Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Проценко, Г. О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 63
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-63 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мітченко О. І., Проценко Г. О., Іванова К. А., Козлюк А. С.
Назва : Актуальні питання лікування хворих на остеоартрит на фоні комбінованої дисліпідемії
Місце публікування : Український ревматологічний журнал. - 2014. - № 2. - С. 19-23 (Шифр УУ18/2014/2)
Предметні рубрики: Набуметон
MeSH-головна: ОСТЕОАРТРИТ -- OSTEOARTHRITIS
ДИСЛИПИДЕМИЯ -- DYSLIPIDEMIAS
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY
ДИКЛОФЕНАК -- DICLOFENAC

Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Борткевич О. П., Масик О. М., Проценко Г. О.
Назва : Оцінка прогресування рентгенологічних особливостей коксартрозу
Місце публікування : Український ревматологічний журнал. - Київ, 2004. - № 4. - С. 32-34 (Шифр УУ18/2004/4)
Предметні рубрики: Остеоартрит тазобедренного сустава-- рентгеногр
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Буковинський медичний вісник -2008р. т.12,N 4
Цікаві статті :
Тащук В. К. Ефективність використання амлодипіну в умовах проведення гострого медикаментозного тесту/ В. К. Тащук [и др.] (стр.3-6)
Бобик Ю. Ю. Перебіг гестаційного процесу та раннього неонатального періоду в умовах природної йодної недостатності/ Ю. Ю. Бобик (стр.7-9)
Щербак А. Ю. Оптимизация тактики лечения больных после операций на предстательной железе/ А. Ю. Щербак, Н. И. Кравченко, Н. Н. Выливок (стр.10-13)
Кричун І. І. Зміни вмісту тахікіннів у плазмі хворих на різні типи вегето-судинної дистонії/ І. І. Кричун (стр.13-16)
Гончарова Я. А. Папилломавирусная инфекция: клинико-эпидемиологический профиль/ Я. А. Гончарова (стр.16-19)
Левицька С. А. Проблема лікування ексудативного отиту в дітей/ С. А. Левицька (стр.20-22)
Амеліна Т. М. Патогенетичне обгрунтування використання карведилолу у хворих на ішемічну хворобу серця з супутнім хронічним обструктивним захворюванням легень/ Т. М. Амеліна (стр.23-26)
Проценко Г. О. Результати тривалого застосування хондропротекторів у лікуванні хворих на остеоартроз колінних суглобів/ Г. О. Проценко (стр.26-31)
Тодоріко Л. Д. Досвід застосування препарату «Симбікорт» у лікуванні хворих на хронічні обструктивні захворювання легень літнього та старечого віку на тлі тиреоїдної гіпофункції/ Л. Д. Тодоріко (стр.31-34)
Чемерис М. М. токсикопротеоміка, специфічні властивості ксенобіотиків та підходи щодо індивідуалізації органно-протекторної та детоксикаційної терапії у хворих на токсикодермію/ М. М. Чемерис, Б. С. Шейман (стр.35-42)
Косілова С. Є. Вплив натуральних антиоксидантів на стан перекисного окиснення ліпідів у жінок з плацентарною недостатністю/ С. Є. Косілова (стр.42-44)
Дінова О. П. Роль статинів у змінах коронарного резерву під впливом лікування у хворих на ішемічну хворобу серця/ О. П. Дінова, В. К. Тащук (стр.45-49)
Полянська О. С. Окисна модифікація білків крові у хворих на ішемічну хворобу серця на тлі фізичної реабілітації/ О. С. Полянська [и др.] (стр.50-53)
Батушкін В. В. Перебіг після інфарктної серцевої недостатності залежно від ступеня дилатації порожнини лівого шлуночка та вираженості системного запалення у хворих літнього віку/ В. В. Батушкін (стр.54-59)
Безруков Л. О. Оцінка ефективності базисної терапії бронхіальної астми у школярів за різних типів запалення дихальних шляхів/ Л. О. Безруков, О. К. Колоскова, Є. П. Ортеменка (стр.60-63)
Бачинська В. Б. Клінічно-інструментальні предиктори суправентрикулярної та шлуночкової екстрасистолії в юнаків із пролапсом мітрального клапана/ В. Б. Бачинська (стр.64-70)
Павлович Л. Б. Ефективність застосування препарату "Лактив-ратіофарм" у хворих на цукровий діабет типу 2/ Л. Б. Павлович, Β. А. Маслянко, І. І. Білоус (стр.70-72)
Налужна Т. В. Характеристика варіабельності серцевого ритму та холтерівського моніторування у хворих на стабільну стенокардію напруження іі-ііі функціонального класів із супутнім синдромом пролабування мітрального клапана/ Т. В. Налужна (стр.72-75)
Мостовий Ю. М. Поширеність тромбоемболії легеневої артерії у хворих залежно від віку, статі за результатами автопсій/ Ю. М. Мостовий, Н. В. Цимбалюк (стр.76-81)
Бабій І. Л. Досвід комбінованого використання сукральфату і мікрохвильової резонансної терапії в лікуванні хронічних гастродуоденітів у дітей і підлітків/ І. Л. Бабій, Н. В. Мовлянова (стр.82-86)
Філоненко М. В. Вплив метаболічної терапії на стан антиоксидантної системи у хворих на гострий інфаркт міокарда в поєднанні з хронічним гепатитом/ М. В. Філоненко (стр.87-89)
Стоева Т. В. Диференційований підхід до прогнозування розвитку різних форм нефропатій у дітей з позиції доказової медицини/ T. B. Стоева, Г. К. Копійка (стр.90-94)
Хмельницький С. И. Поєднання адгезивних і пластичних технологій у відновній і реконструктивній хірургії як засіб покращення результатів оперативних втручань і підвищення надійності методик при операціях на органах травного тракту/ С. И. Хмельницький, Ι. А. Сухін, С. В. Сливка (стр.95-97)
Губський Ю. І. Експериментальні дослідження впливу фламікару та кораргіну, які іммобілізовані на силіксі, на ліпопероксидацію в пародонті щурів/ Ю. І. Губський [и др.] (стр.98-101)
Волянський А. Ю. Вплив екзогенного тироксину на стан гормональної системи щурів за умов імунізації АДП-анатоксином/ А. Ю. Волянський [и др.] (стр.101-105)
Пішак В. П. Організація хроноритмів екскреторної та кислотовидільної функцій нирок білих щурів/ В. П. Пішак [и др.] (стр.105-108)
Ясінська О. В. Вікові особливості морфофункціональних змін надниркових залоз щурів у відповідь на тривалий поєднаний вплив гіпобаричної гіпоксії та зміненого фотоперіоду/ О. В. Ясінська, Г. І. Ходоровський (стр.108-111)
Слободян О. М. Анатомічні особливості дванадцятипалої кишки в перинатальному періоді онтогенезу/ О. М. Слободян (стр.111-115)
Денефіль О. В. Зміни ЕКГ та серцевого ритму щурів за різних типів погоди/ О. В. Денефіль (стр.115-119)
Гапчева О. В. Линейные отличия паттернов экспрессии белка C-FOS в нейросекреторных ядрах гипоталамуса у крыс линии SHR и WISTAR, как патогенетическое звено формирования генетически обусловленной патологии/ О. В. Гапчева (стр.119-122)
Горошко О. М. Вплив препарату кверцетину "Корвітин" на показники функції нирок у щурів/ О. М. Горошко, I. I. Заморський (стр.123-125)
Федів О. І. Особливості ураження гепатобіліарної системи у хворих на цукровий діабет 2 типу/ О. І. Федів, Ю. Ф. Марчук, Л. О. Волошина (стр.126-130)
Стельмахівська В. П. Здоров’я підлітків у закладах професійно-технічної освіти/ В. П. Стельмахівська (стр.131-135)
Москалюк В. Д. Етіологічні особливості та діагностика гострих респіраторних хвороб/ В. Д. Москалюк, М. Ю. Ахтемійчук (стр.135-138)
Казанцева Т. В. Сучасні аспекти діагностики та лікування хворих на метаболічний синдром/ Т. В. Казанцева [и др.] (стр.139-143)
Куровська В. О. Роль оксиду азоту в ішемічних ішемічно-реперфузійних ушкодженнях головного мозку/ B. О. Куровська, В. П. Пішак, С. С. Ткачук (стр.143-149)
Владимирський А. В. Конкордація рекомендацій при телемедичному консультуванні/ А. В. Владимирський, О. М. Мельничук (стр.150-153)
Циркот І. М. Больові синдроми поперекового відділу хребта вісцерального генезу/ І. М. Циркот, П. Є. Ковальчук, М. В. Гасько (стр.153-155)
Циркот І. М. Прикладна кінезіологія – новий напрям медичної науки та практики/ І. М. Циркот, С. В. Циркот (стр.155-158)
Ісаенко О. Ю. Концентрація та молекулярна маса нативних антигенів b.pertussis, виділених за допомогою низькочастотного ультразвуку/ О. Ю. Ісаенко [и др.] (стр.158-162)
Попелюк О.-М. В. Топографо-анатомічні особливості гортані у плодовому періоді онтогенезу людини/ О. -М. В. Попелюк (стр.162-164)
Безруков И. О. Випадок гострого правця у дитини В Чернівецькій області/ И. О. Безруков [и др.] (стр.165-167)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2008р.,N 3
Цікаві статті :
Михальчук В. М. Традиційні та перспективні підходи до профілактики грипу/ В. М. Михальчук, В. П. Дівоча, А. І. Гоженко (стр.4-6)
Жук С. І. Вплив ендометріозу на фертильну функцію жінок/ С. І. Жук, Н. В. Ревчук (стр.6-10)
Бабінець Л. С. Сумісне використання гомеопатії і рефлексотерапії в комплексному лікуванні негоспітальної пневмонії в амбулаторній практиці/ Л. С. Бабінець [и др.] (стр.11-13)
Возняк А. В. Вікові особливості перебігу головного болю перенапруження/ А. В. Возняк, С. Л. Няньковський (стр.13-14)
Климюк С. І. Екологічні аспекти розвитку респіраторних захворювань у дітей, що часто і тривало хворіють/ С. І. Климюк [и др.] (стр.14-16)
П’ятночка І. Т. Результати проби Манту у хворих на туберкульоз легень з різною груповою і резус-проналежністю крові/ І. Т. П’ятночка, С. І. Корнага, Н. В. Корнага (стр.16-18)
Проценко Г. О. Особливості перебігу подагри у жінок/ Г. О. Проценко, Н. С. Бойчук (стр.18-21)
Крайничин Н. Я. Цукровий діабет: більше питань, ніж відповідей/ Н. Я. Крайничин (стр.21-25)
Покришко О. В. Нематодози та їх поширення серед студентів ТДМУ/ О. В. Покришко, Т. В. Бігуняк (стр.25-26)
Грищук Л. А. Функція зовнішнього дихання у хворих на туберкульоз легень/ Л. А. Грищук [и др.] (стр.27-28)
Климюк С. І. Мікробіоценоз шкіри ступнів та передпліччя людини в нормі та при патології/ С. І. Климюк [и др.] (стр.28-32)
Вадзюк С. Н. Вплив молока, збагаченого йодом, на психофізіологічний стан школярів віком 8 та 13 років у йододефіцитному регіоні/ С. Н. Вадзюк, В. А. Каплун (стр.33-35)
Радзівіл П. Н. Аналіз показників антиендотоксинового імунітету у хворих на грамнегативну позагоспітальну і госпітальну пневмонії з летальним результатом/ П. Н. Радзівіл, В. А. Білоглазов (стр.35-37)
Гребеник М. В. Проаритмогенна активність міокарда в процесі післяінфарктного ремоделювання серця у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень/ М. В. Гребеник (стр.38-40)
Савельєв С. О. Прогнозування серцево-судинних ускладнень у хворих, що прооперовані з приводу ускладненої виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки/ С. О. Савельєв (стр.41-44)
Матвійчук О. Б. Стан неспецифічної резистентності у хворих із гнійно-септичними ускладненнями у невідкладній хірургії тонкої та товстої кишок/ О. Б. Матвійчук, Л. Є. Лаповець, Л. Є. Порохнавець (стр.44-46)
Попович В. І. Порівняльна оцінка ефективності ранньої післяопераційної реабілітації хворих на хронічні риносинуїти/ В. І. Попович, О. І. Савчук (стр.46-47)
Волосюк Я. О. Порушення функцій кульшового суглоба внаслідок спондилолістезу поперекового відділу хребта/ Я. О. Волосюк (стр.48-50)
Залізняк М. С. Динаміка клініко-лабораторних показників у хворих на генералізований пародонтит початкового- І ступеня тяжкості при лікуванні на курорті Гусятин/ М. С. Залізняк (стр.50-51)
Сатурська Г. С. Варіабельність серцевого ритму у щурів різної статі при адреналіновому пошкодженні міокарда в умовах зміненого функціонування опіоїдної системи/ Г. С. Сатурська, М. Р. Хара (стр.52-54)
Гульчук Н. М. Дослідження активності препарату ізофон на моделі експериментального туберкульозу нелінійних мишей з преморбідною імунною недостатністю/ Н. М. Гульчук (стр.54-56)
Пентюк Н. О. Роль епідеміологічних та етіологічних факторів у формуванні фіброзу печінки при HCV-інфекції/ Н. О. Пентюк (стр.56-58)
Єрошенко Г. А. Структурна організація піднижньощелепної залози щурів після введення адреналіну і ацетилхоліну/ Г. А. Єрошенко [и др.] (стр.58-60)
Бойків А. Б. Зміни гуморального імунітету у тварин з адреналіновою міокардіопатією при різних типах запальної реакції/ А. Б. Бойків (стр.60-63)
Пришляк А. М. Особливості ремоделювання камер серця при ураженні організму чотирьоххлористим вуглецем/ А. М. Пришляк (стр.63-65)
Абдул-Огли Л. В. Становлення позазародкових органів у період раннього ембріонального розвитку людини/ Л. В. Абдул-Огли (стр.65-67)
Андрейчин С. М. Особливості біохімічних змін в організмі експериментальних тварин при гострому алкогольному отруєнні/ С. М. Андрейчин, З. С. Скірак (стр.67-69)
Волянський А. Ю. Вплив екзогенного тироксину на рівень специфічного антитілогенезу за умов імунізації АДП-анатоксином/ А. Ю. Волянський [и др.] (стр.69-71)
Старченко І. І. Особливості будови слизової оболонки альвеолярної дуги верхньої щелепи людини в ембріогенезі/ І. І. Старченко (стр.72-73)
Денефіль О. В. Вплив альфа-адреноблокаторів на автономний баланс серцевого ритму щурів-самиць за різних типів погоди/ О. В. Денефіль (стр.73-75)
До 70-річчя від дня народження Василюка Василя Миколайовича (стр.76)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Воронков Л. Г., Паращенюк Л. П., Проценко Г. О.
Назва : Серцева недостатність та подагра: клінічний випадок
Місце публікування : Український ревматологічний журнал. - Киiв, 2019. - № 3. - С. 82-85 (Шифр УУ18/2019/3)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ПОДАГРА -- GOUT
СЕРДЕЧНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ -- HEART FAILURE
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
Анотація: У статті описано клінічний випадок тяжкохворого із серцевою недостатністю та подагрою. Обговорено підходи до лікування у разі гострого подагричного нападу та необхідність застосування уратзнижувальної терапіїThe article describes the clinical case of a severe patient with heart failure and gout. Approaches to treating an acute gouty attack and the need for urates-lowering therapy are discussed
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мхітарян Л. С., Проценко Г. О., Борткевич О. П.
Назва : Вплив хондроїтину сульфату на клініко-біохімічні показники у хворих на остеоартроз колінних суглобів
Місце публікування : Український ревматологічний журнал. - 2005. - № 4. - С. 13-16 (Шифр УУ18/2005/4)
Предметні рубрики: Остеоартрит коленного сустава-- диагн-- лек тер
Хондроитинсульфаты
Артрон
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мітченко О. І., Воронков Л. Г., Ілляш М. Г., Деяк С. І., Проценко Г. О., Качур В. В.
Назва : Застосування плазмаферезу в комплексній терапії хворих на псоріатичний артрит
Місце публікування : Український ревматологічний журнал. - Київ, 2012. - № 3. - С. 72-74 (Шифр УУ18/2012/3)
Предметні рубрики: Артрит псориатический-- лек тер
Плазмаферез
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мхітарян Л. С., Гавриленко Т. І., Проценко Г. О.
Назва : Клінічні показники, біохімічні та імунологічні зміни у хворих на остеоартроз колінних суглобів: можливості корекції на основі глюкозаміну гідрохлориду
Місце публікування : Український ревматологічний журнал. - 2005. - № 3. - С. 29-36 (Шифр УУ18/2005/3)
Предметні рубрики: Остеоартрит коленного сустава-- диагн-- иммунол-- лек тер
Артрон Флекс
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Коваленко В. М., Шуба Н. М., Проценко Г. О.
Назва : Актуальні питання діагностики та лікування ревматичних хвороб за підсумками роботи III національного конгресу ревматологів України
Місце публікування : Український ревматологічний журнал. - 2002. - Т. 7, № 1. - С. 3-12 (Шифр УУ18/2002/7/1)
MeSH-головна: РЕВМАТИЧЕСКИЕ БОЛЕЗНИ -- RHEUMATIC DISEASES
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Ліки України -2013р.,N 1
Цікаві статті :
Барна О. Н. Эволюция ингибиторов АПФ: фокус назофеноприл/ О. Н. Барна (стр.6-11)
Іванов В. П. Вплив валсартану і його комбінацій з гідрохлоротіазидом на структурно-функціональний стан лівого шлуночка у пацієнтів з артеріальною гіпертензією (фрагмент українського популяційного дослідження 2010-2011 років)/ В. П. Іванов (стр.12-18)
Никифорова Л. Н. Пороки трехстворчатого клапана: гемодинамические и клинические аспекты трехстворчатой недостаточности/ Л. Н. Никифорова, О. В. Радченко (стр.20-26)
Лапшин О. В. Комбінована антигіпертензивна терапія - сучасний тренд лікування/ О. В. Лапшин (стр.30-35)
Мошковська Ю. О. "Одна таблетка на добу" - стратегія підвищення прихильності до лікування хворих на артеріальну гіпертензію/ Ю. О. Мошковська (стр.39-40)
Романова Е. Н. Патофизиологические механизмы влияния ингибиторов АПФ на аритмогенез у больных с фибрилляцией предсердий/ Е. Н. Романова, Т. Н. Соломенчук (стр.47-53)
Лишневская В. Ю. Выбор бета-адреноблокатора трудному пациенту/ В. Ю. Лишневская (стр.54-64)
Мошковська Ю. О. Використання коректорів метаболізму - сучасний підхід комбінованої терапії хворих на ішемічну хворобу серця/ Ю. О. Мошковська (стр.66-69)
Чучелина О. А. Современная тактика медикаментозной ренопротекции у пациентов с хроническими заболеваниями почек/ О. А. Чучелина, О. М. Годлевская (стр.70-74)
Жердьова Н. М. Корекція центральних проявів діабетичної нейропатії/ Н. М. Жердьова (стр.76-79)
Зупанец И. А. Оценка взаимозаменяемости Азимеда - биоэквивалентность доказана!/ И. А. Зупанец [и др.] (стр.80-83)
Проценко Г. О. Альтернативний підхід до лікування остеоартрозу з коморбідними станами/ Г. О. Проценко, К. А. Іванова (стр.84-88)
Романів О. П. СуЇцид: сучасні підходи до профілактики/ О. П. Романів, О. О. Хаустова (стр.89-94)
Іванов В. П. Вплив валсартану і його комбінацій з гідрохлоротіазидом на структурне ремоделювання лівого шлуночка і сонних артерій у пацієнтів з артеріальною гіпертензією протягом 6 місяців лікування (фрагмент українського популяційного дослідження 2010-2011 років)/ В. П. Іванов (стр.95-100)
Фазлєєва В. Кабінет людини літнього віку - практичний крок до здорової старості/ В. Фазлєєва (стр.102-103)
Фазлєєва В. Чоловіче здоров’я - чим зумовлений "падіж" сильної статі?/ В. Фазлєєва (стр.104)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Назва журналу :Ортопедия, травматология и протезирование -2014р.,N 3
Цікаві статті :
Кореньков О. В. Комп’ютерно-томографічна оцінка загоєння дефекту довгої кістки у щурів після імплантації в його порожнину остеопластичного матеріалу на основі В-трикальційфосфату/ О. В Кореньков (стр.5-9)
Головаха М. Л. Экспериментальная оценка общетоксического действия имплантатов из сплава на основе магния/ М. Л. Головаха [и др.] (стр.10-15)
Малишкіна С. В. Вплив імпульсного ультразвуку на перебіг остеорепарації в ділянці імплантації титанових зразків (експериментальне дослідження)/ С. В. Малишкіна [и др.] (стр.16-23)
Філіпенко В. А. Регенерація кісткової тканини за умов імплантації сапфіру з титановим покриттям/ В. А. Філіпенко [и др.] (стр.24-29)
Малышкина С. В. Структурная перестройка костной ткани в условиях заполнения костных полостей синтетическим углеродным биоматериалом/ С. В. Малышкина, Лу Чжоу, Н. В. Дедух (стр.30-37)
Леонтьєва Ф. С. Біохімічні показники сироватки крові та тканин міжхребцевих дисків поперекового відділу хребта кролів після денуклеації/ Ф. С. Леонтьєва, В. О. Туляков, О. А. Левшин (стр.38-42)
Тяжелов А. А. Определение величины импрессионного дефекта головки плечевой кости (дефект НіІІ-Sachs)/ А. А. Тяжелов, М. З. Бицадзе (стр.43-47)
Проценко Г. О. Характеристика суглобового синдрому за умов псоріатичної артропатії, можливості різних методів візуалізації/ Г. О. Проценко, В. В. Качур (стр.48-54)
Панченко Л. М. Роль визначення клоногенної активності стромальних стовбурових клітин кісткового мозку у хворих на асептичний некроз головки стегнової кістки/ Л. М. Панченко, О. Є. Ніршберг (стр.55-61)
Тяжелов О. А. Обґрунтування та аналіз геометричних параметрів статограм для оцінювання стану опорно-рухової системи людини/ О. А. Тяжелов [и др.] (стр.62-67)
Красноперов С. Н. . Результаты хирургического лечения пациентов со свежими повреждениями связочного аппарата латерального отдела голеностопного сустава/ С. Н. Красноперов, М. Л. Головаха (стр.68-74)
Шевченко О. Г. Стан і структура інвалідності внаслідок патології хребта серед дитячого населення/ О. Г. Шевченко, І В. Голубєва, О. І. Корольков (стр.75-80)
Петренко Д. Є. Функція зовнішнього дихання у хворих на ідіопатичний сколіоз до та після вентрального і заднього коригувального спондилодезу/ Д. Є. Петренко (стр.81-85)
Радченко В. О. Моделювання фіксації хребців з використанням транспедикулярних конструкцій на поперековому відділі хребта щурів/ В. О. Радченко [и др.] (стр.86-89)
Барыш А. Е. Методика бисегментарного переднего межтелового цервикосподилодеза динамическими гибридными пластинами/ А. Е. Барыш, С. А. Козырев (стр.90-97)
Страфун С. С. Відновлення в пацієнтів з ішемічною контрактурою функції кисті шляхом транспозиції м’язів передпліччя/ С. С. Страфун, О. В. Долгополов (стр.98-103)
Седых А. Н. Лечебная тактика при полидактилии кисти у детей/ А. Н. Седых, Ю. В. Пащенко, О. В. Пионтковская (стр.104-107)
Филиппенко В. А. Оценка адекватности профилактики тромбоэмболических осложнений у пациентов после больших ортопедических операций в Украине (исследование ENOVA)/ В. А. Филиппенко, О. А. Подгайская (стр.108-112)
Михальченко О. М. . Нормальна анатомія плечового суглоба через призму магнітно-резонансної томографії/ О. М. Михальченко, В. Г. Євсєєнко, І. М. Зазірний (стр.113-121)
Олейник А. Е. Корригирующие остеотомии проксимального отдела бедренной кости с позиции последующего эндопротезирования (взгляд на проблему)/ А. Е. Олейник (стр.122-128)
Лидия Дмитриевна Горидова (стр.129)
Вырва О. Е. Международное открытое клиническое исследование XAMOS — оценка эффективности применения ривароксабана в профилактике венозной тромбоэмболии (обзор литературы)/ О. Е. Вырва (стр.130-135)
Корж Н. А. Форум экспертов по ступенчатой терапии остеоартроза/ Н. А. Корж (стр.144-145)
Радченко В. А. XII Международный симпозиум «Малоинвазивная и инструментальная хирургия позвоночника»/ В. А. Радченко [и др.] (стр.146-147)
Цікаві статті :
Знайти схожі


12.

Назва журналу :Ортопедия, травматология и протезирование -2020р.,N 1
Цікаві статті :
Корж М. О. Стан інтеграції української ортопедичної науки у світову/ М. О. Корж [та ін.] (стр.5-8)
Петренко Д. Є. Результати застосування індексу вразливості ASD-FI для хірургічного лікування хребта в пацієнтів похилого віку/ Д. Є. Петренко [та ін.] (стр.9-14)
Страфун С. С. Підгострий компартмент-синдром за умов вогнепальних ушкоджень кінцівок/ С. С. Страфун [та ін.] (стр.15-19)
Попсуйшапка О. К. Частота ускладнень лікування діафізарних переломів кінцівок за даними Харківської травматологічної МСЕК/ О. К. Попсуйшапка [та ін.] (стр.20-25)
Тяжелов О. А. Патологічні постуральні патерни за умов тривалого перебігу остеоартрозу суглобів нижніх кінцівок/ О. А. Тяжелов [та ін.] (стр.26-32)
Проценко Г. О. Комплексний підхід до знеболювання хворих із дегенеративними захворюваннями суглобів/ Г. О. Проценко, К. А. Іванова (стр.33-39)
Вирва О. Є. Біомеханічне експериментальне обгрунтування методики фіксації кісткового алоімплантата і кістки реципієнта/ О. Є. Вирва [та ін.] (стр.40-45)
Корж М. О. Математичне та комп’ютерне моделювання нового ендопротеза з вуглець-вуглецевого композиту для міжтілового спондилодезу поперекового відділу хребта/ М. О. Корж [та ін.] (стр.46-53)
Григоровський В. В. Гістопатологія тканин гомілки та клініко-морфологічні залежності у хворих на травматичний остеомієліт із трофічними розладами/ В. В. Григоровський [та ін.] (стр.54-65)
Танькут О. В. Математичне моделювання ендопротезування колінного суглоба зі заповненням дефекту кісток імплантатами з різних матеріалів/ О. В. Танькут [та ін.] (стр.66-77)
Вирва О. Є. Структура зв’язки наколінка щурів за умов її фіксації на різні поверхні імплантатів/ О. Є. Вирва [та ін.] (стр.78-87)
Бабалян В. О. Імунологічні особливості ремоделювання кісткової тканини в пацієнтів похилого та старечого віку з переломами проксимального відділу стегнової кістки після ендопротезування кульшового суглоба/ В. О. Бабалян, С. Б. Павлов, О. М. Хвисюк (стр.88-98)
Пасієшвілі Л. М. Поліморфізм гена рецептора вітаміну D як чинник раннього формування остеопенічних станів у разі поєднаного перебігу остеоартриту й ожиріння в осіб молодого віку/ Л. М. Пасієшвілі [та ін.] (стр.99-105)
Андрій Георгійович Істомін (стр.106-107)
Ігор Михайлович Зазірний (стр.108-109)
Василь Іванович Маколінець (стр.110-111)
Володимир Федорович Хомрач (стр.112)
Мирхаким Жавхарович Азизов (стр.113-114)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Назва журналу :Практикуючий лікар -2016р.,N 1
Цікаві статті :
Яковлєва Л. В. Формальний VEN-аналіз призначень лікарський препаратів хворим на гіпертонічну хворобу в умовах стаціонару/ Л. В. Яковлєва, М. М. Портянка, І. В. Чинуш (стр.5-7)
Ячник А. І. Тромбоемболія легеневої артерії: клінічні та діагностичні особливості перебігу за даними роботи спеціалізованої кардіохірургічної установи/ А. І. Ячник [и др.] (стр.8-13)
Заремба Є. Х. Інфекційний міокардит, ускладнений поліорганною недостатністю (клінічний випадок)/ Є. Х. Заремба, В. З. Макара, Л. О. Кобак (стр.14-18)
Скрипник Н. В. Висока цукрознижувальна ефективність гліклазиду при мінімальному ризику гіпоглікемії у хворих на цукровий діабет 2-го типу (огляд літератури та особисті дані)/ Н. В. Скрипник (стр.19-25)
Журавлева Л. В. Ларнамин - "препарат сопровождения" у больных ожирением на этапе снижения массы тела/ Л. В. Журавлева, Т. А. Моисеенко (стр.26-32)
Потебня Г. П. Роль хондропротекторів у менеджменті клінічного перебігу остеоартрозу: реалії та перспективи/ Г. П. Потебня, В. С. Чорний (стр.34-37)
Родіонова В. В. Зміни системи згортання крові у хворих на вторинний остеоартроз з больовим синдромом під впливом лікування ородиспергуємою формою мелоксикаму/ В. В. Родіонова, О. С. Хмель (стр.38-40)
Проценко Г. О. Ефективність та безпечність тривалої терапії нестероїдними протизапальними препаратами в лікуванні синовіту при остеоартрозі колінних суглобів/ Г. О. Проценко, К. А. Іванова (стр.41-44)
Приходько В. Ю. Негоспітальна пневмонія в літніх людей у практиці сімейного лікаря (лекція)/ В. Ю. Приходько (стр.45-54)
Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги. Меланома (стр.55-68)
Дерев’ягін Д. О. Візілотон - новий препарат для лікування захворювань поверхні ока/ Д. О. Дерев’ягін (стр.69-72)
Заремба Є. Х. Хвороба Шегрена (клінічний випадок)/ Є. Х. Заремба [и др.] (стр.73-77)
Зиґмунд Фройд (до 160-річчя від дня народження) (стр.78-85)
Зі славним ювілеєм вас, пане академіку! З роси та води (стр.86-90)
Мойсеєнко В. О. Відлуння милосердя та благодійництва Свято-Покровського жіночого монастиря/ В. О. Мойсеєнко, І. П. Шостка, Н. В. Тарченко (стр.91-94)
Никула Тарас Денисович (до 80-річчя від дня народження) (стр.95)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Проценко Г. О., Качур В. В.
Назва : Ізольований шкірний васкуліт: проблема на межі спеціальностей
Місце публікування : Український ревматологічний журнал. - Київ, 2016. - № 3. - С. 59-65 (Шифр УУ18/2016/3)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ВАСКУЛИТ ЛЕЙКОЦИТОКЛАСТИЧЕСКИЙ КОЖНЫЙ -- VASCULITIS, LEUKOCYTOCLASTIC, CUTANEOUS
ЛЕЧЕБНО-ДИАГНОСТИЧЕСКАЯ ТАКТИКА -- CRITICAL PATHWAYS
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
ОБЗОР -- REVIEW
Знайти схожі

15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Проценко Г. О., Гавриленко Т. І., Качур В. В.
Назва : Імунологічні особливості у хворих на псоріатичний артрит та їх кореляційні співвідношення з клінічними та функціональними змінами опорно-рухового апарату
Місце публікування : Український ревматологічний журнал. - 2014. - № 2. - С. 51-55 (Шифр УУ18/2014/2)
MeSH-головна: АРТРИТ ПСОРИАТИЧЕСКИЙ -- ARTHRITIS, PSORIATIC
C-РЕАКТИВНЫЙ БЕЛОК -- C-REACTIVE PROTEIN
ИММУННОЙ СИСТЕМЫ РАССТРОЙСТВА -- IMMUNE SYSTEM DISEASES
Знайти схожі

16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Проценко Г. О., Бойчук Н. С.
Назва : Актуальність застосування нестероїдних протизапальних засобів при остеоартрозі
Місце публікування : Український ревматологічний журнал. - 2007. - № 3. - С. 44-47 (Шифр УУ18/2007/3)
Примітки : Библиогр.: 13 назв.
Предметні рубрики: Остеоартрит-- лек тер
Диклофенак-- тер прим
Знайти схожі

17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Проценко Г. О.
Назва : Алгоритм діагностики та лікування хворих на остеоартроз
Місце публікування : Український ревматологічний журнал. - 2009. - № 3. - С. 91-95 (Шифр УУ18/2009/3)
Предметні рубрики: Остеоартрит-- диагн-- лек тер-- осл
Хондроитинсульфаты-- тер прим
Знайти схожі

18.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Проценко Г. О., Іванова К. А.
Назва : Альтернативний підхід до лікування остеоартрозу з коморбідними станами
Місце публікування : Ліки України. - 2013. - № 1. - С. 84-88 (Шифр ЛУ4/2013/1)
Предметні рубрики: Инцена-- тер прим
Престарелые
MeSH-головна: ОСТЕОАРТРИТ -- OSTEOARTHRITIS
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY
Знайти схожі

19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Проценко Г. О.
Назва : Амілоїдна артропатія в ревматології
Місце публікування : Український ревматологічний журнал. - Киiв, 2017. - № 3. - С. 27-30 (Шифр УУ18/2017/3)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: АМИЛОИДОЗ -- AMYLOIDOSIS
ДИУРЕТИКИ -- DIURETICS
ДИЕТА С ОГРАНИЧЕНИЕМ БЕЛКОВ -- DIET, PROTEIN-RESTRICTED
ГИСТАМИНА H1 АНТАГОНИСТЫ -- HISTAMINE H1 ANTAGONISTS
Анотація: Амілоїдна артропатія виникає у пацієнтів з первинним або вторинним амілоїдозом внаслідок відкладання амілоїду в синовіальній оболонці, періартикулярній тканині та кістках. Знання клінічної картини цього захворювання, методів діагностики допоможуть лікарю-ревматологу вчасно запідозрити амілоїдоз та спрямувати пацієнта до спеціа­лізованих клінік
Знайти схожі

20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Проценко Г. О., Пастернак М. Л.
Назва : Дворічний досвід застосування біосиміляру інфліксимабу у пацієнтів зі стійкими структурно-функціональними змінами хребта при анкілозивному спондилоартриті
Місце публікування : Український ревматологічний журнал. - Київ, 2021. - № 2. - С. 51-56 (Шифр УУ18/2021/2)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Предметні рубрики: Біосиміляр інфліксимабу
MeSH-головна: СПОНДИЛИТ АНКИЛОЗИРУЮЩИЙ -- SPONDYLITIS, ANKYLOSING
ПОЗВОНОЧНИКА БОЛЕЗНИ -- SPINAL DISEASES
ПАТОЛОГИЧЕСКИЕ СОСТОЯНИЯ, ПРИЗНАКИ БОЛЕЗНЕЙ И СИМПТОМЫ -- PATHOLOGICAL CONDITIONS, SIGNS AND SYMPTOMS
Анотація: Оцінено клініко-лабораторну ефективність біосиміляру інфліксимабу (БІ) упродовж 2 років застосування у пацієнтів зі стійкими структурно-функціональними змінами хребта при анкілозивному спондилоартриті (АС). Матеріали і методи. Обстежено 36 пацієнтів з достовірним діагнозом АС (згідно з модифікованими Нью-Йоркськими критеріями). Усіх учасників дослідження поділено на 2 групи: група № 1 — з центральною формою АС; група № 2 — з поєднаним ураженням осьового скелету й периферичних суглобів. Упродовж перших 52 тиж інфузія БІ проводилася за стандартною схемою. З 53-го по 105-й тиждень спостереження у кожній групі виділено підгрупи з урахуванням частоти введення БІ: кожні 8 тиж (підгрупа А) та кожні 10 тиж (підгрупа Б). Для оцінки ефективності лікування визначався С-реактивний білок (СРБ), розраховувалися індекси активності — Ankylosing Spondylitis Disease Activity Score з урахуванням СРБ (ASDAS-CRP), Bath Ankylosing Spondylitis Disease Activity Index (BASDAI), Bath Ankylosing Spondylitis Metrology Index (BASMI) та наявність активного запалення за даними МРТ. Результати. За результатами дослідження, БІ однаково ефективний у пацієнтів обох груп упродовж перших 52 тиж спостереження, де інтервал між інфузіями становив 8 тиж. Пацієнти із АС з ураженням периферичних суглобів демонстрували стійку ремісію упродовж 105 тиж спостереження за шкалами ASDAS-CRP, BASDAI та BASMI за умови введення БІ кожні 8 тиж. Подовження інтервалів між введеннями БІ до 10 тиж (група № 2Б) асоціювалося зі збільшенням вираженості симптомів та проявів активного АС за вищевказаними шкалами. Висновки. Застосування інгібітора фактора некрозу пухлин альфа (БІ) при АС дозволяє ефективно зменшити вираженість симптомів за шкалами ASDAS-CRP, BASDAI, BASMI та дає можливість краще контролювати активність захворювання не тільки на ранніх етапах, але й досягти тривалої клініко-лабораторної ремісії у пацієнтів зі стійкими структурними змінами хребта та покращити їх функціональну активність
Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-63 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)