Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Пелешок, С. Р.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 13
Показані документи з 1 по 13
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Лобанова І. С., Пелешок С. Р., Красюк Е. К.
Назва : Особливості нейропсихологічного відновлення у хворих з ішемічним інсультом на тлі хронічної ниркової недостатності
Місце публікування : Український неврологічний журнал. - К., 2017. - N 3. - С. 68-69 (Шифр УУ43/2017/3)
MeSH-головна: ИНСУЛЬТ -- STROKE
РЕНАЛЬНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ ХРОНИЧЕСКАЯ -- RENAL INSUFFICIENCY, CHRONIC
НЕЙРОПСИХОЛОГИЧЕСКИЕ ТЕСТЫ -- NEUROPSYCHOLOGICAL TESTS
КАЧЕСТВО ЖИЗНИ -- QUALITY OF LIFE
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Прокопів М. М., Рогоза С. В., Трепет А. М., Вакуленко А. О., Пелешок С. Р., Карнаух Ю. Д., Літовальцева Г. М., Царюк М. А.
Назва : Коморбідність мозкового інсульту за результатами прагматичного спостереження у м. Києві
Місце публікування : Український неврологічний журнал. - К., 2017. - N 3. - С. 27-32 (Шифр УУ43/2017/3)
MeSH-головна: ИНСУЛЬТ -- STROKE
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY
ЦЕРЕБРАЛЬНАЯ КОМА, ГЛАЗГО ШКАЛА ОЦЕНОК ТЯЖЕСТИ -- GLASGOW COMA SCALE
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
Анотація: Мета — вивчити коморбідність та чинники ризику виникнення мозкового інсульту в популяції хворих м. Києва. Матеріали і методи. Проведено обстеження 1575 хворих з гострим мозковим інсультом (з них 42,6% чоловіків) віком від 26 до 100 років (середній вік — (70,5 ± 10,7) року), які були госпіталізовані в період з 1 червня до 31 грудня 2016 р. до неврологічних відділень м. Києва. Коморбідність вивчали із використанням індексу коморбідності Чарлсон. Результати. Встановлено, що у 1102 (71,5%) обстежених пацієнтів інсульт виник вперше. Переважали пацієнти віком 60 років і старші (84,1 %). Коморбідну патологію виявлено у 97,7% пацієнтів. Діапазон значень за індексом Чарлсон — від 1 до 8 балів. Пацієнти з мозковим інсультом, який виник уперше, мали нижче значення індексу Чарлсон (у середньому — (3,5 ± 1,5) бала) порівняно з пацієнтами, котрі перенесли повторний мозковий інсульт ((3,8+1,4) бала, р ‹ 0,01). Значущо вищі значення індексу Чарлсон мали хворі з ішемічним інсультом порівняно з хворими з геморагічним інсультом (р = 0,012). Групи хворих із високим і низьким рівнем коморбідності за індексом Чарлсон статистично значущо відрізнялися за оцінкою за шкалою ком Глазго (р ‹ 0,01), тяжкістю неврологічного дефіциту за шкалою NIHSS (National Institute of Health Stroke Scale) (p ‹ 0,01) і тривалістю лікування в умовах неврологічного стаціонару (р = 0,38). Лише 49% хворих із оцінкою за індексом Чарлсон ? 2 бали мали сприятливий наслідок за модифікованою шкалою Ренкіна в гострий період інсульту порівняно із 83% пацієнтів, у яких індекс Чарлсон становив 1 бал (р ‹ 0,01). Ризик летального наслідку в гострий період інсульту був пов’язаний з рівнем коморбідності за індексом Чарлсон (р ‹ 0,01). Висновки. Коморбідність, оцінена за індексом Чарлсон, пов’язана з тяжким перебігом та несприятливими наслідками гострого періоду мозкового інсульту. З огляду на велику поширеність серцевої патології у хворих з мозковим інсультом, більшу увагу слід приділяти профілактичним заходам, зокрема лікуванню первинного ураження серцево-судинної системи, та просвітницькій роботі серед населення.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Пантелеєнко Л. В., Бойченко Н. В., Пелешок С. Р.
Назва : Можливості використання тіоктової кислоти в терапії ішемічного інсульту на тлі цукрового діабету
Місце публікування : Український неврологічний журнал. - К., 2017. - N 4. - С. 31-36 (Шифр УУ43/2017/4)
MeSH-головна: ИНСУЛЬТ -- STROKE
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
ЛЕКАРСТВЕННАЯ ТЕРАПИЯ КОМБИНИРОВАННАЯ -- DRUG THERAPY, COMBINATION
ТИОКТОВАЯ КИСЛОТА -- THIOCTIC ACID
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ -- TREATMENT OUTCOME
Анотація: Мета — оцінити вплив комплексної терапії з використанням тіоктової кислоти у гострий і ранній відновний період ішемічного інсульту (II) на тлі цукрового діабету (ЦД) на фізичне відновлення та когнітивні функції хворих через 3 міс після виникнення II. Матеріали і методи. Обстежено 82 хворих (43 чоловіків та 39 жінок) із гострим II на тлі ЦД віком 66-84 роки (середній вік — (71,9 ± 9,9) року), яких випадковим чином було розподілено на дві групи: перша — 38 хворих, які додатково до базисної терапії отримували тіоктову (?-ліпоєву) кислоту (ТK), друга — 44 хворих, котрі отримували лише базисну терапію. До групи контролю було залучено 22 пацієнтів з II без порушення вуглеводного обміну, які отримували базисну терапію. Проведено комплексне клініко-неврологічне обстеження. Діагноз верифіковано за допомогою магнітно-резонансної томографії головного мозку. Оцінку за шкалою NIHSS (National Institute of Health Stroke Scale) проводили в 1-шу, на 7-му та 14-ту добу захворювання. Функціональний статус хворих визначали за індексом Бартел на 14-ту і 90-ту добу, ступінь когнітивних порушень за шкалою MMSE (Mini-Mental State Examination) — у 1-шу, на 14-ту та 90-ту добу. Результати. Використання ТK у комплексній терапії II порівняно з традиційною терапією сприяло кращому функціональному відновленню хворих та збільшенню частки пацієнтів, котрі не потребували сторонньої допомоги у повсякденній активності. Терапія із застосуванням ТK запобігала розвитку післяінсультних когнітивних порушень та поліпшувала когнітивні функції у пацієнтів з II на тлі ЦД у ранній відновний період. Через 3 міс після II у 1-й групі спостерігали позитивну динаміку оцінки когнітивних функцій за шкалою MMSE із статистично значущим (р ‹ 0,05) збільшенням середнього бала порівняно з 2-ю та контрольною групами, тоді як у цих групах — лише незначне поліпшення оцінки когнітивного статусу. Висновки. Застосування у гострий і ранній відновний період II комплексної терапії з використанням ТK поліпшує функціональне відновлення та когнітивні функції у хворих з інсультом середнього ступеня тяжкості на тлі ЦД через 3 міс після перенесеного захворювання порівняно з традиційною терапією. Використання ТK у комплексній терапії II у хворих на ЦД є доцільним для підвищення ефективності лікування, поліпшення результатів реабілітації та збільшення частки незалежних у повсякденній активності пацієнтів.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Пантелеєнко Л. В., Деркач С. В., Пелешок С. Р.
Назва : Хвороба Фара. Огляд літератури та власне клінічне спостереження
Місце публікування : Український неврологічний журнал. - К., 2019. - N 4. - С. 15-20 (Шифр УУ43/2019/4)
MeSH-головна: БАЗАЛЬНЫХ ГАНГЛИЕВ БОЛЕЗНИ -- BASAL GANGLIA DISEASES
КАЛЬЦИЕВОГО ОБМЕНА НАРУШЕНИЯ -- CALCIUM METABOLISM DISORDERS
КАЛЬЦИНОЗ -- CALCINOSIS
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
ОБЗОР -- REVIEW
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): болезнь фара
Анотація: Кальцифікація базальних гангліїв — радіологічна знахідка, яку часто виявляють вторинно до цілої низки причин або за умов фізіологічного старіння мозку. За даними літератури, її частота значно варіює, що зумовлено відсутністю масштабних популяційних досліджень поширеності кальцифікації, а також значним постарінням населення. Клінічні вияви кальцифікації базальних гангліїв різноманітні. Патерни нейровізуалізаційних знахідок відрізняються в описах клінічних випадків. Ідіопатична кальцифікація базальних гангліїв (хвороба Фара) — захворювання, спричинене мутаціями певних генів, має клінічні та радіологічні особливості. Оскільки це рідкісне захворювання, всі висновки ґрунтуються на описах поодиноких клінічних випадків, а діагностичні критерії є предметом дискусії. В літературних джерелах немає чіткого визначення того, яку кальцифікацію базальних гангліїв можна вважати хворобою Фара, а яку ні. Немає чітких диференційно?діагностичних критеріїв захворювання. Спектр генетичних мутацій постійно поповнюється. Найчастішими клінічними виявами хвороби Фара, за даними літератури, є рухові розлади, які виявляються у вигляді паркінсонізму, хореї, тремору, дистонії, атетозу та орофаціальної дискінезії. Іншими ознаками є когнітивні та психічні порушення, мозочкові симптоми, розлади ходи, порушення мовлення, пірамідні знаки, чутливі порушення та мігренозний головний біль. Дискусійними є підходи до лікування зазначеної патології. Наведено огляд літератури, присвячений ідіопатичній кальцифікації базальних гангліїв, описано її генетичні особливості, клінічні вияви та радіологічні ознаки. Запропоновано диференційно?діагностичні критерії захворювання відповідно до сучасних даних літератури. Наведено власне клінічне спостереження пацієнтки із хворобою Фара.
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мяловицька О. А., Пелешок С. Р., Бернацька Т. В., Небор Я. Я.
Назва : Клінічний випадок розвитку ішемічного інсульту на тлі неспецифічного аортоартеріїту (хвороби Такаясу)
Місце публікування : Український неврологічний журнал. - К, 2018. - N 3/4. - С. 57-60 (Шифр УУ43/2018/3/4)
MeSH-головна: ТАКАЯСУ АРТЕРИИТ -- TAKAYASU ARTERITIS
СИСТЕМНЫЙ ВАСКУЛИТ -- SYSTEMIC VASCULITIS
ИНСУЛЬТ -- STROKE
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
Анотація: Описано клінічний випадок розвитку поєднаного ішемічного інсульту в каротидному та вертебробазилярному басейнах на тлі неспецифічного аортоартеріїту (хвороби Такаясу). Діагноз підтверджено даними магнітно-резонансної томографії та трансцеребральної ангіографії. Цей випадок демонструє необхідність тісної співпраці невролога та ревматолога при веденні пацієнтів із системними васкулітами, зокрема із неспецифічним аортоартеріїтом.
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Пелешок С. Р.
Назва : Запаморочення
Місце публікування : Нова медицина. - Київ, 2005. - № 6. - С. 34-36 (Шифр 23697/2005/6)
Предметні рубрики: Головокружение
Вертиго
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Лобанова І. С., Пелешок С. Р., Красюк Е. К.
Назва : Характеристика функціонального відновлення у хворих з ішемічним інсультом на тлі хронічної ниркової недостатності
Місце публікування : Український неврологічний журнал. - К., 2016. - № 3. - С. 74 (Шифр УУ43/2016/3)
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Нова медицина -2005р.,N 6
Цікаві статті :
Чайківська В. В. Старіння населення - проблема всієї планети/ В. В. Чайківська, Л. А. Стаднюк (стр.4-5)
Ткачов М. Ф. Лікарня для ветеранів/ М. Ф. Ткачов (стр.6-7)
Порохняк-Гановська Л. Семінар у Верховній Раді/ Л. Порохняк-Гановська (стр.10)
Кривенок В. І. Особливості обстеження хворих похилого віку у практиці сімейного лікаря/ В. І. Кривенок (стр.12-14)
Токар А. В. Старіння та серце/ А. В. Токар (стр.16-19)
Горпинченко І. І. Вік і гормональна функція статевих залоз у чоловіків/ І. І. Горпинченко (стр.20-24)
Шкіряк-Нижник З. А. Медико-соціальна характеристика жінок перехідного віку великого промислового міста/ З. А. Шкіряк-Нижник [и др.] (стр.25-27)
Корпачов В. В. Цукровий діабет ІІ типу/ В. В. Корпачов (стр.28-30)
Давидович О. В. Застосування глібенкламіду (манінілу) у пацієнтів похилого віку/ О. В. Давидович (стр.31-33)
Пелешок С. Р. Запаморочення/ С. Р. Пелешок (стр.34-36)
Тисячна О. Л. Головний біль в осіб літнього віку/ О. Л. Тисячна (стр.37)
Вежневець Л. В. Обструктивне апное сну/ Л. В. Вежневець (стр.38-41)
Ольшанський Д. Чи впливає ожиріння на тривалість життя?/ Д. Ольшанський, Д. Аллісон (стр.42-45)
Покеза Т. О. Деменція в осіб похилого віку/ Т. О. Покеза (стр.46-47)
Павленко Г. П. Анемія у людей похилого віку/ Г. П. Павленко (стр.48-53)
Мішиєв В. Д. Хвороба Альцгеймера: пошук нових способів збереження функцій мозку/ В. Д. Мішиєв (стр.54-57)
Бурчинський С. Г. Нейрофармакологічні основи леводопазамісної терапії при хворобі Паркінсона/ С. Г. Бурчинський (стр.59-62)
Долженко М. Н. Гіполіпідемічна активність ентеросорбенту ентеросгель у хворих з ішемічною хворобою серця і супутнім цукровим діабетом ІІ типу/ М. Н. Долженко [и др.] (стр.64-65)
Інновація в менеджменті менопаузи (стр.68-69)
Рєзніков О. Г. Сучасні уявлення про менеджмент менопаузи/ О. Г. Рєзніков (стр.69-73)
Линник М. І. Досвід застосування функціонально-пептидних комплексів у реабілітації хворих із хронічним гепатитом/ М. І. Линник [и др.] (стр.74-76)
Купчинська О. Г. Біпролол у лікуванні гіпертонічної хвороби/ О. Г. Купчинська, О. П. Свищенко, Т. М. Овдієнко (стр.78-80)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Назва журналу :Український неврологічний журнал -2019р.,N 4
Цікаві статті :
Мальцев Д. В. Клініка, діагностика та лікування HHV-7-нейроінфекції/ Д. В. Мальцев (стр.5-14)
Пантелеєнко Л. В. Хвороба Фара. Огляд літератури та власне клінічне спостереження/ Л. В. Пантелеєнко, С. В. Деркач, С. Р. Пелешок (стр.15-20)
Кальбус О. І. Статево-вікові особливості поширеності міастенії в окремих регіонах України/ О. І. Кальбус (стр.21-28)
Приймак Х. В. Електронейроміографічні показники та особливості стоматологічного статусу у дітей з дитячим церебральним паралічем/ Х. В. Приймак, І. А. Зорій, Н. В. Біденко (стр.29-34)
Покровська Т. В. Діагностика серозних менінгітів у дітей/ Т. В. Покровська, В. В. Гнатюк (стр.35-39)
Слинько Є. І. Діагностика та хірургічне лікування хворих із фіксованим спинним мозком у дорослому віці/ Є. І. Слинько, А. В. Спірідонов, О. М. Хонда (стр.40-46)
Дзяк Л. А. Особенности электрофизиологического мониторинга у больных с дискогенными острыми пояснично-крестцовыми радикулопатиями/ Л. А. Дзяк, А. А. Шульга, А. Н. Шульга (стр.47-54)
Домрес Н. В. Особливості клінічних виявів спастичності у хворих на розсіяний склероз залежно від типу перебігу, тривалості та ступеня тяжкості захворювання/ Н. В. Домрес, Л. І. Соколова (стр.55-59)
Поясник І. М. Глюкокортикоїди у лікуванні хворих із туберкульозним менінгітом - два боки однієї медалі (сучасні тенденції, клінічний випадок)/ І. М. Поясник (стр.60-66)
Berezutskyi V. I. Spes phthisica: the case of Frederic Chopin/ V. I. Berezutskyi ; V. I. Berezutskyy, M. S. Berezutska (стр.67-71)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Назва журналу :Український неврологічний журнал -2018р.,N 3/4
Цікаві статті :
Лісяний М. І. Подвійна роль мікроглії в патогенезі розсіяного склерозу/ М. І. Лісяний (стр.5-10)
Турчина Н. С. Місце хронічної інфекції в патофізіології атеросклеротичних процесів у каротидних артеріях у хворих на цереброваскулярні захворювання/ Н. С. Турчина (стр.11-16)
Боброва В. И. Терморегуляція організму людини: норма і патологія/ В. И. Боброва, С. Н. Никифоров, Л. А. Шевченко (стр.17-25)
Пантелеєнко Л. В. Особливості клінічного перебігу ішемічного інсульту на тлі хвороби малих судин/ Л. В. Пантелеєнко, В. Ю. Крилова (стр.26-31)
Новікова Л. В. Клініко-електроенцефалографічні особливості у хворих із повторним мозковим півкульовим ішемічним інсультом залежно від наслідку гострого періоду захворювання/ Л. В. Новікова (стр.32-38)
Інгула Н. І. Психоемоційний стан та вегетативна резистентність у хворих із хронічною ішемією мозку на тлі стенокардії напруження/ Н. І. Інгула (стр.39-45)
Ткачук Н. П. Актиграфія для оцінки ефективності терапії у хворих із синдромом неспокійних ніг на тлі діабетичної поліневропатії/ Н. П. Ткачук, В. А. Гриб (стр.46-51)
Довбонос Т. А. Міотонічна дистрофія. Клінічний випадок/ Т. А. Довбонос, Л. С. Турук (стр.52-56)
Мяловицька О. А. Клінічний випадок розвитку ішемічного інсульту на тлі неспецифічного аортоартеріїту (хвороби Такаясу)/ О. А. Мяловицька [та ін.] (стр.57-60)
Геник С. І. Ведення хворих із менінгітом/ С. І. Геник [та ін.] (стр.61-67)
Некрасова Н. О. Скринінговий алгоритм «SVBI-pro» та його застосування в неврологічній практиці/ Н. О. Некрасова, І. А. Григорова, В. В. Третяк (стр.68-72)
Питання Європейського іспиту (стр.73-82)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Назва журналу :Український неврологічний журнал -2017р.,N 3
Цікаві статті :
Мальцев Д. В. Показання к применению ?-интерферонов человека в клинической практике/ Д. В. Мальцев, А. И. Соколова, В. Г. Колерова (стр.5-22)
Мєдвєдкова С. О. Прогнозування функціонального наслідку раннього відновного періоду мозкового півкульного ішемічного інсульту за рівнем нейронспецифічної енолази в сироватці крові/ С. О. Мєдвєдкова (стр.23-26)
Прокопів М. М. Коморбідність мозкового інсульту за результатами прагматичного спостереження у м. Києві/ М. М. Прокопів [та ін.] (стр.27-32)
Мяловицька О. А. Прогностична оцінка розвитку когнітивних та емоційних порушень у хворих на розсіяний склероз залежно від локалізації вогнищ демієлінізації в головному мозку/ О. А. Мяловицька, Ю. В. Хижняк (стр.33-37)
Яценко К. В. Вплив комплексної терапії з використанням мікрополяризаціі на електроенцефалографічні показники у дітей, хворих на симптоматичну епілепсію/ К. В. Яценко (стр.38-42)
Цимбалюк В. І. Порівняльний аналіз динаміки рівня рухової функції паретичної кінцівки щура на тлі травми спинного мозку та відновних нейроінженерних втручань/ В. І. Цимбалюк [та ін.] (стр.43-48)
Цупиков О. М. Ефективність використання зеленого флуоресцентного білка як маркера для ідентифікації трансплантованих нейральних прогеніторних клітин у нервовій тканині мишей/ О. М. Цупиков [та ін.] (стр.51-57)
Тести з неврології (стр.58-61)
Матеріали науково-практичної конференції з міжнародню участю «Актуальні питання діагностики та лікування захворювань нервової системи» (Київ, 12-13 жовтня 2017 року) (стр.62-78)
Антоненко К. В. Характеристика головного болю у пацієнтів з ішемічним інсультом/ К. В. Антоненко (стр.62)
Бачинська Н. Ю. Особливості синдрому помірних когнітивних порушень у пацієнтів різного віку при коморбідності дисциркуляторної енцефалопатії з метаболічним синдромом/ Н. Ю. Бачинська, О. О. Копчак, В. О. Холін (стр.62-63)
Гарматіна О. Ю. Перфузія головного мозку при оклюзивно-стенотичному ураженні брахіоцефальних артерій за умов хірургічної корекції/ О. Ю. Гарматіна, В. В. Мороз (стр.63-64)
Дубенко О. Є. Нейропсихологічний профіль когнітивних порушень у пацієнтів з хворобою Альцгеймера, судинною деменцією та помірними когнитивними розладами/ О. Є. Дубенко, О. С. Чиняк (стр.64)
Евдокимов В. А. Повышение качества лечения пояснично-крестцовых радикулопатий с применением методов мануальной терапии/ В. А. Евдокимов (стр.65)
Заводнова З. І. Клінічні особливості виявів депресії у хворих на розсіяний склероз/ З. І. Заводнова (стр.65-66)
Кирпичёва Н. Б. Оценка эффективности терапии детей с эпилепсией и фокальной корковой дисплазией/ Н. Б. Кирпичёва [и др.] (стр.66)
Коваль М. В. Клініко-діагностичні критерії синдрому грудного виходу/ М. В. Коваль, В. А. Гриб, М. І. Лесів (стр.67)
Крилова В. Ю. Чинники та клінічні ознаки епілепсій з пізним початком/ В. Ю. Крилова (стр.67)
Лесів М. І. Когнітивно-мнестичні функції у хворих на гіпертонічну хворобу, коморбідну з гіпотиреозом/ М. І. Лесів [та ін.] (стр.68)
Лобанова І. С. Особливості нейропсихологічного відновлення у хворих з ішемічним інсультом на тлі хронічної ниркової недостатності/ І. С. Лобанова, С. Р. Пелешок, Е. К. Красюк (стр.68-69)
Михайличенко Т. Е. Морфологические характеристики тканей головного мозга при церебральном инсульте у пациентов с сахарным диабетом/ Т. Е. Михайличенко (стр.69)
Мяловицька О. А. Клініко-нейровізуалізаційне зіставлення у хворих на мігрень, ускладнену мігренозним статусом/ О. А. Мяловицька, Ю. П. Дідкова (стр.70)
Мяловицька О. А. Особливості когнітивних та емоційних розладів у хворих з клінічно ізольованим синдромом/ О. А. Мяловицька, Т. А. Довбонос, Ю. В. Хижняк (стр.70-71)
Некрасова Н. О. Вивчення діагностичної інформативності конституційно-біологічних та сомато-вісцеральних маркерів недиференційованої дисплазії сполучної тканини у хворих зі спондилогенною вертебробазилярною недостатністю/ Н. О. Некрасова (стр.71)
Пантелеєнко Л. В. Когнітивні розлади та функціональне відновлення після інсульту, спричиненого хворобою малих судин/ Л. В. Пантелеєнко, Н. В. Бойченко (стр.71-72)
Пономарев В. В. Нейровоспаление при болезни Паркинсона: факт или фикция?/ В. В. Пономарев [та ін.] ; В. В. Пономарёв [и др.] (стр.72-73)
Пономарев В. В. Этиология церебрального инсульта у лиц молодого возраста, по данным популяционного исследования, проведенного в Минской области Республики Беларусь/ В. В. Пономарев ; В. В. Пономарёв, С. Г. Кузьменко, А. С. Королько (стр.73-74)
Потапова К. В. До питання про тип дієти хворих на розсіяний склероз/ К. В. Потапова, Л. І. Соколова (стр.74)
Радзіховська Н. С. Зв’язок між порушеннями функції сечового міхура та сексуальної дисфункції у хворих на розсіяний склероз з ремітивно-рецидивними та вторинно-прогресивними типами перебігу/ Н. С. Радзіховська (стр.74-75)
Симоненко Г. Г. Використання гомеопатичних препаратів для лікування головного болю напруження вазомоторного та психогенного генезу/ Г. Г. Симоненко (стр.75)
Скоробогатова О. В. Немедикаментозне лікування епілепсії у дітей: інформаційно-хвильова терапія/ О. В. Скоробогатова, Т. І. Померанцева (стр.76)
Шандюк В. Ю. Порівняльна характеристика неврологічного дефіциту та рівня інвалідизації у хворих з атеротромботичним та кардіоемболічним підтипами ішемічного інсульту у відновний період/ В. Ю. Шандюк, В. С. Мельник (стр.76-77)
Шаповалова Г. А. Наукове обґрунтування застосування «сухих» вуглекислих ванн у комплексі реабілітації дітей із супутньою патологією нервової системи в період ремісії онкозахворювань/ Г. А. Шаповалова, Т. В. Польщакова (стр.77)
Юрик О. Є. Структура неврологічних ушкоджень при бойових травмах кінцівок/ О. Є. Юрик (стр.77-78)
Юрик О. Є. Характер порушень вегетативної нервової системи у пацієнтів з ревматоїдним артритом на етапі доопераційної підготовки/ О. Є. Юрик, Н. Є. Юрик (стр.78)
Цікаві статті :
Знайти схожі


12.

Назва журналу :Український неврологічний журнал -2017р.,N 4
Цікаві статті :
Дубенко Е.Г. Паранеопластические синдромы в неврологической практике/ Е. Г. Дубенко, А. И. Коваленко (стр.5-10)
Негрич Т.І. Аналіз коморбідних захворювань у хворих на розсіяний склероз/ Т. І. Негрич, К. М. Гичка (стр.11-18)
Крижановский С.А. Применение ингибиторов холинэстеразы у пациентов с болезнью Паркинсона с когнитивными нарушениями (клинико-нейрофизиологическое исследование)/ С. А. Крижановский [и др.] (стр.19-24)
Негрич Н.О. Ser-Pro-Cys-пептид як біологічний маркер розсіяного склерозу та його активності/ Н. О. Негрич (стр.27-30)
Пантелеєнко Л.В. Можливості використання тіоктової кислоти в терапії ішемічного інсульту на тлі цукрового діабету/ Л. В. Пантелеєнко, Н. В. Бойченко, С. Р. Пелешок (стр.31-36)
Цимбалюк В.І. Порівняльний аналіз динаміки еластичності паретичної кінцівки щура на тлі травми спинного мозку, алотрансплантації тканини зрілої нюхової цибулини та фетального мозочка/ В. І. Цимбалюк [та ін.] (стр.37-41)
European Board Examination in Neurology. Variants of questions with answers (стр.42-49)
Препарат Окревус (окрелизумаб) для лечения рецидивирующей и первично-прогрессирующей форм рассеянного склероза представлен в Украине (стр.50-55)
Конференция «Когнитивные нарушения в неврологии», посвященная Международному дню болезни Альцгеймера (21-22 сентября 2017 года, Киев) (стр.56-63)
Від наукового пошуку до практичного втілення (результати науково-практичної конференції) (стр.64-68)
Турчина Н.С. Ішемічний інсульт у хворих з маніфестованою вірусною інфекцією : частота виявлення та зв’язок з неврологічним відновленням/ Н. С. Турчина, Т. М. Черенько (стр.69)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Назва журналу :Український неврологічний журнал -2016р.,N 3
Цікаві статті :
Андрюшкова Н. Г. Дослідження генома ентеровірусів у сироватці крові хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу/ Н. Г. Андрюшкова [и др.] (стр.8-12)
Демченко А. В. Когнітивний викликаний потенціал Р300 при хронічній ішемії мозку/ A. В. Демченко (стр.13-19)
Костюк К. Р. Ефективність диференційованого хірургічного лікування тяжких форм хвороби Паркінсона/ К. Р. Костюк, Н. С. Василів, В. Л. Ломадзе (стр.20-28)
Коваль С. С. Оцінка ефективності застосування методики інтеграції даних ОФЕКТ/МРТ для діагностики гліальних пухлин головного мозку/ С. С. Коваль, С. С. Макеєв, Т. Г. Новікова (стр.29-34)
Довбонос Т. А. Втома і депресія у хворих на розсіяний склероз на тлі інтерферонотерапії/ Т. А. Довбонос, Ю. В. Хижняк (стр.35-39)
Романенко В. І. Валідація національної версії опитувальника DN4 для визначення невропатичного компонента болю у пацієнтів з хронічними больовими синдромами попереково-крижової локалізації/ B. І. Романенко (стр.40-45)
Гнатюк В. В. Міалгічний синдром при грипі типу В/ В. В. Гнатюк, Т. В. Покровська (стр.46-50)
Байдаулетова А. И. Психогенные двигательные расстройства (клинический случай)/ А. И. Байдаулетова, О. А. Шавловская (стр.51-58)
Цимбалюк В. І. Вплив трансплантації тканини нюхової цибулини на перебіг регенераційного процесу при травмі спинного мозку в експерименті/ В. І. Цимбалюк [и др.] (стр.59-65)
Матеріали науково-практичної конференції "Впровадження вітчизняних розробок у діагностиці та лікуванні захворювань нервової системи" (Київ, 22-23 вересня 2016 року) (стр.66-85)
Антоненко К. В. Гендерні особливості ішемичного інсульту/ К. В. Антоненко (стр.66)
Білоус І. І. Когнітивні порушення і рівень особистної та реактивної тривожності у хворих на гіпотиреоз/ І. І. Білоус (стр.66-67)
Васильев Р. Г. Мультипотентные стволовые клетки - производные нервного гребня: морфофункциональные свойства и перспективы использования в неврологии и нейрохирургии/ Р. Г. Васильев [и др.] (стр.67-68)
Гев’як О. М. Емоційні розлади та фізична реабілітація у пацієнтів в гострий період геморагічного інсульту/ О. М. Гев’як (стр.68)
Григорова І. А. Судинна деменція. Клініка, діагностика, лікування/ І. А. Григорова (стр.68-69)
Грицык В. Ф. Предварительные результаты использования клеточной терапии на основе мультипотентных мезенхимальных стромальных клеток из жировой ткани в лечении экструзий межпозвонковых дисков/ В. Ф. Грицык [и др.] (стр.69-70)
Дубенко O. E. Факторы риска и клинико-анатомические характеристики ишемического инсульта у больных с интракраниальным атеросклерозом/ O. E. Дубенко, В. В. Лебединец, П. В. Лебединец (стр.70-71)
Заводнова З. І. Гостра нейропатія лицьового нерва як тунельний синдром та її корекція/ З. І. Заводнова, М. Г. Матюшко (стр.71)
Зозуля А. І. Впровадження сучасних технологій оперативного лікування мозкових інсультів/ А. І. Зозуля, І. С. Зозуля, А. О. Волосовець (стр.71-72)
Зубов Д. А. Разработка инновационных биомедицинских продуктов для клеточной терапии неврологических заболеваний/ Д. А. Зубов [и др.] (стр.72-73)
Кривецька І. І. Оцінка якості життя хворих на розсіяний склероз як компонент комплексної оцінки ефективності лікування/ І. І. Кривецька, Л. Д. Кліміна (стр.73)
Крилова В. Ю. Клінічні та параклінічні особливості постінсультної епілепсії/ В. Ю. Крилова (стр.73-74)
Лобанова І. С. Характеристика функціонального відновлення у хворих з ішемічним інсультом на тлі хронічної ниркової недостатності/ І. С. Лобанова, С. Р. Пелешок, Е. К. Красюк (стр.74)
Логвиненко А. В. Динамика когнитивных функций у пациентов с синдромом позвоночной артерии на фоне комплексной немедикаментозной терапии/ А. В. Логвиненко (стр.74-75)
Морозова О. Г. Цервікальні механізми розвитку вегетативних дисфункцій: особливості перебігу та діагностики/ О. Г. Морозова, О. А. Ярошевський, Я. В. Липинська (стр.75-76)
Мяловицька О. А. Особливості профілактичного лікування пацієнтів з мігренню, ускладненою залізодефіцитною анемією/ О. А. Мяловицька, Ю. П. Дідкова (стр.76-77)
Мяловицька О. А. Ососбливості когнітивніх порушень у хворих з ініціальними і прогресивними формами розсіяного склерозу/ О. А. Мяловицька, Ю. В. Хижняк (стр.77)
Олексюк-Нехамес А. Г. Особливості фармакотерапії у хворих з різними формами поліневропатій/ А. Г. Олексюк-Нехамес (стр.77-78)
Паєнок А.В. Динаміка нейропсихологічних функцій та показників системної запальної відповіді у пацієнтів у відновний період ішемічного інсульту за умов лікування холіну альфосцератом/ А. В. Паєнок, В. В. Смілевська (стр.78-79)
Прокопів М. М. Стан надання медичної допомоги хворим на мозковий інсульт у м. Києві (за попередніми даними прагматичного дослідження)/ М. М. Прокопів, С. В. Рогоза (стр.79)
Рибачук О. А. Доклінічне дослідження нейропротекторного ефекту стовбурових клітин різного генезу на органотиповій культурі гіпокампа після моделювання ішемічного пошкодження/ О. А. Рибачук [и др.] (стр.80)
Скоробогатова О. В. Комплексная коррекция нарушений структурно-функциональной организации мозга у больных с ишемическим инсультом (предварительные результаты)/ О. В. Скоробогатова (стр.80-81)
Соколова Л. І. Корекція порушень сексуальної функції у жінок, хворих на розсіяний склероз/ Л. І. Соколова, Н. С. Радзіховська (стр.81)
Турчина Н. С. Вплив комбінованої нейропротекторної та противірусної терапії на відновлення неврологічних функцій у хворих після ішемічного інсульту з ознаками персистенції герпетичної інфекції/ Н. С. Турчина (стр.82)
Черенько Т. М. Когнітивні функції у хворих з різними анамнестичними характеристиками артеріальної гіпертензії в гострій період ішемічного інсульту/ Т. М. Черенько, Ю. Л. Гелетюк (стр.83)
Шадід Ф. Х. Функціональний стан ендотелію та церебрального кровообігу у хворих із загостренням хронічної дискогенної люмбалгії/ Ф. Х. Шадід, І. І. Кричун (стр.83-84)
Шандюк В. Ю. Порівняльна характеристика клінічного перебігу атеротромботичного та кардиоемболічного підтипів ішемичного інсульту/ В. Ю. Шандюк, В. С. Мельник, Ю. В. Дзятко (стр.84)
Юрік О. Є. Особливості клінічних неврологічних виявів остеохондрозу хребта в попереково-крижовому відділі/ О. Є. Юрік, Н. П. Слободянюк (стр.84-85)
Юрик О. Є. Зміни діятельності вегетативної нервової системи в осіб з хронічним посттравматичним остеомієлітом нижніх кінцівок/ О. Є. Юрик, Н. Є. Юрик (стр.85)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)