Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (3)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Корпачев, В. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 80
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


   
    Приоритетные аспекты сахароснижающей терапии у больных сахарным диабетом 2-го типа: промежуточные результаты первого всеукраинского многоцентрового исследования ДіаДЕЯ [] = Priority aspects of the glucose-lowering therapy in patients with type 2 diabetes: the interim results of the first national multi-center study DіaDEYa (The study was conducted as part of the Ukrainian project to improve the quality of life in patients with type 2 diabetes mellitus) / О. В. Корпачева-Зиныч [та ін.] // Ендокринологія. - 2016. - Т. 21, № 4. - С. 287-305. - Библиогр. в конце ст.


Рубрики: Диаглизид--прием--тер прим--фарм

MeSH-головна:
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2 (кровь, лекарственная терапия, метаболизм)
ЛЕКАРСТВЕННАЯ ТЕРАПИЯ КОМБИНИРОВАННАЯ -- DRUG THERAPY, COMBINATION (использование, методы)
ЛЕКАРСТВ ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ -- DRUG INTERACTIONS
ГЛИКЛАЗИД -- GLICLAZIDE (терапевтическое применение)
МЕТФОРМИН -- METFORMIN (терапевтическое применение)
Дод.точки доступу:
Корпачева-Зиныч, О. В.
Лукашевич, П. Ю.
Кушнарева, Н. Н.
Гурина, Н. М.
Ковальчук, А. В.
Прибила, О. В.
Шишкань-Шишова, К. A.
Корпачев, В. В.
Залищук, Е. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

2.


   
    Рівень остеокальцину та конституційно-метаболічні фенотипові параметри у хворих на цукровий діабет 2-го типу [] = The level of osteocalcin and constitutionalmetabolic phenotype parameters in patients with type 2 diabetes / А. В. Ковальчук [та ін.] // Ендокринологія. - 2017. - Т. 22, № 1. - С. 31-36. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2 (генетика, иммунология, патофизиология)
ФЕНОТИП -- PHENOTYPE
ОЖИРЕНИЕ -- OBESITY (генетика, иммунология, классификация, метаболизм, патофизиология)
ОСТЕОКАЛЬЦИН -- OSTEOCALCIN (кровь, метаболизм)
АДИПОКИНЫ -- ADIPOKINES (кровь, метаболизм, секреция)
Анотація: Мета — дослідження взаємозв’язків між рівнем гормону кісткової тканини остеокальцину та конституційно-метаболічними фенотиповими ознаками у хворих на цукровий діабет 2-го типу. Матеріали та методи. Обстежено 44 особи віком понад 50 років, серед них 23 чоловіки та 21 жінка в стані постменопаузи. У пацієнтів визначали вміст у сироватці крові остеокальцину, вираховували індекс вісцерального ожиріння (ІВО). Результати. Встановлено, що на тлі посилення вісцерального ожиріння відбувається вірогідне зниження вмісту в крові остеокальцину. Це свідчить про уповільнення процесів остеосинтезу на тлі конституційнометаболічних порушень, що призводять до певних фенотиповних змін у хворих на цукровий діабет 2-го типу. Причому показник вісцерального ожиріння — ІВО, який враховує гуморальні та антропометричні показники, був точнішим уніфікованим параметром фенотиповних змін порівняно з окружністю талії
Дод.точки доступу:
Ковальчук, А. В.
Корпачев, В. В.
Корпачева-Зінич, О. В.
Кушнарьова, Н. М.
Прибила, О. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.


   
    Порушення обміну сечової кислоти як метаболічний прояв фенотипу ожиріння у чоловіків, хворих на цукровий діабет 2-го типу (частина 1) [] = Disorders of uric acid metabolism as а manifestation of obesity phenotype in patients with type 2 diabetes (part 1) / Н. М. Гуріна [и др.] // Ендокринологія. - 2015. - Т. 20, № 4. - С. 669-676. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2 (иммунология, кровь, метаболизм, моча)
ЗДОРОВЬЕ МУЖЧИН -- MEN'S HEALTH
ОЖИРЕНИЕ -- OBESITY (генетика, иммунология, метаболизм)
ФЕНОТИП -- PHENOTYPE
МОЧЕВАЯ КИСЛОТА -- URIC ACID (кровь, метаболизм, моча)
Дод.точки доступу:
Гуріна, Н. М.
Корпачев, В. В.
Шупрович, А. А.
Корпачева-Зінич, О. В.
Кушнарева, Н. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

4.


   
    Порушення обміну сечової кислоти та ліпідів у хворих на цукровий діабет 2-го типу як прояв конституційно-метаболічного фенотипу (частина 2) [] = Disorders of uric acid and lipid metabolism in type 2 diabetes as a manifestation of constutional metabolic phenotype (part 2) / Н. М. Гуріна [и др.] // Ендокринологія. - 2016. - Т. 21, № 1. - С. 10-15. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
МОЧЕВАЯ КИСЛОТА -- URIC ACID (иммунология, кровь, метаболизм)
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2 (генетика, иммунология, кровь, метаболизм)
ФЕНОТИП -- PHENOTYPE
ОЖИРЕНИЕ -- OBESITY (генетика, иммунология, метаболизм)
ЛИПИДНОГО МЕТАБОЛИЗМА РАССТРОЙСТВА -- LIPID METABOLISM DISORDERS (генетика, иммунология, кровь, метаболизм, патофизиология)
Анотація: З метою оцінки впливу окремих конституційних чинників на показники обміну сечової кислоти (СК) і ліпідного спектра 72 жінок, хворих на цукровий діабет 2-го типу (ЦД2), було розподілено за рівнем СК у сироватці крові на 2 когорти: нормоурикемія — НУ або гіперурикемія — ГУ, у кожній з яких виділили групи за ознакою наявності або відсутності загального та абдомінального ожиріння (АО). Загалом утворено 6 груп, із них 3 з ожирінням і 3 без ожиріння. Порівняння показників обміну СК і ліпідного спектра крові між групами хворих з однаковою урикемією показало, що наявність загального ожиріння супроводжувалась вищими рівнем СК, інсулінемією та ступенем інсулінорезистентності (ІР), а також підвищенням вмісту ТГ і ЛПНЩ і зниженням ЛПВЩ порівняно з відповідними показниками у групах пацієнтів без ожиріння. У групах хворих з ожирінням вдалося простежити гіпоурикозуричний вплив відносно високої інсулінемії у групах з АО завдяки виявленню вірогідно вищого показника фракційної екскреції СК порівняно з таким в осіб без АО. Аналогічні закономірності ми спостерігали раніше у чоловіків із ЦД2. Аналіз отриманих даних дозволяє припустити, що у хворих на ЦД2 з ожирінням і без ожиріння можуть переважати різні механізми порушення балансу утворення та екскреції уратів. Так, у хворих на ЦД2 з ожирінням та АО посилений синтез пуринів і ліпідів під впливом відносно високих рівнів інсуліну може провокувати гіперпродукцію СК; причому фракційну екскрецію СК може бути знижено внаслідок викликаної інсуліном посиленої реабсорбції уратів, тоді як кінцева урикемія залежить від збереження ниркової функції. У хворих на ЦД2 без ожиріння чільну роль у стимуляції продукції СК, за нашим припущенням, може відігравати активація симпатичної нервової системи, що стимулює утворення стресових гормонів — адреналіну, кортизолу, та активує контрінсулінові катаболічні процеси, зокрема шляхи деградації пуринів із кінцевим утворенням СК
Дод.точки доступу:
Гуріна, Н. М.
Корпачев, В. В.
Шупрович, А. А.
Корпачева-Зінич, О. В.
Кушнарева, Н. М.
Прибила, О. В.
Шишкань-Шишова, К. О.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

5.


    Зінич, О. В.
    Психобіотики як перспективні засоби для лікування психосоматичних ускладнень при цукровому діабеті [] = Psychobiotics as prospective means for treatment of psychosomatic complications of diabetes mellitus / О. В. Зінич, В. В. Корпачев, В. В. Ховака // Ендокринологія. - 2021. - Т. 26, № 2. - С. 152-159. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
БИОПРЕПАРАТЫ -- BIOLOGICAL PRODUCTS (прием и дозировка, терапевтическое применение, фармакология)
ПРОБИОТИКИ -- PROBIOTICS (прием и дозировка, терапевтическое применение)
ПСИХОТЕРАПИЯ -- PSYCHOTHERAPY (методы)
ПСИХОСОМАТИЧЕСКАЯ МЕДИЦИНА -- PSYCHOSOMATIC MEDICINE (методы)
ТРЕВОГИ СОСТОЯНИЕ -- ANXIETY (лекарственная терапия)
КОГНИТИВНЫЕ РАССТРОЙСТВА -- COGNITION DISORDERS (лекарственная терапия)
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ -- DIABETES MELLITUS (патофизиология)
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY (тенденции)
Анотація: Розвиток цукрового діабету (ЦД) пов’язаний із такими ускладненнями, як депресія, тривожність, зниження когнітивності. Актуальною проблемою є пошук засобів, які дозволять поліпшити психосоматичний стан пацієнтів. Останнім часом дослідники в багатьох країнах світу стали вивчати пробіотики як засоби, здатні впливати на функціонування мозку. Такі пробіотики отримали назву психобіотиків — живих бактерій, здатних впливати на функції мозку і покращувати психофізіологічний стан шляхом взаємодії з кишковою мікробіотою. Ряд дослідників включають до психобіотиків і пребіотики, які сприяють збільшенню кількості корисних кишкових бактерій. Кишкова мікробіота охоплює всі мікроорганізми, які населяють простір від порожнини рота до прямої кишки. Вона слугує фундаментальною складовою кишково-мозкової вісі — біспрямованої системи, за допомогою якої мозок модулює функції шлунково-кишкового тракту. Кишкова мікробіота виконує важливу роль у формуванні гіпоталамо-гіпофізарно-наднирникової вісі, яка бере участь у регуляції багатьох фізіологічних процесів. ЇЇ стимуляція супроводжується підвищеною продукцією глюкокортикоїдів, зокрема, кортизолу і кортикостерону, відомих як маркерів стресу. Концентрації глюкокортикоїдів, що циркулюють, зростають у відповідь на психічний та фізичний стрес. Вони також посилюють відчуття загрози і пригнічують настрій, знижують пам’ять та інші когнітивні функції. Психобіотики виявляють анксіолітичний та антидепресивний ефекти, які характеризуються позитивними змінами в емоційній та когнітивній сферах. Виявилось, що психобіотики впливають на патогенетичні ланки стресорної реакції, які залучені до формування негативних психосоматичних ускладнень при ЦД. Отримані обнадійливі результати експериментальних та клінічних досліджень психобіотиків, які свідчать про перспективність їх використання в лікуванні пацієнтів із ЦД та ожирінням, а також в антиейджингових програмах. Перспективним є подальше дослідження застосування психобіотиків у лікуванні психосоматичних порушень при ЦД
The development of diabetes mellitus (DM) is associated with such complications as depression, anxiety, and cognitive decline. An urgent problem is the search for means which can improve the psychosomatic state of patients. Recently, researchers in many countries around the world have begun to study probiotics as agents that can influence the brain functioning. Such probiotics are called psychobiotics — living bacteria that can influence on brain function and improve its psychophysiological state by interacting with the intestinal microbiota. A number of researchers includes prebiotics to psychobiotics, which contribute the increase in beneficial gut bacteria. The gut microbiota encompasses all microorganisms that inhabit the space from the mouth to the rectum. It serves as a fundamental component of the cerebro-intestinal axis — the bidirectional system by which the brain modulates the functions of the gastrointestinal tract. The intestinal microbiota plays an important role in the formation of the hypothalamic-pituitary-adrenal axis, which is involved in the regulation of many physiological processes. Its stimulation is accompanied by increased production of glucocorticoids, in particular cortisol and corticosterone, known as stress markers. Circulating glucocorticoid concentrations are increased in response to mental and physical stress. They also increase the sense of threat and depress mood, memory and other cognitive functions. Psychobiotics exhibit anxiolytic and antidepressant effects, which are characterized by positive changes in the emotional and cognitive spheres. It turned out that psychobiotics affect the pathogenetic links of the stress response, which are involved in the formation of negative psychosomatic complications in DM. Encouraging results of experimental and clinical studies of psychobiotics have been obtained, which indicate the promise of their use in the treatment of patients with DM and obesity, as well as in antiaging programs. Further research on the use of psychobiotics in the treatment of psychosomatic disorders in DM is promising
Дод.точки доступу:
Корпачев, В. В.
Ховака, В. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

6.
Шифр: ЕУ5/2009/14/1
   Журнал

Ендокринологія . - Виходить двічі на рік
2009р. Т. 14 № 1
Зміст:
Воскобойник, Л. Г. Оцінка ефективністі використання експрес-гістологічних та цитологічних методів в інтраопераційній діагностиці новоутворень щитовидної залози / Л. Г. Воскобойник [и др.] . - С.4-13
Інші автори: Богданова Т. І., Зурнаджи Л. Ю., Дегтярьова Т. Л.
Таращенко, Ю. М. Сучасні аспекти діагностики та лікування вузлових форм зоба / Ю. М. Таращенко, А. Є. Коваленко, М. Ю. Болгов. - С.14-20
Болгов, М. Ю. Віддалені результати органозберігаючих операцій при високодиференційованих карциномах щитоподібної залози / М. Ю. Болгов. - С.21-26
Зубкова, С. Т. Стан електричної активності та вегетативної регуляції ритму серця у молодих хворих на рак щитоподібної залози у перед- та післяопераційному періодах на тлі супресивної терапії / С. Т. Зубкова, Т. К. Совенко. - С.27-33
Хазиев, В. В. Узловой зоб: факторы риска / В. В. Хазиев, С. А. Штандель. - С.34-41
Кравченко, В. І. Моніторинг стану йодного забезпечення жіночого та дитячого населення Автономної Республіки Крим / В. І. Кравченко [и др.] . - С.42-47
Інші автори: Лузанчук І. А., Ткачук Л. А., Дунаєва Д. Д., Турчанинова Л. І.
Мишуніна, Т. М. Мітохондріальні та постмітохондріальні механізми апоптозу з ознаками лімфоїдного тироїдиту / Т. М. Мишуніна [и др.] . - С.48-56
Інші автори: Калініченко О. В., Тронько М. Д., Зурнаджи Л. Ю., Стаценко О. А.
Пастер, І. П. Перспективи застосування мікроінкапсульованої тканини прищитоподібної залози людини для терапії сталого післяопераційного гіпопаратирозу / І. П. Пастер. - С.57-64
Резніков, О. Г. Превентивна дія флутаміду щодо функціональних розладів репродуктивної системи у андрогенізованих в препубертатному віці самиць щурів / О. Г. Резніков [и др.] . - С.65-76
Інші автори: Ганжій І. Ю., Носенко Н. Д., Сініцин П. В., Тарасенко Л. В., Полякова Л. І., Лимарєва А. А., Чайковська Л. В.
Халангот, М. Д. Аналіз смертності, частоти проліферативної ретинопатії та артеріальної гіпертензії у хворих на перший тип цукрового діабету, що проживають на територіях з різною поширеністю цього захворювання / М. Д. Халангот [и др.] . - С.77-85
Інші автори: Кравченко В. І., Охріменко Н. В., Ковтун В. А., Тронько К. М.
Горшунська, М. Ю. Білок гострої фази гаптоглобін: корелятивні зв’язки з маркерами інсулінорезистентності та атерогенезу у хворих на цукровий діабет 2 типу за наявності метаболічного синдрому / М. Ю. Горшунська [и др.] . - С.86-93
Інші автори: Караченцев Ю. І., Красова Н. С., Йенсен Е., Полторак В. В.
Ткач, С. М. Зв’язок між розвитком хронічного гастриту або гастродуоденіту і ураженням автономної нервової системи у хворих на цукровий діабет 1 типу / С. М. Ткач. - С.94-99
Сергієнко, В. О. Варіабельність серцевого ритму у хворих з діабетичною кардіоміопатією / В. О. Сергієнко. - С.100-107
Корпачев, В. В. Вміст антитіл до інсуліну у сироватці крові хворих на цукровий діабет, пролікованих різними добовими дозами препаратів інсулінів / В. В. Корпачев [и др.] . - С.108-113
Інші автори: Лукашова Р. Г., Мельниченко С. В., Степура Н. М., Карабун П. М.
Кваченюк, А. М. Адренокортикальний рак: значення радикального втручання на регіональних лімфатичних колекторах / А. М. Кваченюк. - С.114-119
Ковзун, О. І. 17бета-естрадіол in vitro збільшує експресію мРНК білка-регулятора швидкої фази стероїдогенезу та десмолази в корі надниркових залоз людини / О. І. Ковзун [и др.] . - С.120-125
Інші автори: Костюченко Н. М., Грінченко Є. М., Микоша О. С.
Левчук, Н. І. Вплив таксолу на апоптозну фрагментацію ДНК в позапухлинних та пухлинних тканинах надниркових залоз людини / Н. І. Левчук [и др.] . - С.126-133
Інші автори: Пушкарьов В. М., Ковзун О. І., Тронько М. Д.
Зелінська, Г. В. Радіойодрезистентні регіональні метастази папілярного раку щитоподібної залози: клініко-біологічні аспекти / Г. В. Зелінська [и др.] . - С.134-145
Інші автори: Гулеватий С. В., Совенко Т. К., Божок Ю. М., Марков В. В.
Маліновська, Т. М. Грелін- структура, функції та його роль в організмі / Т. М. Маліновська. - С.146-151
Тарасенко, Л. В. Роль внутрішньоклітинних іонів кальцію у формуванні статевої поведінки у неонатально андрогенізованих самиць щурів / Л. В. Тарасенко. - С.152-156
Сиротенко, Л. А. Рівень циклічного аденозинмонофосфату та тестостерону у самців щурів неонатального віку за умов пренатального фармакологічного блокування фосфодіестеразної активності / Л. А. Сиротенко. - С.157-160
Єфімов Андрій Семенович (до 80-річчя від дня народження). - С.161
Бездробний Юрій Васильович (до 70-річчя від дня народження0. - С.162
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

7.
Шифр: МУ65/2011/1
   Журнал

Міжнародний ендокринологічний журнал . - Виходить щомісячно
2011р. N 1
Зміст:
Горбачева, Е. В. Распространенность сахарного диабета и диабетической ретинопатии среди участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС, проживающих в Харьковской области / Е. В. Горбачева. - С.15-19
Власенко, М. В. Комбинированная терапия сахарного диабета 2-го типа: когда и с чего начинать? / М. В. Власенко. - С.20-27
Даксас® (Рофлумиласт) включен в последние международные рекомендации как новая терапевтическая возможность при ХОЗЛ. - С.28-29
Программа IMPROVE™. - С.30
НовоМикс® 30 - простая и эффективная смена поколений инсулинотерапии у пациентов с СД 2-го типа. - С.31
НовоМикс® 30: вопросы и ответы. - С.32
Торгунаков, С. А. Обоснование способов хирургической коррекции нарушений углеводного обмена (Клинико-экспериментальное исследование) / С. А. Торгунаков. - С.33-39
Сульская, Ю. В. Взаимосвязь между генетическим полиморфизмом Toll-like рецепторов 4-го типа, степенью ответа на эндотоксин кишечной палочки и некоторыми иммунологическими показателями у больных сахарным диабетом 2-го типа / Ю. В. Сульская. - С.40-43
Корпачев, В. В. Онглиза™ (Саксаглиптин) - ингибитор дипептидилпептидазы-4: "Инкретиновый эффект" и клиническое применение / В. В. Корпачев, Н. М. Гурина. - С.44-53
Діабетична автономна поліневропатія: погляд фахівця. - С.54-58
Соколова, Л. К. Сахароснижающая пероральная терапия сахарного диабета 2-го типа / Л. К. Соколова. - С.61-63
Черняшова, В. В. Изучение эффективности использования энтеросорбента энтеросгель в лекарственной форме паста для перорального применения на модели экспериментального стрептозотоцинового диабета / В. В. Черняшова [и др.] . - С.64-67
Інші автори: Гнатюк М. С., Олещук О. М., Николаев В. Г., Клищ И. Н.
Румянцева, С. А. Современная стратегия комплексной терапии сосудистых и неврологических осложнений сахарного диабета / С. А. Румянцева, В. А. Ступин. - С.68-72
Пиріг, Л. А. Ендокринопатії-нефропатії: клініко-діагностичні аспекти / Л. А. Пиріг. - С.73-76
Трушкина, И. В. Возрастные аспекты кардиометаболических нарушений у пациентов с избыточной массой тела / И. В. Трушкина. - С.79-91
Урманова, Ю. М. Влияние факторов риска на темпы и течение пубертата у мальчиков (Обзор литературы) / Ю. М. Урманова, У. Х. Мавлонов. - С.92-97
Боцюрко, В. І. Випадок із практики. Поєднання синдрому Мак-Кюна-Олбрайта з акромегалією / В. І. Боцюрко, О. М. Марусин. - С.98-99
Урманова, Ю. М. Случай сочетания функционально-неактивной аденомы гипофиза с гипопитуитаризмом и синдромом Марфана / Ю. М. Урманова, М. Ю. Шакирова. - С.100-103
Исакова, Г. К. Особенности течения хронической пневмонии у детей на фоне йододефицитных заболеваний / Г. К. Исакова. - С.104-107
Загарских, Е. Ю. Медико-социальные аспекты формирования нарушений репродуктивного потенциала у мальчиков подросткового возраста, проживающих в промышленных центрах / Е. Ю. Загарских. - С.108-117
Кадырова, Д. А. Влияние заболеваний щитовидной железы на процесс клеточного старения / Д. А. Кадырова [и др.] . - С.118-121
Інші автори: Абдугафурова Д. Г., Якубова Р. А., Маматкулов Д. А.
Аль-Джадри, М. Я. Клинические особенности течения подострого тиреоидита и современные методы его лечения / М. Я. Аль-Джадри. - С.122-127
Мищенко, Е. Б. Оценка значимости внешних и внутренних факторов риска развития остеопороза / Е. Б. Мищенко. - С.128-134
К юбилею академика И. И. Дедова. - С.136-138
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

8.
Шифр: УУ13/2013/1
   Журнал

Український медичний часопис [Текст]. - Виходит раз на два місяця
2013р. № 1
Зміст:
До 70-річчя Володимира Олексійовича Боброва. - С.6
Професор Дмитро Сергійович Мечев (до 70-річчя з дня народження). - С.7
Устінов, О. Філософія медицини ХХІ сторіччя: українські реалії / О. Устінов. - С.8-9
Устінов, О. Стратегічні напрямки реформ: профілактика, доступність ліків, наближення медичної допомоги до пацієнта / О. Устінов. - С.10-12
Ермолова, Ю. Современные подходы к профилактике инсульта и кровотечений у кардиологических больных / Ю. Ермолова. - С.13-14
Устінов, О. Психічне здоров’я як складова національної безпеки / О. Устінов. - С.16-18
Вороненко, Ю. В. Сучасні підходи до управління матеріальними ресурсами медичного закладу / Ю. В. Вороненко [и др.]. - С.19-22. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Гойда Н. Г., Зозуля І. С., Латишев Є. Є., Михальчук В. М.
Березин, А. Е. Диагностическая информативность и прогностическое значение кишечных регуляторных нейропептидов у пациентов с метаболическим синдромом / А. Е. Березин. - С.23-28. - Библиогр. в конце ст.
Симонов, С. С. Тактика ведения больных внегоспитальной пневмонией / С. С. Симонов. - С.30-32
Крамарев, С. А. Место азитромицина в лечении внебольничной пневмонии у детей / С. А. Крамарев. - С.34-36. - Библиогр. в конце ст.
Юдина, Л . В. Современные аспекты диагностики и лечения хронического обструктивного заболевания легких в свете новых международных рекомендаций (GOLD 2011) / Л . В. Юдина. - С.39-43. - Библиогр. в конце ст.
Калюжная, Л. Д. Современные особенности клиники и лечения онихомикозов / Л. Д. Калюжная. - С.45-47
Матюха, Л. Ф. Коррекция состояния иммунной системы в контексте профилактики острых респираторных заболеваний / Л. Ф. Матюха. - С.49-53. - Библиогр. в конце ст.
Перцева, Т. О. Застосування препарату Хемоміцин у лікуванні хворих із нетяжкою негоспітальною пневмонією / Т. О. Перцева, В. В. Дмитриченко, К. Э. Богацька. - С.57-59. - Библиогр. в конце ст.
Лила, А. М. Применение Аэртала (ацеклофенака) в ревматологической практике / А. М. Лила. - С.61-63
Мазур, И. П. Применение ибандроновой кислоты в комплексном лечении при генерализованном пародонтите в стадии обострения / И. П. Мазур, П. В. Леоненко. - С.65-72. - Библиогр. в конце ст.
Воронков, Л. Г. Ефективність і переносимість фіксованої комбінації S (-) амлодипін/аторвастатин у пацієнтів з артеріальною гіпертензією високого серцево-судинного ризику / Л. Г. Воронков [и др.]. - С.73-75. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Паращенюк Л. П., Ляшенко А. В., Ткач Н. А.
Сергиенко, О. М. Роль и место фитотерапии в лечении состояний, сопровождающихся продуктивным кашлем / О. М. Сергиенко, А. К. Жигунова. - С.77-80. - Библиогр. в конце ст.
Безшейко, В. Г. Новые подходы к терапии при болевом синдроме: лорноксикам с позиций доказательной медицины / В. Г. Безшейко. - С.81-84. - Библиогр. в конце ст.
Міроненко, А. П. Результати моніторингу чутливості вірусів грипу, що циркулюють в Україні, до противірусних препаратів / А. П. Міроненко [и др.]. - С.85-86. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Голубка О. С., Онищенко О. В., Лейбенко Л. В., Курінько Н. А., Бабій С. В.
Шипулин, В. П. Клиническое значение нестероидных противовоспалительных препаратов при острых респираторных вирусных инфекциях и интерферонотерапии / В. П. Шипулин [и др.]. - С.87-88. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Чернявский В. В., Козлов В. А., Гвоздецкая Л. С.
Корпачев, В. В. Комплекс "Доппельгерц актив Витамины для диабетиков для поддержания оптимального баланса витаминов и минералов у больных сахарным диабетом 2-го типа / В. В. Корпачев [и др.]. - С.89-92. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Корпачева-Зиныч О. В., Гурина Н. М., Кушнарева Н. Н.
Делягин, В. М. Лихорадка. Многообразие причин и сложность решения / В. М. Делягин. - С.93-96. - Библиогр. в конце ст.
Іванов, В. П. Блокатори рецепторів до ангіотензину ІІ: аспекти клінічного застосування в терапевтичній практиці / В. П. Іванов. - С.97-101. - Библиогр. в конце ст.
Жигунова, А. К. Применение уроантисептиков при лечении заболеваний мочевыделительной системы в период беременности / А. К. Жигунова. - С.103-109. - Библиогр. в конце ст.
Барабаш, О. С. Вплив комплексної терапії артеріальної гіпертензії із застосуванням сартанів на ремоделювання серця / О. С. Барабаш. - С.111-114. - Библиогр. в конце ст.
Коноплева, Л. Ф. Оценка эффективности применения L-аргинина при легочной артериальной гипертензии различного генеза / Л. Ф. Коноплева, Л. В. Кушнир. - С.115-119. - Библиогр. в конце ст.
Михель, В. Д. Эффективность препарата ОКУфлеш при заболеваниях переднего отдела газа у детей и взрослых / В. Д. Михель [и др.]. - С.120-121. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Божович Ю. В., Диогенова М. А., Чемеринская Н. Е.
Чернышов, А . В. Современные вопросы патогенеза и диагностики антифосфолипидного синдрома (обзор литературы) / А . В. Чернышов, В. В. Талько, С. В. Андрейченко. - С.122-125. - Библиогр. в конце ст.
Маланчук, В. О. Оцінка якості кісткової тканини лицевого відділу черепа та класифікація її типів на основі біомеханічних параметрів / В. О. Маланчук, А. В. Копчак. - С.126-131. - Библиогр. в конце ст.
Воробьев, К. П. Доказательная медицина и компетентность врача / К. П. Воробьев. - С.134-140. - Библиогр. в конце ст.
Щербиніна, М. Б. Порівняльна характеристика хірургічних методів лікування пацієнтів із симптомним холецистолітіазом: міні-холецистектомія, лапароскопічна чи відкрита холецистектомія (систематичний огляд0 / М. Б. Щербиніна [и др.]. - С.141-147. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Ліщишина О. М., Березницький Я. С., Гладун В. М., Закрвська О. В.
Юрьев, К. Л. Сравнительная эффективность и безопасность лекарственных средств: данные систематических обзоров DERP. Часть II / К. Л. Юрьев. - С.148-155. - Библиогр. в конце ст.
Пархоменко, О. М. Стресова гіперглікемія та активація системного запалення як складові розвитку гострої серцевої недостатності у пацієнтів із гострим інфарктом міокарда з елевацією сегмент а і і збереженою фракцією викиду лівого шлуночка / О. М. Пархоменко [и др.]. - С.158-163. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Корнацький Ю. В., Кожухов С. М., Гур’єва О. С., Лутай Я. М., Іркін О. І.
Зозуля, А. І. Стан та перспективи надання нейрохірургічної допомоги населенню міста Києва / А. І. Зозуля. - С.164-167. - Библиогр. в конце ст.
Бережний, В. В. Стан судинної стінки та функції ендотелію у дітей із ювенільним ревматоїдним артритом / В. В. Бережний, Є. Ю. Марушко. - С.168-170. - Библиогр. в конце ст.
Лозинський, С. Е. Феномен материнської компоненти успадкування артеріальної гіпертензії у мешканців Поділля / С. Е. Лозинський. - С.171-174. - Библиогр. в конце ст.
Бабков, А. А. Клинические аспекты неспецифического язвенного колита в сочетании с вирусным гепатитом С / А. А. Бабков, А. И. Михальченко, Е. В. Мосендз. - С.175-176
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

9.
Шифр: УУ13/2013/2
   Журнал

Український медичний часопис [Текст]. - Виходит раз на два місяця
2013р. № 2
Зміст:
Устинов, О. Vivat Academia! Vivat professores! / О. Устинов. - С.4-7
Устінов, О. Проблеми надання медичної допомоги хворим на гострий інфаркт міокарда в Україні / О. Устінов. - С.8-11
Єрмолова, Ю. Педіатрична галузь у період медичних реформ: надбання і проблемні питання / Ю. Єрмолова. - С.12-14
Щербак, И. Тройная терапия в борьбе с вирусным гепатитом С: достижения и перспективы / И. Щербак. - С.15-18. - Библиогр. в конце ст.
Ермолова, Ю. Современная ревматология: комплексный подход к диагностике и лечению / Ю. Ермолова. - С.19-20
Жигунова, А. Нейрореабілітація-як зробити її ефективнішою / А. Жигунова. - С.21-23. - Библиогр. в конце ст.
Поспелов, Д. Артериальная гипертензия и сердечно-сосудистый риск в практической деятельности врача / Д. Поспелов. - С.25-27. - Библиогр. в конце ст.
Ермолова, Ю. Современная инфектология глазами клинициста / Ю. Ермолова. - С.28-30
Устінов, О. Перспективи розвитку вітчизняної нейрохірургії: інноваційні біотехнології на службі пацієнта / О. Устінов. - С.36-38
Кирилова, Л. Г. Сучасна нейровізуалізація внутрішньочерепних крововиливів у новонароджених, які перенесли критичні стани / Л. Г. Кирилова, О. І. Цимбал, Л. А. Мироняк. - С.39-41. - Библиогр. в конце ст.
Чекман, І. С. Цинк і наноцинк: властивості, застосування у клінічній практиці / І. С. Чекман [и др.]. - С.42-48. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Ульберг З. Р., Руденко А. Д., Марушко Ю. В., Грузіна Т. Г., Резніченко Л. С., Дибкова С. М., Гребельник А. І.
Матюха, Л. Ф. Сучасна антибіотикотерапія хворих на негоспітальну пневмонію на первинному рівні медичної допомоги / Л. Ф. Матюха. - С.51-55. - Библиогр. в конце ст.
Синяченко, В. В. Діагностика та лікування гострого середнього отиту в дитячому віці / В. В. Синяченко. - С.57-61. - Библиогр. в конце ст.
Кваша, Е. А. Практические рекомендации по преодолению табачной зависимости у пациентов / Е. А. Кваша, И. С. Зозуля. - С.63-66. - Библиогр. в конце ст.
Жигунова, А. К. Применение метилксантинов при хронической обструктивной болезни легких / А. К. Жигунова. - С.71-77. - Библиогр. в конце ст.
Шкорботун, В. А. Патогенетическое обоснование комбинированной терапии при аллергическом рините / В. А. Шкорботун, А. В. Кубышкин. - С.79-82. - Библиогр. в конце ст.
Березин, А. Е. Потенциальные возможности аторвастатина в программах первичной и вторичной превенции кардиоваскулярных заболеваний / А. Е. Березин. - С.83-90. - Библиогр. в конце ст.
Ушаклова, Е. А. О безопасности применения анальгетиков и антипиретиков в педиатрии / Е. А. Ушаклова. - С.91-95. - Библиогр. в конце ст.
Безшейко, В. Г. Антагонисты лейкотриеновых рецепторов в достижении длительного контроля бронхиальной астмы (обзор эффективности монтелукаста) / В. Г. Безшейко. - С.97-99. - Библиогр. в конце ст.
Березин, А. Е. Терапевтический потенциал амлодипина у пациентов с кардиоваскулярными заболеваниями / А. Е. Березин. - С.101-106. - Библиогр. в конце ст.
Мітченко, О. І. Реалізація міжнародних рекомендацій щодо профілактики серцево-судинних захворювань у жінок: фокус на омега-3-поліненасичені жирні кислоти / О. І. Мітченко, В. Ю. Романов, Г. Я. Іллюшина. - С.107-109. - Библиогр. в конце ст.
Жигунова, А. К. Многоцелевая фитотерапия при функциональных заболеваниях желудочно-кишечного тракта / А. К. Жигунова. - С.111-118. - Библиогр. в конце ст.
Корпачев, В. В. Витаминно-минеральный комплекс "Витамины для больных диабетом" в терапии сахарного диабета и профилактике его осложнений / В. В. Корпачев, Н. М. Гурина, О. В. Корпачева-Зиныч. - С.119-123. - Библиогр. в конце ст.
Драпкина, О. М. Роль ожирения в развитии артериальной гипертензии и неалкогольной жировой болезни печени / О. М. Драпкина, И. Р. Попова. - С.125-128. - Библиогр. в конце ст.
Мальцев, Д. В. Дефіцит природних кілерів: гетерогенність, клініка, діагностика, лікування, клінічні приклади / Д. В. Мальцев, Я. Я. Недопако. - С.129-142. - Библиогр. в конце ст.
Виничук, С. М. Диашиз и его роль в развитии рефлекторно-двигательных расстройств при мозговом инсульте / С. М. Виничук. - С.143-147. - Библиогр. в конце ст.
Щербак, И. Б. Потенциал адеметионина и перспективы его применения при неалкогольном стеатогепатите / И. Б. Щербак. - С.149-151. - Библиогр. в конце ст.
Бойко, Г. Б. Можливості сучасної фітонірингової терапії в лікуванні гінекологічних захворювань / Г. Б. Бойко, Т. О. Однокоз. - С.153-155. - Библиогр. в конце ст.
Новиков, Д. К. Оптимизация лечения при аллергическом рините у взрослых и детей интраназальным антигистаминным препаратом Аллергодил / Д. К. Новиков, В. И. Новикова, П. Д. Новиков. - С.157-160. - Библиогр. в конце ст.
Воробьев, К. П. Национальные агентства оценки технологий здравоохранения в экономически развитых странах / К. П. Воробьев. - С.162-172. - Библиогр. в конце ст.
Юрьев, К. Л. Сравнительная эффективность и безопасность лекарственных средств: данные систематических обзоров DERP. часть iii / К. Л. Юрьев. - С.173-181. - Библиогр. в конце ст.
Коваленко, В. М. Геометрія скорочення лівого шлуночка - новий погляд на проблему через призму структурної організації міокарда / В. М. Коваленко [и др.]. - С.183-187. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Несукай О. Г., Даниленко О. О., Поленова Н. С., Тітов Є. Ю.
Воловар, О. С. Фенотипові ознаки дисплазії сполучної тканини у пацієнтів із захворюваннями скронево-нижньощелепного суглоба / О. С. Воловар. - С.188-192. - Библиогр. в конце ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

10.
Шифр: ЕУ5/2011/16/1
   Журнал

Ендокринологія . - Виходить двічі на рік
2011р. Т. 16 № 1
Зміст:
Тронько, Н. Д. Папиллярный рак щитовидной железы в Украине в период после аварии на Чернобыльской АЭС / Н. Д. Тронько [и др.] . - С.4-12
Інші автори: Комиссаренко И. В., Коваленко А. Е., Омельчук А. В.
Бранован, И. Скрининг заболеваний щитовидной железы среди проживающих в США лиц, облученных в результате аварии на ЧАЭС / И. Бранован, В. Дрозд. - С.13-20
Омельчук, А. В. Медицинские аспекты качества жизни пациентов, оперированных по поводу папиллярного рака щитовидной железы / А. В. Омельчук [и др.] . - С.21-27
Інші автори: Зиныч П. П., Гулеватый С. В., Коваленко А. Е.
Воскобойник, Л. Г. Порівняльний аналіз експресії тиреоглобуліну та симпортера натрію/йоду у папілярних карциномах і фолікулярних аденомах щитовидної залози / Л. Г. Воскобойник [и др.] . - С.28-39
Інші автори: Зурнаджи Л. Ю., Бурко С. В., Дегтярьова Т. Л., Гулій Т. В., Богданова Т. І.
Кравченко, В. І. Дослідження дефіциту йоду в Чернігівській області та шляхи запровадження масової йодної профілактики / В. І. Кравченко, О. І. Осадців, В. В. Марков. - С.40-48
Зубкова, С. Т. Оцінка стану ендотеліальної функції судин у хворих на гіпотиреоз / С. Т. Зубкова, О. В. Булат, О. Ю. Михайленко. - С.49-54
Говоруха, И. Т. Эндокринологические аспекты беременности у женщин с нарушениями репродуктивной функции в анамнезе / И. Т. Говоруха. - С.55-66
Калинська, Л. М. Динаміка компонентів ангіотензинової і калікреїн-кінінової систем та їх взаємодія в структурах гіпоталамо-гіпофізарно-адренокортикальної системи за умов розвитку стрептозотоцинового діабету / Л. М. Калинська, А. С. Єфімов. - С.67-75
Карпенко, Н. О. Гормональні зміни у дорослих щурів, що зазнали дії стресу та/або фітоестрогенів під час молочного вигодовування / Н. О. Карпенко [и др.] . - С.76-82
Інші автори: Сомова О. В., Коренєва Є. М., Чистякова Е. Є., Смоленко Н. П., Величко Н. Ф., Ричкова С. С.
Заболотний, Д. І. Вивчення розташування естрогенних рецепторів бета в тканинах носової порожнини / Д. І. Заболотний, С. Е. Яремчук, П. Стіерна. - С.83-87
Олійник, В. А. Антитіла до рецептора тиреотропіну за патології щитоподібної залози (огляд літератури) / В. А. Олійник, Л. С. Страфун. - С.88-99
Ховака, В. В. Солевая чувствительность и сахарный диабет (обзор литературы и собственные данные) / В. В. Ховака [и др.] . - С.100-109
Інші автори: Корпачева-Зиныч Л. В., Кушнарева Н. Н., Гриценко Е. Н., Корпачев В. В.
Вишневська, О. А. Діагностика і лікування дефіциту соматотропного гормону у дітей / О. А. Вишневська. - С.114-115
Зінич, П. П. Тиреоїдектомія і її безпека в сучасній ендокринній хірургії / П. П. Зінич. - С.116
Калініченко, О. В. Активність цистеїнових катепсинів у плазмі крові та щитоподібній залозі хворих з папілярною карциномою / О. В. Калініченко. - С.117
Левчук, Н. І. Вплив паклітакселю на міжнуклеосомну фрагментацію ДНК у тканині доброякісних і злоякісних пухлин мозкового шару надниркових залоз людини / Н. І. Левчук. - С.118
Лукашук, І. В. Прогнозування ефективності лікування гормоном росту соматотропної недостатності у дітей препубертатного віку / І. В. Лукашук. - С.119-120
Пристопюк, В. С. Морфофункціональна характеристика ксенографтів андрогензалежних препаратів раку передміхурової залози людини, які зазнали впливу флутаміду / В. С. Пристопюк. - С.121
Рибальченко, В. М. Показники динамічної реноангіосцинтиграфії у хворих з метаболічним синдромом та цукровим діабетом 2 типу / В. М. Рибальченко. - С.122
Салівоник, О. А. Вплив гексестролу, фінастериду та їх комбінації на гістологічну будову ксенографтів аденокарциноми простати людини / О. А. Салівоник. - С.123
Сачинська, О. В. Вплив комбінованого застосування фінастериду і гексестролу на простату щурів і ксенографти аденокарциноми простати людини / О. В. Сачинська. - С.124
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)