Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Дубенко, А. Є.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 40
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-40  
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дубенко А. Є., Сазонов С. О., Бабкіна Ю. А., Кутіков О. Є.
Назва : Аналіз застосування протиепілептичних препаратів для лікування епілепсії в Харківській області за даними електронного регістру
Місце публікування : НейроNEWS. - 2017. - № 6. - С. 19-22 (Шифр НУ43/2017/6)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: ЭПИЛЕПСИЯ -- EPILEPSY
ПРОТИВОСУДОРОЖНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTICONVULSANTS
УКРАИНА -- UKRAINE
Анотація: Протягом тривалого часу в усьому світі здійснюється моніторинг застосування препаратів при лікуванні тих чи інших захворювань у людській популяції, зокрема і фармакотерапевтичний (Therapeutic drug monitoring). Насамперед результати зазначених досліджень дають змогу суттєво поліпшити ефективність розв’язання низки задач, таких як удосконалення лікування захворювань, наближення фактично проведених терапевтичних інтервенцій до сучасних стандартів медицини, планування закупівель ліків на рівні медичних закладів, аптечних мереж та держави. Також це є частиною постмаркетингових вивчень дієвості медичних препаратів та елементом фармакоекономічних досліджень. Особливого значення вказані заходи набувають саме у разі терапії хронічних персистуючих захворювань, які потребують тривалого, здебільшого пожиттєвого лікування, наприклад епілепсії
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дубенко А. Є., Калашников В. Й., Тягнирядко А. К.
Назва : Вплив методів постізометричної релаксації на стан церебральної артеріальної гемодинаміки у вертебробазилярному басейні у хворих молодого віку з нестабільністю шийного відділу хребта
Місце публікування : Український вісник психоневрології. - 2013. - Т. 21, № 1. - С. 10-11 (Шифр УУ5/2013/21/1)
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дубенко А. Є.
Назва : Вплив основних груп антиконвульсантів на стан енергетичного обміну у хворих на епілепсію
Місце публікування : Клінічна фармація. - 2000. - Т. 4, № 1. - С. 15-18 (Шифр КУ4/2000/4/1)
MeSH-головна: ЭПИЛЕПСИЯ -- EPILEPSY
ПРОТИВОСУДОРОЖНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTICONVULSANTS
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дубенко А. Є., Реміняк І. В., Бабкіна Ю. А., Реміняк Ю.   К.
Назва : Гіперсомнія у дорослих
Місце публікування : НейроNEWS. - 2020. - № 6. - С. 16-25 (Шифр НУ43/2020/6)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: СНА ВНУТРЕННИХ МЕХАНИЗМОВ РАССТРОЙСТВА -- SLEEP DISORDERS, INTRINSIC
ГИПЕРСОМНИЯ -- DISORDERS OF EXCESSIVE SOMNOLENCE
НАРКОЛЕПСИЯ -- NARCOLEPSY
СОНЛИВОСТЬ ИДИОПАТИЧЕСКАЯ -- HYPERSOMNOLENCE, IDIOPATHIC
ДИАГНОСТИКА ДИФФЕРЕНЦИАЛЬНАЯ -- DIAGNOSIS, DIFFERENTIAL
Анотація: Третину життя людина проводить уві сні. Повноцінний сон визначає загальний рівень здоров’я і якість життя. Натомість порушення сну закономірно призводить до значного зниження цих показників. Ще істотніше такі порушення відображаються на здоров’ї хворої людини. Так, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько половини населення Землі має ризик виникнення розладів снуСон — фізіологічний стан головного мозку, нервової системи й організму, що характеризується різким зниженням рухливості, слабкою реакцією на зовнішні подразники та особливою активністю нейронів головного мозку. Завжди сон був предметом вивчення як для фізіологів і психологів, так і для клініцистів. Попри велику кількість праць, присвячених цій темі, дотепер остаточно не з’ясовано функції та механізми сну, немає ­також єдиної теорії, яка б пояснювала процес настання сну. Деякі з уявлень про природу сну мають лише історичне значення. Власне, до них належать циркуляторна та гістологічна теорії. Так, прихильники хімічної теорії стверджували, що сон виникає як результат накопичення токсичних продуктів обміну речовин (молочна кислота, вуглекислий газ, холестерин). Ця гіпотеза була підтверджена експериментально
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дубенко А. Є., Літовченко Т. А., Горанський Ю. І., Міщенко Т. С., Харчук С. М.
Назва : Діагностика та лікування дорослих пацієнтів з епілепсіями. Проект уніфікованого клінічного протоколу медичної допомоги
Місце публікування : НейроNews. - 2012. - № 1. - С. 59-64 (Шифр НУ43/2012/1)
Предметні рубрики: Эпилепсия-- диагн-- тер
Медицинская документация
Медицинская помощь
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дубенко А. Є., Сазонов С. О., Кутіков Д. О., Кутіков О. Є., Колєснік Т. М.
Назва : Деякі фармакоекономічні аспекти епілепсії у дорослих
Місце публікування : Клініч. фармація. - Х., 2020. - Том 24, № 3. - С. 30-38 (Шифр КУ4/2020/24/3)
MeSH-головна: ЭПИЛЕПСИЯ -- EPILEPSY
ПРОТИВОСУДОРОЖНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTICONVULSANTS

ЭКОНОМИКА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ -- ECONOMICS, PHARMACEUTICAL
Анотація: За окремими даними, на епілепсію припадає 0,6 % глобального тягаря хвороб, а вартість лікування одного пацієнта з епілепсією сягає 88,2 % валового національного продукту на душу населення. Це обумовлює велике значення фармакоекономічних аспектів лікування та життя цих хворих
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дубенко А. Є.
Назва : Епілепсія: підсумок досягнень та нові дослідження
Місце публікування : НейроNEWS. - 2017. - № 7/8. - С. 16-18 (Шифр НУ43/2017/7/8)
MeSH-головна: КОНГРЕССЫ -- CONGRESSES
ЭПИЛЕПСИЯ -- EPILEPSY
ОБЗОР -- REVIEW
ТЕРАПЕВТИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И СРЕДСТВА -- THERAPEUTICS
Анотація: На початку осені в Барселоні (Іспанія) відбувся 32-й Всесвітній конгрес із питань епілепсії Міжнародної протиепілептичної ліги (ILAE) та Міжнародного бюро з епілепсії (IBE), що є знаковою подією для фахівців, які цікавляться питаннями епілептології. В цьому заході взяли участь понад 3200 делегатів зі 124 країн. Тема президентського симпозіуму, що підбиває підсумки останніх досягнень у галузі епілептології та діяльності ILAE та IBE (на якому головували президент Міжнародної протиепілептичної ліги E. Perucca та президент Міжнародного бюро з епілепсії A. Covanis), була присвячена новій класифікації епілепсій та епілептичних нападів. Міжнародна класифікація епілепсій та епілептичних синдромів має: слугувати основою для взаємодії та порозуміння лікарів, які надають допомогу хворим на епілепсію; створювати можливість вибирати адекватне лікування, що передусім орієнтоване на певний тип нападу; визначати типи епілептичних синдромів, яка допомагає систематизувати групи пацієнтів за етіологією хвороби або конкретними ознаками (наприклад, геластичні напади в разі гамартоми гіпоталамуса); надавати змогу науковцям зосередити свої дослідження на механізмах різних типів нападів завдяки їх систематизації; сприяти допомозі пацієнтам описати свої синдроми (момент загострення, посилення хвороби, різкий вияв якогось фізичного або психічного стану)
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дубенко А. Є.
Назва : Зміни енергетичного обміну та ефективність медикаментозної корекції при епілепсії
Місце публікування : Лікарська справа. - Київ, 1999. - № 2. - С. 94-97 (Шифр 74287/1999/2)
MeSH-головна: ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЙ ОБМЕН -- ENERGY METABOLISM
ЭПИЛЕПСИЯ -- EPILEPSY
Знайти схожі

9.

Назва журналу :Клінічна фармація -2020р. т.24,N 3
Цікаві статті :
Сахарова Т. С. Патофізіологічне та експериментальне обґрунтування застосування фітонірингового лікарського препарату при гострих респіраторних вірусних інфекціях та для профілактики їх ускладнень/ Т. С. Сахарова [та ін.] (стр.4-16)
Пропіснова В. В. Застосування протинабрякових засобів для лікування нежитю у дітей: клініко-фармацевтичний аналіз фармринку України/ В. В. Пропіснова, С. В. Місюрьова (стр.17-29)
Дубенко А. Є. Деякі фармакоекономічні аспекти епілепсії у дорослих/ А. Є. Дубенко [та ін.] (стр.30-38)
Kravchenko G. V. The study of the hypoglycemic action of extracts from bearberry leaves under experimental insulin resistance in rats/ G. V. Kravchenko, O. A. Krasilnikova, M. Mazen (стр.40-46)
Bezruk I. V. Screening of the antioxidant activity of extracts from Hedera helix leaves using the HPLC/ABTS method/ I. V. Bezruk [et al.] (стр.47-52)
Єрмоленко Т. І. Експериментальне вивчення фармакологічних властивостей настойки гриба веселки звичайної (Phallus impudicus)/ Т. І. Єрмоленко [та ін.] (стр.53-59)
Трищук Н. М. Дослідження діуретичної активності нових похідних бензилової кислоти/ Н. М. Трищук [та ін.] (стр.60-64)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Назва журналу :Клінічна фармація -2000р. т.4,N 1
Цікаві статті :
Черних В. П. До проблеми розвитку клінічної фармації та підготовки клінічного провізора в Україні/ В. П. Черних (стр.5-7)
Мерцалова О. В. Корекція процесів вільнорадикального окислення ліпідів у комплексному лікуванні та профілактиці гіпоксичних уражень центральної нервової системи плоду у вагітних високого ризику/ О. В. Мерцалова (стр.11-14)
Дубенко А. Є. Вплив основних груп антиконвульсантів на стан енергетичного обміну у хворих на епілепсію/ А. Є. Дубенко (стр.15-18)
Петюніна О. В. Дигіталісоподібний фактор та активність Na+ -K+-АТФази в динаміці лікування хронічної серцевої недостатності інгібіторами ангіотензинперетворюючого ферменту/ О. В. Петюніна (стр.19-22)
Горовенко Н. Г. Ацетилцистеїн: ефективність дії та особливості застосування у хворих на муковісцидоз/ Н. Г. Горовенко (стр.23-28)
Волков В. И. Гемодинамические и метаболические эффекты ингибиторов ангиотензинпревращающего фермента: целесообразность применения при ишемической болезни сердца с сохраненной функцией левого желудочка/ В. И. Волков, О. Е. Запровальная (стр.31-36)
Сапожков І. Г. Фармакологічні властивості сучасних антацидних препаратів/ І. Г. Сапожков [и др.] (стр.37-40)
Гудзь О. В. Косметичні засоби та засоби лікувальної косметики. Спільність форми і розбіжності у складі та показаннях до застосування/ О. В. Гудзь, О. Г. Башура (стр.41-43)
Громов Л. О. ЛОПЕРАМІД: здатність усувати абстинентний синдром у морфінозалежних тварин/ Л. О. Громов, М. А. Філоненко, В. Я. Пішель (стр.47-50)
Кресюн В. Й. Механізми імунокорегуючої активності аміксину на фоні формування хронічного стрес-синдрому/ В. Й. Кресюн, Я. В. Рожковський, Ю. І. Бажора (стр.51-54)
Яковлева Л. В. Перспективы применения АЛЬТАНА в проктологии/ Л. В. Яковлева [и др.] (стр.55-60)
Волков В. А. Лікування ранової стафілококової інфекції сполученням декаметоксину та семарцину/ В. А. Волков, О. І. Доброскок (стр.61-63)
Черних В. П. Біологічна активність похідних ?-амінокапронової кислоти/ В. П. Черних [и др.] (стр.64-67)
Семенов А. М. Можливості експериментального відтворення токсичної кардіоміопатії комбінацією інгібітора моноамінооксидази - фуразолідону та етанолу/ А. М. Семенов (стр.68-70)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дубенко А. Є., Сергієнко О. В., Сазонов С. О.
Назва : Місце епілепсій у структурі психічних та нервових хвороб серед населення України в 2014 році
Місце публікування : НейроNEWS. - 2016. - № 2. - С. 54-57 (Шифр НУ43/2016/2)
MeSH-головна: ЭПИЛЕПСИЯ -- EPILEPSY
ЗАБОЛЕВАЕМОСТЬ -- MORBIDITY
ПОПЕРЕЧНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ -- CROSS-SECTIONAL STUDIES
УКРАИНА -- UKRAINE
Знайти схожі

12.

Назва журналу :Международный неврологический журнал -2021р. т.17,N 3
Цікаві статті :
Karatas Kemal. Clinical, neuroimaging and developmental outcomes of West syndrome/ Kemal Karatas, Huseyin Tan, Senay Guven Baysal (стр.8-14)
Vester Johannes C. Церебролізин після черепно-мозкової травми середнього і тяжкого ступеня: проспективний метааналіз серії досліджень CAPTAIN/ Johannes C. Vester [et al.] (стр.15-26)
Копчак О. О. Особливості когнітивних порушень при COVID-19/ О. О. Копчак (стр.27-32)
Дубенко А. Є. Менеджмент симптоматичної епілепсії після оперативного втручання у зв’язку з фармакорезистентністю/ А. Є. Дубенко, М. В. Набока (стр.35-41)
Востротін О. В. Складнощі нейропсихологічної діагностики синдрому неглекту в рамках менеджменту пацієнтів з ішемічним інсультом/ О. В. Востротін, Т. А. Літовченко, А. О. Войтюк (стр.42-46)
Карабань І. М. Праміпексол пролонгованого вивільнення — нові можливості тривалої дофамінергічної стимуляції при хворобі Паркінсона/ І. М. Карабань (стр.47-51)
Palahuta H. V. Clinical, pathological, imaging, and genetic characteristics of patients with progressive muscular dystrophies/ H. V. Palahuta (стр.52-57)
Померанцева Т. И. Детской неврологической службе Луганской области — 50 лет/ Т. И. Померанцева (стр.58-67)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Назва журналу :Международный неврологический журнал -2020р. т.16,N 5
Цікаві статті :
Vinychuk S. M. Clinical syndromes of thalamic strokes in the central vascular territory: a prospective hospital-based cohort study/ S. M. Vinychuk [et al.] (стр.8-13)
Hubetova I. V. Epidemiology of Parkinson’s disease in the Southern Ukraine/ I. V. Hubetova (стр.14-18)
Ковальчук Т. А. Особливості концентрації гомоцистеїну у сироватці крові дітей із вазовагальними синкопе/ Т. А. Ковальчук, О. Р. Боярчук (стр.21-26)
Бойчук М. О. Прогностичне значення дослідження експонування глікозильних детермінант на молекулах IgG у сироватці крові хворих на розсіяний склероз залежно від проведеної медикаментозної терапії/ М. О. Бойчук, Т. І. Негрич, Р. О. Білий (стр.27-33)
Stadnik S. M. Immunological aspects in the acute period of ischemic stroke/ S. M. Stadnik, O. V. Saiko, I. V. Hayda (стр.34-39)
Малець М. В. Клінічні й субклінічні форми епілепсії у пацієнтів після вентрикулоперитонеального шунтування/ М. В. Малець, Ю. Ю. Чомоляк (стр.40-44)
Bornstein N. Современное лечение острого ишемического инсульта. Ренессанс нейропротекции в эпоху реканализационной терапии (вебинар EVER Pharma, 14 июня 2020 г.)/ N. Bornstein (стр.45-54)
Poljakovic. Роль Церебролизина в случаях неудачной реканализационной терапии при тяжелом инсульте/ Zdravka Poljakovic (стр.47-50)
Bornstein N. Нейропротекторные эффекты Церебролизина при тромболизисе и тромэктомии: научное обоснование и клиническое применение/ N. Bornstein (стр.50-54)
Орос М. М. Нейроінфекція та нейропатичний біль/ М. М. Орос, О. С. Вансович (стр.55-60)
Julio J. Secades. Гамалате В6. Обзор ГАМКергического продукта/ J. Secades Julio (стр.63-61)
Копчак О. О. Дифференціальна діагностика головного болю/ О. О. Копчак (стр.70-78)
Дубенко А. Є. Формулювання діагнозу "епілепсія". Початок лікування. Перша монотерапія/ А. Є. Дубенко (стр.81-88)
Кирилова Л. Г. Рання дитяча нервовість, або невропатія: сучасні підходи до діагностики й лікування/ Л. Г. Кирилова, О. О. Мірошников (стр.89-96)
Рациональная терапия острой и хронической боли в спине (стр.99-106)
Хаустова О. О. Місце дулоксетину в терапії психічних розладів/ О. О. Хаустова (стр.109-120)
Лукашевич В. А. Классификация моторных нарушений после инфаркта мозга по признаку особенностей адаптивной кинематики/ В. А. Лукашевич, В. В. Пономарев (стр.121-128)
Кирилова Л. Г. розлади аутистичного спектра в дітей раннього віку: еволюція поглядів та можливості діагностики (частина 2)/ Л. Г. Кирилова, О. О. Мірошников, О. О. Юзва (стр.129-134)
Мальцев Д. В. Діенцефальні ураження головного мозку герпесвірусної етіології у людей: огляд літератури та клінічний випадок (частина 2)/ Д. В. Мальцев (стр.133-143)
Пам’яті професора Є. Г. Дубенка (стр.144-145)
Fotuhi Majid. Нейробіологія COVID-19/ Majid Fotuhi [et al.] (стр.146-154)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Назва журналу :Международный неврологический журнал -2017р.,N 7
Цікаві статті :
Цимбалюк В. І. Порівняльний аналіз динаміки відновлення рухової функції паретичної кінцівки щура після травми спинного мозку та відновних нейроінженерних втручань із використанням стовбурових клітин мезенхімального й нейрогенного фенотипу/ В. І. Цимбалюк [и др.] (стр.16-22)
Педаченко Ю. Е. Клинические проявления и лечебная тактика при неосложненных гемангиомах грудного отдела позвоночника/ Ю. Е. Педаченко, Ху Хао (стр.25-28)
Медведкова С. А. Прогностическое значение уровня IIA типа секретируемой фосфолипазы A2 в раннем восстановительном периоде мозгового ишемического полушарного инсульта/ С. А. Медведкова (стр.31-34)
Козелкин А. А. Эффективность препарата Когнифен у больных с мозговым ишемическим полушарным инсультом в позднем восстановительном периоде/ А. А. Козелкин, Л. В. Новикова, А. А. Дронова (стр.37-44)
Пічкур Н. О. Нейропатичні форми лізосомних хвороб накопичення в Україні/ Н. О. Пічкур (стр.47-55)
Бурчинский С. Г. Проблема безопасности ноотропной фармакотерапии в неврологоческой практике/ С. Г. Бурчинский, А. Ю. Гончар, Е. В. Райченко (стр.56-60)
Орос М. М. Депресія та інсомнія: виявлення причинно-наслідкових зв’язків з метою вибору тактики лікування/ М. М. Орос [и др.] (стр.63-67)
Клинико-патогенетические предпосылки применения прегабалина в терапии заболеваний, сопровождающихся центральной нейропатической болью (стр.68-74)
Орос М. М. Біль у ділянці серця: погляд невролога/ М. М. Орос, В. В. Грабар (стр.77-81)
Современные подходы к реабилитации больных, перенесших инсульт (стр.82-86)
Мар’єнко Л. Б. Нові класифікації епілепсії та епілептичних нападів (ILAE 2017): шляхи впровадження в Україні/ Л. Б. Мар’єнко ; Л. Б. Мар’єнко, Т. А. Літовченко, А. Є. Дубенко (стр.89-96)
Попова Е. В. Harding-синдром - наследственная оптическая нейропатия Лебера и рассеянный склероз: клинический случай и обзор литературы/ Е. В. Попова, В. В. Брюхов, М. В. Кротенкова (стр.99-104)
Шкильнюк Г. Г. Современное представление о терапии обострений рассеянного склероза/ Г. Г. Шкильнюк [и др.] (стр.105-108)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дубенко А. Є., Набока М. В.
Назва : Менеджмент симптоматичної епілепсії після оперативного втручання у зв’язку з фармакорезистентністю
Місце публікування : Міжнародний неврологічний журнал. - 2021. - Т. 17, № 3. - С. 35-41 (Шифр МУ64/2021/17/3)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ЭПИЛЕПСИЯ -- EPILEPSY
ЛЕКАРСТВЕННАЯ УСТОЙЧИВОСТЬ К НЕСКОЛЬКИМ ПРЕПАРАТАМ -- DRUG RESISTANCE, MULTIPLE
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЙ ПЕРИОД -- POSTOPERATIVE PERIOD
ПРОТИВОСУДОРОЖНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTICONVULSANTS
Анотація: Питання менеджменту хворих, які були прооперовані з приводу фармакорезистентності, не є розробленим не тільки в Україні, а й у всьому світі. Але такі хворі існують, їх кількість зростає, і неврологам, які їх спостерігають, потрібно розуміння цього процесу. На сьогодні недостатньо доказової бази для обґрунтування раціональних рекомендацій щодо тактики післяхірургічного медикаментозного лікування. Незважаючи на те, що класифікація ILAE та класифікація, яку раніше запропонував J. Engel Jr, мають дуже багато рубрик, що свідчать про покращення стану хворих та можливе покращення якості їх життя, вдалим лікування, що досягло контролю нападів, можна вважати лише в тих пацієнтів, які відповідають кваліфікаційному пункту 1 згідно з класифікацією ILAE або ІА згідно з класифікацією Engel, і тільки в тих осіб, які відповідають цим критеріям протягом не менше одного року. Це розуміння є дуже важливим для подальшого вибору терапевтичної тактики. З огляду на те, що внаслідок хірургічного лікування має бути подолана фармакорезистентність, подальше медикаментозне лікування має проводитися так само, як і у хворих без фармакорезистентної епілепсії. Питання менеджменту хворих на епілепсію, які отримали хірургічне лікування у зв’язку з фармакорезистентністю, потребує подальшої розробки, особливо в умовах збільшення кількості таких хворих. Автори визначають, що всі питання та положення, що були викладені в роботі, мають дискусійний характер і можуть бути кореговані залежно від клінічної ситуації
Знайти схожі

16.

Назва журналу :НейроNEWS -2022р.,N 1
Цікаві статті :
МКХ-11: оновлений погляд на типологію хвороб (стр.5-6)
Бабкіна Ю. А. Нове в епілептології/ Ю.   А. Бабкіна (стр.7-9)
Дебати в неврології: обмін думками з актуальних клінічних питань (стр.10-14)
Дубенко А. Є. Психіатрична коморбідність епілепсії (дискусія про інтеріктальний дисфоричний розлад)/ А. Є. Дубенко [та ін.] (стр.15-21)
Нові можливості традиційної фармакотерапії при нейродегенеративних та нейросудинних захворюваннях (стр.22-29)
Клінічний підхід до фармакотерапії пацієнтів із розладами особистості (стр.31-35)
Марценковська І. І. Патерни агресивної поведінки у дітей і підлітків: сучасні дефініції та діагностичні категорії/ І. І. Марценковська (стр.36-38)
Зайцева Т. О. Періодичний тиреотоксичний параліч/ Т. О. Зайцева, О. А. Борисенко (стр.40-41)
Комбінована терапія у пацієнтів зі спінальною м’язовою атрофією першого типу (стр.42-44)
Роль впливу соціального уникнення та дистанціювання на схильність до тривожних розладів у період пандемії СOVID+-19 (стр.45-50)
Сальнікова А. Алекситимія та лудоманія: посередницька роль стресу/ А. Сальнікова (стр.51-53)
Тищенко О. Тодось Осьмачка: поет, злидар, бездомний і шалений/ О. Тищенко (стр.54-60)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Назва журналу :НейроNEWS -2018р.,N 1
Цікаві статті :
Наумець І. Українська психіатрія: Quo Vadis?/ І. Наумець (стр.6-10)
Бабкина Ю. А. Новое в неврологии/ Ю. А. Бабкина (стр.11-13)
Мар’єнко Л. Б. Нові класифікації епілепсії та епілептичних нападів: шляхи впровадження в Україні/ Л. Б. Мар’єнко, Т. А. Літовченко, А. Є. Дубенко (стр.14-18)
Актуальні питання сучасної неврології. За матеріалами Першого українського регіонального конгресу Controversies in Neurology (23–24 листопада 2017 р., Київ, Україна) (стр.19-22)
Усі батьки мають шукати неповторний шлях до своєї дитини (стр.24-26)
Організація охорони психічного здоров’я на робочому місці: приклад Австралії/ Н. А. Марута (стр.27)
Марута Н. А. Современные возможности антипсихотической терапии/ Н. А. Марута (стр.29-32)
Koваль I. Синдром емоційного вигорання в лікарів онкологічного профілю та шляхи його подолання/ I. Koваль (стр.35-37)
Калашник Л. Применение мемантина при болезни Альцгеймера в монотерапии/ Л. Калашник (стр.38-40)
Новий шлях загибелі мозку при хворобі Альцгеймера (стр.40)
Романів O. Від апендициту до суїциду/ O. Романів, К. Погоріляк, M. Устюгова (стр.42-44)
Ячнік О. Настанова щодо скринінгу, діагностики та лікування депресії у дорослих пацієнтів та осіб підліткового віку/ О. Ячнік (стр.46-52)
Крамар Ю. Настанови щодо ведення пацієнтів із шизофренією/ Ю. Крамар (стр.53-55)
Родинні трагедії Івана Франка (стр.56-62)
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Назва журналу :НейроNEWS -2020р.,N 6
Цікаві статті :
Пандемія COVID 19: вплив на психічне здоров’я населення (стр.6-8)
Пандемія COVID 19 та ваше психічне здоров’я (стр.7)
Бабкіна Ю. А. Нове в епілептології/ Ю. А. Бабкіна (стр.9-11)
Мангуби Д. А. Антидепрессанты: трудный выбор среди генериков/ Д. А. Мангуби (стр.12-14)
Дубенко А. Є. Гіперсомнія у дорослих/ А. Є. Дубенко [та ін.] (стр.16-25)
Коростій В. І. Застосування психоедукації та когнітивно-поведінкової терапії у пацієнтів з епілепсією/ В. І. Коростій, І. Ю. Блажіна, В. М. Кобевка (стр.26-32)
Студеняк Т. О. Прогнозування можливості збереження епілептичних нападів після хірургічного лікування супратенторіальної менінгіоми головного мозку/ Т. О. Студеняк, М. М. Орос (стр.33-36)
Сухоручкин Ю. О. Лобно-скронева лобарна дегенерація/ Ю. О. Сухоручкин (стр.38-41)
Порівняння клінічних ефектів і механізмів дії препаратів для лікування хвороби Альцгеймера (стр.42-45)
Нові можливості фармакотерапії пацієнтів із гострим ішемічним інсультом (стр.46-49)
Настанови щодо застосування алемтузумабу в повсякденній клінічній практиці ведення пацієнтів із розсіяним склерозом (стр.50-54)
Музи Срібної доби: зламані силуети (стр.56-62)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Назва журналу :НейроNEWS -2017р.,N 7/8
Цікаві статті :
Берадзе Т. «…Очень важно настроить пациента на лечение и победу еще в самом начале этого непростого пути»/ Т. Берадзе (стр.6-8)
Харитонов В. И. Новое в эпилептологии/ В. И. Харитонов (стр.10-11)
Смолій Г. Менеджмент і лікування епілепсії в жінок/ Г. Смолій (стр.12-14)
Дубенко А. Є. Епілепсія: підсумок досягнень та нові дослідження/ А. Є. Дубенко (стр.16-18)
Смолій Г. Праміпексол: препарат вибору в лікуванні хвороби Паркінсона/ Г. Смолій (стр.20-22)
Крамар Ю. А. Екстрапірамідна симптоматика невротичного походження/ Ю.   А. Крамар (стр.24-25)
Смолій Г. Арипіпразол – антипсихотик нового покоління/ Г. Смолій (стр.26-28)
Крамар Ю. Міжнародний день хвороби Альцгеймера. За матеріалами конференції «Когнітивні порушення в неврології», (21–22 вересня 2017 р., Київ, Україна)/ Ю.  Крамар (стр.30-31)
Антонюк Т. Актуальні питання діагностики та лікування вегето судинної дистонії/ Т. Антонюк (стр.32-34)
Гавриш К. Актуальні новини психіатрії та неврології/ К. Гавриш (стр.36-38)
Наумець І. Як дитяча травма впливає на доросле життя. За матеріалами науково-практичної конференції «Дитяча психотерапія в Україні. Європейські тенденції» (2–3 червня 2017 р., Львів, Україна)/ І. Наумець (стр.39-41)
Сувало О. Конвенція про права осіб з інвалідністю: труднощі перекладу/ О. Сувало, О. Плевачук (стр.42-44)
Сидоренко І. Ефективність і безпечність абоботулотоксину типу А для лікування спастичності верхніх кінцівок/ І. Сидоренко (стр.46-52)
Скорочена інструкція для медичного застосування лікарського засобу Диспорт® (стр.50-52)
Ячнік О. Рекомендації щодо терапії постінсультної епілепсії/ О. Ячнік (стр.53-56)
Агата Крісті: розслідування з багатьма невідомими (стр.57-62)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Назва журналу :НейроNEWS -2021р.,N 10
Цікаві статті :
Здоров’я вдома: основні складові психічного здоров’я і благополуччя (стр.6-8)
Бабкіна Ю. А. Нове в епілептології/ Ю. А. Бабкіна (стр.9-11)
Дубенко А. Є. Сучасні можливості вдосконалення протиепілептичної фармакотерапії/ А. Є. Дубенко (стр.12-17)
Ісаков Р. І. Масковані депресії/ Р. І. Ісаков (стр.18-23)
Аугментація терапії стабілізаторами настрою при коморбідних обсесивно-компульсивному та біполярному афективному розладах (стр.24-26)
Ассонов Д. Емоційне вигорання медичних працівників: моделі, фактори ризику та протективні фактори/ Д. Ассонов (стр.28-33)
Міжлікарські взаємодії засобів, що застосовують при COVID-19, та антипсихотичних препаратів (стр.34-39)
Терапія селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну при депресії, що розвинулася після COVID 19 (стр.40-42)
Практичні поради щодо призначення сертраліну для лікування пацієнтів із депресією (стр.43-44)
Фармакотерапія епілепсії у дітей та осіб молодого віку (стр.45-51)
Застосування ботулінотерапії за розширеними показаннями у неврології та дерматології (стр.52-53)
Лев Толстой: найскладніша людина століття (закінчення) (стр.54-60)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-20    21-40  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)