Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (75)Бібліотечні видання (8)Вища освіта (16)Краєзнавство (5)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Коваленко, В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 624
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Коваленко В. М., Несукай О. Г., Тітова Н. С., Чернюк С. В., Кириченко Р. М. , Гіреш Й. Й., Тітов Є. Ю.
Назва : COVID-19 - асоційований міокардит: власний досвід патогенетичного лікування
Місце публікування : Укр. кардіол. журнал. - К., 2021. - Том 28, N 3. - С. 9-19 (Шифр УУ11/2021/28/3)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна: ПАНДЕМИИ -- PANDEMICS
КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- CORONAVIRUS INFECTIONS
МИОКАРДИТ -- MYOCARDITIS
СЕРДЕЧНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ -- HEART FAILURE
ДИАГНОСТИКА -- DIAGNOSIS
ГЛЮКОКОРТИКОИДЫ -- GLUCOCORTICOIDS
Анотація: Мета роботи – оцінити ефективність глюкокортикоїдної терапії у хворих з міокардитом зі зниженою фракцією викиду лівого шлуночка, що розвинувся після перенесеної COVID-19 інфекції
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ковальчук В. П., Коваленко І. М., Коваленко С. В., Буркот В. М., Коваленко В. О.
Назва : On-line тестування як новий метод оцінки знань студента
Паралельн. назви :On-line testing as a new method of student knowledge evaluation
Місце публікування : Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту. - 2018. - Т. 22, № 2. - С. 353-356 (Шифр ВУ80/2018/22/2)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: ИНФОРМАЦИОННЫЕ СИСТЕМЫ -- INFORMATION SYSTEMS
ОБРАЗОВАНИЕ, СИСТЕМА ОЦЕНОК -- EDUCATIONAL MEASUREMENT
СТУДЕНТЫ МЕДИЦИНСКИХ УЧЕБНЫХ ЗАВЕДЕНИЙ -- STUDENTS, HEALTH OCCUPATIONS
ИННОВАЦИЙ РАСПРОСТРАНЕНИЕ -- DIFFUSION OF INNOVATION
ИНТЕРНЕТ -- INTERNET
Анотація: Інновації змінюють світ у всіх сферах життя, і освіта — не виключення. Сучасні вимоги часу ставлять перед нами нові завдання, які вимагають застосування нових інформаційних технологій на всіх етапах навчального процесу у вищих навчальних закладах, зокрема використання мережі Інтернет. Окрім того відмічено, що Інтернет-ресурси підвищують мотивацію та сприяють формуванню всебічно розвиненої особистості. Перевірка й оцінювання знань і умінь студентів є невід’ємною умовою кредитно-модульної системи. Однією із форм оцінювання вихідного рівня знань, закріплення та покращення засвоєння інформації є тестування. Слід зазначити, що у ряді країн тестування потіснило традиційні форми контролю — усні та письмові іспити й співбесіди. Однак в Україні педагоги залишаються прихильниками поєднання тестування та класичного розбору матеріалу. Це дозволяє найбільш ефективно розподілити навчальний час практичного заняття, здійснити 100% контроль знань та ефективності засвоєння матеріалу всіх студентів академічної групи. Технічний прогрес стимулює до пошуку нових варіантів та можливостей проведення тестування, різних його варіацій. Одним із варіантів, який може допомогти у вирішенні цієї проблеми виявився смартфон. З метою полегшення роботи викладача на кафедрі мікробіології було запроваджено систему он-лайн тестування з використанням смартфонів. Он-лайн тестування проводиться серед студентів з українською та англійською мовами навчання. За допомогою платформи Google Forms викладачем створюється форма, яка містить відомості про студента і тести. Безпосередньо на занятті студенти від викладача отримують посилання для заповнення форми он-лайн. Для тестування використовується база, яка містить типові ліцензійні тестові завдання КРОК-1. Форма може містить будь-яку кількість тестових завдань, які знаходяться в довільному порядку, а також змінений порядок дистракторів, що унеможливлює списування. При цьому всі студенти знаходяться в однакових умовах: всі пишуть один варіант. Після надсилання форми студент отримує сповіщення, що його відповідь записана. Повторний перехід по посиланню не можливий. У свою чергу викладачу в таблицю надходить повідомлення про результат тестування — відношення правильних відповідей до загальної кількості запитань, а також варіанти їх відповідей. У першу чергу відображаються питання, на які студенти дали найбільшу кількість неправильних відповідей. Це дає змогу в процесі розбору теми звернути додаткову увагу саме на найбільш складні, з точки зору студентів, завдання, а в подальшому дозволить більш раціонально створювати форми для он-лайн тестувань та акцентувати увагу на ці питання
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Лихота А. М., Коваленко В. В., Лихота Т. Ф., Волошина В. М.
Назва : Іммобілізація зубів під час комплексної терапії генералізованого пародонтиту
Місце публікування : Військова медицина України: Наук.-практ. журн./ Укр. військ.-мед. академія. - 2006. - Т. 6, № 1/2. - С. 38-41 (Шифр ВУ64/2006/6/1/2)
Предметні рубрики: Периодонта болезни-- диагн-- методы-- тер
Регенерация периодонтальной ткани управляемая-- исп
Оборудование, аппаратура, инструменты-- методы
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Імплантологія. Пародонтологія. Остеологія -2019р.,N 1
Цікаві статті :
Даварпана М. Вплив висоти шийки абатмента на резорбцію кісткової тканини альвеолярного гребеня у ділянці імплантату/ М. Даварпана [та ін.] (стр.8-14)
Павлів Р. Клінічний досвід застосування коротких імплантатів у дистальних відділах нижньої щелепи при значній вертикальній атрофії альвеолярного відростка/ Р. Павлів (стр.16-20)
Чарун Ю. Реабілітація прикусу з використанням ортопедичної конструкції з матеріалу TRINIA з опорою на абатменти BICON/ Ю. Чарун, А. Гаджієва-Голентовська (стр.22-23)
Сахненко О. А. Заміщення кінцевих дефектів верхньої та нижньої щелеп конструкціями з опорою на дентальні імплантати/ О. А. Сахненко, А. О. Сахненко (стр.24-28)
Лищишин М. З. Стоматологічна складова медичної реабілітації учасників бойових дій на Сході України/ М. З. Лищишин [та ін.] (стр.31-36)
Щіпський О. В. Імплантація у пацієнтів з обширними кістами щелеп з урахуванням власного досвіду та на прикладі конкретного клінічного випадку/ О. В. Щіпський (стр.38-45)
Маєвскі С. Фізіологічні функції порожнини рота і рефлекторні та адаптаційні механізми у межах стоматогнатичної системи/ С. Маєвскі, Ґ. Віснєвска, П. Маєвскі (стр.47-52)
Піхут М. Застосування ботулотоксину типу А в релаксації жувальних м’язів перед ортопедичною реконструкцією у імплантологічно-ортопедичному лікуванні/ М. Піхут [та ін.] (стр.53-56)
Хайнке Д. П. Ефективні маркетингові стратегії для імплантологів. Успішне спілкування - секрет дзеркальних нейронів/ Д. П. Хайнке (стр.57-58)
Аузбікавічуте В. Система імплантатів Straumann® BLX. Безпосередня імплантація в дистальній ділянці нижньої щелепи/ В. Аузбікавічуте, А. Пуйшис (стр.60-62)
Готь С.-Р. Пародонтит: консенсусний звіт робочої групи 2 Світового воркшопу 2017 з питань класифікації хвороб і станів пародонту та периімплантних тканин/ пер. з англ. С.-Р. Готь (стр.64-72)
Горішник Ю. Здоровий пародонт та захворювання і стани ясен при інтактному та редукованому пародонті: консенсусний звіт робочої групи 1 Світового воркшопу 2017 з питань класифікації хвороб і станів пародонту та периімплантних тканин/ пер. з англ. Ю. Горішник (стр.74-83)
Настич О. Аспекти використання мезенхімальних клітин у процесі заміщення дефектів кісткової тканини: огляд літератури/ О. Настич [та ін.] (стр.85-91)
До 70-річчя з дня народження Анатолія Мефодійовича Потапчука (стр.92-93)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Коваленко В. М., Несукай О. Г., Чернюк С. В., Кириченко Р. М., Тітов Є. Ю., Гіреш Й. Й.
Назва : Імуносупресивна терапія у хворих на міокардит: обґрунтування для використання в клінічній практиці
Місце публікування : Український кардіологічний журнал. - 2019. - № 4. - С. 7-18 (Шифр УУ11/2019/4)
MeSH-головна: МИОКАРДИТ -- MYOCARDITIS
МАГНИТНОГО РЕЗОНАНСА ИЗОБРАЖЕНИЕ -- MAGNETIC RESONANCE IMAGING
ИММУНОСУПРЕССИЯ -- IMMUNOSUPPRESSION
ГЛЮКОКОРТИКОИДЫ -- GLUCOCORTICOIDS
Анотація: Використання імуносупресивної терапії ГК може бути доцільним у хворих з тяжким перебігом гострого міокардиту зі зниженою ФВ ЛШ для зменшення об’єму порожнини ЛШ і поліпшення його скоротливої функції вже через 6 міс спостереження. У хворих зі збереженою ФВ ЛШ призначення ГК у рутинній клінічній практиці не доцільне, оскільки їх застосування не асоціюється з поліпшенням структурно-функціонального стану серця та зменшенням частоти порушень ритму і провідності, і при цьому призводить до виникнення типових побічних ефектів
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Синяченко О. В., Коваленко В. М., Борткевич О. П., Гнилорибов А. М., Головач І. Ю., Єрмолаєва М. В., Кузьміна Г. П., Сміян С. І., Станіславчук М. А., Яременко О. Б., Яцишин Р. І.
Назва : Історія розвитку системних захворювань сполучної тканини та системних васкулітів у дзеркалі нумізматики
Місце публікування : Український ревматологічний журнал. - Киiв, 2020. - № 3. - С. 4-11 (Шифр УУ18/2020/3)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: СОЕДИНИТЕЛЬНОЙ ТКАНИ БОЛЕЗНИ -- CONNECTIVE TISSUE DISEASES
СИСТЕМНЫЙ ВАСКУЛИТ -- SYSTEMIC VASCULITIS
НУМИЗМАТИКА -- NUMISMATICS
Анотація: Галузь історичної науки нумізматика (від лат. «numisma» — монета) зародилася в XIX столітті і стала тісно пов’язаною з економікою, політикою, культурою та правом, включає тематичне вивчення монет, медалей та плакет. Найкраще історію уронефрології ілюструють різні форми медальєрного образотворчого мистецтва (екзонумія чи паранумізматика), а монета стала прообразом пам’ятної (меморіальної) медалі. У цій роботі представлено каталог понад 100 нумізматичних матеріалів (у тому числі деяких унікальних, вперше наведених), відображено етапи розвитку вивчення будови і функції сполучної тканини, методів діагностики й лікування хвороб, є посилання на значні історичні події, згадуються короткі біографії медиків, які зробили неоціненний внесок у формування цієї наукової дисципліни
Знайти схожі

7.

Назва журналу :Акушерство и гинекология -2008р.,N 5
Цікаві статті :
Сухих Г. Т. Эндотелиальная дисфункция в генезе перинатальной патологии/ Г. Т. Сухих [и др.] (стр.3-7)
Тетруашвили Н. К. Клинико-патогенетическое обоснование использования различных методов иммунотерапии при привычном выкидыше/ Н. К. Тетруашвили (стр.7-11)
Орджоникидзе Н. В. Диагностика внутриутробной инфекции/ Н. В. Орджоникидзе, Е. К. Ушницкая (стр.12-14)
Гуртовой Б. Л. Послеродовой мастит. Научно-практические итоги по диагностике и лечению/ Б. Л. Гуртовой, А. И. Емельянова, С. Д. Воропаева (стр.15-18)
Макаров О. В. Профилактика и ведение невынашивания беременности и преждевременных родов/ О. В. Макаров [и др.] (стр.19-23)
Башмакова Н. В. Преждевременное излитие околоплодных вод при недоношенной беременности/ Н. В. Башмакова [и др.] (стр.24-27)
Рец Ю. В. Структурно-гормональное проявление хронической плацентарной недостаточности/ Ю. В. Рец (стр.28-31)
Владимирова Н. Ю. Индивидуальный подход к дородовой подготовке женщин с синдромом потери плода на фоне различных форм генитального герпеса/ Н. Ю. Владимирова, В. Г. Никитин, Г. В. Чижова (стр.31-34)
Гуменюк Е. Г. Влияние эпидуральной аналгезии на оценку женщинами качества оказания медицинской помощи в родах/ Е. Г. Гуменюк, Е. М. Шифман, Е. Ю. Шакурова (стр.35-38)
Алиева К. У. Современные подходы к подготовке эндометрия у пациенток с ранее безуспешными исходами программы экстракорпорального оплодотворения/ К. У. Алиева [и др.] (стр.39-43)
Коваленко В. Л. Клинико-морфологическая характеристика артериовенозной аномалии матки/ В. Л. Коваленко, О. В. Подобед (стр.43-45)
Терехина Л. А. Особенности течения ВИЧ-инфекции во время беременности и после родов в зависимости от стадии заболевания/ Л. А. Терехина [и др.] (стр.46-48)
Карапетян Т. Э. Лечение бактериального вагиноза в I триместре беременности/ Т. Э. Карапетян, В. В. Муравьева, А. С. Анкирская (стр.49-52)
Радзинский В. Е. Профилактика послеоперационных осложнений у женщин с дисбиозом влагалища/ В. Е. Радзинский, И. М. Ордиянц, А. Р. Арушанян (стр.53-55)
Шалаев О. Н. Экстрофия мочевого пузыря и полное выпадение матки. Реконструкция тазового дна с использованием сетчатого имплантата/ О. Н. Шалаев [и др.] (стр.55-57)
Чернуха Е. А. Индуцированные роды и их исход/ Е. А. Чернуха, Т. К. Пучко, И. Н. Васильченко (стр.58-60)
Кира Е. Ф. Нетрансмиссивные инфекции - новые болезни цивилизации?/ Е. Ф. Кира (стр.61-66)
Блохина Н. Н. К истории родовспоможения в Санкт-Петербурге (вторая половина тXIX - начало ХХ века)/ Н. Н. Блохина (стр.66-68)
Контраверсии в акушерстве и гинекологии (по материалам одноименного конгресса, 22-25 марта 2007 г.) (стр.70-71)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Трахтенберг І. М., Коваленко В. М., Кокшарева Н. В., Жмінько П. Г., Чумак В. Т., Баула О. П.
Назва : Альтернативні методи і тест-системи
Місце публікування : Український радіологічний журнал. - 2010. - № 4. - С. 496 (Шифр УУ17/2010/4)
Предметні рубрики: Радиационная онкология
Съезды
Знайти схожі

9.

Назва журналу :Ангиология и сосудистая хирургия -2007р.,N 2
Цікаві статті :
Джавли Давронович Султанов (стр.6)
Каткова О. В. Терапия аспирином: новый взгляд на старую проблему/ О. В. Каткова, П. С. Лагута, Е. П. Панченко (стр.9-14)
Затевахин И. И. Оценка эффективности применения ТИКЛО® в лечении пациентов с перемежающейся хромотой/ И. И. Затевахин, В. Н. Золкин, Е. Э. Шиллер (стр.19-23)
Султаналиев Т. А. Этиология и патогенез повреждения кровеносных сосудов у наркоманов/ Т. А. Султаналиев, С. Е. Турсынбаев, В. М. Ивакин (стр.25-32)
Анри М. Эндоваскулярное лечение стеноза почечных артерий: техника, показания и результаты. Роль противоэмболической защиты/ М. Анри [и др.] (стр.35-40)
Ольшанский М. С. Эндоваскулярная коррекция многоэтажного поражения артерий при критической ишемии нижней конечности у больного пожилого возраста/ М. С. Ольшанский [и др.] (стр.42-44)
Покровский А. В. Проведение оперативного вмешательства при варикозной болезни под прикрытием микронизированного диосмина/ А. В. Покровский [и др.] (стр.47-55)
Беленцов С. М. Эхо-Foam-склеротерапия как метод устранения патологических рефлюксов при варикозной болезни нижних конечностей: ближайшие и отдаленные результаты/ С. М. Беленцов (стр.57-60)
Цуканов Ю. Т. Результаты применения прерывистой компрессионной терапии методом пневмомассажа у больных ХВН/ Ю. Т. Цуканов, А. Ю. Цуканов (стр.63-67)
Кириенко А. И. Отдаленные результаты эндоскопической диссекции перфорантных вен голени при хронической венозной недостаточности/ А. И. Кириенко [и др.] (стр.68-71)
Суковатых Б. С. Роль рефлюксов крови в генезе венозных трофических язв/ Б. С. Суковатых [и др.] (стр.73-78)
Лосев Р. З. Последствия локальной тканевой гипоксии у пожилых больных с трофическими венозными язвами/ Р. З. Лосев [и др.] (стр.79-83)
Калинин С. Ю. Особенности течения варикозной болезни нижних конечностей у пациентов с различным уровнем функционирования сердечно-сосудистой системы/ С. Ю. Калинин, И. Н. Калинина, В. Т. Долгих (стр.84-87)
Калитко И. М. Диагностика и хирургическое лечение патологической извитости внутренних сонных артерий/ И. М. Калитко [и др.] (стр.89-94)
Гавриленко А. В. Отдаленные результаты артериализации венозного кровотока голени и стопы у больных критической ишемией нижних конечностей/ А. В. Гавриленко, С. И. Скрылев (стр.95-103)
Покровский А. В. Артериализация вен кисти при критической ишемии у больных облитерирующим тромбангиитом/ А. В. Покровский [и др.] (стр.105-111)
Белов Ю. В. Выбор хирургической тактики при симультантном интраторакальном поражении брахиоцефальных ветвей аорты и коронарных артерий/ Ю. В. Белов, В. В. Базылев, А. Б. Степаненко (стр.113-118)
Коков Л. С. Комбинированное лечение посттравматической артерио-венозной аневризмы между аортой и левой почечной веной/ Л. С. Коков [и др.] (стр.121-124)
Савелов Е. А. К вопросу о хирургическом лечении аневризм подключичных артерий/ Е. А. Савелов, Р. Ю. Попов, И. В. Исаева (стр.125-126)
Золотухин И. А. Рецидив варикозной болезни нижних конечностей: понятие, диагностика и причины патологии/ И. А. Золотухин, А. В. Андрияшкин, А. И. Кириенко (стр.129-133)
Белов Ю. В. Вазоренальная гипертензия: частота, этиология, патогенез, медикаментозное лечение/ Ю. В. Белов, О. М. Богопольская (стр.135-141)
Покровский А. В. Отдаленные результаты бедренно-подколенного шунтирования выше щели коленного сустава протезом "Экофлон" у пациентов с атеросклеротическим поражением артерий нижних конечностей/ А. В. Покровский [и др.] (стр.143-149)
Дан В. Н. Венозные ангиодисплазии нижних конечностей как причина хронической венозной недостаточности. Особенности диагностики и лечения/ В. Н. Дан [и др.] (стр.151-155)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Назва журналу :Анестезиология и реаниматология -2005р.,N 3
Цікаві статті :
Добродеев А. С. Локорегионарная анестезия как анальгетический компонент анестезиологического обеспечения нейрохирургических вмешательств на головном мозге/ А. С. Добродеев [и др.] (стр.4-8)
Лебедева М. Н. Особенности анестезиологического обеспечения в вертеброхирургии/ М. Н. Лебедева [и др.] (стр.8-11)
Земцовский М. Ю. Осложнения ускоренной опиоидной детоксикации/ М. Ю. Земцовский [и др.] (стр.11-15)
Оруджева С. А. Центральная гемодинамика при проводниковой анестезии у больных с гнойно-некротическими формами диабетической стопы/ С. А. Оруджева, А. А. Звягин, А. И. Курочкина (стр.15-17)
Тимербаев В. Х. Нарушения сердечного ритма во время операций коронарного шунтирования без искусственного кровообращения/ В. Х. Тимербаев [и др.] (стр.18-20)
Короткина Р. Н. Метаболические эффекты мексидола при кардиохирургических операциях с искусственным кровообращением/ Р. Н. Короткина [и др.] (стр.21-23)
Черний В. И. Выбор оптимальной респираторной поддержки при паренхиматозной острой дыхательной недостаточности/ В. И. Черний, И. В. Кузнецова, В. Л. Коваленко (стр.24-27)
Галстян Г. М. Искусственная вентиляция легких при помощи раздельной интубации двух главных бронхов у больных с острой дыхательной недостаточностью/ Г. М. Галстян [и др.] (стр.27-33)
Белкин А. А. Цереброваскулярные эффекты искусственной вентиляции легких у больных с острой церебральной недостаточностью при наличии внутричерепной гипертензии/ А. А. Белкин [и др.] (стр.33-35)
Лобачева Г. В. Применение экзогенного сурфактанта "куросурф" в комплексной терапии острой дыхательной недостаточности у детей после кардиохирургических вмешательств/ Г. В. Лобачева [и др.] (стр.35-38)
Гальперин Ю. С. Классификация и терминология методик ИВЛ/ Ю. С. Гальперин (стр.38-42)
Мамонтова О. А. Экзогенный активированный протеин С при тяжелом сепсисе/ О. А. Мамонтова [и др.] (стр.42-45)
Белобородова Н. В. Диагностическая ценность некоторых маркеров инфекции в раннем послеоперационном периоде у кардиохирургических больных/ Н. В. Белобородова, Д. А. Попов (стр.45-49)
Якубцевич Р. Э. Влияние экстракорпоральной аутогемомагнитотерапии на кислородный баланс у больных с синдромом острого повреждения легких при сепсисе/ Р. Э. Якубцевич [и др.] (стр.50-52)
Кармен Н. Б. К механизму нейропротекторного действия клонидина/ Н. Б. Кармен (стр.53-57)
Военнов О. В. Применение анальгезии морфином у пациентов с острыми формами ишемической болезни сердца/ О. В. Военнов, Г. А. Бояринов (стр.57-59)
Силуянова Е. В. Экспериментальные исследования анальгетической активности трансамина и его сочетания с фентанилом/ Е. В. Силуянова [и др.] (стр.60-61)
Абрамян М. А. Экстренное разведение грудины в комплексной интенсивной терапии острой сердечной недостаточности после коррекции врожденного порока сердца у младенцев/ М. А. Абрамян [и др.] (стр.61-63)
Шевченко И. И. Кардиоверсия и состояние центральной гемодинамики у пациентов с аритмическим и истинным кардиогенным шоком/ И. И. Шевченко (стр.64-67)
Петров С. И. Применение гипохлорита натрия в терапии острых отравлений метгемоглобинобразователями/ С. И. Петров [и др.] (стр.67-70)
Устимов Д. Ю. Предоперационная психофармакологическая коррекция у женщин с очаговыми заболеваниями молочной железы/ Д. Ю. Устимов (стр.71-74)
Малышев В. Д. Принципы периоперационного ведения больных с заболеваниями почек/ В. Д. Малышев (стр.74-77)
Памяти Владимира Львовича Ваневского (23.01.1920-03.06.2005) (стр.77)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)