Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Готь, С.-Р. Р.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Показані документи з 1 по 12
1.

Назва журналу :Український стоматологічний альманах -2017р.,N 1
Цікаві статті :
Заболотний Т. Д. Оцінка ефективності застосування лікувально-профілактичного комплексу в пацієнтів із генералізованим пародонтитом, які працюють в умовах тепличних господарств за впливу пестицидів на окремі показники ротової рідини/ Т. Д. Заболотний, Н. Н. Бондарівська, В. Т. Дирик (стр.6-9)
Ніколішина Е. В. Біорегулююча терапія в комплексному лікуванні аутоінфекційних стоматитів/ Е. В. Ніколішина, Н. М. Іленко, Н. В. Іленко (стр.10-13)
Личковська О. Л. Дослідження коротколанцюгових жирних кислот - метаболітів пародонтопатогенної мікрофлори - як діагностичних маркерів стану мікробіоценозу ротової порожнини/ О. Л. Личковська, Г. М. Мельничук (стр.14-18)
Заболотний Т. Д. Ефективність лікувальних заходів у пацієнтів із генералізованим пародонтитом на тлі цукрового діабету I типу з кардіоміопатією за окремими показнаками ротової рідини/ Т. Д. Заболотний, О. Й. Кордіяк, Р. Ю. Шкребнюк (стр.19-22)
Нагірний Я. П. Особливості гемограми й імунного статусу постраждалих із травматичними переломами нижньої щелепи залежно від типу особистості/ Я. П. Нагірний, В. Л. Фесик (стр.23-26)
Дієв Є. В. Нормативні показники роботи зубних техніків при виготовленні поодиноких коронок на імплантатах/ Є. В. Дієв, Т. В. Дієва, В. З. Обідняк (стр.27-31)
Новиков В. М. Миофасциальная симптоматика в клинике компрессионно-дислокационной дисфункции височно-нижнечелюстного сустава/ В. М. Новиков, П. И. Яценко, О. В. Рыбалов (стр.32-36)
Ожоган Р. З. Сучасні методи діагностики і лікування хворих із дефектами зубних рядів, ускладненими розладами скронево-нижньощелепного суглоба/ Р. З. Ожоган, М. М. Рожко, З. Р. Ожоган (стр.37-41)
Пехньо В. В. Показники електроміографічного дослідження жувальних м’язів у вагітних із дефектами зубних рядів за індексами ROC та I ROC MM/ В. В. Пехньо, К. П. Гулавська (стр.42-44)
Ступницька О. М. Аналіз ускладнень при протезуванні непрямими реставраціями фронтальної групи зубів/ О. М. Ступницька, В. В. Чамата, К. І. Павленко (стр.45-48)
Тончева К. Залежність жувальної ефективності від статі при звичному типі жування/ К. Тончева [и др.] (стр.49-52)
Готь С.-Р. Р. Інтенсівність утворення біоплівки на титанових і оксид-цирконієвих поверхнях у досліді in vivo на прикладі STREPTOCOCCUS MITIS та STREPTOCOCCUS SALIVARIUS/ С.-Р.Р. Готь [и др.] (стр.53-60)
Яковин О. М. Клінічні аспекти результатів протезування хворих незнімними протезами із ZRO2 покриттям/ О. М. Яковин, З. Р. Ожоган (стр.61-64)
Фліс П. С. Оцінка ефективності застосування знімного ортодонтичного апарата з рухомою похилою площиною в лікуванні мезіального прикусу за даними антропометричних досліджень у знімний період прикусу/ П. С. Фліс, Н. М. Дорошенко (стр.65-69)
Каськова Л. Ф. Динаміка вмісту кальцію і фосфору в ротовій рідині дітей дошкільного віку з гіпертрофією аденоїдів з урахуванням проведення профілактичних протикаріозних заходів/ Л. Ф. Каськова, Л. П. Уласевич (стр.70-74)
Ткаченко П. І. Вираженість психоемоційного напруження на ситуаційний стрес у дітей із незрощенням піднебіння/ П. І. Ткаченко [и др.] (стр.75-78)
Павліш І. В. Дослідження остеоінтеграції бікортикально встановлених імплантатів малого діаметра методом частотно-резонансного аналізу/ І. В. Павліш, В. М. Дворник (стр.79-82)
Колісник І. А. Тестовий контроль студентів: переваги і недоліки/ І. А. Колісник (стр.83-85)
Косенко В. М. Значення компетентнісного підходу в підготовці гігієністів зубних/ В. М. Косенко (стр.86-92)
Лещенко Т. О. Терміни в стоматології: іменники чоловічого роду другої відміни в родовому відмінку однини/ Т. О. Лещенко (стр.93-96)
Литвиненко Н. В. Удосконалення самостійної роботи студентів на кафедрі нервових хвороб з нейрохірургією та медичною генетикою з використанням інноваційних технологій/ Н. В. Литвиненко [и др.] (стр.97-99)
Доцент Шиян Євгеній Григорович (стр.100-101)
Професор Тарасенко Лідія Мусіївна (стр.102)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Готь С.-Р. Р., Угрин М. М., Фаль А. Я., Бариляк А. Я. , Панас М. А.
Назва : Інтенсівність утворення біоплівки на титанових і оксид-цирконієвих поверхнях у досліді in vivo на прикладі STREPTOCOCCUS MITIS та STREPTOCOCCUS SALIVARIUS
Місце публікування : Укр. стом. альм. - Полтава, 2017. - № 1. - С. 53-60: диаграмма (Шифр УУ33/2017/1)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
Предметні рубрики: БИОПЛЕНКИ МИКРООРГАНИЗМОВ-- BIOFILMS
СТРЕПТОКОККИ-- STREPTOCOCCUS
Анотація: На сьогодні недостатньо вивчені в порівнянні інтенсивність утворення біоплівки, характер мікрофлори і вплив на м’які тканини різних матеріалів для імплантатів. Бактеріальна адгезія безпосередньо пов’язана з характером структури поверхні. Відомо, що інтенсивність бактеріальної адгезії різниться залежно від самого матеріалу. Для дослідження було взято три види титанових дисків (нітрид титану, механічно полірований титан і піскоструминно оброблена і кислотно протравлена поверхня титану) та оксид-цирконієві диски. Вивчали колонії бактерій, які утворилися на даних зразках. Мета: вивчити в експерименті інтенсивність утворення біоплівки на титанових і оксид-цирконієвих поверхнях. У клінічній частині мікробіологічного дослідження in vivo взяли участь 9 пацієнтів. Для кожного пацієнта виготовляли знімну штамповану капу, де в ділянці премолярів і молярів із вестибулярного боку прикріплювали експериментальні диски за допомогою фотополімерного композиту. Після 24 годин диски забирали з ротової порожнини та кидали в пробірки зі стерильним фізіологічним розчином. Після цього проводили посів на стрептококовий агар для ідентифікації кількості колоній Streptococcus mitis і Streptococcus salivarius. Також проводили сканувальну електронну мікроскопію чистих поверхонь та поверхонь із біоплівкою, щоб оцінити площу дисків, покриту бактеріями. Результати: всі поверхні були заселені бактеріями; однак чіткі відмінності спостерігалися в різних експериментальних групах. Найбільше колоній Streptococcus mitis спостерігали на ПОКП-поверхні титану, як до механічного очищення, так і після. Найбільша різниця в рівнях колонізації Str. mitis була на поверхні оксиду цирконію, де констатували найменше колоній до очищення, а після очищення – найменше на механічно полірованій поверхні титану. Найбільше колоній Streptococcus salivarius спостерігали на ПОКП-поверхні, як до механічного очищення, так і після. Найменше колоній було на цирконії, як до очищення, так і після. Відносно невеликою була різниця в інтенсивності утворення біоплівки на ПОКП-поверхні та нітрид-титановій поверхні
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Вісник стоматології -2017р.,N 2
Цікаві статті :
Васюк В. Л. Стоматогенна профілактика гепатопатії у щурів після експериментальної антихелікобактерної терапії (АХБТ)/ В. Л. Васюк, І. Н. Шухтіна (стр.2-7)
Конова О. В. Влияние линкомицина на биохимические показатели сывортки крови крыс при стоматогенном воздействии адреналина/ О. В. Конова, А. П. Левицкий (стр.8-11)
Васюк В. Л. Стоматогенна антидисбіотична профілактика гепатопатії у щурів з залізодефіцитною анемією/ В. Л. Васюк (стр.11-15)
Фурдичко А. І. Пародонтопротекторна активність адаптогену "біотрит" у щурів з токсичним гепатитом на тлі дисбіозу/ А. І. Фурдичко, О. А. Макаренко (стр.16-20)
Косенко Д. К. Состояние органов полости рта у экспериментальных животных после гепатоэктомии/ Д. К. Косенко, И. К. Новицкая, В. Б. Новицкий (стр.21-25)
Дієв Є. В. УОТ роботи зубних техніків на імплантологічному прийомі. Мостоподібні протези/ Є. В. Дієв [и др.] (стр.26-32)
Глазунов О. А. Оцінка методу формування оклюзійної площини прикусного валика по Н. І. Ларіну/ О. А. Глазунов (стр.33-36)
Семенов Є. І. Вплив генетичного фактора на довгостроковість функціонування дентальних імплантатів/ Є. І. Семенов [и др.] (стр.37-40)
Чухрай І. Л. Взаємозв’язок між фізичними властивостями ротової рідини та резистентності емалі у дітей/ І. Л. Чухрай (стр.41-45)
Шнайдер С. А. Показатели минерального обмена и плотности альвеолярного отростка верхней челюсти у больных с частичной вторичной адентией и у больных после дентальной имплантации/ С. А. Шнайдер, А. А. Асмолова (стр.46-52)
Гришакова Г. М. Взаємозв’язок порушень у системі перекісне окислення ліпідів - антиоксидантна система та інтерфероногенезу у дітей з гострим герпетичним стоматитом/ Г. М. Гришакова, Т. В. Чабан (стр.53-57)
Рейзвих О. Э. Липолисахариды и их применение в стоматологии (обзор литературы)/ О. Э. Рейзвих, А. П. Левицкий, С. А. Шнайдер (стр.58-65)
Готь С.-Р. Р. Використання оксиду цирконію та титану в дентальній імплантології на сучасному етапі (огляд літератури)/ С.-Р. Р. Готь (стр.65-71)
Біла Н. Ф. Дослідження впливу лікувально-профілактичних паст на стан гігієни порожнини рота/ Н. Ф. Біла [и др.] (стр.72-75)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Готь С.-Р. Р.
Назва : Використання оксиду цирконію та титану в дентальній імплантології на сучасному етапі : огляд літ.
Місце публікування : Вісник стоматології. - Одесса, 2017. - N 2. - С. 65-71 (Шифр ВУ15/2017/2)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ТИТАН -- TITANIUM
СТОМАТОЛОГИЧЕСКИЕ ИМПЛАНТАТЫ -- DENTAL IMPLANTS
ЦИРКОНИЙ -- ZIRCONIUM
ЗУБНОЕ ПРОТЕЗИРОВАНИЕ -- DENTAL PROSTHESIS
ЗУБНОГО ИМПЛАНТАТА-АБАТМЕНТА КОНСТРУКЦИЯ -- DENTAL IMPLANT-ABUTMENT DESIGN
ЦИРКОНИЙ -- ZIRCONIUM
ОКСИДЫ -- OXIDES
Анотація: Титан та його сплави широко використовуються для виготовлення імплантатів. Цирконієві імплантати були введені в дентальну імплантологію як альтернатива титановим. Цирконій є підходящим матеріалом через його естетичні та механічні властивості, біосумісність і низьку схильність до бактеріальної адгезії. Мета дослідження - провести огляд наукових статей для порівняльного аналізу титану та оксиду цирконію, як матеріалів в імплантології. Пошук статей проводили у базі даних PubMed, де вводили ключові слова "титанові/оксид цирконієві абатменти", "імплантати", "оксид цирконію". Аналіз літератури показав статистично достовірну перевагу оксид цирконієвих абатментів над титановими для збереження природного кольору м'яких тканин. Однак, на сьогодні бракує досліджень прямого порівняння цих матеріалів у ротовій порожнині одного пацієнта, щоб надати повноцінне розуміння переваги якогось із них для виготовлення опорних структур імплантатів
Знайти схожі

5.

Назва журналу :Новини стоматології -2017р.,N 1
Цікаві статті :
Захарова Г. Є. Нормалізація оклюзійних співвідношень у комплексі лікувальних заходів при генералізованому пародонтиті у хворих на цукровий діабет/ Г. Є. Захарова (стр.7-12)
Батіг В. М. Віддалені результати лікування хронічного періодонтиту з використанням депофорезу гідроксиду міді-кальцію/ В. М. Батіг [та ін.] (стр.13-17)
Назарян Р. С. Перспектива використання поліморфізму гена MUC5B у діагностиці гінгівіту на тлі атопічних захворювань у дітей Харківської області/ P. С. Назарян [та ін.] (стр.18-22)
Слобода М. Т. Прогнозування розвитку захворювань пародонта у молодих осіб з деформівними дорсопатіями/ М. Т. Слобода (стр.24-28)
Олена Мацех: "Уява та ідея - рушійні сили ІнСпе". Інтервью з керівником на межі 20-річчя компанії (стр.30-37)
Варціде Б. Високоестетичний результат інтердисциплінарного лікування. Як дрібнодисперсна польовошпатна кераміка може дарувати природну посмішку/ Б. Варціде, Л. Шлюттер (стр.38-42)
Кулінченко Р. В. Анатомо-гістологічна структура дисків скронево-нижньощелепних суглобів за результатами автопсійного дослідження/ Р. В. Кулінченко (стр.44-49)
Варес Я. Е. Компресійна гвинтова фіксація за умов серединних переломів нижньої щелепи: раціональність, недоліки, перспективи/ Я. Е. Варес [та ін.] (стр.51-56)
Центіло В. Г. Особливості проведення трахеотомії при оперативному лікуванні онкостоматологічних хворих/ В. Г. Центіло, І. А. Хрипаченко, О. А. Удод (стр.58-62)
Яковенко Л. Н. Підготовка лікарів-стоматологів в Україні та Бразилії/ Л. Н. Яковенко, І. Л. Чехова, М. Т. Атта (стр.64-69)
Авдусенко М. В. Вивчення впливу біохімічних показників ротової рідини на карієсорезистентність емалі зубів у дітей з недиференційованою дисплазією сполучної тканини/ М. В. Авдусенко, Т. Л. Богданова (стр.71-74)
Готь С.-Р. Р. Інтенсивність утворення біоплівки на титанових та оксид цирконієвих абатментах в експерименті in vitro/ С.-Р. Р. Готь [та ін.] (стр.76-81)
Ярова С. П. Хімічний склад емалі зубів з клиноподібним дефектом/ С. П. Ярова, І. І. Заболотна (стр.83-86)
Кузенко Є. В. Оцінка прилипання Staphylococcus epidermidis і Candida albicans до титанових пластин із різним ступенем шорсткості/ Є. В. Кузенко [та ін.] (стр.87-91)
Доктору медичних наук, професору Ніні Іванівні Смоляр 75 (Ювілей) (стр.92)
До ювілею професора Ніни Іванівни Смоляр (стр.93)
Ювілейна дата професора Лариси Олександрівни Хоменко (стр.94)
З нагоди ювілею Галини Миронівни Солонько (стр.95)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Готь С.-Р. Р., Угрин М. М., Фаль О. М., Бариляк А. Я., Панас М. А.
Назва : Інтенсивність утворення біоплівки на титанових та оксид цирконієвих абатментах в експерименті in vitro
Місце публікування : Новини стоматології. - Львів, 2017. - N 1. - С. 76-81 (Шифр НУ9/2017/1)
MeSH-головна: БИОПЛЕНКИ МИКРООРГАНИЗМОВ -- BIOFILMS
ЗУБНОГО ИМПЛАНТАТА-АБАТМЕНТА КОНСТРУКЦИЯ -- DENTAL IMPLANT-ABUTMENT DESIGN
ТИТАН -- TITANIUM
ЦИРКОНИЙ -- ZIRCONIUM
Анотація: Найменше заселення мікроорганізмами простежується на поверхні оксиду цирконію (p 0,05), саме тому з цього матеріалу рекомендовано виготовляти супраосальні елементи імплантатів. Надмірна кількість умовно-патогенної мікрофлори у вигляді Str. mitis, St. aureus та C. albicans на поверхні імплантатів призводить до коагрегації патогенних бактерій і, як наслідок, може спричинити періімплантит та подальшу втрату імплантату. Наименьшее заселение микроорганизмами прослеживается на поверхности оксида циркония (p 0,05), поэтому из этого материала рекомендуется изготавливать опорные элементы имплантатов. Избыточное количество условно-патогенной микрофлоры в виде Str. mitis, St. aureus и C. albicans на поверхности имплантатов приводит к коагрегации патогенных бактерий и, как следствие, может привести к периимплантиту и дальнейшей потере имплантата.
Знайти схожі

7.

Назва журналу :Новини стоматології -2018р.,N 2
Цікаві статті :
Гуменюк А. С. Автотрансплантація зубів як альтернатива імплантації. Клінічні випадки/ А. С. Гуменюк, Н. С. Гутор, Н. О. Твердохліб (стр.8-11)
Вовк Ю. В. Результати дослідження клінічно-рентгенологічних показників щічних ділянок пацієнтів з різними типами лиця при підготовці до автотрансплантації дефектів тканин порожнини рота жировим тілом щоки/ Ю. В. Вовк, О. В. Ружицька, В. Ю. Вовк (стр.12-18)
Стильно і надійно. 3. Castellini (стр.19-26)
Rohr N. Тест на стійкість до граничних навантажень коронок на імплантатах/ N. Rohr (стр.28-29)
Buhler J. Крок за кроком від блоку VITA ENAMIC до вкладки/ J. Buhler (стр.30-31)
10 років матеріалу Амаріс® - 10 років чудовим естетичним результатам. Високоестетичний композит з інноваційною системою кольорів (стр.33-34)
82-й Київський міжнародний стоматологічний форум та виставка. 25 років стоматологічним виствкам "Медвін" (стр.35)
Готь С.-Р. Р. Методика визначення пародонтопатогенів навколо оксид-цирконієвих і титанових абатментів за допомогою полімеразної ланцюгової реакції в режимі реального часу/ С.-Р. Р. Готь, О. Л. Бондарчук, М. М. Угрин (стр.36-39)
Одуд М. П. Цитологічні особливості букального епітелію при застосуванні різних видів часткових знімних пластинчастих протезів та якість життя пацієнтів/ М. П. Одуд (стр.40-44)
Макєєв В. Ф. Сучасні тенденції у лікуванні скронево-нижньощелепних розладів. Огляд літератури/ В. Ф. Макєєв [та ін.] (стр.46-51)
Фурдичко А. І. Вплив захворювань гепатобіліарної системи та шкідливої звички тютюнопаління на виникнення запальних захворювань пародонта/ А. І. Фурдичко, М. П. Ільчишин, А. Я. Бариляк (стр.53-56)
Гринишин О. Б. Пульпотомія тимчасових зубів. Огляд літератури/ О. Б. Гринишин, Н. М. Дидик, З. Р. Пришко (стр.57-62)
Макєєв В. Ф. Частота видалення зубів за ортодонтичними показаннями при лікуванні пацієнтів з I та II класами патології прикусу за Унглем/ В. Ф. Макєєв, О. І. Чучмай (стр.63-68)
Кузенко Є. В. Напружено-деформований стан пластин та щелепи при ангулярному переломі нижньої щелепи/ Є. В. Кузенко [та ін.] (стр.70-75)
Макєєв В. Ф. Визначення величин крайової щілини між пломбою і твердими тканинами зуба при прямих і непрямих реставраціях бічних зубів/ В. Ф. Макєєв, Н. І. Макиєвич (стр.76-79)
Комариця О. Й. Вивчення хімічної кінетики десорбції хлоргексидину із гідрогелю на основі адгезивно активного полімеру у складі знімного тимчасового пластинкового протеза/ О. Й. Комариця [та ін.] (стр.80-84)
Калій В. В. Аналітичний огляд даних щодо злоякісних уражень пульпи зубів/ В. В. Калій [та ін.] (стр.85-91)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Готь С.-Р. Р., Бондарчук О. Л., Угрин М. М.
Назва : Методика визначення пародонтопатогенів навколо оксид-цирконієвих і титанових абатментів за допомогою полімеразної ланцюгової реакції в режимі реального часу
Місце публікування : Новини стоматології. - Львів, 2018. - N 2. - С. 36-39 (Шифр НУ9/2018/2)
MeSH-головна: ПЕРИОДОНТАЛЬНЫЙ КАРМАН -- PERIODONTAL POCKET
ПОЛИМЕРАЗНАЯ ЦЕПНАЯ РЕАКЦИЯ -- POLYMERASE CHAIN REACTION
ЗУБНОГО ИМПЛАНТАТА-АБАТМЕНТА КОНСТРУКЦИЯ -- DENTAL IMPLANT-ABUTMENT DESIGN
Анотація: Встановлення особливостей мікрофлори пародонтальних та періімплантних кишень може стати основою нових підходів для успішного планування лікування у пацієнтів, яким проводять дентальну імплантацію, та надалі при виборі оптимального матеріалу для опорних структур імплантатів.Установление особенностей микрофлоры пародонтальных и периимплантных карманов может стать основой новых подходов для успешного планирования лечения у пациентов, которым проводят дентальную имплантацию, и в дальнейшем при выборе оптимального материала для опорных структур имплантатов.
Знайти схожі

9.

Назва журналу :Новини стоматології -2018р.,N 4
Цікаві статті :
Леус П. А. Результати довготермінового моніторингу медичної ефективності зубної пасти з низькою концентрацією фтору в профілактиці карієсу у дітей/ П. А. Леус [та ін.] (стр.8-10)
Солонько Г. М. Прогнозування поведінки дитини на стоматологічному прийомі за допомогою психологічних тестів/ Г. М. Солонько (стр.12-16)
Лагода Л. С. Взаємозв’язок вмісту мінеральних компонентів у ротовій рідині дітей з карієсом зубів, які проживають в різних екологічних умовах/ Л. С. Лагода, Н. І. Смоляр (стр.18-21)
Попович З. Б. Особливості профілактики стоматологічних захворювань у дітей, які проживають на територіях з низьким вмістом деяких мікроелементів/ З. Б. Попович, М. М. Рожко, В. Ю. Катеринюк (стр.22-24)
Шаповалова Г. І. Хлорвмісні препарати в ендодонтичному лікуванні тимчасових зубів. Огляд літератури/ Г. І. Шаповалова [та ін.] (стр.26-30)
Мистецтво бачити. Новітній рівень рентгенобстеження в Центрах Медичної 3D Діагностики - для лікарів і пацієнтів (стр.32-39)
Луцкая І. К. Хронічна травма постійних зубів: діагностика та лікування/ І. К. Луцкая, І. О. Білоіваненко (стр.41-46)
Леман К. М. Новий цифровий спектрофотометр VITA Easyshade® V в умовах клініки/ К. М. Леман (стр.48-49)
Лаврін Д. Мультифункціональні зуби VITA (MFT): інтегрована естетика та Easy Centric для економічної реабілітації/ Д. Лаврін (стр.50-52)
Палков Т. А. Вимірювання показників електрозбудливості пульпи при препаруванні зубів під металокерамічні коронки і мостоподібні протези/ Т. А. Палков, В. Я. Шибінський, М. Я. Мартинець-Пішковці (стр.53-56)
Павличко Р. Р. Реставрація жувальних ендодонтично лікованих зубів із застосуванням модифікованої методики оклюзійного штампа чи покриття ендокоронками/ Р. Р. Павличко (стр.57-61)
Дорошенко С. І. Методика мотивації пацієнтів з вторинними зубощелепними деформаціями до комплексного лікування/ С. І. Дорошенко, О. В. Федорова, С. В. Ірха (стр.62-65)
Шинкевич В. І. Клінічний випадок гінгівіту, індукованого не зубною біоплівкою, пов’язаного з дисбалансом статевих гормонів/ В. І. Шинкевич, О. А. Писаренко, К. О. Удальцова-Гродзинська (стр.66-71)
Гаджула Н. Г. Оцінка методу тривимірної обтурації системи кореневих каналів при лікуванні хронічного періодонтиту/ Н. Г. Гаджула, Т. В. Федик (стр.72-76)
Готь С.-Р. Р. Інтенсивність утворення біоплівки на цирконій оксидних опорних елементах імплантатів на прикладі полімеразної ланцюгової реакції в реальному часі та бактеріальних посівів/ С.-Р. Р. Готь [та ін.] (стр.77-81)
Кардашевська О. І. Особливості мікробного пейзажу пародонтальних кишень працівників птахофабрик/ О. І. Кардашевська (стр.82-85)
Ільчишин М. П. Поширеність захворювань пародонту серед тютюнозалежних осіб/ М. П. Ільчишин, А. І. Фурдичко, А. Я. Бариляк (стр.86-88)
XVI Міжнародна стоматологічна виставка "Дентал-Україна" та Міжнародний стоматологічний форум (стр.90-91)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Готь С.-Р. Р., Угрин М. М., Гутор Т. Г., Бондарчук О. Л.
Назва : Інтенсивність утворення біоплівки на цирконій оксидних опорних елементах імплантатів на прикладі полімеразної ланцюгової реакції в реальному часі та бактеріальних посівів
Місце публікування : Новини стоматології. - Львів, 2018. - N 4. - С. 77-81 (Шифр НУ9/2018/4)
MeSH-головна: БИОПЛЕНКИ МИКРООРГАНИЗМОВ -- BIOFILMS
СТОМАТОЛОГИЧЕСКИЕ ИМПЛАНТАТЫ -- DENTAL IMPLANTS
ПОЛИМЕРАЗНАЯ ЦЕПНАЯ РЕАКЦИЯ -- POLYMERASE CHAIN REACTION
Анотація: Результати бактеріальних посівів та полімеразної ланцюгової реакції в реальному часі показали незначну інтенсивність утворення біоплівки на цирконій оксидних опорних елементах імплантатів порівняно із показниками навколо зубів. Результати цього дослідження підтверджують позитивні гігієнічні властивості цирконій оксиду.Результаты бактериальных посевов и полимеразной цепной реакции в реальном времени показали незначительную интенсивность образования биопленки на цирконий оксидных опорных элементах имплантатов по сравнению с показателями вокруг зубов. Результаты этого исследования подтверждают положительные гигиенические свойства цирконий оксида.
Знайти схожі

11.

Назва журналу :Клінічна стоматологія -2018р.,N 4
Цікаві статті :
Войтович В. І. Вплив фактора конфігурації порожнини зуба на прогноз функціонування композитної реставрації/ В. І. Войтович [та ін.] (стр.5-11)
Мигаль О. О. Сучасні аспекти профілактики бактеріємії у пацієнтів із хронічною ревматичною хворобою серця в стоматологічній практиці/ О. О. Мигаль, Р. З. Огоновський (стр.12-18)
Patalakha O. V. The role of endogenous intoxication syndrome and the activity of the antioxidant protection system in the survival of generalized parodontitis in nuclear disease patients with toxic hepatitis/ O. V. Patalakha (стр.19-30)
Федун І. Р. Патоморфологічні зміни в яснах наркозалежних пацієнтів із дистрофічно-запальними захворюваннями тканин пародонта/ І. Р. Федун (стр.31-35)
Шевчук М. М. Стоматологічний статус у пацієнтів Львівської обласної клінічної лікарні з дистрофічно-запальними захворюваннями тканин пародонта / М. М. Шевчук (стр.36-42)
Готь І. М. Міжобласний центр із диспансеризації та лікування дітей з уродженими вадами обличчя та щелеп у Львові як етап становлення дитячої щелепно-лицевої хірургії в Україні/ І. М. Готь [та ін.] (стр.43-48)
Mokryk O. Ya. Clinical evaluation of the developed method effectiveness of anesthesia of the zygomaticofacial nerve/ O. Ya. Mokryk (стр.49-55)
Братусь-Гриньків Р. Р. Критерії діагностики та принципи планування конструкції покривного протеза у пацієнтів із поодиноко збереженими зубами на нижній щелепі/ Р. Р. Братусь-Гриньків (стр.56-62)
Готь С.-Р. Р. Інтенсивність утворення біоплівки на титанових опорних елементах імплантатів на прикладі полімеразної ланцюгової реакції у реальному часі та бактеріальних посівів/ С.-Р. Р. Готь [та ін.] (стр.63-68)
Радчук В. Б. Особливості реактивних змін клітинного складу ясен у динаміці клінічних спостережень залежно від виду одонтопрепарування під металокерамічні конструкції/ В. Б. Радчук, Н. В. Гасюк, П. А. Гасюк (стр.69-75)
Фліс П. С. Функціональний стан м’язів зубощелепного апарату до та після лікування дітей з аномаліями прикусу та мовленнєвими порушеннями/ П. С. Фліс [та ін.] (стр.76-83)
Цікаві статті :
Знайти схожі


12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Готь С.-Р. Р., Угрин М. М., Гутор Т. Г., Бондарчук О. Л.
Назва : Інтенсивність утворення біоплівки на титанових опорних елементах імплантатів на прикладі полімеразної ланцюгової реакції у реальному часі та бактеріальних посівів
Паралельн. назви :The results of biofilm formation intensity on titanium abutments using real-time polymerase chain reaction and microbiological culture
Місце публікування : Клінічна стоматологія. - Тернопіль, 2018. - N 4. - С. 63-68 (Шифр КУ44/2018/4)
MeSH-головна: ТИТАН -- TITANIUM
БИОПЛЕНКИ МИКРООРГАНИЗМОВ -- BIOFILMS
ЗУБНОГО ИМПЛАНТАТА-АБАТМЕНТА КОНСТРУКЦИЯ -- DENTAL IMPLANT-ABUTMENT DESIGN
ПРОТЕЗЫ И ИМПЛАНТАТЫ -- PROSTHESES AND IMPLANTS
ПОЛИМЕРАЗНАЯ ЦЕПНАЯ РЕАКЦИЯ -- POLYMERASE CHAIN REACTION
Анотація: Титан володіє унікальним поєднанням міцності, легкої ваги та біосумісності, завдяки чому опорні елементи імплантатів (абатменти) з цього матеріалу є вибором №1 при заміщенні бічних дефектів. Характеристики поверхні абатмента, що включають хімічний склад, вільну поверхневу енергію (SFE) та жорсткість, впливають на утворення біоплівки, яка є основним фактором виникнення періімплантитів. Періімплантні ділянки колонізуються тими самими бактеріями, що й спричиняють пародонтальні захворювання, а саме: A. actinomycetemcomitans, P. gingivalis, T. forsythensis, P. intermedia. Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) в реальному часі може здійснити пряму ідентифікацію цих пародонтопатогенів за рахунок визначення кількісного вмісту специфічного фрагмента ДНК у зразках
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)