Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (2)Вища освіта (2)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Марусик, У. І.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 66
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Козловська І. М., Колотило О. Б., Кулачек Я. В., Русак О. Б., Марусик У. І., Смандич В. С.
Назва : Переваги симуляційного навчання у відпрацюванні практичних навичок і маніпуляцій майбутніх лікарів
Місце публікування : Буковинський медичний вісник. - Чернівці, 2022. - Т. 26, № 2. - С. 81-85 (Шифр БУ5/2022/26/2)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ -- EDUCATION, MEDICAL
Анотація: Актуальність. Проблема якісної підготовки фахівців медичної галузі є надзвичайно важливим питанням в усьому світі, і в Україні в тому числі. З метою удосконалення своїх практичних навичок та медичних маніпуляцій їх слід довести до ідеалу та автоматизму, що є можливим завдяки сучасним методам навчання в умовах симуляційного центру, відпрацюванню навичок на стандартизованих пацієнтах та тренажерах. Мета роботи. Порівняти якість навчання й відпрацювання практичних навичок, маніпуляцій та оцінити ефективність навчання на пацієнтах у лікувальних закладах і на манекенах, стандартизованих пацієнтах у Центрі симуляційної медицини. Матеріал і методи. Ми порівнювали ефективність відпрацювання практичних навичок, медичних маніпуляцій та вміння якісно їх застосувати на практиці, особливо при наданні невідкладної медичної допомоги у студентів 5-го та 6-го курсів. Результати. Не завжди вдається одразу ж встановити вільний контакт із пацієнтом, на відміну від стандартизованого пацієнта, який надзвичайно точно й чітко демонструє всі скарги та позитивні симптоми, що дозволять підтвердити діагноз при невимушеному спілкуванні зі студентом. Студенти не комфортно почуваються поруч із пацієнтом у клініці або бояться зашкодити хворому й відмовляються від обстеження чи проведення певної навички, у той час як на манекені чи стандартизованому пацієнті без жодного страху практичну навичку можуть повторити необхідну кількість разів. На стандартизованому пацієнті чи віртуальному манекені викладач може зупинити студента на будь-якому етапі виконання, вказати на помилку чи ще раз пояснити техніку маніпуляції, а студент може декілька разів повторити, довівши її до повного автоматизму. Ще однією надзвичайно важливою перевагою симуляційного навчання є можливість у необхідний момент, а не коли є в клініці тематичний пацієнт, створити, змоделювати і «обіграти» потрібну ситуацію. Це особливо важливо при відпрацюванні навички надання невідкладної допомоги в умовах, загрозливих для життя. Висновки. Процес медичної освіти має бути ефективним та безпечним для всіх учасників, зокрема пацієнтів, що може бути забезпечене тільки завдяки Центрам симуляційного навчання. Безумовно, відпрацювання практичних навичок та маніпуляцій в умовах симуляційного центру дозволяє удосконалити традиційні види навчання, приділити більше уваги відточенню навичок, допускаючи, усвідомлюючи та виправляючи помилки, аналізувати ситуацію і робити висновки.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мислицька Г. О., Колоскова О. К., Марусик У. І., Ставничук О. П.
Назва : Особливості атопічної реактивності у дітей, хворих на бронхіальну астму
Місце публікування : Буковинський медичний вісник. - Чернівці, 2021. - Т. 25, № 3. - С. 71-76 (Шифр БУ5/2021/25/3)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: АСТМА БРОНХИАЛЬНАЯ -- ASTHMA
ДЕТИ -- CHILD
Анотація: Бронхіальна астма - хронічне захворювання, яке характеризується зворотною обструкцією дихальних шляхів із клінічними проявами епізодів свистячих хрипів, що повторюються, запаленням дихальних шляхів, їхнього гіперреактивністю. Своєчасна діагностика бронхіальної астми в ранньому дитячому віці дозволить призначити адекватну терапію і контрольоване ведення хворих, що в майбутньому зменшить ризики розвитку серйозних ускладнень та покращить якість життя пацієнтів. Мета дослідження. Виявити впливові чинники на прояви атопічної реактивності у дітей, хворих на бронхіальну астму залежно від вмісту специфічних до антигенів домашнього пилу IgE в сироватці крові, для оптимізації менеджменту захворювання. Матеріал і методи. Проведено комплексне клініко-параклінічне обстеження 79 дітей шкільного віку, хворих на атопічну бронхіальну астму, в Обласній дитячій клінічній лікарні та Міській дитячій поліклініці м. Чернівці. За концентрацією специфічного IgE до алергену домашнього пилу пацієнтів було розподілено на дві клінічні групи. До першої (І) клінічної групи увійшло 55 дітей, у яких концентрація даних антитіл у крові перевищувала 3,5 kU/l, до другої групи (ІІ) увійшли 24 пацієнти, у яких рівень специфічного IgE був нижче зазначеного показника. За основними клінічними ознаками групи порівняння були зіставленими. Результати. Виявлено, що частка пацієнтів першої групи, які мали контакт із тютюнопалінням батьків, переважала стосовно групи порівняння. Постійний контакт із тютюновим димом, коли в родині дану шкідливу звичку мають обидва батьки, збільшує ймовірність розвитку гіперчутливості до домашнього пилу хворих на астму дітей практично у 9 разів. Водночас у даних хворих бронхіальна астма частіше поєднувалась із атопічним дерматитом, натомість, низька концентрація специфічного IgE до домашнього пилу асоціювалася з коморбідністю астми з алергічним ринітом. Ризик середньотяжкого перебігу бронхіальної астми відносно тяжкого у пацієнтів із низькою концентрацією IgE значно зростає. Імовірність розвитку фенотипів астми пізнього початку та астми фізичної напруги у дітей із низькою концентрацією специфічного IgE до домашнього пилу зростає у 3 та 2 рази відповідно. Кількість школярів, у яких виявлено надзвичайно високу концентрацію IgE (більше 100 kU/l) до антигенів кліща D. Pteronissinus, вдвічі переважала таку в групі порівняння, а в кожного другого пацієнта також реєструвався дуже високий рівень антитіл до кліща D. Farinae. Висновок. У дітей із атопічною гіперчутливістю до алергенів домашнього пилу зростають шанси коморбідного перебігу бронхіальної астми та атопічного дерматиту, розвитку астми пізнього початку та фізичної напруги, перебіг астми значно тяжчий, що необхідно враховувати при персоналізації специфічної терапії захворювання.
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Лікарська справа. Врачебное дело -2018р.,N 5/6
Цікаві статті :
Салех Е. Н. Внутривенные анестетики с позиций химической безопасности в хирургии/ Е. Н. Салех, Л. М. Шафран (стр.3-14)
Єсипова С. І. Діагностика лактазної недостатності та ведення дітей з цією патологією (огляд літератури та власні дані)/ С. І. Єсипова (стр.15-22)
Дужий І. Д. Лікарські помилки при діагностиці і лікуванні плевриту та синдрому плеврального випоту/ І. Д. Дужий [та ін.] (стр.22-30)
Бичков О. А. Роль адгезивних та цитокінових порушень у перебігу артеріальної гіпертензії, поєднаної з подагрою/ О. А. Бичков, Н. Г. Бичкова (стр.30-36)
Kondratyuk M. O. Individual prognosis of complications in the presence of chronic heart failure/ M. O. Kondratyuk [et al.] (стр.37-43)
Кебкало А. Б. Порівняльна характеристика лабораторних досліджень септичних станів при некротичному панкреатиті/ А. Б. Кебкало [та ін.] (стр.43-48)
Савченко Л. В. Порушення харчового режиму як чинник розвитку аліментарного ожиріння у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень/ Л. В. Савченко, І. П. Кайдашев (стр.49-53)
Марусик У. І. Асоціація ацетиляторного статусу школярів, хворих на бронхіальну астму фізичного напруження, із зрушенням показників імунного захисту/ У. І. Марусик (стр.54-59)
Красносельский Н. В. Роль плазмозаменителей в раннем послеоперационном периоде у больных с онкологическими заболеваниями после торакальных операций/ Н. В. Красносельский [и др.] (стр.60-64)
Гуменюк Г. Л. Можливості імуносупресивної терапії у хворих на саркоїдоз легень/ Г. Л. Гуменюк, Є. О. Меренкова (стр.64-67)
Луценко Н. С. Неспецифический вагинит: по-новому к "старой" проблеме/ Н. C. Луценко [и др.] (стр.68-73)
Капустник Н. В. Гемодинамічні зміни у жінок з хронічними запальними захворюваннями придатків матки/ Н. В. Капустник (стр.74-77)
Сенчук А. Я. Функціональний стан плода у вагітних з хронічним сальпінгоофоритом в анамнезі/ А. Я. Сенчук, А. В. Заболотна (стр.78-81)
Щербина Н. А. Состояние маточно-плацентарного ангиогенеза при позднем гестозе/ Н. А. Щербина [и др.] (стр.81-85)
Зозуляк Н. В. Досвід застосування L-аргініну у хворих на стабільну стенокардію ІІІ функціонального класу із супутньою артеріальною гіпертензією/ Н. В. Зозуляк [та ін.] (стр.85-88)
Kazymyrko V. K. State of small vessels (intra-parenchymal arteries, arteioles, capillaries, venules) in patients with thromboangiitis obliterans/ V. K. Kazymyrko [et al.] (стр.88-95)
Колоскова О. К. Шляхи оптимизації лікування брнхіальної астми у дітей з урахуванням фенотипової, ендотипової та генотипової неоднорідності захворювання/ О. К. Колоскова [та ін.] (стр.96-100)
Федорич П. В. Діагностика та лікування поєднаних уражень сечостатевої системи трихомонадами різних видів і мікроорганізмами, асоційованими з бактеріальним вагінозом/ П. В. Федорич (стр.100-111)
Коржова Т. П. Включення тіотріазоліну в схему лікування хронічного простатиту і простатовезикуліту, ускладнених порушенням копулятивної та репродуктивної функції/ Т. П. Коржова, П. В. Бардов, О. П. Шевченко (стр.111-117)
Керечанин І. В. Ультраструктура кровоносних капілярів вилочкової залози щурів у нормі та під впливом метилтретбутилового ефіру в експерименті/ І. В. Керечанин (стр.117-121)
Oliievska S. K. The changes in the blood agregative system under the influence of lead chloride on the example of albino rats/ S. K. Oliievska, O. V. Kuzminska, T. I. Trunina (стр.122-126)
Дученко К. А. Вплив фуроксану на екскреторну функцію нирок на фоні водного навантаження/ К. А. Дученко [та ін.] (стр.127-130)
Шевчук В. И. О рациональном и нерациональном типах заживления конца опила кости при различных способах ампутационной пластики/ В. И. Шевчук [и др.] (стр.130-140)
Курильців Н. Б. Експериментальне вивчення морфологічних змін ока при бактерійному ендофтальміті з використанням різних методів лікування/ Н. Б. Курильців (стр.140-147)
Закрутько Л. І. Розробка та впровадження результатів наукових досліджень за напрямами "Медична реабілітація. Фізіотерапія" за останні п’ять років у сфері охорони здоров’я України/ Л. І. Закрутько [та ін.] (стр.147-152)
Музыченко П. Ф. Экономическая эффективность внедрения инноваций/ П. Ф. Музыченко (стр.152-156)
Любчак В. П. Підвищення якості надання трансфузіологічної допомоги під час використання нових методик проведення плазмаферезу при псоріазі/ В. П. Любчак, А. О. Загребельна, В. В. Любчак (стр.156-162)
Шаповалов В. В. Результати АВС/VEN-аналізу наркотичних аналгетичних лікарських засобів, застосовуваних у фармакотерапії злоякісних новоутворень/ В. В. Шаповалов [та ін.] (стр.162-168)
Коляса О. Політичні інститути через призму органістичного підходу/ О. Коляса (стр.169-172)
Suray I. Licensing of economic activity in Ukraine health care system/ I. Suray, V. Ohten (стр.172-179)
Лембрик І. С. Синдром емоційного вигорання у викладача медичного вузу/ І. С. Лембрик, Р. Ю. Приймак (стр.180-186)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Безруков Л. О., Колоскова О. К., Іванова Л. А., Марусик У. І., Гончарук Р. І.
Назва : Терапевтична еквівалентність препаратів ніфуроксазиду вітчизняного і закордонного виробництва при лікуванні дітей із гострими кишковими інфекціями
Місце публікування : Дитячий лікар. - 2018. - N 3/4. - С. 45-49 (Шифр ДУ23/2018/3/4)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
Предметні рубрики: Нифуроксазид-- тер прим
MeSH-головна: ДЕТИ -- CHILD
КИШЕЧНИКА ВОСПАЛИТЕЛЬНЫЕ БОЛЕЗНИ -- INFLAMMATORY BOWEL DISEASES
ЛЕКАРСТВЕННЫХ СРЕДСТВ ОЦЕНКА -- DRUG EVALUATION
Анотація: Відомо, що гострі кишкові інфекції (ГКІ) посідають важливе місце в інфекційній патології дитячого віку. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у світі щорічно понад 1 млрд осіб страждають на цю патологію, причому 65-70% із них - діти у віці до 5 років. Дитяча смертність у цій віковій категорії становить близько 1,5 млн на рік. Останніми роками відзначається тенденція до зростання захворюваності на ГКІ і в нашій країні. Так, серед дітей в Україні офіційно реєструються 45-50 тис. випадків ГКІ щорічно, причому близько 40 хворих дітей помирають через тяжкий та/або ускладнений перебіг. У структурі дитячої смертності інфекційні захворювання в Україні традиційно посідають п’яте місце, а серед летальних випадків від інфекційних причин ГКІ належить перше місце, їхня питома вага при цьому становить 30-35%
Знайти схожі

5.

Назва журналу :Дитячий лікар -2018р.,N 3/4
Цікаві статті :
Морушко Ю. В. Нові рекомендації щодо діагностики і лікування артеріальної гіпертензії у дітей: переваги і перспективи/ Ю. В. Морушко, Т. В. Гищак (стр.5-17)
Андрух В. С. Безперервний професійний розвиток фахівців у сфері охорони здоров’я: зміни у пріоритетах/ В. C. Андрух, М. В. Слободян (стр.18-20)
Крамарьов С. О. Доцільність застосування мукорегуляторів при гострих респіраторних захворюваннях у дітей/ С. О. Крамарьов, Л. В. Закордонець (стр.22-27)
Серія ЕВКАБАЛ - раціональний комплексний підхід до лікування респіраторних захворювань у дітей (стр.28-32)
Імупрет® - сила рослинних компонентів для захисту імунітету (стр.33-36)
Аденоїди у дитини: як оптимізувати лікування? (стр.39-44)
Безруков Л. О. Терапевтична еквівалентність препаратів ніфуроксазиду вітчизняного і закордонного виробництва при лікуванні дітей із гострими кишковими інфекціями/ Л. О. Безруков [та ін.] (стр.45-49)
Що потрібно знати про лікарські засоби для зняття симптомів при прорізуванні зубів? (стр.51-52)
Атопічний дерматит: принципи ведення пацієнтів (стр.53-56)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Колоскова О. К., Безруков Л. О., Іванова Л. А., Марусик У. І., Гончарук Р. І.
Назва : Терапевтична еквівалентність препаратів ніфуроксазиду вітчизняного й закордонного виробників у лікуванні гострих кишкових інфекцій у дітей
Паралельн. назви :Therapeutic equivalence of domestic and foreign nifuroxazide preparations in the treatment of acute intestinal infections in children
Місце публікування : Здоровье ребёнка. - 2018. - N 3. - С. 104-108 (Шифр ЗУ27/2018/3)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
Предметні рубрики: Нифуроксазид-- тер прим
MeSH-головна: КИШЕЧНЫЕ БОЛЕЗНИ -- INTESTINAL DISEASES
КОРМЛЕНИЯ И ПРИЕМА ПИЩИ РАССТРОЙСТВА У ДЕТЕЙ ГРУДНОГО И РАННЕГО ВОЗРАСТА -- FEEDING AND EATING DISORDERS OF CHILDHOOD
СТАТИСТИЧЕСКАЯ ОБРАБОТКА ДАННЫХ -- DATA INTERPRETATION, STATISTICAL
Анотація: Стаття присвячена питанням лікування гострих кишкових інфекцій у дітей, а саме застосуванню антибіотикотерапії. Акцентується увага на призначенні нітрофуранових ентеросептиків, провідне місце серед яких посідає ніфуроксазид. Наведені дані дослідження ефективності та переносимості препарату Ніфуроксазид українського виробника з метою порівняння його з референтним препаратом Ніфуроксазид Ріхтер. Доведено, що ефективність та переносимість вищевказаних препаратів є терапевтично еквівалентнимиThe article deals with the treatment of acute intestinal infections in children, namely the use of antibiotic therapy. Attention is focused on the prescription of nitrofuran enteroseptics, the leading place among which belongs to nifuroxazide. The data are presented of the study on the efficacy and tolerability of Ukrainian Nifuroxazide in order to compare it with the referent drug Nifuroxazide Richter. The efficacy and tolerability of the above drugs have been shown to be therapeutically equivalent
Знайти схожі

7.

Назва журналу :Здоровье ребёнка -2018р.,N 3
Цікаві статті :
Овчаренко Л. С. Влияние факторов воспаления на показатели вегетативного тонуса у детей с рекуррентными заболеваниями респираторного тракта/ Л. С. Овчаренко, Д. Н. Шелудько (стр.9-15)
Няньковський С. Л. Фізичний розвиток юних спортсменів — вихованців училища фізичної культури/ С. Л. Няньковський, О. Б. Пластунова (стр.16-23)
Недельська С. М. Особливості стану венозної гемодинаміки головного мозку в дітей, хворих на бронхіальну астму/ С. М. Недельська, О. Ю. Акулова (стр.24-28)
Трубка І. О. Біохімічні показники ротової рідини в дітей шкільного віку при поєднаному перебігу карієсу й хронічного генералізованого катарального гінгівіту під впливом лікувально-профілактичного комплексу/ І. О. Трубка (стр.29-34)
Маркін А. І. Результати дослідження чутливості української версії опитувальника Haemo-QoL/ А. І. Маркін (стр.34-40)
Марушко Ю. В. Аналіз обізнаності батьків щодо принципів корекції лихоманки в дітей/ Ю. В. Марушко, Ю. І. Тодика (стр.41-46)
Шадрін О. Г. Сучасні можливості дієтотерапії функціональних порушень шлунково-кишкового тракту в дітей грудного віку/ О. Г. Шадрін, В. П. Місник (стр.49-54)
Годяцька К. К. Корекція рівня забезпеченості вітаміном D у дітей раннього віку з повторними епізодами бронхообструктивного синдрому/ К. К. Годяцька (стр.55-62)
Різник А. В. Прогнозування та діагностика правошлуночкової серцевої недостатності та дисфункції шлуночків серця в період загострення бронхіальної астми у дітей/ А. В. Різник (стр.63-70)
Cheng-Mei Li. Возрастспецифические, ассоциированные с пневмонией, вызванной Mycoplasma pneumoniae повреждения миокарда у детей/ Li Cheng-Mei [та ін.] (стр.73-78)
Противоастенический комплекс Кардонат® в терапии астенических и ацетонемических синдромов: многолетний опыт применения (стр.79-83)
Пухлик С. М. Опыт применения бактериальных лизатов, полученных путем механического лизиса, в лечении воспалительных заболеваний верхних дыхательных путей у детей/ С. М. Пухлик (стр.85-88)
Фролова Т. В. Фізичний розвиток дітей: методи оцінки, семіотика основних порушень/ Т. В. Фролова [та ін.] (стр.89-94)
Гончарь М. А. Резистентная к макролидам микоплазменная инфекция у детей: концепция формирования, современные принципы диагностики и лечения/ М. А. Гончарь [та ін.] (стр.95-102)
Колоскова О. К. Терапевтична еквівалентність препаратів ніфуроксазиду вітчизняного й закордонного виробників у лікуванні гострих кишкових інфекцій у дітей/ О. К. Колоскова [та ін.] (стр.104-108)
Крамарьов С. О. Гельмінтози в дітей: підходи до лікування/ С. О. Крамарьов, Л. В. Закордонець (стр.111-118)
Годованець Ю. Д. Інтенсивна терапія новонароджених: удосконалення підходів корекції ренальних порушень за умови перинатальної патології/ Ю. Д. Годованець, А. Г. Бабінцева (стр.119-127)
Mavrutenkov V. V. Clinical case of recurrent parotitis in a child. Discussion of causes/ V. V. Mavrutenkov, Z. O. Chykarenko, N. V. Zhukova (стр.128-133)
Логвінова О. Л. Фактори імунодефіциту у дітей з трисомією за 21-ю хромосомою (синдром Дауна): сучасна парадигма імунних і неімунних механізмів/ О. Л. Логвінова (стр.134-139)
Балычевцева И. В. Учебные видеофильмы как интерактивный компонент обучения на кафедре педиатрии, неонатологии и детских инфекций Донецкого национального медицинского университета/ И. В. Балычевцева [та ін.] (стр.140-142)
Абатуров А. Е. Медикаментозное ингибирование активности бактериальных двухкомпонентных систем регуляции/ А. Е. Абатуров, Т. А. Крючко (стр.143-150)
Абатуров А. Е. Медикаментозное управление окислительно-восстановительным состоянием организма при заболеваниях органов дыхания (часть 2)/ А. Е. Абатуров, А. П. Волосовец, Т. П. Борисова (стр.151-154)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Марусик У. І.
Назва : Асоціація ацетиляторного статусу школярів, хворих на бронхіальну астму фізичного напруження, із зрушенням показників імунного захисту
Місце публікування : Лікарська справа. Врачебное дело. - 2018. - № 5/6. - С. 54-59 (Шифр ЛУ2/2018/5/6)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: АСТМА БРОНХИАЛЬНАЯ -- ASTHMA
АСТМА БРОНХИАЛЬНАЯ, СПРОВОЦИРОВАННАЯ ФИЗИЧЕСКОЙ НАГРУЗКОЙ -- ASTHMA, EXERCISE-INDUCED
ФЕНОТИП -- PHENOTYPE
ИНТЕРЛЕЙКИНЫ -- INTERLEUKINS
ИММУНОГЛОБУЛИНЫ -- IMMUNOGLOBULINS
ДЕТИ -- CHILD
ШКОЛЬНИКИ -- SCHOOL STUDENTS
Анотація: Проведено комплексне обстеження 50 дітей шкільного віку, хворих на бронхіальну астму фізичного напруження (БАФН), яку діагностували за наявності в анамнезі хворого вказівок на появу симптомів БА після фізичного навантаження та/або визначення індексу бронхоспазму більше 15 % при проведенні спірографічної проби з дозованим бігом. При ацетиляторному фенотипі хворих розподілили на дві клінічні групи. «Швидкий» ацетиляторний фенотип у дітей, хворих на БАФН, асоціюється з вірогідним ризиком виснаження киснезалежного метаболізму еозинофільних гранулоцитів крові за даними тесту з нітросинім тетразолієм (СШ – 6,1 [95 % ДІ 3,3–11,3]) та зниженням фагоцитарного числа даних ефекторних клітин (СШ – 12,5 [95 % ДІ 6,4–24,5]). Повільний тип ацетилювання у пацієнтів з фенотипом БАФН збільшує ризик реєстрації підвищеної концентрації ІЛ-5 у сироватці крові порівняно з особами ІІ групи, зокрема показник відносного ризику становить 2,8 (95 % ДІ 2,2–3,5) при співвідношенні шансів 6,2 (95 % ДІ 3,2–12), що, імовірно, пов’язано з атопічним запальним процесом організму і дозволяє персоналізувати лікувальну тактику
Знайти схожі

9.

Назва журналу :Дитячий лікар -2017р.,N 3
Цікаві статті :
Марушко Ю. В. Діагностичне значення клінічних симптомів транзиторної лактазної недостатності у дітей першого півріччя життя/ Ю. В. Марушко, Т. В. Іовіца, Ю. І. Тодика (стр.5-8)
Катилов А. В. Химический ожог борщевиком у детей/ А. В. Катилов [та ін.] (стр.10-14)
Хоменко В. Є. Дискусійні питання малюкової кольки (у світлі Римських критеріїв IV)/ В. Є. Хоменко (стр.15-17)
Матєйко Г. Б. Діагностика фіброзу печінки у дітей, хворих на гепатит С/ Г. Б. Матєйко, М. В. Прокоф’єв (стр.18-22)
Важливість догляду за шкірою у лікуванні й профілактиці атопічного дерматиту: роль педіатра та сімейного лікаря (стр.23-24)
Веселова Т. В. Недиференційована дисплазія сполучної тканини - проблема та шляхи вирішення/ Т. В. Веселова (стр.26-32)
Биковська О. А. Діагностика порушень грудного вигодовування у доношених новонароджених дітей із перинатальною патологією/ О. А. Биковська, М. В. Добіжа, Р. О. Гомон (стр.33-37)
Марусик У. І. Вплив комплексної базисної терапії на функціональну активність гранулоцитів крові у школярів, хворих на бронхіальну астму, залежно від ацетиляторних фенотипів/ У. І. Марусик (стр.38-40)
Дитяча плоскостопість: огляд сучасного стану проблеми (стр.41-48)
Комбіноване застосування назального спрею мометазону фуроату та назального спрею оксиметазоліну: короткочасна ефективність і безпечність використання при сезонному алергічному риніті (стр.49)
Чи підвищує оксиметазолін ефективність інтраназальних кортикостероїдів при лікуванні назальних поліпів? (стр.50)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Марусик У. І.
Назва : Вплив комплексної базисної терапії на функціональну активність гранулоцитів крові у школярів, хворих на бронхіальну астму, залежно від ацетиляторних фенотипів
Місце публікування : Дитячий лікар. - 2017. - N 3. - С. 38-40 (Шифр ДУ23/2017/3)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: ЛЕКАРСТВЕННАЯ ТЕРАПИЯ КОМБИНИРОВАННАЯ -- DRUG THERAPY, COMBINATION
ГРАНУЛОЦИТЫ -- GRANULOCYTES
ШКОЛЬНИКИ -- SCHOOL STUDENTS
АСТМА БРОНХИАЛЬНАЯ -- ASTHMA
Анотація: Відомо, що бронхіальна астма (БА) належить до мультифакторних захворювань, етіологія і патогенез яких визначаються складною взаємодією генетичних чинників і факторів навколишнього середовища. Дослідження молекулярно-генетичних особливостей спадкової схильності до БА, які широко проводяться останнім часом, зосереджені переважно на виявленні ролі окремих генів та кодованих ними сполук у патогенезі розвитку цього захворювання, а також на тому, як вони впливають на ефективність терапії
Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)