Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (2)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Дикан, І. М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 61
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-61      
1.

Назва журналу :Міжнародний медичний журнал -2021р. т.27,N 2
Цікаві статті :
Власенко О. М. Корекція фармакологічного лікування хворих на артеріальну гіпертензію у поєднанні з хронічним обструктивним захворюванням легень/ О. М. Власенко, О. О. Бутікова (стр.5-9)
Кочуєва М. М. Особливості коморбідного перебігу бронхіальної астми та гострої коронавірусної інфекції/ М. М. Кочуєва [та ін.] (стр.10-15)
Грек І. І. Сучасний погляд на можливості та напрямки патогенетичної терапії хворих на туберкульоз/ І. І. Грек [та ін.] (стр.16-21)
Помазуновська О. П. Нутритивна недостатність та методи її корекції у практиці паліативного хворого/ О. П. Помазуновська [та ін.] (стр.22-31)
Бойко В. В. Септикотоксемія та порушення коагуляції при ентеральній недостатності у хворих із гострою непрохідністю кишечника/ В. В. Бойко [та ін.] (стр.32-36)
Усенко О. Ю. Торакоскопічна хірургія пухлин середостіння/ О. Ю. Усенко [та ін.] (стр.37-42)
Березка М. І. Проблема надмірної ваги при лікуванні пацієнтів із переломами кісток гомілки/ М. І. Березка, В. В. Григорук, М. Ю. Строєв (стр.43-46)
Кравець О. В. Вихідні зміни гемодинаміки та водних секторів організму у пацієнтів із середнім хірургічним ризиком при невідкладній патології органів черевної порожнини/ О. В. Кравець, В. В. Єхалов, Д. А. Кріштафор (стр.47-51)
Вєсіч Т. Л. Порівняльна оцінка біохімічного та гормонального профілів жінок із синдромом полікістозних яєчників/ Т. Л. Вєсіч, І. О. Тучкіна, Д. Ш. Таравнех (стр.52-56)
Алексєєва О. С. Аномальні маткові кровотечі у жінок із патологією щитоподібної залози (огляд літератури)/ О. С. Алексєєва [та ін.] (стр.57-64)
Качайло І. А. Лікувальна тактика при гіперпластичних процесах ендометрію з урахуванням морфологічних особливостей його структури/ І. А. Качайло (стр.65-69)
Скрипніков А. М. Основні концепції біоритмологічиих досліджень при розладах психіки та поведінки різного генезу/ А. М. Скрипніков [та ін.] (стр.70-74)
Дьома І. С. Особливості порушень самосприйняття в осіб із різними формами «тілесної дисфорії»/ І. С. Дьома, А. Д. Городокін (стр.75-78)
Гречаник О. І. Медичні та статистичні аспекти променевої діагностики сучасної бойової травми в умовах гібридної війни на Сході України/ О. І. Гречаник [та ін.] (стр.79-88)
Дудник Т. А. Комплексна ультразвукова діагностика тромбозів вен верхніх кінцівок у хворих із травмами плечового суглоба/ Т. А. Дудник (стр.89-92)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Гречаник О. І., Абдуллаєв Р. Я., Дикан І. М., Ярош Т. В., Кулікова Ф. Й., Слєсаренко Д. О.
Назва : Медичні та статистичні аспекти променевої діагностики сучасної бойової травми в умовах гібридної війни на Сході України
Місце публікування : Міжнародний медичний журнал. - 2021. - T. 27, № 2. - С. 79-88 (Шифр МУ86/2021/27/2)
MeSH-головна: РАНЫ И ТРАВМЫ -- WOUNDS AND INJURIES
МАГНИТНОГО РЕЗОНАНСА ИЗОБРАЖЕНИЕ -- MAGNETIC RESONANCE IMAGING
ТОМОГРАФИЯ КОМПЬЮТЕРНАЯ МУЛЬТИДЕТЕКТОРНАЯ -- MULTIDETECTOR COMPUTED TOMOGRAPHY
ЛОКАЛЬНЫЕ ВОЙНЫ И КОНФЛИКТЫ -- LOCAL WARS AND CONFLICTS
ВОЕННОСЛУЖАЩИЕ -- MILITARY PERSONNEL
Анотація: Проведено ретроспективний аналіз даних про виконані променеві дослідження у 1013 поранених і постраждалих унаслідок сучасної бойової травми у гібридній війні на Сході України на етапах медичної евакуації. Запропоновано коефіцієнти потреби у таких дослідженнях: інтегральний і спеціалізований для кожного методу променевої діагностики на ІІ, ІІІ, IV рівнях надання медичної допомоги, що залежить від технічного оснащення лікувального закладу та інтенсивності бойових дій
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Проблеми ендокринної патології -2020р.,N 4
Цікаві статті :
Архипкіна Т. Л. Зв’язок вітаміну D з надлишковою масою тіла та ліпідним спектром крові у жінок хворих на синдром полікістозних яєчників/ Т. Л. Архипкіна [та ін.] (стр.7-14)
Бойко В. В. Хірургічне лікування інсуліноми/ В. В. Бойко [та ін.] (стр.15-25)
Булдигіна Ю. В. Проблеми передопераційної діагностики раку щитоподібної залози при хворобі Грейвса/ Ю. В. Булдигіна [та ін.] (стр.26-32)
Волошина О. Б. Вплив магніто- та магнітолазеротерапії на перебіг діабетичної нейропатії у пацієнтів з артеріальною гіпертензією в практиці сімейного лікаря/ О. Б. Волошина [та ін.] (стр.33-38)
Дикан І. М. Особливості ранньої МРТ діагностики церебральної хвороби малих судин у хворих на артеріальну гіпертензію та цукровий діабет 2 типу/ І. М. Дикан [та ін.] (стр.39-47)
Єфіменко Т. І. Особливості рідинних секторів тіла та їх зв’язок із параметрами його складу та гемодинамічними характеристиками у осіб середнього віку із різною масою тіла/ Т. І. Єфіменко, К. В. Місюра, І. П. Дунаєва (стр.48-59)
Коваль С. М. Високочутливий С-реактивний протеїн та його взаємозв’язки з особливостями перебігу артеріальної гіпертензії у хворих з абдомінальним ожирінням/ С. М. Коваль, О. В. Мисниченко, М. Ю. Пенькова (стр.60-65)
Коваль С. М. Особливості харчування чоловіків з абдомінальним ожирінням та артеріальною гіпертензією/ С. М. Коваль [та ін.] (стр.66-70)
Красова Н. С. Функціональна значущість поліморфізму RS1800795 гена інтерлейкіна-6 у хворих на цукровий діабет 2 типу східноукраїнської популяції/ Н. С. Красова [та ін.] (стр.71-76)
Kurinna O. H. Effect of a lifestyle modification on inflammatory state in obesity with concomitant nonalcoholic fatty liver disease/ O. H. Kurinna (стр.77-82)
Пісоцька О. В. Особливості біоелектричної активності головного мозку у пацієнтів з метаболічним синдромом/ О. В. Пісоцька, І. М. Нікішкова, К. О. Пісоцька (стр.83-91)
Сидоряк Н. Г. Морфофункціональні зміни тромбоцитів у пацієнтів з цукровим діабетом ІІ типу: можливість корекції ?-ліпоєвою кислотою/ Н. Г. Сидоряк, В. П. В’юницький, К. В. Розова (стр.92-98)
Фадєєнко Г. Д. Метаболічні захворювання та неалкогольна жирова хвороба печінки - особливості стану кишкової мікробіоти/ Г. Д. Фадєєнко, Н. І. Черелюк, В. Ю. Гальчинська (стр.99-105)
Hryntsova N. B. Morphofunctional reconstructions of the epiphysal-parathyroide axis structural components of rats in the period of readaptation after prolonged exposure to heavy metals/ N. B. Hryntsova, O. O. Tymakova, A. M. Romaniuk (стр.106-114)
Zhurakivska O. Ya. Age characteristics of morphogenesis of diabetic myopathies/ O. Ya. Zhurakivska [et al.] (стр.115-123)
Kononenko N. M. The influence of antidiabetic combined medicinal product glikverin based on voglibose and quercetin on lipid exchange indices under conditions of experimental metabolic syndrome/ N. M. Kononenko [et al.] (стр.124-130)
Мельниківська Н. В. Нітрозивний стрес та активація пероксидного окиснення ліпідів - предиктори порушень сперматогенезу у щурів із токсичним гепатитом/ Н. В. Мельниківська [та ін.] (стр.131-137)
Seliukova N. Yu. The fertility of rats females-offspring born to mothers with fetoplacental insufficiency/ N. Yu. Seliukova [et al.] (стр.138-146)
Бугерук В. В. Проблема діабетогенного потенціалу статинів і шляхи її вирішення (огляд літератури)/ В. В. Бугерук [та ін.] (стр.147-154)
Плехова Олена Ігорівна (75 років) (стр.155-156)
Бондаренко Людмила Олександрівна. 28.05.1946-13.11.2020. Некролог (стр.157)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дикан І. М., Головченко Ю. І., Семьонова О. В., Бабкіна Т. М., Козаренко Т. М., Федьків С. В., Король П. О.
Назва : Особливості ранньої МРТ діагностики церебральної хвороби малих судин у хворих на артеріальну гіпертензію та цукровий діабет 2 типу
Місце публікування : Пробл. ендокринної патології. - Харьков, 2020. - N 4. - С. 39-47 (Шифр ПУ17/2020/4)
MeSH-головна: ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2
ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
МОЗГОВОГО КРОВООБРАЩЕНИЯ РАССТРОЙСТВА -- CEREBROVASCULAR DISORDERS
МАГНИТНОГО РЕЗОНАНСА ИЗОБРАЖЕНИЕ -- MAGNETIC RESONANCE IMAGING
Анотація: В даному дослідженні перевірено гіпотезу про можливість ефективного застосування МРТ у ранній діагностиці структурних змін білої речовини головного мозку (БРГМ) у хворих на артеріальну гіпертензію (АГ) та цукровий діабет 2 типу (ЦД2) і АГ. Матеріал і методи. МРТ виконано на томографі Ingenia 3Т («Philips»). Обстежено 22 хворих на ЦД2 і АГ та 25 хворих на АГ (середній вік (57,9 ± 6,1) р.). Результати. Тягар хвороби малих судин (ХМС) у хворих на АГ та ЦД2 (6,1 ± 0,71) більший, ніж у хворих на АГ (4,24 ± 0,58; р = 0,049). Частка виявлених перивентрикулярних лейкоареозів — 81,8% у пацієнтів І групи; 36% — у пацієнтів ІІ групи. Множинні, схильні до консолідації осередки лейкоареозу у БРГМ та базальних гангліях візуалізовані в 40,9% спостереженнях І групи (12% — випадків у ІІ групі). Поширені консолідовані ділянки субкортикального лейкоареозу виявлені у 2 хворих на АГ та ЦД2. У 2 хворих на ЦД2 лакунарні інфаркти виявлені одночасно з поширеними зонами гіперінтенсивності БРГМ. Не зафіксовано ознак атрофії кори або БРГМ та МРТ-ознак інтрацеребральних мікрогеморагій. У верхніх повздовжніх пучках, семіовальних центрах, перивентрикулярних ділянках БРГМ і базальних гангліях коефіцієнт фракційної анізотропії (КФА) у хворих на АГ і ЦД2 нижчий, ніж у хворих на АГ (р 0,049–0,0001). У хворих на АГ і ЦД2 середній коефіцієнт дифузії (СКД) значно перевищує контрольні значення та показники групи хворих на АГ в базальних гангліях, перивентрикулярних ділянках і коліні мозолястого тіла (р 0,05–0,0001). У пацієнтів із АГ зростання СКД також виявилось достовірним, натомість менш виразним, ніж у хворих основної групи. Висновки. Доведено, що МРТ є ефективним методом діагностики ранніх структурних змін БРГМ, які розвиваються внаслідок поєднаного захворювання на АГ і ЦД2. Притаманними для діабетичної церебральної мікроангіопатії слід вважати превалювання процесів гліозу та нейродегенерації (збільшення КФА). Гіпертензивна ХМС відрізняється менш виразними проявами гліозу, розширеними периваскулярними просторами та збільшенням СКД
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мазур С. Г., Костюк М. Р., Дикан І. М.
Назва : Оцінка ефективності оперативних утручань при стенотичних ураженнях сонних артерій за допомогою методу ультразвукового дуплексного сканування
Місце публікування : Український радіологічний журнал. - 2013. - № 1. - С. 28-35 (Шифр УУ17/2013/1)
MeSH-головна: СОННОЙ АРТЕРИИ СТЕНОЗ -- CAROTID STENOSIS
УЛЬТРАСОНОГРАФИЯ ДОППЛЕРОВСКАЯ ДУПЛЕКСНАЯ -- ULTRASONOGRAPHY, DOPPLER, DUPLEX
СОННОЙ АРТЕРИИ ЭНДАРТЕРЭКТОМИЯ -- ENDARTERECTOMY, CAROTID
Знайти схожі

6.

Назва журналу :Український радіологічний журнал -2013р.,N 1
Цікаві статті :
Пилипенко І. М. Практичне радіаційне технічне керівництво. Муляжні роботи для дистанційної терапії. Міжнародна Агенція з атомної енергії. Відень, 1999/ І. М. Пилипенко, М. І. Пилипенко (стр.5-18)
Тарасенко О. М. Променева діагностика наслідків травм хребта та спинного мозку у практиці медико-соціальної експертизи/ О. М. Тарасенко, Л. В. Мирончук (стр.19-21)
Шармазанова О. П. Рентгенологічне стадіювання деформівного спондилоартрозу поперекового відділу хребта/ О. П. Шармазанова [и др.] (стр.22-27)
Мазур С. Г. Оцінка ефективності оперативних утручань при стенотичних ураженнях сонних артерій за допомогою методу ультразвукового дуплексного сканування/ С. Г. Мазур, М. Р. Костюк, І. М. Дикан (стр.28-35)
Прохач Н. Е. Вплив супровідної імунокоригувальної терапії на якість життя хворих на рак грудної залози при проведенні післяопераційного променевого лікування/ Н. Е. Прохач (стр.36-40)
Пасюга В. М. Протипроменева дія соку "Гавайський Ноні" при локальному опроміненні ротової порожнини щурів/ В. М. Пасюга, Є. М. Мамотюк, В. А. Гусакова (стр.41-47)
Узленкова Н. Є. Оцінка антиоксидантних властивостей препарату "Есмін" при загальному зовнішньому ікс-опроміненні хворих/ Н. Є. Узленкова, Г. С. Григор’єва, Н. Ф. Конахович (стр.48-55)
Лукашова О. П. Дія іонізувальної радіації та препарату "Етопозид" на процеси апоптозу та ультраструктуру клітин карциноми Герена/ О. П. Лукашова (стр.56-63)
Сегеда Т. В. Вплив поєднаної дії іонізувального випромінення та етопозиду на сфінгомієліновий цикл у сироватці крові щурів-пухлиноносіїв/ Т. В. Сегеда [и др.] (стр.64-68)
Бакай Т. С. Ферменти сфінголіпідного метаболізму як мішені протиракової терапії/ Т. С. Бакай [и др.] (стр.69-73)
Свинаренко А. В. Лікування метастазів у головний мозок: акцент на системному підході/ А. В. Свинаренко (стр.74-77)
Русанова Є. Г. Харківські сучасники С. П. Григор’єва - соратники, конкуренти, учні/ Є. Г. Русанова, К. В. Русанов (стр.78-91)
Пилипенко М. І. До 120-ліття Г. О. Хармандар’яна/ М. І. Пилипенко, Н. О. Артамонова (стр.92-93)
Дмитро Сергійович Мечев (стр.107-108)
Леонід Давидович Лінденбратен (стр.109-111)
Інформація про роботу Проблемної комісії "Медична радіологія" МОЗ та НАМН України в 2012 році (стр.112-117)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дикан І.М., Козаренко Т.М., Логаніхіна К.Ю.
Назва : Роль комплексної мультидетекторної комп’ютерної томографії у стадіюванні раку гортані
Місце публікування : Онкология. - 2013. - Т. 15, № 1. - С. 63-71. - ISSN 1562-1774 (Шифр ОУ3/2013/15/1). - ISSN 1562-1774
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Онкология -2013р. т.15,N 1
Цікаві статті :
Лисяный Н. И. Мезенхимальные стволовые клетки и канцерогенез/ Н. И. Лисяный (стр.4-8)
Захарцева Л. М. Частота экспрессии белка p16INK4a и наличие вирусов папилломы человека при дисплазии шейки матки/ Л. М. Захарцева, Е. А. Пекур (стр.9-13)
Ганусевич І. І. Пухлиноасоційовані макрофаги та вміст активних форм желатина у тканині раку шлунка: зв’язок з виживаністю хворих/ І. І. Ганусевич [и др.] (стр.14-19)
Колесник А. П. Прогностическое значение экспрессии Р53 у больных с ранними стадиями немелкоклеточного рака легкого/ А. П. Колесник (стр.20-23)
Международный день борьбы против рака: Киев 2013 (стр.24-27)
Вемурафениб улучшает выживаемость при меланоме кожи с мутацией BRAF V600E (стр.29-36)
Бучинська Л. Г. Використання біомолекулярних маркерів для предикативної оцінки індивідуального прогнозу виживаності хворих на серозний рак яєчника/ Л. Г. Бучинська [и др.] (стр.37-39)
Эффективность сочетания бевацизумаба с химиотерапией гемцитабином и карбоплатином у пациенток с чувствительным к препаратам платины раком: рецидивирующим яичника, первичным перитонеальным или фаллопиевых труб (стр.41-45)
Пывнюк В. М. Ефективність та токсичність ліпосомної форми цисплатину у хворих на поширений рак та рецидивний рак яєчника/ В. М. Пывнюк, М. М. НоскоВ. Ф. Чехун (стр.46-50)
Бруслова К. М. Застосування препарату теваграстим у дітей з гострими лейкеміями/ К. М. Бруслова (стр.51-54)
Юрченко О. В. Гистогенетические варианты диффузной крупноклеточной В-клеточной лимфомы: диагностика и лечение/ О. В. Юрченко, О. В. Пономарева (стр.55-62)
Дикан І. М. Роль комплексної мультидетекторної комп’ютерної томографії у стаді.ванні раку гортані/ І. М. Дикан, Т. М. КозаренкоК. Ю. Логаніхіна (стр.63-71)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2012р. т.74,N 1
Цікаві статті :
Богмат Л. Ф. Механізми формування систолічної дисфункції міокарда у дітей із порушеннями ритму та провідності/ Л. Ф. Богмат [и др.] (стр.7-11)
Майданник В. Г. Нутрітивний статус дітей з пароксизмальною вегетативною недостатністю на фоні патології шийного відділу хребта/ В. Г. Майданник [и др.] (стр.12-19)
Сенаторова Г. С. Варіабельність показників кінцевого комплексу ЕКГ в популяції школярів м. Харкова/ Г. С. Сенаторова, І. О. Саніна (стр.19-22)
Антипкін Ю. Г. Епідеміологічна характеристика артеріальної гіпертензії у дітей Прикарпаття/ Ю. Г. Антипкін [и др.] (стр.23-25)
Буряк В. М. Особливості імунної відповіді при розвитку хронічного пієлонефриту у дітей/ В. М. Буряк, В. Л. Бабич (стр.25-29)
Бєлих Н. А. Поширеність йодо- та залізодефіцитних станів серед вагітних Луганської області/ Н. А. Бєлих [и др.] (стр.30-35)
Муратова К. Г. Ультразвукова морфометричне дослідження стану нирок у дітей з цукровим діабетом залежно від тривалості захворювання/ К. Г. Муратова, Г. С. Сенаторова (стр.35-37)
Маркевич В. Е. Оптимізація мікроелементного забезпечення дітей, хворих на цукровий діабет 1-го типу/ В. Е. Маркевич, Н. В. Глущенко, І. П. Радченко (стр.38-43)
Римаренко Н. В. Ефективність препаратів триглобулін і атоксил в лікуванні дітей, хворих на тяжкі форми бактеріальних ангін, що протікають на тлі ендотоксинемії кишкового походження/ Н. В. Римаренко [и др.] (стр.44-47)
Лукашук І. В. Прогнозування ростової відповіді на терапію гормоном росту у дітей препубертатного віку з ідіопатичним дефіцитом гормону росту/ І. В. Лукашук (стр.48-55)
Неділько В. П. Здоров’я школярів та шляхи удосконалення організації медичної допомоги їм в умовах школи/ В. П. Неділько [и др.] (стр.55-58)
Щербина А. В. Оцінка ефективності інформаційних технологій в ранній діагностиці та реабілітації дітей з вадами слуху та мовлення/ А. В. Щербина (стр.59-61)
Лариса Порфирівна Решоткіна (До 85-річчя від дня народження) (стр.62)
Вовк І. Б. Корекція порушень маткової гемодинаміки в ранні терміни вагітності/ І. Б. Вовк [и др.] (стр.63-66)
Голубенко М. Ю. Патогенетичне обгрунтування виникнення плацентарної дисфункції у жінок з пієлонефритом/ М. Ю. Голубенко (стр.67-70)
Боюк А. П. Патоморфологічні аспекти анемії вагітних у хворих на туберкульоз легень/ А. П. Боюк, С. П. Польова, Е. І. Богачов (стр.71-73)
Семенина Г. Б. Фактор росту плаценти як ранній прогностичний маркер порушень у фетоплацентарному комплексі у вагітних жінок з гіперандрогенією/ Г. Б. Семенина (стр.73-77)
Вдовиченко Ю. П. пізнє материнство та батьківство - як медико-соціальна проблема/ Ю. П. Вдовиченко, І. І. Чермак (стр.77-80)
Гладчук І. З. Нові підходи до вивчення факторів зниження фертильності при гіперпластичних процесах матки/ І. З. Гладчук, О. П. Рогачевський, Н. Гарбузенко (стр.81-83)
Щербіна І. М. Профілактика спайкового процесу при ендоскопічних втручаннях в гінекологічній практиці/ І. М. Щербіна, В. В. Лазуренко, О. В. Мерцалова (стр.84-86)
Грабоус О. В. Діагностика та лікування постваріоектомічного синдрому у жінок з артеріальною гіпертензією/ О. В. Грабоус (стр.86-91)
Ледін Д. С. Клінічні аспекти пролонгованої гормональної контрацепції/ Д. С. Ледін, Ю. П. Вдовиченко (стр.92-94)
Тріско К. Г. Порівняльні аспекти ефективності внутрішньоматкової та гормональної контрацепції у жінок з хронічною патологією печінки і жовчовивідних шляхів/ К. Г. Тріско (стр.94-96)
Рожковська Н. М. Генетичні поліморфізми та функціональний стан рецепторного апарата ендометрія при ендометріозі/ Н. М. Рожковська, К. П. Кротенко (стр.97-99)
Корчинська О. О. Оптимізація преконцепційної підготовки жінок-носійок віруса папіломи людини високого онкогенного потенціалу/ О. О. Корчинська, Н. В. Гецко (стр.100-102)
Стецюк О. У. Актуальні аспекти застосування макролідів при вагітності й лактації/ О. У. Стецюк, І. В. Андреєва (стр.103-114)
Яремчук Т. П. Сучасні аспекти імунології репродукції (Доімплантаційний період. Імплантація ембріона: участь цитокінів. Частина І)/ Т. П. Яремчук (стр.114-120)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Вовк І. Б., Трохимович О. В., Дикан І. М., Волик Н. К.
Назва : Корекція порушень маткової гемодинаміки в ранні терміни вагітності
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2012. - Т. 74, № 1. - С. 63-66 (Шифр ПУ2/2012/74/1)
Предметні рубрики: Матка-- кровоснаб
Беременности осложнения-- диагн
Дидрогестерон
Беременности сохранение-- действ преп
Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-61      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)