Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (7)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Назаренко, В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 60
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-40   41-60  
1.

Назва журналу :Довкілля та здоров’я -2023р.,N 2
Цікаві статті :
Нагорна А. М. Виробничий травматизм в Україні: епідеміологічній аналіз і виклики часу/ А. М. Нагорна [та ін.] (стр.4-15)
Забулонов Ю. Дезактивація рідких радіоактивних відходів Чорнобильської зони відчуження: шляхи вирішення/ Ю. Забулонов [та ін.] (стр.16-23)
Дубова Н. Ф. Оцінка адаптаційних можливостей серцево-судинної системи школярів, які мешкають поблизу Чорнобильської зони відчуження/ Н. Ф. Дубова, Ю. І. Бандажевський (стр.24-29)
Operchuk N. I. Peculiarities of information and analytical support in conducting epidemiological surveillance in the public health system/ N. I. Operchuk (стр.30-39)
Бузинний М. Г. Практичні аспекти застосування методу черенковського лічення з корекцією кольорового гасіння/ М. Г. Бузинний (стр.40-45)
Його життєве кредо – профілактика. До 75-річчя з дня народження видатного вченого та педагога в галузі профілактичної медицини Василя Гавриловича Бардова (стр.46-47)
Петренко О. Д. До питання актуальності запровадження безглютенового шкільного харчування/ О. Д. Петренко, М. П. Гуліч, Л. С. Любарська (стр.48-53)
Borysenko A. A. Risk assessment of the bifenthrin influence on the population health when consuming corn grown using the innovative 3rive 3D technology/ A. A. Borysenko [та ін.] (стр.54-58)
Прокопов В. О. Небезпечні хлорити у питній воді: утворення та видалення з використанням діоксиду хлору у технології водопідготовки/ В. О. Прокопов [та ін.] (стр.59-65)
Гозак С. В. Обгрунтування обсягів оздоровчої рухової активності для дітей шкільного віку в умовах карантину/ С. В. Гозак [та ін.] (стр.66-72)
Яригін А. В. Дослідження параметрів світлових характеристик світлодіодних відеоекранів динамічного рекламного устаткування як факторів впливу на зоровий аналізатор людини/ А. В. Яригін [та ін.] (стр.73-79)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Яригін А. В., Назаренко В. І., Семашко П. В.
Назва : Дослідження параметрів світлових характеристик світлодіодних відеоекранів динамічного рекламного устаткування як факторів впливу на зоровий аналізатор людини
Паралельн. назви :Investigation of parameters of light characteristics of LED video screens of dynamic advertising equipment as factors influencing the human visual analyzer
Місце публікування : Довкілля та здоров’я. - 2023. - № 2. - С. 73-79 (Шифр ДУ9/2023/2)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: РЕКЛАМЫ -- ADVERTISEMENTS
ОСЛЕПИТЕЛЬНЫЙ СВЕТ -- GLARE
ЗРИТЕЛЬНОЕ ВОСПРИЯТИЕ -- VISUAL PERCEPTION
РИСКА СТЕПЕНИ ОЦЕНКА -- RISK ADJUSTMENT
ГОРОДСКОГО НАСЕЛЕНИЯ ЗДОРОВЬЕ -- URBAN HEALTH
СТАТИСТИЧЕСКАЯ ОБРАБОТКА ДАННЫХ -- DATA INTERPRETATION, STATISTICAL
Анотація: Дослідження фізичних характеристик великих за геометричним розміром світлових відеоекранів динамічного рекламного устаткування як факторів можливого несприятливого впливу на зоровий аналізатор мешканців оточуючої житлової забудови. Результати та їх обговорення. У зв’язку з розвитком зовнішньої реклами, на електронних панно нового покоління можна відображати відео, мультимедійну, кольорову, динамічну інформацію, а також оперативно оновлювати рекламні матеріали, що може викликати перевантаження зорової системи і порушувати нормальну роботу мозку, призводити до перевтоми. Проведені дослідження відеоекранів за нормованими параметрами: освітленості (лк), яскравості (кд/м2) і ненормованими: енергетичної освітленості (мВт/м2), колірної температури (К), світлової пульсації (%) свідчать про їх відповідність нормативним вимогам України та не перевищують рівнів регламентованих за іншими стандартами і рекомендованих за даними літератури для джерел видимого випромінювання. Виняток становить кутовий розмір видимого з житлового приміщення екрана рекламного щита, що потребує подальших досліджень. Висновки. Використання великих за геометричним розміром відеоекранів динамічного рекламного устаткування, особливо, в районах щільної житлової забудови та інтенсивного транспортного руху, потребує удосконалення методичних підходів до оцінки ризиків візуального дискомфорту та впливу на здоров’я населенняThe purpose of the work. Investigation of the physical characteristics of large geometric light video screens of dynamic advertising equipment as factors of possible adverse effects on visual analyzer of inhabitants of a surrounding housing. Results and discussion. Due to the development of outdoor advertising, the new generation of electronic panels can display video, multimedia, color, dynamic information, as well as quickly update advertising materials. This can cause an overload of the visual system and disrupt the normal functioning of brain, lead to visual fatigue. Studies of video screens on standardized parameters: lighting (lx), brightness (cd/m2) and non-standardized: lighting energy (mW/m2), color temperature (K), light pulsation (%) indicate their compliance with regulatory requirements of Ukraine and do not exceed levels regulated by other standards and recommended by the literature for sources of visible radiation. The exception is the angular size of the screen visible from the living room, which requires further studies. Conclusions. The use of geometrically large video screens of dynamic advertising equipment, especially in areas of dense housing and heavy traffic, requires improved methodological approaches to assessing the risks of visual discomfort and influence on public health
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Махнюк В. М., Гаркавий С. І., Назаренко В. І., Чорна В. В.
Назва : Вивчення факторів впливу на здоров’я сільських та міських учнів у закладах освіти за санітарно-гігієнічнимии показниками умов проведення та організації навчання
Місце публікування : Довкілля та здоров’я. - Київ, 2020. - N 1. - С. 56-63 (Шифр ДУ9/2020/1)
MeSH-головна: ШКОЛЬНИКИ, СЛУЖБЫ ОХРАНЫ ЗДОРОВЬЯ -- SCHOOL HEALTH SERVICES
Анотація: Як показали наші дослідження, матеріально-технічна база міських і сільських ЗНЗ протягом останніх 20 років суттєво не змінилася і не відповідає гігієнічним вимогам (з благоустрою - водопостачання, опалення, каналізація; архітектурно-планувальних рішень - набір приміщень, освітлення, вентиляція) у 72% випадків. Особливо це стосується сільських ЗНЗ, в яких відсутні спортивні зали у 36%, актові зали - у 67%, учбові комп’ютерні кабінети - у 69%. У зв’язку з організацією класів для шестирічних дітей на базі існуючих шкільних приміщень показник фактичної наповнюваності ЗНЗ перевищує проектну у 26,7% міських ЗНЗ і 4,5% сільських ЗНЗ, що призвело до двозмінного режиму навчання. Нині лише п’ята частина учнів перших класів України (майже 22%) має необхідні умови для перебування і навчання, а решта першокласників (майже 78%) навчається у ЗНЗ, які таких умов не мають. У зазначених ЗНЗ було детально вивчено і проаналізовано дані статистичної звітності та медичної документації стосовно 49193 учнів. Кількість дітей з функціональними порушеннями стану здоров ’я (II і III групи здоров ’я) закономірно більша в усіх вікових групах обстежених учнів, що навчались у ЗНЗ з незадовільними санітарно-гігієнічними умовами і організацією навчально-виховного процесу, порівняно з аналогічними показниками в їхніх однолітків, які навчалися в оптимальних умовах. Доведено залежність показників здоров’я дітей від умов та організації навчання у ЗНЗ - питома вага хворих учнів у 2-х, 5-х і 7-х класах ЗНЗ з задовільними умовами була меншою порівняно з аналогічними класами, де ці умови незадовільні (у 2-х класах - 13,3% проти 15,8% (р0,05), у 5-х класах - 9,5% проти 10,2% (р0,05), у 7-х класах - 8,9% проти 13,9% (р0,001). Показники гострої захворюваності загалом у ЗНЗ з задовільними умовами в 1,3 рази менші порівняно з ЗНЗ з незадовільними умовами (р0,001). В учнів міських та сільських ЗНЗ з незадовільними умовами навчання та у поєднанні з двозмінною організацією навчання показники загальної, первинної, гострої, інфекційної захворюваності та патологічної ураженості школярів вищі в 1,2, 1,3, 1,5 тав 1,1 рази порівняно з ЗНЗ, в яких є задовільні умови і організація навчання (р0,05)
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Довкілля та здоров’я -2020р.,N 1
Цікаві статті :
Сердюк А. М. Концепція формування стратегії запобігання дефектам надання медичної допомоги у вітчизняній системі охорони здоров’я/ А. М. Сердюк, Ю. М. Скалецький, М. М. Ріган (стр.4-11)
Томашевська Л. А. Перекисне окислення ліпідів за дії електромагнітного випромінювання. До питань механізму дії/ Л. А. Томашевська, Т. Є. Кравчун (стр.12-18)
Добрянська О. В. Роль самооцінки у формуванні здоров’я осіб різного віку/ О. В. Добрянська, О. В. Волощук (стр.19-25)
Павленко Т. О. Особливості планування досліджень рівнів радону у повітрі будинків у рамках реалізації плану дій/ Т. О. Павленко [та ін.] (стр.26-33)
Гущук І. В. Демографічна ситуація та стан захворюваності населення Рівненської області за 2013-2017 роки/ І. В. Гущук, А. Ю. Гільман, Н. П. Кулеша (стр.34-38)
Осипчук Н. О. Чутливість до синтетичних аромациклічних аміноспиртів ізолятів CANDIDA, що виділені від пацієнтів з цукровим діабетом 2-го типу/ Н. О. Осипчук [та ін.] (стр.39-47)
Лотоцька О. В. Особливості організації централізованого водопостачання населення у Західному регіоні України/ О. В. Лотоцька, В. О. Прокопов, В. А. Кондратюк (стр.48-55)
Махнюк В. М. Вивчення факторів впливу на здоров’я сільських та міських учнів у закладах освіти за санітарно-гігієнічнимии показниками умов проведення та організації навчання/ В. М. Махнюк [та ін.] (стр.56-63)
Черниченко І. О. Захворюваність на рак передміхурової залози та вплив на її формування хімічного забруднення навколишнього середовища/ І. О. Черниченко [та ін.] (стр.64-75)
Бугина Л. М. Програма LANGUAL як інформаційна база у практиці ідентифікації продуктів харчування/ Л. М. Бугина [та ін.] (стр.76-79)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Коваленко О. М., Осадча О. І., Коваленко А. О., Назаренко В. М.
Назва : Лікування поширених гнійних ран різної етіології
Паралельн. назви :Treatment of widespread infected wounds of different etiology
Місце публікування : Періопераційна медицина. - 2019. - Том 2, N 2. - С. 31-37 (Шифр ПУ74/2019/2/2)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: ХИРУРГИЧЕСКАЯ РАНЕВАЯ ИНФЕКЦИЯ -- SURGICAL WOUND INFECTION
НАГНОЕНИЕ -- SUPPURATION
ПРОТИВОИНФЕКЦИОННЫЕ СРЕДСТВА ЛОКАЛЬНЫЕ -- ANTI-INFECTIVE AGENTS, LOCAL
АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTI-BACTERIAL AGENTS
Анотація: Проблема гнійних інфекцій хірургічних відділень зростає у зв’язку зі збільшенням резистентності збудників до антибіотиків, тому стає важливим питання розробки нових схем лікування поширених гнійних ран. Мета дослідження. Розширення можливості лікування гнійних ран з використанням в інфузійній терапії Реосорбілакту, антисептика Декасану і антибіотиків Браксону і Лефлоцину. Матеріали і методи. У дослідження включено 55 хворих з гнійними ранами різного походження, середній вік хворих – 43,4 ± 4,7 років. При лікуванні гнійних ран у хворих основної групи використано антисептичний препарат Декасан з одночасним призначенням для емпіричної антибіотикотерапії Браксону (тобраміцину) та Лефлоцину 750 і включенням у схему інфузійної терапії Реосорбілакту. Результати. У хворих з поширеними ранами спостерігався інтоксикаційний синдром. Початковий рівень сечовини крові після надходження до відділення перевищував нормативні показники в 1,6–1,7 раза. У хворих групи порівняння визначено достовірне зниження рівня сечовини з 9 доби лікування, а у хворих основної групи – з 5 доби. При проведенні інфузійної дезінтоксикаційної терапії з Реосорбілактом у хворих основної групи вже до 5–7 доби відзначено зниження креатиніну на 23 % від вихідного рівня, а у хворих групи порівняння він залишався підвищеним до 9–11 доби. Застосування в якості емпіричної терапії антибіотиків Браксону (тобраміцину) і Лефлоцину 750 (левофлоксацину) призводило до зменшення лейкоцитозу, токсичної зернистості нейтрофілів та лейкоцитарного індексу інтоксикації (ЛІІ). Застосування Декасану для обробки ран сприяло зменшенню кількості мікробних асоціацій до 9 доби до 1,6 ± 0,3 у.о. Бактеріальна забрудненість ран знижувалася до рівня, придатного для проведення ефективної аутодермопластики (104 КУО на 1 г тканини). Висновки: застосування комплексної програми лікування хворих з гнійними ранами різного походження сприяло зменшенню інтоксикаційного синдрому, швидшому зниженню кількості мікроорганізмів у рані, підготовці ран до шкірної пластики, скороченню строків лікування на 4,3 добиThe infections problem of the surgical departments is increasing due to resistance of pathogens to antibiotics, so it becomes an important issue to develop new regimens for the treatment of common infected wounds. The aim of the study was expanding the possibility of treating infected wounds with the use of infusion therapy with reosorbylact, decasan antiseptic, and braxone and leflocin antibiotics. Materials and Methods. 55 patients with infected wounds of different etiology were included in the study. The mean patients age was 43.4 ± 4.7 years. Decasan antiseptic used in the treatment of infected wounds in patients of the main group, the antibiotics braxon (tobramycin) and leflocin 750 (levofloxacinum) is intended simultaneously for empirical antibiotic therapy, reosorbylact solution is included in the infusion therapy. Results. Intoxication syndrome was observed in patients with widespread infected wounds. The initial level of urea blood exceeded 1.6–1.7 times after the patient admission. Creatinine level decreased by 23 % from baseline for 5–7 days of treatment, in patients of the main group during infusion detoxication therapy with Reosorbylact, it remained raised to 9–11 days in patients of the comparison group. Leukocytosis, TGN, and LII decreased in case of empirical antibacterial therapy with braxone (tobramycin) and leflосin 750. The number of microbial associations decreased to 1.6 ± 0.3 using decasan for wound treatment up to 9 days. Bacterial contamination of wounds decreased to a level suitable for effective auto graft (104 per 1 g of tissue). Conclusions. The complex program of treatment for patients with infected wounds contributed to the reduction of intoxication syndrome, faster reduction of the number of microorganisms in the wound, preparation of wounds for skin graft, shortening the treatment time by 4.3 days
Знайти схожі

6.

Назва журналу :Періопераційна медицина -2019р. т.2,N 2
Цікаві статті :
Гріжимальський Є. В. Тромбопрофілактика після кесаревого розтину в контекс сучасної концепції швидкого відновлення ERAC/ Є. В. Гріжимальський (стр.4-7)
Глаголева А. Ю. Сравнение эффективности профилактического системного введения антибиотиков с топическим применением антисептика декаметоксина при чистых хирургических вмешательствах/ А. Ю. Глаголева (стр.8-13)
Нагайчук В. І. Особливості перебігу ранового процесу в гострому періоді опікової хвороби залежно від використаного антисептика/ В. І. Нагайчук [та ін.] (стр.14-22)
Фищенко Я. В. Особенности применения кинезотерапии у пациентов после хирургической коррекции воронкообразной деформации грудной клетки/ Я. В. Фищенко, Л. Д. Кравчук (стр.23-30)
Коваленко О. М. Лікування поширених гнійних ран різної етіології/ О. М. Коваленко [та ін.] (стр.31-37)
Дмитріев Д. В. Вибір внутріїнньосудинного катетера: сучасний погляд і власний досвід/ Д. В. Дмитріев [та ін.] (стр.38-49)
Конопліцький В. С. Безоарна хвороба шлунково-кишкового тракту у дітей (огляд літератури та інтерпретація клінічного спостереження)/ В. С. Конопліцький [та ін.] (стр.50-56)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Назва журналу :Доповіді Національної академії наук України -2017р.,N 2
Цікаві статті :
Бугрій О. М. Мішана задача для подвійно нелінійних інтегро-диференціальних рівнянь зі змінними показниками нелінійності/ О. М. Бугрій (стр.3-9)
Макаров В. Л. Точні розв’язки спектральних задач 10 для оператора Шрьодінгера на (-со, оо) з поліноміальним потенціалом, одержані FD-методом/ В. Л. Макаров (стр.10-15)
Кургаев А. Ф. Модельное проектирование процессора/ А. Ф. Кургаев, С. Н. Григорьев (стр.16-23)
Кубенко В. Д. Нестационарная гидроакустическая задача для жидкости конечной глубины/ В. Д. Кубенко (стр.24-30)
Назаренко В. М. Руйнування композитних матеріалів з двома паралельними співвісними тріщинами під час стиску вздовж тріщин/ В. М. Назаренко, М. В. Довжик (стр.31-34)
Кущ В. І. Модифікований метод Максвела визначення ефективних сталих структурно-неоднорідних матеріалів/ В. І. Кущ, А. Л. Майстренко, B. C. Чернобай (стр.35-41)
Тимошенко Я. Г. Особливості структуроутворення вторинного карбіду кремнію, синтезованого в умовах взаємодії нанорозмірного нестехіометричного карбіду кремнію з оксидом заліза/ Я. Г. Тимошенко [та ін.] (стр.42-48)
Олійник О. П. Прогнозні прирозломні рифогенні пастки вуглеводнів схилу Висачківсько-Ромоданівської антикліналі південної прибортової зони Дніпровсько-Донецької западини/ О. П. Олійник (стр.49-52)
Присяжнюк В. А. Новые виды рода Pupilla Turton, 1831 (Mollusca, Pulmonata) из верхнекайнозойских отложений Казахстана и сопредельных территорий/ В. А. Присяжнюк (стр.53-59)
Кублановский B. C. Фактическая энергия активации электровосстановления иминодиацетатных комплексов палладия (II)/ B. C. Кублановский, В. Н. Никитенко (стр.60-66)
Шабликіна О. В. Похідні 6-(ізокумарин-3-іл)-4-метилумбеліферону/ О. В. Шабликіна [та ін.] (стр.67-71)
Головань А. П. Вплив високодисперсних кремнеземів та їх сумішей на схожість озимої пшениці/ А. П. Головань [та ін.] (стр.72-78)
Щодрий В. Б. Дослідження продуктів взаємодії РНК з манітолом методом піролітичної мас-спектрометрії/ В. Б. Щодрий [та ін.] (стр.79-87)
Манойлов К. Ю. Характеризація очищеної рекомбінантної субодиниці В дифтерійного токсину як інструмента його дослідження/ К. Ю. Манойлов [та ін.] (стр.88-99)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Назаренко В. М., Довжик М. В.
Назва : Руйнування композитних матеріалів з двома паралельними співвісними тріщинами під час стиску вздовж тріщин
Паралельн. назви :Destruction of composite materials with two parallel coaxial cracks at the compression along cracks
Місце публікування : Доповіді Національної академії наук України. - 2017. - № 2. - С. 31-34 (Шифр ДУ11/2017/2)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
Анотація: Проведено дослідження некласичної проблеми механіки руйнування матеріалу з двома співвісними паралельними тріщинами під час стиску вздовж тріщин. Розглянуто осесиметричну задачу для кругової тріщини. Як приклад проведено чисельне дослідження для композитного матеріалу
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Терещенко П. С., Назаренко В. І., Гвоздецький В. А., Корнєв О. М., Сєврюкова О. В., Строкичєва Т. В.
Назва : Умови праці та стан здоров’я ІТ-фахівців ПАТ "Укртелеком"
Місце публікування : Довкілля та здоров’я. - 2015. - № 2. - С. 37-39 (Шифр ДУ9/2015/2)
MeSH-головна: ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ ГИГИЕНА -- OCCUPATIONAL HEALTH
ЗДОРОВЬЯ СОСТОЯНИЕ -- HEALTH STATUS
КОМПЬЮТЕРЫ -- COMPUTERS
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Довкілля та здоров’я -2015р.,N 2
Цікаві статті :
Маковецька Л. І. . Вплив екзогенних оксидів азоту на баланс вільнорадикальних процесів в організмі мишей/ Л. І. Маковецька [и др.] (стр.4-8)
Яворовський О. П. Експериментальні дослідження впливу метилтретбутилового ефіру на ембріональний розвиток білих щурів/ О. П. Яворовський [и др.] (стр.9-13)
Федоренко В. І. Територіальні особливості фізичного розвитку школярів/ В. І. Федоренко, Л. М. Кіцула (стр.14-19)
Полька Н. С. Подходы к формированию гендерориентированных программ в области охраны здоровья детей и подростков/ Н. С. Полька, О. В. Бердник, О. В. Добрянская (стр.20-23)
П’ятниця-Горпинченко Н. К. Сучасний стан проблеми оцінки якості повітря робочої зони/ Н. К. П’ятниця-Горпинченко (стр.24-28)
Тамбовцева О. В. Залежність рівня здоров’я від інтенсивності фізичних навантажень/ О. В. Тамбовцева (стр.29-32)
Думка І. В. Варіабельність ритму серця у машиністів електропоїздів метрополітену/ І. В. Думка, В. С. Ткачишин, Н. Ю. Ткачишина (стр.33-36)
Терещенко П. С. Умови праці та стан здоров’я ІТ-фахівців ПАТ "Укртелеком"/ П. С. Терещенко [и др.] (стр.37-39)
Якименко І. Л. Суб’єктивні симптоми у молодих користувачів мобільними телефонами в Україні/ І. Л. Якименко [и др.] (стр.40-43)
Омельянець М. І. Гігієнічні оцінка організованого безоплатного харчування потерпілих від Чорнобильської катастрофи дітей на радіоактивно забруднених територіях України для профілактики внутрішнього опромінення/ М. І. Омельянець, Н. В. Півень, Н. В. Гунько (стр.44-49)
Сурмашева О. В. Створення стандартних зразків пробіотичних мікроорганізмів: характеристика антибіотикорезистентності штамів/ О. В. Сурмашева, М. О. Шенцова, Н. О. Ніконова (стр.50-53)
Демченко В. Ф. Хімічні елементи снігового покриву м. Києва/ В. Ф. Демченко [и др.] (стр.54-57)
Трахтенгерц Г. Я. Вплив накопичувачів відходів гірничо-збагачувального комплексу України на довкілля/ Г. Я. Трахтенгерц (стр.58-61)
Антоненко А. М. Еколого-гігієнічна оцінка застосування препаратів на основі авермектинів у сільському господарстві України/ А. М. Антоненко [и др.] (стр.62-66)
Омельчук С. Т. Токсикологічна характеристика комбінованого препарату на основі теобону-дитіомікоциду і гентаміцин сульфату/ С. Т. Омельчук [и др.] (стр.67-72)
Лепешкин И. В. Гигиеническая оценка поведения хлорантранилипрола в объектах окружающей среды при выращивании кукурузы в Лесостепной зоне Украины/ И. В. Лепешкин [и др.] (стр.73-77)
Гущук І. До питань організації системи громадського здоров’я в Україні/ І. Гущук (стр.78-79)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Вансович В. Є., Котік Ю. М., Строганов П. В., Назаренко В. А.
Назва : Застосування системи C-QUR V-Patch під час преперитонеальної алопластики з приводу малих та середніх пупкових гриж
Місце публікування : Клінічна хірургія. - 2015. - № 3. - С. 15-16 (Шифр КУ5/2015/3)
MeSH-головна: ГРЫЖА ПУПОЧНАЯ -- HERNIA, UMBILICAL
ГЕРНИОПЛАСТИКА -- HERNIOPLASTY
ПРОТЕЗЫ И ИМПЛАНТАТЫ -- PROSTHESES AND IMPLANTS
Знайти схожі

12.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2015р.,N 3
Цікаві статті :
Іоффе О. Ю. Використання принципів "fast track" хірургії в лікуванні калькульозного холециститу/ О. Ю. Іоффе [и др.] (стр.5-8)
Ничитайло М. Ю. Сучасна класифікація груп лімфатичних вузлів гепатопанкреатобіліарної зони, мультифакторний критерій "Т" та обсяг лімфаденектомії при злоякісних захворюваннях головки підшлункової залози/ М. Ю. Ничитайло [и др.] (стр.9-12)
Дзюбановський І. Я. Прогнозування малігнізації та гострих ускладнень виразкової хвороби шлунка з застосуванням багатопараметричної нейромережевої кластеризації/ І. Я. Дзюбановський, П. Р. Сельський, Л. Є. Війтович (стр.13-14)
Вансович В. Є. Застосування системи C-QUR V-Patch під час преперитонеальної алопластики з приводу малих та середніх пупкових гриж/ В. Є. Вансович [и др.] (стр.15-16)
Грубник В. В. Видеоторакоскопическая атипичная резекция легкого с использованием различных хирургических технологий/ В. В. Грубник [и др.] (стр.17-19)
Тодуров Б. М. Целесообразность использования миниинвазивного доступа при протезировании клапана аорты/ Б. М. Тодуров (стр.20-22)
Трембовецкая Е. М. Дилатационная кардиомиопатия : роль блокады левой ножки предсердно-желудочкового пучка в изменении показателей продольной деформации стенок левого желудочка/ Е. М. Трембовецкая [и др.] (стр.23-25)
Торма Н. Хірургічна профілактика гострого порушення кровообігу головного мозку при атеросклеротичному стенозі сонних артерій/ Н. Торма [и др.] (стр.26-28)
Глоба М. В. Вміст С-реактивного протеїну у пацієнтів у гострому періоді розриву внутрішньочерепної аневризми/ М. В. Глоба [и др.] (стр.29-31)
Гуч А. А. Роль прободающих вен в возникновении варикозной болезни и ее рецидивов после хирургических вмешательств/ А. А. Гуч [и др.] (стр.32-35)
Прасол В. А. Тактика ведения пациентов при продолжающемся тромбозе глубоких вен/ В. А. Прасол, Е. В. Мишенина, Д. В. Оклей (стр.36-38)
Гук Н. А. Планирование вариантов эндоскопического трансназального доступа к аденоме гипофиза/ Н. А. Гук [и др.] (стр.39-41)
Аветіков Д. С. Динаміка клінічних змін та загоєння гнійних ран при застосуванні нанокапсул фосфатидилхоліну у комплексі консервативного лікування хворих з приводу флегмони дна порожнини рота/ Д. С. Аветіков [и др.] (стр.42-45)
Рейті А. О. Можливості ультразвукового дослідження у диференціюванні дрібновогнищевого ураження щитоподібної залози/ А. О. Рейті [и др.] (стр.46-48)
Нечай А. П. Дренирование раны после операции на щитовидной железе/ А. П. Нечай [и др.] (стр.49-51)
Шаповал С. Д. Подовжена блокада сідничного нерва в системі комплексного лікування хворих з приводу ускладненого синдрому діабетичної стопи/ С. Д. Шаповал, І. Л. Савон, М. М. Софілканич (стр.52-54)
Стаховський Е. О. Застосування нефрометрії для вибору тактики лікування хворих з приводу нирковоклітинного раку/ Е. О. Стаховський [и др.] (стр.55-60)
Салютін Р. В. Диференціація мезенхімальних стовбурових клітин жирової тканини/ Р. В. Салютін [и др.] (стр.61-64)
Тамм Т. И. Профилактика гнойных осложнений при механической непроходимости кишечника/ Т. И. Тамм [и др.] (стр.65-67)
Коломоєць О. М. Динаміка репаративних процесів в стінці привідної петлі тонкої кишки після усунення її гострої механічної низької непрохідності залежно від тривалості защемлення/ О. М. Коломоєць (стр.68-71)
Андрющенко В. П. Гангрена Фурн’є - некротизуючий фасціїт ділянки промежини : сучасні погляди щодо клініки, діагностики, лікування (огляд літератури)/ В. П. Андрющенко, В. А. Мельников, М. О. Лесняк (стр.72-76)
Лифшиц Ю. З. Успешное лечение больного по поводу флегмоны правого предплечья с применением метода отрицательного давления/ Ю. З. Лифшиц [и др.] (стр.77-78)
Тандилава Р. З. Перекрут блуждающих селезенок у ребенка 14 лет/ Р. З. Тандилава [и др.] (стр.79-80)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2014р.,N 11.3
Цікаві статті :
Новітні технології та способи лікування вогнепальних та інфікованих ран, синдром діабетичної стопи (стр.3-77)
Беляева О. А. Оптимизация комплексного лечения гнойно-некротических процессов у больных синдромом диабетической стопы и финансовые аспекты/ О. А. Беляева [и др.] (стр.3-7)
Бєсєдін О. М. Вакуум-інстиляційна терапія ран у хворих синдромом діабетичної стопи/ О. М. Бєсєдін [и др.] (стр.8-10)
Біляєва О. О. Мікроєюностомія при непрохідності кишечнику, її доцільність як способу ентерального харчування в ранньому післяопераційному періоді/ О. О. Біляєва [и др.] (стр.11-14)
Біляєва О. О. Обгрунтування хірургічного методу лікування бешихи шляхом декомпресійних розрізів з використанням оксиду азоту/ О. О. Біляєва, В. Г. Шендрик, О. І. Яловський (стр.15-17)
Герич І. Д. Досвід застосування препарату Acerbin® у лікуванні "проблемних ран"/ І. Д. Герич [и др.] (стр.18-20)
Іфтодій А. Г. Удосконалення результатів хірургічного лікування та якості життя пацієнтів із хронічними анальними тріщинами/ А. Г. Іфтодій [и др.] (стр.21-23)
Козинец Г. П. Эффективность специализированной медицинской помощи пострадавшим с термической травмой и ранениями мягких тканей во время массовых акций и АТО/ Г. П. Козинец [и др.] (стр.24-26)
Крижевський В. В. Аналіз частоти післяопераційних ранових ускладнень та постгоспітальних ускладнень після холецистектомій/ В. В. Крижевський [и др.] (стр.27-29)
Ротар О. В. Експериментальне обґрунтування селективної ентеросорбції ендотоксину розчинами хітозану при гострій хірургічній патології/ О. В. Ротар [и др.] (стр.30-31)
Фурманов А. Ю. Применение "кожного эквивалента" при лечении послеожоговых сгибательных контрактур трехфаланговых пальцев кисти/ А. Ю. Фурманов (стр.32-33)
Фусс Ю. О. Профілактика виникнення гнійних захворювань шкіри та м’яких тканин у спортсменів/ Ю. О. Фусс (стр.34-36)
Шаповал С. Д. Резистентные штамы staphyloccus aureus у больных с синдромом диабетической стопы/ С. Д. Шаповал, И. Л. Савон (стр.37-40)
Бадюл П. А. Перспективы использования VAC-терапии при нарушениях венозного оттока в островковых лоскутах/ П. А. Бадюл [и др.] (стр.41)
Березницкий Я. С. Опыт диагностики и лечения торакальной и абдоминальной травмы военного времени/ Я. С. Березницкий [и др.] (стр.41-42)
Біляєва О. О. Обгрунтування антикоагулянтної терапії у комплексному лікуванні хронічної венозної недостатності в стадії активних трофічних виразок у осіб похилого віку/ О. О. Біляєва [и др.] (стр.42-43)
Бойко В. В. Особливості санації гнійно-некротичних ран при підготовці їх до аутодермопластики/ В. В. Бойко [и др.] (стр.43)
Бойко В. В. Перспективи обмеження глибини опікового ураження та актівації репаративних процесів в рані/ В. В. Бойко [и др.] (стр.44)
Васильчук Ю. М. Особенности течения раневого процесса при ожоговой болезни у пострадавших с сахарным диабетом/ Ю. М. Васильчук [и др.] (стр.44-45)
Вільцанюк О. А. Сучасні підходи до комплексного лікування гнійно-запальних процесів та інфікованих ран/ О. А. Вільцанюк (стр.45-46)
Гандзюк В. М. Применение внеочагового дистракционно-компресионного остеосинтеза при лечении обширных ран стопы у больных сахарным диабетом/ В. М. Гандзюк (стр.46)
Гичка С. Г. Компенсаторні структурні зміни кровоносних судин нижніх кінцівок при цукровому діабеті 2-го типу/ С. Г. Гичка [и др.] (стр.47)
Жернов А. А. Лечение глубоких электротермических поражений с использованием васкуляризированных комплексов тканей/ А. А. Жернов, Ан. А. Жернов (стр.47-48)
Коваленко О. М. Вибір тактики лікування поверхневих дермальних опіків за допомогою ранових покриттів/ О. М. Коваленко, А. О. Коваленко, О. І. Осадча (стр.48-49)
Коваленко О. М. Можливості раннього хірургічного лікування хворих з поширеними опіками/ О. М. Коваленко, А. О. Коваленко, О. І. Осадча (стр.49)
Коваленко А. О. Досвід застосування атравматичних AG-вмісних ранових покриттів у хворих з опіками та цукровим діабетом 2-го типу/ А. О. Коваленко, В. М. Назаренко, А. В. Омельченко (стр.49-50)
Козинець Г. П. Ефективність застосування препаратів на гелевій основі у дітей з опіками/ Г. П. Козинець [и др.] (стр.50-51)
Коркунда С. В. Применение инъекционных препаратов гиалуроновой кислоты в комбустиологии и реконструктивно-пластической хирургии/ С. В. Коркунда, Г. А. Олейник, Т. Г. Григорьева (стр.51)
Косульников С. О. Ошибки диагностики и лечения раненых с огнестрельными поражениями конечностей/ С. О. Косульников [и др.] (стр.51-52)
Кравців М. І. Місцеве лікування післяопераційних ранових ускладнень/ М. І. Кравців [и др.] (стр.53)
Логачов В. К. Значення антиоксидантної терапії в загальному та місцевому лікуванні опіків у хворих похилого та старечого віку/ В. К. Логачов [и др.] (стр.53-54)
Логачов В. К. Можливості аутотрансплантації для відновлення субфасціальних опіків у осіб похилого та старечого віку/ В. К. Логачов [и др.] (стр.54)
Люлька О. М. Оптимізація хірургічного лікування хворих з епітеліальними куприковими ходами/ О. М. Люлька [и др.] (стр.54-55)
Михайлусов Р. М. Антибактериальная фотодинамическая терапия в комплексном лечении раневого процесса/ Р. М. Михайлусов (стр.55)
Нагайчук В. І. Можливості збереження кінцівок при термічних ураженнях кісток, великих суглобів та механічних травмах/ В. І. Нагайчук (стр.56)
Нечипорук С. М. Експрес-діагностика онкозахворювання ободової кишки/ С. М. Нечипорук (стр.56-57)
Нор Н. М. Вакуум-терапія в комплексному лікуванні глибоких дефектів м’яких тканин/ Н. М. Нор, С. В. Слєсаренко, П. О. Бадюл (стр.57)
Олейник Г. А. Современная тактика диагностики и лечения скальпированных ран конечностей/ Г. А. Олейник (стр.58)
Пасичный Д. А. Метод предварительной ишемической подготовки тканей и прогностический тест жизнеспособности лоскута при пластиках на конечностях/ Д. А. Пасичный (стр.58-59)
Петренко О. М. Роль ультразвукової кавітації в комплексному лікуванні гнійно-некротичних ускладнень синдрому діабетичної стопи/ О. М. Петренко, Б. Г. Безродний, М. О. Приступюк (стр.59)
Подпрятов С. С. Порівняльна ефективність ін’єкцій високих доз препарату ботулотоксину для лікування ускладненої анальної тріщини/ С. С. Подпрятов [и др.] (стр.60)
Подпрятов С. Є. Підводні камені і стадійне лікування хронічних ран і виразок/ С. Є. Подпрятов [и др.] (стр.61)
Пузич Я. І. Комплексний підхід до лікування бешихи в умовах загальнохірургічного відділення/ Я. І. Пузич (стр.61-62)
Радзіховський А. П. Антибактеріальна терапія у хворих з гострою кишковою непрохідністю обтураційного генезу/ А. П. Радзіховський, О. О. Біляєва, С. М. Нечипорук (стр.62-63)
Руфанова А. А. Результати використання препарату Декасан у малоінвазивному лікуванні анальних тріщин/ А. А. Руфанова (стр.63)
Рябчинська О. В. Результати лікування дефектів анодерми за допомогою 0,4% нітрогліцеринової мазі/ О. В. Рябчинська, В. Ф. Сулима (стр.64)
Савчин В. С. Післяопікові рубцеві контрактури голови і шиї : сучасний стан проблеми/ В. С. Савчин [и др.] (стр.64-65)
Сандер С. В. Підготовка до сануючих операцій у хворих на хронічну ішемію нижніх кінцівок/ С. В. Сандер (стр.65)
Слесаренко С. В. Применение KEYSTONE лоскутов при закрытии обширных осколочно-огнестрельных раневых дефектов/ С. В. Слесаренко, П. А. Бадюл, К. С. Слесаренко (стр.65-66)
Слєсаренко С. В. Вибір методу пластики при закритті поширених ран кисті/ С. В. Слєсаренко, П. О. Бадюл, Н. М. Нор (стр.66-67)
Сперанский И. И. Диабетическая стопа : особенности лечения в условиях ожогового отделения/ И. И. Сперанский (стр.67-68)
Стояновський І. В. Пластичне закриття атипових ампутаційних кукс нижніх кінцівок у пацієнтів із некротизуючим фасціїтом/ І. В. Стояновський (стр.68)
Тамм Т. И. Влияние местного лечения ран на частоту повторных операций у больных с гнойными осложнениями синдрома диабетической стопы/ Т. И. Тамм, М. С. Попов (стр.69-70)
Тутченко М. І. Лікування парастомічних абсцесів та флегмон, враховуючи особливості догляду за стомою/ М. І. Тутченко [и др.] (стр.70)
Тутченко М. І. Лігатура за Гіпократом при гострому парапроктиті - варіант без рецидивного лікування/ М. І. Тутченко [и др.] (стр.70-71)
Тутченко М. І. Хірургічна тактика лікування пацієнтів із флегмоною Фурньє/ М. І. Тутченко [и др.] (стр.71)
Фелештинський Я. П. Особливості алопластики при посттравматичних грижах живота/ Я. П. Фелештинський [и др.] (стр.72)
Фелештинський Я. П. Досвід використання ультразвуку низької частоти та вакуум-терапії в лікуванні гнійних ран у ВІЛ-інфікованих хворих/ Я. П. Фелештинський [и др.] (стр.72-73)
Фисталь Э. Я. Применение современных технологий и способов лечения пострадавших от огнестрельных ранений/ Э. Я. Фисталь [и др.] (стр.73-74)
Фусс Ю. О. Доцільність використання антиперспірантів пролонгованої дії при різних варіантах ураження аксілярної ділянки гіпергідрозом/ Ю. О. Фусс, І. Д. Герич (стр.74)
Хіміч С. Д. Ефективність місцевого та парентерального використання антибіотиків при лікуванні гострих гнійних захворювань м’яких тканин у людей з ожирінням/ С. Д. Хіміч (стр.75)
Цимбалюк В. І. Вогнепальні ушкодження периферичних нервів/ В. І. Цимбалюк [и др.] (стр.76)
Цівина С. А. Досвід використання VAC-асоційованої терапії вогнепальних поранень кінцівок/ С. А. Цівина, Д. П. Ніколюк, Є. В. Цема (стр.76-77)
Шудрак А. А. Перший аналіз причин виникнення післяопераційних ускладнень при вогнепальних пораненнях живота та шляхи їх попередження/ А. А. Шудрак, Я. Л. Заруцький, Р. В. Гибало (стр.77)
Електрозварювання живих тканин в хірургії поранень, невідкладній та плановій хірургії (стр.78-87)
Головко С. В. Досвід застосування електрозварювального та термоструменевого методів при органозберігаючих операціях на нирках/ С. В. Головко, Р. В. Гутверт (стр.78-80)
Березницький Я. С. Хірургічне лікування хронічного геморою з коагуляцією біологічних тканин/ Я. С. Березницький, В. П. Сулима, С. Л. Маліновський (стр.81)
Дорощук В. О. Опыт применения и внедрение ВЧ-электросварки при кастрации в ветеринарной хирургии/ В. О. Дорощук [и др.] (стр.81-82)
Дорощук В. О. Застосування апарату ВЧ-електрозварювання ПАТОНМЕД ЕКВЗ-300 для проведення оваріогістероектомії та мастектомії у кішок/ В. О. Дорощук [и др.] (стр.82-83)
Косенко О. П. Елементи пластичної хірургії з застосуванням апарату "ПАТОНМЕД" при виконанні гемороїдектомії/ О. П. Косенко (стр.83-84)
Косенко О. П. WOV - новий інструмент для виконання біполярних електрокоагуляційних методик/ О. П. Косенко (стр.84)
Ничитайло М. Ю. Застосування методу зварки живих м’яких тканин при виконанні лімфаденектомії у хворих на злоякісні новоутворення голівки підшлункової залози/ М. Ю. Ничитайло [и др.] (стр.84-85)
Подпрятов С. Є. Стінка шлунку та кишечнику як об’єкт електрохірургії/ С. Є. Подпрятов [и др.] (стр.85-86)
Подпрятов С. С. Електрозварювальна структурна перебудова як основа ефективності перекриття високої анальної нориці/ С. С. Подпрятов [и др.] (стр.86)
Супрун И. С. Особенности применения электросварочной технологии в эндокринной хирургии/ И. С. Супрун [и др.] (стр.87)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Терещенко П. С., Гвоздецький В. А., Назаренко В. І.
Назва : Фактори виробничого середовища та поширеність хронічних захворювань ЛОР-органів серед працівників сучасних офісів
Місце публікування : Журнал вушних, носових і горлових хвороб. - 2014. - № 2. - С. 79-82 (Шифр ЖУ4/2014/2)
MeSH-головна: ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГИЧЕСКИЕ БОЛЕЗНИ -- OTORHINOLARYNGOLOGIC DISEASES
ПРОФЕССИОНАЛЬНЫХ ВРЕДНОСТЕЙ ВОЗДЕЙСТВИЕ -- OCCUPATIONAL EXPOSURE
Знайти схожі

15.

Назва журналу :Журнал вушних, носових і горлових хвороб -2014р.,N 2
Цікаві статті :
Дєєва Ю. В. Журналу – 90 років!/ Ю. В. Дєєва (стр.8)
Дєєва Ю. В. Дослідження стану слухового аналізатора у тварин в умовах експериментальної сенсоневральної приглухуватості/ Ю. В. Дєєва, О. В. Васильєв (стр.10-13)
Заболотний Д. І. Лікування хворих з сенсоневральною приглухуватістю судинного ґенезу на початкових стадіях її розвитку/ Д. І. Заболотний [и др.] (стр.14-23)
Сушко Ю. О. Особливості порушень слухової та вестибулярної функцій у взаємозв’язку із структурними змінами при гломусних пухлинах класів А та В/ Ю. О. Сушко [и др.] (стр.24-31)
Шевченко Т. О. Слухова дисфункція у пацієнтів з хворобою Меньєра до та після лікування/ Т. О. Шевченко (стр.32-37)
Крук М. М. Отологічна симптоматика та розвиток негнійних середніх отитів у хворих на алергічний риніт/ М. М. Крук (стр.38-44)
Талалаенко И. А. Клиническая оценка особенностей строения лобного кармана у больных с хроническими воспалениями передней группы околоносовых пазух/ И. А. Талалаенко, С. К. Боенко (стр.45-55)
Стрежак В. В. Клинический ответ опухолевого очага больных раком гортани 3-4-й стадии при применении на первом этапе химиотерапевтического и лучевого методов лечения/ В. В. Стрежак [и др.] (стр.56-61)
Троян В. И. Профилактика ранних местных воспалительных осложнений у больных раком гортани T1-2 N0 M0 на лучевом этапе комбинированного лечения/ В. И. Троян, И. Ф. Беленичев, И. А. Синайко (стр.62-67)
Дурягіна Л. Х. Динаміка системного та локального імунітету у пацієнтів iз запальними захворюваннями пародонту при поєднанні з депресивними розладами під впливом імунокоригуючої терапії/ Л. Х. Дурягіна (стр.68-72)
Весова Е. П. Диагностика и лечение больных с неврологическими осложнениями после эндодонтического лечения/ Е. П. Весова (стр.73-78)
Терещенко П. С. Фактори виробничого середовища та поширеність хронічних захворювань ЛОР-органів серед працівників сучасних офісів/ П. С. Терещенко, В. А. Гвоздецький, В. І. Назаренко (стр.79-82)
Заболотный Д. И. Иммунологическая характеристика ротоглоточного секрета и сыворотки крови у больных аллергическим ринитом с сенсибилизацией к пыльце деревьев и перекрестно-пищевой аллергией/ Д. И. Заболотный, О. Ф. Мельников, О. А. Наумова (стр.83-88)
Професор Олена Андріївна Євдощенко (до 95-річчя з дня народження) (стр.89-90)
Професор Абизов Рустем Адільович (до 70-річчя з дня народження) (стр.91-92)
Профессор Боенко Сергей Константинович (к 70-летию со дня рождения) (стр.93-94)
РЕЦЕНЗІЇ. Плаксивий О. Г., Калуцький І. В., Геруш О. Л. – Дитяча оториноларингологія: Національний підручник / А. А. Лайко, А. Л. Косаковський, Д. Д. Заболотна та співавт. / За ред. проф. А. А. Лайка. – К.: Логос, 2013. – 576 с. (стр.95-96)
Цікаві статті :
Знайти схожі


16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Коваленко А. О., Назаренко В. М., Омельченко А. В.
Назва : Досвід застосування атравматичних AG-вмісних ранових покриттів у хворих з опіками та цукровим діабетом 2-го типу : тези доповіді
Місце публікування : Клінічна хірургія. - 2014. - № 11.3. - С. 49-50 (Шифр КУ5/2014/11.3)
Знайти схожі

17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Васильчук Ю. М., Назаренко В. Н., Ищенко А. Н., Садовой А. С. , Солодкий Ю. А. , Радченко Л. П.
Назва : Особенности течения раневого процесса при ожоговой болезни у пострадавших с сахарным диабетом : тези доповіді
Місце публікування : Клінічна хірургія. - 2014. - № 11.3. - С. 44-45 (Шифр КУ5/2014/11.3)
Знайти схожі

18.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Козинец Г. П., Воронин А. В., Цыганков В. П., Коваленко О. Н. , Исаенко Н. П. , Назаренко В. Н.
Назва : Эффективность специализированной медицинской помощи пострадавшим с термической травмой и ранениями мягких тканей во время массовых акций и АТО
Місце публікування : Клінічна хірургія. - 2014. - № 11.3. - С. 24-26 (Шифр КУ5/2014/11.3)
MeSH-головна: РАНЫ ПРОНИКАЮЩИЕ -- WOUNDS, PENETRATING
МЯГКИХ ТКАНЕЙ ПОВРЕЖДЕНИЯ -- SOFT TISSUE INJURIES
ОЖОГИ -- BURNS
ЛОКАЛЬНЫЕ ВОЙНЫ И КОНФЛИКТЫ -- LOCAL WARS AND CONFLICTS
Знайти схожі

19.

Назва журналу :Український журнал з проблем медицини праці -2012р.,N 1
Цікаві статті :
Демецька О. В. Динаміка концентрації ультрадисперсних частинок при ручному зварюванні електродами/ О. В. Демецька [и др.] (стр.3-7)
Салюков А. О. Оцінка виробничої канцерогенної небезпеки, спричиненої природним ультрафіолетовим випромінюванням/ А. О. Салюков, Д. В. Варивончик (стр.8-20)
Мошковський В. Є. До проблеми нормування хризотил-азбесту в повітрі робочої зони/ В. Є. Мошковський [и др.] (стр.21-25)
Чернюк В. И. Физиолого-гигиеническая оценка физических факторов и напряженности труда на рабочих местах авиадиспетчеров и инженерного персонала по обеспечению управления гражданским воздушным движением в Украине/ В. И. Чернюк [и др.] (стр.26-33)
Лысенко Е. Н. Проблема повышения экстремальной физической работоспособности спортсменов при применении разрешенных внетренировочных средств/ Ε. Η. Лысенко (стр.34-42)
Воронина В. М. Обоснование гигиенических нормативов трансфлутрина в воздушной среде/ В. М. Воронина, Е. А. Баглей (стр.43-47)
Цапко В. Г. Мікроскопічні гриби як потенційний ризик для робітників виробництва біопалива/ В. Г. Цапко [и др.] (стр.48-54)
Кальниш В. В. Единство изменений функционального состояния организма работающего при развитии утомления. Сообщение 3. Биоритмологические аспекты/ В. В. Кальниш, Π. Ю. Пышнов (стр.55-66)
Шелудько О. Л. Правове регулювання суспільних відносин у сфері охорони здоров’я працюючого населення (профпатологічної служби) та шляхи його удосконалення/ О. Л. Шелудько, 3. К. Шевченко (стр.67-80)
Колодяжна О. І. Основні принципи і методологічні засади визначення економічних втрат від професійної захворюваності працюючого населення України/ О. І. Колодяжна, А. М. Нагорна, Μ. Π. Соколова (стр.81-85)
Реферати статей із провідних зарубіжних видань (стр.86-88)
Кальцієві канали та попадання заліза в серце (стр.86)
Професійна безпека та здоров’я в Європі: уроки минулого, виклики і можливості в майбутньому (стр.86)
Напруга при роботі в різних професіях впливає на імунну відповідь (стр.86-87)
Вплив на здоров’я професійної експозиції стиролу під час виробництва підсиленого пластику (стр.87)
Професійна експозиція до берилію та ризик раку: огляд епідеміологічних доказів (стр.87)
Жінки-мігранти, що працюють на фермах, у літературі з медицини праці (стр.87)
Оцінка експозиції в різних професійних групах в умовах лікарні, використовуючи «швидкий контроль експозиції» (QEC). Пілотне дослідження (стр.87-88)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чернюк В. И., Назаренко В. И., Апыхтин Κ. Α., Чуй Т. С., Кудиевский Я. В.
Назва : Физиолого-гигиеническая оценка физических факторов и напряженности труда на рабочих местах авиадиспетчеров и инженерного персонала по обеспечению управления гражданским воздушным движением в Украине
Місце публікування : Український журнал з проблем медицини праці. - 2012. - № 1. - С. 26-33 (Шифр УУ40/2012/1)
Предметні рубрики: Авиация
Инженерное дело
Утомление
Шума воздействие профессиональное
Украина
Здоровья состояния показатели
Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)