Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Кондрацький, Ю. М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 20
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20  
1.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2016р.,N 4
Цікаві статті :
Кошак Ю. Ф. Клініко-морфологічні особливості поєднаного легеневого туберкульозу та раку легень: огляд літератури та власні спостереження/ Ю. Ф. Кошак (стр.4-8)
Сидоренко А. Ю. Психосоціальні предиктори якості життя підлітків із уродженими вадами серця/ А. Ю. Сидоренко (стр.9-12)
Швед М. І. . Антитромботична терапія та ризик геморагічних ускладнень у хворих із неклапанною формою фібриляції передсердь на фоні коморбідної патології/ М. І. Швед [и др.] (стр.13-16)
Фурдичко Л. О. Вплив тіотриазоліну на стан протеїназно-інгібіторної системи в легенях у пізній період розвитку виразкової хвороби шлунка на тлі пневмонії/ Л. О. Фурдичко (стр.17-19)
Радецька Л. В. Вплив синдрому обструктивного апное-гіпопное сну на стан гемодинаміки у пацієнтів з аліментарно-конституційним ожирінням/ Л. В. Радецька (стр.20-22)
Вакалюк І. І. Перебіг стабільної ішемічної хвороби серця на тлі неалкогольної жирової хвороби печінки в реабілітаційному періоді після реваскуляризаційних втручань/ І. І. Вакалюк, Н. Г. Вірстюк (стр.23-25)
Шамсиев А. М. Особенности изменения иммунологических показателей у детей с хроническим бронхитом/ А. М. Шамсиев [и др.] (стр.26-29)
Дронов О. І. Аналіз комбінованого впливу інтратуморальної експресії тимідилатсинтази та hENT1 на ефективність схеми гемцитабін+тегафур в ад’ювантному лікуванні хворих на рак підшлункової залози/ О. І. Дронов [и др.] (стр.30-34)
Кузняк Н. Б. Закономірності індивідуальної анатомічної мінливості носової ділянки у плодів людини/ Н. Б. Кузняк (стр.35-40)
Кіркілевський С. І. Результати застосування неоад’ювантної хіміопроменевої терапії із внутрішньоартеріальним введенням цитостатиків хворим на рак стравоходу/ С. І. Кіркілевський [и др.] (стр.41-44)
Процайло М. Д. Рідкісний випадок природженого високого стояння лопатки/ М. Д. Процайло (стр.45)
Шевага В. М. Математичне моделювання впливу чинників ризику на вірогідність несприятливого результату при тяжкій черепно-мозковій травмі/ В. М. Шевага [и др.] (стр.46-48)
Шамсиев Р. А. Поэтапное хирургическое лечение детей с врожденными расщелинами верхней губы и неба/ Р. А. Шамсиев (стр.49-51)
Дзюбановський І. Я. Комплексне хірургічне лікування хворих із гнійно-некротичними ускдадненннями на грунті синдрому діабетичної стопи/ І. Я. Дзюбановський, Р. Я. Антощук (стр.52-54)
Захарко В. П. Міні-інвазивне лікування пахвинних гриж у дітей (клінічний випадок та огляд літератури)/ В. П. Захарко (стр.55-60)
Вергун А. Р. Оніхогрифоз, ускладнений інкарнацією нігтя: особливості хірургічної елімінації та комплексного лікування/ А. Р. Вергун (стр.61-67)
Аплевич В. М. Клініко-функціональні та біохімічні аспекти ефективності застосування кінезіотейпування у відновному лікуванні ідіопатичного сколіозу/ В. М. Аплевич, О. В. Горша, А. П. Школьний (стр.68-71)
Шкробот Л. В. Поширеність факторів ризику онкопатології ротової порожнини в осіб шкільного віку з різним рівнем тривожності/ Л. В. Шкробот, С. Н. Вадзюк, Б. О. Паласюк (стр.72-74)
Ненашко І. А. Неспецифічна дисплазія сполучної тканини - фактор ризику післяопераційного тромбозу в системі нижньої порожнистої вени/ І. А. Ненашко (стр.75-76)
Волошин О. С. Характеристика конституційних факторів особистості та показників уваги в осіб юнацького віку/ О. С. Волошин (стр.77-79)
Горша В. І. Стан вегетативної регуляції в осіб із високим рівнем професійно зумовленого психоемоційного навантаження - водіїв пасажирського електротранспорту/ В. І. Горша, О. В. Горша (стр.80-82)
Мухаровська І. Р. Особливості надання медико-психологічної допомоги в загальносоматичній мережі на прикладі онкології/ І. Р. Мухаровська (стр.83-86)
Венгер О. П. Порівняльна характеристика клініко-психопатологічних особливостей депресивних розладів у емігрантів та реемігрантів, хворих на депресивні розлади психогенного, ендогенного та органічного характеру/ О. П. Венгер, Л. В. Шкробот (стр.87-92)
Дрюченко М. О. Особливості психоемоційного стану чоловіків, жінки яких хворіють на параноїдну шизофренію/ М. О. Дрюченко (стр.93-97)
Салій М. І. Фактори ризику розвитку та прогресування когнітивних порушень у хворих із лакунарним інсультом/ М. І. Салій, Л. В. Шкробот (стр.98-100)
Чухраєв М. В. Корекція психологічного стану та зниження болю у хворих із дискогенними дорсопатіями за допомогою бінауральної терапії та фотостимуляції/ М. В. Чухраєв [и др.] (стр.101-102)
Шпильовий Я. В. Персонологічні властивості та ставлення до хвороби у жінок із невротичними тривожно-депресивними розладами різного психогенезу (вимушених переселенців та дружин військовослужбовців-учасників АТО)/ Я. В. Шпильовий (стр.103-107)
Шкода К. В. Клініко-психологічна характеристика і комплексна психокорекція дезадаптації у дружин та матерів хворих на параноїдну шизофренію з тривалими термінами захворювання та її ефективність/ К. В. Шкода (стр.108-113)
Юдін М. А. Психосоціальна адаптація косметологічних пацієнтів із заниженою самооцінкою/ М. А. Юдін (стр.114-116)
Савіна М. В. Характеристика комунікативних процесів у родинах жінок із порушенням здоров’я сім’ї та різним адиктивним статусом/ М. В. Савіна (стр.117-121)
Слабий О. Б. Морфометричний аналіз змін деяких ультраструктур кардіоміоцитів камер легеневого серця/ О. Б. Слабий, Л. В. Татарчук, М. С. Гнатюк (стр.122-125)
Ковальська М. Є. Стан прооксидантно-антиоксидантних процесів у легенях в динаміці розвитку експериментального алергічного альвеоліту/ М. Є. Ковальська (стр.126-127)
Дзюбановський О. І. Вплив декомпресії жовчовивідних шляхів на динаміку процесів ліпопероксидації, антиоксидантного захисту і цитолізу після експериментального тридобового холестазу/ О. І. Дзюбановський (стр.128-130)
Лимар Л. Є. Морфологічні зміни в гіпофізі статевозрілих самок білих щурів за умов експериментального хронічного токсичного гепатиту та їх вплив на репродуктивну функцію/ Л. Є. Лимар, Н. А. Лимар (стр.131-133)
Худоб’як М. М. Антиоксидантна система захисту при експериментальній травмі грудної клітки та обох стегон/ М. М. Худоб’як ; М. М. Худоб’як, М. І. Марущак, О. В. Денефіль (стр.134-137)
Волошин С. Б. Клініко-генетичні закономірності формування та перебігу бронхіальної астми в дитячому віці/ С. Б. Волошин (стр.138-141)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Кіркілевський С. І., Крахмальов П. С., Кондрацький Ю. М., Фридель Р. І.
Назва : Виживаність хворих на рак стравоходу залежно від локалізації первинної пухлини
Місце публікування : Клінічна онкологія. - 2020. - Том 10, N 1/2. - С. 76-82 (Шифр КУ41/2020/10/1/2)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна: ПИЩЕВОДА НОВООБРАЗОВАНИЯ -- ESOPHAGEAL NEOPLASMS
ВЫЖИВАЕМОСТИ АНАЛИЗ -- SURVIVAL ANALYSIS
Анотація: Рак стравоходу (РС) посідає 8-ме місце серед найпоширеніших онкологічних захворювань у світі та 6-те місце за смертністю чоловіків від злоякісних новоутворень. Клінічний перебіг захворювання зумовлений швидким розвитком синдрому дисфагії, на тлі якого протягом кількох місяців розвивається кахексія, хворі зазвичай помирають від аліментарного виснаження. На сьогодні майже немає досліджень, що аналізують виживаність хворих залежно від локалізації первинної пухлини. Мета. Дослідити результати виживаності хворих на РС залежно від локалізації первинної пухлини. Матеріали та методи. Зі 1690 пацієнтів зі злоякісними пухлинами стравоходу проаналізована виживаність 1465 хворих на плоскоклітинний РС залежно від локалізації первинної пухлини за розподілом за стадіями TNM та клінічними стадіями. Результати. Серед 1690 хворих на злоякісні захворювання стравоходу, які отримували лікування у науково-дослідному відділенні пухлин органів грудної порожнини, понад 90% становили чоловіки, середній вік яких становив 58,48 року, причому вікові коливання значні — від 20 до 90 років. Серед гістологічних форм істотно переважав плоскоклітинний РС (86,69%), його частота залежала від локалізації первинної пухлини у стравоході — при ураженні верхніх відділів та середньої частини внутрішньогрудного відділу його відмічали більш ніж у 90% випадків, а при ураженні нижньої частини внутрішньогрудного та абдомінального відділів — у 76,05%. Серед інших гістологічних форм переважала аденокарцинома (82,72%). Саме хворі на плоскоклітинний РС були залучені до подальшого аналізу. Залежно від рівня локалізації первинної пухлини: більше половини становили хворі на рак середніх відділів, а хворих на рак нижніх відділів було більше у 1,5 рази, ніж хворих на рак верхніх відділів. Характерно, що під час аналізу розподілу хворих за стадіями TNM та клінічними стадіями (ВООЗ) залежно від рівня локалізації первинної пухлини у стравоході, усі групи виявилися тотожними практично за всіма показниками — більше половини хворих становили хворі з ІІА клінічною стадією, серед яких у 1,5–2 рази переважала стадія T3N0M0 над T2N0M0. Майже третину від усіх хворих становили пацієнти зі стадією ІІІ, де значно домінувала стадія T3N1M0. Майже 10% становили хворі з клінічною стадією IV, серед яких переважали пацієнти з місцевопоширеними формами первинного пухлинного процесу. А найрідше відмічали IIВ та особливо стадію I РС. Висновки. Після проведеного аналізу виживаності хворих можна сказати, що достовірно краща виживаність була у хворих на плоскоклітинний рак нижніх відділів стравоходу як при початкових стадіях, так і при місцевопоширених процесах, а виживаність хворих на рак верхніх та середніх відділів достовірно не розрізнялася. Але при клінічній стадії IV достовірної різниці у виживаності хворих залежно від локалізації первинної пухлини не спостерігали
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Кіркілевський С. І., Кондрацький Ю. М., Хайдар Х.
Назва : Використання стента, що розширюється, для лікування стравохідно-трахеальної нориці
Місце публікування : Клінічна хірургія. - 2002. - № 10. - С. 59-61 (Шифр КУ5/2002/10)
MeSH-головна: ПИЩЕВОДА СВИЩ -- ESOPHAGEAL FISTULA
СТЕНТЫ -- STENTS
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Клінічна онкологія -2022р. т.12,N 1/2
Цікаві статті :
Рак грудної залози: інновації заради життя. Частина 1 (стр.3-6)
Стаховський Е. О. Новий підхід до лікування пацієнтів з метастатичним нирково-клітинним раком/ Е. О. Стаховський [та ін.] (стр.7-11)
Добржанський О. Ю. Непереносимість лікування, обумовлена токсичним впливом хіміопрепаратів, у пацієнтів з резектабельним раком шлунка, які отримували периопераційну хіміотерапію в режимах FLOT та XELOX: рандомізоване дослідження в умовах поточної клінічної практики (PECORINO)/ О. Ю. Добржанський [та ін.] (стр.12-15)
Галай О. О. Погляд на проблему лікування пацієнтів з плоскоклітинним раком язика Т1-2N0M0/ О. О. Галай [та ін.] (стр.16-18)
Абдуллаєв Р. Я. Комплексна ультрасонографія в діагностиці фонових захворювань шийки матки/ Р. Я. Абдуллаєв [та ін.] (стр.19-23)
Смоланка І. І. Вплив ампліфікації ERBB2 на відсоток рецидивування набрякової форми раку грудної залози після комбінованого лікування/ І. І. Смоланка [та ін.] (стр.24-27)
Лісяний О. М. Зміни рівня нейтрофілів і лімфоцитів у периферичній крові при первинних та повторних операціях у хворих з пухлинами головного мозку/ О. М. Лісяний [та ін.] (стр.28-31)
Лукашенко А. В. Огляд V видання Японських рекомендацій з лікування пацієнтів з раком шлунка/ А. В. Лукашенко [та ін.] (стр.32-45)
Болгова Л. С. Два методи — цитологічний і гістологічний — для оптимальної морфологічної верифікації пухлин/ Л. С. Болгова, А. Ф. Шипко (стр.46-48)
Рудюк Т. О. Лікування пацієнтів з лімфомою Ходжкіна після прогресії: хіміонечутливість, трансплантація та таргетні препарати/ Т. О. Рудюк, О. І. Новосад, І. А. Крячок (стр.49-52)
Тарасенко Т. Є. Сучасний стан гормонотерапії хворих на метастатичний рак грудної залози/ Т. Є. Тарасенко [та ін.] (стр.54-56)
Дєдков С. А. Клінічний випадок застосування VAC-пов'язки в лікуванні пацієнта з постпроменевою виразкою шкіри/ С. А. Дєдков [та ін.] (стр.57-59)
Думанський Ю. В. Вибір долі та сенс життя (до 90-річчя від дня народження доктора медичних наук, професора, академіка НАМН України Г. В. Бондаря)/ Ю. В. Думанський [та ін.] (стр.60-62)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Назва журналу :Клінічна онкологія -2019р. т.9,N 4
Цікаві статті :
Лаллас А. Дерматоскопія та менеджмент хворих з базальноклітинною карциномою. Огляд клінічних випадків/ А. Лаллас [та ін.] (стр.203-208)
Налескина Л. А. Современное развитие направления - цитологическая реактивность больного онкологического профиля/ Л. А. Налескина (стр.209-217)
Колеснік О. П. Сучасні методи комплексного та персоніфікованого лікування раку шлунка (огляд літератури)/ О. П. Колеснік [та ін.] (стр.218-221)
Іващук О. І. Скринінг раку ротової порожнини: актуальність питання, поточний стан проблеми та перспективи розвитку (огляд літератури)/ О. І. Іващук [та ін.] (стр.222-228)
Колеснік О. П. Імплантат-асоційована анапластична крупноклітинна лімфома (огляд літератури)/ О. П. Колеснік [та ін.] (стр.229-233)
Гладких Ф. В. Порівняльна характеристика гомеостатичних зрушень у пацієнток з фібротичними та дегенеративними пізніми радіаційними ускладненнями променевої терапії з приводу раку шийки матки/ Ф. В. Гладких, Г. В. Кулініч (стр.234-240)
Совенко В. М. Лікування пацієнтів з метастазами раку нирки в легені за допомогою дендритноклітинної аутовакцини/ В. М. Совенко [та ін.] (стр.241-243)
Остафійчук В. В. Клінічний випадок тривалої локорегіональної прогресії злоякісної меланоми шкіри/ В. В. Остафійчук [та ін.] (стр.244-245)
Кузьменко А. П. Стрессовые реакции пациентов с онкологической патологией до и после специальных методов лечения: пилотные исследования/ А. П. Кузьменко [и др.] (стр.246-248)
Матеріали науково-практичної конференції молодих вчених, присвяченої 100-річчю Національного інституту раку та Всесвітньому дню боротьби з раком "Word Cancer Day" (4 лютого 2020 р., Київ) (стр.249-253)
Алесєєнко О. О. Прогностичне значення експресії рецепторів андрогенів у хворих на тричі негативний рак грудної залози/ О. О. Алесєєнко, С. А. Лялькін, Л. А. Сивак (стр.249)
Баранова А. В. Профілактика ускладнень після радикальних операцій у хворих на рак молочної залози/ А. В. Баранова (стр.249-250)
Кондрацький Ю. М. Стентування хворих при неспроможності стравохідно-тонкокишкового анастомозу/ Ю. М. Кондрацький [та ін.] (стр.250)
Мовчан О. М. Фактори прогнозування розвитку раку ендометрію/ О. М. Мовчан (стр.250-251)
Мотузюк І. М. Економічні тенденції та витрати на хірургічне лікування хворих на рак грудної залози/ І. М. Мотузюк [та ін.] (стр.251)
Сивак Л. А. Ефективність паліативної хіміотерапії при метастатичному тричі негативному раку грудної залози/ Л. А. Сивак [та ін.] (стр.251)
Сивак Л.А. Особливості перебігу раку грудної залози у пацієнток молодого віку/ Л. А. Сивак [та ін.] (стр.251-252)
Філоненко К. Порівняння ефективності аферезу СКПК на різних сепараторах клітин крові/ К. Філоненко [та ін.] (стр.252)
Філоненко К. Як зробити трансплантацію стовбурових клітин, не маючи нічого/ К. Філоненко [та ін.] (стр.252-253)
Шудрак Н. А. Оцінка впливу прогностичних факторів на результати лікування пацієнтів з Т-клітинними лімфомами в Україні/ Н. А. Шудрак [та ін.] (стр.253)
Пам’яті професора В’ячеслава Олександровича Чорного (стр.254)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Назва журналу :Клінічна онкологія -2020р. т.10,N 1/2
Цікаві статті :
Гончарук Є. Підтримуюча терапія BRCA-асоційованого розповсюдженого раку яєчника - нова парадигма протипухлинної терапії/ підгот. Є. Гончарук (стр.4-8)
Шпарик Я. В. Поширеність мутацій гена EGFR в українських пацієнтів з місцево-поширеним або метастатичним недрібноклітинним раком легені/ Я. В. Шпарик [та ін.] (стр.10-17)
Пембролізумаб - перша лінія терапії для пацієнтів з поширеним недрібноклітиним раком легені як у моно-, так і в комбінованому режимі (стр.18-21)
Кущевий Є. В. Досвід проведення високодозової хіміотерапії з аутологічною трансплантацією гемопоетичних стовбурових клітин дорослим пацієнтам у Національному інституті раку/ Є. В. Кущевий [та ін.] (стр.22-25)
Грубник В. В. Комбинированный метод лечения постпневмонэктомических бронхиальных свищей: новое звучание старой проблемы/ В. В. Грубник, Н. Е. Душко (стр.26-33)
Матреницкий В. Л. Психотравма диагноза, дистресс и депрессия у пациентов как факторы прогрессии онкозаболевания, способы их профилактики и терапии/ В. Л. Матреницкий (стр.34-42)
Крячок И. А. Современные подходы в терапии NK/T-клеточных лимфом/ И. А. Крячок [и др.] (стр.43-45)
Даниленко В. В. Клінічні випадки лікування кісткового ураження при раку грудної залози та передміхурової залози (радіонуклідна терапія)/ В. В. Даниленко [та ін.] (стр.46-49)
Білий О. М. Вміст ядерного транскрипційного фактора NF-kB у сироватці крові хворих на вторинно-набряковий рак грудної залози/ О. М. Білий [та ін.] (стр.50-53)
Головко Т. С. Променева діагностика для оцінки локального поширення пухлини у хворих на рак шийки матки/ Т. С. Головко [та ін.] (стр.54-59)
Кравець О. В. Реконструктивно-відновні операції у хворих на місцево-поширений плоскоклітинний рак слизової оболонки дна ротової порожнини та щоки/ О. В. Кравець [та ін.] (стр.60-64)
Тарасенко Т. Є. Прогнозування перебігу метастатичного люмінального (Her2/neu-негативного) раку грудної залози/ Т. Є. Тарасенко [та ін.] (стр.65-69)
Бурлака А. А. Паренхімозберігаюча стратегія при метастатичному ураженні печінки: когортне проспективне дослідження/ А. А. Бурлака (стр.70-75)
Кіркілевський С. І. Виживаність хворих на рак стравоходу залежно від локалізації первинної пухлини/ С. І. Кіркілевський [та ін.] (стр.76-82)
Бурлака А. П. Молекулярний механізм формування мамографічної щільності тканини молочної залози/ А. П. Бурлака [та ін.] (стр.83-88)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2002р.,N 10
Цікаві статті :
Лупальцов В. И. Лечение больных с перфоративной гастродуоденальной язвой/ В. И. Лупальцов (стр.5-7)
Косульников С. О. Совершенствование тактики лечения высокого тонкокишечного свища/ С. О. Косульников (стр.8-10)
Рамазанов В. В. Эпидуральная химическая денервация как компонент паллиативной терапии пациентов с невоспалительными заболеваниями поджелудочной железы/ В. В. Рамазанов, Я. М. Сусак (стр.11-14)
Аеш Рабна Ахмад. Иммунные нарушения у больных острым панкреатитом в послеоперационном периоде/ Рабна Ахмад Аеш (стр.15-16)
Попов В. В. Хирургическая корекция сочетанной недостаточности митрального трехстворчатого клапанов и клапана аорты/ В. В. Попов (стр.17-18)
Лябах А. П. Особливості регіонарної гемодинаміки у хворих з ішемічною контрактурою стопи за даними ультразвукового дослідження/ А. П. Лябах, Г. Я. Вовченко, А. О. Гуч (стр.19-23)
Шарапов О. В. Використання маніту при хірургічному лікуванні аневризми черевної частини аорти/ О. В. Шарапов, Г. Г. Влайков (стр.24-26)
Мазур А. П. Профилактика и лечение тромбоэмболии легочной артерии/ А. П. Мазур, Б. М. Тодуров, В. И. Сморжевский (стр.27-30)
Зюбрицький М. М. Реваскуляризуюча остеотрепанація при лікуванні хронічної оклюзії артерій нижніх кінцівок/ М. М. Зюбрицький, В. В. Арсенюк (стр.31-32)
Кваченюк А. Н. Результаты лечения рака паращитовидных желез/ А. Н. Кваченюк, И. В. Комиссаренко, С. И. Рываков (стр.33-36)
Булич П. В. Анестезія з використанням ларингеальної маски в ортопедичній хірургії/ П. В. Булич, О. М. Косяков, М. К. Терновій (стр.37-39)
Шейко В. Д. Розлади зовнішнього дихання при тяжкій поєднаній травмі у гострому періоді травматичної хвороби/ В. Д. Шейко (стр.40-41)
Лискина И. В. Значение цитогистологического исследования биоптатов плевры, полученных при диагностической торакоскопии по поводу экссудативного плеврита неустановленной этиологии/ И. В. Лискина, Н. С. Опанасенко, Л. М. Загаба (стр.42-45)
Кучірка Я. М. Курація хворих - ефективний метод пізнавальної діяльності студентів/ Я. М. Кучірка, М. Г. Гончар (стр.46-47)
Кот О. Г. Хірургічні аспекти алотрансплантації панкреатодуоденального комплексу/ О. Г. Кот, В. К. Гусак, В. В. Андрієнко (стр.48-51)
Шевчук І. М. Панкреатогенний асцит/ І. М. Шевчук (стр.52-54)
Верхулецкий И. Е. Наблюдение гигантской язвы желудка, осложненной стенозом, пенетрацией и кровотечением/ И. Е. Верхулецкий, О. В. Розенко, В. В. Волков (стр.54-55)
Полинкевич Б. С. Хирургическое лечение диффузного полипоза толстого кишечника/ Б. С. Полинкевич, Ю. В. Яковченко (стр.55-56)
Литовка В. К. Наблюдение регресса генерализованной нейробластомы у ребенка/ В. К. Литовка, И. П. Журило, С. В. Веселый (стр.57-58)
Главацький О. Я. Методика проведення місцевої хіміотерапії в нейроонкології/ О. Я. Главацький, Г. В. Хмельницький, С. М. Лисенко (стр.58-59)
Кіркілевський С. І. Використання стента, що розширюється, для лікування стравохідно-трахеальної нориці/ С. І. Кіркілевський, Ю. М. Кондрацький, Х. Хайдар (стр.59-61)
Валентин Антонович Хараберюш (до 75-річчя з дня народження) (стр.62-63)
Памяти Владимира Сергеевича Земскова (стр.64)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Кіркілевський С. І., Крахмальов П. С., Кондрацький Ю. М., Фридель Р. І., Жуков Ю. О.
Назва : Комплексне лікування хворих на рак верхніх відділів стравоходу
Місце публікування : Онкология. - Киев, 2019. - Том 21, N 4. - С. 327-332 (Шифр ОУ3/2019/21/4)
MeSH-головна: ПИЩЕВОДА НОВООБРАЗОВАНИЯ -- ESOPHAGEAL NEOPLASMS
Анотація: Рак верхніх відділів стравоходу (РВВС) становить 10–15% усіх випадків раку стравоходу та має несприятливий прогноз. Результати лікування хворих на РВВС на сьогодні залишаються незадовільними. В основному пацієнти отримують лише радіохіміотерапію (РХТ). Оперативні втручання виконуються рідко у спеціалізованих лікувальних закладах. Не існує чіткого алгоритму комплексного лікування. Мета: покращити безпосередні та віддалені результати лікування хворих на РВВС за допомогою розробленого методу комплексного лікування. Об’єкт і методи: проаналізовані безпосередні та віддалені результати лікування 44 хворих на РВВС (основна група) за розробленим комплексним методом із застосуванням передопераційної РХТ із селективним введенням цитостатиків та оперативного втручання в обсязі одномоментної субтотальної езофагоектомії за оригінальною методикою. Проведено порівняння з результатами лікування 187 хворих на рак середньої частки внутрішньогрудного відділу стравоходу (РСЧВВС) (група порівняння) та 58 хворих на РВВС, які отримували самостійну РХТ (контрольна група). Результати: безпосередні результати лікування хворих на РВВС за розробленим методом комплексного лікування оцінені як задовільні й зіставні з подібними при комплексному лікуванні хворих на РСЧВВС. При оцінці віддалених результатів лікування можна сказати, що загальна виживаність хворих на РВВС та РСЧВВС на різних строках спостереження протягом 60 міс після лікування достовірно не відрізнялася. Віддалені результати у хворих на РВВС, які отримали комплексне лікування за розробленим методом, виявилися достовірно кращими, ніж у пацієнтів контрольної групи. Висновки: застосування розроб­леного методу комплексного лікування у хворих на РВВС є виправданим. Результати лікування хворих на РВВС за розробленим методом комплексного лікування оцінені як задовільні й зіставні з подібними при лікуванні хворих на РСЧВВС. Метод дозволяє проводити радикальне лікування хворих на РВВС, віддалені результати якого достовірно перевищують такі після застосування лише консервативного лікування
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Добржанський О. Ю., Кондрацький Ю. М., Разумейко І. В., Супруненко О. А., Шудрак А. А., Колесник А. В., Пепенін М. О., Шудрак Є. А.
Назва : Непереносимість лікування, обумовлена токсичним впливом хіміопрепаратів, у пацієнтів з резектабельним раком шлунка, які отримували периопераційну хіміотерапію в режимах FLOT та XELOX: рандомізоване дослідження в умовах поточної клінічної практики (PECORINO)
Паралельн. назви :Treatment intolerance related to perioperative chemotherapy in patients with gastric cancer, prospective randomized clinical trial
Місце публікування : Клінічна онкологія. - 2022. - Том 12, N 1/2. - С. 12-15 (Шифр КУ41/2022/12/1/2)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: ЖЕЛУДКА НОВООБРАЗОВАНИЯ -- STOMACH NEOPLASMS
ЛЕКАРСТВЕННАЯ ТЕРАПИЯ -- DRUG THERAPY
КЛИНИЧЕСКИЕ ПРОТОКОЛЫ -- CLINICAL PROTOCOLS
ЛЕКАРСТВА ПРИМЕНЕНИЯ СХЕМА -- DRUG ADMINISTRATION SCHEDULE
Анотація: Рак шлунка залишається однією з провідних причин смертності внаслідок онкопатології. Це вимагає поєднання хіміотерапевтичного та хірургічного лікування для досягнення якнайдовшої загальної та безрецидивної виживаності. Однак схеми хіміотерапії характеризуються значним рівнем токсичності, що не дозволяє пацієнтам завершити весь курс лікування. Матеріали та методи: це проспективне рандомізоване клінічне дослідження, спрямоване на оцінку непереносимості лікування, пов’язаного з хіміотерапією, у пацієнтів з резектабельним раком шлунка, які отримували периопераційну хіміотерапію за схемами XELOX і FLOT. Первинна кінцева точка — кількість пацієнтів, які завершили лікування за протоколом без будь-яких відхилень. Вторинними кінцевими точками є оцінка патогістологічної відповіді пухлини, профіль токсичності хіміотерапії, тривалість безрецидивної та загальної виживаності. Результати. Результати клінічного дослідження демонструють частку пацієнтів, які здатні завершити лікування за протоколом без будь-яких відхилень у реальних умовах, і його вплив на загальну виживаність і виживаність без прогресії. Висновок. Дотримання протоколу є одним з основних факторів успішного лікування пацієнтів з раком шлунка. Якщо відповідність режиму хіміотерапії з потенційно нижчою токсичністю має більший вплив, ніж застосування схеми з трьома препаратами, це може відігравати значну роль у лікуванні відповідної когорти пацієнтів. Реєстрація дослідження: первинний реєстр та ідентифікаційний номер дослідження: Clinicaltrials.gov NCT03009227. Дата взяття на облік в первинному реєстрі — 24.06.2021 р.Gastric cancer still shows high rates of morbidity and mortality among different sites of oncological neoplasms. Talking about Ukrainian population there are no any randomized clinical trials which aimed to assess efficacy and safety of different treatment modalities. Methods. We have been conducting a prospective randomized clinical trial on assessment of intolerance of chemotherapy-related adverse effects in patients with resectable gastric cancer receiving perioperative XELOX and FLOT regimen. The primary endpoint is protocol compliance. Secondary endpoints are pathological regression rate, chemotherapy toxicity profile, disease-free survival rate and overall survival rate. Results. The results of the trial will demonstrate the proportion of patients who are able to complete protocol treatment without any deviations and its impact on overall survival and disease-free survival rates among Ukrainians. Conclusion. Completing treatment protocol without any deviation may play a pivotal role in treatment of gastric cancer. In case the compliance of chemotherapy regimen with potentially lower toxicity has bigger impact than usage of three-drug combination it may change an approach in treatment of such cohort of patients. Primary registry and trial identifying number: Clinicaltrials.gov NCT03009227. Date of registration in the primary registry: 24.06.2021
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Онкология -2003р. т.5,N 1
Цікаві статті :
Галич И. П. Изменение гликозилирования при онкогенезе и развитии других патологических процессов/ И. П. Галич, Н. В. Евтушенко (стр.4-9)
Кіркілевський С. І. Сучасні способи формування стравохідних анастомозів при операціях з приводу раку стравоходу та кардіального відділу шлунка/ С. І. Кіркілевський, А. В. Ковальчук, Ю. М. Кондрацький (стр.10-13)
Туганова Т. Н. Цитологическая оценка ядрышкового аппарата в дифференциальной диагностике пролимфоцитарных лимфом и доброкачественных лимфопролиферативных заболеваний/ Т. Н. Туганова, Л. С. Болгова, О. И. Алексеенко (стр.14-18)
Родионова И. А. Клинико-лабораторная диагностика волосатоклеточного лейкоза и лимфомы селезенки с ворсинчатыми лимфоцитами/ И. А. Родионова (стр.19-22)
Чешук В. Е. Влияние интерлейкина-2 и стероидных гормонов на рост эксплантатов рака молочной железы/ В. Е. Чешук, Е. В. Ковальчук, Н. М. Бережная (стр.23-25)
Сорокін Б. В. Рівень в крові фактора росту ендотелію судин під час хіміопроменевої терапії хворих з нерезектабельными рецидивами раку прямої кишки/ Б. В. Сорокін, І. О. Лісняк, Л. М. Гуніна (стр.26-28)
Афанасьєва Н. І. Розвиток та перебіг раку щитовидної залози на тлі доброякісної тиреоїдної патології/ Н. І. Афанасьєва, О. В. Мужичук, Л. Я. Васильєв (стр.29-31)
Процик В. С. Багатофакторний аналіз віддалених результатів лікування хворих на рак щитовидної залози/ В. С. Процик, А. В. Тимошенко, О. М. Трембач (стр.32-35)
Горбунова В. А. Возможности использования таксотера при различных солидных опухолях/ В. А. Горбунова, Н. Ф. Орел, Т. А. Борисова (стр.36-42)
Шалімов С. О. Порівняльний аналіз віддалених результатів комбінованого лікування хворих на рак ободової кишки/ С. О. Шалімов, В. О. Кікоть, О. І. Євтушенко (стр.43-45)
Красиленко Д. Н. Результаты применения различных схем адъювантной химиотерапии в комбинированном лечении больных первичным раком фаллопиевой трубы/ Д. Н. Красиленко, А. Б. Винницкая, В. С. Свинцицкий (стр.46-48)
Воробйова Л. І. Ефективність передопераційної внутрішньоартеріальної поліхіміотерапії в лікуванні хворих на рак шийки матки/ Л. І. Воробйова, А. Б. Вінницька, О. Г. Югрінов (стр.49-51)
Антіпова С. В. Корекція порушень перекисного окиснення ліпідів і системи антиоксидантного захисту при комбінованому лікуванні хворих на рак тіла матки/ С. В. Антіпова (стр.52-54)
Осинский Д. С. Внутрибрюшная химиогипертермическая перфузия и циторедуктивная операция в лечении больных карциноматозом брюшной полости/ Д. С. Осинский, О. Глеен, А. Бежар (стр.55-62)
Колесник Е. А. Злокачественные лимфомы пищеварительного тракта/ Е. А. Колесник (стр.63-68)
Куценок В. В. Фотодинамическая терапия злокачественных опухолей/ В. В. Куценок, Н. Ф. Гамалея (стр.69-72)
Ефимцева Т. К. Методология проведения І фазы клинических испытаний противоопухолевых препаратов/ Т. К. Ефимцева (стр.73-76)
Калінін Є. В. Показники клітинного імунітету у хворих з рецидивами раку прямої кишки/ Є. В. Калінін (стр.77-78)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-10    11-20  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)