Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Вища освіта (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Малишевський, І. О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 28
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-28 
1.


    Шумко, Б. І.
    Проблемні питання підготовки студентів за кредитно-модульною системою організації навчального процесу з онкології на додипломному етапі [Текст] / Б. І. Шумко, Л. Я. Федонюк, І. О. Малишевський // Медична освіта. - 2014. - № 3. - С. 163-164


MeSH-головна:
ОНКОЛОГИЯ МЕДИЦИНСКАЯ -- MEDICAL ONCOLOGY (обучение, организация и управление, тенденции)
Дод.точки доступу:
Федонюк, Л. Я.
Малишевський, І. О.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

2.


    Іващук, О. І.
    Порівняльна характеристика регіональної захворюваності на злоякісні новоутворення органів черевної порожнини та іншої локалізації з урахуванням окремих детермінантних чинників [Текст] / O. I. Іващук, І. О. Малишевський, Ю. М. Мишковський // Буковинський медичний вісник. - 2021. - Т. 25, № 2. - С. 55-61. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-головна:
БРЮШНОЙ ПОЛОСТИ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- ABDOMINAL NEOPLASMS (эпидемиология)
ЭПИДЕМИОЛОГИЧЕСКИЕ ФАКТОРЫ -- EPIDEMIOLOGIC FACTORS
Анотація: Мета роботи – здійснити порівняльний статистично-епідеміологічний аналіз захворюваності на злоякісні новоутворення (ЗН) органів черевної порожнини та іншої локалізації у Буковинському регіоні, та можливі детермінантні чинники. Матеріал і методи. Дослідження виконане на базі ОКНП "Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер" та клініки онкології Буковинського державного медичного університету й охоплює матеріали спостереження статистичної звітності 21259 випадків ЗН різної локалізації. Розрахунок показників здійснювали за допомогою програмних пакетів Access та Excel на базі середовища Microsoft Office. Результати. Серед усіх ЗН різної локалізації, новоутворення органів черевної порожнини становлять близько третини (32,4%), або 37,1% від числа тих, у кого діагноз ЗН був встановлений уперше, їх вирізняють значна частка III-IV стадій та порівняно висока летальність. Порівняно з новоутвореннями іншої локалізації, ЗН органів черевної порожнини є поширеними, перевищуючи принаймні удвічі кількість ЗН шкіри та молочної залози. Високу летальність відзначали при ЗН стравоходу (72,4%), шлунка (56,2%), гепатобіліарної системи та підшлункової залози (67,5-71,4%). Висновки. Злоякісні новоутворення органів черевної порожнини посідають вагоме місце у загальній структурі новоутворень різної локалізації. Дані злоякісних новоутворень характеризуються високими рівнями летальності та недостатньою ефективністю лікування, що потребує додаткового вивчення.
Дод.точки доступу:
Малишевський, І. О.
Мишковський, Ю. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.


    Малишевський, І. О.
    Надмірна маса тіла та коморбідності у хворих на злоякісні новоутворення органів черевної порожнини [Текст] / І. О. Малишевський // Буковинський медичний вісник = Bukovinian Medical Herald. - 2021. - Т. 25, № 4. - С. 38-41. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-головна:
БРЮШНОЙ ПОЛОСТИ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- ABDOMINAL NEOPLASMS (диагностика)
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY
ВЕС ИЗБЫТОЧНЫЙ -- OVERWEIGHT (осложнения)
Анотація: Мета роботи – встановити клінічне та патогенетичне значення надмірної маси тіла та коморбідності у хворих на злоякісні новоутворення органів черевної порожнини. Матеріал і методи. Дослідження виконане на базі ОКНП "Чернівецький обласний клінічний онкологічний центр" та клініки онкології Буковинського державного медичного університету, охоплює матеріали спостереження 50 хворих на новоутворення інтрабдомінальної локалізації. З них, 35 осіб основної групи мали ожиріння (індекс маси тіла ?30), решта – склали групу порівняння. Розраховували індекс коморбідності, відношення ризиків розвитку ускладнень, з вираховуванням довірчих інтервалів, коефіцієнта Fisher (Р) та ?2 за Yates та Pearson. Результати. У групі порівняння супутні захворювання визначалися тільки в шести осіб (40,0%), в основній групі супутні захворювання визначалися в усіх хворих. Значення індексу коморбідності в основній групі було 11,23±0,98 проти 6,37±0,72 (Р=0,005). Ризик виникнення ускладнень суттєво збільшується при наявності ожиріння (ВШ+ – 2,49,min-1,29, max-4,80). Дещо зростає термін госпіталізації (22,36±3,14 в основній групі, проти 16,73±2,50 у групі порівняння, Р=0,18). Висновки. У хворих на злоякісні новоутворення органів черевної порожнини ризик виникнення післяопераційних ускладнень в 1,29-6,96 раза вище, ніж за відсутності ожиріння. Наявність ожиріння є значним чинником обтяження стану, подовжує термін госпіталізації хворих на злоякісні новоутворення, створює додаткові виклики для хірурга-онколога.
Вільних прим. немає

Знайти схожі

4.


    Іващук, О. І.
    Алгоритм хірургічної тактики при гострокровоточивій дуоденальній виразці у пацієнтів літнього старечого віку залежно від наявності гелікобактерної інвазії [Текст] / О. І. Іващук, І. О. Малишевський // Шпитальна хірургія. - 2011. - № 4. - С. 60-65

Рубрики: Двенадцатиперстной кишки язва--престарелые--хир

   Желудочно-кишечное кровотечение--престарелые--хир


   Helicobacter pylori


Дод.точки доступу:
Малишевський, І. О.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

5.


    Малишевський, І. О.
    Клінічно-епідеміологічний аналіз злоякісних новоутворень органів черевної порожнини [Текст] / І. О. Малишевський // Клінічна та експериментальна патологія. - 2020. - Т. 19, № 4. - С. 29-33. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-головна:
БРЮШНОЙ ПОЛОСТИ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- ABDOMINAL NEOPLASMS (эпидемиология)
Анотація: Мета роботи – визначити статистично-епідеміологічні параметри злоякісних новоутворень (ЗН) органів черевної порожнини. Матеріал і методи. Дослідження виконане на базі Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру та охоплює матеріали спостереження упродовж 2019 року та статистичної звітності стосовно 21259 хворих на пухлини різної локалізації. Розрахунок показників здійснювали за допомогою програмних пакетів MS Access та MS Excel на базі середовища Microsoft Office. Результати. Новоутворення органів черевної порожнини становлять 32,4%-37,1% від загальної кількості новоутворень різної локалізації. Розподіл хворих на ЗН органів черевної порожнини за стадіями розвитку відносно рівномірний, незважаючи на вірогідні відмінності при різних локалізаціях новоутворень. Висновки. Злоякісні новоутворення органів черевної порожнини становлять 32,4% (на обліку) та 37,1% вперше встановлених від загальної кількості пухлин різної локалізації, що засвідчує важливе значення подальших досліджень. Значна частина пухлин органів черевної порожнини діагностується у пізніх (ІІІ-IV) стадіях розвитку патологічного процесу (до 94,7% – у печінці та внутрішньопечінкових жовчовивідних шляхах). Виявлені суттєві відмінності у клінічно епідеміологічних характеристиках потребують подальшого дослідження.
Вільних прим. немає

Знайти схожі

6.


   
    Фібринні клеї в захисті анастомозів шлунково-кишкового тракту (огляд зарубіжної літератури) [Текст] / Р. В. Сенютович [та ін.] // Клінічна та експериментальна патологія. - 2020. - Т. 19, № 4. - С. 107-112. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-головна:
АНАСТОМОЗ ХИРУРГИЧЕСКИЙ -- ANASTOMOSIS, SURGICAL (методы)
ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНЫЙ ТРАКТ -- GASTROINTESTINAL TRACT (хирургия)
ФИБРИННЫЙ ТКАНЕВОЙ КЛЕЙ -- FIBRIN TISSUE ADHESIVE (терапевтическое применение)
Анотація: Представлені дані експериментальних і клінічних досліджень щодо використання фібринних клеїв для захисту анастомозів шлунково-кишкового тракту. Однозначних даних не одержано. Мета дослідження – здійснити огляд літератури, що стосується захисту анастомозів травної системи фібриновими клеями. Дослідження проведено за даними Інтернету. Висновок. Наведені дані засвідчують, що укріплення анастомозів фібринним клеєм може бути ефективним у баріатричній хірургії. Більшість робіт – це експериментальні дослідження, переважно на щурах. Давати рекомендації стосовно застосування аплікацій фібринних клеїв для укріплення інших типів анастомозів – передчасно. Вивчення фібринних клеїв в укріпленні анастомозів шлунково-кишкового тракту – перспективний напрямок у сучасній хірургії. Варто очікувати на суттєві досягнення.
Дод.точки доступу:
Сенютович, Р. В.
Іващук, О. І.
Бодяка, В. Ю.
Чупровська, Ю. Я.
Малишевський, І. О.
Кравчук, С. Ю.
Шульгіна, В. В.
Халатурник, І. Б.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

7.


    Хіміч, С. Д.
    Значення антибіотиків місцевої дії для профілактики і лікування гнійно-запальних процесів м’яких тканин та діабетичної стопи [Текст] / C. Д. Хіміч, О. В. Кателян, І. О. Малишевський // Хірургія України. - 2019. - N 4. - С. 28-32


MeSH-головна:
ДИАБЕТИЧЕСКАЯ СТОПА -- DIABETIC FOOT (терапия)
НАГНОЕНИЕ -- SUPPURATION (профилактика и контроль)
ВОСПАЛЕНИЕ -- INFLAMMATION (профилактика и контроль)
АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTI-BACTERIAL AGENTS (терапевтическое применение)
Анотація: Мета роботи — на підставі літературних даних та власних спостережень визначити можливість і доцільність застосування комбінованого антибактеріального препарату місцевої дії «Банеоцин» («Сандоз ГмбХ», Австрія) у комплексному лікуванні гнійно‑запальних процесів м’яких тканин та діабетичної стопи. Матеріали і методи. В період з 2013 до 2019 р. у клініці загальної хірургії Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова проліковано 572 хворих із гнійно‑запальними захворюваннями м’яких тканин та 120 пацієнтів з гнійно‑некротичними ускладненнями діабетичної стопи. Діагностичний і лікувальний процес проводили згідно з протоколами та за потреби доповнювали методами хірургічного і консервативного лікування. При лікуванні гнійно‑запальних процесів м’яких тканин застосовано комплексний підхід, який передбачав оперативне лікування, дренування гнійника, місцеве та загальне лікування, корекцію коморбідних станів. Для місцевого застосування спочатку широко використовували різноманітні антисептики, а антибіотики — як лікарський засіб загальної дії. Пізніше почали застосовувати антибіотики місцевої дії, зокрема «Банеоцин» (мазь та порошок), який містить два антибіотики із синергічною дією (бацитрацин та неоміцин). Результати та обговорення. На основі літературних даних та власних спостережень автори дійшли висновку про можливість застосування антибіотиків місцевої дії у вигляді порошку (іноді — у вигляді мазі) як при амбулаторному, так і при стаціонарному лікуванні. «Банеоцин» є дієвим антимікробним засобом місцевої дії, який поряд з традиційними методами лікування можна використовувати в комплексному лікуванні хворих із гнійно‑запальними захворюваннями м’яких тканин та діабетичною стопою. Висновки. Показано можливість та доцільність застосування комбінованого антибактеріального препарату «Банеоцин» при лікуванні хворих із гнійно‑запальними процесами на різних стадіях ранового процесу. Наявність двох форм (порошку і мазі) препарату є додатковою перевагою, яка дає змогу застосовувати його послідовно при лікуванні хворих, а також у комбінації з перев’язувальним матеріалом. У пацієнтів з ожирінням препарат доцільно використовувати за декілька днів до операції для боротьби з резервуарами інфекції
Дод.точки доступу:
Кателян, О. В.
Малишевський, І. О.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

8.


   
    Ціанокрилатні клеї у формуванні колоректальних анастомозів [Текст] = Cyanocrylate adhesives in formation of colorectal anastomosis / Р. В. Сенютович [та ін.] // Клінічна та експериментальна патологія. - 2021. - Т.20, № 1. - С. 93-97. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
АНАСТОМОЗ ХИРУРГИЧЕСКИЙ -- ANASTOMOSIS, SURGICAL (методы)
КОЛОРЕКТАЛЬНАЯ ХИРУРГИЯ -- COLORECTAL SURGERY (методы)
ТКАНЕВОЙ КЛЕЙ -- TISSUE ADHESIVES (стандарты, терапевтическое применение, фармакология)
ЦИАНОАКРИЛАТЫ -- CYANOACRYLATES (стандарты, терапевтическое применение, фармакология)
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ -- POSTOPERATIVE COMPLICATIONS (хирургия, этиология)
Анотація: Зарубіжні хірурги в останні роки інтенсивно розробляють проблеми захисту колоректальних анастомозів від розходження. Це пов’язано з тим, що показники недостатності колоректальних анастомозів залишаються високими. На жаль, надії на те, що впровадження сучасних удосконалених степлерних методик анастомозування зможе радикально зменшити частоту цього ускладнення, не справдилися
For some time past foreign surgeons the problems of colorectal anastomoses intensively develop the problems of colorectal. This is due to the fact that indices of colorectal anastomosis insufficiency remain on high levels. Unfortunately, the hopes that the introduction of modern advanced stapler anastomotic techniques can radically reduce the frequency of this complication were not justified
Дод.точки доступу:
Сенютович, Р. В.
Іващук, О. І.
Бодяка, В. Ю.
Чупровська, Ю. Я.
Малишевський, І. О.
Халатурник, І. Б.
Говорнян, С. Л.
Ватаманюк, П. С.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

9.


    Малишевський, І. О.
    Динаміка показників оксиду азоту та судинного ендотелтального фактору росту слизової оболонки дванадцятипалої кишки у пацієнтів літнього та старечого віку із хелткобактер негативною гострокровоточивою дуоденальною виразкою [Текст] / І. О. Малишевський // Буковинський медичний вісник. - 2009. - Т. 13, № 3. - С. 42-48

Вільних прим. немає

Знайти схожі

10.


   
    Променева терапія раку шлунка. Від наукових досліджень до практики [Текст] = Radiation treatment of the stomach carcinoma. From scientific research to practice / Р. В. Сенютович [та ін.] // Клінічна та експериментальна патологія. - 2018. - Т. Т.17, № 3. - С. 85-90. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
РЕТРОСПЕКТИВНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ -- RETROSPECTIVE STUDIES
ЖЕЛУДКА НОВООБРАЗОВАНИЯ -- STOMACH NEOPLASMS (патофизиология, радиотерапия, этиология)
ЛУЧЕВАЯ ТЕРАПИЯ АДЪЮВАНТНАЯ -- RADIOTHERAPY, ADJUVANT (методы, тенденции)
ХИМИОТЕРАПИЯ ПОДДЕРЖИВАЮЩАЯ -- MAINTENANCE CHEMOTHERAPY (тенденции)
ПАЛЛИАТИВНАЯ ПОМОЩЬ -- PALLIATIVE CARE (методы, тенденции)
Анотація: За останні 5 років відзначено значне зниження (майже втричі) кількості хворих, які одержували променеву терапію раку шлунка. Цілковито не проводилось опромінення шлунка в неоад’ювантному та ад’ювантному режимах. Основними показаннями до терапії був рак кардіального відділу шлунка з порушенням прохідності, больовий синдром. Паліативний ефект терапії досягнуто у 60% випадків. Застосування променевої терапії раку шлунка гальмує відсутність сучасних плануючих систем. Виявлені групи хворих, яким доцільне проведення променевої терапії раку шлунка. Плануючи терапію, доцільно орієнтуватись на відомі дані з орієнтирами на кісткові утворення епігастральної ділянки. Мета роботи – оцінити ефективність та показання до променевої терапії раку шлунка за два періоди – 1997-2003 роки та 2016-2017 роки; виявити тенденції в показаннях до променевої терапії раку шлунка; обґрунтувати можливість розширення показань до променевої терапії на основі попереднього досвіду та теперішнього стану хірургічного лікування. Матеріали та методи. У процесі дослідження проведено ретроспективний аналіз історій захворювань пацієнтів із раком шлунка після комплексного та паліативного лікування. Результати. Проаналізовані результати променевої терапії раку шлунка у 1997-2003 роках у неоад’ювантному та ад’ювантному режимах, за результатами яких встановлено, що суттєвого продовження життя оперованих хворих не досягнуто. У 2015-2107 роках променева терапія виконувалась винятково з паліативною метою і у 60% хворих досягнуто покращення стану (зменшення больового синдрому та обструкції)
Дод.точки доступу:
Сенютович, Р. В.
Іващук, О. І.
Бодяка, В. Ю.
Унгурян, В. П.
Малишевський, І. О.
Чупровська, Ю. Я.
Шумко, Б. І.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

11.


   
    Новітні дані щодо розходження та лікування недостатності колоректальних анастомозів [Текст] = New data concerning disruption and treatment of colorectal anastomosis breakdown / Р. В. Сенютович [та ін.] // Клінічна та експериментальна патологія. - 2019. - Т. Т.18, № 4. - С. 115-119. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
КОЛОРЕКТАЛЬНАЯ ХИРУРГИЯ -- COLORECTAL SURGERY (методы, тенденции)
АНАСТОМОЗА НЕСОСТОЯТЕЛЬНОСТЬ -- ANASTOMOTIC LEAK (патофизиология)
РЕТРОСПЕКТИВНЫЕ КОНТРОЛИРУЕМЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ -- HISTORICALLY CONTROLLED STUDY (использование, статистика, тенденции)
СЕПСИС -- SEPSIS (патофизиология, хирургия, этиология)
СТЕНТЫ -- STENTS (использование, тенденции)
Анотація: Представлені дані останніх 10 років щодо частоти розходження колоректальних анастомозів. Вона становила від 1% до 19%, у середньому 4%. Частота розходжень анастомозів не залежить від хірургічної техніки. При лікуванні недостатності колоректальних анастомозів можливе збереження співусть. Мета роботи - вивчення частоти недостатності колоректальних анастомозів при різних способах їх виконання, особливості хірургічної тактики лікування виниклих розходжень колоректальних анастомозів. Висновки. Розходження колоректальних анастомозів залишається актуальною проблемою сучасної онкопроктології. Розходження колоректальних анастомозів, за останніми даними, спостерігаються приблизно в 4 % випадків і не залежать від характеру шва: ручний чи механічний, методики ручного шва. За останні роки розробляються методи щадного лікування недостатності колоректальних анастомозів з їх збереженням. Однак при наявності перитоніту з каловими масами в черевній порожнині анастомоз краще видалити. Перспективними можуть виявитись мікроінвазивні способи втручань
Дод.точки доступу:
Сенютович, Р. В.
Малишевський, І. О.
Іващук, О. І.
Бодяка, В. Ю.
Чупровська, Ю. Я.
Шумко, Б. І.
Постевка, І. Д.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

12.


    Малишевський, І. О.
    Фібринолітична та протеолітична активність слизової оболонки дванадцятипалої кишки при НР-негативній кровоточивій дуоденальній виразці у хворих літнього та старечого віку [Текст] / І. О. Малишевський // Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2009. - Т. 8, № 3. - С. 10-15


MeSH-головна:
ДВЕНАДЦАТИПЕРСТНОЙ КИШКИ ЯЗВА -- DUODENAL ULCER (микробиология, осложнения)
ПЕПТИЧЕСКАЯ ГЕМОРРАГИЧЕСКАЯ ЯЗВА -- PEPTIC ULCER HEMORRHAGE (микробиология)
HELICOBACTER ИНФЕКЦИИ -- HELICOBACTER INFECTIONS (осложнения)
ПОЖИЛЫЕ -- AGED
Вільних прим. немає

Знайти схожі

13.


    Малишевський, І. О.
    Особливості клінічного перебігу гострокровоточивої дуоденальної виразки у пацієнтів літнього та старечого віку, залежно від гелікобактерної інвазії [Текст] / І. О. Малишевський // Буковинський медичний вісник. - 2011. - Т. 15, № 2. - С. 44-49

Вільних прим. немає

Знайти схожі

14.


    Іващук, І. О.
    Зміна оптичних параметрів лазерної поляриметрії слизової оболонки дванадцятипалої кишки у хворих, літнього та старечого віку, на хелікобактернегативну гострокровоточиву дуоденальну виразку [Текст] / І. О. Іващук, О. Г. Ушенко, I. О. Малишевський // Клінічна та експериментальна патологія. - 2011. - Т. 10, № 1. - С. 54-59

Дод.точки доступу:
Ушенко, О. Г.
Малишевський, І. О.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

15.
Шифр: КУ27/2018/Т.17/3
   Журнал

Клінічна та експериментальна патологія. - Виходить кожного кварталу
2018р. Т.17 № 3
Зміст:
Antoniv, A. A. Features of the colon microbiocenosis in patients with nonalcoholic steatohepatitis depending on the presence of chronic kidney disease / A. A. Antoniv. - С.3-8. - Bibliogr. at the end of the art.
Власова, О. В. Каріологічні показники букальних епітеліоцитів у новонароджених, хворих на неонатальний сепсис, залежно від геохімічної характеристики місць проживання їх матерів / О. В. Власова. - С.9-12. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гаврилюк, О. І. Первинний мікробіологічний скринінг in vitro серед 5-функціоналізованих (1,3-тіазолідин-2-іліден)піримідин-2,4,6-трионів / О. І. Гаврилюк, С. Є. Дейнека, В. Б. Попович. - С.13-18. - Бібліогр.: в кінці ст.
Геруш, І. В. Вплив мелатоніну на систему гідроген сульфіду печінки щурів за умов експериментальної нефропатії / І. В. Геруш [та ін.]. - С.19-23. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Григор’єва Н. П., Коляник І. О., Ференчук Є. О., Дікал М. В.
Гуньков, С. В. Стан біоценозу піхви в жінок із полікістозом яєчників в умовах підвищеного рівня експонування марганцем і нікелем / С. В. Гуньков. - С.24-28. - Бібліогр.: в кінці ст.
Діденко, С. М. Кровопостачання нижньої кінцівки у хворих на ішемічну форму синдрому стопи діабетика / С. М. Діденко. - С.29-32. - Бібліогр.: в кінці ст.
Emelyanova, N. Yu. Immunomorphological aspects of changes of periodontium in patients with cardiopulmonary pathology / N. Yu. Emelyanova. - С.33-37. - Bibliogr. at the end of the art.
Іванова, Н. М. Особливості лікування біполярного афективного розладу в жінок фертильного віку / Н. М. Іванова, І. Ю. Блажіна. - С.38-43. - Бібліогр.: в кінці ст.
Колоскова, О. К. Клінічна діагностика та лікувальна тактика гострих тонзилофарингітів у дітей / О. К. Колоскова, Л. А. Іванова, І. Б. Горбатюк. - С.44-48. - Бібліогр.: в кінці ст.
Колоскова, О. К. Особливості патогенетичної участі гранулоцитів у формуванні астма-фенотипів у хворих шкільного віку / О. К. Колоскова, Т. О. Лобанова, Г. О. Мислицька. - С.49-55. - Бібліогр.: в кінці ст.
Куртова, М. М. Епідеміологічні аспекти CCD-позитивності в пацієнтів із клінічними проявами алергії у Південно-Західному регіоні України / М. М. Куртова [та ін.]. - С.56-62. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Кольцова І. Г., Боровик А. П., Тарасов Є. В.
Лопушинська, І. В. Зміни субциркадіанних ритмів показників системи прооксидантно- антиоксидантного захисту нирок щурів при інтоксикації тетрахлорметаном та корекція мелатоніном / І. В. Лопушинська. - С.63-68. - Бібліогр.: в кінці ст.
Максимчук, Н. О. Можливості нефропротекції сорбілакт-L-аргініновим комплексом в періоді нестійкої компенсації синдрому ендогенної інтоксикації / Н. О. Максимчук, В. М. Коновчук. - С.69-73. - Бібліогр.: в кінці ст.
Nazyrov, F. G. Age-related structural changes in aponeuroses of the rectus abdominal muscles in patients with postoperative ventral hernias / F. G. Nazyrov [та ін.]. - С.74-79. - Bibliogr. at the end of the art.
Інші автори: Shamsiev A. M., Baybekov I. M., Eshonhodjaev О. D., Davlatov S. S.
Rogovy, Yu. Ye. The role of cytokines in the kidney dysfunction under conditions of irritable bowels syndrome development / Yu. Ye. Rogovy, Yu. V. Bilooka, V. V. Bilooky. - С.80-84. - Bibliogr. at the end of the art.
Сенютович, Р. В. Променева терапія раку шлунка. Від наукових досліджень до практики / Р. В. Сенютович [та ін.]. - С.85-90. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Іващук О. І., Бодяка В. Ю., Унгурян В. П., Малишевський І. О., Чупровська Ю. Я., Шумко Б. І.
Хухліна, О. С. Інтенсивність оксидативного стресу та стан чинників антиоксидантного захисту в пацієнтів із неалкогольним стеатогепатитом крізь призму коморбідності із остеоартрозом та ожирінням / О. С. Хухліна [та ін.]. - С.91-97. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Ляхович О. Д., Мандрик О. Є., Дудка І. В., Дудка Т. В.
Chornenka, Zh. A. Modern strategy of health care reform and the role of preventive medicine in it. / Zh. A. Chornenka. - С.98-101. - Bibliogr. at the end of the art.
Шамсиев, А. М. Экспериментально-морфологическое обоснование эффективности применения альбендазола для профилактики рецидива эхинококкоза после операции / А. М. Шамсиев [та ін.]. - С.102-108. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Шамсиев Ж. А., Курбаниязов З. Б., Эшкобилов Т. Ж., Орипов Ф. С., Рахманов К. Э., Давлатов С. С.
Юзько, О. М. Порушення функція щитоподібної залози в жінок із безпліддям та аномальними матковими кровотечами / О. М. Юзько. - С.109-112. - Бібліогр.: в кінці ст.
Яковичук, Н. Д. Таксономічний склад і мікроекологічні показники мікробіоти вмісту кореневих каналів зубів при хронічному гранулюючому періодонтиті / Н. Д. Яковичук [та ін.]. - С.113-117. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Сидорчук І. Й., Ішков М. О., Дейнека С. Є.
Мардонов, Б. А. Современные подходы к лечению пациентов с вентральными грыжами симультанными патологиями / Б. А. Мардонов, У. А. Шербеков, Ж. Ж. Вохидов. - С.118-125. - Библиогр. в конце ст.
Шамсиев, А. М. Эхинококкоз печени: частота встречаемости, патогенез, классификация, диагностика и лечение (обзор литературы) / А. М. Шамсиев [та ін.]. - С.126-133. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Шамсиев Ж. А., Курбаниязов З. Б., Рахманов К. Э., Давлатов С. С.
Сокол, А. М. Ускладнення оперізувального герпесу генералізованою стафілодермією, зумовленою s. Epidermidis / А. М. Сокол [та ін.]. - С.134-137. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Рандюк Ю. О., Богачик Н. А., Венгловська Я. В., Мироник О. В., Козакова С. Г.
Шаплавський, М. В. Дисипативні структури глікокаліксу в регуляції локальної мікроциркуляції крові / М. В. Шаплавський, В. Ф. Мислицький, О. В. Гуцул. - С.138-140. - Бібліогр.: в кінці ст.
Бицко, Н. І. До проблематики вживання терміноодиниць із пропріативами в сучасних медичних дослідженнях / Н. І. Бицко. - С.141-145. - Бібліогр.: в кінці ст.
Годованець, О. І. Значення лекції в сучасній системі вищої медичної освіти / О. І. Годованець [та ін.]. - С.146-148. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Будаєв Ю. В., Левандовський Р. А., Чайковська Н. М.
Рецензия. Г. С. Катинас, С. М. Чибисов, Г. М. Халаби, М. В. Дементьев. "Аналитическая хронобиология". Под ред. С. М. Чибисова, Москва - Бейрут, 2017. 224 с. - С.149-150
Ходоровський Георгій Іванович, доктор медичних наук, професор, фізіолог, науковець, політик, громадський діяч, дипломат (до 80-річчя від дня народження). - С.151-152
Вітаємо Леоніда Олексійовича Безруковаз ювілеєм!. - С.153-154
Мислицький Валентин Францович (до 80-річчя від дня народження). - С.155-156
Internet-новини клінічної та експериментальної патології. Частина LХ. - С.157-159
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

16.
Шифр: КУ27/2019/Т.18/4
   Журнал

Клінічна та експериментальна патологія. - Виходить кожного кварталу
2019р. Т.18 № 4
Зміст:
Абрамов, А. В. Сравнительная характеристика нейроэндокринного ответа крупноклеточных и мелкоклеточных вазопрессинергических нейронов паравентрикулярного ядра гипоталамуса на прерывистое действие гипоксической гипоксии / А. В. Абрамов, В. А. Шаменко. - С.3-9. - Библиогр. в конце ст.
Адарічева, Ж. Г. Застосування патопсихологічної діагностики у комплексному лікуванні пацієнтів Інституту кардіології / Ж. Г. Адарічева. - С.10-18. - Бібліогр.: в кінці ст.
Анохіна, С. І. Порівняльний аналіз змін показників фібринолітичної активності тканин внутрішніх органів гіпотиреоїдних щурів під впливом мелатоніну / С. І. Анохіна. - С.19-23. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дутка, І. І. Поліморфізм 5G4 гена інгібітору активатора плазміногена 1 (PAI-1) у хворих на гострі ускладнення виразкової хвороби / І. І. Дутка [та ін.]. - С.24-29. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Панчук І. І. , Волков Р. А., Гринчук Ф. В., Ушаков А. В.
Кліщ, І. М. Активність перекисного окиснення ліпідів та антиоксидантного захисту міокарда тварин різної статі при пошкодженні адреналіном на тлі світлового десинхронозу / І. М. Кліщ, Г. О. Безкоровайна, М. Р. Хара. - С.30-35. - Бібліогр.: в кінці ст.
Коваленко, С. В. Динаміка показників вентиляційної функції зовнішнього дихання у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень та бронхіальну астму із супутнім синдромом подразненого кишківника / С. В. Коваленко [та ін.]. - С.36-42. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Новиченко С. Д., Скринчук О. Я., Гайдичук В. С., Петрюк А. Є.
Косуба, Р. Б. Вплив унітіолу на функцію нирок / Р. Б. Косуба, В. В. Гордієнко, О. О. Перепелиця. - С.43-48. - Бібліогр.: в кінці ст.
Марчук, О. Ф. Особливості морфологічних перетворень кісток кисті в онтогенезі людини / О. Ф. Марчук [та ін.]. - С.49-53. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Марчук В. Ф., Марчук Ю. Ф., Андрійчук Д. Р., Кулачек В. Т., Кулачек Я. В.
Нечитайло, Д. Ю. Використання показників стану мікроциркуляції в діагностиці артеріальної гіпертензії у школярів / Д. Ю. Нечитайло, Т. М. Міхєєва. - С.54-59. - Бібліогр.: в кінці ст.
Попадюк, О. Я. Експериментальне дослідження впливу сучасних полімерних технологій на загоєння різаних ран м'яких тканин, ускладнених Escherichia Сoli / О. Я. Попадюк [та ін.]. - С.60-66. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Куцик Р. В., Костюк В. M., Волошин М. М.
Семененко, С. І. Вплив введення амантадину сульфату на перебіг процесів оксидативного стресу в головному мозку щурів із черепно-мозковою травмою / С. І. Семененко [та ін.]. - С.67-73. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Ходаківський О. А., Хребтій Г. І., Семененко А. І., Саєнко А. В.
Сливка, Н. О. Роль системної запальної відповіді у патогенезі гепаторенального синдрому / Н. О. Сливка, Н. Г. Вірстюк. - С.74-79. - Бібліогр.: в кінці ст.
Slobodian, O. M. Anatomical peculiarities of the cervical part of the vagus nerve during fetal and early neonatal periods of ontogenesis / O. M. Slobodian, L. М. Herasym. - С.80-84. - Bibliogr. at the end of the art.
Сорокман, Т. В. Роль медичної сестри у профілактиці йододефіцитних захворювань в осіб різних вікових груп / Т. В. Сорокман, М. І. Бачу, О. В. Макарова. - С.85-91. - Бібліогр.: в кінці ст.
Цигикало, О. В. Особливості будови та топографії підпід’язикових трикутників передньої шийної ділянки в плодовому періоді онтогенезу людини / О. В. Цигикало, І. С. Попова. - С.92-96. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шевчук, О. О. Структурні зміни нирок при застосуванні мелфалану, препаратів гранулоцитарного колонієстимулюючого фактора та ентеросорбції / О. О. Шевчук [та ін.]. - С.97-103. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Дацко Т. В., Вольська А. С., Яремчук О. З., Довгалюк А. І., Курило Х. І.
Юрценюк, О. С. Особистісні особливості студентів вищих навчальних закладів (стаття присвячена 75-річчю ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет") / О. С. Юрценюк, В. М. Пашковський. - С.104-108. - Бібліогр.: в кінці ст.
Іванчук, М. А. Статистичний аналіз відносних величин у медицині / М. А. Іванчук [та ін.]. - С.109-114. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Малик І. В., Кнігніцька Т. В., Лукашів Т. О.
Сенютович, Р. В. Новітні дані щодо розходження та лікування недостатності колоректальних анастомозів / Р. В. Сенютович [та ін.]. - С.115-119. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Малишевський І. О., Іващук О. І., Бодяка В. Ю., Чупровська Ю. Я., Шумко Б. І., Постевка І. Д.
Ткачук, О. В. Сучасні погляди на взаємозв’язки морфофункціонального стану печінки, селезінки та головного мозку за умов ішемії-реперфузії останнього / О. В. Ткачук [та ін.]. - С.120-126. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Ткачук С. С., Повар М. А., Штефанюк В. І.
Ясінська, О. В. Механізми реагування організму на гіпоксію як універсальний адаптогенний чинник. Повідомлення 1. Популяційні особливості реагування на гіпобаричну гіпоксію у мешканців високогірних регіонів / О. В. Ясінська. - С.127-131. - Бібліогр.: в кінці ст.
Ішков, М. О. Клінічне спостереження ангіоневротичного набряку губ після використання димексиду / М. О. Ішков, Я. Р. Караван. - С.132-135. - Бібліогр.: в кінці ст.
Світлій пам’яті Мислицького Валентина Францовича (1938-2019). - С.136
Internet-новини клінічної та експериментальної патології. Частина LХV. За редакцією С.Є. Дейнеки, К.І. Яковець, В.Д. Сорохана, В.Й. Свіжака. - С.137-139
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

17.
Шифр: БУ5/2021/25/2
   Журнал

Буковинський медичний вісник . - Виходить кожного кварталу
2021р. Т. 25 № 2
Зміст:
Байло, А. Є. Клінічні особливості поєднаного перебігу цирозу печінки та фібриляції передсердь / А. Є. Байло. - С.3-8. - Бібліогр. в кінці ст.
Бирчак, І. В. Особливості тромбоцитарно-судинного гемостазу у жінок з аномальними матковими кровотечами на тлі субмукозної міоми матки / І. В. Бирчак, С. М. Ясніковська, А. В. Гошовська. - С.9-12. - Бібліогр. в кінці ст.
Аналіз впливу поліморфних варіантів генів довгих некодуючих РНК (ANRIL, MALAT1, HOTAIR) на деякі клініко-патологічні показники у хворих на рак сечового міхура. - С.13-21. - Бібліогр. в кінці ст.
Волошанська, О. О. Патоморфологічні прояви судинного ремоделювання в перифокальних ділянках ішемічних інфарктів мозку / О. О. Волошанська. - С.22-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Гараздюк, М. С. Судово-медична оцінка крововиливів у головний мозок травматичного та нетравматичного генезу методом Мюллер-матричної мікроскопії циркулярного дихроїзму / М. С. Гараздюк, О. В. Дуболазов. - С.29-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Судово-медичний експертний висновок при експертизі живих осіб з травмою органів зовнішнього дихання. - С.35-40. - Бібліогр. в кінці ст.
Діагностика тяжкості та вибір тактики лікування гнійно-запальних захворювань органів малого таза у жінок. - С.41-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Дудник, В. В. Проблемні питання щодо обгрунтованості експертних підсумків у випадках настання смерті від странгуляційної асфіксії / В. В. Дудник. - С.48-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Іващук, О. І. Порівняльна характеристика регіональної захворюваності на злоякісні новоутворення органів черевної порожнини та іншої локалізації з урахуванням окремих детермінантних чинників / O. I. Іващук, І. О. Малишевський, Ю. М. Мишковський. - С.55-61. - Бібліогр. в кінці ст.
Костишин, Н. М. Мінеральна щільність великогомілкової кістки за умови моделювання глюкокортикоїд-індукованого остеопорозу та впливу загальної вібрації: експериментальне дослідження / Н. М. Костишин. - С.62-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Лазарук, Т. Ю. Аналіз зв’язку BSML поліморфізму гена VDR із зовнішньосекреторною недостатністю підшлункової залози у пацієнтів з коморбідною патологією: хронічним панкреатитом та хронічним обструктивним захворюванням легень / Т. Ю. Лазарук, О. І. Федів, О. Ю. Оліник. - С.68-74. - Бібліогр. в кінці ст.
Маланчук, О. М. Оцінка факторів ризику перинатальної патології у жінок із порушенням менструальної функції / О. М. Маланчук, Є. Б. Шаргородська, О. С. Школьник. - С.75-81. - Бібліогр. в кінці ст.
Невойт, Г. В. Аналіз показників короткого запису варіабельності ритму серця у коморбідних хворих на неінфекційні захворювання / Г. В. Невойт, М. М. Потяженко. - С.82-88. - Бібліогр. в кінці ст.
Лікування глибокої перипротезної інфекції кульшового суглоба за допомогою артикулюючих цементно-антибіотикових спейсерів з пластинками срібла та антибіотиками. - С.89-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Поліщук, О. Ю. Психологічні особливості особистості та внутрішня картина захворювання у пацієнтів з різними видами порушення ритму серця / О. Ю. Поліщук. - С.96-102. - Бібліогр. в кінці ст.
Операції Вертгейма. Здобутки і проблеми. - С.103-108. - Бібліогр. в кінці ст.
Скрипченко, Н. Я. Актуальні аспекти перебігу пологів у здорових жінок за даними ретроспективного аналізу / Н. Я. Скрипченко, Ю. В. Невишна. - С.109-113. - Бібліогр. в кінці ст.
Усенко, О. Ю. Спосіб діагностики недиференційованої дисплазії сполучної тканини / О. Ю. Усенко, Я. Ю. Войтів, С. І. Щербина. - С.114-118. - Бібліогр. в кінці ст.
Юзько, В. О. Рівень мелатоніну в крові та фолікулярній рідині в жінок із безпліддям у програмах допоміжних репродуктивних технологій та ефективність його застосування / В. О. Юзько. - С.119-124. - Бібліогр. в кінці ст.
Tsaryk, I. O. Prevalence of risk factors of cardiometabolic complications in latent autoimmune diabetes in adults / I. O. Tsaryk, N. V. Pashkovska, O. I. Ilashchuk. - С.125-129. - Бібліогр. в кінці ст.
Білецький, С. В. Роль оксиду азоту в патогенезі та лікуванні захворювань серцево-судинної системи (огляд літератури) / С. В. Білецький. - С.130-134. - Бібліогр. в кінці ст.
Іванченко, Н. О. Стратегія лікування кашлюку / Н. О. Іванченко. - С.135-140. - Бібліогр. в кінці ст.
Анатомія м’язів повік. - С.141-147. - Бібліогр. в кінці ст.
Ханюков, О. О. Антикоагулянтна терапія у хворих з неклапанною фібриляцією передсердь у реальній клінічній практиці: проблема безпечності терапії та прихильності до лікування / О. О. Ханюков, О. В. Смольянова. - С.148-153. - Бібліогр. в кінці ст.
Септицемія, спричинена Micrococcus luteus. Опис клінічного випадку. - С.154-157. - Бібліогр. в кінці ст.
Волошин, О. І. Науково-педагогічна і клінічна спадщина професора О.І. Самсон (до 100-річчя від дня народження) / О. І. Волошин, О. І. Федів, М. В. Патратій. - С.158-160
Яковець, К. І. Медичні INTERNET-вісті. Частина XXXI / К. І. Яковець, С. Є. Дейнеки. - С.164-166
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

18.
Шифр: БУ5/2021/25/4
   Журнал

Буковинський медичний вісник . - Виходить кожного кварталу
2021р. Т. 25 № 4
Зміст:
Ефективність застосування остеопластичних матеріалів на основі мультипотентних мезенхімальних стромальних клітин жирової тканини перед дентальною імплантацією у пацієнтів груп дослідження. - С.3-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Стан гормонального балансу у дівчат пубертатного віку з порушенням менструальної функції на тлі ожиріння. - С.10-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Дубецька, Т. О. Роль еозинофіл-опосередкованого запалення у формуванні ремоделінгу дихальних шляхів у хворих на бронхіальну астму школярів / Т. О. Дубецька, O. К. Колоскова, Г. А. Білик. - С.15-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Застосування кластерних та класифікаційних методів DataMining у дослідженні механізмів взаємообтяження реактивного артриту та хронічного пієлонефриту за показниками метаболізму сполучної тканини. - С.23-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Зозуля, В. М. Можливості ідентифікації водія та пасажира в результаті комплексного аналізу травм всередині салону автомобіля класу J при лобовому зіткненні / В. М. Зозуля. - С.30-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Комар, Т. В. Варіантна анатомія м’язів передньої групи гомілки у плодів людини 4-6 місяців / Т. В. Комар. - С.34-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Малишевський, І. О. Надмірна маса тіла та коморбідності у хворих на злоякісні новоутворення органів черевної порожнини / І. О. Малишевський. - С.38-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Михалойко, О. Я. Варіативність показника середнього об’єму тромбоцитів у пацієнтів із перенесеним ішемічним інсультом раннього відновного періоду залежно від коморбідності / О. Я. Михалойко. - С.42-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Моісеєнко, К. А. Аналіз зв’язку rs4102217-поліморфізму гена MALAT1 з ішемічним атеротромботичним інсультом в осіб з нормальним та підвищеним артеріальним тиском / К. А. Моісеєнко. - С.47-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Никитюк, С. О. Клініко-серологічні особливості Лайм-Бореліозу в різних регіонах України / С. О. Никитюк, І. М. Кліщ, C. І. Климнюк. - С.53-61. - Бібліогр. в кінці ст.
Ефективність застосування ліпіну в комплексному лікуванні негоспітальних пневмоній, асоційованих із COVID-19. - С.62-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Порівняльний аналіз структурної топографії каналу нижньої щелепи при атрофії кісткової тканини із застосуванням методу комп’ютерної томографії. - С.68-74. - Бібліогр. в кінці ст.
Стан органів гепатобіліарної зони у пацієнтів із геморагічним васкулітом. - С.75-79. - Бібліогр. в кінці ст.
Морфометричні параметри шлуночкової системи головного мозку у дітей дошкільного віку. - С.80-85. - Бібліогр. в кінці ст.
Рудень, В. В. Апофегма про смертність населення з причини хвороб системи кровообігу у контексті місця проживання померлих - як апорія в суспільному житті України / В. В. Рудень. - С.86-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Сидорчук, А. Р. Зв’язок ендотеліальної функції, товщини "інтима-медіа" із окремими клінічними та метаболічними параметрами у хворих на артеріальну гіпертензію з урахуванням генетичних предиктів / А. Р. Сидорчук. - С.95-99. - Бібліогр. в кінці ст.
Собко, Д. І. Оцінка добового профілю артеріального тиску й особливостей гемодинаміки в пацієнтів з артеріальною гіпертензією й остеоартрозом / Д. І. Собко, Т. О. Ілащук, І. В. Окіпняк. - С.100-106. - Бібліогр. в кінці ст.
Ляшук, П. М. Артеріальна гіпертензія за рідкісної ендокринної патології: спостереження з практики / П. М. Ляшук, Р. П. Лящук. - С.107-111. - Бібліогр. в кінці ст.
Ліпідознижувальна терапія захворювань серцево-судинної системи (огляд літератури). - С.112-116. - Бібліогр. в кінці ст.
Одонтогенні стовбурові клітини та перспективи їх використовування в практиці (огляд літератури). - С.117-122. - Бібліогр. в кінці ст.
Досвід прикладного застосування стовбурових клітин. - С.123-132. - Бібліогр. в кінці ст.
Нечитайло, О. Ю. Зміни в сучасному університеті: виклики сьогодення та тенденції розвитку в умовах онлайн навчання / О. Ю. Нечитайло, О. Б. Колотило. - С.133-137. - Бібліогр. в кінці ст.
Федір Григорович Кулачек. - С.141-142
Некролог. Світлій пам’яті професорки Матюхи Лариси Федорівни. - С.143-145
Медичні Internet-вісті. Частина XXXIII / ред. К. І. Яковець, С. Є. Дейнека. - С.146-148
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

19.
Шифр: КУ27/2021/20/1
   Журнал

Клінічна та експериментальна патологія. - Виходить кожного кварталу
2021р. Т. 20 № 1
Зміст:
Антонів, А. А. Особливості перебігу неалкогольного стеатогепатиту та стеатозу печінки за коморбідності з хронічною хворобою нирок І-ІІІ стадії / А. А. Антонів. - С.3-9. - Бібліогр.: в кінці ст.
Антофійчук, Т. М. Ефективність застосування плазмаферезу у хворих на стеатогепатит із ожирінням і гіперсидеремією / Т. М. Антофійчук, О. С. Хухліна, М. П. Антофійчук. - С.10-17. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гринюк, О. Є. Патоморфологія фіброзувальних процесів у печінці та легенях у хворих на неалкогольний стеатогепатит та ожиріння за коморбідності з хронічним обструктивним захворюванням легень / О. Є. Гринюк [та ін.]. - С.18-26. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Давиденко І. С., Хухліна О. С., Антонів А. А., Гайдичук В. С.
Іванова, Л. А. Клінічний перебіг та показники контролю бронхіальної астми у школярів із надлишковою масою тіла / Л. А. Іванова [та ін.]. - С.27-32. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Гарас М. Н., Горбатюк І. Б., Шкільнюк А. О.
Іванова, Л. А. Діагностична значимість клініко-лабораторних показників у верифікації гострих нестрептококових тонзилофарингітів у дітей / Л. А. Іванова [та ін.]. - С.33-37. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Горбатюк І. Б., Горбатюк Ір. Б., Баланюк І. В., Шкільнюк А. О.
Іванова, Л. А. Клінічні та епідеміологічні особливості інфекції COVID-19 у немовлят / Л. А. Іванова [та ін.]. - С.38-43. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Гарас М. Н., Романчук Л. І., Гук Л. І.
Колоскова, О. К. Доцільність противірусної терапії при застуді у дітей в епоху пандемії COVID-19 / О. К. Колоскова [та ін.]. - С.44-52. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Білоус Т. М., Гарас М. Н., Горбатюк І. Б., Іванова Л. А., Романчук Л. І., Ткачук Р. В.
Колоскова, О. К. Біомаркери запалення при бронхіальній астмі у дітей за альтернативного початку хвороби / О. К. Колоскова [та ін.]. - С.53-60. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Білоус Т. М., Коротун О. П., Герман Ф. В., Білоус В. В., Селіверстов С. І.
Колюбакіна, Л. В. Особливості перебігу коронавірусної інфекції, спричиненої SARS-CoV-2, у новонароджених / Л. В. Колюбакіна [та ін.]. - С.61-67. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Власова О. В., Крецу Н. М., Трекуш Є. З.
Неміш, І. Л. Оцінка протеолітичної та фібринолітичної активності плазми крові за коморбідного поєднання хронічного коронарного синдрому, хронічного обструктивного захворювання легень та ожиріння / І. Л. Неміш, Г. Я. Ступницька, О. І. Федів. - С.68-73. - Бібліогр.: в кінці ст.
Плеш, І. А. Деякі особливості артеріальної та венозної гемодинаміки у хворих на есенційну гіпертензію її стадії за різних варіантів добової структури артеріального тиску / І. А. Плеш, Л. І. Гайдич. - С.74-79. - Бібліогр.: в кінці ст.
Karvatska, Yu. P. Clinical results of complex therapy оf patients with acne - residents of iodine deficiency region / Yu. P. Karvatska, O. I. Denysenko. - С.80-86. - Bibliogr. at the end of the art.
Voitiv, Y. Y. Polymorphism of tissue inhibitors of metalloproteinase-2 (G303 > A) gene in patients with intestinal anastomotic leak in ukrainian population / Y. Y. Voitiv. - С.87-92. - Bibliogr. at the end of the art.
Сенютович, Р. В. Ціанокрилатні клеї у формуванні колоректальних анастомозів / Р. В. Сенютович [та ін.]. - С.93-97. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Іващук О. І., Бодяка В. Ю., Чупровська Ю. Я., Малишевський І. О., Халатурник І. Б., Говорнян С. Л., Ватаманюк П. С.
Гаргула, Т. І. Викладання клінічної анатомії та оперативної хірургії студентам-іноземцям в дистанційних умовах: переваги і недоліки / Т. І. Гаргула. - С.98-102. - Бібліогр.: в кінці ст.
Internet-новини клінічної та експериментальної патології. Частина LХX. За редакцією С. Є. Дейнеки, К. І. Яковець, В. Й. Свіжак , В. Д. Сорохана. - С.103-105
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

20.
Шифр: КУ27/2011/10/1
   Журнал

Клінічна та експериментальна патологія. - Виходить кожного кварталу
2011р. Т.10 № 1
Зміст:
Александрук, Н. В. Гіперпаратиреоз-асоційована втрата слуху / Η. В. Александрук, В. І. Попович, В. П. Кравець. - С.1-5
Білоокий, В. В. Показники імунологічного дослідження крові залежно від ступеня тяжкості перебігу жовчного перитоніту / В. В. Білоокий, Ю. Є. Роговий, О. В. Білоокий. - С.6-8
Бозан, Адель Бакко. Морфологія стінки каналу шийки матки при доброякісних та злоякісних процесах ендометрія / Адель Бакко Бозан, О. П. Пересунько, І. С. Давиденко. - С.9-12
Бойчук, Т. М. Функціональні зміни наднирникових залоз і морфологічна оцінка щитоподібної залози за умов стресового навантаження / Т. М. Бойчук [и др.] . - С.13-15
Інші автори: Ходоровська А. А., Федонюк Л. Я., Ходоровський В. М.
Бурлака, Є. А. Захисна роль оуабаїну на експериментальній моделі гемолітико-уремічного синдрому / Є. А. Бурлака. - С.16-21
Ванчуляк, О. Я. Діагностика ішемічного пошкодження міокарда за допомогою вейвлет аналізу фрактальної структури мап еліптичності поляризації лазерних зображень / О. Я. Ванчуляк [и др.] . - С.22-27
Інші автори: Бачинський В. Т., Григорова О. В., Заволович А. И.
Гасанова, Н. П. Клинико-диагностические особенности постменопаузального остеопороза у женщин после оварио-и гистерэктомии / Н. П. Гасанова, З. Μ. Алиева, Ш. Ш. Асадова. - С.28-31
Глубоченко, О. В. Клініко-експериментальні дані вплив настоянки перстачу прямостоячого умовах ерозивно-виразкового уражені слизової оболонки гастродуоденальної зони / О. В. Глубоченко. - С.32-35
Годованець, О. С. Перинатальна патологія: біохімічний спектр крові у дітей народжених «малими до терміну гестації / О. С. Годованець. - С.36-40
Гринчук, Ф. В. Експериментальне обґрунтування визначення оптичної густини плазми венозної крові для діагностики інтраабдомінальних запальних процесів / Ф. В. Гринчук [и др.] . - С.41-43
Інші автори: Преутесей В. В., Бродовський С. П., Якобчук С. О.
Денисенко, О. І. Оптимізація лікування й профілактики алергічних дерматозів шляхом застосування хронодетермінованої антиоксидантної та комбінованої лазерної терапії / О. І. Денисенко. - С.44-49
Зубов, А. Д. Трепанбиопсия печени под ультразвуковым контролем в оценке эффективности проводимого лечения / А. Д. Зубов [и др.] . - С.50-53
Інші автори: Ищенко Р. В., Moтpий А. В., Сенченко О. В.
Іващук, І. О. Зміна оптичних параметрів лазерної поляриметрії слизової оболонки дванадцятипалої кишки у хворих, літнього та старечого віку, на хелікобактернегативну гострокровоточиву дуоденальну виразку / І. О. Іващук, О. Г. Ушенко, I. О. Малишевський. - С.54-59
Исмайлова, А. Д. Особенности физического и полового развития девочек с задержкой умственного развития / А. Д. Исмайлова, Б. Μ. Асадов, Э. Μ. Алиева. - С.61-64
Іфтодій, А. Г. Медикаментозна корекція синдрому гострої кишкової недостатності за гострої тонкокишкової непрохідності в експерименті / А. Г. Іфтодій, О. Μ. Коломоєць, В. I. Гребенюк. - С.65-68
Каліновська, І. В. Імунологічні зміни у вагітних при розвитку плацентарної недостатності інфекційного генезу / І. В. Каліновська. - С.69-70
Кебкало, А. Б. Кордова кров та пуповина в комплексному лікуванні хворих на панкреонекроз / А. Б. Кебкало, Г. С. Лобинцева, В. А. Шаблій. - С.71-79
Клічук, Е. В. Імунний гомеостаз за умов анемії у вагітних, хворих на туберкульоз / Е. В. Клічук, С. П. Польова. - С.80-82
Кривецький, В. В. Морфологічні передумови виникнення природжених вад хребтового стовпа людини / В. В. Кривецький, І. І. Кривецька, Б. Ю. Банул. - С.83-87
Кучук, О. П. Порівняльний вплив препарату α-ліпоєвої кислоти та препарату нормовен на функціональний стан центральних відділів сітківки при лікуванні непроліферативної діабетичної ретинопатії / О. П. Кучук [и др.] . - С.88-90
Інші автори: Пенішкевич Я. І., Сикирицька Т. Б., Ловля Г. Д.
Кушнір, О. В. Допплерографічні показники кровотоку та товщина "інтима-медіа" черевного відділу аорти у хворих на артеріальну гіпертензію залежно від поліморфізму генів АСЕ (І/ D) та AGTRl (A1166C), зв’язок із дисбіозом кишечнику / О. В. Кушнір [и др.] . - С.91-97
Інші автори: Сидорчук Л. П., Плеш І. А., Буймістр Н. І.
Лила, Н. Л. Сравнительная характеристика психотипов студентов медицинского университета, постоянно проживавших в разных регионах мира / Н. Л. Лила [и др.] . - С.98-101
Інші автори: Ивасенко А. В., Тананакина Т. П., Куцевол О. В., Корчиков С. Д.
Лисенко, С. А. Стан судин інфільтруючих карцином грудної залози після хіміотерапевтичного лікування / С. Α. Лисенко [и др.] . - С.102-105
Інші автори: Стрижалковський О. В., Печевистий О. М., Шевня С. П., Демиденко И. А., Черних М. А.
Мамедьярова, Э. А. Тактики ведения беременности и родов у женщин с ожирением / Э. А. Мамедьярова, И. А. Шамхалова. - С.106-109
Мислицький, В. Ф. Роль дизрегуляторних порушень імунної системи у виникненні і розвитку перинатальных інфекцій та порушенні процесів ембріонального морфогенезу / В. Ф. Мислицький [и др.] . - С.110-114
Інші автори: Ткачук С. С., Гребенюк Н. В., Перепелюк М. Д., Білоокий В. В.
Наджи, Л. А. Особенности формирования вторичных половых признаков и становления менструальной функции у девочек с опухолевидными образованиями яичников в периоде полового созревания / Л. А. Наджи, Э. М. Алиева, А. Г. Эфендиева. - С.115-118
Омар, Камалъ Нуман. Морфологічні та гістохімічні особливості паренхіми та волокнистого компонента строми ендометрія у хворих із лейоміомою матки / Камалъ Нуман Омар, О. П. Пересунько, І. С. Давиденко. - С.119-122
Орос, М. М. Фармакогенетичні критерії ефективності топірамату у хворих на епілепсію / М. М. Орос. - С.123-125
Підмурняк, О. О. Перший досвід лапароскопічної адреналектомія з приводу альдостероми / О. О. Підмурняк [и др.] . - С.126-128
Інші автори: Собчинський С. А., Войцешин В. В., Собчинський К. С., Монастирський В. М., Алешко О.Α., Боюк В. В., Добровольський В. А.
Підмурняк, О. О. Власний досвід ендовідеохірургічних уретеролітотомій при каменях верхньої третини сечоводу / О. О. Підмурняк [и др.] . - С.129-131
Інші автори: Собчинський С. А., Войцешин В. В., Собчинський К. С., Монастирський В. М., Алешко О. А., Боюк В. В., Добровольський В. А.
Приймак, С. Г. Використання методів профілактики вроджених вад розвитку плода / С. Г. Приймак. - С.132-133
Приймак, С. Г. Пренатальна діагностика вроджених вад розвитку плода в 1 триместрі вагітності / С. Г. Приймак, А. В. Семеняк. - С.134-135
Рак, Л. М. Патологія порожнини матки та морфологічна картина ендометрія у жінок із безпліддям, які лікуються за програмою допоміжних репродуктивних технологій / Л. М. Рак. - С.136-139
Ризничук, М. О. Поширеність уроджених вад розвитку в дітей чернівецької області / М. О. Ризничук, В. П. Пішак. - С.140-142
Ротар, О. В. Гострий панкреатит І пристінкова мікрофлора тонкої і товстої кишок: дисбактеріоз і транслокація бактерій у підшлункову залозу / О. В. Ротар, В. І. Ротар. - С.143-147
Спаська, А. М. Вплив орхоепідидиміту на морфофункціональний стан кровоносного русла і протоки над’яєчка чоловіків зрілого віку / А. М. Спаська. - С.148-151
Ткачук, О. В. Морфологічний стан острівців підшлункової залози у віддаленому періоді ішемічно-реперфузійного пошкодження головного мозку контрольних щурів та щурів зі стрептозотоцин-індукованим цукровим діабетом / О. В. Ткачук [и др.] . - С.152-155
Інші автори: Пішак В. П., Леньков О. М., Тимофійчук І. Р., Мислицький В. Ф.
Ткачук, С. С. Динаміка показників протео- і фібринолітичної активності в слинних залозах щурів зі стрептозотоцин-індукованим діабетом після двобічної каротидної ішемії-реперфузії / С. С. Ткачук, А. А. Галагдина, В. В. Білоокий. - С.156-159
Тюленева, О. А. Порушення дозрівання матково-плацентарної ділянки при екстрахоріальних плацентах 163 / О. Α. Тюленева, І. С. Давиденко, А. Й. Заволович. - С.160-163
Тюленева, О. А. Порушення дозрівання хоріального дерева при екстрахоріальних плацентах / О. Α. Тюленева, І. С. Давиденко. - С.164-168
Федорців, О. Є. Застосування ультразвукового сканування для діагностики ускладнень позалікарняної пневмонії у дітей / О. Є. Федорців, І. Б. Чорномидз. - С.169-173
Хора, М. Р. Статеві відмінності автономної регуляції серцевого ритму в умовах блокади АТФ-чутливих К+-каналів глібенкламідом / М. Р. Хора, Р. С. Усинський. - С.174-176
Чимпой, Κ. Α. Патогенетичне обгрунтування корекції ендотеліальної дисфункції у хворих на хронічні дифузні захворювання печінки із порушенням тиреоїдного гомеостазу / Κ. Α. Чимпой, П. В. Пашковська. - С.177-181
Шаймарданова, Л. Р. Количественные изменения клеток различных дифферонов и характеристика функциональной активности костного мозга под действием ксеногенной спинномозговой жидкости / Л. Р. Шаймарданова. - С.182-189
Швець, В. Т. Гормональна регуляція водно-сольового обміну і параметрів гемостазу після крововтрати / В. Т. Швець [и др.] . - С.190-193
Інші автори: Ясінська О. В., Дячук В. О., Остапчук В. П., Швець Н. В.
Сухарев, Ю. С. Эритроцитарный антительный диагностикум для идентификации энтеротоксинов escherichia coli / Ю. С. Сухарев. - С.194-196
Ляшук, П. М. Випадок синдрому Кушинга, зумовленого АКТГ-продукуючою пухлиною легень / Π. Μ. Ляшук [и др.] . - С.197-198
Інші автори: Станкова Н. І., Оленович О. А., Ляшук Р. П.
Сарапук, О. Р. Синдром Ундіни, як форма первинного центрального сонного апное. Рідкісна патологія в терапевтичній практиці / О. Р. Сарапук, Т. С. Сопільняк, Т. В. Передрук. - С.199-202
Глубоченко, О. В. Окремі аспекти фітотерапії в ревматології / О. В. Глубоченко, В. Г. Глубоченко, Г. Л. Васюк. - С.203-206
Дудка, Т. В. Особливості перебігу бронхіальної астми у хворих на хронічний некаменевий холецистит / Т. В. Дудка. - С.207-209
Злотар, О. В. Патогенез гепато- ренального синдрому в поліуричну стадію сулемової інтоксикації / О. В. Злотар. - С.210-213
Макар, Б. Г. Деякі аспекти клінічної анатомії стегнового нерва / Б. Г. Макар, О. П. Антонюк, Н. М. Гузік. - С.214-217
Сенютович, Р. В. Нове в неоад’ювантній хемотерапії раку молочної залози / Р. В. Сенютович, Л. І. Бізер, В. П. Унгурян. - С.218-221
INTERNET-новини клінічної та експериментальної патології. Частина XXXI. - С.222-226
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

 1-20    21-28 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)