Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Калініченко, О. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 46
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-40   41-46 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Калініченко О. В., Мишуніна Т. М.
Назва : B-, H- та L-катепсиноподібна активність у плазмі крові хворих з еутироїдним вузловим зобом і хворобою Грейвса
Місце публікування : Ендокринологія. - 2010. - Т. 15, № 1. - С. 35-43 (Шифр ЕУ5/2010/15/1)
Предметні рубрики: Зоб узловой
Зоб диффузный токсический
Катепсины-- кровь
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Калініченко О. В., Мишуніна Т. М., Тронько М. Д.
Назва : Активність синтаз оксиду азоту та його концентрація в тканині карцином щитоподібної залози людини
Місце публікування : Фізіологічний журнал. - К., 2016. - Т. 62, № 3. - С. 9-19 (Шифр ФУ6/2016/62/3)
MeSH-головна: ЩИТОВИДНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- THYROID NEOPLASMS
КАРЦИНОМА -- CARCINOMA
НОВООБРАЗОВАНИЙ МАРКЕРЫ БИОЛОГИЧЕСКИЕ -- TUMOR MARKERS, BIOLOGICAL
ВОЗРАСТНЫЕ ФАКТОРЫ -- AGE FACTORS
АЗОТА ОКИСИ СИНТАЗА -- NITRIC OXIDE SYNTHASE
Анотація: При дослідженні активності конститутивної форми синтази оксиду азоту (cNOS) встановлено, що в папілярних карциномах щитоподібної залози вона відповідає такій у незміненій позапухлинній тканині, тоді як в фолікулярних карциномах вона менша вдвічі. Водночас активність індуцибельної синтази оксиду азоту (iNOS) вища як в папілярних, так і в фолікулярних карциномах. Такі зміни супроводжуються більшим вмістом оксиду азоту в папілярних карциномах і незначними змінами в фолікулярних. У медулярних карциномах вивчені показники відповідали таким у незміненій тканині, а в метастазах папілярної карциноми на фоні відсутності змін активності ферментів утворення оксиду азоту вміст його був суттєво вищим. Збільшений вміст оксиду азоту та активності iNOS в папілярних карциномах щитоподібної залози суттєво не залежать від характеристик їх агресивності, проте зміни вмісту відсутні в пухлинах категорії Т4 на фоні зниженої при цьому активності cNOS і менш виражений у пухлинах, які оточені тканиною за наявності в ній хронічного тиреоїдиту. Крім того, в папілярних карциномах папілярної чи фолікулярної будови вміст оксиду азоту не відрізнявся від норми, був трохи вищим у пухлинах солідної чи гетерогенної будови з наявністю солідних ділянок, тоді як в карциномах папілярно-фолікулярної будови він був більшим в 2, а в тканині солідно-інсулярної будови - в 3 рази. Підвищену активність iNOS спостерігали в карциномах різної будови, за виключенням пухлин солідної будови, в яких вона виявилася нарівні норми, та в пухлинах солідно-інсулярної будови, де вона суттєво (як і активність cNOS) вища порівняно з пухлинами іншої будови. Система генерації оксиду азоту бере участь у трансформації клітин щитоподібної залози та прогресії пухлинного росту, зокрема через регуляцію апоптозу, що видно з аналізу даних, отриманих як в рамках виконання цього дослідження, так і раніше. При цьому характер такої участі в папілярних карциномах щитоподібної залози, які мають неоднакову гістологічну будову, різниться.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Калініченко О. В.
Назва : Активність цистеїнових катепсинів у плазмі крові та щитоподібній залозі хворих з папілярною карциномою
Місце публікування : Ендокринологія. - 2011. - Т. 16, № 1. - С. 117 (Шифр ЕУ5/2011/16/1)
Предметні рубрики: Щитовидной железы новообразования
Карцинома папиллярная
Катепсины-- кровь
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Калініченко О. В., Мишуніна Т. М., Тронько М. Д., Зурнаджи Л. Ю.
Назва : Активність цистеїнових катепсинів у тканині щитоподібної залози пацієнтів із хворобою Грейвса
Місце публікування : Журнал Національної Академії Медичних Наук України. - 2012. - Т. 18, № 3. - С. 389-395 (Шифр 74018/2012/18/3)
Предметні рубрики: Зоб диффузный токсический
Катепсины
Апоптоз
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Пількевич Л. І., Калініченко О. В., Мишуніна Т. М.
Назва : Високомолекулярна та фрагментована ДНК у тканині щитоподібної залози хворих з різною тиреоїдною патологією
Місце публікування : Журнал Академії Медичних Наук України. - К., 2007. - Т. 13, № 2. - С. 229-240 (Шифр ЖУ3н/2007/13/2)
Предметні рубрики: Щитовидной железы болезни
ДНК
Апоптоз
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мишуніна Т. М., Калініченко О. В., Пількевич Л. І.
Назва : Вплив іонів йоду на міжнуклеосомну фрагментацію ДНК у тканині щитоподібної залози хворих на різну тиреоїдну патологію
Місце публікування : Ендокринологія. - Київ, 2007. - Т. 12, № 2. - С. 240-251 (Шифр ЕУ5/2007/12/2)
Предметні рубрики: Щитовидная железа-- действ преп-- патолог
Калия иодид-- in vitro
ДНК фрагментация-- действ преп
Апоптоз
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мишуніна Т. М., Калініченко О. В., Тронько М. Д.
Назва : Гальмування транслокації катепсинів у цитозоль клітин папілярних карцином щитоподібної залози з агресивними біологічними характеристиками
Місце публікування : Журнал Національної Академії Медичних Наук України. - 2013. - Т. 19, № 4. - С. 494-501 (Шифр 74018/2013/19/4)
MeSH-головна: ЩИТОВИДНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- THYROID NEOPLASMS
КАРЦИНОМА -- CARCINOMA
КАТЕПСИНЫ -- CATHEPSINS
АПОПТОЗ -- APOPTOSIS
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Ендокринологія -2008р. т.13,N 2
Цікаві статті :
Олійник В. А. Діагностика та лікування метаболічних захворювань кісткової тканини у хворих на доброякісні та злоякісні новоутворення щитоподібної залози в процесі радикального комбінованого лікування/ В. А. Олійник, В. В. Поворозюк, Г. М. Терехова (стр.168-177)
Зінич П. П. Оптимальні оперативні доступи в хірургії щитоподібної залози/ П. П. Зінич, А. Є. Коваленко (стр.178-183)
Кравченко В. І. Ефективність масової йодної профілактики при використанні харчової йодованої солі жінками репродуктивного віку західного регіону України/ В. І. Кравченко, Н. І. Миронюк, В. І. Турчин (стр.184-190)
Миронюк Н. І. Вплив йодного дефіциту на показники фізичного розвитку та його гармонійність у дітей шкільного віку/ Н. І. Миронюк, І. Ю. Федчишин (стр.191-198)
Мишуніна Т. М. Характеристика проникливості мембран мітохондрій з тканини щитоподібної залози пацієнтів з хворобою Грейвса/ Т. М. Мишуніна [и др.] (стр.199-210)
Попова В. В. Частота виникнення цукрового діабету 1 типу та імунологічний моніторинг у нормоглікемічних здорових дітей з обтяженою спадковістю і позитивних щодо діабетасоційованих автоантитіл до острівців Лангерганса/ В. В. Попова (стр.211-219)
Пхакадзе О. Г. Вміст оксиду азоту і ендотеліну-1 у плазмі крові хворих на цукровий діабет 1 типу з різними стадіями діабетичної нефропатії/ О. Г. Пхакадзе (стр.220-226)
Тихонова Т. М. Особенности семейного накопления сахарного диабета у больных латентным аутоиммунным диабетом взрослых (LADA)/ Т. М. Тихонова, С. А. Штандель (стр.227-233)
Скрипник Н. В. Рівні адипонектину та резистину у хворих на цукровий діабет 2 типу з метаболічним синдромом/ Н. В. Скрипник (стр.234-241)
Калиман В. П. Гипогликемическое действие перорально введенного инсулина у крыс с аллоксановым диабетом/ В. П. Калиман (стр.242-247)
Тарасенко Л. В. Протекторна дія дексаметазону щодо порушень метаболізму тестостерону у мозку та статевої поведінки, індукованих пренатальним стресом у щурів/ Л. В. Тарасенко (стр.248-256)
Зайченко Г. В. Вплив глюкозаміну гідрохлориду на репродуктивну функцію самців щурів/ Г. В. Зайченко [и др.] (стр.257-261)
Воскобойник Л. Г. Симпортер натрію/йоду (NIS): структура, функція, механізми регуляції, роль в патогенезі тироїдної патології (огляд літератури і власні дані)/ Л. Г. Воскобойник (стр.262-279)
Комісаренко І. В. Розвиток хірургії щитоподібної залози в Україні/ І. В. Комісаренко, С. Й. Рибакова (стр.280-287)
Ярослав Григорович Бальон (до 70-річчя від дня народження) (стр.288)
Надія Дмитрівна Носенко (до 60-річчя від дня народження) (стр.289)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Назва журналу :Ендокринологія -2010р. т.15,N 2
Цікаві статті :
Тронько Н. Д. О научно-исследовательской проспективной программе "Иммунитет в доклинический период развития сахарного диабета 1 типа", созданной в ГУ "Институт эндокринологии и обмена веществ им. В. П. Комиссаренко НАМН Украины/ Н. Д. Тронько [и др.] (стр.180-191)
Гуріна Н. М. Взаємозв’язок ступеня ожиріння з порушенням обміну сечової кислоти при цукровому діабеті 2 типу з інсулінорезистентним синдромом/ Н. М. Гуріна [и др.] (стр.192-204)
Коркушко О. В. Инсулинорезистентность и нарушенная толерантность к глюкозе в разные возрастные периоды/ О. В. Коркушко, В. Б. Шатило, В. П. Чижова (стр.205-213)
Єфімов А. С. Активність калікреїну в плазмі крові і тканині міокарда щурів із стрептозотоциновим цукровим діабетом/ А. С. Єфімов, І. В. Гончар, О. І. Ковзун (стр.214-220)
Шелестова Л. П. Залежність стану вуглеводного обміну від ступеня аліментарно-конституціонального ожиріння вагітних жінок/ Л. П. Шелестова (стр.221-229)
Сініцин П. В. Вплив перинатального застосування блокаторів кальцієвих каналів на норадренергічну реактивність гіпоталамо-гіпофізарно-адренокортикальної системи у дорослих щурів/ П. В. Сініцин (стр.230-239)
Воскобойников Л. Г. наявність С-клітин у післячорнобильських папілярних карциномах і фолікулярних аденомах щитовидної залози у пацієнтів різних вікових груп/ Л. Г. Воскобойников [и др.] (стр.240-247)
Хижняк О. О. Влияние соматотропного гормона гипофиза на структуру и функцию щитовидной железы у больных акромегалией/ О. О. Хижняк, М. Р. Микитюк, Т. Н. Сулима (стр.248-254)
Коляса О. С. Мікроальбумінурія як прогностичний критерій кардіоваскулярних ускладнень в хірургії ендокринних залоз/ О. С. Коляса [и др.] (стр.255-260)
Большова О. В. Уроджений гіпотироз. Етіопатогенез, клініка, діагностика, лікування/ О. В. Большова, О. Я. Самсон, В. А. Музь (стр.261-278)
Лучицький В. Є. Роль андрогенодефіциту в лікуванні метаболічного синдрому в чоловіків/ В. Є. Лучицький (стр.279-286)
Спринчук Н. А. Роль тесту на чутливість до соматотропіну в діагностиці синдрому біологічно неактивного гормону росту/ Н. А. Спринчук (стр.287-290)
Булдигіна Ю. В. Стан ліпідного обміну і вегетативної регуляції серцевого ритму у хворих на субклінічний гіпотироз/ Ю. В. Булдигіна (стр.291-294)
Боднар П. М. метаболічний синдром: патогенез, діагностика та лікування/ П. М. Боднар, Н. В. Скрипник (стр.295-304)
Боднар Петро Миколайович (до 75-річчя від дня народження) (стр.309-310)
Марков Валентин Васильович (до 70-річчя від дня народження) (стр.311-312)
Богданова Т. І. Динаміка морфологічних змін при папілярній карциномі щитовидної залози зі збільшенням часу, що минув після аварії на ЧАЕС/ Т. І. Богданова [и др.] (стр.313-314)
Боднар П. М. Йодний дефіцит: проблеми діагностики, профілактики та лікування/ П. М. Боднар, О. М. Приступюк (стр.314-315)
Болгов М. Ю. / М. Ю. Болгов [и др.] (стр.315-316)
Бранович И. Выявление заболеваний щитовидной железы среди лиц, облученных в результате аварии на ЧАЭС и проживающих в США/ И. Бранович (стр.316-317)
Вернигородський В. С. Аналіз захворюваності та розповсюдженості дифузного токсичного зоба у Вінницькій області/ В. С. Вернигородський, С. О. Огороднік (стр.318)
Вернигородський В. С. Взаємозв’язок церебральної гемодинаміки та ліпідного обміну у хворих на гіпотироз/ В. С. Вернигородський, Н. М. Фетісова, М. В. Вернигородська (стр.319)
Гончарова О. А. Эффективность электрофореза с эрбисолом на проэкцию щитовидной железы на шее при аутоиммуннои тиреоидите/ О. А. Гончарова [и др.] (стр.320)
Гульчій М. В. До питання про хірургічне лікування хворих на папілярну мікрокарциному щитовидної залози/ М. В. Гульчій, О. П. Демидюк, І. Л. Аветісян (стр.321-322)
Гурський А. Й. Частота тироїдної патології, порушень фізичного розвитку та статевого дозрівання серед дітей і підлітків, які мешкають в регіоні йодного дифіциту, та особливості її клінічного перебігу/ А. Й. Гурський [и др.] (стр.322-323)
Зураджи Л. Ю. Особливості патоморфологічної діагностики інкапсульованих пухлин щитоподібної залози/ Л. Ю. Зураджи (стр.323-324)
Калініченко О. В. Щодо клінічної цінності визначення В-катепсиноподібної активності активності у крові хворих з папілярною карциномою щитоподібної залози/ О. В. Калініченко, Т. М. Мишуніна (стр.324-325)
Кваченюк А. М. Тактика ведення хворих з медулярною карциномою щитоподібної залози/ А. М. Кваченюк, М. Ю. Болгов, К. В. Негрієнко (стр.325-326)
Коваленко А. Є. клініко-патогенетичний підхід до лікування вузлових форм зоба і пухлин щитовидної залози/ А. Є. Коваленко [и др.] (стр.327-328)
Кравченко В. І. Профілактика йододефіциту у вагітних/ В. І. Кравченко [и др.] (стр.328)
Кравчун Н. А. Корреляционные связи между уровнями фибриногена, ИЛ-4 и ИМТ у больных сахарным диабетом 1 2 типа в сочетании с аутоиммунным тиреоидитом/ Н. А. Кравчун, И. В. Чернявская (стр.329-330)
Кульчицька Н. О. Стан кісткової системи у дітей, хворих на вроджений гіпотироз/ Н. О. Кульчицька [и др.] (стр.330-331)
Легач Е. І. Застосування методу трансплантації кріоконсервованих органотипових культур щитовидних залоз в лікуванні експериментального гіпотиреозу/ Е. І. Легач, Г. А. Божок, С. Б. Білявська (стр.331-332)
Люткевич А. В. Дискуссионные вопросы хирургического лечения при заболеваниях щитовидной железы/ А. В. Люткевич, И. С. Супрун (стр.333)
Маменко М. Є. Ефективність регіональних програм профілактики йодного дефіциту/ М. Є. Маменко, Н. А. Бєлих, О. О. Бугаєнко (стр.334)
Матящук С. И. Диагностические возможности современного ультразвукового исследования щитовидной железы/ С. И. Матящук (стр.335-336)
Олійник О. Б. Порушення мінеральної щільності кісткової тканини у жінок різного віку з тиротоксикохом/ О. Б. Олійник, В. В. Поворознюк, М. В. Гульчій (стр.336-337)
Осадців О. І. Дослідження йодної забезпеченості населення Чернігівської області та пошук до оптимальної корекції дефіциту йоду/ О. І. Осадців, В. І. Кравченко (стр.337-338)
Павловський М. П. Лікування пацієнтів із окультним раком щитоподібної залози/ М. П. Павловський [и др.] (стр.338-339)
Паламарчук А. В. Рак щитоподібної залози: епідеміологія та клініко-морфологічні особливості в осіб, які проживають у Вінницькій області/ А. В. Паламарчук, М. В. Власенко (стр.339-340)
Пирогова В. Г. репрезентативне дослідження йодного забезпечення населення закарпатської області/ В. Г. Пирогова (стр.340-341)
Прудиус П. Г. Аналіз співвідношення захворюваності на рак щитовидної залози і вузлових форм зоба серед населення Вінницької області за період 2007-2009 рр./ П. Г. Прудиус, І. В. Кучевська, Г. Г. Слоюлдянюк (стр.341-342)
Пушкарьов В. М. Вплив паклітакселю на клітинний цикл клітин анапластичного раку щитоподібної залози/ В. М. Пушкарьов [и др.] (стр.342-343)
Скрипник Н. Б. Роль гіпотиреозу у формуванні інсулінорезитентності/ Н.Б Скрипник [и др.] (стр.343-344)
Сокур С. О. Епідеміологічний статус дифузного нетоксичного зоба по Вінницькій області/ С. О. Сокур [и др.] (стр.345)
Тананакіна Н. В. Статус забезпечення йодом вагітних та матерів-годувальниць і південно-східному регіоні України/ Н. В. Тананакіна, В. І. Кравченко (стр.346)
Труш О. А. Ліквідація йододефіциту в Україні- проблема соціально-економічного значення/ О. А. Труш (стр.347)
Фіщук О. О. Особливості поширеності та захворюваності на тироїдити серед дітей та підлітків Вінницької області у 2004-2009 рр./ О. О. Фіщук, М. В. Власенко, А. В. Паламарчук (стр.348)
Чернишов С. В. Мінімально інвазивний підхід у хірургії щитовидної залози/ С. В. Чернишов (стр.349)
Чернобров А. Д. динаміка захворюваності населення України та тироїдну патологію у 2000-2009 роках/ А. Д. Чернобров (стр.350-351)
Чугу Т. В. Математичне моделювання нормативних сонографічних параметрів щитоподібної залози в залежності від особливостей будови тіла дівчат із ендомезоморфним соматотипом/ Т. В. Чугу, М. В. Власенко (стр.352-353)
Шевченко С. І. Морфологічний фон розвитку раку щитоподібної залози/ С. І. Шевченко [и др.] (стр.353-354)
Шідловський В. О. Інтратироїдний йод при вузловому колоїдному зобі/ В. О. Шідловський, О. В. Шідловський, Д. В. осодчук (стр.354-355)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Назва журналу :Ендокринологія -2010р. т.15,N 1
Цікаві статті :
Тронько М. Д. Спільний науковий українсько-американський тироїдний проект. ІІІ. Клініко-епідеміологічна характеристика результатів першого скринінгового обстеження учасників проекту/ М. Д. Тронько [и др.] (стр.4-19)
Воскобойник Л. Г. Порівняльний аналіз експресії симпортера нартію/йоду (NIS), рецепторних тирозинкіна (EGFR, MET) та онкогенів RET/PTC у фолікулярних аденомах щитовидної залози/ Л. Г. Воскобойник (стр.20-29)
Хазієв В. В. Частота мутації BRAFv600E у хворих на вузловому патологію щитоподібної залози/ В. В. Хазієв, С. А. Штандель (стр.30-34)
Калініченко О. В. B-, H- та L-катепсиноподібна активність у плазмі крові хворих з еутироїдним вузловим зобом і хворобою грейвса/ О. В. Калініченко, Т. М. Мишуніна (стр.35-43)
Тананакіна Н. В. Взаємозв’язок між вмістом йоду в грудному молоці і йодною профілактикою у жінок південно-східного регіону України/ Н. В. Тананакіна [и др.] (стр.44-51)
Пирогова В. Г. Вивчення йодного забезпечення дитячого і жіночого населення Закарпатської області/ В. Г. Пирогова [и др.] (стр.52-61)
Халангот М. Д. Деякі чинники ризику смертності хворих на цукровий діабет першого типу в Україні, оціненні за даними загальнонаціонального реєстру/ М. Д. Халангот [и др.] (стр.62-70)
Будрейко О. А. Особливості маніфестації цукрового діабету 1 типу у дітей і підлітків/ О. А. Будрейко (стр.71-79)
Гуріна Н. М. Статеві особливості порушення обміну сечової кислоти у хворих на цукровий діабет 2 типу літнього віку в залежності від рівнів інсуліну і тестостерону/ Н. М. Гуріна [и др.] (стр.80-92)
Ткач С. М. Діабетична автономна нейропатія і анемія/ С. М. Ткач (стр.93-96)
Зубкова С. Т. Зміни вмісту мікроелементів цинку, хрому і марганцю у дітей, хворих на цукровий діабет 1 типу/ С. Т. Зубкова, В. А. Музь (стр.97-101)
Медведь В. І. Цукровий діабет і вагітність: між бажаним і дійсним/ В. І. Медведь [и др.] (стр.102-106)
Микитюк М. Р. Аналіз національних реєстрів хворих на акромегалію закордонних країн і власні спостереження/ М. Р. Микитюк, О. О. Хижняк (стр.107-114)
Левчук Н. І. Вплив таксолу на розвиток апоптозних процесів в тканинах гормонально неактивних пухлин кори надниркових залоз людини/ Н. І. Левчук [и др.] (стр.115-121)
Тронько М. Д. Низькодиференційовані карциноми щитоподібної залози: молекулярно-генетичні механізми злоякісної трансформації/ М. Д. Тронько [и др.] (стр.122-132)
Бальон Я. Г. Про деякі перспективи розвитку нанотехнологій в ендокринологій/ Я. Г. Бальон (стр.133-135)
Пастер І. П. Гормональна активність мікроінкапсульованої тканини кори надниркової залози людини за умов in vitro/ І. П. Пастер (стр.136-139)
Пилипенко В. М. Уроджена дисфункція кори надниркових залоз/ В. М. Пилипенко (стр.140-159)
Боднар П. М. Ендокринні пухлини органів травлення/ П. М. Боднар, П. М. Фомін, Є. М. Шепетько (стр.160-169)
Етичний кодекс вченого України (стр.170-174)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Назва журналу :Ендокринологія -2009р. т.14,N 1
Цікаві статті :
Воскобойник Л. Г. Оцінка ефективністі використання експрес-гістологічних та цитологічних методів в інтраопераційній діагностиці новоутворень щитовидної залози/ Л. Г. Воскобойник [и др.] (стр.4-13)
Таращенко Ю. М. Сучасні аспекти діагностики та лікування вузлових форм зоба/ Ю. М. Таращенко, А. Є. Коваленко, М. Ю. Болгов (стр.14-20)
Болгов М. Ю. Віддалені результати органозберігаючих операцій при високодиференційованих карциномах щитоподібної залози/ М. Ю. Болгов (стр.21-26)
Зубкова С. Т. Стан електричної активності та вегетативної регуляції ритму серця у молодих хворих на рак щитоподібної залози у перед- та післяопераційному періодах на тлі супресивної терапії/ С. Т. Зубкова, Т. К. Совенко (стр.27-33)
Хазиев В. В. Узловой зоб: факторы риска/ В. В. Хазиев, С. А. Штандель (стр.34-41)
Кравченко В. І. Моніторинг стану йодного забезпечення жіночого та дитячого населення Автономної Республіки Крим/ В. І. Кравченко [и др.] (стр.42-47)
Мишуніна Т. М. Мітохондріальні та постмітохондріальні механізми апоптозу з ознаками лімфоїдного тироїдиту/ Т. М. Мишуніна [и др.] (стр.48-56)
Пастер І. П. Перспективи застосування мікроінкапсульованої тканини прищитоподібної залози людини для терапії сталого післяопераційного гіпопаратирозу/ І. П. Пастер (стр.57-64)
Резніков О. Г. Превентивна дія флутаміду щодо функціональних розладів репродуктивної системи у андрогенізованих в препубертатному віці самиць щурів/ О. Г. Резніков [и др.] (стр.65-76)
Халангот М. Д. Аналіз смертності, частоти проліферативної ретинопатії та артеріальної гіпертензії у хворих на перший тип цукрового діабету, що проживають на територіях з різною поширеністю цього захворювання/ М. Д. Халангот [и др.] (стр.77-85)
Горшунська М. Ю. Білок гострої фази гаптоглобін: корелятивні зв’язки з маркерами інсулінорезистентності та атерогенезу у хворих на цукровий діабет 2 типу за наявності метаболічного синдрому/ М. Ю. Горшунська [и др.] (стр.86-93)
Ткач С. М. Зв’язок між розвитком хронічного гастриту або гастродуоденіту і ураженням автономної нервової системи у хворих на цукровий діабет 1 типу/ С. М. Ткач (стр.94-99)
Сергієнко В. О. Варіабельність серцевого ритму у хворих з діабетичною кардіоміопатією/ В. О. Сергієнко (стр.100-107)
Корпачев В. В. Вміст антитіл до інсуліну у сироватці крові хворих на цукровий діабет, пролікованих різними добовими дозами препаратів інсулінів/ В. В. Корпачев [и др.] (стр.108-113)
Кваченюк А. М. Адренокортикальний рак: значення радикального втручання на регіональних лімфатичних колекторах/ А. М. Кваченюк (стр.114-119)
Ковзун О. І. 17бета-естрадіол in vitro збільшує експресію мРНК білка-регулятора швидкої фази стероїдогенезу та десмолази в корі надниркових залоз людини/ О. І. Ковзун [и др.] (стр.120-125)
Левчук Н. І. Вплив таксолу на апоптозну фрагментацію ДНК в позапухлинних та пухлинних тканинах надниркових залоз людини/ Н. І. Левчук [и др.] (стр.126-133)
Зелінська Г. В. Радіойодрезистентні регіональні метастази папілярного раку щитоподібної залози: клініко-біологічні аспекти/ Г. В. Зелінська [и др.] (стр.134-145)
Маліновська Т. М. Грелін- структура, функції та його роль в організмі/ Т. М. Маліновська (стр.146-151)
Тарасенко Л. В. Роль внутрішньоклітинних іонів кальцію у формуванні статевої поведінки у неонатально андрогенізованих самиць щурів/ Л. В. Тарасенко (стр.152-156)
Сиротенко Л. А. Рівень циклічного аденозинмонофосфату та тестостерону у самців щурів неонатального віку за умов пренатального фармакологічного блокування фосфодіестеразної активності/ Л. А. Сиротенко (стр.157-160)
Єфімов Андрій Семенович (до 80-річчя від дня народження) (стр.161)
Бездробний Юрій Васильович (до 70-річчя від дня народження0 (стр.162)
Цікаві статті :
Знайти схожі


12.

Назва журналу :Ендокринологія -2011р. т.16,N 1
Цікаві статті :
Тронько Н. Д. Папиллярный рак щитовидной железы в Украине в период после аварии на Чернобыльской АЭС/ Н. Д. Тронько [и др.] (стр.4-12)
Бранован И. Скрининг заболеваний щитовидной железы среди проживающих в США лиц, облученных в результате аварии на ЧАЭС/ И. Бранован, В. Дрозд (стр.13-20)
Омельчук А. В. Медицинские аспекты качества жизни пациентов, оперированных по поводу папиллярного рака щитовидной железы/ А. В. Омельчук [и др.] (стр.21-27)
Воскобойник Л. Г. Порівняльний аналіз експресії тиреоглобуліну та симпортера натрію/йоду у папілярних карциномах і фолікулярних аденомах щитовидної залози/ Л. Г. Воскобойник [и др.] (стр.28-39)
Кравченко В. І. Дослідження дефіциту йоду в Чернігівській області та шляхи запровадження масової йодної профілактики/ В. І. Кравченко, О. І. Осадців, В. В. Марков (стр.40-48)
Зубкова С. Т. Оцінка стану ендотеліальної функції судин у хворих на гіпотиреоз/ С. Т. Зубкова, О. В. Булат, О. Ю. Михайленко (стр.49-54)
Говоруха И. Т. Эндокринологические аспекты беременности у женщин с нарушениями репродуктивной функции в анамнезе/ И. Т. Говоруха (стр.55-66)
Калинська Л. М. Динаміка компонентів ангіотензинової і калікреїн-кінінової систем та їх взаємодія в структурах гіпоталамо-гіпофізарно-адренокортикальної системи за умов розвитку стрептозотоцинового діабету/ Л. М. Калинська, А. С. Єфімов (стр.67-75)
Карпенко Н. О. Гормональні зміни у дорослих щурів, що зазнали дії стресу та/або фітоестрогенів під час молочного вигодовування/ Н. О. Карпенко [и др.] (стр.76-82)
Заболотний Д. І. Вивчення розташування естрогенних рецепторів бета в тканинах носової порожнини/ Д. І. Заболотний, С. Е. Яремчук, П. Стіерна (стр.83-87)
Олійник В. А. Антитіла до рецептора тиреотропіну за патології щитоподібної залози (огляд літератури)/ В. А. Олійник, Л. С. Страфун (стр.88-99)
Ховака В. В. Солевая чувствительность и сахарный диабет (обзор литературы и собственные данные)/ В. В. Ховака [и др.] (стр.100-109)
Вишневська О. А. Діагностика і лікування дефіциту соматотропного гормону у дітей/ О. А. Вишневська (стр.114-115)
Зінич П. П. Тиреоїдектомія і її безпека в сучасній ендокринній хірургії/ П. П. Зінич (стр.116)
Калініченко О. В. Активність цистеїнових катепсинів у плазмі крові та щитоподібній залозі хворих з папілярною карциномою/ О. В. Калініченко (стр.117)
Левчук Н. І. Вплив паклітакселю на міжнуклеосомну фрагментацію ДНК у тканині доброякісних і злоякісних пухлин мозкового шару надниркових залоз людини/ Н. І. Левчук (стр.118)
Лукашук І. В. Прогнозування ефективності лікування гормоном росту соматотропної недостатності у дітей препубертатного віку/ І. В. Лукашук (стр.119-120)
Пристопюк В. С. Морфофункціональна характеристика ксенографтів андрогензалежних препаратів раку передміхурової залози людини, які зазнали впливу флутаміду/ В. С. Пристопюк (стр.121)
Рибальченко В. М. Показники динамічної реноангіосцинтиграфії у хворих з метаболічним синдромом та цукровим діабетом 2 типу/ В. М. Рибальченко (стр.122)
Салівоник О. А. Вплив гексестролу, фінастериду та їх комбінації на гістологічну будову ксенографтів аденокарциноми простати людини/ О. А. Салівоник (стр.123)
Сачинська О. В. Вплив комбінованого застосування фінастериду і гексестролу на простату щурів і ксенографти аденокарциноми простати людини/ О. В. Сачинська (стр.124)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Назва журналу :Ендокринологія -2015р. т.20,N 3
Цікаві статті :
Зуев К. О. Особливості дії цукрознижувальної терапії у хворих на цукровий діабет 2-го типу/ К. О. Зуев [и др.] (стр.562-566)
Горшунська М. Ю. Програнулін у хворих на цукровий діабет 2-го типу без хронічної ниркової недостатності: асоціація з про-/антиатерогенними чинниками/ М. Ю. Горшунська (стр.567-572)
Журавлева Л. В. Ларнамин® — «препарат сопровождения» у больных с ожирением на этапе снижения массы тела/ Л. В. Журавлева, Т. А. Моисеенко (стр.573-581)
Калініченко О. В. Рівень оксиду азоту та активність його синтаз у тканині щитоподібної залози пацієнтів із хворобою Грейвса/ О. В. Калініченко [и др.] (стр.582-589)
Semenyuk L. M. Correction of vaginal microflora in women with hyperandrogenia and reproductive losses at pregravid stage/ L. M. Semenyuk (стр.590-593)
Горбенко Н. І. Вплив тауринвмісного препарату Кратал на оксидантний статус мітохондрій серця щурів із метаболічним синдромом/ Н. І. Горбенко [и др.] (стр.594-598)
Кошевая Н. П. Инновационные технологии в лечении беременных, больных сахарным диабетом. Ведение беременных на помповой инсулинотерапии (клинический случай)/ Н. П. Кошевая, В. Б. Малашонок, Ю. Б. Кошевой (стр.599-603)
Кваченюк А. М. Адренокортикальний рак: особливості діагностики та лікування (огляд літератури та власні дослідження)/ А. М. Кваченюк [и др.] (стр.604-616)
Рыбаков С. И. Об истории паращитовидных желез и паратиреоидной хирургии (сообщение 2)/ С. И. Рыбаков (стр.617-625)
Пастер И. П. . Клинические исследования по применению трансплантации островков Лангерганса для лечения пациентов с сахарным диабетом 1 -го типа/ И. П. Пастер (стр.626-635)
Актуальні питання захворювань щитоподібної залози та іншої ендокринної патології (стр.636-643)
Міжнародна виставка «Охорона здоров’я 2015»: платформа, що об’єднує спеціалістів галузі (стр.644-645)
Петро Миколайович Боднар (до 80-річчя від дня народження) (стр.646-647)
Микоша Олексій Степанович (до 80-річчя від дня народження) (стр.648-649)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Назва журналу :Ендокринологія -2015р. т.20,N 2
Цікаві статті :
Рыбаков С. И. Об истории хирургической клиники Киевского института эндокринологии и обмена веществ/ С. И. Рыбаков (стр.479-485)
Кебкало А. Б. Помилки в діагностиці дрібноосередкових уражень щитоподібної залози/ А. Б. Кебкало, А. О. Рейті (стр.485-489)
Журавльова Л. В. Гіперапелінемія – допоміжний діагностичний маркер цукрового діабету 2-го типу/ Л. В. Журавльова, Ю. О. Шеховцова (стр.490-493)
Міщенко Т. В. Гіпопінеалізм як чинник розвитку метаболічного синдрому/ Т. В. Міщенко [и др.] (стр.494-500)
Гончарова О. А. Эффективность объемного пневмопрессинга у больных сахарным диабетом 2-го типа с метаболическим ожирением на фоне нормальной массы тела/ О. А. Гончарова [и др.] (стр.501-505)
Левчук Н. І. Зміни рівня холестерину в надниркових залозах щурів, викликані метанандамідом, залежні від статевих гормонів/ Н. І. Левчук [и др.] (стр.506-509)
Пастер И. П. Клинические исследования по применению генной терапии для лечения сахарного диабета 1-го типа/ И. П. Пастер (стр.510-523)
Рыбаков С. И. От догадок и поисков к открытиям и достижениям (к истории паращитовидных желез и паратиреоидной хирургии)/ С. И. Рыбаков (стр.524-532)
Боднар П. М. Цукровий діабет із моногенним типом успадкування: клініка, діагностика та лікування (частина 2)/ П. М. Боднар [и др.] (стр.533-544)
Коган Б. Г. Етіотропна терапія грибкових інфекцій у хворих на цукровий діабет 2-го типу/ Б. Г. Коган (стр.545-550)
VI Міжнародний Медичний Форум. Підсумки (стр.554-555)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Назва журналу :Ендокринологія -2017р. т.22,N 3
Цікаві статті :
Зелінська Г. В. Роль цитологічних особливостей тиреоцитів радіойодрезистентних метастазів папілярного раку щитоподібної залози в їх передопераційному прогнозуванні/ Г. В. Зелінська (стр.195-200)
Зак К. П. Итоги двадцатилетних исследований иммунитета в доклиническую бессимптомную фазу развития сахарного диабета 1-го типа у детей по Программе ИДСД: 1. Лейкоцитарный состав и иммунофенотип лимфоцитов крови/ К. П. Зак [та ін.] (стр.201-210)
Соколова Л. К. Комбінована терапія пацієнтів із цукровим діабетом 2-го типу: міжнародні рекомендації і власний досвід/ Л. К. Соколова, С. В. Болгарська, Г. В. Островерхова (стр.211-218)
Ніжинська-Астапенко З. П. Особливості перебігу діабетичного кетоацидозу/ З. П. Ніжинська-Астапенко, М. В. Власенко (стр.219-227)
Misiura K. V. Informative value of metabolic risk hormonal markers in individuals with various body mass/ K. V. Misiura (стр.228-236)
Ажмі С. Динаміка показників ліпідного спектра крові та варіативності ритму серця на тлі застосування омега 3 поліненасичених жирних кислот і симвастатину у хворих на цукровий діабет 2-го типу з кардіоваскулярною автономною нейропатією/ С. Ажмі, В. О. Сергієнко, О. О. Сергієнко (стр.237-244)
Свінціцький І. А. Особливості ураження вінцевого русла у хворих на стабільну ішемічну хворобу серця із цукровим діабетом 2-го типу: одноцентрове крос-секційне дослідження/ І. А. Свінціцький (стр.245-250)
Мишуніна Т. М. Патологічні зміни в позапухлинній тканині щитоподібної залози пацієнтів із тиреоїдними пухлинами/ Т. М. Мишуніна [та ін.] (стр.251-261)
Кваченюк А. Н. Применение электросварочной технологии как основного метода диссекции и гемостаза в эндокринной хирургии/ А. Н. Кваченюк [та ін.] (стр.262-266)
Гончарова О. А. Гіпотиреоз як суттєвий чинник ризику депресії/ О. А. Гончарова (стр.267-271)
Янко Р. В. Морфологічні відмінності щитоподібної залози спонтанно гіпертензивних щурів після впливу дозованої нормобаричної гіпоксії в різні сезони року/ Р. В. Янко (стр.273-278)
Яніцька Л. В. Участь поліолового шляху в розвитку дисфункцій мозку, індукованих експериментальним діабетом: ефект нікотинаміду/ Л. В. Яніцька [та ін.] (стр.279--283)
Микоша А. С. Хлодитан, митотан, о,п’-ДДД — современные взгляды и оценки/ А. С. Микоша, Е. И. Ковзун, Н. Д. Тронько (стр.284-292)
Рыбаков С. И. Кем были авторы, впервые описавшие известные симптомы гипокальциемии/ С. И. Рыбаков (стр.293-300)
Цікаві статті :
Знайти схожі


16.

Назва журналу :Ендокринологія -2005р. т.10,N 2
Цікаві статті :
Зубкова С. Т. Цукровий діабет і прихована серцево-судинна патологія/ С. Т. Зубкова, С. Я. Варгатий (стр.138-145)
Ткач С. М. Взаємозв’язок розвитку автономної нейропатії і хронічної сенсорно-моторної полінейропатії у хворих на цукровий діабет 1 типу/ С. М. Ткач (стр.146-155)
Кравчун Н. О. Роль окремих компонентів метаболічного синдрому у розвитку серцево-судинних ускладнень у хворих на цукровий діабет 2 типу/ Н. О. Кравчун (стр.156-165)
Будрейко О. А. Тиреопатії у дітей та підлітків, хворих на цукровий діабет/ О. А. Будрейко (стр.166-172)
Андреєва О. Г. Ефективність інсулінотерапії при лікуванні хворих на туберкульоз легень з доклінічними порушеннями вуглеводного обміну/ О. Г. Андреєва (стр.173-179)
Бальон Я. Г. Новий підхід до створення на основі флуоресцеїну препарату для діагностики діабетичної ретинопатії/ Я. Г. Бальон [и др.] (стр.180-186)
Комісаренко І. В. Прогностичний аналіз результатів лікування папілярного раку щитоподібної залози післячорнобильського періоду/ І. В. Комісаренко [и др.] (стр.187-193)
Мишуніна Т. М. Характеристика експериментальних моделей зоба у щурів/ Т. М. Мишуніна [и др.] (стр.194-200)
Пранік Н. Б. Психосоматичні аспекти нанізму у дітей/ Н. Б. Пранік [и др.] (стр.201-205)
Корпачев В. В. Антигенність інсуліну і методи визначення антитіл до нього у сироватках крові здорових людей та хворих на цукровий діабет (огляд літератури і власні дані)/ В. В. Корпачев [и др.] (стр.206-223)
Цисельский Ю. В. Патофизиологическое обоснование основных методов лечения диабетической ретинопатии и ее следствий (обзор литературы)/ Ю. В. Цисельский (стр.224-237)
Гончар І. В. Порушення вуглеводного метаболізму в міокарді при цукровому діабеті (огляд літератури та результати власних досліджень)/ І. В. Гончар (стр.238-250)
Bohrer T. Оцінка частоти основних клінічних проявів у хворих із стійким гіпопаратиреозом як ускладненням радикального оперативного втручання з приводу карциноми щитоподібної залози/ T. Bohrer [и др.] (стр.251-255)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Назва журналу :Ендокринологія -2008р. т.13,N 1
Цікаві статті :
Божок Ю. М. Особлива субпопуляція тироцитів в пункційному матеріалі папілярних карцином щитоподібної залози/ Ю. М. Божок, Г. В. Зелінська, А. Г. Ніконенко (стр.4-12)
Тепла О. В. Ризик виникнення злоякісних пухлин інших локалізацій у хворих на диференційований рак щитоподібної залози, які зазнали впливу негативних чинників аварії на ЧАЕС/ О. В. Тепла, О. М. Коваленко (стр.13-20)
Янчій І. Р. Клінічна характеристика та диференціальна діагностика фолікулярних аденом і фолікулярних карцином щитоподібної залози/ І. Р. Янчій (стр.21-27)
Зубкова С. Т. Стан вегетативної регуляції серцевого ритму у молодих хворих на рак щитоподібної залози у перед- і післяопераційному періодах/ С. Т. Зубкова, Ю. В. Булдигіна, С. Я. Варгатий (стр.28-34)
Мишуніна Т. М. Особливості проникливості мембран мітохондрій клітин з ділянок нормальної тироїдної паренхіми мікро- та нормофолікулярної будови/ Т. М. Мишуніна, О. В. Калініченко (стр.35-44)
Воскобойник л. Г. виявлення гена RET та онкогенів RET/РТС в пухлинах щитоподібної залози за методом кількісної полімеразної ланцюгової реакції/ л. Г. Воскобойник (стр.45-57)
Пушкарьов В. М. Екстракція та зберігання нуклеїнових кислот з умовно нормальної та пухлинної тканин щитоподібної залози: порівняння сучасних методів/ В. М. Пушкарьов [и др.] (стр.58-65)
Тивончук О. С. Вплив шунтування та бандажування шлунка на рівень показників глюкозотолерантного тесту, інсуліну та С-пептиду у хворих морбідним ожирінням/ О. С. Тивончук [и др.] (стр.66-75)
Орленко В. Л. Застосування Альфафоркалу у лікуванні хворих на цукровий діабет з артропатіями/ В. Л. Орленко (стр.76-82)
Карпачева-Зиныч Л. В. Нефропротекторные свойства пресартана-50 у больных сахарным диабетом/ Л. В. Карпачева-Зиныч, Н. Н. Кушнарева, В. Н. Скибун (стр.83-91)
Левицкий А. П. Використання препарату остеовіту для профілактики глюкокортикоїдного остеопорозу/ А. П. Левицкий, О. А. Макаренко (стр.92-97)
Левчук Н. І. Вплив таксолу на рівень фрагментації ДНК і стероїдогенну функцію в доброякісній гормонально-неактивній пухлині та позапухлинній кори надниркових залоз людини/ Н. І. Левчук, В. М. Пушкарьов (стр.98-103)
Іванська Н. В. Тотожність (мімікрія) антигенів підшлункової залози та вірусів/ Н. В. Іванська [и др.] (стр.104-116)
Безверха Т. П. Локальна реактивація глюкокортикоїдів- нова терапевтична мішень чи манливе світло в кінці тунелю?/ Т. П. Безверха, М. Д. Тронько (стр.117-135)
Скибун В. М. Зв’язок підвищення кількості заліза в організмі з метаболічними порушеннями при інсулінорезистентному синдромі та цукровому діабеті 2 типу/ В. М. Скибун (стр.136-145)
Носенко Н. Д. Пренатальне застосування налтрексону запобігає порушенням стресової реактивності гіпоталамо-гіпофізарно-адренокортикальної системи у щурів із синдромом пренатального стресу/ Н. Д. Носенко (стр.146-150)
Пидипенко В. М. Уроджений гіпотироз: сучасні погляди на стару проблему/ В. М. Пидипенко (стр.151-162)
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Назва журналу :Ендокринологія -2007р. т.12,N 2
Цікаві статті :
Тронько М. Д. Сучасний стан та перспективи розвитку фундаментальної і клінічної ендокринології в Україні/ М. Д. Тронько (стр.174-191)
Кравченко В. І. Вивчення йодної забезпеченості жінок та дітей центрального регіону України/ В. І. Кравченко [и др.] (стр.192-200)
Тананакіна Н. В. Застосування органічної форми йоду (Барба-йод) для лікування та профілактики дифузного ендемічного зоба в регіоні з легким дефіцитом йоду/ Н. В. Тананакіна [и др.] (стр.201-207)
Чернышев С. В. Сравнительный анализ результатов первичного хирургического лечения папилярных карцином щитовидной железы и данных послеоперационной сцинтиграфии с NaI-131/ С. В. Чернышев [и др.] (стр.208-217)
Замотаєва Г. А. Стан системи імунітету хворих на рак щитоподібної залози після лікування радіойодом / Г. А. Замотаєва [и др.] (стр.218-226)
Воскобойник Л. Г. Експресія МЕТ та EGFR в післячорнобильських пухлинах щитовидної залози/ Л. Г. Воскобойник (стр.227-239)
Мишуніна Т. М. Вплив іонів йоду на міжнуклеосомну фрагментацію ДНК у тканині щитоподібної залози хворих на різну тиреоїдну патологію/ Т. М. Мишуніна, О. В. Калініченко, Л. І. Пількевич (стр.240-251)
Горшунська М. Ю. Рівні адипонектину у хворих на цукровий діабет 2 типу за зіставленням з класичними та новітніми чинниками атерогенезу/ М. Ю. Горшунська [и др.] (стр.252-261)
Халангот Н. Д. Содержание гомоцистеина в плазме крови больных с сердечно-сосудистой патологией и сахарным диабетом 2 типа: возможный синергизм факторов риска/ Н. Д. Халангот [и др.] (стр.262-269)
Садик А. И.Джардат. Влияние энтеросорбента Силикс на течение стеатоза печени у больных сахарным диабетом под контролем эходенситометрии печени / А. И.Джардат Садик (стр.270-275)
Єльський В. М. Вплив трансплантації клітинних культур на основні показники вуглеводного обміну при експериментальному цукровому діабеті/ В. М. Єльський, І. І. Зінкович, О. В. Селезньова (стр.276-286)
Цісельський Ю. В. Корекція за допомогою інсуліну гіперглікемії і перекисного окислення ліпідів у щурів з експериментальним цукровим діабетом 2 типу/ Ю. В. Цісельський, А. П. Левицький (стр.287-291)
Ковзун О. І. Кортикотропін in vitro збільшує вміст ольфа-ізоформи протеїнкінази С в ядрах адренокортикальних клітин людини/ О. І. Ковзун (стр.292-298)
Зубкова Е. В. Особенности магнитолазерного воздействия на катехоламинергические нейроны среднего мозга (экспериментальное исследование)/ Е. В. Зубкова [и др.] (стр.299-304)
Пилипенко В. М. Гіпоталамічний синдром пубертатного періоду/ В. М. Пилипенко, М. Д. Тронько (стр.305-316)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Назва журналу :Журнал Національної академії медичних наук України -2012р. т.18,N 3
Цікаві статті :
Ельский В. Н. Взаимодействие моноамин- и глутаматергической систем мозга при галлюцинаторном и депрессивном синдромах (обзор литературы и собственных исследований)/ В. Н. Ельский [и др.] (стр.281-291)
Залесский В. Н. Нанобиофотоника: фотонассоциированные нанобиотехнологии для лазерной и персонализированной медицины (обзор литературы)/ В. Н. Залесский, В. Д. Исаков (стр.292-306)
Лиманська О. Ю. ДНК-технології детекції та генотипування патогенів у молекулярній медицині та ветеринарії/ О. Ю. Лиманська, О. П. Лиманський (стр.307-325)
Коркушко О. В. Роль гипофункции эпифиза в развитии нарушений липидного обмена: клинико-экспериментальные параллели / О. В. Коркушко [и др.] (стр.326-334)
Бондарь Г. В. Комбинированные и симультанные хирургические вмешательства у больных раком толстой кишки/ Г. В. Бондарь [и др.] (стр.335-343)
Ковальова О. М. Онкостатин М та гіпертрофія міокарда лівого шлуночка у хворих на гіпертонічну хворобу з цукровим діабетом 2 типу / О. М. Ковальова, О. А. Кочубей (стр.344-349)
Поліщук М. Є. Клініко-діагностичні особливості черепно-мозкових травм, пов’язаних із заняттями боксом/ М. Є. Поліщук, А. В. Муравський (стр.350-357)
Сердюк А. М. Стратегія розвитку профілактики в охороні здоров’я в Україні/ А. М. Сердюк [и др.] (стр.358-371)
Запорожан В. М. Сучасні аспекти профілактики гестаційних ускладнень/ В. М. Запорожан, В. П. Міщенко, І. В. Руденко (стр.372-378)
Заболотний Д. І. Трансгенні білки у ГМО-вмісних продуктах харчування: оцінка ризику/ Д. І. Заболотний, С. В. Верьовка (стр.379-383)
Маланчук В. О. Антимікробна активність наночастинок срібла/ В. О. Маланчук [и др.] (стр.384-388)
Калініченко О. В. Активність цистеїнових катепсинів у тканині щитоподібної залози пацієнтів із хворобою Грейвса / О. В. Калініченко [и др.] (стр.389-395)
IV з’їзд судинних хірургів і ангіологів України (Ужгород, 12-14 вересня 2012 р.) (стр.396-398)
VI Український конгрес радіологів (Київ, 17-19 вересня 2012 р.) (стр.399-400)
XV з’їзд гігієністів України "Гігієнічна наука та практика: сучасні реалії" (Львів, 20-21 вересня 2012 р.) (стр.400-402)
XIII Національний конгрес кардіологів України (Київ, 26-28 вересня 2012 р.) (стр.402-404)
Академіку НАМН України Г. М. Бутенку - 80 років (стр.405-406)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Назва журналу :Журнал Національної академії медичних наук України -2013р. т.19,N 4
Цікаві статті :
Спільна ювілейна сесія загальних зборів НАН України та НАМН України, присвячена 100-річчю від дня народження академіка М. М. Амосова (Київ, 6 грудня 2013 р.) (стр.401-410)
Янковский Д. С. Микробиом человека и современные методы его оздоровления (обзор литературы)/ Д. С. Янковский [и др.] (стр.411-420)
Ярош О. К. Калікс[n]арени — основа створення нових класів лікарських засобів (огляд літератури)/ О. К. Ярош [и др.] (стр.421-434)
Мохорт М. А. Шляхи пошуку спазмолітиків сечового міхура (огляд літератури)/ М. А. Мохорт, О. В. Пупишева (стр.435-444)
Книшов Г. В. Гіпертрофічна кардіоміопатія як одна з проблем патології міокарда і раптової смерті/ Г. В. Книшов [и др.] (стр.445-457)
Зозуля Ю. П. Зміни експресії генів у менінгіомах головного мозку та їх клінічне значення (огляд літератури та власних досліджень)/ Ю. П. Зозуля [и др.] (стр.458-470)
Гайко Г. В. Теоретические аспекты физиологической и репаративной регенерации костей с позиций системных представлений/ Г. В. Гайко, А. Т. Бруско (стр.471-481)
Присяжнюк А. Є. Організація в Україні аналітичних епідеміологічних досліджень радіаційних ризиків розвитку лейкемій внаслідок Чорнобильської катастрофи/ А Є. Присяжнюк [и др.] (стр.482-489)
Левицкий А. П. Стоматогенная эндотоксемия/ А. П. Левицкий (стр.490-493)
Мишуніна Т. М. Гальмування транслокації катепсинів у цитозоль клітин папілярних карцином щитоподібної залози з агресивними біологічними характеристиками/ Т. М. Мишуніна, О. В. Калініченко, М. Д. Тронько (стр.494-501)
Дыкан И. Н. Внутриплацентарная гемодинамика при осложненном течении беременности (по данным трехмерной энергетической допплерометрии)/ И. Н. Дыкан, Н. К. Волик (стр.502-507)
XVI з’їзд ВГО "Українська асоціація ортопедів-травматологів" (Харків, 3-5 жовтня 2013 р.) (стр.508-509)
IX конгресс педіатрів України "Актуальні проблеми педіатрії" (Київ, 8-10 жовтня 2013 р.) (стр.509-510)
IV з’їзд нефрологів України (Київ, 17-18 жовтня 2013 р.) (стр.511)
VII з’їзд Асоціації урологів України (Трускавець, 17-18 жовтня 2013 р.) (стр.512-514)
VI Національний конгрес ревматологів України (Київ, 19-21 листопада 2013 р.) (стр.514-515)
Академіку НАМН України І. М. Трахтенбергу — 90 років (стр.516-517)
Академіку НАМН України О. Ф. Возіанову — 75 років (стр.517-518)
Академіку НАМН України А. М. Сердюку — 75 років (стр.519-520)
Члену-кореспонденту НАМН України Г. Д. Жабоєдову — 75 років (стр.520-521)
Члену-кореспонденту НАМН України М. О. Колесніку — 60 років (стр.521-522)
Некролог Костянтин Миколаєвич Косенко (стр.523)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-20    21-40   41-46 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)