Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (4)Вища освіта (1)Краєзнавство (1)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Лизогуб, В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 157
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.

Назва журналу :Український науково-медичний молодіжний журнал -2020р.,N 2
Цікаві статті :
Гринзовський А. Розвиток і становлення системи контролю інфекційних захворювань до ХХ століття/ А. Гринзовський (стр.4-14)
Бондар Т. Антибіотики в стоматології (огляд літератури)/ Т. Бондар (стр.15-24)
Джавадіасл А. Застосування люксатора «DIRECTA» для операції видалення зуба/ А. Джавадіасл, В. Маланчук, Д. Топчій (стр.25-32)
Левченко Л. Застосування перкутанної хімічної абляції в лікуванні пацієнтів з гепатоцелюлярною карциномою/ Л. Левченко, Є. Козачук, С. Земсков (стр.33-43)
Моцак Т. Рівень серотоніну у хворих на генералізований атеросклероз та його динаміка під впливом цилостазолу/ Т. Моцак [та ін.] (стр.44-57)
Омельченко А. Особливості діагностики та лікування спортивної грижі: огляд літератури/ А. Омельченко (стр.58-66)
Федорченко Д. Дослідження користувачів мобільних пристроїв методом анкетування та об’єктивної аудіометрії (отоакустична емісія)/ Д. Федорченко, В. Дідковський (стр.68-74)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Крушинська Н. А., Лизогуб В. Г.
Назва : Шкідливий вплив паління кальяну на серцево-судинну систему
Місце публікування : Артеріальна гіпертензія. - Київ, 2020. - № 5. - С. 26-36 (Шифр АУ38/2020/5)
MeSH-головна: КУРЕНИЕ -- SMOKING
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ БОЛЕЗНИ -- CARDIOVASCULAR DISEASES
Анотація: Паління кальяну є відносно новою, але актуальною проблемою медицини, оскільки в Україні, як і в усьому світі, відзначається катастрофічне зростання його вживання. У структурі тютюнопаління, що залишається основним модифікованим фактором серцево-судинного ризику, останніми роками відбулися зміни зі зростанням питомої частки альтернативних тютюнових продуктів, серед яких кальян посідає друге місце. Споживачі сприймають кальян як вид соціальної активності та спосіб цікавого проведення часу й недооцінюють його шкоду для здоров’я та здатність викликати залежність. А суспільство загалом толерантніше ставиться до використання альтернативних тютюнових продуктів, аніж традиційних цигарок, у тому числі молоддю. На ­сьогодні є численні дані щодо зв’язку паління кальяну з розвитком артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, серцевої недостатності та смертністю від цих причин. Метою огляду є оцінка факторів, які сприяють поширенню використання кальяну, його ефектів на серцево-судинну систему та можливостей припинення паління
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Артериальная гипертензия -2020р.,N 5
Цікаві статті :
Скибчик В. А. Взаємозв’язок структурно-функціональних змін лівих відділів серця з когнітивними функціями у пацієнтів з артеріальною гіпертензією/ В. А. Скибчик, О. С. Пилипів (стр.7-12)
Чистик Т. Роль кардиопротекторов в современном лечении артериальной гипертензии и хронической ишемической болезни сердца/ подгот. Т. Чистик (стр.13-16)
Коваль С. М. Цукровий діабет 2-го типу та серцево-судинні захворювання. Частина І. Визначення проблеми, стратифікація кардіоваскулярного ризику і основні напрямки профілактики серцево-судинних захворювань у хворих на цукровий діабет 2-го типу/ С. М. Коваль, К. О. Юшко (стр.17-25)
Крушинська Н. А. Шкідливий вплив паління кальяну на серцево-судинну систему/ Н. А. Крушинська, В. Г. Лизогуб (стр.26-36)
Резолюція ХХІ Національного конгресу кардіологів України (стр.38-46)
Adams J. M. Генеральний хірург: контроль гіпертензії повинен бути національним пріоритетом охорони здоров’я. Національне забов’язання щодо вдосконалення догляду за хворими на гіпертензію в США (JAMA. Published online Oct 7 2020. doi: 10.1001/jama.2020.20356)/ J. M. Adams, J. S. Wright (стр.47-50)
Торбас О. Нове у кардіології/ підгот. О. Торбас (стр.51-55)
Значення оновлення Національних рекомендацій з діагностики й лікування артеріальної гіпертензії в Об’єднаному Королівстві (стр.51)
Взаємозв’язок рівня сечової кислоти в сироватці крові, рівня артеріального тиску вранці за даними домашнього моніторування і серцево-судинних факторів ризику в популяції з попередньою передгіпертензією: поперечне дослідження (стр.51-52)
Зміни значень порогових рівнів артеріального тиску для призначення антигіпертензивних препаратів у пацієнтів із цукровим діабетом (стр.52)
Порівнянність значень артеріального тиску в дослідженні SPRINT і звичайний клінічний практиці (стр.52-53)
Сакубітрил/валсартан знизив удвічі ниркові події в пацієнтів із серцевою недостатністю зі збереженою фракцією викиду (стр.53)
Перше велике дослідження, яке показало покращання функції нирок при СНзФВ (стр.54)
Ізольована діастолічна гіпертензія в біобанку Великої Британії: порівняння визначень за рекомендаціями АСС/АНА і ESC/NICE (стр.54)
Ризик серцево-судинних захворювань і хронічної хвороби нирок за категоріями артеріального тиску при цукровому діабеті 2017 року (стр.54-55)
Вплив обмежень у часі прийому їжі на втрату ваги та інші метаболічні параметри в жінок і чоловіків із зайвою вагою та ожирінням (стр.55)
Артериальная гипертензия у взрослых - 2020 (стр.56-123)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Крушинська Н. А., Лизогуб В. Г.
Назва : Шкідливий вплив паління кальяну на серцево-судинну систему
Паралельн. назви :Adverse effects of waterpipe smoking on the cardiovascular system
Місце публікування : Артериальная гипертензия. - 2020. - Т. 13, № 5. - С. 26-36 (Шифр АУ38/2020/13/5)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: КУРЕНИЕ -- SMOKING
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ БОЛЕЗНИ -- CARDIOVASCULAR DISEASES
БЕНЗОЛА ПРОИЗВОДНЫЕ -- BENZENE DERIVATIVES
УГЛЕРОДА ОКИСЬ -- CARBON MONOXIDE
ОБЗОР -- REVIEW
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): кальян
Анотація: Паління кальяну є відносно новою, але актуальною проблемою медицини, оскільки в Україні, як і в усьому світі, відзначається катастрофічне зростання його вживання. У структурі тютюнопаління, що залишається основним модифікованим фактором серцево-судинного ризику, останніми роками відбулися зміни зі зростанням питомої частки альтернативних тютюнових продуктів, серед яких кальян посідає друге місце. Споживачі сприймають кальян як вид соціальної активності та спосіб цікавого проведення часу й недооцінюють його шкоду для здоров’я та здатність викликати залежність. А суспільство загалом толерантніше ставиться до використання альтернативних тютюнових продуктів, аніж традиційних цигарок, у тому числі молоддю. На ­сьогодні є численні дані щодо зв’язку паління кальяну з розвитком артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, серцевої недостатності та смертністю від цих причин. Метою огляду є оцінка факторів, які сприяють поширенню використання кальяну, його ефектів на серцево-судинну систему та можливостей припинення палінняWaterpipe smoking is a relatively new, but important problem for health care due to dramatically increasing rate of its use worldwide and in Ukraine. Despite tobacco smoking is still remaining the main modifiable risk factor of cardiovascular diseases, there are changes in its structure with increasing role of alternative tobacco products. Waterpipe smoking is the second most common form of them. Waterpipe users regard waterpipe as a type of social activity and possibility of challenging pastime but underestimate its adverse health effects and addictive capacity. And society is more tolerant to alternative tobacco products than to traditional cigarettes even used by youth. There are scientific data about association of waterpipe smoking with arterial hypertension, coronary heart disease, myocardial infarction, heart failure and mortality related to these diseases. The aim of this review is to assess factors associated with the spread of waterpipe use, its adverse cardiovascular effects and options for smoking cessation
Знайти схожі

5.

Назва журналу :Артериальная гипертензия -2020р. т.13,N 5
Цікаві статті :
Скибчик В. А. Взаємозв’язок структурно-функціональних змін лівих відділів серця з когнітивними функціями у пацієнтів з артеріальною гіпертензією/ В. А. Скибчик, О. С. Пилипів (стр.7-12)
Чистик Т. В. Роль кардиопротекторов в современном лечении артериальной гипертензии и хронической ишемической болезни сердца/ Т. В. Чистик (стр.13-16)
Коваль С. М. Цукровий діабет 2-го типу та серцево-судинні захворювання Частина І. Визначення проблеми, стратифікація кардіоваскулярного ризику і основні напрямки профілактики серцево-судинних захворювань у хворих на цукровий діабет 2-го типу/ С. М. Коваль, К. О. Юшко (стр.17-25)
Крушинська Н. А. Шкідливий вплив паління кальяну на серцево-судинну систему/ Н. А. Крушинська, В. Г. Лизогуб (стр.26-36)
Резолюція ХXI Національного конгресу кардіологів України (м. Київ, 22–25 вересня 2020 р.) (стр.38-46)
Jerome M. Adams. Генеральний хірург: контроль гіпертензії повинен бути національним пріоритетом охорони здоров’я. Національне зобов’язання щодо вдосконалення догляду за хворими на гіпертензію в США (JAMA. Published online Oct 7 2020. doi: 10.1001/jama.2020.20356)/ M. Adams Jerome, S. Wright Janet (стр.47-50)
Нове у кардіології (стр.51-55)
Значення оновлення Національних рекомендацій з діагностики й лікування артеріальної гіпертензії в Об'єднаному Королівстві (стр.51)
Взаємозв'язок рівня сечової кислоти в сироватці крові, рівня артеріального тиску вранці за даними домашнього моніторування і серцево-судинних факторів ризику в популяції з попередньою передгіпертензією: поперечне дослідження (стр.51-52)
Зміни значень порогових рівнів артеріального тиску для призначення антигіпертензивних препаратів у пацієнтів із цукровим діабетом (стр.52)
Порівнянність значень артеріального тиску в дослідженні SPRINT і звичайній клінічній практиці (стр.52-53)
Сакубітрил/валсартан знизив удвічі ниркові події в пацієнтів із серцевою недостатністю зі збереженою фракцією викиду (стр.53-54)
Ізольована діастолічна гіпертензія в біобанку Великої Британії: порівняння визначень за рекомендаціями ACC/AHA і ESC/NICE (стр.54)
Ризик серцево-судинних захворювань і хронічної хвороби нирок за категоріями артеріального тиску при цукровому діабеті 2017 року (стр.54-55)
Вплив обмежень у часі прийому їжі на втрату ваги та інші метаболічні параметри в жінок і чоловіків із зайвою вагою та ожирінням (стр.55)
Артериальная гипертензия у взрослых — 2020. Клинические рекомендации Российского кардиологического общества (стр.56-123)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Моцак Т., Лизогуб В., Купчинська О., Бугайцев О.
Назва : Рівень серотоніну у хворих на генералізований атеросклероз та його динаміка під впливом цилостазолу
Паралельн. назви :The level of serotonin in patients with generalized atherosclerosis and its dynamics under the influence of cilostazol
Місце публікування : Український науково-медичний молодіжний журнал. - 2020. - № 2. - С. 44-57 (Шифр УУ14/2020/2)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
Предметні рубрики: Цилостазол-- тер прим
MeSH-головна: АТЕРОСКЛЕРОЗ -- ATHEROSCLEROSIS
ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА -- MYOCARDIAL ISCHEMIA
НЕЙРОБИХЕВИОРАЛЬНЫЕ СИМПТОМЫ -- NEUROBEHAVIORAL MANIFESTATIONS
ЛЕКАРСТВА ПРИМЕНЕНИЯ СХЕМА -- DRUG ADMINISTRATION SCHEDULE
РАНДОМИЗИРОВАННОЕ КОНТРОЛИРУЕМОЕ КЛИНИЧЕСКОЕ ИССЛЕДОВАНИЕ -- RANDOMIZED CONTROLLED TRIAL
ТРОМБОЦИТОВ АГРЕГАЦИИ ИНГИБИТОРЫ -- PLATELET AGGREGATION INHIBITORS
ТАБЛИЦЫ -- TABLES
Анотація: Метою даної роботи є вивчення впливу цилостазолу на регіональну гемодинаміку, рівень серотоніну та функціональну активність мозку, серця, нижніх кінцівок у хворих на генералізований атеросклероз. У 12-тижневе відкрите рандомізоване плацебо-контрольоване дослідження було включено 52 осіб чоловічої статі з генералізованим атеросклерозом та 26 осіб чоловічої статі з хронічним коронарним синдромом (група порівняння). Пацієнти основної групи, які мали генералізований атеросклероз були рандомізовані на дві підгрупи: 26 чоловіків додатково до базисної терапії отримували цилостазол в дозі 100 мг двічі на добу та 26 пацієнтів, які додатково отримували плацебо. Пацієнти з генералізованим атеросклерозом мали ураження чотирьох судинних басейнів: церебрального, коронарного, мезентеріального та нижніх кінцівок. Виявлено, що у хворих на генералізований атеросклероз рівень серотоніну в плазмі крові перевищував показник групи порівняння в 7,8 рази, а ряд інших показників, таких як: показники об’ємного кровотоку (р0,001), когнітивної функції, дистанції безбольової ходьби, були нижче групи порівняння. Під впливом лікування, з додаванням цилостазолу протягом 12 тижнів до базисної терапії, стан показників покращився: рівень серотоніну в плазмі зменшився в 2,9 рази (р0,001), достовірно (р0,001) збільшився об’ємний кровотік в усіх досліджуваних судинних басейнах, що сприяло зменшенню кількості як больових, так і безбольових епізодів ішемії міокарда (за даними добового електрокардіографічного моніторування), збільшенню безбольової та максимальної дистанції ходьби та поліпшенню когнітивної функції головного мозку. У групі пацієнтів з генералізованим атеросклерозом, які приймали плацебо, під впливом лікування зміни були не достовірні. Отримані нами дані вказують на позитивний вплив цилостазолу як доповнення до базисної терапії у хворих на генералізований атеросклероз та важливість проведення подальших досліджень у даному напрямкуThe aim of this work is to study the effect of cilostazol on regional hemodynamics, serotonin levels and functional activity of the brain, heart, lower extremities in patients with generalized atherosclerosis. A 12-week open-label, randomized, placebo-controlled study included 52 males with generalized atherosclerosis and 26 males with chronic coronary syndrome (comparison group). Patients in the generalized atherosclerosis group were randomized into two subgroups: 26 males in addition to basic therapy received cilostazol at a dose of 100 mg twice daily, and 26 patients who received additional placebo. Patients with generalized atherosclerosis had injury of four vascular territories: cerebral, coronary, mesenteric and lower extremities. It was found that in patients with generalized atherosclerosis, the level of serotonin in plasma exceeded this comparison group by 7.8 times, and a number of indicators were lower - in particular, indicators of volumetric blood flow (p0,001), cognitive function, painless walking distance. Under the influence of treatment with the addition of cilostazol for 12 weeks before baseline therapy, the condition improved: plasma serotonin levels decreased 2,9 times (p0,001), significantly (p0,001) increased volumetric bold flow in all studied vascular territories, which contributed to a decrease in the number of both painful and painless episodes of myocardial ischemia (according to daily electrocardiographic monitoring), increased painless and maximum walking distance, and improved cognitive function of the brain. In the generalized atherosclerosis group, who was taking placebo, under the influence of treatment, the changes were not significant. Our data indicate a positive effect of cilostazol as an addition to basic therapy in patients with generalized atherosclerosis and the need for further research in this area
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Соболь В. О., Лизогуб В. Г., Пузанова О. Г., Мошковська Ю. О.
Назва : Метаболічні порушення у хворих на артеріальну гіпертензію із супутнім ожирінням
Місце публікування : Український терапевтичний журнал. - 2019. - № 3. - С. 34-40 (Шифр УУ21/2019/3)
MeSH-головна: ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
ОЖИРЕНИЕ -- OBESITY
ДОФАМИН -- DOPAMINE
Анотація: Мета роботи — подальше вивчення патогенетичних тригерів артеріальної гіпертензії (АГ) із супутнім ожирінням. Матеріали та методи. Обстежено 111 хворих на АГ із супутнім ожирінням (основна група) та 18 хворих на АГ без ожиріння (група порівняння). Вік пацієнтів основної групи становив від 41 до 67 років, у середньому (53,6 ± 7,35) року. Контрольну групу склали 24 практично здорові особи, репрезентативні за віком, який у середньому становив (53,5 ± 7,7) року. Групу порівняння склали 18 хворих на АГ 1—2 ступеня та І—ІІ стадії, середнього віку (52,25 ± 6,41) року без ожиріння. Вміст дофаміну (ДА) визначали за даними добової екскреції дофаміну із сечею флюорометричним методом. Безпосереднє визначення ангіотензину ІІ (АТІІ) та альдостерону (АЛД) проводили за допомогою імуноферментного аналізу. Концентрацію ліпідів визначали за допомогою ферментативного колориметричного методу. Результати та обговорення. У хворих на АГ порушення дофамінового обміну встановлено у 88,8 % осіб із супутнім ожирінням та 69,2 % осіб без ожиріння, що проявляється зниженням екскреції ДА із сечею в 2,3 разу (p 0,001) та 2,0 разу (p 0,001), порівняно з групою контролю. Наявність супутнього ожиріння призводить до більш глибокого порушення в дофамінергічній системі, проявом якого є зниження рівня ДА в добовій сечі на 14,6 % порівняно з хворими на ізольовану АГ (р 0,001). Гіперактивація ренін-ангіотензин-альдостеронової системи (РААС) більш виражена у хворих на АГ із супутнім ожирінням, що супроводжується високим вмістом АТІІ та АЛД: (47,45 ± 18,8) пг/мл та (220,17 ± 108,8) проти (42,1 ± 5,2) пг/мл та (172,1 ± 18,9) пг/мл (р 0,05; р 0,001), (15,28 ± 2,9) та (119,78 ± 31,6) пг/мл (р 0,001) у групі хворих на ізольовану АГ та контролю відповідно. Пороговим діапазоном ДА є значення 875—1060 ммоль/л, при перевищенні якого частота патологічних рівнів АЛД та АТІІ суттєво зменшується (р 0,05). При супутньому ожирінні та порушенні дофамінового обміну у хворих на АГ виявлено більш виражений атерогенний ліпідний профіль порівняно з хворими на АГ без ожиріння. Висновки. Встановлено глибокі порушення дофамінового обміну у хворих на АГ та із супутнім ожирінням, які проявляються пригніченням дофамінергічної системи та підтверджують патогенетичну роль ДА в розвитку ожиріння на тлі гіпер­активації ренін-ангіотензин-альдостеронової системиObjective — further investigation of the pathogenetic triggers of arterial hypertension with concomitant obesity. Materials and methods. Examinations involved 111 patients with arterial hypertension (AH) with concomitant obesity (main group) and 18 patients with AH without obesity (comparison group). The age of the patients in the main group ranged from 41 to 67 years, on average (53.6 ± 7.35) years. The control group consisted of 24 practically healthy persons of representative age, which on average was (53.5 ± 7.7) years. The comparison group consisted of 18 patients with 1—2 degree arterial hypertension of the Ist and IInd stages, with an average age of (52.25 ± 6.41) years without obesity. Dopamine (DA) level was determined from the data from the daily excretion of dopamine with urine using a fluorometric method. The direct determination of angiotensin II (ATII) and aldosterone (ALD) was performed using an immune-enzymatic analysis. The concentration of lipids was determined using an enzymatic colorimetric method. Results and discussion. In patients with AH, a violation of the dopamine metabolism was detected in 88.8 % of patients with concomitant obesity and 69.2 % of patients without obesity, manifested by a decrease in the DA excretion with urine in 2.3 times (p 0.001) and 2.0 times (p 0.001), respectively, in comparison with the control group. The presence of concomitant obesity resulted in more profound disorder in the dopaminergic system, that manifested is the decreased DA levels in the daily urine by 14.6 % compared to patients with isolated AH (p 0,001). Hyperactivation of renin-angiotensin-aldosterone system (RAAS) was more pronounced in patients with AH with concomitant obesity, accompanied by high levels of ATII and ALD: (47.45 ± 18.8) and (220.17 ± 108.8) versus (42.1 ± 5.2) pg/ml and (172.1 ± 18.9) pg/ml (p 00.05; p 0.001), (15.28 ± 2.9) and (119.78 ± 31.6) pg/ml (p 0.001) in the group of patients with isolated AH and control respectively. The threshold DA range was 875—1060 mmol/l, with an excess of which the frequency of pathological levels of ALD and ATII significantly decreased (p 0.05). Patients with AH, concomitant obesity and disturbances of dopamine metabolism has more pronounced atherogenic lipid profile, than patients with hypertension without obesity. Conclusions. As a result of the study, several violations of dopamine metabolism in patients with AH and associated obesity have been established. They manifested in the inhibition of the dopaminergic system, that confirmed the pathogenetic role of DA in the development of obesity against the background of hyperactivation of the renin-angiotensin-aldosterone system
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Український терапевтичний журнал -2019р.,N 3
Цікаві статті :
Скрипник І. М. Слово про вчителя. До 100-річчя доктора медичних наук, професора Української медичної стоматологічної академії Максима Андрійовича Дудченка/ І. М. Скрипник [та ін.] (стр.5-8)
Петюніна О. В. Порушення емоційного стану та несприятливі події після інфаркту міокарда з елевацією сегмента ST : дослідження "випадок - контроль"/ О. В. Петюніна, М. П. Копиця, О. В. Скринник (стр.9-15)
Пасієшвілі Т. М. Оцінка особливостей змін та діагностичної інформативності цитокінового профілю в осіб молодого віку з гастроезофагеальною рефлюксною хворобою, що протікає на тлі автоімунного запалення/ Т. М. Пасієшвілі (стр.16-21)
Пивовар С. М. Модель несприятливого перебігу серцевої недостатності з урахуванням тиреоїдного статусу хворих/ С. М. Пивовар (стр.22-27)
Буряковская А. А. Связь между уровнем пролактина, нарушениями сна и эффективностью коррекции гликемии у пациентов с сочетанным течением гипертонической болезни и сахарного диабета 2 типа/ А. А. Буряковская, А. С. Исаева (стр.28-33)
Соболь В. О. Метаболічні порушення у хворих на артеріальну гіпертензію із супутнім ожирінням/ В. О. Соболь [та ін.] (стр.34-40)
Хухліна О. С. Вплив пролактину на АДФ-індуковану агрегацію тромбоцитів у хворих на стабільну стенокардію напруги та гастроезофагеальну рефлюксну хворобу/ О. С. Хухліна [та ін.] (стр.41-46)
В’юн Т. І. Кореляційні зв’язки між клініко-анамнестичними характеристиками та біохімічними показниками метаболізму кісткової тканини з коморбідністю хронічного панкреатиту та артеріальної гіпертензії/ Т. І. В’юн (стр.47-52)
Філіпюк А. Л. Тромбоцитарно-коагуляційний гемостаз за умов поєднаного ураження серця та жовчного міхура/ А. Л. Філіпюк, Л. М. Стрільчук (стр.53-58)
Пильов Д. І. Взаємозв’язок васпіна, TNF-α та показників вуглеводного обміну у хворих на цукровий діабет 2 типу/ Д. І. Пильов (стр.59-63)
Волошин О. І. Синдром хронічної втоми : клініко-патофізіологічні, діагностичні та диференційно-діагностичні аспекти (огляд літератури та дані власних спостережень)/ О. І. Волошин [та ін.] (стр.64-71)
Головач І. Ю. Ідіопатичні запальні міопатії : складнощі діагностики (огляд)/ І. Ю. Головач, Є. Д. Єгудіна (стр.72-86)
Черновол А. С. Лабиальный герпес : взгляд на проблему, варианты оптимизации наружной терапии/ А. С. Черновол (стр.87-91)
Чернишов В. А. Звіт про роботу Експертної проблемноїї комісії "Терапія" МОЗ та НАМН України за перше півріччя 2019 року/ В. А. Чернишов (стр.92)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Лизогуб В. Г., Купчинская Е. Г., Бугай А. А.
Назва : Цилостазол - антиагрегант с большими перспективами
Паралельн. назви :Cilostazol - antiplatelet drug with great prospects
Місце публікування : Ліки України. - К., 2018. - N 2. - С. 12-17 (Шифр ЛУ4/2018/2)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
Предметні рубрики: Цилостазол
MeSH-головна: СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ БОЛЕЗНИ -- CARDIOVASCULAR DISEASES
ТРОМБОЦИТОВ АГРЕГАЦИИ ИНГИБИТОРЫ -- PLATELET AGGREGATION INHIBITORS
ПРОФИЛАКТИКА ВТОРИЧНАЯ -- SECONDARY PREVENTION
Анотація: В настоящее время в лечении сердечно-сосудистых заболеваний широкое применение получили антиагрегантные препараты. В статье на основании данных многочисленных клинических исследований показана эффективность применения ингибитора агрегации тромбоцитов цилостазола, который по ряду свойств превосходит эффективность ацетилсалициловой кислотыУникальность цилостазола заключается в том, что это единственный препарат с доказанной эффективностью при лечении атеросклероза периферических артерий, перемежающейся хромоты. На основании результатов ряда рандомизированных исследований и данных мета-анализов приведены убедительные данные относительно его эффективности при вторичной профилактике нарушений мозгового кровообращения – инсульта и транзиторных ишемических атак, проведении эндоваскулярных вмешательств, в том числе стентировании периферических, брахиоцефальных, коронарных артерий. Безопасность применения цилостазола доказана результатами целого ряда клинических исследований
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Ліки України -2018р.,N 2
Цікаві статті :
Бенца Т. М. Сахарный диабет и хроническая сердечная недостаточность: современное состояние проблемы/ Т. М. Бенца (стр.4-7)
Барна О. М. Лерканідипін - нові можливості добре відомої молекули/ О. М. Барна, М. О. Одинець (стр.8-11)
Лизогуб В. Г. Цилостазол - антиагрегант с большими перспективами/ В. Г. Лизогуб, Е. Г. Купчинская, А. А. Бугай (стр.12-17)
Карпенко О. В. Хронічне запалення в ґенезі анемії хронічних захворювань/ О. В. Карпенко [та ін.] (стр.18-20)
Барна О. М. Ефективний та безпечний контроль глікемії при використанні гліклазиду MR та глімепіриду в лікуванні цукрового діабету 2 типуs/ О. М. Барна, О. О. Погребняк (стр.21-28)
Бурчинский С. Г. Стратегия комбинированной нейро-, геро- и ангиопротекции при хронической ишемии головного мозга/ С. Г. Бурчинский (стр.30-34)
Янкевич О. О. Клінічне значення ехокардіографії при обстеженні хворих на гострий інфаркт міокарда/ О. О. Янкевич (стр.36-41)
Яковлева Л. Н. Особые состояния миокарда при ишемии/ Л. Н. Яковлева (стр.43-48)
Тестовые вопросы для самоконтроля (стр.50)
Марушко Т. В. Ефективність застосування препарату Пробіокс у дітей раннього віку, які отримували антибактеріальну терапію з приводу гострої пневмонії/ Т. В. Марушко [та ін.] (стр.52-57)
Рудіченко В. М. Діабетична стопа: актуальність у практиці сімейної медицини та власний клінічний досвід/ В. М. Рудіченко, Ю. В. Антонюк, Д. О. Лазарюк (стр.58-64)
Господарський І. Я. Порівняльна ефективність застосування антигістамінних засобів у пацієнтів з неврогенною кропив’янкою/ І. Я. Господарський, І. П. Мельничук, Х. О. Господарська (стр.65-68)
Відміна ацетилсаліцилової кислоти збільшує ризик розвитку серцево-судинних катастроф (стр.70)
Лоперамід у високих дозах призводить до серйозних серцевих ускладнень (стр.70)
Подалати епідемію ВІЛ/СНІД - цілком реально (стр.71)
Третину випадків деменції можна попередити (стр.71)
Спалахи чи епідемія кору в Україні та світі? (стр.73)
Медична реформа 2018: чого чекати лікарям і пацієнтам? (стр.74-75)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)