Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (38)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Пшук, Н. Г.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 37
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-37 
1.

Назва журналу :Biomedical and Biosocial Anthropology -2005р.,N 5
Цікаві статті :
Гунас І. В. Кореляційні зв’язки ехоморфометричних параметрів селезінки з антропометричними та соматотипологічними показниками у здорових міських підлітків Поділля/ І. В. Гунас [и др.] (стр.1-3)
Сергета І. В. Кластерний аналіз та його місце у структурі медико-соціальних і гігієнічних досліджень/ І. В. Сергета [и др.] (стр.4-6)
Лембрик І. С. Вміст в сироватці крові кортизолу та серотоніну у дітей шкільного віку із синдромом функціональної диспепсії в умовах хронічного психоемоційного стресу/ І. С. Лембрик (стр.6-8)
Півторак В. І. Сучасні аспекти обміну вітаміну В,;, і заліза та роль слизової оболонки шлунка у формуванні дефіцитних анемій/ В. І. Півторак, Е. Б. Кфурі (стр.8-13)
Московко С. П. Варіабельність серцевого ритму при хворобі Паркінсона та синдромі паркінсонізму/ С. П. Московко (стр.13-18)
Білик Н. М. Антропометричні показники у жінок з передчасним відшаруванням плаценти/ Н. М. Білик (стр.22-23)
Хурани И. Ф. Влияние флавоноида детралекса на биохимические изменения в мышцах и токсический эффект при облучении крыс/ И. Ф. Хурани, А. Я. Какарькин, А. А. Пентюк (стр.24-28)
Герасименко С. І. Музика в анестезіології/ С. І. Герасименко, І. С. Шатковська, А. І. Тереховський (стр.28-31)
Мазченко В. Ф. Особливості формування соматичної статури вінницьких школярів підліткового віку/ В. Ф. Мазченко (стр.31-35)
Акчурін О. М. Функціональний стан вегетативної нервової системи при гострому пієлонефриті у дітей шкільного віку/ О. М. Акчурін (стр.42-44)
Гарабурда О. Г. Клінічна ефективність кордарону та його комбінацій з краталом і кверцетином у хворих на ІХС, ускладнену часто рецидивуючою фібриляцією передсердь/ О. Г. Гарабурда (стр.44-48)
Колісник С. П. Вплив патологічних змін хребта на клінічний перебіг гастроезофагеальної рефлюксної хвороби/ С. П. Колісник (стр.50-56)
Бєляєв Е. В. Особливості охватних розмірів тіла у практично здорових міських юнаків і дівчат з різною інтенсивністю карієсу/ Е. В. Бєляєв (стр.56-59)
Чернобровий В. М. Парадоксальні результати вивчення кислотоінгібуючого впливу пантопразолу на показники експрес-гастро-рН-моніторингу в динаміці лікування у хворих на пептичні запальні та ерозивно-виразкові гастродуоденальні захворювання/ В. М. Чернобровий [и др.] (стр.59-61)
Гайструк Н. А. Стан системи L-Аргінін / NО у вагітних з ізольованою і поєднаною, із фетоплацентарною недостатністю гестаційною гіпертензією/ Н. А. Гайструк, А. Н. Гайструк, А. Мельник (стр.62-65)
Гунас І. В. Прогнозування ризику виникнення карієсу зубів в залежності від будови тіла і показників пальцевої і долонної дерматогліфіки у підлітків різної статі/ І. В. Гунас [и др.] (стр.66-70)
Гефтер Ю. О. Поліморфізм гена рецепторів І-го типу до ангіотензину II як фактор, що впливає на стан судинорухової функції ендотелію у хворих на гіпертонічну хворобу з перебігом різної важкості/ Ю. О. Гефтер, В. М. Жебель (стр.70-75)
Гунас І. В. Моделювання віку та компонентів соматотипу в залежності від величини рентген-анатомічних показників ребер у юнаків і дівчат методом покрокового регресійного аналізу/ І. В. Гунас [и др.] (стр.77-80)
Іванова С. А. Вплив нормальної мікрофлори кишківника на метаболізм холестерину (огляд літератури)/ С. А. Іванова (стр.81-84)
Клочко В. Л. Етапи впровадження психосоматичної медицини на Вінниччині (4О-річний досвід)/ В. Л. Клочко [и др.] (стр.91-93)
Лисенко С. А. Мікроскопічний та гістоморфометричний аналіз судинного русла експериментальної пухлини Герена під впливом цитостатика та імуномодулятора/ С. А. Лисенко, М. С. Пушкар (стр.93-97)
Малачкова Н. В. Рівень тривожності та характеристики темпераменту підлітків І4-І6 років, які перебувають в умовах високих зорових та інформаційних навантажень/ Н. В. Малачкова (стр.97-100)
Майко О. В. Роль ремоделювання міокарда в розвитку серцевої недостатності у хворих ішемічною хворобою серця і дилатаційною кардіоміопатією/ О. В. Майко, В. К. Сєркова (стр.100-103)
Палій В. Г. Застосування антимікробних композицій на основі декаметоксину для лікування захворювань сечостатевої системи/ В. Г. Палій [и др.] (стр.107-111)
Римша С. В. Психовегетативний синдром у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС/ С. В. Римша, С. В. Черначук, А. К. Березняк (стр.111-113)
Тарасюк О. К. Індивідуальна первинна профілактика невиношування вагітності у жінок з різним соціальним статусом та клініко-біологічними характеристиками/ О. К. Тарасюк, Б. Ф. Мазорчук, М. С. Гнатишин (стр.113-117)
Варивода В. О. Сучасні погляди на антропо-генетичні аспекти виникнення карієсу/ В. О. Варивода (стр.117-121)
Воронов В. Т. Судово-медична верифікація загрозливих для життя явищ (станів) за функціональними показниками ускладнень тілесних ушкоджень/ В. Т. Воронов [и др.] (стр.121-128)
Яблонь О. С. Вплив екранування кувеза на наслідки виходжування недоношених новонароджених з дуже малою масою тіла/ О. С. Яблонь (стр.129-132)
Жученко О. П. Порівняльна оцінка нових методів профілактики гнійно-запальних ускладнень в післяопераційному періоді у хворих з невідкладною хірургічною патологією органів черевної порожнини/ О. П. Жученко (стр.132-134)
Біктіміров О. В. Принципи математичного моделювання в розробці оптимального варіанта оперативної корекції недостатності отвору клубової кишки/ О. В. Біктіміров, С. П. Жученко (стр.134-139)
Мороз В. М. Експериментальне вивчення впливу комбінованого застосування аміодарону з кардіопротекторними препаратами на електричну активність та ритм серця/ В. М. Мороз, М. В. Йолтухівський, Н. М. Бандурка (стр.139-144)
Дудник В. М. Результати аналізу цитохімічної реакції на виявлення гранул негемоглобінового заліза в ядровмісних еритроїдних клітинах кісткового мозку у дітей хворих на ювенільний ревматоїдний артрит/ В. М. Дудник (стр.144-148)
Антощук К. Ф. Ми живемо на землі не для себе тільки... (до І5О-річчя участі M.I. Пирогова у Кримській війні І853-І855 pp.)/ К. Ф. Антощук (стр.151-152)
Обласна науково-практична конференція. Психосоматика: Вегетативні розлади (мультидисциплінарний підхід), 25-26 жовтня м.Вінниця (стр.152-176)
Байгузина І. Ч. Розлад поведінки як патологія відносин в сім’ї/ І. Ч. Байгузина (стр.153-157)
Киливник А. Н. Залежність від ігрових автоматів як аспект розладу поведінки у дітей та підлітків/ А. Н. Киливник (стр.157-162)
Константинович-Чічірельо Т. В. Соматопсихологія бронхіальної астми: клінічні та фармакоекономічні аспекти/ Т. В. Константинович-Чічірельо (стр.162-165)
Пшук Н. Г. Клінічні особливості соматизованої депресії та основні напрямки її терапії/ Н. Г. Пшук, Г. Я. Пшук (стр.171-173)
Семененко С. І. Особливості перебігу психовегетативних розладів у хворих на ішемічну хворобу серця/ С. І. Семененко (стр.173-175)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Белов О. О., Пшук Н. Г.
Назва : Інтрасиндромальна феноменологія ендогенних депресивних розладів в аспекті клінічного патоморфозу
Паралельн. назви :Intrasyndromic phenomenology of endogenous depressive disorders in aspect of clinical pathomorphosis
Місце публікування : Вісник наукових досліджень. - Тернопіль, 2018. - N 4. - С. 119-123 (Шифр ВУ9/2018/4)
MeSH-головна: ДЕПРЕССИВНЫЕ РАССТРОЙСТВА -- DEPRESSIVE DISORDER
Анотація: Проблема феноменологічного патоморфозу депресивних розладів є однією з актуальних проблем сучасної клінічної психіатріїОсновою сучасного клінічного патоморфозу депресивних розладів є зміни інтрасиндромальної структури через переважання апатичних та тривожних депресій при зменшенні вітальних та анестетичних її форм. Вивчення сумарної констеляції симптомів дисомнічного регістру демонструє переважання постсомнічних проявів із домінуванням обсесивно-фобічних роздумів та ідей меншовартості. Виявлені закономірності патоморфозу повинні враховуватися при розробці диференційованих лікувальних, реабілітаційних та профілактичних заходів
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Белов О. О., Пшук Н. Г.
Назва : Деякі характеристики соціальної підтримки пацієнтів з депресивними розладами
Паралельн. назви :Some characteristics of social support for patients with depressive disorders
Місце публікування : Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту. - 2021. - Т. 25, № 2. - С. 325-328 (Шифр ВУ80/2021/25/2)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: ДЕПРЕССИВНЫЕ РАССТРОЙСТВА -- DEPRESSIVE DISORDER
РЕАБИЛИТАЦИЯ -- REHABILITATION
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОБЛЕМЫ -- SOCIAL PROBLEMS
СЕМЬЯ -- FAMILY
ДРУЗЬЯ -- FRIENDS
МЕЖЛИЧНОСТНЫЕ ОТНОШЕНИЯ -- INTERPERSONAL RELATIONS
КАЧЕСТВО ЖИЗНИ -- QUALITY OF LIFE
Анотація: З метою дослідження особливостей соціальної підтримки було проведено обстеження 245 пацієнтів з депресивними розладами за допомогою багатовимірної шкали сприйняття соціальної підтримки (MSPSS) D. Zimet в модифікації В. М. Ялтонського та Н. А. Сироти. Статистичний аналіз даних проводився з використанням ліцензійного пакету прикладних програм Statistica 13 (StatSoftInc., США). Використовували тест Шапіро-Уїлка, тест Манна-Уїтні, непараметричний метод рангових кореляцій Спірмена при р0,05. Виявлено низькі рівні соціальної підтримки пацієнтів з депресією в цілому та з боку сім’ї, друзів та значущих інших осіб, причому найвищий рівень соціальної підтримки пацієнти пов’язують із друзями, дещо менший – із сім’єю, і найнижчий – зі значущими іншими особами. Встановлено зменшення рівня соціальної підтримки зі збільшенням віку пацієнтів, найбільш виражене у віковій групі 45 років і старші. Виявлено відмінності, пов’язані зі статтю: нижчий рівень соціальної підтримки у чоловіків порівняно з жінками, а також більше значення для жінок соціальної підтримки з боку сім’ї, а для чоловіків – з боку друзів та значущих інших осіб. Визначено наявність зворотного кореляційного зв’язку переважно помірної сили між рівнем соціальної підтримки і виразністю психопатологічної симптоматики, при найбільш тісних зв’язках з ворожістю (rSIn order to study the features of social support, a survey of 245 patients with depressive disorders was conducted using a multidimensional scale of perception of social support (MSPSS) D. Zimet as modified by V.M. Yaltonsky and N.A. Sirota. Statistical analysis of the data was carried out using the licensed software package Statistica 13 (StatSoft Inc., USA). The Shapiro-Wilk test, the Mann-Whitney test, the nonparametric method of Spearmen’s rank correlations was used at p0.05. Low levels of social support for patients with depression in general, and from family, friends and significant others, with the highest level of social support patients associate with friends, slightly lower – with family, and the lowest – with significant others. There is a decrease in the level of social support with increasing age of patients, most pronounced in the age group of 45 years and older. Sex-related differences were found: lower levels of social support for men than for women, and greater importance for women from family support, and for men from friends and significant others. The presence of inverse correlations of mostly moderate strength between the level of social support and the severity of psychopathological symptoms, with the closest correlations for hostility (rS
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Белов О. О., Пшук Н. Г.
Назва : Клінічна характеристика сучасних ендогенних депресивних розладів на симптоматологічному рівні
Паралельн. назви :Clinical characteristics of modern endogenous depressive disorders at the symptomatological level
Місце публікування : Здобутки клінічної і експериментальної медицини. - Тернопіль, 2019. - N 4. - С. 36-40 (Шифр ЗУ17/2019/4)
MeSH-головна: ДЕПРЕССИВНЫЕ РАССТРОЙСТВА -- DEPRESSIVE DISORDER
Анотація: Проблема депресивних розладів є однією з найактуальніших проблем сучасної психіатріїКлінічна феноменологія депресивних розладів на симптоматичному рівні обумовлена певними гендерними та віковими відмінностями, що полягають, зокрема, в переважанні у жінок тривожної та соматовегетативної симптоматики з астено-депресивними проявами, а у чоловіків проявляється рівномірною динамікою погіршення з віком за всіма основними симптомами депресіїProblem of depressive disorders is one of the actual problems in modern psychiatryClinical phenomenology of depressive disorders at the symptomatic level is caused by certain gender and age differences, which are, in particular, in the predominance of anxiety and somatovegetative symptoms in women with asthenic-depressive manifestations, and in men with uniform dynamics of worsening by all main depression symptoms
Знайти схожі

5.

Назва журналу :Буковинський медичний вісник -2011р. т.15,N 4
Цікаві статті :
Андрушко І. І. Фактори ризику атеросклерозу у здорових осіб з обтяженою по серцево-судинних захворюваннях спадковістю залежно від наявності супутньої гіпергомоцистеїнемії/ І. І. Андрушко (стр.3-7)
Бажора Ю. І. Оцінка дизрегуляторних станів видільної системи на основі лкс-метрії сироватки крові і сечі хворих на туберкульоз у процесі лікування/ Ю. І. Бажора, О. О. Сметюк (стр.8-13)
Ватутин Н. Т. Влияние обучения самоконтролю и активного амбулаторного наблюдения на динамику показателей эхокардиографии у больных хронической сердечной недостаточностью с систолической дисфункцией левого желудочка/ Н. Т. Ватутин, Е. В. Ещенко, Т. Д. Бахтеева (стр.14-17)
Візір В. А. Порівняльна оцінка впливу карведилолу та амлодипіну на гемодинамічні та нейроімунологічні показники у хворих на гіпертонічну хворобу/ В. А. Візір, І. М. Волошина (стр.18-23)
Клічук Р. В. Особливості гормональної контрацепції у жінок репродуктивного віку, хворих на туберкульоз легень/ Р. В. Клічук [и др.] (стр.24-26)
Ковтуненко О. В. Результати лікування хворих на рак гортані ІІІ-ІV стадій/ О. В. Ковтуненко (стр.26-32)
Куршенко І. В. Ефективність лікування анемічного синдрому у хворих на системний червоний вовчак/ І. В. Куршенко [и др.] (стр.33-40)
Левицька С. А. Вміст інтерлейкніу-1 β у сироватці крові у хворих на хронічні запальні процеси біляносових пазух/ С. А. Левицька (стр.41-43)
Левченко Л. А. корреляционный анализ электролитного состава венозной крови у недоношенных новорожденных с дыхательными нарушениями в раннем неонатальном периоде/ Л. А. Левченко [и др.] (стр.43-47)
Москаленко А. М. О возможности развития хронической почечной недостаточности у онкологических больных при проведении химиотерапии цисплатином/ A. M. Москаленко, А. И. Гоженко, В. М. Сирман (стр.47-51)
Павляк А. Я. Кількісне визначення рівня ендотоксикозу у хворих на розповсюджений гнійний перитоніт/ А. Я. Павляк (стр.51-55)
Паєнок А. В. покращення функціональних взаємозв’язків церебральних судин та перфузії головного мозку внаслідок поєднаного лікування недостатності/ А. В. Паєнок, О. М. Козар-Гуріна (стр.56-60)
Польовий В. П. Стан системного імунітету та ефекторної ланки системи неспецифічної резистентності у хворих на гострий місцевий перитоніт/ В. П. Польовий [и др.] (стр.61-65)
Польовий В. П. Застосування ранньої превентивної терапії стресових і гострих ерозій та виразок шлунково-кишкового тракту у потерпілих з політравмою/ В. П. Польовий, Х. Н. Нурдінов (стр.65-69)
Распутіна Л. В. Спосіб раціональної комбінації антигіпертензивних препаратів в осіб із поєднаним перебігом гіпертонічної хвороби та хронічного обструктивного захворювання легень/ Л. В. Распутіна (стр.69-74)
Юрценюк О. С. Рівень особистісної тривожності та ситуативної тривоги у пацієнтів з ішемічною хворобою серця/ О. С. Юрценюк (стр.74-76)
Антушева Т. І. Вплив фізичних чинників на активність α-амілази коринебактерій/ Т. І. Антушева (стр.77-81)
Безсмертний Ю. О. Вплив гомоцистетну та гідрогену сульфіду на тонус стегнових артерій щурів та його зміни за умов модулювання обміну сірковмісних амінокислот/ Ю. О. Безсмертний, Н. В. Заічко, А. В. Мельник (стр.82-86)
Гаморак Г. П. Процес самовідновлення якісного і кількісного складу мікробіоти приепітеліальної біоплівки слизової оболонки товстої кишки білих щурів після 20-денної аплікації на шкіру ітаконової кислоти у дозі 20 мг/см{\up 2}/ Г. П. Гаморак (стр.87-91)
Доцюк Л. Г. Параметри циркадіанного ритму функції нирок при експериментальному нефриті на тлі блокади центрального пейсмекера і зниження синтезу дофаміну в нирках/ Л. Г. Доцюк, Т. М. Бойчук, І. Г. Кушнір (стр.91-93)
Лучко І. М. Cпектр нейтральних ліпідів та синтез деяких ейкозаноїдів у серці щурів в умовах аліментарної гіперхолестеринемії/ І. М. Лучко, Ю. В. Бортник (стр.94-97)
Ткачук О. В. Структура популяції PCNA{\up +} - лімфоцитів у тимусі щурів зі стрептозотоцин-індукованим діабетом, ускладненим ішемічно-реперфузійним пошкодженням головного мозку/ О. В. Ткачук (стр.98-101)
Бенца Т. М. Фармакотерапия диабетической остеоартропатии (обзор литературы)?/ Т. М. Бенца (стр.102-105)
Коваленко С. В. Бронхообструктивна патологія та синдром подразненого кишечнику (огляд літератури)/ С. В. Коваленко, А. Є. Дорофеев, В. М. Багрій (стр.106-111)
Савка С. Д. Сучасні уявлення про етіологічні і патогенетичні аспекти непсихотичних психічних розладів у хворих на ревматоїдний артрит та їх діагностика (огляд літератури)/ С. Д. Савка, Н. Г. Пшук (стр.112-116)
Гнатейко О. З. Оцінка частоти та перебігу природжених вад розвитку передньої черевної стінки та діафрагми у дітей на моделі популяції Львівської області/ О. З. Гнатейко [и др.] (стр.117-120)
Федорків Н. Б. Результати аналізу захворюваності вагітних сільської місцевості Прикарпаття, за даними звернення за медичною допомогою, як основа розробки профілактичних програм/ Н. Б. Федорків [и др.] (стр.120-124)
Кольцова Н. І. Застосування методів активного і інтерактивного навчання в післядипломній освіті керівників закладів охорони здоров’я як засобів для поліпшення прийняття управлінських рішень/ Н. І. Кольцова [и др.] (стр.125-129)
Бойчук Т. М. Вимірювання добротності в біометрії крові/ Т. М. Бойчук [и др.] (стр.129-132)
Ванчуляк О. Я. Діагностика гострот коронарної недостатності методом кореляційного аналізу лазерних поляризаційних зображень міокарда/ О. Я. Ванчуляк [и др.] (стр.132-135)
Фісталь Е. Я. Інформаційна експертна система прогнозування летального наслідку в обпечених осіб при вибуховій шахтній травмі/ Е. Я. Фісталь [и др.] (стр.135-139)
Білецький С. В. Кафедрі сімейної медицини-десять років/ С. В. Білецький [и др.] (стр.139-142)
Матеріали науково-практичної конференції "невирішені питання бронхіальної астми у дітей" (17-18 листопада 2011 року, м. Чернівці) (стр.143-212)
Банадига Н. В. Індивідуальність підходів та етапність лікування бронхіальної астми у дітей/ Н. В. Банадига, І. О. Рогальський (стр.143-145)
Безруков Л. О. Оцінка спектра сенсибілізації у дітей шкільного віку, хворих на цілорічний алергійний риніт/ Л. О. Безруков [и др.] (стр.146-149)
Безруков Л. О. Показники мікробіцидної активності гранулоцитів і макрофагів мокротиння у хворих на бронхіальну астму та здорових дітей/ Л. О. Безруков, O. K. Колоскова, Є. П. Ортеменка (стр.149-153)
Безруков Л. О. Ефективність полегшувального лікування нападу бронхіальної астми у школярів із тяжким варіантом захворювання/ Л. О. Безруков [и др.] (стр.154-156)
Безруков Л. О. Оптимізація менеджменту бронхіальної астми в школярів із використанням стероїдозбережувальної терапії/ Л. О. Безруков, У. І. Марусик, Л. І. Гаватюк (стр.157-159)
Бєлашова О. В. До питання диференційної діагностики бронхіальної астми в дітей раннього віку з проявами бронхообструктивного синдрому/ О. В. Бєлашова, О. В. Власова, Н. В. Кордунян (стр.160-163)
Больбот Ю. К. Клінічно-імунологічне обґрунтування та прогнозування ефективності інтерферон-індукуючої терапії при гострих респіраторних вірусних інфекціях у дітей, хворих на бронхіальну астму/ Ю. К. Больбот [и др.] (стр.163-168)
Буряк В. М. Роль вегетативної нервової системи в генезі атопічної форми бронхіальної астми в дитячому віці/ В. М. Буряк, Р. Ф. Махмутов, Н. О. Бессараб (стр.168-173)
Герасимова О. В. Варіабельність серцевого ритму в дітей із неконтрольованою бронхіальною астмою/ О. В. Герасимова (стр.173-176)
Зубаренко О. В. Особливості психовегетативного статусу при бронхообструктивному синдромі у дітей/ О. В. Зубаренко, И. Л. Весілик, К. О. Гурієнко (стр.176-179)
Іванова Л. А. Показники запалення та гіперсприйнятливості бронхів у дітей із фенотипом астми пізнього початку/ Л. А. Іванова (стр.180-183)
Колоскова О. К. Динаміка показників гуморального імунітету в дітей, хворих на бронхіальну астму, за різних режимів зменшення протизапальної терапії/ О. К. Колоскова, С. І. Сажин (стр.183-187)
Кравченко Л. Г. До проблеми грибкової сенсибілізації при бронхіальній астмі у дітей/ Л. Г. Кравченко [и др.] (стр.187-189)
Лотоцька О. Є. Діагностична цінність біомаркерів запалення бронхів у школярів із фенотипом тяжкої бронхіальної астми/ О. Є. Лотоцька, Л. М. Немченко (стр.190-193)
Микалюк Л. В. Оптимізація лікування бронхіальної астми в школярів за різної активності N-ацетилтрансферази (результати клінічно-імунологічних досліджень)/ Л. В. Микалюк (стр.193-197)
Прохоров Е. В. Опыт использования специфической иммунотерапии при бронхиальной астме у детей/ Е. В. Прохоров [и др.] (стр.197-199)
Процюк Т. Л. Психосоматичний стан дітей і підлітків, хворих на бронхіальну астму/ Т. Л. Процюк [и др.] (стр.199-203)
Федорців О. Є. Медико-соціальні особливості захворювання дітей на бронхіальну астму/ О. Є. Федорців [и др.] (стр.203-206)
Цимбаліста О. Л. Функція міокарда на тлі інгаляційної терапії стероїдами в дітей, хворих на бронхіальну астму/ О. Л. Цимбаліста [и др.] (стр.207-209)
Шаламай М. О. Значення добової РН-метрії стравоходу в дітей, хворих на бронхіальну астму/ М. О. Шаламай [и др.] (стр.209-211)
Шахова О. О. Клінічні та спірографічні показники ефективності базисного лікування бронхіальної астми в підлітків/ О. О. Шахова (стр.212-215)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Назва журналу :Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту -2007р. т.11,N 1/2
Цікаві статті :
1-й Всеукраїнський конгрес дитячих хірургів України з міжнародною участю (стр.287-373)
Рауцкіс В. А. Застосування препарату "Діпірідамол" для лікування дітей, оперованих з приводу крипторхізму/ В. А. Рауцкіс (стр.311)
Пивоваров П. І. Результати хірургічного лікування неопущеного яєчка у дітей/ П. І. Пивоваров [и др.] (стр.311-312)
Бабенков Г. Г. Комбінований наркоз із застосуванням пропофолу і кетаміну для анестезіологічного забезпечення ургентних операцій у дітей першого року життя/ Г. Г. Бабенков [и др.] (стр.319-320)
Сляднєва Л. І. Годування дітей із вродженими незрощеннями губи та піднебіння/ Л. І. Сляднєва, С. М. Шувалов (стр.322)
Рубіна О. С. Досвід виходжування новонароджених, прооперованих з приводу гастрошизісу/ О. С. Рубіна [и др.] (стр.322-323)
Майко В. М. Наш опыт ультрасонографического измерения торели бедренной кости у больных дисплазией и деформирующим артрозом тазобедренного сустава/ В. М. Майко (стр.323-324)
Ольхов В. М. Досвід використання транспедикулярного спондилодезу при хребетно-спинномозковій травмі у дітей/ В. М. Ольхов [и др.] (стр.331-332)
Конопліцький В. С. Застосування Гордоксу в практиці дитячої хірургії / В. С. Конопліцький (стр.339-340)
Якименко О. Г. Застосування методу фонодоплероентерографії в хірургії дитячого віку/ О. Г. Якименко, Т. В. Мітюк, В. С. Конопліцький (стр.369-370)
Юрій Петрович Кукуруза (до 75-річчя від дня народження) (стр.372-373)
Жмурик В. В. Частота розповсюдженості цукрового діабету в залежності від групи крові/ В. В. Жмурик (стр.374-376)
Попова О. І. Вивчення впливу комбінації амізону та біфіформу на перебіг герпетичної інфекції в експерименті/ О. І. Попова [и др.] (стр.377-379)
Яремчук Л. В. Клініко-математичне оцінювання факторів ризику, що призводять до пологового травматизму промежини/ Л. В. Яремчук (стр.379-384)
Прудиус П. Г. Досвід роботи педіатричного кабінету/ П. Г. Прудиус [и др.] (стр.384-387)
Беляев Е. В. Кореляційні взаємозв’язки між інтенсивністю карієсу зубів із кількісними та якісними показниками пальцевої та долонної дерматогліфіки у практично здорових міських юнаків і дівчат/ Е. В. Беляев (стр.387-391)
Гунько А. А. Зловживання психоактивними речовинами та коморбідні розлади серед підлітків/ А. А. Гунько (стр.391-393)
Ваколюк Л. М. Значення материнського молока в забезпеченні тиреоїдними гормонами новонароджених дітей/ Л. М. Ваколюк (стр.394-396)
Шапаренко Є. Г. Гармонійна співрозмірність частин тіла у дітей раннього (І-3 роки) та молодшого (4-7 років) дитинства та "золотий переріз" / Є. Г. Шапаренко (стр.397-400)
Гунас І. В. Особливості пальцевої дерматогліфіки у дітей шкільного віку, хворих на бронхіальну астму/ І. В. Гунас [и др.] (стр.400-403)
Білик Н. М. Стан сексуального здоров’я у жінок після гістеректомії з приводу маткових кровотеч в зв’язку з передчасним відшаруванням плаценти/ Н. М. Білик (стр.404-406)
Олійниченко А. В. обгрунтування лікування біліарного сладжу при метаболічному синдромі урсодеоксихоловою кислотою/ А. В. Олійниченко (стр.406-409)
Шапринський В. О. Особливості порушень деяких гематологічних показників у хворих з рецидивною шлунковокишковою кровотечею виразкової етіології/ В. О. Шапринський [и др.] (стр.414-419)
Денисюк В. І. Роль деяких метаболічних чинників у розвитку різних форм ішемічної хвороби серця/ В. І. Денисюк, В. Ю. Масловський, О. М. Колосник (стр.423-425)
Редько Т. Г. Клінічні особливості перебігу рекурентного депресивного розладу серед осіб жіночої статі інволюційного віку/ Т. Г. Редько, Н. Г. Пшук, І. В. Сергета (стр.428-433)
Слободянюк Т. М. Викладання патофізіології, як базової навчальної дисципліни, для студентів - педіатрів/ Т. М. Слободянюк, Н. А. Рикало (стр.439-440)
Криклива С. Д. Особливості викладання предмету "Медична ботаніка" студентам-іноземцям на кафедрі фармації ВНМУ ім. M.I.Пирогова/ С. Д. Криклива, Л. А. Клімас, Т. О. Болоховська (стр.440-442)
Заїчко Н. В. Визначення концентрації амізону у плазмі крові методом високоефективної рідинної хроматографії/ Н. В. Заїчко [и др.] (стр.442-445)
Ничитайло М. Ю. Сучасні погляди на етіопатогенез, діагностику та медикаментозну профілактику інфікованого панкреонекрозу/ М. Ю. Ничитайло, В. В. Петрушенко, Ю. В. Снопок (стр.446-451)
Ющенко Л. О. До питання про функціональну шлункову диспепсію/ Л. О. Ющенко (стр.452-455)
Олександр Іванович Гнатюк (до 85-річчя від дня народження) (стр.456)
Решоткіна Лариса Порфиріївна (до 8О-річчя від дня народження) (стр.457)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Назва журналу :Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту -2014р. т.18,N 2
Цікаві статті :
Герасимчук М. Р. Роль лейкоцитів та їхніх індексів в оцінці ендогенної інтоксикації при експериментальній абдомінальній патології/ М. Р. Герасимчук (стр.350-353)
Бібікова В. М. Морфологічна характеристика нейродегенеративних змін у тканинах мозку за умов повторного інтрацеребрального крововиливу в експерименті/ В. М. Бібікова (стр.353-355)
Вастьянов Р. С. Дослідження вираженості позних та м’язових розладів, неврологічного дефіциту в умовах експериментальної хронічної ішемії мозку/ Р. С. Вастьянов [и др.] (стр.355-359)
Годован В. В. Модуляція генералізованої судомної активності під впливом нових координаційних сполук германію, олова та магнію/ В. В. Годован, М. В. Матюшкіна (стр.359-362)
Гнатюк В. В. Гендерні та вікові особливості вільнорадикального окиснення та антиоксидантного захисту при десинхронозі/ В. В. Гнатюк, Н. М. Кононенко (стр.363-366)
Гузь В. А. Вивчення орієнтовно-дослідної діяльності старих щурів методом "відкрите поле" за умов експериментального цукрового діабету/ В. А. Гузь (стр.366-368)
Деген А. С. Характеристика розподілу nod-подібних рецепторів вродженого імунітету в калт щурів при ецд та після введення пентоксифіліну/ А. С. Деген, О. М. Камишний (стр.368-372)
Добровольська Р. А. Вплив різних шляхів метаболізму l-цистеїну на резистентність міокарда до ішемії-реперфузії/ Р. А. Добровольська [и др.] (стр.372-375)
Жеребятьєв О. С. Експресія транскрипційних факторів Foxp3 та RORgt при гострому ілеїті у щурів/ О. С. Жеребятьєв, О. М. Камишний, В. А. Камишна (стр.376-379)
Корсак А. В. морфологічна характеристика мікрооточення нейроцитів рухового центру травмованого сідничого нерву за умов впливу високочастотної-електрозварювальної технології/ А. В. Корсак [и др.] (стр.379-383)
Лінник О. О. Вплив доксорубіцину на культуру ізольованих неонатальних кардіоміоцитів щурів/ О. О. Лінник [и др.] (стр.383-387)
Михайліченко В. Ю. Порівняльний аналіз різних видів клітинної кардіоміопластики при експериментальному інфаркті міокарда/ В. Ю. Михайліченко, С. І. Естрін (стр.388-393)
Муратова Т. М. Опіатні механізми реалізації ефектів леветирацетаму на спонтанну та викликану рухову активність кіндлінгових щурів/ Т. М. Муратова, В. В. Годован, В. О. Полясний (стр.394-397)
Мельник А. В. Вплив модуляторів обміну гідроген сульфіду на біохімічні показники та тонус аорти щурів різних вікових груп/ А. В. Мельник, Н. В. Заічко, І. В. Паламарчук (стр.397-400)
Петелкакі О. В. Розробка комплексної патогенетичної корекції поведінкових проявів субарахноїдальної кровотечі в експерименті/ О. В. Петелкакі (стр.401-403)
Прищепа О. О. Вплив кортикостерону на розвиток довготривалого пентиленететразолового кіндлінга/ О. О. Прищепа (стр.404-407)
Сілкіна Ю. В. Додаткові провідні шляхи у серці як результат незавершеного нормального кардіогенезу/ Ю. В. Сілкіна (стр.407-409)
Струтинська Н. А. Фармакологічна активація атф-залежних калієвих каналів - важливий механізм регуляції циклоспорин - чутливої мітохондріальної пори у серці щурів/ Н. А. Струтинська (стр.410-413)
Сухомлин А. А. Корекція меланіном вільнорадикальних та протеолітичних процесів в слинних залозах щурів за умов гіпергастринемії/ А. А. Сухомлин, К. С. Непорада, Т. В. Берегова (стр.413-416)
Щудрова Т. С. Вплив органоспецифічних пептидів на протеолітичну та фібринолітичнуактивність у нирках за умов розвитку рабдоміолітичної гострої ниркової недостатності/ Т. С. Щудрова, І. І. Заморський (стр.416-418)
Бабійчук Ю. В. Вивчення впливу неіонізуючого опромінення на поліморфізм збудника туберкульозу в системі крові біологічної моделі/ Ю. В. Бабійчук (стр.419-421)
Бойчук Т. М. Динаміка змін щільності розташування та морфометричних параметрів клітин кори скроневої частки півкуль головного мозку при каротидній ішемії-реперфузії в щурів з експериментальним цукровим діабетом/ Т. М. Бойчук, Т. І. Кметь (стр.421-425)
Сатурська Г. С. Особливості метаболізму сполучної тканини при експериментальному дифузному ішемічно - некротичному кардіосклерозі у щурів із різною стійкістю до гіпоксії/ Г. С. Сатурська, Ю. І. Бондаренко (стр.425-429)
Вернигородський С. В. Репрограмування ядер епітеліоцитів як основа модифікації шлункового фенотипу/ С. В. Вернигородський (стр.429-433)
Голубовський І. А. Дослідження динаміки регенераторних процесів у стінці маткових труб в експерименті/ І. А. Голубовський (стр.433-437)
Гомон М. Л. Шляхи досягнення адекватності перидуральної анестезії/аналгезії в експерименті/ М. Л. Гомон, Р. М. Чорнопищук (стр.437-441)
Петрик І. О. Моніторинг кардіопротекторних ефектів похідіного 3,2’-спіро-пірроло-2-оксіндолу сполуки r-86 при модельній кардіальній ішемії за різних режимів введення/ І. О. Петрик (стр.441-444)
Путілін Д. А. Особливості експресії tlr2 і tlr4 адипоцитами парапанкреатичної клітковини при експериментальному цукровому діабеті/ Д. А. Путілін [и др.] (стр.444-448)
Чайка Г. В. Обґрунтування необхідності розробки нормативних морфо-функціональних показників репродуктивного здоров’я дівчат-підлітків на різних етапах статевого дозрівання/ Г. В. Чайка (стр.448-453)
Чорнокнижний С. І. Дослідження антимікробних властивостей порошкових композицій/ С. І. Чорнокнижний [и др.] (стр.453-456)
Андрощук О. В. Морфологічні зміни нирок щурів при медикаментозному ураженні рифампіцином та ізоніазидом/ О. В. Андрощук (стр.457-461)
Власенко О. В. Показники кінцевого діастолічного і систолічного об’ємів лівого шлуночка, ударного й хвилинного об’єму серця, фракції викиду та ударного й серцевого індексів у здорових чоловіків і жінок Поділля за даними ехокардіографії/ О. В. Власенко [и др.] (стр.461-465)
Гара А. В. Клінічна характеристика хлопчиків і дівчаток Поділля, хворих на еритематозно-сквамозну й ліхеноїдну форми обмеженого атопічного дерматиту/ А. В. Гара (стр.465-469)
Лонський К. Л. Морфологічні ознаки єдиної нирки у собак при експериментальному уретерогідронефрозі в умовах відновлення відтоку сечі за допомогою пластики сечоводу сечоводом/ К. Л. Лонський (стр.469-474)
Семененко А. І. Динаміка показників кислотно-лужної рівноваги крові щурів з гострою церебральною ішемією на фоні введення 0,9 % розчину nacl/ А. І. Семененко [и др.] (стр.475-477)
Шінкарук-Диковицька М. М. Частота ураження карієсом різців та іклів у соматично здорових чоловіків із різних етно-територіальних регіонів України за даними стоматологічного обстеження та конусно-променевої комп’ютерної томографі/ М. М. Шінкарук-Диковицька (стр.477-484)
Барінов Е. Ф. Патогенез хронічного обструктивного пієлонефриту:реактивність тромбоцитів/ Е. Ф. Барінов, А. М. Кравченко, Т. О. Твердохліб (стр.485-489)
Дегтяренко Т. В. Індивідуальні особливості стрес - імунореактивності при опіковому процесі як детермінанти адаптивних можливостей організму/ Т. В. Дегтяренко, Р. І. Чаланова (стр.489-494)
Запорожченко М. Б. Роль мікроелемента цинку в патогенезі лейоміоми матки у жінок з поліморфними алелями гена колагену 2-го типу альфа 1 (col2a1 6846c/a)/ М. Б. Запорожченко (стр.494-497)
Ізюмець О. І. Клініко-рентгенологічні паралелі пологових пошкоджень верхньо-шийного відділу хребта у новонароджених/ О. І. Ізюмець, О. В. Шевчук, Л. І. Лайко (стр.497-500)
Дудник В. М. Клінічні особливості перебігу алергічної бронхіальної астми у дітей із різними рівнями контролю захворювання/ В. М. Дудник, К. В. Хромих (стр.501-504)
Мостовий Ю. М. Обгрунтування застосування імуномоделюючої терапії глютамін-цистеін-гліцин динатрію у хворих на негоспітальну пневмонію з важким перебігом/ Ю. М. Мостовий, О. О. Вільцанюк (стр.504-508)
Булавенко О. В. Дослідження якості життя у жінок раннього репродуктивного віку з набряковою формою передменструального синдрому/ О. В. Булавенко, В. В. Палапа, Н. П. Дзісь (стр.508-512)
Бакуновський О. М. Нові можливості застосування капнографії для розкриття механізмів дії інтервального гіпоксичного тренування при бронхіальній астмі/ О. М. Бакуновський [и др.] (стр.512-514)
Іващенко О. С. Гіпергомоцистеїнемія як чинник ризику розвитку тромбозу вен сітківки людини/ О. С. Іващенко, В. Ю. Михайліченко (стр.515-517)
Бабун Д. В. Прогностичне значення маркерів тромбоутворення в процесі діагностики тромбозу глибоких вен при переломах довгих кісток нижніх кінцівок/ Д. В. Бабун, П. М. Жук, А. Л. Бойнюк (стр.517-520)
Горай М. А. Зміни показників вмісту статевих гормонів в організмі хворих з хронічними травматичними ураженнями слизової оболонки порожнини рота/ М. А. Горай (стр.520-525)
Демчук Г. В. Оцінка безпечності фторхінолонів при лікуванні негоспітальної пневмонії у осіб з цукровим діабетом/ Г. В. Демчук, Г. В. Демчук (стр.525-529)
Дудник В. М. Клініко-лабораторна характеристика дебюту ювенільного ревматоїдного артриту/ В. М. Дудник, Ю. В. Вижга, О. В. Березницький (стр.529-532)
Зборовська О. О. Клінічна характеристика дітей з вродженими вадами серця після оперативної корекції/ О. О. Зборовська (стр.532-537)
Токарчук Н. І. Лептин - як фактор розвитку ожиріння у дітей раннього віку/ Н. І. Токарчук (стр.537-540)
Хомовський В. В. Оптимізація лікування артериальної гіпертензії вертебротерапевтичними методами/ В. В. Хомовський (стр.540-543)
Годлевський А. І. Предиктори розвитку ускладнень у хворих з ізольованою та поєднаною травмою органів черевної порожнини/ А. І. Годлевський, С. І. Саволюк, А. С. Клімас (стр.543-549)
Саволюк С. І. Постдекомпресійна дисфункція печінки як проблема хірургічного лікування обтураційної жовтяниці непухлинної етіології/ С. І. Саволюк (стр.549-554)
Король Т. Г. Клінічні особливості перебігу пурпури Шенлейн-Геноха у дітей/ Т. Г. Король (стр.554-557)
Распутін В. В. Психосоматичні розлади при ішемічній хворобі серця: сучасні погляди, особливості патогенезу та лікування/ В. В. Распутін, Л. В. Распутіна (стр.557-561)
Трохимович О. В. Клініко-ехографічні особливості перебігу ранніх втрат вагітності/ О. В. Трохимович, М. В. Бражук (стр.561-565)
Хребтій Г. І. Комбінована гіполіпідемічна терапія у хворих на гіпертонічну хворобу та супутнім абдомінальним ожирінням/ Г. І. Хребтій (стр.566-567)
Лисунець О. В. Роль методів інтерактивних технологій навчання у підготовці студентів факультету медичної психології з дисципліни "Педіатрія"/ О. В. Лисунець (стр.568-571)
Зябліцев С. В. Принципи оптимізації учбового процесу на кафедрі патофізіології Донецького національного медичного університету імені М. Горького/ С. В. Зябліцев [и др.] (стр.571-573)
Бобровська О. А. Інтеграція викладання медичної біології та фармакології при вивченні життєдіяльності малярійного плазмодія та засобів для профілактики й лікування малярій/ О. А. Бобровська (стр.573-577)
Бойнюк А. Л. Щодо питання про величини шийково-діафізарного кута й кута торсії, одержаних за даними вимірів на 232 стегнових кістках з музею ВНМУ ім. М. І. Пирогова кафедри анатомії людини/ А. Л. Бойнюк [и др.] (стр.578-581)
Козловський Ю. К. Сучасні методи навчання інтенсивної терапії/ Ю. К. Козловський (стр.581-583)
Саволюк С. І. Принципи та технології самостійної роботи в сучасних умовах інноваційного навчально-інформаційного простору/ С. І. Саволюк (стр.583-585)
Пилипонова В. В. Методи профілізації викладання патофізіології на стоматологічному факультеті ВНМУ М. І. Пирогова/ В. В. Пилипонова (стр.585-587)
Майко О. В. Досвід викладання внутрішньої медицини англомовним студентам/ О. В. Майко (стр.588-589)
Очередько О. М. Дослідження впливу програми реабілітації на тривалість перебування у спеціалізованому стаціонарі пацієнтів з гострим інфарктом міокарда/ О. М. Очередько, О. О. Галаченко (стр.590-593)
Марункевич Я. Ю. Особливості якості життя хворих на шизофренію з супутньою соматичною патологією/ Я. Ю. Марункевич, Я. Ю. Марункевич (стр.593-598)
Незгода О. П. Соціальні та клінічні характеристики туберкульозного менінгіту у ВІЛ-інфікованих мешканців Вінницької області/ О. П. Незгода [и др.] (стр.598-601)
Кулигіна В. М. Оцінка якості життя дітей різного віку, хворих на атопічний хейліт, та їхніх родин/ В. М. Кулигіна, М. В. Стремчук (стр.601-607)
Барило О. С. Особливості стану пародонту та гігієни порожнини рота у хворих на хронічний пародонтит на тлі хронічного тонзиліту/ О. С. Барило, Н. В. Склярук, Н. П. Царик (стр.607-611)
Пшук Є. Я. Особливості сімейного ресурсу референтних родичів пацієнтів з шизофренією/ Є. Я. Пшук, Н. Г. Пшук (стр.611-614)
Смолко Д. Г. Клінічні детермінанти негативної динаміки якості життя хворих з І та ІІ стадією хронічної ішемії головного мозку/ Д. Г. Смолко (стр.614-619)
Буздиган О. Г. Соціально-медичні особливості чоловіків та жінок, хворих на шизофренію/ О. Г. Буздиган (стр.61-623)
Сікало Ю. К. Соціально-медична характеристика хворих на ревматоїдний артрит/ Ю. К. Сікало (стр.623-628)
Дідик Н. В. Клінічні аспекти застосування Соталолу/ Н. В. Дідик (стр.629-632)
Рикало Н. А. Роль ренін-ангіотензин-альдостеронової системи у патології печінки/ Н. А. Рикало, Ю. М. Береговенко (стр.632-635)
Маєвський О. Є. Рак молочної залози. Сучасні методи діагностики з використанням онкомаркерів, специфічна імунотерапія/ О. Є. Маєвський (стр.635-640)
Рикало Н. А. Сучасні погляди на патогенез гострого алкогольного гепатиту і можливості його лікування/ Н. А. Рикало, І. В. Романенко (стр.641-645)
Бондар С. А. До 80-річчя кафедри шкірних та венеричних хвороб Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова/ С. А. Бондар, С. К. Псюк (стр.646-650)
Масік Н. П. Слово про вчителя/ Н. П. Масік (стр.650-652)
Резолюція VІ пленуму наукового товариства патофізіологів України (23-25 вересня 2014 р., м. Вінниця) (стр.652-653)
Чекман І. С. Рецензія на книгу доктора медичних наук, професора Денисюка В. І. та доцента, доктора філософії Денисюк О. В. "Етапи життя людини в медичному, філософському та релігійному розумінні". - Вінниця: ТОВ "Консоль", 2013. - 752 с./ І. С. Чекман, В. Ф. Шаторна (стр.653-656)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Назва журналу :Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту -2015р. т.19,N 2
Цікаві статті :
Аршинніков Р. С. Результати дослідження гігієнічного стану ротової порожнини у пацієнтів з різними видами зубних відкладень/ Р. С. Аршинніков (стр.285-288)
Бобровська О. А. Дослідження ладану, як лікарської сировини рослинного походження та одержання ефірної олії/ О. А. Бобровська, М. В. Новіцька (стр.288-292)
Кривов’яз С. О. Особливості товщини шкірно-жирових складок у хворих на міопію сільських хлопчиків і дівчаток Подільського регіону України/ С. О. Кривов’яз (стр.292-295)
Кузьменко А. М. Визначення ферментів патогенності штамів E.coli, вилучених при гнійно-запальному процесі/ А. М. Кузьменко (стр.296-298)
Кулик Я. М. Виявлення неідентифікованого фактору трансгенної сої у внутрішніх органах щурів при її довготривалому згодовуванні/ Я. М. Кулик [и др.] (стр.299-302)
Яніцька Л. В. Зміни гемолітичної стійкості та проникності еритроцитарних мембран при токсичному ураженні 1,2-дихлоретаном та корекції нікотинамідом/ Л. В. Яніцька (стр.303-305)
Чорнопищук Р. М. Морфологічне обґрунтування доцільності місцевого застосування комбінації ліастену з левомеколем у комплексному лікуванні гнійних ран/ Р. М. Чорнопищук [и др.] (стр.305-311)
Бабій О. М. Морфо-функціональний стан підшлункової залози в умовах дефіциту оксиду азоту у щурів в експерименті/ О. М. Бабій (стр.311-314)
Усенко О. Ю. Оптимізація експериментальної моделі симетричних виразкових уражень шлунку/ О. Ю. Усенко [и др.] (стр.314-318)
Тюпка Т. І. Фармакологічні дослідження нового похідного 2-оксоіндоліну/ Т. І. Тюпка, А. О. Мінаєва (стр.318-321)
Небесна З. М. Субмікроскопічний стан аерогематичного бар’єру альвеол легень після термічної травми та її корекції сурфактантом/ З. М. Небесна (стр.322-324)
Ванчуляк О. Я. Можливості використання кореляційного фазового лазерного аналізу для діагностики структурних змін міокарда/ О. Я. Ванчуляк (стр.325-328)
Криклива С. Д. Видовий склад лікарських рослин лучного фітоценозу Немирівського Побужжя/ С. Д. Криклива [и др.] (стр.328-330)
Юрченко П. О. Біохімічні зміни в мозку та поведінкові реакції в тесті "відкрите поле" у щурів з тіолактоновою гіпергомоцистеїнемією/ П. О. Юрченко, Н. В. Заічко (стр.330-333)
Мархонь Н. О. Аналіз впливу пропіленгліколевих екстрактів лікарських рослин та маточного молочка на прояви оксидативного стресу та стан системи антиоксидантного захисту в крові щурів із метаболічним синдромом/ Н. О. Мархонь [и др.] (стр.334-338)
Костенко Є. Я. Реєстрація стоматологічного статусу дітей та підлітків за шифрами та кодами/ Є. Я. Костенко (стр.338-341)
Стефаненко І. С. Кореляційний аналіз зв’язку доплер-ехокардіографічних показників правих відділів серця з антропометричними і соматотипологічними показниками у чоловіків-спортсменів юнацького віку/ І. С. Стефаненко (стр.342-345)
Погорілий В. В. Особливості перебігу гнійно-запальних захворювань у дітей з цукровим діабетом/ В. В. Погорілий, О. Г. Якименко, Д. Ю. Макончук (стр.346-350)
Булавенко О. В. Шляхи покращення лікування хронічних сальпігоофоритів та порушення функції яєчників/ О. В. Булавенко, О. М. Гончаренко, О. Л. Очеретна (стр.351-353)
Бевз Г. В. Психовегетативний статус пацієнтів у передопераційному періоді: вплив на вибір премедикації/ Г. В. Бевз (стр.353-356)
Білоокий О. В. Аналіз популяційного рівня порожнинної мікрофлори товстої кишки за неінфікованого та інфікованого жовчного перитоніту/ О. В. Білоокий [и др.] (стр.357-359)
Ваколюк Л. М. Аспекти грудного вигодовування в профілактиці транзиторного гіпотиреозу/ Л. М. Ваколюк (стр.359-362)
Вільцанюк О. О. Обґрунтування ефективності застосування нового способу лікування важких негоспітальних пневмоній з важким перебігом/ О. О. Вільцанюк (стр.362-367)
Гончаренко О. В. Застосування вакуум терапії в комплексному лікуванні гнійно-некротичних ран у пацієнтів з цукровим діабетом та хронічною ішемією нижніх кінцівок IV стадії/ О. В. Гончаренко (стр.367-369)
Демчук А. В. Особливості клінічного перебігу негоспітальної пневмонії у осіб з хронічними захворюваннями органів дихання/ А. В. Демчук (стр.370-373)
Колеснікова О. В. Особливості варіабельності серцевого ритму у жінок в перименопаузі/ О. В. Колеснікова, М. В. Яресько (стр.374-379)
Нюшко Т. Ю. Структурно-функціональні зміни лівого шлуночка та судин у хворих на гіпертонічну хворобу ii стадії в залежності від типу добового профілю артеріального тиску/ Т. Ю. Нюшко (стр.379-385)
Перебетюк Л. С. Клініко-діагностичне значення мозкового нейротрофічного фактору та інтерлейкіну-1β у хворих на ревматоїдний артрит: зв’язок з фіброміалгією/ Л. С. Перебетюк [и др.] (стр.385-390)
Пшук Н. Г. Особливості внутрішньої картини хвороби у хворих на професійну патологію органів дихання та периферичної нервової системи/ Н. Г. Пшук, О. О. Белов (стр.391-393)
Підгірний Я. М. Компенсована гастроінтестинальна дисфункція у хворих із політравмою/ Я. М. Підгірний [и др.] (стр.393-399)
Ярмак О. А. Патофізіологічні ефекти лапароскопічних оперативних втручань в залежності від методу створення робочого простору/ О. А. Ярмак (стр.399-402)
Саволюк С. І. Стадії імунного дистрес-синдрому при виборі тактики хірургічного лікування розповсюдженого гнійного перитоніту/ С. І. Саволюк, М. А. Гудзь, І. М. Вовчук (стр.402-406)
Burlaka Iev. A. Apoptosis-dependent damages in children with diabetic nephropathy/ Iev. A. Burlaka (стр.406-410)
Ксьонз І. В. Аналіз ультразвукових характеристик при гострих та хронічних піднижньощелепних лімфаденітах у дітей/ І. В. Ксьонз (стр.410-415)
Діденко Д. В. Ішемічна хвороба серця та хронічне обструктивне захворювання легень: поширеність поєднаного перебігу серед госпіталізованих пацієнтів/ Д. В. Діденко (стр.416-419)
Пролом Н. В. Тактика хірургічного лікування жовчнокам’яної хвороби та її ускладнень з використанням мініінвазивних технологій/ Н. В. Пролом (стр.419-422)
Мороз Л. В. Характеристика параметрів імунологічного статусу хворих негоспітальною пневмонією: особливості впливу персистуючої цитомегаловірусної інфекції/ Л. В. Мороз [и др.] (стр.423-428)
Стопінчук О. В. Медикаментозно-індуковане подовження інтервалу QT, клінічний випадок/ О. В. Стопінчук, Н. В. Коновалова (стр.428-432)
Римша С. В. Динаміка комплайенсу у хворих на параноїдну шизофренію при застосуванні атипових нейролептиків та психотерапії/ С. В. Римша, О. Ф. Мруг (стр.433-437)
Россіхін В. В. Антибіотикопрофілактика при оперативних втручаннях в урології/ В. В. Россіхін [и др.] (стр.437-440)
Соловйов О. С. Фактор некрозу пухлин (ФНП-α) як маркер ранньої діагностики інфекційних ускладнень у ВІЛ-інфікованих постраждалих з політравмою/ О. С. Соловйов, Ю. В. Шкатула (стр.440-443)
Ткаченко Т. В. Коморбідні стани у пацієнтів із інфекційним загостренням хронічного обструктивного захворювання легень/ Т. В. Ткаченко, Н. О. Пентюк, Л. О. Пентюк (стр.443-448)
Черепій Н. В. Діагностика факторів ризику хронічного обструктивного захворювання легень за даними анкетування осіб організованого колективу/ Н. В. Черепій (стр.448-452)
Шостакович-Корецька Л. Р. Сучасні особливості діагностики "мінорних" форм міокардиту при Лайм-Бореліозі/ Л. Р. Шостакович-Корецька [и др.] (стр.452-454)
Яблонь О. С. Вплив сальбутамолу на легеневу біомеханіку недоношених новонароджених, які отримували в комплексному лікуванні штучну вентиляцію легень/ О. С. Яблонь, О. В. Мазулов (стр.454-457)
Татарін А. Є. Роль ультразвукового дуплексного ангіосканування в діагностиці варикозної хвороби нижніх кінцівок/ А. Є. Татарін (стр.457-460)
Стукан С. С. Роль аргоноплазмової коагуляції в лікуванні паразитарних кіст печінки/ С. С. Стукан (стр.460-463)
Usenko O. Yu. The issue post-burn esophageal strictures: case reports/ O. Yu. Usenko [и др.] (стр.464-466)
Форманчук Т. В. Циторедуктивна операція та гіпертермічна інтраперитонеальна хіміотерапія (HIPEC)-інноваційні методи лікування перитонеального канцероматозу/ Т. В. Форманчук (стр.466-472)
Третяк І. Б. Мікрохірургічні денерваційні втручання при фокальній м’язовій шийній дистонії: аналіз результатів лікування 26 пацієнтів з латероколіс/ І. Б. Третяк, М. Ю. Фрейдман (стр.472-476)
Семененко А. І. Сучасні педагогічні методи, що впливають на поглиблення клінічного мислення у студентів медичних вузів/ А. І. Семененко (стр.477-479)
Касьяненко Д. М. Впровадження методики розвитку навиків самоконтролю у студентів під час вивчення курсу ортодонтії/ Д. М. Касьяненко (стр.479-483)
Гацька Д. О. Поширеність та клінічні особливості бронхіальної астми серед дітей та молоді Вінницької області/ Д. О. Гацька (стр.484-488)
Германюк Т. А. Маркетингові дослідження фармацевтичного ринку: теорія та практика/ Т. А. Германюк, Т. І. Івко (стр.488-491)
Гречишкіна Н. В. Аналіз стану надання хірургічної допомоги в україні протягом останнього десятиріччя (2003-2013 рр.)/ Н. В. Гречишкіна (стр.492-497)
Дреженкова І. Л. Рівень навчальної адаптації і особливості стану здоров’я студентської молоді та їх зв’язок з рівнем рухової активності дівчат і юнаків/ І. Л. Дреженкова (стр.497-501)
Ковальчук А. П. Деякі аспекти епідеміології колоректального раку серед населення Вінницької області/ А. П. Ковальчук, О. Я. Какарькін, Б. А. Ковальчук (стр.501-504)
Підлубний В. Л. Оцінка якості життя та соціального функціонування в осіб з невротичними розладами в організованій промисловій популяції/ В. Л. Підлубний (стр.504-509)
Панчук О. Ю. Санітарно-гігієнічна оцінка умов внутрішньонавчального середовища медичного вищого навчального закладу та умов здійснення позанавчальної діяльності студентів, які засвоюють стоматологічні спеціальності/ О. Ю. Панчук (стр.509-512)
Стоян Н. В. Психогігієнічна оцінка властивостей темпераменту студентів та особливості їх змін у динаміці навчання в медичному вищому навчальному закладі/ Н. В. Стоян, І. В. Сергета (стр.513-518)
Парунян Л. М. Вправи, серце і здоров’я/ Л. М. Парунян (стр.519-524)
Суходоля А. І. Роль внутрішньочеревної гіпертензії при гострому панкреатиті (огляд літератури)/ А. І. Суходоля ; А. І. Cуходоля, А. С. Моргун (стр.525-530)
Булик Р. Є. Важливість оцінки зв’язків між конституціональними параметрами організму та показниками гемодинаміки в нормі та при різних патологічних станах/ Р. Є. Булик, С. В. Прокопенко, В. В. Семенченко (стр.531-535)
Величко Т. О. Моторні та когнітивні аспекти ходьби людини/ Т. О. Величко (стр.535-539)
Півторак К. В. Дисфункція ендотелію та порушення функції печінки при неалкогольній жировій хворобі печінки/ К. В. Півторак (стр.540-543)
Феджага І. П. Анатомо-фізіологічні особливості гортанної частини глотки у чоловіків після ларингектомії/ І. П. Феджага (стр.544-546)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Назва журналу :Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту -2021р. т.25,N 2
Цікаві статті :
Семененко С. І. Можливості фармакологічної корекції адемолом оксидативного стресу в щурів із черепно-мозковою травмою/ С. І. Семененко (стр.192-195)
Самборська І. А. Порівняльна характеристика гістологічних змін тканини легень у щурів різного віку за умов гіпергомоцистеїнемії/ І. А. Самборська (стр.196-200)
Железов Д. М. Система гемостазу та формування рубця на матці у жінок, що перенесли консервативну міомектомію/ Д. М. Железов (стр.201-204)
Боднар П. Я. Морфологічні зміни венозної стінки за умов експериментальної неопластичної інтоксикації/ П. Я. Боднар [та ін.] (стр.205-207)
Prokopenko О. S. Regression models of teleradiographic indicators of the position of teeth and the profile of face soft tissues in Ukrainian young men and young women with different face profiles according to Schwarz A. M./ О. S. Prokopenko (стр.208-214)
Калиновська Т. М. Поліморфізм гена SIRT1 та його плазмова концентрація у чоловіків без ознак серцево-судинної патології, мешканців Подільського регіону України/ Т. М. Калиновська, А. О. Донець, В. М. Жебель (стр.215-219)
Andriievskyi I. I. Correlations of anthropo-somatotypological indicators with indicators of personality traits of practically healthy women with endo-mesomorphic somatotype/ I. I. Andriievskyi (стр.220-228)
Vakhovskyi V. V. Correlations of teleradiographic parameters of teeth location determined by the methods of Bjork, Jarabak and Sassouni with the parameters of the upper and lower jaws in young men and young women with orthognathic occlusion/ V. V. Vakhovskyi (стр.229-237)
Drachevska I. Yu. Regression models of individual teleradiographic indicators according to Ricketts method in Ukrainian young men and young women with different face types/ I. Yu. Drachevska (стр.238-246)
Piskun A. O. Specialties of course of earty and late preeclampsia in women in Vinnitsya region/ A. O. Piskun (стр.247-251)
Пентюк Л. О. Параоксоназа у жінок з артеріальною гіпертензією різного репродуктивного віку. Зв’язок з кардіо-метаболічними факторами ризику/ Л. О. Пентюк, Η. О. Пентюк (стр.252-257)
Dudnyk V. М. Multisystem inflammatory syndrome in children - a clinical example in pediatrics/ V. М. Dudnyk [та ін.] (стр.258-260)
Kryvoviaz Yu. О. Relationship between biochemical parameters and glomerular filtration rate by Cockcroft-Gault, CKD EPI and cystatin C in patients with type 1 diabetes/ Yu. О. Kryvoviaz (стр.261-265)
Узун Д. Ю. Маркери судинного ураження у хворих на інфаркт міокарда зі стійкою елевацією сегмента ST на тлі мультисудинного ураження вінцевих артерій/ Д. Ю. Узун, К. С. Узун, С. О. Ільченко (стр.266-270)
Булавенко О. В. Оцінка клінічної ефективності превентивної терапії у вагітних жінок із виразковим колітом/ О. В. Булавенко [та ін.] (стр.271-276)
Гур’єв С. О. Стан проблеми переломів дистального метаепіфізу плечової кістки у дітей та підлітків/ С. О. Гур’єв, I. P. Трутяк, О. В. Обаранець (стр.277-280)
Герасимчук У. С. Вплив статі на рівні галаніна та адіпонутріна у пацієнтів з гіпертонічною хворобою та з ожирінням/ У. С. Герасимчук (стр.281-286)
Костенко С. Б. Аналіз оцінки ефективності ад’ювантної антибіотикотерапії в процесі комплексного лікування пародонтологічних хворих/ С. Б. Костенко [та ін.] (стр.287-295)
Тисельський В. В. Корекція кардіоезофагеального переходу як етап лікування після ендоскопічного зварювання метаплазії стравоходу/ В. В. Тисельський, А. Б. Кебкало (стр.296-300)
Мовчан О. М. Порівняння методів хірургічного лікування раку ендометрію/ О. М. Мовчан, В. С. Свінціцький, О. І. Бублієва (стр.301-304)
Cherepakha O. L. The use of mnemonics for better academic performance of medical university students in the study of anatomical terms/ О. L. Cherepakha, N. G. Gadzhula, Т. О. Rekun (стр.305-309)
Войтенко Т. І. Курс за вибором “Фармацевтичні аспекти токсикоманії та наркоманії” як складова процесу формування системного мислення провізора/ Т. I. Войтенко, С. В. Сергеев, О. А. Бобровська (стр.310-313)
Чорна В. В. Гігієнічне обґрунтування заходів з оптимізації умов життєдіяльності та реабілітації у закладах нового типу для пацієнтів з психічними розладами/ В. В. Чорна [та ін.] (стр.314-319)
Іванюк А. В. Методологія формування моделі регіонального центру кардіології на принципах державно-приватного партнерства/ А. В. Іванюк, Η. М. Орлова (стр.320-324)
Белов О. О. Деякі характеристики соціальної підтримки пацієнтів з депресивними розладами/ О. О. Белов, Η. Г. Пшук (стр.325-328)
Гончарук О. С. Періопераційне знеболення та оцінка больового синдрому у дітей (огляд літератури)/ О. С. Гончарук (стр.329-335)
Nesterenko Ye. A. Methods of cephalometric analysis according to Burstone C. J., Tweed C. H. and Kim Y. H.: opportunities, prospects and problems of use in Ukraine/ Ye. A. Nesterenko (стр.336-339)
Kostiuchenko-Faifor O. S. Modern views on anthropometric variability of the upper airway (literature review)/ O. S. Kostiuchenko-Faifor (стр.340-343)
Юрчишина О. Іполит Дмитрович Купріянов: лікар, науковець, театрал/ О. Юрчишина (стр.344-345)
До 60-річчя від дня народження хірурга, педагога, науковця, патріота України Воровського Олега Олеговича (стр.346-348)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Назва журналу :Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту -2023р. т.27,N 3
Цікаві статті :
Aladwan A. M. A. Modeling using discriminant analysis of the possibility of occurrence and features of the course of various forms of urticaria in ukrainian women depending on the features of anthropo-somatotypological indicators/ A. M. A. Aladwan [та ін.] (стр.360-365)
Kusliy Yu. Yu. Features of damage to the leather substitute when fired from the "FORT 12R" and "AE 790G1" pistols from different distances/ Yu. Yu. Kusliy, О. V. Fedorchenko, A. P. Hel (стр.366-371)
Карімулін Р. Ф. Вплив різних комбінацій нейропротекторів на неврологічний дефіцит, моторну й орієнтовно-дослідницьку активність, когнітивні функції за експериментального ішемічного інсульту/ Р. Ф. Карімулін, А. І. Семененко (стр.372-376)
Романенко І. В. Гістологічні зміни тканин печінки та нирок щурів за гострого алкогольного ураження та метаболічної корекції/ І. В. Романенко, А. В. Мельник, В. В. Піліпонова (стр.377-383)
Безкоровайна Л. П. Складність диференціальної діагностики причин лицевого болю (клінічний випадок)/ Л. П. Безкоровайна, І. Ю. Гарляускайте, Ю. В. Пономаренко (стр.384-389)
Каніковський О. Є. Мініінвазивні та відкриті способи декомпресії жовчних проток при лікуванні механічної жовтяниці/ О. Є. Каніковський [та ін.] (стр.390-394)
Кулешов О. В. Стан здоров’я та адаптації дітей з виявленими аномально прикріпленими хордами в лівому шлуночку серця/ О. В. Кулешов [та ін.] (стр.395-401)
Танасієнко П. В. Інфекційні ускладнення накісного остеосинтезу в постраждалих з політравмою/ П. В. Танасієнко, Г. Б. Колов (стр.402-405)
Кедик І. О. Ефективність венлафаксину у хворих на анкілозивний спондиліт з нейропатичним компонентом больового синдрому/ І. О. Кедик, М. А. Станіславчук (стр.406-412)
Соломончук А. В. Оцінка віддалених несприятливих серцево-судинних подій у пацієнтів, що перенесли гострий інфаркт міокарда, ускладнений гострою серцевою недостатністю/ А. В. Соломончук (стр.413-418)
Шкільна О. О. Рівні лептину та адипонектину у хворих на системний червоний вовчак, зв’язок з особливостями перебігу захворювання/ О. О. Шкільна (стр.419-424)
Бичков С. О. Перспективи впровадження симуляційного навчання в освітній процес для підготовки майбутніх лікарів хірургічного профілю/ С. О. Бичков [та ін.] (стр.425-429)
Шевчук Т. І. Організаційно-педагогічні умови формування соціокомунікативної компетентності майбутніх лікарів-психологів в процесі їхньої професійної підготовки/ Т. І. Шевчук [та ін.] (стр.430-436)
Пшук Н. Г. Деякі особливості соціально-психологічної дезадаптації здобувачів вищої медичної освіти в умовах воєнного часу/ Н. Г. Пшук [та ін.] (стр.437-442)
Гайструк А. Н. Аналіз якісних показників роботи акушерської служби м. Вінниці за 2022 рік/ А. Н. Гайструк [та ін.] (стр.443-446)
Ковтун Г. І. Хвороби системи кровообігу в Україні: результати ретроспективного аналізу захворюваності та сучасні проблеми її моніторингу/ Г. І. Ковтун, Η. М. Орлова (стр.447-454)
Махнюк В. М. Гігієна планування та забудови населених місць: наукові здобутки і перспективи (до 30-річчя Національної академії медичних наук України, 90-річного ювілею лабораторії гігієни планування та забудови населених місць ДУ “ІГЗ НАМНУ”)/ В. М. Махнюк [та ін.] (стр.455-460)
Дударенко О. Б. Гігієнічна оцінка особливостей процесів формування психофізіологічних функцій та закономірності перебігу психофізіологічної адаптації студентів на етапі набуття професійних компетентностей із загальнонаукових (фундаментальних) дисциплін/ О. Б. Дударенко [та ін.] (стр.461-468)
Демчук А. В. Аналіз ринку та оцінка якості додатків на Android-пристроях для хворих на бронхіальну астму і хронічне обструктивне захворювання легень в Україні/ А. В. Демчук [та ін.] (стр.469-473)
Хоменко І. М. Формування морфофункціональної готовності та особливості процесів адаптації студентів на вихідному етапі навчання в закладі вищої освіти/ І. М. Хоменко, Т. В. Шевчук (стр.474-482)
Некращук О. П. Атипові прояви целіакії в носіїв мутантного гена HLA/ О. П. Некращук [та ін.] (стр.483-488)
Шушковська Ю. Ю. Стрес і діяльність серцево-судинної системи: сучасний стан проблеми (огляд літератури)/ Ю. Ю. Шушковська, О. І. Афанасюк, В. I. Шмалій (стр.489-494)
Бобир В. В. Мікробіом людини та сучасні підходи до його збереження (аналітичний огляд)/ В. В. Бобир [та ін.] (стр.495-500)
Павук Ф. М. Сучасні уявлення про механізми розвитку клапанної недостатності при хронічній венозній недостатності/ Ф. М. Павук [та ін.] (стр.501-505)
Яремина І. В. Демографічна ситуація в Україні в умовах війни з Росією, оцінка міграції населення, основні проблеми, перспективи та мотивація народжуваності/ І. В. Яремина [та ін.] (стр.506-513)
Сарафинюк Л. А. Основні аспекти реалізації програми фізичної терапії при захворюваннях та травмах опорно-рухового апарату за міжнародною класифікацією функціонування/ Л. А. Сарафинюк, О. О. Городецька, О. В. Андрощук (стр.514-518)
Грицун Я. П. Порівняльний огляд доклінічної безпечності топічних деконгестантів ксилометазоліну та оксиметазоліну/ Я. П. Грицун [та ін.] (стр.519-522)
Bulavenko O. V. Effect of stress on ovulatory function/ O. V. Bulavenko, V. V. Kelman (стр.523-527)
Кокус В. В. Кафедра шкірних та венеричних хвороб Вінницького державного медичного інституту: перші кроки діяльності/ В. В. Кокус (стр.528-533)
Турський О. Ф. М. І. Пирогов і Національний музей-садиба М. І. Пирогова у міжнародному просторі/ О. Ф. Турський, Л. Г. Коваленко, О. Е. Вінниченко (стр.534-538)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2015р.,N 4
Цікаві статті :
Галицька-Хархаліс О. Я. Морфологічні зміни паренхіми та кровоносного русла нирок при моделюванні порушень притоку крові в експерименті/ О. Я. Галицька-Хархаліс (стр.4-6)
Пилипко І. В. Синдром портальної гіпертензії та механізми його розвитку при печінковій патології/ І. В. Пилипко (стр.7-10)
Теренда Н. О. Смертність від серцево-судинних захворювань як державна проблема/ Н. О. Теренда (стр.11-13)
Завіднюк Н. Г. Сучасний погляд на комбіноване лікування деяких герпетичних інфекцій/ Н. Г. Завіднюк (стр.14-17)
Пшук Н. Г. Особливості ціннісно-особистісної сфери та якості життя хворих із професійною патологією органів дихання та периферичною нервовою системою/ Н. Г. Пшук, О. О. Белов (стр.18-20)
Присяжнюк В. П. Вікові особливості біохімічних, ліпідних, про- й антиоксидантних параметрів крові у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки/ В. П. Присяжнюк (стр.21-24)
Фуштей І. М. Особливості добового профілю артеріального тиску в жінок з есенціальною гіпертензією залежно від тяжкості клімактеричного синдрому/ І. М. Фуштей, О. Я. Малиновська, І. А. Кулініч (стр.25-28)
Гошовська І. І. Муковісцидоз у дітей: патоморфологічні особливості/ І. І. Гошовська, Ю. І. Кузик, Н. А. Гошовська (стр.29-32)
Ляхович Р. М. Особливості надання екстреної догоспітальної медичної допомоги травмованим потерпілим із категорії "завантажуй та вези”/ Р. М. Ляхович, Я. М. Кіцак, К. Г. Яштук (стр.33-36)
Шоріков Є. І. . Патогенетичні аспекти дисфункції ендотелію у хворих на артеріальну гіпертензію з цукровим діабетом: роль монооксиду нітрогену/ Є. І. Шоріков, Є. І. Шоріков (стр.37-40)
Крук М. М. Стан пневматичної системи середнього вуха у хворих на алергічні риніти/ М. М. Крук (стр.41-44)
Яременко О. Б. Динаміка амінокислотного складу плазми крові у хворих на гострий інфаркт міокарда зі стійкою елевацією сегмента st на тлі лікування кверцетином/ О. Б. Яременко, Н. Х. Іорданова, Т. М. Кучмеровська (стр.45-49)
Гощинський В. Б. Деякі питання патогенезу варикозної хвороби нижніх кінцівок: дані гістологічних, морфометричних та електронно-мікроскопічних досліджень/ В. Б. Гощинський, Р. С. Кохан (стр.50-55)
Цвях А. І. Рейтинговий аналіз клінічних результативних ризиків виникнення летального результату в постраждалих із пошкодженнями опорно-рухового апарату як компонента політравми/ А. І. Цвях, С. О. Гур’єв (стр.56-59)
Савчин В. С. Лікування і профілактика рубців після опіків обличчя та шиї/ В. С. Савчин (стр.60-61)
Голубєва І. М. Клініко-лабораторна оцінка параметрів кальцій-фосфорного обміну, кальційрегулювальних систем і біохімічних маркерів метаболізму в дітей 6–7-річного віку з різною інтенсивністю карієсу зубів/ І. М. Голубєва, О. І. Остапко, О. О. Воєвода (стр.62-64)
Пупін Т. І. Поширеність генералізованого пародонтиту в пацієнтів із цукровим діабетом 1 типу на фоні діабетичної кардіоміопатії/ Т. І. Пупін, Р. Ю. Шкребнюк (стр.65-67)
Кулицька О. В. Особливості лікування переломів підборідного відділу нижньої щелепи/ О. В. Кулицька (стр.68-70)
Шманько В. В. Сучасні підходи до лікування хвороб пародонта і слизової оболонки порожнини рота/ В. В. Шманько, М. І. Котик, М. В. Микитів (стр.71-74)
Ціома В. А. Роль ультразвукового дослідження гортані для прогнозування складної інтубації трахеї/ В. А. Ціома, О. О. Буднюк, О. Ю. Малютенко (стр.75-76)
Іфтода О. М. Механізми та закономірності змін системи імунітету в глухих і приглухуватих дітей/ О. М. Іфтода, І. С. Мамалига, Л. П. Сидорчук (стр.77-80)
Сороченко Г. В. Вивчення механічних властивостей емалі постійних зубів у період вторинної мінералізації методом наноіндентування/ Г. В. Сороченко (стр.81-83)
Дорошенко О. М. Вивчення деяких функціональних показників у осіб, які користуються знімними зубними протезами/ О. М. Дорошенко [и др.] (стр.84-86)
Грицко С. Р. Роль і місце лікаря-стоматолога у наданні первинної медичної допомоги населенню на сімейно-територіальних дільницях/ С. Р. Грицко (стр.87-89)
Гевкалюк Н. О. Стан твердих тканин зубів у дітей, хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції/ Н. О. Гевкалюк (стр.90-92)
Слабий О. Б. Особливості структурних змін ангіоархітектоніки мікрогемоциркуляторного русла шлуночків серця при пострезекційній легеневій артеріальній гіпертензії/ О. Б. Слабий, М. С. Гнатюк (стр.93-95)
Гощинський В. Б. Стан гуморального імунітету при екcпериментальній товстокишковій непрохідності/ В. Б. Гощинський, О. А. Домбровський (стр.96-98)
Савчук С. О. Ефективність корекції кисневого дисбалансу в щурів із гострим респіраторним дистрес-синдромом/ С. О. Савчук (стр.99-102)
Копач О. Є. Морфологічні зміни тканин печінки при моделюванні тяжкої травми на фоні отруєння солями міді й цинку/ О. Є. Копач (стр.103-105)
Серватович А. М. Динаміка порушень процесів ліпідної пероксидації в період пізніх проявів травматичної хвороби після краніоскелетної травми та ефективність її корекції фітозбором/ А. М. Серватович (стр.106-109)
Стравський Т. Я. Морфофункціональні особливості перебудови паренхіми яєчка щурів при дозованому стенозі сім’яного канатика/ Т. Я. Стравський (стр.110-112)
Мокра А. П. Особливості ремоделювання лімфатичного русла підшлункової залози при артеріальній гіпертензії у малому колі кровообігу/ А. П. Мокра, А. Г. Шульгай (стр.113-116)
Яворська-Скрабут І. М. Cтруктурно-просторова перебудова судинного русла великих слинних залоз щурів за умов експериментальної гіперглікемії/ І. М. Яворська-Скрабут, І. Є. Герасимюк, С. І. Яворська (стр.117-120)
Беденюк О. А. Особливості ангіоархітектоніки шлунка щурів у нормі/ О. А. Беденюк, І. Є. Герасимюк (стр.121-124)
Хміль М. С. Сучасні підходи до діагностики та лікування безпліддя у жінок із синдромом полікістозних яєчників/ М. С. Хміль (стр.125-129)
Цікаві статті :
Знайти схожі


12.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2017р.,N 2
Цікаві статті :
Супрун Э. В. Роль эндотелиальной дисфункции в формировании осложнений сахарного диабета и перспективы ее коррекции рецепторным антагонистом интерлейкина-1/ Э. В. Супрун, С. В. Терещенко (стр.5-12)
Рибаков С. Й. Первинний гіперальдостеронізм - як його діагностувати/ С. Й. Рибаков, В. О. Шідловський, О. В. Шідловський (стр.13-19)
Романів М. П. Онкогінекологічна патологія в структурі захворюваності та смертності населення України/ М. П. Романів (стр.20-24)
Бідзіля П. П. Обмін адипоцитокінів та імунопатологічні зміни при хронічній серцевій недостатності з надмірною масою тіла, ожирінням та супутньою фібриляцією передсердь/ П. П. Бідзіля (стр.25-28)
Бойко Т. В. Особливості метаболізму кістково-хрящової тканини у хворих із коморбідною патологією органів травлення/ Т. В. Бойко (стр.29-32)
Бочар О. М. Особливості клінічного перебігу артеріальної гіпертензії на тлі ожиріння та неалкогольної жирової хвороби печінки залежно від гендерних особливостей/ О. М. Бочар (стр.33-37)
Господарський І. Я. Медсестринська оцінка якості життя хворих на бронхіальну обструкцію різного генезу/ І. Я. Господарський (стр.38-41)
Горженко А. И. Влияние прогрессирования фибрилляции предсердий на уровень матриксной металлопротеиназы-9/ А. И. Горженко [и др.] (стр.42-45)
Кобітович І. М. Вплив загострення хронічного бронхіту на перебіг алкогольного цирозу печінки/ І. М. Кобітович (стр.46-49)
Кошель І. В. Генотипові особливості пацієнтів із поліпозним риносинуситом/ І. В. Кошель (стр.50-54)
Соломенчук Т. М. Характеристика морфофункціонального стану коронарного кровообігу в перименопаузальних жінок, госпіталізованих з приводу гострого коронарного синдрому без підйому сегмента ST/ Т. М. Соломенчук, В. В. Процько (стр.55-59)
Теренда Н. О. Вплив терміну госпіталізації пацієнтів з інфарктом міокарда на ефективність медичної допомоги/ Н. О. Теренда (стр.60-63)
Шеремет М. І. Частота поліморфних варіантів генів у хворих на автоімунний тиреоїдит і аденому щитоподібної залози/ М. І. Шеремет [та ін.] (стр.64-71)
Гудима А. А. Медсестринська оцінка особливостей перебігу хронічного обструктивного захворювання легень в осіб старшого віку/ А. А. Гудима (стр.72-76)
Герасимчук П. О. Результати комплексного диференційованого лікування хворих із синдромом діабетичної стопи/ П. О. Герасимчук [та ін.] (стр.77-80)
Герасимюк М. І. Стан субпопуляційного складу лімфоцитів крові та його співвідношення із апоптозом і некрозом до і після різних методів лікування хронічного тонзиліту/ М. І. Герасимюк (стр.81-84)
Гриценко С. Й. Економічне обґрунтування понесених втрат із державного бюджету України та особистих витрат пацієнтів, які перенесли операцію Гартмана/ С. Й. Гриценко (стр.85-87)
Дзигал О. Ф. Формування полісиндромної недостатності у хворих на цироз печінки з портальною гіпертензією/ О. Ф. Дзигал (стр.88-92)
Захарко В. П. Порівняння традиційного та лапароскопічного методів хірургічного лікування пахвинних гриж у хлопчиків за даними кореляційного аналізу структурно-функціонального стану яєчка/ В. П. Захарко (стр.93-98)
Квасніцький М. В. Ранні результати лікування хворих із нижньопоперековим больовим синдромом, де домінували прояви спондилоартрозу з використанням радіочастотної денервації фасеткових суглобів у поєднанні з періартикулярним введенням місцевих анестетиків та стероїдних препаратівs/ М. В. Квасніцький (стр.99-104)
П’ятночка В. І. Особливості динаміки системних показників цитокінів на імплантацію "легких" і "важких" сіток за умов ретромускулярної пластики у пацієнтів із післяопераційною вентральною грижею/ В. І. П’ятночка ; В. І. П’ятночка (стр.105-108)
Антонюк-Кисіль В. М. Джерела формування нетипових форм прогресуючої варикозної хвороби підшкірних вен у вагітних (варикоз вен пахового каналу) за даними дуплексного сканування/ В. М. Антонюк-Кисіль [та ін.] (стр.109-113)
Геряк С. М. Особливості перебігу гестації у жінок із гіпертензивними розладами (ретроспективний аналіз)/ С. М. Геряк, І. Є. Гуменна, М. І. Швед (стр.114-117)
Корниенко С. М. Вегетативные нарушения на фоне патологии эндометрия в позднем репродуктивном и пременопаузальном периоде/ С. М. Корниенко (стр.118-123)
Мунтян О. А. Діагностика патології імплантації у жінок із звичним невиношуванням/ О. А. Мунтян (стр.124-126)
Рожковська Н. М. Прогнозування рецедиву міоми матки під час вагітності/ Н. М. Рожковська, Д. М. Железов, Т. В. Коссей (стр.127-130)
Смоленко Л. В. Характерні риси тимчасової непрацездатності гірників із захворюваннями хребта та периферійної нервової системи/ Л. В. Смоленко (стр.131-135)
Пшук Н. Г. Оосбливості патоморфозу депресивних розладів ендогенного характеру/ Н. Г. Пшук, О. О. Белов (стр.136-139)
Мардыева Г. М. К рентгенологической оценке степени тяжести синдрома дыхательных расстройств у новорожденных/ Г. М. Мардыева, М. Н. Абдуллаева (стр.140-142)
Яновська Г. О. Амінокислоти в патогенезі перинатальної гіпоксично-ішемічної енцефалопатії/ Г. О. Яновська, О. Я. Гречаніна, Ю. Б. Гречаніна (стр.143-147)
Мандзюк Т. Б. Основні аспекти профілактики захворювань порожнини рота в дітей, які проживають у м. Чернівці/ Т. Б. Мандзюк, Т. С. Кіцак (стр.48-150)
Зубачик В. М. Дослідження макро- і мікроелементного складу слини наркозалежних пацієнтів, хворих на хронічний генералізований пародонтит/ В. М. Зубачик, І. Р. Федун (стр.151-153)
Гнатюк М. С. Особливості секреторної активності міоендокринних клітин передсердь легеневого серця при різних типах кровопостачання/ М. С. Гнатюк, О. Б. Слабий, Л. В. Татарчук (стр.154-158)
Фурдичко Л. О. Вплив препарату "тіотриазолін" на стан ендогенної інтоксикації у пізній період розвитку виразкової хвороби шлунка в умовах експериментальної пневмонії/ Л. О. Фурдичко (стр.159-161)
Давидович О. В. Ко-Амлесса - органопротективна комбінація препаратів у лікуванні артеріальної гіпертензії пацієнтів похилого віку з ко- та поліморбідністю/ О. В. Давидович [та ін.] (стр.162-164)
Дутка І. Ю. Проблеми радіологічної діагностики в контексті медичної послуги у різних галузях охорони здоров’я/ І. Ю. Дутка (стр.165-169)
Ткачук І. М. Інформаційне забезпечення фахівців військової первинної медичної допомоги з питань профілактики серцево-судинних захворювань/ І. М. Ткачук (стр.170-173)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2018р.,N 4
Цікаві статті :
Швед М. І. Сучасні принципи кардіореабілітації пацієнтів після гострого коронарного синдрому (огляд літератури та власні дослідження)/ М. І. Швед, Л. В. Цуглевич, Л. В. Левицька (стр.6-12)
Кіркілевський С. І. Місце внутрішньочеревної гіпертермічної хіміоперфузії у комплексному лікуванні хворих на перитонеально-дисемінований рак шлунка/ С. І. Кіркілевський [та ін.] (стр.13-25)
Авдєєв О. В. Сучасні напрямки лікування та профілактики карієсу зубів/ О. В. Авдєєв, А. Б. Бойків, Р. О. Древніцька (стр.26-32)
Самогальська О. Є. Використання комбінованого гепатопротектора “Лесфаль Віт” для комплексного лікування та профілактики токсичного гепатиту в пацієнтів із лімфопроліферативними захворюваннями/ О. Є. Самогальська [та ін.] (стр.33-37)
Жованик Н. В. Клініко-лабораторні, функціональні та психоемоційні особливості перебігу хронічного обструктивного захворювання легень у пацієнтів із залишковими змінами після вилікуваного туберкульозу легень/ Н. В. Жованик, М. І. Товт-Коршинська (стр.38-41)
Золотухіна Ю. О. Зміни фібринолітичної активності крові у пацієнтів з ішемічною хворобою серця і супутнім цукровим діабетом 2 типу залежно від компенсації/ Ю. О. Золотухіна (стр.42-46)
Ніжинська-Астапенко З. П. Лікування діабетичного кетоацидозу під контролем динаміки газів крові та кислотно-лужної рівноваги/ З. П. Ніжинська-Астапенко, М. В. Власенко (стр.47-55)
Сусла О. Б. Метаболічні фактори серцево-судинного ризику в пацієнтів із діабетичною нефропатією на програмному гемодіалізі/ О. Б. Сусла, З. І. Літовкіна (стр.55-60)
Швед М. І. Клінічний випадок розвитку інфаркту (некрозу) міокарда 2 типу, індукованого прийомом анаболічних стероїдів та бета-адреностимуляторів/ М. І. Швед [та ін.] (стр.61-65)
П’ятночка В. І. Аналіз місцевих та загальних ускладнень при лікуванні первинних та післяопераційних вентральних гриж за період 2001-2017 рр./ В. І. П’ятночка, І. Я. Дзюбановський, А. М. Продан (стр.66-73)
Подпрятов С. С. Особливості відновлення тканинних структур у період до 90 діб у міжкишкових анастомозах, створених із застосуванням технології електрозварювання живих тканин/ С. С. Подпрятов [та ін.] (стр.74-79)
Шідловський В. О. Антитіла до рецепторів тиреотропного гормону, тиреопероксидази та гормональна функція щитоподібної залози у хворих на тиреотоксикоз/ В. О. Шідловський, Т. Р. Петрунько (стр.80-83)
Пономаренко О. В. Алгоритм відновлення посттравматичних ушкоджень верхньої кінцівки/ О. В. Пономаренко (стр.84-87)
Камуть Н. В. Динаміка народження дітей із великою масою тіла/ Н. В. Камуть (стр.88-93)
Хміль С. В. Ретроспективний аналіз перебігу вагітності та пологів у жінок із пізнім гестозом на тлі метаболічного синдрому/ С. В. Хміль, У. Я. Франчук, І. В. Корда (стр.94-97)
Шаганов П. Ф. Ретроспективний аналіз анамнезу жінок із наявністю спайкової хвороби/ П. Ф. Шаганов (стр.98-102)
Хміль С. В. Комплексна терапія у жінок з ендометріозасоційованим безпліддям у програмах допоміжних репродуктивних технологій/ С. В. Хміль, І. І. Кулик, Р. П. Микула (стр.103-107)
Хміль С. В. Оптимізація комплексної прегравідарної підготовки та протоколів контрольованої стимуляції овуляції в пацієнтів із синдромом полікістозних яєчників у програмах допоміжних репродуктивних технологій/ С. В. Хміль, М. С. Хміль (стр.108-113)
Венгер О. П. Особливості соціального функціонування пацієнтів із параноїдною шизофренією та гострим поліморфним психотичним розладом/ О. П. Венгер, В. С. Білоус (стр.114-118)
Белов О. О. Інтрасиндромальна феноменологія ендогенних депресивних розладів в аспекті клінічного патоморфозу/ О. О. Белов, Н. Г. Пшук (стр.119-123)
Дуве Х. В. Зміни когнітивної сфери у пацієнтів у відновному та резидуальному періодах аневризмального субарахноїдального крововиливу/ Х. В. Дуве, Т. С. Міщенко, С. І. Шкробот (стр.124-128)
Федченко В. Ю. Роль клініко-психопатологічних факторів у прогнозі перебігу депресивних розладів/ В. Ю. Федченко (стр.129-134)
Кулик О. В. Ключові особливості анамнезу хворих із посттравматичними посткоматозними тривалими розладами свідомості/ О. В. Кулик (стр.135-140)
Опря Є. В. Стратегія та принципи терапії пацієнтів із шизофренією і коморбідними серцево-судинними захворюваннями/ Є. В. Опря (стр.141-144)
Flis P. S. Algorithm for speech disorders correction using proprietary construction device/ P. S. Flis [et al.] (стр.145-151)
Goncharuk-Khomyn M. Y. Comparative analysis of the major dental pathologies prevalence among children of transcarpathian region according to the data of the studied clinical sample and preliminary performed dental research/ M. Y. Goncharuk-Khomyn [et al.] (стр.152-156)
Бойків А. Б. Стан фагоцитозу в експериментальних тварин при адреналіновій міокардіопатії/ А. Б. Бойків, О. В. Авдєєв (стр.157-159)
Волотовська Н. В. Вплив експериментального турнікета на інтенсивність пероксидного окиснення ліпідів у внутрішніх органах щура/ Н. В. Волотовська, А. Ю. Годована, А. А. Гудима (стр.160-163)
Гаврищук Ю. М. Вплив стенозу аортоклубового сегмента на ультраструктурну організацію гемокапілярів головного мозку в щурів/ Ю. М. Гаврищук, І. Є. Герасимюк, Т. Р. Геник (стр.164-167)
Луцик С. О. Вплив експериментального гіпо- та гіпертирозу материнського організму на лектиновий профіль надниркових залоз потомства/ С. О. Луцик (стр.168-174)
Любович О. Є. Особливості змін антиоксидантної системи в динаміці іммобілізаційного стресу на тлі гіпотиреозу/ О. Є. Любович, І. М. Кліщ (стр.175-179)
Шульгай А. Г. Особливості ремоделювання підслизових залоз дванадцятипалої кишки в умовах пострезекційної портальної гіпертензії/ А. Г. Шульгай, Л. В. Татарчук, М. С. Гнатюк (стр.180-183)
Ковальов В. В. Динаміка функціонального стану нирок у ранній період після нанесення скелетної травми різної тяжкості, ускладненої крововтратою/ В. В. Ковальов, Д. В. Попович (стр.184-189)
Колішецька М. А. Особливості морфологічних та метаболічних змін в бронхах та легенях у динаміці формування експериментальної бронхіальної астми/ М. А. Колішецька [та ін.] (стр.190-194)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Назва журналу :Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров’я України -2017р.,N 2
Цікаві статті :
Лашкул З. В. Аналіз нормативно-правової бази, що регламентує роботу психіатричної служби України/ З. В. Лашкул, І. Г. Бібик (стр.4-7)
Дзюба О. М. Щодо питання глобального тягаря хвороб в Україні/ О. М. Дзюба [и др.] (стр.8-14)
Теренда Н. О. Ліжковий фонд відділень серцево-судинної та рентгеноваскулярної хірургії для надання невідкладної допомоги пацієнтам з інфарктом міокарда в Україні/ Н. О. Теренда, А. Г. Шульгай (стр.15-20)
Окусок О. М. Ефективність лікування хворих на вперше діагностований туберкульоз легень залежно від токсичного ураження печінки/ О. М. Окусок, Л. А. Грищук, Ю. М. Малий (стр.21-25)
Ляхович Р. М. Сучасні шляхи введення лікарських препаратів при виконанні серцево-легеневої та мозкової реанімації на догоспітальному етапі/ Р. М. Ляхович [и др.] (стр.26-32)
Пшук Н. Г. Концепти комунікативного ресурсу у хворих на рекурентний депресивний розлад та їх референтних родичів/ Н. Г. Пшук, А. О. Камінська (стр.33-38)
Корниенко С. М. Гиперпластические процессы эндометрия у женщин в позднем репродуктивном и пременопаузальном периоде: что влияет на рецидивы/ С. М. Корниенко (стр.39-47)
Кочін І. В. Часово-просторовий аспект навчально-педагогічної та наукової діяльності професорсько-викладацького складу кафедри цивільного захисту та медицини катастроф за 1967-2017 роки: розширення континууму/ І. В. Кочін (стр.48-61)
Марущак М. І. Особливості зміни клімату у місті Тернопіль: чи відображають регіональні зміни глобальні процеси?/ М. І. Марущак [и др.] (стр.62-68)
Щербенко А. О. Клінічне вимірювання індексів зносу зубів. Теоретичний огляд/ А. О. Щербенко (стр.69-74)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Назва журналу :Всесвіт соціальної психіатрії, медичної психології та психосоматичної медицини -2009р. т.1,N 2
Цікаві статті :
Марценковський І. А. Психіатрична допомога дітям в Україні (показники роботи служби та шляхи її реформування)/ І. А. Марценковський (стр.3-6)
Сыропятов О. Г. Методологические проблемы современной психиатрии/ О. Г. Сыропятов, Н. А. Дзеружинская (стр.7-14)
Пріб Г. А. Медико-соціальна експертиза обмежень життєдіяльності у психічно хворих/ Г. А. Пріб (стр.15-20)
Пшук Н. Г. Психологічна предиспозиція депресії/ Н. Г. Пшук, І. В. Коваленко, Г. Я. Пшук (стр.21-24)
Кочарян Г. С. Модели формирования транссексуальности/ Г. С. Кочарян (стр.25-34)
Дворян С. В. Замісна підтримувальна терапія для наркозалежних в Україні/ С. В. Дворян, Г. А. Пріб, В. В. Штенгелов (стр.35-40)
Гуменюк Л. Н. Клинические особенности психических и поведенческих расстройств в результате употребления алкоголя у лиц с ограниченной способностью к интеграции в сообщество/ Л. Н. Гуменюк (стр.41-50)
Вітенко І. С. Тривожність у підлітків як фактор розвитку нейроциркуляторної дисфункції за гіпотонічним типом/ І. С. Вітенко, Н. М. Кухта, Н. Ю. Веньовцева (стр.51-55)
Гринвальд С. Г. Клиническая психотерапевтическая эффект-синдромология: семиотика, систематика, теоретические модели/ С. Г. Гринвальд, В. В. Чугунов, Б. В. Михайлов (стр.56-68)
Маркова М. В. К вопросу о нарушении сексуального здоровья и супружеской адаптации и их психокоррекции при посткастрационном синдроме у жены/ М. В. Маркова, В. В. Котлик (стр.69-82)
Кривоніс Т. Г. Психологічний тренінг, орієнтований на особистість, як засіб лікування синдрому емоційного вигоряння/ Т. Г. Кривоніс, Т. Ю. Дмітрієва, М. І. Демченко (стр.83-87)
Семенович А. В. Дрейф «нормы реакции» в современной детской популяции и миф о «детях-индиго» / А. В. Семенович (стр.88-101)
Ежов А. В. Анализ архетипических механизмов формирования виртуальной личности в интернет-среде с учетом тендерных и возрастных характеристик/ А. В. Ежов, Н. С. Артюшенко (стр.102-106)
Пшук Н. Г. Сучасні риси патоморфозу вегетативних розладів/ Н. Г. Пшук, І. В. Коваленко, О. В. Мазур (стр.107-110)
Сыропятов О. Г. Психосоматические аспекты функциональной диспепсии/ О. Г. Сыропятов, Н. А. Дзеружинская, Г. В. Оседло (стр.111-115)
Кочарян Г. С. Транссексуальность: клиническое наблюдение/ Г. С. Кочарян, А. И. Авраменно (стр.116-119)
Цікаві статті :
Знайти схожі


16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Пшук Н. Г., Белов О. О., Стукан Л. В., Л. В.,, Ільницький Г. О., Новицький А. В., Дроненко В. Г.
Назва : Деякі особливості соціально-психологічної дезадаптації здобувачів вищої медичної освіти в умовах воєнного часу
Паралельн. назви :Some trends of social and psychological maladaptation of medical university students in wartime
Місце публікування : Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту. - 2023. - Т. 27, № 3. - С. 437-442 (Шифр ВУ80/2023/27/3)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ -- EDUCATION, MEDICAL
СОЦИАЛЬНАЯ АДАПТАЦИЯ -- SOCIAL ADJUSTMENT
АДАПТАЦИЯ ПСИХОЛОГИЧЕСКАЯ -- ADAPTATION, PSYCHOLOGICAL
КОМБАТАНТНЫЕ РАССТРОЙСТВА -- COMBAT DISORDERS
Анотація: З метою дослідження соціально-демографічних і соціально-психологічних особливостей здобувачів вищої медичної освіти у контексті соціально-психологічної дезадаптації в умовах воєнного часу проведено обстеження 167 здобувачів вищої медичної освіти з використанням анкетування та шкали соціально-психологічної адаптації C. Rogers and R.F. Dymond. Статистичний аналіз розбіжностей кількісних ознак проведено за допомогою непараметричного тесту Манна-Уїтні, категорованих за точним критерієм Фішера (одностороннього) при р0,05. Виявлено, що під впливом стресу війни соціально-психологічна адаптація здобувачів погіршується у сферах психологічного благополуччя, мікросоціальної взаємодії, навчання та дозвілля. Соціально-психологічна дезадаптація у здобувачів вищої медичної освіти більш поширена серед жінок та студентів старших курсів, тоді як вплив віку й матеріального благополуччя на ризик дезадаптації виявився другорядним. У міру поглиблення соціально-психологічної дезадаптації в умовах воєнного часу збільшується питома вага здобувачів з порушеннями соціального функціонування, зокрема з посиленням психологічних проблем – у здобувачів без проявів соціально-психологічної дезадаптації 58,3%, з окремими проявами – 92,0%, з вираженою дезадаптацією – 90,6%; зменшенням спілкування – відповідно 22,3%, 74,7% і 68,7%; погіршенням навчання – відповідно 47,2%, 59,6% і 87,5%, погіршенням стосунків з родичами – відповідно 27,8%, 47,5% і 71,8%; погіршенням стосунків з друзями – відповідно 38,8%, 61,6% і 75,0%; погіршенням стосунків з іншими людьми – відповідно 74,9%, 71,7% та 78,2%; а також погіршенням дозвілля – відповідно 55,5%, 47,5% і 81,2%. Водночас певна частина здобувачів без ознак соціально-психологічної дезадаптації навіть в умовах воєнного часу виявилася здатною покращити своє соціально-психологічне функціонування: загального психологічного стану – 8,4%, спілкування з оточенням – 19,4%, навчання – 16,7%, взаємини з родичами – 50,0%, взаємини з друзями – 44,5%, взаємини з іншими людьми – 8,4%, дозвілля – 13,9%. Виявлені закономірності слід враховувати під час розробки реабілітаційних і профілактичних заходів для здобувачів вищої освіти з проявами соціально-психологічної дезадаптаціIn aim to study the socio-demographic and socio-psychological features of higher medical education graduates in the context of social-psychological maladaptation in wartime, a survey of 167 higher medical education graduates was conducted using questionnaires and a scale of social-psychological adaptation C. Rogers and R.F. Dymond. Statistical analysis of differences in quantitative traits was performed using the non-parametric Mann-Whitney test, categorized using Fisher's exact test (one-sided) at p0.05. It was found that under the influence of the stress of war, the social and psychological adaptation of the students worsens in the areas of psychological well-being, microsocial interaction, learning and leisure. Socio-psychological maladaptation among students of higher medical education is more common among women and senior students, while the influence of age and material well-being on the risk of maladaptation turned out to be secondary. As socio-psychological maladaptation deepens in wartime, the specific weight of students with disorders of social functioning, in particular, intensified psychological problems, increases – among students without manifestations of socio-psychological maladaptation, 58.3%, with individual manifestations – 92.0%, with pronounced maladaptation – 90.6%; decrease in communication – 22.3%, 74.7% and 68.7%, respectively; worsening of studies – 47.2%, 59.6% and 87.5% respectively, worsening of relations with relatives – 27.8%, 47.5% and 71.8% respectively; deterioration of relations with friends – 38.8%, 61.6% and 75.0% respectively; deterioration of relations with other people – 74.9%, 71.7% and 78.2% respectively; as well as deterioration of leisure time – 55.5%, 47.5% and 81.2% respectively. At the same time, a certain part of the students without signs of socio-psychological maladaptation even in wartime proved to be able to improve their socio-psychological functioning: general psychological state – 8.4%, communication – 19.4%, education – 16.7%, relations with relatives – 50.0%, relations with friends – 44.5%, relations with other people – 8.4%, leisure – 13.9%. The revealed patterns should be taken into account when developing rehabilitation and preventive measures for higher education students with manifestations of social and psychological maladaptation
Знайти схожі

17.

Назва журналу :Здобутки клінічної і експериментальної медицини -2019р.,N 3
Цікаві статті :
Бабінець Л. С. Актуальні питання діагностики і тактики ведення пацієнтів з гострою респіраторною інфекцією в амбулаторній практиці та викладанні/ Л. С. Бабінець, Ю. Я. Коцаба (стр.6-12)
Барбе А. М. Сучасні погляди на патогенез екстрагенітального ендометріозу (Огляд літератури)/ А. М. Барбе [та ін.] (стр.13-20)
Климнюк С. І. Мікробіологічні особливості бактеріальних вагінозів у жінок різних вікових категорій та шляхи їх мікробіологічної корекції/ С. І. Климнюк, Г. І. Михайлишин, Л. М. Маланчук (стр.21-31)
Піліпонова В. В. Роль ендотеліальної дисфункції нирок в патогенезі захворювань та їх ускладнень (огляд літератури)/ В. В. Піліпонова, В. А. Слободянюк (стр.32-39)
Федонюк Л. Я. Роль дисфункції ендотелію у формуванні вад клапанів серця/ Л. Я. Федонюк (стр.40-47)
Shamsiev А. М. Surgical treatment of chronic recurrent hematogenous osteomyelitis/ А. М. Shamsiev, S. S. Zayniev (стр.48-51)
Андрейчин С. М. Аналіз кістково-метаболічних змін при коморбідності хронічного панкреатиту та хронічного гастродуоденіту в осіб чоловічої статі/ С. М. Андрейчин [та ін.] (стр.52-56)
Боднарчук І. В. Вікові особливості ремоделювання м’язів язика у експериментальних тварин при десквамативному глоситі/ І. В. Боднарчук, М. С. Гнатюк, Л. В. Татарчук (стр.57-61)
Горбань Н. Є. Безплідність як основний аспект порушення генеративної функції жінок з неатиповою гіперпроліферативною патологією ендометрія/ Н. Є. Горбань [та ін.] (стр.62-72)
Каменщик А. В. Експресія гену nfatc1 у дітей з двостулковим аортальним клапаном серця залежно від наявності клапанного фіброзу/ А. В. Каменщик (стр.73-78)
Качур О. І. Застосування ентеросорбенту аут для корекції окиснювальних процесів за експериментального колоректального канцерогенезу в щурів/ О. І. Качур, Л. С. Фіра, П. Г. Лихацький (стр.79-86)
Колотило О. Б. Тромбопрофілактика при реваскуляризуючих операціях у пацієнтів із атеросклеротичним ураженням магістральних артерій нижніх кінцівок за умови хронічної критичної ішемії/ О. Б. Колотило (стр.87-91)
Купновицька І. Г. Функціональний стан серцево-судинної системи за результатами велоергометрії і ліпідний склад крові у хворих на стабільну ішемічну хворобу серця залежно від кількості уражених коронарних артерій/ І. Г. Купновицька, Н. М. Романишин (стр.92-100)
Мамурова М. М. Хронические цереброваскулярные заболевания, обусловленные артериальной гипотензией, у пациентов молодого возраста/ М. М. Мамурова [и др.] (стр.101-105)
Михайловська Н. С. Метаболічні, психовегетативні порушення та якість життя хворих на ішемічну хворобу серця та артеріальну гіпертензію/ Н. С. Михайловська, С. М. Мануйлов, Г. В. Грицай (стр.106-112)
Монастирська Н. Я. Антиоксидантно-прооксидантне співвідношення у тканинах печінки при резекції різних об’ємів її паренхіми/ Н. Я. Монастирська (стр.113-117)
Пшук Н. Г. Клініко-психопатологічні особливості пацієнтів з травматичним ушкодженням органа зору/ Н. Г. Пшук, О. О. Белов, Н. Г. Мацько (стр.118-123)
Регеда-Фурдичко М. М. Роль процесів перекисного окиснення ліпідів та антиоксидантного захисту в шкірі в динаміці розвитку експериментального контактного дерматиту/ М. М. Регеда-Фурдичко (стр.124-128)
Самогальська О. Є. Особливості перебігу алкогольного цирозу печінки в поєднанні з хронічним панкреатитом/ О. Є. Самогальська, О. В. Шманько, Н. В. Лобанець (стр.129-132)
Хакимова С. З. Хронический бруцеллез в реальной практике врача невролога (клиническая диагностика и лечение)/ С. З. Хакимова (стр.133-138)
Шавлюк Р. В. Раціональний підхід до реабілітації дітей, яким виконано радикальне оперативне втручання з приводу пілонідальної хвороби/ Р. В. Шавлюк, В. С. Конопліцький, В. М. Шавлюк (стр.139-145)
Шевчук О. О. Ефекти ентеросорбції та філграстиму при субхронічній доксорубіциновій токсичності/ О. О. Шевчук (стр.146-156)
Шегедін А. Ю. Вплив експериментального гіпертиреозу материнського організму на постнатальний морфогенез яєчок потомства за даними морфометрії та лектинової гістохімії/ А. Ю. Шегедін, Х. І. Струс, А. М. Ященко (стр.157-165)
Бакалюк Т. Г. Застосування міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я в реабілітаційній практиці/ Т. Г. Бакалюк, Г. О. Стельмах, Н. Р. Макарчук (стр.166-169)
Григус І. М. Концептуальні основи фізичної реабілітації хворих на хронічне обструктивне захворювання легень/ І. М. Григус [та ін.] (стр.170-176)
Мисула І. Р. Система реабілітації в Україні та шляхи її вдосконалення/ І. Р. Мисула [та ін.] (стр.177-182)
Поник Р. М. Захворюваність та особливості реабілітації хворих на ревматоїдний артрит в умовах сьогодення/ Р. М. Поник, З. І. Коритко (стр.183-187)
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Назва журналу :Здобутки клінічної і експериментальної медицини -2019р.,N 4
Цікаві статті :
Шідловський В. О. Медикаментозне лікування первинного гіперальдостеронізму/ В. О. Шідловський [та ін.] (стр.6-14)
Азизова Р. Б. Фармакотерапія когнітивного дефіциту при епілепсії/ Р. Б. Азизова, Н. Н. Абдуллаева (стр.15-20)
Бабінець Л. С. Формування алгоритму амбулаторного ведення пацієнта з інфекцією сечовивідних шляхів з урахуванням потреб профілактики можливих ускладнень/ Л. С. Бабінець, Ю. Я. Коцаба (стр.21-26)
Беденюк О. С. Патоморфологічні особливості розвитку ліпополісахаридного пародонтиту на фоні хронічного атрофічного гастриту/ О. С. Беденюк, М. М. Корда (стр.27-35)
Белов О. О. Клінічна характеристика сучасних ендогенних депресивних розладів на симптоматологічному рівні/ О. О. Белов, Н. Г. Пшук (стр.36-40)
Вадзюк С. Н. Вплив вестибулярного навантаження на психомоторні особливості молодих осіб/ С. Н. Вадзюк, Р. М. Шмата (стр.41-47)
Волков Р. К. Ефективність використання компресійного одягу та силіконових пластин для профілактики та лікування патологічних рубців шкіри у пацієнтів після травм та операцій/ Р. К. Волков (стр.48-57)
Воронкіна І. А. Характеристика складу мікрофлори кишечника у хворих з діареєю та підозрою на clostridium difficile-інфекцію/ І. А. Воронкіна [та ін.] (стр.58-63)
Гнатюк, М. С. Морфометрична оцінка особливостей ремоделювання гемомікроциркуляторного русла сім’яників при дії на організм рубоміцину гідрохлориду/ М. С. Гнатюк, С. О. Коноваленко, Л. В. Татарчук (стр.64-68)
Жарінова В. Ю. Особливості використання та ефективність основних класів препаратів в лікуванні ішемічної хвороби серця в осіб старших вікових груп/ В. Ю. Жарінова, Г. П. Войнаровська (стр.69-77)
Кадырова Ф. Ш. Клиническое течение хронической сердечной недостаточности с сохраненной и промежуточной фракцией выброса левого желудочка/ Ф. Ш. Кадырова, М. Э. Рахимова (стр.78-81)
Малютіна Н. В. Актуальність симуляційних методів навчання на етапі післядипломної освіти випускників вищих медичних навчальних закладів/ Н. В. Малютіна [та ін.] (стр.82-88)
Мацькевич В. М. Випадок унілатерального шилопід’язикового синдрому, поєднаного з гіпоплазією вертебральної артерії/ В. М. Мацькевич [та ін.] (стр.89-93)
Мисула Ю. І. Сучасні особливості клінічної феноменології первинного епізоду біполярного афективного розладу/ Ю. І. Мисула (стр.94-99)
Набока Ю. М. Морфологічне вивчення суглобових тканин щурів із експериментальним остеоартритом під впливом фітокомпозиції на основі препарату «артритан»/ Ю. М. Набока [та ін.] (стр.100-105)
Регеда-Фурдичко М. М. Динаміка змін процесів ліпопероксидації та антиоксидантної системи в легенях у патогенезі розвитку експериментального контактного дерматиту/ М. М. Регеда-Фурдичко (стр.106-110)
Сміян С. І. Особливості клінічного перебігу ревматоїдного артриту, асоційованого з borrelia burgdorferi/ С. І. Сміян, В. В. Юськевич (стр.111-116)
Стойкевич Г. В. Вплив політравми на гістофункціональні зміни у тканинах міокарда в динаміці посттравматичного періоду при поєднаній травмі на фоні гіпокінетичного остеопорозу в експерименті/ Г. В. Стойкевич [та ін.] (стр.117-122)
Телев’як А. Т. Ультраструктурні зміни судин гемомікроциркуляторного русла задніх кінцівок щурів при гострій ішемії, викликаній накладанням артеріального турнікета/ А. Т. Телев’як [та ін.] (стр.123-128)
Федченкова Ю. А. Встановлення ефективної дози рідкого екстракту ліщини звичайної листя та дослідження його антиоксидантної активності/ Ю. А. Федченкова [та ін.] (стр.129-135)
Хіміон Л. В. Традиційні фактори ризику та інтерлейкін-10 у розвитку запалення та атеросклерозу в хворих на псоріатичний артрит/ Л. В. Хіміон, А. В. Бойко (стр.136-143)
Шацький В. В. Динаміка антиоксидантно-прооксидантного балансу кіркового і мозкового шарів нирки після гострої крововтрати, ускладненої ішемією-реперфузією кінцівки, та його корекція карбацетамом/ В. В. Шацький, А. А. Гудима, Л. Я. Федонюк (стр.144-153)
Шевченко-Бітенський К. В. Клінічні особливості медикаментозного комплаєнсу пацієнтів із галюцинаторно-параноїдними розладами при судинній деменції/ К. В. Шевченко-Бітенський (стр.154-160)
Шевчук О. О. Структурна реорганізація печінки, спричинена мелфаланом, та при корекції препаратами гранулоцитарного колонієстимулюючого фактора і ентеросорбцією/ О. О. Шевчук (стр.161-166)
Яремчук О. З. Дослідження вмісту каспази-3 у тканині печінки за умов антифосфоліпідного синдрому та при застосуванні модуляторів синтезу оксиду азоту/ О. З. Яремчук, К. А. Посохова, Н. Я. Летняк (стр.167-175)
Мандзій З. П. Клінічні випадки хвороби гоше у дорослих/ З. П. Мандзій, О. Є. Самогальська (стр.176-180)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Назва журналу :Лікарська справа. Врачебное дело -2018р.,N 7/8
Цікаві статті :
Прокопчук В. С. Основы общей теории патологии (Часть 3. Сепсис как приспособительная защитная реакция организма)/ В. С. Прокопчук, А. В. Люкбэк (стр.4-11)
Богдан Т. В. . Роль сірковмісних амінокислот та їх похідних у патогенезі атеросклерозу/ Т. В. Богдан [та ін.] (стр.12-16)
Kuzminova N. V. Diagnostic and prognostic value of cystatin C as an early marker of renal dysfunction in patients with cardiovascular pathology/ N. V. Kuzminova [та ін.] (стр.17-23)
Царик В. В. Роль герпесвірусів 6-го та 7-го типів у розвитку синдрому хронічної втоми (огляд літератури і описання клінічних випадків)/ В. В. Царик, З. О. Дубовенко, А. К. Новоскольцев (стр.24-31)
Головко Т. О. Динаміка змін структурно-функціональних параметрів серця у дітей з патологією міокарда з урахуванням морфофункціональних особливостей правого шлуночка/ Т. О. Головко (стр.32-36)
Деміхова Н. В. Зв’язок ліпідного обміну і рівня альбумінурії з однонуклеотидним поліморфізмом –204А С [RS 3808607] гена СУР7А1 у хворих на цукровий діабет типу 2 та артеріальну гіпертензію/ Н. В. Деміхова [та ін.] (стр.37-43)
Кебкало А. Б. Імунний дисбаланс у патогенезі абдомінального сепсису при первинних та вторинних абсцесах печінки. Особливості діагностики та оптимізація комплексного лікування/ А. Б. Кебкало, А. А. Чантурідзе, О. В. Ткачук (стр.44-49)
Сидорчук Л. І. Екологічний стан мікробіоти порожнини товстої кишки хворих на хронічний вірусний гепатит С/ Л. І. Сидорчук [та ін.] (стр.50-54)
Колоскова О. К. До питання оптимізації верифікації бронхіальної астми у дітей з проявами бронхообструктивного синдрому/ О. К. Колоскова [та ін.] (стр.55-60)
Сивак Л. А. Прогнозування індивідуальної чутливості до хіміопрепаратів/ Л. А. Сивак [та ін.] (стр.61-66)
Россоха З. І. Дослідження асоціації поліморфних варіантів гена FGB (-455G/A, С148T) з рівнем фібриногену у жінок з репродуктивним розладами/ З. І. Россоха [та ін.] (стр.67-72)
Король П. О. Діагностична роль остеосцинтиграфіїї у ранньому прогнозуванні параендопротезних ускладнень при ендопротезуванні кульшових та колінних суглобів/ П. О. Король, М. М. Ткаченко (стр.73-78)
Якименко Д. О. Деякі особливості взаємозв’язку патогенетичних механізмів гіпосалівації при ревматоїдному артриті та синдромі Шегрена/ Д. О. Якименко (стр.79-82)
Зозуляк Н. В. Потенціювання стандартної терапії хворих на стабільну стенокардію ІІІ функціонального класу із супутньою артеріальною гіпертензією шляхом застосування донатора оксиду азоту L-аргініну/ Н. В. Зозуляк [та ін.] (стр.83-86)
Кolomiytsev V. I. Peculiarities of clinical presentation and surgical treatment of patients with occult carcinoma of gallbladder/ V. I. Кolomiytsev, О. M. Syroid, О . V. Lukavetskiy (стр.87-91)
Литинська Т. О. Роль порушення мікробіоти товстої кишки в патогенезі псоріазу та інфекційної екземи/ Т. О. Литинська, Т. П. Коржова (стр.92-97)
Красносельский Н. В. Опыт применения неинвазивной вентиляции лёгких у больных с онкологическими заболеваниями после лобэктомии/ Н. В. Красносельский [та ін.] (стр.98-103)
Khukhlina O. S. Impact of smoking on the main pathogenetic links of comorbid course of chronic obstructive pulmonary disease and chronic pancreatitis/ O. S. Khukhlina [та ін.] (стр.103-108)
Матюха Л. Ф. Лікування загострень інфекції сечовивідних шляхів в амбулаторних умовах/ Л. Ф. Матюха, Т. А. Титова (стр.109-118)
Аймедов К. В. . Модель мультидисциплінарної допомоги особам з наслідками неврологічного захворювання/ К. В. Аймедов [та ін.] (стр.119-128)
Пшук Н. Г. Стан професійної дезадаптації у лікарів хірургічного та терапевтичного профілю (клінічна феноменологія, психокорекція)/ Н. Г. Пшук, А. О. Камінська (стр.129-134)
Заболотна А. В. Клінічна і лабораторна ефективність комплексних протизапальних препаратів для лікування гострого сальпінгоофориту/ А. В. Заболотна, А. Я. Сенчук (стр.134-140)
Бессмертный Ю. А. Кровообращение в культе кости при различных способах ампутационной пластики/ Ю. А. Бессмертный [та ін.] (стр.141-148)
Гудзенко А. О. Організаційно-правові та судовофармацевтичні дослідження фармацевтичного забезпечення психічних розладів постраждалих в умовах надзвичайних ситуацій на регіональному рівні/ А. О. Гудзенко [та ін.] (стр.149-157)
Михайлик О. П. Результати вивчення предиспозиційних чинників, що спричинюють розвиток дезадаптивних станів у курсантів військових закладів вищої освіти/ О. П. Михайлик (стр.158-163)
Любчак В. В. Журнал "Врачебное дело": у джерел 100-річної історії української медичної публіцистики/ В. В. Любчак [та ін.] (стр.164-169)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Назва журналу :Медицинская психология -2016р. т.11,N 1
Цікаві статті :
Чабан О. С. Шляхи підвищення ефективності навчання студентів зa спеціальністю "Медична психологія" / О. С. Чабан, О. О. Хаустова, Л. Є. Трачук (стр.3-8)
Пшук Є. Я. Клініко−психологічні особливості референтних родичів пацієнтів із шизофренією/ Є. Я. Пшук, А. О. Камінська, Н. Г. Пшук (стр.9-12)
Луценко О. Г. Мікросоціальні та психологічні передумови розвитку дезадаптивних партнерських відносин у чоловіків у безплідному шлюбі/ О. Г. Луценко, В. В. Хоржевський (стр.13-15)
Чабан О. С. Особливості підтримання психічного здоров’я пацієнтів із порушенням зору травматичного або іншого генезу/ О. С. Чабан [и др.] (стр.16-26)
Венгер О. П. Особливості ціннісно-особистісної сфери емігрантів та реемігрантів, хворих на депресивні розлади/ О. П. Венгер (стр.27-30)
Савіна М. В. Порівняльний аналіз адиктивного статусу подружжя в родинах із різним станом здоров’я та залежною поведінкою у жінок/ М. В. Савіна (стр.30-43)
Ярий В. В. Психосоціальні особливості та родинне функціонування дружин чоловіків із алкогольною залежністю/ В. В. Ярий (стр.44-50)
Сидоренко А. Ю. Сімейні установки батьків, які очікують народження дитини з вродженою вадою серця/ А. Ю. Сидоренко (стр.51-55)
Марута О. С. Функціональні взаємозв’язки суб’єктивної картини життєвого шляху при різних формах невротичної патології/ О. С. Марута (стр.56-60)
Франкова И. А. Патопсихологический портрет пациента с острой социальной самоизоляцией: результаты когортного исследования/ И. А. Франкова (стр.61-67)
Мухаровська І. Р. Медико−психологічні, психосоціальні та соціомедичні чинники звернення по медичну допомогу онкологічних пацієнтів на додіагностичному етапі/ І. Р. Мухаровська (стр.68-73)
Поладко Г. О. Феохромоцитомна дисфункція: зміст та особливості прояву/ Г. О. Поладко (стр.73-78)
Марута Н. О. Патопсихологічні особливості хворих на невротичні розлади з адиктивними формами поведінки/ Н. О. Марута [и др.] (стр.79-84)
Данілевська Н. В. Клінічні особливості та етіопсихопатогенетична класифікація псевдообсесій у хворих на шизофренію/ Н. В. Данілевська (стр.85-89)
Сінча К. А. Особливості депресивних і парадепресивних станів у хворих на шизофренію/ К. А. Сінча (стр.90-93)
Малюта Л. В. Патопсихологічні особливості хворих на шизофренію з депресивними розладами залежно від тривалості захворювання/ Л. В. Малюта (стр.94-98)
Безшейко В. Г. Діагностика постстресових розладів: погляд на проблему/ В. Г. Безшейко
Столяренко А. Н. Особенности формирования комплайенса к терапии у больных диссоциативными расстройствами/ А. Н. Столяренко (стр.105-108)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-20    21-37 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)