Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Книги (4)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Рахман, Л. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Показані документи з 1 по 8
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Рахман Л. В., Білобривка Р. І.
Назва : Структура, семіотика та комплексна терапія тривоги у пацієнтів кардіологічного профілю
Місце публікування : Медицинская психология. - 2017. - N 2. - С. 55-59 (Шифр МУ67/2017/2)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна: ТРЕВОГИ СОСТОЯНИЕ -- ANXIETY
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ БОЛЕЗНИ -- CARDIOVASCULAR DISEASES
ПСИХОТЕРАПИЯ -- PSYCHOTHERAPY
Анотація: Вивчено поширеність, структуру та клініко−психопатологічну характеристику тривожних розладів у хворих із кардіологічною патологією. Встановлено, що тривожна симптоматика полімодальна, поєднана із депресивними та обсесивними проявами. Запропоновано, впроваджено та доведено ефективність комплексної системи медичної корекції тривоги у кардіологічних пацієнтів, яка складається із медикаментозного та психотерапевтичного втручань. У ході проведеного лікування пацієнти демонстрували позитивну динаміку редукції тривожної симптоматики та поліпшення показників якості життя
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Рахман Л. В.
Назва : Параметри соціальної дисфункції при терапевтично резистентних депресіях
Паралельн. назви :Social dysfunction parameters in treatment resistant depressions
Місце публікування : Мед. психология. - Х., 2018. - Том 13, N 1. - С. 36-41 (Шифр МУ67/2018/13/1)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна: ДЕПРЕССИВНОЕ РАССТРОЙСТВО ТЕРАПЕВТИЧЕСКИ РЕЗИСТЕНТНОЕ -- DEPRESSIVE DISORDER, TREATMENT-RESISTANT
ПСИХИЧЕСКОЕ ЗДОРОВЬЕ -- MENTAL HEALTH
Анотація: Результати проведеного дослідження вказують на суттєві структурні порушення соціального функціонування у пацієнтів із терапевтично резистентними депресіями. Модуль індивідуальних проблем та порушення при виконанні соціальних ролей є визначальними факторами їх соціальної дисфункції. Корекція поведінкової дисфункції та вплив внутрішньолікарняного середовища є ресурсними мішенями при плануванні заходів психосоціальної реабілітації у цій категорії хворих
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Рахман Л. В., Білобривка Р. І., Плевачук О. Ю., Шпильовий Я. В., Осадця М. О.
Назва : Роль нейробіологічної аугментації в лікуванні терапевтично резистентних депресій
Місце публікування : Медична психологія. - Х., 2019. - Том 14, N 1. - С. 48-52 (Шифр МУ67/2019/14/1)
MeSH-головна: ДЕПРЕССИЯ -- DEPRESSION
ПЕРЕКИСНОЕ ОКИСЛЕНИЕ ЛИПИДОВ -- LIPID PEROXIDATION
Анотація: Спираючись на біопсихосоціальну модель розвитку терапевтично резистентних депресій, було проаналізовано показники хронічного оксидативного стресу у пацієнтів з цією патологією. Результати роботи засвідчили порушення рівноваги анти− та прооксидантної систем у бік підвищення активності останньої. Запропонована комплексна схема (комбінація антидепресантів та цитиколіну) в лікуванні терапевтично резистентних депресій сприяла швидшій стійкій редукції психопатологічної симптоматики, істотно зменшувала вираженість оксидативного стресу, відчутно покращувала якість життя пацієнтів
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маркова М. В., Рахман Л. В., Білобривка Р. І., Панас А. Р., Стець О. Р.
Назва : Причини часткового та відсутнього комплаєнсу у пацієнтів із терапевтично резистентними депресіями
Місце публікування : Практична медицина. - 2011. - Т. 17, № 6. - С. 50-54 (Шифр ПУ6/2011/17/6)
Предметні рубрики: Больного согласие с режимом лечения-- действ преп
Депрессия-- действ преп
Знайти схожі

5.

Назва журналу :Медицинская психология -2019р. т.14,N 1
Цікаві статті :
Пам’яті Олександра Григоровича Луценка (стр.3)
Лямець А. М. Обсесивно-компульсивний розлад психіки: еволюційні зміни сприйняття цього феномена/ А. М. Лямець (стр.4-8)
Маркова М. В. Порушення здоров’я сім’ї в учасників бойових дій: феноменологія, механізми розвитку, психокорекція/ М. В. Маркова, Г. С. Росінський (стр.9-15)
Яворська Т. П. Рівень психосоціального стресу у пацієнтів із цереброваскулярними захворюваннями/ Т. П. Яворська (стр.16-18)
Потоцька І. С. Залежність суб’єктивного переживання щастя від ціннісно-мотиваційних орієнтацій у сучасної студентської молоді/ І. С. Потоцька [та ін.] (стр.19-22)
Гончар Ю. О. Міжособистісна поведінка молодих людей зі статусом дитини-інваліда у контексті їхньої життєвої перспективи та інтеграції у суспільство/ Ю. О. Гончар (стр.23-27)
Іщук В. В. Систематика копінг-стратегій при психоендокринному синдромі на тлі розповсюджених форм ендокринних порушень/ В. В. Іщук (стр.27-31)
Марута О. С. Особливості екзистенційних переконань у хворих на психічні розлади/ О. С. Марута (стр.32-36)
Дьома І. С. Особливості сприйняття та копінгу нозогенного стресу в осіб із іпохондричними симптомами після перенесених судинних катастроф/ І. С. Дьома (стр.36-40)
Скрипніков А. М. Хронобіологічні основи терапії афективних психічних розладів/ А. М. Скрипніков [та ін.] (стр.41-44)
Чугунов В. В. Одонтофобічні реакції у дітей із різним рівнем психічного здоров’я: класифікація та клінічне наповнення/ В. В. Чугунов, В. В. Дац, А. С. Скрипник (стр.45-47)
Рахман Л. В. Роль нейробіологічної аугментації в лікуванні терапевтично резистентних депресій/ Л. В. Рахман [та ін.] (стр.48-52)
Хоміцький М. Є. Клініко-психопатологічна характеристика ремісій параноїдної шизофренії з епізодичним перебігом та шизоафективного розладу у контексті постманіфестних патоперсонологічних трансформацій (компаративний клініко-етологічний аналіз)/ М. Є. Хоміцький (стр.53-57)
Опря Є. В. Комплексна реабілітація хворих на шизофренію, поєднану з цукровим діабетом 2-го типу (стратегія, принципи, завдання та методи терапії)/ Є. В. Опря (стр.58-61)
Лінська К. І. Ставлення до вербальних і невербальних звукових стимулів та час реакції на них як діагностичні маркери депресії пацієнтів/ К. І. Лінська (стр.62-73)
Гончарук О. В. Референтні стосунки як чинник соціальної реадаптації жінок із психічними розладами/ О. В. Гончарук (стр.73-78)
Сосін І. К. Клініко-дидактичні парадигми алкогольних амнезій та палімпсестів у наркології/ І. К. Сосін, Є. Ю. Бабенко, О. Ю. Гончарова (стр.79-88)
Гапонов К. Д. Структурно-феноменологічний аналіз агресивності й ворожих реакцій у хворих з алкогольною залежністю та різним рівнем психосоціального стресу/ К. Д. Гапонов (стр.89-97)
Столяренко А. М. Стан поведінкових патернів, асоційованих із інтернет-користуванням, у хворих на залежність від алкоголю/ А. М. Столяренко (стр.98-100)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Назва журналу :Практична медицина -2011р. т.17,N 6
Цікаві статті :
Стернюк Ю. М. Медулярний рак щитоподібної залози: особливості хірургічної тактики/ Ю. М. Стернюк [и др.] (стр.3-7)
Чемерис О. М. Оцінка неврологічного статусу при опіках кисті/ О. М. Чемерис (стр.8-15)
Шевага В. М. Гормональні зміни та ендогенна інтоксикація при тяжких ураженнях головного мозку, їх роль в процесах програмованої смерті нейронів та прогнозі перебігу захворювання/ В. М. Шевага [и др.] (стр.15-24)
Строй О. О. Радикальна нефректомія у лікуванні локалізованого нирково-клітинного раку/ О. О. Строй, О. Б. Банира, О. В. Шуляк (стр.25-31)
Огоновський Р. З. Пофазна швидкість загоєння експериментальної інфікованої рани на тлі адреналінового пошкодження міокарда та її корекції/ Р. З. Огоновський [и др.] (стр.32-37)
Боярчук О. Р. Клінічний випадок PANDAS-синдрому, аспекти диференційної діагностики з малою хореєю/ О. Р. Боярчук [и др.] (стр.38-43)
Куліш І. М. Особливості етіологічної структури та динаміки захворюваності на лептоспіроз у Львівській області/ І. М. Куліш [и др.] (стр.44-49)
Маркова М. В. Причини часткового та відсутнього комплаєнсу у пацієнтів із терапевтично резистентними депресіями/ М. В. Маркова [и др.] (стр.50-54)
Скляров П. О. Зміни активності NO-синтазної системи та оксидативних процесів у слизовій оболонці товстої кишки за умов стресу та виразкового коліту у щурів/ П. О. Скляров [и др.] (стр.55-62)
Міхель Ю. М. Діагностика і лікування прикритої перфорації неходжкінської лімфоми шлунка/ Ю. М. Міхель [и др.] (стр.62-64)
Задорожна Б. В. Клініко-біохімічні співставлення при вестибулярному синдромі віддаленого періоду черепно-мозкової травми/ Б. В. Задорожна (стр.65-70)
Масна З. З. Морфологічні зміни судинного русла м’якої оболонки та кори великого мозку кроля за умов експериментальної ішемії/ З. З. Масна, Л. Р. Матешук-Вацеба (стр.70-76)
Паєнок О. С. Ендемічний йододефіцит і його перинатальні наслідки/ О. С. Паєнок, В. І. Солощенко, В. О. Паєнок (стр.77-93)
Сироїд О. М. Ендокринні і метаболічні розлади як чинники ризику конверсії під час лапароскопічної холецистектомії/ О. М. Сироїд (стр.93-99)
Заболотний Т. Д. Лікування генералізованого пародонтиту у людей, що проживають у регіоні забрудненому сіркою та у хворих з дисфункцією статевих гормонів з використанням вібраційно-вакуумкомпресійного масажу і голкорефлексотерапії/ Т. Д. Заболотний, Р. М. Гнідь, Т. Д. Білик (стр.100-104)
Гнідь Р. М. Стан місцевого імунітету порожнини рота у хворих на пародонтит, які проживають у регіоні, забрудненому сіркою/ Р. М. Гнідь (стр.105-108)
Русин В. І. Ендоскопічне лікування колоректальних поліпів/ В. І. Русин, А. В. Сочка (стр.109-114)
Ватанха С. С. Заболеваемость и показатели смертности при раке молочной железы в Аранском экономическом районе Азербайджанской республики/ С. С. Ватанха (стр.115-124)
Федоренко В. П. Що спричинило постійний біль у правій клубовій ділянці протягом 67 годин у 18-річної дівчини?/ В. П. Федоренко, Н. Д. Брасюк, І. В. Землячик (стр.125-127)
Савка Т. М. . Механізми всмоктування води та електролітів через епітелій товстої кишки/ Т. М. Савка, Я. М. Савицький (стр.128-134)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Назва журналу :Медицинская психология -2018р. т.13,N 1
Цікаві статті :
Дроздова І. В. Оцінка життєвої перспективи молодих людей зі статусом дитини-інваліда/ І. В. Дроздова [та ін.] (стр.3-9)
Данілевська Н. В. Особливості структурних компонентів психологічної підтримки госпіталізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО/ Н. В. Данілевська (стр.10-13)
Столяренко А. М. Гіпердіагностична спрямованість психодіагностичних тестів на інтернет-залежність студентів медичних ВНЗ/ А. М. Столяренко (стр.13-16)
Франкова І. О. Психологічна корекція соціальної самоізоляції/ І. О. Франкова (стр.17-23)
Галаченко В. В. Психологическая дезадаптация пациентов с патологией опорно-двигательного аппарата/ В. В. Галаченко (стр.24-27)
Бурдун Н. М. Особливості впливу соціальних і психологічних чинників на формування розладів адаптації у студентів медичного коледжу/ Н. М. Бурдун (стр.28-31)
Бабієнко В. В. Профілактика постінсультної депресї: сучасні тенденції/ В. В. Бабієнко [та ін.] (стр.32-35)
Рахман Л. В. Параметри соціальної дисфункції при терапевтично резистентних депресіях/ Л. В. Рахман (стр.36-41)
Мудренко І. Г. Клініко-психопатологічна структура вищих психічних функцій та емоційної сфери у пацієнтів із суїцидальним ризиком при судинній деменції/ І. Г. Мудренко (стр.41-46)
Городокин А. Н. Особенности невротических проявлений у лиц, пребывающих на программе заместительной терапии зависимости/ А. Н. Городокин (стр.47-50)
Хоміцький М. Є. Методика пуризації диференційної діагностики шизофренії та шизоафективного розладу з використанням клініко-етіологічного методу (авторська методика)/ М. Є. Хоміцький (стр.51-54)
Романова И. В. Принципы психотерапии психогенных расстройств у женщин, пострадавших от насилия/ И. В. Романова [и др.] (стр.55-59)
Іщук В. В. Нозогенно-орієнтована психотерапія хворих з психоендокринним синдромом на тлі гіпотиреозу/ В. В. Іщук (стр.59-62)
Вязьмитинова С. А. Расстройства адаптации и их психотерапевтическая коррекция у участников боевых действий/ С. А. Вязьмитинова (стр.63-67)
Безрук Р. И. Особенности психотерапии невротических расстройств, направленной на снижение суицидального риска у онкологических больных/ Р. И. Безрук (стр.67-70)
Радзіховська Н. С. Прогнозування розвитку сексуальної дисфункції у хворих на розсіяний склероз за наявності інших клінічних показників/ Н. С. Радзіховська (стр.71-75)
Животовська Л. В. Оцінка ефективності лікувально-реабілітаційних заходів при запійних формах алкогольної залежності/ Л. В. Животовська, В. В. Борисенко, С. М. Назаренко (стр.77-80)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Назва журналу :Медицинская психология -2017р.,N 2
Цікаві статті :
Марченко В. Г. Порушення загальної, міжособистісної та сексуальної комунікації жінок із депресивними розладами в умовах вимушеного переміщення/ В. Г. Марченко (стр.3-6)
Шестопалова Л. Ф. Клініко-психологічні особливості осіб із різними формами постстресових психічних порушень/ Л. Ф. Шестопалова [и др.] (стр.7-11)
Кожина Г. М. Система медико-психологічного супроводу родини, що виховує дитину з тяжким захворюванням/ Г. М. Кожина [и др.] (стр.12-14)
Корніяка О. М. Вивчення комунікативної компетентності в контексті професійного самоздійснення викладача вищої школи/ О. М. Корніяка (стр.14-21)
Шмалєй С. В. Особливості соціального пізнання при вадах зору/ С. В. Шмалєй, І. В. Редька (стр.21-26)
Денисенко М. М. Копинг-поведение и копинг-ресурсы в формировании аддиктивного поведения при невротических расстройствах/ М. М. Денисенко (стр.27-30)
Уханова А. И. Роль родительского участия в формировании психологического благополучия старших школьников/ А. И. Уханова (стр.31-34)
Криванкова Н. В. Принципи психокорекції та психопрофілактики екзацербацій органічних тривожно-депресивних розладів у хворих із порушеням комплаєнсу до терапії/ Н. В. Криванкова (стр.35-38)
Михайлов Б. В. Опыт применения анималотерапии в системе психореабилитации участников АТО в санаторно-курортных условиях/ Б. В. Михайлов [и др.] (стр.39-43)
Азизов А. П. Психокоррекция патологической мастурбации и аноргазмии у женщин с супружеской дезадаптацией/ А. П. Азизов, И. В. Романова (стр.43-47)
Дроздова І. В. Оцінка когнітивної дисфункції при артеріальній гіпертензії в практиці медико-соціальної експертизи/ I. В. Дроздова, С. Я. Яновська (стр.48-54)
Рахман Л. В. Структура, семіотика та комплексна терапія тривоги у пацієнтів кардіологічного профілю/ Л. В. Рахман, Р. І. Білобривка (стр.55-59)
Кожина Г. М. Патогенетично обгрунтована система психопрофілактики суїцидальної поведінки при депресивних розладах у внутрішньо переміщених осіб/ Г. М. Кожина [и др.] (стр.59-61)
Артемчук А. П. Вираженість і перебіг реактивної та особистісної тривоги у хворих, залежних від алкоголю, як інтегральні прогностичні показники формування терапевтичної ремісії/ А. П. Артемчук, О. А. Артемчук, К. А. Артемчук (стр.62-68)
Луценко О. Г. Особливості психосексуального дизонтогенезу у пацієнтів із біполярним афективним розладом/ О. Г. Луценко, Т. В. Кришталь, Т. П. Даниленко (стр.69-72)
Шиндер В. В. Ефективність атипових антипсихотиків у поєднанні з антидепресантом при терапії депресивного типу шизоафективного розладу/ В. В. Шиндер (стр.73-76)
Водка М. Е. Клинические предикторы парасуицидального поведения у женщин с депрессивными расстройствами и синдромом потери плода в анамнезе/ М. Е. Водка (стр.77-84)
Рахимкулова А. С. Трехфакторная модель рискового поведения у подростков с суицидальными мыслями и намерениями/ А. С. Рахимкулова (стр.85-93)
Ткаченко О. В. Комплаєнс-орієнтована комплексна система психопрофілактики і терапії психічних розладів у хворих на цукровий діабет 2-го типу/ О. В. Ткаченко (стр.94-97)
Заворотный В. И. Характеристика боевых стрессоров гибридной войны на востоке Украины/ В. И. Заворотный (стр.98-100)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)