Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Вороненко, О. C.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи з 1 по 2
1.

Назва журналу :Медицина сьогодні і завтра -2020р.,N 4
Цікаві статті :
Ісаєва Г. О. Вплив антибактеріальних препаратів на біоплівкову форму існування мікроорганізмів, виділених від дітей із позалікарняною пневмонією/ Г. О. Ісаєва [та ін.] (стр.4-11)
Оленович О. А. Механізми формування тубулоінтерстиційного ураження нирок на початкових етапах розвитку експериментального цукрового діабету/ О. А. Оленович (стр.13-19)
Пантєлєєв П. Г. Імунокомплексні зміни у слізній рідині і сироватці крові хворих на герпесвірусні кератокон’юнктивіти та їхня корекція/ П. Г. Пантєлєєв, І. С. Гайдаш (стр.20-27)
Fedosieieva О. V. The features of proliferative processes in the thyroid gland of the Wistar rat’s offspring after intrauterine action of dexamethasone/ О. V. Fedosieieva (стр.28-34)
Вороненко О. C. Особливості перебігу хронічної серцевої недостатності у хворих на цукровий діабет 2-го типу після імплантації постійного електрокардіостимулятора залежно від маси тіла/ О. C. Вороненко, М. С. Бринза (стр.35-41)
Почерніна В. В. Роль ендотеліального фактора росту судин у розвитку різних форм псоріазу/ В. В. Почерніна (стр.42-46)
Кузнецов А. А. Діагностичне і прогностичне значення інтегральної оцінки сироваткових концентрацій інтерлейкінів 6 та 10 у пацієнтів у гострому періоді спонтанного супратенторіального внутрішньомозкового крововиливу/ А. А. Кузнецов (стр.47-58)
Васильєва О. В. Специфіка психологічної дезадаптації іноземних студентів англомовної форми навчання/ О. В. Васильєва (стр.59-65)
Зеленська К. О. Біосугестивна терапія в системі лікування стрес-асоційованих розладів у вимушено переміщених осіб/ К. О. Зеленська, Т. Ю. Красковська (стр.66-73)
Платинюк О. Б. Феноменологія непсихотичних психічних розладів в учасників бойових дій, які одержали поранення/ О. Б. Платинюк (стр.74-78)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Вороненко О. C., Бринза М. С.
Назва : Особливості перебігу хронічної серцевої недостатності у хворих на цукровий діабет 2-го типу після імплантації постійного електрокардіостимулятора залежно від маси тіла
Місце публікування : Медицина сьогодні і завтра. - Х., 2020. - N 4. - С. 35-41 (Шифр МУ4/2020/4)
MeSH-головна: ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2
ОЖИРЕНИЕ ПАТОЛОГИЧЕСКОЕ -- OBESITY, MORBID
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ -- CARDIAC OUTPUT, LOW
МИОКАРД -- MYOCARDIUM
МИОКАРДА РЕЗЕРВ ФРАКЦИЙ КРОВОТОКА -- FRACTIONAL FLOW RESERVE, MYOCARDIAL
ИСКУССТВЕННЫЙ ВОДИТЕЛЬ РИТМА -- PACEMAKER, ARTIFICIAL
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2
ОЖИРЕНИЕ -- OBESITY
ТЕЛА МАССЫ ИНДЕКС -- BODY MASS INDEX
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ -- TREATMENT OUTCOME
Анотація: Проаналізовано перебіг хронічної серцевої недостатності (ХСН) у хворих на цукровий діабет (ЦД) 2-го типу, які перенесли імплантацію електрокардіостимулятора (ЕКС), залежно від індексу маси тіла (ІМТ). Проведено ретроспективний аналіз даних ехокардіо- графії 203 хворих на ХСН, яким імплантовано ЕКС, серед яких 102 мали супутній ЦД 2-го типу (основна група) та 101 учасник не страждав на це метаболічне захворювання (контрольна група). Імплантацію ЕКС вважали вдалою за умови підвищення кінцево- діастолічного об’єму лівого шлуночка (КДО ЛШ) на 15 % через 12 міс після операції. Хворих, що не досягай таргетного значення КДО ЛШ, уважали невідповідниками; аналізували фракцію викиду лівого шлуночка (ФВ ЛШ). В основній групі не відповіли на імплантацію ЕКС 22 особи (21,57 %), у контрольній - 12 осіб (11,9 %). Серед невідповідників переважали особи з ожирінням I, II та III ступенів. У когорті осіб, що відповіли на встановлення ЕКС, переважали пацієнти з нормальним і підвищеним ІМТ; у них відбувалось вірогідне (р ‹ 0,001) збільшення середніх значень ФВ ЛШ. У хворих із нормальним ІМТ середній показник ФВ ЛШ збільшився з (52,0 ± 0,8) до (61,4 ± 0,8) %. Подібні зміни мали місце в пацієнтів із надлишковою масою тіла: ФВ ЛШ достовірно (р ‹ 0,05) збільшилась із (47,7 ± 1,4) до (55,1 ± 1,3) %. Хворим на ХСН із супутнім ЦД 2-го типу, що потребують ЕКС, притаманне зниження ФВ ЛШ, яка прогресивно зменшується зі збільшенням ІМТ. Найнижчі значення ФВ ЛШ властиві пацієнтам із ХСН, ЦД 2-го типу та морбідним ожирінням. Гарна відповідь на імплантацію ЕКС асоційована з нормальним і підвищеним ІМТ; недосягнення таргетного значення КДО ЛШ та недостатнє зростання ФВ ЛШ частіш за все реєструються за умов наявності супутнього ожиріння, особливо II та III ступенів.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)