Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (6)Вища освіта (10)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Кривопустов, С. П.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 125
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Кривопустов С. П.
Назва : Lactobacillus reuteri DSM 17938 та вітамін D3 при поширених клінічних проблемах дітей грудного віку
Місце публікування : Сучасна педіатрія. Україна. - Київ, 2021. - N 1. - С. 68-72 (Шифр СУ66/2021/1)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
Предметні рубрики: БиоГая
MeSH-головна: ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНЫЕ БОЛЕЗНИ -- GASTROINTESTINAL DISEASES
РЕСПИРАТОРНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- RESPIRATORY TRACT INFECTIONS
ПРОБИОТИКИ -- PROBIOTICS
ЛАКТОБАЦИЛЛЫ -- LACTOBACILLUS
ХОЛЕКАЛЬЦИФЕРОЛ -- CHOLECALCIFEROL
МЛАДЕНЕЦ -- INFANT
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
Анотація: Мета — показати клінічне значення Lactobacillus reuteri DSM 17938 і вітаміну D3 при поширених клінічних проблемах дітей грудного віку. Матеріали та методи. Наведено клінічні випадки в педіатрії грудного віку дітей, які мають дитячі кольки (G4), регургітації в немовлят (G1), функціональний закреп (G7). Розглянуто деякі міжнародні рекомендації щодо профілактичної дози вітаміну D на першому році життя дитини. Результати. Особливості поведінки дитини грудного віку часто турбують батьків і є приводом для звернення по медичну допомогу. Зокрема, показано, коли гострий плач дитини асоціюється із загрозливими станами. Наведено поширеність функціональних гастроінтестинальних розладів та важливість застосування в практиці Римських критеріїв IV. На клінічних прикладах дитячих кольок (G4), регургітації в немовлят (G1), функціонального закрепу (G7) описано тактику ведення пацієнтів із важливістю консультування, наведено доказову базу застосування при цьому Lactobacillus reuteri DSM 17938 і вітаміну D3. Представлено роботи щодо значення вітаміну D у профілактиці респіраторних інфекцій та його дозування. Висновки. У дітей першого року життя при дитячих кольках (G4), регургітації в немовлят (G1), функціональному закрепі (G7) важливе значення має консультування, а також застосування, зокрема, Lactobacillus reuteri DSM 17938. Додаткові переваги має сумісне застосування Lactobacillus reuteri DSM 17938 із вітаміном D3, який призначається також для профілактики респіраторних інфекцій
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Medical Nature -2011р.,N 7
Цікаві статті :
Бережной В. В. Фитотерапия в практике педиатра/ В. В. Бережной (стр.6-8)
Рекомендации по питанию детей с ацетонемическим синдромом (стр.9-10)
Багдасарова И. В. Ребенок - это не взрослый в миниатюре! Особенности лечения заболевания почек у детей/ И. В. Багдасарова (стр.11-12)
Сеймівський Д. А. Вроджені вади сечоводу у дітей/ Д. А. Сеймівський (стр.14-15)
Волосовец А. П. Острый бронхит у детей: перспективы применения фитотерапии/ А. П. Волосовец, С. П. Кривопустов (стр.16-22)
Новейшие исследования подтверждают терапевтическую эффективность препарата Бронхипрет®. Данные клинических исследований (стр.23-26)
Концепция фитониринга: больше 10 лет успеха и признания (стр.27-28)
Шадрин О. Г. Функциональная диспепсия у детей: проблемы диагностики и лечения/ О. Г. Шадрин (стр.29-30)
Кожевин Р. В. Фитопрепарат Иберогаст в лечении колики у детей/ Р. В. Кожевин (стр.32-33)
Фитопрепараты в гастроэнтерологии: можно ли говорить о доказательной медицине? (стр.36-46)
Левенец С. А. Коррекция нарушений менструальной функции у девочек-подростков: роль фитотерапии/ С. А. Левенец (стр.47-49)
Сергиенко М. Ю. Острый нелактационный мастит у девочек и девушек-подростков: опыт лечения/ М. Ю. Сергиенко (стр.50-52)
Абатуров А. Е. Фитотерапия в лечении и профилактике острых респираторных заболеваний у детей/ А. Е. Абатуров (стр.56-59)
Фитопрепараты - отличное решение проблемы инфекционных заболеваний (стр.62-64)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Волосовец О. П., Кривопустов С. П., Бекетова Г. В., Волосовец Т. М., Абатуров О. Є., Крючко Т. О.
Назва : Європейська педіатрія: час змін ( до участі делегації українських учених у VIII Європейському конгресі дитячих лікарів Europaediatrics 2017)
Місце публікування : Здоровье ребёнка. - 2017. - N 4. - С. 107-109 (Шифр ЗУ27/2017/4)
MeSH-головна: КОНГРЕССЫ -- CONGRESSES
ПЕДИАТРИЯ -- PEDIATRICS
МЕЖДУНАРОДНОЕ СОТРУДНИЧЕСТВО -- INTERNATIONAL COOPERATION
Анотація: Делегація українських вчених-педіатрів взяла участь у роботі VIII Європейського Конгресу дитячих лікарів Europaediatrics, який проходив з 7 по 10 червня 2017 року у м. Бухарест (Румунія). 1825 учасників Конгресу представляли 53 країни світу. Існуючі нерівності в стані здоров’я дітей між Заходом та Сходом Європи є неприйнятними і тому усіма країнами континенту повинні розроблюватися відповідні дорожні карти розвитку національних систем охорони здоров’я. Саме тому Europaediatrics Congress 2017 проходив під девізом «Педіатрія будує мости по всій Європі». На важливості обміну досвідом провідних педіатричних шкіл з метою поліпшення якості надання медичної допомоги дитячому населенню наголосили президент Євроконгресу професор Marin Burlea та голова його наукового комітету професор Berthold V. Koletzko. У доповіді директора департаменту дитинства ВООЗ професора Anthony Costello наголошувалось на важливості аспектів соціальної педіатрії, а саме: комплексній боротьбі з ожирінням у дітей, соціально-значущими хворобами, зокрема у дітей з числа біженців, необхідністю пропаганди дитячими та родинними лікарями здорового способу життя, імунопрофілактики та раціонального харчування. Наукова програма Конгресу враховувала сучасні розробки вчених-педіатрів Європи, які працюють в напрямку уніфікації стандартів надання медичної допомоги дітям в Європі та поліпшення їх здоров’я і розвитку; створення рівних можливостей для всіх дітей. Чимало доповідей були присвячені актуальним питанням педіатрії, зокрема дитячої алергології, пульмонології, кардіології та нутріціології. Особливий акцент учасники Конгресу зробили на питаннях удосконалення педіатричної освіти в Європі та безперервного професійного розвитку дитячих та родинних лікарів з актуальних питань педіатрії. Питанням організації педіатричної освіти в Україні та перспективним питанням профілактики захворювань органів дихання у дітей були присвячені доповіді представників Національного медичного університету імені О.О. Богомольця: член-кореспондента НАМН України, професора О.П. Волосовця та професора С.П. Кривопустова (кафедра педіатрії №2). На Конгресі прослідковувався тренд широкого впровадження в практику інноваційних наукових досліджень у сфері педіатрії, важливості зменшення відмінностей у національних системах охорони здоров’я в усіх європейських країнах. Europaediatrics Congress 2017 став освітньо-науковою площадкою, де було обговорено бачення перспектив державної політики країн Європи в сфері захисту дитинства та розвитку педіатрії
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Інфекційні хвороби -2005р.,N 2
Цікаві статті :
Вашев Є. А. Паразитоценологія - нова концепція у заразній патології/ Є. А. Вашев, В. М. Апатенко (стр.5-11)
Рябоконь О. В. Цитокіновий статус у хворих на хронічний гепатит С при різних результатах інтерферонотерапії/ О. В. Рябоконь (стр.12-15)
Міцода Р. М. Стан новонароджених, матері яких перенесли гепатит А під час вагітності/ Р. М. Міцода (стр.16-18)
Ковальчук М. Т. Функціональний стан печінки у хворих на атопічний дерматит з НВУ- і НСУ-інфекціями/ М. Т. Ковальчук (стр.19-21)
Святенко Т. В. Вірусні гепатити як тригерний фактор у розвитку червоного плоского лишаю/ Т. В. Святенко (стр.21-23)
Дикий Б. М. Особливості перебігу лептоспірозу та стан судиннотромбоцитарного гемостазу у хворих похилого віку/ Б. М. Дикий [и др.] (стр.24-27)
Москалюк В. Д. Зміни серцево-судинної системи у хворих на респіраторно-синцитіальну інфекцію/ В. Д. Москалюк (стр.28-30)
Дубинська Г. М. Аналіз здоров’я людей, інфікованих вірусом простого герпесу/ Г. М. Дубинська [и др.] (стр.31-33)
Юлиш Є. І. Роль вірусу Епштейна-Барр у стані здоров’я дітей, які асто і тривало хворіють/ Є. І. Юлиш [и др.] (стр.34-39)
Завіднюк Н. Г. Оцінка клінічної ефективності циклоферону та протефлазиду в комплексній терапії хворих на оперізувальний герпес/ Н. Г. Завіднюк (стр.40-42)
Бобровицька А. І. Особливості сучасного епідемічного процесу та клінічного перебігу дифтерії у дітей/ А. І. Бобровицька [и др.] (стр.43-46)
Нітефор І. Б. Роль вірусної урогенітальної інфекції у невиношуванні вагітності/ І. Б. Нітефор (стр.47-48)
Павлишин Г. А. Перинатальна інфекція та летальність у період новонародженості/ Г. А. Павлишин (стр.49-52)
Андрейчин М. А. Ефективність застосування бемітилу в комплексному лікуванні сальмонельозу/ М. А. Андрейчин, І. З. Карімов (стр.53-55)
Басок О. С. Прогностична роль інтерлейкінів при сальмонельозі у дітей раннього віку/ О. С. Басок, О. М. Ольховська (стр.56-58)
Мазур Н. В. Підходи до корекції зневоднення при секреторних діареях у дітей/ Н. В. Мазур (стр.58-60)
Ільницький І. І. Туберкульоз різних вікових груп населення в умовах епідемії за даними організаційно-методичних і клініко лабораторних досліджень/ І. І. Ільницький [и др.] (стр.61-63)
Мельник В. М. Загальна якість життя і стан здоров’я хворих на туберкульоз легень/ В. М. Мельник, Ю. М. Валецький (стр.65-67)
Шуляк В. І. Вміст альдостерону у крові хворих на менінгіт і менінгоенцефаліт/ В. І. Шуляк (стр.68-69)
Юдін І. П. Фенотипічні особливості некультурабельної фракції Escherichia coli ATCC 25922/ І. П. Юдін (стр.70-73)
Нікітін Є. В. Сучасні уявлення про механізм дії і використання інтерферонів та інтерфероногенів при хронічних гепатитах/ Є. В. Нікітін [и др.] (стр.74-79)
Ребенок Ж. О. Інфекційний (септичний) ендокардит/ Ж. О. Ребенок (стр.79-88)
Деміховська О. В. Інститут Роберта Коха: історія і сучасність/ О. В. Деміховська (стр.88-90)
Жданов К. В. Значення біопсії печінки у розпізнаванні хронічного гепатиту у хворих з передбачуваною жовтяничною формою гострого гепатиту В або С/ К. В. Жданов [и др.] (стр.95-97)
Панкратов С. М. Тонзиліт як маніфестний синдром деяких системних хвороб/ С. М. Панкратов, М. А. Кулініч, Г. В. Котік (стр.97-99)
Валовенко А. Г. Деякі епідеміологічні та епізоотологічні аспекти лептоспірозу в Чернігівській області/ А. Г. Валовенко [и др.] (стр.99-100)
Малий В. П. Конференція "Актуальні проблеми менінгококової інфекції та гнійних бактерійних менінгітів"/ В. П. Малий (стр.102-108)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Волосовець О. П., Кривопустов С. П.
Назва : Актуальні питання профілактики ускладнень у дітей з пролапсом мітрального клапана
Місце публікування : Український медичний часопис. - Київ, 1999. - № 3(11). - С. 53-55 (Шифр УУ13/1999/3)
MeSH-головна: МИТРАЛЬНОГО КЛАПАНА ПРОЛАПС -- MITRAL VALVE PROLAPSE
ДЕТИ -- CHILD
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Волосовець О. П., Кривопустов С. П.
Назва : Аналіз питомої ваги анте-,інтранатальної гіпоксії та екологічних факторів у розвитку дистрофії міокарда у дітей старшого віку
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - Київ, 1998. - № 2. - С. 62-64 (Шифр ПУ2/1998/2)
MeSH-головна: КЛЕТОЧНАЯ ГИПОКСИЯ -- CELL HYPOXIA
ЭКОЛОГИЯ -- ECOLOGY
МИОКАРДИТ -- MYOCARDITIS
ДЕТИ -- CHILD
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Волосовець А. П., Кривопустов С. П.
Назва : Антимікробна терапія інфекцій сечової системи у дітей
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2004. - № 1. - С. 5-12 (Шифр ПУ2/2004/1)
Предметні рубрики: Мочевых путей инфекции-- дети-- лек тер
Антибактериальные средства для мочевых путей-- дети
Цефадроксил-- дети-- тер прим
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Волосовець О. П., Кривопустов С. П., Павлик О. В., Ємець О. В., Строй Д. О., Досенко В. Є.
Назва : Асоціація варіацій генів Pomp, Mtor та Atg5 із ризиком розвитку бронхіальної астми
Місце публікування : Здоровье ребенка. - 2016. - № 1. - С. 18-24 (Шифр ЗУ27/2016/1)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: АСТМА БРОНХИАЛЬНАЯ -- ASTHMA
ПОЛИМОРФИЗМ ГЕНЕТИЧЕСКИЙ -- POLYMORPHISM, GENETIC
ПРОТЕОЛИЗ -- PROTEOLYSIS
ДЕТИ -- CHILD
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Волосовець О. П., Кривопустов С. П., Мозирська О. В., Слюсар Н. А., Щербинська К. М., Кривопустова М. В.
Назва : Атопічний дерматит та анемія у дітей: сучасний погляд на коморбідність
Паралельн. назви :Atopic dermatitis and anemia in children: a modern view on the comorbidity
Місце публікування : Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія. - 2019. - N 2. - С. 69 (Шифр КУ34/2019/2)
MeSH-головна: ДЕРМАТИТ АТОПИЧЕСКИЙ -- DERMATITIS, ATOPIC
АНЕМИЯ -- ANEMIA
ДЕТИ -- CHILD
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY
Анотація: В останні десятиріччя спостерігається суттєве зростання захворюваності на алергічні хвороби в усьому світі. Вкрай актуальною є проблема атопічного дерматиту – хронічного рецидивного захворювання шкіри запального характеру, поширеність котрого серед дітей в країнах Західної Європи сягає 10–20%. Атопічний дерматит суттєво впливає на якість життя хворих та їх родин у фізичному, психологічному та соціальному аспектах. Атопічні захворювання пов’язані з хронічним системним запаленням (Czarnowicki T, Gonzalez J, Shemer A, et al., 2015). Нерідко вони супроводжуються численними коморбідними станами. Особливу цікавість при цьому становить вивчення анемії
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Волосовець О. П., Больбот Ю. К., Кривопустов С. П., Мозирська О. В., Кривопустова М. В., Прохорова М. П., Купкіна А. В.
Назва : Бронхіальна астма в дітей України: медико-екологічні паралелі захворюваності та поширеності
Місце публікування : Медичні перспективи. - Д., 2020. - Т. 25, № 3. - С. 184-191 (Шифр МУ10/2020/25/3)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: АСТМА БРОНХИАЛЬНАЯ -- ASTHMA
ЭКОЛОГИЧЕСКИЕ И ОКРУЖАЮЩЕЙ СРЕДЫ ПРОЦЕССЫ -- ECOLOGICAL AND ENVIRONMENTAL PROCESSES
ДЕТИ -- CHILD
УКРАИНА -- UKRAINE
Анотація: Бронхіальна астма (далі - БА) залишається однією з найпоширеніших неінфекційних хвороб у дітей в усьому світі, яка більш ніж в половині випадків призводить до інвалідизації та істотно впливає на якість життя хворої дитини. Метою дослідження було визначення трендів захворюваності і поширеності бронхіальної астми у дітей України в динаміці за останні 25 років в областях України та оцінка впливу обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел забруднення в регіоні проживання на рівні захворюваності БА у дітей і її поширеність. За даними Центру медичної статистики МОЗ України захворюваність дітей у віці 0-17 років на бронхіальну астму в 2017 році становила 4513 нових випадків БА або 0,59 на 1 тис. Населення, а поширеність становила 37246, або 4,91 на 1000 населення. Найбільше вперше виявлених випадків БА спостерігалося у дітей у віці 7-14 років - 2439, або 54,0% від загальної кількості, що відповідає світовим тенденціям. Найбільший рівень захворюваності та поширеності спостерігався у дітей Харківської, Запорізької, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької областей та м Києві. Нами встановлено прямий і тісний зв’язок (ρ = 0,741) між зменшенням обсягів викидів забруднювачів від стаціонарних джерел в атмосферне повітря та зменшенням поширеності БА у дітей в останні роки. Таким чином, за останні 25 років в Україні спостерігається зростання на 69,3% поширеності бронхіальної астми у дітей і на 22,9% рівня захворюваності на бронхіальну астму з переважанням виявлення цієї патології у дітей з великих промислових і агропромислових областей країни зі значними обсягами викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел забруднення
Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)