Н. М. Шляхи вдосконалення вивчення іноземними студентами дитячої хірургічної стоматології/ Н. М. Ісакова, Ю. В. Філімонов, Н. В. Чорна (стр.175-177)
Мунтян Л. М. Дослідження щільнісних характеристик емалі зубів за допомогою цифрового рентгенологічного методу/ Л. М. Мунтян, Л. М. Кулигін (стр.177-180)
Шапаренко Є. Г. Динаміка вікових змін розмірів частин тіла у дітей 8-І2 років, підлітків І3-І6 років, юнаків І7-2І років та "золота пропорція"/ Є. Г. Шапаренко (стр.180-184)
Булавенко О. В. Морфологічні критерії недостатності лютеїнової фази/ О. В. Булавенко (стр.184-185)
Орлов В. Г. Особливості передопераційної підготовки, анестезіологічного забезпечення та ведення післяопераційного періоду в онкохірургії голови та шиї/ В. Г. Орлов [и др.] (стр.186-190)
Матеріали науково-практичної конференції "Актуальні питання фармакотерапії у загальній практиці - сімейній медицині" (стр.190-209)
Галинська В. О. Асоціація Chlamydia pneumoniae у хворих бронхіальною астмою/ В. О. Галинська, Ю. М. Мостовий, Н. С. Слепченко (стр.192)
Данченко О. П. Динаміка показників ліпідного обміну у хворих на ішемічну хворобу серця при поєднанній терапії Симвастатином та Триметазидином/ О. П. Данченко, В. П. Маленький (стр.192-193)
Дорошкевич І. О. Комбінована терапія амарилом і тіотриазоліном хворих ІХС на тлі цукрового діабету 2 типу/ І. О. Дорошкевич, О. Є. Яковлева, Н. Ю. Хомчук (стр.193-194)
Коробко О. А. Використання біофізичних факторів в лікуванні хворих на бронхіальну астму/ О. А. Коробко [и др.] (стр.197)
Кушнірук Н. В. Динаміка надання невідкладної допомоги хворим на серцево-судинну патологію за 2ОО2-2ОО5 pp./ Н. В. Кушнірук, Ю. М. Мостовий, О. О. Бровко (стр.197-198)
Мелащенко С. Г. Досвід застосування Карведілолу у хворих з портальною гіпертензією/ С. Г. Мелащенко (стр.199)
Мудрак І. Г. Напрямки фармакоекономічних досліджень лікарських засобів рослинного походження, які використовуються в гастроентерології та урології/ І. Г. Мудрак (стр.200)
Палій І. Г. Можливості та перспективи застосування ентеросорбції в роботі лікаря загальної практики - сімейного лікаря/ І. Г. Палій, С. В. Заїка (стр.200)
Семененко С. І. Структура психофізіологічних станів у хворих на ішемічну хворобу серця/ C. I. Семененко, О. О. Яковлева (стр.201)
Слепченко Н. С. Вивчення впливу паління батьків та прабатьків на функцію зовнішнього дихання та якість життя їх онуків чоловічої статі/ Н. С. Слепченко [и др.] (стр.202-203)
Солейко Л. П. Вісцеральні зміни при недиференційованій дисплазії сполучної тканини/ Л. П. Солейко, О. В. Солєйко (стр.203)
Солейко Л. П. Подовжений інтервал QT - предиктор раптової смерті у осіб з пролапсом морального клапану/ Л. П. Солейко, О. В. Солєйко (стр.203-204)
Томашкевич Г. І. Парніціозна анемія (клінічний випадок)/ Г. І. Томашкевич, Н. В. Кушнірук, О. О. Бровко (стр.204)
Фоміна Н. С. Вивчення внутрішньосімейного Helicobacter pylori - інфікування у хворих на пептичну виразку дванадцятипалої кишки/ Н. С. Фоміна (стр.206)
Яковлева О. А. Стратегії контролю та лікування бронхіальної астми/ О. А. Яковлева, А. О. Жамба, Г. В. Побережець (стр.206)
Яковлева О. А. Квантово-хімічна взаємодія МетопрололутаТіотриазоліну/ О. А. Яковлева, Н. П. Савченко (стр.207)
Черешнюк Л. В. До питання профілактики загострень подагри в практиці сімейного лікаря/ Л. В. Черешнюк (стр.208)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Біктіміров О. В.
Назва : Роль товстокишкової мікрофлори в розвитку термінального ілеіту при недостатності клубового отвору
Місце публікування : Biomedical and Biosocial Anthropology. - Вінниця: ВНМУ, 2006. - № 7. - С. 114-116 (Шифр ВУ45/2006/7)
Предметні рубрики: Толстая кишка-- микроб
Крона болезнь-- микроб
ВНМУ-Биктимиров А.В. (О.В.)
Знайти схожі

7.

Назва журналу :Вісник морфології -2008р. т.14,N 1
Цікаві статті :
Коляденко В. Г. Кореляційні зв’язки антропометричних, соматотипологічних показників, компонентів маси тіла та показників пальцевої і долонної дерматогліфіки з захворюванням на псоріаз/ В. Г. Коляденко, С. В. Дмитренко (стр.1-4)
Булавенко О. В. Цитокінсинтезуюча активність ендометрію при недостатності лютеїнової фази/ О. В. Булавенко (стр.5-7)
Осовская Н. Ю. Антропо-фенотипические особенности при пролапсе митрального клапана/ Н. Ю. Осовская (стр.8-11)
Левицький В. А. Морфофункціональна характеристика надниркових залоз у різні періоди після дії загальної глибокої гіпотермії/ В. А. Левицький, Т. В. Князевич-Чорна (стр.11-16)
Саволюк С. І. Програма періопераційної корекції синдрому ендогенної токсемії у хворих з доброякісною обтураційною жовтяницею/ С. І. Саволюк (стр.17-20)
Блажієвська Г. Й. Дослідження асоціації антропометричних та соматотипологічних параметрів з рівнем холестерину в ЛПНЩ та ЛПДНЩ сироватки у практично здорових міських осіб обох статей різних вікових груп з нормальною та низькою масою тіла/ Г. Й. Блажієвська, I. I. Андрушко (стр.20-28)
Годлевська Т. А. Оцінка та перспективи корекції антиоксидантного дисбалансу у хворих на хронічний панкреатит із супутньою серцево-судинною патологією/ Т. А. Годлевська (стр.29-32)
Петрушенко В. В. Зміни панкреоцитів при експериментальному гострому панкреатиті/ В. В. Петрушенко (стр.40-42)
Фурман Ю. М. Особливості кореляційних зв’язків показників варіабельності серцевого ритму з антропометричними показниками у підлітків різних соматотипів/ Ю. М. Фурман, Д. А. Василенко, О. Л. Очеретна (стр.42-47)
Гунас І. В. Зв’язки ехокардіографічних розмірів серця з товщиною шкірно-жирових складок, компонентами соматотипу та компонентним складом маси тіла у практично здорових підлітків різних соматотипів/ І. В. Гунас, В. О. Варивода, О. В. Благодарова (стр.47-51)
Біктіміров О. В. Недостатність клубового отвору: морфологічне обгрунтування до можливості його хірургічної корекції/ О. В. Біктіміров (стр.58-61)
Біктіміров В. В. Морфологічні аспекти перебігу гнійно-некротичних уражень на стопі у пацієнтів з цукровим діабетом у залежності від маси тіла/ В. В. Біктіміров, А. В. Багрій, С. Д. Хіміч (стр.61-65)
Бобровська О. А. Особливості кореляцій між тотальними параметрами тіла у міських підлітків-ектоморфів, мезоморфів та екто-мезоморфів з показниками центральної гемодинаміки/ О. А. Бобровська (стр.78-82)
Гордійчук С. В. Порівняльна оцінка антропометричних показників у юнаків 18-20 років Поліського регіону України/ С. В. Гордійчук (стр.83-86)
Лизогуб В. С. Особливості реакцій центральної гемодинаміки та регуляції серцевого ритму на ортопробу осіб з різним індексом маси тіла/ B. C. Лизогуб [и др.] (стр.109-113)
Нурметова І. К. Особливості взаємозв’язків товщини шкірно-жирових складок з амплітудними параметрами реоенцефалографії у підлітків різних соматотипів, мешканців Подільського регіону/ І. К. Нурметова (стр.118-122)
Руда І. В. Динаміка частоти ураженості карієсом молярів у практично здорових підлітків в залежності від віку й статі/ І. В. Руда [и др.] (стр.122-126)
Станіславчук М. А. Морфологічні зміни товстої кишки при неспецифічному виразковому коліті та його лікуванні/ М. А. Станіславчук, К. В. Півторак (стр.126-130)
Покидько М. І. Результати електронно-мікроскопічного дослідження легень при посттравматичному синдромі гострого пошкодження легень/ М. І. Покидько, В. Ф. Кривецький, Саліміа Ахмед (стр.145-148)
Присяжна С. В. Ефективність використання консервованої амніотичної оболонки (АО) при бактеріальних виразках рогівки (БВР) в експерименті/ С. В. Присяжна [и др.] (стр.148-151)
Вільцанюк О. О. Морфологічні зміни у внутрішніх органах хворих на опійну наркоманію/ О. О. Вільцанюк [и др.] (стр.154-158)
Черешнюк І. Л. Профілактично-лікувальна ефективність вінборону при експериментальній ішемії-реперфузії сітківки/ І. Л. Черешнюк (стр.161-164)
Гладких В. Ю. Гистологическое исследование внутримышечных вен малого калибра голени лиц различных возрастных категорий/ В. Ю. Гладких [и др.] (стр.165-168)
Сергета І. В. Фізичний розвиток хлопчиків м.Вінниці: особливості динамічних зрушень протягом 2004-2007 років, тенденції та закономірності/ І. В. Сергета, Н. І. Осадчук (стр.174-180)
Гаврилюк А. О. Фібропластичні зміни печінки при хронічних вірусних гепатитах/ А. О. Гаврилюк, А. Г. Скорук, В. В. Біктіміров (стр.185-186)
Мельник І. П. Регенерація кукси апендикса кролика після апендектомії методом електрозварювання біологічних тканин/ І. П. Мельник (стр.191-193)
Пентюк Н. О. Вивчення антифібротичної активності піоглітазону, лефлуноміду, кандесартану та периндоприлу на моделі CCL{\dn 4}-індукованого фіброзу печінки у щурів/ Н. О. Пентюк (стр.198-201)
Прокоп’юк О. В. Ультраструктурна характеристика APUD-системи передміхурової залози при помірно диференційованій аденокарциномі/ О. В. Прокоп’юк, К. С. Волков, О. Г. Курик (стр.201-205)
Волков К. С. Моделювання нормативних параметрів кардіоінтервалограм у дівчаток із гіперкінетичним типом гемодинаміки в залежності від особливостей будови тіла/ К. С. Волков, І. В. Сергета, М. М. Шінкарук-Диковицька (стр.206-208)
Курик О. Г. Ультраструктурна характеристика APUD-системи шлунка при ендокринних раках шлунка/ О. Г. Курик, Д. П. Бевза, К. О. Галахін (стр.208-212)
Сарафинюк Л. А. Вікові особливості амплітудних і часових показників гемодинаміки, отриманих методом тетраполярної реокардіографії, у практично здорових міських юнаків/ Л. А. Сарафинюк (стр.225-229)
Вільцанюк О. А. Морфологічні зміни в кишковій стінці, печінці та нирках у динаміці гострої експериментальної странгуляційної кишкової непрохідності/ О. А. Вільцанюк, М. О. Хуторянський (стр.235-239)
Андрушкова О. О. Особливості клініки та лікування проникаючих рогівкових поранень із наявністю амагнітних сторонніх тіл у передній камері/ О. О. Андрушкова (стр.245-247)
Гайструк Н. А. Сучасний погляд на патогенез розвитку плацентарної недостатності у вагітних з гіпертензивними розладами/ Н. А. Гайструк, О. О. Мазченко (стр.250-252)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Біктіміров О. В.
Назва : Недостатність клубового отвору: морфологічне обгрунтування до можливості його хірургічної корекції
Місце публікування : Вісник морфології. - 2008. - Т. 14, № 1. - С. 58-61 (Шифр ВУ8/2008/14/1)
Предметні рубрики: Болезнь, модели на животных
Подвздошной кишки болезни-- животное
Хирургия пищеварительной системы-- животное
ВНМУ-Биктимиров А.В. (О.В.)
Знайти схожі

9.

Назва журналу :Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту -2013р. т.17,N 2
Цікаві статті :
Борис Р. Я. Ультраструктурні зміни капілярів шкіри білого щура при електронно-мікроскопічному дослідженні на ранніх етапах перебігу експериментального стрептозотоцин-індукованого цукрового діабету/ Р. Я. Борис (стр.286-288)
Гончар-Чердаклі Л. Г. Дослідження домінуючої міжпівкульної дії антиконвульсантів на рівень нейроактивних амінокислот та глутаматдекарбоксилази у мозку білих щурів/ Л. Г. Гончар-Чердаклі (стр.288-292)
Волошинович В. М. Визначення статі за рентгенограмметричними параметрами плеснових кісток стопи людини/ В. М. Волошинович, Н. М. Козань (стр.292-294)
Мовчан О. Д. Формування толерантності до дії антиконвульсантів/ О. Д. Мовчан (стр.295-297)
Браверман Л. Б. Церебропротекторні властивості похідного 3,2’-спіро-пірроло-2-оксіндолу (сполука R-86) в умовах експериментальної інтрацеребральної геморагії/ Л. Б. Браверман (стр.297-300)
Фекета В. П. Вплив глибокого дихання в режимі біологічного зворотнього зв’язку на швидкість і якість обробки вербальної інформації у здорових осіб молодого віку/ В. П. Фекета, Л. А. Глеба, О. І. Солопчук (стр.301-305)
Бабич Л. В. Особливості комп’ютерно-томографічних розмірів середньої черепної ямки в здорових юнаків і дівчат різних соматотипів/ Л. В. Бабич (стр.306-310)
Мостова О. П. Заходи психогігієнічної корекції та особливості їх впливу на формування характерологічно-мотиваційних корелятивних психічної адаптації учнів сучасної школи/ О. П. Мостова (стр.310-315)
Гунас І. В. Особливості параметрів передніх рогів бічних шлуночків головного мозку за даними комп’ютерної томографії у хворих на епілепсію юнаків і дівчат загалом і брахіцефалів/ І. В. Гунас [и др.] (стр.315-320)
Стефаненко І. С. Доплер-ехокардіографічні показники правих відділів серця у спортсменів юнацького віку та їх порівняння з показниками у осіб, які регулярно не займались спортом/ І. С. Стефаненко (стр.320-324)
Філіпець Н. Д. Функціональні зміни нирок щурів за умов фармакологічної активації АТФ-залежних калієвих каналів/ Н . Д. Філіпець, А. І. Гоженко (стр.324-327)
Білянський Л. С. Патогенетичне обґрунтування корекції колагенової недостатності у хворих на грижову хворобу/ Л. С. Білянський, О. В. Свисенко, Д. С. Мялковський (стр.327-332)
Онисько І. О. Зміни на електронномікроскопічному рівні в тканинах язика під впливом малих доз опіоїду в кінці 2 і 4 тижнів (експериментальне дослідження)/ І. О. Онисько [и др.] (стр.332-337)
Сарафинюк Л. А. Статеві особливості часових та амплітудних ЕКГ-показників у осіб юнацького віку з різним рівнем фізичних навантажень/ Л. А. Сарафинюк, Ю. В. Кириченко (стр.337-344)
Мельник В. М. Антропологічна типологія давньоукраїнського населення в етноісторичному контексті/ В. М. Мельник (стр.345-357)
Онофрійчук О. С. Особливості клінічного перебігу та імунологічного статусу у дітей з герпетичною інфекцією/ О. С. Онофрійчук (стр.358-362)
Таран О. А. Показники синтетичної та ферментативної функції печінки при цервікальній інтраепітеліальній неоплазії/ О. А. Таран (стр.362-365)
Антонець В. А. Діагностика гастроезофагеального рефлюксу у дітей, які хворіють на бронхіальну астму/ В. А. Антонець (стр.365-369)
Распутіна Л. В. Предиктори клінічної ефективності різних варіантів антигіпертензивної терапії у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень та артеріальну гіпертензію/ Л. В. Распутіна (стр.369-373)
Вижга Ю. В. Оцінка ефективності базисної терапії ювенільного ревматоїдного артриту/ Ю. В. Вижга (стр.373376)
Білонько О. Ф. Нові можливості корекції електричної нестабільності міокарду у хворих на постінфарктний кардіосклероз у поєднанні з гіпертонічною хворобою/ О. Ф. Білонько (стр.377-381)
Годлевський А. І. Зміни фізико-хімічних та бактеріологічних показників печінкової жовчі залежно від методу хірургічної корекції холедохолітіазу/ А. І. Годлевський [и др.] (стр.381-385)
Кукуруза І. Л. Наслідки вагінальних оперативних пологів для матері: порівняльне дослідження двох методів вакуум-екстракції/ І. Л. Кукуруза, І. О. Могілевкіна (стр.385-388)
Кутинська І. П. Особливості діагностики і лікування остеоартрозів у пацієнтів з артеріальною гіпертензією/ І. П. Кутинська (стр.388-392)
Кулигіна В. М. Стан неспецифічних адаптаційних реакцій хворих з карієсом зубів І та його ускладненнями, які потребують місцевого ін’єкційного знеболення стоматологічного лікування/ В. М. Кулигіна, О. В. Мунтян (стр.392-395)
Петрушенко В. В. Аналіз результатів хірургічного лікування раку правого відділу ободової кишки в залежності від методу операції/ В. В. Петрушенко [и др.] (стр.395-399)
Синько У. В. Особливості змін показників функції зовнішнього дихання, лізоциму бронхоальвеолярного секрету та функціональних резервів міокарду у пацієнтів з ХОЗЛ, що поєднується з ІХС/ У. В. Синько (стр.399-401)
Гладчук В. Є. Обгрунтування місцевої детергентної терапії мікозів стоп у шахтарів/ В. Є. Гладчук (стр.401-404)
Денесюк О. В. Систоло-діастолічна функція та жорсткість лівого шлуночка у хворих на гострий інфаркт міокарда з коморбідною артеріальною гіпертензією/ О. В. Денесюк (стр.404-407)
Палапа В. В. Порівняльна характеристика гормонального стану у жінок раннього репродуктивного віку з набряковою формою передменструального синдрому (ПМС)/ В. В. Палапа (стр.408-411)
Наліжитий А. А. Спосіб лікування хворих на нейродерміт із застосуванням препаратів метаболічної дії, фізіотерапевтичних методів та цілющих факторів Поділля/ А. А. Наліжитий, С. А. Бондар, О. М. Пічкур (стр.412-417)
Константинович Т. В. Досвід лікування психосоматичних розладів у хворих на бронхіальну астму та хронічне обструктивне захворювання легень/ Т. В. Константинович (стр.417-423)
Шевчук О. В. Маркери гіпоксії, активності запалення та фосфоліпідний спектр сироватки крові дітей з негоспітальною пневмонією в залежності від наявності та ступеня гіпоксемії/ О. В. Шевчук (стр.424-428)
Яблонь О. С. Значення цистатину С, ліпокаліну та інтерлейкіну-18 як ранніх маркерів ниркового ушкодження у недоношених новонароджених/ О. С. Яблонь, Т. І. Саврун (стр.428-432)
Феджага О. П. Результати застосування абдомінопластики при лікуванні вентральних гриж/ О. П. Феджага (стр.432-435)
Клименко В. І. Особливості складання нетипових ситуаційних задач для дисципліни "Клінічна фармакологія"/ В. І. Клименко (стр.436-438)
Власенко І. Г. Характеристика інвазивних та неінвазивних методів діагностики хелікобактерної інфекції/ І. Г. Власенко [и др.] (стр.438-441)
Колісник П. Ф. Проблеми підготовки лікарів з питань медичної реабілітації/ П. Ф. Колісник [и др.] (стр.441-445)
Маркевич В. Ф. Антимікробні властивості хірургічного шовного матеріалу з поліпропілену, модифікованого антисептиком/ В. Ф. Маркевич (стр.446-450)
Руда І. В. Впровадження "case-study" методу навчання при викладанні розділу дитячої терапевтичної стоматології "Захворювання тканин пародонту у дітей і підлітків" / І. В. Руда (стр.450-453)
Колодій С. А. Досвід застосування тестового контролю для вивчення мікробіології, вірусології та імунології/ С. А. Колодій (стр.453-456)
Нагайчук В. В. Застосування інтерактивних технологій навчання для викладання у вищих медичних навчальних закладах/ В. В. Нагайчук (стр.456-459)
Очеретна Н. П. Динаміка ультраструктурних змін в селезінці щурів у ранні терміни (1, 3, 7 доба) після опіку шкіри 2-3 ступеня площею 21-23 % поверхні тіла та їх корекція інфузійним розчином HAES-LX-5%/ Н. П. Очеретна (стр.460-464)
Біляков А. М. Алгоритм діагностики ґенезу смерті та тривалості вмирання за вмістом катехоламінів в рідинах тіла в разі смертельної дії травматичного фактору/ А. М. Біляков (стр.464-467)
Благун О. Д. Аналіз сучасних організаційно-економічних проблем впровадження пілотного проекту державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у Вінницькій області/ О. Д. Благун, В. П. Бобрук, І. В. Котлінський (стр.468-471)
Гуцол Л. П. Стан та особливості роздрібної реалізації гомеопатичних лікарських засобів (на прикладі аптеки №12 КП "Фармація" м. Києва)/ Л. П. Гуцол (стр.471-475)
Рудавка С. І. Економічні проблеми раціонального харчування та його роль у покращенні здоров’я населення України/ С. І. Рудавка (стр.475-481)
Осовська Н. Ю. Особливості аневризми аорти у пацієнтів різного віку/ Н. Ю. Осовська (стр.482-489)
Бондар С. А. Кератодермії. Методи діагностики та лікування/ С. А. Бондар, М. В. Чорноус (стр.489-493)
Коршняк В. О. Сучасні погляди на роль вегетативної нервової системи в процесі сну/ В. О. Коршняк, Б. А. Насібуллін (стр.494-499)
Лещенко І. В. Патофізіологічна роль ожиріння у розвитку захворювань підшлункової залози/ І. В. Лещенко [и др.] (стр.499-504)
Масіброда Н. Г. Метаболізм естрогенів. Фактори, які сприяють порушенню обміну естрогенів/ Н. Г. Масіброда (стр.505-510)
Стопінчук О. В. Порівняльна характеристика петльових діуретиків/ О. В. Стопінчук (стр.510-515)
Чирка Ю. Л. Карпальний тунельний синдром. Історія розвитку питання/ Ю. Л. Чирка [и др.] (стр.515-520)
Шмалій В. І. Ішемічна хвороба серця з коморбідними депресивними розладами: сучасні погляди, невирішені проблеми (огляд літератури)/ В. І. Шмалій (стр.520-527)
Стойка В. І. Аргоноплазмова коагуляція - розвиток та впровадження в хірургічну практику/ В. І. Стойка (стр.527-531)
До 75-ліття Ходоровського Георгія Івановича - доктора медичних наук, професора, Надзвичайного і Повноважного Посла України (стр.532-533)
Ігорю Порфирійовичу Шлапаку - доктору медичних наук, професору - 70! (стр.533-534)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Петрушенко В. В., Біктіміров О. В., Какарькін О. Я., Лавренчук А. П.
Назва : Аналіз результатів хірургічного лікування раку правого відділу ободової кишки в залежності від методу операції
Місце публікування : Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту. - 2013. - Т. 17, № 2. - С. 395-399 (Шифр ВУ80/2013/17/2)
MeSH-головна: ОБОДОЧНОЙ КИШКИ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- COLONIC NEOPLASMS
ПИЩЕВАРИТЕЛЬНАЯ СИСТЕМА, ХИРУРГИЧЕСКИЕ ОПЕРАЦИИ -- DIGESTIVE SYSTEM SURGICAL PROCEDURES
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ -- TREATMENT OUTCOME
Знайти схожі

11.

Назва журналу :Biomedical and Biosocial Anthropology -2015р.,N 24
Цікаві статті :
Мороз В. М. Організація просторово-часових параметрів ходьби з одночасним виконанням додаткового когнітивного завдання у жінок підліткового, юного та середнього віку/ В. М. Мороз [и др.] (стр.6-10)
Литвинюк С. О. Морфометричні зміни нейроцитів САЗ поля гіпокампа при експериментальній термічній травмі/ С. О. Литвинюк (стр.11-14)
Дудник В. М. Порушення вазорегуляторної функції судинного ендотелію у дітей, хворих на алергічну бронхіальну астму/ В. М. Дудник, К. В. Хромих (стр.15-17)
Пантьо В. В. Вплив лазерного опромінення Staphylococcus aureus на мінімальну інгібуючу концентрацію деяких антибактеріальних препаратів/ В. В. Пантьо [и др.] (стр.18-21)
Ковальчук Л. Й. Комплексна оцінка структурно-функціональних змін в організмі здорових щурів, що споживали в якості питної воду оз. Катлабух/ Л. Й. Ковальчук [и др.] (стр.22-26)
Кривов’яз С. О. Особливості обхватних розмірів та ширини дистальних епіфізів кінцівок у хворих/ С. О. Кривов’яз ; С. О. Кривов’яз (стр.26-29)
Гунас И. В. Роль эндогенной интоксикации в морфогенезе изменений во внутренних органах при инфузионной терапии ожоговой болезни/ И. В. Гунас [и др.] (стр.30-35)
Монастирський В. М. Моделювання зміни положення єдиної нирки при гіпертрофії/ В. М. Монастирський [и др.] (стр.36-39)
Власенко В. В. Вплив полісахаридів рослинного походження на ростові властивості живильного середовища АПМ-Вінтуб для прискореного виділення збудника туберкульозу/ В. В. Власенко [и др.] (стр.3941)
Небесна З. М. Ультраструктурні зміни компонентів аерогематичного бар’єру респіраторного відділу легень при експериментальних опіках за умов поєднаного застосування субстрату ліофілізованої ксеношкіри та екзогенного препарата сурфактанту/ З. М. Небесна (стр.41-45)
Мельник А. В. Вплив різної насиченості організму самок щурів естрадіолом на утворення гідроген сульфіду в міокарді/ А. В. Мельник (стр.45-49)
Ткаченко М. М. Вікові відмінності ехометричних параметрів матки та яєчників у різні фази менструального циклу у осіб підліткового та юнацького віку із різними соматотипами/ М. М. Ткаченко, Л. А. Черкасова (стр.49-53)
Евтушенко В. М. Анализ морфофункциональных и иммуноморфологических характеристик предстательной железы в юношеском возрасте/ В. М. Евтушенко (стр.53-57)
Желіба М. Д. Антимікробна активність ліастену в комбінації з мазями на гідрофільній основі/ М. Д. Желіба [и др.] (стр.58-60)
Лукьянцева Г. В. Гистологическое строение проксимального эпифизарного хряща плечевой кости при нанесении дефекта большеберцовой кости на фоне введения натрия бензоата/ Г. В. Лукьянцева (стр.61-65)
Нефедов А. А. Оценка эффективности нейропротективной терапии экспериментального аллергического энцефаломиелита в условиях базовой терапии солу-медролом/ А. А. Нефедов (стр.65-70)
Motruk I. I. Pollen spectrum seasonal overview in relation to hay fever type prevalence in Vinnitsa, Ukraine/ I. I. Motruk [и др.] (стр.70-73)
Семененко О. Н. Окислительный стресс в гомогенатах почек при экспериментальной ожоговой болезни и его коррекция полифункциональными инфузионными растворами/ O. H. Семененко (стр.74-78)
Юрченко П. О. Маркери нейродегенерації та поведінкові реакції у щурів з гіпергомоцистеїнемією за умов модуляції обміну гідрогенсульфіду/ П. О. Юрченко, Н. В. Заічко (стр.78-81)
Рикало Н. А. Морфометричні показники структурних компонентів нирок статевонезрілих щурів при медикаментозному ураженні та патогенетичній корекції/ Н. А. Рикало, О. В. Андрощук (стр.82-85)
Пінчук С. В. Зв’язки комп’ютерно-томографічних розмірів поперекового відділу хребта на медіанно-сагітальних зрізах з антропо-соматотипологічними параметрами здорових юнаків мезоморфів та дівчат ендо-мезоморфів/ С. В. Пінчук (стр.85-89)
Черешнюк І. Л. Нейроретинопротекторні властивості мексидолу в умовах перехідної ішемії ока/ І. Л. Черешнюк, Г. В. Загорій, О. А. Ходаківський (стр.90-92)
Запорожченко М. Б. Алгоритм ведення пацієнток із лейоміомою матки/ М. Б. Запорожченко (стр.93-96)
Дудік О. П. Віддалені результати лікування хворих на хронічний фіброзний періодонтит із використанням силеру на основі біоактивної кераміки "Синтекість"/ О. П. Дудік (стр.97-101)
Конопліцький В. С. Обґрунтування методів діагностики дітей з хронічними колостазами/ В. С. Конопліцький, О. О. Лукіянець, І. Г. Нестеренко (стр.101-106)
Суходоля А. І. Дослідження впливу деепітелізованих кріоліофілізованих ксенодермоімплантатів на регенерацію зони кишкових анастомозів/ А. І. Суходоля, С. А. Назарчук (стр.106-111)
Шкільняк Л. І. Можливості ультрасонографії в діагностиці захворювань скронево-нижньощелепного/ Л. І. Шкільняк (стр.111-114)
Лисунець О. В. Адреногенітальний синдром у практиці сімейного лікаря/ О. В. Лисунець (стр.114-118)
Корчинський В. С. Фізична реабілітація хворих на реактивні артрити/ В. С. Корчинський (стр.118-121)
Лобко К. А. Сторонні тіла зовнішнього слухового проходу (випадок з практики)/ К. А. Лобко (стр.122-124)
Пікас О. Б. Особливості складу жирних кислот ліпідів у плазмі крові у хворих на дисемінований туберкульоз легень, не постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС/ О. Б. Пікас (стр.124-126)
Коробко О. А. Досвід використання альтернативних схем лікування з метою досягнення контролю над бронхіальною астмою/ О. А. Коробко, І. А. Ільюк, Т. В. Степанюк (стр.127-129)
Томашевський Я. В. Превентивно-метаболічна корекція синдрому цитопатичної гіпоксії при гострому панкреатиті біліарної етіології у хворих із цукровим діабетом/ Я. В. Томашевський (стр.130-136)
Рикало Н. А. Прогностичне значення вмісту вільного та пептидозв’язаного сироваткового гідроксипроліну при хронічній патології печінки/ Н. А. Рикало (стр.136-138)
Ночвіна О. А. Характеристика больового синдрому у жінок репродуктивного віку з хронічним тазовим болем/ О. А. Ночвіна (стр.139-142)
Сакович В. Н. К вопросу лечения эпидемического кератоконьюктивита/ В. Н. Сакович (стр.142-145)
Хомовський В. В. Вертебротерапевтичні методи при резистентній артеріальній гіпертензії/ В. В. Хомовський (стр.145-148)
Токарчук Н. І. Оцінка зв’язку між рівнем сироваткового гідроксивітаміну D (25(OH)D) та показниками ліпідного обміну у дітей першого року життя з рахітом на тлі ожиріння/ Н. І. Токарчук, М. М. Пугач (стр.149-152)
Гумінський Ю. Й. Закономірності річних змін соматометричних та спірометричних показників юнаків (студентів та військовослужбовців)/ Ю. Й. Гумінський, В. М. Андрійчук, Н. А. Шпакова (стр.152-158)
Романова В. О. Показники функції судинного ендотелію та їх зв’язок з параметрами гемодинаміки у хворих на ішемічну хворобу серця, ускладнену серцевою недостатністю/ В. О. Романова, О. В. Майко (стр.158-161)
Салій З. В. Характеристика основних морфометричних індексів головного мозку у хворих з наслідками черепно-мозкової травми/ З. В. Салій (стр.161-165)
Фурман В. Г. Гемофагоцитарний лімфогістіоцитоз - клінічний приклад в педіатрії/ В. Г. Фурман (стр.165-168)
Ткачук О. О. Вивчення отруйних рослин під час проходження польової практики з ботаніки/ О. О. Ткачук (стр.169-172)
Гаджула Н. Г. Індивідуальний підхід до профілактики одонтопатології у вагітних із різним рівнем карієсрезистентності/ Н. Г. Гаджула (стр.173-175)
Козловський Ю. К. Основи реології крові/ Ю. К. Козловський (стр.176-179)
Пилипонова В. В. . Сучасні погляди на механізм епігеномного канцерогенезу/ В. В. Пилипонова, Ю. М. Лях (стр.179-183)
Закалата Т. Р. Клініко-лабораторне обгрунтування сучасних методів лікування та профілактики трансверзальних аномалій зубощелепної системи у осіб різних вікових груп (огляд літератури)/ Т. Р. Закалата (стр.183-191)
Ткаченко Т. В. Антибіотико-асоційована діарея: клініка, діагностика і лікування/ Т. В., Ткаченко, Ю. М. Мостовой (стр.191-196)
Ільюк І. А. Легенева недостатність - сучасний погляд на проблему/ І. А. Ільюк (стр.196-201)
Луцюк М. Б. Харчування та синдром гіпергомоцистеїнемії/ М. Б. Луцюк [и др.] (стр.201-206)
Какарькін О. Я. Проблеми і перспективи покращення якості життя і реабілітації хворих на рак ободової і прямої кишки/ О. Я. Какарькін, Б. А. Ковальчук, О. В. Біктіміров (стр.206-209)
Кириченко Л. М. Вплив гуморальних та клітинних факторів імунного захисту на розвиток плаценти при гестозах/ Л. М. Кириченко (стр.210-215)
Оніськова О. В. Забезпеченість вітаміном D та ризик розвитку порушень серцево-судинної системи/ О. В. Оніськова (стр.215-221)
Очеретна О. Л. Основні аспекти викладання нормальної фізіології для студентів Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова/ О. Л. Очеретна (стр.222-225)
Паламарчук В. Б. Рак молочної залози, етіологічні чинники, клінічні ознаки, методи діагностики, лікування та профілактики/ В. Б. Паламарчук, А. О. Плакида, Г. В. Даценко (стр.225-230)
Бобир В. В. Способи моделювання дисбіотичних порушень на лабораторних тваринах/ В. В. Бобир [и др.] (стр.230-233)
Холодкова О. Л. Перспективи використання клітинних технологій при експериментальному остеохондрозі/ О. Л. Холодкова, І. Ю. Бадьїн, О. В. Цюрупа (стр.233-237)
Шевчук В. І. Медико-соціальна характеристика первинної інвалідності внаслідок хронічного обструктивного захворювання легень та бронхіальної астми в осіб працездатного віку/ В. І. Шевчук [и др.] (стр.238-242)
Саволюк С. І. Принципи забезпечення ефективного періопераційного супроводу операцій з приводу непухлинної обтураційної жовтяниці та її ускладнень/ С. І. Саволюк (стр.242-246)
Цікаві статті :
Знайти схожі


12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Какарькін О. Я., Ковальчук Б. А., Біктіміров О. В.
Назва : Проблеми і перспективи покращення якості життя і реабілітації хворих на рак ободової і прямої кишки
Паралельн. назви :Problems and prospects for improvement of the quality of life and rehabilitation of the patients with colorectal cancer
Місце публікування : Biomedical and Biosocial Anthropology. - 2015. - № 24. - С. 206-209 (Шифр ВУ45/2015/24)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: КОЛОРЕКТАЛЬНЫЕ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- COLORECTAL NEOPLASMS
КАЧЕСТВО ЖИЗНИ -- QUALITY OF LIFE
ОБЗОР -- REVIEW
Знайти схожі

13.

Назва журналу :Клінічна анатомія та оперативна хірургія -2007р. т.6,N 1
Цікаві статті :
Біктіміров О. В. Морфофункціональний стан клубової кишки за умов рефлюксу товстокишкового вмісту/ О. В. Біктіміров (стр.26-29)
Сапсай А. О. . Результати залобкової кольпопексії та кольпосуспензії при хірургічному лікуванні стресового анатомічного нетримання сечі у жінок/ А. О. Сапсай (стр.79-81)
Шкодивский Н. И. В.Ф.Войно-Ясенецкий - хирург, ученый, педагог, архиепископ (к 130-летию со дня рождения)/ Н. И. Шкодивский (стр.106-109)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Біктіміров О. В.
Назва : Морфофункціональний стан клубової кишки за умов рефлюксу товстокишкового вмісту
Паралельн. назви :Morphofunctional condition of the ileum under the influence of large intestinal reflux
Місце публікування : Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2007. - Т. 6, № 1. - С. 26-29 (Шифр КУ26/2007/6/1)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: ПОДВЗДОШНАЯ КИШКА -- ILEUM
ДУОДЕНО-ГАСТРАЛЬНЫЙ РЕФЛЮКС -- DUODENOGASTRIC REFLUX
БОЛЕЗНЬ, МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- DISEASE MODELS, ANIMAL
МОРФОЛОГИЧЕСКИЕ И МИКРОСКОПИЧЕСКИЕ ПОКАЗАТЕЛИ -- MORPHOLOGICAL AND MICROSCOPIC FINDINGS
ФОТОГРАФИЧЕСКИЕ СНИМКИ -- PHOTOGRAPHS
Анотація: На експериментальній моделі недостатності клубового отвору вивчено морфофункціональний стан клубової кишки. Втрата бар’єрної функції тонко-товстокишкового переходу призводить до розвитку рефлюкс-ентериту, порушення пасажу кишкового вмісту, мікробної колонізації, хронічного запалення з явищами склерозу та атрофії слизової оболонки клубової кишкиThe morphofunctional condition of the ileum has been studied on an experimental model of ileal opening insufficiency. The loss of the barrier function of the ileo-cecal junction results in the development of reflux-enteritis. impaired passage of the intestinal contents, microbial colonization, chronic inflammation with phenomena of sclerosis and atrophy of the ileal mucous membrane
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)