Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (9)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Пентюк, О. О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 89
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-89 
1.
Шифр: 74127/1997/1/2
   Журнал

Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - Періодичність не визначена
1997р. Т. 1 № 2
Зміст:
Мороз, В. М. Медична антропологія і відновлювальна медицина / В. М. Мороз, Б. О. Никитюк. - С.1-2
Гумінський, Ю. Й. Пропорційність в співвідношеннях параметрів внутрішніх органів та соми людей в нормі за даними регресійного моделювання / Ю. Й. Гумінський. - С.3-4. - Бібліогр.: в кінці ст.
Почекутова, А. О. Вплив нікотинової кислоти на швидкість визрівання сурфактанту / А. О. Почекутова. - С.5. - Бібліогр.: в кінці ст.
Фоміна, Л. В. Морфологія судин та ендотеліальних клітин справжніх гемангіом / Л. В. Фоміна. - С.6-7. - Бібліогр.: в кінці ст.
Косован, А. І. Вплив ципрофлоксацину, цефамандолу та ріфампіцину на ферменти метаболізму ксенобіотиків у порівнянні з класичними індукторами та інгібіторами монооксигеназ / А. І. Косован, О. О. Яковлева, О. Г. Вовк. - С.8-9. - Бібліогр.: в кінці ст.
Коган, Б. Й. Зміни маси деяких внутрішніх органів щурів після сумісного впливу на шкіру локальної гіпер- та гіпотермії / Б. Й. Коган, І. В. Гунас, І. Д. Кухар. - С.10-11. - Бібліогр.: в кінці ст.
Оболенський, О. О. Морфологія та біохімія легень в ранній термін після локального впливу на організм щурів низької температури / О. О. Оболенський, В. В. Біктіміров, О. О. Яковлева. - С.12-13. - Бібліогр.: в кінці ст.
Незгода, І. І. Хіміотерапевтична ефективність ципробаю при експериментальному сальмонельозі / І. І. Незгода, В. В. Біктіміров, В. А. Кириленко. - С.14-15. - Бібліогр.: в кінці ст.
Андрєєв, О. П. Корекція сорбентами та антиоксидантами метаболічних порушень в печінці щурів при інтоксикації тетрахлорметаном / О. П. Андрєєв [та ін.]. - С.16-17. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Мороз Л. В., Блажієвська Г. Й., Штатько О. І., Пентюк О. О.
Півторак, В. І. Математичне моделювання формоутворюючої функції косого шару м’язів шлунку / В. І. Півторак [та ін.]. - С.18-19. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Богачук С. Г., Риндюк В. І., Приятельчук В. О.
Мороз, В. М. Характеристика параметрів неспецифічної резистентності та динаміка її формування під дією радонової води / В. М. Мороз, Л. О. Соловйова. - С.20-22. - Бібліогр.: в кінці ст.
Соловйова, Л. О. Динаміка структури та функції щитовидної залози при дії на організм слаборадіоактивних мінеральних вод / Л. О. Соловйова, Т. П. Куфтирьова, Т. В. Андрїєнко. - С.23-25. - Бібліогр.: в кінці ст.
Башинська, О. І. Статевий диморфізм остеометричних ознак кісток, що утворюють колінний суглоб в пубертатному віці / О. І. Башинська. - С.26-27. - Бібліогр.: в кінці ст.
Остапчук, О. І. Вплив циметидину, тіаміндифосфату та фенобарбіталу на фармакокінетику та фармакологічний ефект індометацину у щурів / О. І. Остапчук, З. С. Медвідь, М. А. Станіславчук. - С.28-29. - Бібліогр.: в кінці ст.
Ніколаєнко, О. О. Гістометричні і ультраструктурні зміни в печінці щурів-самок лінії Вістар після вагітності / О. О. Ніколаєнко. - С.30-31. - Бібліогр.: в кінці ст.
Личко, В. Г. Вплив електричної складової електромагнітних полів промислової частоти на електрокардіографічні показники білих щурів / В. Г. Личко, С. В. Прокопенко. - С.32-33. - Бібліогр.: в кінці ст.
Пентюк, Н. О. Вплив ниркової недостатності на фармакокінетику напроксену, та закислення і залужнення сечі на елімінацію напроксену та парацетамолу / Н. О. Пентюк, М. А. Станіславчук, О. Г. Вовк. - С.34-35. - Бібліогр.: в кінці ст.
Матвійчук, М. В. Вплив додаткового введення ретинолу, ретиноєвої кислоти та бета-каротину на активність ферментів, що метаболізують ксенобютики, токсичність нітрозодиметиламіну та циклофосфаміду / М. В. Матвійчук [та ін.]. - С.36-37. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Какарькін О. Я., Черв’як М. М., Дмітрієва К. Ю.
Бєлий, А. В. Роль вільнорадикальних механізмів в патогенезі імунних порушень після впливу низьких рівнів радіації / А. В. Бєлий. - С.38-39. - Бібліогр.: в кінці ст.
Сєркова, В. К. Вплив еналаприла на перекисне окислення ліпідів у хворих на гіпертонічну хворобу II стадії / В. К. Сєркова, Л. В. Бурдейна. - С.40-41. - Бібліогр.: в кінці ст.
Горобець, Н. І. Клінічні особливості порушень вегетативної нервової системи у дітей, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС з захворюваннями органів травлення та їх санаторно-курортна реабілітація / Н. І. Горобець. - С.42-43. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шанчук, О. М. Вплив ендобронхіальних санацій декаметоксином на імунологічну реактивність хворих хронічним бронхітом / О. М. Шанчук. - С.44-45. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дубова, Г. І. Значення змін імунної відповіді у розвитку пієлонефриту у вагітних з хронічними осередками інфекції / Г. І. Дубова. - С.46-47. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гутман, Л. Б. Особливості лікування вагітних з осередками хронічної інфекції залежно від імунологічного стану / Л. Б. Гутман, Г. І. Дубова. - С.48. - Бібліогр.: в кінці ст.
Березовська, З. Б. Анестезія при кесаревому розтині / З. Б. Березовська [та ін.]. - С.49. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Міщук І. І., Оссовська А. Б., Гомон М. Л., Міщенко Р. Ф.
Булат, Л. М. Доплерографічні особливості реактивності середньої мозкової артерії у здорових дітей / Л. М. Булат [та ін.]. - С.50-51. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Шкуренко В. Д., Горобець Н. І., Курець О. О.
Шкуренко, В. Д. Реабілітація дітей з хронічною поєднаною патологією органів травлення на етапі санаторно-курортного лікування / В. Д. Шкуренко. - С.52-53. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шапаренко, Г. П. Порівняльна характеристика фактичних і належних ехокардюграфічних показників при гіпертонічній хворобі III стадії / Г. П. Шапаренко. - С.54-55. - Бібліогр.: в кінці ст.
Данилюк, І. І. Динаміка системи комплемента у хворих на хронічний лімфолейкоз / І. І. Данилюк. - С.56-57. - Бібліогр.: в кінці ст.
Білик, В. Д. Діагностичні можливості комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень при спостереженні за хворими з епілептичними припадками / В. Д. Білик, І. Й. Хаімзон, О. В. Курляндчнков. - С.58-59. - Бібліогр.: в кінці ст.
Желіба, М. Д. Гострий апендицит: причини нагноєння операційної рани / М. Д. Желіба. - С.60. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дудник, В. М. Стан тиреощної системи у дітей з кісто- та вузликоутворенням щитовидної залози / В. М. Дудник. - С.61. - Бібліогр.: в кінці ст.
Мелащенко, С. Г. Показники та циркадний ритм добової внутрішньошлункової ацидності у хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки та практично здорових осіб / С. Г. Мелащенко. - С.62-63. - Бібліогр.: в кінці ст.
Загниборода, П. П. Застосування нормобаричної гіпок- сітерапії в комплексному лікуванні хворих цирозом печінки / П. П. Загниборода. - С.64-65. - Бібліогр.: в кінці ст.
Каніковський, О. Є. Кишкові нориці, як ускладнення гострого деструктивного панкреатиту / О. Є. Каніковський, О. О. Жупанов. - С.66-67. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гришко, В. Г. Фізичний розвиток дітей з хронічним гломерулонефритом та його зміни під впливом етапної реабілітації / В. Г. Гришко. - С.68-69. - Бібліогр.: в кінці ст.
Цирульник, А. М. Стан імунітету осіб з хронічними і рецидивуючими захворюваннями органів дихання, що приймали участь в ліквідації аварії на ЧАЕС / А. М. Цирульник [та ін.]. - С.70-71. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Зайков С. В., Гонько В. М., Бобело О. Л., Ланова С. В.
Кузняк, Н. Б. Ефективність лікування хворих з одонтогенними флегмонами щелепно-лицевої ділянки комбінованим препаратом, що поєднує сорбційні та протеолітичні властивості / Н. Б. Кузняк. - С.72-73. - Бібліогр.: в кінці ст.
Курець, О. О. Реабілітація дітей з захворюваннями органів дихання, які постраждали від аварії на ЧАЕС в санаторно-курортних умовах / О. О. Курець. - С.74-75. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гайструк, Н. А. Деякі особливості плаценти при анемії вагітних / Н. А. Гайструк. - С.76-77. - Бібліогр.: в кінці ст.
Жученко, Л. М. Клініка гострих отруєнь психотропними препаратами нейролептичного ряду / Л. М. Жученко, С. В. Римша. - С.78-79. - Бібліогр.: в кінці ст.
Процюк, Т. Л. Комплексне лікування алергічних захворювань у дітей раннього віку з використанням ентеросорбенту - силарду П / Т. Л. Процюк. - С.80-81. - Бібліогр.: в кінці ст.
Барало, І. В. Результати хірургічних втручань у хворих аденомою передміхурової залози з різною груповою (АВО) та оезус належністю крові / І. В. Барало. - С.82-83. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гнатишин, М. С. Індивідуальні критерії оцінки нервово-психічного перенавантаження у жіночого населення та його профілактика / М. С. Гнатишин. - С.84-85. - Бібліогр.: в кінці ст.
Коньков, Д. Г. Структура акушерської патології у вагітних, які зазнали впливу вібрації / Д. Г. Коньков. - С.86-87. - Бібліогр.: в кінці ст.
Сєркова, В. К. Порівняльна оцінка ефективності антиангінальних препаратів у хворих на ішемічну хворобу серця з больовою і безбольовою ішемією міокарду / В. К. Сєркова, Акрам Аль-Харірі. - С.88-89. - Бібліогр.: в кінці ст.
Фомін, О. О. Нове в діагностиці глибоких та складних гемангіом лиця та шиї у дітей / О. О. Фомін. - С.90. - Бібліогр.: в кінці ст.
Корнєєв, Б. І. Хронічний некалькульозний холецистит (огляд літератури) / Б. І. Корнєєв. - С.91-92. - Бібліогр.: в кінці ст.
Полторак, А. В. Самовільне переривання вагітності в ранніх термінах, як соціально-медична проблема / А. В. Полторак. - С.93-94. - Бібліогр.: в кінці ст.
Жученко, О. П. Часовий аналіз динаміки частоти випадків гострого апендицту за 6 років (1987-1992) / О. П. Жученко. - С.95. - Бібліогр.: в кінці ст.
Давидюк, А. Т. З історії організації Вінницького медичного університету (1934-1937 pp.) / А. Т. Давидюк. - С.96-97. - Бібліогр.: в кінці ст.
Курляндчиков, О. В. Розробка комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень при веденні хворих з епілептичними припадками / О. В. Курляндчиков. - С.98-99. - Бібліогр.: в кінці ст.
Йолтухівський, М. В. Використання моделі інструментального їжодобувного рефлексу щурів для аналізу закономірностей формування нової рухової програми / М. В. Йолтухівський. - С.100-101. - Бібліогр.: в кінці ст.
Очередько, О. М. Ситуаційне та прогностичне моделювання стану захворюваності сільських мешканців на основі економетричного моделювання / О. М. Очередько. - С.102-103. - Бібліогр.: в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


   
    Корекція сорбентами та антиоксидантами метаболічних порушень в печінці щурів при інтоксикації тетрахлорметаном [Текст] / О. П. Андрєєв [та ін.] // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 1997. - Т. 1, № 2. - С. 16-17. - Бібліогр.: в кінці ст.


Рубрики: Аскорутин--фарм

MeSH-головна:
ПЕЧЕНЬ -- LIVER (действие лекарственных препаратов, метаболизм, патология, повреждения, энзимология)
МЕТАБОЛИЧЕСКИЙ СИНДРОМ X -- METABOLIC SYNDROME X (метаболизм, химически вызванный)
МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- MODELS, ANIMAL
КРЫСЫ -- RATS
МЕТАН -- METHANE (вредные воздействия, токсичность)
ХЛОРА СОЕДИНЕНИЯ -- CHLORINE COMPOUNDS (вредные воздействия, токсичность)
ПОЛИСОРБАТЫ -- POLYSORBATES (фармакология)
ТОКОФЕРОЛЫ -- TOCOPHEROLS (фармакология)
ФЕРМЕНТЫ -- ENZYMES (действие лекарственных препаратов, метаболизм, фармакология)
ДЕТОКСИКАЦИЯ СОРБЦИОННАЯ -- SORPTION DETOXIFICATION (использование)
Дод.точки доступу:
Андрєєв, О. П.
Мороз, Л. В.
Блажієвська, Г. Й.
Штатько, О. І.
Пентюк, О. О.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.


   
    Застосування препарату " Лізетокс " для лікування одонтогенних запальних процесів [Текст] / Н. Б. Кузняк [та ін.] // Вісник стоматології. - 1998. - № 2. - С. 43-45


MeSH-головна:
ИНФЕКЦИЯ ОДОНТОГЕННАЯ -- FOCAL INFECTION, DENTAL (патофизиология, терапия, этиология)
ЭНТЕРОСОРБЦИЯ -- ENTEROSORPTION (методы, тенденции)
Дод.точки доступу:
Кузняк, Н. Б.
Штатько, О. І.
Геращенко, І. І.
Пентюк, О. О.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

4.


   
    Динаміка змін біохімічного стану печінки після термічного ушкодження шкіри [Текст] / О. О. Пентюк, І. В. Гунас, І. П. Довгань // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 1998. - Т. 2, № 2. - С. 337-340


MeSH-головна:
ПЕЧЕНИ БОЛЕЗНИ -- LIVER DISEASES (метаболизм, патофизиология, этиология)
БОЛЕЗНЬ, МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- DISEASE MODELS, ANIMAL
Дод.точки доступу:
Пентюк, О. О.
Гунас, І. В.
Довгань, І. П.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

5.


    Пентюк, О. О.
    Вплив індукторів мікросомальних монооксигеназ на фармакологічний ефект та фармакокінетику лікарських засобів - субстратів цитохрому Р450 [Текст] / О. О. Пентюк, С. В. Шевчук, М. А. Станіславчук // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 1999. - Т. 3, № 1. - С. 34-36


MeSH-головна:
ЦИТОХРОМОВ P-450 ФЕРМЕНТНАЯ СИСТЕМА -- CYTOCHROME P-450 ENZYME SYSTEM (анализ, действие лекарственных препаратов, фармакокинетика, фармакология)
Дод.точки доступу:
Шевчук, С. В.
Станіславчук, М. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

6.


   
    Вплив супутньої патології на забезпеченість вітамінами та мікроелементами дітей перших чотирьох років життя з залізодефіцитними станами [Текст] / Н. І. Горобець [та ін.] // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 1999. - № 5. - С. 27-32


Рубрики: ВНМУ

MeSH-головна:
АНЕМИЯ ЖЕЛЕЗОДЕФИЦИТНАЯ -- ANEMIA, IRON-DEFICIENCY (патофизиология)
ДЕТИ -- CHILD
ВИТАМИНЫ -- VITAMINS (терапевтическое применение)
ПИЩЕВЫЕ МИКРОЭЛЕМЕНТЫ -- MICRONUTRIENTS (терапевтическое применение)
Дод.точки доступу:
Горобець, Н. І.
Пентюк, О. О.
Лайко, Л. І.
Горобець, Р. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

7.


   
    Ферменти біотрансформації лікарських речовин у хворих на бронхіальну астму [Текст] / А. І. Косован [та ін.] // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 1999. - Т. 3, № 2. - С. 360-361


Рубрики: ВНМУ

MeSH-головна:
АСТМА БРОНХИАЛЬНАЯ -- ASTHMA (лекарственная терапия)
ФЕРМЕНТЫ -- ENZYMES (терапевтическое применение, фармакокинетика, фармакология)
БИОТРАНСФОРМАЦИЯ -- BIOTRANSFORMATION (действие лекарственных препаратов)
ПРОТИВОАСТМАТИЧЕСКИЕ СРЕДСТВА -- ANTI-ASTHMATIC AGENTS (терапевтическое применение, фармакокинетика, фармакология)
Дод.точки доступу:
Косован, А. І.
Яковлева, О. О.
Пентюк, О. О.
Шкарівський, Л. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

8.


    Мороз, В. М.
    Досягнення в розробці лікарських препаратів на основі високодисперсного кремнезему. 10 років з дня застосування спільної медико-біологічної лабораторії ВДМУ та ІХП НАН України [Текст] / В. М. Мороз, О. О. Чуйко, О. О. Пентюк // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 1999. - Т. 3, № 1. - С. 1-3


MeSH-головна:
ЛЕКАРСТВ ОЦЕНКА ДОКЛИНИЧЕСКАЯ -- DRUG EVALUATION, PRECLINICAL (методы, тенденции)
КРЕМНИЯ ДИОКСИД -- SILICON DIOXIDE (анализ, фармакология)
ЭНТЕРОСОРБЦИЯ -- ENTEROSORPTION (методы, оборудование, тенденции)
КЛИНИЧЕСКИЕ ЛАБОРАТОРНЫЕ СЛУЖБЫ -- CLINICAL LABORATORY SERVICES (использование, организация и управление, тенденции)
Дод.точки доступу:
Чуйко, О. О.
Пентюк, О. О.
Мороз, Василь Максимович (нейрофізіолог, педагог ; 1942-) \про нього\

Вільних прим. немає

Знайти схожі

9.


    Дмитриєва, К. Ю.
    Динаміка процесів біотрансформації ксенобіотиків у щурів з термічним ураженням шкіри [Текст] / К. Ю. Дмитриєва, О. О. Пентюк, Д. В. Дмитрієв // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 2000. - Т. 4, № 1. - С. 17-19


MeSH-головна:
ОЖОГИ -- BURNS (патофизиология)
КСЕНОБИОТИКИ -- XENOBIOTICS (фармакология)
ЭКСПЕРИМЕНТЫ НА ЖИВОТНЫХ -- ANIMAL EXPERIMENTATION
КРЫСЫ -- RATS
Дод.точки доступу:
Пентюк, О. О.
Дмитрієв, Д. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

10.
Шифр: ЕУ12/2001/23/4
   Журнал

Экспериментальная онкология [Текст]
2001р. Т. 23 № 4
Зміст:
Гуслицер, Л. Н. Эпидемиология опухолей: основные результаты исследований, проведенных в институте экспериментальной патологии, онкологии и радиобиологии им. Р. Е.Кавецкого НАН Украины / Л. Н. Гуслицер. - С.229-235
Хомяк, О. Г. Модель сфероидообразования и ее использование в онкологии / О. Г. Хомяк, М. В. Сидоренко. - С.236-241
Григорович, С. А. Факторы, способствующие выживанию лимфобластной клеточной линии IM-9/ER, обладающей фенотипом множественной лекарственной устойчивости / С. А. Григорович, Б. Бреннер, А. И. Свирновский. - С.242-247
Лисовский, И. Л. Особенности экспрессии мРНК бета-дефенсина-2 (hBD-2) и рецептора ЭФР в злокачественных клетках шейки матки и вульвы человека / И. Л. Лисовский, М. А. Солдаткина, Д. И. Литвин. - С.248-252
Антоняк, Г. Рекуляция экспрессии компонентов системы активации плазминогена в лейкемических клетках / Г. Антоняк, Н. Бабич, Л. Сологуб. - С.253-259
Саманта, С. Изучение противоопухолевых свойств NAPRO-NU, препарата заданной химической структуры, синтезированного на основе 2-хлорэтилнитрозомочевины и нафталимида / С. Саманта, А. Пейн, С. Датта. - С.260-266
Кудрявець, Ю. Й. Інтерферон-альфа посилює розвиток апоптозу, індукованого різними чинниками в пухлинних клітинах in vitro / Ю. Й. Кудрявець. - С.267-273
Якшибаева, Ю. Р. Экспрессия рецепторов к углеводам на поверхности клеток меланомы В16 и МСА саркомы и влияние моно- и дисахаридов на адгезию и гомотипическую агрегацию клеток in vitro / Ю. Р. Якшибаева. - С.274-277
Мосієнко, М. Д. Пригнічення росту і метастазування карциноми Льюїс під впливом плацентарних факторів та імуномодулятора пробіотичного походження / М. Д. Мосієнко, В. М. Рябуха, О. М. Пясковська. - С.278-281
Шалимов, С. А. Противоопухолевое и иммуномодулирующее действие препарата на основе тиофосфорных производных алкалоидов чистотела большого / С. А. Шалимов, Ю. А. Гриневич, С. В. Мартыненко. - С.282-286
Какарькін, О. Я. Вплив антиоксидантно-сорбентного комплексу на нефро-і уротоксичну дію циклофосфаміду та екскрецію його метаболітів з сечею у щурів з карциномою Герена / О. Я. Какарькін, О. О. Пентюк, М. С. Пушкарь. - С.287-290
Козак, О. В. Влияние активности 131І на вероятность абляции остаточной ткани у больных раком щитовидной железы / О. В. Козак. - С.291-293
Сумбаев, В. В. Активность поли-(АДФ-рибоза)-полимеразы и протеинкиназы С в клетках рака гортани человека НЕр-2 при обработке гамма-интерфероном и аллопуринолом / В. В. Сумбаев, И. М. Ясинская. - С.294-296
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

11.


    Какарькін, О. Я.
    Вплив антиоксидантно-сорбентного комплексу на нефро-і уротоксичну дію циклофосфаміду та екскрецію його метаболітів з сечею у щурів з карциномою Герена [Текст] / О. Я. Какарькін, О. О. Пентюк, М. С. Пушкарь, Л. І. Какарькіна // Экспериментальная онкология. - 2001. - Т. 23, № 4. - С. 287-290


MeSH-головна:
ЦИТОСТАТИЧЕСКИЕ СРЕДСТВА -- CYTOSTATIC AGENTS (анализ, терапевтическое применение)
ИНТЕРФЕРОН-АЛЬФА -- INTERFERON-ALPHA (анализ)
МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- MODELS, ANIMAL
Дод.точки доступу:
Пентюк, О. О.
Пушкарь, М. С.
Какарькіна, Л. І.


Знайти схожі

12.


    Булавенко, О. В.
    Механізми ендотоксин-індукованого ураження легень та дослідження пульмопротекторної дії амброксолу у щурів [Текст] / О. В. Булавенко, О. О. Пентюк // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 2001. - Т. 5, № 1. - С. 4-7


MeSH-головна:
ЛЕГКИХ ПОВРЕЖДЕНИЕ -- LUNG INJURY (лекарственная терапия, этиология)
ЭНДОТОКСИНЫ -- ENDOTOXINS (вредные воздействия)
ЛЕГКИЕ -- LUNG (действие лекарственных препаратов)
АМБРОКСОЛ -- AMBROXOL (фармакология)
КРЫСЫ -- RATS
Дод.точки доступу:
Пентюк, О. О.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

13.


    Гунько, І. П.
    Ентеросорбент силард модифікує дію диклофенаку у хворих на ревматоїдний артрит [Текст] / І. П. Гунько, М. А. Станіславчук, О. О. Пентюк // Лікування та діагностика. - 2001. - № 2. - С. 66-68


Рубрики: Силард --фарм

   ВНМУ


MeSH-головна:
АРТРИТ РЕВМАТОИДНЫЙ -- ARTHRITIS, RHEUMATOID (лекарственная терапия)
ДИКЛОФЕНАК -- DICLOFENAC (фармакология)
Дод.точки доступу:
Станіславчук, М. А.
Пентюк, О. О.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

14.


    Пентюк, О. О.
    Особливості викладання біохімії іноземним студентам та шляхи його оптимізації [Текст] / О. О. Пентюк, М. Б. Луцюк, Е. В. Столярчук // Медична освіта. - 2002. - № 3. - С. 265-267


MeSH-головна:
БИОХИМИЯ -- BIOCHEMISTRY (обучение)
ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ -- EDUCATION, MEDICAL (методы)
Дод.точки доступу:
Луцюк, М. Б.
Столярчук, Е. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

15.


    Пентюк, О. О.
    Про інститут кураторства іноземних студентів [Текст] / О. О. Пентюк, М. Б. Луцюк, Б. О. Борисенко, С. В. Ладутько // Медична освіта. - 2002. - № 3. - С. 72-73


MeSH-головна:
СТУДЕНТЫ МЕДИЦИНСКИХ УЧЕБНЫХ ЗАВЕДЕНИЙ -- STUDENTS, HEALTH OCCUPATIONS
МЕДИЦИНСКИЕ ИНСТИТУТЫ -- SCHOOLS, MEDICAL (организация и управление)
Дод.точки доступу:
Луцюк, М. Б.
Борисенко, Б. О.
Ладутько, С. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

16.


    Гунько, І. П.
    Вплив ентеросорбенту силарду на фармакокінетику, фармакологічний ефект та побічну дію диклофенаку натрію у хворих на ревматоїдний артрит [Текст] / І. П. Гунько, М. А. Станіславчук, О. О. Пентюк // Ліки. - 2002. - № 5/6. - С. 107-110. - Бібліогр.: в кінці ст.


Рубрики: Силард --фарм

MeSH-головна:
АРТРИТ РЕВМАТОИДНЫЙ -- ARTHRITIS, RHEUMATOID (лекарственная терапия)
ДИКЛОФЕНАК -- DICLOFENAC (вредные воздействия, токсичность, фармакология)
ЭНТЕРОСОРБЦИЯ -- ENTEROSORPTION (использование)
ФАРМАКОКИНЕТИКА -- PHARMACOKINETICS
Дод.точки доступу:
Станіславчук, М. А.
Пентюк, О. О.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

17.
Шифр: 74290/2002/5/6
   Журнал

Ліки . - Виходит раз на два місяця
2002р. № 5/6
Зміст:
Степанюк, Г. І. Терапевтична ефективність вінборону при гострому порушенні мозкового кровообігу в експерименті / Г. І. Степанюк [та ін.]. - С.59-62. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Дякова О. В., Волощук Н. А., Сергеев С. В., Шаламай А. С.
Гунько, І. П. Вплив ентеросорбенту силарду на фармакокінетику, фармакологічний ефект та побічну дію диклофенаку натрію у хворих на ревматоїдний артрит / І. П. Гунько, М. А. Станіславчук, О. О. Пентюк. - С.107-110. - Бібліогр.: в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

18.


    Андрушко, І. І.
    Вікові та статеві детермінанти рівнів гомоцистеїну і ліпідів у практично здорових підлітків та юнаків: зв’язок з масою тіла [Текст] / І. І. Андрушко, О. О. Пентюк, В. К. Сєркова // Вісник морфології. - 2002. - Т. 8, №2. - С. 325-329


MeSH-головна:
ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА -- MYOCARDIAL ISCHEMIA (патофизиология, этиология)
ПРОГНОЗ -- PROGNOSIS
Дод.точки доступу:
Пентюк, О. О.
Сєркова, В. К.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

19.
Шифр: УУ18/2002/9/3
   Журнал

Український ревматологічний журнал . - Виходить кожного кварталу
2002р. № 3
Зміст:
Стефанов, О. В. Контроль за безпекою лікарських засобів в Україні: система фармакологічного нагляду / О. В. Стефанов, О. П. Вікторов, В. І. Мальцев. - С.3-15
Коваленко, В. Н. Фармакоэкономические аспекты в лечении пациентов с ревматическими заболеваниями / В. Н. Коваленко, О. П. Борткевич, Е. А. Гармиш. - С.16-19
Яременко, О. Б. Глюкокортикоиды в ревматологии: современная номенклатура дозовых режимов и рациональное применение / О. Б. Яременко. - С.20-25
Сравнительная эффективность и безопасность целекоксиба и нестероидных противовоспалительных препаратов при лечении пациентов с остеоартритом и ревматоидным артритом. - С.32-40
Шевчук, С. В. Ефективність місцевого застосування метиленового синього та унітіолу в лікуванні хворих на ревматоїдний артрит із синовітом колінного суглоба / С. В. Шевчук. - С.41-44
Яременко, О. Б. Современная стратегия базисной терапии ревматоидного артрита / О. Б. Яременко. - С.45-51
Станіславчук, М. А. Вплив протизапальної терапії на вміст ретинолу та токоферолу в плазмі крові хворих на ревматоїдний артрит / М. А. Станіславчук, І. П. Гунько, О. О. Пентюк. - С.52-54
Витовский, Р. М. Поражение клапанов сердца и их коррекция при миксомах / Р. М. Витовский. - С.55-58
Волков, В. И. Патогенетические механизмы атеросклероза и ишемической болезни сердца у пациентов с ревматизмом / В. И. Волков, С. А. Триполка, О. Е. Запровальная. - С.59-62
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

20.
Шифр: МУ7/2002/3
   Журнал

Медична освіта
2002р. № 3
Зміст:
Мороз, В. М. Досвід організації навчально-виховної роботи зі студентами-іноземцями / В. М. Мороз, В. О. Коваленко, В. І. Півторак. - С.56-58
Мороз, В. М. Особливості психофізіологічної та психічної професійної адаптації іноземних студентів на додипломному етапі навчання у медичному вищому навчальному закладі / В. М. Мороз, І. В. Сергета, М. В. Йолтухівський. - С.59-63
Мороз, В. М. Перспективи використання психофізіограм та психограм основних медичних професій у діяльності медичних вищих навчальних закладів / В. М. Мороз, І. В. Сергета, О. П. Молчанова. - С.63-69
Пентюк, О. О. Про інститут кураторства іноземних студентів / О. О. Пентюк, М. Б. Луцюк, Б. О. Борисенко. - С.72-73
Сєркова, В. К. Значення комп’ютерного тестування в системі оцінки знань іноземних студентів / В. К. Сєркова, Ю. І. Монастирський, О. В. Шиш. - С.74-75
Шапринський, В. О. Значення наукового студентського гуртка як однієї з форм якісної підготовки іноземних студентів / В. О. Шапринський. - С.80-81
Рибак, П. Г. Поетапність викладання теоретичних дисциплін на підготовчому факультеті і першому курсі університету як дидактична умова підвищення ефективності навчання / П. Г. Рибак, І. В. Гатаулліна, П. М. Титаренко. - С.95-97
Біктіміров, В. В. Особливості викладання патологічної анатомії та біопсійно-секційного курсу іноземним студентам на додипломному етапі / В. В. Біктіміров, О. В. Федорченко. - С.110-111
Мороз, В. М. Методи доклінічної підготовки іноземних студентів на кафедрі нормальної фізіології / В. М. Мороз, Н. В. Братусь, М. В. Йолтухівський. - С.162-165
Палій, Г. К. Досвід і проблеми вивчення іноземцями мікробіології в медичному ВУЗі / Г. К. Палій, В. П. Ковальчук, В. Г. Палій. - С.169-171
Півторак, В. І. Можливості підвищення рівня підготовки студентів-іноземців з оперативної хірургії та топографічної анатомії / В. І. Півторак. - С.175-177
Пшелуцький, Ф. Ф. Проблемні аспекти додипломного навчання іноземних студентів у медичному ВНЗ та шляхи їх вирішення / Ф. Ф. Пшелуцький, А. Ф. Гуменюк, В. М. Жебель. - С.184-186
Чернобровий, В. М. Удосконалення форм підготовки студентів-іноземців з поліклінічної терапії / В. М. Чернобровий, Н. А. Півторак, Л. В. Черешнюк. - С.211-212
Барило, О. С. Викладення хірургічної стоматології іноземним студентам / О. С. Барило. - С.222-223
Ващук, А. А. Формування клінічного мислення у іноземних студентів при вивченні курсу медичної біології / А. А. Ващук, Н. Г. Коломієць, Н. А. Лиса. - С.234-236
Кириленко, В. А. Навчаючи - вчитись / В. А. Кириленко, В. В. Кириленко. - С.250-251
Личко, В. Г. Актуальні питання теоретичної підготовки іноземних студентів у медичному ВНЗ / В. Г. Личко, Т. М. Слободянюк, М. П. Цюнь. - С.254-255
Пентюк, О. О. Особливості викладання біохімії іноземним студентам та шляхи його оптимізації / О. О. Пентюк, М. Б. Луцюк, Е. В. Столярчук. - С.265-267
Процек, О. Г. Досвід адаптації зарубіжних програм викладання предмета соціальна медицина в процесі навчання іноземних студентів / О. Г. Процек, О. М. Очередько. - С.271-272
Пушкар, М. С. Всіма шляхами - до единої мети / М. С. Пушкар, В. В. Кравчук, А. П. Король. - С.272-273
Степанюк, Г. І. Методичні підходи до викладання курсу фармакології іноземним студентам / Г. І. Степанюк, Р. П. Редько, Н. І. Волощук. - С.280-281
Шапаренко, П. П. Деякі особливості та проблеми підготовки іноземних студентів на кафедрі анатомії людини Вінницького державного медичного університету ім. М. І.Пирогова / П. П. Шапаренко, Л. В. Фоміна, О. В. Шипіцина. - С.283-285
Мороз, В. М. Досвід і проблеми післядипломної освіти іноземних лікарів / В. М. Мороз, М. В. Йолтухівський, Ф. Ф. Пшелуцький. - С.299-302
Василенко, Г. Л. Функціональна модель мовної підготовки іноземних аспірантів і ординаторів у медичному вищому навчальному закладі / Г. Л. Василенко, І. Є. Коваль, О. В. Рябоконь. - С.315-317
Василенко, Г. Л. Формування предметної компетенції та урахування комунікативних потреб студентів-іноземців медичних навчальних закладів / Г. Л. Василенко, О. В. Рябоконь, Л. Т. Тищенко. - С.322-324
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-89 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)