Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Мирошниченко, Д. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи з 1 по 2
1.

Назва журналу :Інфекційні хвороби -2021р.,N 3
Цікаві статті :
Виноград Н. О. Прогнозування модифікації природних комариних осередків особливо небезпечних інфекцій в Україні під впливом кліматичних змін/ Н. О. Виноград, У. А. Шуль (стр.4-12)
Задорожна В. І. Характеристика епідемічного процесу COVID-19 під час другої хвилі підйому захворюваності в Україні/ В. І. Задорожна, Т. А. Сергеєва (стр.13-20)
Юрко К. В. Клініко-лабораторна характеристика летальних випадків від пандемічного грипу A / H1N1 порівняно з тяжкими формами COVID-19/ К. В. Юрко [та ін.] (стр.21-26)
Мирошниченко Д. В. Ефективність і безпека альтернативних схем лікування пацієнтів з криптококовим менінгоенцефалітом та ВІЛ-інфекцією/ Д. В. Мирошниченко, Д. Г. Живиця (стр.27-32)
Штокайло К. Б. Серологічна діагностика кліщових інфекцій у хворих на локалізовану склеродермію/ К. Б. Штокайло [та ін.] (стр.33-42)
Гук М. Т. Клініко-імунологічні особливості безеритемної форми Лайм-бореліозу і гранулоцитарного анаплазмоду людини/ М. Т. Гук (стр.43-48)
Олексенко О. В. Циклічність інфекційної захворюваності, її причини і прогнозування/ О. В. Олексенко (стр.49)
Волянська Л. А. Організація імунопрофілактики керованих ре-емерджентних інфекцій в умовах пандемії SARS-COV-2/ Л. А. Волянська [та ін.] (стр.55-62)
Малий В. П. Повторні випадки інфікування SARS-COV-2/ В. П. Малий, В. С. Копча (стр.63-67)
Chemych M. D. Neuroimmunological changes in early diagnostics of HIV infection/ M. D. Chemych, D. S. Sosnovenko, S. M. Yanchuk (стр.68-74)
Крушельницький О. Д. Епідеміологічні особливості медико-географічного опису вірмено-азербайджанського конфлікту/ О. Д. Крушельницький, І. В. Огороднійчук (стр.75-79)
Кошак Ю. Ф. Особливості діагностики та лікування туберкульозної емпієми плеври/ Ю. Ф. Кошак (стр.80-90)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мирошниченко Д. В., Живиця Д. Г.
Назва : Ефективність і безпека альтернативних схем лікування пацієнтів з криптококовим менінгоенцефалітом та ВІЛ-інфекцією
Місце публікування : Інфекційні хвороби. - Тернопіль, 2021. - N 3. - С. 27-32 (Шифр ІУ5/2021/3)
MeSH-головна: МЕНИНГИТ КРИПТОКОККОВЫЙ -- MENINGITIS, CRYPTOCOCCAL
МЕНИНГОЭНЦЕФАЛИТ -- MENINGOENCEPHALITIS
ВИЧ ИНФЕКЦИИ -- HIV INFECTIONS
ЛЕКАРСТВА ПРИМЕНЕНИЯ СХЕМА -- DRUG ADMINISTRATION SCHEDULE
Анотація: В Україні не вирішена проблема ефективного і безпечного лікування ВІЛ-інфікованих пацієнтів з криптококовим менінгоенцефалітом у зв’язку з недоступністю флуцитозину і вкрай обмеженими можливостями використання амфотерицину В дезоксихолату. Метою дослідження була оцінка ефективності й безпеки використання монотерапії флуконазолом порівняно з комбінацією амфотерицин В дезоксихолат і флуконазол для лікування пацієнтів з криптококовим менінгоенцефалітом на фоні ВІЛ-інфекції. Ефективність альтернативної схеми лікування пацієнтів з криптококовим менінгоенцефалітом на фоні ВІЛ-інфекції із застосуванням монотерапії флуконазолом не відрізняється (Р=0,17) від комбінації амфотерицин В дезоксихолат плюс флуконазол і 10-тижнева летальність за групами складає 36,4 % (95 % ДІ: 17,2-59,3 %) і 32,6 % (95 % ДІ: 20-47,5 %), відповідно. Частота гострого пошкодження нирок на фоні використання амфотерицину В дезоксихолату складає 87 % порівняно з 27 % при монотерапії флуконазолом.В Украине не решена проблема эффективного и безопасного лечения ВИЧ-инфицированных пациентов с криптококковым менингоэнцефалитом в связи с недоступностью флуцитозина и крайне ограниченными возможностями использования амфотерицина В дезоксихолата. Целью исследования была оценка эффективности и безопасности использования монотерапии флуконазолом по сравнению с комбинацией амфотерицина В дезоксихолат и флуконазол для лечения пациентов с криптококковым менингоэнцефалитом на фоне ВИЧ-инфекции. Эффективность альтернативной схемы лечения пациентов с криптококковым менингоэнцефалитом на фоне ВИЧ-инфекции с применением монотерапии флуконазолом не отличается (Р=0,17) от комбинации амфотерицина В дезоксихолат плюс флуконазол и 10-недельная летальность по группам составляет 36,4% (95% ДИ: 17,2-59,3%) и 32,6% (95% ДИ: 20-47,5%) соответственно. Частота острого повреждения почек на фоне использования амфотерицина В дезоксихолата составляет 87% по сравнению с 27% при монотерапии флуконазолом.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)