Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (17)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Жученко, О. П.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 53
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-53 
1.

Назва журналу :Biomedical and Biosocial Anthropology -2005р.,N 5
Цікаві статті :
Гунас І. В. Кореляційні зв’язки ехоморфометричних параметрів селезінки з антропометричними та соматотипологічними показниками у здорових міських підлітків Поділля/ І. В. Гунас [и др.] (стр.1-3)
Сергета І. В. Кластерний аналіз та його місце у структурі медико-соціальних і гігієнічних досліджень/ І. В. Сергета [и др.] (стр.4-6)
Лембрик І. С. Вміст в сироватці крові кортизолу та серотоніну у дітей шкільного віку із синдромом функціональної диспепсії в умовах хронічного психоемоційного стресу/ І. С. Лембрик (стр.6-8)
Півторак В. І. Сучасні аспекти обміну вітаміну В,;, і заліза та роль слизової оболонки шлунка у формуванні дефіцитних анемій/ В. І. Півторак, Е. Б. Кфурі (стр.8-13)
Московко С. П. Варіабельність серцевого ритму при хворобі Паркінсона та синдромі паркінсонізму/ С. П. Московко (стр.13-18)
Білик Н. М. Антропометричні показники у жінок з передчасним відшаруванням плаценти/ Н. М. Білик (стр.22-23)
Хурани И. Ф. Влияние флавоноида детралекса на биохимические изменения в мышцах и токсический эффект при облучении крыс/ И. Ф. Хурани, А. Я. Какарькин, А. А. Пентюк (стр.24-28)
Герасименко С. І. Музика в анестезіології/ С. І. Герасименко, І. С. Шатковська, А. І. Тереховський (стр.28-31)
Мазченко В. Ф. Особливості формування соматичної статури вінницьких школярів підліткового віку/ В. Ф. Мазченко (стр.31-35)
Акчурін О. М. Функціональний стан вегетативної нервової системи при гострому пієлонефриті у дітей шкільного віку/ О. М. Акчурін (стр.42-44)
Гарабурда О. Г. Клінічна ефективність кордарону та його комбінацій з краталом і кверцетином у хворих на ІХС, ускладнену часто рецидивуючою фібриляцією передсердь/ О. Г. Гарабурда (стр.44-48)
Колісник С. П. Вплив патологічних змін хребта на клінічний перебіг гастроезофагеальної рефлюксної хвороби/ С. П. Колісник (стр.50-56)
Бєляєв Е. В. Особливості охватних розмірів тіла у практично здорових міських юнаків і дівчат з різною інтенсивністю карієсу/ Е. В. Бєляєв (стр.56-59)
Чернобровий В. М. Парадоксальні результати вивчення кислотоінгібуючого впливу пантопразолу на показники експрес-гастро-рН-моніторингу в динаміці лікування у хворих на пептичні запальні та ерозивно-виразкові гастродуоденальні захворювання/ В. М. Чернобровий [и др.] (стр.59-61)
Гайструк Н. А. Стан системи L-Аргінін / NО у вагітних з ізольованою і поєднаною, із фетоплацентарною недостатністю гестаційною гіпертензією/ Н. А. Гайструк, А. Н. Гайструк, А. Мельник (стр.62-65)
Гунас І. В. Прогнозування ризику виникнення карієсу зубів в залежності від будови тіла і показників пальцевої і долонної дерматогліфіки у підлітків різної статі/ І. В. Гунас [и др.] (стр.66-70)
Гефтер Ю. О. Поліморфізм гена рецепторів І-го типу до ангіотензину II як фактор, що впливає на стан судинорухової функції ендотелію у хворих на гіпертонічну хворобу з перебігом різної важкості/ Ю. О. Гефтер, В. М. Жебель (стр.70-75)
Гунас І. В. Моделювання віку та компонентів соматотипу в залежності від величини рентген-анатомічних показників ребер у юнаків і дівчат методом покрокового регресійного аналізу/ І. В. Гунас [и др.] (стр.77-80)
Іванова С. А. Вплив нормальної мікрофлори кишківника на метаболізм холестерину (огляд літератури)/ С. А. Іванова (стр.81-84)
Клочко В. Л. Етапи впровадження психосоматичної медицини на Вінниччині (4О-річний досвід)/ В. Л. Клочко [и др.] (стр.91-93)
Лисенко С. А. Мікроскопічний та гістоморфометричний аналіз судинного русла експериментальної пухлини Герена під впливом цитостатика та імуномодулятора/ С. А. Лисенко, М. С. Пушкар (стр.93-97)
Малачкова Н. В. Рівень тривожності та характеристики темпераменту підлітків І4-І6 років, які перебувають в умовах високих зорових та інформаційних навантажень/ Н. В. Малачкова (стр.97-100)
Майко О. В. Роль ремоделювання міокарда в розвитку серцевої недостатності у хворих ішемічною хворобою серця і дилатаційною кардіоміопатією/ О. В. Майко, В. К. Сєркова (стр.100-103)
Палій В. Г. Застосування антимікробних композицій на основі декаметоксину для лікування захворювань сечостатевої системи/ В. Г. Палій [и др.] (стр.107-111)
Римша С. В. Психовегетативний синдром у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС/ С. В. Римша, С. В. Черначук, А. К. Березняк (стр.111-113)
Тарасюк О. К. Індивідуальна первинна профілактика невиношування вагітності у жінок з різним соціальним статусом та клініко-біологічними характеристиками/ О. К. Тарасюк, Б. Ф. Мазорчук, М. С. Гнатишин (стр.113-117)
Варивода В. О. Сучасні погляди на антропо-генетичні аспекти виникнення карієсу/ В. О. Варивода (стр.117-121)
Воронов В. Т. Судово-медична верифікація загрозливих для життя явищ (станів) за функціональними показниками ускладнень тілесних ушкоджень/ В. Т. Воронов [и др.] (стр.121-128)
Яблонь О. С. Вплив екранування кувеза на наслідки виходжування недоношених новонароджених з дуже малою масою тіла/ О. С. Яблонь (стр.129-132)
Жученко О. П. Порівняльна оцінка нових методів профілактики гнійно-запальних ускладнень в післяопераційному періоді у хворих з невідкладною хірургічною патологією органів черевної порожнини/ О. П. Жученко (стр.132-134)
Біктіміров О. В. Принципи математичного моделювання в розробці оптимального варіанта оперативної корекції недостатності отвору клубової кишки/ О. В. Біктіміров, С. П. Жученко (стр.134-139)
Мороз В. М. Експериментальне вивчення впливу комбінованого застосування аміодарону з кардіопротекторними препаратами на електричну активність та ритм серця/ В. М. Мороз, М. В. Йолтухівський, Н. М. Бандурка (стр.139-144)
Дудник В. М. Результати аналізу цитохімічної реакції на виявлення гранул негемоглобінового заліза в ядровмісних еритроїдних клітинах кісткового мозку у дітей хворих на ювенільний ревматоїдний артрит/ В. М. Дудник (стр.144-148)
Антощук К. Ф. Ми живемо на землі не для себе тільки... (до І5О-річчя участі M.I. Пирогова у Кримській війні І853-І855 pp.)/ К. Ф. Антощук (стр.151-152)
Обласна науково-практична конференція. Психосоматика: Вегетативні розлади (мультидисциплінарний підхід), 25-26 жовтня м.Вінниця (стр.152-176)
Байгузина І. Ч. Розлад поведінки як патологія відносин в сім’ї/ І. Ч. Байгузина (стр.153-157)
Киливник А. Н. Залежність від ігрових автоматів як аспект розладу поведінки у дітей та підлітків/ А. Н. Киливник (стр.157-162)
Константинович-Чічірельо Т. В. Соматопсихологія бронхіальної астми: клінічні та фармакоекономічні аспекти/ Т. В. Константинович-Чічірельо (стр.162-165)
Пшук Н. Г. Клінічні особливості соматизованої депресії та основні напрямки її терапії/ Н. Г. Пшук, Г. Я. Пшук (стр.171-173)
Семененко С. І. Особливості перебігу психовегетативних розладів у хворих на ішемічну хворобу серця/ С. І. Семененко (стр.173-175)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Жученко О. П.
Назва : Інфрачервоне опромінення крові у профілактиці запальних ускладнень загоєння операційних ран
Місце публікування : Клінічна хірургія. - Київ, 2016. - № 5. - С. 58-59 (Шифр КУ5/2016/5)
Примітки : Бібліогр.: с. 59
MeSH-головна: ГРЫЖА БРЮШНОЙ СТЕНКИ -- HERNIA, ABDOMINAL
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ -- POSTOPERATIVE COMPLICATIONS
ХИРУРГИЧЕСКАЯ РАНЕВАЯ ИНФЕКЦИЯ -- SURGICAL WOUND INFECTION
РАНЫ ЗАЖИВЛЕНИЕ -- WOUND HEALING
НЕРВНАЯ СИСТЕМА ВЕГЕТАТИВНАЯ -- AUTONOMIC NERVOUS SYSTEM
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННОЕ ВЕДЕНИЕ БОЛЬНОГО -- POSTOPERATIVE CARE
КРОВЬ -- BLOOD
ИНФРАКРАСНЫЕ ЛУЧИ -- INFRARED RAYS
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): "геска" аппарат
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Жученко О. П.
Назва : Актуальність профілактики ускладнень та реабілітації хворих з ургентною хірургічною патологією після операції в умовах сучасної антибіотикотепарії
Місце публікування : Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - Вінниця, 1999. - Т. 3, № 1. - С. 81-83 (Шифр 74127/1999/1)
Предметні рубрики: ВНМУ
MeSH-головна: НЕОТЛОЖНАЯ МЕДИЦИНСКАЯ ПОМОЩЬ БОЛЬНИЧНАЯ -- EMERGENCY SERVICE, HOSPITAL
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ -- POSTOPERATIVE COMPLICATIONS
АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTI-BACTERIAL AGENTS
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Жученко О. П.
Назва : Аналіз основних чинників ризику деструктивних форм апендициту за матеріалами ургентної клініки м. Вінниці (1987-1992 рр.)
Місце публікування : Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - Вінниця, 1998. - Т. 2, № 2. - С. 404-405 (Шифр 74127/1998/2)
Предметні рубрики: ВНМУ
MeSH-головна: АППЕНДИЦИТ -- APPENDICITIS
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
НЕОТЛОЖНАЯ МЕДИЦИНСКАЯ ПОМОЩЬ БОЛЬНИЧНАЯ -- EMERGENCY SERVICE, HOSPITAL
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Желіба М. Д., Хіміч С. Д., Жученко О. П., Форманчук А. М., Ошовський І. Н., Слободяник С. В., Корнійчук В. І., Муравйов Ф. Т.
Назва : Аналіз особливостей діагностики та лікування ускладнених форм холециститу
Місце публікування : Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2019. - Т. 18, № 3. - С. 54-59 (Шифр КУ26/2019/18/3)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: ХОЛЕЦИСТЭКТОМИЯ ЛАПАРОСКОПИЧЕСКАЯ -- CHOLECYSTECTOMY, LAPAROSCOPIC
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY
ОЖИРЕНИЕ -- OBESITY
ВНУТРЕННИЕ ОРГАНЫ -- VISCERA
Анотація: Метою дослідження стало проведення аналізу результатів обстеження і лікування хворих на біліарну патологію та виявлення особливостей діагностики і лікувальної тактики у хворих з ускладненими формами холециститу. Аналіз результатів обстеження і хірургічного лікування основано на 704 хворих, що страждали на холецистит, які знаходилися на лікуванні в клініках загальної хірургії Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова в період з 2014 по 2018 рр. Виявлено, що на якість діагностики та хірургічної тактики впливає наявність супутньої патології (ожиріння, асцит), анатомо-топографічні особливості органів та рівень знання лікарями УЗД хірургічної патології
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Жученко О. П.
Назва : Бактеріологічні аспекти гострого апендициту
Місце публікування : Клінічна хірургія. - Київ, 2016. - № 3. - С. 9-11 (Шифр КУ5/2016/3)
Примітки : Бібліогр.: с. 11
MeSH-головна: АППЕНДИЦИТ -- APPENDICITIS
БРЮШНАЯ ПОЛОСТЬ -- ABDOMINAL CAVITY
БАКТЕРИОЛОГИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ -- BACTERIOLOGICAL TECHNIQUES
АЛГОРИТМЫ -- ALGORITHMS
ЭКССУДАТЫ И ТРАНССУДАТЫ -- EXUDATES AND TRANSUDATES
Знайти схожі

7.

Назва журналу :Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту -1997р. т.1,N 2
Цікаві статті :
Мороз В. М. Медична антропологія і відновлювальна медицина/ В. М. Мороз, Б. О. Никитюк (стр.1-2)
Гумінський Ю. Й. Пропорційність в співвідношеннях параметрів внутрішніх органів та соми людей в нормі за даними регресійного моделювання/ Ю. Й. Гумінський (стр.3-4)
Почекутова А. О. Вплив нікотинової кислоти на швидкість визрівання сурфактанту/ А. О. Почекутова (стр.5)
Фоміна Л. В. Морфологія судин та ендотеліальних клітин справжніх гемангіом/ Л. В. Фоміна (стр.6-7)
Косован А. І. Вплив ципрофлоксацину, цефамандолу та ріфампіцину на ферменти метаболізму ксенобіотиків у порівнянні з класичними індукторами та інгібіторами монооксигеназ/ А. І. Косован, О. О. Яковлева, О. Г. Вовк (стр.8-9)
Коган Б. Й. Зміни маси деяких внутрішніх органів щурів після сумісного впливу на шкіру локальної гіпер- та гіпотермії/ Б. Й. Коган, І. В. Гунас, І. Д. Кухар (стр.10-11)
Оболенський О. О. Морфологія та біохімія легень в ранній термін після локального впливу на організм щурів низької температури/ О. О. Оболенський, В. В. Біктіміров, О. О. Яковлева (стр.12-13)
Незгода І. І. Хіміотерапевтична ефективність ципробаю при експериментальному сальмонельозі/ І. І. Незгода, В. В. Біктіміров, В. А. Кириленко (стр.14-15)
Андрєєв О. П. Корекція сорбентами та антиоксидантами метаболічних порушень в печінці щурів при інтоксикації тетрахлорметаном/ О. П. Андрєєв [та ін.] (стр.16-17)
Півторак В. І. Математичне моделювання формоутворюючої функції косого шару м’язів шлунку/ В. І. Півторак [та ін.] (стр.18-19)
Мороз В. М. Характеристика параметрів неспецифічної резистентності та динаміка її формування під дією радонової води/ В. М. Мороз, Л. О. Соловйова (стр.20-22)
Соловйова Л. О. Динаміка структури та функції щитовидної залози при дії на організм слаборадіоактивних мінеральних вод/ Л. О. Соловйова, Т. П. Куфтирьова, Т. В. Андрїєнко (стр.23-25)
Башинська О. І. Статевий диморфізм остеометричних ознак кісток, що утворюють колінний суглоб в пубертатному віці/ О. І. Башинська (стр.26-27)
Остапчук О. І. Вплив циметидину, тіаміндифосфату та фенобарбіталу на фармакокінетику та фармакологічний ефект індометацину у щурів/ О. І. Остапчук, З. С. Медвідь, М. А. Станіславчук (стр.28-29)
Ніколаєнко О. О. Гістометричні і ультраструктурні зміни в печінці щурів-самок лінії Вістар після вагітності/ О. О. Ніколаєнко (стр.30-31)
Личко В. Г. Вплив електричної складової електромагнітних полів промислової частоти на електрокардіографічні показники білих щурів/ В. Г. Личко, С. В. Прокопенко (стр.32-33)
Пентюк Н. О. Вплив ниркової недостатності на фармакокінетику напроксену, та закислення і залужнення сечі на елімінацію напроксену та парацетамолу/ Н. О. Пентюк, М. А. Станіславчук, О. Г. Вовк (стр.34-35)
Матвійчук М. В. Вплив додаткового введення ретинолу, ретиноєвої кислоти та бета-каротину на активність ферментів, що метаболізують ксенобютики, токсичність нітрозодиметиламіну та циклофосфаміду/ М. В. Матвійчук [та ін.] (стр.36-37)
Бєлий А. В. Роль вільнорадикальних механізмів в патогенезі імунних порушень після впливу низьких рівнів радіації/ А. В. Бєлий (стр.38-39)
Сєркова В. К. Вплив еналаприла на перекисне окислення ліпідів у хворих на гіпертонічну хворобу II стадії/ В. К. Сєркова, Л. В. Бурдейна (стр.40-41)
Горобець Н. І. Клінічні особливості порушень вегетативної нервової системи у дітей, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС з захворюваннями органів травлення та їх санаторно-курортна реабілітація/ Н. І. Горобець (стр.42-43)
Шанчук О. М. Вплив ендобронхіальних санацій декаметоксином на імунологічну реактивність хворих хронічним бронхітом/ О. М. Шанчук (стр.44-45)
Дубова Г. І. Значення змін імунної відповіді у розвитку пієлонефриту у вагітних з хронічними осередками інфекції/ Г. І. Дубова (стр.46-47)
Гутман Л. Б. Особливості лікування вагітних з осередками хронічної інфекції залежно від імунологічного стану/ Л. Б. Гутман, Г. І. Дубова (стр.48)
Березовська З. Б. Анестезія при кесаревому розтині/ З. Б. Березовська [та ін.] (стр.49)
Булат Л. М. Доплерографічні особливості реактивності середньої мозкової артерії у здорових дітей/ Л. М. Булат [та ін.] (стр.50-51)
Шкуренко В. Д. Реабілітація дітей з хронічною поєднаною патологією органів травлення на етапі санаторно-курортного лікування/ В. Д. Шкуренко (стр.52-53)
Шапаренко Г. П. Порівняльна характеристика фактичних і належних ехокардюграфічних показників при гіпертонічній хворобі III стадії/ Г. П. Шапаренко (стр.54-55)
Данилюк І. І. Динаміка системи комплемента у хворих на хронічний лімфолейкоз/ І. І. Данилюк (стр.56-57)
Білик В. Д. Діагностичні можливості комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень при спостереженні за хворими з епілептичними припадками/ В. Д. Білик, І. Й. Хаімзон, О. В. Курляндчнков (стр.58-59)
Желіба М. Д. Гострий апендицит: причини нагноєння операційної рани/ М. Д. Желіба (стр.60)
Дудник В. М. Стан тиреощної системи у дітей з кісто- та вузликоутворенням щитовидної залози/ В. М. Дудник (стр.61)
Мелащенко С. Г. Показники та циркадний ритм добової внутрішньошлункової ацидності у хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки та практично здорових осіб/ С. Г. Мелащенко (стр.62-63)
Загниборода П. П. Застосування нормобаричної гіпок- сітерапії в комплексному лікуванні хворих цирозом печінки / П. П. Загниборода (стр.64-65)
Каніковський О. Є. Кишкові нориці, як ускладнення гострого деструктивного панкреатиту/ О. Є. Каніковський, О. О. Жупанов (стр.66-67)
Гришко В. Г. Фізичний розвиток дітей з хронічним гломерулонефритом та його зміни під впливом етапної реабілітації/ В. Г. Гришко (стр.68-69)
Цирульник А. М. Стан імунітету осіб з хронічними і рецидивуючими захворюваннями органів дихання, що приймали участь в ліквідації аварії на ЧАЕС/ А. М. Цирульник [та ін.] (стр.70-71)
Кузняк Н. Б. Ефективність лікування хворих з одонтогенними флегмонами щелепно-лицевої ділянки комбінованим препаратом, що поєднує сорбційні та протеолітичні властивості/ Н. Б. Кузняк (стр.72-73)
Курець О. О. Реабілітація дітей з захворюваннями органів дихання, які постраждали від аварії на ЧАЕС в санаторно-курортних умовах/ О. О. Курець (стр.74-75)
Гайструк Н. А. Деякі особливості плаценти при анемії вагітних/ Н. А. Гайструк (стр.76-77)
Жученко Л. М. Клініка гострих отруєнь психотропними препаратами нейролептичного ряду/ Л. М. Жученко, С. В. Римша (стр.78-79)
Процюк Т. Л. Комплексне лікування алергічних захворювань у дітей раннього віку з використанням ентеросорбенту - силарду П/ Т. Л. Процюк (стр.80-81)
Барало І. В. Результати хірургічних втручань у хворих аденомою передміхурової залози з різною груповою (АВО) та оезус належністю крові/ І. В. Барало (стр.82-83)
Гнатишин М. С. Індивідуальні критерії оцінки нервово-психічного перенавантаження у жіночого населення та його профілактика/ М. С. Гнатишин (стр.84-85)
Коньков Д. Г. Структура акушерської патології у вагітних, які зазнали впливу вібрації/ Д. Г. Коньков (стр.86-87)
Сєркова В. К. Порівняльна оцінка ефективності антиангінальних препаратів у хворих на ішемічну хворобу серця з больовою і безбольовою ішемією міокарду/ В. К. Сєркова, Акрам Аль-Харірі (стр.88-89)
Фомін О. О. Нове в діагностиці глибоких та складних гемангіом лиця та шиї у дітей/ О. О. Фомін (стр.90)
Корнєєв Б. І. Хронічний некалькульозний холецистит (огляд літератури)/ Б. І. Корнєєв (стр.91-92)
Полторак А. В. Самовільне переривання вагітності в ранніх термінах, як соціально-медична проблема/ А. В. Полторак (стр.93-94)
Жученко О. П. Часовий аналіз динаміки частоти випадків гострого апендицту за 6 років (1987-1992)/ О. П. Жученко (стр.95)
Давидюк А. Т. З історії організації Вінницького медичного університету (1934-1937 pp.)/ А. Т. Давидюк (стр.96-97)
Курляндчиков О. В. Розробка комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень при веденні хворих з епілептичними припадками/ О. В. Курляндчиков (стр.98-99)
Йолтухівський М. В. Використання моделі інструментального їжодобувного рефлексу щурів для аналізу закономірностей формування нової рухової програми/ М. В. Йолтухівський (стр.100-101)
Очередько О. М. Ситуаційне та прогностичне моделювання стану захворюваності сільських мешканців на основі економетричного моделювання/ О. М. Очередько (стр.102-103)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Назва журналу :Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту -2004р. т.8,N 2
Цікаві статті :
Акчурин О. М. Функциональное состояние вегетативной нервной системы при негломерулярных нефропатиях у детей старшего школьного возраста/ О. М. Акчурин (стр.330)
Бондарчук О. Б. Профілактика гострої респіраторної вірусної (ГРВ) та герпетичної інфекції у дітей вітчизняним індуктором інтерферону/ О. Б. Бондарчук, О. М. Цирульник, Н. І. Авдєєв (стр.330-331)
Гришко О. В. Імунологічні особливості пієлонефриту дітей м. Вінниці в умовах екологічні сьогодення/ О. В. Гришко (стр.332)
Зелінська О. Д. Деякі показники скоротливої функції міокарду при гломерулонефриті у дітей/ О. Д. Зелінська (стр.333)
Дмитрієв Д. В. Досвід лікування гострої ниркової недостатності у новонароджених в умовах відділення інтенсивної терапії/ Д. В. Дмитрієв, Т. В. Бондаренко, К. Т. Берцун (стр.333)
Дудник В. М. Нефротоксичний вплив нестероїдних протизапальних препаратів при лікуванні дітей хворих на ювенільний ревматоїдний артрит/ В. М. Дудник [и др.] (стр.335)
Ізюмець О. І. Досвід практичного використання антигомотоксичних препаратів в комплексному лікуванні інфекції сечовивідної системи у дітей/ О. І. Ізюмець [и др.] (стр.336)
Каблукова О. К. Особливості перебігу інфекцій сечовивідних шляхів у дітей раннього віку/ О. К. Каблукова [и др.] (стр.337)
Каблукова О. К. Изменение клеточных мембран у детей с острым гломерулонефритом на фоне атопического дерматита/ О. К. Каблукова [и др.] (стр.338)
Каблукова Е. К. Особенности состояния мембран эритроцитов и антиоксидантной защиты у детей с острыми респираторными вирусными заболеваниями, осложненными нефропатиями/ Е. К. Каблукова (стр.339-340)
Кулик Я. М. Захворювання органів сечовидільної системи за даними педіатричного відділення ВОДКЛ/ Я. М. Кулик [и др.] (стр.340)
Кундін В. Ю. Вибір радіофармпрепаратів для сцинтиграфічних досліджень нирок у дітей/ В. Ю. Кундін (стр.340-341)
Палій І. Г. Раціональна антибактеріальна терапія мікробно-запальних захворювань нирок у підлітків/ І. Г. Палій (стр.341)
Пілюйко Н. В. Характеристика соматотипів і ерітроцитарних антигенів у дітей, що хворіють пієлонефритами/ Н. В. Пілюйко (стр.341-342)
Сінчук Н. І. Частота та характер інфекцій сечовивідних шляхів у дітей раннього віку/ Н. І. Сінчук [и др.] (стр.344)
Токарчук Н. І. Морфометричні особливості вилочкової залози дітей із патологією сечовидільної системи/ Н. І. Токарчук [и др.] (стр.345)
Уляницька О. А. Розвиток інфекції сечовивідної системи у новонароджених/ О. А. Уляницька [и др.] (стр.345-346)
Шангутова Л. А. Застосування Канефрону Н у лікуванні хронічного вторинного (дизметаболічного) пієлонефриту у дітей/ Л. А. Шангутова [и др.] (стр.346-347)
Токарчук Н. І. Функціональна активність тимусу у дітей раннього віку з патологією сечовидільної системи/ Н. І. Токарчук (стр.377-378)
Яблонь О. С. Особливості адаптації сечовидільної системи у новонароджених з дуже малою масою тіла/ О. С. Яблонь (стр.382-384)
Барило О. С. Лікування гнійних ран озоновим розчином з іонами срібла/ О. С. Барило (стр.397-399)
Грабік І. М. дослідження ефективності консервантів у складі інтраназальних лікарських форм/ І. М. Грабік, В. П. Ковальчук, В. П. Бобрук (стр.403-404)
Заболотний Д. І. Результати експериментального дослідження властивостей деконгестантного препарату з протимікробною дією ріносепт/ Д. І. Заболотний [и др.] (стр.419-421)
Заріцький О. М. Застосування антимікробних комбінацій на основі декаметоксину в до- і післяопераційному періоді у хворих на гіперплазію простати/ О. М. Заріцький, В. М. Мруг (стр.421-423)
Иванова С. А. Изменение эпидемиологии кандидоза и чувствительность изолятов к антимикотикам/ С. А. Иванова [и др.] (стр.423-425)
Ісакова Н. М. Особливості репарації гнійної рани у хворих на гнійно-запальні процеси щелепно-лицевої ділянки при проведенні антибіотикотерапії в комбінації з імуномодулятором/ Н. М. Ісакова, С. М. Шувалов (стр.425-427)
Мруг В. М. Особливості механізму біохімічної дії галогенвмісних синтетичних похідних фенолу на мікробну клітину/ В. М. Мруг, К. Ф. Мруг (стр.443-444)
Палій Г. Х. Мікробіологічна характеристика фторхінолонів та антисептиків/ Г. Х. Палій, В. М. Бойко (стр.445-448)
Палій І. Г. Антимікробний лікарський препарат Декасан: стратегія і тактика застосування для профілактики та лікування гнійно-запальних захворювань/ І. Г. Палій [и др.] (стр.449-452)
Палій Г. К. Характеристика знезаражуючих і лікувальних властивостей нового вітчизняного антисептичного препарату Горостен/ Г. К. Палій [и др.] (стр.452-455)
Саволюк С. І. Методи регіонарної антибактеріальної терапії в комплексному лікуванні хворих на гострий біліарний панкреатит/ С. І. Саволюк (стр.467-469)
Сорокоумова Л. К. Антимікробні властивості антисептичних крапель/ Л. К. Сорокоумова, Н. М. Шевчук (стр.469-471)
Трет’яков М. С. Експериментальне обгрунтування застосування антисептиків у комплексному лікуванні корости/ М. С. Трет’яков, Т. О. Когет, П. В. Ковальчук (стр.472-473)
Чеснокова А. А. Стерилизация медицинского инструментария декаметоксином/ А. А. Чеснокова, В. Г. Палий (стр.479-483)
Дзісь Н. П. Ефективність супозиторії Десептол при лікуванні кольпітів та ендоцервіцитів/ Н. П. Дзісь (стр.486-488)
Анфілова М. Р. Аспекти вікових особливостей клініки та перебігу псоріазу/ М. Р. Анфілова (стр.500-502)
Білик Н. М. Фактори ризику та деякі моменти етіопатогенезу передчасного відшарування плаценти/ Н. М. Білик (стр.502-504)
Дмитрієва К. Ю. Гальмування елімінації Напроксену та Диклофенаку у хворих з опіками. Зв’язок з ендогенною інтоксикацією та запальним синдромом/ К. Ю. Дмитрієва, В. І. Нагайчук (стр.504-508)
Жученко О. П. Застосування сучасних комплементарних (немедикаментозних) засобів профілактики та лікування гнійно-запальних ускладнень в післяопераційному періоді у хворих з ургентною хірургічною патологією/ О. П. Жученко (стр.508-510)
Масік Н. П. Поширеність та особливості клінічних проявів нейроциркуляторної дистонії у студентів старших курсів/ Н. П. Масік [и др.] (стр.510-512)
Пипа Л. В. Клініко-лабораторна діагностика вродженого токсоплазмозу/ Л. В. Пипа (стр.515-517)
Нюшко Т. Ю. Основні патогенетичні механізми розвитку артеріальної гіпертензії та сучасні підходи до лікування/ Т. Ю. Нюшко (стр.529-531)
Шувалов С. М. Засновник пластичної хірургії Ю. К.Шимановський/ С. М. Шувалов, А. О. Нагорнічевська (стр.531-532)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Назва журналу :Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту -2005р. т.9,N 1
Цікаві статті :
Курець О. О. Нові підходи до реабілітації дітей із затяжними бронхо-легеневими захворюваннями/ О. О. Курець (стр.1-4)
Бойко В. М. Мікробіологічна оцінка антимікробних препаратів, що застосовують для профілактики, лікування нозокоміальних інфекцій/ В. М. Бойко, В. Г. Палій (стр.5-8)
Дмітрієв М. О. Кефалометричні параметри у міських підлітків Подільського регіону України з ортогнатичним прикусом/ М. О. Дмітрієв [и др.] (стр.11-14)
Жебель В. М. Показники геодинаміки та функції ендотелію у здорових осіб з різними генотипами гена рецептора ангіотензину II 1-го типу/ В. М. Жебель [и др.] (стр.15-21)
Козак І. О. Ізольована дуоденектомія у собак/ І. О. Козак (стр.22-26)
Прокопчук С. П. Вплив хлібопекарських дріжджів на вихід і якість етилового спирту/ С. П. Прокопчук, Н. О. Діденко (стр.34-37)
Савченко Н. П. Вплив хлібопекарських дріжжів на вихід і якість етилового спирту/ Н. П. Савченко (стр.37-39)
Блажиєвська Г. Й. Кореляції основних показників дерматогліфіки із тотальними розмірами тіла у практично здорових міських юнаків та юначок Подільського регіону України/ Г. Й. Блажиєвська [и др.] (стр.40-43)
Степанюк Г. І. Порівняльна оцінка захисної дії нового амінокислотного похідного 1,4-нафтохінону та кавінтону на модулі гострого порушення мозкового кровотоку у щурів різних вікових груп/ Г. І. Степанюк [и др.] (стр.43-45)
Стукан Л. В. Значення соціальних та психологічних чинників у формуванні соціальних фобій у підлітків/ Л. В. Стукан (стр.45-48)
Черкасов С. В. Формування особистості лікаря. Поєднання загальноосвітньої підготовки з професійним вихованням студентів-медиків/ С. В. Черкасов (стр.49-51)
Прокопчук С. П. Вплив комплексних каталізаторів на окислення н-пентана/ С. П. Прокопчук, Л. П. Морозова (стр.51-54)
Азарський І. М. Способ комплексного пролонгованого інфільтраційного новокаїново-перцево-пластирного знеболення при переломах ребер/ І. М. Азарський [и др.] (стр.56-57)
Азарський І. М. Спосіб черезшкірної багатошарової іммобілізації переломів ребер за допомогою пластирного каркасу/ І. М. Азарський [и др.] (стр.58-60)
Білик Н. М. Захворюваність, фізичний та нервово-психічний розвиток малюків 1 року життя, народжених від жінок з передчасним відшаруванням плаценти/ Н. М. Білик (стр.65-68)
Димніч Л. О. Показники імунного статусу хворих на хронічний кандидоз слизової оболонки порожнини рота та їх корекція в процесі лікування/ Л. О. Димніч (стр.68-71)
Домбровська Ю. В. Функціональний стан ендотелію у хворих з поєднанням гіпертонічної хвороби та ІХС, ускладнених хронічною серцевою недостатністю/ Ю. В. Домбровська, В. К. Сєркова (стр.74-77)
Гаджула Н. Г. Оцінка ефективності профілактики карієсу і некаріозних уражень зубів на основі показників мінерального обміну сироватки крові у жінок в період вагітності та лактації / Н. Г. Гаджула (стр.82-87)
Гайструк Н. А. Кислотно-лужний стан крові в породілей з гіпертензивним синдромом і корекція його порушення/ Н. А. Гайструк, А. Н. Гайструк (стр.87-89)
Іванов В. П. Клініко-інструментальні предиктори та деякі механізми дестабілізації перебігу серцевої недостатності при суправентрикулярних аритміях/ В. П. Іванов (стр.92-94)
Жученко О. П. Стан опірності, реактивності і адаптаційні реакції організму у хворих з ургентною хірургічною патологією (УХП) в до- та післяопераційному періоді/ О. П. Жученко (стр.94-96)
Каюк В. Г. Рівень соматотропного гормону та кортизолу в крові жінок з гладком’язевими пухлинами матки/ В. Г. Каюк (стр.97-98)
Корицька І. В. Побічні ефекти специфічної імунотерапії у хворих на алергічні захворювання/ І. В. Корицька (стр.99-101)
Кулигіна В. М. Показники стоматологічної захворюваності дітей раннього дитячого віку / В. М. Кулигіна, Т. В. Щербань (стр.107-109)
Нагайчук В. І. Сучасні підходи в наданні раннього оперативного лікування опечених при техногенних катастрофах/ В. І. Нагайчук (стр.115-118)
Погорілий В. В. Значення допплерівських досліджень в ранній діагностиці варікоцеле у дітей та підлітків/ В. В. Погорілий [и др.] (стр.118-120)
Полунченко О. І. До питання про водно-сольовий гомеостаз в системі "мати-навколоплідні води-плід’’ при фізіологічній та ускладненій пізнім гестозом вагітності/ О. І. Полунченко (стр.121-125)
Рикало Н. А. Особливості клітинної маніфестації гострих кишкових інфекцій клебсієльозної етіології у дітей раннього віку, в залежності від характеру мікрофлори біотопів / Н. А. Рикало (стр.126-129)
Руда В. І. Особливості антропометричних та соматотипологічних параметрів тіла у практично здорових міських підлітків з різними рівнями інтенсивності карієсу зубів/ В. І. Руда, І. Д. Кухар (стр.129-134)
Солейко Д. С. Особливості вікового та сезонного розподілу дітей, хворих на септичні форми гострого гематогенного остеомієліту/ Д. С. Солейко (стр.134-137)
Солейко О. В. Особливості клінічного перебігу хронічної постінфарктної аневризми серця у хворих з супутньою патологією внутрішніх органів/ О. В. Солейко (стр.137-142)
Теклюк С. В. Скринінгові методи діагностики депресивних розладів у загальномедичній практиці/ С. В. Теклюк (стр.154-157)
Урсол Н. Б. Вплив тіотриазолу на ефективність та побічні ефекти застосування метотрексату у щурів з ад’ювантним артритом/ Н. Б. Урсол, М. А. Станіславчук (стр.159-162)
Азарський І. М. Комплексна соціально-реабілітаційна програма для дітей-інвалідів з різними патологічними відділеннями/ І. М. Азарський [и др.] (стр.163-165)
Паламар І. В. Вікові особливості дитячої інвалідності та особливості її динаміки від окремих причин (матеріали спостереження за 1994-2002 рр.)/ І. В. Паламар (стр.165-168)
Шатило В. Й. Організація медичної допомоги, диспансерний нагляд та профілактика парентеральних вірусних гепатитів на регіональному рівні/ В. Й. Шатило (стр.168-172)
Орлов В. Г. Сучасні підходи до лікування раку щитоподібної залози/ В. Г. Орлов [и др.] (стр.174-178)
Московко С. П. Морфологічні зміни при хворобі Паркінсона та синдромі Паркінсонізму: огляд літератури/ С. П. Московко (стр.178-181)
Кулигіна В. М. Шляхи підвищення професійної підготовки іноземних студентів-стоматологів/ В. М. Кулигіна, Ж. В. Іванова (стр.183-184)
Іван Никифорович Ошовський (до 60-річчя від дня народження) (стр.185)
Желіба Микола Дмитрович (до 60-річчя з дня народження) (стр.186)
Історія заснування Вінницького медичного інституту (стр.187-195)
Деякі положення теорії місцевого імунітету (стр.196-198)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Назва журналу :Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту -2004р. т.8,N 1
Цікаві статті :
Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю "сучасні методи діагностики і лікування в клініці внутрішніх хвороб" 5-6 лютого 2004 року, Вінниця (стр.1-317)
Берко Г. К. Динаміка рівню пептидів середньої молекулярної маси у хворих на ІХС в поєднанні з гіпертонічною хворобою при застосуванні карведілолу/ Г. К. Берко, В. К. Сєркова, Ю. І. Монастирський (стр.2)
Берко Г. К. Оптимізація лікування хворих, які перенесли інфаркт міокарда/ Г. К. Берко, В. К. Сєркова, Н. Ю. Сидорова (стр.2)
Бурдейна Л. В. Застосування лозартану у хворих на гіпертонічну хворобу з різними видами гіпертрофії лівого шлуночка/ Л. В. Бурдейна [и др.] (стр.3-4)
Вакулова О. В. Структурно-геометричне ремоделювання лівого шлуночка серця у пацієнтів з гіпертонічною хворобою в поєднанні з метаболічним синдромом/ О. В. Вакулова (стр.4-5)
Гуцол Л. П. Стан гемокоагуляційного, потенціалу при гіпертонічній хворобі II стадії/ Л. П. Гуцол, М. С. Гуцол (стр.8)
Гуцол Л. П. Вплив тромбоцитів на гемостатичний потенціал при стабільній стенокардії/ Л. П. Гуцол, М. С. Гуцол (стр.8)
Данченко О. П. Динаміка вмісту ліпідів та убіхінону в сироватці крові хворих на післяінфарктний кардіосклероз під впливом симвастатину/ О. П. Данченко (стр.8-9)
Денисюк В. І. Клінічна ефективність вітчизняного антиаритмічного препарату III класу аритмілу при фібриляції передсердь у відновленні синусового ритму/ В. І. Денисюк [и др.] (стр.9)
Дзяк Г. В. Взаимосвязь свободнорадикального окислення липидов й осложненного течения Q-инфаркта миокарда/ Г. В. Дзяк, Е. А. Коваль, П. А. Каплан (стр.9)
Дубовой А. Ф. Ранняя диагностика ишемической болезни сердца иммунологическими методами/ А. Ф. Дубовой, В. В. Колесник, В. И. Паламарчук (стр.9)
Дубовой А. Ф. Прогнозирование ишемической болезни сердца у больных инсулинонезависимым сахарным диабетом/ А. Ф. Дубовой, В. В. Колесник, М. М. Тарасюк (стр.10)
Жебель В. М. Лізиноприл, як препарат вибору в лікуванні хворих на гіпертонічну хворобу, постраждалих від аварії на ЧАЕС/ В. М. Жебель, А. Ф. Гуменюк (стр.11)
Корсунська М. М. Динаміка показників ліпідного спектру крові під впливом мілдронату у хворих з інфарктом міокарду в умовах санаторної реабілітації/ М. М. Корсунська [и др.] (стр.16-17)
Марченко К. Г. Програми лікування атеросклерозу не охоплюють факторів ризику/ К. Г. Марченко (стр.18-19)
Мовчан Г. О. Хронобіологічні аспекти лікування хворих на гіпертонічну хворобу/ Г. О. Мовчан, В. К. Сєркова, М. М. Корсунська (стр.19)
Моцюк О. М. Роль системних гемодинамічних порушень в розвитку електричної нестабільності серця та методи її корекції в експерименті/ О. М. Моцюк, В. О. Козловський (стр.19-20)
Палій І. Г. Деякі рекомендації щодо вибору препарату для лікування артеріальної гіпертензії у осіб похилого та старечого віку / І. Г. Палій, Н. С. Білоконна (стр.20)
Сєркова В. К. Клінічні та цитопротективні властивості триметазидіна в комплексній терапії хворих на ішемічну хворобу серця/ В. К. Сєркова, С. В. Коновалов, Л. С. Перебетюк (стр.24)
Сєркова В. К. Туморнекротичний фактор у хворих хронічною серцевою недостатністю/ В. К. Сєркова, О. В. Майко (стр.24-25)
Сєркова В. К. Влияние амарантового масла на показатели липидного спектра крови у больных ИБС/ В. К. Сєркова, Т. Ф. Мазур (стр.25)
Солєйко Л. П. Пролапс мітрального клапану - один з проявів дисплазії сполучної тканини/ Л. П. Солєйко, О. В. Солєйко, І. П. Сидоренко (стр.25)
Хомовський В. В. Особливості клінічних проявів артеріальної гіпертензії при патології шийного відділу хребта/ В. В. Хомовський, О. Х. Дубовий, П. Ф. Колісник (стр.28-29)
Шершен С. В. Національна програма профілактики і лікування артеріальної гіпертензії: стан виконання у Вінницькій області/ С. В. Шершен, Л. В. Бурдейна, В. К. Сєркова (стр.30)
Шиш О. В. Оцінка клінічної ефективності інгібітору апф лізиноприлу (діротону) у геронтичних хворих з ізольованою систолічною артеріальною гіпертензією в умовах поліклініки/ О. В. Шиш [и др.] (стр.30)
Яковлева О. О. Корекція соматогенної депресії у хворих ішемічною хворобою серця флуоксетином-КМП/ О. О. Яковлева, С. І. Семененко, С. В. Римша (стр.31)
Дубовой А. Ф. Перспективы применения новых лекарственных препаратов в ревматологии/ А. Ф. Дубовой [и др.] (стр.36)
Коляденко С. В. Лабораторні маркери у хворих на фіброміалгію/ С. В. Коляденко, М. А. Станіславчук (стр.37)
Остапчук О. І. Вплив аевіту та селени на ефективність та безпечність застосування індометацину у хворих на ревматоїдний артрит / О. І. Остапчук [и др.] (стр.38)
Станіславчук М. А. Ефективність та безпечність комбінованого застосування диклофенаку натрію та тізанідину у хворих на остеоартроз/ М. А. Станіславчук [и др.] (стр.39)
Станіславчук М. А. Синдром фіброміалгії: проблеми та перспективи/ М. А. Станіславчук, В. М. Хоменко (стр.39-40)
Урсол Н. Б. Маса тіла у хворих на ревматоїдний артрит: зв’язок з активністю захворювання та функціональним станом / Н. Б. Урсол, М. А. Станіславчук (стр.40)
Хоменко В. М. Варіабельність ритму серця у хворих на фіброміалгію/ В. М. Хоменко (стр.40-41)
Шевчук С. В. Рівні цитокінів та метаболітів оксиду азоту у хворих на СЧВ з ураженням нирок/ С. В. Шевчук (стр.41-44)
Кириченко В. И. Использование цитросепта в коррекции дисбиоза кишечника у больных с хроническими токсическими гепатитами/ В. И. Кириченко, С. А. Иванова, Е. В. Игнащук (стр.50)
Кириченко В. И. Препарат седасен в лечении синдрома раздраженной кишки/ В. И. Кириченко, Л. П. Макарова, Е. В. Игнащук (стр.50-51)
Кириченко В. І. Ефективність глутаргіну в лікуванні уражень печінки/ В. І. Кириченко, Л. П. Макарова, О. В. Ігнащук (стр.51)
Колісник С. П. Вплив вертебрологічних методів лікування на функціональний стан стравоходу та шлунка/ С. П. Колісник, П. Ф. Колісник (стр.51-52)
Макарова Л. П. Применение фурамага в комплексном лечении больных хронической диспепсией/ Л. П. Макарова [и др.] (стр.53)
Скрипка А. А. Особливості кислотоутворюючої функції шлунка у хворих на хронічний безкам’яний холецистит (ХБХ) та пептичну виразку дванадцятипалої кишки (ПВ ДПК) за результатами комп’ютерної експрес-гастро-РН-метрії/ А. А. Скрипка (стр.57)
Феджага І. В. Антихелікобактерна терапія хворих на хронічний панкреатит з синдромом шлункової гіперацидності/ І. В. Феджага (стр.59)
Чернобровий В. М. Вплив антигелікобактеріальної фармакотерапії на кислотний і лужний гастроезофагеальні рефлюкси у хворих дуоденальною пептичною виразкою з супутнім рефлюкс-езофагітом / В. М. Чернобровий, Махмуд Айят Вехбе, С. В. Заїка (стр.60-61)
Чернобровий В. М. Деякі аспекти застосування лансопразолу у хворих на пептичну виразку пілородуоденальной1 локалізації/ В. М. Чернобровий, І. В. Чернова, С. Г. Мелащенко (стр.61)
Бориско О. С. Лечебно-диагностическая бронхоскопия в комплексном лечении тяжелых форм бронхиальной астмы/ О. С. Бориско [и др.] (стр.63)
Демидюк В. Т. Особливості перебігу негоспітальної пневмонії у хворих, інфікованих С. pneumoniae/ В. Т. Демидюк [и др.] (стр.65)
Дмитрієв Д. В. Досвід лікування синдрому системної запальної відповіді (SIRS) у дітей в умовах відділення інтенсивної терапії/ Д. В. Дмитрієв [и др.] (стр.66)
Дмитрієв Д. В. Досвід антибактеріальної терапії вентиляційних пневмоній/ Д. В. Дмитрієв [и др.] (стр.66)
Дубовой О. Ф. Ультразвуковая анестезия при исследованиях у больных нагноительными заболеваниями легких/ О. Ф. Дубовой [и др.] (стр.66-67)
Ільюк І. А. Динаміка клінічного перебігу та показників ендогенної інтоксикації при комплексному лікуванні хворих на негоспітальну пневмонію із застосуванням тіотриазоліну / І. А. Ільюк, В. П. Маленький, О. Г. Шевчук (стр.68)
Колісник П. Ф. Функціональний стан бронхо-легеневого апарату у хворих з патологією шийно-грудного відділу хребта/ П. Ф. Колісник (стр.69)
Константинович-Чічірельо Т. В. Клініко-епідеміологічний аналіз психоемоційної дисфункції хворих на бронхіальну астму/ Т. В. Константинович-Чічірельо, Т. І. Петрова (стр.69-70)
Константинович-Чічірельо Т. В. Якість життя хворих на бронхіальну астму. Вплив супутніх психоемоційних станів / Т. В. Константинович-Чічірельо (стр.70)
Корицкая И. Я. Комбинированное лечение бронхиальной астмы/ И. Я. Корицкая (стр.70)
Маленький В. П. Вплив детоксикації сіліксом на функцію зовнішнього дихання та кондиціонуючу здатність легень у хворих на хронічний бронхіт з супутнім дисбіозом кишківника/ В. П. Маленький, Н. П. Масік, О. А. Коробко (стр.72)
Савицька О. О. Низькоінтенсивна лазеротерапія в комплексному лікуванні хворих на бронхіальну астму/ О. О. Савицька, С. А. Стачев, Н. А. Ластовецька (стр.74)
Нечипорук О. В. Застосування лактози в лікуванні дизбактеріозу кишківника у діалізних хворих/ О. В. Нечипорук, Л. П. Макарова (стр.81)
Палій І. Г. Можливості гіпотензивної терапії у хворих на цукровий діабет, ускладнений патологією нирок/ І. Г. Палій (стр.81)
Палій І. Г. Антимікробна активність препаратів, що застосовуються при лікуванні мікробно-запальних захворювань нирок/ І. Г. Палій, І. М. Шіфріс (стр.81-82)
Постовітенко К. П. Гіпергомоцистеїнемія та ендотеліальна дисфункція у хворих з хронічною нирковою недостатністю/ К. П. Постовітенко, М. А. Станіславчук (стр.82)
Пшелуцький Ф. Ф. Использование кстостерила в комплексном лечении хронической почечной недостаточности (ХПН)/ Ф. Ф. Пшелуцький, Н. П. Пивоварова, П. М. Липко (стр.82-83)
Сєркова В. К. Антигіпертензивні та антиангінальні ефекти бетаксололу в лікуванні хворих, що перебувають на гемодіалізі/ В. К. Сєркова, О. В. Нечипорук (стр.83-84)
Бондарчук О. Б. "Протефлазід", як засіб попередження гострої респіраторної вірусної інфекції (ГРВІ) у дітей/ О. Б. Бондарчук (стр.85)
Бондарчук С. В. Метод оптимізації феротерапії залізодефіцитних анемій шляхом застосування нормобаричної гіпокситерапії/ С. В. Бондарчук [и др.] (стр.85)
Вернигородский В. С. Зндотелиальная дисфункция при сахарном диабете/ В. С. Вернигородский (стр.86-87)
Власенко М. В. Ефективність застосування сухого бактеріального концентрату ЛТС для профілактики і лікування кишкового дисбактеріозу на тлі цукрового діабету / М. В. Власенко [и др.] (стр.87)
Дубовий О. Х. Оптимізація удосконалення підготовки лікарів-інтернів "Загальна практика - сімейна медицина" наочно-заочному циклах/ О. Х. Дубовий [и др.] (стр.89-90)
Дубовий О. Х. Мотивація вибору спеціальності студентами університету та актуальні напрямки удосконалення якості підготовки сімейного лікаря/ О. Х. Дубовий [и др.] (стр.90)
Лисенко Д. А. Ураження нирок при множинній мієломі проблеми діагностики/ Д. А. Лисенко, Г. А. Олійник (стр.92)
Сокур С. О. Діагностика та лікування доклінічної стадії діабетичної нефропатії/ С. О. Сокур [и др.] (стр.94)
Сосєдко О. І. Етіологічна структура анемій працездатного населення м. Вінниці/ О. І. Сосєдко, Д. А. Лисенко (стр.95)
Суходоля А. І. Профілактика ускладнень після операцій на шлунку і дванадцятипалій кишці/ А. І. Суходоля, В. В. Власов, В. В. Мацібора (стр.95)
Х Ювілейна навчально-методична та науково-практична конференція співробітників кафедр загальної хірургії вищих медичних навчальних закладів україни, присвячена 80-річчю професора О. Я.Фіщенка (м.Вінниця, 22-23 квітня 2004 року) (стр.99)
Життєвий і творчий шлях О. Я.Фіщенка (1924-1994) (стр.100)
Антонец С. В. Профилактика послеоперационных осложнений в детской травматологии/ С. В. Антонец [и др.] (стр.103)
Бурковський М. І. Внутрішньовенна лазеротерапія в комплексному лікуванні фурункульозу/ М. І. Бурковський, І. В. Баранова (стр.108)
Бурковський М. І. Удосконалення методології курації хворих студентами 3-го курсу на кафедрі загальної хірургії/ М. І. Бурковський, А. В. Фуніков (стр.108-109)
Дмитрієв Д. В. Мультимодальний підхід до аналгезії в ранньому післяопераційному періоді у новонароджених/ Д. В. Дмитрієв [и др.] (стр.114-115)
Жученко О. П. Результати застосування м’язово-апоневротичного шва післяопераційної рани/ О. П. Жученко (стр.119)
Жученко О. П. Динаміка УЗД в діагностиці гострого деструктивного холециститу/ О. П. Жученко, П. С. Шевня, М. І. Бурковський (стр.119)
Коноплицкий В. С. Эритроцитарные антигены при гемангиомах наружной локализации у детей/ В. С. Коноплицкий [и др.] (стр.122-123)
Колібаба С. С. Комплексне лікування зовнішніх нориць підшлункової залози з використанням депонованого атропіну / С. С. Колібаба, Н. С. Білоконна (стр.123)
Ліхіцький О. М. Використання ендоскопічної відеозйомки та ілюстраційних тестів в стоматології та оториноларингології/ О. М. Ліхіцький [и др.] (стр.130-131)
Мітюк І. І. Діагностика і лікування гнійного медіастиніту/ І. І. Мітюк [и др.] (стр.135-136)
Мітюк І. І. Торакоскопія в невідкладній хірургії грудної клітки/ І. І. Мітюк [и др.] (стр.136)
Навроцький В. А. Гемангіоми у дітей раннього віку/ В. А. Навроцький, В. С. Конопліцький, Н. В. Качан (стр.138-139)
Палій В. Г. Важливість сучасної педагогічної і методичної підготовки викладачів кафедр у медичних ВУЗах/ В. Г. Палій, М. І. Бурковський (стр.139)
Фіщенко В. О. Особливості деонтології в ургентній хірургії/ В. О. Фіщенко [и др.] (стр.150-151)
Фуніков А. В. Комплексне лікування гнійно-некротичних процесів та трофічних виразок/ А. В. Фуніков, М. І. Бурковський (стр.151)
Шапринський В. О. Шляхи оптимізації розвитку клінічного мислення студентів/ В. О. Шапринський [и др.] (стр.151-152)
Шапринський В. О. Зміни імунологічного статусу організму при шлунково-кишкових кровотечах виразкової етіології/ В. О. Шапринський [и др.] (стр.152-153)
Шапринський В. О. Використання інтубації тонкої кишки у хворих з розповсюдженим перитонітом та гострою кишковою непрохідністю/ В. О. Шапринський, О. П. Феджага, А. О. Ширкін (стр.153)
Шевня П. С. Особливості викладання гнійно-септичної хірургії іноземним студентам/ П. С. Шевня, М. І. Бурковський (стр.154)
Барило А. С. Озонотерапия гнойных ран в комплексном лечении гнойно-воспалительных заболеваний челюстно-лицевой области/ А. С. Барило (стр.156-159)
Белкания С. П. Клинико-анатомическое обоснование планового оперативного лечения мегадолихосигмы/ С. П. Белкания [и др.] (стр.159-162)
Бурковський М. І. Дослідження клінічної ефективності композиції "Метроксан" при місцевому лікуванні гострого пара проктиту/ М. І. Бурковський, О. М. Чепляка, І. І. Геращенко (стр.164-166)
Гуменюк К. В. Лапароскопія при цирозі печінки/ К. В. Гуменюк, М. І. Покидько, М. П. Драчевський (стр.170-172)
Даценко А. В. Профілактика гнійних ранових ускладнень при повторних оперативних втручаннях з приводу вентральних гриж/ А. В. Даценко (стр.172-174)
Желіба М. Д. Діагностика, комплексне лікування і профілактика післяопераційних гнійно-запальних ускладнень холециститу у людей похилого віку/ М. Д. Желіба, І. Н. Ошовський, В. І. Ошовський (стр.184-186)
Желіба Н. Д. Болезнь Фурнье / Н. Д. Желіба [и др.] (стр.187-188)
Ошовський І. Н. До завершення холецистектомії/ І. Н. Ошовський, О. А. Жупанов, В. І. Ошовський (стр.195-196)
Островська Л. І. Особливості вегетативного гомеостазу у дітей з різними типами вегетативної дисфункції/ Л. І. Островська (стр.196-198)
Палій В. Г. Властивості, обгрунтування застосування нового антисептика палісану в хірургії/ В. Г. Палій (стр.198-203)
Пиптюк О. В. Деякі аспекти патогенезу розвитку ішемії нижніх кінцівок/ О. В. Пиптюк (стр.203-205)
Превар А. П. Перебіг ранового процесу при застосуванні багатокомпонентної метилурацилової мазі на гелевій основі в лікуванні інфікованих ран/ А. П. Превар (стр.205-207)
Сливка В. П. Застосування культури автологічних макрофагів в комплексному лікуванні гнійно-деструктивних захворювань м’яких тканин/ В. П. Сливка, Г. В. Лапшин, Т. А. Суходоля (стр.212-215)
Фіщенко В. О. Рентгенморфометрія в діагностиці остеопоротичних деформацій тіл хребців/ В. О. Фіщенко, В. І. Кириченко, А. В. Макогончук (стр.221-222)
Хурани И. Ф. Ультразвуковая денситометрия в оценке структурно-функционального состояния грудных мышц после комбинированного лечения рака молочной железы/ И. Ф. Хурани [и др.] (стр.223-225)
Чепляка О. М. Гострий парапроктит: сучасний погляд/ О. М. Чепляка (стр.228-231)
Антонець Т. І. Зміна охватних розмірів тіла, товщини підшкірно-жирових складок, показників соматотипу та компонентного складу маси тіла у міських підлітків, хворих на алергічні риніти / Т. І. Антонець (стр.231-235)
Вернигородський В. С. Роль судинного фактора у розвитку інсулінової недостатності при цукровому діабеті 2 типу/ В. С. Вернигородський, В. В. Біктіміров (стр.240-242)
Глубоковських С. В. Психолого-педагогічна корекція девіантноїповедінки у підлітків/ С. В. Глубоковських (стр.243-245)
Дмитрієв Д. В. Вплив статі, фенотипу окислення амідопірину, індукторів та інгібіторів цитохрому р450 на знеболюючий ефект кеторолака та опіоїдного анальгетика буторфанола у щурів/ Д. В. Дмитрієв (стр.245-248)
Плотиця В. І. Лікування пошкоджень дистального міжгомілкового синдесмозу з позиції його біомеханічних особливостей/ В. І. Плотиця, П. М. Жук (стр.251-252)
Шевчук Т. В. Рівень інформованості з питань профілактики венеричних захворювань та особливості статевої поведінки сучасної молоді/ Т. В. Шевчук (стр.255-257)
Білик Н. М. Вплив передчасного відшарування плаценти на перинатальні втрати/ Н. М. Білик (стр.262-264)
Дудник В. М. Анемічний синдром у дітей з ювенільним ревматоїдним артритом та його зв’язок з перебігом захворювання/ В. М. Дудник, О. О. Пентюк (стр.272-276)
Мовчан Г. О. Ефективність хронотерапії амлодіпіном у пацієнтів з гіпертонічною хворобою за даними добового моніторування артеріального тиску/ Г. О. Мовчан (стр.284-286)
Нагайчук В. І. Роль раннього оперативного лікування в профілактиці остеопорозу у хворих з тяжкою термічною травмою/ В. І. Нагайчук, М. Б. Присяжнюк (стр.286-288)
Палій І. Г. Холегран в лікуванні захворювань гепатобіліарної системи у осіб похилого і старечого віку/ І. Г. Палій, І. Г. Резніченко (стр.288-289)
Полунченко О. І. В’язкість навколоплідних вод і її клінічне значення/ О. І. Полунченко (стр.290-291)
Пипа Л. В. Клініко-лабораторна діагностика набутого токсоплазмозу у дітей/ Л. В. Пипа (стр.291-295)
Рудик І. М. Особливості клінічного перебігу генітального туберкульозу у жінок в сучасних умовах/ І. М. Рудик [и др.] (стр.296-297)
Сєркова В. К. Поширеність та перебіг артеріальної гіпертензії у працівників УТОСу/ В. К. Сєркова [и др.] (стр.299-302)
Сторожук Б. Г. Досвід тривалого комбінованого застосування ірбесартану і небівололу у хворих на есенціальну артеріальну гіпертензію/ Б. Г. Сторожук, Т. Ю. Нюшко (стр.302-304)
Суходоля А. І. Передня стовбурова ваготомія в хірургічному лікуванні перфоративної виразки дванадцятипалої кишки/ А. І. Суходоля [и др.] (стр.304-305)
Чернобровий В. М. Вплив ерадикації helicobacter pylori на перебіг гастроезофагеального рефлюксу в хворих на пептичну виразку дванадцятипалої кишки в поєднанні з рефлюкс-езофагітом (за даними добового езофаго-рН-моніторингу)/ В. М. Чернобровий, Айят Вехбе Махмуд, С. В. Заїка (стр.306-308)
Процек О. Г. Прогнозування успішності управлінської діяльності керівників в галузі охорони здоров’я на основі оцінки індивідуального профілю функціональних асиметрій/ О. Г. Процек, М. С. Гнатишин, Н. Т. Комарницька (стр.311-314)
Гусакова І. В. Сучасні погляди на вегетативну дисфункцію в дитячому віці/ І. В. Гусакова (стр.314-317)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-53 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)