Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (2)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Маменко, М. Є.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 76
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-76 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маменко М. Є.
Назва : Ібупрофен як жарознижувальний та знеболювальний препарат у педіатричній практиці (літературний огляд)
Місце публікування : Сучасна педіатрія. Україна. - Київ, 2021. - N 5. - С. 91-103 (Шифр СУ66/2021/5)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна: ИБУПРОФЕН -- IBUPROFEN
ДЕТИ -- CHILD
ОБЗОР -- REVIEW
Анотація: Ібупрофен, поряд з парацетамолом, є препаратом вибору для зниження температури та знеболювання в дітей і відноситься до ліків, які в більшості країн світу, зокрема в Україні, продаються без рецепта та можуть застосовуватися пацієнтами вдома без огляду лікаря. Зрозуміло, що таке застосування передбачає наявність значних переваг над потенційними ризиками. Зокрема, важливою умовою «домашнього» використання медичних препаратів є швидкість дії, відсутність тяжких побічних ефектів, низька токсичність, добра сумісність з іншими ліками та широкий терапевтичний коридор. Ібупрофен відповідає цим основним вимогам, тому і належить до найчастіше застосовуваних молекул у педіатричній практиці. Дискутабельним залишається питання самостійного застосування препаратів на основі даної молекули батьками для зниження температури в дітей при гострих респіраторних захворюваннях, адже існує думка щодо негативного впливу зниження температури на імунний захист хворого. На початку пандемії COVID-19 взагалі піднімалося питання про негативний вплив зниження температури ібупрофеном на прогноз захворювання, що викликає вірус Sars-Cov-2. Саме питанням оцінки співвідношення «користь — ризик» для молекули ібупрофену присвячений цей літературний огляд
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маменко М. Є., Єрохіна О. І.
Назва : Вікові та статеві особливості формування тироїдної патології у дітей
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2008. - № 6. - С. 30-35 (Шифр ПУ2/2008/6)
Предметні рубрики: Зоб эндемический-- дети-- проф-- этиол
Гипотиреоз-- дети-- проф-- этиол
Иод-- дети-- деф
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2007р.,N 2
Цікаві статті :
Суходуб Л. Ф. Застосування мас-спектрометрії в молекулярно-біофізичних і біотехнологічних дослідженнях/ Л. Ф. Суходуб [и др.] (стр.4-10)
Крекотень О. М. Особливості стану здоров’я сучасної студентської молоді вищих навчальних закладів/ О. М. Крекотень (стр.11-12)
Вакіряк Н. П. Стан перекисного окислення ліпідів та системи антиоксидантного захисту у хворих на псоріатичну артропатію/ Н. П. Вакіряк (стр.12-15)
Щербатюк Н. Ю. Структурно-функціональний стан кісткової тканини у дітей з гіпоталамічним синдромом пубертатного періоду/ Н. Ю. Щербатюк (стр.15-17)
Хворостінка В. М. Можливості лікування опорно-рухового апарату у хворих на цукровий діабет/ В. М. Хворостінка [и др.] (стр.17-18)
Сабадишин Р. О. Контамінація Helicobacter pylori як фактор передракових змін слизової шлунка - погляд на проблему/ Р. О. Сабадишин, В. О. Рижковський (стр.19-20)
Лихацька Т. В. Корекція остеопенічних змін у хворих на хронічні запальні захворювання гастродуоденальнопанкреатичної зони на фоні хронічних гепатитів/ Т. В. Лихацька, С. М. Андрейчин (стр.21-23)
Семчишин М. Г. Електроенцефалографічні характеристики дисциркуляторних енцефалопатій/ М. Г. Семчишин (стр.23-25)
Михайлів М. Н. Ультразвукові показники нирок у хворих на хронічний пієлонефрит під час розвантажувально-дієтичної терапії в поєднанні з ароматерапією/ М. Н. Михайлів (стр.26-27)
Мильнікова Т. О. Хофітол в лікуванні хворих на хронічний пієлонефрит без порушення азотовидільної функції нирок/ Т. О. Мильнікова [и др.] (стр.27-29)
Слободян Л. М. Стан абсорбційно-гідролітичної здатності кишки у дітей з ентероколітами/ Л. М. Слободян, О. І. Слободян (стр.30-31)
Швед М. І. Вплив хламідій на клінічний перебіг та провідні патогенетичні ланки хронічного пієлонефриту/ М. І. Швед [и др.] (стр.31-33)
Пікас О. В. Стан системи оксиду азоту у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС без захворювань органів дихання/ О. В. Пікас (стр.33-36)
Резнікова А. Л. Проблема ендемічного зоба у дітей на сході України/ А. Л. Резнікова [и др.] (стр.36-37)
Малюкова Н. Г. Вплив гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової системи на стан системної гемодинаміки при хронічній серцевій недомінантності, обумовленій ревматичними пороками серця/ Н. Г. Малюкова (стр.3841)
Терещенко В. П. Обгрунтування скерованості лікувальних заходів при бронхолегеневій патологій, поєднаній з аномаліями імунної відповіді / В. П. Терещенко [и др.] (стр.41-44)
Пікас О. Б. Жирнокислотний спектр ліпідів конденсату видихнутого повітря у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, хворих на фіброзно-кавернозний туберкульоз легень/ О. Б. Пікас (стр.44-46)
Головко Л. Л. Досягнення клініко-лабораторної ремісії у хворих на хронічний пієлонефрит/ Л. Л. Головко (стр.46-48)
Процайло М. Д. Вади кісткової системи при пігментному дерматозі/ М. Д. Процайло, І. П. Радчук, В. С. Ревчук (стр.48)
Конар Р. С. Роль рецепторів стероїдних гормонів, HER2 / NEU в діагностиці раку грудної залози/ Р. С. Конар, М. Ф. Рішко, М. П. Козодаєва (стр.49-51)
Щербіна О. В. Простатичний специфічний антиген в прогнозуванні екстракапсулярного поширення раку передміхурової залози/ О. В. Щербіна (стр.51-53)
Бойцанюк С. І. Історичні та сучасні погляди на морфофункціональний стан слинних залоз та тканин пародонту на тлі опікової хвороби/ С. І. Бойцанюк (стр.53-55)
Смоляк О. О. Характеристика структурних змін елементів скронево-нижньощелепних суглобів при захворюваннях на артрити, артрози і артрозо-артрити/ О. О. Смоляк, В. І. Мисько, А. І. Сторожко (стр.55-56)
Смоляк О. О. Особливості клініки і діагностики артрозо-артритів скронево-нижньощелепних суглобів/ О. О. Смоляк, В. І. Мисько, С. І. Черкашин (стр.56-57)
Нагірний Я. П. Зміни показників ендокринної системи і рівня ендотоксемії при лікуванні переломів нижньої щелепи із застосуванням цинктералу/ Я. П. Нагірний (стр.58-59)
Гутор Н. С. Дослідження ефективності лікування альвеолітів флупетсалем/ Н. С. Гутор, О. І. Михалик (стр.60-61)
Смачило І. І. Процеси окислення при ішемічно-реперфузійному ушкодженні печінки у хворих на обтураційну жовтяницю/ І. І. Смачило (стр.62-66)
Дзюбановський І. Я. Активність процесів вільнорадикального окислення в тканинах кишки в умовах експериментально змодельованого перитоніту/ І. Я. Дзюбановський, Б. О. Мігенько (стр.67-69)
Нагайчук В. І. Роль раннього оперативного лікування з використанням біоактивованих ксенодермотрансплантатів в профілактиці рубців у хворих з поверхневими опіками/ В. І. Нагайчук (стр.69-71)
Климнюк С. І. Адгезивні та антагоністичні властивості окремих представників мікрофлори опікової рани/ С. І. Климнюк, Т. І. Пятковський (стр.71-73)
Дзюбановський І. Я. Етапи становлення кафедри хірургії, травматології та ортопедії з малоінвазивними ендоскопічними технологіями та хірургічними дисциплінами ФПО (До 50-річчя Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського)/ І. Я. Дзюбановський, В. В. Бенедикт (стр.74-76)
Герасимчук П. О. Морфологічні зміни тканин у хворих на синдром стопи діабетика/ П. О. Герасимчук [и др.] (стр.76-78)
Хілько С. С. Зміни цитохімічних показників внутрішньо клітинного глікогену в нейтрофілах периферичної крові у хворих на механічну жовтяницю, ускладнену печінковою недостатністю, при використанні малоінвазивних методів дренування жовчовивідних проток і препаратів, які несуть кисень/ С. С. Хілько (стр.78-80)
Колбапсіна Л. П. Результати моніторингу стану дезадаптації категорії дітей, які хворіють довго і часто і перебувають на санаторно-курортному лікуванні, у віддалені терміни спостереження/ Л. П. Колбапсіна (стр.81-83)
Гінчицька Л. В. Особливості гормонального гомеостазу у жінок 40-55 років після тотальної оваріоектомії/ Л. В. Гінчицька (стр.84-85)
Булик Т. С. Вивчення рівнів трофобластичного бета!-глікапротеїну та плацентарного альфа1-микроглобуліну за фізіологічної вагітності та репродуктивних невдач в ембріональному періоді гестації/ Т. С. Булик (стр.86-87)
Каліновська І. В. Особливості матково-плацентарного і плодового кровотоку у вагітних з проявами плацентарної недостатності/ І. В. Каліновська (стр.88-89)
Килихевич С. М. Структурні особливості плацент від жінок з екстракорпоральним заплідненням і редукцією 1-2 ембріонів/ С. М. Килихевич, О. П. Рябенко, О. В. Мілєвський (стр.89-92)
Струк В. Ф. Використання пасивної імунізації у комплексному лікуванні парвовірусної інфекції у вагітних/ В. Ф. Струк (стр.92-95)
Дмитришин Л. М. Новітні аспекти застосування озонотерапії в акушерській практиці/ Л. М. Дмитришин (стр.95-98)
Слободян Л. М. Результати кардіоінтервалографії у дітей з вегето-судинною дисфункцією/ Л. М. Слободян, О. Л. Слободян (стр.99-102)
Коболєв Є. В. Вплив терапії антиепілептичними препаратами на загальний рівень холестерину ліпопротеїни високої густини, а також аполіпопротеїни А і В у плазмі крові дітей, які страждають від епілепсії/ Є. В. Коболєв (стр.102-104)
Макаренко О. В. Зміни рухово-емоційного стану під впливом похідних норборнену в умовах ад’ювантного артриту/ О. В. Макаренко (стр.105-108)
Дікал М. В. Роль фактора некрозу пухлин-альфа в патогенезі тубуло-інтерстиційного синдрому за хронічного нефриту Мазугі/ М. В. Дікал, Ю. Є. Роговий (стр.108-111)
Слободян О. М. Морфометричне дослідження панкреатодуоденального органокомплексу в пренатальному періоді онтогенезу людини/ О. М. Слободян, Ю. Т. Ахтемійчук, Ю. Є. Роговий (стр.111-113)
Чарнош С. М. Порівняльна характеристика трьох експериментальних моделей гіпотиреозу/ С. М. Чарнош (стр.113-115)
Поташнюк І. В. Соціально-гігієнічні і морально-етичні аспекти формування репродуктивного здоров’я 16-17-річних учнів освітніх закладів/ І. В. Поташнюк (стр.115-116)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маменко М. Є.
Назва : Використання мікрохвильової резонансної (надвисокочастотної) терапії у комплексному лікуванні дітей із ерозивновиразковими ураженнями гастродуодеальної зони
Місце публікування : Перинатологія та педіатрія. - Київ, 2001. - № 2. - С. 37-40 (Шифр ПУ3/2001/2)
MeSH-головна: ЭЛЕКТРОИМПУЛЬСНАЯ ТЕРАПИЯ -- ELECTRIC COUNTERSHOCK
ДЕТИ -- CHILD
ПЕПТИЧЕСКАЯ ЯЗВА -- PEPTIC ULCER
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маменко М. Є., Каправнов С. В., Михайлов Ю. О.
Назва : Вплив антропогенних факторів довкілля на формування зобу в дітей
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2008. - № 2. - С. 15-19 (Шифр ПУ2/2008/2)
Предметні рубрики: Зоб-- дети-- этиол
Иод-- дети-- деф
Окружающая среда, загрязнение-- вред возд
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маменко М. Є., Романько М. Р.
Назва : Вплив застосування комбінації Lactobacillus reuteri DSM 17938 із вітаміном D на рівень 25(OH)D у сироватці крові дітей раннього віку
Місце публікування : Сучасна педіатрія. Україна. - Київ, 2020. - N 5. - С. 59-68 (Шифр СУ66/2020/5)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна: ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНЫЕ БОЛЕЗНИ -- GASTROINTESTINAL DISEASES
ВИТАМИН D -- VITAMIN D
ПРОБИОТИКИ -- PROBIOTICS
LACTOBACILLUS REUTERI -- LACTOBACILLUS REUTERI
ВИТАМИН D -- VITAMIN D
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ -- TREATMENT OUTCOME
ДЕТИ -- CHILD
Анотація: Пошук оптимальних рівнів вітаміну D і підходів до сапліментації з метою забезпечення широкого спектра профілактичних ефектів для організму людини залишаються в центрі уваги фахівців усього світу. Один із перспективних напрямів — поліпшення абсорбції вітаміну D у шлунково-кишковому тракті (ШКТ) шляхом застосування пробіотиківВикористання сапліментів вітаміну D3 у дозі 400 МО у поєднанні з пробіотичним штамом Lactobacillus reuteri DSM 17938 позитивно впливає на функціональний стан ШКТ дітей раннього віку та підвищує вміст 25(OH)D у сироватці крові. Ефекти застосування комбінації вітаміну D із Lactobacillus reuteri в дітей з обтяженим алергологічним анамнезом потребують подальшого вивчення
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маменко М. Є., Бугаєнко О. О.
Назва : Вплив корекції тиреоїдного статусу на функціональний стан системи травлення у дітей із дифузним нетоксичним зобом
Місце публікування : Здоровье ребенка. - 2013. - № 8. - С. 57-61 (Шифр ЗУ27/2013/8)
MeSH-головна: ЗОБ -- GOITER
КАЛИЯ ИОДИД -- POTASSIUM IODIDE
ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНЫЙ ТРАКТ -- GASTROINTESTINAL TRACT
ДЕТИ -- CHILD
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маменко М. Є., Бугаєнко О. О.
Назва : Вплив порушень тиреоїдного статусу на розвиток функціональних гастроінтестинальних розладів у дітей молодшого шкільного віку
Місце публікування : Ендокринологія. - 2014. - Т. 19, № 4. - С. 321-322 (Шифр ЕУ5/2014/19/4)
MeSH-головна: ШКОЛЬНИКИ -- SCHOOL STUDENTS
ТИРЕОИДНЫЕ ГОРМОНЫ -- THYROID HORMONES
ГАСТРОИНТЕСТИНАЛЬНЫЕ ГОРМОНЫ -- GASTROINTESTINAL HORMONES
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маменко М. Є., Бугаєнко О. О., Сомов С. Ю.
Назва : Вплив порушень тиреоїдного статусу на розвиток функціональних гастроінтестинальних розладів у дітей молодшого шкільного віку
Місце публікування : Современная педиатрия. - 2014. - № 6. - С. 116-120 (Шифр СУ26/2014/6)
MeSH-головна: ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНЫЕ БОЛЕЗНИ -- GASTROINTESTINAL DISEASES
ЗОБ -- GOITER
ДЕТИ -- CHILD
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маменко М. Є., Шлєєнкова Г. О., Донцова К. М.
Назва : Вплив сапліментації йоду на фізичний, нервово-психічний розвиток та неврологічний статус дітей раннього віку
Місце публікування : Современная педиатрия. - Київ, 2017. - N 1. - С. 13-19 (Шифр СУ26/2017/1)
Примітки : Бібліогр.: с. 18
MeSH-головна: ИОД -- IODINE
ЗАДЕРЖКА ФИЗИЧЕСКОГО РАЗВИТИЯ -- FAILURE TO THRIVE
ТИРЕОТРОПИН -- THYROTROPIN
ТИРЕОИДНЫЕ ГОРМОНЫ -- THYROID HORMONES
ДЕТЕЙ РАЗВИТИЕ -- CHILD DEVELOPMENT
КАЛИЯ ИОДИД -- POTASSIUM IODIDE
МЛАДЕНЕЦ -- INFANT
Знайти схожі

11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маменко М. Є., Шлєєнкова Г. О., Бєлих Н. А., Донцова К. М.
Назва : Вплив функціональної активності гіпофізарно-тиреоїдної системи на нервово-психічний розвиток та неврологічний статус дітей раннього віку
Місце публікування : Ендокринологія. - 2014. - Т. 19, № 4. - С. 322-323 (Шифр ЕУ5/2014/19/4)
MeSH-головна: ДЕТИ -- CHILD
ПСИХИЧЕСКОЕ ЗДОРОВЬЕ -- MENTAL HEALTH
ТИРЕОИДНЫЕ ГОРМОНЫ -- THYROID HORMONES
Знайти схожі

12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маменко М. Є., Шлєєнкова Г. О.
Назва : Вплив функціонального стану гіпофізарно-тиреоїдної системи на нервово-психічний розвиток дітей раннього віку
Місце публікування : Сучасна педіатрія. Україна. - Київ, 2020. - N 3. - С. 23-28 (Шифр СУ66/2020/3)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна: ДЕТЕЙ РАЗВИТИЕ -- CHILD DEVELOPMENT
ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОГО РАЗВИТИЯ ЗАДЕРЖКА -- INTELLECTUAL DISABILITY
ГИПОФИЗА ПЕРЕДНЕЙ ДОЛИ ГОРМОНЫ -- PITUITARY HORMONES, ANTERIOR
ТИРЕОИДНЫЕ ГОРМОНЫ -- THYROID HORMONES
Анотація: У 27,1% дітей мала місце мінімальна тиреоїдна дисфункція. Напружене функціонування ГТС негативно впливало на нервово-психічний розвиток та проявлялося у зниженні КПР
Знайти схожі

13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маменко М. Є.
Назва : Вроджений гіпотиреоз: скринінг, діагностика та лікування з огляду на сучасні міжнародні рекомендації
Місце публікування : Современная педиатрия. - Київ, 2019. - N 2. - С. 46-52 (Шифр СУ26/2019/2)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна: ГИПОТИРЕОЗ ВРОЖДЕННЫЙ -- CONGENITAL HYPOTHYROIDISM
Анотація: Вроджений гіпотиреоз — патологічний стан, пов’язаний із дефіцитом продукції гормонів щитоподібної залози, основа якого закладається ще під час внутрішньоутробного розвитку, проявляється клінічно відразу після народження або у перші місяці життя. Сучасні стратегії діагностики та лікування вродженого гіпотиреозу грунтуються на проведенні неонатального скринінгу та ранньому початку лікування. У даній публікації наведений огляд міжнародних та вітчизняних гайдлайнів. Найважливіший акцент цих рекомендацій — своєчасний початок лікування (зазвичай не пізніше двох тижнів від народження) та більш активні стратегії ведення хворих у ранньому віці, що забезпечує дитині потенціальний розвиток, порівнянний із таким у однолітків. Вроджений гіпотиреоз вважається єдиною формою розумової недостатності, яку можна попередити шляхом сапліментації під час вагітності за неможливості отримати достатню кількість йоду з продуктами харчуванняCongenital hypothyroidism is a pathological condition associated with deficiency of thyroid hormone production, the foundation of which is laid during intrauterine development. Clinically it manifests itself immediately after birth or in the first months of life. Currently the strategies for the diagnosis and treatment of CH are based on neonatal screening and early onset of treatment. This publication presents an overview of international and domestic guidelines. The biggest emphasis of these guidelines is made on the timely initiation of treatment (usually not later than two weeks after birth) and on more active strategies for the management of patients at an early age, which provides the child with potential development comparable to that of peers. Congenital hypothyroidism is considered to be the only form of mental retardation that can be prevented by supplementation during pregnancy if it is impossible to obtain a sufficient amount of iodine with food.
Знайти схожі

14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маменко М. Є.
Назва : Гіпотиреоз у дітей : (лекція для педіатрів та лікарів загальної практики)
Місце публікування : Современная педиатрия. - Київ, 2017. - N 6. - С. 17-27 (Шифр СУ26/2017/6)
Примітки : Бібліогр.: с. 26-27
MeSH-головна: ГИПОТИРЕОЗ -- HYPOTHYROIDISM
ГИПОТИРЕОЗ ВРОЖДЕННЫЙ -- CONGENITAL HYPOTHYROIDISM
ТИРЕОТРОПИН -- THYROTROPIN
ТИРЕОИДНЫЕ ГОРМОНЫ -- THYROID HORMONES
ТИРОКСИН -- THYROXINE
ПРОГНОЗ -- PROGNOSIS
ДЕТИ -- CHILD
Знайти схожі

15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маменко М. Є.
Назва : Динаміка тироїдних об’ємів під час лікування дифузного нетоксичного зоба у дітей
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2011. - Т. 73, № 3. - С. 49-53 (Шифр ПУ2/2011/73/3)
Предметні рубрики: Зоб эндемический-- дети
Йод-- деф
Калия иодид-- тер прим
Знайти схожі

16.

Назва журналу :Дитячий лікар -2016р.,N 3
Цікаві статті :
Шадрін О. Г. Особливості етіології та перебігу захворювань печінки у дітей раннього віку/ О. Г. Шадрін, Н. Ф. Чернега, О. М. Платонова (стр.5-8)
Марушко Ю. В. Водневий дихальний тест з навантаженням харчовою лактозою в діагностиці транзиторної лактазної недостатності у дітей грудного віку/ Ю. В. Марушко, Т. В. Іовіца (стр.9-13)
Бережний В. В. Мікробіота кишечника новонародженої дитини: вплив на стан здоров’я та фізіологічні підходи до корекції порушень/ В. В. Бережний, М. Є. Маменко (стр.14-20)
Крючко Т. О. Алгоритм диференційної діагностики захворювань кишечника у дітей/ Т. О. Крючко [и др.] (стр.21-24)
Марусик У. І. Маркери атопічної реактивності у школярів, хворих на тяжку бронхіальну астму/ У. І. Марусик, О. В. Белашова, Т. О. Лобанова (стр.26-28)
Ефективність перорального ондансетрону в зниженні частоти блювання, асоційованого з гастроентеритом (стр.30-31)
Введення ондансетрону в схему пероральної регідратаційної терапії у дітей із гострим гастроентеритом (стр.31)
Пероральний ондасетрон у лікуванні дітей віком від 3 місяців до 5 років із діареєю і блюванням: рандомізоване контрольоване дослідження (стр.32)
VII Международный медицинский форум вновь подтвердил статус главного события отрасли здравоохранения Украины! (стр.33-38)
Отит. Стислий довідковий посібник (стр.39-51)
Оцінювання стану новонароджених за шкалою Апгар. Рекомендації Комітету з проблем плодів і новонароджених Американської академії педіатрів та Комітету з акушерської практики Американської колегії акушерів і гінекологів (стр.53-56)
Фармакологічна взаємодія: короткий довідник. Препарати, які використовуються в педіатрії (стр.57-65)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Назва журналу :Дитячий лікар -2016р.,N 5
Цікаві статті :
Катилов А. В. Аускультация легких - современная номенклатура дыхательных шумов/ А. В. Катилов, С. В. Зайков, С. Ю. Майоров (стр.5-13)
Андрух В. С. Гострі пневмонії у повсякденній практиці педіатра/ B. C. Андрух, В. Н. Андрух (стр.14-20)
Бережний В. В. Мікробіота кишечника новонародженої дитини: вплив на стан здоров’я та фізіологічні підходи до корекції порушень/ В. В. Бережний, М. Є. Маменко (стр.22-28)
Андрух В. С. Раптова екзантема (exanthema subitum)/ B. C. Андрух (стр.29-32)
Звездина А. В. Рекуррентные инфекции у детей младшего возраста и их связь с герпесвирусами/ А. В. Звездина, Т. Г. Подгорная, Н. Б. Нирпичева (стр.34-36)
Атопічний дерматит. Уніфіновоний клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої медичної допомоги МОЗ України (стр.39-49)
Профілактика болю при проведенні процедур у новонароджених і лікувальна тактика, спрямована на його зменшення (стр.50-58)
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Назва журналу :Ендокринологія -2010р. т.15,N 2
Цікаві статті :
Тронько Н. Д. О научно-исследовательской проспективной программе "Иммунитет в доклинический период развития сахарного диабета 1 типа", созданной в ГУ "Институт эндокринологии и обмена веществ им. В. П. Комиссаренко НАМН Украины/ Н. Д. Тронько [и др.] (стр.180-191)
Гуріна Н. М. Взаємозв’язок ступеня ожиріння з порушенням обміну сечової кислоти при цукровому діабеті 2 типу з інсулінорезистентним синдромом/ Н. М. Гуріна [и др.] (стр.192-204)
Коркушко О. В. Инсулинорезистентность и нарушенная толерантность к глюкозе в разные возрастные периоды/ О. В. Коркушко, В. Б. Шатило, В. П. Чижова (стр.205-213)
Єфімов А. С. Активність калікреїну в плазмі крові і тканині міокарда щурів із стрептозотоциновим цукровим діабетом/ А. С. Єфімов, І. В. Гончар, О. І. Ковзун (стр.214-220)
Шелестова Л. П. Залежність стану вуглеводного обміну від ступеня аліментарно-конституціонального ожиріння вагітних жінок/ Л. П. Шелестова (стр.221-229)
Сініцин П. В. Вплив перинатального застосування блокаторів кальцієвих каналів на норадренергічну реактивність гіпоталамо-гіпофізарно-адренокортикальної системи у дорослих щурів/ П. В. Сініцин (стр.230-239)
Воскобойников Л. Г. наявність С-клітин у післячорнобильських папілярних карциномах і фолікулярних аденомах щитовидної залози у пацієнтів різних вікових груп/ Л. Г. Воскобойников [и др.] (стр.240-247)
Хижняк О. О. Влияние соматотропного гормона гипофиза на структуру и функцию щитовидной железы у больных акромегалией/ О. О. Хижняк, М. Р. Микитюк, Т. Н. Сулима (стр.248-254)
Коляса О. С. Мікроальбумінурія як прогностичний критерій кардіоваскулярних ускладнень в хірургії ендокринних залоз/ О. С. Коляса [и др.] (стр.255-260)
Большова О. В. Уроджений гіпотироз. Етіопатогенез, клініка, діагностика, лікування/ О. В. Большова, О. Я. Самсон, В. А. Музь (стр.261-278)
Лучицький В. Є. Роль андрогенодефіциту в лікуванні метаболічного синдрому в чоловіків/ В. Є. Лучицький (стр.279-286)
Спринчук Н. А. Роль тесту на чутливість до соматотропіну в діагностиці синдрому біологічно неактивного гормону росту/ Н. А. Спринчук (стр.287-290)
Булдигіна Ю. В. Стан ліпідного обміну і вегетативної регуляції серцевого ритму у хворих на субклінічний гіпотироз/ Ю. В. Булдигіна (стр.291-294)
Боднар П. М. метаболічний синдром: патогенез, діагностика та лікування/ П. М. Боднар, Н. В. Скрипник (стр.295-304)
Боднар Петро Миколайович (до 75-річчя від дня народження) (стр.309-310)
Марков Валентин Васильович (до 70-річчя від дня народження) (стр.311-312)
Богданова Т. І. Динаміка морфологічних змін при папілярній карциномі щитовидної залози зі збільшенням часу, що минув після аварії на ЧАЕС/ Т. І. Богданова [и др.] (стр.313-314)
Боднар П. М. Йодний дефіцит: проблеми діагностики, профілактики та лікування/ П. М. Боднар, О. М. Приступюк (стр.314-315)
Болгов М. Ю. / М. Ю. Болгов [и др.] (стр.315-316)
Бранович И. Выявление заболеваний щитовидной железы среди лиц, облученных в результате аварии на ЧАЭС и проживающих в США/ И. Бранович (стр.316-317)
Вернигородський В. С. Аналіз захворюваності та розповсюдженості дифузного токсичного зоба у Вінницькій області/ В. С. Вернигородський, С. О. Огороднік (стр.318)
Вернигородський В. С. Взаємозв’язок церебральної гемодинаміки та ліпідного обміну у хворих на гіпотироз/ В. С. Вернигородський, Н. М. Фетісова, М. В. Вернигородська (стр.319)
Гончарова О. А. Эффективность электрофореза с эрбисолом на проэкцию щитовидной железы на шее при аутоиммуннои тиреоидите/ О. А. Гончарова [и др.] (стр.320)
Гульчій М. В. До питання про хірургічне лікування хворих на папілярну мікрокарциному щитовидної залози/ М. В. Гульчій, О. П. Демидюк, І. Л. Аветісян (стр.321-322)
Гурський А. Й. Частота тироїдної патології, порушень фізичного розвитку та статевого дозрівання серед дітей і підлітків, які мешкають в регіоні йодного дифіциту, та особливості її клінічного перебігу/ А. Й. Гурський [и др.] (стр.322-323)
Зураджи Л. Ю. Особливості патоморфологічної діагностики інкапсульованих пухлин щитоподібної залози/ Л. Ю. Зураджи (стр.323-324)
Калініченко О. В. Щодо клінічної цінності визначення В-катепсиноподібної активності активності у крові хворих з папілярною карциномою щитоподібної залози/ О. В. Калініченко, Т. М. Мишуніна (стр.324-325)
Кваченюк А. М. Тактика ведення хворих з медулярною карциномою щитоподібної залози/ А. М. Кваченюк, М. Ю. Болгов, К. В. Негрієнко (стр.325-326)
Коваленко А. Є. клініко-патогенетичний підхід до лікування вузлових форм зоба і пухлин щитовидної залози/ А. Є. Коваленко [и др.] (стр.327-328)
Кравченко В. І. Профілактика йододефіциту у вагітних/ В. І. Кравченко [и др.] (стр.328)
Кравчун Н. А. Корреляционные связи между уровнями фибриногена, ИЛ-4 и ИМТ у больных сахарным диабетом 1 2 типа в сочетании с аутоиммунным тиреоидитом/ Н. А. Кравчун, И. В. Чернявская (стр.329-330)
Кульчицька Н. О. Стан кісткової системи у дітей, хворих на вроджений гіпотироз/ Н. О. Кульчицька [и др.] (стр.330-331)
Легач Е. І. Застосування методу трансплантації кріоконсервованих органотипових культур щитовидних залоз в лікуванні експериментального гіпотиреозу/ Е. І. Легач, Г. А. Божок, С. Б. Білявська (стр.331-332)
Люткевич А. В. Дискуссионные вопросы хирургического лечения при заболеваниях щитовидной железы/ А. В. Люткевич, И. С. Супрун (стр.333)
Маменко М. Є. Ефективність регіональних програм профілактики йодного дефіциту/ М. Є. Маменко, Н. А. Бєлих, О. О. Бугаєнко (стр.334)
Матящук С. И. Диагностические возможности современного ультразвукового исследования щитовидной железы/ С. И. Матящук (стр.335-336)
Олійник О. Б. Порушення мінеральної щільності кісткової тканини у жінок різного віку з тиротоксикохом/ О. Б. Олійник, В. В. Поворознюк, М. В. Гульчій (стр.336-337)
Осадців О. І. Дослідження йодної забезпеченості населення Чернігівської області та пошук до оптимальної корекції дефіциту йоду/ О. І. Осадців, В. І. Кравченко (стр.337-338)
Павловський М. П. Лікування пацієнтів із окультним раком щитоподібної залози/ М. П. Павловський [и др.] (стр.338-339)
Паламарчук А. В. Рак щитоподібної залози: епідеміологія та клініко-морфологічні особливості в осіб, які проживають у Вінницькій області/ А. В. Паламарчук, М. В. Власенко (стр.339-340)
Пирогова В. Г. репрезентативне дослідження йодного забезпечення населення закарпатської області/ В. Г. Пирогова (стр.340-341)
Прудиус П. Г. Аналіз співвідношення захворюваності на рак щитовидної залози і вузлових форм зоба серед населення Вінницької області за період 2007-2009 рр./ П. Г. Прудиус, І. В. Кучевська, Г. Г. Слоюлдянюк (стр.341-342)
Пушкарьов В. М. Вплив паклітакселю на клітинний цикл клітин анапластичного раку щитоподібної залози/ В. М. Пушкарьов [и др.] (стр.342-343)
Скрипник Н. Б. Роль гіпотиреозу у формуванні інсулінорезитентності/ Н.Б Скрипник [и др.] (стр.343-344)
Сокур С. О. Епідеміологічний статус дифузного нетоксичного зоба по Вінницькій області/ С. О. Сокур [и др.] (стр.345)
Тананакіна Н. В. Статус забезпечення йодом вагітних та матерів-годувальниць і південно-східному регіоні України/ Н. В. Тананакіна, В. І. Кравченко (стр.346)
Труш О. А. Ліквідація йододефіциту в Україні- проблема соціально-економічного значення/ О. А. Труш (стр.347)
Фіщук О. О. Особливості поширеності та захворюваності на тироїдити серед дітей та підлітків Вінницької області у 2004-2009 рр./ О. О. Фіщук, М. В. Власенко, А. В. Паламарчук (стр.348)
Чернишов С. В. Мінімально інвазивний підхід у хірургії щитовидної залози/ С. В. Чернишов (стр.349)
Чернобров А. Д. динаміка захворюваності населення України та тироїдну патологію у 2000-2009 роках/ А. Д. Чернобров (стр.350-351)
Чугу Т. В. Математичне моделювання нормативних сонографічних параметрів щитоподібної залози в залежності від особливостей будови тіла дівчат із ендомезоморфним соматотипом/ Т. В. Чугу, М. В. Власенко (стр.352-353)
Шевченко С. І. Морфологічний фон розвитку раку щитоподібної залози/ С. І. Шевченко [и др.] (стр.353-354)
Шідловський В. О. Інтратироїдний йод при вузловому колоїдному зобі/ В. О. Шідловський, О. В. Шідловський, Д. В. осодчук (стр.354-355)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Назва журналу :Ендокринологія -2014р. т.19,N 4
Цікаві статті :
Бальон Я. Г. Історія створення хлодитану - інгібітора функції кори надниркових залоз/ Я. Г. Бальон (стр.271)
Бельчина Ю. Б. Дисфункция эндотелия у больных сахарным диабетом 1 типа и диабетической кардиомиопатией/ Ю. Б. Бельчина, Л. К. Соколова, Н. Д. Тронько (стр.272-273)
Бєлих Н. А. Йодна забезпеченість вагітних, матерів-годувальниць та дітей грудного віку в Луганській області/ Н. А. Бєлих, М. Є. Маменко (стр.273)
Богданова Т. Морфология рака щитовидной железы после аварии на ЧАЭС/ Т. Богданова [и др.] (стр.274)
Боднар П. М. Патогенетичні основи терапії цукрового діабету 2 типу з неалкогольною жировою хворобою печінки/ П. М. Боднар [и др.] (стр.274)
Божок Ю. М. Алгоритм кількісної оцінки асиметрії форми ядер тиреоцитів пухлин щитоподібної залози/ Ю. М. Божок, О. Г. Ніконенко, В. В. Марков (стр.275)
Бойко А. І. Фармацевтичний погляд на сучасне застосування протидіабетичних лікарських засобів/ А. І. Бойко (стр.275)
Большова О. В. Особливості клінічного перебігу соматотропної недостатності у молодих дорослих/ О. В. Большова [и др.] (стр.276)
Большова О. В. Глікемічний контроль у дітей із цукровим діабетом 1 типу в поєднанні з целіакією, що перебувають на безглютеновій дієт/ О. В. Большова, І. В. Лукашук (стр.276-277)
Большова О. В. Стан ліпідного обміну, вміст інсуліну і лептину в крові дітей та підлітків з андроїдною та гіноїдною формами ожиріння/ О. В. Большова, Т. М. Маліновська (стр.277-278)
Бондаренко Л. О. Динаміка змін ступеня абдомінального ожиріння та концентрації лептину в крові при метаболічному синдромі, що розвивається на тлі гіпопінеалізму/ Л. О. Бондаренко, Н. М. Сотник, Т. В. Міщенко (стр.278)
Бондаренко В. О. Підходи до терапії неплідності у чоловіків, хворих на гіпотиреоз/ В. О. Бондаренко, Ж. С. Співак (стр.279)
Будрейко О. А. Формування ускладненого перебігу ожиріння у дітей/ О. А. Будрейко [и др.] (стр.279-280)
Войцеховська Т. М. Поєднання патології щитоподібної залози з дисгормональною гіперплазією молочних залоз у жінок репродуктивноео віку/ Т. М. Войцеховська, В. С. Вернигородський (стр.283-284)
Воскобойник Л. Г. Применение интраоперационных цитологических исследований для диагностики папиллярной карциномы щитовидной железы. Когда они эффективны?284/ Л. Г. Воскобойник (стр.284)
Гузик М. М. Амінокислотний склад колагену і типу кісток за експериментального цукрового діабету: ефект нікотинаміду/ М. М. Гузик [и др.] (стр.289)
Гулеватий С. В. Лікування віддалених метастазів папілярної карциноми щитоподібної залози/ С. В. Гулеватий [и др.] (стр.289)
Гуріна Н. М. Особливості обміну сечової кислоти у хворих ЦД 2 типу залежно від насиченості організму негемовим залізом/ Н. М. Гуріна [и др.] (стр.290-291)
Гурський А. Й. Оптимальна моноінсулінотерапія цукрового діабету 2 типу при застосуванні інсулінів ПРАТ «Індар»/ А. Й. Гурський [и др.] (стр.291-292)
Дідушко О. М. Особливості порушення функції нирок у хворих на гіпотиреоз/ О. М. Дідушко (стр.293-294)
Єльський В. М. Вплив поляризованого світла на стан нейроендокринної системи при дозованих опіках/ В. М. Єльський, С. В. Зябліцев, Ю. І. Стрельченко (стр.294-295)
Єфімов А. С. Особливості вмісту вітаміну D у хворих на цукровий діабет 2 типу та його вплив на компенсацію захворювання/ А. С. Єфімов, Л. М. Михальчук (стр.295)
Єфімов А. С. Патогенетичні маркери розвитку діабетичної нефропатії у хворих на цукровий діабет типу 1, їх значення у ранній діагностиці та оптимізації лікування/ А. С. Єфімов, Н. А. Скробонська, Т. С. Цимбал (стр.295-296)
Ефимов А. С. Особенности морфолоеии атеросклеротической бляшки у больных сахарным диабетом 2 типа/ А. С. Ефимов, Л. К. Соколова, М. Ю. Соколов (стр.296-297)
Калинська Л. М. Ангіотензин-перетворюючий фермент, його роль у міжгормональних взаємодіях/ Л. М. Калинська (стр.299-300)
Капшитарь А. В. Тактические подходы к хирургическому лечению гнойно-некротических поражений стопы у больных с синдромом диабетической стопы в гнойно-септическом отделении/ А. В. Капшитарь (стр.300)
Капшитарь А. В. Холецистэктомии из минидоступа у больных острым холециститом, страдающих сахарным диабетом (особенности течения, морфологических изменений желчного пузыря и его осложнений)/ А. В. Капшитарь (стр.300-301)
Караченцев Ю. И. Микроэлементный дисбаланс при аутоиммунном тиреоидите с диффузными и диффузно-очаговыми изменениями щитовидной железы/ Ю. И. Караченцев, О. А. Гончарова, И. М. Ильина (стр.301)
Коваленко А. Є. Результати довгострокового спостереження за пацієнтами з папілярним раком щитовидної залози/ А. Є. Коваленко, М. Ю. Болгов, П. П. Зінич (стр.305-306)
Косовцова Г. В. Корекція інсулінорезистентності та проявів метаболічного синдрому у дітей/ Г. В. Косовцова [и др.] (стр.309-310)
Костенко Т. П. Особенности диффузного нетоксического зоба у детей с избыточной массой тела и ожирением/ Т. П. Костенко (стр.310-311)
Кравчун Н. А. Целесообразность проведения скрининга гиперкортицизма у пациентов сахарным диабетом 2 типа и ожирением/ Н. А. Кравчун, Л. Г. Полозова (стр.313)
Лучицький В. Є. Стан репродуктивної функції та гіпоталамо-гіпофізарно-статевої системи у чоловіків із вперше діагностованим раком щитовидної залози та після тиреоїдектомії/ В. Є. Лучицький [и др.] (стр.318-319)
Ляшук П. М. Досвід роботи денного стаціонару поліклініки ендокринологічного центру/ П. М. Ляшук [и др.] (стр.319-320)
Маменко М. Є. Вплив порушень тиреоїдного статусу на розвиток функціональних гастроінтестинальних розладів у дітей молодшого шкільного віку/ М. Є. Маменко, О. О. Бугаєнко (стр.321-322)
Маменко М. Є. Вплив функціональної активності гіпофізарно-тиреоїдної системи на нервово-психічний розвиток та неврологічний статус дітей раннього віку/ М. Є. Маменко [и др.] (стр.322-323)
Мисюра Е. В. Частота абдоминального ожирения среди жителей города Харькова/ Е. В. Мисюра [и др.] (стр.325)
Оленович О. А. Особливості змін фібринолітичної активності сечі у хворих на гіпотиреоз залежно від ступеня тяжкості захворювання/ О. А. Оленович (стр.328-329)
Палагіна І. А. Оцінка безпечності похідного бурштинової кислоти фенсукциналу та його метаболітів за показниками стану ліпідного обміну та процесів ліпопероксидації/ І. А. Палагіна [и др.] (стр.331-332)
Паньків І. В. Стан кісткової системи і фосфорно-кальцієвого обміну у хворих на тиреотоксикоз за умов йодного дефіциту/ І. В. Паньків (стр.332-333)
Пилипенко В. М. Асоціативний зв’язок гормональних і метаболічних порушень з прогресуванням ускладнень у хворих зі спадковими синдромами, що супроводжуються ожирінням та гіпогонадизмом/ В. М. Пилипенко (стр.334-335)
Попова В. В. Дисглікемія на ранній і пізній доклінічних стадіях розвитку цукрового діабету 1 типу як метаболічний предиктор клінічного дебюту захворювання у дітей та підлітків/ В. В. Попова [и др.] (стр.336-337)
Попова В. В. Предикція доклінічних стадій розвитку ЦД 1 типу та визначення їх тривалості за детекцісю значень одночасно підвищених титрів даат до ІА-2А та GADA як клініко-імунологічний алгоритм доклінічної діагностики цукрового діабету 1 типу у дітей та підліткі/ В. В. Попова (стр.338)
Постол С. В. Йодне забезпечення, споживання інших елементів і стан щитоподібної залози у дорослого населення міста Києва/ С. В. Постол [и др.] (стр.338-339)
Почерняев А. Полиморфизм 174 GC гена интерлейкина-6 у больных сахарным диабетом 2 типа/ А. Почерняев [и др.] (стр.339-340)
Приходько В. Ю. Эффективность препарата гуарем в комплексной терапии пациентов с избыточной массой тела и метаболическим синдромом/ В. Ю. Приходько [и др.] (стр.340)
Семенюк Л. Н. Эфферентные методы оптимизации прегравидарной подготовки пациенток с доминированием андрогенов и репродуктивными потерями в анамнезе/ Л. Н. Семенюк (стр.346)
Сергієнко В. О. Омега-3 поліненасичені жирні кислоти, інсулінова резистентність, ригідність артерій при діабетичній кардіоваскулярній автономній нейропатїї/ В. О. Сергієнко (стр.347-348)
Скрипник Н. В. Особливості застосування фізичних навантажень у хворих на цукровий діабет 2 типу з метаболічним синдромом/ Н. В. Скрипник, Н. І. Борисенко, Л. Я. Білик (стр.349-350)
Скрипник Н. В. Роль адипоцитокінів у формуванні інсулінорезистентності у хворих на первинний гіпотиреоз/ Н. В. Скрипник, Т. С. Вацеба (стр.350)
Совенко Т. К. Супресивна терапія левотироксином після тотальної тиреоїдектомїї та радіойодтерапії/ Т. К. Совенко [и др.] (стр.351)
Сорокина И. В. Структурные изменения в селезенке кроликов под действием длительного круглосуточного освещения/ И. В. Сорокина, Т. В. Бочарова, Л. А. Бондаренко (стр.351-352)
Ткач С. М. Поширеність депресивних порушень у стаціонарних хворих на цукровий діабет і вплив на них навчальної програми "ACCU-CHEK ASSIST"/ С. М. Ткач, Т. Л. Мілютіна (стр.353-354)
Тржецинский С. Д. Исследование антидиабетических свойств черноголовника кровохлёбкового и портулака огородного в эксперименте/ С. Д. Тржецинский, В. С. Клеванова (стр.354)
Тронько К. М. Вплив глікозаміноглікану сулодексиду на перебіг діабетичної ретинопатії у хворих на цукровий діабет 1 типу/ К. М. Тронько, В. Л. Орленко, А. С. Єфімов (стр.355)
Тронько М. Д. Підсумки п’ятнадцятирічного виконання проспективної наукової програми «Імунітет у доклінічний період розвитку цукрового діабету 1-го типу"/ М. Д. Тронько [и др.] (стр.355-356)
Тронько М. Д. Біохімічні та гормональні ефекти, обумовлені введенням гена препроінсуліну людини експериментальним тваринам зі стрептозотоцин-індукованим цукровим діабетом 1 типу/ М. Д. Тронько [и др.] (стр.356-357)
Тронько М. Д. Епідеміологічна характеристика процедури скринінгового обстеження учасників спільного українсько- американського тиреоїдного проекту/ М. Д. Тронько [и др.] (стр.357-358)
Хоминская З. Б. Дисгормональная патология репродуктивной системы и беременность/ З. Б. Хоминская (стр.359-360)
Чернобров А. Д. Захворюваність населення України на тиреоїдину патологію/ А. Д. Чернобров, С. М. Пона (стр.360-361)
Чернявская И. В. Активность Т-регуляторного звена иммунной системы у пациентов с СД 2 типа в сочетании с неалкогольной жировой болезнью печени/ И. В. Чернявская, Е. Г. Дорош, Н. А. Кравчун (стр.361-362)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маменко М. Є., Єрохіна О. І., Бєлих Н. А., Кузюбердіна Т. М., Гукова І. М.
Назва : Епідеміологічні маркери існування йодного дефіциту на сході України
Місце публікування : Перинатологія та педіатрія. - 2010. - № 3. - С. 74-77 (Шифр ПУ3/2010/3)
Предметні рубрики: Иод-- деф
Щитовидной железы болезни-- новорожд-- эпид
Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-76 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)