Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Деменына, Н. К.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи з 1 по 2
1.

Назва журналу :Перинатология и педиатрия -2017р.,N 2
Цікаві статті :
Давыдова Ю. Тазовое предлежание: за и против родоразрешения через естественные родовые пути/ Ю. Давыдова (стр.7-9)
Khalil A. Многоплодная беременность: практические рекомендации Международной ассоциации ультразвуковой диагностики в акушерстве и гинекологии/ А. Khalil [и др.] (стр.10-24)
Давыдова Ю. В. Сросшиеся близнецы: диагностика и акушерская тактика/ Ю. В. Давыдова [и др.] (стр.25-31)
Лазоришинец В. В. Периоперационная профилактика акушерских и перинатальных осложнений при выполнении операций с использованием искусственного кровообращения в период гестации/ В. В. Лазоришинец [и др.] (стр.32-36)
Давыдова Ю. В. Профилактика акушерских осложнений при анемии хронического заболевания/ Ю. В. Давыдова [и др.] (стр.37-41)
Подольський Вл. В. Сучасні можливості лікування папіломавірусної інфекції у вагітних/ Вл. В. Подольський [и др.] (стр.42-47)
Деменына Н. К. Сучасна діагностика та лікування передчасного розриву плодових оболонок (огляд літератури)/ Н. К. Деменына, Г. І. Іщенко (стр.48-52)
Лиманська А. Ю. Вплив використання деяких антиаритмічних препаратів на тонус і скоротливу діяльність матки (експериментальні дослідження)/ А. Ю. Лиманська (стр.53-57)
Дронова В. Л. Психологічний стан пацієнток із гінекологічною, хірургічною та поєднаною гінекологічною патологією в перед- та післяопераційному періодах у поєднанні з визначеними у них показниками гормонального гомеостазу/ B. Л. Дронова [и др.] (стр.58-63)
Сюсюка В. Г. Оцінка параметрів вегетативного балансу та активності регуляторних систем у вагітних з урахуванням їх психоемоційного стану/ В. Г. Сюсюка (стр.64-68)
Лиманська А. Ю. Преконцепційна профілактика венозного тромбоемболізму у жінок з тромбоемболічними ускладненнями в анамнезі/ А. Ю. Лиманська, А. К. Байдер (стр.69-72)
Огородник А. А. Эффективность итраконазола в преконцепционной профилактике рецидивирующего вульвовагинального кандидоза/ А. А. Огородник, Ю. В. Давыдова (стр.74-78)
Волик Н. К. Ехографічний моніторинг мезенхімальної дисплазії плаценти/ Н. К. Волик (стр.80-83)
Задорожна Т. Д. Патоморфологічні особливості плацент у роділь з ендокринною неплідністю в анамнезі/ Т. Д. Задорожна [и др.] (стр.84-90)
Живецька-Денисова А. А. Невиношування вагітності: сучасні підходи до діагностики, профілактики та лікування/ А. А. Живецька-Денисова [и др.] (стр.91-98)
Огородник А. А. Використання порожнинних щипців та вакууму пов’язане з підвищеним ризиком травматизації для матері та дитини/ А. А. Огородник (стр.99)
Огородник А. А. Грудне вигодовування може зменшити інтенсивність хронічного болю після кесаревого розтину/ А. А. Огородник (стр.99-100)
Огородник А. А. Ризик втрати вагітності зростає при використанні антибіотиків/ А. А. Огородник (стр.100-101)
Яновська Г. О. Зміни метаболізму амінокислот при перинатальній гіпоксично-ішемічній енцефалопатії та їх залежність від ступеня морфологічних змін головного мозку за даними нейросонографії/ Г. О. Яновська [и др.] (стр.102-107)
Слєпов О. К. Фактори ризику та їх вплив на результати хірургічного лікування низької природженої обструкції тонкої кишки у новонароджених дітей/ О. К. Слєпов, М. Ю. Мигур, А. О. Журавель (стр.108-112)
Бабінцева А. Г. Стан ренальної гемодинаміки у доношених новонароджених дітей з перинатальною патологією/ А. Г. Бабінцева (стр.113-120)
Ошлянская Е. А. К вопросу дифференциальной диагностики суставного синдрома у детей: паранеопластический артрит/ Е. А. Ошлянская, Л. И. Омельченко, Т. А. Людвик (стр.121-125)
Кирилова Л. Г. Перинатальна неврологія та орфанні захворювання в Україні: проблеми та перспективи/ Л. Г. Кирилова [и др.] (стр.126-133)
Березенко В. С. Особливості функціонального стану печінки у дітей із запальними захворюваннями кишечника залежно від поліморфних варіантів генів системи детоксикації/ В. С. Березенко, О. М. Ткалик, З. І. Россоха (стр.134-139)
Лукашук В. Д. Клінічне значення Helicobacter pylori-статусу дітей з функціональною диспепсією та з хронічним гастритом/ В. Д. Лукашук [и др.] (стр.140-146)
Дудник В. М. Безоари шлунково-кишкового тракту у дітей. Клінічний випадок/ В. М. Дудник, Г. М. Руденко, О. О. Калінчук (стр.147-149)
Слєпов О. К. Успішна лапароскопічна нефректомія в дитини раннього віку з лівобічним термінальним гідронефрозом/ О. К. Слєпов [и др.] (стр.150-152)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Деменына Н. К., Іщенко Г. І.
Назва : Сучасна діагностика та лікування передчасного розриву плодових оболонок (огляд літератури)
Місце публікування : Перинатологія та педіатрія. - 2017. - N 2. - С. 48-52 (Шифр ПУ3/2017/2)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна: ВНЕЗАРОДЫШЕВЫЕ ОБОЛОЧКИ -- EXTRAEMBRYONIC MEMBRANES
РОДЫ ПРЕЖДЕВРЕМЕННЫЕ (29-38 НЕДЕЛЬ) -- OBSTETRIC LABOR, PREMATURE
АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTI-BACTERIAL AGENTS
НАДПОЧЕЧНИКОВ КОРЫ ГОРМОНЫ -- ADRENAL CORTEX HORMONES
ОБЗОР -- REVIEW
Анотація: Розрив плодових оболонок є однією з найбільш частих і дискусійних проблем в акушерстві. Навколоплідні води, відіграючи важливу роль у біомеханіці пологів, мають велике фізіологічне значення для їх перебігу та стану плода, оскільки створюють умови для його вільного розвитку і руху, а також захищають організм, що росте, від несприятливих факторів. Спонтанний розрив плодових оболонок є нормальним компонентом пологів. Передчасний розрив плодових оболонок відноситься до розриву оболонок до початку пологів незалежно від гестаційного віку. Після того, як відбувся розрив плодового міхура, пологи рекомендується активувати, коли ризик висхідної інфекції переважує ризик недоношеності. Коли передчасний розрив плодових оболонок відбувається в терміні, пологи, як правило, настають спонтанно або активуються у межах від 12 до 24 годин. Ведення вагітності, ускладненої передчасним розривом плодових оболонок (відноситься до передчасного розриву плодових оболонок у терміні до 37 тижнів вагітності), є більш складним. Передчасний розрив плодових оболонок ускладнює від 2% до 20% усіх пологів і пов'язаний із 18% до 20% перинатальної смертності. Можливості ведення включають госпіталізацію до лікарні, амніоцентез, щоб виключити внутрішньоутробне інфікування, і допологове введення кортикостероїдів та антибіотиків широкого спектра дії, за потреби. Незважаючи на те, що провідним фактором допологового вилиття навколоплідних вод є інфікування, питання етіології та патогенезу передчасного розриву плодових оболонок залишаються недостатньо вивченими
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)