Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Карпенко, О. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 49
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-40   41-49 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Фелештинський Я. П., Бондаренко О. М., Бондаренко М. Д., Бондарчук Б. Г., Карпенко О. В.
Назва : Аналіз результатів лікування гострого панкреатиту в Київській області
Місце публікування : Хірургія України. - К., 2016. - N 3. - С. 44-49 (Шифр ХУ6/2016/3)
MeSH-головна: ПАНКРЕАТИТ -- PANCREATITIS
ХИРУРГИЧЕСКИЕ ОПЕРАЦИИ МАЛОИНВАЗИВНЫЕ -- MINIMALLY INVASIVE SURGICAL PROCEDURES
ЛАПАРОСКОПИЯ -- LAPAROSCOPY
ДРЕНАЖ -- DRAINAGE
Анотація: Мета роботи — проаналізувати результати лікування гострого панкреатиту в Київській області та визначити оптимальну лікувальну тактику. Матеріали і методи. Проаналізовано результати лікування 4129 хворих на гострий панкреатит у Київській області за період з 2010 до 2016 р. Проведено порівняльну оцінку лікування гострого панкреатиту у 2423 хворих у період з 2010 до 2012 р. з використанням традиційних методик та у 1706 пацієнтів у період з 2013 до 2016 р. із застосуванням сучасних малоінвазивних технологій (лапароскопії, ультразвукового дренування та алгоритму діагностики і лікування). Результати та обговорення. Обгрунтовано показання до лапароскопічного втручання при гострому панкреатиті як для уточнення діагнозу, так і для хірургічного лікування. З впровадженням динамічного моніторингу хворих на гострий панкреатит зменшилася кількість пацієнтів, яким виконано відкриті хірургічні втручання, що сприяло зниженню матеріальних витрат, кількості післяопераційних ускладнень, тривалості перебування хворого в стаціонарі та частоти виникнення інвалідності. Висновки. Впровадження сучасного алгоритму діагностики та малоінвазивної технології хірургічного втручання на тлі патогенетично обгрунтованого консервативного лікування дало змогу досягти зниження загальної летальності до 3,2 %. Динамічний моніторинг хворих на гострий панкреатит сприяв збільшенню кількості хворих, пролікованих консервативно та малоінвазивно і, відповідно, значному зменшенню кількості пацієнтів, пролікованих відкритими хірургічними способами.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Карпенко О. В., Белєнічев І. Ф., Коваленко С. І., Сидорова І. В.
Назва : Антиоксидантан та антирадикальна активність N’- (хіназолін-4-іл) гідразидів (гет) арилкарбонових кислот І 2-(гет)арил-[1,2,4] триазоло [1,5-с] хіназолінів
Місце публікування : Фармацевтичний журнал. - 2006. - № 4. - С. 49-54 (Шифр ФУ3/2006/4)
Предметні рубрики: Гидразины
Хиназолины
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Кондратюк В. Є., Петрова А. С., Карпенко О. В., Осташевська Т. Г., Красюк Е. К.
Назва : Взаємозв’язок порушення мелатонінутворювальної функції епіфізу та дисліпідемії у хворих на хронічну хворобу нирок V стадії, що лікуються гемодіалізом
Місце публікування : Сімейна медицина. - К., 2020. - № 1/2. - С. 103-111 (Шифр СУ21/2020/1/2)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ПОЧЕК БОЛЕЗНИ -- KIDNEY DISEASES
ГЕМОДИАЛИЗ -- RENAL DIALYSIS
МЕЛАТОНИН -- MELATONIN
ДИСЛИПИДЕМИЯ -- DYSLIPIDEMIAS
ХОЛЕСТЕРИН -- CHOLESTEROL
ТРИГЛИЦЕРИДЫ -- TRIGLYCERIDES
ЛИПОПРОТЕИНЫ -- LIPOPROTEINS
БЛЯШКА АТЕРОСКЛЕРОТИЧЕСКАЯ -- PLAQUE, ATHEROSCLEROTIC
Анотація: Результати низки наукових досліджень довели наявність взаємозв’язку між функціональним станом епіфізу та функцією нирок. Проте порушення мелатонінутворювальної функції епіфізу (МФЕ) у хворих на хронічну хворобу нирок (ХХН), що лікуються гемодіалізом (ГД), та її зв’язок з дисліпідемією у даної когорти пацієнтів є маловивченим питаннямДля хворих на хронічну хворобу нирок V стадії, що лікуються гемодіалізом, притаманне часте порушення мелатонінутворювальної функції епіфізу (МФЕ) (84,6 %) та значні порушення ліпідного обміну (58 %). Аналіз результатів дослідження ліпідного метаболізму продемонстрував більш глибокі його порушення у вигляді підвищеної концентрації загального холестерину та всіх його фракцій у пацієнтів з порушеною МФЕ, що може свідчити про зв’язок дисфункції епіфізу з ліпідним обміном у пацієнтів на нирково-замісній терапії (НЗТ). У хворих на гемодіалізі мелатонінутворювальна дисфункція та порушення ліпідного обміну мають вік-залежний характер та детермінуються тривалістю НЗТ, стажем артеріальної гіпертензії, рівнем гемоглобіну. Було визначено взаємозв’язок погіршення ліпідного обміну на тлі більш глибокого порушення МФЕ за денним та нічним рівнем мелатоніну
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Авдіюк К. В., Варбанець Л. Д., Філіппова Т. О., Жиліна З. І., Ішков Ю. В., Карпенко О. В., Шульга О. М.
Назва : Вплив синтетичних похідних порфіринів і флуорену та поверхнево-активних речовин на активність і біосинтез α-амілази Bacillus subtilis 147
Місце публікування : Мікробіологічний журнал: Наук. журн./ НАН України, Ін-т мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного, Національний аграрний ун-т, Нац.аграр.ун-т. - Київ, 2015. - Т. 77, № 1. - С. 26-32. - ISSN 0201-8462 (Шифр МУ14/2015/77/1). - ISSN 0201-8462
MeSH-головна: ПОВЕРХНОСТНО-АКТИВНЫЕ ВЕЩЕСТВА -- SURFACE-ACTIVE AGENTS
АЛЬФА-АМИЛАЗЫ -- ALPHA-AMYLASES
СЕННАЯ ПАЛОЧКА -- BACILLUS SUBTILIS
ПОРФИРИНЫ -- PORPHYRINS
ФЛУОРЕНЫ -- FLUORENES
Знайти схожі

5.

Назва журналу :Доповіді Національної академії наук України -2017р.,N 1
Цікаві статті :
Макаров В. Л. Точні розв’язки однієї спектральної задачі з диференціальним оператором Шрьодінгераз поліноміальним потенціалом у R2/ В. Л. Макаров (стр.3-9)
Gullyanskii V. Ya. Semilinear equations in a plane and quasiconformal mappings/ V. Ya. Gullyanskii, O. V. Nesmelova, V. I. Ryazanov (стр.10-16)
Prestin J. Approximation of 2π-periodic functions by Taylor-Abel-Poisson operators in the integral metric/ J. Prestin, V. V. Savchuk, A. L. Shidlich (стр.17-20)
Богаенко B. A. Численное моделирование дробно-дифференциальной динамики процесса фильтрационно-конвективной диффузии на основе параллельных алгоритмов для кластерных систем/ B. A. Богаенко, В. М. Булавацкий (стр.21-28)
Багно А. М. О дисперсии волн Лэмба в упругом слое, взаимодействующем с идеальным жидким полупространством/ А. М. Багно (стр.29-37)
Камінський А. О. Повільне зростання тріщини з ділянкою контакту/ А. О. Камінський, М. Ф. Селіванов (стр.38-43)
Загородній А. Г. Міграція квантової частинки ланцюжком з пастками: квантові виходи захоплення/ А. Г. Загородній, Л. М. Христофоров (стр.44-51)
Авраменко А. О. Застосування методу ґраток Больцмана до аналізу течії нанорідини в криволінійному каналі з радіальною нерівномірністю температури і концентрації наночастинок/ А. О. Авраменко [та ін.] (стр.52-59)
Козленко М. В. Сопоставление тектонических элементов земной коры с нефтегазоперспективными структурами в Каркинитском прогибе/ М. В. Козленко, Ю. В. Козленко (стр.60-65)
Матлай Л. М. Вапняковий нанопланктон з крейдових та кайнозойських відкладів північно-західної частини Кримського континентального схилу/ Л. М. Матлай (стр.66-73)
Тітов Ю. О. Діелектричні та електропровідні властивості сполук типу АII LnnBIIIn O3n+1II = Sr, Ва, Ln = La, Еu, ВIII = Sc, In, n = 1, 2) з шаруватою структурою/ Ю. О. Тітов [та ін.] (стр.74-81)
Шилін С. В. (Ізокумарин-З-іл)феноксіоцтові кислоти в синтезі амінокислотних похідних. Просторова будова та активність/ С. В. Шилін [та ін.] (стр.82-87)
Коваленко О. Г. Штучні глікан-гліколіпідні комплекси як антивірусні засоби та ефектори мікробних препаратів на основі ризобій/ О. Г. Коваленко [та ін.] (стр.88-96)
Рабченюк О. О. Фосфоліпідний склад окремих тканин коропа та іцуки за умов дії іонів Fe3+/ О. О. Рабченюк [та ін.] (стр.97-102)
Семенюта I. B. Молекулярний докінг похідних 1,3-оксазолу в активному центрі тубуліну/ I. B. Семенюта [та ін.] (стр.103-108)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Назва журналу :Журнал органічної та фармацевтичної хімії -2012р. т.10,N 1
Цікаві статті :
Воскобойнік О. Ю. Методи синтезу триазинохіназолінів/ О. Ю. Воскобойнік [и др.] (стр.3-18)
Бальон Я. Г. Фармакотерапія патологічних станів надниркових залоз/ Я. Г. Бальон (стр.19-30)
Канищев А. С. Синтез 2-N-замещенных-4-тозил-5-полифторалкил-1,2,3-триазолов и изучение их антивирусной активности по отношению к вирусу Эпштейна-Барра/ А. С. Канищев [и др.] (стр.30-37)
Гордієнко О. В. Синтез 6-ариліміно[1,3,5]триазино[2,1-α]ізоіндол-2,4(3h?6h)-діонів/ О. В. Гордієнко [и др.] (стр.38-40)
Северіна Г. І. Cинтез i прогноз біологічної активності нових N-арил-4-(2,6-R-пірімідин-4-ТIO)ацетамiдiв/ Г. І. Северіна, О. О. Скупа, В. А. Георгіянц (стр.41-45)
Туриця В. В. Про взаємодію α-бромометилакрилату та α-бромостирену з 2-метоксикарбонілбензендіазонію бромідом/ В. В. Туриця, В. С. Матійчук, М. Д. Обушак (стр.46-48)
Симуров А. В. Синтез и адренокортиколитическая активность энантиомеров 1-(2’-хлорфенил)-1-(4’-хлорфенил)-2,2-дихлорэтана/ А. В. Симуров (стр.49-52)
Прокопенко В. М. Синтез 2,5-бис-[2-арил-5-(3,5-диметил-1h-пиразол-1-ил)-1,3-оксазол-4-ил]замещенных 1,3,4-оксадиазолов и 1,3,4-тиадиазолов/ В. М. Прокопенко [и др.] (стр.53-56)
Веселовська М. В. Синтез O-амінокарбонілоксимів, N-семікарбазонів та N-тіосемікарбазонів спіродипдропіранохромен-2-онів/ М. В. Веселовська, С. В. Шилін, В. П. Хиля (стр.57-59)
Карпенко Ю. А. Числові індекси структурної гнучкості - жорсткості та інформаційної доступності - обмеженості органічних молекул. II частина/ Ю. А. Карпенко, В. Г. Пивоваренко (стр.60-65)
Украинец И. В. Кристаллическое строение 2-оксо-4-[1-фенилэтиламино)-1,2-дигидрохинолин-3-карбоновых кислот как фактор, определяющий их анальгетическую активность/ И. В. Украинец, Е. В. Моспанова, В. Н. Баумер (стр.66-71)
Свєчнікова О. М. Реакційна здатність похідних N-фенілантранілової кислоти. XVIII. Кінетика реакції лужного гідролізу метилових естерів 3- оксамоїлзаміщених N-фенілантранілових кислот у бінарному розчиннику діоксан-вода/ О. М. Свєчнікова [и др.] (стр.72-77)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Карпенко О. В.
Назва : Вибір оптимальної антигіпертензивної терапії
Місце публікування : Мистецтво лікування. - 2021. - № 10. - С. 61-64 (Шифр МУ55/2021/10)
Предметні рубрики: Екватор
MeSH-головна: ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
АНТИГИПЕРТЕНЗИВНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTIHYPERTENSIVE AGENTS
АРТЕРИАЛЬНОЕ ДАВЛЕНИЕ -- ARTERIAL PRESSURE
ЛИЗИНОПРИЛ -- LISINOPRIL
АМЛОДИПИН -- AMLODIPINE
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Карпенко О. В.
Назва : Вибір оптимальної антигіпертинзивної терапії
Місце публікування : Ліки України. - 2021. - № 8. - С. 15-18 (Шифр ЛУ4/2021/8)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Предметні рубрики: Екватор
MeSH-головна: ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
АРТЕРИАЛЬНОЕ ДАВЛЕНИЕ -- ARTERIAL PRESSURE
ЦИРКАДНЫЙ РИТМ -- CIRCADIAN RHYTHM
ЛИЗИНОПРИЛ -- LISINOPRIL
АМЛОДИПИН -- AMLODIPINE
Анотація: У статті розглянуто підходи до вибору оптимальної антигіпертензивної терапії з метою досягнення цільового AT у пацієнтів з АГ відповідно до останніх Рекомендацій з гіпертензії Європейського товариства з артеріальної гіпертензії (European Society of Hypertension; ESH) та Європейського товариства кардіологів (European Society of Cardiology; ESC), а також циркадного ритму AT. Перевагу слід віддавати фіксованим комбінаціям блокаторів ренін-ангіотезин-альдостероновоТ системи, до яких належать блокаторирецепторів антіотензину II та інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту, з антагоністами кальцію. Прийом такої фіксованої комбінації на ніч дозволяє запобігти вранішньому підйому артеріального тиску, коли у пацієнтів з артеріальною гіпертензією зазвичай виникають серцево-судинні катастрофи
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Карпенко О. В., Петрова А. С.
Назва : Вплив рослинно-цитратного комплексу на показники системного запалення у хворих на сечокам’яну хворобу
Місце публікування : Сімейна медицина. - К., 2020. - № 5/6. - С. 41-46 (Шифр СУ21/2020/5/6)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Предметні рубрики: Уриклар
MeSH-головна: УРОЛИТИАЗ -- UROLITHIASIS
ПОЧЕК БОЛЕЗНИ -- KIDNEY DISEASES
ЦИТОКИНИНЫ -- CYTOKININS
РАСТЕНИЙ ЭКСТРАКТЫ -- PLANT EXTRACTS
БЕЛКИ ОСТРОЙ ФАЗЫ -- ACUTE-PHASE PROTEINS
Анотація: Лікування сечокам’яної хвороби (СКХ) є складною задачею сучасної медицини. Пошук неінвазійних методів лікування, профілактики рецидивів та ускладнень, сповільнення розвитку ниркової недостатності є актуальними питаннями сьогодення. У проведенному дослідженні продемонстрований комплексний аналіз показників системного запалення у хворих на СКХ та ефективність використання рослинно-цитратного комплексу
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Карпенко О. В.
Назва : Гіперальдостеронізм як причина резистентної артеріальної гіпертензії
Місце публікування : Мистецтво лікування. - 2019. - № 1/2. - С. 22-24 (Шифр МУ55/2019/1/2)
MeSH-головна: ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
ГИПЕРАЛЬДОСТЕРОНИЗМ -- HYPERALDOSTERONISM
СПИРОНОЛАКТОН -- SPIRONOLACTONE
Знайти схожі

11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Карпенко О. В.
Назва : Коморбідні стани при хронічній хворобі нирок: маневр для вибору антагоніста мінералокортикоїдних рецепторів
Місце публікування : Ліки України. - 2020. - № 6/7. - С. 24-26 (Шифр ЛУ4/2020/6/7)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ПОЧЕК БОЛЕЗНИ -- KIDNEY DISEASES
СЕРДЕЧНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ -- HEART FAILURE
ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY
МИНЕРАЛОКОРТИКОИДНЫХ РЕЦЕПТОРОВ АНТАГОНИСТЫ -- MINERALOCORTICOID RECEPTOR ANTAGONISTS
СПИРОНОЛАКТОН -- SPIRONOLACTONE
Анотація: Лікування хворого з коморбідністю – складне завдання сучасної медицини. У хворого на хронічну хворобу нирок часто трапляються артеріальна гіпертензія та серцева недостатність. Включення антагоністів мінералокортикоїдних рецепторів (АМР) до останніх протоколів лікування серцевої недостатності (СН) та артеріальної гіпертензії (АГ) відображено в рекомендаціях Європейської асоціації кардіологів та настановах Європейського товариства з гіпертензії. АМР рекомендують усім пацієнтам із СН (NYHA II–IV ФК) та для лікування АГ. Привертає увагу «профілактичне» використання спіронолактону при всіх функціональних класах СН за NYHA в дозуваннях 25–50 мг, що дозволяє відтермінувати розвиток симптомної СН, покращити якість життя, знизити смертність і частоту госпіталізацій через фібриляцію передсердь та декомпенсацію СН
Знайти схожі

12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Карпенко О. В., Красюк Е. К., Петрова А. С.
Назва : Оцінка використання рослинно-цитратного комплексу при сечокам’яній хворобі
Паралельн. назви :Evaluation of the use of plant and citrate complex in urolithiasis
Місце публікування : Ліки України. - 2017. - № 8. - С. 61-64 (Шифр ЛУ4/2017/8)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
Предметні рубрики: Уриклар
MeSH-головна: УРОЛИТИАЗ -- UROLITHIASIS
БАКТЕРИУРИЯ -- BACTERIURIA
Анотація: В статті на основі власних досліджень автори проводять аналіз результатів використання рослинно-цитратного комплексу Уриклар при сечокам’яній хворобі. Результати дослідження демонструють позитивний вплив терапії препаратом Уриклар протягом 1 місяця спостереження на клініко-лабораторні параметри: зменшення больового синдрому, збільшення діурезу, позитивні зміни мікроскопії сечового осаду, рH сечі та показники транспорту солей. Таким чином, застосування препарату Уриклар є патогенетично обґрунтованим, а результати проведеного дослідження демонструють ефективність та безпеку використання даного рослинно-цитратного комплексу
Знайти схожі

13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Карпенко О. В.
Назва : Ренопротекція при хронічній хворобі нирок в практиці сімейного лікаря
Місце публікування : Мистецтво лікування. - 2019. - № 1/2. - С. 15-18 (Шифр МУ55/2019/1/2)
Предметні рубрики: Экватор
MeSH-головна: ПОЧЕК БОЛЕЗНИ -- KIDNEY DISEASES
ПРОФИЛАКТИЧЕСКАЯ МЕДИЦИНА -- PREVENTIVE MEDICINE
ВРАЧИ ОБЩЕЙ ПРАКТИКИ -- GENERAL PRACTITIONERS
Анотація: Ренопротекція при хронічній хворобі нирок у практиці сімейного лікаря є актуальною проблемою з огляду на наявність зв’язку хронічної хвороби нирок та підвищеного ризику кардіоваскулярних подій. Висвітлені важливість ренопротекторного підходу при лікуванні пацієнтів з артеріальною гіпертензією та перспективи застосування в цьому контексті комбінації лізиноприлу та амлодипіну
Знайти схожі

14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Карпенко О. В.
Назва : Ренопротекція при хронічній хворобі нирок у практиці сімейного лікаря
Місце публікування : Ліки України. - 2019. - № 3. - С. 16-19 (Шифр ЛУ4/2019/3)
MeSH-головна: ПОЧЕК БОЛЕЗНИ -- KIDNEY DISEASES
ПРОТЕИНУРИЯ -- PROTEINURIA
ГИПЕРУРИКЕМИЯ -- HYPERURICEMIA
ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ -- DIABETES MELLITUS
АНТИГИПЕРТЕНЗИВНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTIHYPERTENSIVE AGENTS
ЛИЗИНОПРИЛ -- LISINOPRIL
АМЛОДИПИН -- AMLODIPINE
СЕМЕЙНАЯ ПРАКТИКА -- FAMILY PRACTICE
Анотація: Ренопротекція при хронічній хворобі нирок у практиці сімейного лікаря є актуальною проблемою з огляду на наявність зв’язку хронічної хвороби нирок та підвищеного ризику кардіоваскулярних подій. Висвітлені важливість ренопротекторного підходу при лікуванні пацієнтів з артеріальною гіпертензією та перспективи застосування в цьому контексті комбінації лізиноприлу та амлодипіну
Знайти схожі

15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Карпенко О. В.
Назва : Трансплантація ембріональних стовбурових клітин на стику першої та другої хвилі розвитку
Місце публікування : Трансплантологія. - 2002. - Т. 3, № 2. - С. 116-136 (Шифр 09500/2002/3/2)
MeSH-головна: СТВОЛОВЫЕ КЛЕТКИ ЭМБРИОНАЛЬНЫЕ -- EMBRYONIC STEM CELLS
Знайти схожі

16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Карпенко О. В., Бондарчук С. А.
Назва : Фіксована комбінація блокатора РАС та антагоніста кальцію: що обрати? : Фіксована комбінація блокатора ренін-ангіотензинової системи та антагоніста кальцію: що обрати?
Паралельн. назви :Fixed combination of ras blocker and calcium channel blocker: what to choose?
Місце публікування : Ліки України. - 2017. - № 7. - С. 27-30 (Шифр ЛУ4/2017/7)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
АНТИГИПЕРТЕНЗИВНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTIHYPERTENSIVE AGENTS
КАЛЬЦИЕВЫХ КАНАЛОВ БЛОКАТОРЫ -- CALCIUM CHANNEL BLOCKERS
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): монотерапия
Анотація: У статті на основі результаті великих клінічних досліджень автори показують переваги комбінованої антигіпертензивної терапії при лікуванні артеріальної гіпертензії. Зокрема йдеться про застосування комбінації двох препаратів - блокатора ренін-ангіотензинової системи та блокатора кальцієвих каналів, ефективність кожного при монотерапії була неодноразово підтверджена у клінічних дослідженнях. Показано, що комбінація блокатора РАС та антагоніста кальцію поєднує багато переваг, які мають її окремі компоненти, характеризується посиленими органопротекторними властивостями за рахунок адитивності клініко-фармакологічних ефектів. Таким чином, низькодозова комбінація антигіпертензивних препаратів із взаємодоповнюючою дією підвищує ефективність та покращує переносимість порівняно з високими дозами при монотерапії
Знайти схожі

17.

Назва журналу :Ліки України -2011р.,N 5
Цікаві статті :
Березняков И. Г. Комбинированная антигипертензивная терапия:теоретические предпосылки и доказательная база/ И. Г. Березняков (стр.10-14)
Ещенко К. Н. Перикардиты у беременных/ К. Н. Ещенко, А. В. Жадан, Н. Ф. Шустваль (стр.18-24)
Звягинцева Т. Д. Эрозии желудка и двенадцатиперстной кишки/ Т. Д. Звягинцева, Я. К. Гаманенко (стр.28-34)
Бронхиальная астма и гастроэзофагеальная болезнь-фармакологический подход к лечению (стр.37-38)
Лазебник Л. Б. Фамотидин(Квамател)в 7-дневной терапии неосложненной язвенной болезни двенадцатиперстной кишки/ Л. Б. Лазебник [и др.] (стр.39-41)
Андрейчин М. А. Клініко-патогенетичне обгрунтування ентеросорбційної терапії інфекційних хвороб/ М. А. Андрейчин [и др.] (стр.46-50)
Барнетт О. Ю. Сучасні рекомендації Європейського товариства кардіологів з фібриляції передсердь:акцент на профілактику тромбоемболічних ускладнень/ О. Ю. Барнетт (стр.51-53)
Чернышов В. А. Постпищевая липемия:возможности коррекции фибратами/ В. А. Чернышов (стр.54-58)
Оржешковський В. В. Деменції(огляд літератури) Частина 2. Деякі інші форми деменції. Лікування деменції/ В. В. Оржешковський, Н. Н. Невмержицька (стр.59-63)
Мойсеєнко В. О. Патогенетичне обгрунтування використання лозартану(Сентору)у хворих на хронічні хвороби нирок з безсимптомною гіперурикемією/ В. О. Мойсеєнко, Т. Г. Осташевська, О. В. Карпенко (стр.64-67)
Пасечников С. П. Аденома простаты-не приговор при условии своевременной диагностики/ С. П. Пасечников, Ю. Н. Гурженко (стр.68-69)
Простамол уно снижает риск прогрессирования доброкачественной железы:новые данные (стр.70-71)
Сидорова М. В. ОксиЛік та Цинкіт-універсальні антиоксиданти для лікування вікової макулярної дегенерації/ М. В. Сидорова (стр.76-81)
Диклофенак:дослідження реніше невідомих механізмів дії (стр.82-84)
Целуйко В. И. Динамика NT-proBNP у больных дилатационной кардиомиопатией при шестимесячном наблюдении/ В. И. Целуйко, Н. В. Матвийчук, К. Ю. Киношенко (стр.85-88)
Перцева Н. О. Роль статинов в профилактике сердечно-сосудистых заболеваний у больных с метаболическим синдромом/ Н. О. Перцева, Т. С. Турлюн (стр.90-95)
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Назва журналу :Ліки України -2017р.,N 2
Цікаві статті :
Цукровий діабет 1-го типу у молодих людей та дорослих. Уніфікований клінічний протокол первинної, екстреної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги Вибрані положення (стр.4-8)
Бенца Т. М. Особенности течения ишемической болезни сердца у больных сахарным диабетом 2-го типа/ Т. М. Бенца (стр.10-14)
Барна О. М. Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів: довготривала терапія як шлях до успіху/ О. М. Барна [та ін.] (стр.15-20)
Карпенко О. В. Порушення пуринового обміну у хворих на хронічну хворобу нирок: шляхи корекції/ О. В. Карпенко [та ін.] (стр.21-23)
Давидова І. В. Комбінована терапія в сучасному лікуванні артеріальної гіпертензії: фіксовані та нефіксовані комбінації/ І. В. Давидова, Я. В. Корост (стр.24-29)
Барна О. М. Нова фіксована комбінація в лікуванні артеріальної гіпертензії/ О. М. Барна, Н. М. Горобець (стр.30-33)
Почепцова Е. Г. Острый аортальный синдром: диссекция аорты/ Е. Г. Почепцова (стр.38-46)
Новицька А. В. Спіронолактон у лікуванні пацієнтів із резистентною артеріальною гіпертензією (рандомізоване подвійне сліпе плацебо-контрольоване дослідження) ASPIRANT (Addition of spironolactone in patients with resistant arterial hypertension)/ А. В. Новицька, О. О. Аліфер (стр.50-56)
Журавлева Л. В. Комплексная терапия сахарного диабета 2-го типа в условиях реальной клинической практики: отдаленные метаболические и клинические последствия/ Л. В. Журавлева, Т. А. Моисеенко, Л. В. Ведяева (стр.57-64)
Фазлєєва В. Чи ефективні закупівлі через міжнародні організації?/ В. Фазлєєва (стр.66-67)
Фазлєєва В. Про доступність і відшкодування лікарських засобів/ В. Фазлєєва (стр.67)
Фазлєєва В. Як саме гроші підуть за пацієнтом?/ В. Фазлєєва (стр.68)
Фазлєєва В. Державне регулювання цін на ліки/ В. Фазлєєва (стр.69)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Назва журналу :Ліки України -2017р.,N 7
Цікаві статті :
Деменція (вибрані положення). Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) та паліативної медичної допомоги (стр.4-10)
Глобальна ініціатива з хронічного обструктивного захворювання легень. Частина 3 (стр.17-20)
Журавлева Л. В. Факты и гипотезы антибактериальной терапии в кардиологии/ Л. В. Журавлева, М. В. Куликова, И. В. Кузнецов (стр.22-26)
Карпенко О. В. Фіксована комбінація блокатора РАС та антагоніста кальцію: що обрати?/ О. В. Карпенко, С. А. Бондарчук (стр.27-30)
Иванов Д. Д. Маркетинговый ход: преимущества торасемида медленного высвобождения?/ Д. Д. Иванов (стр.31-34)
Осташевська Т. Г. Корекція електролітних порушень - складова частина ефективної терапії артеріальної гіпертензії/ Т. Г. Осташевська, О. В. Карпенко (стр.35-36)
Бутко Е. А. Рестриктивная кардиомиопатия/ Е. А. Бутко, К. Ю. Киношенко (стр.39-46)
Тестові запитання для самоконтролю (стр.48)
Артиш Б. І. Підтвердження біоеквівалентності як доказ ефективності генеричного лікарського засобу Амоксил-К 1000, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, виробництва ПАТ «Київмедпрепарат»/ Б . І. Артиш [та ін.] (стр.50-53)
Фуштей И. М. Использование метаболической терапии у пациентов с фибрилляцией предсердий/ И. М. Фуштей, С. Л. Подсевахина, Е. С. Чабанная (стр.54-59)
Шуба И. М. Визначення ефективності ранолазину та його вплив на функцію клітин у хворих з ішемічною хворобою серця/ И. М. Шуба [та ін.] (стр.60-64)
Досягнення України у боротьбі з гепатитом (стр.67-68)
Міністерство охорони здоров’я визначило вимоги до інформаційних стендів у лікарнях (стр.68-69)
Як захищатися від ентеровірусних інфекцій? (стр.69-70)
Уряд України взявся за реформу міністерств, зокрема Міністерства охорони здоров’я (стр.70-71)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Назва журналу :Ліки України -2017р.,N 8
Цікаві статті :
Гострі респіраторні інфекції (вибрані положення). Уніфікований клінічний протокол первинної медичної допомоги дорослим та дітям (стр.4-8)
Пам’ятка пацієнту. Гострі респіраторні інфекції (стр.8-10)
Глобальна ініціатива з хронічного обструктивного захворювання легень (стр.16-18)
Охотникова О. М. Організація гіпоалергенного харчування дітей/ О. М. Охотникова, Н. Ю. Яковлева (стр.22-29)
Варна О. М. Рання терапія із застосуванням зофеноприлу тараміприлу в поєднанні з ацетилсаліциловою кислотою після гострого інфаркту міокарда: довгострокові переваги зофеноприлу/ О. М. Варна [та ін.] (стр.30-32)
Батушкін В. В. Цитопротекція при гострому інфаркті міокарда після відкриття інфаркт-залежної артерії: нові горизонти / В. В. Батушкін (стр.33-40)
Колоскова О. К. ЕPs 7630 – сучасна зброя проти «старого» захворювання/ О. К. Колоскова, Т. М. Білоус (стр.41-46)
Роль мікроелементів у профілактиці та лікуванні артеріальної гіпертензії (стр.47-48)
Киношенко К. Ю. Диастолическая дисфункция левого желудочка/ К. Ю. Киношенко, Н. Е. Мищук (стр.50-56)
Карпенко О. В. Оцінка використання рослинно-цитратного комплексу при сечокам’яній хворобі/ О. В. Карпенко, Е. К. Красюк, А. С. Петрова (стр.61-64)
Варна О. М. Оцінка стану кісткової тканини за показниками УЗ денситометрії у віковому аспекті (дослідження скелет)/ О. М. Варна [та ін.] (стр.65-70)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-20    21-40   41-49 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)