Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Костюк, І. А.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи з 1 по 6
1.

Назва журналу :Соціальна фармація в охороні здоров’я -2017р. т.3,N 1
Цікаві статті :
Дослідження міжнародного досвіду з організації професійної орієнтації та підготовки молоді до працевлаштування , А. А. Котвіцька, Н. В. Живора (стр.7-13)
Машейко А. М. Аналіз захворюваності на гострий фарингіт і тонзиліт та їх постстрептококових ускладнень у дітей в Україні/ А. М. Машейко (стр.14-22)
Сушарина І. В. Контент-аналіз діяльності професійних громадських організацій у фармації/ І. В. Сушарина (стр.23-29)
Самборський О. С. Дослідження впливу державних заходів з регулювання доступності ліків для лікування гіпертонічної хвороби в Україні на динаміку цін на бета-адреноблокатори/ О. С. Самборський (стр.30-40)
Mala Zh. V. Methodological approaches to the analysis and assessment of marketing competitive advantages of pharmacy networks/ Zh. V. Mala, O. V. Posylkina, M. M. Nessonova (стр.41-51)
Пестун І. В. Огляд сучасних тенденцій професійної діяльності провізорів (фармацевтів) в Україні та за кордоном/ І. В. Пестун, З. М. Мнушко (стр.52-59)
Bondarieva I. V. The study of organizational changes as a factor of sustainability of pharmaceutical organizations/ I. V. Bondarieva, V. V. Malyi (стр.60-65)
Децик О. З. Результати VEN- та АВС-аналізу фармакотерапії сечокам’яної хвороби в закладах охорони здоров’я різних форм власності/ О. З. Децик, Д. Б. Соломчак (стр.66-72)
Костюк І. А. Огляд ринку лікарських засобів, що застосовуються для лікування бронхіальної астми у дітей/ І. А. Костюк (стр.73-78)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Костюк І. А.
Назва : Огляд ринку лікарських засобів, що застосовуються для лікування бронхіальної астми у дітей
Місце публікування : Соціальна фармація в охороні здоров’я. - Х., 2017. - Том 3, № 1. - С. 73-78 (Шифр СУ53/2017/3/1)
MeSH-головна: ЭКОНОМИКА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ -- ECONOMICS, PHARMACEUTICAL
АСТМА БРОНХИАЛЬНАЯ -- ASTHMA
ПРОТИВОАСТМАТИЧЕСКИЕ СРЕДСТВА -- ANTI-ASTHMATIC AGENTS
ДЕТИ -- CHILD
Анотація: Мета: огляд асортименту лікарських засобів, що застосовуються для лікування бронхіальної астми у дітей, представлених на фармацевтичному ринку України. Матеріали та методи. Для досягнення поставленої мети нами був проведений аналіз лікарських засобів, що застосовуються для лікування бронхіальної астми у дітей, із використанням інформаційної бази зареєстрованих лікарських засобів, що представлена на офіційному сайті ДУ «Державний експертний центр» МОЗ України, інструкцій до медичного застосування лікарських засобів, Уніфікованого клінічного протоколу первинної, вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги – бронхіальна астма у дітей. Дослідження виконано з використанням статистичного, логічного і графічного методів. Результати дослідження. Згідно з Уніфікованим клінічним протоколом первинної, вторинної (спеціалізованої) бронхіальної астми у дітей та Державним реєстром лікарських засобів України було сформовано досліджувану вибірку лікарських засобів. Проаналізовано цю групу лікарських засобів за асортиментом лікарських форм. Досліджено країни-виробники та фармацевтичні компанії, представлені на вітчизняному ринку лікарських засобів для лікування бронхіальної астми у дітей. Здійснено структуризацію цих препаратів за АТС-класифікацією. Висновки. Проведено дослідження асортименту лікарських засобів для лікування бронхіальної астми у дітей та виявлено найбільш розповсюджені лікарські форми. Встановлено частку вітчизняних виробників та країн-імпортерів досліджуваного сегмента ринку. Виходячи з результатів дослідження була встановлена необхідність розширення номенклатури вітчизняних лікарських засобів, що застосовуються для лікування бронхіальної астми у дітей
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Актуальні питання фармацевтичної і медичної науки та практики -2019р. т.12,N 2
Цікаві статті :
Бігдан О. А. Фізико-хімічні властивості 2-((5-(3-,4-фторфеніл)-4-R2-1,2,4-тріазол-3-іл)тіо)-1-арилетанонів та їхніх відновлених систем/ О. А. Бігдан (стр.116-122)
Ігнатова Т. В. Створення, дослідження фізичних і хімічних властивостей 2-((4-R-5-фенетил-4H-1,2,4-тріазол-3-іл)тіо)етанових(пропанових, бензойних)кислот і солей 2-((4-R-5-фенетил-4H-1,2,4-тріазол-3-іл)тіо)етанових кислот/ Т. В. Ігнатова, А. Г. Каплаушенко, Ю. С. Фролова (стр.123-128)
Чабан Т. І. Синтез деяких нових N3 заміщених 5-гідрокси-7-метил-3H-тіазоло[4,5-b]піридин-2-онів як потенційних біологічно активних речовин/ Т. І. Чабан [та ін.] (стр.129-134)
Кречун А. В. Скринінг накопичення біологічно активних речовин в ірисі угорському впродовж вегетаційного періоду/ А. В. Кречун [та ін.] (стр.135-140)
Кисличенко О. А. Дослідження фотосинтезувальних пігментів трави канни садової деяких сортів/ О. А. Кисличенко, В. В. Процька, І. О. Журавель (стр.141-147)
Іосипенко О. О. Мінеральний склад листя кабачків/ О. О. Іосипенко, В. С. Кисличенко, З. І. Омельченко (стр.148-152)
Варинський Б. О. Розробка методики визначення та дослідження піперидіній 2-((5-(фуран-2-іл)-4-феніл-4H-1,2,4-тріазол-3-іл)тіо)ацетату у молоці корів через 12 годин після введення/ Б. О. Варинський [та ін.] (стр.153-159)
Олійников Д. С. Обґрунтування підходу до розроблення технології виготовлення таблеток ізосорбіду динітрату з модифікованим вивільненням/ Д. С. Олійников, А. Г. Каплаушенко (стр.160-165)
Кухтенко А. С. Разработка состава таблеток Кардиостен с использованием метода математического планирования эксперимента/ А. С. Кухтенко, Е. В. Гладух (стр.166-171)
Корнієвський Ю. І. Технологія виробництва та хромато-мас-спектроскопія настойок валеріани лікарської/ Ю. І. Корнієвський [та ін.] (стр.172-180)
Хромильова О. В. Щодо поєднання гліцину та тіотриазоліну в одній лікарській формі/ О. В. Хромильова (стр.181-185)
Zarichna T. P. Marketing research of the national antiarrhythmic drugs marketї/ T. P. Zarichna [et al.] (стр.186-189)
Костюк І. А. Інтегрований АВС/VEN-аналіз лікарських призначень при фармакотерапії бронхіальної астми в дітей/ І. А. Костюк, К. Л. Косяченко (стр.190-195)
Карпюк У. В. Аналіз обсягів реалізації рослинних лікарських засобів із кровоспинною дією/ У. В. Карпюк [та ін.] (стр.196-201)
Гала Л. О. Методологія формування системи національних стандартів Належної аптечної практики та стандартних операційних процедур/ Л. О. Гала (стр.202-208)
Аніщенко М. А. Антикорупційний менеджмент у закладах охорони здоров’я: правовий аспект/ М. А. Аніщенко (стр.209-214)
Соловьов О. С. Організація діяльності аптек/ О. С. Соловьов, патологія у хворих на множинну мієлому Коморбідна (стр.222-227)
Кузнєцова Л. П. Коморбідна патологія у хворих на множинну мієлому/ Л. П. Кузнєцова, М. О. Панасенко
Возний О. В. Стан і перспективи розвитку стоматологічної допомоги населенню України/ О. В. Возний [та ін.] (стр.228-234)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Костюк І. А., Косяченко К. Л.
Назва : Інтегрований АВС/VEN-аналіз лікарських призначень при фармакотерапії бронхіальної астми в дітей
Місце публікування : Актуал. питання фармац. і мед. науки та практики. - Запоріжжя, 2019. - Том 12, N 2. - С. 190-195 (Шифр АУ40/2019/12/2)
MeSH-головна: АСТМА БРОНХИАЛЬНАЯ -- ASTHMA
ЛЕКАРСТВЕННОГО ОБЕСПЕЧЕНИЯ СИСТЕМЫ БОЛЬНИЧНЫЕ -- MEDICATION SYSTEMS, HOSPITAL
ДЕТЕЙ ОХРАНЫ ЗДОРОВЬЯ СЛУЖБЫ -- CHILD HEALTH SERVICES
Анотація: Нині значну увагу заклади охорони здоров’я приділяють оптимізації лікарського забезпечення стаціонарних хворих. Чимала номенклатура лікарських засобів (ЛЗ) для лікування бронхіальної астми (БА) в дітей, що зареєстрована в Україні, потребує вдосконалення системи їхнього відбору для конкретного відділення в умовах оптимального використання обмежених коштів. Мета роботи – оцінювання раціональності витрат на фармакотерапію БА в дітей за результатами АВС/VEN-аналізу. Матеріали та методи. Ретроспективний аналіз архівних даних медичних карт стаціонарних хворих з основним діагнозом бронхіальна астма, АВС/VEN-аналіз. Результати. Для економічного оцінювання раціональності використання ЛЗ виконали АВС-аналіз, що дав змогу ранжувати лікарські призначення за рівнем витрат. Встановлено, що групу А (80 % витрат) сформували 14 міжнародних непатентованих назв (МНН) (11,2 % від загальної кількості найменувань), групу В (15 % витрат) – 25 МНН (25,2 %), а групу С (5 % витрат) – 61 МНН (63,6 %). Формальний VEN-аналіз виявив співвідношення індексів за МНН, торговими назвами та кількістю лікарських призначень, що становили 3:27:41; 11:74:102 та 411:768:618 відповідно. Встановлено, що протягом 2018 р. найбільшу частину витрат групи А становив сегмент необхідних ЛЗ (54,7 %), а життєво необхідних – тільки 17,9 %, що свідчить про потребу оптимізації лікарського забезпечення дітей, які хворі на БА. Висновки. Результати досліджень вказують на необхідність удосконалення лікарського забезпечення дітей, які хворі на БА, та можуть використовуватися для ухвалення управлінських рішень, закупівлі ЛЗ закладами охорони здоров’я та зниження витрат на фармакотерапію шляхом збільшення частки вітчизняних препаратів.
Знайти схожі

5.

Назва журналу :Фармацевтичний журнал -2022р. т.77,N 3
Цікаві статті :
Костюк І. А. Аналіз динаміки номенклатури лікарських засобів в урядовій програмі "Доступні ліки"/ І. А. Костюк, Ю. В. Пелих (стр.3-11)
Даценко І. С. Клінічна характеристика хворих, госпіталізованих до Українського експертно-консультативного центру легеневої гіпертензії для дорослих/ І. С. Даценко, А. В. Кабачна (стр.12-21)
Власенко І. О. Вивчення потреб та фармацевтичного забезпечення хворих на цукровий діабет під час воєнного стану/ І. О. Власенко, О. О. Комаріда, Л. Л. Давтян (стр.22-32)
Олєйнікова Н. В. Результати клініко-економічного аналізу фармакотерапії хворих на епілепсію/ Н. В. Олєйнікова [та ін.] (стр.33-43)
Krasovska N. I. Approaches to synthesis of ([1,2,4]triazolo[1,5-c]quinazolin-2-yl)benzoic acids as potential anti-inflammators/ N. I. Krasovska (стр.44-54)
Луцька А. В. Дослідження структурно-механічних властивостей для вибору основи фармацевтичної композиції у формі мазі/ А. В. Луцька, А. О. Дроздова (стр.55-60)
Тарапон К. В. Вплив фармацевтичних факторів на профілі розчинення гранул для оральної суспензії з німесулідом/ К. В. Тарапон, О. В. Тригубчак (стр.61-70)
Остащенко Т. М. Реологічні дослідження деяких модельних зразків основ для виготовлення м’яких лікарських засобів/ Т. М. Остащенко, А. О. Дроздова (стр.71-76)
Анзіна К. М. Дослідження летких сполук трави самосилу гайового (Teucrium chamaedrys L.) методом газової хроматографії з мас-детекцією/ К. М. Анзіна, А. В. Гудзенко (стр.77-81)
Городецька І. Я. Дослідження асортименту та інформаційного супроводу медичних виробів і косметичних засобів/ І. Я. Городецька, О. Р. Левицька, І. Л. Чухрай (стр.82-93)
Оглобліна М. В. Сучасні підходи щодо вивчення протимікробної та протигрибкової активності нових похідних 1,2,4-триазолу/ М. В. Оглобліна, І. B. Бушуєва, В. В. Парченко (стр.94-102)
Кириченко І. В. Протизапальні властивості екстракту маруни дівочої (Tanacetum parthenium L.) на моделі хронічного запалення, модельованого ад’ювантом Фрейнда у щурів/ І. В. Кириченко, О. Я. Мищенко (стр.103-112)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Костюк І. А., Пелих Ю. В.
Назва : Аналіз динаміки номенклатури лікарських засобів в урядовій програмі "Доступні ліки"
Місце публікування : Фармац. журн. - київ, 2022. - Том 77, N 3. - С. 3-11 (Шифр ФУ3/2022/77/3)
MeSH-головна: НАЦИОНАЛЬНЫЕ ПРОГРАММЫ ЗДРАВООХРАНЕНИЯ -- NATIONAL HEALTH PROGRAMS
ЛЕКАРСТВА, ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВО -- LEGISLATION, DRUG
ЗДРАВООХРАНЕНИЯ РЕСУРСОВ РАСПРЕДЕЛЕНИЕ -- HEALTH CARE RATIONING
УКРАИНА -- UKRAINE
Анотація: На сьогодні доступність лікарських засобів для населення є однією із найгостріших проблем у системі охорони здоров’я. Актуальним є не тільки питання фізичної доступності ліків, тобто їх наявність в аптечних закладах, а ще й економічної спромоги населення придбати необхідні лікарські засоби. Для подолання цієї проблеми пріоритетним напрямом у реформуванні фармацевтичної галузі Уряд визнав запровадження процесу реімбурсації. З метою підвищення якості та тривалості життя населення за рахунок зростання фізичної та економічної доступності лікарських засобів для лікування найбільш соціально значущих захворювань, 1 квітня 2017 року Урядом було запроваджено програму реімбурсації «Доступні ліки». На початку вона розповсюджувалася на пацієнтів, що мають серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму, а з 1 жовтня 2021 року з’явилися препарати для лікування нецукрового діабету, розладів психіки та поведінки, а також епілепсії.The availability of medicines the public is a problem with the most acute health care systems. Not only the issue of physical availability of medicines, their availability in pharmacies, but also the economic assistance of the population to purchase drugs is relevant. To overcome these problems, the Government has recognized the introduction of a reimbursement process in the pharmaceutical sector. The content of improving the quality and life expectancy of the population, with increasing physical and economic accessibility of drugs for the treatment of the most socially significant diseases, April 1, 2017 the Government introduced a reimbursement program «Available medicines». In the beginning there were spreads with cardiovascular disease, type II diabetes and bronchial asthma. From October 1, 2021, the program includes drugs for the treatment of diabetes mellitus, mental and behavioral disorders, epilepsy. The aim of the work is to study the dynamics of the range of drugs included in the government programs «Available medicines» for 2017–2022
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)