Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (3)Вища освіта (3)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Какарькін, О. Я.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 32
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-32 
1.


   
    Вплив додаткового введення ретинолу, ретиноєвої кислоти та бета-каротину на активність ферментів, що метаболізують ксенобютики, токсичність нітрозодиметиламіну та циклофосфаміду [Текст] / М. В. Матвійчук [та ін.] // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 1997. - Т. 1, № 2. - С. 36-37. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
БЕЛКИ РЕТИНОЛ-СВЯЗЫВАЮЩИЕ -- RETINOL-BINDING PROTEINS (действие лекарственных препаратов, дефицит, метаболизм, фармакология)
РЕТИНОЕВАЯ КИСЛОТА -- TRETINOIN (диагностическое применение, метаболизм, фармакология)
БЕТА-КАРОТИН -- BETA CAROTENE (дефицит, метаболизм, фармакология)
ЦИТОХРОМОВ P-450 ФЕРМЕНТНАЯ СИСТЕМА -- CYTOCHROME P-450 ENZYME SYSTEM (действие лекарственных препаратов, дефицит, диагностическое применение, метаболизм, фармакология)
КСЕНОБИОТИКИ -- XENOBIOTICS (метаболизм, токсичность, фармакология)
ДИМЕТИЛНИТРОЗАМИН -- DIMETHYLNITROSAMINE (токсичность, фармакология)
ЦИКЛОФОСФАМИД -- CYCLOPHOSPHAMIDE (токсичность, фармакология)
МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- MODELS, ANIMAL
КРЫСЫ -- RATS
Дод.точки доступу:
Матвійчук, М. В.
Какарькін, О. Я.
Черв’як, М. М.
Дмітрієва, К. Ю.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

2.
Шифр: 74127/1997/1/2
   Журнал

Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - Періодичність не визначена
1997р. Т. 1 № 2
Зміст:
Мороз, В. М. Медична антропологія і відновлювальна медицина / В. М. Мороз, Б. О. Никитюк. - С.1-2
Гумінський, Ю. Й. Пропорційність в співвідношеннях параметрів внутрішніх органів та соми людей в нормі за даними регресійного моделювання / Ю. Й. Гумінський. - С.3-4. - Бібліогр.: в кінці ст.
Почекутова, А. О. Вплив нікотинової кислоти на швидкість визрівання сурфактанту / А. О. Почекутова. - С.5. - Бібліогр.: в кінці ст.
Фоміна, Л. В. Морфологія судин та ендотеліальних клітин справжніх гемангіом / Л. В. Фоміна. - С.6-7. - Бібліогр.: в кінці ст.
Косован, А. І. Вплив ципрофлоксацину, цефамандолу та ріфампіцину на ферменти метаболізму ксенобіотиків у порівнянні з класичними індукторами та інгібіторами монооксигеназ / А. І. Косован, О. О. Яковлева, О. Г. Вовк. - С.8-9. - Бібліогр.: в кінці ст.
Коган, Б. Й. Зміни маси деяких внутрішніх органів щурів після сумісного впливу на шкіру локальної гіпер- та гіпотермії / Б. Й. Коган, І. В. Гунас, І. Д. Кухар. - С.10-11. - Бібліогр.: в кінці ст.
Оболенський, О. О. Морфологія та біохімія легень в ранній термін після локального впливу на організм щурів низької температури / О. О. Оболенський, В. В. Біктіміров, О. О. Яковлева. - С.12-13. - Бібліогр.: в кінці ст.
Незгода, І. І. Хіміотерапевтична ефективність ципробаю при експериментальному сальмонельозі / І. І. Незгода, В. В. Біктіміров, В. А. Кириленко. - С.14-15. - Бібліогр.: в кінці ст.
Андрєєв, О. П. Корекція сорбентами та антиоксидантами метаболічних порушень в печінці щурів при інтоксикації тетрахлорметаном / О. П. Андрєєв [та ін.]. - С.16-17. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Мороз Л. В., Блажієвська Г. Й., Штатько О. І., Пентюк О. О.
Півторак, В. І. Математичне моделювання формоутворюючої функції косого шару м’язів шлунку / В. І. Півторак [та ін.]. - С.18-19. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Богачук С. Г., Риндюк В. І., Приятельчук В. О.
Мороз, В. М. Характеристика параметрів неспецифічної резистентності та динаміка її формування під дією радонової води / В. М. Мороз, Л. О. Соловйова. - С.20-22. - Бібліогр.: в кінці ст.
Соловйова, Л. О. Динаміка структури та функції щитовидної залози при дії на організм слаборадіоактивних мінеральних вод / Л. О. Соловйова, Т. П. Куфтирьова, Т. В. Андрїєнко. - С.23-25. - Бібліогр.: в кінці ст.
Башинська, О. І. Статевий диморфізм остеометричних ознак кісток, що утворюють колінний суглоб в пубертатному віці / О. І. Башинська. - С.26-27. - Бібліогр.: в кінці ст.
Остапчук, О. І. Вплив циметидину, тіаміндифосфату та фенобарбіталу на фармакокінетику та фармакологічний ефект індометацину у щурів / О. І. Остапчук, З. С. Медвідь, М. А. Станіславчук. - С.28-29. - Бібліогр.: в кінці ст.
Ніколаєнко, О. О. Гістометричні і ультраструктурні зміни в печінці щурів-самок лінії Вістар після вагітності / О. О. Ніколаєнко. - С.30-31. - Бібліогр.: в кінці ст.
Личко, В. Г. Вплив електричної складової електромагнітних полів промислової частоти на електрокардіографічні показники білих щурів / В. Г. Личко, С. В. Прокопенко. - С.32-33. - Бібліогр.: в кінці ст.
Пентюк, Н. О. Вплив ниркової недостатності на фармакокінетику напроксену, та закислення і залужнення сечі на елімінацію напроксену та парацетамолу / Н. О. Пентюк, М. А. Станіславчук, О. Г. Вовк. - С.34-35. - Бібліогр.: в кінці ст.
Матвійчук, М. В. Вплив додаткового введення ретинолу, ретиноєвої кислоти та бета-каротину на активність ферментів, що метаболізують ксенобютики, токсичність нітрозодиметиламіну та циклофосфаміду / М. В. Матвійчук [та ін.]. - С.36-37. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Какарькін О. Я., Черв’як М. М., Дмітрієва К. Ю.
Бєлий, А. В. Роль вільнорадикальних механізмів в патогенезі імунних порушень після впливу низьких рівнів радіації / А. В. Бєлий. - С.38-39. - Бібліогр.: в кінці ст.
Сєркова, В. К. Вплив еналаприла на перекисне окислення ліпідів у хворих на гіпертонічну хворобу II стадії / В. К. Сєркова, Л. В. Бурдейна. - С.40-41. - Бібліогр.: в кінці ст.
Горобець, Н. І. Клінічні особливості порушень вегетативної нервової системи у дітей, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС з захворюваннями органів травлення та їх санаторно-курортна реабілітація / Н. І. Горобець. - С.42-43. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шанчук, О. М. Вплив ендобронхіальних санацій декаметоксином на імунологічну реактивність хворих хронічним бронхітом / О. М. Шанчук. - С.44-45. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дубова, Г. І. Значення змін імунної відповіді у розвитку пієлонефриту у вагітних з хронічними осередками інфекції / Г. І. Дубова. - С.46-47. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гутман, Л. Б. Особливості лікування вагітних з осередками хронічної інфекції залежно від імунологічного стану / Л. Б. Гутман, Г. І. Дубова. - С.48. - Бібліогр.: в кінці ст.
Березовська, З. Б. Анестезія при кесаревому розтині / З. Б. Березовська [та ін.]. - С.49. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Міщук І. І., Оссовська А. Б., Гомон М. Л., Міщенко Р. Ф.
Булат, Л. М. Доплерографічні особливості реактивності середньої мозкової артерії у здорових дітей / Л. М. Булат [та ін.]. - С.50-51. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Шкуренко В. Д., Горобець Н. І., Курець О. О.
Шкуренко, В. Д. Реабілітація дітей з хронічною поєднаною патологією органів травлення на етапі санаторно-курортного лікування / В. Д. Шкуренко. - С.52-53. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шапаренко, Г. П. Порівняльна характеристика фактичних і належних ехокардюграфічних показників при гіпертонічній хворобі III стадії / Г. П. Шапаренко. - С.54-55. - Бібліогр.: в кінці ст.
Данилюк, І. І. Динаміка системи комплемента у хворих на хронічний лімфолейкоз / І. І. Данилюк. - С.56-57. - Бібліогр.: в кінці ст.
Білик, В. Д. Діагностичні можливості комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень при спостереженні за хворими з епілептичними припадками / В. Д. Білик, І. Й. Хаімзон, О. В. Курляндчнков. - С.58-59. - Бібліогр.: в кінці ст.
Желіба, М. Д. Гострий апендицит: причини нагноєння операційної рани / М. Д. Желіба. - С.60. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дудник, В. М. Стан тиреощної системи у дітей з кісто- та вузликоутворенням щитовидної залози / В. М. Дудник. - С.61. - Бібліогр.: в кінці ст.
Мелащенко, С. Г. Показники та циркадний ритм добової внутрішньошлункової ацидності у хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки та практично здорових осіб / С. Г. Мелащенко. - С.62-63. - Бібліогр.: в кінці ст.
Загниборода, П. П. Застосування нормобаричної гіпок- сітерапії в комплексному лікуванні хворих цирозом печінки / П. П. Загниборода. - С.64-65. - Бібліогр.: в кінці ст.
Каніковський, О. Є. Кишкові нориці, як ускладнення гострого деструктивного панкреатиту / О. Є. Каніковський, О. О. Жупанов. - С.66-67. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гришко, В. Г. Фізичний розвиток дітей з хронічним гломерулонефритом та його зміни під впливом етапної реабілітації / В. Г. Гришко. - С.68-69. - Бібліогр.: в кінці ст.
Цирульник, А. М. Стан імунітету осіб з хронічними і рецидивуючими захворюваннями органів дихання, що приймали участь в ліквідації аварії на ЧАЕС / А. М. Цирульник [та ін.]. - С.70-71. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Зайков С. В., Гонько В. М., Бобело О. Л., Ланова С. В.
Кузняк, Н. Б. Ефективність лікування хворих з одонтогенними флегмонами щелепно-лицевої ділянки комбінованим препаратом, що поєднує сорбційні та протеолітичні властивості / Н. Б. Кузняк. - С.72-73. - Бібліогр.: в кінці ст.
Курець, О. О. Реабілітація дітей з захворюваннями органів дихання, які постраждали від аварії на ЧАЕС в санаторно-курортних умовах / О. О. Курець. - С.74-75. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гайструк, Н. А. Деякі особливості плаценти при анемії вагітних / Н. А. Гайструк. - С.76-77. - Бібліогр.: в кінці ст.
Жученко, Л. М. Клініка гострих отруєнь психотропними препаратами нейролептичного ряду / Л. М. Жученко, С. В. Римша. - С.78-79. - Бібліогр.: в кінці ст.
Процюк, Т. Л. Комплексне лікування алергічних захворювань у дітей раннього віку з використанням ентеросорбенту - силарду П / Т. Л. Процюк. - С.80-81. - Бібліогр.: в кінці ст.
Барало, І. В. Результати хірургічних втручань у хворих аденомою передміхурової залози з різною груповою (АВО) та оезус належністю крові / І. В. Барало. - С.82-83. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гнатишин, М. С. Індивідуальні критерії оцінки нервово-психічного перенавантаження у жіночого населення та його профілактика / М. С. Гнатишин. - С.84-85. - Бібліогр.: в кінці ст.
Коньков, Д. Г. Структура акушерської патології у вагітних, які зазнали впливу вібрації / Д. Г. Коньков. - С.86-87. - Бібліогр.: в кінці ст.
Сєркова, В. К. Порівняльна оцінка ефективності антиангінальних препаратів у хворих на ішемічну хворобу серця з больовою і безбольовою ішемією міокарду / В. К. Сєркова, Акрам Аль-Харірі. - С.88-89. - Бібліогр.: в кінці ст.
Фомін, О. О. Нове в діагностиці глибоких та складних гемангіом лиця та шиї у дітей / О. О. Фомін. - С.90. - Бібліогр.: в кінці ст.
Корнєєв, Б. І. Хронічний некалькульозний холецистит (огляд літератури) / Б. І. Корнєєв. - С.91-92. - Бібліогр.: в кінці ст.
Полторак, А. В. Самовільне переривання вагітності в ранніх термінах, як соціально-медична проблема / А. В. Полторак. - С.93-94. - Бібліогр.: в кінці ст.
Жученко, О. П. Часовий аналіз динаміки частоти випадків гострого апендицту за 6 років (1987-1992) / О. П. Жученко. - С.95. - Бібліогр.: в кінці ст.
Давидюк, А. Т. З історії організації Вінницького медичного університету (1934-1937 pp.) / А. Т. Давидюк. - С.96-97. - Бібліогр.: в кінці ст.
Курляндчиков, О. В. Розробка комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень при веденні хворих з епілептичними припадками / О. В. Курляндчиков. - С.98-99. - Бібліогр.: в кінці ст.
Йолтухівський, М. В. Використання моделі інструментального їжодобувного рефлексу щурів для аналізу закономірностей формування нової рухової програми / М. В. Йолтухівський. - С.100-101. - Бібліогр.: в кінці ст.
Очередько, О. М. Ситуаційне та прогностичне моделювання стану захворюваності сільських мешканців на основі економетричного моделювання / О. М. Очередько. - С.102-103. - Бібліогр.: в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

3.


    Какарькін, О. Я.
    Вплив ретинолу, ретиноєвої кислоти і бетакаротину на активність ферментів метаболізму ксенобіотиків і токсичність циклофосфаміду [Текст] / О. Я. Какарькін, М. В. Матвійчук // Четверта університетська науково-практична конференція молодих учених та фахівців (.)/ВМУ. - 1998. - С. 17


MeSH-головна:
ЦИТОСТАТИЧЕСКИЕ СРЕДСТВА -- CYTOSTATIC AGENTS (анализ, терапевтическое применение, токсичность, химия)
КСЕНОБИОТИКИ -- XENOBIOTICS (анализ, метаболизм, химия)
Дод.точки доступу:
Матвійчук, М. В.


Знайти схожі

4.
Шифр: ВУ8/1999/5/2
   Журнал

Вісник морфології
1999р. Т. 5 № 2
Зміст:
Волошин, Н. А. Особенности становления лимфоидной ткани, ассоциированной с кожей, в норме и после внутриутробного введения антигенов / Н. А. Волошин, О. Г. Кущ. - С.118-120. - Библиогр. в конце ст.
Гомоляко, І. В. Відмінності в будові мікроциркуляторного русла стінки аорти при аневризмі черевної частини аорти і атеросклерозі / І. В. Гомоляко, Т. О. Дубович, О. А. Дерев’янко. - С.121-122. - Бібліогр.: в кінці ст.
Симорот, Н. И. Морфофункинональная оценка холедохо- и панкреатоеюнальных анастомозов панкреатодуоденальной резекции в зависимости οт способов их формирования / Н. И. Симорот. - С.123-124. - Библиогр. в конце ст.
Яцишин, З. М. Зміни нейро-капілярних взаємовідносин у м’язово-кишковому нервовому сплетінні різних відділів стравоходу після однобічної ваготомії / З. М. Яцишин. - С.125-127. - Бібліогр.: в кінці ст.
Yuryk, O. Ye. Comparative analysis of morphological changes in the spinal cord, vertebrae and intervertehral discs in spine osteochondrosis (degenerative lesions of spine) / O. Ye. Yuryk. - С.128-130. - Bibliogr. at the end of the art.
Шиманська, О. Г. Цитогенетичні особливості гінекологічної патології / О. Г. Шиманська, Т. В. Виговська, П. П. Григоренко. - С.131-132. - Бібліогр.: в кінці ст.
Незгода, І. І. Ультраструктурні зміни в деяких внутрішніх органах на ранніх етанах розвитку сальмонельозу / І. І. Незгода, В. В. Біктіміров. - С.133-134. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гичка, С. Г. Динамика структурных изменений в ткани легких при инфаркте миокарда, осложнившимся развитием острой левожелудочковой недостаточности / С. Г. Гичка. - С.135-136. - Библиогр. в конце ст.
Шерстюк, О. А. Гистоархитектоника десны человека / О. А. Шерстюк. - С.137-139. - Библиогр. в конце ст.
Юнси, Г. А. Морфофункцнональное становление хориона человека и его межтканевых взаимодействий на ранних этапах развития / Г. А. Юнси. - С.140-141. - Библиогр. в конце ст.
Жученко, П. С. Вилив гофрування залишку тонкої кишки на ступінь профілактики синдрома вкороченого кишківника / П. С. Жученко. - С.142-143. - Бібліогр.: в кінці ст.
Якименко, О. Г. Анатомо-морфофункціональні особливості кульшового суглобу при гострому гематогенному / О. Г. Якименко, В. С. Конопліцький, В. С. Попов. - С.144-145. - Бібліогр.: в кінці ст.
Матещук-Вацеба, Л. Р. Експериментальна біомікроскопія судин переднього відділу ока / Л. Р. Матещук-Вацеба. - С.146-147. - Бібліогр.: в кінці ст.
Юрчук, О. Л. Лівобічне положення нижньої порожнистої вени / О. Л. Юрчук, Л. Б. Фіськова. - С.148-149. - Бібліогр.: в кінці ст.
Алексеев, О. М. Кровопостачання придатку яєчка людини / О. М. Алексеев. - С.150-151. - Бібліогр.: в кінці ст.
Полякова, Т. В. Морфологічні зміни в наднирниках у новонароджених з вродженими вадами серця / Т. В. Полякова. - С.152-153. - Бібліогр.: в кінці ст.
Кухар, І. Д. Особливості відновлювальних процесів в аденогіпофізі і наднирниках після впливу опіків і кріодеструкції на шкіру тварин / I. Д. Кухар. - С.154-155. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гришин, М. Н. Морфофункциональные изменения легочной ткани у больных, оперированных по поводу хронического абсцесса легкого / М. Н. Гришин, А. К. Загорулько. - С.156-157. - Библиогр. в конце ст.
Вернигородський, С. В. Гістоморфологічні зміни в легенях при тривалому застосуванні пропранололу / С. В. Вернигородський, В. В. Біктіміров, С. В. Мордюк. - С.158-159. - Бібліогр.: в кінці ст.
Масловський, С. Ю. Морфофункціональний стан щитоподібної залози на етапах репаративного остеогенезу / С. Ю. Масловський, В. О. Литовченко. - С.160-161. - Бібліогр.: в кінці ст.
Саричев, Л. П. Особливості патогенезу окремих форм гострого гнійного обструктивного пієлонефриту / Л. П. Саричев, А. П. Гасюк, М. А. Волобуєв. - С.162-163. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гомоляко, І. В. Дослідження коефіцієнта відносної організації ядерних систем гепатоцитів при консервації та реакції відторгнення печінки / І. В. Гомоляко [та ін.]. - С.164-165. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Донцова Л. С., Швадчин Ι. Ο. , Шагідулін М. Ю., Фрідріх Верба
Скибінська, Т. Р. До питання реактивності ендотелію кровоносних капілярів поперечно-смугастого м’язу / Т. Р. Скибінська [та ін.]. - С.166-167. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Костинський Г. Б., Стеченко Л. О., Куфтирева Т. П., Козак Г. І.
Шаповал, О. М. Зміни кількісних ультраструктурних показників гепатоцитів щурів в ранні строки після кріодеструкції шкіри / О. М. Шаповал. - С.168-169. - Бібліогр.: в кінці ст.
Грабчак, О. Г. Структурно-просторова організація судин органів панкреато-дуоденальної зони в умовах механічної жовтяниці / О. Г. Грабчак [та ін.]. - С.170-171. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Вайда Р. Й., Шульгай А. Г., Вайда А. Р., Слабий О. Б.
Лакатош, В. П. Ультраструктура слизистой оболочки шейки матки при папиломавирусной инфекции / В. П. Лакатош [та ін.]. - С.172-173. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Лакатош Л. А., Куфтырева Т. П., Ляненко Л. А., Лазоренко Л. Н.
Ляховський, В. І. Роль артерій легеневої зв’язки і суміжних органів у відновленні порушеного легеневого кровообігу в експерименті / В. І. Ляховський. - С.174-175. - Бібліогр.: в кінці ст.
Сайед, Мухсен. Експериментальне моделювання мієлопатії при природженому сколіозі / Мухсен Сайед. - С.176-177. - Бібліогр.: в кінці ст.
Баринов, Е. Ф. Міжнефронні взаємовідносини в онтогенезі: морфофункціональні механізми дозрівання нирки / Е. Ф. Баринов, О. М. Ткачова. - С.178-181. - Бібліогр.: в кінці ст.
Какарькін, О. Я. Морфологічні зміни в пухлині Герена під впливом лікування циклофосфамідом в комбінації з препаратом три-ві плюс та сорбентом силардом / О. Я. Какарькін, М. С. Пушкарь, Т. В. Кузяків. - С.182-184. - Бібліогр.: в кінці ст.
Моравська, О. А. Експериментальне обгрунтування застосування шовного матеріалу, імпрегнованого декаметоксином, для зашивання післяопераційних ран / О. А. Моравська. - С.185-186. - Бібліогр.: в кінці ст.
Марченко, А. В. Морфологічні особливості різних типів будови коронки центральних верхніх різців при початкових формах флюорозу / А. В. Марченко. - С.187-188. - Бібліогр.: в кінці ст.
Проніна, О. М. Макро-мікроскопічна характеристика тканин сечоводу, зшитого біофілом, при його експериментальному розсіканні у ранні терміни загоєння / О. М. Проніна. - С.189-190. - Бібліогр.: в кінці ст.
Скрипніков, М. С. Особливості будови стінок венозних пазух твердої оболонки головного мозку та оболонки передвузлового корінця війкового вузла людини / М. С. Скрипніков, Ю. О. Хилько, В. М. Дігтяр. - С.191-192. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дудар, І. О. Вікові аспекти морфологічних форм гломерулонефриту / І. О. Дудар, В. М. Непомнящий. - С.193-195. - Бібліогр.: в кінці ст.
Ворник, Б. М. Антропометрическая характеристика пациентов с расстройствами половой идентификации / Б. М. Ворник. - С.196-197. - Библиогр. в конце ст.
Поп, В. Ю. Диагностика стертых форм множественной эпифизарной дисплазии у детей по данным рентгенографии / В. Ю. Поп. - С.198-199. - Библиогр. в конце ст.
Стефаненко, І. С. Особливості соматотипу чоловіків, хворих на ішемічну хворобу серця, в залежності від характеру перебігу захворювання / І. С. Стефаненко. - С.200-201. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гуминский, Ю. И. Нормативный индивидуальный объем почек у мужчин дефинитивного возраста / Ю. И. Гуминский. - С.202-203. - Библиогр. в конце ст.
Борейко, Т. І. Сенсомоторні функції у людей зрілого та похилого віку з різним рівнем розвитку індивідуально-типологічних властивостей ВНД / Т. І. Борейко [та ін.]. - С.204-206. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Лизогуб В. С., Кравченко О. К., Хоменко С. М., Петренко Ю. О.
Хіміч, С. Д. Особливості топографоанатомічного розташування позапечінкових жовчних шляхів у людей з різною масою тіла / С. Д. Хіміч. - С.207. - Бібліогр.: в кінці ст.
Берестовая, Н. А. Оцінка особливостей соматотипу, розподілу компонентів маси тіла та їх роль в клініці гострих нейроінфекцій / Н. А. Берестовая, І. В. Гунас. - С.208-211. - Бібліогр.: в кінці ст.
Фіщенко, В. О. Структурно-функціональні особливості губчастої кісткової тканини у мешканців Вінницького регіону / В. О. Фіщенко [та ін.]. - С.212-213. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Поворознюк В. В., Макогончук А. В., Костюк В. Г.
Глазирін, І. Д. Взаємовідношення морфофункціональних показників юнаків 15-17 років / І. Д. Глазирін [та ін.]. - С.214-215. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Середенко М. М., Портніченко В. І., Моісеєнко Є. В.
Костюк, А. К. Конституційні особливості жінок з невиношуванням вагітності / А. К. Костюк. - С.216-217. - Бібліогр.: в кінці ст.
Бурковський, М. І. Експериментальне обгрунтування можливості внутрішньоартеріального введення лікарських речовин в еритроцитарних тінях-носіях / М. І. Бурковський, М. Д. Желіба. - С.218-219. - Бібліогр.: в кінці ст.
Бруско, А. Т. Експериментальне обгрунтування можливості використання остеокомпозитів в ортопедії і травматології (перші результати) / А. Т. Бруско [та ін.]. - С.220-221. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Іванченко Л. А., Крись-Пугач А. П., Подрушняк Є. П., Марциняк С. М., Пінчук Н. Д.
Березюк, І. В. Методика визначення морфометричних параметрів діафрагми та грудної клітини на оглядових рентгенограмах / І. В. Березюк [та ін.]. - С.222-223. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Сарафинюк Л. А., Якубовська К. Ф., Гунас І. В.
Яценко, В. П. Новый метод морфометрического исследования закономерностей сперматогенеза / В. П. Яценко, И. Г. Анисимова, Л. П. Запривода. - С.224-226. - Библиогр. в конце ст.
Каюк, В. Г. Интраоперационная цитологическая диагностика метастазов в парааортальные лимфатические узлы при оперативном лечении рака тела матки / В. Г. Каюк. - С.227-228. - Библиогр. в конце ст.
Лизин, М. А. Морфологія матки в нормі та патогістологічні і ультраструктурні зміни під час гестації / М. А. Лизин. - С.229-231. - Бібліогр.: в кінці ст.
Владимир Викторович Бобин (к 75-летию со дня рождения). - С.232-233
Юрій Олександрович Максимук (до 70-річчя з дня народження). - С.234-235
Пам’яті доцента Малишевої Евгеліни Петрівни. - С.236
Бобрик, І. І. Сторінки з історії анатоми. Обрання професора В.О.Беца завідувачем кафедри анатомії Київського університету Святого Володимира / І. І. Бобрик. - С.237
Антощук, К. Ф. "Ледяная анатомия" Н.И.Пирогова / К. Ф. Антощук, Л. И. Фоменко. - С.238-239
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

5.


    Какарькін, О. Я.
    Морфологічні зміни в пухлині Герена під впливом лікування циклофосфамідом в комбінації з препаратом три-ві плюс та сорбентом силардом [] / О. Я. Какарькін, М. С. Пушкарь, Т. В. Кузяків // Вісник морфології. - 1999. - Т. 5, № 2. - С. 182-184. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
ЦИКЛОФОСФАМИД -- CYCLOPHOSPHAMIDE (терапевтическое применение)
АНТИОКСИДАНТЫ -- ANTIOXIDANTS (анализ)
КАРЦИНОМА -- CARCINOMA
Дод.точки доступу:
Пушкарь, М. С.
Кузяків, Т. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

6.


    Какарькін, О. Я.
    Вплив комплексу антиоксидантів та ентеросорбенту силлард П на токсичні ефекти цитостатичної терапії у хворих на рак молочної залози [Текст] / О. Я. Какарькін // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 1999. - Т. 3, № 1. - С. 232-233


Рубрики: Силлард-П--тер прим

   ВНМУ


MeSH-головна:
АНТИОКСИДАНТЫ -- ANTIOXIDANTS (терапевтическое применение)
ЭНТЕРОСОРБЦИЯ -- ENTEROSORPTION (использование, методы)
ЦИТОСТАТИЧЕСКИЕ СРЕДСТВА -- CYTOSTATIC AGENTS (терапевтическое применение, токсичность)
МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- BREAST NEOPLASMS (лекарственная терапия)
Вільних прим. немає

Знайти схожі

7.


   
    Комп’ютерна програма для розрахунків параметрів фармакокінетики [Текст] / О. Я. Какарькін, О. В. Ільченко, Т. Л. Полеся // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 2001. - Т. 5, № 2. - С. 601-603


Рубрики: ВНМУ

MeSH-головна:

Дод.точки доступу:
Какарькін, О. Я.
Ільченко, О. В.
Полеся, Т. Л.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

8.


    Какарькін, О. Я.
    Вплив антиоксидантів та фенобарбілату на ферментні системи метаболічної активації циклофосфаміду у щурів [Текст] / О. Я. Какарькін // Экспериментальная онкология. - 2001. - Т. 23, № 3. - С. 213-216


MeSH-головна:
НОВООБРАЗОВАНИЯ ЭКСПЕРИМЕНТАЛЬНЫЕ -- NEOPLASMS, EXPERIMENTAL (метаболизм, этиология)
БОЛЕЗНЬ, МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- DISEASE MODELS, ANIMAL

Знайти схожі

9.
Шифр: ЕУ12/2001/23/3
   Журнал

Экспериментальная онкология [Текст]
2001р. Т. 23 № 3
Зміст:
Бережная, Н. М. Влияние миелопептида-2 на рост опухолевых клеток и их взаимодействие с лимфоцитами in vitro / Н. М. Бережная, Ю. Д. Винничук, С. И. Спивак. - С.149-152
Сидорик, Л. Л. Антитела к ДНК-топоизомеразе І в сыворотке крови при патологических процессах в поджелудочной железе / Л. Л. Сидорик, И. М. Тодуров, О. Г. Вигонтина. - С.153-156
Бучинская, Л. Г. Районы ядрышкового организатора в клетках эндометрия при железистой гиперплазии и раке / Л. Г. Бучинская, Л. З. Полищук. - С.157-160
Якшибаева, Ю. Р. Влияние простых сахаров, их ацетилированных производных и дисахаридов на миграцию и агрегацию опухолевых клеток in vitro / Ю. Р. Якшибаева, В. Б. Винницкий. - С.161-165
Гіпп, І. Г. Зміни адгезивності клітин судинного ендотелію in vitro під впливом кондиційованих середовищ первинних пухлин раку шлунка людини / І. Г. Гіпп, Н. А. Володько, В. А. Барилка. - С.166-169
Фильченков, А. А. Индукция апоптоза в злокачественных лимфоидных клетках человека ДНК-повреждающими препаратами с различным механизмом действия / А. А. Фильченков, М. П. Завелевич, З. А. Бутенко. - С.170-174
Соколовская, А. А. CD - дефицитные клетки сублинии JURKAT/A4, устойчивые к лекарственно-индуцированному апоптозу / А. А. Соколовская, Т. Н. Заботина, Д. Ю. Блохин. - С.175-180
Дружина, М. О. Застосування меланину грибного походження для регуляції генерації радикальних форм кисню в умовах тривалої іонізувального опромінювання низької потужності дози / М. О. Дружина, А. П. Бурлака, Є. П. Сидорик. - С.181-182
Савцова, З. Д. Изменение противоопухолевой резистентности крыс Вистар при длительном облучении в зоне отчуждения ЧАЭС / З. Д. Савцова, Н. И. Федосова, И. М. Воейкова. - С.183-188
Потебня, Г. П. Влияние противоопухолевой аутовакцины на некоторые показатели иммунного статуса больных с аденокарциномой прямой кишки / Г. П. Потебня, В. А. Семерников, С. В. Хуторной. - С.189-192
Федчук, А. С. Противоопухолевые и противовирусные свойства макроциклических пиридинофанов и их производных / А. С. Федчук, В. П. Лозицкий, Н. С. Дяченко. - С.193-196
Гринев, В. В. Маркеры индуцированной in vitro резистентности В-лимфобластоидных клеток линии ІМ-9 к лизису лимфокин - активированными (ЛАК) клетками / В. В. Гринев, В. В. Смольникова, И. А. Мороз. - С.197-203
Якимович, М. Я. Различия в продукции ТФРбета1 чувствительными и резистентными к цисплатину клетками L1210 при действии противоопухолевых препаратов и лектинов / М. Я. Якимович, И. А. Якимович, В. Ф. Чехун. - С.204-208
Главацький, О. Я. Вплив Pt-ДНК-ІІІ виживаність культивованих клітин пухлин головного мозку людини / О. Я. Главацький, І. І. Волченскова, В. М. Семенова. - С.209-212
Какарькін, О. Я. Вплив антиоксидантів та фенобарбілату на ферментні системи метаболічної активації циклофосфаміду у щурів / О. Я. Какарькін. - С.213-216
Белоус, Н. И. Значение нарушений экспрессии факторов транскрипции в развитии острых лейкозов человека / Н. И. Белоус, И. В. Абраменко. - С.217-223
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

10.
Шифр: ЕУ12/2001/23/4
   Журнал

Экспериментальная онкология [Текст]
2001р. Т. 23 № 4
Зміст:
Гуслицер, Л. Н. Эпидемиология опухолей: основные результаты исследований, проведенных в институте экспериментальной патологии, онкологии и радиобиологии им. Р. Е.Кавецкого НАН Украины / Л. Н. Гуслицер. - С.229-235
Хомяк, О. Г. Модель сфероидообразования и ее использование в онкологии / О. Г. Хомяк, М. В. Сидоренко. - С.236-241
Григорович, С. А. Факторы, способствующие выживанию лимфобластной клеточной линии IM-9/ER, обладающей фенотипом множественной лекарственной устойчивости / С. А. Григорович, Б. Бреннер, А. И. Свирновский. - С.242-247
Лисовский, И. Л. Особенности экспрессии мРНК бета-дефенсина-2 (hBD-2) и рецептора ЭФР в злокачественных клетках шейки матки и вульвы человека / И. Л. Лисовский, М. А. Солдаткина, Д. И. Литвин. - С.248-252
Антоняк, Г. Рекуляция экспрессии компонентов системы активации плазминогена в лейкемических клетках / Г. Антоняк, Н. Бабич, Л. Сологуб. - С.253-259
Саманта, С. Изучение противоопухолевых свойств NAPRO-NU, препарата заданной химической структуры, синтезированного на основе 2-хлорэтилнитрозомочевины и нафталимида / С. Саманта, А. Пейн, С. Датта. - С.260-266
Кудрявець, Ю. Й. Інтерферон-альфа посилює розвиток апоптозу, індукованого різними чинниками в пухлинних клітинах in vitro / Ю. Й. Кудрявець. - С.267-273
Якшибаева, Ю. Р. Экспрессия рецепторов к углеводам на поверхности клеток меланомы В16 и МСА саркомы и влияние моно- и дисахаридов на адгезию и гомотипическую агрегацию клеток in vitro / Ю. Р. Якшибаева. - С.274-277
Мосієнко, М. Д. Пригнічення росту і метастазування карциноми Льюїс під впливом плацентарних факторів та імуномодулятора пробіотичного походження / М. Д. Мосієнко, В. М. Рябуха, О. М. Пясковська. - С.278-281
Шалимов, С. А. Противоопухолевое и иммуномодулирующее действие препарата на основе тиофосфорных производных алкалоидов чистотела большого / С. А. Шалимов, Ю. А. Гриневич, С. В. Мартыненко. - С.282-286
Какарькін, О. Я. Вплив антиоксидантно-сорбентного комплексу на нефро-і уротоксичну дію циклофосфаміду та екскрецію його метаболітів з сечею у щурів з карциномою Герена / О. Я. Какарькін, О. О. Пентюк, М. С. Пушкарь. - С.287-290
Козак, О. В. Влияние активности 131І на вероятность абляции остаточной ткани у больных раком щитовидной железы / О. В. Козак. - С.291-293
Сумбаев, В. В. Активность поли-(АДФ-рибоза)-полимеразы и протеинкиназы С в клетках рака гортани человека НЕр-2 при обработке гамма-интерфероном и аллопуринолом / В. В. Сумбаев, И. М. Ясинская. - С.294-296
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

11.
Шифр: 74127/2001/5/2
   Журнал

Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - Періодичність не визначена
2001р. Т. 5 № 2
Зміст:
Гумінський, Ю. Й. Пропорційність у сомато-вісцеральних співвідношеннях організму у людини в нормі / Ю. Й. Гумінський. - С.319-323
Власенко, В. В. Виявлення мікобактерій туберкульозу різними методами / В. В. Власенко, І. Г. Конопко, С. П. Василенко. - С.324-325
Гаврилюк, А. О. Ультраструктурні зміни скоротливих кардіоміоцитів правого передсердя в умовах застосування симазину / А. О. Гаврилюк, В. В. Біктіміров. - С.326-328
Костенко, А. Г. Зміна тканинного дихання окисного фосфорилування в тканинах тонкого кишечнику і печінки білих пацюків під впливом фтористої інтоксикації та радіації / А. Г. Костенко, А. В. Міщенко. - С.329-331
Крижановська, А. В. Дослідження фізико-хімічних властивостей антисептичного препарату декаметоксину / А. В. Крижановська, В. Г. Палій, Н. М. Шевчук. - С.332-334
Лонський, Л. Й. Особливості регенерації сечоводу при протяжних дефектах / Л. Й. Лонський, О. Г. Костюк, К. Л. Лонський. - С.335-336
Палій, Г. К. Ефективність застосування катіонних детергентів для місцевого лікування гнійних ран / Г. К. Палій [и др.] . - С.337-339
Інші автори: Желіба М. Д., Ковальчук В. П., Вовк І. М.
Пенішкевич, Я. І. Вплив простагландинів, стероїдних та нестероїдних протизапальних препаратів на колагенолітичну активність у волозі передньої камери ока за проникної травми рогівки, райдужки і кришталика / Я. І. Пенішкевич. - С.340-342
Поплавська, Л. І. Функціональні особливості кардіореспіраторної системи у боксерів вищої кваліфікації у віці 16-18 років / Л. І. Поплавська [и др.] . - С.343-344
Інші автори: Забур’янова В. Ю., Яворовенко О. Б., Борейко Т. І.
Поліщук, І. В. Стан мікрофлори порожнини рота здорових підлітків Подільського регіону та її зв’язок з індексними показниками КПВ і гігієни порожнини рота / І. В. Поліщук. - С.345-347
Покидько, М. І. Репаративна регенерація очеревини при впливі на судинний тонус при моделюванні спайкоутворення / М. І. Покидько. - С.348-350
Рудий, Ю. Й. Оцінка впливу опіку шкіри на зміну деяких гісто- та стереометричних показників легень щурів / Ю. Й. Рудий. - С.351-352
Скрипніков, М. С. Тканинна мозаїка ендотелію стінок верхньої стрілоподібної пазухи твердої оболонки головного мозку людини / М. С. Скрипніков, Ю. К. Хилько. - С.353-354
Ткач, А. А. Клінічний стан собак після серединної стернотомії з подальшим опроміненням / А. А. Ткач, Б. А. Болюх, В. О. Щурський. - С.355-357
Тереховський, А. І. Вплив тіотриазоліну на морфо-функціональні особливості нирок в гострій стадії експериментальної хвороби / А. І. Тереховський, Г. І. Степанюк, М. С. Пушкар. - С.358-360
Ульянов, В. О. Особливості тіол-дисульфідного обміну у печінці щурят, отриманих від опромінених попередників / В. О. Ульянов, В. К. Напханюк. - С.361-364
Фіщенко, В. О. Спосіб стимуляції репаративного остеогенезу в умовах застосування фетальної кісткової тканини в експерименті / В. О. Фіщенко [и др.] . - С.365-367
Інші автори: Біктіміров В. В., Кириченко В. І., Гамрецький А. А.
Фурман, Ю. М. Характеристика аеробної продуктивності організму молоді 18-22 / Ю. М. Фурман. - С.368-370
Шевченко, В. М. Особливості стоматотипологічної будови тіла дітей першого та другого дитинства / В. М. Шевченко. - С.371-372
Шевчук, Н. М. Антимікробна активність мазі палісепт та її фізико-хімічні властивості / Н. М. Шевчук, Г. К. Палій. - С.373-375
Школьніков, В. С. Макроморфологічні особливості будови м’язів верхньої кінцівки плодів, новонароджених та дорослих людей / В. С. Школьніков. - С.376-378
Бабійчук, Ю. В. Фактори ризику інвалідізації при бронхіальній астмі / Ю. В. Бабійчук. - С.379-381
Бондар, С. А. Комплексний метод лікування еритродермій з включенням ентеросорбції / С. А. Бондар, І. Н. Ляшенко, С. В. Скляров. - С.382-383
Вільцанюк, О. А. Експериментальний та математичний аналіз класичних технологій накладання кишкових швів / О. А. Вільцанюк, С. П. Жученко. - С.384-386
Вільцанюк, О. А. Комплексна інтерпретація показників ендоскопічної РН-метрії у хворих з хронічними гастритами та пептичними виразками / О. А. Вільцанюк, О. І. Головченко, О. О. Яковлева. - С.387-388
Вернигородський, В. С. Стан церебральної гемодинаміки у хворих на цукровий діабет ІІ типу / В. С. Вернигородський. - С.389-390
Володіна, В. В. Специфічна діагностика атопічного дерматиту у дітей за допомогою ротаційного прик-тесту з побутовими алергенами / В. В. Володіна. - С.391-394
Владимиров, О. А. Вплив санаторно-курортного лікування на психо-емоційний стан вагітних з серцево-судинною патологією / О. А. Владимиров. - С.395-397
Годлєвський, А. І. Радикальні оперативні втручання при перфоративних гастродуоденальних виразках / А. І. Годлєвський, Т. С. Василик, Р. М. Горобець. - С.398-399
Григоренко, А. П. Ступінь крововтрати та способи її відновлення в залежності від різних методів кесаревого розтину / А. П. Григоренко. - С.400-401
Гришко, О. В. Особливості клініки та перебігу пієлонефриту в умовах подовженої дії малих доз радіонуклідів / О. В. Гришко. - С.402-403
Гусакова, І. В. Особливості перебігу та ефективність санаторно-курортного лікування вегетативних дисфункцій у дітей-підлітків / І. В. Гусакова. - С.404-406
Діденко, Т. В. Особливості кислотоутворюючої функції шлунка у хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки, асоційовану з різними серологічними штамами пілоричних хелікобактерії / Т. В. Діденко. - С.407-410
Демчук, Г. В. Особливості перебігу позалікарняних пневмоній у осіб молодого віку, що лікувалися в амбулаторних умовах / Г. В. Демчук [и др.] . - С.411-413
Інші автори: Клебанівська О. В., Казак С. О., Степанюк А. Г.
Желіба, Л. М. Корегуюча дія декамевіту на вітамінний статус хворих на епілепсією при лікуванні їх антиконвульсантами першого вибору / Л. М. Желіба. - С.414-416
Жук, С. І. Дослідження рівня хоріогонадотропіну крові в залежності від методу переривання вагітності / С. І. Жук, І. Е. Додон. - С.417-418
Заїка, С. В. Ефективність застосування омепразолу у хворих з пептичною виразкою гастроентероанастомозу в порівнянні з неоперованими хворими виразковою хворобою дванадцятипалої кишки / С. В. Заїка, І. В. Півторак. - С.419-420
Запорожан, В. М. Правомірність судження про чоловіче безпліддя при мозаїчних формах синдрому Клайнфельтера / В. М. Запорожан [и др.] . - С.421-423
Інші автори: Соболев Р. В., Пихтєєв Д. М., Тимошевська В. Б.
Іванова, М. А. Емпіричне використання антимікробних препаратів у лікуванні донтогенних флегмон / М. А. Іванова. - С.424-425
Каблукова, О. К. Лікування інфекційно-токсичного шоку при менінгококовій інфекції у дітей / О. К. Каблукова [и др.] . - С.426-427
Інші автори: Петренко Л. І., Старинець І. І., Дудник Н. С.
Касянчук, В. М. Характеристика показників ультразвукової денситометрії у пацієнтів з переломами п’яткової кістки / В. М. Касянчук, В. О. Фіщенко, В. В. Слєпов. - С.428-430
Кваша, М. С. Особливості множинних інтракраніальних менінгіом / М. С. Кваша. - С.431-435
Колесник, О. М. Процеси ремоделювання лівого шлуночка та стан внутрішньосерцевої гемодинаміки у хворих на ішемічну хворобу серця, ускладнену частими рецидивами фібріляції передсердь / О. М. Колесник. - С.436-438
Колісник, П. Ф. Зміни показників центральної гемодинаміки, реоенцефалографії та мікроциркуляції у хворих з патологією шийного відділу / П. Ф. Колісник. - С.439-441
Колошко, О. М. Ехоскопічна оцінка функціонального стану серцево-судинної системи у хворих з різним ступенем важкості бронхіальної астми / О. М. Колошко. - С.442-444
Коновалова, Н. В. Функціональні особливості міокарда при різних геометричних моделях лівого шлуночка у хворих на гіпертонічну хворобу, ускладнену часто рецидивуючою фібриляцією передсердь / Н. В. Коновалова. - С.445-448
Костиленко, Ю. П. Розподіл гемомікросудин в топологічному просторі слизової оболонки пілоричного відділу шлунка людини / Ю. П. Костиленко, О. О. Шерстюк. - С.449-450
Крамаренко, О. П. Клініко-епідеміологічні особливості розвитку плацентарної недостатності в Подільському регіоні в сучасних умовах / О. П. Крамаренко. - С.451-452
Крись-Пугач, А. П. Особливості хірургічного лікування варусної деформації проксимального кінця стегнової кістки при множинній епіфізарній та спондилоепіфізарній диспоазіях / А. П. Крись-Пугач, В. Ю. Поп, М. С. Кабацій. - С.453-456
Крючкова, О. М. Досвід лікування виразкової хвороби фітопрепаратом софором / О. М. Крючкова [и др.] . - С.457-459
Інші автори: Лукаш М. В., Кляритська І. Л., Вільцанюк І. О.
Курик, О. Г. Порівняльна морфологічна оцінка ефективності передопераційної ендолімфатичної поліхіміотерапії та її поєднання з СВЧ-терапією у комплексному лікуванні хворих на рак прямої кишки / О. Г. Курик. - С.460-462
Макогончук, А. В. Прогнозування остеопоротичних переломів хребта у жінок / А. В. Макогончук, В. О. Фіщенко. - С.463-465
Маленький, В. П. Клініко-функціональна характеристика хронічного бронхіту у робітників сільського господарства з супутнім дисбактеріозом кишечнику та його лікування / В. П. Маленький, Н. П. Масік, В. П. Вергелюк. - С.466-469
Маленький, В. П. Використання ентеросорбенту сілікс у комплексному лікуванні хворих з постхолецистектомічним синдромом / В. П. Маленький, А. А. Скрипка. - С.470-472
Мартинчук, Н. А. Соціально-епідеміологічні і клініко-діагностичні особливості сучасного сифілісу / Н. А. Мартинчук. - С.473-474
Маякова, О. М. Антиаритмічна терапія при синдромах прееситації з використанням антиоксидантів та інгібіторів циклооксигенази / О. М. Маякова, О. І. Мітченко. - С.475-476
Мельник, В. І. Структура клінічних проявів і психопатологічних механізмів кримінальних дій хворих, які знаходяться на примусовому лікуванні в психіатричній лікарні із суворим наглядом / В. І. Мельник. - С.477-480
Мельничук, Г. М. Факторний аналіз кількісних і якісних дерматогліфічних показників для ранньої діагностики захворювань тканин пародонту / Г. М. Мельничук. - С.481-484
Маслій, Я. О. Прогнозування уражень слизової оболонки шлунка та дванадцятипалої кишки в потерпілих з опіковою травмою / Я. О. Маслій. - С.485-487
Могильницька, Л. А. Вміст ендотеліну-1 в сироватці крові хворих на цукровий діабет 2 типу з різною масою тіла / Л. А. Могильницька, Б. М. Маньковський. - С.488-490
Мороз, Л. В. Динаміка показників нітрозативного стресу та ліпідних медіаторів апоптозу у хворих на гострий вірусний гепатит В / Л. В. Мороз. - С.491-494
Мороз, Л. В. Рівень медіаторів запалення та апоптозу у пацієнтів з хронічним вірусним мікст-гепатитом В та С / Л. В. Мороз. - С.495-498
Незгода, І. І. Зміни концентрації імуноглобулінів M, G, A у хворих сальмонельозом в залежності від клінічної форми захворювання / І. І. Незгода, Г. М. Дизик, О. П. Незгода. - С.499-501
Орлов, В. Г. Післяопераційні ускладнення у хворих на рак рото-та гортаноглотки і гортані (профілактика і хірургічні методи лікування) / В. Г. Орлов [и др.] . - С.502-503
Інші автори: Шувалов С. М., Одарченко П. Я., Ревонюк П. Д.
Садчикова, М. В. Аналіз причин пізньої діагностики раку шлунка / М. В. Садчикова. - С.504-506
Саєнко, В. Ф. Особливості клінічного перебігу кровоточивої дуоденальної виразки у хворих старше 60 років / В. Ф. Саєнко [и др.] . - С.507-513
Інші автори: Іващук О. І., Пустовіт А. А., Бодяка В. Ю.
Сєркова, В. К. Маса міокарда і функціональний стан лівого шлуночка при різноманітних типах ремодулювання у хворих на гіпертонічну хворобу / В. К. Сєркова, Салах Абу Шаїра Іяд. - С.514-516
Сєркова, В. К. Клініко-ангіографічні паралелі у хворих з ранньою постінфарктною стенокардією / В. К. Сєркова, Мохаррау Данде Мангеш. - С.517-519
Смолко, Д. Г. Особливості клінічної картини нейролептичного паркінсонізму / Д. Г. Смолко, В. Д. Білик. - С.520-522
Солейко, Л. П. Стан імунітету в гострому періоді інфаркту міоркарда у хворих геронтичного віку / Л. П. Солейко. - С.523-525
Солейко, О. В. Особливості клітинного імунітету у хворих з хронічною постінфарктною аневризмою серця / О. В. Солейко. - С.526-527
Стащук, Р. П. Лікування варикозного розширення с\вен сім’яного канатика / Р. П. Стащук, А. І. Годлевський, М. П. Драчевський. - С.528-529
Чайка, Г. В. Профілактика та лікування невиношування вагітності у жінок які проживають в регіонах тривалого впливу нітратів / Г. В. Чайка, Б. Ф. Мазорчук, М. І. Мельник. - С.530-531
Харченко, О. В. Кишкова метапоазія епітелію різних топографоанатомічних відділів шлунка у хворих на виразковий інфільтративний рак шлунка / О. В. Харченко. - С.532-533
Шкробот, С. І. Комбіноване магнітолазерне опромінення в комплексному лікуванні хворих на поперековий остеохондроз хребта / С. І. Шкробот. - С.534-537
Шмайссані, Б. Сезонність гострого апендициту у дітей / Б. Шмайссані [и др.] . - С.538-539
Інші автори: Конопліцький В. С., Якименко О. Г., Лойко Є. Є.
Шелест, О. М. Вплив фібратів на вазоактивні ейкозаноїди у хворих стабільною стенокардією / О. М. Шелест. - С.540-543
Яшина, Л. О. Переносимість інгаляційних кортикостероїдів у високих дозах в лікуванні загострень бронхіальної астми / Л. О. Яшина, Н. Г. Горовенко, І. В. Гогунська. - С.544-548
Яцишин, Р. І. Роль середніх молекул у патогенезі системної склеродермії / Р. І. Яцишин. - С.549-551
Євстігнєєв, І. В. Результати лікування виразкової хвороби, ускладненої кровотечею, асоційованої з пілоричним гелікобактеріозом / І. В. Євстігнєєв. - С.552-554
Буняк, Н. А. Аналіз психофізіологічного стану організму дітей дошкільного віку / Н. А. Буняк. - С.555-557
Дерезюк, А. В. До концепції розвитку медико-соціальної допомоги хворим з хронічними психічними розладами / А. В. Дерезюк. - С.558-560
Мостовий, Ю. М. Епідеміологічні, соціально-психологічні та економічні аспекти куріння тютюну серед учнівської та студентської молоді міста Вінниці / Ю. М. Мостовий, О. М. Акчурін. - С.561-566
Нагорна, А. М. Динаміка змін наркотизації серед дітей та підлітків в умовах сьогодення / А. М. Нагорна, В. В. Безпалько. - С.567-569
Орлова, Н. М. Регіоналізація, реструктурізація, маркетинг та сегментація - шляхи формування регіональної системи охорони здоров’я / Н. М. Орлова, В. І. Сіренко. - С.570-571
Процек, О. Г. Альтернативні методи профілактики негативних соціальних явищ серед молоді / О. Г. Процек [и др.] . - С.572-573
Інші автори: Юсумбелі М. Р., Очередько О. М., Шаповал О. М.
Сергета, І. В. Особливості перебігу процесів професійної адаптації учнів та студентів, які засвоюють спеціальності медичного профілю / І. В. Сергета [и др.] . - С.574-576
Інші автори: Григорчук Л. І., Молчанова О. П., Зайцева К. А.
Сонник, Є. Г. Експериментально-психологічні і біоритмологічні дослідження подружніх пар, де має місце сексуальна дисгармонія і чоловік страждає на шизофренію / Є. Г. Сонник. - С.577-580
Жук, П. М. Імунологічні аспекти розвитку гнійних ускладнень після остеометалосинтезу переломів кісток / П. М. Жук [и др.] . - С.581-582
Інші автори: Міцкевич О. О., Лисенко Д. А., Бабун Д. В.
Кукуруза, Ю. П. Діагностика гострого гематогенного остеомієліту / Ю. П. Кукуруза [и др.] . - С.583-585
Інші автори: Конопліцький В. С., Солейко Д. С., Якименко О. Г.
Перебетюк, А. М. Газова стволова зброя, як знаряддя спричинення вогнестрільної травми / А. М. Перебетюк. - С.586-587
Погорілий, В. В. Анатомо-фізіологічні особливості кровопостачання яєчок у нормі і патології / В. В. Погорілий [и др.] . - С.588-590
Інші автори: Максименко Є. В., Рауцкіс В. А., Клімас Л. А.
Попович, О. О. Генетичні маркери крові при хронічних гепатитах В і С / О. О. Попович. - С.591-594
Степанов, В. Я. Медичні парадигми / В. Я. Степанов. - С.595-598
Ясько, В. В. Визначення біологічного віку і статі за допомогою рентгенологічної оцінки ребер / В. В. Ясько. - С.599-600
Какарькін, О. Я. Комп’ютерна програма для розрахунків параметрів фармакокінетики / О. Я. Какарькін [и др.] . - С.601-603
Інші автори: Ільченко О. В., Полеся Т. Л., Ковальчук А. В.
Мітюк, І. І. Клініко-топічна класифікація холангіту / І. І. Мітюк, В. М. Шостак. - С.604-605
Портрет его не дорисован (очерк об академике Л. И.Медведеве - Учителе и Друге). - С.606-611
Гордій Кіндратович Палій (до 65-річчя від дня народження). - С.612-613
Шапаренко Павло Пилипович (до 70-річчя з дня народження). - С.614-615
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

12.


    Какарькін, О. Я.
    Вплив антиоксидантно-сорбентного комплексу на нефро-і уротоксичну дію циклофосфаміду та екскрецію його метаболітів з сечею у щурів з карциномою Герена [Текст] / О. Я. Какарькін, О. О. Пентюк, М. С. Пушкарь, Л. І. Какарькіна // Экспериментальная онкология. - 2001. - Т. 23, № 4. - С. 287-290


MeSH-головна:
ЦИТОСТАТИЧЕСКИЕ СРЕДСТВА -- CYTOSTATIC AGENTS (анализ, терапевтическое применение)
ИНТЕРФЕРОН-АЛЬФА -- INTERFERON-ALPHA (анализ)
МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- MODELS, ANIMAL
Дод.точки доступу:
Пентюк, О. О.
Пушкарь, М. С.
Какарькіна, Л. І.


Знайти схожі

13.


   
    Зміни білкового і ліпідного складу м’язової тканини пацюків під впливом опромінення і застосування цитрусових флавоноїдів [Текст] / І. Ф. Хурані [та ін.] // Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту. - 2006. - Т. 10, № 1. - С. 10-14

Рубрики: Мышцы--животное

   Воздействия облучения--животное


   ВНМУ-Хурани И.Ф. (І.Ф.)


   ВНМУ-Болюх Б.А. (Б.О.)


   ВНМУ-Какарькин А.Я. (О.Я.)


   ВНМУ-Пентюк А.А. (О.О.)


Дод.точки доступу:
Хурані, І. Ф.
Болюх, Б. П.
Какарькін, О. Я.
Пентюк, О. О.


Знайти схожі

14.
Шифр: ВУ80/2006/1
   Журнал

Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту. - Періодичність не визначена
2006р. Т. 10 № 1
Зміст:
Белік, Н. В. Кореляційні зв’язки ехоморфометричних параметрів печінки з антропометричними та соматотипологічними показниками у здорових міських підлітків Поділля / Н. В. Белік. - С.1-5
Гунас, І. В. Моделі визначення статі та типу соматотипу в залежності від величини рентген-анатомічних показників ребер у юнаків і дівчат методом покрокового дискримінантного аналізу / І. В. Гунас [и др.] . - С.5-10
Інші автори: Ясько В. В., Дмітрієв М. О., Кириченко І. М., Шевчук Ю. Г., Дмитренко С. В.
Хурані, І. Ф. Зміни білкового і ліпідного складу м’язової тканини пацюків під впливом опромінення і застосування цитрусових флавоноїдів / І. Ф. Хурані [и др.] . - С.10-14
Інші автори: Болюх Б. П., Какарькін О. Я., Пентюк О. О.
Масловський, В. Ю. Метод визначення кількості карбонільних похідних білків сироватки крові / В. Ю. Масловський, О. В. Ільченко, О. О. Пентюк. - С.14-19
Сергета, І. В. Особливості психофізіологічного стану підлітків І4-І6 років в умовах високих інформаційних навантажень / І. В. Сергета, Н. В. Малачкова. - С.19-22
Степанюк, Г. І. Експериментальне дослідження антиконвульсивної активності калієвої солі 2-альфа-аланіно-З-хлор-І, 4-нафтохінону / Г. І. Степанюк [и др.] . - С.22-24
Інші автори: Шеремета Р. О., Пашинська О. С., Козирєв С. Н.
Зайцева, К. А. Тенденції змін поточного нервово-психічного стану підлітків в ліцеях середніх шкіл / К. А. Зайцева. - С.24-26
Яблонь, О. С. Соціально-біологічні аспекти народження дітей з дуже малою масою тіла / О. С. Яблонь. - С.27-29
Денесюк, О. В. Ефективність небіволола та еналаприла в лікуванні аритмій при ішемічній хворобі серця в поєднанні з цукровим діабетом типу 2 / О. В. Денесюк. - С.36-39
Лобко, К. А. Вплив хронічного тонзиліту на перебіг вагітності та стан плода в різні терміни вагітності / К. А. Лобко. - С.42-45
Лозинський, С. Е. Гіпертрофія лівого шлуночка при гіпертонічній хворобі: природний перебіг та вплив антигіпертензивної терапії / С. Е. Лозинський, В. М. Жебель. - С.45-48
Нагайчук, В. І. Раннє оперативне лікування хворих з поверхневими опіками / B. I. Нагайчук. - С.48-50
Нюшко, Т. Ю. Оцінка показників добового моніторування артеріального тиску у хворих на гіпертонічну хворобу іі стадії в залежності від структурно-геометричного ремоделювання лівого шлуночка та їх зміна під впливом комбінованої антигіпертензивної терапії / Т. Ю. Нюшко. - С.51-53
Палій, І. Г. Порушення нормального стану кишкової мікрофлори у хворих з синдромом подразненого товстого кишечнику та можливості їх корекції / І. Г. Палій, С. В. Заїка, О. В. Прокопчук. - С.54-58
Петровська, Г. П. Вплив активності запального процесу на метаболізм та елімінацію диклофенаку натрію і парацетамолу у пацієнтів з негоспітальною пневмонією / Г. П. Петровська. - С.62-65
Теклюк, С. В. Клінічна ефективність застосування антидепресантів у пацієнтів загальномедичного профілю / С. В. Теклюк. - С.74-77
Суходоля, А. І. Пошкодження дванадцятипалої кишки / А. І. Суходоля, В. М. Онофрійчук. - С.80-88
Шкондіна, О. Ф. Генетична неоднорідність вірусу гепатиту С: епідеміологічний, патогенетичний, клінічний, патоморфологічний аспекти (огляд літератури) / О. Ф. Шкондіна. - С.92-97
Іванова, С. А. Кандидоз слизової (механізм агресії та захисту) / С. А. Іванова. - С.97-101
Іван Миколайович Азарський (до 6О-річчя від дня народження). - С.111-112
Матеріали науково-практичного симпозіуму "Езофагогастро-РН-моніторинг та ізотопні дихальні тести в сучасній гастроентерології". - С.114-153
Чернобровий, В. М. Блокатори H{\u +}, K{\u +}, АТФ-ази та їх застосування за даними комп’ютерного гастро-рН-моніторингу при пептичних пілородуоденальних захворюваннях (аналітичний огляд сучасної літератури) / В. М. Чернобровий, І. В. Чернова, В. В. Чернобровий. - С.115-119
Чернобровий, В. М. Порівняльні дослідження показників добового езофаго-рН-моніторингу у практично здорових і хворих на ерозивну гастроезофагеальну рефлюксну хворобу / В. М. Чернобровий, С. П. Колісник, С. В. Заїка. - С.119-122
Майданник, В. Г. Особливості перебігу та діагностики гастроезофагеального рефлюксу у дітей / В. Г. Майданник, В. А. Антонець. - С.148
Феджага, І. В. Порівняльна характеристика кислотоблокуючої дії осиду та ланзи на четверту добу лікування у хворих на хронічний панкреатит з синдромом шлункової гіперацидності / І. В. Феджага, Н. А. Півторак. - С.150
Пам’яті вчителя. - С.112-113
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

15.
Шифр: МУ7/2009/1
   Журнал

Медична освіта
2009р. № 1
Зміст:
Вороненко, Ю. В. Принципіальні питання створення нормативів дистанційного навчання в післядипломній медичній освіті / Ю. В. Вороненко, О. П. Мінцер, В. В. Краснов. - С.5-13.
Мисула, І. Р. Досвід запровадження практично-орієнтованого навчання для студентів медичного факультету / І. Р. Мисула [и др.] . - С.14-16.
Інші автори: Шульгай А. Г., Загричук Г. Я., Корда М. М., Вадзюк С. Н., Шульгай О. М.
Ващенко, Н. М. Інформатизація медичної освіти - найважливіший стратегічний крок для сучасної України / Н. М. Ващенко. - С.17-18.
Хурані, І. Ф. Аспекти медичної етики та деонтології в сучасній онкологічній клініці / І. Ф. Хурані, А. П. Ковальчук, О. Я. Какарькін. - С.19-23.
Ковальчук, О. Л. Особливості навчання хірургів на курсах лапароскопічної хірургії в тернопільському державному медичному університеті / О. Л. Ковальчук [и др.] . - С.24-26.
Інші автори: Гнатюк М. С., Шев’як П. І., Слабий О. Б., Ковальчук М. Ф., Данилевич Ю. О., Гаргула В. Д.
Гіленко, І. О. Особливості роботи з іноземними студентами при вивченні госпітальної хірургії / І. О. Гіленко [и др.] . - С.27-30.
Інші автори: Дем’янюк Д. Г., Ляховський В. І., Крижановський О. А., Горлачов М. І., Сакевич П. П., Дудченко М. О., Шкурупій О. А., Діхтенко Т. Г.
Соколова, Л. В. Організація виробничої практики з фармацевтичної інформації і фармацевтичної опіки на кафедрі клінічної фармації / Л. В. Соколова [и др.] . - С.31-33.
Інші автори: Кліщ І. М., Тюріна В. Ф., Марків І. М., Цяпа Ю. М., Мандзій З. П.
Поляков, А. Є. Концепція викладання положень доказової медицини з позиції безперервного професійного розвитку лікарів / А. Є. Поляков [и др.] . - С.34-35.
Інші автори: Ковальчук Л. І., Муравська О. М., Прокопова Т. М.
Гжегоцький, М. Р. Досвід викладання фізіології за кредитно-модульною системою на медичному факультеті / М. Р. Гжегоцький [и др.] . - С.36-38.
Інші автори: Петришин Ю. С., Ковальчук С. М., Мисаковець О. Г., Терлецька О. І., Паніна Л. В., Чупашко О. І.
Ремінецький, Б. Я. Викладання анатомії людини за умов реформування вищої медичної освіти з врахуванням світового досвіду / Б. Я. Ремінецький [и др.] . - С.38-39.
Інші автори: Герасимюк І. Є., Федонюк Я. І., Пришляк А. М., Бурий В. В.
Ємельяненко, І. В. Особливості викладання та засоби оцінки знань, умінь і навиків студентів з курсу нормальної фізіології на стоматологічному факультеті / І. В. Ємельяненко, Н. М. Воронич-Семченко. - С.40-42.
Воронцова, Л. Л. Досвід використання комп’ютерної техніки для діагностики та контролю знань курсантів кафедр клінічної лабораторної діагностики та променевої діагностики ЗМАПО / Л. Л. Воронцова, О. С. Семенцов. - С.43-44.
Паласюк, Г. Б. Формування соціокультурної компетенції у студентів медичних вищих навчальних закладів / Г. Б. Паласюк [и др.] . - С.44-46.
Інші автори: Кліщ І. М., Бобак М. І., Прокоп І. А., Данилишина Н. І., Кліщ Г. І.
Попадинець, Г. О. Впровадження інноваційних технологій навчання в процес викладання гуманітарних дисциплін / Г. О. Попадинець. - С.47-51.
Шульгіна, В. В. Досвід і проблеми викладання дисципліни "променева діагностика та променева терапія" за кредитно-модульною системою студентам медичних факультетів / В. В. Шульгіна, Б. І. Шумко, Л. Я. Федонюк. - С.52-54.
Шейко, В. Д. Усвідомлення національної ідеї - засіб стимулювання мотивів навчання студентів медичного вузу / В. Д. Шейко [и др.] . - С.54-56.
Інші автори: Ляховський В. І., Дем’янюк Д. Г., Крижановський О. А., Сакевич П. П.
Панченко, М. С. Вплив інноваційних методів управління на педагогічну діяльність викладачів у харківському базовому медичному коледжі №1 / М. С. Панченко, Л. П. Ольховська, Т. Г. Парафейник. - С.57-60.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

16.
Шифр: ВУ8/2009/15/1
   Журнал

Вісник морфології
2009р. Т. 15 № 1
Зміст:
Довгань, Р. С. Порівняльна морфометрична оцінка ефективності впливу біпрололу та його комбінації з препаратами метаболічного плану на кардіоміоцити щурів із спонтанною артеріальною гіпертензією / Р. С. Довгань [и др.] . - С.1-4
Інші автори: Стеченко Л. О., Куфтирева Т. П., Чекман І. С.
Кравець, О. В. Динаміка морфологічних та морфометричних змін підшлункової залози в умовах техногенних мікроелементозів / О. В. Кравець. - С.4-7
Радчук, О. М. Порівняльна характеристика впливу мультипробіотиків "Симбітер® ацидофільний" концентрований та "Апібакт®" на морфометричні показники слизової оболонки товстої кишки щурів за умов тривалої гіпергастринемії / О. М. Радчук [и др.] . - С.7-12
Інші автори: Короткий О. Г., Цирюк О. І., Берегова Т. В., Рибальченко В. К.
Бєлінська, І. В. Вплив ацетатного комплексу Cu/Cd з етилендіаміном на лужну резистентність еритроцитів / І. В. Бєлінська. - С.12-18
Чернухіна, О. О. Морфологічні зміни у печінці при експериментальному діабеті та призначенні попередників та блокаторів синтезу оксиду азоту / О. О. Чернухіна, К. А. Посохова, Т. В. Дацко. - С.18-21
Кихтенко, Е. В. Морфофункциональная характеристика гипофизарно-надпочечниковой системы плодов и новорожденных, выношенных в условиях хронической внутриутробной гипоксии / Е. В. Кихтенко, А. В. Андреев. - С.21-24
Костюк, А. Г. Морфологічні зміни в тканинах сечового міхура у віддалені терміни на підслизове введення розчину доксорубіцину / А. Г. Костюк. - С.24-26
Руденко, І. В. Морфологічна оцінка плацент жінок, що народили дітей з вадами розвитку серця / І. В. Руденко. - С.26-28
Сікора, В. З. Порушення будови та мінерального складу кісток скелета в умовах впливу солей важких металів та їх корекція помірними динамічними навантаженнями / В. З. Сікора, К. А. Романюк. - С.29-30
Балабай, А. А. Структурна організація нирки при артеріальній гіпертензії у щурів лінії СІСАГ / А. А. Балабай, Л. О. Стеченко, О. О. Масицька. - С.31-33
Медражевська, Я. А. Морфологічні зміни структури печінки у дітей хворих на ХГС та їх взаємозв’язок із показниками ліпідного обміну / Я. А. Медражевська. - С.33-38
Левицький, В. А. Гісто-ультраструктура лицевого нерва в нормі і в умовах експериментальної нейропатії / В. А. Левицький, Н. І. Шовкова. - С.38-44
Чорноіван, Н. Г. Захисна дія вінборону при диклофенак-індукованій гастропатії за даними морфологічного дослідження / Н. Г. Чорноіван, В. В. Біктіміров, Г. І. Степанюк. - С.44-47
Насибуллин, Б. А. Особенности структурных изменений в корковом веществе почек у больных СПИДом при сопутствующем пиелонефрите / Б. А. Насибуллин [и др.] . - С.47-50
Інші автори: Гоженко А. И., Горобець О. П., Михальчук В. Н.
Сілкіна, Ю. В. Імуногістохімічна ідентифікація провідних кардіоміоцитів в ембріональному серці / Ю. В. Сілкіна, І. В. Твердохліб. - С.51-54
Насибуллин, Б. А. Структурно-функциональная характеристика слизистой мочевого пузыря крыс в условиях длительного иммобилизационно-эмоционального стресса / Б. Α. Насибуллин, Ю. Н. Дехтярь, Ф. И. Костев. - С.54-58
Бумейстер, В. І. Морфофункціональна характеристика регенерату довгої кістки в умовах клітинного зневоднення / В. І. Бумейстер. - С.58-61
Довгань, Р. С. Вплив біпрололу та препаратів метаболічної дії на енергетику кардіоміоцитів щурів зі спонтанною артеріальною гіпертензією (гістохімічне дослідження) / Р. С. Довгань [и др.] . - С.61-65
Інші автори: Колесова Н. А., Чекман І. С., Литвиненко В. І., Сухарева Н. М.
Дзержинський, М. Е. Участь екстрагіпоталамічних систем мозку в регуляції стресорної реакції’ надниркових залоз на хронічне охолодження / М. Е. Дзержинський [и др.] . - С.65-68
Інші автори: Пазюк Л. М., Бузинська Н. О., Олексієнко Н. В.
Форманчук, Т. В. Порівняння морфологічної реакції тканин на шовний матеріал та сітчатий алотрансплантат у хворих із післяопераційними вентральними грижами / Т. В. Форманчук. - С.68-71
Голубовський, І. А. Морфологічне обґрунтування нового способу відновлення прохідності істмічного відділу маткових труб / І. А. Голубовський. - С.72-74
Гринцова, Н. Б. Динаміка ультраструктурних змін нейронів кори головного мозку щурів в умовах впливу на організм солей важких металів / Н. Б. Гринцова. - С.75-78
Конопліцький, В. С. Вплив судинного компоненту та внутрішньо кишкового тиску на процеси континенції аноректальної ділянки / В. С. Конопліцький. - С.78-81
Костюк, Г. Я. Морфофункціональні зміни в печінці при портальній гіпертензії / Г. Я. Костюк, А. В. Дусик, Д. А. Хмільовий. - С.81-84
Григорьева, Е. А. Особенности распределения рецепторов к маннозоспецифичным лектинам в суставном хряще крыс в раннем постнатальном периоде онтогенеза / Е. А. Григорьева. - С.84-89
Мрих, Н. М. Особливості структурної перебудови серця при експериментальному атеросклерозі та за умов його генної корекції / Н. М. Мрих, Р. П. Піскун, Т. І. Шевчук. - С.89-92
Омельченко, В. Ф. Гистохимические и цитофотометрические особенности эпителиоцитов желудка у больных с генерализованным атеросклерозом и злокачественными новообразованиями / В. Φ. Омельченко. - С.92-95
Рибіцька, Л. Н. Об’ємні характеристики гладких міоцитів товстої кишки при свинцевій інтоксикації / Л. Η. Рибіцька, М. С. Гнатюк. - С.95-97
Романюк, А. М. Морфологічні зміни емалі зубів щурів в умовах надлишкового споживання солей цинку, хрому та свинцю / A. M. Романюк, Ю. В. Лахтін, Є. В. Кузенко. - С.98-100
Саффар, Мохаммед Желеледин. Гистоморфологические изменения радужной оболочки при эксфолиативной глаукоме / Мохаммед Желеледин Саффар, Ю. И. Салдан, А. В. Артемов. - С.101-104
Старченко, І. І. Структурна організація зубного сосочка зачатків молочних різців на ранніх етапах внутрішньоутробного розвитку / І. І. Старченко, O.K. Прилуцький. - С.104-107
Мороз, Л. В. Гемосидероз печінки у хворих на хронічний гепатит С / Л. В. Мороз [и др.] . - С.107-110
Інші автори: Турський О. Ф., Оліпер О. А., Іпатова Д. П.
Вернигородський, С. В. Метаплазія слизової оболонки шлунка як критерій оцінки хронічного атрофічного гастриту / С. В. Вернигородський. - С.110-112
Заячківський, С. А. Морфофункціональне обгрунтування нового способу хірургічної корекції пострезекційної легеневої артеріальної гіпертензії в експерименті / С. А. Заячківський. - С.112-115
Жорняк, П. В. Порівняльна характеристика морфофункціональних змін підшлункової залози після виконання резекції шлунка за різними методами / П. В. Жорняк, Г. Я. Костюк. - С.115-118
Холодкова, О. Л. Застосування мезенхимальних прогеніторних клітин для корекції морфофункціонального стану репродуктивної системи самок мишей за умов впливу нітриту натрію / О. Л. Холодкова [и др.] . - С.118-122
Інші автори: Пихтєєв Д. М., Щербатюк А. Л., Попов О. Г., Кошельник О. Л., Ославська Т. М.
Бадюк, В. М. Особливості проведення комбінованого пренатального скринінгу в І триместрі вагітності / В. М. Бадюк. - С.123-127
Чорна, В. В. Вплив комп’ютерних ігор на механізм адаптації школярів / В. В. Чорна. - С.127-130
Дугельний, А. Г. Відмінності тотальних та поздовжніх розмірів тіла між здоровими та хворими на хронічні вірусні гепатити С або В чоловіками і жінками Поділля першого зрілого віку / А. Г. Дугельний [и др.] . - С.130-134
Інші автори: Даценко Г. В., Мороз Л. В., Прокопенко С. В.
Чечуга, С. Б. Акушерська патологія у жінок з невиношуванням вагітності / С. Б. Чечуга, Т. В. Лобастова. - С.134-138
Гаргин, В. В. Динамика массо-ростовых показателей и массы сердца у плодов и новорожденных с задержкой внутриутробного развития / В. В. Гаргин, М. С. Мирошниченко, В. Η. Закревский. - С.138-144
Годлевський, А. І. Пошкодження селезінки при закритій травмі живота / А. І. Годлевський, М. С. Полубуткін, О. В. Гончаренко. - С.144-146
Гунас, І. В. Аналіз математичного моделювання нормативних функціональних ехокардіографічних показників роботи серця у здорових міських підлітків різних соматотипів у залежності від особливостей будови тіла / І. В. Гунас, В. О. Варивода, А. О. Гаврилюк. - С.146-149
Кузьмінова, Н. В. Морфологічні зміни судинної стінки у хворих на гіпертонічну хворобу в залежності від характеру ускладнень / Н. В. Кузьмінова. - С.150-154
Маєвський, О. Є. Ехокардіографічні відмінності товщини міокарда шлуночків у юнаків і дівчат Поділля з різними соматотипами / О. Є. Маєвський. - С.154-159
Сарафинюк, Л. А. Кореляції показників, отриманих методом тетраполярної реокардіографії, з антропометричними і соматотипологічними характеристиками в осіб юнацького віку / Л. А. Сарафинюк [и др.] . - С.159-164
Інші автори: Белік Н. В., Сарафинюк П. В., Камінська Н. А.
Саволюк, С. І. Прогнозування розвитку та диференційована етапна програма корекції післяопераційної дисфункції печінки у хворих з ускладненими формами доброякісної обтураційної жовтяниці / С. І. Саволюк. - С.164-169
Зорич, Д. Б. Морфометричні сонографічні параметри щитоподібної залози у юнаків і дівчат Поділля / Д. Б. Зорич, С. В. Прокопенко, В. І. Шевчук. - С.169-173
Василенко, Д. А. Моделювання нормативних показників варіабельності серцевого ритму у дівчаток і хлопчиків ектомезоморфів в залежності від особливостей будови тіла / Д. А. Василенко [и др.] . - С.173-178
Інші автори: Очеретна О. Л., Сікора В. З., Гунько І. П.
Ясько, В. В. Кореляційні зв’язки рентгеноанатомічних показників товщини ребер на боковому вигині з антропометричними і соматотипологічними показниками в осіб юнацького віку обох статей / В. В. Ясько. - С.178-183
Довгань, И. П. Застосування методу математичного моделювання з метою прогнозування стану м’язово-венозної помпи гомілки / И. П. Довгань, В. Ю. Гладких, Ю. Г. Шевчук. - С.184-188
Луцик, М. М. Кількісний метод оцінки пошкодження пухлинних клітин при дії протипухлинних препаратів in vivo фарбуванням цитологічних препаратів на білок / М. М. Луцик, A. M. Ященко. - С.188-192
Яценко, О. В. Концептуальні питання біофізичної морфометрії деформабільності еритроцитів / О. В. Яценко. - С.192-195
Григоренко, А. М. Сучасні аспекти діагностики венозної гемодинаміки у жінок із варикозним розширенням вен малого таза / A. M. Григоренко, С. М. Кириченко, О. В. Булавенко. - С.196-199
Хурані, І. Ф. Сучасні аспекти морфофункціональної діагностики карциноїдних пухлин / І. Ф. Хурані, А. П. Ковальчук, О. Я. Какарькін. - С.199-203
Тихолаз, В. О. Антропометрична, соматотипологічна та дерматогліфічна характеристика хворих на параноїдну шизофренію в умовах тривалого стаціонарного лікування / В. О. Тихолаз, Ю. Й. Гумінський, B. C. Школьніков. - С.203-209
Кланца, О. П. Николай Иванович Пирогов - руководитель профессорского института за границей (1862-1866 гг.) / О. П. Кланца. - С.210-219
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

17.


    Хурані, І. Ф.
    Сучасні аспекти морфофункціональної діагностики карциноїдних пухлин [Текст] / І. Ф. Хурані, А. П. Ковальчук, О. Я. Какарькін // Вісник морфології. - 2009. - Т. 15, № 1. - С. 199-203

Рубрики: Карциноид--диагн

   Нейроэндокринные новообразования--диагн


   ВНМУ-Хурани И.Ф. (І.Ф.)


   ВНМУ-Какарькин А.Я. (О.Я.)


Дод.точки доступу:
Ковальчук, А. П.
Какарькін, О. Я.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

18.


    Хурані, І. Ф.
    Аспекти медичної етики та деонтології в сучасній онкологічній клініці [Текст] / І. Ф. Хурані, А. П. Ковальчук, О. Я. Какарькін // Медична освіта. - 2009. - № 1. - С. 19-23.

Рубрики: Этика медицинская

   Онкологические учреждения


   ВНМУ-Хурани И.Ф. (І.Ф.)


   ВНМУ-Ковальчук А.П.


   ВНМУ-Какарькин А.Я. (О.Я.)


Дод.точки доступу:
Ковальчук, А. П.
Какарькін, О. Я.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

19.
Шифр: ВУ45/2011/17
   Журнал

Biomedical and Biosocial Anthropology. - Періодичність не визначена
2011р. № 17
Зміст:
Онисько, Р. М. Динаміка змін ультраструктурної організації стінки тонкої кишки та ланок її гемомікроциркуляторного русла на різних термінах перебігу експериментального стрептозотоцинового цукрового діабету / Р. М. Онисько [и др.]. - С.6
Інші автори: Пальтов Є. В., Брейдак Ю. Г., Фік В. Б.
Федорак, В. М. Морфологічний стан інтрамуральних нейронів товстої кишки інтактних щурів / В. М. Федорак, Ю. Л. Попович. - С.14
Іщенко, Г. О. Моделювання нормативних параметрів показників вегетативного гомеостазу за методом Баєвського у чоловіків і жінок із різними соматотипами в залежності від особливостей будови тіла / Г. О. Іщенко. - С.18
Антонець, О. В. Сонографічні розміри селезінки у практично здорових чоловіків Поділля першого зрілого віку загалом і різних соматотипів / О. В. Антонець. - С.22
Черкасов, Е. В. Роль автофагії в забезпеченні виживання та смерті клітин тимуса щурів при опіковій хворобі та її лікуванні комбінованими гіперосмолярними розчинами / Е. В. Черкасов. - С.26
Ольхова, І. В. Оцінка варіацій перебігу хронічних вірусних гепатитів В і С на основі даних долонної дерматогліфіки / І. В. Ольхова. - С.30
Чорноиван, Н. Г. Компьютерное моделирование взаимодействия кверцетина и диклофенака / Н. Г. Чорноиван, Т. А. Бухтиарова. - С.36
Сміюха, О. А. Стан венозного відтоку від яєчка та нирки після оклюзивних операцій з приводу варикоцеле / О. А. Сміюха, В. І. Півторак, В. І. Риндюк. - С.40
Жук, С. І. Можливості трансвагінальної ехографії в діагностиці незапальної хвороби додатків матки / С. І. Жук, Н. П. Дзісь. - С.43
Височанський, О. В. Моделювання, за допомогою регресійного аналізу, нормативних показників дикротичного та діастолічного індексу стегна у здорових міських підлітків різних соматотипів в залежності від особливостей будови тіла / О. В. Височанський [и др.]. - С.46
Інші автори: Сергета І. В., Гунас І. В., Кириченко І. М.
Гунас, І. В. Аналіз кореляцій сонографічних параметрів серця з антропо-соматотипологічними показниками здорових міських дівчат Поділля загальної групи / І. В. Гунас, О. Є. Маєвський, Л. А. Черкасова. - С.50
Григоренко, А. М. Фенотипічні прояви недиференційованих форм дисплазії сполучної тканини у жінок з варикозним розширенням вен малого тазу / A. M. Григоренко. - С.53
Сергета, І. В. Клінічно значущі варіанти пальцевої дерматогліфіки у хлопчиків, хворих на атопічний дерматит / І. В. Сергета, А. В. Гара, Л. А. Клімас. - С.57
Ткач, Г. Ф. Хімічний склад кісток скелета в умовах гіпоосмолярної гіпергідрії, реадаптації’та фізичних динамічних навантажень / Г. Ф. Ткач, М. В. Погорєлов. - С.63
Кременська, Л. В. Аналіз впливу активності магнітосфери землі на пилкування дерев у Вінниці у контексті покращення алергопрогнозування для населення / Л. В. Кременська, В. В. Родінкова. - С.67
Цвинтарний, А. В. Моделювання методом покрокового регресійного аналізу показників гемодинаміки стегна у здорових юнаків і дівчат в залежності від їх антропо-соматотипологічних характеристик / А. В. Цвинтарний. - С.71
Ковальчук, В. В. Показники кардіоінтервалографії в здорових дівчат поділля з різними типами гемодинаміки / В. В. Ковальчук, М. П. Костенко. - С.74
Волкова, Н. М. Дослідження автономної регуляції серцевого ритму щурів при метеоциклоні у гострому експерименті / Н. М. Волкова. - С.79
Пилипонова, В. В. Моделювання нормативних параметрів кардіоінтервалографії у дівчат різних соматотипів в залежності від особливостей будови тіла / В. В. Пилипонова. - С.82
Лежньова, О. В. Особливості антропометричних розмірів тулуба в юнаків у залежності від спортивної діяльності / О. В. Лежньова, Л. А. Сарафинюк, І. С. Стефаненко. - С.86
Коваленко, Д. А. Особливості сонографічних показників площі поздовжнього та поперечного перерізів нирок, синусів нирок та ниркового індексу в загальних групах чоловіків і жінок першого зрілого віку та представників різних соматотипів / Д. А. Коваленко. - С.90
Чепель, Л. І. Вивчення клінічної ефективності лікувальних композицій з діоксидом кремнію у хворих запальними та дистрофічно-запальними захворюваннями пародонту / Л. І. Чепель. - С.916
Гур’єв, С. О. Клініко-епідеміологічна характеристика поранень серця при відкритій травмі та аналіз клінічних результативних ризиків, що пов’язані з клініко-епідеміологічними характеристиками / С. О. Гур’єв, О. В. Допіряк. - С.101
Богданова, І. В. Активність нітрооксидергічної системи у хворих на хворобу Паркінсона / І. В. Богданова. - С.105
Бичков, М. А. Деякі особливості показників слини при поєднанні гастроезофагеальної рефлюксної хвороби та ревматологічних захворювань / М. А. Бичков, С. В. Бичкова, Я. Б. Швидкий. - С.107
Ющенко, Л. О. Характеристика гіпофізарно-гонадної системи у підлітків з функціональною диспепсією в залежності від їх клінічних категорій / Л. О. Ющенко [и др.]. - С.109
Інші автори: Курець О. О., Мантак Г. І., Сокольвак О. Ю.
Римша, О. В. Антибактеріальна профілактика післяопераційних ускладнень / О. В. Римша, В. В. Сухляк. - С.113
Дударенко, О. Б. Рівень ситуативної та особистісної тривожності у ВІЛ-інфікованих осіб на ранніх стадіях хвороби / О. Б. Дударенко [и др.]. - С.116
Інші автори: Сергета І. В., Столярчук Л. В., Браткова О. Ю.
Голубенко, М. Ю. Особливості перебігу вагітності у жінок з пієлонефритом у першому триместрі / М. Ю. Голубенко. - С.118
Вільчинський, Г. В. Структурно-функціональні зміни міокарда при дисбалансі концентрацій вазодилятаторів-вазоконстрикторів у жінок, хворих на гіпертонічну хворобу / Г. В. Вільчинський, С. В. Франчук. - С.121
Шатило, В. Й. Використання ехокардіографії в діагностиці післяінфарктних аневризм лівого шлуночка / В. Й. Шатило [и др.]. - С.124
Інші автори: Толстанов О. К., Свиридюк В. З., Данько С. М., Хорош І. Μ.
Снісар, А. В. Оцінка стану шлункової ацидності та її впливу на розвиток незадовільних інвалідизуючих наслідків резекційних операцій з приводу ускладненої виразкової хвороби / А. В. Снісар. - С.127
Беловол, А. Н. Взаимосвязь показателей суточного мониторирования артериального давления, критериев системного воспаления, состояния функции эндотелия и липидного профиля крови у больных гипертонической болезнью / А. Н. Беловол [и др.]. - С.131
Інші автори: Серкова В. К., Аль Зуби Амер Махмуд, Романова В. А.
Михайличенко, Т. Е. Оценка результатов лечения диабетической энцефалопатии по данным экстракраниальной допплерографии у больных сахарным диабетом 2 типа / Т. Е. Михайличенко. - С.135
Педаченко, Є. Г. Малоінвазивні транспедикулярні системи стабілізації у лікуванні хворих з нестабільним спондилолістезом поперекового відділу хребта / Є. Г. Педаченко [и др.]. - С.138
Інші автори: Хижняк М. В., Танасійчук О. Ф., Педаченко Ю. Є., Боднарчук Ю. А.
Ковальчук, М. Т. Мікробіоценоз шкіри обличчя у хворих на розацеа та розацеа в поєднанні із лямбліозом та демодикозом / М. Т. Ковальчук, С. І. Климнюк. - С.141
Евдокимова, В. В. Перитонеальні фагоцити (макрофаги) у хворих на зовнішній генітальний ендометріоз / В. В. Евдокимова. - С.145
Гур’єв, С. О. Принципи лікування відкритих внутрішньосуглобових переломів кісток, профілактика розвитку остеомієліту у постраждалих з політравмою / С. О. Гур’єв, П. В. Танасієнко. - С.148
Франчук, С. В. Паралелі поліморфізму гена рецептора ангіотензину іі першого типу та змін концентрації b-натрійуретичного пептиду у жінок з різною важкістю гіпертонічної хвороби / С. В. Франчук, В. М. Жебель. - С.150
Кузьмінова, Н. В. Динаміка структурно-функціональних показників міокарда під впливом тривалої комбінованої антигіпертензивної терапії у хворих з резистентною артеріальною гіпертензією / Н. В. Кузьмінова, О. М. Біловол, В. К. Сєркова. - С.155
Ковальчук, Л. О. Стан мукозального імунітету у хворих на хронічний кандидоз слизової оболонки порожнини рота / Л. О. Ковальчук. - С.161
Корчинський, В. С. Ефективність фізичної реабілітації при облітеруючому атеросклерозі судин нижніх кінцівок / B. C. Корчинський. - С.164
Кулигіна, В. М. Динаміка змін показників біофізичного дослідження ротової рідини, гігієни порожнини рота і біоценозу цього біотопу у хворих з дисбактеріозом кишечника / В. М. Кулигіна, О. В. Поліщук. - С.168
Хурані, І. Ф. Вплив кверцитину та тіотриазоліну на постхіміо-променевий пневмофіброз у хворих на рак грудної залози з мутаціями гену метилентетрагидрофолатредуктази / І. Ф. Хурані. - С.172
Петрунчак, Р. Г. Досвід лікування хворих на дитячий аутизм препаратом рісполєпт / Р. Г. Петрунчак. - С.176
Хурані, І. Ф. Якість життя хворих на рак грудної залози з легеневими ускладненнями хіміо-променевого лікування / І. Ф. Хурані, О. Я. Какарькін. - С.178
Семенина, Г. Б. Гіперандрогенія як фактор порушення лактаційної функції у породіль із синдромом полікістозних яєчників та некласичною формою вродженої гіперплазії кори надниркових залоз / Г. Б. Семенина. - С.182
Благун, О. Д. Маркетингове дослідження сучасного фармацевтичного ринку Вінниччини респіраторних протимікробних лікарських засобів - макролідів та фторхінолонів / О. Д. Благун. - С.187
Майко, В. М. Основи комплексної реабілітації інвалідів з остеоартрозом кульшового суглоба / В. М. Майко, Ю. О. Безсмертний. - С.194
Сергета, І. В. Концептуальні основи прогностичної оцінки особливостей перебігу психофізіологічної та психічної адаптації учнів шкільного віку / І. В. Сергета, О. П. Мостова, А. В. Шаюк. - С.199
Стопінчук, О. В. Кардіотоксичність лікарських засобів, клінічні випадки / О. В. Стопінчук [и др.]. - С.204
Інші автори: Сивак В. Г., Левчук О. В., Чабан М. В.
Булавенко, О. В. Психологические аспекты в возникновении стресс-индуцированного бесплодия у женщин / О. В. Булавенко, Е. Л. Левкина. - С.210
Хурані, І. Ф. Сучасні тенденції в лікуванні доброякісних пухлин грудної залози / І. Ф. Хурані, Б. А. Ковальчук. - С.214
Сыропятов, О. Г. Роль психологических факторов в патогенезе панических расстройств / О. Г. Сыропятов [и др.]. - С.218
Інші автори: Дзеружинская Н. А., Оседло Г. В., Гончаренко И. Ф., Яновский Т. С.
Чугу, Т. В. Роль глибокого фторування в системі комплексної профілактики карієсу зубів в період змінного прикуса у дітей / Т. В. Чугу, О. І. Попова. - С.222
Кіщук, В. В. Матеріали для облітерації післяопераційних трепанаційних порожнин скроневої кістки: види та перспективи / В. В. Кіщук [и др.]. - С.224
Інші автори: Стечишин О. О., Бондарчук О. Д., Шинкарук О. В.
Вакар, К. В. Функціональні розлади в практиці сімейного лікаря / К. В. Вакар. - С.230
Вернигородський, С. В. Метаплазія слизової оболонки шлунка: Сучасний погляд на проблему / С. В. Вернигородський, Л. В. Дегтярьова. - С.234
Орос, М. М. Фармакогенетичні критерії ефективності ламотриджину у хворих із епілепсією / М. М. Орос. - С.239
Мельник, В. М. Філософія соціальної та культурної антропології / В. М. Мельник. - С.243
Касьяненко, Д. М. Порушення функції жувальних та мімічних м’язів при дистальному прикусі / Д. М. Касьяненко. - С.257
Беляев, Е. В. Особливості навчально-методичних підходів до викладання курсу "дентальна імплантологія" студентам-іноземцям на кафедрі ортопедичної стоматології / Е. В. Беляев, Л. Г. Беляева. - С.262
Кулик, Я. М. Застосування принципів біоетики у процесі викладання педіатрії у вищих медичних навчальних закладах / Я. М. Кулик. - С.264
Бурлев, М. Я. Сушилка с использованием наведенного электрического потенциала для медицинской и фармацевтической промышленности / М. Я. Бурлев. - С.267
Зайцева, К. А. Інтеграція з програмами третього циклу європейської вищої освіти для міждисциплінарної передачі знань при крос-культурних дослідженнях навчального стресу в студентських спільнотах України / К. А. Зайцева. - С.269
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

20.


    Хурані, І. Ф.
    Доброякісні пухлини грудної залози – актуальна проблема сучасної мамології [Текст] / І. Ф. Хурані, О. Я. Какарькін, Б. А. Ковальчук // Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту. - 2011. - Т. 15, № 2. - С. 368-371

Рубрики: Молочной железы новообразования--женск--проф--этиол

   Мастопатии--женск


   ВНМУ-Хурани И.Ф. (І.Ф.)


   ВНМУ-Какарькин А.Я. (О.Я.)


Дод.точки доступу:
Какарькін, О. Я.
Ковальчук, Б. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

 1-20    21-32 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)