Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (1)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Радченко, О. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 31
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-31 
1.

Назва журналу :Медицина невідкладних станів -2022р. т.18,N 1
Цікаві статті :
Арустамян О. М. Особливості інтоксикації кобальтом і його сполуками/ О. М. Арустамян [та ін.] (стр.6-11)
Кравець О. В. Оптимізоване життєзабезпечення при ненавмисному загальному переохолодженні організму (науково-літературний огляд)/ О. В. Кравець, В. В. Єхалов, В. А. Седінкін (стр.12-20)
Георгіянц М. А. Внутрішньовенна неопіоїдна аналгезія як компонент періопераційного знеболювання: літературний огляд використання ібупрофену для внутрішньовенного застосування/ М. А. Георгіянц, В. А. Корсунов, М. Б. Пушкар (стр.21-27)
Кріштафор Д. А. Синдром сонного апное у практиці амбулаторної анестезії (літературний огляд)/ Д. А. Кріштафор, О. М. Клигуненко, Д. М. Станін (стр.28-34)
Жебель В. М. Нові можливості застосування блокатора ішемічного каскаду в терапії гострого інфаркту міокарда/ В. М. Жебель, О. Л. Старжинська (стр.35-41)
Целуйко В. Й. Чинники, що пов’язані з відновленням функції правого шлуночка хворих із тромбоемболією легеневої артерії при короткотривалому спостереженні/ В. Й. Целуйко [та ін.] (стр.42-47)
Храмцов Д. М. Сертифікація працівників реабілітаційних центрів за сучасними стандартами першої допомоги на основі досвіду FAST/ Д. М. Храмцов, Ф. М. Сердюк, Ю. М. Ворохта (стр.48-50)
Льовкін О. А. Навчання школярів базової серцево-легеневої реанімації: трирічне проспективне когортне дослідження/ О. А. Льовкін (стр.51-53)
Савічан К. В. Концентрація амінотрансфераз у сироватці крові постраждалих із вогнепальними пораненнями/ К. В. Савічан (стр.54-58)
Бойко В. В. Оцінка перебігу коагулопатій, пов’язаних із COVID-19, у пацієнтів з хірургічною патологією/ В. В. Бойко [та ін.] (стр.59-62)
Омельченко-Селюкова А. В. Активність метаболітів вуглеводного обміну пацієнтів з політравмою та синдромом відміни алкоголю, ускладненим алкогольним делірієм/ А. В. Омельченко-Селюкова, С. С. Дубівська (стр.63-68)
Vashadze. Characteristics of dementia in patients with diabetes mellitus/ Shorena Vashadze [et al.] (стр.69-71)
Єхалов В. В. Дистанційне навчання у підготовці до ліцензійного іспиту «Крок 3» за модулем «Невідкладні стани»: за та проти/ В. В. Єхалов [та ін.] (стр.72-77)
Настанови 2021 року з коронарної реваскуляризації: звіт об’єднаного комітету Американського коледжу кардіологів/Американської асоціації серця щодо клінічних практичних рекомендацій (переклад окремих положень) (стр.78-85)
Гостре легеневе серце при гострому респіраторному дистрес-синдромі: 10 головних речей, які вам потрібно знати (стр.86)
Анемія запалення, або Чи варто давати залізо пацієнту у ВРІТ (стр.87)
Пресепсин як ранній маркер сепсису у відділенні невідкладної допомоги: наративний огляд (стр.87)
Довгострокова виживаність після комбінованої епідуральної/загальної анестезії проти загальної анестезії: подальший аналіз рандомізованого контрольованого дослідження (стр.88)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Целуйко В. Й., Яковлева Л. М., Сухова С. М., Радченко О. В.
Назва : Чинники, що пов’язані з відновленням функції правого шлуночка хворих із тромбоемболією легеневої артерії при короткотривалому спостереженні
Місце публікування : Медицина невідкладних станів. - 2022. - Т. 18, № 1. - С. 42-47 (Шифр МУ104/2022/18/1)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Предметні рубрики: Тіворель
MeSH-головна: ЛЕГОЧНАЯ АРТЕРИЯ -- PULMONARY ARTERY
ТРОМБОЭМБОЛИЯ -- THROMBOEMBOLISM
СЕРДЦА ЖЕЛУДОЧКА ПРАВОГО ФУНКЦИЯ -- VENTRICULAR FUNCTION, RIGHT
АНТИКОАГУЛЯНТЫ -- ANTICOAGULANTS
АРГИНИН -- ARGININE
Анотація: Мета роботи — дослідити можливий вплив препарату тіворель на покращення функції правого шлуночка у хворих на гостру тромбоемболію легеневої артерії (ТЕЛА). Матеріали та методи. Дослідження проведено в період з 1 вересня 2019 р. по 31 грудня 2020 р. на базі КНП «Міська клінічна лікарня № 8» Харківської міської ради. До аналізу було включено 59 хворих на тромбоемболію легеневої артерії, (середній вік — 66,34 ± 13,48 року) з наявною дисфункцією правого шлуночка (ПШ). Із них пацієнтів високого ризику було 29 (49,2 %) та помірно високого ризику — 30 (50,8 %). Усі пацієнти з ТЕЛА отримували антикоагулянтну терапію згідно з рекомендаціями ESC 2019. Методом конвертів обстежені хворі були розподілені на дві групи. До І групи ввійшло 29 пацієнтів, яким з першої по п’яту добу перебування у стаціонарі додатково до стандартної терапії призначали тіворель (42 мг аргініну гідрохлориду та 20 мг левокарнітину) 100 мл внутрішньовенно, виробництва компанії «Юрія-Фарм». У ІІ групу ввійшло 30 хворих, які отримували стандартну терапію щодо лікування ТЕЛА. Результати. За даними ЕхоКГ, в обох групах обстежених на ТЕЛА відбулися позитивні зміни показників, що свідчать про функцію ПШ: вірогідно зменшилися розмір та індекс об’єму правого передсердя (V ПП), розмір ПШ, а також середній тиск у легеневій артерії (Рсер ЛА), р 0,05. До кінця періоду спостереження у І групі хворих, у яких розмір ПШ становив 3,0 cм, було 23 (79,3 %), що вірогідно більше, ніж у ІІ групі — 17 (56,7 %), р
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Ліки України -2021р.,N 1
Цікаві статті :
Протокол "Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)". Вибрані положення (стр.6-15)
Питання вибору вакцини від COVID-19 в Україні та у світі (стр.17-18)
Барна О. М. Місце комбінації лерканідипіну та еналаприлу в терапії артеріальної гіпертензії: ефективність, безпека, особливі можливості/ О. М. Барна (стр.20-23)
Корост Я. В. Антихелікобактерна терапія в умовах росту резистентності бактерій до антибіотиків/ Я. В. Корост, Н. М. Горобець (стр.24-27)
Скибчик В. А. Ураження стовбура лівої коронарної артерії та/або багатосудинне ураження коронарних артерій/ В. А. Скибчик, Ю. П. Мелень (стр.28-32)
Журавльова Л. В. Клінічний випадок ураження опорно-рухового апарату у хворої на COVID-19/ Л. В. Журавльова [та ін.] (стр.36-39)
Білки НР та НРR як предиктори відповіді на лікування спіронолактоном у пацієнтів із резистентною артеріальною гіпертензією (стр.40-43)
Радченко О. В. Огляд рекомендацій з питань спортивної кардіології та фізичних навантажень для пацієнтів із кардіоваскулярною патологією. Частина перша/ О. В. Радченко, А. В. Жадан (стр.45-52)
Проект "Післядипломне навчання на сторінках журналу "Ліки України". Випуск 1/2021 (стр.53-54)
Офіційні сторінки, новини, коментарі (стр.56-57)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Радченко О. В., Жадан А. В.
Назва : Огляд рекомендацій з питань спортивної кардіології та фізичних навантажень для пацієнтів із кардіоваскулярною патологією. Частина перша
Місце публікування : Ліки України. - 2021. - № 1. - С. 45-52 (Шифр ЛУ4/2021/1)
MeSH-головна: СПОРТИВНАЯ МЕДИЦИНА -- SPORTS MEDICINE
КАРДИОЛОГИЯ -- CARDIOLOGY
ДВИГАТЕЛЬНАЯ АКТИВНОСТЬ -- MOTOR ACTIVITY
ФИЗИЧЕСКАЯ НАГРУЗКА -- EXERCISE
Анотація: У 2020 році Європейське товариство кардіологів оприлюднило нові рекомендації щодо фізичних навантажень для пацієнтів із кардіоваскулярною патологією. В огляді наведено основні положення цього документа з акцентами на ключових розділах. Перша частина включає інформацію щодо основних принципів тренувань здорових осіб та осіб із кардіоваскулярними факторами ризику. Друга частина буде присвячена фізичним навантаженням у пацієнтів із кардіоваскулярною патологією
Знайти схожі

5.

Назва журналу :Український кардіологічний журнал -2021р. т.28,N 2
Цікаві статті :
Дмитро Деонисович Зербіно (до 95-річчя від дня народження) (стр.7-8)
Тетяна Володимирівна Талаєва (до 60-річчя від дня народження) (стр.9-10)
Шумаков В. О. Прогресування атеросклеротичного ураження коронарних артерій у хворих, що перенесли інфаркт міокарда, протягом трьох років спостереження/ В. О. Шумаков [та ін.] (стр.11-21)
Ломаковський О. М. Імунне запалення, клітинний і гуморальний імунітет у хворих з раннім розвитком ішемічної хвороби серця/ О. М. Ломаковський (стр.22-32)
Зінченко Ю. В. Ефективність кардіоверсії в пацієнтів з поєднанням фібриляції і тріпотіння передсердь/ Ю. В. Зінченко, Т. В. Міхалєва, О. Я. Ільчишина (стр.33-42)
Мітченко О. І. Виявлення вторинних дисліпідемій у осіб з "можливою" сімейною гіперхолестеринемією в українській популяції/ О. І. Мітченко [та ін.] (стр.42-49)
Целуйко В. Й. Рівень N-термінального фрагмента попередника мозкового натрійуретичного пептиду та ураження правого шлуночка у хворих з тромбоемболією легеневої артерії/ В. Й. Целуйко [та ін.] (стр.50-57)
Несукай О. Г. Ефектиавність серцевої ресинхронізувальної терапії у хворого з кардіомегалією: огляд літератури і клінічний випадок/ О. Г. Несукай [та ін.] (стр.58-70)
Уварова К. Г. "Гіпертензія білого халата": сучасний стан проблеми/ К. Г. Уварова (стр.71-78)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Целуйко В. Й., Яковлева Л. М., Сухова С. М., Радченко О. В., Пильова Т. В., Внукова А. С., Кіношенко К. Ю., Каравайцева М. І.
Назва : Рівень N-термінального фрагмента попередника мозкового натрійуретичного пептиду та ураження правого шлуночка у хворих з тромбоемболією легеневої артерії
Місце публікування : Укр. кардіол. журнал. - К., 2021. - Том 28, N 2. - С. 50-57 (Шифр УУ11/2021/28/2)
MeSH-головна: ТРОМБОЭМБОЛИЯ -- THROMBOEMBOLISM
ЛЕГОЧНАЯ АРТЕРИЯ -- PULMONARY ARTERY
ВЕНОЗНАЯ ТРОМБОЭМБОЛИЯ -- VENOUS THROMBOEMBOLISM
ПРОГНОЗ -- PROGNOSIS
НАТРИЙУРЕТИЧЕСКИЕ ПЕПТИДЫ -- NATRIURETIC PEPTIDES
Анотація: Мета роботи – вивчити зв’язок рівня N-термінального фрагмента попередника мозкового натрійуретичного пептиду (NT-proBNP) з клініко-анамнестичними й ехокардіографічними показниками у хворих з тромбоемболією легеневої артерії (ТЕЛА). Матеріали і методи. Дослідження проведено за участю 45 хворих з ТЕЛА, підтвердженою за допомогою комп’ютерної томографії. Ехокардіографічне дослідження проводили за стандартним протоколом при госпіталізації пацієнтів. У хворих, поруч із проведенням стандартних лабораторних тестів, визначали рівні високочутливого тропоніну І, С-реактивного білка та NT-proBNP. Результати та обговорення. Встановлено, що у хворих з ТЕЛА рівень NT-proBNP підвищений, навіть за умови відсутності серцевої недостатності ((2932±266) пг/мл). Не виявлено статистично значущих відмінностей рівня показника залежно від статі хворого (р=0,3), від наявності артеріальної гіпертензії (р=0,92) та супутнього онкологічного процесу (р=0,88). Виявлено кореляційну залежність між рівнем NT-proBNP та розмірами правого (р=0,014) й лівого (р=0,025) передсердь. Доведено зв’язок рівня NT-proBNP з тиском у легеневій артерії за даними ультразвукового дослідження: у хворих з ТЕЛА без ознак легеневої гіпертензії рівень NT-proBNP становив 405 пг/мл проти 4067 пг/мл у групі хворих з підвищеним тиском у легеневій артерії (р=0,0047). Встановлено кореляційну залежність між рівнями NT-proBNP та С-реактивного білка. Висновки. У хворих із ТЕЛА спостерігається значне підвищення рівня NT-proBNP, ступінь якого корелює зі збільшенням розміру правого передсердя та тиском у легеневій артерії (р=0,0047)
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Жадан А. В., Радченко О. В.
Назва : Огляд рекомендацій з питань спортивної кардіології та фізичних навантажень у пацієнтів із кардіоваскулярною патологією. Частина друга
Місце публікування : Ліки України. - 2021. - № 10. - С. 35-50 (Шифр ЛУ4/2021/10)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ БОЛЕЗНИ -- CARDIOVASCULAR DISEASES
ФИЗИЧЕСКАЯ НАГРУЗКА -- EXERCISE
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
КЛИНИЧЕСКИЕ ПРОТОКОЛЫ -- CLINICAL PROTOCOLS
Анотація: У 2020 році Європейське товариство кардіологів видало нові рекомендації щодо фізичних навантажень у пацієнтів із кардіоваскулярною патологією. В огляді наведено основні положення цього документа з акцентами на ключових розділах. Перша частина включала інформацію щодо основних принципів тренувань у здорових осіб та осіб з кардіоваскулярними факторами ризику. Друга частина присвячена фізичним навантаженням у пацієнтів з кардіоваскулярною патологією
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Ліки України -2021р.,N 10
Цікаві статті :
2021 Методичні рекомендації Європейського Товариства Кардіологів з профілактики серцево-судинних захворювань у клінічній практиці (стр.6-15)
Бенца Т. М. Ураження печінки при COVID-19/ Т. М. Бенца (стр.17-20)
Сабадишин Р. О. Дискусійні питання патагенезу атеросклерозу судин/ Р. О. Сабадишин (стр.21-25)
Бабінець Л. С. Ефективність лікарського препарату Меркурід при лікуванні ускладнень COVID-19/ Л. С. Бабінець, Л. М. Величко, Н. В. Коновалова (стр.27-31)
Сабадаш В. Є. Удосконалення лікування хворих на остеопороз в амбулаторно-поліклінічних умовах/ В. Є. Сабадаш [та ін.] (стр.32-33)
Жадан А. В. Огляд рекомендацій з питань спортивної кардіології та фізичних навантажень у пацієнтів із кардіоваскулярною патологією. Частина друга/ А. В. Жадан, О. В. Радченко (стр.35-50)
Поточна хвиля коронавірусу в Україні попередньо триватиме до січня наступного року (стр.54)
Антимонопольний комітет України не підтримує здійснення дистанційної торгівлі ліками за територіальним принципом (стр.54-55)
Як комітет Верховної Ради України та керівництво Національної служби здоров’я України працюватимуть над удосконаленням надання медичної допомоги пацієнтам (стр.55-56)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Назва журналу :Серце і судини -2019р.,N 1
Цікаві статті :
Літвінова Н. Ю. Методика лікування хворих із нереконструктабельною хронічною критичною ішемією нижніх кінцівок із застосуванням аутологічних мезенхімальних стовбурових клітин/ Н. Ю. Літвінова [та ін.] (стр.5-12)
Амосова К. М. Вплив терапії вторинного гіперпаратиреозу на показники пульсової хвилі та мінеральної щільності кісткової тканини у пацієнток похилого віку з неускладненою артеріальною гіпертензією/ К. М. Амосова [та ін.] (стр.13-22)
Чернуха Л. М. Артеріовенозні форми вроджених судинних мальформацій кінцівок: аспекти патогенезу/ Л. М. Чернуха [та ін.] (стр.23-31)
Целуйко В. Й. Клініко-анамнестична характеристика хворих на гостру тромбоемболію легеневої артерії/ В. Й. Целуйко [та ін.] (стр.32-37)
Пуляева И. С. Результаты лечения больных со стенозом сонных артерий при патологии зрения/ И. С. Пуляева [и др.] (стр.38-40)
Гардубей Є. Ю. Тромбоз перфорантних вен: частота, структура, особливості лікування та зв’язок з онкологічними захворюваннями/ Є. Ю. Гардубей [та ін.] (стр.41-44)
Карпенко К. К. Эффективность различных методов хирургического лечения хронических заболеваний вен нижних конечностей (анализ собственного опыта)/ К. К. Карпенко [и др.] (стр.45-52)
Целуйко В. Й. Вміст лейкоцитів у периферичній крові та прогноз у хворих на інфаркт міокарда, яким проведено тромболітичну терапію/ В. Й. Целуйко [та ін.] (стр.53-58)
Кобза Т. І. Оцінка частоти уражень черепно-мозкових нервів після операційних втручань на сонних артеріях/ Т. І. Кобза (стр.59-62)
Косинський О. В. Обмеження життєдіяльності населення України внаслідок хронічних захворювань вен нижніх кінцівок/ О. В. Косинський [и др.] (стр.63-66)
Зайцева О. Е. Нечастые причины тромбофилии/ О. Е. Зайцева [и др.] (стр.67-71)
Березін О. Є. Фактор росту і диференціювання 15 - біомаркер несприятливого прогнозу при серцево-судинних захворюваннях/ О. Є. Березін, О. В. Петюніна, М. П. Копиця (стр.72-77)
Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні питання сучасної хірургії" (Київ, 28-29 листопада 2019 року) (стр.78)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Целуйко В. Й., Яковлева Л. М., Сухова С. М., Радченко О. В., Дьолог М. В.
Назва : Клініко-анамнестична характеристика хворих на гостру тромбоемболію легеневої артерії
Місце публікування : Серце і судини. - 2019. - № 1. - С. 32-37 (Шифр СУ25/2019/1)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ТРОМБОЭМБОЛИЯ -- THROMBOEMBOLISM
ЛЕГОЧНАЯ АРТЕРИЯ -- PULMONARY ARTERY
ТРОМБОЛИТИЧЕСКАЯ ТЕРАПИЯ -- THROMBOLYTIC THERAPY
Анотація: Мета роботи — проаналізувати особливості перебігу та основні чинники розвитку тромбоемболії легеневої артерії (ТЕЛА). Матеріали і методи. За період з 1 січня 2014 р. до 1 липня 2018 р. до міської клінічної лікарні № 8 Харкова було госпіталізовано 774 хворих на гостру ТЕЛА віком від 21 до 88 років (середній вік — (59,1 ± 13,9) року). Внутрішньогоспітальна летальність становила 4,9 % (38 пацієнтів). Критерієм залучення до дослідження була гостра ТЕЛА, діагностована за результатами мультиспіральної комп’ютерної томографічної ангіографії легеневих артерій. Усім хворим проведено загальноклінічне обстеження, стандартну трансторакальну ехокардіографію та ультразвукове допплер-дослідження вен нижніх кінцівок. Оцінено ризик венозного тромбоемболізму та прогноз за загальноприйнятими шкалами. Результати та обговорення. У 83,8 % обстежених хворих зареєстрували 2 чинники ризику венозного тромбоемболізму та більше. В кожного п’ятого пацієнта було онкологічне захворювання, зокрема у 5,8 % хворих вперше виявлене при цілеспрямованому пошуку. Ознаки дисфункції правого шлуночка, за даними МКТ-ангіографії легеневої артерії та/або ехокардіографії, були наявні у 72,8 % хворих. Серед обстежених хворих переважали особи з високим та помірно-високим ризиком ранньої смерті (68,6 %), схема лікування яких передбачала тромболітичну терапію. У хворих з низьким та помірно-низьким ризиком перевагу при виборі антикоагулянтного агента віддавали новим оральним антикоагулянтам. Висновки. У період з 2014 до 2017 рр. зареєстровано збільшення верифікованих за допомогою МКТ-ангіографії легеневої артерії випадків гострої ТЕЛА, що можна пояснити як збільшенням поширеності ТЕЛА, так і кращим її виявленням. Захворювання з однаковою частотою діагностували у чоловіків та жінок, проте жінки були майже на 10 років старшими за чоловіків. Госпіталізація хворих на ТЕЛА до одного стаціонару сприяє підвищенню якості лікування, про що свідчить зниження летальності з 8,8 % у 2014 р. до 3,9 % у 2017 р
Знайти схожі

11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Піонтковський В. К., Ткачук М. А., Веретельник О. В., Радченко О. В.
Назва : Вплив попереково-тазових взаємовідношень на напружено-деформований стан поперекового відділу хребта
Місце публікування : Ортопедия, травматология и протезирование. - 2018. - N 4. - С. 24-30 (Шифр ОУ4/2018/4)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна: ПОЯСНИЧНО-КРЕСТЦОВАЯ ОБЛАСТЬ -- LUMBOSACRAL REGION
ТАЗ -- PELVIS
ПОЯСНИЧНЫЕ ПОЗВОНКИ -- LUMBAR VERTEBRAE
ЛОРДОЗ -- LORDOSIS
ФИЗИЧЕСКОЕ НАПРЯЖЕНИЕ -- PHYSICAL EXERTION
КОНЕЧНЫЙ ЭЛЕМЕНТНЫЙ АНАЛИЗ -- FINITE ELEMENT ANALYSIS
КОМПЬЮТЕРНОЕ МОДЕЛИРОВАНИЕ -- COMPUTER SIMULATION
Анотація: Мета: вивчити зміни напружено-деформованого стану елементів поперекового відділу хребта людини залежно від динаміки величин, які характеризують сегментарний і повний поперековий лордоз. Методи: використано програмний комплекс Workbench, який застосовує механіку суцільного середовища у зв’язці з чисельними способами аналізу, зокрема, методом скінченних елементів. Для побудови параметричних тривимірних геометричних моделей використано систему автоматизованого проектування SolidWorks. У дослідженні розглянуто чотири розрахункові схеми, дві з яких описували «інтактний» стан поперекового відділу хребта, а решта враховували патологічні зміни в бік збільшення та зменшення кутових показників сегментарного та повного поперекового лордозу. Усі чотири схеми мали ідентичну структуру, а відмінності полягали у величинах сегментарного та повного поперекового лордозу. Результати: за умов нормальних величин попереково-тазових параметрів (анатомічного константного PI (pelvic incidens) і похідних від нього SS (sacral slop) і GLL (global lumbar lordosis)) розподіл напруження відбувається рівномірно на передній і задній опорні комплекси хребтового рухового сегмента. Зі збільшенням PI, SS і GLL напруження знижується в передньому опорному комплексі та збільшується в задньому. У разі зменшення PI, SS і GLL напруження зменшується в задньому опорному комплексі та збільшується в передньому. Висновки: збільшення напруження в передньому опорному комплексі позитивно корелює зі зменшенням PI та похідних від нього малих значеннях SS і GLL (гіполордоз). У разі великих величин PI, SS і GLL (гіперлордоз) збільшується напруження в задніх структурах хребтового рухового сегмента
Знайти схожі

12.

Назва журналу :Ліки України -2018р.,N 3
Цікаві статті :
Целуйко В. Й. Сердечно-сосудистые заболевания у онкологических больных/ В. Й. Целуйко, О. В. Радченко (стр.7-20)
Тестовые вопросы для самоконтроля (стр.22)
Барна О. М. L-аргінін: нові можливості застосування/ О. М. Барна, В. О. Сірик, О. В. Гдиря (стр.24-28)
Бенца Т. М. Нейроциркуляторная дистония: рациональные подходы к диагностике и лечению/ Т. М. Бенца (стр.29-35)
Барна О. М. Гіперурикемія та діуретична терапія - як не нашкодити пацієнту?/ О. М. Барна, М. О. Одинець (стр.36-39)
Хаустова С. А. На чому ґрунтується свідомий вибір психотропного препарату лікарем-інтерністом (на прикладі есциталопраму)/ С. А. Хаустова (стр.40-48)
Гридина С. А. Фармакокинетический подход к персонализации антигипертензивной фармакотерапии/ С. А. Гридина [и др.] (стр.50-56.)
Барна О. М. Оцінка стану кісткової тканини за показниками ультразвукової денсинометрії у гендерному аспекті (дослідження СКЕЛЕТ)/ О. М. Барна [та ін.] (стр.57-60)
У Парламенті розпочинає роботу підкомітет з питань законодавчого забезпечення розвитку фармації (стр.62)
Медична реформа в дії: як до неї ставляться українці? (стр.62-63)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Назва журналу :Ліки України -2018р.,N 7
Цікаві статті :
Рекомендації з діагностики та лікування артеріальної гіпертензії Європейського товариства кардіологів та Європейського товариства гіпертензії (ESC/ESH) 2018 р. Вибрані положення (стр.4-6)
Целуйко В. Й. Диагностика и лечение синкопальных состояний/ В. Й. Целуйко, О. В. Радченко (стр.8-24)
Тестовые вопросы для самоконтроля (стр.26)
Дудар І. О. Петльові діуретики в лікуванні набрякового синдрому/ І. О. Дудар (стр.28-31)
Корост Я. В. Лікування гіперхолестеринемії – чи є альтернатива традиційній терапії?. / Я. В. Корост (стр.32-36)
Бенца Т. М. Рациональные подходы к диагностике и лечению нейроциркуляторной дистонии/ Т. М. Бенца (стр.37-45)
Заремба Є. Х. Патогенетичне обґрунтування застосування метаболічної терапії у пацієнтів з хронічною ішемічною хворобою серця/ Є. Х. Заремба [та ін.] (стр.50-55)
Чайковський Ю. Б. Скромна чарівність гістології/ Ю. Б. Чайковський [та ін.] (стр.57-60)
Третій Європейський доказовий Консенсус з діагностики та лікування виразкового коліту (Частина 2) (стр.62-72)
Гроші на вітер, або скільки витрачають українці на ліки з недоведеною ефективністю? (стр.74)
Якою мовою дозволено маркувати фармацевтичну продукцію? (стр.75)
В Україні очікується вчасна поява трьох вакцин від грипу (стр.75-76)
Уряд прийняв ряд нормативних документів у сфері охорони здоров’я (стр.76)
Професія як життя (стр.77-80)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Целуйко В. Й., Радченко О. В.
Назва : Диагностика и лечение синкопальных состояний
Паралельн. назви :Diagnosis and treatment of syncope
Місце публікування : Ліки України. - 2018. - № 7. - С. 8-24 (Шифр ЛУ4/2018/7)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна: ОБМОРОК -- SYNCOPE
МАТЕРИАЛЫ ЛЕКЦИЙ -- LECTURE NOTES
МЕТОДИЧЕСКИЕ РЕКОМЕНДАЦИИ -- GUIDELINE
ЛЕЧЕБНО-ДИАГНОСТИЧЕСКАЯ ТАКТИКА -- CRITICAL PATHWAYS
ДИАГНОСТИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И ПРОЦЕДУРЫ -- DIAGNOSTIC TECHNIQUES AND PROCEDURES
Анотація: В лекции приведены современные представления о причинах развития, диагностике, лечении и прогностическом значении синкопальных (обморочных) состояний, которые встречаются почти у половины населения. Потенциальная опасность при обмороках зависит от причины, а риск для жизни в большей степени обусловлен возможными последствиями падения, особенно при некоторых видах профессий. Однако у больных с заболеваниями сердца наличие обмороков повышает риск внезапной смерти. Поэтому важной задачей является выявление среди пациентов с синкопальными состояниями больных с нарушениями структуры и функции сердца. В лекцию включены основные положения ЕОК 2018 г
Знайти схожі

15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Целуйко В. Й., Радченко О. В.
Назва : Сердечно-сосудистые заболевания у онкологических больных
Паралельн. назви :Cardiovascular dssease in oncological patients
Місце публікування : Ліки України. - К., 2018. - N 3. - С. 7-20 (Шифр ЛУ4/2018/3)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна: ЛЕКАРСТВЕННАЯ ТЕРАПИЯ -- DRUG THERAPY
КАРДИОТОКСИЧНОСТЬ -- CARDIOTOXICITY
МИОКАРД -- MYOCARDIUM
СЕРДЕЧНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ -- HEART FAILURE
АРИТМИИ СЕРДЕЧНЫЕ -- ARRHYTHMIAS, CARDIAC
ИШЕМИЯ -- ISCHEMIA
НАБЛЮДЕНИЕ -- OBSERVATION
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): дисфункция миокарда
Анотація: Развитие сердечно-сосудистых заболеваний (ССЗ) относится к наиболее частым побочным эффектам при лечении пациентов с онкопатологией в результате токсического влияния противоопухолевого лечения на функцию и строение сердца или в результате ускоренного развития ССЗ при уже имеющихся сердечно-сосудистых факторах риска. В статье подробно рассмотрены различные этапы мониторинга функционирования сердечно-сосудистой системы и принятия решений до назначения, в процессе и после окончания противоракового лечения, основанные на рекомендациях ЕОК по лечению онкологических заболеваний и сердечно-сосудистой токсичности 2016 г
Знайти схожі

16.

Назва журналу :Ортопедия, травматология и протезирование -2018р.,N 4
Цікаві статті :
Страфун С. С. Вимоги до м’яза-двигуна за умов різних способів опоненопластики (експериментальне дослідження)/ С. С. Страфун [та ін.] (стр.5-13)
Скіданов А. Г. Прогнозування результатів хірургічного лікування пацієнтів із дегенеративними захворюваннями поперекового відділу хребта залежно від стану паравертебральних м’язів/ А. Г. Скіданов (стр.14-23)
Піонтковський В. К. Вплив попереково-тазових взаємовідношень на напружено-деформований стан поперекового відділу хребта/ В. К. Піонтковський [та ін.] (стр.24-30)
Стауде В. А. Рентгенометрические параметры нижнесегментарного лордоза поясничного отдела позвоночника и их взаимосвязь с наклоном таза и крестца во фронтальной плоскости у пациентов с дисфункцией крестцово-подвздошного сустава/ В. А. Стауде, Е. Б. Радзишевская, Р. В. Златник (стр.31-40)
Сергієнко Р. О. Гістологічна характеристика деструктивних змін плечового суглоба на моделі артрозу/ Р. О. Сергієнко [та ін.] (стр.41-47)
Турчин О. А. Диференційна діагностика метатарзалгії/ О. А. Турчин, А. П. Лябах (стр.48-52)
Бодня А. И. Диагностика и лечение подтаранных вывихов стопы/ А. И. Бодня (стр.53-57)
Лоскутов А. Е. Двустороннее эндопротезирование тазобедренных суставов при диспластическом коксартрозе у пациентов с остеопенией и остеопорозом/ А. Е. Лоскутов, О. А. Лоскутов, Д. А. Синегубов (стр.58-63)
Омельченко Т. М. Резекційний артродез надп’ятково-гомілкового суглоба. Біомеханічні аспекти й алгоритм вибору засобів фіксації/ Т. М. Омельченко, О. А. Бур’янов, А. П. Лябах (стр.64-70)
Красноперов С. Н. Оценка влияния угла наклона тибиального плато на усилия в передней крестообразной связке/ С. Н. Красноперов, М. Л. Головаха, С. П. Панченко (стр.71-76)
Касатка О. В. Регенерації ахілового сухожилля щурів за умов використання збагаченої тромбоцитами плазми та кортикостероїдів/ О. В. Касатка [та ін.] (стр.77-85)
Корж Н. А. Особенности иммунного ответа у пациентов с ранними инфекционными осложнениями после эндопротезирования коленного и тазобедренного суставов/ Н. А. Корж [и др.] (стр.86-91)
Головаха М. Л. Результаты лечения комбинированных повреждений задней крестообразной связки и структур заднелатерального угла коленного сустава/ М. Л. Головаха [и др.] (стр.92-101)
Корольков О. І. Дослідження напружено-деформованого стану елементів кульшового суглоба у випадках асептичного некрозу головки стегнової кістки в дітей (повідомлення друге)/ О. І. Корольков [та ін.] (стр.102-106)
Масленников С. О. Закрытие дефекта капсулы тазобедренного сустава пропиленовой сеткой. Клинико-биомеханическое исследование/ С. О. Масленников, С. П. Панченко, М. Л. Головаха (стр.107-114)
Макаров В. Б. Экспериментальное исследование жесткости фиксации трехфрагментарного перелома проксимального отдела плечевой кости/ В. Б. Макаров [и др.] (стр.115-121)
Головаха М. Л. Звіт про роботу ІІІ Всеукраїнської конференції "Актуальні питання лікування патології суглобів і ендопротезування"/ підгот.: М. Л. Головаха (стр.122-123)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Назва журналу :Ліки України -2016р.,N 5/6
Цікаві статті :
Журавльова Л. В. Артеріальна гіпертензія у жінок в період постменопаузи/ Л. В. Журавльова, Т. С. Бутова (стр.4-7)
Погребняк О. О. Гіпертонічний розчин натрію хлориду – простий та ефективний засіб у лікуванні основних захворювань органів дихання/ О. О. Погребняк (стр.8-14)
Бенца Т. М. Коррекция дислипидемии у больных ишемической болезнью сердца и сахарным диабетом 2-го типа/ Т. М. Бенца (стр.16-19)
Целуйко В. И. Холтеровское мониторирование в диагностике нарушений ритма и проводимости сердца/ В. И. Целуйко, О. В. Радченко (стр.21-34)
Морозова О. Г. Вегетативная дисфункция в общетерапевтической практике: пути оптимизации терапии/ О. Г. Морозова [и др.] (стр.40-46)
ROSALIA: эффективность и безопасность комбинированной антигипертензивной и холестерин-снижающей терапии (лизиноприл-амлодипин и розувастатин) в популяциях пациентов высокого и очень высокого риска (стр.47-50)
Осовська Н. Ю. Можливості ранолазину в лікуванні стабільної стенокардії у жінок: клінічний випадок/ Н. Ю. Осовська (стр.52-58)
У пошуках оптимальної єдиної методики розрахунку вартості медичних послуг (стр.61-62)
Шляхи реформування медичної галузі (стр.63-64)
Бронхіальна астма: огляд сучасних вітчизняних рекомендацій (вибрані положення з уніфікованого клінічного протоколу первинної та вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги) (стр.65-68)
П’ятий міжнародний конгрес «Профілактика. Антиейджинг. Україна», Львів, 17.05. 2016 р. (стр.69-70)
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Целуйко В. И., Радченко О. В.
Назва : Холтеровское мониторирование в диагностике нарушений ритма и проводимости сердца
Паралельн. назви :Monitoring in diagnosis of arrhythmias and asequence heart
Місце публікування : Ліки України. - 2016. - № 5/6. - С. 21-34 (Шифр ЛУ4/2016/5/6)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна: СЕРДЕЧНЫХ СОКРАЩЕНИЙ ЧАСТОТА -- HEART RATE
ЭЛЕКТРОКАРДИОГРАФИЯ -- ELECTROCARDIOGRAPHY
Анотація: Статья посвящена методу холтеровского мониторирования в диагностике нарушений ритма и проводимости сердца. Подробно освещены качественные и количественные характеристики различных видов нарушений ритма, их классификация, картина ЭКГ изменений
Знайти схожі

19.

Назва журналу :Ліки України -2014р.,N 5/6
Цікаві статті :
Зупанец И. А. Современные подходы к лечению кашля при ОРВИ в детской практике / И. А. Зупанец [и др.] (стр.5-9)
Журавлева Л. В. Вклад ожирения в развитие кардиальной патологии у больных сахарным диабетом 2-го типа/ Л. В. Журавлева, Н. В. Сокольникова (стр.10-15)
Скибчик В. А. Сучасна оцінка факторів ризику в глобальному світі: спроба неупередженого підходу та результати системного аналізу/ В. А. Скибчик, С. Д. Бабляк, Ю. О. Матвіенко (стр.16-20)
Корост Я. В. Харчова алергія: на що варто звернути увагу/ Я. В. Корост, Б. І. Гундертайло, М. О. Одинець (стр.21-26)
Всеукраїнська соціальна програма «Хронічні захворювання: профілактика та контроль» Івано-франківськ (стр.27-30)
Тащук В. К. Ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія, серцева недостатність - що нового? Статини!/ В. К. Тащук (стр.31-34)
Клінічні дослідження, які змінили кардіологію: рідкісні хвороби (стр.35-38)
Колиушко Г. И. Саркоидоз и сердце/ Г. И. Колиушко (стр.39-47)
Никифорова Л. Н. Пороки трехстворчатого клапана: клинико-патогенетические аспекты диагностики, течения и лечения приобретенного трикуспидального стеноза/ Л. Н. Никифорова, О. В. Радченко (стр.48-55)
Бездетко Н. В. Клинико-экономический анализ симптоматической терапии больных острым бронхитом различными мукоактивными препаратами/ Н. В. Бездетко (стр.56-59)
Ткаченко В. І. Оцінка прихильності лікарів-ендокринологів до застосування на практиці уніфікованого клінічного протоколу з ведення хворих на цукровий діабет 2-го типу/ В. І. Ткаченко, Б. М. Маньковський (стр.60-62)
Мурашко Н. К. Оцінка поширеності факторів ризику розвитку хронічної ішемії мозку у хворих зі стенокардією напруги/ Н. К. Мурашко, Н. І. Інгула (стр.63-65)
Стаднік С. М. Когнітивна дисфункція у пацієнтів з фібриляцією передсердь до і після імплантації електрокардіостимулятора/ С. М. Стаднік (стр.66-69)
Мироненко Т. В. Новые подходы патогенетической терапии пациентов, перенесших ишемический инсульт, в ранний восстановительный период/ Т. В. Мироненко, Л. В. Яковлева (стр.70-73)
Недолуга В. О. Аналіз показників добового моніторування артеріального тиску для виявлення факторів ризику когнітивних порушень при розвитку ішемічного інсульту/ В. О. Недолуга (стр.74-77)
Залісна Ю. Д. Гіпертензивна енцефалопатія: добовий профіль артеріального тиску та особливості церебральної перфузії/ Ю. Д. Залісна (стр.78-83)
Князькова И. И. Клиническая фармакология бисфосфонатов/ И. И. Князькова (стр.84-90)
У боротьбі з артеріальною гіпертензією намітилися певні досягнення (стр.91-92)
Обмежені можливості та особливі потреби - не перешкода почуватися повноцінною частиною суспільства (стр.93-94)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Никифорова Л. Н., Радченко О. В.
Назва : Пороки трехстворчатого клапана: клинико-патогенетические аспекты диагностики, течения и лечения приобретенного трикуспидального стеноза
Місце публікування : Ліки України. - 2014. - № 5/6. - С. 48-55 (Шифр ЛУ4/2014/5/6)
MeSH-головна: ТРЕХСТВОРЧАТОГО КЛАПАНА НЕДОСТАТОЧНОСТЬ -- TRICUSPID VALVE INSUFFICIENCY
ТРЕХСТВОРЧАТОГО КЛАПАНА СТЕНОЗ -- TRICUSPID VALVE STENOSIS
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): кардиологусписок
Знайти схожі

 1-20    21-31 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)