Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Малецький, А. П.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 21
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-21   21-21 
1.


   
    Імунокорекція альфа2b-інтерфероном - важливий компонент лікування хворих з увеальною меланомою [Текст] / Л. М. Величко [та ін.] // Онкология. - 2000. - Т. 2, № 1-2. - С. 64-67


MeSH-головна:
УВЕАЛЬНЫЙ ТРАКТ -- UVEA (действие лекарственных препаратов, патофизиология)
МЕЛАНОМА -- MELANOMA (диагноз, иммунология, лекарственная терапия, патофизиология, профилактика и контроль, этиология)
(анализ, иммунология, терапевтическое применение, фармакология)
Дод.точки доступу:
Величко, Л. М.
Віт, В. В.
Малецький, А. П.
Драгомірецька, О. І.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

2.
Шифр: АУ44/2018/6/2
   Журнал

Архів офтальмології України . - Виходить двічі на рік
2018р. Т. 6 № 2
Зміст:
Галінська, І. В. До питання етіології та частоти атрофії зорового нерва судинної генези / І. В. Галінська. - С.6-9. - Бібліогр.: в кінці ст.
Карлійчук, М. А. Особливості морфологічних змін сітківки у хворих на діабетичну полінейропатію залежно від тяжкості захворювання / М. А. Карлійчук. - С.10-14. - Бібліогр.: в кінці ст.
Малачкова, Н. В. Оптична когерентна томографія у діагностиці міопії різного ступеня серед дітей з недиференційованою формою дисплазії сполучної тканини / Н. В. Малачкова, Д. А. Яценко, К. М. Радьога. - С.15-19. - Бібліогр.: в кінці ст.
Малецький, А. П. Особливості реакції м’яких тканин орбіти і вушної раковини кроликів на розроблений / А. П. Малецький [та ін.]. - С.20-27. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Самченко Ю. М., Віт В. В., Бігун Н. М., Керносенко Л. О.
Могилевський, С. Ю. Особенности диабетической макулопатии у больных сахарным диабетом 2-го типа / С. Ю. Могилевський, Ю. О. Панченко. - С.28-21. - Библиогр. в конце ст.
Рыков, С. О. Оклюзії судин сітківки після кардіохірургічних втручань із використанням штучного кровообігу / С. О. Рыков, О. А. Венедіктова. - С.32-37. - Бібліогр.: в кінці ст.
Семенко, В. В. Порівняльна характеристика структурних змін очного яблука при експериментальному цукровому діабеті 1-го та 2-го типів / В. В. Семенко, В. М. Сердюк, І. В. Савицький. - С.38-42. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шаргородська, І. В. Ефективність нейропротекторної терапії в комплексному лікуванні глаукоми низького тиску / І. В. Шаргородська, Н. С. Ніколайчук. - С.43-50. - Бібліогр.: в кінці ст.
Юревич, В. Р. Состояние антиоксидантной системы в нейрональных тканях глаза при моделировании офтальмогипертензии у животных со стрептозотоциновым диабетом / В. Р. Юревич. - С.51-57. - Библиогр. в конце ст.
Денисюк, О. Ю. Спосіб оцінювання впливу хірургічного лікування катаракти на прогресування вікової макулярної дегенерації / О. Ю. Денисюк. - С.58-61. - Бібліогр.: в кінці ст.
Усенко, К. О. Модифікований метод хірургічного лікування птеригіума / К. О. Усенко. - С.61-65. - Бібліогр.: в кінці ст.
Чепурний, Ю. В. Ретроспективний аналіз результатів реконструктивно-відновних втручань при дефектах стінок орбіти методами комп’ютерного моделювання / Ю. В. Чепурний [та ін.]. - С.65-70. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Копчак А. В., Черногорський Д. М., Петренко О. В.
Петренко, О. В. Роль мультипотентних стовбурових клітин у офтальмології / О. В. Петренко, А. І. Яковець, Р. Г. Васильєв. - С.75-79. - Бібліогр.: в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

3.


   
    Динаміка депонування та дифузії лікарських препаратів (хлоргексидин, 5 фторурацил і доксорубіцин) при використанні гідрогелевих імплантатів з різною щільністю / Ю. М. Самченко [та ін.] // Офтальмол. журнал. - 2020. - N 3. - С. 53-60


MeSH-головна:
ГЛАЗА РАНЫ И ТРАВМЫ -- EYE INJURIES (хирургия)
ВНУТРИГЛАЗНИЧНЫЕ ИМПЛАНТАТЫ -- ORBITAL IMPLANTS (использование)
ГИДРОГЕЛИ -- HYDROGELS
ПРОТИВООПУХОЛЕВЫЕ СРЕДСТВА -- ANTINEOPLASTIC AGENTS (терапевтическое применение)
Анотація: У зв’язку з явною тенденцією до росту очного травматизму, зростає кількість відновлюючих операцій на орбіті та окулоорбітальній ділянці, що потребує імплантуючих матеріалів. Слід зазначити, що важливим моментом є запобігання виникнення навколо імплантату запальної реакції, а після видалення злоякісної пухлини її рецидиву, у зв’язку з цим важливо, щоб імплантуючі матеріали містили в собі протимікробні та протипухлинні лікарські препарати
Мета – вивчити динаміку депонування та дифузію лікарських препаратів (хлоргексидин, 5 фторурацил і доксорубіцин) при використанні гідрогелевих імплантатів з різною щільністю. Матеріал та методи. Фармакопрепарати: 2,0% водний розчин хлоргексидину біглюконату. 5 фторурацил «Ебеве» – концентрат для розчину для інфузій, що містить 50 мг/мл, доксорубіцин – концентрат для розчину для інфузій, що містить 2 мг/мл. Результати. Нами встановлено, що кінетика дифузії лікарських препаратів з рідко-зшитого гідрогелю досягає мінімального терапевтичного рівня уже протягом кількох хвилин, тоді як у випадку щільно-зшитого гідрогелю дифузія розпочинається із затримкою на кілька годин. Також було відмічено, що щільно-зшитий гідрогель має вищу здатність до депонування препаратів (хлоргексидин і 5 фторурацил), а отже, його доцільно використовувати для імплантатів з пролонгованим антибактеріальним ефектом, тоді як рідко-зшитий гідрогель – для термінового викиду ударної дози антисептику. Вказаний гідрогель забезпечує у експериментах in vitro у 3-4 рази більшу концентрацію в оточуючому середовищі у порівнянні зі щільно-зшитим полімером, а також забезпечує більш плавне, пролонговане вивільнення лікарського препарату. Висновок. Така пролонгуюча здатність гібридних гідрогелевих імплантатів сприятиме їх застосуванню для депонування протипухлинних препаратів і підтримання їх ефективної концентрації в патологічному вогнищі
Дод.точки доступу:
Самченко, Ю. М.
Малецький, А. П.
Бігун, Н. М.
Долинський, Г. А.
Керносенко, Л. О.
Пасмурцева, Н. О.
Полторацька, Т. П.
Мамишев, І. Є.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

4.


   
    Дослідження цитотоксичності та кислотності екстрактів з синтетичного полімерного матеріалу на основі сітчастого поліуретану з іммобілізованим альбуцидом в умовах in vitro / Н. А. Галатенко [та ін.] // Офтальмол. журнал. - 2020. - N 4. - С. 56-61


MeSH-головна:
ГЛАЗА РАНЫ И ТРАВМЫ -- EYE INJURIES
ПОЛИУРЕТАНЫ -- POLYURETHANES (фармакология)
Анотація: Цель работы: изучить в условиях in vitro цитотоксичность и кислотность экстрактов из синтетических полимерных материалов на основе полиуретана (ПУ) и ПУ с иммобилизованным альбуцидом.
Мета роботи: дослідити в умовах in vitro цитотоксичність та кислотність екстрактів з синтетичних полімерних матеріалів на основі сітчастого поліуретану (ПУ) та ПУ з іммобілізованим альбуцидом.
Дод.точки доступу:
Галатенко, Н. А.
Кулєш, Д. В.
Наражайко, Л. Ф.
Гриценко, В. П.
Закашун, Т. Ю.
Малецький, А. П.
Бігун, Н. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

5.


   
    Клініко-морфологічні та інтраскопічні (комп’ютерно-томографічні та магнітно-резонансні) характеристики пухлин краніофаціально-орбітальної локалізації / О. І. Паламар [та ін.] // Офтальмол. журнал. - 2020. - N 5. - С. 62-74


MeSH-головна:
ЧЕРЕПА НОВООБРАЗОВАНИЯ -- SKULL NEOPLASMS (диагностика, патофизиология)
ГЛАЗНИЦЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- ORBITAL NEOPLASMS (диагностика, патофизиология)
Анотація: Мета: проаналізувати клініко-морфологічні та інтраскопічні (комп’ютерно-томографічні та магнітно-резонансні) характеристики пухлин краніофаціально-орбітальної локалізації (ПКФОЛ). Особливістю ПКФОЛ є їх великі, а в багатьох випадках і гігантські розміри, у тому числі первинних, уперше діагностованих утворень на тлі тривалого безсимптомного періоду. Визначено частоту ураження різних відділів інтрата екстракраніальної поверхні основи черепа з перевагою ураження латеральних відділів основи черепа при доброякісних пухлинах та в межах дна передньої черепної ямки - при злоякісних. Інвазивний інтракраніальний ріст злоякісних та інтракраніальне поширення доброякісних ПКФОЛ має певні градації, обумовлені здебільшого їх гістобіологічними особливостями та тривалістю захворювання. Інтракраніальне і інтрацеребральне розповсюдження ПСЗЕГ є основною причиною летальності.
Цель: проанализировать клинико-морфологические и интраскопические (компьютерно-томографические и магнитно-резонансные) характеристики опухолей краниофациально-орбитальной локализации. Особенностью ПКФОЛ является их большие, а в большинстве случаев и гигантские размеры, в том числе первичных, впервые диагностированных образований, на фоне длительного бессимптомного течения. Установлены общемозговые, ринологические, нейроофтальмологические и отологические симптомы ПКФОЛ и наиболее характерные для ОСЖЭГ. Определена частота поражения разных отделов интра- и экстракраниальной поверхности основания черепа с преимущественным поражением латеральных отделов черепа при доброкачественных опухолях и в пределах дна передней черепной ямки - при злокачественных. Инвазивный интракраниальный рост злокачественных и интракраниальное распространение доброкачественных ПКФОЛ имеют определенные градации, обусловленные преимущественно их гистобиологическими особенностями и длительностью заболевания. Интракраниальное и интрацеребральное распространение ОСЖЭГ является основной причиной летального исхода.
Дод.точки доступу:
Паламар, О. І.
Лукач, Е. В.
Гук, А. П.
Малецький, А. П.
Полякова, С. І.
Кравець, О. В.
Сережко, Ю. О.
Оконський, Д. І.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

6.


    Малецький, А. П.
    Вплив пігментації увеальної меланоми на ефективність комбінованого органозберігаючого лікування [Текст] / А. П. Малецький, І. М. Логай // Львівський медичний часопис. - 2000. - Т. 6, № 3. - С. 8-10


MeSH-головна:
МЕЛАНОМА -- MELANOMA (терапия)
КОЖИ ПИГМЕНТАЦИЯ -- SKIN PIGMENTATION (физиология)
Дод.точки доступу:
Логай, І. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

7.


    Малецький, А. П.
    Ефективність ад’ювантної інтерферонотерапії у комплексному органозберігаючому лікуванні хворих на увеальну меланому ока [Текст] / А. П. Малецький // Одеський медичний журнал. - 1999. - № 3. - С. 53-55


MeSH-головна:
ГЛАЗА НОВООБРАЗОВАНИЯ -- EYE NEOPLASMS (патофизиология, терапия, этиология)
МЕЛАНОМА -- MELANOMA (патофизиология, терапия, этиология)
ИНТЕРФЕРОН-АЛЬФА -- INTERFERON-ALPHA (анализ, терапевтическое применение)
Вільних прим. немає

Знайти схожі

8.


    Малецький, А. П.
    Ефективність радіохвильової хірургії в лікуванні хворих з меланомою райдужки та циліарного тіла / А. П. Малецький, О. В. Хомякова // Офтальмол. журнал. - 2020. - N 3. - С. 31-36


MeSH-головна:
РАДУЖКИ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- IRIS NEOPLASMS (хирургия)
РЕСНИЧНОЕ ТЕЛО -- CILIARY BODY (патология)
МЕЛАНОМА -- MELANOMA (хирургия)
ОФТАЛЬМОЛОГИЧЕСКИЕ ХИРУРГИЧЕСКИЕ ОПЕРАЦИИ -- OPHTHALMOLOGIC SURGICAL PROCEDURES (методы)
Анотація: Метою дослідження було визначити ефективність резекції меланом райдужки та циліарного тіла за допомогою радіохвильового ножа (3,8-4,0 МГц). Матеріал та методи. Дослідження виконане на базі відділу офтальмоонкологічного ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України» впродовж 2005-2018 рр. В основну групу включено 45 хворих на меланому іридоциліарної ділянки. Середній вік пацієнтів склав 56,3 ± 2,2 років, при незначному переважанні жінок (53,3%). У якості контролю використані ретроспективні дані 67 пацієнтів з меланомою райдужки та циліарного тіла, прооперованих з приводу УМ за класичною методикою із використанням звичайного різального інструмента. Всім хворим виконували візометрію, периметрію, біомікроскопію та офтальмоскопію. Для клінічної оцінки стадії процесу використовували класифікації TNM та AJCC. Випадків метастазування на момент включення пацієнтів у дослідження не було. На момент початку лікування, середні значення проміненції пухлини складали (4,0±0,3) мм при протяжності основи (8,3±0,4 мм), що відповідає об’єму пухлини 34,3±0,7 мм3. За значеннями гостроти зору пацієнти обох клінічних груп були розподілені на дві підгрупи кожна: у підгрупу ІА (n=37 або 82,2%) увійшли хворі з гостротою зору від 0,1 до 0,5, у підгрупу ІВ (n=8 або 17,8%) – від 0,6 до 0,8. У групі ретроспективного контролю на момент початку лікування було 55 (82,1%) хворих з гостротою зору від 0,1 до 0,5 (ІІА підгрупа), та 12 (17,9%) – з гостротою зору від 0,6 до 0,8 (p0,05). Статистична обробка виконана методами дисперсійного аналізу з використанням програмного забезпечення Statistica 13.0 (Dell StatSoft Inc, США). Результати. Аналіз результатів хірургічного лікування хворих на меланому райдужки та циліарного тіла показав, що застосування радіохірургічного метода дозволяє значно зменшити кількість інтраопераційних та післяопераціних ускладнень (χ2=4,16 df=1, p=0,04), тоді як при застосуванні ріжучого інструментарію частота ускладнень сягала 10,4%. Застосування радіохвильової хірургії при резекції УМ дозволило зберегти вихідну гостроту зору у 100% оперованих. При цьому частота рецидивування пухлини не перевищувала 2,2%
Висновок. Аналіз безпосередніх (зорові функції, післяопераційний клінічний перебіг) і віддалених результатів (зорові функції, оптичні середовища, ВОТ, рецидив пухлини) у хворих після резекції меланом іридоциліарної локалізації з використанням високочастотного струму з генерацією 3,8-4,0 мГц дозволяє стверджувати, що високочастотна радіохвильова хірургія надає можливість зменшити ризик виникнення інтраопераційних і післяопераційних ускладнень і, отже, зберегти високі зорові функції
Дод.точки доступу:
Хомякова, О. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

9.


    Малецький, А. П.
    Прогностична цінність показників природної резистентності організму в реалізації органозберігальної терапії у хворих на меланому хоріоїдеї [Текст] / А. П. Малецький, Т. В. Дегтяренко // Одеський медичний журнал. - 1999. - № 5. - С. 43-45


MeSH-головна:
ХОРИОИДИТ -- CHOROIDITIS (иммунология, патофизиология, терапия, хирургия)
МЕЛАНОМА -- MELANOMA (патофизиология, ультраструктура)
ОРГАНОСОХРАНЯЮЩЕЕ ЛЕЧЕНИЕ -- ORGAN SPARING TREATMENTS (методы)
ПРОГНОЗ -- PROGNOSIS
Дод.точки доступу:
Дегтяренко, Т. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

10.


    Малецький, А. П.
    Роль природної резистентності організму в реалізації органозберігаючої терапії у хворих на меланому хоріоїдеї [Текст] / А. П. Малецький, Т. В. Дегтяренко // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 1999. - Т. 3, № 1. - С. 99-100


MeSH-головна:
МЕЛАНОМА -- MELANOMA (патофизиология, ультраструктура)
ХОРИОИДИТ -- CHOROIDITIS (метаболизм, патофизиология, терапия, хирургия)
ОРГАНОСОХРАНЯЮЩЕЕ ЛЕЧЕНИЕ -- ORGAN SPARING TREATMENTS (методы)
Дод.точки доступу:
Дегтяренко, Т. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

 1-10    11-21   21-21 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)