Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Мокрик, О. М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 32
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-32 
1.
Шифр: ВУ9/2006/2
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2006р. № 2
Зміст:
Каліновська, І. В. Дослідження гормонального статусу вагітних при різних формах фетоплацентарної недостатності в ранньому ембріональному періоді / І. В. Каліновська. - С.5-6. - Библиогр. в конце ст.
Фактори ризику застосування кесаревого розтину при слабкості пологової діяльності, що розвинулась на тлі патологічного прелімінарного періоду. - С.6-7. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження частоти та структури репродуктивних втрат у жінок з екстрагенітальною патологією. - С.8-9. - Библиогр. в конце ст.
Гутман, Л. Б. Акушерські та кардіологічні аспекти ведення вагітності і профілактики перинатальної патології при первинній легеневій гіпертензії / Л. Б. Гутман, О. О. Мініна, К. Г. Апресова. - С.9-11. - Библиогр. в конце ст.
Роль поліклінічно-амбулаторних служб в підтримці тривалого успішного грудного вигодовування. - С.11-14. - Библиогр. в конце ст.
Особливості матково-плацентарного та плодового кровообігу у вагітних з кардіоміопатіями. - С.14-15. - Библиогр. в конце ст.
Малиновська, К. С. Використання тесту з 6-хвилинною ходьбою для оцінки міокардіального резерву у вагітних з вадами серця / К. С. Малиновська. - С.15-17. - Библиогр. в конце ст.
Вержанська, Т. Р. Клінічні особливості та морфофункціональний стан серця у вагітних з аневризматичним вип’ячуванням міжпередсердної перетинки / Т. Р. Вержанська, К. С. Малиновська, О. О. Мініна. - С.17-18. - Библиогр. в конце ст.
Пап, С. О. Ультразвукова діагностика затримки внутрішньоутробного розвитку плода у вагітних з гіпертонічною хворобою / С. О. Пап. - С.18-19. - Библиогр. в конце ст.
Вплив внутрішньоутробної гіпоксії на стан серцевої гемодинаміки у новонароджених. - С.19-20. - Библиогр. в конце ст.
Прогнозування виникнення нейроциркуляторної астенії (НЦА) та її впливу на розвиток порушень репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку. - С.20-22. - Библиогр. в конце ст.
Фартушок, Т. В. Особливості перебігу вагітності у жінок з наявністю урогенітальної інфекції / Т. В. Фартушок. - С.22-24. - Библиогр. в конце ст.
Кожухар, Г. В. Дослідження NO-синтазної, ксантиноксидазної, ароматазної активності та вмісту фактора 1а, що індукується гіпоксією, в плаценті при синдромі уповільненого росту та недостатності живлення плода / Г. В. Кожухар. - С.25-27. - Библиогр. в конце ст.
Міклін, О. П. Розродження жінок кримської популяції з поперечнозвуженим тазом / О. П. Міклін, А. М. Рибалка, В. О. Заболотнов. - С.27-29. - Библиогр. в конце ст.
Маркін, Л. Б. Особливості фетальної біофізичної активності при виникненні меконіальної аспірації у плода / Л. Б. Маркін, І. М. Копійчук. - С.29-30. - Библиогр. в конце ст.
Двуліт, М. П. Визначення білків плаценти для діагностики та прогнозування плацентарної недостатності у вагітних з артеріальною гіпертензією / М. П. Двуліт. - С.31-32. - Библиогр. в конце ст.
Мокрик, О. М. Морфологічні особливості плацентарного бар’єру у жінок, радіаційно опромінених в пре- та пубертатному періодах / О. М. Мокрик, Т. Д. Задорожна. - С.32-34. - Библиогр. в конце ст.
Шафарчук, В. М. Імунологічні особливості материнсько-плодових взаємовідносин при артеріальній гіпертензії у вагітних / В. М. Шафарчук. - С.34-35. - Библиогр. в конце ст.
Беседін, В. М. Вплив бактеріального вагінозу під час вагітності на стан плода та новонародженого / В. М. Беседін, О. С. Рачкевич, К. Ю. Ісаєва. - С.35-37. - Библиогр. в конце ст.
Зміни системи гемостазу вагітних з антифосфоліпідним синдромом в динаміці. - С.37-39. - Библиогр. в конце ст.
Богачов, Е. І. Особливості гістологічної структури міометрія у жінок з прееклампсією, розроджених кесаревим розтином / Е. І. Богачов. - С.39-41. - Библиогр. в конце ст.
Венцківський, Б. М. Особливості патогенезу невиношування вагітності в терміні 22-28 тижнів / Б. М. Венцківський, Л. А. Жабіцька. - С.41-44. - Библиогр. в конце ст.
Семенина, Г. Б. Особливості перебігу вагітності, пологів, післяпологового періоду та аналіз стану потомства у жінок із синдромом полікістозних яєчників в анамнезі / Г. Б. Семенина, В. М. Беседін, Б. З. Стах. - С.45-47. - Библиогр. в конце ст.
Ревенько, О. О. Стан мікробіоценозу у жінок репродуктивного віку з пухлиноподібними ураженнями яєчників / О. О. Ревенько, В. К. Кондратюк. - С.48-50. - Библиогр. в конце ст.
Динамічна оцінка показників мікробіоценозу репродуктивного тракту у жінок в віддалені терміни після мікрохірургічного та ендохірургічного лікування неплідності. - С.50-52. - Библиогр. в конце ст.
. - С.53-55. - Библиогр. в конце ст.
Маляр, В. А. Лікування лейоміом матки методом емболізації маткових артерій з використанням препарату "Емболін" / В. А. Маляр, О. М. Русин. - С.55-58. - Библиогр. в конце ст.
Карякіна, О. Л. Особливості перебігу вагітності та пологів у жінок із лейоміомою матки / О. Л. Карякіна, Н. М. Рожковська. - С.58-60. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Прогнозування імовірності розвитку плацентарної недостатності у вагітних з лікованим непліддям в анамнезі / О. М. Макарчук, О. Г. Бойчук. - С.60-62. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Шляхи оптимізації лікування залізодефіцитної анемії, поєднаної з гестозами, з використанням ліпосомальної та ензимотерапії / О. М. Макарчук, Т. Б. Сніжко. - С.62-63. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Оцінка функціональної здатності печінки у вагітних з непліддям ендокринного генезу / О. М. Макарчук, Н. Г. Яцишин. - С.64-65. - Библиогр. в конце ст.
Нові підходи до антибактеріальної терапії пневмонії у вагітних. - С.66-68. - Библиогр. в конце ст.
Берегуляк, О. О. Ефективність нового етапного способу застосування Естрожелю, Клімодієну, Клімадинону для профілактики і лікування посткастраційного синдрому / О. О. Берегуляк. - С.68-71. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження ефективності нового етапного способу профілактики і лікування посткастраційного синдрому в експерименті на щурах. - С.71-73. - Библиогр. в конце ст.
Особливості комбінованого терапевтично-хірургічного лікування генітального ендометріозу. - С.73-74. - Библиогр. в конце ст.
Бойчук, А. В. Стан системи імунного захисту у хворих із загостренням хронічного аднекситу на тлі різних видів місцевого лікування / А. В. Бойчук, Т. І. Кулініч. - С.75-77. - Библиогр. в конце ст.
Петренко, Н. В. Корекція ендокринних порушень у жінок залежно від стану щитоподібної залози / Н. В. Петренко. - С.77-80. - Библиогр. в конце ст.
Корекція гормональних змін при дисфункціональних маткових кровотечах (ДМК) у жінок репродуктивного віку з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту (ХЗШКТ). - С.80-81. - Библиогр. в конце ст.
Геряк, С. М. Ефективність застосування гелю "Тітірол" у породіль при післяопераційних та післяпологових ранах / С. М. Геряк, Н. В. Ревчук. - С.81-82. - Библиогр. в конце ст.
Гормональний гомеостаз у жінок з неплідністю після хірургічного лікування. - С.83-85. - Библиогр. в конце ст.
Особливості кальцій-фосфорного обміну у жінок з лейоміомою матки впродовж першого року після пологів. - С.85-87. - Библиогр. в конце ст.
Застосування специфічних імуноглобулінів для лікування цитомегаловірусної і герпетичної інфекцій у вагітних жінок. - С.87-90. - Библиогр. в конце ст.
Особливості протиінфекційного імунітету цервікального слизу шийки матки та мікробіоценозу піхви у породілей з лейоміомою. - С.90-92. - Библиогр. в конце ст.
Скрипченко, Н. Я. Гормональний статус жінок з лейоміомою матки під час вагітності та після пологів / Н. Я. Скрипченко. - С.92-95. - Библиогр. в конце ст.
Янюта, С. М. Особливості адаптації вагітних до дії хронічного психоемоційного стресу / С. М. Янюта, В. П. Присяжнюк. - С.95-96. - Библиогр. в конце ст.
Ранній неонатальний період новонароджених, у матерів яких під час вагітності спостерігалася реплікація вірусів гепатитів А, В та С. - С.97-99. - Библиогр. в конце ст.
Мехедко, В. В. Клінічні та імунологічні аспекти лікування післяопераційних ран піхви після виконання вагінальної гістеректомії із застосуванням озонотерапії / В. В. Мехедко. - С.99-101. - Библиогр. в конце ст.
Ветох, Г. В. Функціональний стан сечовивідних шляхів у жінок з лейоміомою матки до та після оперативного лікування / Г. В. Ветох. - С.102-104. - Библиогр. в конце ст.
Особливості спектра антифосфоліпідних антитіл (АФА) у жінок з патологічним перебігом вагітності. - С.104-106. - Библиогр. в конце ст.
Вигівська, Л. М. Морфологічні та імуногістохімічні особливості ендометріозу шийки матки / Л. М. Вигівська. - С.106-107. - Библиогр. в конце ст.
Чермак, І. І. Стан вільнорадикального окислення ліпідів та антиоксидантного захисту у хворих на аденоміоз після внутрішньоматкового кріохірургічного лікування / І. І. Чермак, А. Г. Богомол. - С.107-109. - Библиогр. в конце ст.
Чермак, І. І. Вплив кріохірургічного лікування на показники системи гемостазу у хворих на аденоміоз / І. І. Чермак. - С.109-111. - Библиогр. в конце ст.
Базелюк, О. М. Стан перекисного окислення ліпідів та антиоксидантної системи захисту в організмі вагітної, хворої на активний туберкульоз легень / О. М. Базелюк. - С.111-113. - Библиогр. в конце ст.
Заболотна, А. В. Стан гемодинаміки фетоплацентарної системи у вагітних групи високого ризику розвитку плацентарної недостатності / А. В. Заболотна. - С.113-115. - Библиогр. в конце ст.
Диагностическая ценность гистероскопии. - С.115-116. - Библиогр. в конце ст.
Геряк, С. М. Лікування імунних порушень та попередження ускладнень у вагітних із субклінічним гіпотиреозом / С. М. Геряк. - С.116-118. - Библиогр. в конце ст.
Авраменко, Т. В. Ендотеліальна дисфункція при діабетичній ангіопатії у вагітних / Т. В. Авраменко, В. І. Медведь, Ж. В. Шостак. - С.118-120. - Библиогр. в конце ст.
Стефанко, С. Л. Перебіг вагітності та пологів у вагітних жінок із аліментарно-конституційним ожирінням в процесі лікування препаратами "Есенціале-форте Н" і "Епадол" / С. Л. Стефанко. - С.120-121. - Библиогр. в конце ст.
Хомінська, З. Б. Відновлення репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку після радикального лікування раку щитоподібної залози / З. Б. Хомінська, Т. М. Кучменко. - С.122-124. - Библиогр. в конце ст.
Лукащук-Федик, С. В. Альтернативні методи лікування хламідіозу та корекції репродуктивного здоров’я / С. В. Лукащук-Федик, Н. В. Волотовська. - С.125-126. - Библиогр. в конце ст.
Тарасюк, О. К. Соціально-медичні та соціально-психологічні фактори: їхній вплив на виникнення невиношування вагітності / О. К. Тарасюк. - С.127-128. - Библиогр. в конце ст.
Кашуба, М. О. Проблеми біоетики в охороні здоров’я робітників на прикладі електрозварювального виробництва / М. О. Кашуба. - С.128-130. - Библиогр. в конце ст.
Маланчин, І. М. Лікування гестаційної гіпертензії з позиції доказової медицини / І. М. Маланчин, Н. М. Олійник, В. Д. Якимчук. - С.130-131. - Библиогр. в конце ст.
Резниченко, Н. О. Стан імунної системи у жінок при запальних захворюваннях геніталій / Н. О. Резниченко. - С.131-133. - Библиогр. в конце ст.
Яковлєва, Е. Б. Клініко-діагностичне значення плацентарної лужної фосфатази у вагітних / Е. Б. Яковлєва, І. В. Жердєва. - С.133-135. - Библиогр. в конце ст.
Чайка, В. К. Ретроспективний аналіз особливостей перебігу вагітності, пологів і стану немовлят у пацієнток з гестаційною патологією нирок / В. К. Чайка, Н. В. Гребельна. - С.135-136. - Библиогр. в конце ст.
Яковлєва, Л. В. Вплив густого екстракту кореневищ і коренів пирію повзучого на структуру надниркової залози щурів в умовах гіперкортицизму / Л. В. Яковлєва, С. М. Марчишин, Ю. Б. Лар’яновська. - С.136-139. - Библиогр. в конце ст.
Сєрєбрякова, Є. П. Дисплазія епітелію шийки матки: ендокринні аспекти терапії / Є. П. Сєрєбрякова, Л. В. Прохорук, А. В. Антоненко. - С.139-140. - Библиогр. в конце ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Давидова, Ю. В.
    Холестатичний гепатоз вагітних: акушерський та терапевтичний підходи [Текст] / Ю. В. Давидова, А. Ю. Лиманська, О. М. Мокрик // Перинатологія та педіатрія. - 2016. - № 1. - С. 37-40. - Библиогр.: с. 41

Рубрики: БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ

   ПЕЧЕНИ БОЛЕЗНИ


   ХОЛЕСТАЗ


   УРСОДЕЗОКСИХОЛЕВАЯ КИСЛОТА


   ДИАГНОСТИКА ДИФФЕРЕНЦИАЛЬНАЯ


Кл.слова (ненормовані):
УРСОНОСТ
Дод.точки доступу:
Лиманська, А. Ю.
Мокрик, О. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.


   
    Дисбіотичні порушення вагінального біотопу у вагітних на фоні синдрому подразненого кишечника [Текст] / О. М. Мокрик [та ін.] // Репродуктивная эндокринология. - 2014. - № 6. - С. 61-65


MeSH-головна:
КИШЕЧНИКА РАЗДРАЖЕННОГО СИНДРОМ -- IRRITABLE BOWEL SYNDROME (диагноз, микробиология, патофизиология)
МИКРООРГАНИЗМОВ ВЗАИМОДЕЙСТВИЕ -- MICROBIAL INTERACTIONS
ВЛАГАЛИЩЕ -- VAGINA (микробиология, секреция)
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ -- PREGNANCY COMPLICATIONS (диагноз, микробиология, этиология)
ДИСПЕПСИЯ -- DYSPEPSIA (диагноз, патофизиология)
Дод.точки доступу:
Мокрик, О. М.
Тудай, В. М.
Лиманська, А. Ю.
Давидова, Ю. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

4.
Шифр: ЗУ3/2010/5
   Журнал

Здоровье женщины . - Виходить кожного кварталу
2010р. № 5
Зміст:
Дубчак, А. Є. 22 квітня 2010 р. в ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України" відбулась науково-практична конференція "Сучасні проблеми перинатології" / А. Є. Дубчак. - С.14
ІІІ научно-практический симпозиум "Перинатальная медицина и безопасное материнство". - С.15-16
Давыдова, Ю. В. Современные аспекты проблемы "Аутоиммунный гепатит и беременность" / Ю. В. Давыдова, В. С. Березенко. - С.20-24
Перепанова, Т. С. Трудности лечения рецидивирующей инфекции мочевых путей. Возможности фитопрепаратов / Т. С. Перепанова. - С.25-30
Васильєва, В. А. Синдром вродженої краснухи та його профілактика / В. А. Васильєва. - С.31-32
Ципкун, А. Г. Актуальні питання лікування хронічних запальних захворювань статевих органів у жінок перименопаузального віку / А. Г. Ципкун, О. А. Коробкова. - С.33-34
Bayer Schering Pharma: 50 лет инноваций в контрацепции. Более чем 80-летний опыт исследования гормонов. - С.35-38
Диана, Мансур. Клайра: "натуральная" альтернатива / Мансур Диана. - С.41-45
Louise, Brough. Влияние мультивитаминных комплексов с минералами на статус питания матерей, масу тела новорожденных и гестационный возраст при рождении в мульти-этнической популяции с низким доходом / Brough Louise [и др.] . - С.47-55
Інші автори: Gall A. Rees, Michael A. Crawford, Hugh Morton R., Edgar K. Dorman
Анжиони, С. Косметические результаты однопортовых лапароскопических операций / С. Анжиони [и др.] . - С.56-57
Інші автори: Мендель Н., Лищук В., Швачка В., Уфименко А.
Татарчук, Т. Ф. Энзимотерапия в лечении циклической мастодинии у женщин с дисгормональными заболеваниями молочных желез / Т. Ф. Татарчук [и др.] . - С.58-61
Інші автори: Уфименко О. А., Васильченко Л. А., Яроцкая Н. В.
Синякова, Л. А. Тактика ведения больных с рецидивирующим циститом / Л. А. Синякова. - С.62-64
Гормональная контрацепция без эстрогенов. - С.66-70
Камінський, В. В. Якість життя жінок, які перенесли масивну акушерську кровотечу / В. В. Камінський, О. В. Голяновський, Д. В. Кульчицький. - С.72-74
Венцковский, Б. М. Местная терапия вульвовагинального кандидоза у беременных / Б. М. Венцковский, В. А. Товстановская. - С.75-78
Ушкалова, Е. А. Проблемы безопасности применения лекарственных средств при инфекциях у беременных женщин / Е. А. Ушкалова. - С.80-84
Деменіна, Н. К. Інфекції сечових шляхів у вагітних. Сучасні підходи до лікування / Н. К. Деменіна [и др.] . - С.86-89
Інші автори: Подольський Вол. В., Іщенко Г. І., Мілєвський О. В.
Медведь, В. И. Вазомоторный ринит у беременных: особенности лечения / В. И. Медведь. - С.90-92
Хомінська, З. Б. Взаємозв’язок вмісту факторів росту та гормональних показників у крові вагітних із фіброзно-кістозною хворобою молочних залоз / З. Б. Хомінська [и др.] . - С.94-96
Інші автори: Жабченко І. А., Близнюк З. В., Шекера І. О.
Бенюк, В. О. Профілактика ускладнень варикозної хвороби в породілей / В. О. Бенюк [и др.] . - С.97-100
Інші автори: Медведь В. І., Никонюк Т. Р., Коваль С. Д.
Гаєвська, Г. В. Психосоматичні аспекти пізньої вагітності в жінок з перинатальними втратами / Г. В. Гаєвська. - С.102-104
Туманова, Л. Є. Застосування донаторів оксиду азоту в комплексній профілактиці прееклампсії у вагітних із хронічними запальними захворюваннями нирок / Л. Є. Туманова [и др.] . - С.106-108
Інші автори: Іщенко Г. І., Подольський Вол В., Деменіна Н. К.
Бобик, Ю. Ю. Психоемоційний стан вагітних в умовах природної йодної недостатності Закарпаття / Ю. Ю. Бобик, А. Г. Коломійцева. - С.109-112
Кирильчук, М. Є. Перебіг вагітності та пологів у жінок з вродженими вадами серця / М. Є. Кирильчук [и др.] . - С.113-116
Інші автори: Тутченко Л. І., Апресова К. Г., Мокрик О. М.
Громова, О. А. Анализ молекулярных механизмов воздействия железа (ІІ), меди, марганца в патогенезе железодефицитной анемии / О. А. Громова, И. Ю. Торшин, А. К. Хаджидис. - С.117-123
Гопчук, Е. Н. Препарат Азакс в терапии урогенитального микоплазмоза / Е. Н. Гопчук, Ю. П. Вдовиченко. - С.124-126
Прилуцкая, А. Б. Современный подход к лечению больных с хроническим рецидивирующим кандидозным вульвовагинитом / А. Б. Прилуцкая. - С.128-130
Айзятулов, Р. Ф. Современные аспекты клиники и лечения урогенитальной кандидозной инфекции у женщин / Р. Ф. Айзятулов. - С.132-134
Дурягін, В. І. Стан системи гемостазу у хворих на хронічний рецидивний неспецифічний сальпінгоофорит в умовах комплексної терапії фетальними тканинами / В. І. Дурягін. - С.136-137
Вовк, І. Б. Фолікулярний резерв та стан гормонального гомеостазу в жінок репродуктивного віку з різними формами генітального ендометріозу / І. Б. Вовк [и др.] . - С.139-149
Інші автори: Трохимовч О. В., Хомінська З. Б., Кондратюк В. К., Захаренко Н. Ф.
Гопчук, О. М. Клімактеричний синдром на тлі патології гепатобіліарної системи - досвід застосування комплексу селективних фітомолекул Лайфемін / О. М. Гопчук, Т. В. Герасимова, Н. В. Слінчук. - С.143-146
Ивахненко, Н. Т. Нимесил в лечении первичной дисменореи / Н. Т. Ивахненко. - С.148-150
Татарчук, Т. Ф. Применение современных агонистов дофамина в лечении гиперпролактинемии / Т. Ф. Татарчук, Ю. В. Давыдова. - С.151-154
Місюра, А. Г. До питання профілактики менопаузальних постгістеректомічних метаболічних розладів / А. Г. Місюра, В. І. Пирогова. - С.156-158
Вовк, І. Б. Стан ендометрія в жінок з генітальним ендометріозом / І. Б. Вовк [и др.] . - С.160-162
Інші автори: Задорожна Т. Д., Чубей Г. В., Кондратюк Г. В., Парницька О. І., Захаренко Н. Ф.
Романенко, Т. Г. Эффективность применения фитопрепарата Эвика в лечении предменструального синдрома у девочек-подростков / Т. Г. Романенко. - С.163-164
Антипкін, Ю. Г. Новітні перинатальні технології та їх роль у зниженні захворюваності плода і новонароджених / Ю. Г. Антипкін, В. В. Подольський. - С.166-170
Манасова, Г. С. Некоторые особенности костного метаболизма у беременных с перинатальным инфицированием / Г. С. Манасова. - С.171-174
Горовенко, Н. Г. Аналіз внеску поліморфних варіантів генів GSTT 1, GSTM 1, GSTP 1 у розвиток критичних станів та органних дисфункцій у недоношених новонароджених з низькою масою тіла / Н. Г. Горовенко [и др.] . - С.176-179
Інші автори: Шунько Є. Є., Россоха З. І., Ковальова О. М., Похилько В. І.
Горовенко, Н. Г. Роль поліморфізму G308A гена TNF-a у розвитку перинатальної патології в новонароджених / Н. Г. Горовенко, С. П. Кир’яченко, З. І. Россоха. - С.180-184
Гомберг, М. А. Ведение больных с микоплазменной инфекцией / М. А. Гомберг. - С.185-188
Лубяная, С. С. Современные подходы к ведению беременных с генитальным герпесом / С. С. Лубяная. - С.189-194
Федорова, Н. А. Проблема выбора эффективного иммуномодулятора при хронической рецидивирующей герпетической инфекции I, II, VI типов с частыми обострениями у женщин и девушек / Н. А. Федорова, Н. А. Резниченко, В. Н. Ширшова. - С.196-199
Вдовиченко, Ю. П. Противовирусный препарат нового поколения Аллокин-альфа в терапии герпетической инфекции / Ю. П. Вдовиченко, Е. Н. Гопчук, Е. С. Кошлакова. - С.200-208
Кондратюк, В. К. Папіломавірусна інфекція і патологія шийки матки / В. К. Кондратюк [и др.] . - С.209-213
Інші автори: Коблош Н. Д., Ємець Н., Горбань Н. Є.
Тихоненко, В. Г. Вивчення показників місцевого імунітету в динаміці лікування вагітних з папіломавірусними ураженнями геніталій / В. Г. Тихоненко [и др.] . - С.214-216
Інші автори: Лакатош В. П., Корніліна О. М., Лазаренко Л. М., Костенко О. Ю.
Подольський, В. В. Клініка та епідеміологія в програмах ЕКЗ та ПЕ / В. В. Подольський [и др.] . - С.217-220
Інші автори: Раковська Н. І., Кириченко С. М., Подольський Вл. В.
Ревенько, О. О. Епідеміологічний аналіз впливу штучного переривання вагітності на репродуктивні втрати в жінок фертильного віку Київської області / О. О. Ревенько, О. В. Линчак, Г. О. Качко. - С.221-224
Потапов, В. А. Опыт применения микродозированного препарата, содержащего 3 мг дроспиренона и 20 мкг этинилэстрадиола (Джаз) в режиме 24+4 / В. А. Потапов. - С.225-228
Іванова, Г. Я. Прогнозування та рання діагностика ендометріозу в жінок з безплідністю / Г. Я. Іванова. - С.229-230
Воробйова, Л. І. порівняння терапевтичної ефективності застосування різних лікарських форм препарату альфа-2-інтерферону у хворих на ЦІН І та ЦІН ІІ / Л. І. Воробйова, Н. Ф. Лигирда. - С.231-236
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

5.
Шифр: ЗУ3/2015/2
   Журнал

Здоровье женщины . - Виходить кожного кварталу
2015р. № 2
Зміст:
Романенко, Т. Г. Современный взгляд акушера-гинеколога на патологию щитовидной железы и ее влияние на репродуктивное здоровье женщины (клиническая лекция) / Т. Г. Романенко, Г. Н. Жалоба, О. И. Чайка. - С.8-14
Сюсюка, В. Г. Семейные роды : оценка роли женской консультации в подготовке партнеров к участию в родоразрешении / В. Г. Сюсюка [и др.] . - С.15-18
Інші автори: Пейчева Е. В., Комарова Е. В., Аверченко Е. Г.
Веропотвелян, П. Н. Современный взгляд на патогенез полипов эндометрия в постменопаузе / П. Н. Веропотвелян [и др.] . - С.19-24
Інші автори: Нарытник Т. Т., Веропотвелян Н. П., Гужевская И. В.
Wuttke, W. Витекс Священный (Vitex Agnus-Castus) / W. Wuttke [и др.] . - С.25-29
Інші автори: Jarry Y., Christoffel V., Spengler B., Seidlova-Wuttke D.
Вуйич, Г. Действие перорального пробиотика Вагисан® на вагинальную флору женщин репродуктивного возраста : рандомизированное двойное слепое, плацебо-контролируемое исследование / Г. Вуйич, А. Я. Кнез, В. Д. Штефанович. - С.30-34
Шукри, Ф. Исследование чувствительности in vitro 200 клинических изолятов Candida spp. к местным антимикотикам, используемым для лечения вульвовагинального кандидоза : имидазольным препаратам и нистатину / Ф. Шукри, М. Бендердуш, П. Седнауи. - С.36-40
Ласачко, С. А. Клинико-лабораторные особенности пациенток репродуктивного возраста с дисплазией грудных желез (предварительные результаты) / С. А. Ласачко [и др.] . - С.41-43
Інші автори: Уманская Е. С., Скочиляс Т. Л., Ласачко П. С.
Веропотвелян, Н. П. Ассоциация возраста матери с ранними репродуктивными потерями хромосомной этиологии / Н. П. Веропотвелян, Л. А. Кодунов. - С.44-48
Маркін, Л. Б. Профілактика тромботичних ускладнень у гінекології з допомогою комплексного використання прямих антикоагулянтів і препаратів венотонічної та ангіопротекторної дії / Л. Б. Маркін [и др.] . - С.49-52
Інші автори: Шатилович К. Л., Кропивницька Л. П., Киричинська І. Г.
Оебаджи, Самюэль. Профилактика осложнений после лапароскопических гинекологических операций / Самюэль Оебаджи. - С.54-58
Романенко, Т. Г. Клінічна ефективність профілактики акушерських та перинатальних ускладнень на тлі істміко-цервікальної недостатності / Т. Г. Романенко, О. І. Кротік. - С.59-61
Бенюк, С. В. Холестатичний гепатоз вагітних. Наслідки для плода та новонародженого / С. В. Бенюк. - С.62-64
Давыдова, Ю. В. Новые концепции в лечении железодефицитной анемии в группе беременных высокого риска (статья на английском языке) / Ю. В. Давыдова [и др.] . - С.65-67
Інші автори: Бутенко Л. П., Лиманская А. Ю., Огородник А.
Воробей, Л. І. Розлади дихання уві сні : вплив на перебіг вагітності та перинатальні наслідки / Л. І. Воробей. - С.68-70
Запорожан, В. М. Фармакокорекція ендотеліальної дисфункції, що виникла на тлі залізодефіцитної анемії, як засіб профілактики ускладнень вагітності та пологів / В. М. Запорожан, І. А. Анчева. - С.71-74
Хомінська, З. Б. Особливості балансу прогестерон/естрогени у жінок із переношеною, пролонгованою та фізіологічною вагітністю / З. Б. Хомінська [и др.] . - С.76-78
Інші автори: Жабченко І. А., Діденко Л. В., Ліщенко І. С., Буткова О. І., Близнюк З. В.
Дзюба, О. М. Плацентарна недостатність у вагітних із захворюваннями серцево-судинної системи (особливості розвитку, ультразвукові та гемодинамічні ознаки) / О. М. Дзюба. - С.79-83
Тудай, В. М. Особливості змін мікробіоценозу кишечнику та піхви у вагітних із синдромом подразненого кишечнику / В. М. Тудай, О. М. Мокрик, Ю. В. Давидова. - С.84-86
Вдовиченко, С. Ю. Роль психологічної оцінки подружніх пар при проведенні партнерських пологів / С. Ю. Вдовиченко. - С.87-89
Рыкова, О. В. Рак шейки матки и цитологический скрининг : выдача результатов ПАП-теста в соответствии с терминологической системой The Bethesda system 2001 года / О. В. Рыкова. - С.90-92
Пирогова, В. І. Реабілітація репродуктивної функції у жінок з хронічним ендометритом / В. І. Пирогова, І. В. Козловський. - С.94-96
Бугаев, А. Б. Возможности вторичной профилактики рецидива болевого синдрома при варикозном расширении вен малого таза / А. Б. Бугаев, Э. Б. Яковлева, О. М. Бабенко. - С.97-100
Томич, М. І. Доцільність використання гепатопротекторів у комплексному лікуванні доброякісних дисгормональних дисплазій молочних залоз / М. І. Томич. - С.101-103
Шаповал, О. С. Особенности реализации репродуктивной функции у женщин с доброкачественными опухолеподобными образованиями яичников / О. С. Шаповал, Г. И. Резниченко. - С.104-107
Кондратюк, В. К. Сучасні погляди на реабілітацію репродуктивної функції жінок, що перенесли позаматкову вагітність / В. К. Кондратюк [и др.] . - С.108-110
Інші автори: Бражук М. В., Чубей Г. В., Баранецька І. І., Ракша І. І.
Візір, К. М. Фактори ризику розвитку неатипової гіперплазії ендометрія у жінок репродуктивного віку на сучасному етапі / К. М. Візір, В. Г. Дубініна. - С.111-113
Сенчук, А. Я. Досвід лікування циклічної масталгії і мастодинії у жінок репродуктивного віку / А. Я. Сенчук [и др.] . - С.114-118
Інші автори: Доскоч І. О., Чибісова І. В., Москаленко С. В.
Корниенко, С. М. Влияние экстрагенитальных заболеваний на качество жизни женщин позднего репродуктивного возраста и периода пременопаузы с патологией эндометрия / С. М. Корниенко, В. П. Квашенко, И. К. Акимова. - С.120-123
Подольський, В. В. Лікування доброякісної мікрогландулярної гіперплазії у жінок фертильного віку з порушеннями вегетативного гомеостазу / В. В. Подольський, Вл. В. Подольський. - С.123
Суханова, А. А. Можливості корекції місцевого імунітету у жінок з рецидивуючим вульвовагінальним кандидозом / А. А. Суханова, С. Є. Савченко, Т. В. Коломійченко. - С.124-128
Кузьмінова, Н. В. Діагностика та медикаментозна корекція вегетативних розладів у жінок з артеріальною гіпертензією в пері- і постменопаузальний періоди / Н. В. Кузьмінова. - С.129-136
Оразов, М. Р. Эпителиомезенхимные отношения в миометрии женщин с аденомиозом, сопровождающимся синдромом хронической тазовой боли / М. Р. Оразов, А. В. Чайка, Е. Н. Носенко. - С.138-141
Подольський, Вл. В. Стан мікробіоценозу урогенітальних органів у жінок з порушенням репродуктивного здоров’я та змінами вегетативного гомеостазу / Вл. В. Подольський, Т. О. Лісяна, І. Г. Пономарьова. - С.142-150
Хурасева, А. Б. Факторы риска персистенции вульвовагинита у девочек и оптимизация терапии / А. Б. Хурасева. - С.151-153
Ромащенко, О. В. Реабілітація сексуального здоров’я жінок із хронічними запальними захворюваннями статевих органів хламідійної етіології / О. В. Ромащенко, В. В. Білоголовська, М. О. Щербак. - С.154-160
Левенець, Л. М. Лікування вульвовагінітів змішаної етіології у пацієнток із запальними захворюваннями шийки матки препаратом Вагіклін / Л. М. Левенець, Б. М. Бегош, В. В. Сопель. - С.161-164
Бойчук, О. Г. Вплив гепатобіліарної системи жінки на результати використання допоміжних репродуктивних технологій / О. Г. Бойчук. - С.165-167
Дубенко, О. Д. Стан грудних залоз у жінок із безпліддям та лейоміомою матки на тлі запальних захворювань статевих органів (активний скринінг, чинники ризику) / О. Д. Дубенко. - С.168-174
Дубініна, В. Г. Імуномодулююча та противірусна терапія в комплексному лікуванні хворих на рак яєчників / В. Г. Дубініна [и др.] . - С.175-178
Інші автори: Рибін А. І., Кузнецова О. В., Лисенко М. А.
Думанский, Ю. В. Оценка корреляции между уровнями онкомаркеров и результатами лечения эпителиальных опухолей яичников на дооперационном этапе / Ю. В. Думанский, К. Д. Шкарбун, Л. И. Шкарбун. - С.180-184
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

6.
Шифр: ЗУ3/2015/5
   Журнал

Здоровье женщины . - Виходить кожного кварталу
2015р. № 5
Зміст:
Гопчук, О. М. Комплексне лікування дисгормональних захворювань грудних залоз / О. М. Гопчук, Т. В. Герасимова. - С.12-15
Керимкулова, Н. В. Беременность и роды у женщин с дисплазией соединительной ткани и железодефицитной анемией / Н. В. Керимкулова [и др.] . - С.16-23
Інші автори: Никифорова Н. В., Торшин И. Ю., Гоголева И. В., Волков А. Ю., Громова О. А.
Пирогова, В. І. Перебіг гестаційного процесу у вагітних з нестачею або дефіцитом вітаміну D / В. І. Пирогова, Н. І. Жемела. - С.24-27
Давидова, Ю. В. Монотерапія бактеріального вагінозу : оптимальний підхід (на англ. мові) / Ю. В. Давидова [и др.] . - С.28-30
Інші автори: Шевчук Є. В., Лиманська А. Ю., Огородник А. О., Тудай В. М., Волошина Т. В., Мокрик О. М.
Нетяженко, Н. В. Прогностична цінність знижених рівнів екстрадіолу, прогестерону та їхнє співвідношення у жінок із гострим коронарним синдромом з елевацією сегмента ST в постменопаузальний період / Н. В. Нетяженко. - С.32-36
Жук, С. І. Порівняльна характеристика різних методів лабораторної діагностики передчасних пологів / С. І. Жук [и др.] . - С.38-40
Інші автори: Ус І. В., Бикова О. Г., Пехньо Н. В.
Чернов, А. В. Вплив методу визначення об’єму крововтрати на своєчасність клінічного реагування у випадку післяпологової кровотечі / А. В. Чернов. - С.41-43
Жабченко, І. А. Ефективність комбінованого рослинного уросептика в лікуванні інфекцій сечовивідних шляхів у вагітних залежно від менеджменту / І. А. Жабченко, І. С. Ліщенко. - С.44-48
Бенюк, В. О. Особливосі перебігу залізодефіцитної анемії у вагітних залежно від менеджменту / В. О. Бенюк, Т. В. Ковалюк, С. В. Бенюк. - С.49-52
Міцода, Р. М. Доопераційне та післяопераційне ведення вагітних з доброякісними кістами яєчників / Р. М. Міцода. - С.53-54
Запорожченко, М. Б. Лейоміома матки - алгоритми лікування жінок репродуктивного віку / М. Б. Запорожченко. - С.55-58
Яцентюк, В. В. Оптимізація хірургічного лікування рецидивного цистоцеле і генітального пролапса / В. В. Яцентюк. - С.59-61
Голюк, Н. Я. Оцінювання ризику та частоти патології шийки матки при ВПЛ-інфікуванні у користувачів гормональної контрацепції / Н. Я. Голюк, В. І. Пирогова. - С.62-65
Вдовиченко, Ю. П. Алгоритм діагностики, профілактики та лікування сексуальних дисфункцій у жінок після кесарева розтину / Ю. П. Вдовиченко, О. Ю. Гурженко. - С.66-68
Ткачук, Т. Є. Епідеміологічні, прогностичні та етіопатогенетичні особливості доброякісних уражень вульви та вульварних інтраепітеліальних неоплазій (огляд) / Т. Є. Ткачук, Ю. Ю. Мазур. - С.70-73
Веропотвелян, М. П. Особливості співвідношення хромосомних аномалій та термінів персистенції плодового яйця серед вагітностей, що не розвиваються, у випадках анембріоній і за наявності ембріона (аналіз 1328 випадків) / М. П. Веропотвелян, Л. О. Кодунов. - С.74-80
Яшина, Е. Г. Клинический опыт лечения аденомиоза. Путь к индивидуальному подходу / Е. Г. Яшина. - С.81-82
Давидова, Ю. В. Плацентарні синдроми в клініці екстрагенітальної патології з точки зору ендотеліальної дисфункції : сучасні уявлення та шляхи корекції / Ю. В. Давидова [и др.] . - С.83-86
Інші автори: Лиманська А. Ю., Двуліт М. П., Огородник А. О.
Воробей, Л. І. Особливості нейровегетативного статусу у вагітних з перинатальними втратами в анемнезе / Л. І. Воробей. - С.88-92
Ганчева, Е. В. Показатели минерального обмена в системе мать - плод при пиелонефрите беременных / Е. В. Ганчева. - С.93-96
Дрогомирецький, Л. В. Деякі патогенетичні аспекти варикозної хвороби вен малого таза при вагітності / Л. В. Дрогомирецький, О. М. Макарчук. - С.97-98
Загородня, О. С. Поліморфізм генів другої фази детоксикації в генезі передчасного розриву плодових оболонок / О. С. Загородня [и др.] . - С.99-101
Інші автори: Леуш С. Ст., Ткаліч В. О., Страшко І. В.
Романенко, Т. Г. Профілактика та лікування залізодефіцитної анемії у вагітних з патологією щитоподібної залози / Т. Г. Романенко, Г. М. Жалоба, О. І. Чайка. - С.102-106
Пирогова, В. І. Клініко-морфологічні особливості плацентарного комплексу при передчасному відшаруванні нормально розташованої плаценти / В. І. Пирогова, З. В. Сміх. - С.107-109
Веропотвелян, П. Н. Перспективы использования негормональных методов лечения при патологическом течении климакса / П. Н. Веропотвелян [и др.] . - С.110-117
Інші автори: Тамамшева А. А., Веропотвелян Н. П., Гужевская И. В., Журавлева С. А.
Грищенко, О. В. Рациональная терапия бактериального вагиноза / О. В. Грищенко [и др.] . - С.118-120
Інші автори: Бобрицкая В. В., Черняк О. Л., Коровай С. В., Дудко В. Л.
Кононец, А. П. Биорегуляционный подход в терапии дисгормональных нарушений у женщин / А. П. Кононец. - С.122-124
Борис, Е. Н. Оптимизация вагинальной микрофлоры у женщин репродуктивного возраста с синдромом преждевременного истощения яичников / Е. Н. Борис, В. В. Суменко, Л. Н. Онищик. - С.126-132
Щурук, Н. В. Стан мікробіоти піхви у жінок з обтяженим репродуктивним анамнезом / Н. В. Щурук. - С.134-136
Спиридонова, Н. В. Особенности микробного пейзажа влагалища у девочек со слипчивым процессом в наружных половых органах / Н. В. Спиридонова, А. В. Казакова. - С.137-140
Корниенко, С. М. Морфофункциональное состояние эндометрия у пациенток позднего репродуктивного возраста с бесплодием / С. М. Корниенко. - С.141-144
Подольський, Вл. В. Клінічна характеристика та прогнозування проявів порушення вегетативного гомеостазу у жінок фертильного віку з безпліддям / Вл. В. Подольський. - С.145-149
Коцабин, Н. В. Особливості гормональних взаємовідносин у жінок різних вікових груп з невдалими спробами допоміжних репродуктивних технологій в анемнезі / Н. В. Коцабин, О. М. Макарчук. - С.150-153
Питько, В. А. Применение мононуклеарных клеток периферической крови в программах вспомогательных репродуктивных технологий / В. А. Питько, А. И. Ткачев, О. А. Логинова. - С.154-155
Галич, С. Р. Стан фертильного кровообігу при вроджених вадах розвитку плода / С. Р. Галич, Д. М. Щурко, М. І. Щурко. - С.156-158
Луценко, Н. С. Стан новонароджених при різних способах розродження / Н. С. Луценко, І. С. Соколовська. - С.160-162
Теличко, Л. В. Перинатальні аспекти багатоплідної вагітності / Л. В. Теличко. - С.163-164
Редько, І. І. Роль вірусів у патології вагітності, плода та новонародженого / І. І. Редько. - С.165-166
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

7.
Шифр: ЗУ3/2019/2
   Журнал

Здоровье женщины . - Виходить кожного кварталу
2019р. № 2
Зміст:
Бенюк, В. О. Передчасний розрив плодових оболонок при недоношеній вагітності - сучасний погляд на етіологію та патогенез / В. О. Бенюк, Н. Г. Корнієць, В. Ф. Олешко. - С.8-13
Бурка, О. А. Сучасні підходи до скринінгу на наявність раку шийки матки / О. А. Бурка, Т. М. Тутченко. - С.14-18
Дронова, В. Л. Онкологія в акушерстві - міф чи реальність? / В. Л. Дронова [та ін.]. - С.20-28
Інші автори: Дронов О. І., Мокрик О. М., Рощіна Л. О., Бакунець Ю. П.
Антонюк-Кисіль, В. М. Використання програми ERAS у робот і перинатального центру для безпечного планового хірургічного лікування первинного прогресуючого хронічного захворювання вен під час вагітності / В. М. Антонюк-Кисіль [та ін.]. - С.29-36
Інші автори: Дзюбановський І. Я., Єнікеєва В. М., Лічнер С. І., Липний В. М.
Жабіцька, Л. А. HELLP-синдром: сучасний погляд на проблему / Л. А. Жабіцька. - С.37-41
Высоцкая, И. В. Фармакологические эффекты и молекулярные механизмы действия лечебного фитопрепарата на основе Vistex agnus-castus / И. В. Высоцкая, В. П. Летягин. - С.42-45
Rymarchuk, M. I. On the issue of pathogenesis of placental dysfunction in women with miscarriage / M. I. Rymarchuk, A. R. Cheredarchuk, O. O. Gibson. - С.46-48
Багатько, О. В. Результати контрольованої стимуляції овуляції у пацієнток репродуктивного віку з трубно-перитонеальною безплідністю залежно від препарату, що використовувався / О. В. Багатько. - С.49-52
Айзятулов, Р. Ф. Современные аспекты бактериального вагиноза и лечебная тактика / Р. Ф. Айзятулов, Є. М. Айзятулова. - С.53-55
Заболотнов, В. А. Тромбофилии и акушерские осложнения / В. А. Заболотнов, О. О. Хватова, Я. П. Сегедина. - С.56-60
Жабченко, І. А. Особливості перебігу вагітності у жінок з пролонгованою та переношеною вагітністю (Дані ретроспективного аналізу) / І. А. Жабченко, І. С. Ліщенко. - С.61-66
Полюлях, О. А. Особливості перебігу вагітності, пологів та функціонального стану фетоплацентарного комплексу у жінок із поєднаною патологією матки та грудних залоз / О. А. Полюлях. - С.67-69
Скрипченко, Н. Я. Корекція способу життя як допоміжна прегравідарна підготовка та профілактика акушерських ускладнень у жінок з аденоміозом / Н. Я. Скрипченко, О. М. Павлова, Т. М. Мазур. - С.70-73
Грек, Л. П. Клініко-морфологічна характеристика хронічного тазового болю у пацієнток з гіперпроліферативними захворюваннями статевих органів / Л. П. Грек, З. М. Дубоссарська. - С.74-79
Васьків, О. В. Оптимізація лікування та профілактики рецидивів бактеріального вагінозу і вагінального кандидозу у жінок репродуктивного віку / О. В. Васьків [та ін.]. - С.80-84
Інші автори: Горбатюк О. Г., Григоренко А. П., Шатковська А. С., Медведєва В. О.
Степаненко, Т. О. Значення замісної гормональної терапії при ранній менопаузі / Т. О. Степаненко [та ін.]. - С.86-90
Інші автори: Чайка К. В., Шалько М. Н., Загородня О. С.
Лакатош, В. П. Атиповий гемолітико-уремічний синдром очима акушера (Огляд літератури) / В. П. Лакатош [та ін.]. - С.91-95
Інші автори: Купчік В. І., Гужевська І. В., Костенко О. Ю., Лакатош П. В.
Романенко, Т. Г. Сучасний погляд на великі акушерські синдроми (Огляд іноземної літератури) / Т. Г. Романенко [та ін.]. - С.96-103
Інші автори: Міцода Р. М., Бобик Ю. Ю., Леміш Н. Ю.
Ведение женщин с ожирением при беременности (Green-top Guideline No. 72, ноябрь 2018). - С.104-121
Дисменорея та ендометріоз у підлітків. Погляд комітету експертів Американського коледжу акушерів і гінекологів. - С.122-128
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

8.


   
    Клініко-статистичний аналіз виявлення захворюваності на лейоміому матки у пацієнток під час вагітності та пологів [Текст] / В. Л. Дронова [та ін.] // Український журнал Перинатологія і Педіатрія. - 2020. - № 2. - С. 35-41. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-головна:
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ НЕОПЛАСТИЧЕСКИЕ -- PREGNANCY COMPLICATIONS, NEOPLASTIC
ЛЕЙОМИОМА -- LEIOMYOMA
ПРОГНОЗ -- PROGNOSIS
ЛЕЧЕБНО-ДИАГНОСТИЧЕСКАЯ ТАКТИКА -- CRITICAL PATHWAYS
КЛИНИЧЕСКИЕ ПРОТОКОЛЫ -- CLINICAL PROTOCOLS
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ -- TREATMENT OUTCOME
АКУШЕРСКИЕ ХИРУРГИЧЕСКИЕ ОПЕРАЦИИ -- OBSTETRIC SURGICAL PROCEDURES
Анотація: Мета — провести клініко-статистичний аналіз перебігу вагітності та пологів у жінок із лейоміомою матки; визначити особливості соматичного та репродуктивного здоров’я роділь і породіль, ускладнення вагітності, хірургічної допомоги в пологах, стану новонароджених. Матеріали та методи. Проаналізовано історії хвороб 405 вагітних жінок із лейоміомою матки, із них 205 народили, а 200 перебували на стаціонарному лікуванні в період 2009–2018 рр. Результати та висновки. Лейоматозні вузли виявлено під час вагітності у 96 (46,8%) пацієнток, лейоміому матки діагностовано до вагітності у 109 (53,2%) жінок. Фіброматозні вузли тіла матки розташовані субсерозно у 59% вагітних, інтрамурально — у 41%. Підслизових вузлів не виявлено. З популяції пацієнток, які народжували, 79 (38,5%) жінок розроджені шляхом операції кесаревого розтину, 53 (25,8%) жінкам проведено консервативну міомектомію. У 7 випадках під час операції кесаревого розтину виконано неповну гістеректомію без додатків, в 1 випадку — екстирпацію матки з трубами. У популяції вагітних, які перебували на стаціонарному лікуванні, лейоматозні вузли виявлено під час вагітності у 86 (43%) жінок, лейоміому матки діагностовано до вагітності у 114 (57%) жінок. Вузли на матці розташовані субсерозно у 56% вагітних, інтрамурально — у 44%. Субмукозних вузлів не виявлено. Також не відмічено маткових кровотеч у зв’язку з лейоміомою. Оперативні втручання у жінок із приводу видалення лейоматозних вузлів під час вагітності проведено тільки в 3 випадках: у 2 вагітних із гігантською інтрамурально-субсерозною фіброміомою; вузли здавлювали, деформували порожнину матки і здавлювали правий сегмент печінки, у третьому випадку діагностовано некроз вузла, розташований субсерозно. Дослідження виконано відповідно до принципів Гельсінської Декларації. Протокол дослідження ухвалено Локальним етичним комітетом зазначеної в роботі установи. На проведення досліджень отримано інформовану згоду жінок
Дод.точки доступу:
Дронова, В. Л.
Дронов, О. І.
Теслюк, Р. С.
Мокрик, О. М.
Рощина, Л. О.
Бакунець, Ю. П.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

9.


   
    Клініко-статистичний аналіз частоти виявлення доброякісної патології яєчників під час вагітності (за даними історій вагітності та пологів акушерських клінік ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О. М. Лук’янової НАМН України" за період 2009–2018 рр.). [Текст] = Clinical and Statistical Analysis of the Frequency of Benign Ovarian Pathology Detection during Pregnancy (Based on the Histories of Pregnancies and Childbirth in Obstetric Clinics of SI «Institute of Pediatrics, Obstetrics and Gynecology named after acad. O.M. Lukyanova of the NAMS of Ukraine» during 2009-2018) / В. Л. Дронова [та ін.] // Український журнал Перинатологія і Педіатрія. - 2020. - N 1. - С. 7-12. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
РЕТРОСПЕКТИВНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ -- RETROSPECTIVE STUDIES
ЯИЧНИКОВ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- OVARIAN NEOPLASMS (диагностика, патофизиология, профилактика и контроль, этиология)
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ НЕОПЛАСТИЧЕСКИЕ -- PREGNANCY COMPLICATIONS, NEOPLASTIC (диагностика, патофизиология, профилактика и контроль, этиология)
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
СТАТИСТИЧЕСКАЯ ОБРАБОТКА ДАННЫХ -- DATA INTERPRETATION, STATISTICAL
Анотація: Мета — провести клініко-статистичний аналіз частоти виявлення доброякісної патології яєчників під час цієї вагітності на підставі даних історій вагітності та пологів акушерських клінік ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук'янової НАМН України» за 2009–2018 рр. Пацієнти та методи. За 2009–2018 рр. проаналізовано 51 історію вагітності та пологів у жінок з уперше виявленою доброякісною патологією яєчників під час цієї вагітності. Для виконання клініко-статистичного аналізу розроблено спеціальну анкету. Результати. Супутня соматична патологія зареєстрована у 39 (76,5%) вагітних. Гінекологічні захворювання в анамнезі виявлені у 30 (58,8%) жінок. За типом діагностованої кісти яєчника переважали прості кісти яєчника, дермоїдні та серозні кісти. Початок менархе в пацієнток зафіксований у віці 12–13 років: у 12 років — у 15 (29,4%) жінок, у 13 років — у 14 (27,5%) пацієнток. Серед ускладнень вагітності переважала загроза переривання вагітності — 19 (37,3%) жінок. Ця вагітність завершилася пологами у 26 (51%) пацієнток. Усі пологи були своєчасними — у терміні 37–40 тижнів. Слід зазначити, що самостійні пологи відбулися у 15 (29,4%) жінок. Оперативне родорозрішення виконане в 11 (21,56%) пацієнток. Оперативне втручання під час вагітності з її збереженням виконане в 4 (7,8%) випадках. Висновки. Створення відділення оперативної гінекології у структурі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук'янової НАМН України» дозволяє виконувати оперативні втручання під час вагітності з її збереженням, що відповідає світовим стандартам і дає змогу пацієнткам благополучно завершити вагітність і відчути радість материнства. Дослідження виконано відповідно до принципів Гельсінської Декларації. Протокол дослідження ухвалено Локальним етичним комітетом зазначеної в роботі установи. На проведення досліджень отримано інформовану згоду жінок
The aim is to conduct clinical and statistical analysis of the frequency of benign ovarian pathology detection during pregnancy based on data from pregnancy and childbirth histories in obstetric clinics of the State Institution «Institute of Pediatrics, Obstetrics and Gynecology named after academician O.M. Lukyanova of the NAMS of Ukraine» during 2009–2018. Patients and methods. 51 histories of pregnancy and childbirth in women with the first-time detected benign ovarian pathology in the pregnancy were analyzed during 2009-2018. For clinical and statistical analysis, a special questionnaire has been developed. Results. Concomitant somatic pathology was registered in 39 (76.5%) pregnant women. A history of gynecological diseases was detected in 30 (58.8%) women. By type: simple ovarian cysts, dermoid and serous cysts predominated. The onset of menarche in patients was recorded at the age of 12–13 years: at 12 years old — in 15 (29.4%) patients, at 13 years old — in 14 (27.5%) women. Among pregnancy complications, the threat of termination of pregnancy prevailed in 19 (37.3%) patients. The pregnancy ended in childbirth in 26 (51%) patients. All deliveries were timely: 37–40 weeks. It should be noted that natural childbirth took place in 15 (29.4%) women. Surgical delivery was performed in 11 (21.56%) patients. Surgery during pregnancy with pregnancy preservation was performed in 4 (7.8%) cases. Conclusions. Department of Operative Gynecology in the structure of the State Institution «Institute of Pediatrics, Obstetrics and Gynecology Named after academician O.M. Lukyanova of the NAMS of Ukraine» allows to perform surgical interventions during pregnancy with its preservation, which meets international standards and allows patients to safely go through their pregnancy and feel the joy of motherhood. The research was carried out in accordance with the principles of the Helsinki Declaration. The study protocol was approved by the Local Ethics Committee of this Institute. The informed consent of the patient was obtained for conducting the studies
Дод.точки доступу:
Дронова, В. Л.
Дронов, О. І.
Мокрик, О. М.
Бакунець, П. П.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

10.


   
    Клінічний випадок гострої кишкової непрохідності під час вагітності в пацієнтки з екстракорпоральним заплідненням та великим інтергенетичним інтервалом [Текст] / В. Л. Дронова [та ін.] // Український журнал Перинатологія і Педіатрія. - 2021. - № 3. - С. 77-82. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-головна:
КИШЕЧНАЯ НЕПРОХОДИМОСТЬ -- INTESTINAL OBSTRUCTION (диагностика, классификация, лекарственная терапия, патофизиология, этиология)
ПАТОЛОГИЧЕСКИЕ СОСТОЯНИЯ, ПРИЗНАКИ БОЛЕЗНЕЙ И СИМПТОМЫ -- PATHOLOGICAL CONDITIONS, SIGNS AND SYMPTOMS
ПРЕДОПЕРАЦИОННОЕ ВЕДЕНИЕ БОЛЬНОГО -- PREOPERATIVE CARE
ЖЕНЩИНЫ БЕРЕМЕННЫЕ -- PREGNANT WOMEN
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
Анотація: Велике значення в розвитку гострої кишкової непрохідності (ГКН) має зміна кінетики кишечника в період вагітності. У вагітних сповільнюється ритмічна функція кишечника внаслідок підвищення порогу збудливості його рецепторів до біологічно активних речовин. Наведено огляд сучасних літературних джерел з проблеми гострої кишкової непрохідності у вагітних. За даними зарубіжних літературних джерел, частота кишкової непрохідності у вагітних становить 1:3600–1:66000, а ускладнення хвороб органів травлення посідають 4$те місце серед причин материнської смертності під час вагітності — 9%. За даними вітчизняних наукових джерел, частота, з якою кишкова непрохідність зустрічається у вагітних, дорівнює 1:40000–1:50000 пологів, летальність досягає 35–50%, мертвонароджуваність — 60–75%. Розвиток захворювання спричиняють фізіологічні зміни в організмі вагітної жінки. Зі збільшенням терміну вагітності відбуваються зміни анатомічних взаєморозташувань органів черевної порожнини. Починаючи з ІІ триместру вагітності, матка виходить за межі малого тазу та поступово займає всю черевну порожнину. Збільшення розміру матки, обумовлене гіпертрофією та гіперплазією м’язових волокон, навколоплодовими водами, ростом плода, призводить до підвищення внутрішньочеревного тиску, зміщення тонкого кишечника та попереково-ободової кишки доверху, тим самим створюючи умови для здавлювання петель кишечника, вузлоутворення, розвитку закрепів. Представлено сучасну класифікацію, клініку, діагностику та методи лікування цієї хірургічної патології.
Дод.точки доступу:
Дронова, В. Л.
Дронов, О. І.
Мокрик, О. М.
Бакунець, П. П.
Бакунець, Ю. П.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

11.


    Мокрик, О. М.
    Ендокринна функція материнсько-плодового комплексу у вагітних, евакуйованих із зони Чорнобильської аварії в дитячому віці [Текст] / О. М. Мокрик // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2004. - № 3. - С. 101-104

Рубрики: Мать-плод, обмен--возд облуч

   Плацентарные гормоны


   Радиация--вред возд


Вільних прим. немає

Знайти схожі

12.


    Мокрик, О. М.
    Морфологічні особливості плацентарного бар’єру у жінок, радіаційно опромінених в пре- та пубертатному періодах [Текст] / О. М. Мокрик, Т. Д. Задорожна // Вісник наукових досліджень : Наук.- практ. журн. - 2006. - № 2. - С. 32-34.

Рубрики: Плацента--женск--возд облуч

   Радиация--вред возд


   Половое созревание


Дод.точки доступу:
Задорожна, Т. Д.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

13.


   
    Монотерапія бактеріального вагінозу : оптимальний підхід (на англ. мові) [] / Ю. В. Давидова [и др.] // Здоровье женщины. - 2015. - № 5. - С. 28-30


Рубрики: Лекарства-Бетадин

MeSH-головна:
ВАГИНИТ БАКТЕРИАЛЬНЫЙ -- VAGINOSIS, BACTERIAL (лекарственная терапия)
АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTI-BACTERIAL AGENTS (терапевтическое применение)
ЛЕКАРСТВЕННАЯ УСТОЙЧИВОСТЬ -- DRUG RESISTANCE
Дод.точки доступу:
Давидова, Ю. В.
Шевчук, Є. В.
Лиманська, А. Ю.
Огородник, А. О.
Тудай, В. М.
Волошина, Т. В.
Мокрик, О. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

14.


   
    Огляд наукових праць із проблем перинатальної допомоги вагітним жінкам з уперше виявленими доброякісними новоутвореннями грудної залози під час даної вагітності [Текст] = The review of scientific papers on the problem of perinatal care for pregnant women with newly diagnosed benign breast tumors during pregnancy / В. Л. Дронова [та ін.] // Український журнал Перинатологія і Педіатрія. - 2019. - N 4. - С. 58-63. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
ОБЗОР -- REVIEW
МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- BREAST NEOPLASMS (диагностика, патофизиология, этиология)
ЖЕНЩИНЫ БЕРЕМЕННЫЕ -- PREGNANT WOMEN
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
МАСТОПАТИЯ ФИБРОЗНО-КИСТОЗНАЯ -- FIBROCYSTIC BREAST DISEASE (патофизиология, профилактика и контроль, этиология)
ПЕРИНАТАЛЬНЫЙ ПЕРИОД, НАБЛЮДЕНИЕ -- PERINATAL CARE (использование, методы, тенденции)
Анотація: Наведено огляд наукових праць із проблем перинатальної допомоги вагітним жінкам з уперше виявленими доброякісними новоутвореннями грудної залози під час цієї вагітності. Наша зацікавленість зазначеним питанням обумовлена зростанням частоти виявлення доброякісних новоутворень грудної залози під час вагітності в Україні. Відомо, що на тлі дифузних або локалізованих гіперпластичних процесів у грудній залозі, рак виникає в рази частіше, ніж в інтактних молочних залозах. Усе вищенаведене вказує на необхідність дотримання принципу мультидисциплінарності та спадкоємності між лікарями акушерами-гінекологами, мамологами, онкологами та сімейними лікарями у веденні такого контингенту пацієнток для своєчасного виявлення й адекватного хірургічного лікування новоутворень на тлі вагітності за її збереження
The article presents a review of scientific papers on the problem of perinatal care for pregnant women with newly diagnosed benign breast tumors during pregnancy. Our interest in this issue is due to an increase in the frequency of detection of benign breast tumors during pregnancy in Ukraine. It is well known that against the background of diffuse or localized hyperplastic processes in the mammary gland, cancer occurs many times more often than in intact mammary glands. All of the above, dictates the need to adhere to the principle of multidisciplinarity and succession between obstetrician-gynecologists, mammologists, oncologists and family doctors in the management of this patient population, with the aim of timely detection and adequate surgical treatment of these tumors during pregnancy with its preservation
Дод.точки доступу:
Дронова, В. Л.
Дронов, О. І.
Мокрик, О. М.
Бакунець, Ю. П.
Теслюк, Р. С.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

15.


   
    Онкологія в акушерстві - міф чи реальність? [Текст] / В. Л. Дронова [та ін.] // Здоровье женщины. - 2019. - № 2. - С. 20-28. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-головна:
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ НЕОПЛАСТИЧЕСКИЕ -- PREGNANCY COMPLICATIONS, NEOPLASTIC (диагностика, лекарственная терапия, патофизиология, хирургия)
ЛЕЧЕБНО-ДИАГНОСТИЧЕСКАЯ ТАКТИКА -- CRITICAL PATHWAYS
Анотація: У цій оглядовій статті наведені епідеміологічні дані щодо частоти, клініки, діагностики і тактики лікування злоякісних новоутворень, уперше виявлених під час даної вагітності, як генітальної, так і екстрагенітальної локалізації. Хірургічне, специфічне або комбіноване лікування здійснюють за принципами мультидисциплінарності зі збереженням даної вагітності на підставі канадського та європейських гайдлайнів (ESMO). У публікації представлені власні клінічні випадки
Дод.точки доступу:
Дронова, В. Л.
Дронов, О. І.
Мокрик, О. М.
Рощіна, Л. О.
Бакунець, Ю. П.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

16.


   
    Особливості медичного супроводу вагітних з анемією при серцевій недостатності в клініці екстрагенітальної патології [Текст] / Ю. В. Давидова [та ін.] // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2013. - Т. 75, № 6. - С. 46-49


MeSH-головна:
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ -- PREGNANCY COMPLICATIONS, CARDIOVASCULAR
ПОРОКИ СЕРДЦА ВРОЖДЕННЫЕ -- HEART DEFECTS, CONGENITAL
СЕРДЕЧНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ -- HEART FAILURE
АНЕМИЯ ЖЕЛЕЗОДЕФИЦИТНАЯ -- ANEMIA, IRON-DEFICIENCY
ЖЕНЩИНЫ БЕРЕМЕННЫЕ -- PREGNANT WOMEN
Дод.точки доступу:
Давидова, Ю. В.
Чибісова, І. В.
Апресова, К. Г.
Мокрик, О. М.
Огородник, А. О.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

17.
Шифр: ПУ2/2004/3
   Журнал

Педіатрія, акушерство та гінекологія. - Виходит раз на два місяця
2004р. № 3
Зміст:
Майданник, В. Г. Ехокардіографічна характеристика стану серцево-судинної системи у хворих з хронічною нирковою недостатністю на фоні хронічного гемодіалізу / В. Г. Майданник, Л. П. Глєбова, Ю. Ю. Кампі. - С.5-9
Волосовець, О. П. Порушення серцевого ритму та провідності у дітей на фоні пролапсу мітрального клапана / О. П. Волосовець, Ю. О. Марценюк. - С.10-13
Катілов, О. В. Поширеність алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління серед підлітків, притягнутих до кримінальної відповідальності / О. В. Катілов. - С.13-15
ПАвлюк, І. В. Функціональний стан гіпоталамо-гіпофізарно-тироїдної системи у підлітків, які страждають на неінфекційну лихоманку / І. В. ПАвлюк. - С.16-18
Антипкін, Ю. Г. Застосування мазі бепантен для профілактики та лікування неускладнених уражень шкіри у дітей раннього віку / Ю. Г. Антипкін, Н. О. Грегуль, О. В. Пасєчнікова. - С.19-21
Квашніна, Л. В. Вплив препарату біовіталь (драже) на показники серцево-судинної системи і вегетативного гомеостазу у дітей молодшого шкільного віку з кардіоваскуляторним синдромом / Л. В. Квашніна, В. П. Родіонов, Ю. А. Маковкіна. - С.22-27
Качалова, О. С. Лікувальне харчування новонароджених з гіпербілірубінеміями / О. С. Качалова. - С.27-31
Майданник, В. Г. Олена Сидорівна Кошель-Плескунова (До 100-річчя від дня народження) / В. Г. Майданник. - С.32-36
Дука, К. Ф. Дніпропетровське обласне товариство педіатрів / К. Ф. Дука. - С.37
Актуальні проблеми фармакотерапії в педіатрії: Матеріали 5-ої науково-практичної конференції, 23-24 березня 2003р., м.Дніпропетровськ. - С.38-70
Гойда, Н. Г. Соціально-медичні та економічні аспекти планування сім"ї (Соціологічне дослідження) / Н. Г. Гойда, Н. Я. Жилка. - С.71-74
Дашкевич, В. Є. Патогенетичні аспекти профілактики та лікування прееклампсії / В. Є. Дашкевич, Ю. Я. Круть, А. Г. Ципкун. - С.74-78
Прядко, О. В. Особливості імунних порушень при залізодефіцитній анемії вагітних / О. В. Прядко. - С.79-83
Перетятько, Г. А. Анемії вагітних: способи лікування та морфофункціональний стан плаценти / Г. А. Перетятько. - С.83-86
Туманова, Л. Є. Доброякісні та передракові зміни епітелію шийки матки при вагітності та після пологів / Л. Є. Туманова, О. В. Коломієць. - С.87-90
Веропотвелян, П. М. Надниркова гіперандрогенія у вагітних зі звичним невиношуванням / П. М. Веропотвелян, М. П. Веропотвелян, О. Т. Лазаренко. - С.91-94
Паращук, Ю. С. Диференційований підхід до гіпотензивної терапії у вагітних, які страждають на гіпертонічну хворобу / Ю. С. Паращук, О. О. Єгоров. - С.95-97
Фортуна, І. О. Особливості розродження жінок з гіпоталамічним синдромом / І. О. Фортуна. - С.97-101
Мокрик, О. М. Ендокринна функція материнсько-плодового комплексу у вагітних, евакуйованих із зони Чорнобильської аварії в дитячому віці / О. М. Мокрик. - С.101-104
Геник, Н. І. Стан мікробіоценозу статевих шляхів при високому ризику інтраамніального інфікування й можливості корекції на сучасному етапі / Н. І. Геник. - С.104-106
Желєзна, Г. О. Особливості гормонального профілю жінок із СПКЯ та нереабілітованою репродуктивною функцією після ендохірургічної стимуляції овуляції / Г. О. Желєзна. - С.106-110
Баскаков, П. М. Порівняльні аспекти клімактеричного синдрому у жінок із гіпотирозом / П. М. Баскаков, І. Б. Глазкова. - С.110-113
Вдовиченко, Ю. П. Сучасне відношення до проблеми багатоплідної вагітності / Ю. П. Вдовиченко, А. В. Ткаченко. - С.114-118
Голота, В. Я. Своєчасні пологи при аномаліях розвитку внутрішніх статевих органів / В. Я. Голота, О. А. Диндар. - С.119-122
Костенко, О. Ю. Застосування Магне-В6 при вагітності для профілактики гестозів за умов жіночої консультації / О. Ю. Костенко, Г. Н. Чернова, І. В. Гужевська. - С.122-126
Лиманська, А. Ю. Морфологічні та імуногістохімічні особливості плацент від жінок з міокардитичним кардіосклерозом і порушенням серцевого ритму / А. Ю. Лиманська, О. І. Єщенко. - С.127-129
Паращук, Ю. С. Іван Павлович Лазаревич / Ю. С. Паращук. - С.130-131
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

18.
Шифр: ПУ2/2013/75/6
   Журнал

Педіатрія, акушерство та гінекологія. - Виходит раз на два місяця
2013р. Т. 75 № 6
Зміст:
Матвієнко, І. М. Захворюваність новонароджених та резерви її зниження / І. М. Матвієнко. - С.7-9
Саврун, Т. І. Клінічні особливості гіпоксичної нефропатії у недоношених новонароджених / Т. І. Саврун. - С.10-14
Авраменко, Т. В. Етико-психологічні і медичні аспекти пренатальної діагностики природжених аномалій ЦНС / Т. В. Авраменко, О. А. Шевченко. - С.14-18
Денисова, М. Ф. Стадія ремісії хронічних вірусних гепатитів В та С у дітей: клінічні та параклінічні особливості / М. Ф. Денисова [и др.]. - С.19-22
Інші автори: Чернега Н. В., Музика Н. М., Диба М. Б.
Квашніна, Л. В. Синглетно-киснева терапія - можливості використання / Л. В. Квашніна, А. В. Костенко. - С.23-28
Роговік, Н. В. Рівні вітамінів А і Е та мікроелементів цинку і селену у хворих на муковісцидоз / Н. В. Роговік [и др.]. - С.28-32
Інші автори: Коржинський Ю. С., Бобер Л. Й., Лига О. В., Девіняк О. Т., Шамлян О. В., Де Агіар Даніель А. М.
Маковкіна, Ю. А. Від здоров’я до хвороби через призму проблеми ожиріння у дітей / Ю. А. Маковкіна. - С.33-36
Неділько, В. П. Стан здоров’я школярів і його вплив на рівень академічної успішності / В. П. Неділько, С. А. Руденко. - С.37-41
Родіонов, В. П. Функціональні захворювання біліарного тракту у дітей / В. П. Родіонов. - С.42-45
Давидова, Ю. В. Особливості медичного супроводу вагітних з анемією при серцевій недостатності в клініці екстрагенітальної патології / Ю. В. Давидова [и др.]. - С.46-49
Інші автори: Чибісова І. В., Апресова К. Г., Мокрик О. М., Огородник А. О.
Ібрахімова, Б. К. Особливості перебігу та критерії ранньої діагностики остеопенічного синдрому вагітних / Б. К. Ібрахімова, Г. З. Єшимбетова. - С.49-51
Голяновський, О. В. Волюмо-реологічна корекція гемодинамічних порушень прееклампсії / О. В. Голяновський [и др.]. - С.52-56
Інші автори: Рамазанов В. В., Жежер А. А., Толстанова Г. О.
Ткаченко, В. Б. Оцінка внутрішньоматкового кровоплину у жінок групи ризику розвитку прееклампсії / В. Б. Ткаченко, І. І. Воробйова, Я. О. Сопко. - С.57-60
Корнацька, А. Г. Ефективність ендоскопічних методів лікування жінок з ранніми репродуктивними втратами / А. Г. Корнацька [и др.]. - С.60-63
Інші автори: Борисюк О. Ю., Ракша І. І., Трохимович О. В., Бражук М. В.
Скрипченко, Н. Я. Запобігання інфекційним ускладненням в післяопераційному та післяпологовому періодах із застосуванням вуглецевих серветок / Н. Я. Скрипченко, Т. С. Черненко, В. Г. Тиха. - С.64-66
Вовк, І. Б. Особливості становлення менструальної функції та ендокринного статусу у дівчат, народжених матерями з ранніми репродуктивними втратами вагітності в анамнезі / І. Б. Вовк, В. Ф. Петербурзька. - С.66-71
Трушкевич, О. О. Медико-соціальні та психологічні особливості репродуктивного здоров’я жінок з самовільними абортами в анамнезі / О. О. Трушкевич, А. А. Довгань. - С.71-73
Єргешева, А. С. Деякі параметри імунної системи у хворих з фіброзно-кістозною мастопатією / А. С. Єргешева, Д. А. Мусаходжаєва. - С.74-76
Веропотвелян, П. М. Профілактика та лікування доброякісних захворювань молочних залоз в репродуктивному віці / П. М. Веропотвелян [и др.]. - С.77-84
Інші автори: Гужевська І. В., Веропотвелян М. П., Наритник Т. Т.
Вдовиченко, Ю. П. Оптимізація діагностики аденоміозу при метрорагіях в репродуктиному і перименопаузальному віці / Ю. П. Вдовиченко, П. М. Прудніков. - С.84-88
Іванюта, Л. І. Запобігання рецидивам лейоміоми матки у жінок репродуктивного віку / Л. І. Іванюта [и др.]. - С.88-91
Інші автори: Корнацька А. Г., Колесніченко І. С., Чубей Г. В.
Подольський, В. В. Комплекс лікувально-профілактичних та діагностичних заходів у ВІЛ-інфікованих жінок з хронічними запальними захворюваннями статевих органів з урахуванням імунного статусу / В. В. Подольський [и др.]. - С.91-96
Інші автори: Подольський Вл. В., Чернишов В. П., Волошин А. В.
Камінський, В. В. Сучасний погляд на патогенез синдрому полікістозних яєчників / В. В. Камінський, А. Г. Фархат. - С.97-100
Потапов, В. О. Ретроспективний аналіз особливостей епідеміології дисплазії та раку шийки матки / В. О. Потапов, О. В. Шпонька, Л. П. Гавриш. - С.101-106
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

19.


   
    Перебіг вагітності та пологів у жінок з вродженими вадами серця [Текст] / М. Є. Кирильчук [та ін.] // Здоровье женщины. - 2010. - № 5. - С. 113-116

Рубрики: Беременности осложнения сердечно-сосудистые--патофизиол

   Пороки сердца врожденные--берем--осл


   Сердечно-сосудистая недостаточность--берем--осл


Дод.точки доступу:
Кирильчук, М. Є.
Тутченко, Л. І.
Апресова, К. Г.
Мокрик, О. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

20.


   
    Перинатальна допомога вагітним жінкам з вперше виявленими доброякісними кістами яєчників (огляд наукових праць) [Текст] / В. Л. Дронова [та ін.] // Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина. - 2020. - Т. 10, № 1. - С. 48-55. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-головна:
ЯИЧНИКОВ КИСТЫ -- OVARIAN CYSTS (диагностика)
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ НЕОПЛАСТИЧЕСКИЕ -- PREGNANCY COMPLICATIONS, NEOPLASTIC (диагностика)
Анотація: В статті представлено огляд наукових праць з проблем перинатальної допомоги вагітним жінкам з вперше виявленими доброякісними новоутвореннями яєчників під час даної вагітності. Наша зацікавленість даним питанням обумовлена зростанням частоти виявлення доброякісних новоутворень яєчників під час вагітності в Україні. Діагностика новоутворень яєчника під час вагітності спрямована на встановлення характеру даного утворення (доброякісне чи злоякісне) з метою вироблення індивідуальної тактики ведення даної вагітності. В огляді наукової літератури наведено частоту, з якою кісти яєчників зустрічаються під час вагітності та їх можливі різновиди. Гістологічна класифікація новоутворень та кіст яєчників є однією з найважливіших, оскільки відображає уявлення про патогенез, молекулярно-генетичні та біологічні особливості кожної патології. Непростим завданням є діагностика та верифікація кіст яєчників на фоні вагітності, оскільки існують обмеження в застосуванні необхідних методів діагностики, патологія характеризується безсимптомним перебігом та маніфестацією проявів. У статті представлені та детально описані можливі варіанти діагностичного обстеження, яке включає проведення ультразвукового дослідження та магнітно-резонансної томографії з внутрішньовенним посиленням. Кісти яєчників, як правило, діагностуються випадково в першому триместрі вагітності. Cонографічне обстеження в ранній період вагітності підвищило рівень виявленості кістозних утворень яєчників. Детально викладені терміни виконання оперативного втручання та його можливі варіанти: лапароскопічний або лапаротомічний. Наведені переваги та недоліки обох можливих варіантів. Все вище викладене диктує необхідність дотримання принципу мультидисциплінарності та спадкоємності між лікарями акушерами-гінекологами, онкологами та сімейними лікарями при веденні даного контингенту пацієнток, з метою своєчасного виявлення та адекватного хірургічного лікування даних новоутворень на тлі вагітності при її збереженні.
Дод.точки доступу:
Дронова, В. Л.
Дронов, О. І.
Мокрик, О. М.
Бакунець, П. П.
Теслюк, Р. С.
Рощина, Л. О.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

 1-20    21-32 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)