Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (6)Вища освіта (2)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Величко, В. І.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 63
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.

Назва журналу :Український журнал гематології та трансфузіології -2004р. т.3,N 6
Цікаві статті :
Виговська Я. І. Аспекти лікувальної тактики у хворих на апластичну анемію/ Я. І. Виговська, Л. М. Лукавецький (стр.5-9)
Бабешко В. Г. Лечение острой промиелоцитарной лейкемии/ В. Г. Бабешко, С. В. Клименко (стр.10-16)
Бебешко В. Г. Стан органічної компоненти кісткової тканини у дітей з гострими лімфобластними лейкеміями/ В. Г. Бебешко [и др.] (стр.17-20)
Євстахевич Ю. Л. Клінічні та імунологічні результати спленектомії у хворих на синдром Івенса-Фішера/ Ю. Л. Євстахевич [и др.] (стр.21-23)
Прокопенко І. В. Фоточутливість лімфоцитів людини/ І. В. Прокопенко, Є. Д. Шишко, М. Ф. Гамалія (стр.24-26)
Стецюк И. В. Опыт использования итраконазола у детей с онкогематологическими заболеваниями на фоне проведения интенсивных химиотерапевтических программ/ И. В. Стецюк, Е. В. Поночевная, Н. В. Кавардакова (стр.27-29)
Перехрестенко П. М. Стратегия обеспечения вирусной безопасности гемотрансфузий в службе крови / П. М. Перехрестенко, А. З. Захаренко, Е. А. Федоровская (стр.30-34)
Глузман Д. М. Лейкоз из больших гранулосодержащих лимфоцитов/ Д. М. Глузман [и др.] (стр.34-38)
Гусева С. А. "Инновации в онкологии: использование ингибиторов протеазом и поддерживающая терапия" Международный симпозиум/ С. А. Гусева, З. В. Масляк, Л. М. Лукавецкий (стр.39-43)
Величко В. І. Деякі факти міжнародного наукового співробітництва академіка З. А.Бутенко/ В. І. Величко (стр.44-46)
Валентина Григорьевна Комисаренко (стр.47)
Список статей, надрукованих у журналі "Український журнал гематології та трансфузіології" в 2004 році (стр.48-52)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ткачук В. В., Величко В. І., Ткачук І. В.
Назва : Йододефіцит та йододефіцитні захворювання
Місце публікування : Практикуючий лікар. - К., 2021. - N 3. - С. 45-50 (Шифр ПУ59/2021/3)
MeSH-головна: ИОД -- IODINE
ЩИТОВИДНОЙ ЖЕЛЕЗЫ БОЛЕЗНИ -- THYROID DISEASES
Анотація: Йододефіцит та його вплив на стан здоров’я, особливо дітей та вагітних, є однією із найбільш важливих проблем у світі. Метою цього огляду є аналіз матеріалів про харчові джерела йоду, наслідки його недостатності протягом усього життєвого циклу, а також стратегії контролю і моніторингу йододефіцитних розладів. У статті також розглядаються стратегії профілактики йододефіцитних захворювань
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Назарян В. М., Величко В. І., Храмцов Д. М., Коцупей М. А.
Назва : Тактика ведення хворого на плечовий періартрит на етапі надання первинної медичної допомоги
Місце публікування : Одеський медичний журнал. - Одеса, 2019. - N 1. - С. 41-50 (Шифр ОУ2/2019/1)
Примітки : Бібліогр.: с. 48-50
MeSH-головна: ПЕРИАРТРИТЫ -- PERIARTHRITIS
ПЛЕЧЕВОЙ СУСТАВ -- SHOULDER JOINT
ТРОМБОЦИТ-НАСЫЩЕННАЯ ПЛАЗМА -- PLATELET-RICH PLASMA
ПРОТИВОВОСПАЛИТЕЛЬНЫЕ СРЕДСТВА НЕСТЕРОИДНЫЕ -- ANTI-INFLAMMATORY AGENTS, NON-STEROIDAL
РЕАБИЛИТАЦИЯ -- REHABILITATION
Анотація: Серед усіх захворювань плечового суглоба найчастіше (приблизно в 80% випадків) зустрічається плечовий періартрит (ПП). Захворюваність ПП в загальній популяції становить 3-5%. Зазвичай ця патологія вражає людей працездатного віку і може призводити до їх інвалідизації в разі вибору невірної тактики. Відносно новим і перспективним методом у лікуванні захворювань суглобів, зокрема ПП, є використання аутологічної багатою тромбоцитами плазми (АБоТП). На даний момент нами проводяться дослідження з метою поліпшення прогнозу ПП у пацієнтів на ранніх стадіях. Хворим основної групи поряд з прийомом нестероїдних протизапальних засобів і проведенням фізичної реабілітації (з підгострого періоду) було запропоновано ін’єкційне периартикулярное введення АБоТП. Така терапія дає позитивний результат в короткі терміни і значно подовжує період ремісії
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Величко В. І., Маньковський Б. М., Татарчук Т. Ф., Лагода Д. О., Тодуров І. М., Ліщишина О. М.
Назва : Сучасний погляд на лікування ожиріння в дорослих. Огляд літератури
Місце публікування : Репродуктивна ендокринологія. - Київ, 2021. - N 5. - С. 45-50 (Шифр РУ6/2021/5)
MeSH-головна: ОЖИРЕНИЕ -- OBESITY
Анотація: Сьогодні поширеність надлишкової маси тіла та ожиріння має характер пандемії. Цей розлад визначається як «складне хронічне захворювання, при якому патологічний або надлишковий жир в організмі погіршує здоров’я, підвищує ризик довгочасних медичних ускладнень і зменшує тривалість життя». У статті представлено фрагменти клінічної настанови щодо ведення пацієнтів з ожирінням, яка базується на доказах, а також коментарі щодо фармакологічної терапії. Підходи до лікування пацієнтів із надлишковою масою тіла й ожирінням включають поведінкові втручання, корекцію способу життя тощо. Одним із методів є фармакологічна терапія, яка ґрунтується на таких принципах: терапію для зменшення маси тіла можна використовувати вже при індексі маси тіла ≥ 27 кг/м2 або ≥ 30 кг/м2 у поєднанні з ускладненнями, пов’язаними з надмірним вмістом жиру в організмі. У вигляді препаратів можуть застосовуватися ліраглутид, комбінація налтрексон + бупропіон, орлістат. Фармакотерапія повинна обов’язково супроводжуватися модифікацією способу життя, зокрема за потреби включати лікувальну дієтотерапію, підвищення фізичної активності на постійній основі з її обов’язковим контролем, поведінкову або когнітивно-поведінкову терапію. Фармакотерапію також можна використовувати для підтримки зменшеної маси тіла, досягнутої завдяки модифікації способу життя, та з метою запобігання її набиранню. Заборонено застосовувати безрецептурні препарати, якщо вони не затверджені як засоби для контролю маси тіла. Пацієнтів із метаболічним ожирінням слід скеровувати на консультацію для оцінювання доцільності застосування баріатричної хірургії з подальшим лікуванням саме в такого фахівця. Кожен клініцист повинен мати достатній обсяг знань для того, щоб установити діагноз ожиріння та запропонувати своїм пацієнтам індивідуалізовану довготривалу схему схуднення, що ґрунтується на доказових методах. Успіх терапії ожиріння залежить від довіри пацієнта до свого лікаря та від знань клініциста в цій сфері
Знайти схожі

5.

Назва журналу :Современная педиатрия -2012р.,N 3
Цікаві статті :
Новый календарь прививок в Украине : современные возможности иммунопрофилактики (стр.8-10)
Дедишин Л. П. Підготовка лікарів в умовах викладання клінічної педіатрії за принципами Болонської декларації/ Л. П. Дедишин (стр.12-13)
Посснер М. Профилактика аллергии с помощью умеренного сывороточного гидролизата/ М. Посснер (стр.14-16)
Сакалош Л. П. Синдром Холта-Орама : клінічний випадок/ Л. П. Сакалош [и др.] (стр.17-18)
Недельская С. Н. Эволюция в лечении бронхиальной астмы у детей/ С. Н. Недельская, Е. В. Раскина (стр.19-20)
Марушко Ю. В. Современное состояние проблемы гельминтозов у детей. Вопросы диагностики и лечения/ Ю. В. Марушко, М. Г. Грачева (стр.21-26)
Фролова Т. В. Мінеральні предиктори формування вегетативної дисфункції у дітей шкільного віку/ Т. В. Фролова [и др.] (стр.27-29)
Козачук В. Г. Пальмовое масло в детском питании/ В. Г. Козачук (стр.30)
Леженко Г. О. Досвід застосування цефалоспорину 3-го покоління цефіксу у лікуванні сальмонельозу у дітей/ Г. О. Леженко [и др.] (стр.32-34)
Романенко Т. А. Аналіз впливу циркулюючих збудників кашлюку на динаміку захворюваності дітей різного віку/ Т. А. Романенко, І. П. Колеснікова (стр.35-38)
Мороз Г. І. Набута гемофілія в педіатричній практиці/ Г. І. Мороз, С. В. Видиборець (стр.39-41)
Фесенко М. Є. Захворюваність, фізичний та нервово-психічний розвиток дітей з вродженою цитомегаловірусною інфекцією/ М. Є. Фесенко, О. І. Мелащенко (стр.42-44)
Бойко Я. Є. Біологічна терапія ювенільного ревматоїдного артриту : від теорії до практики. Перший досвід застосування адалімумабу у хворих на ювенільний ревматоїдний артрит/ Я. Є. Бойко, В. П. Чернишов (стр.45-52)
Муквич Е. Н. Ювенильный идиопатический артрит и иммунопатологическая роль нарушений микробиоты кишечника/ Е. Н. Муквич [и др.] (стр.53-57)
Старець О. О. Результати багатофакторного аналізу клініко-параклінічних показників у дітей, хворих на гострий інфекційний міокардит/ О. О. Старець, О. В. Федоренко (стр.58-59)
Гляделова Н. П. Использование цефалоспоринов 2-го поколения в терапии фаринготонзиллитов у детей/ Н. П. Гляделова [и др.] (стр.60-65)
Старець О. О. Ефективність та безпечність Ормаксу для лікування гострого простого бронхіту у детей раннього віку/ О. О. Старець, І. М. Федчук, С. А. Стабецька (стр.66-68)
Дука К. Д. Сучасні аспекти хронізації бронхіального запалення у дитячому віці та шляхи його профілактики/ К. Д. Дука, С. І. Ільченко, І. Г. Дука (стр.69-72)
Марушко Т. В. Роль елімінаційної терапії у лікуванні алергічного риніту у дітей/ Т. В. Марушко (стр.73-78)
Охотникова Е. Н. Место современной энтеросорбции в лечении детей с аллергическими дерматозами/ Е. Н. Охотникова [и др.] (стр.79-83)
Цодікова О. А. Саногенетична корекція стану мукозапального імунітету у дітей з використанням сучасних фітоімуномодуляторів/ О. А. Цодікова, К. Б. Гарбар, Г. С. Барчан (стр.84-90)
Аряев Н. П. Опыт использования Мутафлора для повышения иммунитета у недоношенных новорожденных/ Н. П. Аряев [и др.] (стр.91-94)
Леженко Г. О. Обгрунтування вибору тактики фармакотерапії гострих синуситів у дітей/ Г. О. Леженко, О. Є. Пашкова, Л. І. Пантюшенко (стр.95-98)
Шадрин О. Г. Опыт применения сиропа Пиковит у детей раннего возраста с органическими заболеваниями кишечника/ О. Г. Шадрин [и др.] (стр.99-101)
Ермоленко Н. Опыт применения урсодеоксихолевой кислоты при холестерозе желчного пузыря у детей/ Н. Ермоленко, Л. Харитонова, Л. Якимова (стр.102-105)
Шадрін О. Г. Шляхи удосконалення лікування хронічних запальних захворювань кишечника у дітей раннього віку/ О. Г. Шадрін [и др.] (стр.106-110)
Капліна Л. Є. Лікувальне харчування та відновлення водно-електролітного балансу при антибіотик-асоційованій діареї у дітей/ Л. Є. Капліна [и др.] (стр.111-114)
Марушко Ю. В. Досвід використання Омепразолу (Омез®, Dr.Reddy’s) для лікування гастродуоденальної патології у клінічній практиці педіатра (огляд літератури)/ Ю. В. Марушко, Ю. І. Тодика, А. О. Асонов (стр.115-119)
Белоусов Ю. В. Всегда ли вторичен кишечный дисбиоз?/ Ю. В. Белоусов, О. Ю. Белоусова (стр.120-123)
Бабанина С. М. Использование пробиотиков в комплексном лечении заболеваний слизистой оболочки полости рта у детей/ С. М. Бабанина, М. Ю. Бабанина (стр.124-128)
Нечай А. Ф. Застосування препаратів вальпроєвої кислоти при лікуванні пацієнтів з синдромом Веста/ А. Ф. Нечай (стр.129-131)
Овчаренко Л. С. Сироватковий рівень деяких нейромедіаторів у дітей з перинатальним ураженням центральної нервової системи залежно від гостроти запального процесу в бронхах/ Л. С. Овчаренко [и др.] (стр.132-134)
Иванов Д. Д. Фитониринг и инфекции мочевой системы у детей : цистит/ Д. Д. Иванов, С. Ю. Сергейчук (стр.135-138)
Сенаторова Г. С. Вплив деяких факторів оточуючого середовища на розвиток та стан здоров’я дітей раннього віку/ Г. С. Сенаторова [и др.] (стр.139-142)
Величко В. І. Мотиваційне навчання дітей молодшого шкільного віку в школі управління вагою/ В. І. Величко (стр.143-147)
Каладзе Н. Н. Реабилитация иммунной системы детей с онкопатологией с учетом состояния антиоксидантного статуса/ Н. Н. Каладзе, И. В. Кармазина, Е. М. Мельцева (стр.148-151)
"Детские" болезни : когда мы о них узнали? (стр.152-153)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Величко В. І., Михайленко В. Л., Лагода Д. О., Волохова Г. О., Ляшенко С. Л.
Назва : Скринінг діабету та предіабету: новітні комунікативні можливості
Місце публікування : Репродуктивна ендокринологія. - Київ, 2021. - N 6. - С. 92-95 (Шифр РУ6/2021/6)
MeSH-головна: ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2
ПРЕДДИАБЕТИЧЕСКОЕ СОСТОЯНИЕ -- PREDIABETIC STATE
Анотація: Цукровий діабет 2-го типу (ЦД-2) та предіабет – серйозні захворювання, які можуть призвести до ранньої інвалідизації та смерті. ЦД-2 може залишатися недіагностованим протягом багатьох років, тому скринінг є одним із головних помічників лікаря при встановленні діагнозу, дозволяючи розпочати лікування якомога ранішеУ період пандемії COVID-19 необхідний пошук нових комунікативних можливостей у спілкуванні з пацієнтами, однією з яких є онлайн-опитувальники, що ґрунтуються на регламентних документах
Знайти схожі

7.

Назва журналу :Сімейна медицина -2019р.,N 1
Цікаві статті :
Хіміон Л. В. Сучасна стратегія ведення хворих на подагру/ Л. В. Хіміон [та ін.] (стр.6-12)
Овчаренко Л. С. Рациональная терапия поствирусного риносинусита у детей с рекуррентными заболеваниями респираторного тракта и гиперплазией аденоидов/ Л. С. Овчаренко [и др.] (стр.14-18)
Буднік Т. В. Питання раціонального використання антибіотиків у лікуванні інфекції сечових шляхів та стратегія управління антибіотикорезистентністю/ Т. В. Буднік (стр.19-24)
Палій І. Г. Тактика безпечного ведення коморбідних хворих на остеоартрит у практиці сімейного лікаря: який вибір?/ І. Г. Палій, І. В. Ткачук (стр.25-33)
Видиборець С. В. Сучасні аспекти вітамін-В12-дефіцитної анемії/ С. В. Видиборець, С. М. Гайдукова, Ю. Ю. Попович (стр.34-40)
Kostyukova N. I. Clinical and genetic aspects of the refractory forms of multiple myeloma/ N. I. Kostyukova [et al.] (стр.41-45)
Видоборець С. В. Належне клінічне застосування концентрату тромбоцитів/ С. В. Видоборець, Ю. Ю. Дерпак, Ю. Ю. Попович (стр.46-51)
Волошина О. Б. Вегетативні дисфункції після інфекцій та можливості їхньої корекції у загальній практиці (Огляд літератури)/ О. Б. Волошина (стр.52-60)
Кочуєва М. М. Особливості судинного ремоделювання у пацієнтів з гіпертонічною хворобою і ожирінням в умовах наявності та відсутності інсулінорезистентності/ М. М. Кочуєва [та ін.] ; М. М. Кучуєва [та ін.] (стр.61-63)
Долженко М. Н. Эффекты терапии этилметилгидроксипиридина сукцината при лечении пациентов с ишемической болезнью сердца в исследовании EUROASPIRE V: госпитальная линия/ М. Н. Долженко [и др.] (стр.64-70)
Стаднюк Л. А. Кардіоваскулярний ризик та стан органів-мішеней у хворих на артеріальну гіпертензію різного віку при високо- та низьконормальному рівнях тиреотропного гормону/ Л. А. Стаднюк [та ін.] (стр.71-75)
Корж О. М. Профілактика серцево-судинних захворювань при цукровому діабеті: роль глікемічного контролю/ О. М. Корж (стр.76-79)
Цубанова Н. А. Клиническая эффективность препаратов на основе лекарственного растительного сырья в терапии мочекаменной болезни/ Н. А. Цубанова, А. В. Барская, Э. С. Чернявски (стр.80-87)
Выдыборец С. В. Опыт применения интерактивных методов для оптимизации учебного процесса при изучении трансфузиологии на этапе последипломного обучения/ С. В. Выдыборец, Ю. Ю. Дерпак (стр.88-91)
Фёдорова Е. П. Случай сочетания первичного склерозирующего холангита, неспецифического язвенного колита и аутоиммунного гепатита/ Е. П. Фёдорова [и др.] (стр.92-94)
Решетілов Ю. І. Технології скринінгу захворювань печінки та підшлункової залози у разі поєднаної патології органів травлення/ Ю. І. Решетілов [та ін.] (стр.95-98)
Фёдорова Е. П. Влияние комбинированной терапии на уровень глюкозы и липидный профиль у пациентов с сахарным диабетом 2-го типа/ Е. П. Фёдорова [и др.] (стр.99-102)
Фейса С. В. Новий індекс коморбідності для пацієнтів із неалкогольною жировою хворобою печінки на фоні цукрового діабету та супутнім гіпотиреозом/ С. В. Фейса, І. В. Чопей (стр.103-108)
Заместительная почечная терапия и консервативное лечение/ Руководство NICE опубликовано октябрь 2018 nice.org.uk/guidance/ng107 (стр.109-112)
Черкашина Л. В. Інтегральна оцінка якості надання медичної допомоги на первиному рівні хворим на хронічні дерматози лікарями загальної практики - сімейної медицини/ Л. В. Черкашина (стр.113-118)
Величко В. І. Поширеність коморбідних станів та модифікованих факторів ризику у пацієнтів з бронхіальною астмою/ В. І. Величко, Я. І. Бажора, Г. О. Данильчук (стр.119-122)
Говсєєв Д. О. Вагітність та пологи у жінок із прееклампсією на тлі ранньої ендотеліальної дисфункції/ Д. О. Говсєєв (стр.123-126)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Назва журналу :Сімейна медицина -2018р.,N 5
Цікаві статті :
Хіміон Л. В. Неспецифічний виразковий коліт у практиці сімейного лікаря/ Л. В. Хіміон [та ін.] (стр.5-9)
Шекера О. Г. Лідер розвитку первинної медичної допомоги в Україні – Інститут сімейної медицини/ О. Г. Шекера (стр.10-11)
Проект закону України "Про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини" (стр.12-22)
Глушко Л. В. Центр первинної медико-санітарної допомоги як форма організації сімейної медицини об’єднаної територіальної громади/ Л. В. Глушко [та ін.] (стр.23-26)
Лехан В. М. Роль первинної ланки в організації профілактичих заходів, заснованих на доказах/ В. М. Лехан [та ін.] (стр.27-31)
Шушман І. В. Динамічні зміни знань і ступеня мотивації сімейних лікарів та медсестер після проходження ними інтерактивного тренінгу/ І. В. Шушман, П. О. Колесник (стр.32-35)
Gaidukova S. M. Epidemiology, pathogenesis, molecular characteristics, classification and prognosis of the diffuse large B-cell lymphoma/ S. M. Gaidukova, S. V. Vydyborets, Yu. Yu. Popovich (стр.36-40)
Долженко М. М. Як досягнути цільового рівня артеріального тиску за Європейськими рекомендаціями 2018 року? Резервні можливості фітомолекул/ М. М. Долженко [та ін.] (стр.41-46)
Матюха Л. Ф. Адаптація та валідація україномовної версії анкети "The Patient Assessment of Chronic Illness Care (PACIC) +"/ Л. Ф. Матюха, О. В. Процюк, Б. О. Смаль (стр.47-52)
Lewis Hannah. Сахарный диабет и беременность: риски и возможности/ Hannah Lewis [et al.] (стр.53-59)
Матковська Н. Р. Сучасне обличчя целіакії. Що повинен знати інтерніст?/ Н. Р. Матковська [та ін.] (стр.60-65)
Черкашина Л. В. Діагностичні технології та їхня реалізація у пацієнт-орієнтованій стратегії ведення хворих на хронічні дерматози: інноваційне наповнення типових задач діяльності лікаря загальної практики-сімейна медицина/ Л. В. Черкашина (стр.66-69)
Жеребак Н. М. Прогнозування ризику розвитку ранніх гестаційних ускладнень у жінок з хронічними гастритами/ Н. М. Жеребак, О. П. Гнатко, В. Г. Гур’янов (стр.70-74)
Валігура М. С. Вплив L-аргініну аспартат на плазмовий гемостаз у пацієнтів з гіпертонічною хворобою II стадії із супутньою гіперурикемією/ М. С. Валігура (стр.75-79)
Андриевская С. А. Нерешенные вопросы лечения артериальной гипертензии и что предпринять/ С. А. Андриевская, В. К. Кротенко (стр.80-88)
Амосова К. М. Артеріальна жорсткість, шлуночково-артеріальне сполучення і пульсуюче навантаження на лівий шлуночок у пацієнтів з артеріальною гіпертензією з початковою і фульмінантною хронічною серцевою недостатністю з фракцією викиду за даними оцінки Е/е’ у спокої та при фізічному навантаженні/ К. М. Амосова [та ін.] (стр.89-96)
Мельник Д. В. Вплив факторів ризику на розвиток виразкової хвороби дванадцятипалої кишки серед дітей шкільного віку/ Д. В. Мельник (стр.97-99)
Квашніна Л. В. Оцінка ефективності терапії синдрому вегетативної дисфункції у дітей із використанням препарату Адаптол/ Л. В. Квашніна [та ін.] (стр.100-104)
Фейса С. В. Новий індекс коморбідності для пацієнтів з неалкогольною жировою хворобою печінки на фоні цукрового діабету та супутнім гіпотиреозом/ С. В. Фейса, І. В. Чопей (стр.105-110)
Решетілов Ю. І. Технології скринінгу захворювань печінки та підшлункової залози у разі поєднаної патології органів травлення/ Ю. І. Решетілов [та ін.] (стр.111-114)
Федорова Е. П. Случай сочетания первичного склерозирующего холангита, неспецифического язвенного колита и аутоиммунного гепатита/ Е. П. Федорова [и др.] (стр.115-117)
Величко В. І. Вплив лікувально-профілактичного комплексу на показники функції зовнішнього дихання у пацієнтів з бронхіальною астмою на тлі надмірної маси тіла або ожиріння/ В. І. Величко, Д. О. Лагода (стр.118-123)
Федорова Е. П. Влияние комбинированной терапии на уровень глюкозы и липидный профиль у пациентов с сахарным диабетом 2-го типа/ Е. П. Федорова [и др.] (стр.124-127)
Якимчук Н. В. Модифікація програми преконцепційної підготовки на етапі планування вагітності з урахуванням психоемоційного стану жінок/ Н. В. Якимчук, Н. І. Геник (стр.128-131)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Назва журналу :Сімейна медицина -2018р.,N 3
Цікаві статті :
Хіміон Л. В. Профілактика серцево-судинних захворювань/ Л. В. Хіміон [та ін.] (стр.5-12)
Ткаченко В. І. Сімейна медицина: якість, ефективність та рівність (за результатами 23-ї Міжнародної конференції Європейської Асоціації сімейних лікарів (WONCA Europe, 2018)/ В. І. Ткаченко (стр.13-17)
Ткаченко В. І. Читання з сімейної медицини імені професора Г. І. Лисенка/ В. І. Ткаченко (стр.18)
Курята О. В. Вплив омега-3 поліненасичених жирних кислот на показники ліпідного спектра крові, динаміку рівня лептину та функцію ендотелію у хворих на ішемічну хворобу серця у поєднанні з неалкогольним стеатозом печінки/ О. В. Курята, М. М. Гречаник (стр.19-24)
Тарнавська О. О. Ретроспективне оцінювання ведення пацієнтів з артеріальною гіпертензією, які користувалися послугами невідкладої медичної допомоги в умовах мегаполісу, відповідно до вимог УКПМД "Артеріальна гіпертензія"/ О. О. Тарнавська, Л. Ф. Матюха (стр.25-32)
Francesco Carelli. Situations and indications for specialist training and undergraduate teaching at status in Europe/ Carelli Francesco (стр.33-35)
Місюра О.М. Обґрунтування алгоритму медико-психологічного супроводу підлітків із первинною артеріальною гіпертензією/ О. М. Місюра [та ін.] (стр.36-39)
Бабінець Л. С. Псевдоабдомінальний синдром у практиці лікаря загальної практики – сімейної медицини/ Л. С. Бабінець [та ін.] (стр.40-44)
Курята О. В. Ендотеліальна дисфункція та дисфункціональний стан нирок у хворих на хронічну серцеву недостатність з фібриляцією передсердь/ О. В. Курята, Мухаммад Мухаммад, О. С. Митрохіна (стр.45-48)
Грек І. І. Вживання алкоголю хворими на вперше діагностований туберкульоз легень та його вплив на перебіг захворювання/ І. І. Грек (стр.49-52)
Павловський С. А. Вплив комплексного лікування хворих на неалкогольний стеатогепатит у поєднанні з цукровим діабетом 2-го типу на перебіг запального процесу: адипонектин і прозапальні цитокіни/ С. А. Павловський (стр.53-56)
Ткаченко В. І. Сучасний погляд на фактори ризику злоякісних новоутворень щитоподібної залози: системний аналіз/ В. І. Ткаченко, Я. Ю. Рімар (стр.57-66)
Селюк М. М. Вплив молсидоміну (Сиднофарму) на показники центральної гемодинаміки та порушення толерантності до фізичних навантажень у пацієнтів з артеріальною гіпертензією ІІ стадії/ М. М. Селюк [та ін.] (стр.67-74)
Чеборака Т. О. Особливості вегетативної дисфункції у пацієнтів із хворобою Паркінсона на тлі аутоімунної патології/ Т. О. Чеборака (стр.75-80)
Павловский Л.Л. Церамиды как фактор риска неалкогольной жировой болезни печени/ Л. Л. Павловский, В. В. Чернявский (стр.81-84)
Марушко Ю. В. Ефективність та безпечність застосування препарату Ноофен у дітей із вегетативними дисфункціями з порушенням адаптаційних можливостей та зниженими когнітивними функціями/ Ю. В. Марушко, Т. В. Гищак, С. С. Бондарчук-Хоменко (стр.85-92)
Матюха Л. Ф. Основні підходи лікування інфекції сечовивідних шляхів у практиці сімейного лікаря/ Л. Ф. Матюха, Т. А. Титова (стр.93-98)
Юрочко Ф. Б. Лікування гіпертрофії аденоїдів. Балансуючи між аденотомом і ліками/ Ф. Б. Юрочко (стр.100-106)
Тиш О. Б. Норми та фактори ризику зниження кількості лактобактерій та біфідобактерій у бронхоальвеолярному лаважі у пацієнтів молодого віку з рекурентним бронхітом/ О. Б. Тиш (стр.107-110)
Кочуева М. Н. Особенности этиологии хронического кашля в популяции курящих мужчин/ М. Н. Кочуева, Ю. А. Заикина, А. В. Горбулич (стр.111-115)
Рогожин А. В. Клінічний перебіг хіміорезистентного туберкульозу легень у динаміці лікування залежно від генотипів M. tuberculosis/ А. В. Рогожин (стр.116-119)
Лагода Д. О. Досягнення астма-контролю у пацієнтів з надмірною масою тіла або ожирінням в умовах Астма-школи/ Д. О. Лагода, В. І. Величко, О. О. Боброва (стр.120-124)
Мельник Д. В. Виразкова хвороба дванадцятипалої кишки у дітей шкільного віку (Огляд літератури)/ Д. В. Мельник (стр.125-128)
Камінський В. В. Вегетативні та психосоматичні розлади у жінок під час вагітності/ В. В. Камінський [та ін.] (стр.129-137)
Дякунчак Я. Е. П’ять шляхів для вдосконалення лікарської практики – очима сімейного лікаря/ Я. Е. Дякунчак (стр.138-139)
Дудченко М. А. Самосовершенствование – основной фактор успеха семейного врача/ М. А. Дудченко [и др.] (стр.140-142)
Фуртак І. І. Оптимізації фінансування і структури медичних організацій на тлі доказової потреби у медичній допомозі/ І. І. Фуртак, Р. Ю. Грицко (стр.143-144)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Назва журналу :Репродуктивная эндокринология -2021р.,N 6
Цікаві статті :
Камінський В. В. Терапевтичні можливості покращення перебігу коронавірусної хвороби та зниження частоти гестаційних ускладнень/ В. В. Камінський [та ін.] (стр.8-13)
Berestovyi V. O. Prospective study to estimate the role of different infertility factors in prediction of unsuccessful IVF outcome/ V. O. Berestovyi [et al.] (стр.14-21)
Blikhar V. S. Surrogacy in Ukraine: theoretical and applied problem. Literature review/ V. S. Blikhar, I. M. Zharovska, N. V. Ortynska (стр.22-28)
Феськов О. M. Вплив підготовчої терапії з використанням міо-інозитолу на результат лікування безпліддя методами ДРТ у чоловіків зі зниженою репродуктивною функцією/ О. M. Феськов [та ін.] (стр.30-33)
Манасова Г. С. Вагітність високого ризику: ефективність персоналізованої прегравідарної підготовки та позитивний перинатальний досвід/ Г. С. Манасова, Н. В. Діденкул, Н. В. Кузьмин (стр.34-41)
Феродефіцит і вагітність: що робити та коли починати? (стр.42-46)
Протокол NICE "Ектопічна вагітність і викидень": нові зміни та значущість для клініциста. Оглядовий пресреліз (стр.48-52)
Татарчук Т. Ф. Корекція вмісту пролактину у відновленні менструального циклу в жінок з ожирінням/ Т. Ф. Татарчук [та ін.] (стр.53-58)
Диннік В. О. Зв’язок між рівнем вітаміну D і гормональним статусом дівчаток - підлітків з олігоменореєю/ В. О. Диннік, О. О. Диннік, А. Є. Дружиніна (стр.59-62)
Резолюція І Українського форуму експертів з аномальних маткових кровотеч (стр.64-74)
Дунаєвська В. В. Порушення нутритивного статуса в жінок зі склерозивним лишаєм вульви/ В. В. Дунаєвська, Е. Г. Манжалій (стр.75-79)
Мазур І. П. Стан ротової порожнини жінок у періоді менопаузи та постменопаузи. Огляд літератури/ І. П. Мазур [та ін.] (стр.80-84)
Ковтун А. Ю. Клінічний випадок: рак грудних залоз, асоційований із вагітністю/ А. Ю. Ковтун [та ін.] (стр.86-91)
Величко В. І. Скринінг діабету та предіабету: новітні комунікативні можливості/ В. І. Величко [та ін.] (стр.92-95)
Бобрик М. І. Інсулінорезистентність у ХХІ сторіччі: мультимодальний підхід до оцінювання причин та ефективної корекції. Огляд літератури/ М. І. Бобрик [та ін.] (стр.97-103)
Ночвіна О. А. Роль інозитолу та його ізомерів в обміні глюкози. Огляд літератури/ О. А. Ночвіна, Е. В. Сливка (стр.104-109)
Zilberlicht A. Симптоми обструктивного сечовипускання у жінок із синдромом гіперактивного сечового міхура/ A. Zilberlicht, N. Haya, E. Goldschmidt (стр.110-113)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)