Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (12)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Гутман, Л. Б.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 20
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20  
1.
Шифр: 74127/1997/1/2
   Журнал

Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - Періодичність не визначена
1997р. Т. 1 № 2
Зміст:
Мороз, В. М. Медична антропологія і відновлювальна медицина / В. М. Мороз, Б. О. Никитюк. - С.1-2
Гумінський, Ю. Й. Пропорційність в співвідношеннях параметрів внутрішніх органів та соми людей в нормі за даними регресійного моделювання / Ю. Й. Гумінський. - С.3-4. - Бібліогр.: в кінці ст.
Почекутова, А. О. Вплив нікотинової кислоти на швидкість визрівання сурфактанту / А. О. Почекутова. - С.5. - Бібліогр.: в кінці ст.
Фоміна, Л. В. Морфологія судин та ендотеліальних клітин справжніх гемангіом / Л. В. Фоміна. - С.6-7. - Бібліогр.: в кінці ст.
Косован, А. І. Вплив ципрофлоксацину, цефамандолу та ріфампіцину на ферменти метаболізму ксенобіотиків у порівнянні з класичними індукторами та інгібіторами монооксигеназ / А. І. Косован, О. О. Яковлева, О. Г. Вовк. - С.8-9. - Бібліогр.: в кінці ст.
Коган, Б. Й. Зміни маси деяких внутрішніх органів щурів після сумісного впливу на шкіру локальної гіпер- та гіпотермії / Б. Й. Коган, І. В. Гунас, І. Д. Кухар. - С.10-11. - Бібліогр.: в кінці ст.
Оболенський, О. О. Морфологія та біохімія легень в ранній термін після локального впливу на організм щурів низької температури / О. О. Оболенський, В. В. Біктіміров, О. О. Яковлева. - С.12-13. - Бібліогр.: в кінці ст.
Незгода, І. І. Хіміотерапевтична ефективність ципробаю при експериментальному сальмонельозі / І. І. Незгода, В. В. Біктіміров, В. А. Кириленко. - С.14-15. - Бібліогр.: в кінці ст.
Андрєєв, О. П. Корекція сорбентами та антиоксидантами метаболічних порушень в печінці щурів при інтоксикації тетрахлорметаном / О. П. Андрєєв [та ін.]. - С.16-17. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Мороз Л. В., Блажієвська Г. Й., Штатько О. І., Пентюк О. О.
Півторак, В. І. Математичне моделювання формоутворюючої функції косого шару м’язів шлунку / В. І. Півторак [та ін.]. - С.18-19. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Богачук С. Г., Риндюк В. І., Приятельчук В. О.
Мороз, В. М. Характеристика параметрів неспецифічної резистентності та динаміка її формування під дією радонової води / В. М. Мороз, Л. О. Соловйова. - С.20-22. - Бібліогр.: в кінці ст.
Соловйова, Л. О. Динаміка структури та функції щитовидної залози при дії на організм слаборадіоактивних мінеральних вод / Л. О. Соловйова, Т. П. Куфтирьова, Т. В. Андрїєнко. - С.23-25. - Бібліогр.: в кінці ст.
Башинська, О. І. Статевий диморфізм остеометричних ознак кісток, що утворюють колінний суглоб в пубертатному віці / О. І. Башинська. - С.26-27. - Бібліогр.: в кінці ст.
Остапчук, О. І. Вплив циметидину, тіаміндифосфату та фенобарбіталу на фармакокінетику та фармакологічний ефект індометацину у щурів / О. І. Остапчук, З. С. Медвідь, М. А. Станіславчук. - С.28-29. - Бібліогр.: в кінці ст.
Ніколаєнко, О. О. Гістометричні і ультраструктурні зміни в печінці щурів-самок лінії Вістар після вагітності / О. О. Ніколаєнко. - С.30-31. - Бібліогр.: в кінці ст.
Личко, В. Г. Вплив електричної складової електромагнітних полів промислової частоти на електрокардіографічні показники білих щурів / В. Г. Личко, С. В. Прокопенко. - С.32-33. - Бібліогр.: в кінці ст.
Пентюк, Н. О. Вплив ниркової недостатності на фармакокінетику напроксену, та закислення і залужнення сечі на елімінацію напроксену та парацетамолу / Н. О. Пентюк, М. А. Станіславчук, О. Г. Вовк. - С.34-35. - Бібліогр.: в кінці ст.
Матвійчук, М. В. Вплив додаткового введення ретинолу, ретиноєвої кислоти та бета-каротину на активність ферментів, що метаболізують ксенобютики, токсичність нітрозодиметиламіну та циклофосфаміду / М. В. Матвійчук [та ін.]. - С.36-37. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Какарькін О. Я., Черв’як М. М., Дмітрієва К. Ю.
Бєлий, А. В. Роль вільнорадикальних механізмів в патогенезі імунних порушень після впливу низьких рівнів радіації / А. В. Бєлий. - С.38-39. - Бібліогр.: в кінці ст.
Сєркова, В. К. Вплив еналаприла на перекисне окислення ліпідів у хворих на гіпертонічну хворобу II стадії / В. К. Сєркова, Л. В. Бурдейна. - С.40-41. - Бібліогр.: в кінці ст.
Горобець, Н. І. Клінічні особливості порушень вегетативної нервової системи у дітей, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС з захворюваннями органів травлення та їх санаторно-курортна реабілітація / Н. І. Горобець. - С.42-43. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шанчук, О. М. Вплив ендобронхіальних санацій декаметоксином на імунологічну реактивність хворих хронічним бронхітом / О. М. Шанчук. - С.44-45. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дубова, Г. І. Значення змін імунної відповіді у розвитку пієлонефриту у вагітних з хронічними осередками інфекції / Г. І. Дубова. - С.46-47. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гутман, Л. Б. Особливості лікування вагітних з осередками хронічної інфекції залежно від імунологічного стану / Л. Б. Гутман, Г. І. Дубова. - С.48. - Бібліогр.: в кінці ст.
Березовська, З. Б. Анестезія при кесаревому розтині / З. Б. Березовська [та ін.]. - С.49. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Міщук І. І., Оссовська А. Б., Гомон М. Л., Міщенко Р. Ф.
Булат, Л. М. Доплерографічні особливості реактивності середньої мозкової артерії у здорових дітей / Л. М. Булат [та ін.]. - С.50-51. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Шкуренко В. Д., Горобець Н. І., Курець О. О.
Шкуренко, В. Д. Реабілітація дітей з хронічною поєднаною патологією органів травлення на етапі санаторно-курортного лікування / В. Д. Шкуренко. - С.52-53. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шапаренко, Г. П. Порівняльна характеристика фактичних і належних ехокардюграфічних показників при гіпертонічній хворобі III стадії / Г. П. Шапаренко. - С.54-55. - Бібліогр.: в кінці ст.
Данилюк, І. І. Динаміка системи комплемента у хворих на хронічний лімфолейкоз / І. І. Данилюк. - С.56-57. - Бібліогр.: в кінці ст.
Білик, В. Д. Діагностичні можливості комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень при спостереженні за хворими з епілептичними припадками / В. Д. Білик, І. Й. Хаімзон, О. В. Курляндчнков. - С.58-59. - Бібліогр.: в кінці ст.
Желіба, М. Д. Гострий апендицит: причини нагноєння операційної рани / М. Д. Желіба. - С.60. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дудник, В. М. Стан тиреощної системи у дітей з кісто- та вузликоутворенням щитовидної залози / В. М. Дудник. - С.61. - Бібліогр.: в кінці ст.
Мелащенко, С. Г. Показники та циркадний ритм добової внутрішньошлункової ацидності у хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки та практично здорових осіб / С. Г. Мелащенко. - С.62-63. - Бібліогр.: в кінці ст.
Загниборода, П. П. Застосування нормобаричної гіпок- сітерапії в комплексному лікуванні хворих цирозом печінки / П. П. Загниборода. - С.64-65. - Бібліогр.: в кінці ст.
Каніковський, О. Є. Кишкові нориці, як ускладнення гострого деструктивного панкреатиту / О. Є. Каніковський, О. О. Жупанов. - С.66-67. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гришко, В. Г. Фізичний розвиток дітей з хронічним гломерулонефритом та його зміни під впливом етапної реабілітації / В. Г. Гришко. - С.68-69. - Бібліогр.: в кінці ст.
Цирульник, А. М. Стан імунітету осіб з хронічними і рецидивуючими захворюваннями органів дихання, що приймали участь в ліквідації аварії на ЧАЕС / А. М. Цирульник [та ін.]. - С.70-71. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Зайков С. В., Гонько В. М., Бобело О. Л., Ланова С. В.
Кузняк, Н. Б. Ефективність лікування хворих з одонтогенними флегмонами щелепно-лицевої ділянки комбінованим препаратом, що поєднує сорбційні та протеолітичні властивості / Н. Б. Кузняк. - С.72-73. - Бібліогр.: в кінці ст.
Курець, О. О. Реабілітація дітей з захворюваннями органів дихання, які постраждали від аварії на ЧАЕС в санаторно-курортних умовах / О. О. Курець. - С.74-75. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гайструк, Н. А. Деякі особливості плаценти при анемії вагітних / Н. А. Гайструк. - С.76-77. - Бібліогр.: в кінці ст.
Жученко, Л. М. Клініка гострих отруєнь психотропними препаратами нейролептичного ряду / Л. М. Жученко, С. В. Римша. - С.78-79. - Бібліогр.: в кінці ст.
Процюк, Т. Л. Комплексне лікування алергічних захворювань у дітей раннього віку з використанням ентеросорбенту - силарду П / Т. Л. Процюк. - С.80-81. - Бібліогр.: в кінці ст.
Барало, І. В. Результати хірургічних втручань у хворих аденомою передміхурової залози з різною груповою (АВО) та оезус належністю крові / І. В. Барало. - С.82-83. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гнатишин, М. С. Індивідуальні критерії оцінки нервово-психічного перенавантаження у жіночого населення та його профілактика / М. С. Гнатишин. - С.84-85. - Бібліогр.: в кінці ст.
Коньков, Д. Г. Структура акушерської патології у вагітних, які зазнали впливу вібрації / Д. Г. Коньков. - С.86-87. - Бібліогр.: в кінці ст.
Сєркова, В. К. Порівняльна оцінка ефективності антиангінальних препаратів у хворих на ішемічну хворобу серця з больовою і безбольовою ішемією міокарду / В. К. Сєркова, Акрам Аль-Харірі. - С.88-89. - Бібліогр.: в кінці ст.
Фомін, О. О. Нове в діагностиці глибоких та складних гемангіом лиця та шиї у дітей / О. О. Фомін. - С.90. - Бібліогр.: в кінці ст.
Корнєєв, Б. І. Хронічний некалькульозний холецистит (огляд літератури) / Б. І. Корнєєв. - С.91-92. - Бібліогр.: в кінці ст.
Полторак, А. В. Самовільне переривання вагітності в ранніх термінах, як соціально-медична проблема / А. В. Полторак. - С.93-94. - Бібліогр.: в кінці ст.
Жученко, О. П. Часовий аналіз динаміки частоти випадків гострого апендицту за 6 років (1987-1992) / О. П. Жученко. - С.95. - Бібліогр.: в кінці ст.
Давидюк, А. Т. З історії організації Вінницького медичного університету (1934-1937 pp.) / А. Т. Давидюк. - С.96-97. - Бібліогр.: в кінці ст.
Курляндчиков, О. В. Розробка комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень при веденні хворих з епілептичними припадками / О. В. Курляндчиков. - С.98-99. - Бібліогр.: в кінці ст.
Йолтухівський, М. В. Використання моделі інструментального їжодобувного рефлексу щурів для аналізу закономірностей формування нової рухової програми / М. В. Йолтухівський. - С.100-101. - Бібліогр.: в кінці ст.
Очередько, О. М. Ситуаційне та прогностичне моделювання стану захворюваності сільських мешканців на основі економетричного моделювання / О. М. Очередько. - С.102-103. - Бібліогр.: в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Гутман, Л. Б.
    Особливості лікування вагітних з осередками хронічної інфекції залежно від імунологічного стану [Текст] / Л. Б. Гутман, Г. І. Дубова // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 1997. - Т. 1, № 2. - С. 48. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
ИНФЕКЦИЯ ОЧАГОВАЯ -- FOCAL INFECTION (диагностика, иммунология, кровь, метаболизм, патофизиология)
ПИЕЛОНЕФРИТ -- PYELONEPHRITIS (диагностика, иммунология, метаболизм, осложнения, этиология)
БЕРЕМЕННОСТЬ -- PREGNANCY (действие лекарственных препаратов, иммунология)
ИММУННОЙ СИСТЕМЫ ПРОЦЕССЫ -- IMMUNE SYSTEM PROCESSES (действие лекарственных препаратов, иммунология)
Дод.точки доступу:
Дубова, Г. І.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.


   
    Особенности ведения беременности и родов при сердечно-сосудистой патологии [Текст] / В. Е. Дашкевич [и др.] // Перинатологія та педіатрія. - 1999. - № 1. - С. 12-14


MeSH-головна:
БЕРЕМЕННОСТЬ -- PREGNANCY (кровь, метаболизм)
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ БОЛЕЗНИ -- CARDIOVASCULAR DISEASES (кровь, метаболизм, патофизиология)
Дод.точки доступу:
Дашкевич, В. Е.
Гутман, Л. Б.
Меллина, И. М.
Мокрик, Г. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

4.


   
    Цукровий діабет у вагітних як причина перинатальної патології та порушення здоров’я дітей [Текст] / О. М. Лук’янова, Ю. Г. Антипкін, Л. Б. Гутман // Журнал Академії медичних наук України. - 2000. - Т. 6, № 3. - С. 496-507


MeSH-головна:
ПЕРИРОДОВОЙ ПЕРИОД -- PERIPARTUM PERIOD
ПРЕНАТАЛЬНАЯ ДИАГНОСТИКА -- PRENATAL DIAGNOSIS (использование, методы)
БЕРЕМЕННОСТЬ У БОЛЬНЫХ ДИАБЕТОМ -- PREGNANCY IN DIABETICS (диагноз, кровь, метаболизм, патофизиология)
НОВОРОЖДЕННЫЙ, БОЛЕЗНИ -- INFANT, NEWBORN, DISEASES (диагноз, патофизиология)
Дод.точки доступу:
Лук’янова, О. М.
Антипкін, Ю. Г.
Гутман, Л. Б.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

5.


    Лук’янова, І. С.
    Особливості матково-плацентарної та плодової гемодинаміки у вагітних з захворюваннями серцево-судинної системи [Текст] / І. С. Лук’янова, Л. Б. Гутман // Перинатологія та педіатрія. - 2001. - № 4. - С. 8-12


MeSH-головна:
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ БОЛЕЗНИ -- CARDIOVASCULAR DISEASES (диагностика, патофизиология)
МАТЬ-ПЛОД, ОБМЕН -- MATERNAL-FETAL EXCHANGE (иммунология)
Дод.точки доступу:
Гутман, Л. Б.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

6.
Шифр: ПУ3/2002/1
   Журнал

Перинатология и педиатрия [Текст]. - Виходить кожного кварталу
2002р. № 1
Зміст:
Запорожан, В. М. Стан проблеми ВІЛ-інфекції при вагітності в Україні / В. М. Запорожан, Т. К. Іркіна, Н. М. Нізова. - С.3-4
Лук’янова, І. С. Фетоплацентарна недостатність у вагітних з захворюваннями серцево-судинної системи / І. С. Лук’янова, Л. Б. Гутман, В. Є. Дашкевич. - С.5-9
Коваленко, Н. К. До механізму відновлення природного мікробіоценозу пологових шляхів у вагітних з хронічним пієлонефритом / Н. К. Коваленко, С. О. Касумова, Л. Є. Туманова. - С.10-12
Яковлева, Е. Б. Хламідійна інфекція у юних вагітних, її вплив на стан плода та новонародженого / Е. Б. Яковлева, Н. Г. Філіпова, Н. С. Толкач. - С.13-15
Васильчук, Г. М. Менометрорагії при легких і латентних формах коагулопатій та тромбоцитопатій / Г. М. Васильчук, В. С. Сольський, М. В. Суховій. - С.16-18
Суліма, О. Г. Напрямки покращення виходжування новонароджених в акушерських стаціонарах / О. Г. Суліма, Л. І. Чернишова, Т. М. Ткачова. - С.19-22
Третьякова, О. С. Медико-соціальні аспекти формування гіпоксичного ушкодження серця новонароджених / О. С. Третьякова. - С.23-25
Задорожна, Т. Д. Апоптотичний індекс у структурах плаценти першого триместру вагітності з фізіологічним перебігом / Т. Д. Задорожна, Г. І. Бондаренко. - С.26-28
Аряєв, М. Л. Функціональний стан мембран еритроцитів при гемолітичній хворобі новонароджених / М. Л. Аряєв, Ю. В. Десятська. - С.29-31
Матыцина, Л. А. Демографо-экологическая ситуация и проблемы репродуктивного здоровья девочек и девочек-подростков Донецкого региона / Л. А. Матыцина, С. Ф. Марова. - С.32-35
Омельченко, Л. І. Клініко-лабораторна оцінка ефективності використання засобів системної ензимотерапії в комплексному лікуванні ювенільного ревматоїдного артриту / Л. І. Омельченко, О. А. Ошлянська, Л. І. Апуховська. - С.36-39
Багдасарова, И. В. Влияние максимальных доз глюкокортикоидов и цитостатиков на уровень функционирования сердечно-сосудистой системы при гломерулонефрите у детей / И. В. Багдасарова, В. Ю. Кундин. - С.41-43
Крамарєв, С. О. Стан нервової системи у дітей після перенесеного гнійного менінгіту / С. О. Крамарєв, Л. В. Закордонець, В. Ю. Мартинюк. - С.44-46
Омельченко, Л. І. Окремі показники метаболізму кальцію та забезпеченості вітаміном Д у підлітків з вегетативними дисфункціями / Л. І. Омельченко, Л. І. Апуховська, О. В. Власюк. - С.47-49
Горішна, О. В. Рівень оксиду азоту в крові дітей, які вживають питну воду з підвищеним вмістом нітратів / О. В. Горішна. - С.50-51
Темурьянц, Н. А. Оптимизация психофизиологического статуса детей с микробно-воспалительными заболеваниями почек с помощью КВЧ-терапии / Н. А. Темурьянц, Е. Н. Туманянц, Е. Н. Чуян. - С.52-55
Аряєв, М. Л. Жорстоке поводження з дітьми / М. Л. Аряєв. - С.56-60
Усенко, Л. В. Детская боль и место панадола в схеме интегрированного подхода за ее контролем / Л. В. Усенко, В. В. Слива, В. И. Снисарь. - С.61-64
Квашенко, В. П. Современные подходы к лечению железодефицитных состояний у женщин / В. П. Квашенко, С. А. Айкашев, Ю. П. Богослав. - С.65-69
Тронько, Н. Д. Применение мультивитаминов "мульти-табс" в комплексном лечении сахарного диабета I типа у детей и подростков / Н. Д. Тронько, Е. В. Большова, Н. О. Кульчицкая. - С.76-77
Ліхачова, А. С. Досвід клінічного випробування спеціалізованого продукту дитячого харчування молочної суміші "Пре-хіпп" у недоношених / А. С. Ліхачова, Д. А. Бузько. - С.78-79
Стамова, Н. Г. Эффективность коррекции питания заменителем грудного молока "ALFARE" в лечении детей с гипотрофией 2-3-й степени / Н. Г. Стамова, Ю. Г. Циунчик. - С.80-81
Казак, С. С. Експериментальне обгрунтування цитопротективної дії смекти на моделі деструктивних пошкоджень сош щурів / С. С. Казак, С. Б. Французова, І. П. Горячева. - С.82-86
Крамарєв, С. О. Інстенон у попередженні несприятливих наслідків гнійних менінгітів у дітей / С. О. Крамарєв, В. В. Евтушенко, Л. В. Закордонець. - С.87-89
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

7.


    Лук’янова, І. С.
    Фетоплацентарна недостатність у вагітних з захворюваннями серцево-судинної системи [Текст] / І. С. Лук’янова, Л. Б. Гутман, В. Є. Дашкевич // Перинатологія та педіатрія. - 2002. - № 1. - С. 5-9


MeSH-головна:
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ БОЛЕЗНИ -- CARDIOVASCULAR DISEASES (патофизиология)
ПЛАЦЕНТАРНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ -- PLACENTAL INSUFFICIENCY (кровь, метаболизм)
Дод.точки доступу:
Гутман, Л. Б.
Дашкевич, В. Є.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

8.
Шифр: ВУ9/2006/2
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2006р. № 2
Зміст:
Каліновська, І. В. Дослідження гормонального статусу вагітних при різних формах фетоплацентарної недостатності в ранньому ембріональному періоді / І. В. Каліновська. - С.5-6. - Библиогр. в конце ст.
Фактори ризику застосування кесаревого розтину при слабкості пологової діяльності, що розвинулась на тлі патологічного прелімінарного періоду. - С.6-7. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження частоти та структури репродуктивних втрат у жінок з екстрагенітальною патологією. - С.8-9. - Библиогр. в конце ст.
Гутман, Л. Б. Акушерські та кардіологічні аспекти ведення вагітності і профілактики перинатальної патології при первинній легеневій гіпертензії / Л. Б. Гутман, О. О. Мініна, К. Г. Апресова. - С.9-11. - Библиогр. в конце ст.
Роль поліклінічно-амбулаторних служб в підтримці тривалого успішного грудного вигодовування. - С.11-14. - Библиогр. в конце ст.
Особливості матково-плацентарного та плодового кровообігу у вагітних з кардіоміопатіями. - С.14-15. - Библиогр. в конце ст.
Малиновська, К. С. Використання тесту з 6-хвилинною ходьбою для оцінки міокардіального резерву у вагітних з вадами серця / К. С. Малиновська. - С.15-17. - Библиогр. в конце ст.
Вержанська, Т. Р. Клінічні особливості та морфофункціональний стан серця у вагітних з аневризматичним вип’ячуванням міжпередсердної перетинки / Т. Р. Вержанська, К. С. Малиновська, О. О. Мініна. - С.17-18. - Библиогр. в конце ст.
Пап, С. О. Ультразвукова діагностика затримки внутрішньоутробного розвитку плода у вагітних з гіпертонічною хворобою / С. О. Пап. - С.18-19. - Библиогр. в конце ст.
Вплив внутрішньоутробної гіпоксії на стан серцевої гемодинаміки у новонароджених. - С.19-20. - Библиогр. в конце ст.
Прогнозування виникнення нейроциркуляторної астенії (НЦА) та її впливу на розвиток порушень репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку. - С.20-22. - Библиогр. в конце ст.
Фартушок, Т. В. Особливості перебігу вагітності у жінок з наявністю урогенітальної інфекції / Т. В. Фартушок. - С.22-24. - Библиогр. в конце ст.
Кожухар, Г. В. Дослідження NO-синтазної, ксантиноксидазної, ароматазної активності та вмісту фактора 1а, що індукується гіпоксією, в плаценті при синдромі уповільненого росту та недостатності живлення плода / Г. В. Кожухар. - С.25-27. - Библиогр. в конце ст.
Міклін, О. П. Розродження жінок кримської популяції з поперечнозвуженим тазом / О. П. Міклін, А. М. Рибалка, В. О. Заболотнов. - С.27-29. - Библиогр. в конце ст.
Маркін, Л. Б. Особливості фетальної біофізичної активності при виникненні меконіальної аспірації у плода / Л. Б. Маркін, І. М. Копійчук. - С.29-30. - Библиогр. в конце ст.
Двуліт, М. П. Визначення білків плаценти для діагностики та прогнозування плацентарної недостатності у вагітних з артеріальною гіпертензією / М. П. Двуліт. - С.31-32. - Библиогр. в конце ст.
Мокрик, О. М. Морфологічні особливості плацентарного бар’єру у жінок, радіаційно опромінених в пре- та пубертатному періодах / О. М. Мокрик, Т. Д. Задорожна. - С.32-34. - Библиогр. в конце ст.
Шафарчук, В. М. Імунологічні особливості материнсько-плодових взаємовідносин при артеріальній гіпертензії у вагітних / В. М. Шафарчук. - С.34-35. - Библиогр. в конце ст.
Беседін, В. М. Вплив бактеріального вагінозу під час вагітності на стан плода та новонародженого / В. М. Беседін, О. С. Рачкевич, К. Ю. Ісаєва. - С.35-37. - Библиогр. в конце ст.
Зміни системи гемостазу вагітних з антифосфоліпідним синдромом в динаміці. - С.37-39. - Библиогр. в конце ст.
Богачов, Е. І. Особливості гістологічної структури міометрія у жінок з прееклампсією, розроджених кесаревим розтином / Е. І. Богачов. - С.39-41. - Библиогр. в конце ст.
Венцківський, Б. М. Особливості патогенезу невиношування вагітності в терміні 22-28 тижнів / Б. М. Венцківський, Л. А. Жабіцька. - С.41-44. - Библиогр. в конце ст.
Семенина, Г. Б. Особливості перебігу вагітності, пологів, післяпологового періоду та аналіз стану потомства у жінок із синдромом полікістозних яєчників в анамнезі / Г. Б. Семенина, В. М. Беседін, Б. З. Стах. - С.45-47. - Библиогр. в конце ст.
Ревенько, О. О. Стан мікробіоценозу у жінок репродуктивного віку з пухлиноподібними ураженнями яєчників / О. О. Ревенько, В. К. Кондратюк. - С.48-50. - Библиогр. в конце ст.
Динамічна оцінка показників мікробіоценозу репродуктивного тракту у жінок в віддалені терміни після мікрохірургічного та ендохірургічного лікування неплідності. - С.50-52. - Библиогр. в конце ст.
. - С.53-55. - Библиогр. в конце ст.
Маляр, В. А. Лікування лейоміом матки методом емболізації маткових артерій з використанням препарату "Емболін" / В. А. Маляр, О. М. Русин. - С.55-58. - Библиогр. в конце ст.
Карякіна, О. Л. Особливості перебігу вагітності та пологів у жінок із лейоміомою матки / О. Л. Карякіна, Н. М. Рожковська. - С.58-60. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Прогнозування імовірності розвитку плацентарної недостатності у вагітних з лікованим непліддям в анамнезі / О. М. Макарчук, О. Г. Бойчук. - С.60-62. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Шляхи оптимізації лікування залізодефіцитної анемії, поєднаної з гестозами, з використанням ліпосомальної та ензимотерапії / О. М. Макарчук, Т. Б. Сніжко. - С.62-63. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Оцінка функціональної здатності печінки у вагітних з непліддям ендокринного генезу / О. М. Макарчук, Н. Г. Яцишин. - С.64-65. - Библиогр. в конце ст.
Нові підходи до антибактеріальної терапії пневмонії у вагітних. - С.66-68. - Библиогр. в конце ст.
Берегуляк, О. О. Ефективність нового етапного способу застосування Естрожелю, Клімодієну, Клімадинону для профілактики і лікування посткастраційного синдрому / О. О. Берегуляк. - С.68-71. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження ефективності нового етапного способу профілактики і лікування посткастраційного синдрому в експерименті на щурах. - С.71-73. - Библиогр. в конце ст.
Особливості комбінованого терапевтично-хірургічного лікування генітального ендометріозу. - С.73-74. - Библиогр. в конце ст.
Бойчук, А. В. Стан системи імунного захисту у хворих із загостренням хронічного аднекситу на тлі різних видів місцевого лікування / А. В. Бойчук, Т. І. Кулініч. - С.75-77. - Библиогр. в конце ст.
Петренко, Н. В. Корекція ендокринних порушень у жінок залежно від стану щитоподібної залози / Н. В. Петренко. - С.77-80. - Библиогр. в конце ст.
Корекція гормональних змін при дисфункціональних маткових кровотечах (ДМК) у жінок репродуктивного віку з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту (ХЗШКТ). - С.80-81. - Библиогр. в конце ст.
Геряк, С. М. Ефективність застосування гелю "Тітірол" у породіль при післяопераційних та післяпологових ранах / С. М. Геряк, Н. В. Ревчук. - С.81-82. - Библиогр. в конце ст.
Гормональний гомеостаз у жінок з неплідністю після хірургічного лікування. - С.83-85. - Библиогр. в конце ст.
Особливості кальцій-фосфорного обміну у жінок з лейоміомою матки впродовж першого року після пологів. - С.85-87. - Библиогр. в конце ст.
Застосування специфічних імуноглобулінів для лікування цитомегаловірусної і герпетичної інфекцій у вагітних жінок. - С.87-90. - Библиогр. в конце ст.
Особливості протиінфекційного імунітету цервікального слизу шийки матки та мікробіоценозу піхви у породілей з лейоміомою. - С.90-92. - Библиогр. в конце ст.
Скрипченко, Н. Я. Гормональний статус жінок з лейоміомою матки під час вагітності та після пологів / Н. Я. Скрипченко. - С.92-95. - Библиогр. в конце ст.
Янюта, С. М. Особливості адаптації вагітних до дії хронічного психоемоційного стресу / С. М. Янюта, В. П. Присяжнюк. - С.95-96. - Библиогр. в конце ст.
Ранній неонатальний період новонароджених, у матерів яких під час вагітності спостерігалася реплікація вірусів гепатитів А, В та С. - С.97-99. - Библиогр. в конце ст.
Мехедко, В. В. Клінічні та імунологічні аспекти лікування післяопераційних ран піхви після виконання вагінальної гістеректомії із застосуванням озонотерапії / В. В. Мехедко. - С.99-101. - Библиогр. в конце ст.
Ветох, Г. В. Функціональний стан сечовивідних шляхів у жінок з лейоміомою матки до та після оперативного лікування / Г. В. Ветох. - С.102-104. - Библиогр. в конце ст.
Особливості спектра антифосфоліпідних антитіл (АФА) у жінок з патологічним перебігом вагітності. - С.104-106. - Библиогр. в конце ст.
Вигівська, Л. М. Морфологічні та імуногістохімічні особливості ендометріозу шийки матки / Л. М. Вигівська. - С.106-107. - Библиогр. в конце ст.
Чермак, І. І. Стан вільнорадикального окислення ліпідів та антиоксидантного захисту у хворих на аденоміоз після внутрішньоматкового кріохірургічного лікування / І. І. Чермак, А. Г. Богомол. - С.107-109. - Библиогр. в конце ст.
Чермак, І. І. Вплив кріохірургічного лікування на показники системи гемостазу у хворих на аденоміоз / І. І. Чермак. - С.109-111. - Библиогр. в конце ст.
Базелюк, О. М. Стан перекисного окислення ліпідів та антиоксидантної системи захисту в організмі вагітної, хворої на активний туберкульоз легень / О. М. Базелюк. - С.111-113. - Библиогр. в конце ст.
Заболотна, А. В. Стан гемодинаміки фетоплацентарної системи у вагітних групи високого ризику розвитку плацентарної недостатності / А. В. Заболотна. - С.113-115. - Библиогр. в конце ст.
Диагностическая ценность гистероскопии. - С.115-116. - Библиогр. в конце ст.
Геряк, С. М. Лікування імунних порушень та попередження ускладнень у вагітних із субклінічним гіпотиреозом / С. М. Геряк. - С.116-118. - Библиогр. в конце ст.
Авраменко, Т. В. Ендотеліальна дисфункція при діабетичній ангіопатії у вагітних / Т. В. Авраменко, В. І. Медведь, Ж. В. Шостак. - С.118-120. - Библиогр. в конце ст.
Стефанко, С. Л. Перебіг вагітності та пологів у вагітних жінок із аліментарно-конституційним ожирінням в процесі лікування препаратами "Есенціале-форте Н" і "Епадол" / С. Л. Стефанко. - С.120-121. - Библиогр. в конце ст.
Хомінська, З. Б. Відновлення репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку після радикального лікування раку щитоподібної залози / З. Б. Хомінська, Т. М. Кучменко. - С.122-124. - Библиогр. в конце ст.
Лукащук-Федик, С. В. Альтернативні методи лікування хламідіозу та корекції репродуктивного здоров’я / С. В. Лукащук-Федик, Н. В. Волотовська. - С.125-126. - Библиогр. в конце ст.
Тарасюк, О. К. Соціально-медичні та соціально-психологічні фактори: їхній вплив на виникнення невиношування вагітності / О. К. Тарасюк. - С.127-128. - Библиогр. в конце ст.
Кашуба, М. О. Проблеми біоетики в охороні здоров’я робітників на прикладі електрозварювального виробництва / М. О. Кашуба. - С.128-130. - Библиогр. в конце ст.
Маланчин, І. М. Лікування гестаційної гіпертензії з позиції доказової медицини / І. М. Маланчин, Н. М. Олійник, В. Д. Якимчук. - С.130-131. - Библиогр. в конце ст.
Резниченко, Н. О. Стан імунної системи у жінок при запальних захворюваннях геніталій / Н. О. Резниченко. - С.131-133. - Библиогр. в конце ст.
Яковлєва, Е. Б. Клініко-діагностичне значення плацентарної лужної фосфатази у вагітних / Е. Б. Яковлєва, І. В. Жердєва. - С.133-135. - Библиогр. в конце ст.
Чайка, В. К. Ретроспективний аналіз особливостей перебігу вагітності, пологів і стану немовлят у пацієнток з гестаційною патологією нирок / В. К. Чайка, Н. В. Гребельна. - С.135-136. - Библиогр. в конце ст.
Яковлєва, Л. В. Вплив густого екстракту кореневищ і коренів пирію повзучого на структуру надниркової залози щурів в умовах гіперкортицизму / Л. В. Яковлєва, С. М. Марчишин, Ю. Б. Лар’яновська. - С.136-139. - Библиогр. в конце ст.
Сєрєбрякова, Є. П. Дисплазія епітелію шийки матки: ендокринні аспекти терапії / Є. П. Сєрєбрякова, Л. В. Прохорук, А. В. Антоненко. - С.139-140. - Библиогр. в конце ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

9.


    Гутман, Л. Б.
    Акушерські та кардіологічні аспекти ведення вагітності і профілактики перинатальної патології при первинній легеневій гіпертензії [Текст] / Л. Б. Гутман, О. О. Мініна, К. Г. Апресова // Вісник наукових досліджень : Наук.- практ. журн. - 2006. - № 2. - С. 9-11.

Рубрики: Гипертензия легочная--берем--лек тер

   Беременности осложнения сердечно-сосудистые


   Плацентарная недостаточность


   Родоразрешение


   Плода болезни--проф


   Новорожденный, болезни--проф


Дод.точки доступу:
Мініна, О. О.
Апресова, К. Г.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

10.
Шифр: ЗУ3/2009/6
   Журнал

Здоровье женщины . - Виходить кожного кварталу
2009р. № 6
Зміст:
Этим летом по приглашению "Байер Шеринг Фарма" Украину посетил Osama Shawki (Египет). - С.14-15
Результаты мета-анализа: "Мирена" (Mirena) и абляция эндометрия в равной мере эффективны при обильных менструальных кровотечениях. - С.16-17
Rowland, K. Азитромицин при лечении воспалительных заболеваний органов малого таза превосходит доксициклин по всем параметрам / K. Rowland, B. Ewigman. - С.18-21
Князевич, В. М. Вплив основних складових лікувально-діагностичного процесу на летальність у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії / В. М. Князевич [и др.] . - С.22-32
Інші автори: Слабкий Г. О., Федосюк Р. М., Ковальова О. М.
Камінський, В. В. Багатоплідна вагітність після застосування допоміжних репродуктивних технологій. Особливості перебігу вагітностей із самовільною та штучною репродукцією ембріонів / В. В. Камінський [и др.] . - С.34-40
Інші автори: Суханова А. А., Воробей Л. І., Шалько М. Н., Ткачук Р. Р.
Мустафин, Ч. К. Актуальные аспекты лечения мастопатии / Ч. К. Мустафин. - С.41-44
Тавадзе, Л. Р. Роль альтернативной терапии в лечении климактерических расстройств / Л. Р. Тавадзе, О. Н. Голубева. - С.46
Волосовский, П. Р. Сравнительные аспекты различных типов прерывания трубной беременности / П. Р. Волосовский. - С.48-49
Посохова, С. П. Медикаментозный аборт - реальный выбор сохранения репродуктивного здоровья женщины / С. П. Посохова, Л. Й. Гуменюк, С. В. Николаева. - С.50-53
Бенюк, В. О. Діагностичний алгоритм внутрішньоматкової патології із застосуванням гістероскопії в жінок репродуктивного віку / В. О. Бенюк [и др.] . - С.54-56
Інші автори: Винярський Я. М., Гончаренко В. М., Курочка В. В.
Вдовиченко, Ю. П. Современные аспекты профилактики и лечения вульвовагинита смешанного генеза / Ю. П. Вдовиченко, П. Н. Баскаков, К. Н. Масленников. - С.57-58
Вовк, І. Б. Діагностика генітального ендометріозу / І. Б. Вовк [и др.] . - С.59-64
Інші автори: Кондратюк В. К., Борисюк О. Ю., Горбань Н. Є., Калюта А. О.
Тутченко, Л. И. Питание кормящих грудью матерей (лекция) / Л. И. Тутченко, Т. Л. Марушко, Р. В. Марушко. - С.65-68
Туманова, Л. Є. Стан системи L-аргінін - оксид азоту у вагітних із хронічними запальними захворюваннями нирок і їх роль у розвитку прееклампсії / Л. Є. Туманова [и др.] . - С.69-71
Інші автори: Іщенко Г. І., Подольський Вл. В., Латишева З. М.
Зелінський, О. О. Терапія варикозної хвороби та венозної недостатності вульви і піхви у вагітних / О. О. Зелінський. - С.72-74
Ломага, Ю. Ю. Особливості скоротливої діяльності матки в жінок, які багато народжують / Ю. Ю. Ломага. - С.75-78
Борис, О. М. Роль гепатопротекторів у складі комплексного лікування фетоплацентарної недостатності у вагітних із прееклампсією та ураженням гепатобіліарної системи / О. М. Борис [и др.] . - С.79-82
Інші автори: Тупіс О. Я., Гак І. О., Онищик Л. М.
Минина, Е. А. Тромбофилия S (дефицит протеина S) у беременной / Е. А. Минина, А. А. Гудыменко. - С.84-85
Бенюк, В. О. Актуальні аспекти профілактики пологового травматизму нижніх відділів статевого тракту / В. О. Бенюк, Т. В. Ковалюк, О. А. Щерба. - С.86-88
Заболотнов, В. А. Особенности терапии угрозы преждевременных родов при частичной непрогрессирующей отслойке нормально расположенной плаценты / В. А. Заболотнов [и др.] . - С.90-92
Інші автори: Рыбалка А. Н., Кузнецова Т. В., Ляшенко Е. Н.
Давыдова, Ю. В. Профилактика и лечение железодефицитной анемии препаратом Сорбифер® Дурулес® у беременных женщин с нарушениями тиреоидного гомеостаза / Ю. В. Давыдова. - С.94-97
Сейтханова, Б. Т. Динамическая оценка микрофлоры у беременных, родильниц и новорожденных с целью прогнозирования развития гнойно-септических инфекций / Б. Т. Сейтханова. - С.98-99
Дубчак, А. Е. Магвит В6 в комплексном лечении нарушений психоэмоционального состояния у беременных женщин с бесплодием в анамнезе / А. Е. Дубчак, А. В. Милевский. - С.100-103
Тутченко, Л. И. Прибавка массы тела у беременных женщин: значение для исхода беременности (обзор литературы) / Л. И. Тутченко [и др.] . - С.104-107
Інші автори: Меллина И. М., Гудыменко А. А., Горелая Е. М.
Рощина, Г. Ф. Эстрогенозависимые урогенитальные расстройства / Г. Ф. Рощина. - С.108-111
Подольський, В. В. Про ефективність лікування рецидивів хронічних запальних захворювань статевих органів у жінок / В. В. Подольський, Вл. В. Подольський. - С.112-114
Татарчук, Т. Ф. Дисфункциональные маточные кровотечения: современные аспекты патогенеза, диагностики и терапии / Т. Ф. Татарчук, Т. В. Шевчук, Э. И. Ивасюк. - С.115-122
Евсеев, А. А. Коррекция нарушений вагинальной микрофлоры с помощью применения Вагисана (Лактогина) / А. А. Евсеев, О. Ю. Пивоварова. - С.123-128
Сандакова, Е. А. Особенности социального и психосоматического статуса у пациенток с хроническими воспалительными заболеваниями гениталий / Е. А. Сандакова, И. Г. Жуковская. - С.129-131
Татарчук, Т. Ф. Особливості перебігу перименопаузи в жінок на тлі психоемоційної дезадаптації / Т. Ф. Татарчук, О. А. Ефименко, М. Мигайчук. - С.132-134
Веропотвелян, П. Н. Варикозная болезнь вен малого таза и ее комплексная терапия с применением венотоников и антиагрегантов / П. Н. Веропотвелян [и др.] . - С.136-139
Інші автори: Веропотвелян Н. П., Авксентьев О. О., Шевченко А. С.
Гопчук, Е. Н. Применение пробиотиков при воспалительных гинекологических заболеваниях / Е. Н. Гопчук. - С.140-144
Дурягин, В. И. Исследование содержания иммуноглобулинов в различных жидкостях организма у женщин с хроническим рецидивирующим сальпингоофоритом / В. И. Дурягин. - С.145-146
Татарчук, Т. Ф. Лечение гиперандрогении как причины нарушения репродуктивного здоровья женщины / Т. Ф. Татарчук [и др.] . - С.147-151
Інші автори: Ганжий И. Ю., Березовская Е. И., Шевчук Т. В.
Шелыгин, М. С. Особенности гормональной функции яичников при фиброзно-кистозной болезни молочных желез / М. С. Шелыгин. - С.152-153
Воробий, В. Д. Ближайшие и отдаленные последствия хирургического лечения эндометриоза / В. Д. Воробий. - С.154-156
Серняк, Ю. П. Одноэтапная коррекция пролапса гениталий и стрессового недержания мочи у женщин с применением малоинвазивных методов / Ю. П. Серняк [и др.] . - С.157-159
Інші автори: Литвинов А. И., Рощин Ю. В., Фуксзон О. С., Гончаров В. В., Криштопа М. В.
Резніченко, Г. І. Первинна дисменорея у дівчат-підлітків / Г. І. Резніченко [и др.] . - С.160-162
Інші автори: Резніченко Ю. Г., Макієнко Т. С., Плотнікова В. М., Потебня В. Ю., Бєлай І. М.
Подольський, В. В. Актуальні питання перинатології в разі захворювань серцево-судинної системи / В. В. Подольський, Л. Б. Гутман, В. Є. Дашкевич. - С.163-168
Серов, В. Н. Синдром задержки развития плода / В. Н. Серов. - С.169-170
Антипкін, Ю. Г. Роль мультипробіотика Симбітер в профілактиці перинатальних ускладнень / Ю. Г. Антипкін [и др.] . - С.171-176
Інші автори: Моісеєнко Р. О., Давидова Ю. В., Муквіч О. М.
Ганжий, И. Ю. Лечение осложнений аборта и контрацепция в режиме 24+4 (Джаз) как его профилактика / И. Ю. Ганжий, Е. Н. Гопчук. - С.177-180
Юзько, Т. А. Можливість підвищення ефективності запліднення in vitro в жінок з безпліддям за наявності дисфункції щитоподібної залози / Т. А. Юзько, О. М. Юзько, А. Д. Вітюк. - С.181-183
Двуліт, М. П. Можливості терапії ендометріозу в жінок із безплідністю за допомогою агоніста гонадотропін-релізінг-гормону - Бусерину® / М. П. Двуліт, С. А. Кнопик, С. В. Лупіч. - С.184-186
Шлемкевич, А. М. Пограничные психические расстройства у пациенток в процессе лечения бесплодия методами вспомогательных репродуктивных технологий / А. М. Шлемкевич, С. Ю. Вдовиченко. - С.187-189
Борисюк, О. Ю. Застосування Есслівер Форте в комплексному лікуванні жінок із хронічними запальними захворюваннями геніталій герпесвірусно-бактеріальної етіології / О. Ю. Борисюк, А. Г. Корнацька, Г. В. Чубей. - С.190-196
Подольський, В. В. Значення новітніх технологій із доведеною ефективністю щодо лікування запальних захворювань статевих органів, спричинених інфекціями, що передаються статевим шляхом / В. В. Подольський [и др.] . - С.197-200
Інші автори: Дронова В. Л., Тетерін В. В., Подольський Вл. В.
Воробйова, Л. І. Роль противірусної терапії в комплексному лікуванні гострокінцевих кондилом вульви в жінок молодого віку / Л. І. Воробйова, Н. Ф. Лигирда. - С.201-204
Догошапко, О. Н. Предупредить рак шейки матки сегодня возможно или несколько слов о вакцине Церварикс / О. Н. Догошапко. - С.205-208
Жильчук, В. Є. Ефективність різних схем гормонотерапії залежно від менструального статусу, експресії стероїдних гормонів та експресії HER2/neu у хворих на рак молочної залози / В. Є. Жильчук, Н. Ю. Лук’янова, А. Л. Воронцова. - С.209-211
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

 1-10    11-20  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)