Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (2)Вища освіта (16)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Марущак, М. І.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 150
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.
Шифр: ВУ9/2006/1
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2006р. № 1
Зміст:
Владзимирський, А. В. Огляд методів дослідження ефективності телемедицини / А. В. Владзимирський. - С.4-6. - Библиогр. в конце ст.
Господарський, І. Я. Стан кісткової тканини у хворих на хронічний гепатит С при різних типах супровідної кріоглобулінемії / І. Я. Господарський, О. М. Масик. - С.7-9. - Библиогр. в конце ст.
Сміян, С. І. Оцінка ефективності комбінованого препарату кальцію і вітаміну Д3 - ідеосу в лікуванні глюкокортикоїдіндукованої остеопенії за умов бронхіальної астми / С. І. Сміян, О. Р. Барладин. - С.10-12. - Библиогр. в конце ст.
Бабінець, Л. С. Роль мікробіоценозу кишечника в формуванні полінутрієнтної та трофологічної недостатності у хворих на хронічний панкреатит / Л. С. Бабінець. - С.12-14. - Библиогр. в конце ст.
П’ятночка, І. Т. Про лікування хворих на вперше діагностований туберкульоз легень / І. Т. П’ятночка, С. І. Корнага, П. Є. Мазур. - С.14-16. - Библиогр. в конце ст.
Марущак, М. І. Остеопороз і хронічна серцева недостатність / М. І. Марущак. - С.16-18. - Библиогр. в конце ст.
Кульчиковська, О. М. Легеневі кровотечі і кровохаркання / О. М. Кульчиковська. - С.18-20. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження ефективності периндоприлу при лікуванні артеріальної гіпертензії у хворих з метаболічним синдромом. - С.21-23. - Библиогр. в конце ст.
Ковальчук, М. Т. Атопічний дерматит / М. Т. Ковальчук. - С.24-27. - Библиогр. в конце ст.
Захараш, А. Д. Імунопатогістологічні паралелі хронічного гепатиту з ознаками холестазу / А. Д. Захараш. - С.27-29. - Библиогр. в конце ст.
Бакалець, О. В. Кріоглобулінемія при алергічних дерматозах і вплив на неї цитомегаловірусної інфекції / О. В. Бакалець. - С.29-31. - Библиогр. в конце ст.
Бугай, Б. Г. Частота і характер бронхолегеневих уражень при хронічних запальних захворюваннях гепатобіліарної системи в процесі їх лікування / Б. Г. Бугай. - С.32-34. - Библиогр. в конце ст.
Сабадишин, Р. О. Контамінація Helicobacter pylori слизової оболонки антрального відділу шлунка у пацієнтів із дуоденогастральним рефлюксом / Р. О. Сабадишин, В. О. Рижковський. - С.34-35. - Библиогр. в конце ст.
Захрабова, О. М. Зіставлення показників збудження різних відділів серця за даними магнітокардіографії та електрокардіографії високого підсилення у практично здорових осіб / О. М. Захрабова, Л. А. Стаднюк, В. Є. Кондратюк. - С.35-38. - Библиогр. в конце ст.
Доцільність використання пропафенону гідрохлориду для купірування пароксизму фібриляції передсердь відповідно до рекомендацій Європейського товариства кардіологів та Американської асоціації серця. - С.38-40. - Библиогр. в конце ст.
Міщанчук, Н. С. Захворюваність на вестибулярну дисфункцію ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС: результати математичного моделювання ризику / Н. С. Міщанчук, Н. І. Стрій, П. А. Федірко. - С.40-42. - Библиогр. в конце ст.
Алергічний еозинофільний гранулематозний ангіїт (синдром Чарга-Стросса). Клінічне спостереження. - С.43-45. - Библиогр. в конце ст.
Сірик, В. О. Оцінка гемодинаміки у хворих з дисфункцією ендотелію та можливі методи медикаментозної корекції ендотеліальної дисфункції / В. О. Сірик. - С.45-47. - Библиогр. в конце ст.
Федчишин, Н. Є. Стан медичної допомоги хворим на гострий інфаркт міокарда та оцінка її якості / Н. Є. Федчишин. - С.47-49. - Библиогр. в конце ст.
Функція системи гіпофіз-гонади і щитоподібної залози при порушеннях пубертату в йододефіцитному регіоні. - С.49-53. - Библиогр. в конце ст.
Тофан, І. П. Роль перекисного окислення ліпідів і антиоксидантних систем захисту в патогенезі автоімунних ускладнень гострого інфаркту міокарда та перспективи їх корекції / І. П. Тофан. - С.54-57. - Библиогр. в конце ст.
Лихацька, Г. В. Зміни імунної резистентності організму у хворих на виразкову хворобу з морфофункціональними порушеннями печінки та їх корекція / Г. В. Лихацька. - С.57-59. - Библиогр. в конце ст.
Ковальчук, Л. Я. Зміни біологічних властивостей ліофілізованого ксенодермотрансплантату після фотомодифікації / Л. Я. Ковальчук, Н. В. Гуда. - С.60-61. - Библиогр. в конце ст.
Ковальчук, Л. Я. Зміни локального кровообігу шлунка залежно від локалізації виразки та методу оперативного лікування / Л. Я. Ковальчук, А. Д. Беденюк, Ю. М. Футуйма. - С.62-64. - Библиогр. в конце ст.
Ковальчук, О. Л. Ультраструктурні зміни гепатоцитів у хворих на жовчнокам’яну хворобу на фоні гепатиту / О. Л. Ковальчук. - С.65-66. - Библиогр. в конце ст.
Венгер, І. К. Стан центральної гемодинаміки та згортальної системи крові у хворих на облітеруючий атеросклероз нижніх кінцівок в поєднанні з артеріальною гіпертензією / І. К. Венгер, В. Б. Гощинський, В. В. Білочицька. - С.67-69. - Библиогр. в конце ст.
Нецюк, О. Г. Зміни мінеральної щільності кісткової тканини у хворих після хірургічного лікування виразкової хвороби та цибулини дванадцятипалої кишки / О. Г. Нецюк. - С.69-72. - Библиогр. в конце ст.
Рузібаєв, Р. Ю. Аналіз звертання пацієнтів за проведеним анкетуванням та контрольним обстеженням у віддаленому періоді після перенесеного хірургічного лікування виразкової шлунка та дванадцятипалої кишки / Р. Ю. Рузібаєв, А. Д. Беденюк, Ю. М. Футуйма. - С.72-73. - Библиогр. в конце ст.
Дрижак, В. І. Колоректальний рак: стан діагностики, тактика лікування / В. І. Дрижак. - С.74-77.
Гриза, П. В. Імунологічні та інфекційні ускладнення при проведенні гемотрансфузій в хірургії та їх профілактика / П. В. Гриза, П. І. Лучанко. - С.77-80. - Библиогр. в конце ст.
Бех, М. Д. Застосування ембріональної кісткової тканини при лікуванні хронічного остеомієліту / М. Д. Бех, І. С. Кулянда. - С.80-82. - Библиогр. в конце ст.
Гриза, П. В. Вірусна безпека в трансфузійній терапії та шляхи її досягнення / П. В. Гриза. - С.82-85. - Библиогр. в конце ст.
Аль, Зару Фауаз. Лікування гнійних ран: аналіз деяких народних методів, що застосовуються в арабських країнах / Зару Фауаз Аль, А. Р. Вергун. - С.86-87. - Библиогр. в конце ст.
Михальчук, В. Н. Наявність протеази та інгібітору у вакцинах і комерційних препаратах крові / В. Н. Михальчук, В. А. Дівоча, А. І. Гоженко. - С.87-89. - Библиогр. в конце ст.
Гемостаз при реконструкції атеросклеротичної оклюзії аортостегнового сегмента. - С.90-92. - Библиогр. в конце ст.
Вороненко, Н. Ю. Вибір методики допоміжних репродуктивних технологій при наявності тиреоїдних антитіл та дисфункції щитоподібної залози / Н. Ю. Вороненко. - С.93-95. - Библиогр. в конце ст.
Поташнюк, І. В. Обізнаність з проблемою репродуктивного здоров’я і ставлення до нього підлітків 16-17 років / І. В. Поташнюк. - С.96-97. - Библиогр. в конце ст.
Нітефор, І. Б. Стан системи імунітету в жінок з мимовільними викиднями та вірусною урогенітальною інфекцією під впливом комплексної терапії з використанням амізону / І. Б. Нітефор. - С.98-99. - Библиогр. в конце ст.
Галникіна, С. О. Клініко-патогенетична оцінка ефективності комплексної терапії ксерозу шкіри у жінок з постоваріоектомічним / С. О. Галникіна, Б. В. Вітенко. - С.99-101. - Библиогр. в конце ст.
Вадзюк, С. Н. Особливості психологічних показників у плавців при різних метеорологічних ситуаціях / С. Н. Вадзюк, Я. В. Курко. - С.102-104. - Библиогр. в конце ст.
Бутницький, Ю. І. Розвиток захворювань гастродуоденальної зони у дітей залежно від їх інфікованості Helicobacter pylori / Ю. І. Бутницький. - С.105-107. - Библиогр. в конце ст.
Express-антиестроген, антиоксидант протипухлинний препарат: використання препарату в ад’ювантній ендокринній терапії раку молочної залози. - С.122-123. - Библиогр. в конце ст.
Роговий, Ю. Є. Патофізіологічний аналіз кореляційно-оптичної діагностики кіркової речовини нирок за умов розвитку тубуло-інтерстиціального синдрому / Ю. Є. Роговий, В. Г. Савка. - С.108-110. - Библиогр. в конце ст.
Вплив повного голодування на репаративні процеси печінки при тетрахлорметановому гепатозі. - С.111-113. - Библиогр. в конце ст.
Гнатюк, М. С. Особливості просторової перебудови камер серця при дії на організм токсинів блідої поганки / М. С. Гнатюк, М. Ф. Ковальчук, А. М. Пришляк. - С.114-115. - Библиогр. в конце ст.
Цимбалюк, В. І. Вивчення специфічної дії трансплантату на відновлення вмісту дофаміну у мозку при експериментальній черепно-мозковій травмі / В. І. Цимбалюк, І. Г. Васильєва, К. С. Парій. - С.116-119. - Библиогр. в конце ст.
Роговий, Ю. Є. Регресійний аналіз взаємозв’язків транспорту іонів калію з показниками функції нирок за умов гострої гемічної гіпоксії / Ю. Є. Роговий, Г. Б. Попович. - С.119-122. - Библиогр. в конце ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Марущак, М. І.
    Остеопороз і хронічна серцева недостатність [Текст] / М. І. Марущак // Вісник наукових досліджень : Наук.- практ. журн. - 2006. - № 1. - С. 16-18.

Рубрики: Остеопороз

   Сердечная недостаточность застойная


   Кость и костные ткани--метаб


   Минералы


Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.
Шифр: ВУ9/2006/4
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2006р. № 4
Зміст:
Лисенко, Г. І. Діагностика та лікування холестерозу жовчного міхура в поєднанні з ішемічною хворобою серця у хворих з порушенням ліпідного обміну / Г. І. Лисенко, Ю. В. Родонежська. - С.5-6. - Библиогр. в конце ст.
Дзвонковська, Т. Т. Особливості змін слизової при кислотозалежних захворюваннях, асоційованих з Helicobocter pylori / Т. Т. Дзвонковська. - С.7. - Библиогр. в конце ст.
Федів, О. І. Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, поєднана з цукровим діабетом, у практиці сімейного лікаря / О. І. Федів, О. Ю. Оліник. - С.8-9. - Библиогр. в конце ст.
Ефективність реамберину при хронічних гепатитах алкогольної етіології, що супроводжуються інтоксикаційним синдромом. - С.9-11. - Библиогр. в конце ст.
Паліброда, Н. М. Патогенетична роль порушень реологічних властивостей еритроцитів та зростання рівня фактора Віллебранда у виникненні уражень слизової оболонки шлунка у хворих на цироз печінки / Н. М. Паліброда, О. І. Федів. - С.11-13. - Библиогр. в конце ст.
Мінеральна щільність кісткової тканини у хворих на гелікобактерзалежні хронічний гастродуоденіт та виразкову хворобу. - С.13-14. - Библиогр. в конце ст.
Зоря, Л. В. Роль хронічного холециститу у прогресуванні остеоартрозу колінних суглобів / Л. В. Зоря, Т. Б. Лазарчук, Л. М. Михайлів. - С.14-15. - Библиогр. в конце ст.
Стародуб, Є. М. Ентеральне застосування кисню у комплексній терапії хворих на пептичну виразку / Є. М. Стародуб, О. В. Ільясова. - С.15-16. - Библиогр. в конце ст.
Бабінець, Л. С. Кальцитрол як показник глибини остеодефіциту при хронічному панкреатиті / Л. С. Бабінець. - С.17-18. - Библиогр. в конце ст.
Глушко, Л. В. Стан моторики верхніх відділів шлунково-кишкового тракту у хворих на хронічний некаменевий холецистит та можливості корекції дицетелом / Л. В. Глушко, Е. Й. Лапковський. - С.19-20. - Библиогр. в конце ст.
Застосування озонованої обліпихової олії в комплексному лікуванні хронічної гастродуоденальної патології, поєднаної з хворобами гепатобіліарної системи у дітей. - С.21-23. - Библиогр. в конце ст.
Лобода, В. Ф. Профілактичні огляди - основа формування диспансерних груп сімейним лікарем / В. Ф. Лобода, А. З. Миколенко. - С.24-25. - Библиогр. в конце ст.
Софронова, О. М. Стан кальцієвого метаболізму у хворих на ПХЕС у поєднанні з гіпертонічною хворобою / О. М. Софронова. - С.27-28. - Библиогр. в конце ст.
Морфофункціональні особливості езофагеального бар’єру при дії мелатоніну за умов експериментального пошкодження різного генезу. - С.28-29. - Библиогр. в конце ст.
Стародуб, Є. М. Особливості цитокінового профілю при цирозі печінки / Є. М. Стародуб, О. Є. Самогальська, Т. Б. Лазарчук. - С.29-31. - Библиогр. в конце ст.
Ураження органів-мішеней під час лікування нестероїдними протизапальними засобами. - С.31-32. - Библиогр. в конце ст.
Маковецька, Т. І. Стан вегетативного забезпечення при пептичній виразковій хворобі у жінок / Т. І. Маковецька. - С.32-33. - Библиогр. в конце ст.
Шкробот, С. І. Препарат "Ноофен" у лікуванні астенодепресивних розладів у хворих з цереброваскулярними захворюваннями на фоні супутньої патології шлунково-кишкового тракту / С. І. Шкробот, Н. Р. Сохор. - С.34-35. - Библиогр. в конце ст.
Вітенко, І. С. Необхідність соціально-психологічної реабілітації урологічних хворих / І. С. Вітенко, Ю. Г. Капшитар, І. А. Григоренко. - С.36-37. - Библиогр. в конце ст.
Гінчицька, Л. В. Постменопаузальний остеопороз та сучасні методи діагностики / Л. В. Гінчицька. - С.37-39. - Библиогр. в конце ст.
Фастовець, О. О. Особливості стирання зубів при різних рН середовища (експериментальне дослідження) / О. О. Фастовець. - С.39-41. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження ультраструктури стінки аорти за умов хронічної гіперімунокомплексемії. - С.41-44. - Библиогр. в конце ст.
Тимків, І. С. Корекція гестаційної автоімунної тиреопатії із застосуванням селену / І. С. Тимків. - С.44-46. - Библиогр. в конце ст.
Кишакевич, І. Т. Електронно-мікроскопічна характеристика фонових захворювань шийки матки / І. Т. Кишакевич, Л. М. Дмитришин, Т. В. Чернега. - С.46-48. - Библиогр. в конце ст.
Денисенко, О. І. Вплив хронодетермінованої лазерної терапії на характер циркадіанних ритмів гіпофізарно-тиреоїдної системи у хворих на алергодерматози / О. І. Денисенко. - С.48-51. - Библиогр. в конце ст.
Михальчук, В. М. Динаміка зміни активності протеолітичних ферментів у процесі розвитку вірусу грипу В / В. М. Михальчук, В. П. Дівоча, А. І. Гоженко. - С.51-53. - Библиогр. в конце ст.
Пасієшвілі, Л. М. Особливості кісткового ремоделювання при поєднаному перебігу остеохондрозу та хронічного коліту чи синдрому подразненої кишки / Л. М. Пасієшвілі, А. Б. Андруша. - С.54-55. - Библиогр. в конце ст.
Швед, М. І. Віддалені результати застосування вобензиму у хворих на цукровий діабет 1 типу з дисліпідемією / М. І. Швед, Л. П. Мазур. - С.55-58. - Библиогр. в конце ст.
Черноброва, О. І. Клінічний поліморфізм анемії, зумовленої комбінацією дефіциту заліза та вітаміну В12 / О. І. Черноброва. - С.58-60. - Библиогр. в конце ст.
Погорєлов, В. М. Легенева гіпертензія та її антигіпертензивна корекція / В. М. Погорєлов, В. В. Брек, В. М. Іванців. - С.60-62. - Библиогр. в конце ст.
Клініко-функціональні особливості перебігу інфаркту міокарда, ускладненого гострою серцевою недостатністю. - С.62-63. - Библиогр. в конце ст.
Діагностика і лікування метаболічного синдрому в практиці сімейного лікаря. - С.64-67. - Библиогр. в конце ст.
Бабінець, Л. С. Застосування фітотаблеток стевії "Стевіясан" в комплексному лікуванні хронічного панкреатиту / Л. С. Бабінець. - С.68-70. - Библиогр. в конце ст.
Ефективність застосування генно-інженерних інсулінів ЗАТ "Індар" у Тернопільській області. - С.70-72. - Библиогр. в конце ст.
Приймак, А. В. Вплив комплексного лікування із застосуванням Віта-мелатоніну та лазерної терапії на показники про- й антиоксидантної систем крові у хворих на псоріаз / А. В. Приймак. - С.73-77. - Библиогр. в конце ст.
Корнага, С. І. Хронічне легеневе серце (ХЛС) - найбільш часта безпосередня причина смерті хворих на туберкульоз легень / С. І. Корнага. - С.77-78. - Библиогр. в конце ст.
Кужко, М. М. Синдром Лефгрена як варіант гострого перебігу саркоїдозу / М. М. Кужко, Л. М. Процик. - С.79-80. - Библиогр. в конце ст.
Лисенко, Г. І. Варіабельність серцевого ритму у підлітків, що страждають від вегетативних дисфункцій / Г. І. Лисенко, О. В. Маяцька, О. Б. Ященко. - С.81-84. - Библиогр. в конце ст.
Корнацький, В. М. Етичні проблеми та правові питання проведення клінічних досліджень / В. М. Корнацький, О. В. Сілантьєва, Т. В. Талаєва. - С.84-86. - Библиогр. в конце ст.
Застосування серетиду в комплексній терапії хронічних обструктивних захворювань легень. - С.86-88. - Библиогр. в конце ст.
Клінічні ефекти бісокарду у хворих на есенціальну гіпертензію у сполученні з ішемічною хворобою серця. - С.88-90. - Библиогр. в конце ст.
Заремба, Є. Х. Синдром недиференційованої дисплазії сполучної тканини як вірогідний фактор ризику розвитку ревматизму / Є. Х. Заремба, О. О. Зімба. - С.90-91. - Библиогр. в конце ст.
Глушко, Л. В. Корекція судинно-тромбоцитарного гемостазу препаратами симвастатину і кверцетину у хворих на прогресуючу стенокардію / Л. В. Глушко, Н. В. Чаплинська. - С.91-93. - Библиогр. в конце ст.
Вакалюк, І. П. Антиоксидантний захист та стан пероксидного окислення ліпідів в аспекті тривалої ліпідознижуючої та гепатопротекторної терапії / І. П. Вакалюк, В. І. Клименко, А. О. Клименко. - С.93-95. - Библиогр. в конце ст.
Потабашній, В. А. міжшлуночковий електромеханічний асинхронізм при хронічній серцевій недостатності, асоційованій з ішемічною хворобою серця і артеріальною гіпертензією в поєднанні з хронічною обструктивною хворобою легень / В. А. Потабашній. - С.96-97. - Библиогр. в конце ст.
Ендотеліальна дисфункція у пацієнтів молодого віку з метаболічним синдромом Х. - С.98-99. - Библиогр. в конце ст.
Особливості перебігу виразкової хвороби асоційованої з Helicobacter pylori. - С.99-101. - Библиогр. в конце ст.
Губіна, Н. В. Добове моніторування артеріального тиску і функціональний стан щитоподібної залози у хворих на артеріальну гіпертензію / Н. В. Губіна. - С.102-104. - Библиогр. в конце ст.
Марущак, М. І. Методи корекції ураження кісткової тканини при хронічній серцевій недостатності / М. І. Марущак, С. М. Андрейчин. - С.104-106. - Библиогр. в конце ст.
Застосування вобензиму для корекції порушень перекисного окислення ліпідів і синдрому ендогенної інтоксикації при автоімунних ускладненнях гострого інфаркту міокарда. - С.107-110. - Библиогр. в конце ст.
Корекція кишкового дисбіозу у хворих після резекції шлунка. - С.110-111. - Библиогр. в конце ст.
Швед, М. І. Клінічна оцінка порушень ритму серця та змін добового профілю артеріального тиску у хворих з ішемічною кардіопатією, асоційованою із гіперурикемією / М. І. Швед, С. Й. Гриценко. - С.112-113. - Библиогр. в конце ст.
Порушення агрегаційної функції тромбоцитів при серцевій недостатності у хворих з хронічним обструктивним захворюванням легень та бронхіальною астмою. - С.114-115. - Библиогр. в конце ст.
Лихацька, Т. В. Ендогенна інтоксикація у хворих на гелікобактерзалежний хронічний гастродуоденіт і остеодефіцит / Т. В. Лихацька. - С.116-117. - Библиогр. в конце ст.
Вітенко, І. С. Необхідність соціально-психологічної реабілітації урологічних хворих / І. С. Вітенко, Ю. Г. Капшитар, І. А. Григоренко. - С.36-37. - Библиогр. в конце ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

4.


    Марущак, М. І.
    Методи корекції ураження кісткової тканини при хронічній серцевій недостатності [Текст] / М. І. Марущак, С. М. Андрейчин // Вісник наукових досліджень : Наук.- практ. журн. - 2006. - № 4. - С. 104-106.

Рубрики: Кости плотность

   Костей болезни метаболические--лек тер


   Остеопороз--лек тер


   Сердечная недостаточность застойная--лек тер


Дод.точки доступу:
Андрейчин, С. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

5.
    (Немає відомостей про примірники)
Шифр: МУ7/2009/3
   Журнал

Медична освіта
2009р. № 3
Зміст:
Барінов, Е. Ф. Сучасні підходи до створення мультимедійних програм та фільмів для реалізації проблемного навчання в медичних вузах / Е. Ф. Барінов [и др.] . - С.5-8.
Інші автори: Сулаєва О. М., Ніколенко О. Г., Терещук Б. П., Ігнатьєва Л. М.
Лісовий, В. М. Базова практично орієнтована підготовка лікаря загальної практики в галузі медицини праці в аспекті болонської системи / В. М. Лісовий [и др.] . - С.8-12.
Інші автори: Капустник В. А., Коробчанський В. О., Воронцов М. П.
Марценюк, В. П. Визначення пріоритетних інноваційних методик підготовки лікарів-стоматологів на основі методу аналізу ієрархій / В. П. Марценюк, О. О. Стаханська. - С.13-18.
Кадочников, В. С. Оптимізація викладання на кафедрі загальної хірургії в умовах кредитно-модульної системи / В. С. Кадочников, Д. М. Давидов, Н. Д. Волошенкова. - С.19-20.
Кирюшенко, Т. І. Використання графів логічних структур при викладанні дисципліни "Інфекційні хвороби" / Т. І. Кирюшенко. - С.21-23.
Корнієнко, О. М. Мотивація професійної діяльності провізорів і чинники, що зумовлюють престиж вищих навчальних закладів / О. М. Корнієнко [и др.] . - С.23-26.
Інші автори: Городецька І. Я., Левицька О. Р., Юніков Р. С.
Гонський, Я. І. Доказова медицина як науковий напрямок / Я. І. Гонський [и др.] . - С.27-28.
Інші автори: Корда М. М., Підручна С. Р., Покотило О. С., Острівка О. І., Саюк Н. П., Шершун Г. Г., Яворська С. І., Суслова Н. О., Ярошенко Т. Я., Паприга Н. В., Кузьмак І. П., Каліновська Л. С., Марущак М. І., Мудра А. Є., Криницька І. Я., Лазарчук О. В.
Кабачний, В. І. Особливості викладання деяких питань розділу "Електрохімія" в курсі фізичної та колоїдної хімії у вищому фармацевтичному навчальному закладі / В. І. Кабачний [и др.] . - С.29-33.
Інші автори: Лебідь В. І., Грицан Л. Д., Осіпенко Л. К., Блажеєвський М. Є., Томаровська Т. О., Лабузова Я. А., Колєсник В. П.
Кліщ, Г. І. Спільні та відмінні риси впровадження болонського процесу в Австрії та Україні / Г. І. Кліщ, А. М. Пришляк. - С.33-36.
Кулянда, І. С. Умови інтеграції післядипломної освіти ортопедів-травматологів у європейський освітній простір / І. С. Кулянда [и др.] . - С.37-38.
Інші автори: Слабий О. Б., Копитчак І. Р., Кулянда О. О.
Ткаченко, О. В. Аспекти післядипломної освіти з неврології в Україні / О. В. Ткаченко, О. В. Новікова, В. В. Оржешковський. - С.39-40.
Кольцова, Н. І. Мотивації та мішені впливу при промоції здорового способу життя (ЗСЖ) в дитячій стоматології / Н. І. Кольцова [и др.] . - С.41-43.
Інші автори: Казакова Р. В., Воляк М. Н., Кузняк Н. Б.
Галайчук, І. Й. Інформаційна онкологічна служба: досвід національного інститут раку США (огляд) / І. Й. Галайчук [и др.] . - С.44-48.
Інші автори: Скакун Л. М., Ощипко Р. В., Скочило О. В., Скакун А. Л.
Ващенко, Н. М. Сучасна вища освіта в Україні (проблеми реалізації болонського процесу в українській вищій освіті) / Н. М. Ващенко. - С.48-52.
Маланчук, Л. М. Досвід організації навчального процесу на кафедрі акушерства і гінекології в процесі впровадження кредитно-модульної системи освіти / Л. М. Маланчук [и др.] . - С.53-55.
Інші автори: Маланчин І. М., Геряк С. М., Романчук Л. І., Олійник М. Н., Кучма З. М., Лимар Л. Є., Багній Н. І.
Цяпа, Ю. М. Наш досвід викладання клінічної фармації іноземним студентам / Ю. М. Цяпа [и др.] . - С.55-56.
Інші автори: Кліщ І. М., Гаріян М. П., Манзій З. П., Марків І. М., Лихацька В. О., Тюріна В. Ф.
Середа, О. М. Кафедра медичної біології львівського національного медичного університету імені Данила Галицького: історичні та наукові аспекти розвитку / О. М. Середа, О. Я. Чупашко, О. Д. Луцик. - С.57-61.
Пришляк, А. М. Історико-педагогічні аспекти доказової медицини / А. М. Пришляк [и др.] . - С.62-63.
Інші автори: Прокоп І. А., Бобак М. І., Бондаренко С. В., Данилишина Н. І.

Знайти схожі
Перейти до описів статей

6.


    Кліщ, І. М.
    Клінічна лабораторна діагностика в системі сучасної підготовки лікаря [Текст] / І. М. Кліщ, М. І. Марущак, І. Я. Криницька // Медична освіта. - 2010. - № 1. - С. 56-57.

Рубрики: Образование медицинское

   Диагностика лабораторная


Дод.точки доступу:
Марущак, М. І.
Криницька, І. Я.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

7.
Шифр: МУ7/2010/1
   Журнал

Медична освіта
2010р. № 1
Зміст:
Ковальчук, Л. Я. Перспективи співпраці між Тернопільським державним медичним університетом імені І. Я. Горбачевського і університетом Клемсона (США) в галузі онкології / Л. Я. Ковальчук, М. М. Корда, І. Й. Галайчук. - С.5-16.
Мисула, І. Р. Семестрові комплексні тестові іспити - надійний критерій оцінки знань студентів / І. Р. Мисула [и др.] . - С.16-37.
Інші автори: Марценюк В. П., Пашко К. О., Стаханська О. О.
Вітенко, І. С. Структура дезадаптивних реакцій у лікарів загальної практики / І. С. Вітенко. - С.38-40.
Вітенко, І. С. Організація навчального процесу та контролю його якості в умовах застосування кредитно-модульної системи навчання на клінічних кафедрах вищих медичних навчальних закладів україни / І. С. Вітенко [и др.] . - С.41-44.
Інші автори: Дзяк Г. В., Березницький Я. С., Хапатько Г. Ю., Сулима В. Ф., Купчак І. М.
Громовик, Б. П. Перспективи викладання медичного і фармацевтичного товарознавства / Б. П. Громовик [и др.] . - С.45-48.
Інші автори: Городецька І. Я., Ярко Н. Б., Корнієнко О. М.
Барінов, Е. Ф. Психолого-педагогічні аспекти підвищення ефективності навчання студентів на практичних заняттях з гістології в медичному вузі / Е. Ф. Барінов [и др.] . - С.48-51.
Інші автори: Сулаєва О. М., Халаманова Л. І., Ніколенко О. Г., Кліщенко І. П.
Крижановський, Я. Й. Актуальні аспекти викладання загальної хірургії відповідно до вимог європейського освітнього простору / Я. Й. Крижановський [и др.] . - С.52-55.
Інші автори: Кульбака В. С., Меллін В. М., Перепадя В. М., Галига Т. М., Черенок Є. П.
Кліщ, І. М. Клінічна лабораторна діагностика в системі сучасної підготовки лікаря / І. М. Кліщ, М. І. Марущак, І. Я. Криницька. - С.56-57.
Костіцька, І. О. Досвід використання мультимедійних технологій у навчальному процесі на клінічних кафедрах Івано-Франківського національного медичного університету / І. О. Костіцька [и др.] . - С.58-60.
Інші автори: Бабенко О. І., Дідушко О. М., Соломчак Д. Б., Матковська Н. Р., Василишин Н. М.
Бойчук, А. В. Шляхи оптимізації навчального процесу на кафедрі акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти / А. В. Бойчук [и др.] . - С.60-65.
Інші автори: Франчук А. Ю., Шадріна В. С., Коптюх В. І., Хлібовська О. І., Бегош Б. М., Сопель В. В., Жиляєв М. І.
Господарський, А. Я. Досвід викладання хірургічних дисциплін в іноземних студентів на кафедрі хірургії з анестезіологією №2 Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського / А. Я. Господарський [и др.] . - С.66-68.
Інші автори: Вайда А. Р., Олійник О. В., Костів С. Я., Чепіль І. В.
Гребеник, М. В. Сучасні підходи до організації навчального процесу на кафедрі терапії і сімейної медицини факультету післядипломної освіти (ФПО) / М. В. Гребеник [и др.] . - С.68-71.
Інші автори: Самогальська О. Є., Лазарчук Т. Б., Масик О. М.
Геряк, С. М. Формування в іноземних студентів професійно спрямованої компетенції у комунікації / С. М. Геряк [и др.] . - С.71-73.
Інші автори: Багній Н. І., Стельмах О. Є., Корда І. В., Ревчук Н. В.
Мандзій, З. П. Модульний підхід до викладання клінічної фармації в умовах кредитно-модульної технології навчання / З. П. Мандзій [и др.] . - С.74-76.
Інші автори: Кліщ І. М., Тюріна В. Ф., Марків І. М., Цяпа Ю. М., Мерецька І. В., Лихацька В. О., Гаріян М. П.
Геряк, С. М. Тестування як основа кредитно-модульного контролю / С. М. Геряк [и др.] . - С.77-79.
Інші автори: Корда І. В., Багній Н. І., Стельмах О. Є., Ревчук Н. В.
Притуло, О. О. побудова самостійної роботи студентів відповідно до європейських стандартів / О. О. Притуло [и др.] . - С.79-81.
Інші автори: Проніна Н. В., Сосновський Ю. В., Чірський М. В.
Банадига, Н. В. Значення семінарних занять у підготовці лікарів інтернів з фаху "Педіатрія" / Н. В. Банадига, І. О. Рогальський. - С.81-83.
Педанов, Ю. Ф. Особливості формування програм викладання морфофункціональних дисциплін для навчання медичної сестри як можливий етап підготовки лікаря у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації в Україні й Болгарії / Ю. Ф. Педанов, А. І. Гоженко, Р. Ф. Макулькін. - С.84-86.
Соловйова, Н. М. Державний іспит з "Української мови за професійним спрямуванням": перший досвід роботи / Н. М. Соловйова [и др.] . - С.86-88.
Інші автори: Навчук Г. В., Шутак Л. Б., Ткач А. В.
Дроненко, В. Г. Вплив виховної діяльності на формування особистості в умовах вищого навчального закладу / В. Г. Дроненко. - С.89-92.
Чулак, Л. Д. Стендові лекції як засіб активізації самостійної роботи студентів / Л. Д. Чулак, А. О. Бас, В. Г. Штурмінський. - С.93-96.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

8.


    Грищук, Л. А.
    Динаміка перекисного окиснення ліпідів та антиоксидантного захисту в щурів при гострому ураженні легень [Текст] / Л. А. Грищук, М. І. Марущак // Туберкульоз, Легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція : український науково-практичний журнал. - 2011. - № 2. - С. 16-20

Рубрики: Перекисное окисление липидов--животное

   Легкие--животное--поврежд


   Антиоксиданты--животное--тер прим


Дод.точки доступу:
Марущак, М. І.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

9.
Шифр: ТУ7/2011/2
   Журнал

Туберкульоз, Легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція : український науково-практичний журнал. - Виходить кожного кварталу
2011р. N 2
Зміст:
Ліскіна, І. В. Клініко-лабораторні особливості перебігу мультирезистентного туберкульозу легень в Україні / І. В. Ліскіна [и др.] . - С.5-10
Інші автори: Кузовкова С. Д., Журило О. А., Барбова А. І., Вишневська Г. М., Загаба Л. М.
Тарасюк, О. О. Психоемоційні аспекти туберкульозу / О. О. Тарасюк, А. В. Вербінець, В. М. Зав’ялкін. - С.11-15
Грищук, Л. А. Динаміка перекисного окиснення ліпідів та антиоксидантного захисту в щурів при гострому ураженні легень / Л. А. Грищук, М. І. Марущак. - С.16-20
Платонова, І. Л. Оцінка ефективності антимікобактеріальної терапії у хворих на туберкульоз легень за показниками імунологічних досліджень / І. Л. Платонова [и др.] . - С.21-25
Інші автори: Ткач О. А., Сахелашвілі М. І., Щурко Г. В., Лаповець Н. Є., Штибель Г. Д.
Сахелашвілі, М. І. Стан імунної системи при абдомінальному туберкульозі / М. І. Сахелашвілі, Н. Є. Лаповець, Л. Є. Лаповець. - С.26-28
Истомин, С. А. Особенности течения туберкулезной инфекции у ВИЧ-инфицированных и больных СПИДом (по материалам аутопсийных исследований) / С. А. Истомин, В. Н. Бурятинский, Г. В. Коваль. - С.29-33
Жадан, В. М. Оцінка деяких показників оксидантно-антиоксидантної системи у хворих на ідіопатичні інтерстиціальні пневмонії / В. М. Жадан. - С.34-38
Матвеева, С. Л. Клиническая характеристика и исходы химиотерапии туберкулеза легких у лиц с патологией щитовидной железы / С. Л. Матвеева. - С.39-44
Петренко, В. І. Латентна туберкульозна інфекція / В. І. Петренко [и др.] . - С.45-53
Інші автори: Тодоріко Л. Д., Варченко Ю. А., Негря Г. Ф., Радиш Г. В.
Николаева, О. Д. Грибковые поражения легких при иммунодефицитных состояниях. Часть 1 / О. Д. Николаева, И. В. Лискина. - С.54-62
Тодоріко, Л. Д. Клінічний випадок диференціальної діагностики аденоми щитоподібної залози та дисемінованого туберкульозу легень / Л. Д. Тодоріко [и др.] . - С.63-68
Інші автори: Бойко А. В., Степаненко В. О., Герман А. О.
Процюк, Р. Г. ВІЛ-інфекція/СНІД — актуальна проблема в Україні / Р. Г. Процюк, Є. Р. Процюк. - С.69-81
Дужий, І. Д. Жирова емболія у практиці фтизіатра і пульмонолога / І. Д. Дужий [и др.] . - С.82-87
Інші автори: Шищук В. Д., Ель-Асталь Раєд Зіяд, Харченко С. В.
Петренко, В. І. Інформаційно-методичне забезпечення навчального процесу на кафедрі фтизіатрії Національного медичного університету імені О. О. Богомольця / В. І. Петренко, Г. О. Тимошенко. - С.88-91
Зозуляк, В. І. Виявлення у хворих ко-інфекції туберкульозу і ВІЛ/СНІДу на догоспітальному етапі / В. І. Зозуляк, І. І. Пилипенко. - С.92-95
Николай Степанович Пилипчук. Мгновение встреч. - С.104-105
Виленский, Ю. Г. Тези доповідей науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні проблеми Ко-інфекції туберкульозу і ВІЛ/СНІДу», Київ, 29—30 березня 2011 р. / Ю. Г. Виленский. - С.106-107
Пухальская, Н. С. Особенности клинического течения туберкулеза и ВИЧ-инфекции у детей / Н. С. Пухальская. - С.107
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

10.


    Марущак, М. І.
    Особливості патогенетичних механізмів ендогенної інтоксикації та гуморального імунітету при експериментальному гострому ураженні легень [Текст] / М. І. Марущак // Вісник наукових досліджень. - 2011. - № 3. - С. 108-111

Рубрики: Легких болезни--животное

   Токсемия


   Антител образование


Вільних прим. немає

Знайти схожі

11.
Шифр: ВУ9/2011/3
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2011р. № 3
Зміст:
Вороненко, В. В. Аналіз особливостей реагування органів державного управління на надзвичайні події, пов’язані з терористичною діяльністю / В. В. Вороненко, Ю. М. Скалецький, В. Ф. Торбін. - С.4-8
Разнатовська, О. М. Роль деяких цитокінів у розвитку хіміорезистентного туберкульозу легень / О. М. Разнатовська. - С.9-11
Толмачов, В. С. Принципи багаторівневої регуляції у лікуванні хронічних та дегенеративних захворювань людини / В. С. Толмачов, І. Я. Господарський, В. В. Толкачов. - С.12-14
Дзига, С. В. Деякі аспекти патогенезу синдрому ендогенної інтоксикації / С. В. Дзига [и др.]. - С.15-16
Інші автори: Бакалець О. В., Сас Л. М., Пелих В. Є.
Зайков, С. В. Гіперчутливість до алергенів умовно-патогенних грибів як критерій стану клітинної ланки імунітету у хворих на ВІЛ-інфекцію / С. В. Зайков, Б. А. Гунько. - С.17-19
Банадига, Н. В. Вирішені та невирішені питання бронхіальної астми у дітей / Н. В. Банадига, І. О. Рогальський. - С.20-22
Литвиненко, Н. А. Ефективність хіміотерапії мультирезистентного туберкульозу залежно від ступеня прихильності хворих до лікування / Н. А. Литвиненко. - С.23-25
Зозуляк, В. І. Особливості патогенетичної терапії антигомотоксичними препаратами у хворих на деструктивний туберкульоз легень / В. І. Зозуляк, І. І. Пилипенко, Б. М. Полутренко. - С.26-27
Волянська, Л. А. Імунологічний дисбаланс у дітей із різними формами бронхів / Л. А. Волянська [и др.]. - С.28-29
Інші автори: Косовська Т. М., Левенець С. С., Волошин О. Я., Дмитраш Л. М., Кернична З. І., Головата І. Я., Гончарук І. Я.
Зубченко, С. О. Досвід вивчення стану здоров’я і показників якості життя студентської молоді / С. О. Зубченко. - С.30-34
Тодоріко, Л. Д. Предиктори прогресування ХОЗЛ та формування системних проявів у хворих літнього та старечого віку за факторним аналізом / Л. Д. Тодоріко [и др.]. - С.35-37
Інші автори: Бойко А. В., Мигайлюк Л. Д., Єременчук І. В., Багрій В. М.
Кечин, І. Л. Особливості ендотеліальної дисфункції при неускладнених церебральних й кардіальних гіпертензивних кризах / І. Л. Кечин, С. І. Кечин, В. В. Нагорний. - С.38-42
Винничук, М. О. Мікробіоценоз ротоглотки у хворих на туберкульоз легень / М. О. Винничук, С. І. Климнюк. - С.43-47
Баб’як, О. В. Оцінка змін рівня лептину при субкомпенсованому цирозі печінки / О. В. Баб’як. - С.48-50
Лобода, В. Ф. Поширеність паразитарних захворювань серед дітей різних вікових груп у стаціонарних умовах / В. Ф. Лобода [и др.]. - С.51-53
Інші автори: Добровольська Л. І., Глушко К. Т., Кінаш М. І., Шило О. Р.
Василюк, В. В. Ефективність комплексної терапії хворих на постваготомічні рецидивні виразки, асоційовані з Helicobacter pylori / В. В. Василюк [и др.]. - С.54-55
Інші автори: Капчак В. О., Василюк В. М., Кравчук Н. В., Василюк Л. В. , Боднар Л. П., Куліш В. В.
Боярчук, О. Р. Показники кріоглобулінів у дітей із гострою ревматичною лихоманкою та хронічною ревматичною хворобою серця / О. Р. Боярчук. - С.56-58
Кучменко, О. Б. Адгезивні властивості мікрофлори товстої кишки у хворих на ревматоїдний артрит / О. Б. Кучменко, С. І. Климнюк. - С.59-63
Павлишин, Г. А. Психометричні характеристики опитувальника CHQ з оцінки якості життя у хворих на ювенільний ревматоїдний артрит дітей / Г. А. Павлишин, Т. А. Ковальчук. - С.64-67
Буртняк, А. М. Оцінка фільтраційної функції нирок у хворих із гострим інфарктом міокарда залежно від розвитку гострої серцевої недостатності та інших ускладнень захворювання / А. М. Буртняк. - С.68-72
Лісяна, Т. О. Особливості мікробіоценозу статевих шляхів у жінок після хірургічного переривання вагітності / Т. О. Лісяна, І. Г. Пономарьова, Л. І. Доброчинська. - С.73-76
Чорненький, М. В. Хірургічна корекція клапанної недостатності глибоких вен нижніх кінцівок у хворих із рецидивом варикозної хвороби вен / М. В. Чорненький, І. К. Венгер, Т. В. Романюк. - С.77-79
Бойцанюк, С. І. Порушення стану іммунної системи при захворюваннях тканин пародонта у пацієнтів з опіковою хворобою / С. І. Бойцанюк. - С.80-81
П’ятночка, І. Т. Хірургічне лікування хворих на туберкульоз легень / І. Т. П’ятночка [и др.]. - С.82-84
Інші автори: Корнага С. І., Довбуш Ю. В., Цибуляк В. Є., Білик С. О., Пелехат В. С., Корнага Н. В.
Залізняк, М. С. Стан системи перекисного окиснення ліпідів та антиоксидантного захисту у хворих на генералізований пародонтит на тлі остеоартрозу / М. С. Залізняк. - С.85-88
Кочан, М. М. Використання цитофлавіну в ранньому післяопераційному періоді у хворих на рак товстої кишки / М. М. Кочан [и др.]. - С.89-90
Інші автори: Шкробот Л. В., Юрик О. І., Курило Н. Я., Валігура В. Д.
Трач-Росоловська, С. В. Морфометрична оцінка ремоделювання серця щурів різного віку в динаміці стрептозотоциніндукованого цукрового діабету / С. В. Трач-Росоловська. - С.91-95
Гнатюк, М. С. Особливості ремоделювання структур стінки товстої кишки при її непрохідності / М. С. Гнатюк [и др.]. - С.96-98
Інші автори: Угляр Т. Ю., Татарчук Л. В., Слабий О. Б.
Доброродній, А. В. Стан перекисного окиснення ліпідів, антиоксидантної системи, гуморальної ланки імунного захисту та ендогенної інтоксикації на тлі експериментального гострого респіраторного дистрес-синдрому в щурів / А. В. Доброродній. - С.99-101
Хара, М. Р. Особливості кардіоінтервалограм щурів різної статі при адреналіновому пошкодженні міокарда на тлі верапамілу / М. Р. Хара, Р. С. Усинський. - С.102-104
Циганенко, А. Я. Особливості метаболічного стану при експериментальній гострій деструктивній пневмонії, спричиненій S. Pyogenes / А. Я. Циганенко [и др.]. - С.105-107
Інші автори: Мішина М. М., Броше О. Е., Дубовик О. С., Мішин М. Ю.
Марущак, М. І. Особливості патогенетичних механізмів ендогенної інтоксикації та гуморального імунітету при експериментальному гострому ураженні легень / М. І. Марущак. - С.108-111
Рудик, М. П. Дослідження продукції антитіл до лектину Bacillus Subtilis B-7025 у мишей в нормі та при пухлинному рості / М. П. Рудик [и др.]. - С.112-115
Інші автори: Танасієнко О. А., Шпак Є. Г., Потебня Г. П.
Сиром’ятников, М. М. Проблеми класифікації засобів фізичних вправ лікувальної фізичної культури / М. М. Сиром’ятников, В. А. Коломієць. - С.116-118
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

12.


    Марущак, М. І.
    Нітроксидергічні аспекти патогенезу гострого ураження легень в експерименті [Текст] / М. І. Марущак // Туберкульоз, Легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція : український науково-практичний журнал. - 2011. - № 3. - С. 69-73

Вільних прим. немає

Знайти схожі

13.
Шифр: ТУ7/2011/3
   Журнал

Туберкульоз, Легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція : український науково-практичний журнал. - Виходить кожного кварталу
2011р. N 3
Зміст:
Москаленко, В. Ф. «Богові помолитися, Караваю вклонитися...» До 200-річчя від дня народження Володимира Опанасовича Караваєва / В. Ф. Москаленко, М. П. Захараш, В. Г. Черкасов. - С.5-8
Петренко, В. І. Туберкульоз у мігрантів: сучасний стан проблеми / В. І. Петренко [и др.] . - С.9-15
Інші автори: Тодоріко Л. Д., Радиш Г. В., Шульжик І. І.
Тодоріко, Л. Д. Порівняння ефективності різних режимів хіміотерапії у хворих на туберкульоз легень з невідомою чутливістю мікобактерій до антимікобактеріальних препаратів / Л. Д. Тодоріко [и др.] . - С.21-22
Інші автори: Петренко В. І., Бойко А. В., Медвецька О. В.
Журило, О. А. Порівняльні дослідження культивування М. tuberculosis на рідкому середовищі в автоматизованій системі ВАСТЕС 960 та щільному середовищі Левенштейна — Єнсена / О. А. Журило [и др.] . - С.23-26
Інші автори: Барбова А. І., Миронченко С. В., Сметаніна О. Р., Юнацька О. В., Пісковець Л. І.
Грицова, Н. А. Анализ заболеваемости туберкулезом детей раннего возраста в Луганской области / Н. А. Грицова [и др.] . - С.27-35
Інші автори: Румянцева Т. В., Дорда М. В., Онищенко Л. А.
Сахелашвілі, М. І. Особливості клінічного перебігу туберкульозу нирок / М. І. Сахелашвілі, Т. В. Луцишин. - С.36-41
Строганов, П. В. Туберкулезный мезаденит в неотложной хирургии / П. В. Строганов, С. А. Гешелин, Ван Хань Нгуен. - С.42-45
Дудник, А. Б. Ендоскопічні особливості стану трахеобронхіального дерева у хворих на вперше діагностований туберкульоз органів дихання / А. Б. Дудник, О. Ц. Павельчук. - С.46-50
Полякова, С. О. Імунокорегувальний вплив регіональної лімфотропної терапії з подальшим ультразвуковим озвучуванням пахвової ділянки у хворих на деструктивний туберкульоз легень / С. О. Полякова. - С.51-54
Зозуляк, В. І. Туберкульоз і мікроелементи / B. I. Зозуляк. - С.57-61
Норейко, Б. В. Пульсаторный кровоток в малом круге кровообращения / Б. В. Норейко, С. Б. Норейко, Ю. А. Гришун. - С.62-68
Марущак, М. І. Нітроксидергічні аспекти патогенезу гострого ураження легень в експерименті / М. І. Марущак. - С.69-73
Гойдик, В. С. Аналіз захворюваності ВІЛ-інфікованих пацієнтів / В. С. Гойдик [и др.] . - С.74-79
Інші автори: Гойдик Н. С., Шухтін В. В., Гоженко А. І.
Грищук, Л. А. Епідеміологічні та клінічні аспекти перебігу ко-інфекції ВІЛ/туберкульозу у Тернопільській області / Л. А. Грищук [и др.] . - С.80-83
Інші автори: Савула М. М., Рудик В. Д., Майовецька Н. С., Градова О. І., Буртняк Т. В.
Риженко, Н. І. ВІЛ-асоційований туберкульоз на Херсонщині / Н. І. Риженко, Я. С. Зятюк, Г. Б. Димченко. - С.84-86
Тодоріко, Л. Д. Патогенетичні, патоморфологічні, клінічні особливості респіраторного дистрес-синдрому / Л. Д. Тодоріко, В. І. Петренко. - С.87-95
Кузик, П. В. Генералізований туберкульоз при ВІЛ-інфекції: клініко-патоморфологічний аналіз випадку загоєння лікованого туберкульозу / П. В. Кузик, Ю. Б. Шевчук. - С.96-100
Руководящие принципы сотрудничества служб по борьбе с туберкулезом и ВИЧ для оказания помощи потребителям инъекционных и других наркотиков: интегрированный подход. - С.101-108
Скрип, В. В. Оптимізація основних ланок протидії туберкульозу шляхом удосконалення роботи лікарських консультативних комісій за матеріалами Закарпатської області / В. В. Скрип, Е. П. Шимко. - С.109-112
Лепшина, С. М. Опыт проведения профессиональных конкурсов среди сотрудников противотуберкулезной службы Донецкой области / С. М. Лепшина [и др.] . - С.113-118
Інші автори: Владзимирский В. В., Сошенко И. И., Мозговой В. В., Тищенко Е. В., Обухова Н. В., Шестопалов Д. Л., Миндрул М. А.
Виленский, Ю. Расколотая звезда Андрея Журавля / Ю. Виленский. - С.119-122
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

14.


   
    Патогенетична роль нейтрофільних гранулоцитів у розвитку гострого ураження легень [Текст] / А. А. Гудима [та ін.] // Буковинський медичний вісник. - 2011. - Т. 15, № 3. - С. 82-85

Дод.точки доступу:
Гудима, А. А.
Марущак, М. І.
Габор, Г. Г.
Куліцька, М. І.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

15.
Шифр: БУ5/2011/15/3
   Журнал

Буковинський медичний вісник . - Виходить кожного кварталу
2011р. Т. 15 № 3
Зміст:
Бєліков, О. Б. Особливості лікування пацієнтів з локалізованим пародонтитом травматичного походження / О. Б. Бєліков [и др.] . - С.4-6
Інші автори: Бєлікова Н. І., Батіг В. М., Пилипів Н. Б., Никоряк Г. І.
Гафійчук, Р. Г. функція імунної системи при синдромі виснажених яєчників у жінок із безпліддям / Р. Г. Гафійчук. - С.7-11
Геряк, С. М. Частота та акушерське значення кардіоренальних факторів ризику у вагітних з артеріальною гіпертензією і аліментарним ожирінням / С. М. Геряк, Р. І. Петруняк. - С.12-17
Глушко, Л. В. Методи корекції метаболічних порушень у хворих на хронічний панкреатит при його поєднанні з метаболічним синдромом / Л. В. Глушко, В. В. Романуха. - С.18-21
Дегтяренко, Т. В. Изучение состояния иммунологической реактивности организма в динамике воздействия низкоинтенсивного лазерного излучения различных диапазонов спектра на зрительный анализатор у больных с макулодистрофией / Т. В. Дегтяренко, А. В. Богданова. - С.22-28
Клічук, Р. В. Клінічні та функціональні порушення репродуктивної системи у жінок, хворих на туберкульоз легень / Р. В. Клічук, С. П. Польова. - С.29-30
Коломоець, М. Ю. Оптичні властивості еритроцитів при метаболічному синдромі у хворих на артеріальну гіпертензію та ішемічну хворобу серця за різних патернів ремоделювання лівого шлуночка / М. Ю. Коломоець [и др.] . - С.31-38
Інші автори: Міхалєв К. О., Ушенко О. Г., Чурсіна Т. Я.
Коновчук, В. М. Вплив поєднаних методів детоксикації на волюморегуляторну функцію нирок у пацієнтів із поліорганним ушкодженням / В. М. Коновчук [и др.] . - С.39-42
Інші автори: Маковійчук Я. О., Акентьєв С. О. , Кокалко М. М., Яковець Р. В.
Коробко, О. М. Роль гістероскопії для жінок із безпліддям перед заплідненням / О. М. Коробко. - С.43-45
Левандовський, Р. А. Показники жувальної ефективності при повному знімному протезуванні за даними жувальної проби / Р. А. Левандовський [и др.] . - С.46-50
Інші автори: Шуклін В. А., Максимів О. О., Бєліков О. Б.
Левицька, С. А. Поліморфізм С-51 IT гена інтерлейкіну 1β у хворих на хронічні запальні процеси біляносових пазух / С. А. Левицька, Л. П. Сидорчук, В. В. Костенко. - С.51-54
Онищук, О. Д. Оптимізація підготовки жінок до програм запліднення і? vitro після невдалих попередніх спроб / О. Д. Онищук. - С.55-57
Стринадко, М. М. Визначення діагностичної цінності клінічно-параклінічних показників у верифікації інфекційно-запальних захворювань у новонароджених / М. М. Стринадко [и др.] . - С.58-61
Інші автори: Колюбакіна Л. В., Власова О. В., Кузьменко Л. М.
Федів, О. І. Вплив «Пепсану» на клінічні особливості та ендоскопічну картину гастроезофагеальної рефлюксної хвороби у поєднанні з цукровим діабетом 2-го типу / Ο. Ι. Федів, Ю. В. Коханюк. - С.62-69
Чернега, Т. В. Застосування протиспайкового гелю в жінок із безпліддям трубного походження / Т. В. Чернега. - С.67-69
Шахрайчук-Івахова, Л. П. Лікування герпесвірусної інфекції при безплідді / Л. П. Шахрайчук-Івахова. - С.70-72
Войда, Ю. В. Біологічні властивості і плазмідна характеристика бактерій escherichia coliв умовах низькотемпературного зберігання / Ю. В. Войда, С. В. Бірюкова. - С.73-76
Голяр, О. І. Ефективність самовідновлення мікробіоти дистального відділу тонкої кишки експериментальних тварин, які отримували протягом п’яти днів середню терапевтичну дозу тетрацикліну гідро хлориду / О. І. Голяр. - С.77-81
Гудима, А. А. Патогенетична роль нейтрофільних гранулоцитів у розвитку гострого ураження легень / А. А. Гудима [и др.] . - С.82-85
Інші автори: Марущак М. І., Габор Г. Г., Куліцька М. І.
Данилов, С. А. Взаємодія препаратів собачої кропиви з пригнічувальними та збуджувальними нейротропними речовинами / С. А. Данилов, Штриголь С. Ю. - С.86-90
Доброродній, А. В. Стан перекисного окиснення ліпідів у динаміці гострого респіраторного дистрес- синдрому під впливом різних методів корекції / А. В. Доброродній. - С.91-93
Камінський, В. В. Діагностичні критерії гіпоталамо-гіпофізарної дисфункції у жінок із ановуляторним безпліддям / В. В. Камінський, Н. В. Гафійчук, А. Л. Лавриненко. - С.94-96
Лучко, І. М. Роль емоційно-больового стресу та гіперхолестеринемії у виникненні пошкодження ендокарда лівого шлуночка / І. М. Лучко. - С.97-101
Ткачук, О. В. морфофункціональний стан острівців підшлункової залози щурів із поєднаним впливом цукрового діабету та ішемії-реперфузії головного мозку / О. В. Ткачук. - С.102-105
Торянік, Е. Л. Патогенетичні особливості артеріального тиску в спонтанно гіпертензивних самиць щурів / Е. Л. Торянік, А. І. Бврезнякова. - С.106-110
Бойко, А. В. Особливості патогенетичного лікування хворих на мультирезистентний туберкульоз легень із застосуванням засобів апітерапії / А. В. Бойко. - С.111-113
Вороненко, В. В. Обгрунтування необхідності запровадження системного підходу до реагування на надзвичайні події, пов’язані і3 загрозами ядерного та радіологічного тероризму / В. В. Вороненко, Ю. М. Скалецький, В. Ф. Торбін. - С.114-117
Томків, З. В. Сучасний погляд на інфекцію helicobacter pylori (огляд літератури) / З. В. Томків, Ю. С. Коржинський. - С.118-123
Ясинська, Е. Ц. Особливості викликів швидкої медичної допомоги при нападах серцевих аритмій / Е. Ц. Ясинська, О. І. Гелей. - С.124-127
Ахмедова, Д. И. Влияние гипоксического состояния новорожденных на факторы апоптоза / Д. И. Ахмедова, Х. М. Шакирова, У. К. Ибрагимов. - С.128-131
Нечитайло, Ю. М. Сучасний стан підліткової захворюваності нефрологічного профілю у Чернівецькій області / Ю. М. Нечитайло [и др.] . - С.132-134
Інші автори: Безрук В. В., Безрук Т. О., Макарова О. В.
Юзько, О. М. Клінічно-статистичний аналіз використання в Україні допоміжних репродуктивних технологій для лікування безпліддя / О. М. Юзько, Т. А. Юзько. - С.135-137
Березнюк, В. В. Подготовка врача - отоларинголога в клинической ординатуре в современных условиях / В. В. Березнюк [и др.] . - С.138-140
Інші автори: Ковшуненко А. В., Чернокур А. А., Зайцев А. В., Плаксивый А. Г., Яковец К. И.
Колоскова, О. К. Система дистанційного навчання як ефективна складова підготовки лікарів-інтернів до ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок-3. Загальна лікарська підготовка» / О. К. Колоскова [и др.] . - С.141-142
Інші автори: Хільчевська В. С., Богуцька Н. К., Балашова О. В.
Ванчуляк, О. Я. Вейвлет-аналіз мап азимутів поляризації лазерних зображень міокарда для діагностики гострої коронарної недостатності / О. Я. Ванчуляк. - С.143-146
Савка, І. Г. Новий спосіб дослідження площини перелому / І. Г. Савка [и др.] . - С.147-150
Інші автори: Беженар І. Л., Дєдул Ю. А., Олексюк І. С.
Білик, В. І. Синдром Пейтца-Єгерса: випадок із лікарської практики / В. І. Білик [и др.] . - С.151-152
Інші автори: Станков В. Д., Наврата В. М., Гудзоватий З. Я.
матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю "актуальні питання пульмонології: обмін досвідом та перспективи розвитку" (8-9 вересня 2011 року, м. чернівці). - С.153-260
Бабінець, Л. С. Супутнє хронічне обструктивне захворювання легень як предиктор ускладнення клінічного перебігу та зниження якості життя при хронічному панкреатиті / Л. С. Бабінець [и др.] . - С.153-156
Інші автори: Квасніцька О. С., Криськів О. І., Герасимець Ю. М., Творко В. М.
Борисова, І. С. Хронічне обструктивне захворювання легень: еволюція взаємовідносин систем дихання та кровообігу / І. С. Борисова. - С.157-163
Варунків, О. І. Оцінка впливу екзогенного донатора монооксиду нітрогену - L-аргініну на стан локального імунного захисту у хворих на негоспітальну пневмонію на тлі ішемічної хвороби серця при детекції chlamydophila pneumoniae / О. І. Варунків, М. М. Островський. - С.163-167
Данилюк, С. В. Гастроэзофагеальный рефлюкс и бронхообструктивный синдром. Что первично? / С. В. Данилюк [и др.] . - С.167-171
Інші автори: Шлапак Т. В., Вакуленко Е. Ф., Заводий Л. Д., Лобода Т. Е., Кармазина А. О., Метенько М. В., Луценко А. Г., Будько Т. Н., Снисаревский П. П.
Дорофеев, Д. А. Особенности концентрации основных анионов, катионов, белка и осмолярности плазмы крови у детей больных внегоспитальной пневмонией со стрессом / Д. А. Дорофеев. - С.172-175
Іщук, В. О. Підвищення стійкості літніх людей з ожирінням до стресу за допомогою гіпоксичних тренувань / В. О. Іщук, В. Б. Шатало. - С.176-181
Коваленко, С. В. Зіставлення клінічно-діагностичної картини окремих форм патології травної системи при бронхіальній астмі та хронічному обструктивному захворюванні легень / С. В. Коваленко [и др.] . - С.182-184
Інші автори: Дорофеев А. Е., Патратій М. В., Марчук Ю. Ф.
Коркушко, О. В. Устойчивость к гипоксии в пожилом возрасте и факторы, её определяющие / О. В. Коркушко [и др.] . - С.185-191
Інші автори: Асанов Э. О., Писарук А. В., Чеботарев Н. Д.
Коркушко, О. В. Возрастные особенности тканевого кислородного обмена и окислительных процессов у долгожителей / О. В. Коркушко, Л. А. Иванов. - С.193-199
Коркушко, О. В. Изменения кислородтранспортной функции крови при артериальной гипоксемии у людей пожилого и старческого возраста / О. В. Коркушко [и др.] . - С.200-205
Інші автори: Писарук А. В., Асанов Э. О., Иванов Л. А., Чеботарёв Н. Д.
Корнага, С. І. Туберкульоз легень у поєднанні із серцево-судинною патологією / С. І. Корнага, І. Т. П’ятночка, H. B. Корнага. - С.205-206
Кривошапова, О. І. Сучасні аспекти казеозної пневмонії / О. І. Кривошапова. - С.207-210
Лишневська, В. Ю. Роль L-аргініну в корекції ендотеліальної дисфункції у людей літнього віку, хворих / В. Ю. Лишневська, О. І. Парасюк, P. І. Леськів. - С.210-212
Лопата, В. А. Алгоритм интерпретации результатов спирометрического тестирования / В. А. Лопата [и др.] . - С.213-217
Інші автори: Мясный К. С., Синекоп Ю. С., Эль Шебах М. А.-А.
Лопата, В. А. Гипоксикаторы: обзор принципов действия и конструкций / В. А. Лопата, Т. В. Серебровская. - С.217-226
Радченко, О. М. Ожиріння та функція зовнішнього дихання у хворих на бронхіальну астму та хронічне обструктивне захворювання легень / О. М. Радченко, О. Р. Слаба. - С.229-228
Разнатовська, О. М. Зв’язок вегетативної дисфункції з порушеннями в системі цитокінів у хворих на хіміорезистентний туберкульоз легень / О. М. Разнатовська. - С.229-231
Савеліхіна, І. О. Стан поверхнево-активної фракції системи сурфактанта легень та динаміка рівнів колагену - IV типу у хворих на негоспітальну пневмонії, спричинені вірусною та вірусно-бактеріальною інфекціями / І. О. Савеліхіна, M. M. Островський. - С.232-235
Синько, У. В. Динаміка показників поверхнево-активної фракції системи сурфактанта легень, функції зовнішнього дихання та функціональних резервів міокарда у пацієнтів із ХОЗЛ, що поєднується з ішемічною хворобою серця / У. В. Синько. - С.236-238
Ситник, К. О. Стан системи оксиду азоту у хворих на артеріальну гіпертензію з ожирінням та бронхообструктивним синдромом / К. О. Ситник. - С.238-242
Сливка, Я. І. Місце кардіоінтервалографії у комплексній оцінці вегетативного гомеостазу та адаптаційних можливостей організму у хворих на бронхіальну астму (огляд літератури) / Я. І. Сливка, А. А. Трохимович. - С.242-246
Стешенко, М. М. Вплив інтервальних гіпоксично-гіпероксичних тренувань на марганцеву супероксиддисмутазу міокарда щурів / М. М. Стешенко [и др.] . - С.246-249
Інші автори: Древицька Т. І., Гончар О. О., Маньковська І. М.
Тодоріко, Л. Д. Аналіз ефективності хіміотерапії мультирезистентного туберкульозу в умовах поширення епідемії ВІЛ/СНІДУ / Л. Д. Тодоріко [и др.] . - С.249-253
Інші автори: Бойко А. В., Єременчук І. В., Лесюк Ю. М.
Тодоріко, Л. Д. Роль патогенетичної терапії в лікуванні хворих на хіміорезистентний туберкульоз / Л. Д. Тодоріко [и др.] . - С.253-255
Інші автори: Степаненко В. О., Шевченко О. С., Герман А. О., Квасницький Б. І.
Тодоріко, Л. Д. Застосування оптимального для регіону Буковина режиму антимікобактеріальної терапії в інтенсивній фазі лікування (3HRAMZ/EQ) хворим другої диспансерно-клінічної категорії / Л. Д. Тодоріко [и др.] . - С.255-260
Інші автори: Шаповалов В. П., Єременчук І. В., Гуска І. І.
Чопорова, О. І. Оптимізація патогенетичного лікування хворих на вперше діагностований туберкульоз легень / О. І. Чопорова [и др.] . - С.260-265
Інші автори: Шевченко О. С., Слепченко Н. С., Захаров І. Г.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

16.


    Марущак, М. І.
    Гістологічні зміни легеневої тканини при експериментальному гострому ураженні легень у динаміці [Текст] / M. І. Марущак // Здобутки клінічної і експериментальної медицини. - 2012. - № 1. - С. 87-90

Рубрики: Легких отек--животное--патолог

   Легкие--животное--патолог



Знайти схожі

17.
Шифр: ВУ8/2012/18/1
   Журнал

Вісник морфології
2012р. Т. 18 № 1
Зміст:
Черкасов, Е. В. Ультраструктура дендритних клітин тимуса при експериментальній опіковій хворобі у щурів та за умов її лікування комбінованими гіперосмолярними розчинами / Е. В. Черкасов. - С.6
Семенина, Г. Б. Можливості діагностики некласичної форми дефіциту 21-гідроксилази кори надниркових залоз під час вагітності / Г. Б. Семенина. - С.10
Ковалева, И. Μ. Морфогенез кожи летательных перепонок рукокрылых (Chiroptera, Vespertilionidae, Rhinolophidae) / И. Μ. Ковалева ; И. Μ. Ковалёва. - С.13
Черкасов, В. Г. Ультраструктурний аналіз стінки сечового міхура при лікуванні експериментального поверхневого раку сечового міхура / В. Г. Черкасов, О. Г. Костюк. - С.16
Knyazevych-Chorna, T. The morphological changes of hemomicrocirculatory channel of adrenal glands after the action of the cold factor / Т. Knyazevych-Chorna, Y. Savchyn, Μ. Hryschuk. - С.19
Шерстюк, С. А. Взаимосвязь морфологических особенностей аденогипофиза и щитовидной железы мертворожденных от ВИЧ-инфицированных матерей / С. А. Шерстюк. - С.21
Костюк, Г. Я. Морфологічні зміни в товстій кишці при портальній гіпертензії та її корекції формуванням спленоренального анастомозу / Г. Я. Костюк [и др.]. - С.25
Інші автори: Дусик А. В., Дусик В. І., Бурков М. В., Жорняк П. В., Хмельовий Д. А., Булько М. П.
Фоміна, Л. В. До анатоми міхурово-сечоводного сегменту / Л. В. Фоміна, О. О. (мол.) Фомін, О. О. Фомін. - С.27
Нікогосян, Л. Р. Морфологічна характеристика фетоплацентарного комплексу при антенатальній втраті плоду / Л. Р. Нікогосян. - С.31
Габор, Г. Г. Стромально-паренхіматозні відносини печінки при пневмопатіях новонароджених / Г. Г. Габор, Я. Я. Боднар. - С.34
Попадинець, О. Г. Особливості структурних перетворень у стінці сечового міхура при гострій повній затримці відтоку сечі / О. Г. Попадинець. - С.36
Креховська-Лепявко, О. М. Структурні зміни печінки щурів при гострому тетрахлорметановому гепатиті та його корекції L-аргініном та L-орнітином / О. М. Креховська-Лепявко, А. А. Гудима, М. Я. Фурдела. - С.40
Пархоменко, О. В. Особливості структурних змін нейронів у складі спинномозкових вузлів за умов моделювання корінцево-судинного синдрому та його корекції / О. В. Пархоменко. - С.43
Криницька, І. Я. Морфологічні зміни печінки та легень за умови експериментального гепатопульмонального синдрому / І. Я. Криницька, Т. В. Дацко. - С.46
Булько, І. В. Аналіз популяції лімфоцитів білої пульпи селезінки в пізніх стадіях опікової хвороби після фармакологічної корекції / І. В. Булько, Ю. Й. Гумінський. - С.49
Марущак, М. І. Морфометричні аспекти структурно-функціональних змін легень за умов дії апоптоз-опосередкованих факторів їх гострого ураження / М. І. Марущак, М. Я. Фурдела. - С.53
Шепітько, І. В. Морфометрична характеристика піднижньощелепної слинної залози щурів при корекції гострого експериментального асептичного сіападеніту трансплантацією кріоконсервованої плаценти / І. В. Шепітько. - С.56
Степанчук, А. П. Морфологические изменения левого предсердия при комбинированном пороке митрального клапана / А. П. Степанчук, Ю. П. Костиленко, С. А. Проскурня. - С.60
Власенко, І. Г. Біобезпека продуктів харчування та туберкулінодіагностика у тварин / І. Г. Власенко [и др.]. - С.63
Інші автори: Власенко В. В., Палій Г. К., Лисенко О. П., Кордон Ю. В., Шевчук Н. М.
Пилипко, І. В. Стан судинного русла та паренхіми нирок при моделюванні портальної гіпертензії у щурів / І. В. Пилипко, І. Є. Герасимюк. - С.66
Шухтин, В. В. Особенности структурно-функциональной организации кожи и слизистой больных ВИЧ/СПИД / В. В. Шухтин [и др.]. - С.71
Інші автори: Гоженко А. И., Гоженко А. И., Бурлаченко В. П.
Сміюха, О. А. Особливості артеріол та венул яєчка після моделювання варикоцеле / О. А. Сміюха. - С.74
Нурметова, І. К. Вплив лактопротеїну із сорбітолом та haes-lx-5% на динаміку показників маси щитоподібної залози білих щурів при опіковій хворобі / І. К. Нурметова, І. Д. Кухар, Н. І. Волощук. - С.78
Красный, М. Р. Структурно-метаболические корреляты повреждения почек и перекисного окисления липидов у крыс с моделируемым стрептозотоциновым диабетом / Μ. P. Красный, Б. А. Насибуллин. - С.81
Герасимюк, І. Є. Порівняльна характеристика макроморфометричних показників нирок при однобічному стенозі ниркової артерії у щурів / І. Є. Герасимюк, О. Я. Галицька-Хархаліс, П. П. Флекей. - С.84
Піскун, І. І. Морфофункціональні зміни щитоподібної залози при геній корекції експериментального атеросклерозу / І. І. Піскун. - С.88
Токарчук, Н. І. Патоморфологічні зміни тимусу у померлих дітей раннього віку від пневмонії на тлі герпетичної інфекції / Н. І. Токарчук [и др.]. - С.91
Інші автори: Гаврилюк А. О., Зализюк А. А., Сорокоумов В. П.
Чурпій, І. К. Морфологічні зміни серця при локальному та розлитому перитоніті / І. К. Чурпій. - С.94
Йолтухівський, М. М. Вплив уведення модуляторів транссульфування сірковмісних амінокислот пропаргілгліцину та натрій гідросульфіду на морфофункціональні зміни нирок щурів за цисплатинової нефропатії / М. М. Йолтухівський, А. П. Король. - С.97
Жураківська, О. Я. Особливості структурної перебудови соматотропів гіпофізу на ранніх стадіях розвитку експериментального цукрового діабету у нестатевозрілих тварин / О. Я. Жураківська, О. Я. Жураківська. - С.104
Хорош, В. Я. Лікувальна ефективність апарату "Простам" при хронічному простатиті з доброякісною гіперплазією передміхурової залози в експерименті / В. Я. Хорош, А. І. Мисак. - С.107
Дмитренко, Р. Р. Інтенсивність пероксидного окиснення ліпідів і білків та активність антиоксидантної системи тканин ясен статевонезрілих щурів за умов гіпобаричної гіпоксії / P. P. Дмитренко. - С.111
Гаврилюк, А. О. Клініко-морфологічна характеристика цирозу печінки у хворих на хронічний вірусний гепатит С, В та В+С / А. О. Гаврилюк, В. О. Туманський, Л. В. Мороз. - С.114
Голубенко, М. Ю. Мікро-макроелементний обмін в тканинах плацент плодів матерів з пієлонефритом та плацентарною дисфункцією / М. Ю. Голубенко. - С.121
Андросова, О. С. Хронічний гепатит С у хворих на ВІЛ-інфекцію / О. С. Андросова [и др.]. - С.123
Інші автори: Давидюк І. О., Гаврилюк А. О., Семанів М. В.
Григоренко, А. М. Морфофункціональний стан варикозно розширених вен малого таза у жінок з тазовим венозним повнокрів’ям / A. M. Григоренко. - С.128
Маєвський, О. Є. Взаємозв’язки сонографічних параметрів серця з антропо-соматотипологічними показниками і компонентним складом маси тіла здорових міських дівчат ектоморфного соматотипу / О. Є. Маєвський. - С.132
Марковський, В. Д. Виявлення дисемінованих пухлинних клітин у периферичній крові у хворих на виразково-інфільтративний рак шлунка / В. Д. Марковський, О. В. Харченко. - С.135
Малачкова, Н. В. Функціональний стан зорового аналізатору при офтальмологічних та електрофізіологічних дослідженнях органу зору у дітей, які працюють з електронними підручниками / Н. В. Малачкова. - С.139
Лежньова, О. В. Взаємозв’язки показників центральної гемодинаміки з конституціальними особливостями у спортсменів юнацького віку / О. В. Лежньова. - С.143
Лисенко, Д. А. Ураження слизової оболонки порожнини рота при пухлинних захворюваннях крові на фоні проведення хіміотерапії / Д. А. Лисенко, О. О. Гурова, С. В. Сергеев. - С.146
Московко, С. П. Роль множинного склерозу та інших демієлінізуючих захворювань у структурі госпіталізацій багатопрофільного неврологічного стаціонару / С. П. Московко, А. В. Костюченко, О. В. Сергійчук. - С.148
Гайструк, Н. А. Перспективи застосування визначення рівня гомоцистеїну у вагітних з гестаційним пієлонефритом для ранньої діагностики дистресу плода / Н. А. Гайструк, М. В. Надеждін, М. О. Черних. - С.152
Мазур, Ю. В. Серцево-судинне ремоделювання у хворих на гіпертонічну хворобу з різними ступенями когнітивних порушень / Ю. В. Мазур. - С.154
Сінгх, О. О. Особливості структурно-функціонального стану міокарда у жінок післяменопаузального віку, хворих на гіпертонічну хворобу, з урахуванням поліморфізму генів пероксидом проліфератор-активуючих рецепторів γ / О. О. Сінгх. - С.159
Польова, С. П. Клініко-морфологічні особливості перебігу вагітності у жінок, хворих на туберкульоз легень / С. П. Польова. - С.163
Мазченко, В. Ф. Особливості росту сегментів кінцівок у підлітковому періоді розвитку / В. Ф. Мазченко, В. М. Шевченко, Н. А. Шпакова. - С.167
Вернигородський, В. С. Клініко-морфологічна характеристика склероза менкеберга у хворих на цукровий діабет 2 типу / В. С. Вернигородський [и др.]. - С.171
Інші автори: Войцеховська Т. М., Вернигородський С. В., Шаповал О. М.
Кузьмінова, Н. В. Оцінка впливу тривалої чотирьохкомпонентної антигіпертензивної терапії на клініко-біохімічні параметри у хворих з резистентною артеріальною гіпертензією / Н. В. Кузьмінова, В. К. Сєркова, О. М. Біловол. - С.174
Иванько, А. В. Применение лазерных технологий в неотложной абдоминальной хирургии / А. В. Иванько. - С.181
Сторожук, М. С. Клінічне значення оцінки показників внутрішньопухлинного кровоточу для покращення результатів консервативної міомектоми / М. С. Сторожук. - С.183
Вернигородський, С. В. Роль хромоендоскопи в діагностиці кишкової метаплазм при передракових станах слизової оболонки шлунка / С. В. Вернигородський, Л. В. Дегтярьова. - С.186
Коньков, Д. Г. Сучасні аспекти дослідження пре дикторів передчасних пологів з точки зору доказової медицини / Д. Г. Коньков [и др.]. - С.193
Інші автори: Чернов А. В., Кукуруза І. Л., Буртяк Н. Г.
Дмитренко, С. В. Сучасні аспекти патогенетичної терапії іхтіозу / С. В. Дмитренко, Д. А. Лисенко. - С.197
Шевчук, Т. В. Кафедральний сайт як інформативно-комунікативна педагогічна технологія організації самостійної роботи студентів / Т. В. Шевчук [и др.]. - С.200
Інші автори: Квасницька О. Б., Rампі Ю. Ю., Кулик Я. М.
Кланца, О. П. "Мы живём на земле не для себя только" (Медицина крымской войны в документальных свидетельствах Н. И.Пирогова) / О. П. Кланца. - С.203
Козовенко, М. Н. Портреты Н. И.Пирогова в изобразительном искусстве И. Е.Репина (к 130-летию создания "Портрета хирурга Н. И.Пирогова") / М. Н. Козовенко. - С.211
Кактурский, Л. В. Рецензия на биобиблиографический указатель "Николай Иванович Пирогов" (к 130-летию со дня памяти) / Л. В. Кактурский. - С.218
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

18.


    Марущак, М. І.
    Морфометричні аспекти структурно-функціональних змін легень за умов дії апоптоз-опосередкованих факторів їх гострого ураження [Текст] / М. І. Марущак, М. Я. Фурдела // Вісник морфології. - 2012. - Т. 18, № 1. - С. 53-56

Дод.точки доступу:
Фурдела, М. Я.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

19.
Шифр: ШУ1/2012/2
   Журнал

Шпитальна хірургія . - Виходить кожного кварталу
2012р. № 2
Зміст:
Ковальчук, Л. Я. Повторні реконструктивні втручання при реоклюзії аорто-стегново-підколінного сегмента / Л. Я. Ковальчук, І. К. Венгер, А. Р. Вайда. - С.5-9
Герасимчук, П. О. Аналіз комплексного диференційованого лікування хворих на синдром діабетичної стопи / П. О. Герасимчук, П. В. Кісіль. - С.10-14
Ковальчук, Л. Я. Новий підхід до нормоволемічної гемодилюції в доопераційній підготовці і веденні післяопераційного періоду в хірургічних хворих абдомінального профілю із супутньою серцево-судинною недостатністю / Л. Я. Ковальчук, Н. І. Герасимюк, А. Д. Беденюк. - С.15-18
Цема, Є. В. Результати хірургічного лікування пілонідальних кіст, ускладнених гострим абсцесом, з використанням ультразвукової санації / Є. В. Цема. - С.19-23
Шідловський, В. О. Хірургія зоба в ендемічному регіоні / В. О. Шідловський, І. М. Дейкало, О. В. Шідловський. - С.24-29
Фомін, П. Д. Післяопераційні ускладнення у хворих із виразковими гастродуоденальними кровотечами / П. Д. Фомін, С. Й. Запорожан. - С.30-33
Акилов, Х. А. Віддалені результати хірургічного лікування кістозних трансформацій холедоха у дітей / Х. А. Акилов, Х. Н. Матякубов. - С.34-38
Марущак, М. І. Закономірності змін цитокінового статусу в бронхоальвеолярному змиві щурів за умови гострого ураження легень / М. І. Марущак. - С.39-42
Мерецький, В. М. Морфофункціональні зміни у внутрішніх органах при експериментальній черепно-мозковій травмі / В. М. Мерецький. - С.43-45
Тугаров, Ю. Р. Морфологічні зміни при внутрішньосуглобових ушкодженнях після експериментально змодельованого гемартрозу / Ю. Р. Тугаров, А. В. Яворський, Н. О. Марченкова. - С.46-49
Козак, Д. В. Динаміка показників цитолізу в умовах політравми / Д. В. Козак. - С.50-52
Островська, Л. О. Вплив хірургічної корекції центральної гемодинаміки на ремоделювання судин органів черевної порожнини після реканалізації попередньо змодельованої оклюзії аорто-клубового сегмента у щурів / Л. О. Островська. - С.53-58
Ковальчук, Л. Я. Особливості відновлення локального кровообігу у віддаленому періоді після хірургічного лікування шлункових виразок / Л. Я. Ковальчук [и др.]. - С.59-61
Інші автори: Беденюк А. Д., Футуйма Ю. М., Смачило І. І.
Шевчук, І. М. Ретроспективний аналіз результатів oneративного лікування пацієнтів із гострим тромбозом гемороїдальних вузлів / І. М. Шевчук [и др.]. - С.62-64
Інші автори: Кіндракевич Ю. Б., Петрина О. М., Шаповал А. Л., Герич Р. П.
Ковальчук, Л. Я. Емболонебезпечні тромбози в системі нижньої порожнистої вени / Л. Я. Ковальчук, С. Я. Костів, І. К. Венгер. - С.65-67
П’ятночка, І. Т. Віддалені результати хірургічного лікування хворих на туберкульоз легень і плеври / І. Т. П’ятночка [и др.]. - С.68-70
Інші автори: Корнага С. І., Довбуш Ю. В., Цибуляк В. Є.
Біцька, І. В. Застосування антигомотоксичних препаратів у комплексному лікуванні посттромботичного синдрому нижніх кінцівок / І. В. Біцька, М. Д. Василюк, В. А. Андрейчин. - С.71-73
Марченкова, Н. О. Складні переломи проксимального відділу плеча та їх лікування системою PHILOS / Н. О. Марченкова, Т. С. Веселовський, Н. О. Сапіщук. - С.74-76
Прикупенко, М. В. Функціональний стан печінки та імунологічної реактивності у різних умовах проведення лапароскопічної холецистектомії / М. В. Прикупенко. - С.77-81
Дзюбановський, І. Я. Порівняльна оцінка моторно-евакуаторної функції шлунка після функціональних операцій у хворих із виразковими пілородуоденальними стенозами / І. Я. Дзюбановський, О. М. Яворський. - С.82-85
Чуклін, С. М. Антибіотикопрофілактика при тяжкому гострому панкреатиті / С. М. Чуклін, О. Б. Гранат. - С.86-92
Андрейчин, В. А. Причини розладів загоєння діафізарних переломів. Сучасні аспекти стабільно-функціонального та інтрамедулярного остеосинтезу / В. А. Андрейчин, П. І. Білінський, І. Д. Непорадний. - С.93-97
Марценюк, В. П. Обгрунтування об’єктивності семестрового тестування із загальної хірургії як необхідної складової підготовки висококваліфікованого спеціаліста / В. П. Марценюк, П. Р. Сельський. - С.98-100
Голяченко, А. О. Захворюваність сільської людності на хірургічну патологію / А. О. Голяченко. - С.101-103
Олійник, О. В. Синдром вигорання в анестезіологів: дослідження депресивної симптоматики і порога больової чутливості з точки зору стажу та статі / О. В. Олійник, С. В. Кучеренко, Т. О. Потупалова. - С.104-106
Грубар, Ю. О. Випадок лікування пухлиноподібної форми хондроматозу колінного суглоба / Ю. О. Грубар, В. В. Мельничук. - С.107-109
Шевчук, І. М. Причини, клініка і діагностика стриктур анального каналу / І. М. Шевчук, І. Я. Садовий. - С.110-111
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

20.


    Марущак, М. І.
    Закономірності змін цитокінового статусу в бронхоальвеолярному змиві щурів за умови гострого ураження легень [Текст] / М. І. Марущак // Шпитальна хірургія. - 2012. - № 2. - С. 39-42

Рубрики: Дыхательных расстройств синдром--животное

   Цитокины


Вільних прим. немає

Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)