Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Вища освіта (7)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Мочульська, О. М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 52
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-52 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Крицький І. О., Гощинський П. В., Крицький Т. І., Горішній І. М., Мочульська О. М., Крицька Г. А.
Назва : Формування професійної компетентності майбутнього лікаря на прикладі студентів медичного факультету ТДМУ
Паралельн. назви :Formation of the professional competence of the future doctor at the example of students of the medical faculty in TSMU
Місце публікування : Медична освіта. - Тернопіль, 2018. - N 3. - С. 44-47 (Шифр МУ7/2018/3)
MeSH-головна: ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ КОМПЕТЕНТНОСТЬ -- PROFESSIONAL COMPETENCE
ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ -- EDUCATION, MEDICAL
СТУДЕНТЫ МЕДИЦИНСКИХ УЧЕБНЫХ ЗАВЕДЕНИЙ -- STUDENTS, HEALTH OCCUPATIONS
Анотація: Представлені нами матеріали професійної компетентності майбутнього лікаря – це важлива складова теоретичної і практичної підготовленості студента на основі особистих і професійно важливих якостей; стан сформованості професійних знань, умінь та навичок, необхідних для виконання діяльності лікаря в майбутньому
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Савицька Н. І., Мочульська О. М.
Назва : Формування правової компетентності керівників медсестринства на етапі післядипломної освіти
Паралельн. назви :Formation of legal competence of nursery leaders at the stage of postgraduate education
Місце публікування : Медична освіта. - Тернопіль, 2019. - N 2. - С. 107-113 (Шифр МУ7/2019/2)
MeSH-головна: ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ КОМПЕТЕНТНОСТЬ -- PROFESSIONAL COMPETENCE
ОБРАЗОВАНИЕ МЕДСЕСТРИНСКОЕ, ПОВЫШЕНИЕ КВАЛИФИКАЦИИ -- EDUCATION, NURSING, CONTINUING
ОБРАЗОВАНИЕ МЕДСЕСТРИНСКОЕ -- EDUCATION, NURSING
Анотація: У статті розглянуто і досліджено сучасні тенденції розвитку правової освіти громадян, становлення правових інсти­туцій, утвердження верховенства права в усіх сферах буття і функціонування суспільства. Виокремлено актуальні питання юридичного забезпечення прав громадян у галузі охорони здоров’я і питання якості юридичної бази організації та здійснення медичної діяльності в Україні. Проаналізовано особистий досвід та представлено результати впровадження у навчальному комунальному закладі «Криворізьке училище підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів» ДОР у 2016–2017 та 2017–2018 навчальних роках короткотермінового циклу тематичного удосконалення (ТУ) «Медичне право» для керівників медсестринських служб закладів охорони здоров’я Дніпропетровської області. Проведено оцінку рівня правових знань керівників медсестринства. Наведено результати комп’ютерного вхідного (базового) тестового контролю та підсумкового тестування, які свідчать, що рівень отриманих слухачами знань під час навчання значно перевищує рівень їх базових знань. Представлені нами матеріали показали, що проведення циклу тематичного удосконалення з медичного права, як сучасної навчаль­ної дисципліни, є особливо актуальним та необхідним, сприяє розвитку професійних компетенцій слухачів на етапі післядипломного навчання керівників медсестринства. Навчання на циклі тематичного удосконалення (ТУ) «Медичне право» дозволяє слухачам набути необхідного обсягу правових знань та сформувати навички і вміння вирішення складних управлінських задач щодо правовідносин між медичними працівниками і пацієнтами
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Федорців О. Є., Мочульська О. М.
Назва : Фактори ризику виникнення атопічного дерматиту в дітей
Місце публікування : Вісник наукових досліджень. - Тернопіль, 2016. - N 3. - С. 60-63 (Шифр ВУ9/2016/3)
MeSH-головна: ДЕРМАТИТ АТОПИЧЕСКИЙ -- DERMATITIS, ATOPIC
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
ДЕТИ -- CHILD
НАСЛЕДСТВЕННОСТЬ -- HEREDITY
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мочульська О. М.
Назва : Фактори ризику виникнення алергічних захворювань та характер їх впливу на перебіг атопічного дерматиту і “атопічного маршу”
Місце публікування : Вісник наукових досліджень. - 2015. - № 2. - С. 72-77 (Шифр ВУ9/2015/2)
MeSH-головна: ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
ДЕРМАТИТ АТОПИЧЕСКИЙ -- DERMATITIS, ATOPIC
ДЕТИ -- CHILD
Знайти схожі

5.

Назва журналу :Український журнал Перинатологія і Педіатрія -2021р.,N 2
Цікаві статті :
Давидова Ю. В. Поліпшення ефективності лікування інфекції сечовивідних шляхів у вагітних/ Ю. В. Давидова, А. Ю. Лиманська (стр.7-11)
Уманець Т. Р. Алергічний цілорічний риніт у дітей : ефективність і безпечність застосування препарату "Ергоцетал"/ Т. Р. Уманець [та ін.] (стр.12-16)
Сіромаха С. О. Особливості діагностики патології серця та магістральних судин у вагітних. Досвід національної мультидисциплінарної команди/ С. О. Сіромаха [та ін.] (стр.17-23)
Боднар П. Я. Характеристика функціонального стану гемостазу у жінок після пангістеректомії І типу залежно від індексу маси тіла/ П. Я. Боднар [та ін.] (стр.24-27)
Наумчик О. М. Диференційна діагностика тромбоцитопенії під час вагітності : клінічні і діагностичні алгоритми/ О. М. Наумчик, Ю. В. Давидова, А. Ю. Лиманська (стр.28-40)
Колоскова О. К. Щодо окремих клініко-параклінічних маркерів сепсис-індукованої міокардіальної дисфункції в новонароджених/ О. К. Колоскова, Н. М. Крецу, Т. М. Білоус (стр.41-48)
Неділько В. П. Вплив біологічних та медико-соціальних факторів на формування схильності підлітків шкільного віку до негативної поведінки/ В. П. Неділько, Г. В. Скибан, Л. П. Пінчук (стр.49-56)
Мочульська О. М. Особливості патогенезу свербежу та протисвербіжної терапії в дітей з алергодерматозами (огляд літератури)/ О. М. Мочульська (стр.57-67)
Кісельова М. М. Достовірні і сумнівні діагностичні критерії раннього неонатального сепсису/ М. М. Кісельова [та ін.] (стр.68-74)
Нерознак Ю. П. «Life style modification» у будь-який період життя жінки. Правда і міфи про сіль/ Ю. П. Нерознак, Ю. В. Давидова (стр.94-95)
Алиева Шафаг Эльдар кызы. Особенности мазков Папаниколау у женщин репродуктивного периода жизни с папилломавирусом 16, 18/ Шафаг Эльдар кызы Алиева (стр.96-97)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Назва журналу :Український журнал Перинатологія і Педіатрія -2020р.,N 4
Цікаві статті :
Туманова Л. Є. Гормональний моніторинг функції жовтого тіла, трофобласта і плаценти при одноплідній вагітності в жінок із різними видами безплідності в анамнезі/ Л. Є. Туманова, О. В. Коломієць (стр.6-12)
Борисова Т. П. Вплив хронічних вогнищ інфекції у матері на розвиток гострого пошкодження нирок у недоношених дітей з гемодинамічно значущою відкритою артеріальною протокою/ Т. П. Борисова, О. Ю. Оболонська (стр.13-18)
Гребініченко Г. О. Анатомічні варіанти вродженої діафрагмальної кили, їх клінічне значення та можливості пренатальної диференціації/ Г. О. Гребініченко [та ін.] (стр.19-27)
Снісарь В. І. Аналіз факторів ризику при різних видах анестезіологічного супроводу новонароджених і немовлят із хірургічною патологією/ В. І. Снісарь, О. О. Власов, І. О. Македонський (стр.28-34)
Давидова Ю. В. Роль профілактики дефіциту вітаміну D у поліпшенні акушерських, перинатальних та віддалених результатів/ Ю. В. Давидова, А. Ю. Лиманська, Ю. П. Нерознак (стр.35-40)
Мочульська О. М. Зовнішня терапія алергодерматозів у дітей (огляд літератури)/ О. М. Мочульська (стр.41-47)
Шадрін О. Г. Сучасні підходи до діагностики та лікування вродженої цитомегаловірусної інфекції: клінічний випадок/ О. Г. Шадрін [та ін.] (стр.48-54)
Гусєв В. М. Синдром Апера (Apert): літературна довідка та власний клінічний випадок/ В. М. Гусєв, Д. С. Хапченкова, В. Є. Клебан (стр.55-58)
Діагностика, оцінка та лікування гіпертонічних розладів в період вагітності: Резюме. Настанова SOGC з клінічної практики (SOGC - Товариство акушерів та гінекологів Канади) (стр.59-83)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мочульська О. М., Чорномидз І. Б., Горішний І. М.
Назва : Сучасна стратегія лікування атопічного дерматиту у дітей (огляд літератури)
Місце публікування : Современная педиатрия. - Київ, 2018. - N 8. - С. 99-103 (Шифр СУ26/2018/8)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна: ДЕРМАТИТ АТОПИЧЕСКИЙ -- DERMATITIS, ATOPIC
ДЕТИ -- CHILD
Анотація: У структурі алергічних захворювань особливе місце посідає атопічний дерматит, оскільки він є одним із найчастіших та перших проявів алергії, нерідко трансформується надалі в інші форми алергії, суттєво знижує якість життя дітей незалежно від віку, потребує тривалого, етапного лікування та реабілітації. Сучасна стратегія лікування атопічного дерматиту у дітей заснована на принципах доказової медицини, узагальнена у висновках ІІ Міжнародної об’єднаної конференції з атопічного дерматиту (International Consensus Conference on Atopic Dermatitis, ICCAD). З метою уніфікації різних підходів до діагностики та лікування атопічного дерматиту Європейська академія алергології і клінічної імунології (European Academy of Allergy and Clinical Immunology, EAACI) разом з Американською академією алергії, астми і імунології (American Academy of Allergy, Asthma & Immunology, AAAAI) створили робочу групу PRAСTALL (Practical Allergology Consensus Report). Лікування атопічного дерматиту складається з: контролю за довкіллям з усуненням алергенних та неалергенних факторів; лікувально0косметичного догляду за шкірою; системної і місцевої фармакотерапії; лікування супутніх захворювань; навчання пацієнтів; реабілітації і профілактики. Системна фармакотерапія передбачає застосування лікарських засобів таких груп: антигістамінні, мембраностабілізуючі (кромони), антагоністи лейкотрієнових рецепторів, анти-IgE препарати, глюкокортикостероїди, седативні, ферменти, сорбенти, гепатопротектори, пробіотики, антиоксиданти, антибактеріальні та протигрибкові, імуномодулюючі та імуносупресивні препарати
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Сучасна педіатрія -2020р.,N 8
Цікаві статті :
Борисова Т. П. Прогнозування ранньої діагностики гострого пошкодження нирок у недоношених дітей з гемодинамічно значущою відкритою артеріальною протокою/ Т. П. Борисова, О. Ю. Оболонська, О. Є. Худяков (стр.5-11)
Бегларян С. А. Створення онлайн-тесту для виявлення в дітей підозри на вроджені помилки імунітету/ С. А. Бегларян [та ін.] (стр.12-17)
Власов О. О. Клінічний аналіз вітальних показників у новонароджених і немовлят із хірургічною патологією при різних видах анестезіологічного супроводу/ О. О. Власов (стр.18-25)
Багацька Н. В. Хромосомні аномалії в дівчат-підлітків із первинною олігоменореєю/ Н. В. Багацька, В. Є. Нефідова (стр.26-32)
Мочульська О. М. Клінічні та параклінічні особливості перебігу алергодерматозів у дітей/ О. М. Мочульська, Т. М. Косовська (стр.33-39)
Кінаш М. І. Деякі аспекти розвитку та корекції вторинної екзокринної недостатності підшлункової залози у дітей/ М. І. Кінаш (стр.40-46)
Сорокман Т. В. Перспектива застосування антимікробних пептидів як антигелікобактерних засобів у педіатричній практиці (огляд літератури)/ Т. В. Сорокман, П. М. Молдован, О. В. Макарова (стр.47-54)
Мокия-Сербина С. А. Мукоактивные препараты в лечении кашля при ОРВИ нижних дыхательных путей у детей раннего возраста: как сделать обоснованный выбор/ С. А. Мокия-Сербина [и др.] (стр.55-62)
Мальська А. А. Аномалія Ебштейна та критична коарктація аорти у новонародженого. Нетипове поєднання/ А. А. Мальська, О. Б. Куриляк (стр.63-67)
Позалікарняна пневмонія в дітей віком від 1 місяця: клінічна настанова, заснована на доказах (стр.68-106)
Світлій пам’яті Коренєва Миколи Михайловича (стр.107-108)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Назва журналу :Сучасна педіатрія -2021р.,N 1
Цікаві статті :
Антипкін Ю. Г. Еволюція малюкової смертності в Україні/ Ю. Г. Антипкін, Р. В. Марушко, О. О. Дудіна (стр.6-14)
Майданник В. Г. Формування груп ризику з урахуванням інтервалу QT й QT-коригованого у дітей, хворих на цукровий діабет 1 типу/ В. Г. Майданник [та ін.] (стр.15-21)
Тесленко М. Ю. Етіологічна структура гострих кишкових інфекцій у дітей та аналіз тяжкості клінічних проявів захворювання залежно від збудника/ М. Ю. Тесленко (стр.22-27)
Поцюрко С. О. Прогностична цінність концентрації NT-proBNP у сироватці крові значно недоношених немовлят щодо гемодинамічної значущості відкритої артеріальної протоки/ С. О. Поцюрко, Д. О. Добрянський, Л. Б. Секретар (стр.28-36)
Усачова О. В. Вроджена цитомегаловірусна інфекція: передумови для розвитку; клінічний випадок; труднощі лікування/ О. В. Усачова [та ін.] (стр.37-44)
Шевченко Н. С. Стан кісткової тканини в дітей з ювенільним ідіопатичним артритом/ Н. С. Шевченко, Л. Ф. Богмат (стр.45-52)
Абатуров О. Є. Прогностичне значення впливу мікроРНК грудного молока на імунну відповідь новонароджених із затримкою внутрішньоутробного розвитку/ О. Є. Абатуров, А. О. Товарницька (стр.53-61)
Мочульська О. М. Системна терапія алергодерматозів у дітей (огляд літератури)/ О. М. Мочульська, Т. М. Косовська (стр.62-67)
Кривопустов С. П. Lactobacillus reuteri DSM 17938 та вітамін D3 при поширених клінічних проблемах дітей грудного віку/ С. П. Кривопустов (стр.68-72)
Шадрін О. Г. Стан забезпеченості вітаміном D дітей раннього віку з гастроінтестинальними проявами харчової алергії/ О. Г. Шадрін, Г. А. Гайдучик, М. Г. Горянська (стр.74-80)
Позалікарняна пневмонія в дітей віком від 1 місяця: клінічна настанова, заснована на доказах (Закінчення. Розд. 1-6 див. №8, 2020) (стр.82-111)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Назва журналу :Сучасна педіатрія -2021р.,N 3
Цікаві статті :
Ковальчук Т. А. Особливості вегетативного гомеостазу та адаптаційного потенціалу в дітей із сінкопе/ Т. А. Ковальчук, Н. Ю. Лучишин (стр.5-14)
Романько М. Р. Рекурентні епізоди гострого обструктивного ларингіту в дітей: можливі причини та підходи до профілактики/ М. Р. Романько (стр.15-22)
Муратова Ш. Т. Диагностированные нарушения минеральной плотности костной ткани и уровней кальциотропных гормонов у детей с ювенильным гипертиреозом/ Ш. Т. Муратова (стр.23-30)
Дидятковський В. О. Роль поліморфізму rs_7927894 гена FLG та загального IgE у прогнозуванні клінічних фенотипів атопічного дерматиту в дітей/ В. О. Дидятковський [та ін.] (стр.31-36)
Мартинюк В. Ю. До питання вивчення судом у новонароджених та дітей раннього віку (особливості діагностики та клініко-генетичні характеристики епілептичних енцефалопатій)/ В. Ю. Мартинюк [та ін.] (стр.37-50)
Бабінцева А. Г. Міжнародні рекомендації з менеджменту новонароджених дітей з вродженою діафрагмальною килою: огляд літератури/ А. Г. Бабінцева [та ін.] (стр.51-60)
Мочульська О. М. Оцінка якості життя дітей з дерматологічними захворюваннями (огляд літератури)/ О. М. Мочульська (стр.61-68)
Охотнікова О. М. Віддалені наслідки перенесеного в дитячому віці епізоду синдрому Лайєлла/ О. М. Охотнікова [та ін.] (стр.69-78)
Фесенко М. Є. Синдром Жильбера в новонародженої дитини (клінічний випадок)/ М. Є. Фесенко [та ін.] (стр.79-82)
Krela-Ka’zmierczak. Чи існує ідеальна дієта, яка захищає від дефіциту йоду?/ Iwona Krela-Ka’zmierczak [et al.] (стр.83-95)
Марушко Ю. В. Застосування альфа-казозепіну (Lactium®) та вітаміну B6 у клінічній практиці (огляд літератури)/ Ю. В. Марушко, Т. В. Гищак (стр.96-102)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-52 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)